Yarış Başlama Saati: 18:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BENGÜL
3y k d
BAKİBEY
57.00
V.KAPLAN
HAYRİ YILDIRIM
NUR.YILDIRIM
7
0
48
14
18
2
BONCUĞUM
3y a d
JOKER
57.00
M.BAYDAN
ADİLE ERDOĞAN
SEN.ŞEN
4
19
400774
11
9
1.54.70
3
CAVİRE SULTAN
3y a d
SARRAF
57.00
U.BARLIK
AYSEL BAYDAN
SEN.ŞEN
6
9
0999
14
16
4
DILCAN
3y a d
SANCAKBEYİ
57.00
B.AVERBAK
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
5
10
896955
11
8
1.49.54
5
GÖNLÜMÜN EFENDİSİ
3y a d
UÇANOĞLU
54.00
F.ARSLANAP
MÜJDAT ERTOP
E.KAYA
9
28
233327
16
16
6
GÜMÜŞKAVAK
3y k d
GOBAKBEY
57.00
MAHMUT TURAN
MELİS KURTEL EMİN
İ.ÇAK
3
0
70
24
18
7
HÜDAYDA
3y d d
SUNGURBERK
57.00
G.KILIÇ
MEHMET TEKDEMİR
GÜV.GÖKÇE
1
16
807985
14
14
8
LOKUM KIZ
3y k d
TAMERİNOĞLU
53.00
C.PASOAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
10
10
08909
59
15
9
RUKİYE
3y k d
GOBAKBEY
55.00
BURAK AKÇAYAP
ŞEYMA B. TANİYİT
AH.ARSLAN
2
0
07
14
18
10
SÖĞÜTLÜ
3y k d
TAMERİNOĞLU
55.00
M.P.DEMİRAP
MEHMET ALTIN
G.ÖZERTÜRK
11
22
800554
14
13
11
SUMATRA
3y d d
KURTEL
57.00
S.İPEK
GÜNAY SAV
D.SAV
8
27
800930
22
14
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLAMBOYANT
4y a k
CUVEE (USA)
62.00
D.KAYAAP
İBRAHİM HALİL YILDIZ
E.KOCA
5
39
855335
11
12
2
VALIANT KING
3y k e
KING DAVID (USA)
58.50
ALP.OLUKAP
SERTAN VARDAR
R.AYDOĞAN
3
35
931407
32
17
3
BATUMİ
4y d a
INDIGO RED (GB)
58.50
F.ARSLANAP
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
8
34
927889
53
12
4
ANITA BLAKE
5y d k
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
S.ÇELİKAP
SELİN DİKENCİK
S.AYDEMİR
2
33
163947
14
15
1.53.67
5
ALİJA
4y d g
BOSPORUS (IRE)
58.50
BURAK AKÇAYAP
SEYFİ ALTIN
F.KIRAN
7
32
703345
11
14
1.53.86
6
PARSALI ATAKHAN
5y a a
REY DE CAFE (USA)
57.50
MAHMUT TURAN
AHMET YÜKSEL
T.ÇEKİCİ
9
28
8-67325
67
2
7
CORAL ROSE
4y d k
TALIP HAN (IRE)
57.00
İ.SOYAD
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
6
27
206780
34
6
1.51.07
8
İŞİN ASLI
4y d k
AGRESIVO (USA)
56.50
S.İPEK
BURAK NİŞANCI
D.SAV
4
26
346776
11
12
1.51.51
9
LION FLAG
5y a a
LION HEART (USA)
53.00
F.YÜKSEL
MEHMET ALİ ÇEVİK
İ.CANPOLAT
1
19
898003
10
4
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EDİTÖR
3y d e
KURTEL
57.00
F.ARSLANAP
KASIM TUMBUL
E.KOCA
4
38
542155
20
18
1.25.27
2
KOMŞU ÖZCAN
3y a e
KAYAYÜREKLİ
60.00
MAHMUT TURAN
CEZMİ ATİK
M.ASLAN
7
39
2241
23
20
3
TAYLARIN GÜZELİ
3y k d
ALTAHA
58.00
D.YILDIZ
ELİF KAYA
GÜV.GÖKÇE
1
45
518009
22
16
4
ATAÇHAN
3y a e
YİĞİT
57.00
F.YÜKSEL
BİHTERCAN ATAÇ
G.ÖZERTÜRK
5
40
318
99
19
5
KARAÇULHA
3y k d
KARA YAĞIZ
55.00
BURAK AKÇAYAP
MEHMET SIDDIK OKAN
V.ÖZDİL
2
38
262070
18
15
1.25.40
6
MALATYA GÜLÜ
3y d d
ÖZDURAN
55.00
A.ASLAN
BOZAN BAĞ
M.ASLAN
6
36
754162
11
18
1.26.89
7
BENÜSENE
3y a e
GÜNDÜZHAN
55.00
M.P.DEMİRAP
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
8
38
748190
22
18
1.24.94
8
ALTINBARTIN
3y k e
KAIZBERT (RU)
55.00
G.KILIÇ
MUNİR GÖKÇE
E.KOCA
3
37
39071
12
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JIMMY JIB
3y d g
HALICARNASSUS (IRE)
56.00
M.P.DEMİRAP
V.EKREM BAŞAR
SEB.TOPAL
4
30
989255
4
13
2.15.24
2
MAXBUENO
3y d e
MAXIOS (GB)
58.00
OĞUZ EREN
BAŞAK YAVUZ
F.KIRAN
6
41
965001
7
20
3
LORD OF THE WINDS
3y a e
DR FONG (USA)
55.00
İ.SOYAD
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
1
35
971
19
20
4
ASLAN KADİR
3y a e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
52.00
D.KAYAAP
CİHAT GÜROĞLU
EN.KARATAŞ
3
28
010075
11
16
5
OĞLUM ANIL
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
52.00
M.K.KUMBASARAP
FAHRİ BAYER
H.GÖNÜLTAŞ
5
28
690002
11
11
6
KAFKAS GÜZELİ
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
52.00
A.ASLAN
MEHMET ALTIN
G.ÖZERTÜRK
2
19
650073
7
4
2.15.83
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS TONYA
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
62.50
K.TOKAÇOĞLU
İBRAHİM KAVCI
A.ŞIVGIN
8
42
214238
24
16
2.05.85
2
PRINCESS MERİDA
3y d d
TOCCET (USA)
60.50
F.YÜKSEL
NESLİŞAH U. EKMEKÇİ
F.YAVAŞ
6
38
513396
12
16
2.05.48
3
LADY LIPA
3y d d
ZANJERO (USA)
59.00
D.KAYAAP
ŞEYMA B. TANİYİT
AH.ARSLAN
4
37
454031
7
20
2.05.67
4
WINNER DANCER
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
F.ARSLANAP
ERKAN KARAKAYA
M.TEZEL
5
37
6-74933
9
14
2.05.56
5
SACRED ZENYETTA
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
BURAK AKÇAYAP
BURHANETTİN SOLMAZ
V.ÖZDİL
3
33
370867
11
7
2.08.72
6
WIN FOR ELİF
3y k d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
55.50
A.ASLAN
İSHAK YALÇIN
T.YILMAZ
2
28
980074
11
13
7
ÖMRÜM SU
3y d d
SCARFACE
49.50
C.PASOAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
7
22
708687
7
10
2.08.81
8
RED REAL
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
50.00
ALP.OLUKAP
ARZU GÜNEŞ
İ.H.BAYDAN
1
15
9606
9
16
2.06.16
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SÜSLÜ HANIM
4y a k
SONALP
59.50
T.KERESTECİAP
ŞEYMA B. TANİYİT
AH.ARSLAN
3
46
233343
14
17
2.24.78
2
ALTIN ZELE
4y d k
YALAZ
59.00
F.ARSLANAP
İSMET ALTIN
H.ALTIN
2
43
404112
14
19
2.26.24
3
MİLYONER
6y a g
KARAKEMAL
63.00
M.BAYDAN
MİKAİL ALTIN
E.KARACA
9
43
122907
11
16
2.24.94
4
CAHİT AĞA
5y k a
BİLGİN
60.50
U.BARLIK
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
7
38
330720
10
13
2.25.31
5
KUĞU GÜZELİ
7y k k
CAŞ
57.50
S.ÇELİKAP
SELİN DİKENCİK
S.AYDEMİR
12
38
967027
10
13
2.25.96
6
KUTLUŞAHIM
5y k a
FAROTAY
60.50
D.YILDIZ
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
5
38
506702
10
12
2.23.05
7
OĞLUMVOLKAN
6y k a
TURBO
59.50
BURAK AKÇAYAP
M.ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU
G.ÖZERTÜRK
8
38
005682
4
14
2.25.28
8
FATİHİNGÜLÜ
6y a k
SABURAY
58.50
M.P.DEMİRAP
KAYA KAYA
SEN.ŞEN
11
36
762743
4
13
2.23.55
9
ÖZÇOCUK
6y k a
ÖZHABER
56.50
A.KÜRÜNDÜK
OKTAY KARAOĞLU
Ü.BULUT
10
30
093732
4
3
2.24.69
10
HASAN ABİ
9y a a
ŞENTAY
55.00
MAHMUT TURAN
KADRİ BAŞKURT
F.ÇELİK
13
27
494886
10
12
2.23.62
11
SİHİRBAZKIZ
4y a k
HİSARBEY
50.00
C.PASOAP
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
14
27
740430
14
13
12
ARUZTAY
4y a k
SONALP
50.00
V.KAPLAN
GÖKHAN AHMET BESLER
T.ÇEKİCİ
4
19
798767
4
5
2.37.16
13
ÜNSALMIŞ
6y d a
DEMİRKAZIK
51.00
B.AVERBAK
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
6
19
0-00906
127
1
2.24.63
14
HANÇERHAN
8y d a
HABERBATUR
50.00
T.ÜNLÜTÜRKAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
1
10
069808
4
4
2.28.25
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALCULUS (IRE)
3y d e
59.50
P DENNİS
MİSS L EGERTON
LUCİNDA EGERTON
2
70
62
10
0
2
GREEN PLANET (IRE)
3y d g
59.50
J P SPENCER
TICK TOCK PARTNERSHI
D M SIMCOCK
3
0
42
22
0
3
MINSTER (IRE)
3y a g
59.50
A KIRBY
DR CATHERINE WILLS
KEVIN FOY
4
0
0-5
14
0
4
AUREUM (USA)
3y d d
57.50
JAMES DOYLE
GODOLPHİN
J GOSDEN
1
0
5
127
0
5
STAR DREAMER
3y d d
57.50
S DONOHOE
MR A SİMPSON MRS S
C FELLOWES
6
0
75
9
0
6
WALDFABEL
3y a d
57.50
R HAVLİN
NEWSELLS PARK STUD
J GOSDEN
5
0
3
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PLEINMONT (IRE)
2y d e
60.50
A KİRBY
MİSS ITALİA J KEOGH
C COX
14
60
948
19
0
2
DAMA BIANCA
2y d d
60.00
HOLLİE DOYLE
HEART OF THE SOUTH R
M BOTTİ
3
59
66
25
0
3
TAMIGI
2y d d
60.00
MORGAN COLE
MİLAN RACİNG CLUB
M BOTTİ
12
59
544
28
0
4
TATABOQ (IRE)
2y k g
60.00
T P QUEALLY
DAVE EMMA EVANS
P EVANS
1
59
799
28
0
5
YOULLOVEMEWHENIWIN (IRE)
2y d e
59.50
J MİTCHELL
MR M GOGGİN
R TEAL
4
58
7074
20
0
6
RAINBOW SIGN
2y d g
59.50
L MORRIS
MR M G H HEALD
MARK PATTINSON
2
58
045
33
0
7
TWENTYSHARESOFGREY
2y y d
59.00
C SHEPHERD
THE FAT JOCKEY PARTN
S DOW
13
57
983227
90
0
8
DECADENT (IRE)
2y d d
58.50
T MARQUAND
D MACAULİFFE A DON
TOM WARD
9
56
08333
12
0
9
DUBAI TIGRESS
2y d d
58.50
PİERRE-LOUİS JAMİN
MR SAİF ALİ
W KNİGHT
7
56
6762
6
0
10
ALMOST AN ANGEL
2y d e
58.50
C BISHOP
MR G E DUDFIELD
P EVANS
11
56
05856
12
0
11
LANIKA
2y a d
57.50
D PROBERT
MR R CLOTHİER, MİSS
S KİRK
10
53
448408
12
0
12
IESHA
2y d d
56.00
D MUSCUTT
MR J M BRADLEY
J BRADLEY
6
50
0868
6
0
13
THE GOOD TING
2y a d
55.50
L KENIRY
MR J S MOORE
J S MOORE
5
49
140774
14
0
14
WISH MAY LUCK (IRE)
2y a d
55.00
JOSEPHİNE GORDON
TİP OF THE SWORD RAC
MRS N EVANS
8
48
9809
20
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COMPASS POINT
5y d k
62.00
K SHOEMARK
CROSS CHANNEL RACİNG
R BRİSLAND
11
50
646531
8
0
2
DEFTERA LAD (IRE)
8y d g
60.50
D PROBERT
MR Y MUSTAFA
S KIRK
14
52
296230
6
0
3
GLOBAL ACCLAMATION
4y d g
60.50
J MITCHELL
INHURST PLAYERS
P CHAMINGS
7
52
276304
14
0
4
MY LAW
4y d k
60.50
R KİNGSCOTE
MR HARRY WİGAN
J PORTMAN
4
52
695285
14
0
5
ZAYRIYAN (IRE)
5y a g
60.00
HOLLIE DOYLE
FRIENDS OF CASTLE PI
ALI STRONGE
1
51
682383
4
0
6
FUWAIRT (IRE)
8y d g
60.00
D COSTELLO
PETER CLARKE RACING
H EVANS
13
51
080457
61
0
7
CASAVOLA
3y d d
60.00
JOSEPHİNE GORDON
LİNGFİELD PARK OWNER
J BEST
10
52
9449
30
0
8
PURPLE PADDY
5y d g
59.50
L KENIRY
MR A LUCAS
J FOX
5
50
988286
12
0
9
TREBLE CLEF
5y d g
59.50
G BASS
MRS K T CARTER
L CARTER
2
50
536096
74
0
10
DUSTY DAMSEL
4y a k
59.00
ROSSA RYAN
THE CALM PARTNERSHİP
MİKE MURPHY
3
49
79-9883
14
0
11
MISU PETE
8y d g
59.00
ISOBEL FRANCIS
THE MARK USHER RACIN
M USHER
6
49
779500
14
0
12
BROTHER IN ARMS (IRE)
6y d g
58.00
T MARQUAND
COVER POINT RACING
A CARROLL
9
47
35343-4
13
0
13
AIR OF YORK (IRE)
8y d g
57.50
C SHEPHERD
MRS L A CULLIMORE
GRACE HARRIS
8
46
833876
14
0
14
SIR GORDON
3y a g
57.50
M CREHAN
HOOLABALOO RACING
R J SMITH
12
47
00-7679
98
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MR TYRRELL (IRE)
6y d g
62.00
J P SPENCER
MR ROBERT TYRRELL
R HANNON
5
75
302735
12
0
2
CRIMEWAVE (IRE)
4y d g
62.00
J MITCHELL
THE ROGUES GALLERY
TOM CLOVER
2
75
044203
23
0
3
FREEDOM AND WHEAT (IRE)
4y d g
61.50
M GHIANI
RACING FOR A CAUSE
M BLAKE
7
74
811251
17
0
4
HECTOR LOZA
3y d g
61.50
HOLLIE DOYLE
MR ROBERT MOSS
S DOW
3
75
906850
118
0
5
RECTORY ROAD
4y d g
61.00
R KINGSCOTE
MR S MIDDLETON
R HARRIS
4
73
160083
23
0
6
KELLS (IRE)
3y d e
60.50
A MULLEN
LYCETT RACİNG LTD
M APPLEBY
9
73
525433
10
0
7
PRIZE FIGHTING
3y d g
60.50
A KIRBY
MR MRS P HARGREAVE
C COX
8
73
56832
47
0
8
MADAME PELTIER (IRE)
3y d d
59.50
C SHEPHERD
MR P HİCKMAN, MR G J
C FELLOWES
1
71
879-411
40
0
9
TAKEONEFORTHETEAM
5y d g
58.00
E GREATREX
S A MARES
M LOUGHNANE
11
67
446155
19
0
10
CELESTIAL BLISS
3y d g
57.50
D COSTELLO
MR JOHN JOSEPH SMITH
L CARTER
12
66
4-7838
59
0
11
ISLAND STORM (IRE)
3y d g
57.00
L MORRIS
WETUMPKA RACING
MRS H MAIN
6
65
16-6060
12
0
12
SUNS UP GUNS UP
3y a g
54.50
J HAYNES
MR G C STEVENS
MRS A PERRETT
10
60
649
40
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TARROOB
3y d d
62.00
T MARQUAND
SHEIKH AHMED AL MAKT
W HAGGAS
2
76
31
21
0
2
COMMIT NO NUISANCE (IRE)
3y a g
61.50
C BISHOP
MR G C STEVENS
W KNIGHT
10
75
42693-3
30
0
3
GIUSEPPE CASSIOLI
3y d e
61.50
D PROBERT
WHAT A TİME TO BE AL
M BOTTİ
9
75
0-33102
19
0
4
UZINCSO
4y d g
61.00
JAMES DOYLE
RECYCLED PRODUCTS LI
J BUTLER
7
73
33-1011
19
0
5
ROGUE TIDE
3y d g
60.50
E GREATREX
THE LIKELY LADS
M LOUGHNANE
8
73
211402
23
0
6
LAPIDARY
4y d k
60.50
L MORRİS
ANDREW KNOTT WETUM
MRS H MAİN
5
72
282079
12
0
7
WORLD TITLE (IRE)
3y d g
60.00
HOLLIE DOYLE
BOADICEA BLOODSTOCK
ARCHIE WATSON
12
72
507724
19
0
8
MABRE (IRE)
3y k g
59.00
D KEENAN
MR K MCCABE
P EVANS
4
70
813055
13
0
9
MICHELE STROGOFF
7y d g
58.00
A RAWLINSON
WDTFM RACING CLUB
M APPLEBY
1
67
544469
21
0
10
ALBADR (USA)
4y d g
57.00
RHIAIN INGRAM
MR O S HARRIS
R INGRAM
6
64
008300
21
0
11
CAPTAIN PUGWASH (IRE)
6y d g
55.50
C SHEPHERD
THREE'S A CROWD
P MCBRIDE
3
61
364017-
127
0
12
TYGER BAY
3y d g
53.50
M DWYER
MR SIMON LOCKYER
C ALLEN
11
58
045-07
47
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CULTURE (FR)
4y d g
60.50
T MARQUAND
MR T D WARD
TOM WARD
4
84
011323
5
0
2
RENARDEAU
4y d g
58.00
HOLLIE DOYLE
LAURENCE BELLMAN
ALI STRONGE
1
79
066626
14
0
3
BALLARD DOWN (IRE)
7y d g
57.50
R HAVLIN
MR S BEAN
ALEXANDRA DUNN
2
78
458477
12
0
4
BERRAHRI (IRE)
9y d g
57.50
JOSEPHINE GORDON
WHITE TURF RACING UK
J BEST
5
77
109476
12
0
5
CENTRAL CITY (IRE)
5y d g
55.50
R KINGSCOTE
MR SPENCER COOMES
I WILLIAMS
7
73
938319
5
0
6
TWPSYN (IRE)
4y d g
53.00
D KEENAN
ROB EMMANUELLE, T BU
P EVANS
3
68
472518
26
0
7
FORESEE (GER)
7y d g
52.50
L MORRIS
MILLEN COOKE
A CARROLL
6
66
135259
118
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IT MUST BE FAITH
10y d g
60.50
ERIKA PARKINSON
MICK APPLEBY RACING
M APPLEBY
8
52
836730
24
0
2
CAPTAIN RYAN
9y d g
60.00
L KENIRY
GEOFFREY DEACON RACI
G DEACON
5
51
102377
14
0
3
ESSAKA (IRE)
8y d g
59.50
T MARQUAND
MRS J CARRINGTON
A CARROLL
10
54
864202
61
0
4
HEY HO LET'S GO
4y d g
58.50
J MITCHELL
MRS K B TESTER
M HOAD
3
48
951650
40
0
5
BURNING SUN (IRE)
3y a d
58.50
W CARSON
MR CHRİS BUTLER
A CARSON
4
48
664495
6
0
6
COOL STRUTTER (IRE)
8y d g
58.00
L MORRIS
KINNERSLEY PARTNERSH
J SPEARING
1
47
130005
20
0
7
ITS ALL CLOVER NOW (IRE)
5y d g
58.00
L EDMUNDS
MR DEREK SHAW
D SHAW
11
47
040468
12
0
8
MERCERS
6y d k
57.50
GRACE MCENTEE
HOMEWOODGATE RACİNG
P BUTLER
6
46
762259
54
0
9
SACRED LEGACY (IRE)
3y a g
57.50
J F EGAN
RIDGE HOUSE STABLES
R HARRIS
7
46
040766
41
0
10
KALIMOTXO
3y d d
57.50
C SHEPHERD
CANİSBAY BLOODSTOCK
W KNİGHT
9
45
9-00053
28
0
11
LITTLE FLOOZIE
3y d d
57.50
D PROBERT
OMNİ COLOUR
B JOHNSON
12
45
0-72707
20
0
12
THE RED WITCH
3y d d
57.50
JOSEPHİNE GORDON
DEBBİE HODSON
STEPH HOLLİNSHEAD
2
42
070653
17
0
Greyville Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MACALLAN (SAF)
4y d g
60.00
L HEWITSON
R M SEWGOOLAM
ALYSON WRIGHT
1
62
272343
29
0
2
DUCHESSOFCORNWALL (SAF)
4y d k
57.50
N PATEL
W J VAN DER MERWE
M J ODENDAAL
2
65
80-5325
40
0
3
SOWETO HALL (SAF)
3y d d
53.50
K A BREWER
F RUNGASAMY, MAYESH
KUMARAN NAIDOO
3
70
096433
8
0
4
JAMES DEAN (SAF)
6y d g
60.00
M YENI
G W WHITTAKER, R J F
FRANK ROBINSON
4
62
06-648
98
0
5
BATTLE OF STIRLING (SAF)
3y d d
60.00
W AGRELLA
INTERNATIONAL RACING
LOUIS GOOSEN
5
67
602749
21
0
6
VINODH'S BOY (SAF)
4y d a
60.00
A ARRIES
V NAMCHUNDER, J A CA
LOWAN DENYSSCHEN
6
70
2532-
127
0
7
BLUE PLANET (SAF)
3y d g
60.00
L J FERRARIS
A J VAN HUYSSTEEN
CARL HEWITSON
7
0
0
0
8
WABI SABI (SAF)
3y d e
60.00
T GODDEN
N S DIGPAUL, B J BED
FRANK ROBINSON
8
0
0
0
9
GLOUCESTERSHIRE (SAF)
4y d a
60.00
C STOREY
YELLOW STAR STUD NOM
IVAN VAN WYK
9
40
580000
8
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MEXICAN CATDANCE (SAF)
4y d g
60.00
L HEWITSON
J F DRUMMOND-HAY W
GARTH PULLER
1
55
94609
75
0
2
AUGUST RED (SAF)
4y a g
60.00
L J FERRARIS
FIVE UP HIGH SYNDICA
GARTH PULLER
2
63
4-83676
57
0
3
LET'S GO FLY (SAF)
3y a g
60.00
S VEALE
I M ESPITALIER NOEL
TONY RIVALLAND
3
0
8
96
0
4
JOLLY BOY (SAF)
4y d g
60.00
A ARRIES
B C LAUBSCHER
TIENIE PRINSLOO
4
53
679799
29
0
5
KING CYRUS (SAF)
4y d g
60.00
G WRIGHT
S PLATTNER
ANDRE NEL
5
66
473492
21
0
6
APIS CERANA (SAF)
3y d g
60.00
E S NGWANE
V L ROBERTS
MICHAEL ROBERTS
6
52
0998
40
0
7
STAR OVER CAPETOWN (SAF)
4y a g
60.00
A MGUDLWA
D DE ANDRADE, S GASK
MARK DIXON
7
57
684793
21
0
8
MILLER MAN (SAF)
4y d g
60.00
T GODDEN
STEP ASIDE SYNDICATE
LOWAN DENYSSCHEN
8
0
0
127
0
9
LORD CARO (SAF)
5y d g
60.00
D DILLON
SANJEEV RAMSEWAK
WENDY WHITEHEAD
9
62
543344
17
0
10
WHAT YOU WANT (SAF)
3y d g
60.00
S RANDOLPH
J A CARR
LOWAN DENYSSCHEN
10
0
07
3
0
11
JUST PRIME (SAF)
5y d g
60.00
J GATES
J BADENHORST
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
11
62
54850-5
120
0
12
KETZO MANIA (SAF)
3y d g
60.00
M V'RENSBURG
K M CHETTY, Y NAIDOO
YOGAS GOVENDER
12
0
0
15
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STAR CHOICE (SAF)
4y d k
60.00
W AGRELLA
P H DE LACY
FRANK ROBINSON
1
49
608799
3
0
2
KIND JUDY (SAF)
3y d d
58.00
S RANDOLPH
POUND BLOODSTOCK PTY
MICHAEL MILLER
2
73
6-34894
15
0
3
KOALA (SAF)
3y d d
58.00
T GODDEN
L F ROBINSON
FRANK ROBINSON
3
61
748074
3
0
4
DANCING SWORD (SAF)
4y d k
60.00
L HEWITSON
S PLATTNER
ANDRE NEL
4
62
353924
15
0
5
CORSAGE (SAF)
3y d d
58.00
M V'RENSBURG
M A PADDOCK
CLIFFIE MILLER
5
67
822048
15
0
6
THEATRICAL MOMENT (SAF)
3y d d
58.00
A ARRIES
B J SAHD
MICHAEL MILLER
6
73
522320
15
0
7
MAGIKOS (SAF)
3y d d
58.00
S MOODLEY
S VILJOEN C FENWIC
LEZEANNE FORBES
7
0
09
54
0
8
CATALYST (SAF)
4y d k
60.00
A MARCUS
M D J LILEY
TONY RIVALLAND
8
57
070733
21
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HELLO AGAIN (SAF)
3y d g
56.50
J JACOBS
P J COLES
MICHAEL MILLER
1
72
003390
32
0
2
SONJADOR (SAF)
4y a g
60.00
S MOODLEY
S R S P ROSSEAU
MICHAEL ROBERTS
2
66
333355
96
0
3
LINNBARA (SAF)
4y d g
60.00
M YENI
W N FROST
NATHAN KOTZEN
3
61
084665
14
0
4
HATTON HALL (SAF)
5y a g
60.00
D DILLON
S W HUMBY, T GOVENDE
SHANE HUMBY
4
67
0-349
17
0
5
SUMMERFIELD (SAF)
3y d g
59.00
G WRIGHT
A J VAN HUYSSTEEN, N
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
5
0
00
57
0
6
ADAM KALIDIN (SAF)
3y d g
59.00
C STOREY
D L KALIDIN
JARETT RUGG
6
23
0
127
0
7
ANGELICUS (SAF)
3y d e
59.00
L J FERRARIS
M W VENGETASAMI, D M
DENNIS BOSCH
7
55
080
32
0
8
BRUSH BACK (SAF)
3y a e
59.00
S VEALE
J N DEOKYNARAIN
YOGAS GOVENDER
8
49
09
96
0
9
NAVARINO BAY (SAF)
3y d g
59.00
T GODDEN
TRINISHA PILLAY
KUMARAN NAIDOO
9
73
807402
21
0
10
HE'S ALL THAT (SAF)
5y d g
56.00
K A BREWER
HSH COUNTESS OF KONI
JARETT RUGG
10
0
0
57
0
11
FORT WYLIE (SAF)
3y a g
59.00
N PATEL
YDJ TRADING PTY LTD
TIENIE PRINSLOO
11
55
080
8
0
12
PONZI (SAF)
5y a g
60.00
K DE MELO
D D HAYMAN, P V LAFF
PAUL LAFFERTY
12
51
840-070
50
0
13
AL MADINAH (SAF)
4y d a
60.00
.
YELLOW STAR STUD NOM
IVAN VAN WYK
0
28
0000
36
0
14
THE ICE WAR (SAF)
5y d g
60.00
.
W WHITEHEAD
WENDY WHITEHEAD
0
47
00-0800
21
0
15
FLASH GALA (SAF)
3y d g
59.00
.
CAROLYN L ROBERTS
MICHAEL ROBERTS
0
65
90004
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUST ONE MORE (SAF)
6y d k
56.00
G WRIGHT
G M M BUCHANAN C M
CORINNE BESTEL
0
54
967869
36
0
2
GLAD I AM (SAF)
5y d k
53.00
C STOREY
W PAYNE
JARETT RUGG
2
48
963606
14
0
3
SAN'S DANCER (SAF)
6y d k
58.50
D DILLON
W WHITEHEAD
WENDY WHITEHEAD
3
59
536877
63
0
4
PURPLE AND GOLD (SAF)
6y d k
56.00
S VEALE
C R A KINGHAM J G
JULIE GUTHRIE
4
54
541985
21
0
5
ALRAUNE (SAF)
6y d k
61.00
M V'RENSBURG
W G C MILLER
CLIFFIE MILLER
5
64
441689
32
0
6
GREEN ICE (SAF)
6y d k
59.50
T GODDEN
THE FIRE RACING TRUS
ALYSON WRIGHT
0
61
087266
21
0
7
THRU' THE TREES (SAF)
5y d k
55.50
K A BREWER
ANDRE FOUCHE, A D CA
LOWAN DENYSSCHEN
7
61
6600-07
84
0
8
CAPRICCIO (SAF)
4y d k
60.00
L J FERRARIS
B M GADSBY, S LALLCH
PAUL GADSBY
8
62
344201
21
0
9
PARKDALE (SAF)
4y a k
57.00
J GATES
E G R HUGHES J H S
IVAN VAN WYK
0
56
187007
21
0
10
NOBLE PRINCESS (SAF)
5y d k
58.00
M YENI
W G C MILLER
CLIFFIE MILLER
10
57
358533
7
0
11
CALL ME TONIGHT (SAF)
5y a k
59.50
S MOODLEY
MAYESH CHETTY
KUMARAN NAIDOO
11
59
877065
7
0
12
PINA COLADA (SAF)
7y d k
59.00
S RANDOLPH
G S PERKINS
GARY RICH
12
60
245450
21
0
13
JANICE'S SECRET (AUS)
7y a k
52.00
A ARRIES
L F ROBINSON
FRANK ROBINSON
6
43
60-6078
36
0
14
SPIFFY (SAF)
6y d k
56.00
J GATES
W WHITEHEAD
WENDY WHITEHEAD
1
54
850597
21
0
15
TO THE MAX (SAF)
4y d k
60.50
K DE MELO
B C RALPH M GREENE
DEAN KANNEMEYER
9
63
331744
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RUNNING FREELY (SAF)
4y a g
57.00
S RANDOLPH
B D VAN LAUN M RID
LOWAN DENYSSCHEN
1
70
870950
3
0
2
PANTSULA (SAF)
6y a g
57.00
W KENNEDY
G BALDEO, ADV R PADA
GAVIN VAN ZYL
2
70
466216
40
0
3
THERAVADA (SAF)
5y d g
58.00
L J FERRARIS
PREGGIE SOMASUNDRAM
DENNIS BOSCH
3
72
721090
32
0
4
MAITLAND MAGIC (SAF)
4y a g
60.00
A MARCUS
HOLLYWOOD SYNDICATE
PETER MUSCUTT
4
76
9-32814
47
0
5
AGENT MURPHY (SAF)
4y d g
58.50
S MOODLEY
HOLLYWOOD SYNDICATE
ALYSON WRIGHT
5
73
417380
17
0
6
CHAUMASO (SAF)
4y a g
55.00
M V'RENSBURG
NEW HEIGHTS THOROUGH
M J ODENDAAL
6
66
643-190
40
0
7
TRULY WICKED (SAF)
5y d g
57.00
J GATES
INTERNATIONAL RACING
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
7
70
72-9231
84
0
8
COOL RUNNINGS (SAF)
3y d g
58.50
K DE MELO
D K RACING SYNDICATE
DEAN KANNEMEYER
8
83
19601
40
0
9
CAESURA (SAF)
5y d g
60.50
L HEWITSON
R M SEWGOOLAM
ALYSON WRIGHT
9
77
2451-61
127
0
10
PRESUMPTUOUS (SAF)
4y d g
57.50
D DILLON
MARLON GOVENDER DR
MARK DIXON
10
71
10-0002
63
0
11
JUSTFORTHEEPENNY (SAF)
4y d g
58.50
M YENI
ALDERMAN R F HASWELL
NATHAN KOTZEN
11
73
654487
64
0
12
PERFECTLY PUTT (SAF)
4y d g
55.00
G WRIGHT
S C STANDEAVEN
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
12
66
005562
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE SNOW WAR (SAF)
3y a e
56.00
T GODDEN
L F ROBINSON
FRANK ROBINSON
1
78
090019
68
0
2
BEDAZZLED JOKER (SAF)
6y d g
58.00
L HEWITSON
CHAMP DE MARS SYNDIC
ALYSON WRIGHT
2
72
468491
21
0
3
LORD WYLIE (SAF)
3y a g
59.00
D DILLON
DR N A LABUSCHAGNE
WENDY WHITEHEAD
3
84
53214
68
0
4
SPRING FLING (SAF)
5y d g
61.00
J L SAMUEL
ANTHONY ATTIEH, JIMM
GLEN KOTZEN
4
78
48-5709
57
0
5
ALL THE WAY UP (SAF)
4y d g
59.50
M YENI
SUVEN GOVENDER, D C
DUNCAN HOWELLS
5
75
069190
54
0
6
HIGH GREEN (SAF)
6y d g
59.00
S RANDOLPH
STEP ASIDE SYNDICATE
LOWAN DENYSSCHEN
6
74
613790
127
0
7
TWO OF US (SAF)
5y a g
58.00
W KENNEDY
RAJAN NAIDOO P M R
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
7
72
56-2832
92
0
8
SPIRIT OF MY FATE (SAF)
4y d g
60.00
S VEALE
D D B BAND ADAM KE
DENNIS DRIER
8
76
07-3391
63
0
9
RITE OF PASSAGE (SAF)
3y d g
58.00
S MOODLEY
N JONSSON
JUSTIN SNAITH
9
82
73410
21
0
10
GENTLEMAN'S WAY (SAF)
5y d g
58.50
L J FERRARIS
S PILLAY U S PILLA
DENNIS BOSCH
10
73
81-3156
32
0
11
TROMSO (SAF)
4y d g
58.50
W AGRELLA
M DESTOMBES
PATRICK LUNN
11
73
451043
47
0
12
JOINT EFFORT (SAF)
4y d g
57.50
G WRIGHT
TRINISHA PILLAY J
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
0
71
3-24150
92
0
13
PUTCHINI (SAF)
9y a g
52.00
J GATES
A C DE KLERK
IVAN VAN WYK
12
59
136083
7
0
14 Aralık 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Kocaeli, Kempton Park İngiltere, Greyville Güney Afrika tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:00 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Greyville Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:35 greyville güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 14 aralık 2020 pazartesi at yarışı bülteni, 14 aralık 2020 at yarışı programı, 14 aralık 2020 tjk yarış programı, 14 aralık 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 14 aralık 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 14 aralık 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 14 aralık 2020 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, greyville güney afrika at yarışı bülteni, 14 aralık 2020 greyville güney afrika at yarışı bülteni, günün greyville güney afrika at yarışı bülteni, bugün greyville güney afrika at yarışı bülteni