Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARAÇELİK
4y d a
KAIZBERT (RU)
60.50
A.KURŞUN
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
1
67
1-51842
17
17
1.25.42
2
BAHATTİN
4y a a
BOZOK
54.00
A.SÖZEN
YASEMİN BAŞTEMUR
B.ŞANDAN
8
54
6-42407
7
13
3
DALOĞLU
4y k a
YELGEÇEN
53.50
G.KOCAKAYA
HASAN HÜSEYİN AYRANCI
K.ERTAN
9
53
220-791
14
20
1.26.33
4
ÇAKMAKŞAH
4y k a
TURBO
52.00
D.YILDIZ
GİZEM ÇAKMAKOĞLU AYDIN
M.BATMAN
4
50
08-2514
14
19
1.27.99
5
KARAGÜL BEYİ
4y a a
ALTAHA
50.00
H.ÇİZİK
MUSTAFA KARAGÜL
B.DAĞ
5
46
77151-2
14
19
1.28.49
6
KELEMER
4y a a
ONURKAAN
50.00
O.YILDIZ
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
6
45
704532
7
12
1.25.55
7
AKDAMAR
4y a a
ÇELİKSÖMEK
50.00
A.ASLAN
HAKAN NAYMAN
V.KARAKAYA
3
33
316-76
22
17
1.28.05
8
DENİZ KÖPÜĞÜ
4y k a
ARASLI
50.00
S.İPEK
M.ZİYA ADALAR
C.TURAN
2
29
96-3089
7
14
1.27.07
9
CİHANIN OĞLU
4y k a
İBOCAN
50.00
B.AVERBAK
CEZMİ ATİK
ŞÜK. ÇELİK
7
26
850-800
9
13
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALDEMAR
3y k e
NATIVE KHAN (FR)
58.00
M.KAYA
AHMET KAVRAN
B.EGE
12
0
5
21
19
2
BARLAS
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
58.00
M.HAMEDİ
MEHMET İ. AKDENİZ
K.MELİKE
2
0
69
21
18
3
BATMAN
3y d g
AZARAKS
58.00
A.ASLAN
İSMAİL ÖZKAN
M.T.BALYEMEZ
3
0
86
113
18
4
CARROT
3y d e
KANEKO
58.00
T.YILDIZ
MUSTAFA GÜMÜŞBAŞ
Z.FIRAT
8
0
35
21
18
5
DARTH VADER
3y d g
KURTINIADIS (IRE)
58.00
F.YÜKSEL
AHMET ÇELİK
MET.ACAR
10
26
499-455
14
10
1.35.56
6
DRONE
3y d e
KURTINIADIS (IRE)
58.00
O.YILDIZ
NECATİ ÇİFTÇİOĞLU
T.DONAT
9
10
866
127
17
7
HELLBENT
3y d e
OFFLEE WILD (USA)
58.00
A.KURŞUN
MURAT MERGİN
F.KILIÇ
7
29
7344
127
16
8
İLKKURŞUN
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
H.ÇİZİK
ITIR SARPER UYGAN
U.BİLİK
4
0
0
20
9
KALKANDERELİ
3y k e
NATIVE KHAN (FR)
58.00
N.AVCİ
MURAT AVCI
B.TANRIKULU
5
24
63-0004
21
12
10
LUPO UNO
3y d e
HOLY ROMAN EMPEROR (IRE)
58.00
H.KARATAŞ
KEMAL KURT
A.ŞIVGIN
1
0
0
20
11
MAX
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
S.İPEK
BARAN D. CEMİLOĞLU
Y.DEMİRKIRAN
6
0
0
21
19
12
SALENTO
3y d e
UTOPIA (JPN)
58.00
B.AVERBAK
MUKADDES EZGİ
Y.KAHRAMAN
11
13
6978-7
14
15
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAVARADOSSI
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
H.ÇİZİK
TAMER KOLDAŞ
R.TURAN
7
56
39133-5
17
17
2
ERDEMİRCİ
3y d e
LUXOR
58.00
A.SÖZEN
SELMAN ERDEMİRCİ
Z.FIRAT
8
47
12
17
19
3
GRAY TAIL
3y k e
DR FONG (USA)
58.00
N.AVCİ
UMUT BABADAĞLI
Y.TALUK
5
79
1-32154
15
18
4
JACK SPARROW
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
F.YÜKSEL
VOLKAN YONCAAĞAÇ
R.GÜNELİ
2
70
2111-12
21
19
1.32.16
5
JIMINY CRICKET
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
G.KOCAKAYA
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
4
61
1231-33
21
18
1.32.13
6
KIZIL TÜY
3y k e
UTOPIA (JPN)
58.00
A.KURŞUN
HASAN S. EKİNCİ
A.KÜÇÜKAKSOY
3
88
2111-21
21
20
1.30.01
7
LEAD SOLDIER
3y k e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
H.KARATAŞ
AYTUĞ ATALAY
K.DURSUN
1
94
12-1122
13
19
8
MAICON
3y d e
KANEKO
58.00
T.YILDIZ
SELMAN ERDEMİRCİ
Z.FIRAT
6
57
115556
127
16
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİR ÖMÜR
4y k a
MURATAĞA
58.00
A.SÖZEN
H.ALİ DEMİR
Ö.GÜNELİ
5
59
3-11316
7
19
2
ÇELİKMAN
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
A.KURŞUN
MEHMET ÇELİK
A.S.GÜRSAN
6
80
6-32213
21
19
3
ZAZAHASAN
4y d a
YİĞİT
58.00
G.KOCAKAYA
HULUSİ TAŞKIRAN
Ş.YANMAZ
4
66
117145
8
18
4
CANIMBABAM
4y d a
BİLGİN
56.00
T.YILDIZ
MUHARREM CAN
M.CAN
3
63
28-4213
10
19
5
GÖRÜKLE
4y k a
ANKA
55.00
O.YILDIZ
CAFER AKBULUT
Y.DEMİRKIRAN
2
38
0-89241
7
20
6
HARALI
4y a a
ALTAHA
55.00
F.YÜKSEL
SABRİ AKSU
B.SERİNKAYA
1
33
135433
7
16
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANGUVEN (IRE)
4y a a
FOOTSTEPSINTHESAND (GB)
55.00
H.KARATAŞ
BARAN D. CEMİLOĞLU
Y.DEMİRKIRAN
6
64
6111-55
26
18
2
COĞOL
4y a a
SCREAM TO SCREAM (IRE)
55.00
S.İPEK
MEHMET ARICI
M.ARICI
3
0
0
53
19
3
NEW EPOCH
4y a a
MASTERCRAFTSMAN (IRE)
55.00
H.ÇİZİK
ERKAN GÜRÇAĞAN
A.F.BÜYÜKKESKİN
9
29
2555-34
46
11
4
RUSTY BOY
4y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
S.AKBULATAP
A.HALİM CELALOĞLU
H.N.DERRE
2
0
0
20
5
SHANE
4y a a
DAI JIN (GB)
55.00
N.AVCİ
ALP Ş. EVCİMEN
HÜS.ÇAKMAK
1
51
12-8815
127
19
6
SOLDIER SWORD
4y d a
MENDIP (USA)
55.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
DAVUT ARSLANCA
R.TURAN
4
27
89663
127
15
1.34.42
7
LIFETIME
6y a k
KURTINIADIS (IRE)
51.00
Z.KARABULUTAP
OĞUZ YALÇIN
Y.ALAN
5
50
705-860
17
10
1.24.88
8
DİABOLİK
4y d k
KANEKO
54.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
10
34
061806
127
17
1.26.81
9
KEMANCI KIZ
4y d k
YONAGUSKA (USA)
53.00
A.ASLAN
M.LEVENT TOPSAKAL
Z.FIRAT
7
36
954505
127
10
10
KUDO
4y a k
KANEKO
53.00
B.AVERBAK
HÜLYA GÖDEK
S.YILMAZ
8
28
8280-00
17
8
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AEGEANS DREAM
3y d e
LUXOR
58.00
H.ÇİZİK
EGE ARIN DURGUN
M.KESİCİ
3
22
58-74
21
16
2
BARBAROSSA
3y d e
MOST IMPROVED (IRE)
58.00
G.KOCAKAYA
EMİR ALKAŞ
S.TAŞBEK
4
0
0
20
3
BROWNSVILLE
3y d e
LUXOR
58.00
A.SÖZEN
MURAT MERGİN
F.KILIÇ
8
0
3
38
19
4
COMANDAT
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
F.YÜKSEL
ARSLAN AYBEK
E.USLU
12
30
268-44
14
15
5
ÇAĞRI
3y d e
FAST STARS LINE
58.00
A.ASLAN
CUMA AKKILIÇ
ŞÜK. ÇELİK
11
30
8-94286
14
14
6
DOMINANCE
3y d e
DOMINO EFFECT
58.00
M.KAYA
ATAKAN YAZICIOĞLU
S.MUTLU
1
27
89-03
21
16
7
EXPLOSIVE STAR
3y a e
SEA THE MOON (GER)
58.00
A.KURŞUN
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
7
0
0
20
8
MAGIC FLY
3y a e
TONY MONTANA
55.00
Z.KARABULUTAP
OĞUZ YALÇIN
Y.ALAN
9
0
70
127
18
9
PATRIOTTICO
3y d g
ZANJERO (USA)
58.00
M.HAMEDİ
MEHMET İ. AKDENİZ
K.MELİKE
6
36
032
21
17
10
RED TORNADO
3y d e
CHARM SPIRIT (IRE)
58.00
D.YILDIZ
V.İBRAHİM ARACI
S.BİLGİÇ
2
0
2
21
19
11
RUGGIERO
3y d e
PRESSING (IRE)
58.00
T.YILDIZ
EMRAH KİSBU
M.ÖZ
5
32
774-302
28
14
1.33.18
12
WOLF CREEK
3y d e
SCARFACE
58.00
N.AVCİ
KEMAL KURT
Y.KAHRAMAN
10
0
0
20
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FACETHEPUCKOUT (IRE)
3y d e
61.50
S DONOHOE
MR JOHN STOCKER
J RYAN
2
77
2046-52
10
0
2
LOVE YOUR WORK (IRE)
3y a e
60.50
ROBBİE WALSH
MRS J WEST
ADAM WEST
13
75
35277-1
16
0
3
GREYBYCHOICE (IRE)
3y d g
60.00
E J WALSH
MR A A GOODMAN
N LITTMODEN
11
74
95-17
17
0
4
DERRY BOY
3y d g
59.00
J WATSON
PAUL CLARE ROONEY
P EVANS
5
72
8-2242
14
0
5
BALATA BAY
3y d e
59.00
LUKE CATTON
MR J R SHANNON
R HANNON
6
72
147527-
127
0
6
RAMBALDI (IRE)
3y d g
58.50
M MONAGHAN
MR ABBAS ALALAWI P
M BOTTI
12
71
9651-
127
0
7
VENTURA GLORY
3y d d
58.50
ROSSA RYAN
MİDDLEHAM PARK RACİN
R HANNON
7
71
5555-
127
0
8
OLOROSO (IRE)
3y a g
58.00
JOSHUA BRYAN
ROGER HETHERINGTON
A BALDING
1
70
628-
127
0
9
MUSHAAGEB (IRE)
3y d g
57.50
A ATZENI
MR M ALMARZOOQI
R VARIAN
8
69
63-64
9
0
10
RECUERDAME (USA)
3y d g
57.50
L STEWARD
MR ROBERT MOSS
S DOW
4
68
07415-
127
0
11
LETHAL MISSILE (IRE)
3y d g
57.00
H CROUCH
B ALLEN, G HILL N
C COX
10
67
540-
127
0
12
ANTONIA CLARA
3y d d
57.00
J P SPENCER
MR J W PARRY
S C WİLLİAMS
9
67
232-622
21
0
13
MAISIE MOO
3y d d
54.50
HOLLİE DOYLE
SİMON LOCKYER TİM
S L KEİGHTLEY
3
62
0-032
10
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GHAITH
4y d g
58.00
BEN CURTIS
AL SHAQAB RACING
H PALMER
2
0
0
0
2
HARRY'S BAR
4y a g
58.00
G WOOD
JAN AND PETER HOPPER
J FANSHAWE
4
0
5-
127
0
3
MAGICAL RIDE
4y a g
58.00
T QUEALLY
THE MAGIC HORSE SYND
RICHARD SPENCER
5
0
0
0
4
VALLACHY
4y d g
58.00
DAVID EGAN
MUIR RACING PARTNERS
W MUIR
3
0
0
0
5
MYSTICAL MOON (IRE)
4y a k
56.00
PHİL DENNİS
WENTDALE LİMİTED AND
D C GRİFFİTHS
1
45
95-6706
19
0
6
SARASOTA (IRE)
4y d k
56.00
NİCOLA CURRİE
MR J A OSBORNE
J OSBORNE
7
66
7-2-24
14
0
7
VELVET MORN (IRE)
4y d k
56.00
A ATZENİ
MRS SUSİE HARTLEY
W KNİGHT
6
0
54
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RIPPLET
4y d k
63.00
C BENNETT
THE FAIRY STORY PART
H MORRISON
2
0
45
16
0
2
BEQUEST
3y d d
55.50
D PROBERT
MİSS R DOBSON
R HODGES
3
0
33
19
0
3
EXOPTABLE
3y k d
55.50
GEORGİA COX
CHEVELEY PARK STUD
W HAGGAS
8
0
8-6
21
0
4
LADY SCHANNELL (IRE)
3y d d
55.50
A ATZENI
NICK BRADLEY RACING
M BOTTI
7
0
3
12
0
5
MONETA
3y d d
55.50
R HORNBY
MR W CLİFFORD
J PORTMAN
6
0
5-
127
0
6
MONGOLIA
3y d d
55.50
T MARQUAND
MRS R J MCCREERY
R HANNON
1
0
50-
127
0
7
SERAPHIM
3y k d
55.50
L MORRIS
EXCEL RACING PARTN
M BOTTI
4
0
0
0
8
SHE'S APPLES (IRE)
3y d d
55.50
J WATSON
BLOOMSBURY STUD
R CHARLTON
5
0
55-
114
0
9
STAR OF WAR (USA)
3y d d
55.50
S LEVEY
MR M H AL ATTİYA
R HANNON
9
82
725-
127
0
10
THORA (IRE)
3y d d
55.50
H BENTLEY
WOODCOTE STUD LTD
S DOW
10
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLUBORA (USA)
3y d d
55.50
T MARQUAND
CLUBORA TEAM AND PAL
R HANNON
4
0
77-
127
0
2
DAME FREYA STARK
3y a d
55.50
J FANNİNG
MİSS K RAUSİNG
M JOHNSTON
5
0
4-3
8
0
3
HOORIYA
3y d d
55.50
A ATZENİ
SHEİKH MOHAMMED BİN
M BOTTİ
3
0
0
12
0
4
LADY MASCARA
3y d d
55.50
G WOOD
HELENA SPRİNGFİELD L
J FANSHAWE
9
0
6
73
0
5
MADAME TANTZY
3y d d
55.50
C BİSHOP
MRS R F JOHNSON HOUG
EVE J-HOUGHTON
1
0
3-
127
0
6
NOOSHIN
3y d d
55.50
HAYLEY TURNER
MR IMAD ALSAGAR
C HİLLS
8
0
3-
120
0
7
SCENESETTER (IRE)
3y k d
55.50
H BENTLEY
MİSS YVONNE JACQUES
M BOTTİ
2
0
0
0
8
SO HI CARDI (FR)
3y d d
55.50
J WATSON
NICK BRADLEY RACING
R CHARLTON
6
0
5
19
0
9
WATCH AND LEARN
3y d d
55.50
M DWYER
MR C C BUCKLEY
A BALDİNG
7
0
99
35
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CARDSHARP
4y d g
61.50
J FANNING
SHEIKH HAMDAN BIN MO
M JOHNSTON
1
110
0308-31
10
0
2
GIOGIOBBO
6y d a
60.00
E J WALSH
MR G F CHESNEAUX M
N LITTMODEN
4
95
116-589
26
0
3
GLENDEVON (USA)
4y a g
58.00
S W KELLY
CAMPBELL, CLARKE, RE
R HUGHES
2
100
448227-
115
0
4
CROSSING THE LINE
4y d k
57.50
D PROBERT
SHEIKH JUMA DALMOOK
A BALDING
3
100
12211-7
80
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BREAKING RECORDS (IRE)
4y d g
60.50
BEN CURTIS
DR ALI RIDHA
H PALMER
7
85
43133-6
80
0
2
LIGHTNING CHARLIE
7y d g
60.50
J WATSON
LIGHTNING CHARLIE PA
MRS A PERRETT
1
85
124318-
127
0
3
GLOBAL ACADEMY (IRE)
4y d g
60.50
T MARQUAND
DR JOHNNY HON
MISS G KELLEWAY
8
85
95944-4
14
0
4
SOLDIER'S MINUTE
4y d g
59.50
J FANNING
WELDSPEC GLASGOW LIM
K DALGLEISH
2
83
570200-
127
0
5
TREACHEROUS
5y d g
59.50
C SHEPHERD
WOODHAM WALTER PARTN
E DE GILES
9
83
23-3111
14
0
6
RECKLESS ENDEAVOUR (IRE)
6y d g
59.00
J P SPENCER
NE-CHANCE MR L O'
T D BARRON
5
82
907-534
26
0
7
BIG LACHIE
5y d g
57.00
NICOLA CURRIE
A TAIT G J FERNAND
D M LOUGHNANE
4
77
224104-
127
0
8
CHOICE ENCOUNTER
4y a g
57.00
HOLLIE DOYLE
GREENFIELD RACING
ARCHIE WATSON
6
77
38-1147
14
0
9
COMPAS SCOOBIE
6y d g
56.50
S LEVEY
MRS J MORLEY
S C WILLIAMS
3
76
21-6305
14
0
10
KODILINE (IRE)
5y d g
56.00
GINA MANGAN
MR K MCCABE
P EVANS
10
75
7-15570
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GAVLAR
8y d g
60.50
C SHEPHERD
CANISBAY BLOODSTOCK
W KNIGHT
7
79
031787-
127
0
2
UNIT OF ASSESSMENT (IRE)
5y d g
60.50
J WATSON
MR A HETHERTON
W KNIGHT
11
79
63-2171
35
0
3
CORINTHIAN
6y d a
60.50
E J WALSH
MR JOHN R SAVİLLE
D SHAW
6
79
1240-6
25
0
4
CUBSWIN (IRE)
5y d k
60.00
HOLLIE DOYLE
MR D CALDWELL AND MR
N KING
9
78
4351-12-
127
0
5
GAWDAWPALIN (IRE)
6y d g
60.00
DAVID EGAN
MR H BALASURIYA
S KIRK
3
78
645-0-59
45
0
6
THAQAFFA (IRE)
6y d g
60.00
C BISHOP
THE CHAMPAGNE CLUB
MISS AMY MURPHY
5
78
632-380
23
0
7
DUTCH UNCLE
7y d g
60.00
J P SPENCER
MRS F SHAW
OLLY MURPHY
8
78
671-214
49
0
8
KING'S ADVICE
5y a a
59.50
J FANNING
MR SAEED JABER
M JOHNSTON
12
77
516-10-1
21
0
9
GALACTIC SPIRIT
4y a g
59.00
A ATZENI
NEWSELLS PARK STUD
M BOTTI
4
77
2-14-55
14
0
10
LAWN RANGER
4y d g
59.00
K FOX
CANISBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
10
77
64305-3
23
0
11
CENTRAL CITY (IRE)
4y d g
58.50
K O'NEILL
MR SPENCER COOMES
I WILLIAMS
1
76
9-51314
30
0
12
EL BORRACHO (IRE)
4y d g
58.50
T MARQUAND
MR ROBERT MOSS
S DOW
13
76
72226-9
23
0
13
ROAR (IRE)
5y d g
56.50
S DONOHOE
P INGLETT, J BASQUIL
E DE GILES
2
70
36-708-6
67
0
23 Mart 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İstanbul, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:00 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 23 mart 2019 cumartesi at yarışı bülteni, 23 mart 2019 at yarışı programı, 23 mart 2019 tjk yarış programı, 23 mart 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 23 mart 2019 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 23 mart 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 23 mart 2019 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni