Yarış Başlama Saati: 16:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TAŞKESEN
5y a a
OCEAN BLUE
62.00
D.KAYAAP
MEHMET YAVUZ
SEB.TOPAL
7
59
486530
8
10
2.10.44
2
ROCKABYE
4y d a
AFTER MARKET (USA)
59.00
M.P.DEMİRAP
BEDİH ZAMAN
AH.ARSLAN
9
53
065489
4
9
2.11.25
3
BEORNET
3y a e
CUVEE (USA)
55.50
A.KURŞUN
BURHANETTİN SOLMAZ
B.BOZBEY
6
48
255242
11
18
2.11.31
4
SPRING BREAK
6y a a
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
BURAK AKÇAYAP
MEHMET ÖKSÜZ
D.ÇELİK
5
47
531522
11
19
2.09.86
5
OĞLUM BARIŞ
5y d a
KANEKO
56.00
H.ÇİZİK
MAHMUT YILDIZ
SEB.TOPAL
1
45
517334
11
16
2.10.83
6
YA HOCHY
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
50.00
H.KILIÇARSLAN
HAMDİ ÖZŞAHİN
SEB.TOPAL
2
35
744912
16
19
2.15.69
7
CORAL ROSE
4y d k
TALIP HAN (IRE)
50.00
GÖK.BEKTAŞ
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
4
27
067803
7
5
2.11.29
8
ÖMRÜM SU
3y d d
SCARFACE
48.00
G.ÖZÇELİKAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
8
22
708687
14
10
9
LADY YAĞMUR
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
50.00
V.KAPLAN
ALİ KEMAL ÇELİK
G.ÖZERTÜRK
3
22
979868
41
9
2.10.82
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRAVE GLADIATOR
2y a e
BOSPORUS (IRE)
57.00
F.YÜKSEL
HAKAN SANER
MUH.ÇELİK
2
36
24252
14
18
1.32.39
2
CHARLIE
2y k e
LILBOURNE LAD (IRE)
53.00
BERKANT GÖKÇEAP
MUHİTTİN ACAR
M.ACAR
4
32
366276
12
12
3
FATHER PEARL
2y d e
FAST STARS LINE
57.00
H.ÇİZİK
FUAT ALBAYRAK
E.KOCA
6
32
543348
12
16
1.29.93
4
FITTY BALDY
2y a e
APPROVE (IRE)
57.00
H.KILIÇARSLAN
GIYASETTİN ŞEN
F.İÇSEL
9
14
98066
14
15
1.35.79
5
GOOD BREEZE
2y a e
APPROVE (IRE)
55.00
BURAK AKÇAYAP
İBRAHİM HALİL KORKMAZ
E.KARACA
5
21
06550
14
15
6
KOCAMAN BABA
2y a e
BANKNOTE (GB)
57.00
M.BAYDAN
CAHİT KOCAMAN
E.KARACA
7
15
756067
14
14
1.31.71
7
FAMİLİYA
2y a d
HAKKAR
55.00
V.KAPLAN
MESUT TAŞ
SEB.TOPAL
8
10
788
11
17
1.36.07
8
THE FIRE GIRL
2y d d
DAI JIN (GB)
51.00
G.ÖZÇELİKAP
METİN TURGUT
D.SAV
3
0
7
27
19
9
VICTORY CAT
2y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
M.P.DEMİRAP
MEHMET YAVUZ
SEB.TOPAL
1
0
58
27
18
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OWERTI
2y a e
RAMPOLDI
59.00
İ.DİNAR
İSA ÖZKAN
HÜS.KARABULUT
2
55
124241
10
20
1.15.63
2
BAY ARTU
2y d e
LION HEART (USA)
57.00
A.KURŞUN
KADRİYE VATANSEVER
D.AKBULUT
1
51
363121
11
20
1.13.94
3
FINISH HIM
2y d e
WIENER WALZER (GER)
57.00
BURAK AKÇAYAP
CELAL ŞENGİL
S.YANMAZ
3
49
123254
14
16
1.16.16
4
INDIAN SONATA
2y d e
LEA* (USA)
55.00
S.ÖZEN
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
5
39
721
14
20
1.16.44
5
SON OF BOSPHORUS
2y a e
BOSPORUS (IRE)
55.00
GÖKH.GÖKÇE
HIDIR TAŞDEMİR
R.TAŞDEMİR
4
42
849312
14
19
1.23.59
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PEXUSS
8y a k
SARUHANAĞA
57.50
T.KERESTECİAP
FUAT ALBAYRAK
E.KOCA
7
50
135570
12
15
2.10.11
2
CİĞERPARE
4y a k
ALTAHA
61.00
GÖKH.GÖKÇE
ALİ PAMUKCİ
H.ÇALIŞKAN
5
41
222035
4
16
2.10.93
3
FATİHİNGÜLÜ
6y a k
SABURAY
56.50
Ç.CANPOLATAP
KAYA KAYA
H.ARAN
2
36
627437
7
12
2.09.20
4
SİGNORA
7y k k
ALPAK
59.50
S.ÖZEN
KADRİYE KAYA
F.ARICI
4
36
068974
11
14
2.08.43
5
AYNİRA
4y a k
KARAKEMAL
54.00
BERKANT GÖKÇEAP
YURDAL KARGIN
M.ERKUŞ
1
29
049071
21
20
6
PETEKKAN
4y k k
BERKSOY
56.00
D.KAYAAP
ORHAN KARAMAN
ŞÜK. ÇELİK
6
39
500830
12
12
2.18.55
7
UÇAN ABLA
4y k k
UÇANBEY
58.00
F.YÜKSEL
NECATİ YARDIMCI
HÜS.ÇAKMAK
3
46
112564
10
16
8
HÜRSEV
5y k k
TAMERİNOĞLU
57.50
H.KAPLAN
BEKİR OZAN HAS
F.İÇSEL
10
42
947001
11
20
2.07.87
9
EĞİLCE
4y k k
KAIZBERT (RU)
54.00
BURAK AKÇAYAP
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
8
30
055245
11
13
2.14.01
10
SİHİRBAZKIZ
4y a k
HİSARBEY
54.00
V.KAPLAN
OZAN TANİYİT
AH.ARSLAN
9
27
740430
21
13
2.14.78
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FATİHİN GÜLÜ
3y a d
TALIP HAN (IRE)
59.50
M.K.CEYLANAP
SABAHATTİN YAVUZ
MEH.KAYA
11
56
455430
5
14
1.13.90
2
FASTN FAMOUS
3y d e
ROCKMASTER (IRE)
56.50
S.ÇELİKAP
SELİN DİKENCİK
S.AYDEMİR
6
50
364477
49
12
1.15.87
3
DOĞU PRENSİ
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
A.KURŞUN
CUMHUR BALKAROĞLU
Ş.GÖKÇE
7
47
460386
12
14
4
BERDAR
3y a d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
57.00
H.ÇİZİK
FURKAN ÖZPAY
F.ÖZPAY
9
45
605522
27
19
1.14.63
5
CUMHURİYELİ
3y d e
DUTYFREE
55.00
F.YÜKSEL
EKREM DİLBER
AH.ARSLAN
3
41
387224
8
18
6
MORO KRIS
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
52.50
H.KILIÇARSLAN
A.HALİM CELALOĞLU
H.N.DERRE
4
36
1-707
54
17
7
CYRUS
3y k e
SMART ROBIN (JPN)
52.00
İ.DİNAR
GÖKHAN İNCE
N.YILDIRIM
2
35
942166
7
18
1.17.83
8
İSKENDER
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
50.00
GÖK.BEKTAŞ
ABDULLAH AKDEMİR
M.AKKUŞ
8
19
085000
5
4
9
PRENSES ŞİRİN
3y d d
LION HEART (USA)
50.00
H.KAPLAN
NEDİM AKAGÜNDÜZ
D.ERGİN
10
19
70004
10
15
10
FALCON FLY
3y a d
CAPTAIN RIO (GB)
50.00
V.KAPLAN
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
5
16
040
43
17
11
BRAVE MAN
3y d e
EVOKE (USA)
50.00
Y.PİLAVCILAR
ŞEVKET ERKAN ŞAR
F.KILIÇ
1
8
000
12
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPARTACUS
6y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
63.00
H.ÇİZİK
TAMER KOLDAŞ
R.BARMAN
6
92
832145
10
18
1.13.35
2
BARTH BOY
3y d e
HARPUTLU GAGGOŞ
62.00
M.P.DEMİRAP
HİKMET ALİ ATAMAN
R.TAŞDEMİR
3
77
211565
27
17
1.14.81
3
LORD ADMIRAL
3y d e
LION HEART (USA)
62.00
GÖKH.GÖKÇE
HATİCE DEMİREL
A.ÖZTÜRK
7
60
445646
15
12
1.14.15
4
AYTEMİZ
7y d a
SPORTS HERO (USA)
60.00
F.YÜKSEL
TÜLAY ÇİFTÇİ
S.ÇİFTÇİ
5
79
128556
28
15
1.11.78
5
MISTER BOND
5y d a
BIONDETTI (USA)
60.00
A.KURŞUN
MURAT ÖZENÇ
H.ALTUNBAŞ
1
67
258303
14
13
1.12.96
6
RASİM KAPTAN
5y d a
PARGALI
60.00
U.BARLIK
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
2
65
068682
14
11
1.12.85
7
OCIUS
8y k a
DIVINE LIGHT (JPN)
56.00
S.ÖZEN
GÖKHAN İNCE
N.YILDIRIM
4
79
565364
10
13
1.13.34
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INNOCENT GHOST
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
61.00
A.KURŞUN
NİMET ARİF KURTEL
İ.ÇAK
4
60
202852
28
17
1.29.58
2
GÜLPEMBE
3y d d
LION HEART (USA)
58.00
H.ÇİZİK
NİMET ARİF KURTEL
HÜS.ÇAKMAK
6
42
444332
21
17
1.27.32
3
MY QUEEN LOVE
3y d d
HAKEEM (USA)
58.00
S.ÖZEN
ZEKİ KILIÇ
D.SAV
7
52
424215
14
19
1.28.08
4
NIKKI RUN
3y a d
CUVEE (USA)
58.00
M.P.DEMİRAP
HİKMET ALİ ATAMAN
R.TAŞDEMİR
2
64
149552
27
15
1.28.06
5
RIVIERA
3y d d
RAMPOLDI
58.00
F.YÜKSEL
V.GARO KUYUMCİYAN
S.KERESTECİ
1
49
231636
32
17
1.28.87
6
VICTORINA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
58.00
H.KAPLAN
HİKMET AKBULUT
D.AKBULUT
5
43
086421
10
20
1.28.97
7
PERSIAN ROSE (IRE)
3y d d
HALLOWED CROWN (AUS)
56.00
D.KAYAAP
MUTLU T. BALYEMEZ
M.T.BALYEMEZ
3
38
615806
5
16
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK CASTLE
2y d e
EVOKE (USA)
57.00
F.YÜKSEL
İDRİS ÜNLÜ
HÜS.ÇAKMAK
3
0
5
29
19
2
DABBE
2y d e
MENDIP (USA)
55.00
D.KAYAAP
FURKAN TAŞKIRAN
E.ÇUKURKAŞ
8
31
293
14
17
3
FINAL CUT
2y d e
SCARFACE
57.00
M.P.DEMİRAP
AHMET NÜVİT YEĞİN
SEB.TOPAL
1
0
9
27
19
4
PİRSUS
2y d e
HAKKAR
53.00
G.ÖZÇELİKAP
HAMİT EMEKTAR
F.ARICI
6
10
878990
7
14
1.36.17
5
UMUTŞAH
2y k e
AKINDAYIM (IRE)
57.00
H.KILIÇARSLAN
AHMET YÜKSEL
T.ÇEKİCİ
5
27
730748
14
11
6
DUTY BEAUTY
2y d d
DUTYFREE
55.00
GÖKH.GÖKÇE
OSMAN DEMİRKIRAN
A.DEMİRKIRAN
2
32
684025
15
12
1.36.66
7
GÜLÜŞÜM
2y d d
HAKKAR
55.00
G.KILIÇ
MESUT TAŞ
SEB.TOPAL
7
0
80
34
18
1.38.60
8
MAVİ KIVILCIM
2y d d
EXPANSION (USA)
55.00
V.KAPLAN
ENGİN DANYER
T.ÇEKİCİ
4
18
064
7
17
1.38.11
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASARCIKLI
7y a a
ARASLI
60.00
S.ÇELİKAP
EYLEM GÜN GÜNEŞ
E.GÜN GÜNEŞ
3
50
665594
7
9
1.34.79
2
SÜSLÜ HANIM
4y a k
SONALP
59.00
T.KERESTECİAP
ŞEYMA B. TANİYİT
AH.ARSLAN
5
50
333431
7
20
1.37.55
3
NEHİRİNOĞLU
6y a a
UÇANBEY
61.00
F.YÜKSEL
MESUT TAŞ
SEB.TOPAL
12
46
943540
10
13
1.37.38
4
MİLYONER
6y a g
KARAKEMAL
58.50
M.BAYDAN
MİKAİL ALTIN
M.ALTIN
9
41
229075
7
15
1.36.69
5
KARAŞÖVALYE
6y a a
YALAZ
58.00
S.ÖZEN
MEHMET URAL
K.ŞENGEL
2
40
147038
10
15
1.36.98
6
CAHİT AĞA
5y k a
BİLGİN
57.00
U.BARLIK
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
4
38
307203
7
14
1.37.69
7
RÜZGAR FIRTINASI
4y k a
KOŞANEFE
53.50
H.KAPLAN
SUPHİ SALGAR
M.ALTIN
11
33
002455
7
11
1.39.58
8
PEKSOYUNOĞLU
7y k a
PEKSOY
52.50
D.KAYAAP
TEMEL AYDIN
T.ÇEKİCİ
8
31
000084
14
10
1.35.92
9
BENİM
4y k a
BİLGİNER
51.50
V.KAPLAN
RAMAZAN ÖZDEMİR
SEN.ŞEN
7
29
891975
18
17
1.41.82
10
BABALARINBABASI
6y a a
PEKSOY
48.00
G.ÖZÇELİKAP
NAİLE YURDAKAN
SEB.TOPAL
6
26
007010
10
19
1.35.57
11
ÇEVİKKARDEŞLER
5y a a
BERKAY EFE
50.00
B.AVERBAK
ÖMER ÖZKAN
G.ÖZERTÜRK
1
21
090926
11
9
1.40.24
12
HANÇERHAN
8y d a
HABERBATUR
50.00
GÖK.BEKTAŞ
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
10
10
698088
7
3
1.41.58
Philadelphia ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RISQUE EXPRESS (PA)
5y d k
55.00
FRANKIE PENNINGTON
CHULING DATIL
ALEJANDRO MAYMO
1
55
678333
19
0
2
IRON LILLY (KY)
6y d k
55.00
RUBEN SILVERA
RONALD B. ABRAMS, JA
RONALD B ABRAMS
2
62
354244
13
0
3
CHEVY TO THE LEVY (IN)
6y d k
55.00
DEXTER HADDOCK
YLLIEHUS 5 STAR
RALPH R RIVIEZZO
3
62
649225
7
0
4
DANCINGTHEHNYDAWAY (PA)
4y a k
55.00
LUIS D RIVERA
JAMES AGUILAR-JUAREZ
RALPH R RIVIEZZO
4
45
549739
28
0
5
GIRL POWDER (NJ)
6y d k
55.00
RIGO SARMIENTO
BRYANT R TAYLOR
BRYANT R TAYLOR
5
52
663762
19
0
6
BAAQEYA (KY)
4y a k
55.00
ANGEL CASTILLO
CHICKRIDGE LLC
JORDAN M BULLOCK
6
55
456638
34
0
7
FLEUR DE FORCE (KY)
6y a k
55.00
JEREMY LAPRIDA
RONALD J. DANDY
RONALD J DANDY
7
44
570767
21
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:52 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FINANCIAL FREEDOM (KY)
9y a a
51.50
LAUREANO FLORES, JR
WOODLAND FARM LLC
RONALD B ABRAMS
1
76
895944
13
0
2
MANTLE (KY)
5y a a
53.00
WILFREDO J GARCIA
ABAR P R
JORDAN M BULLOCK
2
61
494460
20
0
3
HIGH FLYING GUY (FL)
5y d a
55.00
DEXTER HADDOCK
MIGUEL A. PENALOZA
MIGUEL PENALOZA
3
55
678868
20
0
4
SALSA'S RETURN (FL)
10y d a
55.00
RUBEN SILVERA
JAGGER INC.
JAMIE NESS
4
82
321-522
20
0
5
LEGACY'S PRINCE (PA)
5y d a
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
BROWN DOG RACING STA
HOWARD R BROWN, JR
5
61
414684
20
0
6
NOBLE KENT (CA)
11y a a
55.00
EDWIN RIVERA
LILIA ARREGA
JUAN CARLOS GUERRERO
6
69
879573
77
0
7
AMERICAN ROMA (KY)
7y a a
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
RICHARD CIAVARDONE
SCOTT A LAKE
7
70
534353
13
0
8
ACROSS THE AISLE (KY)
4y d a
55.00
JORGE L GONZALEZ
TESLA STABLES
DOUGLAS NUNN
8
73
0-70085
27
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:19
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RUNNING GIRL (FL)
3y d d
53.50
SILVESTRE GONZALEZ
LEE STABLES
HALEEM R LEE
1
36
854613
14
0
2
SHES EUPHORIC (NY)
3y a d
53.50
DEXTER HADDOCK
KAZDAN RACING STABLE
ALEJANDRO MAYMO
2
33
053610
13
0
3
WOOD BEE (KY)
3y d d
53.50
MYCHEL J SANCHEZ
IN THE MONEY RACING
JORGE DIAZ
3
62
533387
13
0
4
LEAN ON E (ON)
3y d d
55.00
RUBEN SILVERA
OVER THE MOON RACING
LOUIS C LINDER, JR
4
59
4571
21
0
5
ENOUGH LOVE (NY)
4y d k
55.00
ANGEL CASTILLO
RICHARD VEGA RACING
RICHARD VEGA
5
62
248422
27
0
6
PABLO'S DREAM (KY)
4y a k
55.00
JASON NGUYEN
EVOLUTION STABLES
GUSTAVO CHACON
6
29
794009
33
0
7
CARMELTINI (KY)
3y a d
53.50
FRANKIE PENNINGTON
CARGUYS RACING LLC
JOHN C SERVIS
7
60
157276
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:46
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROYAL COUP (NJ)
5y d g
55.00
GERARDO MILAN
JOSE ARMONDO GARCIA
MIGUEL PENALOZA
1
61
584233
14
0
2
FROST'S SONG (NY)
6y a g
55.00
JEREMY LAPRIDA
JOHN A. WITTE
TIMOTHY J SMYLIE
2
63
037743
21
0
3
SPARTAK (PA)
4y a g
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
GHOST PINES LLC
DEE CURRY
3
64
653346
28
0
4
COURT SKY (KY)
3y a e
53.50
MYCHEL J SANCHEZ
MELECIO SALDANA GUER
MELECIO SALDANA GUERRERO
4
73
444524
21
0
5
LIGHTNING ROB (MD)
3y d g
54.00
RUBEN SILVERA
JUST IN TIME RACING
DYLAN CLARKE
5
60
426160
11
0
6
PIGGYBANK (PA)
3y d g
53.50
DEXTER HADDOCK
ROLANDO LIMA
ROLANDO LIMA
6
48
431357
21
0
7
REPEATED PROMISE (PA)
4y d g
55.00
EDWIN RIVERA
JENNIFER M. TRUEHART
REGINA BRENNAN
7
62
618572
21
0
8
GREEN GROWTH (ON)
3y a g
55.00
HECTOR CABALLERO
SCOTT H. FAIRLIE
HAROLD WYNER
8
77
876842
45
0
9
BAD SUENO (KY)
4y d g
55.00
JAIME RODRIGUEZ
AMBER COBB KEVIN M
AMBER COBB
9
56
323227
45
0
10
AFLEET MELODY (PA)
5y d g
55.00
NAVIN MANGALEE
MORNING GLORY RACING
PHILIP T ARISTONE
10
59
222321
35
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:13
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIAMOND SETTER (NY)
5y d g
55.00
HECTOR CABALLERO
IRVING RODRIGUEZ
ALAN BEDARD
1
84
433132
42
0
2
FOREST FIRE (PA)
5y a g
55.00
FRANKIE PENNINGTON
SHIRLEY A. LOJESKI
JOHN C SERVIS
2
87
677226
40
0
3
KING KOA (KY)
6y d g
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
JOHN FANELLI
JOSEPH TAYLOR
3
88
1-23125
47
0
4
IN EQUALITY (KY)
7y d g
55.00
ANGEL CASTILLO
RONALD B ABRAMS JA
RONALD B ABRAMS
4
84
25-4232
33
0
5
RISQUE REBEL (PA)
6y a g
55.00
ABNER ADORNO
CLUB RISQUE STABLE
RANDY ALLEN
5
76
537458
20
0
6
GLORY SONG (KY)
4y a g
55.00
RUBEN SILVERA
CHARLES LO
JAMIE NESS
6
86
122419
20
0
7
NOBIZ LIKE JETBIZ (KY)
4y a g
55.00
JORGE L GONZALEZ
KEEP IT SIMPLE STABL
PAUL CONRAD
7
74
464389
33
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG RAY (KY)
3y a e
53.50
ANGEL CASTILLO
VEGA RACING STABLE I
RICHARD VEGA
3
67
229122
19
0
2
GADAGO (PA)
6y a g
55.00
ADAM BOWMAN
LINDA SIMON
LINDA SIMON
1
61
563468
52
0
3
DANZAFIED (PA)
3y a g
55.00
HECTOR CABALLERO
FOX TALE RACING STAB
ALAN BEDARD
2
59
78921
13
0
4
TOMMY THE TORCH (NY)
3y d g
53.50
JEREMY LAPRIDA
EDWIN J.SCHATZEL
RONALD J DANDY
4
65
4421
68
0
5
ALFATEI (KY)
5y d a
53.50
MYCHEL J SANCHEZ
SMART ANGLE LLP
MICHAEL V PINO
5
73
612526
21
0
6
COMPANY CLOWN (KY)
3y a g
53.50
ABNER ADORNO
SUPER C RACING INC.
CLAUDIO A GONZALEZ
6
76
324-213
21
0
7
BABBO BABBO BABBO (FL)
4y a g
55.00
DEXTER HADDOCK
LYNO E. MARASPIN
MIGUEL PENALOZA
7
70
2-5-133
19
0
8
MOOJI MOO JR. (NJ)
4y a g
55.00
JOMAR TORRES
ROBERT DECKERT, JR
WILLIAM J HOGAN
8
55
636988
12
0
9
DREAM'N DEMON (KY)
4y a g
55.00
FRANKIE PENNINGTON
FF RACING STABLE
FELIX L FLORES-COBA
9
68
4-04214
19
0
10
MILTON THE MONSTER (KY)
3y a e
53.50
ANGEL R RODRIGUEZ
VEGA RACING STABLE I
RICHARD VEGA
10
76
834136
12
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOO MUCH JOHNNIE (PA)
4y a g
55.00
ANGEL CASTILLO
BONG CHERRY RACING I
MICHAEL V PINO
5
72
332213
33
0
2
KING OF RANCH (NY)
3y d g
53.50
JAIME RODRIGUEZ
RUDY R RODRIGUEZ A
RUDY R RODRIGUEZ
1
75
868375
32
0
3
EL DULZURA (KY)
6y d g
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
ROLANDO LIMA
ROLANDO LIMA
2
49
954892
14
0
4
MY MAN ELVIS (PA)
4y d g
55.00
RUBEN SILVERA
OVER THE MOON RACING
LOUIS C LINDER, JR.
3
60
434215
34
0
5
GOLDENLINEOF (FL)
4y a g
56.00
RIGO SARMIENTO
THE HAKIM'S STABLE L
MARIO A DOMINGUEZ
4
63
526661
26
0
6
JUPI'S LIGHTNING (FL)
3y d e
53.50
DEXTER HADDOCK
JUNIOR J. ORANTES
FELIX L FLORES-COBA
6
65
055313
19
0
7
TALENTED SON (PA)
3y a g
53.50
ABNER ADORNO
STONY BROOK STABLES
EDWARD J COLETTI, JR.
7
64
636764
14
0
8
TU EXAGERES (KY)
7y d g
55.00
GERARDO MILAN
3 AMIGOS 3 STABLES
JORGE DIAZ
8
64
486734
33
0
9
MANAGING RISK (NY)
3y a e
55.00
JEREMY LAPRIDA
GREGG O'DONNELL
JOHN T KIRBY
9
52
864961
13
0
10
TALLY MO (PA)
6y d g
55.00
MYCHEL J. SANCHEZ
HO-DEE BOY STABLE
JOSEPH TAYLOR
10
67
634446
49
0
11
QUALITY SPECIAL (KY)
4y g
55.00
ANTHONY SALGADO
MICHELLE CASTILLO
MICHELLE CASTILLO
11
43
130980
12
0
12
PROUD AND FURIOUS (PA)
4y a g
55.00
JASON NGUYEN
VACCARO RACING STABL
PATRICIA FARRO
12
48
167869
19
0
13
JUSTICE OF WAR (KY)
4y a g
55.00
ANGEL R. RODRIGUEZ
JEROLD L. ZARO
LINDA RICE
13
73
43-1361
76
0
14
ALONGCAMETHEPRINCE (NY)
4y d g
55.00
RUBEN SILVERA
SARA CLARKE
D CLARKEAN
14
56
723326
39
0
15
LOUIE'S WISH (PA)
4y d g
55.00
ANGEL CASTILLO
BONG CHERRY RACING I
HAROLD WYNER
15
57
943185
19
0
Newcastle İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOLO SAXOPHONE (IRE)
6y d g
65.00
P MULRENNAN
GOLDEN EQUINOX RACIN
B HASLAM
5
97
139621
52
0
2
LUCKY DEAL
5y a g
64.50
A BRESLIN
MR KAI FAI LEUNG
M JOHNSTON
2
96
0140-56
33
0
3
COSMELLI (ITY)
7y d g
62.50
G BASS
M WALKER, G KELLEWAY
MISS G KELLEWAY
3
92
341847
12
0
4
CLEONTE (IRE)
7y a g
62.00
D TUDHOPE
KING POWER RACING CO
A BALDING
4
90
77-6086
12
0
5
ROCHESTER HOUSE (IRE)
4y a g
61.00
J FANNING
JOHN BROWN MEGAN D
M JOHNSTON
6
88
520811
19
0
6
MISTER MANDURO (FR)
6y a g
58.00
G LEE
MR A C WHILLANS
A WHILLANS
1
82
8600-3-0-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:25 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AS IF BY CHANCE
2y d g
59.50
L EDMUNDS
MS SARA HATTERSLEY A
N TINKLER
9
0
0
0
2
CAPTAIN COOPER (IRE)
2y d g
59.50
K STOTT
HIGHBANK STUD 1
K RYAN
7
0
2
32
0
3
DUTY OF CARE
2y d e
59.50
D TUDHOPE
MR K ABDULLAH
SİR M STOUTE
11
0
3
12
0
4
MOORBIK
2y d e
59.50
C FALLON
SHEIKH AHMED AL MAKT
W HAGGAS
2
0
0
0
5
PEPPERMINT TRUFFLE
2y d e
59.50
J GARRİTTY
MR PAUL K SPENCER
R FAHEY
5
0
0
32
0
6
POLAR FLEECE (IRE)
2y d e
59.50
J FANNİNG
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
10
0
80
29
0
7
SHOWTIME EARNIE
2y d g
59.50
B ROBINSON
MR DAVID TATE
MISS T WAGGOTT
6
0
0
0
8
TEN IN A ROW (IRE)
2y d e
59.50
T EAVES
MR B T MCDONALD AND
K RYAN
4
0
0
35
0
9
DESTACADO (IRE)
2y d d
57.50
R SCOTT
SHOW ME THE MONEY UK
PHİLLİP MAKİN
1
0
7
17
0
10
MOBADRA
2y d d
57.50
C NOBLE
SHEIKH AHMED AL MAKT
R VARIAN
3
0
9
51
0
11
PRINCESS LAYAN (IRE)
2y a d
57.50
B MCHUGH
SHEİKH ABDULLAH ALMA
R FAHEY
8
0
5
73
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IMPERIAL COMMAND (IRE)
3y d g
60.50
D COSTELLO
M J REFRIGERATION TR
M LOUGHNANE
4
75
49-6143
107
0
2
TUKHOOM (IRE)
7y d g
60.50
D TUDHOPE
SLIPSTREAM RACING
D O'MEARA
6
75
180695
16
0
3
THE GREAT HEIR (FR)
4y d g
59.00
K STOTT
MR DAVE STONE
K RYAN
8
72
335074
10
0
4
CONFRONTATIONAL (IRE)
6y d g
58.50
S GRAY
MR BRIAN VERINDER
JENNIE CANDLISH
3
71
314-000
127
0
5
GLASVEGAS (IRE)
3y k g
58.00
D KEENAN
MR TREVOR GALLIENNE
P EVANS
2
70
604744
14
0
6
RECKLESS ENDEAVOUR (IRE)
7y d g
58.00
A MULLEN
MR LAURENCE O'KANE
T D BARRON
9
70
900058
20
0
7
ZAFARANAH (USA)
6y a k
56.50
C HARDİE
MATT WATKİNSON RACİN
MRS STELLA BARCLAY
5
66
066277
30
0
8
GREAT COLACI
7y d g
56.50
O STAMMERS
RUG, GRUB PUB PART
G BOANAS
1
66
621318
20
0
9
ORIENTAL LILLY
6y a k
56.00
P DENNİS
JOHNNİE DELTA RACİNG
J GOLDİE
10
65
456373
17
0
10
LACAN (IRE)
9y d g
56.00
A RAWLINSON
MICK APPLEBY RACING
M APPLEBY
7
65
881639
18
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TERMONATOR
4y a g
60.50
S JAMES
MR GRANT TUER
G TUER
10
60
374-586
92
0
2
CURFEWED (IRE)
4y d g
60.50
T EAVES
TRACY WAGGOTT AND SA
MISS T WAGGOTT
11
60
013689
17
0
3
THE GAME OF LIFE
5y d g
60.50
B ROBINSON
MRS H LLOYD-HERRINGT
M HERRINGTON
4
60
129400
17
0
4
ELUSIVE HEIGHTS (IRE)
7y d g
60.50
GEMMA TUTTY
THOROUGHBRED HOMES L
MRS K TUTTY
8
60
242768
92
0
5
CHOSEN WORLD
6y d g
59.50
P MULRENNAN
THE KIRKHAM PARTNERS
JULIE CAMACHO
12
58
958228
34
0
6
LADY DAUPHIN (IRE)
4y d k
59.50
ADAM J MCNAMARA
THE JOHNSON'S
D & C KUBLER
7
58
998333
18
0
7
PALAZZO
4y d g
58.50
G LEE
MR B SMART
B SMART
2
56
660212
15
0
8
BLAZING DREAMS (IRE)
4y d g
58.00
H SHAW
SIMON KING PARTNER
B HASLAM
6
55
000346
52
0
9
CAMACHO MAN (IRE)
3y a g
57.00
A MULLEN
WHITES PROPERTY LIMI
JENNIE CANDLISH
13
53
455-255
13
0
10
JOYFUL STAR
10y d g
54.00
H SHAW
MR F WATSON
F WATSON
3
46
523364
100
0
11
THE BRORA POBBLES
5y d k
54.00
B MCHUGH
MRS L M WHİLLANS
A WHİLLANS
5
42
773-857
127
0
12
BUZZ LIGHTYERE
7y d g
54.00
C HARDIE
CABALLO RACING
J WAINWRIGHT
1
40
700099
75
0
13
SEA EWE
3y d d
53.50
R SCOTT
K L FITZSIMONS
A WHILLANS
9
39
0-70007
2
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IRREVERENT
4y d g
62.50
J GARRITTY
MR MRS N WRIGLEY
R FAHEY
2
87
345275
20
0
2
SPIORAD (IRE)
5y d g
62.00
D TUDHOPE
HAMBLETON RACING LTD
D O'MEARA
3
85
537403
17
0
3
URSA MINOR (IRE)
3y d e
61.50
K O'NEİLL
GODOLPHİN
J GOSDEN
7
85
231-3
16
0
4
BARONIAL PRIDE
4y d g
60.00
B MCHUGH
NICK BRADLEY RACING
R FAHEY
4
81
33-4805
52
0
5
TRAVELLER (FR)
6y d g
56.50
H RUSSELL
JOHN AND TONY JARVIS
A BRITTAIN
1
73
243626
6
0
6
TOMMY G
7y a g
54.50
P DENNIS
JOHNNIE DELTA RACING
J GOLDIE
9
69
461720
17
0
7
MABRE (IRE)
3y k g
54.50
D KEENAN
MR K MCCABE
P EVANS
8
70
130552
7
0
8
ZAHIRA LOREDANA (IRE)
3y d d
54.50
A MULLEN
GOW EQUİNE LTD
B HASLAM
5
70
4-770
127
0
9
JEWEL MAKER (IRE)
5y d g
54.00
D FENTIMAN
REALITY PARTNERSHIPS
T EASTERBY
6
68
394212
6
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WASNTEXPECTINGTHAT
4y d g
60.50
B MCHUGH
THE GOOD BAD UGLY AN
R FAHEY
7
85
210760
17
0
2
KATHEEFA (USA)
6y k g
59.50
T EAVES
MR MICHAEL HILL
MRS R CARR
6
83
820000
17
0
3
SHALLOW HAL
4y d g
59.00
PIERRE-LOUIS JAMIN
ONTOAWINNER 14 MRS
K BURKE
12
82
6-40125
25
0
4
GUNMETAL (IRE)
7y k g
58.50
D TUDHOPE
MRLAURENCEO'KANE/HAR
T D BARRON
2
81
980604
17
0
5
OAKENSHIELD (IRE)
3y d g
58.00
K STOTT
MR J WHITE
MRS L STUBBS
10
80
5-14000
106
0
6
FANTASY KEEPER
6y d g
57.50
A MULLEN
THE FANTASY FELLOWSH
M APPLEBY
1
79
378217
31
0
7
GLOVES LYNCH
4y d g
57.50
J FANNING
MS ID HEEROWA CLAN
M WIGHAM
3
79
708034
18
0
8
LOOK OUT LOUIS
4y d g
57.00
J HART
MISS VICTORIA WATT
JULIE CAMACHO
11
77
473771
20
0
9
TATHMEEN (IRE)
5y d g
55.50
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
5
74
220634
9
0
10
EGRECIO
4y d g
54.50
S GRAY
MR MICHAEL WIGHAM
M WIGHAM
8
72
228227
67
0
11
LUCKY LODGE
10y d g
54.50
K SCHOFIELD
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
4
72
280462
20
0
12
BE PROUD (IRE)
4y d g
54.50
O STAMMERS
WHITESTONECLIFFE RAC
J GOLDIE
9
72
524501
31
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUNGLE INTHEBUNGLE (IRE)
4y a g
60.50
O STAMMERS
MR JOHN HANBURY PA
PHILLIP MAKIN
5
60
832077
20
0
2
HARD SOLUTION
4y a g
60.00
D TUDHOPE
WDTFM RACING CLUB
D O'MEARA
3
59
180509
23
0
3
QAARAAT
5y d g
59.50
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
13
58
526193
14
0
4
SILVER SNIPER
3y k g
59.50
D FENTIMAN
DAVID LUMLEY PRTNR
T EASTERBY
1
58
230608
34
0
5
ST ANNE'S
3y d d
59.00
R SCOTT
MR DAVİD W ARMSTRONG
J BETHELL
4
57
6732
24
0
6
GIGI'S BEACH
3y d g
59.00
T EAVES
DENTON HALL RACING L
M DODS
10
57
368056
34
0
7
DEOLALI
6y d g
58.50
S GRAY
MATT WATKINSON RACIN
MRS STELLA BARCLAY
2
56
101570
17
0
8
ELDELBAR (SPA)
6y a g
58.50
S JAMES
THE TWELVE MINIMUM R
G HARKER
8
56
517232
28
0
9
GLEAMING ARCH
6y d g
58.00
K STOTT
MR F WATSON
F WATSON
9
55
143-250
104
0
10
BILLY DYLAN (IRE)
5y d g
57.50
D COSTELLO
NEWSTART PARTNERSHIP
SUZZANNE FRANCE
11
53
707030
34
0
11
ROCKLEY POINT
7y d g
57.00
P DENNIS
THE VINTAGE FLYERS
KATIE SCOTT
6
52
896123
6
0
12
JUNGLE ROCK (IRE)
3y a g
54.00
F MCMANOMAN
MR GEORGE BRIAN DAVI
N TINKLER
14
46
3-09005
34
0
13
KROY
6y d g
54.00
P MUIR
MRS SHEILA ELSEY
O PEARS
12
45
90-9490
36
0
14
WICKLOW WARRIOR
5y d a
54.00
.
MR P D NIVEN
P NIVEN
7
44
00-3648
24
0
21 Aralık 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Bursa, Kocaeli, Philadelphia ABD, Newcastle İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Philadelphia ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:52 philadelphia abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Newcastle İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:25 newcastle i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 21 aralık 2020 pazartesi at yarışı bülteni, 21 aralık 2020 at yarışı programı, 21 aralık 2020 tjk yarış programı, 21 aralık 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, bursa at yarışı bülteni, 21 aralık 2020 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 21 aralık 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, philadelphia abd at yarışı bülteni, 21 aralık 2020 philadelphia abd at yarışı bülteni, günün philadelphia abd at yarışı bülteni, bugün philadelphia abd at yarışı bülteni, newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, 21 aralık 2020 newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün newcastle i̇ngiltere at yarışı bülteni