Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DRONGO
2y d e
CUVEE (USA)
57.00
D.KAYAAP
ATİLLA SERİNER
R.KONUK
3
43
622274
21
17
1.37.05
2
STORM FALCON
2y d e
TALIP HAN (IRE)
57.00
M.S.ÇELİKAP
ŞAHİN MATYAR
M.DİREKLİ
8
44
571241
23
20
3
KARA SERSERİ
2y d e
INDIGO RED (GB)
59.00
A.SÖZEN
AHMET DEMİR
Y.AKDAŞ
6
38
353255
35
14
1.36.69
4
DELİ TAHİR
2y d e
DR FONG (USA)
57.00
A.ÇELİK
NECMETTİN YILDIZ
SEN.ŞEN
7
40
772312
7
19
1.36.11
5
GÖZDE OĞLUM
2y d e
HAKEEM (USA)
57.00
A.KURŞUN
KADRİ FELHAN
N.GÜVEN
4
37
231651
7
20
1.42.48
6
JOHN COFFEY
2y a e
LION HEART (USA)
57.00
H.ÇİZİK
BATUR ADALI
M.YİĞİTER
9
45
1
40
20
7
RÜZGARHANBEY
2y d e
LUXOR
57.00
F.R.BEBEK
RIDVAN YAVUZEL
A.GÜLLÜ
10
44
162
23
18
8
YILDIZLI ASLAN
2y a e
CUVEE (USA)
57.00
MUSA DEMİR
SIRAÇ DEMİR
M.TÜRKOĞLU
1
30
443233
7
17
9
KOCA HATUN
2y d d
HAKEEM (USA)
55.00
MÜS.ÇELİK
YUSUF AKGÜL
K.S.MUCUR
2
45
12
17
19
1.34.46
10
ÜNSALHAN
2y d e
DERVİŞ AĞA
51.00
M.K.KUMBASARAP
SENEM GÖZEL
S.DEMİR
5
28
5593
26
16
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIDONATO
4y d k
THEWAYYOUARE (USA)
60.00
E.ŞİMŞEKAP
RECEP AVŞAR
H.İ.AKÇAY
10
65
191785
33
17
2.19.01
2
REINA DE DIAMANTES
3y d d
TALIP HAN (IRE)
56.50
M.G.ARSLANAP
ABDULLAH BALKU
A.GÜVEN
1
62
324224
23
18
3
STORM LIFE
3y d d
AFTER MARKET (USA)
57.50
M.AKYAVUZ
YILMAZ ARİ
R.TAŞDELEN
9
58
277106
16
18
4
DREAM FAIRY
5y d k
UNACCOUNTED FOR (USA)
55.50
A.KURŞUN
GÖZDE ECE KAZANCIOĞLU
A.KARAKUŞ
7
50
519953
14
16
2.16.00
5
ALLORA
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
51.50
MÜS.ÇELİK
AYŞE BAŞARAN
H.KABUKCI
4
46
465922
10
19
6
NO DRAMA
3y d d
NO JOKE
50.50
M.A.SOLMAZAP
MEHMET KATAR
S.ALTUNDAĞ
5
44
776247
23
14
7
ŞÜŞÜ
3y d d
EXPANSION (USA)
50.50
E.TUNÇ
İSMAİL HADİOĞLU
T.HAN
12
44
065603
7
13
8
KRALİÇE HAVVA
4y d k
AGRESIVO (USA)
50.00
H.KILIÇARSLAN
VEHBİ BATARLAR
M.KILIÇSEREN
3
39
981587
9
17
2.21.17
9
JESSAMINE
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
M.K.KUMBASARAP
SENEM GÖZEL
S.DEMİR
2
29
665062
9
9
10
ELOIN
4y d k
KANEKO
50.00
E.SİNCAN
İBRAHİM SÜMER
İ.KÖROĞLU
6
26
906543
9
11
11
DAYLIGHT
3y d d
EXPANSION (USA)
50.00
M.BAYIR
İSMAİL HADİOĞLU
T.HAN
11
29
358441
7
20
12
RENK FARKI
4y d k
LION HEART (USA)
50.00
S.ERKUŞ
SEMRA ERKUŞ
BAH.GÖK
8
22
937004
9
9
2.22.83
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKDENİZ FIRTINASI
3y d d
BOZYİĞİT
57.00
A.C.BİNİZETOĞLU
OSMAN ERGİN
Y.TUNCAY
10
5
90006
14
15
1.59.48
2
AYMİRA
3y a d
ARASLI
57.00
E.SİNCAN
AHMET AYDOĞDİ
O.GÜNDOĞDİ
3
13
495087
14
13
3
DAMLAKIZ
3y k d
SARRAF
57.00
B.KILINÇ
İBRAHİM HALİL GÜRCÜ
İ.KÖROĞLU
8
5
060
14
17
4
DÜZENKAYA
3y a d
YALÇINER
53.00
M.G.ARSLANAP
HALİL KIRMIZI
K.YILDIZ
7
5
800006
14
13
1.57.34
5
GEL GAYRI
3y d d
DEHA
57.00
F.R.BEBEK
ALİ YILDIZ
A.GÜLLÜ
9
31
434322
14
19
6
KUDRETHANIM
3y a d
AYABAKAN
57.00
MÜS.ÇELİK
ZEKİ SÖKMEN
S.ALTUNDAĞ
5
30
378232
14
18
1.52.99
7
NESLİTAN
3y d d
TÜMÖZ BEY
54.00
D.KAYAAP
ALİ ARAS
Y.YILMAZ
4
29
4633
14
16
8
ÖZ NURAY
3y k d
TURBO
57.00
S.ERKUŞ
HASAN ARSLAN
BAH.GÖK
1
28
372433
14
17
1.48.70
9
REMZİYE SULTAN
3y a d
ATAKANKAYA
57.00
V.DEMİR
MEHMET AKDEMİR
M.Y.KILINÇ
6
18
754655
14
8
1.49.62
10
SEBİNA KIZI
3y k d
ATAKANKAYA
57.00
A.KAÇMAZ
MAHMUT POLAT
K.YILDIZ
2
14
644878
14
10
1.49.44
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAY EMİR
5y a a
KAIZBERT (RU)
61.50
MÜS.ÇELİK
AHMET KORKMAZ
E.ÇETİNKURT
3
108
626431
39
20
2.16.58
2
ÇELİKKALKAN
5y d a
EMAEL (PL)
60.50
A.ÇELİK
MEMDUH ATEŞ
R.TAŞDELEN
7
101
823525
32
16
2.16.48
3
YETİM AHMET
5y d a
DEMİRKAZIK
60.50
H.ÇİZİK
AHMET KORKMAZ
İ.GÜMÜŞ
8
104
201653
37
17
2.17.35
4
DOMANİÇ
6y k a
HALİD
59.50
M.AKYAVUZ
KAMİL KILINÇ
M.Y.KILINÇ
5
92
221725
92
17
2.14.01
5
TUĞBEY
6y a a
KOŞANEFE
59.50
A.KAÇMAZ
HALİL ŞİMŞEK
HAL.ŞİMŞEK
9
89
182119
65
19
2.18.57
6
YOLDAŞHAN
5y k a
TURBO
59.50
A.KURŞUN
ENGİN AKALTUN
M.DİREKLİ
4
91
824111
16
20
2.16.55
7
YÜKSELİM
8y k a
BİLGİN
59.50
E.SİNCAN
MEHMET ULUSOY
İ.KÖROĞLU
2
96
071050
32
17
2.16.06
8
DORU YİĞİT
4y d a
EMAEL (PL)
59.00
A.SÖZEN
MEMDUH ATEŞ
R.TAŞDELEN
6
91
421957
32
17
2.16.45
9
ÖZBATU
4y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
V.DEMİR
ÖMER BİLİR
BAH.GÖK
1
88
143337
54
16
2.16.36
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUN OF DAY
3y k e
CARDINAL PIONEER
61.00
A.SÖZEN
M.MEKİN ÖZVEREN
Ö.ALAÇAM
2
76
541223
17
18
2.02.64
2
VANTABLACK
3y d e
DR FONG (USA)
60.00
A.ÇELİK
NİRGÜL TURGU
S.EREN
3
86
128322
17
19
3
BOLT GIRL
3y d d
YONAGUSKA (USA)
59.00
H.ÇİZİK
SELAHATTİN ÇİZİK
N.GÜVEN
5
76
521079
17
17
4
BRUCE WAYNE
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
A.KURŞUN
BARIŞ GÖKTÜRK
İS.TEKİNALP
4
70
503517
17
19
5
CARA VAGGIO
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
M.AKYAVUZ
M.VEHBİ KARAHAN AYAS
A.DUTAL
6
64
482246
17
17
6
HOPEFUL
3y a d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
56.00
MÜS.ÇELİK
SEZEN ÜMİTLİ
Ö.FARUK TAN
1
84
104458
17
15
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUKE OF KENT
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
59.00
D.KAYAAP
GALİP DOĞAN
C.KATI
10
69
588607
28
13
1.41.28
2
HESPEROS
3y d e
ADONİSE
58.00
E.ŞİMŞEKAP
SIRAÇ DEMİR
M.TÜRKOĞLU
7
32
048505
10
9
1.33.87
3
MANDELİNO
4y d a
YONAGUSKA (USA)
58.00
M.K.KUMBASARAP
FİLİZ DEMİRBİLEK
R.BARMAN
13
62
768088
14
14
1.36.74
4
SHUTKA (IRE)
6y d a
TURTLE BOW (IRE)
56.00
VEDAT ABİŞAP
BURAK ALTUNBAŞ
E.METİN
11
58
369960
127
9
1.34.07
5
BARTOLOMEO
3y d e
BOSPORUS (IRE)
59.00
E.SİNCAN
SALİH YILDIZER
A.GÜLLÜ
12
37
666006
9
8
1.34.71
6
BİNİZETOĞLU
3y d e
KANEKO
59.00
A.SÖZEN
TURAN ULUUÇ
İ.KÖROĞLU
8
34
002104
10
18
1.36.82
7
FAST NAVY
3y d e
HARPUTLU GAGGOŞ
59.00
V.DEMİR
SEVİM BOĞA
İ.KÖROĞLU
5
43
068890
10
11
1.36.07
8
OĞLUM DELİL
3y d e
PRESSING (IRE)
55.00
R.BAYRAMAP
MEHMET GENÇ
M.TEK
4
26
805095
10
13
9
STAR SCREAM
5y d a
FAIRSON
58.00
A.KURŞUN
EMİNE BATMACI
At Sahibi
9
44
799562
17
8
1.33.48
10
KOZBEYİ
6y d a
YONAGUSKA (USA)
57.00
MÜS.ÇELİK
ZELİHA SEVLER
Y.AKDAŞ
14
64
568985
14
9
1.33.60
11
SILVERADO
7y d a
INDIGO RED (GB)
57.00
E.TUNÇ
BERDAN YERLİKAYA
M.TÜRKOĞLU
6
45
077608
21
1
1.33.96
12
IMBARCO
3y d e
COUNTRY REEL (USA)
53.00
M.S.ÇELİKAP
EMRE KARAYEL
İ.GÜMÜŞ
2
24
849678
10
8
1.37.70
13
BAY PATRON
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
57.00
S.ERKUŞ
İSMAİL GÜL
EMİN KARATAŞ
3
31
187694
10
15
1.35.65
14
ŞİMŞEK HIZI
3y d e
EL CORREDOR (USA)
56.00
U.SARICAAP
MUZAFFER KARAOĞLAN
K.YILDIZ
1
11
50-0000
10
12
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMAN AMAN
2y d d
PERFECTO
57.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET KARAKEÇİ
A.E.KARAKURT
8
26
3040
14
16
1.18.75
2
BEAUTY SUN
2y d d
TOCCET (USA)
54.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET Ş. ÇİZİK
V.ÇİZİK
1
0
4
63
19
1.19.52
3
ÇAVREŞE
2y d d
OFFLEE WILD (USA)
57.00
İ.KATI
ZEKİYE DOĞANTÜRK
V.ÇİZİK
2
5
985
27
17
1.19.42
4
DAVAI DAVAI
2y d d
TROJEN HORSE
57.00
R.DOĞAN
HALİL KARAKEÇİ
S.V.KAYA
9
9
875677
7
14
1.19.29
5
GÜZEL ÜNLÜ
2y d d
TALIP HAN (IRE)
57.00
M.ÜNLÜ
SELAMİ ÜNLÜ
V.ÖNDER
10
16
655743
7
13
1.15.89
6
KAŞIKÇI ELMASI
2y a d
ALL THE GOOD (IRE)
57.00
H.PARILDAR
ABDULKADİR AKIL
A.TOPRAK
3
6
97975
15
15
1.19.71
7
KEMENÇEM KIZI
2y d d
OFFLEE WILD (USA)
57.00
N.ALTIN
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
6
14
76588
26
15
8
SELVİ KIZIM
2y a d
ACEM
56.00
M.F.ASLANAP
BAKIR FELHAN
M.KARALI
5
2
000
14
17
1.20.64
9
SMILEY ROSE
2y a d
BOSPORUS (IRE)
57.00
H.İ.AKKAYA
MEHMET KARAKEÇİ
A.E.KARAKURT
7
23
797583
14
9
1.15.81
10
TATLI KIZ
2y d d
GLENDOR
57.00
H.DEMİRTAŞ
İBRAHİM HALİL YILDIZ
A.TOPRAK
4
0
0
15
19
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTINSİMA
7y k a
GOBAKBEY
61.50
B.BEKTAŞAP
RESUL ÜNLÜ
V.ÇİZİK
10
73
784543
22
12
2.12.28
2
HÜNKAROĞLU
8y a a
JOKER
58.50
İ.KATARAP
HAŞİM DOĞAN
C.LAÇO
2
75
812489
8
16
2.17.42
3
AKUSTİK
5y k a
HABERBATUR
59.50
H.PARILDAR
CÜNEYT BUĞDAYCI
A.TOPRAK
7
57
439098
27
14
4
ALOGLUM
5y a a
UÇANBEY
59.50
M.DOĞAN
N.CEHDİ ADVAN
C.LAÇO
8
46
245200
19
15
2.12.43
5
CATCH MONEY
7y k a
GÜNTAY
59.50
R.DOĞAN
BAKIR FELHAN
M.KARALI
1
64
406216
8
19
2.08.31
6
KIRKPINAR
9y k a
BİLGİN
56.50
M.IŞIKAP
ŞİRİN DEMİR
M.KEKLİK
5
65
900073
8
12
2.10.13
7
HARZEMŞAHLI
6y k a
AĞA KARACA
57.50
V.KIZMAZ
ELİF KAYA
A.TOPRAK
11
50
996071
15
20
2.11.10
8
DİLAVERAĞA
6y k a
ÇAPKANCAŞ
56.50
F.YARDIMCI
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
3
42
600002
15
13
2.13.68
9
ŞÜKRANIN OĞLU
7y k a
ÇAPKANCAŞ
52.50
M.E.DOĞANAP
ŞÜKRÜ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
6
69
413093
15
16
2.15.35
10
GÖKBAKIR
10y k a
AĞA KARACA
55.50
AH.ARSLAN
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
S.V.KAYA
9
88
921-756
8
17
2.05.96
11
İZŞAN
7y d a
DEHA
53.50
H.ALTUNDAĞAP
A.LAMİ KARAÇİZMELİ
S.SAYIN
4
82
73-9-080
7
14
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARBIE HALA
2y d d
MALİ
57.00
M.AVŞAR
ŞENOL MUSLU
A.TOPRAK
3
4
00008
14
15
1.19.23
2
BOZDOĞAN ATEŞİ
2y a d
ADONİSE
54.00
İ.KATARAP
AZİZ KARAKEÇİLİ
A.E.KARAKURT
10
0
0
20
3
JUANA
2y d d
HALICARNASSUS (IRE)
53.00
H.ALTUNDAĞAP
EKREM AKDUMAN
BAY.YILDIRIM
8
9
586686
29
12
1.17.92
4
KIVIRCIK PRENSES
2y a d
BUENOS AIRES
57.00
İ.AKYAVUZ
MAHMUT POLAT
N.CAMUZ
9
17
433454
7
16
1.18.01
5
LONELY GIRL
2y d d
PERFECTO
57.00
R.DOĞAN
MEHMET BECENE
S.V.KAYA
1
0
07
14
18
1.18.95
6
MY ELLY
2y d d
BANKROLL
55.00
B.BEKTAŞAP
MÜSLÜM SÖZEN
M.KEKLİK
11
0
7
15
19
7
RISE OF SILENCE
2y k d
NATIVE KHAN (FR)
54.00
M.IŞIKAP
MURAT YILDIZ
A.GÜRGÖZE
5
13
644
62
17
1.20.57
8
ROSE OF HARPUT
2y d d
ASTRAKHAN
57.00
F.YARDIMCI
ÖMER KARAÇİZMELİ
MUR.DOĞAN
7
19
829
14
17
1.18.64
9
SARIKAMIŞ
2y d d
KING'S PLEASURE
57.00
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
6
23
2334
15
17
1.18.61
10
TALENT
2y d d
THREE VALLEYS (USA)
54.00
F.FELHANAP
MUHAMMET FELHAN
A.E.KARAKURT
2
10
077
67
17
11
TEA FOR TWO
2y a d
NEARLY GREEN
57.00
M.DOĞAN
REŞİT DEMİR
A.TOPRAK
4
22
690526
7
13
1.15.79
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DALLICALI
8y k a
BİLGİN
58.00
M.E.DOĞANAP
HALİL KAYA
S.SAYIN
3
46
337353
5
15
1.22.26
2
ÇELİKŞAH
4y k a
KAZAKBEY
60.00
F.YARDIMCI
MEHMET ÇELİK
M.KEKLİK
11
45
604175
8
18
1.24.78
3
OĞLUM SEYMEN
4y a a
TURBO
60.50
M.DOĞAN
M.SALİH YAVUZ
C.LAÇO
8
46
414092
8
16
1.23.18
4
OĞLUMRECEP
4y k a
GOBAKBEY
60.00
İ.KATARAP
HÜSEYİN ATAKAYA
V.ÖNDER
12
51
196711
8
20
1.22.55
5
TEYYARE
4y a a
KAIZBERT (RU)
59.50
C.TEPEAP
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
V.ÇİZİK
9
48
609411
5
20
1.20.71
6
HIZLI ZELİŞ
7y k k
GOBAKBEY
58.00
R.DOĞAN
HÜSEYİN BECENE
M.KILINÇ
7
40
592442
9
17
1.22.08
7
ALTIN KRAL
6y a a
TOŞUR
56.00
H.PARILDAR
GÖKHAN YILDIZ
M.KARALI
2
36
487445
5
14
1.21.81
8
NASİBİN
8y k k
SAĞANAK
56.00
N.ALTIN
NUSRET DOĞAN
MUR.DOĞAN
6
36
065528
9
13
1.22.01
9
KAFKASTUNCU
6y a a
KAFKASLI
52.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET AKDEMİR
S.V.KAYA
4
34
622355
7
16
1.24.65
10
KÜÇÜK DEMİRKIRIM
6y k a
GOBAKBEY
54.50
H.İ.AKKAYA
NAİF KARAKEÇİ
S.V.KAYA
1
33
021495
8
17
1.24.40
11
SULTANDAN
6y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
53.00
B.BEKTAŞAP
ÖMER KARAÇİZMELİ
A.E.KARAKURT
10
30
490144
8
18
1.25.78
12
DELİCİHAN
10y k a
YAŞARCIK
52.50
E.KILIK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
5
29
057664
5
6
1.21.82
13
EDATORUNU
4y k k
KIRIMHAN
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
MEHMET FELHAN
A.E.KARAKURT
13
13
055408
8
5
1.25.31
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRENSES GOLDA
3y d d
PAN RIVER
60.50
M.B.ÇAKMAKAP
AYTEN SALTABAŞ
V.ÇİZİK
4
38
146440
7
15
2.01.57
2
CAN DOSTUM
3y d d
KANEKO
60.00
M.IŞIKAP
CELAL CİNGÖZ
G.BALTA
7
37
123743
41
16
2.07.83
3
TÜRKMEN KIZI
3y d d
CUVEE (USA)
57.50
C.TEPEAP
FATMA PAKSOY
K.ÖZTÜRK
9
32
116540
7
16
2.04.32
4
WARRIOR WOMAN
3y a d
DR FONG (USA)
57.50
N.ALTIN
RAMAZAN SOYAN
A.TOPRAK
8
28
443427
12
16
2.02.77
5
ALLOGUARD
3y a d
TORUK MACTO (IRE)
57.00
R.DOĞAN
ABDİ ARSLAN
V.ÇİZİK
6
27
568835
14
14
1.59.53
6
BABY RICH
3y a d
TALIP HAN (IRE)
53.50
B.BEKTAŞAP
CELAL ÇANKAYA
At Sahibi
10
20
035096
7
9
2.01.23
7
LOVE FLOWER
3y d d
MALKOÇOĞLU (USA)
52.50
İ.AKYAVUZ
AİT ÇELİK
M.KEKLİK
5
18
356946
10
8
8
MY ONLY LOVE
3y d d
EL CORREDOR (USA)
53.50
AH.ARSLAN
SUPHİ SALGAR
MUR.DOĞAN
2
20
736082
8
12
2.05.06
9
ITS MY LIFE
3y a d
LUXOR
50.00
H.DEMİRTAŞ
ALİ ŞEKER
V.ÇİZİK
3
12
809489
9
5
1.59.03
10
TUANNA HANIM
3y d d
GOLDEN SUN
50.00
Y.CENGİZAP
AHMET ÖZGÜR YAHLİZADE
C.LAÇO
1
1
000
12
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KOCA OĞUL
4y d a
INDIGO RED (GB)
62.00
M.DOĞAN
ÖMER DEMİR
M.KEKLİK
12
77
716351
76
20
2.12.95
2
MAKTAYMAN
7y d g
KANEKO
62.00
H.PARILDAR
İBRAHİM HALİL ŞİMŞEK
A.TOPRAK
7
93
126477
16
15
2.14.04
3
ORADINARIO
7y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
61.00
V.KIZMAZ
RECEP KÜÇÜKÇAY
S.V.KAYA
2
101
363372
45
20
4
ALTIN KOP
3y d e
SPORTS HERO (USA)
60.00
N.ALTIN
MEHMET TURAN
B.TEKİNALP
11
90
396643
16
13
5
BABA ABDULLAH
5y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
60.00
M.IŞIKAP
ZEYNEP DOĞAN
G.BALTA
10
74
371751
15
20
2.10.99
6
BLACKS WINNER
8y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
60.00
İ.AKYAVUZ
HASAN KOÇYİĞİT
BAY.YILDIRIM
8
71
444176
15
18
2.10.77
7
LET ME PASS
5y d a
GREEN GÖNEN
60.00
M.A.AKTÜRK
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
5
54
472422
15
19
2.10.98
8
OSMANİYE ÇOCUĞU
6y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
60.00
M.AVŞAR
CELAL KAYA
C.LAÇO
6
78
138301
19
20
2.09.22
9
SUPREME
4y a a
REY DE CAFE (USA)
60.00
E.KILIK
ETHEM KAPLAN
G.BALTA
3
54
624335
15
16
2.09.84
10
TINASOĞLU
4y d a
EL SALVADOR
60.00
İ.ÇİZİKAP
HAŞİM TINAS
M.KEKLİK
4
51
021231
7
20
2.09.62
11
TULPARHAN
3y d e
ZANJERO (USA)
60.00
B.BEKTAŞAP
RAMAZAN SOYAN
M.KARALI
1
79
110965
34
16
2.15.11
12
UTKUN BABACAN
4y d a
KANEKO
60.00
F.YARDIMCI
ABDULVEHAP AKDAĞ
C.LAÇO
9
77
185352
76
15
2.09.65
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATILGAN KIZ
2y d d
PERFECTO
57.00
R.POLATAP
MEHMET TURAN
B.TEKİNALP
3
17
893
63
17
1.17.94
2
ECE SULTAN
2y d d
BANKROLL
57.00
R.DOĞAN
MURAT ÇİZİK
M.KARALI
2
6
66866
56
15
3
ERKEN GELEN NİSA
2y d d
SMART ROBIN (JPN)
57.00
F.YARDIMCI
M.NABİ DEMİRKOL
MUR.DOĞAN
8
24
832
15
17
1.20.18
4
ESRAM
2y a d
TALIP HAN (IRE)
57.00
V.KIZMAZ
SALİH ERTEN
S.SAYIN
10
3
79000
10
15
1.22.69
5
HEWALROY
2y a d
TALIP HAN (IRE)
57.00
N.ALTIN
CEMİLE SUBAŞI
A.GÜRGÖZE
1
22
265624
15
15
1.18.57
6
İNTİKAM YAĞMURU
2y d d
PERFECTO
57.00
E.KILIK
ZABİTE CANPOLATLI
A.E.KARAKURT
7
9
6004
7
16
1.18.49
7
NEVALİ CORİ
2y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
57.00
M.A.AKTÜRK
EKREM BEŞERLER
A.E.KARAKURT
9
0
4
14
19
1.17.18
8
ROZA ARTUN
2y a d
PERFECTO
57.00
İ.AKYAVUZ
HALİL ARTUN
M.KILINÇ
5
14
698388
7
14
1.18.28
9
VİSTULA
2y a d
YA NASİP
55.00
H.SARIDALAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
4
4
790888
8
13
1.19.08
10
VOILETTE HAT
2y a d
THREE VALLEYS (USA)
54.00
İ.ÇİZİKAP
HASAN ÇİZİK
V.ÇİZİK
11
20
586652
7
12
1.17.09
11
ZELİŞ SULTAN
2y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
53.00
M.E.DOĞANAP
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
6
23
364425
27
15
1.18.15
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YOLLARAZ
3y k e
YAŞARCIK
59.50
İ.KATI
HÜSEYİN BECENE
M.KILINÇ
2
48
624371
26
20
2
HEDEFE KOŞ
3y k e
KIRIMHAN
58.50
H.PARILDAR
CEMAL YILDIZ
A.TOPRAK
13
46
503011
28
20
3
DİRİKBEY
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.50
N.ALTIN
SABRİ ALTIN
A.TOPRAK
4
42
211272
62
18
4
ŞUBAT ÜÇ
3y a e
GOBAKBEY
55.50
B.BEKTAŞAP
LATİF KORKMAZ
N.CAMUZ
10
42
411003
8
17
1.47.89
5
TEKKURŞUN
3y a d
KAIZBERT (RU)
55.50
M.AVŞAR
ASİYE YILDIZ
B.TEKİNALP
11
40
10
14
19
6
ÖZYAZAR
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
51.00
M.E.DOĞANAP
ÖMER DOĞAN
N.CAMUZ
7
37
331356
62
17
7
ODİNİNKIZI
3y a d
ODİNHAN
51.50
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET KANDEMİR
V.ÖNDER
1
32
4120
15
18
8
UÇANFIRTINA
3y a e
UÇANBEY
50.50
MEH.PARLAKAP
SERHAT ŞAHİN
A.İŞIK
5
30
916740
8
16
1.52.58
9
ZEKAİ
3y d e
DEMİRDELEN
51.50
H.DEMİRTAŞ
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
14
32
614609
15
16
10
MEHTAPLI GECE
3y k d
SANCAKBEYİ
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
MEHMET CANLIKA
M.KARALI
12
26
000000
7
10
11
MERCANHAN
3y a e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.00
F.FELHANAP
MAHMUT KARAKEÇİLİ
Ş.OLĞAÇ
6
36
700151
8
20
1.46.80
12
ŞEŞENBEYİ
3y k e
SANCAKBEYİ
50.00
Y.CENGİZAP
NECATİ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
8
31
210222
8
19
1.47.59
13
AĞAYUSUF
3y k e
TOŞUR
50.00
E.AKKILIÇAP
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
3
28
410530
8
16
1.52.88
14
ILIK RÜZGAR
3y a e
ATEŞTOPU
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
MEHMET ŞİMŞEK
A.GÜRGÖZE
9
26
815000
90
16
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DROICHEAD ATHA (IRE)
4y a k
58.00
S FOLEY
MRS JOAN KINSELLA
D KINSELLA
5
0
0000-00
32
0
2
ANOTHER APPROACH (FR)
3y d d
57.50
L MORRİS
COMPAS RACİNG
DAVİD LOUGHNANE
7
41
789870
77
0
3
BUSTAAN (USA)
3y d d
57.50
K SHOEMARK
SHEİKH AHMED AL MAKT
OWEN BURROWS
2
0
4
22
0
4
LOVE EXPLODES
3y d d
57.50
R KİNGSCOTE
MORONEY SİNGH
E VAUGHAN
4
67
576462
71
0
5
MILLICENT FAWCETT
3y d d
57.50
R HAVLİN
MS RACHEL D S HOOD
J GOSDEN
3
78
224
35
0
6
PERUVIAN LILY (FR)
3y a d
57.50
A RAWLINSON
THE HORSE WATCHERS
M APPLEBY
8
67
349605
8
0
7
REGAL LILLY (IRE)
3y d d
57.50
T MARQUAND
MR ABDULLA AL MANSOO
D M SİMCOCK
9
0
42
127
0
8
RGEEBEE
3y d d
57.50
S GRAY
RUBİX PROPERTİES
D O'MEARA
1
0
0
0
9
WAR PRINCESS (IRE)
3y d d
57.50
D PROBERT
JUDY JAMİE MAGEE
A KİNG
6
0
3
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AUGUSTUS CAESAR (USA)
2y a e
61.50
D NOLAN
MR P GALLAGHER
D O'MEARA
12
77
5321
77
0
2
REQUIEMS DREAM (IRE)
2y a d
61.50
F NORTON
ROBERT BRADLEY CAR
M JOHNSTON
5
77
5211
127
0
3
TASTE THE NECTAR (USA)
2y a d
60.50
A VİLLİERS
MR T W MORLEY
R COWELL
10
75
250115
13
0
4
COLOURING
2y d d
60.00
L MORRİS
MAİNLİNE RACİNG
ED WALKER
8
74
0222
12
0
5
MITTY'S SMILE (IRE)
2y d d
60.00
ADAM J MCNAMARA
M AZİZ
ARCHİE WATSON
9
74
543010
6
0
6
WE'RE REUNITED (IRE)
2y d e
59.50
D PROBERT
MR W CLIFFORD
R HARRIS
13
73
232946
6
0
7
HEER WE GO AGAIN
2y d e
58.50
J HAYNES
POWER GENEVA LTD P
P EVANS
4
71
221083
12
0
8
DORCHESTER DOM (IRE)
2y a g
57.50
L KENIRY
MR W TWISTON DAVIES
N TWISTON-DAVIES
7
69
486
127
0
9
TRIPLE SPEAR
2y a g
57.50
T LADD
MINSTER DEVELOPMENTS
M APPLEBY
11
68
9543
17
0
10
HAVANA DAWN
2y k d
57.50
B CURTİS
SYPS (UK) LTD
PHİLLİP MAKİN
2
68
143402
22
0
11
RAPIDASH
2y d d
57.00
T HAMMER HANSEN
EXCEL RACİNG
R HANNON
6
67
767
88
0
12
WAR OF CLANS (IRE)
2y d g
56.50
H SHAW
ONTOAWINNER 14 MRS
K BURKE
1
66
641510
41
0
13
BRAINCHILD
2y d d
55.50
C RODRIGUEZ
MR MICHAEL FENNESSY
K DALGLEISH
3
64
8454
18
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STEELRIVER (IRE)
9y d g
61.50
A VILLIERS
MRS H LLOYD-HERRINGT
M HERRINGTON
11
77
205322
10
0
2
BERYL THE PETAL (IRE)
3y d d
61.00
H SHAW
N D CRUMMACK LTD A
D O'MEARA
7
76
146860
52
0
3
SWORD EXCEED (GER)
5y d g
60.50
K O'NEILL
21ST CENTURY RACING
I FURTADO
6
75
510706
108
0
4
REVOLUTIONARY MAN (IRE)
4y d g
59.00
R KINGSCOTE
LAURENCE BELLMAN
M LOUGHNANE
5
72
53-27-56
63
0
5
LUCKY LODGE
9y d g
58.50
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
1
71
393213
18
0
6
BIG LACHIE
5y d g
58.50
W CARSON
BIG LACHIE SYNDICATE
M LOUGHNANE
3
71
449374
35
0
7
LOOK SURPRISED
6y a k
58.00
T MARQUAND
STARTİNG GATE RACİNG
R TEAL
2
70
791205
17
0
8
DIAMONIQUE
3y d d
57.50
C RODRİGUEZ
WELDSPEC GLASGOW LİM
K DALGLEİSH
8
69
220083
49
0
9
CLASHANISKA (IRE)
3y d g
57.50
F NORTON
MR A W CARROLL
A CARROLL
12
69
32-2695
125
0
10
ALOYSIUS LILIUS (IRE)
3y d g
57.50
S FOLEY
LANCE BLOODSTOCK LIM
G O'LEARY
10
68
050272
10
0
11
BAHUTA ACHA
4y d g
57.00
L MORRIS
LANCASHIRE LADS PART
DAVID LOUGHNANE
9
67
672142
3
0
12
KNOCKABOUT QUEEN
3y d d
55.00
DAVID PROBERT
MR JASON TUCKER
A CARROLL
4
63
121449
11
0
13
TAN
5y d g
54.00
ELISHA WHITTINGTON
E H JONES (PAINTS) L
MRS L WILLIAMSON
13
61
661030
11
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VIPIN (FR)
4y d g
61.50
PIERRE-LOUIS JAMIN
MR J O'MULLOY MR K
W MUIR
13
57
342654
6
0
2
IS IT OFF (IRE)
4y d g
60.50
J HAYNES
POWER GENEVA LTD
S CURRAN
1
55
6-74085
34
0
3
BORN TO REASON (IRE)
5y d g
60.50
D MUSCUTT
WEST BUCKLAND BLOODS
ALEXANDRA DUNN
4
55
236010
3
0
4
LAWYERSGUNSN'MONEY
4y k g
59.50
T MARQUAND
STARTING GATE RACING
R TEAL
8
53
657496
97
0
5
DISRUPTOR (FR)
3y a g
58.50
B CURTIS
DAVE EMMA EVANS
P EVANS
5
53
7-45602
6
0
6
MARYELLEN
3y d d
58.50
L MORRİS
A J MCNAMEE L C MC
A BAİLEY
12
53
9067
24
0
7
GO ANNIE GO
3y d d
58.00
L KENİRY
MİSS M E ROWLAND
MİSS M ROWLAND
9
52
227930-
127
0
8
BIG BANG
6y d g
57.50
SHELLEY BIRKETT
NEWMARKET EQUINE TOU
MISS J FEILDEN
11
48
785
19
0
9
NEWGIRLINTOWN (IRE)
3y d d
57.00
S FOLEY
LANCE BLOODSTOCK LİM
G O'LEARY
7
51
805344
10
0
10
FEISTY KATERINA (IRE)
4y d k
56.00
S P DAVIS
MR MARK KERRIGAN
G O'LEARY
2
47
000050
7
0
11
LADY CARDUROS (IRE)
5y d k
56.50
A VİLLİERS
MR J ROSS
M APPLEBY
3
41
000055
11
0
12
RAMBLOW
6y d k
56.50
K BAKER
WEST BUCKLAND BLOODS
ALEXANDRA DUNN
6
40
637096
32
0
13
CONQUERESS (IRE)
5y a k
56.50
D PROBERT
GAME OF CHANCE
SİMON PEARCE
10
40
960590
117
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TYPHOON TEN (IRE)
3y d g
62.50
L CATTON
MR DES ANDERSON
R HANNON
5
83
422901
6
0
2
MOHAREB
3y d g
60.50
A RAWLINSON
MR IAN LAWRENCE
M APPLEBY
7
84
04211
12
0
3
BOY IN THE BAR
8y a g
60.50
D PROBERT
ALLWINS STABLES
I WILLIAMS
8
84
218621
33
0
4
TUKHOOM (IRE)
6y d g
59.50
A VILLIERS
MR R BREMER
D O'MEARA
2
82
121563
7
0
5
KODIAC PRIDE
3y d g
59.50
L MORRIS
OWNERS GROUP 046
SIR M PRESCOTT
6
82
25-13
127
0
6
REFLEKTOR (IRE)
6y a g
59.50
R KINGSCOTE
DAVID LOWE MISS AM
T DASCOMBE
1
82
903087
53
0
7
LOVING GLANCE
3y d d
58.00
T MARQUAND
LORDSHİP STUD 1
M MEADE
3
79
222641
14
0
8
FUENTE
3y a g
57.50
C RODRIGUEZ
MR KEITH DALGLEISH
K DALGLEISH
9
77
002447
70
0
9
FASTAR (IRE)
5y a g
57.00
S FOLEY
LANCE BLOODSTOCK LIM
G O'LEARY
4
76
428064
52
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BATTLE OF MARATHON (USA)
7y d g
66.00
GRACE MCENTEE
EMMA RYAN PARTNER
J RYAN
6
77
391092
7
0
2
RUBENESQUE (IRE)
7y d k
66.00
TOBY ELEY
TOBY NOBLE AND ANDY
TRISTAN DAVIDSON
2
77
3-11183
50
0
3
WEMYSS POINT
7y d g
63.50
N BARRATT-ATKIN
THE GREEN OAKS PARTN
P KIRBY
5
72
98-318-
127
0
4
PERSIAN SUN
4y d g
63.50
M CREHAN
MRS TERESA LYONS
S C WILLIAMS
7
72
51-5484
20
0
5
GREY MIST
5y k g
62.50
S P DAVIS
BRIAN CHICKEN EQUI
K MCLINTOCK
3
70
77-1-111
127
0
6
NOBLE BEHEST
5y d g
62.50
A VILLIERS
MR A C ELLIOTT
I WILLIAMS
9
69
460821
19
0
7
IN DEMAND (IRE)
4y d g
60.50
T GREATREX
THE YES MEN
R CHARLTON
8
65
78666-4
127
0
8
SOLSTALLA
7y d k
60.50
S CRONIN
MISS E J TANNER
D WESTON
4
65
455137-
127
0
9
DOCTOR JAZZ (IRE)
4y d g
56.00
T LADD
THE HORSE WATCHERS
M APPLEBY
1
55
997937
11
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RED STRIPES (USA)
7y d g
60.50
S CRONIN
E H JONES (PAINTS) L
MRS L WILLIAMSON
8
60
769855
7
0
2
COUNTRY ROSE (IRE)
3y d d
60.50
D PROBERT
MRS JACKIE JARRETT
R HARRIS
2
60
7-79549
57
0
3
SUPERSEDED (IRE)
3y k g
60.00
D E HOGAN
NORTHUMBRIA LEISURE
J BUTLER
3
59
088009
19
0
4
IT MUST BE FAITH
9y d g
60.00
JANE ELLIOTT
MICK APPLEBY RACING
M APPLEBY
11
59
672560
5
0
5
QAARAAT
4y d g
59.50
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
9
58
656312
17
0
6
MUTABAAHY (IRE)
4y d g
59.00
A VILLIERS
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
7
57
655980
4
0
7
AT YOUR SERVICE
5y d g
58.50
J HAYNES
CHELSEA BANHAM PRE T
CHELSEA BANHAM
6
56
196035
32
0
8
ANGEL FORCE (IRE)
4y a k
56.00
THEODORE LADD
MR PETE BAKER
D C GRIFFITHS
5
54
086896
10
0
9
SIR HECTOR (IRE)
4y a g
57.50
W CARSON
MR A L BARNES
C WALLIS
1
54
082591
8
0
10
BLACKCURRENT
3y d g
57.00
L MORRIS
BURTON AGNES BLOODST
A BROWN
10
52
90-2062
33
0
11
ENGLISHMAN
9y d g
57.00
P PRINCE
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
4
52
737062
14
0
10 Aralık 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, Şanlıurfa, Wolverhampton İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:45 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 10 aralık 2019 salı at yarışı bülteni, 10 aralık 2019 at yarışı programı, 10 aralık 2019 tjk yarış programı, 10 aralık 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 10 aralık 2019 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 10 aralık 2019 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 10 aralık 2019 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni