Yarış Başlama Saati: 15:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASRIN PEHLİVANI
3y k e
ARASLI
57.00
M.AKYAVUZ
ANIL KÖSEOĞLU
M.H.ELĞAÇ
7
0
0
20
2
BİZİM REİS
3y a e
GELİBOLU
53.00
F.ÇETİNAP
VEHBİ ATEŞ
R.TAŞDELEN
10
26
309870
7
14
3
CESURKAN
3y k e
ANADOLUKAYA
53.00
F.ÇETİNBAŞAP
BEŞİR KAYA
A.DİNÇ
9
31
386383
16
14
4
DELİOĞLAN
3y k e
BERKSOY
57.00
A.ÇELİK
MEHMET KILINÇ
M.Y.KILINÇ
5
32
34442
7
17
5
GÖKŞAH
3y d e
GÖKTEKİN
53.00
M.İNCEOĞLUAP
ADİLE KAYA
Y.TUNCAY
14
10
090
7
17
6
KAFKASLIKAYA
3y k e
KAIZBERT (RU)
53.00
SER.YILDIZAP
BEŞİR KAYA
A.DİNÇ
12
29
963
7
17
1.30.19
7
SON TUTKU
3y a e
KAFKAS ŞAHI
55.00
M.S.ÇELİKAP
MEHMET UÇAR
C.KATI
3
21
047
7
17
1.34.83
8
YİĞİTKARDEŞ
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
MÜS.ÇELİK
EMRE KARAYEL
İ.GÜMÜŞ
6
0
0
20
9
BEDOLİKAYA
3y a d
USTA
55.00
F.R.BEBEK
FERMAN KORKMAZ
S.KAN
8
14
800904
14
13
1.27.34
10
DÜNYAM
3y a d
GELİBOLU
55.00
U.TEMUR
B.SITKI GÖK
K.YILDIZ
11
14
007
14
17
1.28.50
11
KOZAN YILDIZI
3y k d
İSFENDİYAR
53.00
T.BALİAP
RACİ ATLI
R.ATLI
13
0
0
20
12
SEMENKIZ
3y k d
YILMAZER
53.00
K.DEMİRELAP
MİTHAT KATI
M.KATI
1
9
0000
14
16
1.31.24
13
SEVDAKUŞU
3y k d
KAYA PINARLI
53.00
M.G.ARSLANAP
BEŞİR KAYA
A.DİNÇ
4
13
760770
7
7
1.28.27
14
ŞENTÜRK
3y k d
BERKSOY
55.00
S.ERKUŞ
BEŞİR KAYA
Y.TUNCAY
2
17
095060
7
14
1.27.92
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OLINDA
3y d d
POWERSCOURT (GB)
59.50
T.BALİAP
MURAT CAVCAV
A.DUTAL
4
48
221138
30
18
2
HAFOCAN
3y d d
LION HEART (USA)
59.50
A.SÖZEN
ÖMERCAN EROĞLU
M.TÜRKOĞLU
3
42
052005
9
10
2.06.23
3
BOUDICCA
3y d d
APPROVE (IRE)
56.50
M.G.ARSLANAP
ATİLA ÖZKAN
Ö.ALAÇAM
7
40
644343
17
17
2.05.34
4
STARI GRAD
3y d d
COUNTRY REEL (USA)
57.00
U.TEMUR
C.MURAT KANAR
K.S.MUCUR
9
37
296793
14
13
2.06.15
5
MI VICTORIA
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
55.50
M.S.ÇELİKAP
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
At Sahibi
10
36
735775
7
14
2.08.95
6
SAYRA KIZIM
3y a d
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
H.ÇİZİK
ANIL KÖSEOĞLU
M.H.ELĞAÇ
1
37
268712
7
19
2.03.03
7
TOUCH OF CLASS
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
F.R.BEBEK
ERKAN SÜSLÜ
A.GÜVEN
12
35
515308
9
16
8
DEEPIKA
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
52.00
VEDAT ABİŞAP
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
13
33
649584
7
12
9
AIAS
3y a d
LION HEART (USA)
52.00
M.ÖZDEMİRAP
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
K.YILDIZ
6
27
616785
10
16
10
SULTANIM
3y d d
EL CORREDOR (USA)
52.00
A.KAÇMAZ
AHMET AYDOĞDİ
O.GÜNDOĞDİ
11
27
003400
44
11
2.07.90
11
DURU KIZIM
3y a d
CAPTAIN RIO (GB)
50.00
B.OKANDEAP
SALİH ERTEN
K.YILDIZ
8
23
009708
17
9
2.08.51
12
FREE SULTAN
3y a d
FREE CHI
50.00
S.ERKUŞ
A.SAMSA KARAMEHMET
Y.MİSDİK
5
21
678954
17
13
2.05.44
13
SARI ZELLO
3y a d
SARSILMAZ
50.00
SER.YILDIZAP
SÜLEYMAN KAR
Y.AKDAŞ
2
6
077090
17
12
2.16.35
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZANAPALI
4y d a
YONAGUSKA (USA)
59.00
T.BALİAP
HALİL KAYA
K.YILDIZ
3
89
145458
17
15
1.14.19
2
FARA FERN
4y a k
CUVEE (USA)
61.00
A.SÖZEN
E.KAYHAN ERGİN
K.YILDIZ
2
60
630234
7
16
1.14.66
3
BECERİKLİHAN
5y d a
KANEKO
60.00
E.SİNCAN
MEHMET ARSLAN
G.KÖSE
4
98
365251
127
20
1.15.15
4
IMPULSIVE
7y a a
MIZZEN MAST (USA)
60.00
H.ÇİZİK
FEDAİ KAHRAMAN
T.BARDAKCI
5
85
523435
28
16
5
INTO
4y d a
KANEKO
62.00
E.KILIK
ÇETİN ALTIN
İ.GÜMÜŞ
1
89
5-85111
6
20
1.13.01
6
HIDDEN JEWELS
7y d a
BOSPORUS (IRE)
58.00
V.DEMİR
HALİL EROĞLU
A.KAPLAN
6
73
228643
9
15
1.14.80
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARAS TAY
3y d e
LİDERTAY
53.00
VEDAT ABİŞAP
ALİ ARAS
Y.YILMAZ
4
0
59
7
18
2
BERZANIM
3y a e
ÖZGÜNHAN
57.00
S.ERKUŞ
HASAN ARSLAN
A.KAPLAN
13
10
700
7
17
3
HANDASSA
3y a e
UÇANBEY
54.00
M.E.DOĞANAP
SUPHİ TOYDEMİR
C.KATI
8
35
365325
10
14
4
KADIKAYA
3y d e
DARBE
57.00
V.DEMİR
İBRAHİM HALİL DOĞAN
A.ÇİFTÇİ
1
17
0075
7
16
1.32.81
5
KAYASEL
3y a e
ALTAHA
57.00
H.ÇİZİK
MUSTAFA BAŞER
E.YILDIRIM
6
81
346722
16
19
6
KURTAR BABA
3y k e
JOKER
57.00
M.AKYAVUZ
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
3
0
02
38
18
1.37.61
7
MÜRSEL BEY
3y k e
DEMİRSOY
57.00
E.SİNCAN
SIRAÇ DEMİR
A.KAPLAN
2
0
06
16
18
8
TAKOZ
3y a e
ANADOLUKAYA
54.00
M.G.ARSLANAP
FERHAT DEMİR
Y.TUNCAY
9
25
000675
7
11
1.29.50
9
ÇÖMLEKÇİ KIZI
3y k d
BERKSOY
53.00
K.DEMİRELAP
LETİF DOĞAN
R.TAŞDELEN
5
19
088464
14
11
1.27.97
10
ELÇİNKIZ
3y a d
KURTEL
55.00
HAKAN YILDIZ
ÜMİT ARSLAN
M.ARSLAN
10
12
78078
7
15
1.31.51
11
ŞAH HANIM
3y a d
ÖZGÜNHAN
54.00
H.ÇANAKÇIAP
VEDAT TEKİNALP
SEN.ŞEN
12
34
262273
7
17
1.26.20
12
TATLI ÜÇAR
3y a d
ÖZGÜNHAN
55.00
M.BAYIR
HALİL SUNKAR
K.YILDIZ
11
27
38783
14
15
1.26.42
13
TUNCİKO
3y a d
DEMİRKAYA
53.00
T.BALİAP
BEŞİR KAYA
A.DİNÇ
7
10
7080
7
16
1.39.16
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HÜMA SULTAN
6y k k
SAĞANAK
60.00
VEDAT ABİŞAP
HİDAYET ŞAHİN
K.YILDIZ
12
79
276756
7
12
2.14.91
2
DERİN MAVİ
5y a a
ŞÖVALYE
61.00
E.ŞİMŞEKAP
M.ENGİN SEZEN
C.KATI
3
79
021332
7
17
2.13.25
3
ENERGİN
5y k a
TAMERİNOĞLU
59.50
T.BALİAP
HASAN GÜNEY
H.GÜNEY
10
78
279440
7
14
2.17.99
4
GÜNPINAR
4y k a
KARA YAĞIZ
61.00
Ö.YILDIRIM
AHMET KILIÇCIOĞLU
Y.MİSDİK
9
78
111365
7
17
2.14.86
5
PRENSES ASLI
6y a k
HALİD
59.50
M.G.ARSLANAP
RACİ ATLI
R.ATLI
7
76
458217
7
19
2.16.51
6
UNZEN
5y k a
KAIZBERT (RU)
59.50
A.ÇELİK
SALİH YILDIZER
İ.AKKILIÇ
6
72
902914
10
19
2.15.95
7
TSARİGRAD
4y k a
GÖKMENBEY
57.00
M.AKYAVUZ
MURAT AKÇA
İB.B.OĞULLARI
1
70
575114
10
19
8
ATILGAN KURUŞ
4y a a
KURUŞAĞA
56.00
F.R.BEBEK
SABRİ DAĞYUDAN
S.KAN
4
68
411514
10
19
2.19.12
9
SİLVERTAY
4y d a
BİLGİN
55.00
M.S.ÇELİKAP
NURALİ KILINÇ
M.Y.KILINÇ
2
68
233255
10
15
2.17.40
10
BABADAĞINOĞLU
6y k a
UÇANBEY
52.00
S.ERKUŞ
İBRAHİM HALİL GÜRCÜ
R.KONUK
8
57
732554
7
13
2.14.81
11
BEYAZ ADAM
5y a a
GOBAKBEY
52.50
M.BAYIR
SELİM ÖZEKİCİ
EMİN KARATAŞ
5
58
121883
7
17
2.13.30
12
AÇIK KIRMIZI
6y a k
ÇAPKANCAŞ
50.00
A.KAÇMAZ
ÜMİT ARSLAN
M.ARSLAN
11
50
326387
9
13
2.15.67
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COLD MOUNTAIN
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
58.00
H.ÇANAKÇIAP
NEVZAT ÇANAKÇI
İ.AĞIRTAŞ
2
31
565340
9
6
1.37.15
2
DEEP RISE
3y d e
MENDIP (USA)
60.00
E.KILIK
MEHMET ARSLAN
A.DİNÇ
5
27
606900
9
8
1.36.23
3
KOŞANTAY
3y a e
TALIP HAN (IRE)
60.00
A.SÖZEN
ZELİHA SEVLER
İ.AKKILIÇ
8
36
000515
14
19
1.37.63
4
AĞA GEZİCİ
3y d e
AFTER MARKET (USA)
58.00
V.DEMİR
ADNAN KARAKEÇİ
G.KÖSE
6
43
57-4231
127
20
5
ANGEL SPIRIT
3y a d
LION HEART (USA)
58.00
MÜS.ÇELİK
İSMAİL BORA HADİOĞLU
B.ŞANDAN
12
39
512679
45
16
1.36.27
6
MISTER POLICEMAN
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
HAKAN YILDIZ
M.BURAK MATYAR
M.TÜRKOĞLU
1
36
632740
127
14
7
NALAKOŞAN
3y d e
MALİ
55.00
M.G.ARSLANAP
D.DENİZ KANAR
M.GÜNEŞ
13
29
199867
10
15
1.37.17
8
SONSUZUM
3y d e
HAKEEM (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
AYHAN AHRASOĞLU
M.KILIÇSEREN
9
42
3-21904
14
17
9
WONDERKID
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
M.AKYAVUZ
ERDEM KÖZLEME
M.YALÇIN
4
35
344757
56
9
1.36.72
10
LADY PIA
3y a d
DAI JIN (GB)
56.00
A.KAÇMAZ
GİZEM ÇAKMAKOĞLU
At Sahibi
11
32
098717
9
19
1.38.94
11
KARA ZELLO
3y d d
SARSILMAZ
50.00
SER.YILDIZAP
SÜLEYMAN KAR
Y.AKDAŞ
7
24
240708
35
12
1.36.65
12
VICTORY LAP
3y a d
CUVEE (USA)
51.00
M.S.ÇELİKAP
AİT ÇELİK
İ.GÜMÜŞ
3
34
1-0937
17
16
1.38.71
13
ZELLO CAN
3y a d
SARSILMAZ
53.00
B.OKANDEAP
SÜLEYMAN KAR
Y.AKDAŞ
10
6
770000
17
13
1.40.45
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALEV TOPU
3y k e
KIRIMHAN
58.00
M.S.ÇELİKAP
HÜSEYİN UÇAR
C.KATI
5
48
251109
7
18
1.25.97
2
GÜNSALAR
3y k e
YAKUPBEY
60.00
M.AKYAVUZ
MEHMET KAPLAN
A.ÇİFTÇİ
8
58
011105
7
18
1.22.97
3
NEFERTAY
3y k e
AYABAKAN
60.00
A.KAÇMAZ
SITKI ŞİMŞEK
İ.AKKILIÇ
1
52
150602
10
15
1.23.15
4
SAİTBEY
3y a e
ANKA
59.00
MÜS.ÇELİK
İBRAHİM YALÇIN
K.YILDIZ
9
44
314207
7
16
1.23.80
5
BERATEFE
3y k e
HIZLITAY
57.00
A.SÖZEN
ÖMERCAN EROĞLU
M.TÜRKOĞLU
7
43
508443
7
13
1.23.05
6
HİKMETFIRTINASI
3y d e
İSFENDİYAR
57.00
F.R.BEBEK
İ.HALİL DEMİR
A.GÜLLÜ
6
45
175524
7
15
1.23.30
7
ÖZGALİP
3y a e
ÖZHABER
57.00
M.BAYIR
FERİT ARSLAN
M.ARSLAN
11
47
171690
7
17
1.25.65
8
ŞINİN
3y k e
BERKSOY
57.00
H.ÇİZİK
F.DİLEK GÜL
AD.YILMAZ
4
43
4215
14
19
9
TEKİNZADE
3y a e
TÜMÖZ BEY
57.00
E.SİNCAN
MEHMET ŞİMŞEK
İ.GÜMÜŞ
10
41
2819
23
19
1.30.46
10
YALVAÇHAN
3y k e
ONURKAAN
57.00
A.ÇELİK
H.HAZAL KAYAHAN
O.GÜNDOĞDİ
3
44
336608
16
13
1.23.54
11
ÇILĞIN
3y k e
TOŞUR
55.00
S.ERKUŞ
OSMAN GÜLLÜ
A.GÜLLÜ
2
35
050417
121
19
1.30.68
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTINONUR
5y k a
TOŞUR
61.50
A.SÖZEN
SEMRA ERKUŞ
S.ÖZTÜRK
9
69
715545
10
16
1.21.24
2
BİLGİNKADİR
6y k a
BİLGİN
60.50
F.R.BEBEK
ŞÜKRÜ ERDEM
K.YILDIZ
2
75
278639
7
13
1.22.83
3
GÜMÜŞKESEN
6y k a
TURBO
60.50
A.ÇELİK
ÇETİN ARSLAN
K.YILDIZ
8
91
868370
7
14
1.22.17
4
YUTANGİRDAP
4y a a
KAIZBERT (RU)
60.00
H.ÇİZİK
METİN ARSLAN
V.ÖNDER
5
72
111751
27
20
1.22.18
5
AVAN
8y k a
KAIZBERT (RU)
58.50
M.AKYAVUZ
MUNİR GÖKÇE
G.KÖSE
1
78
296246
10
15
1.21.82
6
BİŞKEKHAN
5y k a
ONURKAAN
58.50
A.KAÇMAZ
H.HAZAL KAYAHAN
O.GÜNDOĞDİ
7
79
354570
7
14
7
BOZTEPEBEYİ
7y a a
GOBAKBEY
58.50
V.DEMİR
HACIM KANDEMİR
M.UÇAR
3
90
536459
16
11
1.23.66
8
GAZINÇ
6y d a
YALAZ
54.50
MÜS.ÇELİK
MUSTAFA CENGİZ
C.KATI
4
65
463932
10
15
1.24.52
9
ŞUBARTAY
5y a g
KAIZBERT (RU)
54.50
HAKAN YILDIZ
MUHAMMET FELHAN
K.YILDIZ
6
70
540724
9
11
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÜNLÜ MY DAUGHTER
2y d d
AFTER MARKET (USA)
58.50
M.S.ÇELİKAP
FAİK ÜNLÜ
K.YILDIZ
3
55
141343
103
17
2
DANCING GIRL
2y d d
ZANJERO (USA)
56.00
F.R.BEBEK
MEHMET KORKMAZ
S.KAN
7
48
122115
14
19
1.40.51
3
KING OF THE KING
2y d e
BUSHRANGER (IRE)
54.50
Ö.YILDIRIM
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
8
45
621231
21
20
1.42.42
4
HİBİSCUS
2y d d
YONAGUSKA (USA)
54.00
H.ÇİZİK
HAYRETTİN KARAMAZI
Y.DEMİR
9
44
142633
17
16
5
EFSANE AŞK
2y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
53.50
E.SİNCAN
AYSEL DOĞAN
A.ÇİFTÇİ
1
43
516337
14
16
6
KING CAN
2y d e
KING DAVID (USA)
52.00
A.SÖZEN
AYHAN AHRASOĞLU
M.KILIÇSEREN
2
40
6521
10
20
7
LORENZO
2y d e
STEP BY STEP
52.00
S.ERKUŞ
MURAT ER
R.TAŞDELEN
6
40
3321
21
20
8
ELEANOR RIGBY
2y d d
EL CORREDOR (USA)
51.00
HAKAN YILDIZ
İHSAN ERTEN
B.ŞANDAN
12
38
465059
38
14
9
PRENSES HİRA
2y d d
PERFECTO
51.00
M.BAYIR
SERCAN BAKAL
M.TEK
5
38
413694
14
16
10
TIRMIL EFESİ
2y d e
MARCAVELLY (USA)
51.00
VEDAT ABİŞAP
MEHMET ÖZKAN
M.KILIÇSEREN
4
38
602331
10
20
11
DIVINE SPEED
2y d e
BUENOS AIRES
50.50
A.KAÇMAZ
ASIM FİKRİ ADVAN
R.TAŞDELEN
10
37
679516
17
19
12
BALKU BEY
2y a e
BUENOS AIRES
50.00
H.KILIÇARSLAN
RAMAZAN GÜNAYDIN
V.TEKİN
11
35
05165
21
18
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKHİL
3y k e
KOPUZ
57.00
M.BAYIR
ÜMİT ARSLAN
M.ARSLAN
14
31
384024
7
15
1.25.80
2
BERSEY
3y a e
DİKTAU
57.00
U.TEMUR
ERDAL ÖZTÜRK
M.YALÇIN
7
17
586
7
17
3
ÇİFTBOZAN
3y a e
KAIZBERT (RU)
53.00
B.OKANDEAP
MEHMET YILDIRIM
İ.GÜMÜŞ
4
0
80
7
18
4
DELİ MEMO
3y k e
KILIÇBAYLIM
54.00
M.G.ARSLANAP
MEHMET ALBAYRAK
A.ÇİFTÇİ
6
30
940284
7
14
1.25.11
5
DİLBER AĞAM
3y k e
GELİBOLU
57.00
HAKAN YILDIZ
HASAN DİLBER
C.KATI
3
27
255606
7
10
1.27.01
6
DİYARBEKİR
3y a e
UFUKBİR
53.00
F.ÇETİNAP
ADNAN DOĞAN
R.TAŞDELEN
2
14
6006
7
16
1.31.67
7
FERİDUN ABİ
3y a e
ODİNHAN
57.00
E.SİNCAN
AYFER ŞİMŞEK
A.ÇİFTÇİ
9
33
863329
7
12
1.25.29
8
KRAL BAKIRCA
3y a e
ATİKBEY
53.00
A.ÇANKAYAAP
HÜSEYİN ÇELİK
V.ÖNDER
5
34
29423
10
16
9
FINDIK KURDU
3y k d
SARUS
51.00
VEDAT ABİŞAP
İBRAHİM SÜMER
S.ÖZTÜRK
12
28
3473
97
16
1.33.79
10
HAZELİNDA
3y d d
YAVUZKAYA
53.00
T.BALİAP
DERYA ERGİN
R.KONUK
1
9
000008
14
14
1.30.75
11
ÖZDEMİRGÜLÜ
3y a d
GELİBOLU
55.00
V.DEMİR
ZEKİ DOĞAN
A.ÇİFTÇİ
13
27
689682
14
13
1.26.93
12
REİS KIZI
3y a d
ALİREİS
55.00
S.ERKUŞ
HÜSEYİN ÖZSÖNMEZ
A.DİNÇ
10
31
386432
14
15
1.25.22
13
SESLİ YILDIZ
3y k d
GOBAKBEY
55.00
F.R.BEBEK
ALİ YILDIZ
A.GÜLLÜ
11
21
00490
7
15
1.33.63
14
ZAFERİMSİN
3y k d
BOZYİĞİT
53.00
K.DEMİRELAP
MEHMET KILIÇ
G.KÖSE
8
8
090060
7
14
1.28.64
Diyarbakır detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AHMETHAN
3y a e
UÇANBEY
53.00
R.BAYRAMAP
CUMA AKDUMAN
M.E.SARIDAL
9
13
096560
10
13
1.28.38
2
ARGAN BEY
3y a e
LİDERTAY
53.00
Y.CENGİZAP
HABİP ARĞAN
M.A.ÇİÇEK
10
16
078076
24
13
1.28.46
3
CANFADO
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
İ.AKYAVUZ
HASAN ÇİZİK
V.ÇİZİK
6
15
077744
14
14
1.28.82
4
CENGİZİM
3y d e
MERT
57.00
M.DOĞAN
CENGİZ ÇETİN
C.C.ÇETİN
2
0
40
14
18
1.38.58
5
FEKİR BABA
3y d e
MİRŞANHAN
57.00
M.A.AKTÜRK
İBRAHİM CANLIKA
F.E.AKIL
12
22
0302
14
16
1.28.24
6
HASANIN OĞLU
3y a e
ODİNHAN
57.00
H.POLAT
BUBO CANPOLAT
V.ÇİZİK
3
25
762355
14
14
1.27.61
7
SONATİK
3y a e
ATİKBEY
57.00
N.ALTIN
DİLEK AKDOĞAN
V.ÇİZİK
15
10
600800
16
13
1.33.32
8
ŞURZAN AĞA
3y k e
TOŞUR
57.00
S.KAPLAN
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.BARCİN
14
10
790
60
17
9
URUNGO
3y d e
YAMANER
57.00
R.DOĞAN
ARMAĞAN TURHAN
O.GÖRMEZ
4
15
0096
127
16
10
BEREN KIZI
3y a d
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.00
F.FELHANAP
HAŞİM DOĞAN
B.KILIÇ
11
0
88
14
18
1.30.87
11
BİR MART
3y a d
KIRIMHAN
51.00
M.N.SUNKARAP
HÜSEYİN BECENE
Ö.YALÇIN
13
15
00685
14
15
1.28.01
12
DİKMETAŞ KIZI
3y a d
ÖZGÜNHAN
55.00
F.YARDIMCI
FERİDUN YUVARLAK
EY.YARDIMCI
7
25
480942
14
11
1.26.21
13
MAHMUDİYELİ
3y a d
DİKTAU
51.00
S.ALTAYAP
NİHAD KAYĞIN
M.E.SARIDAL
8
18
408598
14
13
1.28.04
14
TALİŞMAN
3y a d
ATİKBEY
51.00
B.SARIDALAP
DİLEK AKDOĞAN
V.ÇİZİK
1
27
774730
14
11
1.26.19
15
UÇKAN KIZI
3y k d
KILIÇBAYLIM
51.00
A.AKDEMİRAP
ABDULKADİR TOPRAK
MAHMUT DOĞAN
5
24
950257
10
12
1.26.41
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DAĞBERKHAN
5y a g
SEFAHAN
59.50
M.AVŞAR
SEFA ÇIKMAZ
SERD.AYDOĞDİ
7
26
482086
9
2
2
OĞULCANIM
6y k a
İLBEYİ
59.50
S.KAPLAN
CEM H. KEÇİK
RES.KAYA
2
26
550059
31
2
3
ÖZAYBERK
6y k a
ARASLI
57.50
M.DOĞAN
ÖMER EMEKTAR
M.BARCİN
4
34
587634
9
3
2.07.44
4
CİVANTAY
6y a a
AYABAKAN
56.50
M.ÜNLÜ
MÜCAHİT YILDIZHAN
M.KILINÇ
5
91
7328-00
7
14
5
SHEHZADE
5y a a
AYABAKAN
56.50
N.ALTIN
HÜSEYİN YÜKSEL
G.BALTA
1
30
546798
30
3
6
ULTRA
5y k a
TURBO
56.50
F.YARDIMCI
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
3
23
000344
7
10
2.07.49
7
USTAOĞLU
5y a a
ÖZGÜNHAN
56.50
İ.KATI
ŞÜKRÜ POLAT
F.POLAT
6
63
205-068
9
13
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEŞALTIGÜLÜ
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
63.00
F.YARDIMCI
SALİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
8
42
316729
9
16
2.32.17
2
GÜLAYFER
4y a k
GOBAKBEY
60.00
M.DOĞAN
MEHMET KÜÇÜKÇAY
M.A.SUBAY
7
40
105443
23
15
2.36.86
3
GONCANUR
6y a k
ÖZGÜNHAN
60.50
İ.AKYAVUZ
ENES DEMİR
B.KILIÇ
2
37
247241
9
20
2.26.15
4
HİLAL AĞA
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.50
R.DOĞAN
HACİ DİNÇER
S.KURT
10
37
511774
7
17
2.30.00
5
DUNDAS
5y a a
GOBAKBEY
59.50
M.ÜNLÜ
NURULLAH ASTAN
B.FAHRİOĞLU
4
35
625222
16
19
2.28.20
6
ÖZLATİKA
4y k k
ÖZGÜNHAN
56.00
C.TEPEAP
MEHMET S. MELİK
M.DEMİROL
13
34
137343
6
16
2.30.03
7
NAİMOĞLU
4y a a
UÇANBEY
55.50
H.POLAT
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.BALTA
11
31
524600
27
9
8
ALİYAR
4y d a
SÖNMEZALP
54.50
S.KAPLAN
ŞAHNUR KARACA
M.A.ÇİÇEK
1
29
063819
10
19
2.32.05
9
SERPİN TAY
4y k k
GOBAKBEY
52.50
Y.CENGİZAP
MEHMET DOĞAN
H.DEĞİRMENCİ
9
29
931872
9
17
10
NEVRİYE HANIM
4y k k
ÖZHABER
53.50
F.FELHANAP
MUSTAFA DEMİR
F.E.AKIL
3
31
624801
7
20
2.30.24
11
KEŞTEBATA
4y a a
ATİKBEY
50.00
A.AKDEMİRAP
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.A.SUBAY
12
24
604740
6
9
2.34.57
12
OĞLUM YUSUF
4y k a
YAŞARCIK
51.50
Y.ÇELİKBAŞAP
ABDULKADİR DURMAZ
M.KARALI
5
23
249245
7
15
2.30.37
13
CESURHALİM
4y d a
SONALP
50.50
R.BAYRAMAP
FEYAT ALTIN
G.BALTA
6
21
080657
7
3
2.30.78
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABAİRFAN
3y a e
YAKUPBEY
57.00
M.DOĞAN
SEYFİ ALTIN
H.DEĞİRMENCİ
11
26
533009
14
12
1.24.25
2
BERKBEY
3y a e
AHTER
57.00
İ.KATI
ÖMER ALTIN
S.SAYIN
9
0
00
10
18
1.48.12
3
BEYAZ DEMİR
3y a e
YAVUZŞAH
57.00
R.DOĞAN
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
8
14
607356
14
10
1.29.97
4
BOZKIRBEYİ
3y k e
KADİRİM
57.00
M.AVŞAR
SİNAN KORKMAZ
G.BALTA
13
14
0004
38
16
1.38.81
5
CİHANHAT
3y a e
YAKUPBEY
57.00
N.ALTIN
YILMAZ TEKİNALP
FER.ÇELİK
1
17
945554
14
12
1.26.37
6
FIRTINA VELİCAN
3y k e
SON MARTI
53.00
Y.CENGİZAP
VELİCAN YARDIMCI
G.BALTA
14
27
345202
14
18
1.25.52
7
GÜNTAY BİR
3y a e
GÜNTAY
53.00
R.BAYRAMAP
HÜSEYİN BECENE
M.KILINÇ
15
13
000706
10
12
1.41.23
8
KATİL TAY
3y a e
SARUS
54.00
F.FELHANAP
SELAMİ ARSLAN
MAHMUT DOĞAN
6
5
000
14
17
1.46.20
9
TÜRKER BABA
3y k e
BERKSOY
53.00
A.AKDEMİRAP
SALİH YILDIZER
M.A.ÇİÇEK
2
26
00327
23
15
1.27.90
10
AYNURABLA
3y k d
BOZYİĞİT
55.00
M.A.AKTÜRK
ZABİTE CANPOLATLI
V.ÇİZİK
5
22
434463
14
16
1.27.71
11
ESİN RÜZGARI
3y a d
SANCAKBEYİ
51.00
UMUT DEMİRAP
MURAT ÇİZİK
V.ÇİZİK
12
13
486567
14
13
1.28.49
12
SAÇANSOY
3y k d
BERKSOY
55.00
İ.AKYAVUZ
GÜNAYDIN SAÇAN
Ö.YALÇIN
4
32
840453
14
13
1.27.12
13
ŞEŞVA
3y a d
CİHANEFE
51.00
M.N.SUNKARAP
ASIM FİKRİ ADVAN
A.GÜRGÖZE
3
8
6808
10
16
1.31.07
14
TUŞBA
3y a d
YAMANER
55.00
F.YARDIMCI
MEHMET URAL
O.GÖRMEZ
10
0
8
17
19
15
VİRAŞHAT
3y a d
SARUS
51.00
B.SARIDALAP
SİNAN KORKMAZ
G.BALTA
7
7
000699
41
14
1.29.22
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHADOW MAN
3y d e
AFTER MARKET (USA)
63.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
8
57
478443
14
15
1.16.76
2
GÖZDE OĞLUM
3y d e
HAKEEM (USA)
57.00
F.FELHANAP
KADRİ FELHAN
A.GÜRGÖZE
1
49
553863
10
13
1.14.79
3
DOLCE MOYE
3y d e
BOSPORUS (IRE)
57.50
İ.AKYAVUZ
ARDA ÇETİNKAYA
M.A.ÇİÇEK
2
46
218920
10
16
1.16.50
4
HEMEDAN
3y d e
KANEKO
57.50
M.DOĞAN
NAİF ÇİZİK
V.ÇİZİK
5
46
164598
23
15
1.19.82
5
GEYİKLİ
3y a e
GLENDOR
53.50
Y.CENGİZAP
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.A.SUBAY
11
44
315248
9
16
1.14.90
6
AĞA BATUR
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
F.YARDIMCI
ŞEYHMUS ÇİZİK
V.ÇİZİK
6
45
432232
6
18
1.13.08
7
GOLDEN LION
4y a a
BOSPORUS (IRE)
55.50
M.AVŞAR
MEHMET FESİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
40
492033
6
15
1.13.66
8
ATIBA
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
C.TEPEAP
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
3
39
897184
6
18
1.13.19
9
RAN
4y d a
ARIZONA RED (USA)
51.50
B.SARIDALAP
AHMET GEÇGEL
O.GÖRMEZ
7
32
417080
9
16
1.15.32
10
ARBEDAŞLI
5y k a
PERFECT STORM
50.50
Y.ÇELİKBAŞAP
MEHMET YILDIZ
A.GÜRGÖZE
10
30
126586
7
15
1.14.71
11
OTANTİK
8y k g
BOSPORUS (IRE)
50.00
S.ALTAYAP
GEYLANİ TOPRAK
B.KILIÇ
9
27
817905
9
16
1.13.13
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHEAT
6y d a
DAI JIN (GB)
63.00
N.ALTIN
MEHMET DOĞAN
G.BALTA
3
81
371112
34
19
1.50.06
2
TAKİPETBENİ
5y d a
INDIGO RED (GB)
63.00
F.YARDIMCI
ZEYNEP DOĞAN
G.BALTA
10
67
244157
34
18
1.48.91
3
TINASOĞLU
5y d a
EL SALVADOR
63.00
İ.KATI
HAŞİM TINAS
M.KARALI
4
58
361652
13
17
1.52.52
4
LOMBARDI
4y d a
YAVUZKAYA
62.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET CANLIKA
F.E.AKIL
5
68
728225
20
18
5
GÜVEN HAN
3y a e
KANEKO
61.50
S.KAPLAN
ÖMER DEMİR
M.BALTA
8
47
077254
7
11
6
AKINŞAH
8y a a
BOSPORUS (IRE)
60.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET ULUSOY
V.ÇİZİK
9
82
373731
9
20
1.49.29
7
CİHANA BEDEL
5y d a
INDIGO RED (GB)
60.00
M.ÜNLÜ
NAİF ÇİZİK
V.ÇİZİK
2
69
684238
20
14
1.55.11
8
EREN EFENDİ
6y a a
BOSPORUS (IRE)
60.00
M.DOĞAN
HALE EKMEKÇİ EMRE
FER.ÇELİK
7
75
836523
28
10
1.59.34
9
TOPANGA
5y d a
DR FONG (USA)
60.00
H.PARILDAR
HÜSEYİN YÜKSEL
G.BALTA
1
75
061384
9
17
1.52.93
10
EYÜPŞAH
4y a a
BIRDSTONE (USA)
57.00
R.DOĞAN
ARDA ÇETİNKAYA
M.A.ÇİÇEK
6
65
302444
127
17
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANRIDVAN
3y k e
SON MARTI
60.00
F.YARDIMCI
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
10
45
527851
21
20
1.25.35
2
ALDIRMAZ
3y a e
KAIZBERT (RU)
57.00
S.KAPLAN
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
V.ÇİZİK
2
37
850563
21
14
1.27.31
3
DOĞANTAY
3y k e
BOZDOĞAN
53.00
Y.CENGİZAP
MURAT ERCAN
V.ÇİZİK
12
30
621084
9
17
1.27.07
4
FAZLI BEY
3y a e
TOŞUR
57.00
N.ALTIN
CEMİLE SUBAŞI
S.KURT
11
29
860331
14
20
1.27.43
5
KIRATIN
3y k e
KIRIMHAN
57.00
M.AVŞAR
HÜSEYİN BECENE
M.KILINÇ
1
36
219009
17
16
1.26.27
6
KUBATBEYİ
3y k e
BOZYİĞİT
57.00
H.PARILDAR
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
4
27
541706
9
17
1.27.34
7
SİNOBEY
3y a e
ATİKBEY
53.00
S.ALTAYAP
HACIM KANDEMİR
H.DEĞİRMENCİ
6
26
184800
24
15
1.30.38
8
URFA KRALI
3y k e
SERDARHAN
57.00
M.DOĞAN
HALEF KATI
G.BALTA
13
36
845551
9
20
1.26.40
9
YAZGAN
3y d e
TIGRES LIGHT (US)
57.00
M.A.AKTÜRK
FEYAT ALTIN
G.BALTA
14
29
000021
14
20
1.27.33
10
CAHİDEBİR
3y k d
GÜNTAY
53.00
F.FELHANAP
İSMAİL KAYA
M.A.ÇİÇEK
8
35
308063
9
13
1.27.68
11
DEMİRDALGA
3y a d
KAIZBERT (RU)
51.00
B.SARIDALAP
ÖMER ALAK
FER.ÇELİK
9
43
16020
17
16
1.27.55
12
ENGEREK
3y a d
KAIZBERT (RU)
56.00
İ.KATI
CEMAL YILDIZ
FER.ÇELİK
3
36
171608
13
17
1.26.55
13
HADİYE SULTAN
3y a d
KAANEFE
55.00
İ.AKYAVUZ
BAĞNU EĞİLLİ
F.E.AKIL
5
33
677902
9
13
1.25.70
14
SUR DİYARI
3y k e
ATOMKARINCA
55.00
C.TEPEAP
SELİM DEMİRKAPU
F.E.AKIL
7
25
486508
9
12
1.28.58
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA ERDAL
3y a e
GÜNTAY
57.00
H.POLAT
MEHMET EMİN GÜMÜŞ
S.KURT
14
0
0
20
2
BÜYÜK İLYAS
3y k e
ŞİMŞEĞİNOĞLU
57.00
N.ALTIN
MEHMET FELHAN
M.KARALI
6
20
053507
10
11
1.28.73
3
İKİNCİ OZİ
3y k e
BOZYİĞİT
57.00
M.AVŞAR
BÜLENT TOYDEMİR
M.DEMİROL
13
20
757463
14
9
1.28.73
4
KERİMMİM
3y a e
UÇANBEY
53.00
Y.CENGİZAP
HÜSEYİN DİLBER
M.E.SARIDAL
8
25
294052
10
15
1.26.76
5
OĞLUM AHMET
3y a e
ATEŞTOPU
57.00
F.YARDIMCI
FAİK YILDIZ
O.GÖRMEZ
1
0
6
14
19
1.30.45
6
VEYSİNİN OĞLU
3y k e
AKTAŞOĞLU
57.00
M.DOĞAN
SABRİ AKTAŞ
S.SAYIN
15
10
000506
14
12
1.28.89
7
YABAR AĞA
3y k e
KADİRİM
53.00
Y.ÇELİKBAŞAP
FEHMİ DEMİR
FER.ÇELİK
7
22
430366
13
14
1.29.39
8
ZENGİNCAN
3y a e
ATİKBEY
57.00
M.A.AKTÜRK
YASİN TEKTAŞ
V.ÇİZİK
12
11
0050
14
16
1.29.02
9
GELİBOLU YILDIZI
3y k d
GELİBOLU
55.00
R.DOĞAN
BAKIR FELHAN
M.KARALI
11
10
77006
10
15
1.27.40
10
HALİME HATUN
3y a d
UFUKBİR
51.00
A.AKDEMİRAP
MUSTAFA ÇİZİK
V.ÇİZİK
9
23
099092
10
12
1.42.06
11
JETKIZ
3y a d
TOŞUR
55.00
İ.AKYAVUZ
HALİL TOYDEMİR
M.DEMİROL
4
15
005565
14
14
1.29.44
12
MAYKA
3y k d
GÖKTEKİN
55.00
İ.KATI
FATMA KAN
M.DEMİROL
10
0
80
14
18
1.41.04
13
SERİN RÜZGAR
3y k d
KILIÇBAYLIM
51.00
S.ALTAYAP
MUSTAFA TEKİNALP
FER.ÇELİK
2
8
7600
41
16
1.35.57
14
SEYHANIM
3y a d
UÇANBEY
55.00
H.PARILDAR
ABDİ ARSLAN
G.BALTA
3
0
0
14
19
1.32.68
15
ZEYNO SULTAN
3y k d
BALIKHAN
55.00
S.KAPLAN
FUAT KARATOPRAK
M.A.ÇİÇEK
5
0
0
41
19
1.48.20
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TILAAWAH
2y d e
60.50
T MARQUAND
MR K SOHİ
M LOUGHNANE
1
83
442211
28
0
2
ANDRONICUS BEAU (IRE)
2y d g
59.50
R KINGSCOTE
NOLAN PRITCHARD RUTH
T DASCOMBE
4
81
47371
20
0
3
ENDURING
2y d g
59.00
C BISHOP
MR MARC MIDDLETON-HE
EVE J-HOUGHTON
2
80
410710
80
0
4
ROHAAN (IRE)
2y d g
56.00
D KEENAN
MR K MCCABE
P EVANS
3
73
79711
13
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ORNATE
7y d g
60.50
M DWYER
KINGS ROAD RACING PA
D C GRIFFITHS
1
95
546270
10
0
2
ROYAL BIRTH
9y d g
60.00
R KINGSCOTE
THE MORLEY FAMILY
S C WILLIAMS
3
94
405629
28
0
3
WATCHABLE
10y a g
59.50
A KIRBY
MR P BAMFORD THE
D O'MEARA
5
93
786430
28
0
4
LEODIS DREAM (IRE)
4y d g
58.00
T MARQUAND
MR K SOHI
DAVID LOUGHNANE
2
90
359465
28
0
5
NIGEL NOTT
4y a g
58.00
FREDERICK LARSON
MR NIC BRERETON
M APPLEBY
6
90
715214
12
0
6
LIHOU
4y a g
56.00
D KEENAN
MR TREVOR GALLIENNE
P EVANS
4
85
130414
4
0
7
VERNE CASTLE
7y a g
54.50
HOLLIE DOYLE
MR MICHAEL WIGHAM
M WIGHAM
7
82
142468
19
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAMPEAO (IRE)
2y d e
59.50
J P SPENCER
SAHARA THOROUGHBREDS
D M SİMCOCK
9
79
32
22
0
2
DARWELL LION (IRE)
2y d e
59.50
HOLLİE DOYLE
PAUL HOLDEN
MİSS ELLMARİE HOLDEN
3
0
0
0
3
HEAVEN'S BILL (IRE)
2y d e
59.50
D MUSCUTT
KESTONRACİNGCLUB
L CARTER
8
0
90
9
0
4
IT'S A LOVE THING
2y d e
59.50
A KİRBY
MR P D EVANS
P EVANS
5
0
7
9
0
5
LA TIHATY (IRE)
2y d e
59.50
J MİTCHELL
H H SHAİKH NASSER AL
R VARİAN
7
0
0
0
6
LIBERATED LAD
2y d e
59.50
D PROBERT
LORD LLOYD WEBBER
SİR MARK TODD
2
0
78
76
0
7
PLASTIC PADDY
2y d g
59.50
J HAYNES
MR M GOGGIN
CHELSEA BANHAM
1
0
0
0
8
THOMAS DANIELL
2y d g
59.50
S DONOHOE
MRS C C REGALADO-GON
S L KEIGHTLEY
4
0
0
0
9
VINA BAY
2y d g
59.50
L KENIRY
MR N PICKETT
S KIRK
6
0
0
34
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
C'EST NO MOUR (GER)
7y d g
63.00
T MARQUAND
MR P R HEDGER P C
S HODGSON
9
86
341705
20
0
2
PROTECTED GUEST
5y d g
62.50
T P QUEALLY
JOHN GUEST RACING
G MARGARSON
2
85
995474
20
0
3
MUKHA MAGIC
4y d g
61.00
L MORRIS
P CROOK, J MOYNIHAN,
MISS G KELLEWAY
3
81
872075
13
0
4
FAME N FORTUNE
4y d g
60.50
A KIRBY
FAME N FORTUNE SYNDI
G BAKER
6
80
29-1121
13
0
5
DONO DI DIO
5y d k
59.50
S CHERCHİ
MR OLİVER LODGE
M MADGWİCK
8
78
201339
20
0
6
BERRAHRI (IRE)
9y d g
59.00
HOLLIE DOYLE
WHITE TURF RACING UK
J BEST
1
77
094765
8
0
7
RIVERFRONT (FR)
4y k g
58.50
CALLUM HUTCHINSON
MR L REGISTER PART
A BALDING
4
76
661-
127
0
8
FRASER ISLAND (IRE)
4y a g
57.50
J MITCHELL
MR A D SPENCE
N HENDERSON
7
74
25455-3
95
0
9
NAWAR
5y d g
57.50
G WOOD
QUARTET RACING
M BOSLEY
5
73
586-601
22
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOUBLETHETROUBLE
2y a e
59.50
D PROBERT
MR R W HAYWARD
MRS L WADHAM
2
0
0
0
2
JACKSONVILLE
2y d e
59.50
B SAYETTE
GODOLPHİN
J GOSDEN
7
0
0
0
3
JUSTICIALISM (IRE)
2y d e
59.50
S DONOHOE
MR MOHAMED OBAİDA
C FELLOWES
10
0
5
21
0
4
RISKY BUSINESS (IRE)
2y a g
59.50
JACOB CLARK
POWER DISTRIBUTION S
MARTIN SMITH
4
0
07
62
0
5
EVANIA
2y d d
57.50
N MACKAY
G B PARTNERSHİP
J GOSDEN
5
0
0
0
6
NAMASTE (IRE)
2y d d
57.50
HOLLİE DOYLE
NİARCHOS FAMİLY
R HUGHES
8
0
0
0
7
NELLIE MOON
2y d d
57.50
R KİNGSCOTE
STAR POİNTE LTD
MRS A PERRETT
1
0
0
0
8
POSITANO
2y d d
57.50
J MİTCHELL
GEORGE BOLTON AND W
R VARİAN
3
0
0
41
0
9
SEA LA ROSA (IRE)
2y a d
57.50
T MARQUAND
SUNDERLAND HOLDING I
W HAGGAS
6
78
42
14
0
10
TASLIMA
2y d d
57.50
R HAVLİN
MR NURLAN BİZAKOV
J GOSDEN
9
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UTHER PENDRAGON (IRE)
5y d g
62.50
L KENIRY
MRS WENDY JARRETT
J S MOORE
3
66
022655
80
0
2
GLENDUN (USA)
6y d g
62.00
S DONOHOE
THE MACDOUGALL TWO
J EUSTACE
6
65
00-3429
34
0
3
ONE TO GO
4y k g
62.00
HOLLIE DOYLE
THE REAL QUIZ
ARCHIE WATSON
5
65
057476
31
0
4
SOPHOSC (IRE)
4y a g
61.50
C BISHOP
THE HAREFIELD RACING
J TUITE
12
64
0-98606
70
0
5
ENGRAVE
4y k k
61.00
D E HOGAN
NEWMARKET EQUİNE TOU
MİSS J FEİLDEN
7
63
356181
33
0
6
SUBLIMINAL
5y d g
60.00
L MORRIS
MR MARK MCALLISTER
S DOW
8
61
289523
13
0
7
LITTLE DOWNS
3y d d
60.00
R KINGSCOTE
MR RICHARD HANNON
R HANNON
4
63
233335
13
0
8
PROSILI (IRE)
3y d d
60.00
S CHERCHİ
MR WALTER MORAES
M BOTTİ
10
63
544722
19
0
9
GOODWOOD SHOWMAN
5y d g
59.00
GEORGE ROOKE
M F HARRIS
M HARRIS
1
59
933079
6
0
10
TEBAY (IRE)
5y d g
59.00
J MITCHELL
MR JOHN BEST
J BEST
11
59
8-11301
12
0
11
BY JOVE
3y d g
58.50
T MARQUAND
MR MICHAEL APPLEBY
M APPLEBY
2
60
126085
13
0
12
FOYLESIDEVIEW (IRE)
8y d g
53.00
ISOBEL FRANCIS
PAUL BAKER WENDY SUM
H CHISMAN
9
39
96-6067-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KENDERGARTEN KOP (IRE)
5y a g
62.50
HOLLIE DOYLE
ROYAL WOOTTON BASSET
D FLOOD
4
66
114916
17
0
2
FAIR POWER (IRE)
6y d g
62.00
A KIRBY
MR N N HOLMES
J BUTLER
5
65
260300
31
0
3
MAKAMBE (IRE)
5y k g
62.00
J HAYNES
PATRICK, SELLARS AND
CHELSEA BANHAM
11
65
758889
27
0
4
CASUAL REPLY
4y d k
61.50
T MARQUAND
MERRY FOX STUD LİMİT
J FANSHAWE
2
64
5-65684
38
0
5
COURTSIDE (FR)
5y a g
61.00
D PROBERT
MR EVAN M SUTHERLAND
D O'MEARA
3
63
026530
7
0
6
UTOPIAN LAD (IRE)
3y d g
60.00
LAURA PEARSON
MR MATT BATTERS
DAVID LOUGHNANE
7
63
374300
54
0
7
ALL OF THE LIGHTS (IRE)
3y d g
60.00
R KINGSCOTE
MR AIDAN CUNNINGHAM
RICHARD SPENCER
1
63
553
54
0
8
CITY ESCAPE (IRE)
3y d d
59.50
W HUMPHREY
THE FRİDAY LUNCH CLU
MRS S HUMPHREY
10
62
453074
13
0
9
COME ON TIER (FR)
5y d g
59.00
GEORGIA DOBIE
MR JOHN JOSEPH SMITH
L CARTER
9
59
41070-0
13
0
10
DERRY BOY
4y d g
58.50
T P QUEALLY
ROB EMMANUELLE, LYNN
P EVANS
6
58
679568
13
0
11
SAUCY ENCORE
3y d d
57.50
R HAVLİN
MRS F COTTON,MR MR
MRS A PERRETT
8
58
307632
9
0
Mahoning Valley ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRETTYFUNNYHONEY (KY)
3y d d
57.00
ERIK BARBARAN
JERRY JAMGOTCHIAN
ERIC R. REED
1
36
57
27
0
2
BRANDONS DANGER (KY)
3y d d
57.00
LUIS RAUL RIVERA
ROBERT J. SLACK
D. KELLY ACKERMAN
2
49
056702
41
0
3
LIL H (PA)
3y d d
57.00
LUAN MACHADO
JOSHUA HAY
JULIE A. PAPPADA
3
23
325704
27
0
4
STYLISH ASH (KY)
4y d k
57.50
SONNY LEON
BRUMLEY, JERRY S. AN
ERIC R. REED
4
54
593242
35
0
5
SEEKING VIOLET (FL)
3y a d
57.00
FERNANDO SALAZAR BECERRA
DAVE CASALINOVA
TINA CASALINOVA
5
38
394596
13
0
6
WINNING WALK (KY)
4y d k
57.50
HECTOR BERRIOS
SPRY FAMILY FARM
PAVEL MATEJKA
6
66
235-6
127
0
7
MOR BREEZE (FL)
3y d d
54.50
YARMARIE L. CORREA
URIETA'S RACING STAB
JOHANNA URIETA
7
42
532202
11
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:12 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MANEUVERED (IN)
4y d g
56.50
EDGAR PAUCAR
ELLIOTT RACING, LLC
MICHELLE L. ELLIOTT
1
64
174184
15
0
2
PIOCHE GOLD (KY)
4y a g
56.50
SONNY LEON
FRANK F. ROMOCEAN
RICHARD ZIELINSKI
2
67
443523
15
0
3
ECRU (KY)
5y d g
56.50
LUIS RAUL RIVERA
MICHAEL J. ANNECHINO
JEFFREY A. RADOSEVICH
3
78
551225
13
0
4
DIMATE (KY)
6y d g
56.50
LUAN MACHADO
LARAMIE RACING STABL
JULIE A. PAPPADA
4
68
672465
22
0
5
CONDUCIVE (KY)
4y a g
56.50
HECTOR BERRIOS
NESTOR R. RIVERA
NESTOR RIVERA
5
71
427162
15
0
6
B DUBYA (KY)
5y a g
57.50
OMAR HERNANDEZ
BARBARA MADRIGAL
RODRIGO MADRIGAL, SR.
6
62
221415
15
0
7
PETE MARWICK (FL)
5y d g
56.50
ERIK BARBARAN
PENNY S. LAUER
MICHAEL E. LAUER
7
68
617865
43
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
I'M DA BOSS (OH)
4y k k
57.50
EDGAR PAUCAR
CHRISTINE HARROD
MICHAEL GRACE
1
15
332-452
56
0
2
COWGIRL CHROME (OH)
3y a d
57.00
LUAN MACHADO
POOLE, JOSEPH M. AND
JOSEPH M. POOLE
2
13
792
15
0
3
WELLOILEDCAT (OH)
3y a d
57.00
FERNANDO SALAZAR BECERRA
DAVE CASALINOVA
TINA CASALINOVA
3
19
566344
13
0
4
SARAH JANE (OH)
4y a k
57.50
SONNY LEON
C. LOUIS BATES
C. LOUIS BATES
4
21
633-223
56
0
5
MOTOWN HARBOR (OH)
3y a d
57.00
HECTOR BERRIOS
THREE R STABLES
ANDREW TUMBLIN
5
4
05
15
0
6
SILENT VOLUME (OH)
3y d d
57.00
JUAN J. L. VELEZ
T. R. HAEHN
T. R. HAEHN
6
0
7
84
0
7
RACEY WEEKEND (OH)
3y a d
57.00
LUIS ANTONIO GONZALEZ
DONACIANO GONZALEZ
ANDREW TUMBLIN
7
12
374587
15
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MORE THAN GOOD (KY)
6y k g
56.50
JOSE A. BRACHO
DANIELLE AGNELLO
JEFFREY SKERRETT
1
83
137342
11
0
2
SMOKIN NITRO (PA)
5y k g
56.50
RENZO DIAZ
DON TIGER
JAMEN DAVIDOVICH
2
80
4-30866
11
0
3
SILVER G T O (OH)
6y k g
56.50
DAVID CARDOSO
SEBASTIAN GONZALEZ
GLENROY BROWN
3
87
333364
17
0
4
EVENT DRIVEN (KY)
5y d a
57.50
SONNY LEON
CLINE, ROBERT C., RE
ROBERT C. CLINE
4
87
244451
15
0
5
DR. ZARNETT (OH)
3y a g
56.00
FERNANDO SALAZAR BECERRA
DAVE CASALINOVA
TINA CASALINOVA
5
70
351884
11
0
6
CHIEF RANDEL (OH)
3y k e
56.00
HECTOR BERRIOS
HARRY D. WAITE
JOSE A. ROMERO
6
81
213165
17
0
7
NICK CAN FIX (OH)
7y d g
57.50
LUIS RAUL RIVERA
MARK YAGOUR, INC.
SHANE MEYERS
7
86
111113
17
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WHAT'S ON TAP (KY)
6y k g
56.50
T. D. HOUGHTON
MAST THOROUGHBREDS L
ROBERT M. GORHAM
1
66
235392
14
0
2
SAY HEY KID (KY)
7y a g
56.50
HECTOR BERRIOS
TWO SISTERS RACING
RICHARD ZIELINSKI
2
66
936228
14
0
3
ESCALERA (KY)
5y d g
56.50
SONNY LEON
JOSEPH CZEKALA
NELSON FIGUEROA
3
71
054414
30
0
4
INTERFERENCE (IN)
6y a g
56.50
OMAR HERNANDEZ
TRACEY WISNER RACING
SHANE M. SPIESS
4
66
671622
43
0
5
FRENCH ACCENT (FL)
6y d g
56.50
LUAN MACHADO
DEAN E. HECKATHORN
ALBERT DODGE
5
68
568675
17
0
6
GEH SCHNELL (FL)
7y a g
56.50
JUAN J. L. VELEZ
CARL I. BROWN
RICHARD C. MANNING
6
76
461044
14
0
7
WILLY'S CASTLE (ON)
6y d g
56.50
CHRISTIAN P. PILARES
HOLLY DELANEY
RICHARD ZIELINSKI
7
73
243597
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SALLY STRONG (OH)
3y a d
57.00
LUAN MACHADO
JOHN J. SUGAR
MICHAEL L. RONE
1
57
11
24
0
2
CALUSA QUEEN (OH)
3y a d
56.00
ERIK BARBARAN
MICHAEL L. RONE
MICHAEL L. RONE
2
55
2133-18
25
0
3
CHECK OUT LINE (OH)
4y d k
56.50
LUIS RAUL RIVERA
JACK L. BOGGS
JEFFREY A. RADOSEVICH
3
59
223532
13
0
4
SPEAK LIGHTLY (OH)
3y a d
56.00
T. D. HOUGHTON
RUBERTO RACING STABL
LOUIS V. RUBERTO, JR.
4
57
150636
25
0
5
LOVELY LADY LINDA (OH)
3y a d
56.00
SONNY LEON
CLINE, ROBERT C. AND
ROBERT C. CLINE
5
51
375516
15
0
6
SHE'S CRAFTY (OH)
3y d d
56.00
JUAN J. L. VELEZ
POE RACING STABLE LL
ROBERT GUCIARDO
6
63
821223
25
0
7
MY BELLE MICHELLE (OH)
6y a k
56.50
CHRISTIAN P. PILARES
MAST THOROUGHBREDS L
ROBERT M. GORHAM
7
62
9-61321
20
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:33
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YACHT (FL)
4y a k
56.50
BRIAN L. HOLLINGSWORTH
EMILIANO GONZALEZ
ANDREW TUMBLIN
1
38
757345
10
0
2
NATALIA'S TEMPLE (KY)
3y d d
56.00
LUIS ANTONIO GONZALEZ
RICARDO BAILEY
RICARDO BAILEY
2
37
543555
14
0
3
THE NEW MIAMI (NY)
3y a d
56.00
SONNY LEON
ROBERT LAMBE
CHELSEY COADY
3
50
1-88032
27
0
4
BETTER THAN PEARLS (KY)
3y d d
57.00
HECTOR L. ROSARIO, JR.
DANIELLE AGNELLO
JEFFREY SKERRETT
4
33
867313
8
0
5
SUMMER HOURS (KY)
3y d d
56.00
FERNANDO SALAZAR BECERRA
RUGGED CROSS RACING
REBECCA BAKER
5
52
576217
14
0
6
HOPES AND PRAYERS (KY)
3y a d
53.50
YARMARIE L. CORREA
DAVE CASALINOVA
TINA CASALINOVA
6
43
254162
14
0
7
LUMINAIRE (KY)
3y a d
56.00
LUAN MACHADO
POCKET ACES RACING L
SUSAN L. ANDERSON
7
48
525515
57
0
8
EOWYN'S PARADISE (KY)
6y d k
56.50
DAVID J. HALDAR
PETRA FLORES
JUAN A. ESPINOSA
8
34
853573
10
0
9
TURN TO ME SUCREE (KY)
3y a d
56.00
T. D. HOUGHTON
STRIKE PLATE LLC
DANNY R. BIRD
9
53
671532
10
0
10
FACEYS FIRST (IN)
3y a d
56.00
CHRISTIAN P. PILARES
MARION F. GORHAM
ROBERT M. GORHAM
10
25
89-5146
14
0
22 Aralık 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, Diyarbakır, Lingfield, Mahoning Valley ABD tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:45, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Diyarbakır at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00 diyarbakır at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:45 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Mahoning Valley ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:12 mahoning valley abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 22 aralık 2020 salı at yarışı bülteni, 22 aralık 2020 at yarışı programı, 22 aralık 2020 tjk yarış programı, 22 aralık 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 22 aralık 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, diyarbakır at yarışı bülteni, 22 aralık 2020 diyarbakır at yarışı bülteni, günün diyarbakır at yarışı bülteni, bugün diyarbakır at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 22 aralık 2020 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni, mahoning valley abd at yarışı bülteni, 22 aralık 2020 mahoning valley abd at yarışı bülteni, günün mahoning valley abd at yarışı bülteni, bugün mahoning valley abd at yarışı bülteni