Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLIBEY
3y k e
TURBO
59.50
T.YILDIZ
ŞEREF ATLI
R.GÜNELİ
4
55
441601
15
20
1.46.18
2
ERGÜÇLÜ
3y a e
TÜMÖZ BEY
59.50
O.ÖZTÜRK
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
11
55
171052
11
17
1.48.30
3
EYLÜLÜMCAN
3y a d
GÜNTAY
58.00
A.KURŞUN
MUHARREM CAN
M.BİLDİK
7
52
133263
11
16
1.45.25
4
HASKARACA
3y k e
CİHANSER
56.00
ÇETİN TAŞAP
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
5
52
021132
12
18
5
EĞİL MİRİ
3y a e
BAYÇORA
54.50
K.TOKAÇOĞLU
BAĞNU EĞİLLİ
S.CAN
6
45
565128
22
18
1.47.03
6
ÇİVİCİ
3y a e
AYABAKAN
53.00
İ.H.KETME
SEMRA AKSU
S.ONAY
3
42
334346
10
16
1.47.35
7
ZOR ZAMAN
3y a e
GÜNTAY
50.00
B.M.MIRIKAP
NURULLAH ASTAN
M.BİLDİK
13
42
515200
17
16
1.51.13
8
ATARDAMAR
3y a e
TURBO
52.00
GÖK.BEKTAŞ
CEM KAAN PARSAK
S.YILMAZ
9
40
051400
17
17
9
RENGİN ABLA
3y a d
SARRAF
52.00
M.HAMEDİ
YASEMİN BAŞTEMUR
H.GÖNÜLTAŞ
8
40
421319
8
19
10
CEVAHİRTAY
3y a e
ZİGANA
50.00
B.AVERBAK
ARDA ÇETİNKAYA
A.N.HINÇ
12
36
731620
15
17
1.49.51
11
SARRAFŞAH
3y d e
SARRAF
50.00
D.AYDOĞAN
M.ERDİNÇ DÜZARAT
HAY.YILDIRIM
1
35
868346
12
11
12
TUĞTEKİNBEY
3y k e
TAMERİNOĞLU
50.00
O.YILDIZ
VOLKAN YOZGATLI
M.GÜNDÜZELİ
2
35
083921
41
20
13
ARDABEY
3y d e
SUNGURBERK
50.00
A.ASLAN
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
10
35
1
18
20
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRNIZ
4y d k
DR FONG (USA)
59.00
B.AKÇAYAP
SAMET KADIOĞLU
S.MUTLU
6
48
200204
25
15
1.49.89
2
OKO MOYE
4y d k
MENDIP (USA)
56.00
B.ÇIĞLAAP
ARDA ÇETİNKAYA
A.N.HINÇ
11
36
605628
10
13
3
PENGUEN
6y d k
LION HEART (USA)
57.00
Z.KARABULUTAP
NURAY SÖĞÜT
E.ERCAN
13
53
454454
13
15
1.51.39
4
SHANGHAIS GIRL
4y d k
SHANGHAI BOBBY (USA)
60.00
M.HAMEDİ
İBRAHİM ALTUNBAŞ
H.ALTUNBAŞ
15
31
798639
15
13
1.51.00
5
TİNEMİS
4y d k
YAVUZKAYA
60.00
İ.DİNAR
GÖKHAN AHMET BESLER
S.CAN
14
30
568810
15
19
6
ÇEŞANLIKIZ
3y d d
LION HEART (USA)
58.50
K.TOKAÇOĞLU
EYUP YILDIZ
M.ANAT
9
39
361015
13
19
1.53.23
7
LAST MY GIRL
3y d d
UTOPIA (JPN)
54.50
F.HİMAP
NEDİM AKAGÜNDÜZ
R.COŞKUN
4
31
688631
15
20
1.53.91
8
MINOR EMPIRE
3y a d
BOSPORUS (IRE)
54.50
N.ERENAP
MAİDE BABACAN
E.KARACA
10
24
500084
11
9
1.55.68
9
KOMSHU
6y a k
KANEKO
57.00
T.YILDIZ
MEHMET KORKMAZ
S.ÖNDER
3
67
763253
12
14
1.50.19
10
DIVINE BEAUTY
4y d k
LION HEART (USA)
56.00
S.ÖZEN
SIDDIK KAYA
M.BİLDİK
12
28
599586
15
5
1.51.30
11
GİZEM LION
5y a k
LION HEART (USA)
56.00
A.ASLAN
ŞEFİK ÇELİK
R.COŞKUN
2
14
77-9790
10
9
1.52.87
12
ROCKET GIRL
4y d k
LION HEART (USA)
52.00
F.ARSLANAP
FARUK ERDALOĞLU
D.SAV
8
78
786594
127
12
13
İŞİN ASLI
3y d d
AGRESIVO (USA)
55.50
D.AYDOĞAN
KAMİL AKIN
At Sahibi
1
26
050090
31
12
14
MEZZO SOPRANO
3y d d
POWERSCOURT (GB)
54.50
N.ŞEN
TURAN ÜLKE
F.ARICI
5
29
605666
20
7
15
COTTON CANDY
3y a d
UTOPIA (JPN)
50.50
M.M.BİLGİNAP
KOSTANTİNOS MAKRİ
H.ALTUNBAŞ
7
26
08063
13
15
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CELAL BABA
3y a e
PERFECT STORM
60.00
M.KAYİŞAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
4
83
024158
11
18
1.15.22
2
AYTEMİZ
6y d a
SPORTS HERO (USA)
59.50
F.ARSLANAP
TÜLAY ÇİFTÇİ
S.ÇİFTÇİ
8
80
74-4249
11
16
1.11.78
3
ZU HAT
7y d a
KANEKO
62.00
S.TIRPAN
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
7
79
690990
62
7
1.15.42
4
BALYECİ SALİH
5y d a
PERFECTO
58.00
ÇETİN TAŞAP
HALUK CANÇEKER
S.CAN
10
75
322520
11
17
1.12.90
5
MASCHERANO
6y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
58.50
K.TOKAÇOĞLU
YAŞAR DEMİR
E.D.ARUKAN
9
72
146926
5
15
1.13.78
6
TEKYILDIZ OĞLU
3y d e
TALIP HAN (IRE)
54.00
N.ERENAP
HALİT AY
E.KARACA
6
65
327-005
8
14
7
RASİM KAPTAN
4y d a
PARGALI
54.50
T.YILDIZ
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
3
64
731512
27
19
1.12.85
8
HARPUTLUNUN OĞLU
7y d a
HARPUTLU GAGGOŞ
53.00
F.YÜKSEL
UĞUR KURTULUŞ
F.DİZDAROĞLU
5
61
465321
11
20
1.13.65
9
SAMOTHRAKI
4y d k
DAI JIN (GB)
51.00
A.ASLAN
İSA FİDANAĞAÇ
MAH.BAYKARA
1
57
212406
20
16
10
MISTER BOND
4y d a
BIONDETTI (USA)
50.00
M.M.BİLGİNAP
MURAT ÖZENÇ
H.ALTUNBAŞ
2
52
852256
13
17
1.14.03
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAS ALTUN
2y d e
BOSPORUS (IRE)
57.00
A.KURŞUN
HULUSİ TAŞKIRAN
Ş.YANMAZ
9
0
53
11
18
2
KIZIL YAĞIZ
2y d e
VENTO
57.00
S.ÖZEN
NAZLI SAHRA SARICA
S.CAN
7
0
60
11
18
3
KÜRŞATHAN
2y a e
RAMPOLDI
57.00
K.TOKAÇOĞLU
İBRAHİM BAYAR
C.GÜNEŞ
3
0
5
12
19
4
LAMBUKA
2y d e
TRIPLE BONUS
57.00
O.ÖZTÜRK
BEKİR OZAN HAS
İ.ALPUĞUR
8
0
74
11
18
5
LAMİNAR
2y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.00
O.YILDIZ
TELAT AYDIN
K.BALTACI
1
15
598
24
17
6
MODÜS
2y d e
YONAGUSKA (USA)
57.00
T.YILDIZ
SERHAT YILDIRAN
NUR.YILDIRIM
2
0
0
20
7
RAPIDO MORENO
2y d e
HARPUTLU GAGGOŞ
57.00
G.KILIÇ
SAMİ KAYA
Ö.F.TAŞDELEN
6
0
9
11
19
8
SUGAR MAN
2y d e
TURKISH SWORD
57.00
M.BAYDAN
AYTUĞ ATALAY
İ.ÇAK
10
15
0764
25
16
1.41.60
9
SEDA KIZIM
2y d d
TOCCET (USA)
55.00
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
SEN.GÖKÇE
5
29
356234
15
15
10
SELVİ
2y d d
PRESSING (IRE)
55.00
M.HAMEDİ
SEDAT AVCI
S.ÇİFTÇİ
4
0
0
31
19
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SON OĞUL
5y a a
BİLGİN
60.00
M.K.CEYLANAP
SERDAR K. ÖZÇOLAK
G.ÖZERTÜRK
9
68
121112
127
19
2
NEHİRİNOĞLU
5y a a
UÇANBEY
57.50
S.ÖZEN
MESUT TAŞ
S.CAN
12
57
5-00000
4
11
3
UZUN BEY
5y d a
KARATOKLU
57.00
M.BAYDAN
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
13
56
530211
11
20
2.25.62
4
UĞURSEL
4y d a
TIGRES LIGHT (US)
54.50
K.TOKAÇOĞLU
ARİF ÇELİK
S.CAN
7
55
262223
6
18
2.24.00
5
ISLAH
5y a k
KAIZBERT (RU)
52.50
MAHMUT TURAN
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
4
47
615431
13
20
2.24.39
6
ÖZBİLGİN
6y d a
BİLGİN
52.50
İ.H.KETME
MUHARREM CAN
M.BİLDİK
10
47
607924
11
14
2.25.71
7
CAHİT AĞA
4y k a
BİLGİN
50.00
F.KARAKURTAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
11
46
370500
11
13
2.27.44
8
ÖZÇOCUK
5y k a
ÖZHABER
50.50
B.M.MIRIKAP
OKTAY KARAOĞLU
Ü.BULUT
5
43
131653
18
17
2.24.69
9
PEKSOYUNOĞLU
6y k a
PEKSOY
50.00
D.AYDOĞAN
OZAN TANİYİT
At Sahibi
8
36
234138
11
18
2.25.58
10
BU
4y a a
SULTAN DE FAUST (FR)
50.00
S.TIRPAN
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
3
35
250956
20
13
2.26.73
11
NALEZEN
4y a k
ÖZDURAN
47.00
G.KAYIPAP
SUAT YILMAZ
Ö.F.TAŞDELEN
6
29
600476
11
7
2.31.25
12
MUSTANG
4y k a
VOLGABEY
50.00
İ.DİNAR
A.FERHAT KÜÇÜKER
HÜS.CAN
2
29
0-00040
8
13
13
KAVZAN
7y k a
SÜRMELİCAN
50.00
M.M.BİLGİNAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
1
29
090000
11
6
2.24.19
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KUZEN
6y k a
SARUHANAĞA
58.00
B.M.MIRIKAP
COŞKUN OKUR
N.DOĞAN
8
57
513643
13
16
1.46.99
2
MEZİTHABER
4y a a
ÖZHABER
61.00
O.ÖZTÜRK
D.SERHAN TAŞKIN
A.ÖZGEN
12
70
647509
43
11
1.50.90
3
ALPERENCAN
4y d a
KIVANÇ CAN
60.00
A.KURŞUN
MUZAFFER CAN
M.BİLDİK
15
49
250002
25
15
4
BUĞRAHAN
4y k a
ARASLI
56.00
F.ARSLANAP
CEMALETTİN KOÇ
E.SAV
10
40
336843
20
15
1.45.05
5
CANYOLDAŞ
5y a a
KAIZBERT (RU)
59.00
K.TOKAÇOĞLU
CAN SALİH TAVUKCU
D.ERGİN
16
46
055615
9
19
1.44.97
6
CUKKA
6y a a
HABERBATUR
55.00
M.KAYİŞAP
VOLKAN YOZGATLI
M.GÜNDÜZELİ
4
22
502608
9
4
1.44.50
7
SELDANINOĞLU
8y k a
ARASLI
59.00
G.KILIÇ
CAHİT SEKİN
M.BİLDİK
13
79
845806
43
14
1.42.66
8
CESURMİRZA
4y d a
BOZOK
54.00
M.K.CEYLANAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
14
45
828600
11
14
9
YAZ AĞASI
4y k a
AĞABATUR
58.00
T.YILDIZ
ERDAL SERVET ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
11
52
742233
12
17
1.44.94
10
ALSANCAKLI
5y a a
ÖZHABER
57.00
MAHMUT TURAN
ALİ POLAT
Ö.GÜNELİ
3
33
355469
6
7
11
FORDTA TEK
9y d a
ODİNHAN
53.00
F.KARAKURTAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
7
73
383694
8
8
1.43.11
12
GENÇBERK
5y a a
KARA YAĞIZ
54.00
H.KAPLANAP
EYÜP ERDEMİR
H.ERDİK
2
39
787470
54
11
13
BABA TANİYİT
4y a a
TURBO
51.00
Y.ASLANAP
EYLEM TANİYİT
C.GÜNEŞ
9
0
7
127
19
14
HABERPOLAT
4y a a
HABERBATUR
57.00
B.ÇIĞLAAP
AHMET POLAT
B.ŞANDAN
1
32
160500
20
15
15
MİLYONER
5y a g
KARAKEMAL
59.00
M.BAYDAN
MİKAİL ALTIN
B.TANRIKULU
5
18
048664
9
11
1.44.35
16
ERGİNSOY
5y k a
TAMERİNOĞLU
56.00
İ.H.KETME
M.ZİYA ADALAR
H.ÇALIŞKAN
6
22
660008
18
10
31 Aralık 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, Kocaeli tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 31 aralık 2019 salı at yarışı bülteni, 31 aralık 2019 at yarışı programı, 31 aralık 2019 tjk yarış programı, 31 aralık 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 31 aralık 2019 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 31 aralık 2019 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni