Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAFYAN
6y a a
TURBO
63.00
İ.AKYAVUZ
ABDULKADİR TOPRAK
MAHMUT DOĞAN
8
65
129114
16
19
2
GÖMEÇ
5y a k
DEMİRDÖVEN
60.50
A.ŞENBAHAR APApranti
MEHMET CANLIKA
Y.BAYSAL
6
62
223521
30
20
2.15.18 Bu derece Şanlıurfa Hipodromu'nda, 20.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tı
3
YUTANGİRDAP
8y a a
KAIZBERT (RU)
61.50
M.DOĞAN
METİN ARSLAN
V.ÖNDER
4
62
858275
9
11
2.15.06 Bu derece Elazığ Hipodromu'nda, 02.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkla
4
GECE IŞIĞI
5y k a
SONALP
60.50
M.AVŞAR
MAHMUT KARAKEÇİLİ
V.ÖNDER
3
60
461684
7
17
2.07.43 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 10.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5
BAŞ ALP
5y d a
BABA MEVLÜT
60.00
F.YARDIMCI
CÜNEYT BAŞ
AB.AKIL
7
59
660138
16
18
2.07.19 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 14.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
6
VİTAL
6y k a
KARA YAĞIZ
60.00
H.ALTUNDAĞ
HİKMET ÇELİK
V.ÖNDER
1
59
643151
7
20
2.10.38 Bu derece Şanlıurfa Hipodromu'nda, 13.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tı
7
DAYI AHMET
5y a a
GÜNTAY
59.50
MEH.TAŞKAYA
YAŞAR SÜSLÜ
H.DEĞİRMENCİ
5
58
1432-76
7
15
2.15.42 Bu derece Elazığ Hipodromu'nda, 09.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkla
8
REBER
10y k a
GOBAKBEY
54.00
H.ALTUNKILIÇ
İSMAİL SANCAR
M.A.SUBAY
9
47
508763
7
9
2.11.88 Bu derece Elazığ Hipodromu'nda, 07.08.2018 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkla
9
RADATE
5y k a
BERKSOY
53.00
N.ALTIN
MUSTAFA ÖGE
MUR.ALTIN
2
45
6-08509
8
12
2.12.92 Bu derece Şanlıurfa Hipodromu'nda, 27.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tı
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAZARBEY
4y a a
ENDEREFE
58.00
M.DOĞAN
REFİK ÇEVİK
Y.BAYSAL
5
31
3-43231
23
20
2
ŞANSLI ENES
4y a a
SONALP
58.00
F.YARDIMCI
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
İ.ATMACA
7
47
429221
7
20
2.27.80 Bu derece Şanlıurfa Hipodromu'nda, 20.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tı
3
TARGUTAY
4y d a
YAMANER
58.00
M.AVŞAR
MUSTAFA ÇEÇAN
M.A.SUBAY
3
61
614651
16
20
2.29.25 Bu derece Şanlıurfa Hipodromu'nda, 04.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tı
4
ALNASİP
4y a a
AYABAKAN
56.00
A.ŞENBAHAR APApranti
MAHMUT YARDIMCI
EY.YARDIMCI
1
41
435004
7
15
2.34.96 Bu derece Şanlıurfa Hipodromu'nda, 20.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tı
5
BAHOR
4y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
S.KAPLAN
MAHMUT KARAKEÇİ
V.ÖNDER
4
12
8-905
16
16
6
ÖZARAS
4y k a
ARASLI
55.00
İ.AKYAVUZ
YUSUF EREN AKSU
A.IŞIK
2
56
113147
127
18
7
SEZGİNER
4y k a
HIZLITAY
55.00
H.ALTUNDAĞ
YAKUP ÇELİK
M.A.SUBAY
6
36
1200-83
7
15
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
POWERFUL GIRL
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
60.50
F.YARDIMCI
MAHMUT YARDIMCI
EY.YARDIMCI
5
41
521343
9
17
1.56.47 Bu derece Şanlıurfa Hipodromu'nda, 29.01.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tı
2
QUEEN OF THE NORTH
3y k d
GENERAL QUARTERS (USA)
59.00
H.ALTUNDAĞ
YAKUP ÇELİK
M.A.SUBAY
1
38
475365
7
15
1.55.51 Bu derece Şanlıurfa Hipodromu'nda, 05.02.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tı
3
DENİZ SESİ
3y d d
TIZWAY (USA)
58.50
İ.AKYAVUZ
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
İ.ATMACA
4
37
309221
22
20
4
ÇEVİK VAKTİ
3y d d
MYBOYCHARLIE (IRE)
58.00
M.A.AKTÜRK
REFİK ÇEVİK
Y.BAYSAL
2
36
325-469
28
15
5
MIRAGE EFFECT
3y d d
ABBAS YOLCU
56.00
N.ALTIN
OĞUZ YALÇIN
V.ÖNDER
6
32
3-23137
30
18
1.54.99 Bu derece Şanlıurfa Hipodromu'nda, 29.01.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tı
6
KAMALİYA
3y d d
SUPER SAVER (USA)
54.50
H.ALTUNKILIÇ
ERKAN YILDIRIM
MUR.ALTIN
3
29
218-260
91
16
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BERKAY FIRTINASI
5y k a
BERKAY EFE
59.00
F.FELHAN APApranti
YAHYA İŞIK
A.IŞIK
6
57
512507
28
16
1.22.83 Bu derece Şanlıurfa Hipodromu'nda, 21.02.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tı
2
İLKAYOĞLU
7y a a
YAVUZŞAH
59.00
A.ŞENBAHAR APApranti
EMRAH CANPOLAT
M.A.SUBAY
4
68
655144
9
18
1.23.23 Bu derece Diyarbakır Hipodromu'nda, 20.12.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için t
3
GÖBEKLİTEPE AĞASI
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
59.00
M.AVŞAR
MEHMET ALİ ÇEÇAN
M.A.SUBAY
2
71
518859
16
16
1.23.20 Bu derece Elazığ Hipodromu'nda, 11.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkla
4
DİKME AĞASI
7y k a
ONURKAAN
56.00
M.DOĞAN
FERİDUN YUVARLAK
EY.YARDIMCI
1
52
556436
7
15
1.23.27 Bu derece Elazığ Hipodromu'nda, 27.09.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkla
5
OĞLUM KAYRA
11y a a
MAGRİP
56.00
F.YARDIMCI
METİN ARSLAN
V.ÖNDER
3
77
0030-00
21
13
1.21.52 Bu derece Şanlıurfa Hipodromu'nda, 29.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tı
6
ASLINURAY
6y k k
HIZLITAY
54.00
İ.AKYAVUZ
MUHAMMED YILDIZ
A.IŞIK
5
67
183177
123
18
1.23.73 Bu derece Elazığ Hipodromu'nda, 23.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkla
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESCAPE PATH
2y a e
EUPRHATES (USA)
57.00
H.ALTUNDAĞ
MAHMUT CANLIKA
İ.ATMACA
6
0
0
20
2
KÜÇÜK OSMAN
2y d e
EUPRHATES (USA)
57.00
M.ÜNLÜ
ALİ GÖZKEMAL
MAHMUT DOĞAN
5
0
0
20
3
MUZAHAN
2y d e
LION KING
57.00
M.DOĞAN
BAĞNU EĞİLLİ
H.DEĞİRMENCİ
1
0
0
20
4
PILING
2y d e
ORADINARIO
57.00
C.A.MAYDA APApranti
ABDULKADİR TOPRAK
H.DEĞİRMENCİ
3
0
0
20
5
SECRET PARTNER
2y d e
BECERİKLİHAN
57.00
M.AVŞAR
MAHMUT CANLIKA
İ.ATMACA
4
0
0
20
6
BELLAFINA
2y a d
TOUGH GUY
55.00
MEH.TAŞKAYA
TAHİR KIRAN
E.KOÇAK
8
0
0
20
7
ENDAM GÜZELİ
2y d d
ABJAR ACADEMY
55.00
İ.AKYAVUZ
HALUK AKYILDIRIM
MUR.ALTIN
2
0
0
20
8
PRENSES GÜZELİ
2y d d
MY FREEDOM
55.00
F.FELHAN APApranti
ALİ BAKIR
Y.BAYSAL
7
0
0
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMİN AMCA
5y d a
NEARLY GREEN
59.50
H.ALTUNDAĞ
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
İ.ATMACA
1
72
9-00952
7
13
2.09.14 Bu derece Şanlıurfa Hipodromu'nda, 22.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tı
2
SHADOW MAN
7y d a
AFTER MARKET (USA)
59.50
F.YARDIMCI
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
İ.ATMACA
4
62
902160
7
18
2.06.17 Bu derece Şanlıurfa Hipodromu'nda, 27.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tı
3
GRANDE AQUILA
7y a a
DONT STOP ME
56.50
M.DOĞAN
REFİK ÇEVİK
Y.BAYSAL
5
59
5-29448
28
15
2.03.68 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 25.02.2020 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
MUHAREBE
5y d a
KING DAVID (USA)
56.50
H.ALTUNKILIÇ
ALAETTİN ÖZCAN
E.KOÇAK
6
57
13550-0
89
15
2.06.89 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 31.01.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
SON OF THE KING
6y d a
KANEKO
56.50
N.ALTIN
MEHMET BOZKAYA
MUR.ALTIN
3
70
1223-30
21
16
2.02.67 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 18.04.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
6
TAŞKAYALAR
4y d a
ROCKMASTER (IRE)
55.00
MEH.TAŞKAYA
ALOŞ YILDIRIM
MUH.YILDIRIM
9
74
231113
127
19
2.10.90 Bu derece Elazığ Hipodromu'nda, 28.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkla
7
THE DOMINATOR
4y d a
EL CORREDOR (USA)
55.00
M.A.AKTÜRK
REFİK ÇEVİK
Y.BAYSAL
7
9
900
30
17
8
TOMMY GUN
4y a a
GRAYSTORM
55.00
F.FELHAN APApranti
ALİ BAKIR
Y.BAYSAL
2
38
136868
127
15
2.07.82 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 07.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
9
ANADOLU ESERİ
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
54.50
M.AVŞAR
MEHMET KAYA
MEHM.KAYA
10
56
436-226
30
18
2.06.00 Bu derece Şanlıurfa Hipodromu'nda, 28.02.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tı
10
KORTVELİ GOGO
6y d k
LAST EXIT
54.50
İ.AKYAVUZ
MEHMET GÜMÜŞKOLAN
MEHM.KAYA
8
49
838450
44
14
2.07.41 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 14.09.2021 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
Catterick Bridge Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASTAPOR
6y d a
62.50
C HOWARTH
J R RACİNG
J RİCHES
11
62
319669-
127
0
2
GRANDAD BOB (IRE)
4y a a
59.00
RHYS ELLIOTT
MR K EVERITT
T DAVIDSON
10
62
557-286-
127
0
3
WAKAI UMI (IRE)
4y d k
62.00
A KEELEY
S A MARES S TURN
M LOUGHNANE
8
61
60076-4
20
0
4
OBJECT
5y d a
57.00
A FIELDING
MR JOHN MATTHEWS P
T EASTERBY
4
60
006525-
127
0
5
JOHN KIRKUP
9y a a
61.00
J PEATE
MRS SUZANNE KİRKUP
D THOMPSON
7
59
47210-6
21
0
6
MURBIH (IRE)
5y d a
60.50
MARK WİNN
PAUL MUSSON ANTONY
A BRİTTAİN
6
58
388-860
41
0
7
DR RIO (FR)
8y d a
56.50
Z WHEATLEY
DREAMS
D CARROLL
3
56
202-885
39
0
8
ZOOM STAR
6y d k
57.50
A BRESLİN
WOODCOCK ELECTRİCAL
B SMART
9
51
22704-6
21
0
9
TOMMYTWOHOOTS
6y d a
55.50
T HEARD
MR J MORRİS
S A HARRİS
2
47
569452
21
0
10
LANCASHIRE LIFE
6y d k
55.00
GİNA MANGAN
STELLA BARCLAY RACİN
MRS STELLA BARCLAY
5
44
783245-
127
0
11
CAPTAIN CORCORAN (IRE)
7y d a
53.50
A JARY
MATT WATKINSON RACIN
MRS STELLA BARCLAY
1
44
8328-79
21
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:47 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RESTLESS PRINCE (IRE)
3y d e
60.50
C LEE
HAMBLETON RACİNG LTD
K R BURKE
2
0
45
12
0
2
TOUGH AT THE TOP (IRE)
3y d e
60.50
JP SULLİVAN
MR E A BROOK
T EASTERBY
3
0
0
0
3
OBLIGATORY (IRE)
3y d e
59.50
D ALLAN
HABTON RACİNG CLUB
T EASTERBY
6
71
80-3
22
0
4
MORAL STANDARDS (IRE)
3y a d
57.50
S JAMES
CHUCKLEBROTHERS
G TUER
5
70
6-82
22
0
5
NORTHERNER (IRE)
3y d d
57.50
B ROBİNSON
GRİD IRON RACİNG AND
B ELLİSON
1
0
2-
127
0
6
THEA BELL
3y a d
57.50
H RUSSELL
BRİAN ELLİSON RACİNG
B ELLİSON
4
0
7
37
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAST NO SHADOW
3y d e
61.50
J HART
CORAL RACİNG CLUB
H PALMER
3
75
24-8217
9
0
2
LA BOO
3y d d
60.00
B GARRİTTY
BERNARD HOGGARTH RAC
M & D EASTERBY
5
72
35-34
60
0
3
VINCE L'AMOUR (IRE)
3y d e
60.00
D ALLAN
REALITY PARTNERSHIPS
T EASTERBY
4
66
845-31
6
0
4
SCOOPS AHOY (IRE)
3y d e
57.50
MARK WINN
MR RICHARD MUSTILL 1
D O'MEARA
6
70
63417-4
13
0
5
WILLOLARUPI (IRE)
3y d e
59.00
H SHAW
DP FABRİCATORS LTD
D CARROLL
8
70
22538-
127
0
6
MOYOLA
3y d e
58.50
OISIN ORR
MRS H KELLY
L RUSSELL
2
69
107-261
71
0
7
LAW OF AVERAGE
3y d e
57.50
J HAYNES
CHELSEA BANHAM PRE T
C BANHAM
7
66
75801-2
19
0
8
DESERT MASTER
3y d e
55.50
C HARDİE
JOHN AND TONY JARVİS
A BRİTTAİN
1
62
70-4120
41
0
9
PLEASE PLEASE ME
3y d d
55.00
C BEASLEY
ACE BLOODSTOCK LTD
P KİRBY
9
61
96-0108
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:47
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KOJIN (IRE)
6y a a
62.50
C LEE
MR W WARD
I WILLIAMS
6
67
0-060-98
53
0
2
NATCHEZ TRACE
7y d a
60.00
Z WHEATLEY
MR C H STEPHENSON AN
D CARROLL
7
67
7700-97
15
0
3
RED FORCE ONE
9y k a
60.50
C BEASLEY
THE YORKSHİRE PUDDİN
P KİRBY
2
63
900880-
124
0
4
THE DANCING POET
8y a a
60.00
B ROBİNSON
SPRİNG COTTAGE SYNDİ
B ELLİSON
4
62
461437-
127
0
5
VAMPIRE SLAYER (IRE)
4y d a
58.00
A MULLEN
MR D F BOURKE
D BOURKE
9
58
2700-54
64
0
6
STELLARMASTERPIECE (FR)
4y k k
54.50
A BROOKES
M H O G
M HAMMOND
5
55
074143-
127
0
7
HICCUPS
4y d a
54.50
J FANNİNG
THE 2024 PARTNERSHİP
J BERRY
10
50
808-0
79
0
8
SOCIOLOGIST (FR)
9y a a
52.00
ELISHA WHITTINGTON
SCOTT DIXON RACING P
S DIXON
3
48
40-0949
50
0
9
CORSICAN CAPER (IRE)
4y k a
53.50
JOANNA MASON
MR G R SMİTH
K FROST
8
48
188684
32
0
10
SUGARPIEHONEYBUNCH (IRE)
6y d k
52.50
JP SULLİVAN
MR PAUL BRYAN
S G WEST
1
45
089664
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:17
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ORIGINTRAIL (IRE)
5y d k
62.50
P MULRENNAN
DANİEL SHAPİRO DAV
B HASLAM
4
77
842250-
127
0
2
TYGER BAY
7y d a
60.50
J GILLIGAN
MIDDLEHAM PARK RACIN
C ALLEN
6
73
782453
20
0
3
LITTLE MUDDY
8y d k
60.50
DALE SWİFT
MAC RACİNG
S SPENCER
3
73
28207-3
31
0
4
ALAFDHAL (IRE)
6y a a
57.50
JOSEPHINE GORDON
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
1
67
382321
2
0
5
HAPPIER (IRE)
4y d k
57.00
D ALLAN
REALİTY PARTNERSHİPS
T EASTERBY
5
65
72666-7
15
0
6
TICKETS
5y d a
55.00
A MULLEN
LONGDOGS BRUSSEL SPR
B HASLAM
2
61
77656-9
37
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RED MIRAGE (IRE)
6y a a
62.50
J HART
RACESHARE - RED MİRA
J & S QUİNN
9
77
054857-
127
0
2
MANIGORDO (USA)
7y d a
61.50
P MATHERS
CHAMPAGNE AND DREAMS
ADRİAN NİCHOLLS
10
75
4834-00
52
0
3
BEAUTY CHOICE
7y d a
61.00
JOANNA MASON
SİLKSTONE UNİTED RAC
M & D EASTERBY
8
74
34-1541
21
0
4
MUTANAASEQ (IRE)
9y a a
58.00
JP SULLİVAN
GRANGE PARK RACİNG V
R CARR
7
68
11983-3
21
0
5
BUCKSHAW VILLAGE (FR)
5y a a
58.00
H SHAW
RAY FLEGG JOHN BOU
D CARROLL
5
68
46700-2
15
0
6
WRECK IT RYLEY (IRE)
4y k a
57.50
DALE SWİFT
MR A J SMİTH
A BROWN
2
66
31344-3
15
0
7
GREY FORCE ONE
4y k a
56.00
C BEASLEY
MR HUGH T REDHEAD
P KİRBY
1
63
10-7004
37
0
8
SUNNY ORANGE (IRE)
4y d a
55.50
D FENTİMAN
MR D STURDY, MR D LU
T EASTERBY
6
62
459868-
127
0
9
OBEE JO (IRE)
8y d a
54.50
AMİE WAUGH
MRS JOANNE BOXCER
T EASTERBY
3
60
884259-
127
0
10
MR STRUTTER (IRE)
10y a a
54.00
F NORTON
MRS AMANDA HARRİSON
D THOMPSON
11
59
62016-7
21
0
11
CODE PURPLE
5y d a
52.50
A MULLEN
DANİEL SHAPİRO DAV
B HASLAM
4
56
65588-8
30
0
12
WITHOUT DELAY (IRE)
5y a k
52.50
W PYLE
MR W J LAWS
T WAGGOTT
12
54
42533-5
43
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JESMOND DAWN (IRE)
3y d e
61.50
S JAMES
THE WEİGHTİNG GAME
G TUER
8
60
3-58
16
0
2
FLY PASS (IRE)
3y a d
61.00
F LARSON
AMY MURPHY
MİSS A MURPHY
2
59
695-924
11
0
3
BESTIE
3y d e
60.50
H RUSSELL
WOLFPACK 5 PARTNER
A KEATLEY
3
58
05-647
37
0
4
HAVANA PRINCE
3y k e
60.50
D NOLAN
BİSHOP, KENCH, CROOT
TONY COYLE & KAİNE WOOD
1
58
8815-78
39
0
5
LOUBIERE (IRE)
3y a d
58.50
P MULRENNAN
TİPMAN GOLD GREEN,
R MENZİES
9
54
6433-28
16
0
6
GRID IRON MAIDEN
3y d d
57.50
B ROBINSON
GRID IRON RACING AND
B ELLISON
4
52
677-499
29
0
7
CURIOUS MRS FOX
3y d d
57.50
AMİE WAUGH
THE RED AND WHİTE ST
J J DAVİES
6
51
0767-
127
0
8
QUEEN OF AFRICA
3y d d
56.50
H SHAW
YENİLECAS SYNDİCATE
D CARROLL
5
49
9870-
127
0
9
CLIONIA
3y d d
55.00
J FANNİNG
WHİTE ROSE RACİNG
M APPLEBY
7
45
8-65652
18
0
Keeneland detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIJACK THE PARTY (USA)
4y a a
56.00
CHARLE OLIVEROS
LARRY R. RODGERS
ERIC R. REED
1
64
636-671
33
0
2
SHOGUN BE FAST (USA)
3y d e
53.50
KEITH J. ASMUSSEN
THREE CHIMNEYS FARM
STEVEN M. ASMUSSEN
2
72
1-57
31
0
3
ELLIE'S BOYFRIEND (USA)
3y d e
53.50
TYLER GAFFALIONE
JORDAN V. WYCOFF
MICHAEL J. MAKER
3
57
3166
26
0
4
ENJOYMENT (USA)
6y a a
56.00
AGUSTIN GOMEZ
EDUARDO TERRAZAS
CIRILO GOROSTIETA
4
66
962-332
28
0
5
NAK NAK BOLT (USA)
4y a a
56.00
ROLANDO ARAGON
SHELTOWEE FARM
MICHAEL EVANS II
5
67
678-5-15
25
0
6
FAMILY FACTOR (USA)
3y d e
53.50
GERARDO CORRALES
JOSE JESUS ESQUIVEL
JESUS ESQUIVEL
6
60
038-448
47
0
7
MOONSTRIKE (GB)
4y d a
56.00
ADAM BESCHIZZA
JEFF ENGLER
JEFF ENGLER
7
59
587757
119
0
8
MIDWAY MIRACLE (USA)
5y d a
56.00
EDGAR MORALES
CHARLES GIVENS
TOMMY C. SHORT
8
65
14657-3
26
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:32
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CARIBBEAN WIND (USA)
2y a d
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
BREEZE EASY, LLC
WESLEY A. WARD
1
0
0
0
2
VODKA WITH A TWIST (USA)
2y a d
54.00
DECLAN CANNON
DEBORAH MCCUTCHEN
JASON MCCUTCHEN
2
0
0
0
3
BAYTOWN STORM (USA)
2y d d
51.00
JOSEPH C. BEALMEAR
BAYTOWN PARTNERSHIPS
PAUL MCENTEE
3
54
4
13
0
4
VOODOO PRINCESS (USA)
2y a d
54.00
JAVIER PADRON-BARCENAS
TITLETOWN RACING STA
JUSTIN WOJCZYNSKI
4
0
0
0
5
FLEET STREET (USA)
2y d d
51.50
YOEL NAVAS
LANTERN HILL FARM LL
REY HERNANDEZ
5
0
0
0
6
GOOD LOOKING (USA)
2y d d
54.00
LUIS SAEZ
KATIERICH STABLES LL
DANIEL LEITCH
6
0
0
0
7
WHATINTHELITERAL (USA)
2y a d
54.00
JAVIER CASTELLANO
HORSEOLOGY RACING AN
JENA M. ANTONUCCI
7
59
5
17
0
8
TAPIT FIRST (USA)
2y d d
54.00
KEITH J. ASMUSSEN
WINCHELL THOROUGHBRE
STEVEN M. ASMUSSEN
8
0
0
0
9
STREET LASS (USA)
2y d d
54.00
JAIME A. TORRES
S TSUJIMOTO, LLC AND
JAMES K. CHAPMAN
9
31
0
17
0
10
LITTLE ALEXA (USA)
2y a d
54.00
TYLER GAFFALIONE
ENNIS, JOHN, GREATHO
JOHN ENNIS
10
0
0
0
11
MO PICS PLEASE (USA)
2y d d
54.00
COREY J. LANERIE
MICHAEL CONNER
JOHN A. HANCOCK
11
0
0
0
12
CLOUD ANGEL (USA)
2y d d
54.00
ROGELIO MIRANDA
JAMES, GARY V. AND L
JACK L. HANCOCK
12
0
0
0
13
FLAMING GLORY (USA)
2y a d
54.00
DECLAN CANNON
KINDRED THOROUGHBRED
IGNACIO CORREAS, IV
13
0
0
0
14
MARIPOSA DE PISTA (USA)
2y a d
54.00
ISAIAS AYALA
PINZON, MARIA E. AND
MARIA E. PINZON
14
0
0
0
15
RABBLE (USA)
2y a d
49.50
IRVING MONCADA
FOUR PILLARS HOLDING
CAIO CARAMORI
15
0
0
0
16
SPUN LOVIN (USA)
2y d d
54.00
GERARDO CORRALES
GAYLA RANKIN
WESLEY A. WARD
16
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRACK LIGHT (USA)
3y d e
53.50
CHARLE OLIVEROS
LARRY R. RODGERS
ERIC R. REED
1
53
63-8
47
0
2
DRURY LANE (USA)
3y k e
53.50
LUIS SAEZ
GODOLPHIN, LLC
BRENDAN P. WALSH
2
73
55
61
0
3
MO RHODES (USA)
3y d e
53.50
MARTIN GARCIA
WEST POINT THOROUGHB
DALE L. ROMANS
3
54
40-6
53
0
4
FEAR OF UNION (USA)
4y d a
57.00
REYLU GUTIERREZ
GERVAIS RACING, LLC
DALLAS STEWART
4
68
5467-39
31
0
5
VINCITA (USA)
3y d e
53.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
MJM RACING
KENNETH G. MCPEEK
5
68
7-757
17
0
6
ICE TIME (USA)
4y d a
57.00
TYLER GAFFALIONE
BUTZOW, BARRY AND BU
JOE SHARP
6
77
254270
127
0
7
DU MONDE (USA)
3y a e
53.50
KEVIN KRIGGER
ROBERT HALEY
JOHN F. HILL, JR.
7
66
34
61
0
8
ROUSSETTE (USA)
3y d e
53.50
FLAVIEN PRAT
CJ THOROUGHBREDS AND
ALBERT M. STALL, JR.
8
57
0-26
48
0
9
ACTIVE DUTY (USA)
5y d a
57.00
JAIME A. TORRES
ON OUR OWN STABLE LL
DALLAS STEWART
9
75
069-233
62
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIVE STAR G MAN (USA)
4y d a
57.00
LUAN MACHADO
ROC RACING LLC
WILLIAM G. GOWAN
1
81
90-4433
32
0
2
RELAMPAGO VERDE (USA)
4y a a
57.00
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
WALKING L THOROUGHBR
KENNETH G. MCPEEK
2
51
9-43
34
0
3
UNO MAS BOURBON (USA)
3y k e
53.50
JOSEPH TALAMO
BOURBON LANE STABLE
IAN R. WILKES
3
69
583
127
0
4
FRENCH BREAD (USA)
5y d a
54.00
SARA HESS
BICKNELL, WHITNEY A.
WHITNEY A. BICKNELL
4
68
68-77
39
0
5
ACCIDENT (USA)
4y d a
57.00
EDGAR MORALES
SHORT, TOMMY C. AND
TOMMY C. SHORT
5
78
323642
13
0
6
GAMBLIN GEORGE (USA)
3y a e
53.50
DECLAN CANNON
BLAZING FOREST STABL
JAMES A. KELLEY
6
69
8373-97
75
0
7
UNIT ECONOMICS (GB)
4y a a
57.00
TYLER GAFFALIONE
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
7
91
62
35
0
8
COINVEST (USA)
3y d e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
WEST POINT THOROUGHB
TODD A. PLETCHER
8
85
22
55
0
9
SATURDAY LONG LEGS (USA)
4y a a
57.00
CHARLE OLIVEROS
BARRY FOWLER
MATT FRAZIER
9
71
27244-7
88
0
10
SURF CITY (USA)
3y a e
53.50
LUIS SAEZ
BBN RACING, LLC
VICTORIA H. OLIVER
10
64
027
127
0
11
SAN MARTIN (USA)
3y d e
53.50
JOSE L. ORTIZ
MARIA SOL ALLER
MURAT SANCAL
11
0
0
0
12
MOHTAFIL (USA)
4y d a
57.00
AXEL CONCEPCION
SHADWELL STABLE
ANDREW MCKEEVER
12
82
2
39
0
13
TALBINGO (USA)
3y a e
53.50
LUIS SAEZ
BRIAN A. LYNCH
BRIAN A. LYNCH
13
0
0
0
14
DROBNY (USA)
3y d e
53.50
FLORENT GEROUX
JOEY KEITH DAVIS
CHRIS A. HARTMAN
14
73
940-322
48
0
15
BOAT HOUSE (USA)
3y a e
51.50
YOEL NAVAS
GALINDO, JOSHUA AND
CLIMACO GALINDO-TORRES
15
57
8-27
18
0
16
MADDON (USA)
4y a a
57.00
RAFAEL MOJICA, JR.
TODD, DONALD R., KNI
THOMAS M. UPTON
16
66
09-33
33
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAN WITH THE MOVES (USA)
4y d a
56.50
JAVIER PADRON-BARCENAS
DUANE SWINGLEY
DUANE SWINGLEY
1
64
36-27
25
0
2
ON TAP (USA)
3y a e
53.50
ALEX ACHARD
FORTUNE RACING LLC
PHILIP A. SIMS
2
0
0
0
3
STAR OF CAESAREA (USA)
3y a e
53.50
EDGAR MORALES
LONDON, ARLENE AND W
THOMAS M. AMOSS
3
67
56
42
0
4
AL AMEEQ (USA)
3y a e
53.50
GERARDO CORRALES
SHADWELL STABLE
ANDREW MCKEEVER
4
64
8
42
0
5
HERO WORSHIP (USA)
3y k e
53.50
AXEL CONCEPCION
SPENDTHRIFT FARM LLC
BRAD H. COX
5
75
37-25
42
0
6
GRAND RAPIDS (USA)
3y d e
53.50
FLAVIEN PRAT
WINSTAR FARM LLC
RODOLPHE BRISSET
6
0
0
0
7
TIGER'S LEGACY (USA)
4y d a
56.50
JOEL ROSARIO
WALMAC FARM
CHRISTOPHER DAVIS
7
61
760-8
39
0
8
AIR FORCE CRUISING (USA)
3y d e
53.50
LUIS SAEZ
WILL KARI
EDDIE KENNEALLY
8
81
5
76
0
9
COWBOY LUKE (USA)
3y d e
53.50
GABRIEL SAEZ
CHARLES J. PALOMBINI
ANTHONY T. QUARTAROLO
9
30
85
127
0
10
ONE SHARP TIZ (USA)
3y d e
51.50
YOEL NAVAS
ROSE, MARK AND MALMS
ELISKA KUBINOVA
10
40
5-8
40
0
11
OY VEY (USA)
3y a e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLEIN RACING
CHERIE DEVAUX
11
72
77-560
32
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LET'S DUET (USA)
5y a k
53.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
GENTRY FARMS
KENNETH G. MCPEEK
1
82
533-332
25
0
2
VIVA LA RED (USA)
6y a k
53.50
KEITH J. ASMUSSEN
WLT INVESTMENTS, LLC
PATRICK L. BIANCONE
2
90
203-745
25
0
3
CONDONE (USA)
4y a k
53.50
MARTIN GARCIA
G. WATTS HUMPHREY, J
VICTORIA H. OLIVER
3
83
5494-26
17
0
4
AWASEF (USA)
4y d k
53.50
LUIS SAEZ
ROSEMONT RACING AND
BRIAN A. LYNCH
4
0
13-258
127
0
5
I'M A SURE THING (USA)
4y d k
53.50
TYLER GAFFALIONE
BARRY K. SCHWARTZ
CHRISTOPHE CLEMENT
5
82
3432-21
63
0
6
MARIA'S REVENGE (USA)
6y a k
53.50
JOSE L. ORTIZ
MARIA SOL ALLER
MURAT SANCAL
6
78
6745-74
46
0
7
CALL ME TONI (USA)
4y a k
53.50
ABEL CEDILLO
PAT THOMPSON
BYRON G. HUGHES
7
82
655-136
42
0
8
MINT EDITION (USA)
7y d k
53.50
TYLER CONNER
CLARENDON STABLE, LL
IAN R. WILKES
8
72
3854-56
34
0
9
HOLY FOLEY (USA)
4y a k
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
PERRINE TIME THOROUG
BRIAN A. LYNCH
9
83
1526-35
17
0
10
BOLTORO (USA)
4y a k
53.50
DAVID COHEN
MARSICO BROTHERS RAC
BRITTANY A. VANDEN BERG
10
75
277-922
17
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:12
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNSUNG MELODY (USA)
4y d k
53.50
REYLU GUTIERREZ
WSS RACING
JOHN ALEXANDER ORTIZ
1
82
191342
127
0
2
ACCEDE (USA)
4y d k
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
JUDDMONTE
CHAD C. BROWN
2
84
135491
127
0
3
HOWL (USA)
4y a k
53.50
FLAVIEN PRAT
LNJ FOXWOODS
BRAD H. COX
3
82
118
120
0
4
YES DAY (USA)
4y a k
53.50
LUIS SAEZ
NOVOGRATZ RACING STA
GLENN S. WISMER
4
74
4213-17
60
0
5
CHARRIERE (USA)
4y a k
53.50
JAMES GRAHAM
PAPILLON STABLES
ANDREW MCKEEVER
5
74
7122-27
32
0
6
LURE'EM IN (USA)
4y a k
53.50
TYLER CONNER
BG STABLES, TURKS HE
ANNA M. MEAH
6
76
95241-3
109
0
7
ERVADEAN (USA)
4y a k
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
CHARLES R. PIGG
DALLAS STEWART
7
81
63461-2
53
0
8
AMARETTI (USA)
5y d k
53.50
JOSE L. ORTIZ
GODOLPHIN, LLC
WILLIAM I. MOTT
8
85
2-14-1
60
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:44
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THERMOSCOPE (USA)
3y k e
53.50
FLAVIEN PRAT
CJ THOROUGHBREDS AND
TODD A. PLETCHER
1
0
0
0
2
DOOLGAROUX (USA)
3y d e
53.50
MITCHELL MURRILL
WEST POINT THOROUGHB
GREGORY D. FOLEY
2
60
73
33
0
3
CLOUDY HOLIDAY (USA)
3y d e
53.50
JAIME A. TORRES
ANTHONY TATE
JOE SHARP
3
73
2-366
47
0
4
PILKINGTON (USA)
4y a a
57.00
JORGE RUIZ
COCHONOUR, DON, COCH
WAYNE M. CATALANO
4
71
9850-4
31
0
5
REBEL RED (GB)
4y a a
57.00
IRAD ORTIZ, JR.
GUNTHER, JOHN D. AND
CHERIE DEVAUX
5
0
20
127
0
6
DECANTED (USA)
4y a a
57.00
GERARDO CORRALES
THREE DIAMONDS FARM
MICHAEL J. MAKER
6
77
7-0386-0
32
0
7
HAMILTON'S WAY (USA)
3y d e
53.50
JOEL ROSARIO
WEST PACES RACING LL
RAYMOND HANDAL
7
77
4845-24
46
0
8
MARINA GAMBA (USA)
4y a k
55.00
JAMES GRAHAM
CAMBUS-KENNETH FARM
CONOR MURPHY
8
0
0
0
9
ST. NEOTS (USA)
4y a a
57.00
LUIS SAEZ
ST. GEORGE FARM RACI
VICTORIA H. OLIVER
9
83
3-2528-3
39
0
10
JOHN THE BEER MAN (USA)
3y a e
53.50
TYLER GAFFALIONE
MICHAEL DUBB
CHAD C. BROWN
10
87
5
87
0
11
VESTURE (USA)
3y d e
53.50
JOSE L. ORTIZ
LINDA JUCKETTE
WILLIAM I. MOTT
11
72
639-6
18
0
12
SPECIAL DISPATCH (USA)
3y a e
53.50
BRIAN JOSEPH HERNANDEZ, JR.
C AND H DIAMOND RACI
KENNETH G. MCPEEK
12
77
5622
35
0
13
AGAPEE MOU (USA)
3y k e
53.50
JOSE L. ORTIZ
SUGAR MILL STABLES
IGNACIO CORREAS, IV
13
68
7065-6
55
0
14
MY BOY TONY (USA)
4y a a
57.00
DECLAN CANNON
TRIPLE D THOROUGHBRE
EDDIE KENNEALLY
14
78
325-82
53
0
15
BRIO (USA)
3y d e
53.50
TYLER GAFFALIONE
SNAKE RIVER STABLE L
ROBERT MEDINA
15
66
826
34
0
16
TEN BITS (USA)
3y a e
50.50
JOSEPH C. BEALMEAR
SHORT, TOMMY C. AND
TOMMY C. SHORT
16
45
9-883
48
0
San Isidro Arjantin detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WUNDER BOSS (ARG)
6y a a
57.00
RAMIRO RODOLFO BARRUECO
ESTANCIA SANTA MARIA
RICARDO RODOLFO
1
0
3351-52
42
0
2
AMO Y SENOR (ARG)
6y d a
56.00
JUAN CRUZ VILLAGRA
J.C.V.
MIGUEL ANGEL
2
0
451376
127
0
3
SELL SIDE (ARG)
7y d a
59.00
EDUARDO ORTEGA PAVON
PACHU
LUIS CARLOS
3
0
01-0513
29
0
4
BAMB CRAF (ARG)
7y d a
56.00
RODRIGO DANIEL BASCUNAN
CHICO CARLOS
JUSTO LUIS
4
0
54720-2
75
0
5
SUPER AGENTE (ARG)
6y a a
57.50
BRIAN RODRIGO ENRIQUE
DON TOMAS II
MIGUEL ANGEL BARTOLOME
5
0
552-635
58
0
6
MR. DYNAMITE (ARG)
8y d a
50.50
.
PILO
SANTIAGO ALBERTO
6
0
912612
119
0
7
BRIARWOOD (ARG)
6y a a
55.50
JORGE LUIS PERALTA
EL BANDIDO
MARTIN EZEQUIEL
7
0
6132-54
42
0
8
EMBUSTERO SOY (ARG)
6y d a
55.00
FRANCISCO LEANDRO FERNANDES GONCALVES
EL KAISER
RODOLFO ANTONIO
8
0
2334-11
31
0
9
LAST SEARCH (ARG)
7y d a
53.00
LUCIANO MATIAS RECUERO
LOS PIRATAS
GUSTAVO JAVIER
9
0
241-473
63
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VIDA MAGICA (ARG)
4y a k
53.00
JAIRO FLORES
EL DOCTOR
MIGUEL ANGEL BARTOLOME
1
0
0-9
70
0
2
ANYA T A (ARG)
4y d k
56.00
JUAN PABLO PAOLONI
LA MARI
JORGE OSCAR
2
0
600-808
37
0
3
PINCHAR (ARG)
4y d k
56.00
SERGIO ANTONIO PILIERO
GASTON IV
SANTIAGO RAUL
3
0
66-9
13
0
4
BALITA LU (ARG)
4y d k
56.00
FACUNDO SEBASTIAN AGUIRRE
DON FRANCISCO
PABLO DANIEL
4
0
07086-6
12
0
5
SURGE MONEY (ARG)
4y a k
56.00
.
MARIA CRISTINA I
MARIA CRISTINA
5
0
048
19
0
6
LA MOON (ARG)
4y d k
56.00
PABLO DAMIAN CARRIZO
LAS DOS MANOS
PABLO PEDRO
6
0
0
0
7
BRISA WARRIOR (ARG)
4y a k
53.00
LUCIANO MATIAS RECUERO
CONSAGRADO
LUIS ANDRES
7
0
7-63
70
0
8
EARTH SONG (ARG)
4y a k
56.00
WILSON ROSARIO MOREYRA
LA PRIMAVERA
JORGE ADRIAN
8
0
5
77
0
9
HEAT LADY (ARG)
4y k k
52.00
CESAR AGUSTIN ROMAGNOLI
DON YEYE
HECTOR SANDRO
9
0
40-8547
42
0
10
INMORTALIZADA (ARG)
4y d k
56.00
LAUTARO EMMANUEL BALMACEDA
DON PEPE
DARIO J. J.
10
0
692-34
19
0
11
DUENA DE DUBAI (ARG)
4y d k
56.00
ANIBAL JOSE CABRERA
SAN SILVESTRE
ELIAS IVAN
11
0
0
0
12
OUT OF RISK (ARG)
4y d k
56.00
ELVIO GASPAR CANDIA GUTIERREZ
PACO EL 1
MARIA FERNANDA
12
0
76
44
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOMBAY (ARG)
4y a a
53.00
RAMIRO EZEQUIEL SALAZAR
JUAN CRUZ
EDUARDO NESTOR
1
0
380-1
21
0
2
ARABIAN SEA (ARG)
4y a a
56.00
WILSON ROSARIO MOREYRA
STUD GRACIAS VIEJO
JORGE ADRIAN
2
0
144-525
36
0
3
GOLDEN WARRIOR (ARG)
4y d a
56.00
FACUNDO MARCELO CORIA
EL COLIBRI
SEBASTIAN EMIR
3
0
35-4635
25
0
4
CRAZY ABREU (ARG)
4y a a
53.00
AGUSTINA BELEN VALDEZ
LA CAPRICHOSA
FRANCISCO RAMON
4
0
6314-75
9
0
5
HUGE IMPACT (ARG)
4y d a
56.00
EDUARDO ORTEGA PAVON
LA PROVIDENCIA
LOPEZ MARINA
5
0
613-344
21
0
6
ELIADES (ARG)
4y d a
56.00
PABLO DAMIAN CARRIZO
CLARO DE LUNA
LUCAS MARCELO
6
0
831-976
28
0
7
EL ALIBEY (ARG)
4y d a
53.00
JAIRO FLORES
LOS TORDILLOS
JOSE CRISTOBAL
7
0
172
28
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ME PROMETISTE (ARG)
4y k k
53.00
JOAQUIN ALBERTO CANO
EL RANQUEL
RODOLFO HECTOR
1
0
17-6
84
0
2
ALFA ALFA (ARG)
4y a k
53.00
AGUSTINA BELEN VALDEZ
LA NORA
JUAN MANUEL
2
0
3145-54
46
0
3
LOLIFORGE (ARG)
4y d k
52.00
PABLO ARAMIS SAHIR CAPRA
DONA PANCHA
GUILLERMO
3
0
2-031
24
0
4
AMIGUITA PIPI (ARG)
4y a k
53.00
LUCIANO MATIAS RECUERO
PATERO
JORGE ARIEL
4
0
753-219
26
0
5
MARY GO (ARG)
4y a k
52.00
FABIO EMANUEL ESCOBAR
LAS HILACHITAS
JORGE OSVALDO
5
0
6-815
17
0
6
CHURRULLERA (ARG)
4y d k
56.00
BRIAN RODRIGO ENRIQUE
GRAN MUNECA
DIEGO
6
0
263-513
32
0
7
BODY SHINER (ARG)
4y d k
56.00
JORGE LUIS PERALTA
MALA FAMA
CARLOS HERNAN
7
0
523-1
55
0
8
CARAMELA KISS (ARG)
4y d k
53.00
JAIRO FLORES
1912
GUSTAVO EDGARDO
8
0
5-561
21
0
9
CHICKS (ARG)
4y a k
56.00
OSVALDO ADRIAN ALDERETE
LA QUEBRADA
JULIAN
9
0
396421
19
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VODKA SOBIESKI (ARG)
4y d a
56.00
OSVALDO ADRIAN ALDERETE
SOY UNGIDO
ROBERTO MARCELO
1
0
470-532
19
0
2
CATCH THE LEAF (ARG)
4y d a
53.00
TOMAS DANIEL BAEZ
DON RODOLFO
FERNANDO
2
0
967-346
34
0
3
LEJANO BLUES (ARG)
4y d a
53.00
ALEXIS ARIEL ALLOIS
SANTA RITA
CARLOS ALBERTO
3
0
5-7
18
0
4
FUGITIVO ENAMORADO (ARG)
4y d a
56.00
BRIAN RODRIGO ENRIQUE
DONA TERESA
JOSE LUIS
4
0
39
117
0
5
SEXY POR FOTO (ARG)
4y d a
56.00
FACUNDO MARCELO CORIA
EL COLIBRI
SEBASTIAN EMIR
5
0
84-7
18
0
6
HIT PERUGIA (ARG)
4y d a
56.00
EDUARDO ORTEGA PAVON
ANA Y ANE
ROBERTO ALEJANDRO
6
0
0
0
7
GLORIOSO TURCO (ARG)
4y d a
53.00
JOAQUIN ALBERTO CANO
EL RANQUEL
RODOLFO HECTOR
7
0
66-9
82
0
8
GOLON (ARG)
4y a a
52.00
PABLO ARAMIS SAHIR CAPRA
EL ABUELO
MAURICIO NESTOR
8
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TREASURE RUNNER (ARG)
4y d a
53.00
JAIRO FLORES
CLAN B.
GUSTAVO EDGARDO
1
0
9-15
21
0
2
AMIGUITO DON JOSE (ARG)
4y a a
56.00
FRANCISCO LEANDRO FERNANDES GONCALVES
GRACIAS VIEJO
JORGE ADRIAN
2
0
4269-22
21
0
3
MALO DE PELICULA (ARG)
4y d a
56.00
GUSTAVO EMILIANO CALVENTE
EL SUBASTERO
MIGUEL ANGEL BARTOLOME
3
0
6144
127
0
4
BENDITO ALI (ARG)
4y d a
53.00
AGUSTINA BELEN VALDEZ
SAN JOSE DE ECUADOR
LUIS ALBERTO
4
0
220-61
37
0
5
SULTAN BIGUA (ARG)
4y d a
53.00
LUCIANO MATIAS RECUERO
GANGA
FACUNDO MANUEL
5
0
66-2313
21
0
6
IN JOY (ARG)
4y d a
56.00
CRISTIAN ERNESTO VELAZQUEZ
YERUA
HUGO MIGUEL
6
0
813-338
17
0
7
DEVIL RUNNER (ARG)
4y a a
56.00
BRIAN RODRIGO ENRIQUE
DON EMILIO
AGUSTIN
7
0
5-16
63
0
8
GALAN PATRIOTA (ARG)
4y d a
56.00
LAUTARO EMMANUEL BALMACEDA
DON ANTONIO
OMAR FERNANDO
8
0
72213-8
84
0
9
IDIOMA LATINO (ARG)
4y d a
52.00
PABLO ARAMIS SAHIR CAPRA
DONA PANCHA
GUILLERMO
9
0
354-041
26
0
10
IMPACTO DIVINO (ARG)
4y d a
56.00
LUCRECIA MARIANA CARABAJAL
LA REINA II
CRISTINA
10
0
4750-21
55
0
11
EXHIBITIONIST (ARG)
4y a a
56.00
EDUARDO ORTEGA PAVON
TRIO
ENRIQUE MARTIN
11
0
0-81
26
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 01:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TE QUEREMOS (ARG)
4y a k
56.00
SERGIO ANTONIO PILIERO
AGUSTIN
CARLOS CESAR
1
0
07-0
10
0
2
AMIGUITA ITA (ARG)
4y a k
52.00
JOAQUIN GUIDA
GALEATO
SEBASTIAN EMIR
2
0
0680-67
19
0
3
PLAY THE PRINCESS (ARG)
4y k k
56.00
ROLANDO I. FRIAS
C.FIRMIN-DIDOT
DIEGO ALBERTO
3
0
00008
119
0
4
ATOMIC TOAST (ARG)
4y d k
56.00
MIGUEL ANGEL OMAR SOSA
A MI QUERIDO VIEJO
LUIS A.
4
0
867-884
22
0
5
SEGUILA A FULL (ARG)
4y d k
56.00
EMILIANO FABRIZIO SINIANI
SAN DIEGO
MICHAEL GIAN FRANCO
5
0
707
13
0
6
LA MUY ORGULLOSA (ARG)
4y d k
56.00
JUAN PABLO PAOLONI
CAZADORES
JUAN ALBERTO
6
0
88
21
0
7
BRAHMARI (ARG)
4y a k
53.00
JAIRO FLORES
PAULI
MIGUEL ANGEL BARTOLOME
7
0
0
0
8
DORIA GIRL (ARG)
4y a k
56.00
PABLO DAMIAN CARRIZO
AL ADIYAAT
PABLO PEDRO
8
0
236-2
21
0
9
FRUIT VISION (ARG)
4y d k
56.00
OSVALDO ADRIAN ALDERETE
PMY
JORGE ROBERTO
9
0
260-67
37
0
10
GLOBAL SHADOW (ARG)
4y a k
56.00
GULLO CARLOS S. PEREZ
ARITA
JUAN CARLOS
10
0
4-420
33
0
11
DE LA YECA (ARG)
4y a k
56.00
EDUARDO GABRIEL ORTEGA TORRES
DONA ANGELICA
RONALD HORACIO
11
0
0
0
12
LA SIGGY (ARG)
4y a k
56.00
BRIAN RODRIGO ENRIQUE
JUAN ANTONIO
OMAR FERNANDO
12
0
78
116
0
13
PRECANDIDATA (ARG)
4y d k
53.00
LUCIANO MATIAS RECUERO
JUAN Y MACA
LUIS ANDRES
13
0
4-8
74
0
Kenilworth Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RUBY CLAIRE (SAF)
3y d d
60.00
O NOACH
G J PLAYER
GARETH VAN ZYL
1
77
0-87
22
0
2
DIXIELAND BAND (SAF)
3y d d
60.00
R FOURIE
JAZZ SYNDICATE
GREG ENNION
2
82
3942
18
0
3
GIRL ABOUT TOWN (SAF)
3y a d
60.00
K STEYN
DARE 2 DREAM RACING
PIET BOTHA
3
0
0-0
52
0
4
REGINA TAMARA (SAF)
3y a d
60.00
D ASHBY
G M DAVIES
PAUL REEVES
4
0
70
119
0
5
CHERRY SKY (SAF)
3y d d
60.00
L MXOTHWA
S L RUSSO
GLEN KOTZEN
5
0
0
32
0
6
LUCRATIVE (SAF)
3y d d
60.00
C ZACKEY
A L A CRABBIA
DEAN KANNEMEYER
6
0
0
0
7
PENTOLINA (SAF)
3y d d
60.00
B R FAYD'HERBE
JANE TRUTER
VAUGHAN MARSHALL
7
0
6
50
0
8
EUREKA DIAMOND (SAF)
3y a d
60.00
S VEALE
K P NAGENDRAN
JUSTIN SNAITH
8
0
0
78
0
9
WELSH STARLET (SAF)
3y a d
60.00
G WRIGHT
BASS RACING PTY LTD
CANDICE BASS-ROBINSON
9
0
60
52
0
10
CORAL BLAZE (SAF)
3y a d
60.00
J P V'D MERWE
FRANCESCA SNAITH
JUSTIN SNAITH
10
74
86-73
54
0
11
TIMELINE (SAF)
3y d d
60.00
A ARRIES
THE ONE WORLD RACING
VAUGHAN MARSHALL
11
0
57
119
0
12
BABELICIOUS (SAF)
3y a d
60.00
A DOMEYER
TEAM VALOR INTERNATI
CANDICE BASS-ROBINSON
12
86
2-53
32
0
13
DARLING GIRL (SAF)
3y d d
60.00
G VAN NIEKERK
S W STEYN
PIET BOTHA
13
78
6-76
22
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLIND AMBITION (SAF)
3y d d
57.00
O NOACH
T KUNG
SHANE HUMBY
1
0
0
0
2
TEQUILA SKY (SAF)
4y a k
60.00
A ANDREWS
S PLATTNER
ANDRE NEL
2
79
263-222
46
0
3
BEWARE THE BOMB (SAF)
3y d d
57.00
S VEALE
DRAKENSTEIN STUD
JUSTIN SNAITH
3
0
0
0
4
PINK MOON (SAF)
4y a k
60.00
L MXOTHWA
MAURITZFONTEIN PTY L
BRETT CRAWFORD
4
76
33-5
50
0
5
MS PATTY (SAF)
3y d d
57.00
C ZACKEY
KHAYA STABLES PTY LT
CANDICE BASS-ROBINSON
5
0
0
0
6
EMILY IN PARIS (SAF)
4y d k
60.00
D ASHBY
R J BLOOMBERG
PATRICK KRUYER
6
0
0
0
7
MRS SHACKLETON (SAF)
4y d k
60.00
K STEYN
SCOTT BELL
MIKE STEWART
7
50
980-007
18
0
8
BELA VISTA (SAF)
3y k d
57.00
R FOURIE
VARSFONTEIN STUD PTY
JUSTIN SNAITH
8
0
0
0
9
GIMMETHELIMELIGHT (SAF)
4y d k
60.00
J P V'D MERWE
J I BLOCH
JUSTIN SNAITH
9
78
43530-6
109
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DAIMYO (SAF)
4y a g
60.00
J P V'D MERWE
K P NAGENDRAN
JUSTIN SNAITH
1
80
79-822
32
0
2
CHAMPONELLE (SAF)
4y d g
60.00
G VAN NIEKERK
HOLLYWOOD SYNDICATE
LUCINDA WOODRUFF
2
75
6364-55
32
0
3
AMANCIO (SAF)
4y d g
60.00
R FOURIE
T GUJADHUR
BRETT CRAWFORD
3
0
0-4
74
0
4
PRINCE OF TIBET (SAF)
4y d g
60.00
A DOMEYER
E A BRAUN
PIET STEYN
4
76
47-4434
18
0
5
MIDWAY (SAF)
4y d a
60.00
L MXOTHWA
A J BRAND
BRETT CRAWFORD
5
0
05
84
0
6
MO MENT (SAF)
4y d a
60.00
G WRIGHT
D FLORENCE
BRETT CRAWFORD
6
0
90
18
0
7
ETOILEFILLANTE (SAF)
4y d g
60.00
B R FAYD'HERBE
DENIS LE BRETON
DES A MCLACHLAN
7
80
724-722
46
0
8
SILVER IDOL (SAF)
4y a a
60.00
S VEALE
B M U SANNE
ERIC SANDS
8
0
8
29
0
9
RAINBOW COLOURS (SAF)
5y d g
60.00
R KHATHI
G G PALMER
ERIC SANDS
9
63
0688-60
18
0
10
MO RIDGE (SAF)
4y d a
60.00
M MJOKA
A J BRAND
LUCINDA WOODRUFF
10
0
79
46
0
11
AZZURRI (SAF)
4y d a
60.00
A ANDREWS
B LYALL
LUCINDA WOODRUFF
11
79
063
32
0
12
MOREMI GORGE (SAF)
4y d g
60.00
C ZACKEY
M I FULLARD
DEAN KANNEMEYER
12
72
89-79
32
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BELLA'S PABLO (SAF)
4y d g
53.50
G WRIGHT
P M MURUGASA
BRETT CRAWFORD
1
65
0750-85
52
0
2
LORD SAYE (GB)
5y d g
58.00
C ZACKEY
MAURITZFONTEIN PTY L
DEAN KANNEMEYER
2
67
85-68
46
0
3
APACHE CHIEF (SAF)
4y d g
60.00
S VEALE
J E KIESWETTER
ERIC SANDS
3
78
647-530
32
0
4
JOVIAL (SAF)
4y d g
56.50
K STEYN
CHAMAREL RACING SYND
PIET BOTHA
4
71
936-077
46
0
5
NOCTURNAL FLIGHT (SAF)
4y d g
59.50
L MXOTHWA
P M MURUGASA
BRETT CRAWFORD
5
77
500-484
32
0
6
JUAN LES PINS (SAF)
4y d g
53.00
A ANDREWS
B KANTOR
ADAM MARCUS
6
64
0-8005
18
0
7
TO THE HILT (SAF)
4y d g
55.00
M MJOKA
TO THE HILT SYNDICAT
LUCINDA WOODRUFF
7
68
90-8
18
0
8
RED RACKHAM (SAF)
4y d a
50.50
B PLAATJIES
GLISTIAN PTY LTD
GARETH VAN ZYL
8
67
00-773
29
0
9
FRENCH TRIP (SAF)
4y d g
57.00
R KHATHI
H KUHN
ERIC SANDS
9
72
47-3983
18
0
10
KWITE A KING (SAF)
4y d g
59.50
J P V'D MERWE
GREG BORTZ
JUSTIN SNAITH
10
77
5263-33
46
0
11
POINTDEXTER (SAF)
4y d g
57.00
A ARRIES
M I FULLARD
VAUGHAN MARSHALL
11
72
6560-65
46
0
12
LOCKHEEDLIGHTNING (SAF)
5y d g
57.50
R FOURIE
D E FERRARIS
VAUGHAN MARSHALL
12
66
5424-64
52
0
13
STATE CAPITOL (SAF)
5y d k
52.00
J SOLOMONS
K KOTZEN
GLEN KOTZEN
13
60
073
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INNER SENSE (SAF)
5y d k
60.00
M MJOKA
L GILA
LUNGA GILA
1
63
23155-0
11
0
2
TICKING BOMB (SAF)
4y d k
60.50
C ZACKEY
DRAKENSTEIN STUD
GLEN KOTZEN
2
72
639-244
32
0
3
GRANDIOSA (SAF)
4y d k
61.00
A DOMEYER
MAINE CHANCE FARMS P
CANDICE BASS-ROBINSON
3
73
641-651
29
0
4
VERONIQUE (SAF)
6y d k
54.50
R FOURIE
G W ENNION
GREG ENNION
4
55
20-4642
29
0
5
BLACK PATH (SAF)
6y d k
52.00
A ANDREWS
P D WRENSCH
PETER D WRENSCH
5
50
426452
29
0
6
LITTLE MISS PINK (SAF)
6y d k
62.00
B R FAYD'HERBE
C J DAVIS
VAUGHAN MARSHALL
6
70
328-678
46
0
7
FLY TO RIO (SAF)
7y d k
56.50
K STEYN
G W ENNION
GREG ENNION
7
59
475-515
29
0
8
TELIO (SAF)
5y d k
56.50
R KHATHI
L GILA
LUNGA GILA
8
59
2218-09
29
0
9
YOUREYESONLY (SAF)
5y a k
54.00
A ARRIES
D G ABERY
VAUGHAN MARSHALL
9
54
791-656
29
0
10
CLOUD CHASER (SAF)
5y a k
61.50
J P V'D MERWE
P J DEVINE
JUSTIN SNAITH
10
69
228-596
50
0
11
UNITED WE STAND (SAF)
5y d k
58.00
G VAN NIEKERK
GULF RACING CLUB SYN
LUNGA GILA
11
62
342-604
29
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NO APOLOGIES (SAF)
4y d g
57.00
G WRIGHT
ASSM RACING SYNDICAT
CANDICE BASS-ROBINSON
1
86
1501-08
72
0
2
PORT LOUIS (SAF)
5y d g
61.00
R FOURIE
T GUJADHUR
BRETT CRAWFORD
2
111
226-442
18
0
3
MY GOLLY MOLLY (SAF)
4y a g
57.00
S VEALE
G J PLAYER
ERIC SANDS
3
96
100-760
18
0
4
WE'RE JAMMING (SAF)
5y d g
60.50
J P V'D MERWE
GREG BORTZ
JUSTIN SNAITH
4
110
2834009
18
0
5
MARVEL WILLIAM (SAF)
5y d g
58.00
R KHATHI
JANE TRUTER
VAUGHAN MARSHALL
5
83
8230-01
29
0
6
ZIL MORIS (SAF)
4y d g
58.00
C ZACKEY
T GUJADHUR
BRETT CRAWFORD
6
102
29-6132
33
0
7
ZOOMIE (SAF)
4y d g
58.00
L MXOTHWA
T GUJADHUR
BRETT CRAWFORD
7
101
2166-03
33
0
8
COASTAL COMMANDER (SAF)
4y d g
55.00
A ARRIES
JANE TRUTER
VAUGHAN MARSHALL
8
111
832-724
60
0
9
SCALINI (SAF)
5y d a
60.50
B R FAYD'HERBE
JANE TRUTER
VAUGHAN MARSHALL
9
94
01240-0
32
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DISTINCTION (SAF)
5y d k
58.50
R FOURIE
PIPPA MICKLEBURGH
JUSTIN SNAITH
1
93
403-015
22
0
2
PORQUE TE VAS (SAF)
5y d k
57.00
G WRIGHT
P BARRETT
MIKE STEWART
2
88
1936-14
39
0
3
WINTER RAINFALL (SAF)
4y d k
58.50
R KHATHI
LATE H ADAMS
CANDICE BASS-ROBINSON
3
95
271-290
39
0
4
KYTHERA (SAF)
4y d k
55.50
A ANDREWS
S PLATTNER
ANDRE NEL
4
90
33103-1
50
0
5
SOUTHERN SKIES (SAF)
5y d k
55.50
C ZACKEY
J F L M F WERNARS
M G AZZIE/A A AZZIE
5
83
03767-2
32
0
6
LADY LOOK ALIKE (SAF)
4y d k
55.50
L MXOTHWA
D J SHERRELL
BRETT CRAWFORD
6
88
713418
127
0
7
MISS MARGUERITE (SAF)
5y d k
60.00
A DOMEYER
GREENACRES TRUST
PIET STEYN
7
97
2434069
22
0
8
PINEAPPLEMINTGREEN (SAF)
4y d k
54.00
S VEALE
A L KALMANSON
ERIC SANDS
8
85
160-218
32
0
9
KINKY BOOTS (SAF)
5y d k
55.50
J P V'D MERWE
GREG BORTZ
LUCINDA WOODRUFF
9
83
2044-83
22
0
10
KNOCKOUT (SAF)
4y d k
55.50
G VAN NIEKERK
N JONSSON
JUSTIN SNAITH
10
89
1781-64
74
0
11
ONI SAN (SAF)
4y k k
58.50
A ARRIES
JANE TRUTER
VAUGHAN MARSHALL
11
97
52302-0
88
0
24 Nisan 2024 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Elazığ, Catterick Bridge Birleşik Krallık, Keeneland, San Isidro Arjantin, Kenilworth Güney Afrika tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, . 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Elazığ at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 elazığ at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Catterick Bridge Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:47 catterick bridge birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Keeneland at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:04 keeneland at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
San Isidro Arjantin at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 22:30 san isidro arjantin at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kenilworth Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:05 kenilworth güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 24 nisan 2024 çarşamba at yarışı bülteni, 24 nisan 2024 at yarışı programı, 24 nisan 2024 tjk yarış programı, 24 nisan 2024 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 24 nisan 2024 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, elazığ at yarışı bülteni, 24 nisan 2024 elazığ at yarışı bülteni, günün elazığ at yarışı bülteni, bugün elazığ at yarışı bülteni, catterick bridge birleşik krallık at yarışı bülteni, 24 nisan 2024 catterick bridge birleşik krallık at yarışı bülteni, günün catterick bridge birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün catterick bridge birleşik krallık at yarışı bülteni, keeneland at yarışı bülteni, 24 nisan 2024 keeneland at yarışı bülteni, günün keeneland at yarışı bülteni, bugün keeneland at yarışı bülteni, san isidro arjantin at yarışı bülteni, 24 nisan 2024 san isidro arjantin at yarışı bülteni, günün san isidro arjantin at yarışı bülteni, bugün san isidro arjantin at yarışı bülteni, kenilworth güney afrika at yarışı bülteni, 24 nisan 2024 kenilworth güney afrika at yarışı bülteni, günün kenilworth güney afrika at yarışı bülteni, bugün kenilworth güney afrika at yarışı bülteni