Yarış Başlama Saati: 18:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LATEST NOVEL
3y d e
İSTANBUL
62.50
M.DOĞAN
CÜNEYT BAŞ
E.KOÇAK
3
41
514309
17
16
2.23.12
2
PRINCESS SABA
4y k k
EL CORREDOR (USA)
63.00
MEH.TAŞKAYA
KADRİ FELHAN
A.GÜRGÖZE
10
38
372799
8
14
2.15.31
3
MISS BALKAN
4y d k
TALIP HAN (IRE)
59.50
A.ÇANKAYAAP
AHMET AKBULUT
V.ÇİZİK
6
37
774091
10
20
4
AMIGDALA
6y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
59.50
H.SARIDALAP
İ.ETHEM AKIL
F.E.AKIL
9
35
344032
10
16
2.10.92
5
ORANGE BLOSSOM
6y a a
SPORTS HERO (USA)
58.50
E.AKKILIÇAP
MUSTAFA BAYDAN
S.KURT
1
33
758148
4
18
2.11.70
6
HAN SOLO
4y d a
PAN RIVER
58.00
N.ALTIN
EKREM ALTIN
G.BALTA
7
28
049183
10
18
2.11.91
7
PAMELA
3y d d
HARD WORKER
55.00
C.TEPEAP
MAHMUT TEKİN
B.FAHRİOĞLU
8
28
663528
17
7
8
RUN FOR RUYA (IRE)
5y d a
LION HEART (USA)
57.50
M.ÜNLÜ
MEHMET DEMİRKOL
S.KURT
4
27
409890
68
2
2.12.12
9
KEDİM
4y d k
EL CORREDOR (USA)
56.50
B.BEKTAŞ
FIRAT TEKİNALP
FER.ÇELİK
5
25
039326
4
7
2.14.87
10
NİZAMİ
6y d a
NUSA DUA
56.00
İ.AKYAVUZ
NİHAT ARSLAN
FER.ÇELİK
2
24
656551
8
20
2.10.78
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞIRBABA
3y k e
YAVUZŞAH
57.00
MEH.TAŞKAYA
MUSTAFA ÇEÇAN
M.A.SUBAY
6
28
474327
14
15
1.26.50
2
BUĞRAKADİR
3y k e
BOZYİĞİT
57.00
M.AVŞAR
BİŞAR ÇELİK
S.KURT
1
6
070
11
17
1.32.30
3
BUZGİBİ
3y k e
ALPAK
57.00
B.BEKTAŞ
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
5
19
030774
11
11
1.30.96
4
DELİ TANİŞ
3y a e
TANIŞ RÜZGARI
57.00
M.ÜNLÜ
NECMETTİN DEĞERLİ
B.FAHRİOĞLU
7
8
798998
14
14
1.31.81
5
ELYASA
3y k e
KAIZBERT (RU)
57.00
H.ALTUNKILIÇ
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
V.ÇİZİK
2
23
949373
14
10
1.27.56
6
MİRTAY
3y k e
MİRŞANHAN
53.00
Y.CENGİZAP
İ.ETHEM AKIL
F.E.AKIL
11
17
730008
11
14
1.30.38
7
SON GOBAK
3y k e
GOBAKBEY
53.00
A.ÇANKAYAAP
HALİL KARAKEÇİ
M.A.SUBAY
4
26
924472
14
16
1.29.28
8
ALFİDAN GÜLÜ
3y d d
LİDERTAY
55.00
İ.AKYAVUZ
İSMAİL ARCA
V.ÇİZİK
9
12
7005
11
16
1.32.35
9
DİLDE
3y a d
ATİKBEY
55.00
N.ALTIN
MAZLUM ALAK
FER.ÇELİK
10
0
3
15
19
1.28.91
10
EKİNLİK GÜZELİ
3y k d
BOZYİĞİT
55.00
E.KILIK
MUZAFER BAKİ
A.GÜRGÖZE
8
0
09
11
18
1.55.52
11
MISS VANETA
3y k d
BOZYİĞİT
55.00
H.PARILDAR
MEHMET AKDEMİR
At Sahibi
3
6
007
11
17
1.38.10
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇEVİKBEY
2y d e
KING'S PLEASURE
60.00
M.ÜNLÜ
ERKAN YILDIRIM
K.ÖZTÜRK
8
41
125157
37
18
1.17.85
2
LONG FIELD
2y d e
EXPANSION (USA)
59.00
M.AVŞAR
MEHMET MERT
M.KARALI
11
40
2215
83
19
1.16.98
3
FORGET IN FIRE
2y a d
BOSPORUS (IRE)
58.00
E.KILIK
YAKUP ÇELİK
F.E.AKIL
6
36
603151
14
20
1.17.66
4
RACING PRINCESS
2y a d
WHOS NEXT
58.00
H.ALTUNKILIÇ
TARIK KARADUMAN
M.DEMİROL
10
38
135412
14
19
1.18.95
5
TOMBİK DENİZ
2y d d
ZANJERO (USA)
58.00
N.ALTIN
MURAT ÇELİK
M.DEMİROL
2
34
212442
31
17
1.19.30
6
CRAZY CREW
2y d e
WIENER WALZER (GER)
57.00
F.YARDIMCI
BÜLENT YARDIMCI
EY.YARDIMCI
3
32
241643
17
17
1.18.00
7
ÇEÇEN KIZI
2y a d
ZANJERO (USA)
57.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET ALİ BECENE
Ö.YALÇIN
1
32
235136
14
18
1.20.27
8
İNGİLİZ KEMAL
2y d e
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
C.TEPEAP
SUAT TOPÇU
FER.ÇELİK
7
29
545631
7
20
1.16.97
9
LET IT RIDE
2y a e
BOSPORUS (IRE)
57.00
MEH.TAŞKAYA
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
4
44
11
17
20
1.15.50
10
TRADEABLE
2y d d
NATIVE KHAN (FR)
53.50
H.PARILDAR
BÜNYAMİN ÖZDEMİR
E.KOÇAK
5
0
2
21
19
1.16.50
11
HAYTHAWER
2y d e
CUVEE (USA)
52.00
A.ÇANKAYAAP
SUAT TOPÇU
FER.ÇELİK
9
0
63
30
18
1.19.75
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYŞEROSE
7y a k
ÇAPKANCAŞ
62.50
F.YARDIMCI
M.ALİ ÖZKAN
EY.YARDIMCI
2
59
258475
14
14
1.55.00
2
BİNDALINGÜLÜ
8y a k
GOBAKBEY
61.50
H.ALTUNKILIÇ
ALİ GÖZKEMAL
Ö.YALÇIN
3
48
743269
4
13
1.54.77
3
NAZARNAZ
4y k k
TURBO
59.00
C.TEPEAP
MEHMET DEMİRKAPI
M.BARCİN
8
40
697123
14
18
4
GÜLÇİN HANIM
5y a k
YALAZ
59.50
MEH.TAŞKAYA
MUSTAFA ÇEÇAN
M.A.SUBAY
1
33
765894
24
12
1.58.91
5
LİZGE
6y k k
DEHA
55.50
A.ÇANKAYAAP
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
7
28
442753
7
15
2.02.54
6
HADRAKIZ
4y d k
ÖZDURAN
58.00
M.ÜNLÜ
ÖZER BOYRAZ
H.YILDIRIM
4
37
810603
24
16
2.11.36
7
YAĞMUR KIZI
4y a k
KIRIMHAN
58.00
M.AVŞAR
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
6
34
218565
30
16
2.03.87
8
PARLAKMÜCEVHER
5y k k
KAIZBERT (RU)
57.50
H.PARILDAR
ABDULLAH AVCI
FER.ÇELİK
5
26
830419
21
19
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABİŞKO
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
61.00
E.KILIK
KEMAL AKTAŞ
F.E.AKIL
3
31
612636
7
16
1.15.79
2
BAY ROSSI
3y d e
KANEKO
61.00
B.BEKTAŞ
NURULLAH ASTAN
B.FAHRİOĞLU
2
27
386642
7
8
1.14.83
3
SONERİM
3y a e
NO LIMITE
61.00
H.PARILDAR
MEHMET NARÇİN
A.GÜRGÖZE
7
44
413477
10
16
1.16.25
4
SUPERFAST
3y a e
DISCREET CAT (USA)
59.00
C.TEPEAP
EROL YÜCEL
M.DEMİROL
4
33
653541
14
20
1.17.33
5
ALTO
3y d e
SCARFACE
60.00
F.YARDIMCI
BÜNYAMİN ÖZDEMİR
E.KOÇAK
10
43
276574
14
14
1.17.06
6
BLACKBOARD
3y d d
MENDIP (USA)
59.00
MEH.TAŞKAYA
NAZAN AKKAYA
H.DEĞİRMENCİ
5
37
506614
7
19
1.15.77
7
AĞIR ADAM
3y d e
ABJAR ACADEMY
56.00
N.ALTIN
SEYDİ AKYILDIRIM
M.KILINÇ
1
52
314026
11
16
1.15.94
8
MISS ADANA
3y a d
INDIGO RED (GB)
53.00
F.FELHANAP
FETHİ TEKPINAR
S.SAYIN
6
33
600118
7
19
1.15.88
9
TEXAS MAHİR
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
56.00
M.ÜNLÜ
SİNAN ÇİFTÇİ
H.YILDIRIM
9
26
070760
10
13
10
KING BARAN
3y d e
TALIP HAN (IRE)
55.00
H.ALTUNKILIÇ
A.MURAT ŞEN
S.SAYIN
8
0
0
14
19
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİKME AĞASI
3y k e
ONURKAAN
59.50
F.YARDIMCI
FERİDUN YUVARLAK
EY.YARDIMCI
4
45
443441
7
20
1.54.14
2
GÜNDÜZ KIRAL
3y a e
YAKUPBEY
56.50
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
9
43
461602
7
17
1.53.05
3
ŞEHBALİN KIZI
3y k d
YAVUZŞAH
58.00
MEH.TAŞKAYA
NURİ CANPOLAT
E.KOÇAK
8
42
279213
14
19
1.58.48
4
TİMURTAŞ
3y a e
TÜMÖZ BEY
55.50
H.ALTUNKILIÇ
CEVER KARAOĞLAN
M.A.SUBAY
3
37
156810
7
19
5
İLKAYOĞLU
3y a e
YAVUZŞAH
55.00
E.KILIK
SEDAT SUBAY
M.A.SUBAY
7
36
232221
14
20
1.51.56
6
YALAZTOPU
3y a e
ATEŞTOPU
55.00
İ.AKYAVUZ
SELİM DEMİRKAPU
F.E.AKIL
10
36
581265
7
17
7
HORIKCAN
3y k d
YAVUZŞAH
53.00
M.E.DOĞANAP
MUSTAFA ÇEÇAN
M.A.SUBAY
2
32
517552
14
16
8
ORDİNARRİYO
3y a e
TOŞUR
53.00
N.ALTIN
NİHAT YILDIZ
H.DEĞİRMENCİ
1
32
424888
7
14
1.52.03
9
BABA RAMAZAN
3y k e
YAKUPBEY
52.50
C.TEPEAP
RAMAZAN TUMBUL
M.KILINÇ
12
31
664316
7
19
1.50.06
10
CANİLAYDA
3y k d
BALIKHAN
51.50
A.ÇANKAYAAP
MEHMET CANLIKA
F.E.AKIL
6
29
281760
7
17
11
TUMBUL TOŞUR
3y k e
TOŞUR
51.50
B.SARIDALAP
SEDAT SUBAY
M.A.SUBAY
11
29
720170
7
18
1.57.91
12
TOKALP
3y k e
TÜMÖZ BEY
51.00
Y.CENGİZAP
ÖZER BOYRAZ
H.YILDIRIM
5
28
321077
7
17
1.55.87
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NOT TONIGHT BOBBY (KY)
2y a d
54.50
COREY J. LANERIE
ALL MY HART RACING,
JANE CIBELLI
1
43
56
20
0
2
LEARNT (KY)
2y a d
53.50
ANGEL S. ARROYO
HAYES, ANN AND RAMIR
LUIS M. RAMIREZ
2
53
5336
34
0
3
CRYSTAL COAST (FL)
2y a d
54.50
CRISTIAN A. TORRES
PALM BEACH RACING
CARLOS A. DAVID
3
57
835627
31
0
4
COWORTH PARK (KY)
2y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
MATHIS STABLE LLC
TODD A. PLETCHER
4
58
50
32
0
5
NINJA KITTEN (KY)
2y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
ZILLA RACING STABLES
BRAD H. COX
5
0
0
0
6
LUCI BREEZE (KY)
2y a d
53.50
MARCOS MENESES
STUD LOCOS Y VICIOSO
ENRIQUE TORRES
6
27
337547
7
0
7
TAMI'S ORCHID (NY)
2y a d
54.50
JOE BRAVO
MRS. GERALD A. NIELS
BARCLAY TAGG
7
13
0
94
0
8
WILD WALKOFF (FL)
2y a d
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
WESTBURY STABLES LLC
MICHAEL YATES
8
48
8
26
0
9
GREY CHARLOTTE (KY)
2y k d
54.50
EDGARD J. ZAYAS
RACING BULL STABLES,
VICTOR BARBOZA, JR.
9
52
24
42
0
10
HARDLY SOCIAL (FL)
2y d d
54.50
LUIS SAEZ
BRIARDALE STABLE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
10
49
6
95
0
11
SWEET FELICIA (FL)
2y a d
54.50
PACO LOPEZ
E FIVE RACING THOROU
DAVID FAWKES
11
42
6
31
0
12
PATRONUS (FL)
2y a d
54.50
VICTOR LEBRON
STEPHEN SCRENCI
ARMANDO DE LA CERDA
12
12
080
34
0
13
METAFORA (KY)
2y a d
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
13
51
46
20
0
14
FOXTROT SEVILLE (MD)
2y a d
54.50
ROBBY ALBARADO
LINDA MERRITT
PATRICK L. BIANCONE
14
72
0
18
0
15
BEACH CHICK (FL)
2y d d
54.50
PACO LOPEZ
ROLLING MEADOWS FARM
LESTER BARBAZON III
15
50
64720
32
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NO COMMISSION (FL)
2y a g
54.50
ANGEL S. ARROYO
RICHARD SCIBELLI
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
1
0
0
0
2
CONVERTER (FL)
2y a e
54.50
VICTOR LEBRON
GUNTER, GLENN AND DO
JENA M. ANTONUCCI
2
51
2364
10
0
3
WITHOUT PASSPORT (KY)
2y d e
54.50
LEONEL REYES
SUPER SUPER STABLE
AMADOR MEREI SANCHEZ
3
0
0
0
4
PRINCE TRITON (FL)
2y a e
54.50
JUNIOR ALVARADO
IVETTE PEREZ CHAMBLE
JOSE GAROFFALO
4
0
0
0
5
LAST MINUTE DEAL (FL)
2y a e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
THE LIONS RACING STA
AMADOR MEREI SANCHEZ
5
65
32
34
0
6
MONEY SONG (FL)
2y d e
54.50
EDGARD J. ZAYAS
GOP RACING STABLE AN
GERARD OCHOA
6
54
2
35
0
7
BAILEY (FL)
2y d g
54.50
LUIS SAEZ
ARINDEL
JUAN ALVARADO
7
64
5245
68
0
8
FULL SEND (FL)
2y d e
54.50
PACO LOPEZ
SHADYBROOK FARM, INC
MICHAEL YATES
8
48
527436
101
0
9
YOUNG FLINT (FL)
2y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
RALPH E. NICKS
RALPH E. NICKS
9
63
68
28
0
10
POLITICAL RIOT (FL)
2y d e
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
STEVE BUDHOO
STEVE BUDHOO
10
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:33
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YES FACTOR (FL)
5y d k
56.50
LEONEL REYES
WHEELER, CRAIG AND B
TERESA M. POMPAY
1
69
263-561
42
0
2
ELUSIVE MOLLY (KY)
3y a d
55.00
TYLER GAFFALIONE
DUBB, MICHAEL, SUNNY
MICHAEL J. MAKER
2
84
135351
40
0
3
BAYDAR (KY)
5y d k
55.50
PACO LOPEZ
HARRY L. VERUCHI
JON G. ARNETT
3
75
214543
110
0
4
INEDATEQUILA (KY)
3y d d
54.00
JUNIOR ALVARADO
GIVE HIM SIX LLC
J. KENT SWEEZEY
4
70
587111
38
0
5
BELLA CIAO (KY)
4y d k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
5
88
372325
49
0
6
HIGH ON GIN (FL)
3y d d
54.00
LUIS SAEZ
ROBERT J. SLACK
ROHAN CRICHTON
6
78
345134
31
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHEERLEADER BARB (FL)
2y d d
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
FOUR HORSEMEN RACING
KATHLEEN O'CONNELL
1
54
33
20
0
2
UNION PARK GAL (IRE)
2y d d
54.50
EDGARD J. ZAYAS
UNION PARK THOROUGHB
RODOLPHE BRISSET
2
32
6
104
0
3
TAP TAP BIRDIE (FL)
2y a d
54.50
LUCA PANICI
WILLIAM A. T. RAINBO
DAVID FAWKES
3
57
33433
46
0
4
BROADWAY DIVA (FL)
2y a d
54.50
EDGAR S. PRADO
ASPIRE STABLES
RONALD B. SPATZ
4
53
054
20
0
5
PANOTTI (KY)
2y a d
54.50
ROBBY ALBARADO
DOUBLE O RACING
JEREMIAH O'DWYER
5
0
0
0
6
ISLA BONITA (FL)
2y d d
54.50
MARCOS MENESES
LONE STABLE
RODOLFO GARCIA
6
37
778
20
0
7
SHAKEM (FL)
2y a d
54.50
LUIS SAEZ
KEITH JOHNSTON
BOBBY S. DIBONA
7
52
78925
20
0
8
OKALANI (FL)
2y d d
53.50
LEONEL REYES
JOSEPH F. GRAFFEO
LAURA CAZARES
8
43
7875
20
0
9
JULIE BIRD (IRE)
2y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
DUBB, MICHAEL AND NI
MICHAEL J. MAKER
9
62
873
20
0
10
LA PINTA (MD)
2y d d
54.50
JUNIOR ALVARADO
CLARKE OHRSTROM
JANE CIBELLI
10
36
50
20
0
11
IRAZU (KY)
2y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
AURELIANO NOGUEZ
ANGEL M. RODRIGUEZ
11
61
46342
20
0
12
KETCHIKAN (KY)
2y a d
54.50
COREY J. LANERIE
HUCKABAY, JR., JACKI
BRENDAN P. WALSH
12
55
354
34
0
13
BABY LION (FL)
2y a d
54.50
ANGEL S. ARROYO
PETER J. MIRABELLI
TAMARA L. LEVY
13
39
845
34
0
14
TIME SENSITIVE (KY)
2y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
14
63
4256
18
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SWEETSWEETSWEET (FL)
4y d k
55.50
JULIEN R. LEPAROUX
SGV THOROUGHBREDS AN
PATRICK L. BIANCONE
1
68
412-83
55
0
2
AKOR (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
BELLADONNA RACING, L
CHERIE DEVAUX
2
77
16-86
107
0
3
BELLA BIONDA (KY)
3y a d
54.50
MARCOS MENESES
DANIEL PITA
DANIEL PITA
3
36
710020
26
0
4
SHIKAKA (KY)
4y d k
54.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
BIG LICK FARM
SARAH NAGLE
4
73
1-95474
127
0
5
MO ME MO MY (FL)
4y a k
55.50
COREY J. LANERIE
LEA FARMS, LLC
JEFF ENGLER
5
80
627659
34
0
6
CLASSY BEAST (FL)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
D'ANGELO STABLE, INC
FRANCISCO D'ANGELO
6
65
343535
42
0
7
ZIP IT JESS (NY)
4y d k
51.50
MARIO FUENTES
LAURA J. REYNOLDS
SUSAN DITTER
7
54
687357
26
0
8
YELLEN (KY)
3y d d
54.50
JUNIOR ALVARADO
CJ THOROUGHBREDS
CAM M. GAMBOLATI
8
72
9-33184
20
0
9
CAFFEINE RUSH (FL)
3y a d
55.50
LEONEL REYES
JUST FOR FUN STABLE,
ANTONIO CIOFFI
9
72
25271
48
0
10
DRYNACHAN (NY)
4y a k
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
WISE RACING LLC
RALPH E. NICKS
10
79
15-4593
26
0
11
QUEEN ABARRIO (FL)
3y d d
53.50
EDGARD J. ZAYAS
CLAP EMBROIDERY
CARLOS LUIS PEREZ
11
62
523046
20
0
12
FREEZER BURN (FL)
3y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
E FIVE RACING THOROU
DAVID FAWKES
12
73
32-155
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:06
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAN OMERO (VEN)
4y a a
57.00
LEONEL REYES
KATIUZKA LUNGAVITE
OSCAR M. GONZALEZ
1
90
736482
35
0
2
SKYSCANNER (KY)
3y d e
54.50
ROBBY ALBARADO
O G RACING
JEREMIAH O'DWYER
2
78
727157
32
0
3
BENEFACTOR (KY)
6y a g
56.00
LUIS SAEZ
RON HENDRICKSON
MARCIAL NAVARRO
3
82
352052
20
0
4
BRASSTOWN (KY)
5y a g
56.00
EDGARD J. ZAYAS
SANO RACING STABLES
ANTONIO SANO
4
92
812233
46
0
5
TURN ON THE MAGIC (FL)
3y a g
54.50
TYLER GAFFALIONE
STONEHEDGE LLC
MICHAEL YATES
5
82
78-3164
48
0
6
HAN SENSE (IA)
6y k a
57.00
PACO LOPEZ
MICHAEL NAPOLI
KELLY J. BREEN
6
96
23-4520
127
0
7
OUTSHINE (KY)
4y d a
56.00
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
7
78
641456
12
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EARTH (KY)
5y a g
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
BACIAGALOOP STABLES
JENA M. ANTONUCCI
1
88
458123
21
0
2
SMOKE 'N' GLOAT (IL)
6y a g
55.50
COREY J. LANERIE
BTW RACING LLC
SCOTT D. ACKER
2
63
064644
38
0
3
MAR VISTA MIGUEL (NY)
6y d g
55.50
CARLOS MONTALVO
SMITH, DENNIS G. AND
ROHAN CRICHTON
3
88
111-16-6
26
0
4
COLONEL TOM (NY)
5y d g
56.50
EDGARD J. ZAYAS
TOBY ROTH
BRITTANY RUSSELL
4
86
8-15217
33
0
5
OAK BLUFFS (NJ)
10y d g
55.50
PACO LOPEZ
MARY E. EPPLER RACIN
MARY E. EPPLER
5
90
115263
26
0
6
ARCHIVERO (KY)
7y d g
55.50
CARLOS D. LUGO
GOP RACING STABLE
GERARD OCHOA
6
60
512156
63
0
7
APACHE BRAVE (FL)
6y a g
55.50
TYLER GAFFALIONE
AVERILL RACING LLC
GEORGINA BAXTER
7
83
764121
73
0
8
MARCELINO (FL)
4y d g
55.50
LUCA PANICI
DRAWING AWAY STABLE
GERARDO QUIROZ
8
74
714564
26
0
9
GRAN MALBEC (FL)
5y d a
55.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
LOVE UNLIMITED THORO
BOBBY S. DIBONA
9
82
784272
26
0
10
OHANZEE (FL)
4y k g
55.50
JUNIOR ALVARADO
Y-LO RACING STABLES
JANE CIBELLI
10
74
115616
21
0
11
LIKE WHAT I SEE (NJ)
5y d g
56.50
JOE BRAVO
USA THOROUGHBREDS AN
KELLY J. BREEN
11
86
855110
18
0
12
DISCRETIONARY MARQ (NY)
6y d g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
PATRICIA A. GENERAZI
LUIS CARVAJAL, JR.
12
91
6-76442
21
0
13
FORT KING (FL)
4y d g
55.50
PACO LOPEZ
AVERILL RACING, LLC
GEORGINA BAXTER
13
71
141216
87
0
Happy Valley Hong Kong detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HERCULES (AUS)
5y a g
60.50
C L CHAU
LORDSON SYNDICATE
C H YIP
1
60
731530
28
0
2
NORDIC WARRIOR (IRE)
5y a g
59.50
M CHADWICK
EDMOND YUE KWOK YIN
R GIBSON
5
58
250838
10
0
3
AMBITIOUS HEART (AUS)
7y d g
59.00
J MOREIRA
GOOD TIME SYNDICATE
D E FERRARIS
2
57
505641
28
0
4
ORIENTAL AMIGO (AUS)
5y a g
59.00
C SCHOFIELD
PUI KWAN KAY
Y S TSUI
4
57
900074
21
0
5
GOODLUCK GOODLUCK (AUS)
6y d g
58.00
K C LEUNG
TSANG WAI HUNG SAM
W Y SO
8
55
200925
21
0
6
HONEST WAY (NZ)
6y d g
58.00
M L YEUNG
MR MRS ROBERT LAU
K L MAN
7
55
335954
28
0
7
AION (AUS)
3y a g
56.50
B SHINN
ANDREA TIEN ARTHUR
D A HAYES
10
52
0
0
8
HAPPY RUBY (SAF)
4y d g
56.50
V BORGES
ALLEN SHI LOP TAK
A T MILLARD
11
52
0
60
0
9
NEW FUTURE (AUS)
4y d g
56.50
Z PURTON
CHENG YING YIM
T P YUNG
12
52
0
0
10
PICHU (NZ)
4y d g
56.50
N CALLAN
MICHELLE CHAN KAM HA
K H TING
6
52
0
31
0
11
MANAGEMENT SUPREME (AUS)
4y d g
55.50
C Y HO
MR MRS HO YING CHE
K W LUI
9
49
755354
21
0
12
WINNING STRIKES (NZ)
4y a g
52.50
A BADEL
LOUISA TSE
P O'SULLIVAN
3
43
903676
24
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAPPY GOOD GUYS (AUS)
5y d g
60.50
C SOUMILLON
HAPPY GUYS SYNDICATE
P F YIU
4
60
272672
14
0
2
AFTER ME (IRE)
5y d g
53.50
H W LAI
WATERFALLS SYNDICATE
D E FERRARIS
7
45
000890
7
0
3
TOM'S STYLE (AUS)
5y d g
60.00
N CALLAN
DR THOMAS CHUNG SIU
K W LUI
9
59
075009
28
0
4
UNITED WE STAND (AUS)
4y d g
59.00
Z PURTON
DR JIMMY WONG CHI HO
C S SHUM
3
57
813222
39
0
5
SEA ELITE (AUS)
4y d g
56.50
A HAMELIN
HK GOLF CLUB RACING
D J WHYTE
11
52
0
0
6
VIVA CHEF (NZ)
4y a a
55.50
M F POON
JIMMY CHUNG KWOK MAN
L HO
8
49
700910
28
0
7
WINNER'S HEART (AUS)
5y d g
55.00
K C LEUNG
TOP MAESTRO SYNDICAT
F C LOR
5
48
049628
14
0
8
BOND A STAR (AUS)
4y a g
54.50
C WONG
BOND UNI ALUMNI SYND
C H YIP
2
47
00
127
0
9
HAPPILY FRIENDS (IRE)
4y d g
54.50
C SCHOFIELD
BILL MOK YUEN BILL,
K H TING
12
47
080367
14
0
10
TRAVEL DATUK (IRE)
7y d g
52.50
M CHADWICK
JACKIE WONG SEE SUM
R GIBSON
1
43
348823
14
0
11
U W BROTHER (AUS)
4y a g
52.00
J MOREIRA
PERFECT MATCH SYNDIC
Y S TSUI
6
42
807312
35
0
12
ARDENODE (IRE)
5y d g
51.50
A BADEL
FRANKIE NG WAI HANG
W Y SO
10
41
422534
35
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JOLLY GOOD HEART (AUS)
5y d g
60.50
K H CHAN
JOLLY TIME SYNDICATE
T P YUNG
4
60
21-6080
87
0
2
CHAMP PATROL (NZ)
5y d g
60.00
C L CHAU
ALAN CHAN YAU YUET
C FOWNES
11
59
965701
21
0
3
REWARDING TOGETHER (AUS)
4y d g
59.00
J MOREIRA
LEE FUNG TAI VIRGI
F C LOR
3
57
23931
28
0
4
HERE COMES TED (NZ)
4y d g
58.50
C SOUMILLON
MONTGOMERY HO SHUN W
D E FERRARIS
2
56
123135
14
0
5
FOCUS (NZ)
5y d g
57.00
K C LEUNG
KEN CHAN CHUN NING
P F YIU
5
53
220000
21
0
6
SKY CHAMPION (NZ)
4y d g
56.50
N CALLAN
SKYMARK SYNDICATE
Y S TSUI
7
52
5
28
0
7
STRONG ALLIANCE (AUS)
4y d g
56.50
A HAMELIN
YAN OI RACING SYNDIC
K H TING
10
52
0
0
8
VICTORIA GENERAL (NZ)
4y d g
56.50
B SHINN
WONG WAI HUNG WONG
D J HALL
9
52
3
28
0
9
LITTLE PLAYER (NZ)
4y d g
56.00
Z PURTON
MR MRS MICHAEL LIN
D A HAYES
12
50
47
21
0
10
UNIVERSAL GO GO (NZ)
6y d g
53.50
C Y HO
ALEXANDER WONG
K W LUI
1
45
483908
14
0
11
ONE HAPPY STAR (AUS)
5y d g
53.00
M F POON
WU KAI CHAR
C H YIP
8
44
9-90254
28
0
12
WINNING WAYS (IRE)
6y d g
52.50
A BADEL
HENRY CHENG KAR SHUN
C S SHUM
6
43
060502
42
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IMA SINGLE MAN (AUS)
3y d g
60.50
M CHADWICK
FION LUK SIN FONG
A S CRUZ
6
80
11-6
45
0
2
LOVING A BOOM (IRE)
5y d g
60.50
C SOUMILLON
ROBERT NG CHEE SIONG
R GIBSON
12
80
094552
28
0
3
GRATEFUL HEART (AUS)
4y a g
59.50
Z PURTON
CHARLEY CHAN WING CH
C S SHUM
1
78
694112
14
0
4
SPARKLING DRAGON (NZ)
6y d g
59.50
K C LEUNG
KOWLOON TONG CLUB SY
A T MILLARD
8
78
938755
21
0
5
MAN STAR (AUS)
4y a g
56.50
A HAMELIN
MA HING MAN
K H TING
3
72
91-2114
45
0
6
SUPER COMMANDER (SAF)
4y d g
55.50
B SHINN
SIDNEY LEUNG KWUN WA
D E FERRARIS
9
69
2-00000
56
0
7
HARRIER JET (AUS)
9y a g
53.50
V BORGES
WEI YU LIU HE
P O'SULLIVAN
2
65
533123
21
0
8
JUST NOT LISTENING (AUS)
6y a g
53.50
K H CHAN
LUI MING HO
T P YUNG
5
65
322700
127
0
9
SUPER AXIOM (AUS)
3y d g
53.00
C SCHOFIELD
TONY LAU YIU TONG, T
D A HAYES
4
64
1
24
0
10
BRIGHT KID (AUS)
6y d g
52.00
C WONG
CHAN MAN FAT
W Y SO
11
62
210704
17
0
11
THOU SHALL SING (NZ)
6y d g
52.00
C Y HO
ECLAT SYNDICATE
K W LUI
10
62
511675
21
0
12
MORE THAN A HORSE (AUS)
5y a g
51.50
M L YEUNG
BARRY LEE WING TAI
D J WHYTE
7
61
404950
49
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REEL BIZZY (IRE)
4y d g
60.50
Z PURTON
DAVID NG WIN LOONG
C S SHUM
12
80
833226
14
0
2
EASY GO EASY WIN (NZ)
6y d g
60.00
C L CHAU
BARRY LEE WING TAI
D J WHYTE
8
79
269903
28
0
3
NAMJONG PLUS (NZ)
7y d g
60.00
A HAMELIN
CLAUDIA SZE HILL TUN
Y S TSUI
3
79
524712
21
0
4
NABOO STAR (AUS)
6y d g
59.00
C SOUMILLON
CHEUNG YEUK LEE
C FOWNES
1
77
525148
49
0
5
NOBLE STEED (AUS)
7y d g
58.50
N CALLAN
CHOI WONG LING LING,
K W LUI
5
76
898378
14
0
6
HEAVENLY THOUGHT (AUS)
6y a g
57.50
K H CHAN
PATRICK LAU TAK WAI,
F C LOR
2
74
399310
28
0
7
HELENE WISDOM STAR (IRE)
3y d g
56.00
C Y HO
SIR PO-SHING LADY
A S CRUZ
11
71
1-1693
14
0
8
PRIME MINISTER (NZ)
5y d g
56.00
C WONG
SAYYID SYNDICATE
P F YIU
10
71
111-900
17
0
9
PRINCE OF BON BON (SAF)
5y a a
55.50
B SHINN
GEORGE HING CHANG
D E FERRARIS
7
69
2-00700
45
0
10
SAVAQUIN (NZ)
4y d g
54.50
A BADEL
WINNIE LAW WING YIN
J SIZE
9
67
16-1504
14
0
11
BLAZING BEAT (IRE)
3y a g
52.50
M L YEUNG
WONG CHOR KEI, LAU S
K H TING
6
63
60-0000
24
0
12
RICH AND LUCKY (GB)
4y d g
52.00
J MOREIRA
MR MRS YAN QING LI
L HO
4
62
108574
28
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STANLEY PARK (AUS)
6y a g
60.50
C SOUMILLON
CLEMENT MA KANG CHIN
D E FERRARIS
5
80
053413
35
0
2
MIG ENERGY (AUS)
5y d g
60.00
A HAMELIN
CHEN CHING LUNG
A S CRUZ
3
79
424014
21
0
3
STAR OF YUEN LONG (NZ)
5y a g
60.00
K H CHAN
FRIEND OF YUEN LONG
K L MAN
1
79
642635
24
0
4
HINCHINLOVE (AUS)
6y d g
57.50
H T MO
RISING PROFIT SYNDIC
T P YUNG
7
74
513409
127
0
5
WIND N GRASS (IRE)
4y a g
57.50
A BADEL
THE HON MRS KENNET
J SIZE
4
74
761543
14
0
6
ISLAND SHINE (NZ)
5y a g
57.00
N CALLAN
NG TO
P F YIU
11
73
213339
56
0
7
SHAMPORT (AUS)
6y d g
57.00
C Y HO
WINNIE LAW WING YIN
C FOWNES
12
73
722310
56
0
8
TAKING AIM (AUS)
6y a g
57.00
C L CHAU
EDWIN CHEUNG HON KIT
D J WHYTE
8
73
799930
31
0
9
FLYING BONUS (AUS)
6y d g
54.50
Z PURTON
MR MRS EDWARD CHAN
C H YIP
9
67
402483
14
0
10
KINDA COOL (NZ)
4y a g
54.50
J MOREIRA
RIGHTEOUSNESS SYNDIC
F C LOR
2
67
431461
21
0
11
BLOTTING PAPER (AUS)
5y a g
53.00
C WONG
MR MRS ANDREW WONG
R GIBSON
6
64
005217
49
0
12
SHOUSON (AUS)
5y a g
53.00
K C LEUNG
VINCENT LI HOI YUEN,
A T MILLARD
10
64
707070
17
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WILL POWER (NZ)
5y a g
60.50
C L CHAU
MUTUAL INTEREST SYND
D J WHYTE
2
98
385112
17
0
2
HONG KONG WIN (AUS)
5y a g
59.50
J MOREIRA
DR PATRICK KO TAK HI
J SIZE
5
96
127632
28
0
3
SHINING GEM (AUS)
5y d g
59.50
K C LEUNG
LIZA CHEN SHAU ENIG
P F YIU
4
96
216172
45
0
4
EXPLOSIVE WITNESS (AUS)
6y d g
57.50
C SOUMILLON
CONNIE SIU KIM YING
C FOWNES
6
92
453111
28
0
5
CLASSIC UNICORN (NZ)
5y a g
57.00
T PICCONE
LI FUNG LOK
W Y SO
1
91
9-41419
28
0
6
GOLDEN DASH (AUS)
6y d g
56.50
A BADEL
WEBER LO WAI PAK, CH
C S SHUM
3
90
150271
45
0
7
RACING FIGHTER (NZ)
6y k g
55.00
M F POON
CAAF SYNDICATE
C H YIP
7
86
699491
31
0
8
GUNNISON (AUS)
6y a g
54.50
H N WONG
FRANK FENG CHING YEN
Y S TSUI
9
85
392700
10
0
9
MEGA HEART (AUS)
8y d g
54.50
A HAMELIN
MOK KAM HUNG MICHA
C W CHANG
8
85
418635
17
0
10
LARSON (AUS)
4y a g
54.00
C Y HO
VINCENT LI HOI YUEN
F C LOR
11
84
105540
17
0
11
JOYFUL UNION (NZ)
6y a a
53.50
V BORGES
WING TUNG FAT SYNDIC
T P YUNG
12
83
138605
28
0
12
CALIFORNIADEEPSHOT (AUS)
4y a g
52.50
M CHADWICK
CHLOE LIANG SHUN YIN
A S CRUZ
10
81
243433
45
0
23 Aralık 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Elazığ, Gulfstream Park, Happy Valley Hong Kong tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:04 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Happy Valley Hong Kong at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:15 happy valley hong kong at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 23 aralık 2020 çarşamba at yarışı bülteni, 23 aralık 2020 at yarışı programı, 23 aralık 2020 tjk yarış programı, 23 aralık 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 23 aralık 2020 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 23 aralık 2020 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 23 aralık 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni, happy valley hong kong at yarışı bülteni, 23 aralık 2020 happy valley hong kong at yarışı bülteni, günün happy valley hong kong at yarışı bülteni, bugün happy valley hong kong at yarışı bülteni