Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESİLA
3y k d
HABERKAN
60.00
Ç.OK
İDRİS TANYILDIZ
T.ALTINOVA
7
31
145679
14
15
1.25.79
2
SARI HANDAN
3y d d
ÖZHABER
60.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
K.KURT
8
34
735108
14
18
3
ARUZTAY
3y a d
SONALP
55.00
M.SEVERAP
ERCAN BAYDAN
B.ÖZGÜR
5
30
446186
14
18
1.26.05
4
ASLA PESETME
3y d d
SARRAF
55.00
H.GÜNAP
ALİ GALİP MERCAN
MUR.AKSOY
2
33
857421
9
20
5
HARPUTUN KIZI
3y k d
JOKER
56.00
MUH.OKAP
ÜMİT AKIN
HAL.KAYA
3
32
624109
38
18
6
ALSİNEM
3y a d
ALGANBEY
57.00
GÖKH.GÖKÇE
MELİH TEMEL
A.ÖKSÜZLER
9
34
741
23
20
7
COSMOS
3y a d
HABERKAN
57.00
H.ŞİMŞEK
EMRE KUMUK
R.ALTUNBAŞ
6
34
7671
23
20
8
KIZIMRAZİYE
3y k d
ARASLI
54.00
B.AKÇAYAP
HARUN DELİGÖZ
MEH.KAYA
1
24
305542
9
14
1.27.29
9
ÖZEZGİ
3y a d
ÖZGÜNHAN
57.00
A.OLUK
ESRA KILIÇASLAN
B.ÖZGÜR
4
28
103000
14
15
1.28.01
10
SELİNİKA
3y d d
SARRAF
57.00
S.ÖZEN
YAŞAR GÖLBAŞ
SEYİT GÖKÇE
10
33
550305
14
13
1.25.47
11
YİĞİTEZGİ
3y a d
KAIZBERT (RU)
57.00
İ.KALE
ELİF AKNERGİZ
SEYİT GÖKÇE
11
36
163900
14
15
1.31.90
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÜNLÜOĞLU
5y a a
UÇANBEY
60.00
B.M.MIRIKAP
H.HÜSEYİN TEMEL
A.ÖKSÜZLER
2
65
680057
9
9
1.52.30
2
MANİLYA
5y a a
HABERBATUR
57.00
MUH.OKAP
ALİ OKEN
S.S.GÖRGÜ
1
57
565623
9
13
1.53.97
3
GÜNIŞIĞI
5y a a
ATEŞTOPU
54.50
MER.ÇELİK
BARIŞ DURDAĞ
O.TAŞDEMİR
4
48
324034
16
16
1.56.70
4
YÜCEDAĞ
5y k a
TURBO
52.50
F.KARAKURTAP
BARIŞ DURDAĞ
O.TAŞDEMİR
9
48
460990
45
9
1.52.29
5
SERDENGEÇER
6y a a
ALTAHA
53.00
M.ÇİÇEK
HAYATİ CAN
M.CAN
6
45
015241
9
20
6
SULTANBATUR
6y a a
HABERBATUR
50.00
M.M.BİLGİNAP
SUNGUR SOYDAM
M.BİLDİK
11
42
029425
9
16
1.56.40
7
CESURAYAK
4y k a
AĞA KARACA
50.00
N.AVCİ
ZEKİ ÇELİK
C.YEDİREN
10
39
247221
7
20
1.52.70
8
ASİLBAKİ
4y k a
ASİLZADE
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
YAVUZ YILMAZ
ES.ÇETİN
8
36
000843
11
9
9
DAİMON
4y a a
HABERKAN
50.00
D.PALAUR
NAZENİN SERFİCELİ
R.ALTUNBAŞ
7
31
330342
9
16
1.54.10
10
MAKEDON
4y a a
GÜNCANHAN
50.00
A.KÜRÜNDÜK
NAZAN TUNCAR
M.BİLDİK
3
31
548635
11
12
11
CUKKA
6y a a
HABERBATUR
50.00
A.OLUK
VOLKAN YOZGATLI
M.GÜNDÜZELİ
5
22
050260
18
5
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATANERHAN
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
D.PALAUR
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
1
0
5
76
19
2
ÇAĞKAR
3y a e
GÜNTAY
57.00
S.ÖZEN
HARİKA BERBEROĞLU
Z.AVCI
4
29
605423
30
14
1.58.02
3
ÇAKIR HASAN
3y a e
TURBO
57.00
H.KARATAŞ
TANSEL ARSLAN
HAL.KAYA
5
0
2
14
19
4
GÜÇLÜKAYA
3y d e
REMO (AUT)
57.00
ADEM ŞEN
ELİF KAYA
A.ATAŞ
2
26
858382
16
14
1.56.84
5
HOVARDA
3y k e
HABERKAN
57.00
M.GÖNÜLTAŞ
FEYZİ GÖNÜLTAŞ
R.ALTUNBAŞ
6
33
443243
14
17
6
ÖZGÜRLÜK
3y a e
TÜMÖZ BEY
54.00
B.AKÇAYAP
HARUN DELİGÖZ
MEH.KAYA
8
5
99987
30
15
7
ÖZTAYLAN
3y d e
ÖZGÜNHAN
57.00
A.KÜRÜNDÜK
ALİ KAYA
A.ATAŞ
7
0
9
30
19
8
ŞERİFAĞA
3y k e
JOKER
57.00
N.AVCİ
R.TEVFİK ŞERİFOĞLU
B.ÇELTİK
3
0
62
14
18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANGEL HORSE
6y d a
SRI PEKAN (USA)
60.00
A.ÇELİK
KEZİBAN GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
5
101
311531
13
20
2.07.00
2
BAYDÖKER
5y d a
LION HEART (USA)
60.00
M.ÇİÇEK
ERAY KOKTAY
S.YANIK
4
95
121161
16
20
2.09.61
3
DARKHOLM
4y d a
MENDIP (USA)
60.00
Ç.OK
ÖMER LÜTFÜ KOMAN
M.F.ATCI
2
77
515031
18
20
2.10.81
4
DOMBRA
6y a a
PERFECT STORM
60.00
İ.SOYAD
H.HÜSEYİN TEMEL
A.ÖKSÜZLER
6
99
648115
50
19
2.08.15
5
EL NINO
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
H.KARATAŞ
N.AREK KUYUMCİYAN
S.Z.A.MİNASOĞLU
1
104
181542
37
20
2.07.62
6
KING SERKAN
4y d a
YONAGUSKA (USA)
60.00
S.BOYRAZ
A.MURAT ŞEN
M.ÖZDİL
7
105
432738
15
20
2.09.56
7
GÖDEK
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
HÜLYA GÖDEK
S.YILMAZ
3
87
351556
32
17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TURKISH RANSOM
3y d d
REGAL RANSOM (USA)
62.50
H.ŞİMŞEK
VOLKAN ŞAHİNGÖZ
H.ERDİK
2
62
560343
23
14
2.04.66
2
GIALLO RAGAZZA
3y a d
REY DE CAFE (USA)
59.50
S.ÖZEN
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
3
56
600712
16
19
2.05.46
3
JAK VJETAR
3y d d
TOROK (IRE)
57.00
MUH.OKAP
AYŞE TEZCAN
A.ÖMEROĞLU
1
55
914421
23
20
2.03.82
4
WATCH ME
3y a d
LION HEART (USA)
56.50
ALP.OLUKAP
DENİZ KURTEL
M.ZELYURT
5
54
133849
30
15
2.04.80
5
FRESH YOURSELF
3y d d
AFTER MARKET (USA)
54.00
G.KOCAKAYA
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
4
45
423252
24
18
2.05.61
6
PRINCESS NIL
3y a d
COMPETUS
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
CİHAN ŞEMENOĞLU
SEYİT GÖKÇE
6
34
356758
25
8
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZORLUAT
9y a a
BEN ANADOLU
58.50
B.AKÇAYAP
SUNGUR SOYDAM
M.BİLDİK
2
57
950490
13
2
1.22.05
2
KAPTAN EVO
5y k a
UÇANBEY
56.50
M.KAYİŞAP
MEHMET AYDOĞAN
A.ÖKSÜZLER
1
50
570456
14
14
1.22.85
3
YÜCELİR
7y a a
ALTAHA
60.50
D.PALAUR
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
4
83
090186
16
18
1.21.47
4
CANYOLDAŞ
5y a a
KAIZBERT (RU)
58.50
M.ÇİÇEK
CAN SALİH TAVUKCU
T.YILMAZ
11
46
805561
14
20
1.20.98
5
MİLYONER
5y a g
KARAKEMAL
58.50
M.BAYDAN
MİKAİL ALTIN
U.ORUÇ
9
18
704866
16
6
1.25.11
6
RÜZGARBERK
4y a a
YALAZ
58.00
S.ÖZEN
SİNAN BİLİK
HAL.KAYA
5
33
005186
7
18
1.23.97
7
TUĞALP
5y k a
EMAEL (PL)
56.50
MER.ÇELİK
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
7
47
800400
14
8
1.21.61
8
ABHER
6y k a
KARACA.5
55.50
H.ŞİMŞEK
ALAATTİN KARACA
MEH.KAYA
3
41
000277
14
13
1.21.13
9
ŞİFNEOĞUL
5y k a
NEVZATBEY
51.50
M.M.BİLGİNAP
İRFAN BERBEROĞLU
Z.AVCI
6
26
8-00056
9
13
1.23.71
10
LAZ OĞLUM
4y d a
GÜNDENİZ
55.00
M.TARHAN
VOLKAN YOZGATLI
U.TEMUÇİN
8
31
007659
22
9
1.23.91
11
KAYABERT
4y k a
KAIZBERT (RU)
56.00
MAHSUN TURANAP
MEHMET KAYA
A.SONĞUR
10
28
090068
11
11
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ISLAND BOY (KY)
3y d e
55.50
CHRIS LANDEROS
JAMES CAULEY
IAN WILKES
1
77
5-257
28
0
2
SEPTEMBERTEN (FL)
3y d e
55.50
JEFFREY SANCHEZ
DAWN MENDEZ
ROHAN CRICHTON
2
67
442333
17
0
3
MR DAVE (FL)
3y d e
55.50
CARLOS LUGO
HARDACRE FARM LLC
ANGEL PENNA, JR.
3
83
2
87
0
4
FILM FAN (KY)
3y a e
53.00
CRISTIAN TORRES
FAWKES RACING, INC.,
DAVID FAWKES
4
64
7
127
0
5
FEARLESS (KY)
3y d e
55.50
LUIS SAEZ
CHINA HORSE CLUB INT
TODD PLETCHER
5
0
0
0
6
BEAU LUMINARIE (KY)
3y d e
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
LINDA PAVEY
RODOLPHE BRISSET
6
63
7
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHAMPAGNE HORIZON (KY)
3y d d
54.50
JAIRO RENDON
ALL MY HART RACING,
JANE CIBELLI
1
73
30-521
90
0
2
COMIC KITTEN (KY)
3y a d
52.00
CRISTIAN TORRES
RAMSEY, KENNETH L. A
MICHAEL MAKER
2
86
869307
37
0
3
TIZZIRE (KY)
3y d d
54.50
MARCOS MENESES
BULL O' THE WOODS ST
SUSAN DITTER
3
67
08-5714
18
0
4
AUGUSTA MOON (KY)
3y d d
54.50
EDGAR PRADO
WINNING MOVE STABLE
LINDA RICE
4
83
431244
42
0
5
TAKE CHARGE TINA (KY)
4y d k
55.50
LUIS SAEZ
FLYING P STABLE
DOMENICK SCHETTINO
5
79
223746
31
0
6
ROSA STAR (KY)
3y a d
54.50
ROBERTO ALVARADO, JR.
PEREZ, MICHELLE AND
JAVIER NEGRETE
6
72
225414
17
0
7
BARBADOLLA (KY)
3y d d
55.50
EMISAEL JARAMILLO
DAVID STAUDACHER
MICHAEL MAKER
7
81
495441
16
0
8
MORELIKELYTHANNOT (KY)
4y a k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD BROWN
8
82
561343
42
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAY BEAU (FL)
9y k a
55.50
NIK JUAREZ
ELAINE VINSON
JOHN VINSON
1
98
456233
60
0
2
MR CHAPLIN (KY)
6y k a
55.50
SANTIAGO GONZALEZ
BERSALU FARM INC.
BERNARDO CAMPOS
2
80
732638
8
0
3
EMPIRE POWER (KY)
4y d a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
SECURE INVESTMENTS
ANTONIO SANO
3
90
132382
15
0
4
LIL COMMISSIONER (FL)
4y d a
55.50
EMISAEL JARAMILLO
GOLDFARB, SANFORD J.
JORGE NAVARRO
4
89
355511
38
0
5
WINKING AT THEDUDE (FL)
4y a a
55.50
RAJIV MARAGH
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
5
91
226342
60
0
6
SQUEEZADIOS (FL)
3y d e
54.00
LUIS SAEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
6
83
322210
64
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NORMA'S LOVE (KY)
2y a d
54.00
EMISAEL JARAMILLO
ROCKINGHAM RANCH
JORGE NAVARRO
1
43
01
42
0
2
SONG RIVER (FL)
2y d d
54.00
JULIEN LEPAROUX
JOHN OXLEY
MARK CASSE
2
74
534133
43
0
3
MASQUE D'OISEAU (KY)
2y a d
54.00
NIK JUAREZ
BRIAN COSTELLO
BENJAMIN PERKINS, JR.
3
66
19
42
0
4
MANDAMUS (FL)
2y d d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
SONATA STABLE
JORGE NAVARRO
4
73
212
43
0
5
FUJAIRAH (KY)
2y d d
54.00
JEFFREY SANCHEZ
THREE RIVERS STABLE
CARLOS DAVID
5
74
61207
22
0
6
AKOR (KY)
2y d d
54.00
LUIS SAEZ
BELLADONNA RACING, L
CHERIE DEVAUX
6
67
1
102
0
7
QUEEN OF SHADES (KY)
2y d d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
DUBB, MICHAEL, THE E
JASON SERVIS
7
82
4412
85
0
8
GRUDGE (NY)
2y a d
55.00
RAJIV MARAGH
LEONARD GREEN
JOHN SERVIS
8
71
521
21
0
9
RANDIABBY (NY)
2y a d
54.00
WESLEY HENRY
SEVEN BRIDGES STABLE
JENNIFER QUINONES
9
55
4814
29
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SCREAMIN' BY (NY)
2y a d
54.50
CHRIS LANDEROS
LOTHENBACH STABLES,
IAN WILKES
1
69
6
38
0
2
COMMANDING LADY (KY)
2y d d
54.50
NIK JUAREZ
TOP RACING, LLC AND
GUSTAVO DELGADO
2
0
0
0
3
MS. MALEVOLENCE (FL)
2y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
BRENDEMUEHL, DANZEL
DAVID FAWKES
3
57
74
21
0
4
SEIZE THE EMPRESS (KY)
2y d d
54.50
JOE BRAVO
STARLADIES RACING
TODD PLETCHER
4
0
0
0
5
AUNT NADINE (FL)
2y a d
54.50
RAJIV MARAGH
JOSEPH BESECKER
JORGE NAVARRO
5
64
2
35
0
6
FLOWZANO (KY)
2y d d
54.50
JAIRO RENDON
PANIC STABLE LLC
JANE CIBELLI
6
0
0
0
7
TRIPLE SCOUT (FL)
2y d d
54.50
EDGAR PRADO
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
7
54
45
21
0
8
TEENAGE KICKS (KY)
2y k d
54.50
JULIEN LEPAROUX
BREFFNI FARM
RODOLPHE BRISSET
8
60
5
35
0
9
SWEDEN (FL)
2y a d
54.50
FANNY OLSSON
ARINDEL
JUAN ALVARADO
9
41
50
69
0
10
BEAM OF LIGHT (KY)
2y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
SONATA STABLE
JORGE NAVARRO
10
0
0
0
11
PRINCESS CORO (KY)
2y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
VICTORIA'S RANCH
JUAN AVILA
11
64
53
35
0
12
BITE THE STARS (KY)
2y d d
54.50
LUIS SAEZ
ST. ELIAS STABLE AND
ANTHONY MARGOTTA, JR.
12
60
6
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANADIAN SUNSET (FL)
3y a d
55.00
CHRIS LANDEROS
FRED ALLOR
IAN WILKES
1
70
4994
29
0
2
SOUL KITCHEN (KY)
3y d d
55.00
JAIRO RENDON
JOHN GUNTHER
JORGE ABREU
2
72
6
43
0
3
COLORADO CLASS (KY)
3y a d
55.00
NIK JUAREZ
JEREMIAH KANE
BENJAMIN PERKINS, JR.
3
48
6
127
0
4
SISTER HANAN (KY)
3y d d
55.00
JOE BRAVO
SUMAYA U.S. STABLE
BEN COLEBROOK
4
44
02
36
0
5
KEEPTHE MAIN THING (MD)
3y d d
55.00
CHRIS LANDEROS
SAGAMORE FARM LLC
STANLEY HOUGH
5
84
38
36
0
6
PERFECT VIEW (KY)
3y d d
52.50
CRISTIAN TORRES
FIRST ROW PARTNERS
JORGE ABREU
6
81
67
63
0
7
TALABAAT (KY)
3y d d
55.00
JULIEN LEPAROUX
SHADWELL STABLE
KIARAN MCLAUGHLIN
7
66
44
31
0
8
LADY ROSALIE (IRE)
3y d d
55.00
LUIS SAEZ
MICHAEL RYAN
RODOLPHE BRISSET
8
81
454424
36
0
9
OFFSPRING (LA)
3y d d
55.00
JEFFREY SANCHEZ
J G STABLES LLC AND
CARLO VACCAREZZA
9
68
43424
44
0
10
MY HAPPY PLACE (KY)
3y d d
55.00
LUIS SAEZ
GAINESWAY STABLE ANT
CLAUDE MCGAUGHEY III
10
78
234373
59
0
11
WAJEEHA (KY)
3y d d
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
SHADWELL STABLE
CHAD BROWN
11
78
6
69
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GENERAL OBVIOUS (FL)
5y d a
55.50
TONY MARAGH
ARINDEL
JUAN ALVARADO
1
77
4328-7-4
11
0
2
FALSE ACCUSATION (KY)
5y k a
55.50
JAIRO RENDON
NANCY MASTRONARDI
NICK MASTRONARDI, JR.
2
79
696373
11
0
3
TWO STEP SLEW (FL)
3y d e
50.50
GADDIEL MARTINEZ
MLSJ MANAGEMENT, LLC
MARIO MAVER
3
59
518866
11
0
4
SHIDOSHI (KY)
5y d a
55.50
LUIS QUIROZ
SECURE INVESTMENTS
ANTONIO SANO
4
73
306436
28
0
5
ERIC THE SALESMAN (KY)
3y d e
54.00
EMISAEL JARAMILLO
PRORACING STABLE, LL
JOSE D'ANGELO
5
72
321446
7
0
6
FULGENCIO (FL)
4y k a
55.50
MARCOS MENESES
MORNING MOON FARM
FRANK RUSSO
6
58
766827
9
0
7
TANGIBLE (KY)
3y d e
51.50
CRISTIAN TORRES
WALDER RACING
PETER WALDER
7
73
755412
30
0
8
SKY POINT (KY)
4y d a
55.50
DICK CARDENAS
VALERIE CHIN
JAVIER NEGRETE
8
73
532535
11
0
22 Aralık 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:00 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 22 aralık 2019 pazar at yarışı bülteni, 22 aralık 2019 at yarışı programı, 22 aralık 2019 tjk yarış programı, 22 aralık 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 22 aralık 2019 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 22 aralık 2019 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 22 aralık 2019 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni