Yarış Başlama Saati: 16:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANOTHER BANGER
3y a e
KANEKO
58.00
M.KAYA
CEM ÖZBELGE
İ.TEMEL
12
0
45
28
18
2
GIANT HEART
3y a e
BAY ÇİFTÇİOĞLU
58.00
MER.ÇELİK
H.BARIŞ EMRAH
MUR.AYDOĞDİ
8
18
08-7656
7
10
3
MERT ABİ
3y d e
MAXIMUS DREAM
58.00
B.M.MIRIK
ADEM AKTAŞ
A.DEMİRKIRAN
11
31
556454
9
16
4
SILVER SWORD
3y k e
TIZWAY (USA)
54.00
E.D.ÖKTEN APApranti
ÖMER ALTIN
Ö.ALTIN
4
35
037436
7
13
5
SIR ANTHONY
3y d e
TIZWAY (USA)
58.00
O.YILDIZ
FAZLI YURDABAK
K.İ.KÖSEOĞLU
3
0
6
11
19
6
SUPER STRIKE
3y a e
SUPER SAVER (USA)
58.00
H.KATI
V.BERKAY KANGAL
Z.TEMUÇİN
7
14
0-07
14
17
7
CONFESSA
3y d d
SUPER SAVER (USA)
56.00
M.ÇİÇEK
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
2
0
40
21
18
8
DREAM AGAIN
3y d d
TIZWAY (USA)
56.00
E.AKTUĞ
NİMET ARİF KURTEL
R.BİRDAL
9
31
339-4
70
16
1.15.83 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 06.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
9
EMOTIONAL
3y d d
GAZIBORA KHAN (GB)
56.00
B.AKÇAY
NÜKTE ÇANDIR
Z.TEMUÇİN
1
0
5
11
19
10
KARIŞMA SEN
3y d d
TOROK (IRE)
54.00
SER.YILDIZ APApranti
ŞAHİN SEKİN
E.Y.İYİDÖNER
10
26
4474-09
14
14
11
SUPER LUMINOVA
3y d d
YILDIRIMBEY
56.00
İ.DİNAR
ENDER COŞGUNSU
D.ALCEYLAN
6
0
86
98
18
12
YES HONEY
3y d d
CRIMEAN TATAR
52.00
E.AVŞAR APApranti
SUAT DİNÇ
S.BAYDAN
5
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KORKMAZEFE
8y k a
TURBO
63.00
M.ÇİÇEK
ŞABAN KARAMAN
A.DEMİRKIRAN
3
85
15-5181
14
20
2.32.50 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 05.01.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
2
SAİTBEY
7y a a
ANKA
57.00
İSM.YILDIRIM APApranti
İBRAHİM YALÇIN
M.YALÇIN
6
77
91-1042
14
17
2.30.23 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 05.01.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
3
DEMİRER
5y a a
ÖZHABER
55.00
İ.SOYAD
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
4
69
31-7526
11
16
4
DELİ YILDIRIM
5y a a
TURBO
54.00
N.ŞEN
FERİT SARAK
U.YOĞURTCU
1
67
624435
14
17
2.31.63 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 05.01.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
5
BÜYÜKKALE
7y k a
KAFKAS ŞAHI
51.50
G.YILDIZ
ÖMER DERİN
R.YILDIZ
5
62
85609-7
74
12
2.30.76 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 03.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
SAADIN KASIRGASI
4y d a
SAADIN GÜCÜ
50.00
M.KESKİN
HAKKI GÜLAL
ADN.POLAT
2
58
134563
7
16
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA RÜSTEM
3y d e
ABBAS YOLCU
56.00
SER.YILDIZ APApranti
MUSTAFA ERGÜR
E.Y.İYİDÖNER
3
51
441237
7
17
2
DISTURBIA
3y d d
HANBEŞ
56.00
İ.SOYAD
MUSTAFA GÜRCÜ
H.KARATAŞ
5
49
52-2112
7
19
3
DESERT FEVER
3y d e
TIZWAY (USA)
56.00
M.KAYA
SALİH KAYA
MERT KORKMAZ
1
50
11
14
20
4
ESCANOR
3y d e
GRAYSTORM
55.00
E.AKTUĞ
VEHPİ GÜZELOCAK
B.TURGUL
2
41
623-142
11
18
5
JOHN ABRUZZI
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
A.KURŞUN
EMRAH AGUN
S.ALTUNBAŞ
6
47
32432-1
35
20
6
POWER AGAIN
3y a e
CATAPULT (USA)
54.00
O.ATMACA
YASEMİN SÜSLÜ
A.DEMİRKIRAN
4
42
60-21
14
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANOĞLUCAN
6y a a
HIZLITAY
59.00
M.ÇİÇEK
MUHARREM CAN
D.TEKELİ
3
86
123322
11
19
1.37.26 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 08.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
DEMİR NİHAT
6y a a
GÜRGÖKÇE
59.00
V.DEMİR
GÖKHAN ERDOĞAN
Ö.ALTIN
2
86
2-16811
12
20
1.37.12 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 08.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
AL BAYHAN
5y a a
BAYHAN
56.00
H.KATI
MEHMET KORKMAZ
K.KORKMAZ
5
41
8-30400
4
11
1.40.13 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 26.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
4
GERÇEKÇİOĞLU
5y a a
AYABAKAN
55.00
M.M.BİLGİN
GÜNGÖR AÇİCİ
M.AKALIN
1
73
224-638
11
15
1.36.01 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 17.09.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
BALDİYAR
7y d k
TÜMÖZ BEY
54.50
İ.SOYAD
HAKAN ÖZDEMİR
HÜS.KARABULUT
4
66
48-2034
12
15
1.36.74 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 23.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BONGUSTA
3y a e
PERFECTO
58.00
B.KILINÇ
SÜLEYMAN DEMİR
O.BULUT
4
32
29-6556
14
12
2
CEM İSO
3y d e
PACO BOY (IRE)
58.00
MER.ÇELİK
CEM SOYDAN
M.AKALIN
10
36
247-42
14
16
3
DERKO
3y d e
LION HEART (USA)
56.00
SER.YILDIZ APApranti
BAHAR BAŞ
A.E.BAŞ
3
27
575887
7
11
1.13.12 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 06.01.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
4
MİRALAYIM
3y k e
LUXOR
58.00
A.KURŞUN
DİNÇER TOLGA SALTABAŞ
F.ÇELTİK
9
39
37233-4
60
17
5
OĞLUM MUSTAFA
3y a e
GRAYSTORM
58.00
E.AKTUĞ
AYHAN KORKMAZ
B.TURGUL
2
0
23
127
18
6
STORM BLOOD
3y d e
GRAYSTORM
58.00
M.ÇİÇEK
GÜLÜN ALBAYRAK
B.TURGUL
8
28
2-79
47
17
7
MY GOLDEN QUEEN
3y a d
DAREDEVIL (USA)
59.00
V.DEMİR
HASAN AKBULUT
M.Y.AKKEYİK
1
38
4-32235
21
17
8
ATOMIC HEART
3y d d
LION KING
56.00
O.YILDIZ
ENDER COŞGUNSU
D.ALCEYLAN
5
0
5-0
7
18
9
GEÇ BUNLARI
3y d d
PERFECT STORM
56.00
B.AKÇAY
AYHAN PEHLİVAN
M.YALÇIN
11
0
8
11
19
10
MASTER DEGREE
3y d d
CRIMEAN TATAR
55.00
İSM.YILDIRIM APApranti
ELÇİN DOĞAN KURU
S.ALTUNBAŞ
6
0
59
48
18
11
QUEEN ARTEMİSİA
3y d d
MYBOYCHARLIE (IRE)
56.00
U.TEMUR
LENA İŞÇİ
H.KABUKCI
7
31
5-38
21
17
12
TERRUBIA
3y d d
LION HEART (USA)
56.00
İ.DİNAR
LALE M. ATMAN
O.BULUT
12
37
42662-3
21
16
1.14.79 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 20.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLIKAYA
4y d a
CUVEE (USA)
60.00
M.ÇİÇEK
HALİL ÇANKAYA
Y.ÇANKAYA
9
87
1-13715
14
19
1.21.33 Bu derece Adana Yeşiloba Hipodromu'nda, 04.06.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
2
OSIRIS
5y d a
SMART ROBIN (JPN)
59.00
E.AKTUĞ
MUHAMMED MANTAR
R.YILDIZ
6
66
6-15337
14
16
1.21.09 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 15.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
3
BEST OF ROCK
5y d a
MENDIP (USA)
56.00
U.TEMUR
HASAN ALTUNBAŞ
MUR.AYDOĞDİ
4
53
21-6414
28
19
1.21.14 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 15.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
4
ATIBA
8y d a
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
C.TEPE
ALİ PASO
S.BAYDAN
12
70
2-45555
14
17
1.19.41 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 06.04.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
5
BRAVE THE STORM
4y a a
SIDNEY'S CANDY (USA)
51.00
E.AVŞAR APApranti
IŞIL GÜNEŞ
O.BULUT
8
62
536923
4
15
6
MICHEAL
4y d a
HEMSWORTH (USA)
55.00
B.M.MIRIK
A.FERHAT KÜÇÜKER
E.AYHAN
3
83
641-371
28
20
1.23.68 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 22.08.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
7
RAYO
5y d a
MALİ
52.00
S.ALTAY APApranti
NUSRET ÖZBAĞ
TU.TURAN
5
34
0-75289
14
8
8
FLYING MACHINE
4y d a
TOROK (IRE)
53.00
SER.YILDIZ APApranti
BÜLENT BENZER
Ş.ÖZGÜR
2
28
4330-00
63
10
9
MEKANSIZ
4y k a
GENERAL QUARTERS (USA)
54.00
O.ATMACA
MEHMET DEMİRKOL
Y.KARAKÜÇÜK
7
44
608757
127
12
1.21.65 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 19.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
10
MY FIRST STEP
4y d a
LION HEART (USA)
54.00
B.AKÇAY
MEHMET AYDOĞAN
D.ALCEYLAN
1
39
7808-1
60
20
11
STAY BRIGHT
4y d a
MIDNIGHT STORM* (USA)
54.00
G.YILDIZ
DENİZ AY
T.DOĞAN
10
50
6-20024
14
16
1.21.68 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 15.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
12
SÜPER SADİ
4y d a
SCARFACE
55.00
A.KURŞUN
HAKAN BOYAV
B.TURGUL
11
61
96-6333
14
14
1.22.64 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 27.02.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BERTAN BİR
4y a a
SERHANTAY
60.50
B.AKÇAY
HALİL ÇİÇEK
R.YILDIZ
5
68
133-841
14
20
2.18.31 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 27.02.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
2
HUSREV
4y a a
ÖZHABER
59.50
SER.YILDIZ APApranti
V.HAKAN KELEŞ
S.EREN
8
68
15-1112
21
19
3
MAHMUT USTA
4y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
M.ÇİÇEK
ABDULMUTALİP GÜNER
Z.TEMUÇİN
7
63
2-24141
7
20
2.18.16 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 13.02.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
4
YAŞARSERAP
4y a k
KAYAYÜREKLİ
60.50
E.AKTUĞ
YUNUS KARAKOÇ
B.KOCAKAYA
6
68
539111
7
20
2.17.62 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 27.02.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
5
KIZIL GEZEGEN
4y k a
TURBO
54.00
MER.ÇELİK
MUHANNAD DARAVSHA
D.ALTIN
1
55
5-12723
14
17
2.17.93 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 27.02.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
6
TAŞUCU
4y d a
BABA MEVLÜT
52.50
S.ALTAY APApranti
ERDEM BEKMEZCİ
Y.YILDIZ
4
54
444-570
21
15
2.21.80 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 27.02.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
7
MUNZUR
4y a a
TURBO
50.00
M.KESKİN
MURAT ARSLAN
ÇET.ARSLAN
2
45
784372
7
14
2.17.72 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 12.11.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
8
ÖZKURUŞBEYİ
4y k a
TAMERİNOĞLU
50.00
İ.DİNAR
MÜHİTTİN ALAK
ADN.POLAT
9
37
6-46360
7
13
9
BOSS
4y a a
CANKARDEŞLER
50.00
E.AVŞAR APApranti
MAHMUT BİLGİÇ
O.BULUT
3
36
966100
7
18
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REAL PATEK
6y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
63.00
M.KAYA
SELİM KAYA
HAMZA KAYA
6
87
321143
14
18
2.18.49 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 05.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
2
RAINBOW STORM
4y d a
EXAGGERATOR (USA)
55.00
M.ÇİÇEK
SEMRA ERKUŞ
O.BULUT
7
75
440511
14
20
2.18.31 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 17.08.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
3
KAHRAMAN TRADER
5y d a
MENDIP (USA)
56.00
A.KURŞUN
HARUN KAHRAMAN
E.DIBLEN
5
73
3-41324
14
17
2.15.35 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 13.05.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
4
BEST FRIEND
6y a a
LION HEART (USA)
54.50
M.M.BİLGİN
ALİ SERKAN DEMLİ
F.A.YEŞİLBUDAK
2
70
364856
14
14
2.16.58 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 10.07.2022 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
5
EVERYTHING ALRIGHT
4y d a
LION HEART (USA)
50.50
O.YILDIZ
FIRAT GÖKHAN DOĞAN
C.T.KÖSE
1
66
12-2524
18
17
2.20.51 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 01.03.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
CATANZARO
4y a a
GRAYSTORM
50.00
O.ATMACA
MUSTAFA ÖZYAZICI
M.AKALIN
4
54
6096-40
46
12
7
THE WALL
5y d a
DERVİŞ AĞA
50.00
M.KESKİN
ONUR METİN
H.KABUKCI
3
51
16405-2
56
15
2.16.61 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 14.03.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KING FATİH
3y d e
YILDIRIMBEY
61.00
A.KURŞUN
H.HÜSEYİN ÇELİKKILIÇLAR
O.BULUT
5
38
2-43244
7
17
2
DARK FLIGHT
3y d e
ÇAKAL CARLOS
58.00
İ.SOYAD
BERK PELENK
T.SOYAD
11
0
86
22
18
3
FULLMAN
3y a e
WIENER WALZER (GER)
58.00
O.YILDIZ
ENDER COŞGUNSU
D.ALCEYLAN
4
13
7-698
7
16
4
GOOD BYE BRO
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
54.00
İ.AKIN APApranti
MEHMET KORKMAZ
K.KORKMAZ
9
25
703-087
39
11
5
THE SHOCKING
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
M.M.BİLGİN
CEMİL TANER
M.AKALIN
3
32
47-5543
7
17
6
BETTY BOOP
3y d d
PACO BOY (IRE)
56.00
M.KAYA
ÇAĞLAR ÖZDİL
MUR.AYDOĞDİ
6
0
8-6
14
18
7
CATIMINI
3y d d
PACO BOY (IRE)
56.00
N.ŞEN
FERİT SARAK
U.YOĞURTCU
8
28
7-7455
7
15
8
DAYWATCH
3y d d
GUSTAV KLIMT (IRE)
56.00
MER.ÇELİK
EMİR ALKAŞ
Z.TEMUÇİN
2
0
86
21
18
9
DEVIL HUNTER
3y a d
DAREDEVIL (USA)
52.00
E.D.ÖKTEN APApranti
KAAN TURAN YURDABAK
K.TURAN YURDABAK
7
0
8
70
19
10
MISS PERA
3y d d
GAZIBORA KHAN (GB)
56.00
İ.DİNAR
MURAT KARA
T.DOĞAN
1
13
80-6687
7
12
1.17.74 Bu derece İstanbul Veliefendi Hipodromu'nda, 20.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili ko
11
WINGS OF GOLD
3y d d
TIZWAY (USA)
56.00
U.TEMUR
FATMA ÇETİN
M.AKALIN
10
15
099
127
17
10. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇAĞLAYANBEY
4y a a
HABERKAN
57.00
E.D.ÖKTEN APApranti
ADİLE ERDOĞAN
S.BAYDAN
4
38
524214
7
19
1.40.12 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 22.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
2
BARANEFE
4y a a
ENDEREFE
57.00
İSM.YILDIRIM APApranti
SEÇKİN TOYDEMİR
M.YALÇIN
10
50
725542
7
17
1.38.47 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 29.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
3
ZEYBEK AĞA
4y a a
TURBO
57.00
S.ALTAY APApranti
ERDEM BEKMEZCİ
Y.YILDIZ
12
51
7-34462
7
16
1.38.27 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 15.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
4
GÖKOĞLUM
4y k a
TRANSİT
58.00
O.YILDIZ
ALİ PASO
S.BAYDAN
3
45
413325
7
17
1.40.09 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 02.02.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
5
AVCIM
4y k a
JOKER
56.00
U.TEMUR
MEHMET AVCI
K.KORKMAZ
9
43
53-7640
18
13
1.40.76 Bu derece Ankara 75. Yıl Hipodromu'nda, 27.07.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
6
SEMİHAN
4y a a
ÖZGÜNHAN
56.00
H.KATI
HAKKI GÜLAL
ADN.POLAT
2
36
400317
7
19
1.42.91 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 05.01.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
7
SON AKTAŞ
4y k a
AKTAŞOĞLU
56.00
G.YILDIZ
ADEM AKTAŞ
MERT KORKMAZ
5
34
6-71657
7
17
1.42.36 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 22.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
8
YENGİZ
4y k k
KOPUZ
56.00
M.KESKİN
MURAT ARSLAN
ÇET.ARSLAN
1
41
044801
11
20
1.38.50 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 22.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
9
ZEYTİN TAY
4y k k
GÜRGÖKÇE
56.00
İ.SOYAD
MUHANNAD DARAVSHA
D.ALTIN
11
41
0-32574
11
16
1.40.83 Bu derece Antalya Hipodromu'nda, 05.12.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu için tıkl
10
NAZLI ÇOCUK
4y k k
TURBO
53.00
C.TEPE
FEHMİ DEMİR
ÇET.ARSLAN
6
31
49-0700
20
12
1.39.27 Bu derece Kocaeli Kartepe Hipodromu'nda, 05.09.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
11
YILDIZ ATEŞİ
4y a k
ATEŞTOPU
53.00
İSA YILDIRIM APApranti
AVNİ KAYA
HAMZA KAYA
8
31
419-057
18
16
1.40.66 Bu derece İzmir Şirinyer Hipodromu'nda, 15.02.2024 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu iç
12
ÖNDER
4y a a
AYABAKAN
56.00
B.AKÇAY
MUHANNAD DARAVSHA
D.ALTIN
7
36
658630
7
14
1.41.12 Bu derece Bursa Osmangazi Hipodromu'nda, 30.10.2023 tarihinde yapılmıştır. İlgili koşu i
Philadelphia ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIPLOCK (KY)
4y k k
55.00
DEXTER HADDOCK
OVER THE MOON RACING
LOUIS C LINDER, JR
1
50
11593-9
49
0
2
LEAN ON E (ON)
7y d k
52.50
ELISEO RUIZ
ALICIA K MORGAN
TIMOTHY J SHAW
2
52
354-419
22
0
3
PARISIAN VIBE (FL)
5y a k
56.00
LUIS M OCASIO
EAST STREET STABLE
SILVINO RAMIREZ
3
57
078-441
20
0
4
MORE RANSOM (PA)
5y d k
56.00
JULIO CORREA
WARRIOR'S REWARD LLC
SCOTT A LAKE
4
53
22-8812
7
0
5
MRS BELL (NY)
5y a k
55.00
INOEL BEATO
LUCAS RACING STABLES
BONNIE LUCAS
5
61
150-182
11
0
6
CREME CARAMEL (KY)
5y a k
55.00
WILFRED VASQUEZ
GR RACING STABLE
CARLOS E CABAN
6
52
2412-57
29
0
7
MS MERRABEL (KY)
7y d k
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
ALEXANDER J MARTINEZ
ALEXANDER MARTINEZ
7
59
485-526
7
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:07
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOCIAL JOE (PA)
5y a g
51.50
FRANCISCO MARTINEZ
PCC STABLE
ELI BETANCOURT
1
34
94-4458
20
0
2
LORD SEABEE (PA)
4y k g
56.00
ANTHONY Y NUNEZ
SUZANNE H JENKINS
SUZANNE H JENKINS
2
34
8637-85
20
0
3
WHISKEY PRIZE (PA)
4y a g
54.00
ELISEO RUIZ
S D TRADING
J GUADALUPE GUERRERO
3
54
332-652
20
0
4
RAMBLININMYSHOES (PA)
4y d g
54.00
DAYLOR BERRIOS-LOPEZ
VACCARO RACING STABL
MONTE GELROD
4
34
09-24
22
0
5
DOCTOR MAGIC (NY)
4y a g
56.00
RICHARD MITCHELL
EMERALD RACING STABL
HEROLD O WHYLIE
5
33
798-746
20
0
6
HUMBLE JOE (PA)
4y a g
56.00
AJHARI WILLIAMS
ROBERT F WHITE
ABDUL WILLIAMS
6
46
334-673
20
0
7
SHEA D CAPTURE (FL)
5y a g
51.50
JOHARIEL A RODRIGUEZ
JSK NANDA RACING
ANGEL SANCHEZ- PINERO
7
36
8089-37
20
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CATTY'S UNCLE (PA)
5y a g
55.00
ANDY HERNANDEZ
FIVE C'S STABLE
MARY A PATTERSHALL
1
65
2437-25
14
0
2
FULL CONTACT (KY)
6y a g
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
PEREZ STABLES LLC
CARLOS SOTO
2
46
5565-70
13
0
3
AYE (PA)
5y k g
55.00
WILFRED VASQUEZ
V Q RACING STABLE LL
JAMES E NICHOLSON, JR
3
60
3246-33
13
0
4
MIDNIGHT MOONSHINE (ON)
4y a a
55.00
DEXTER HADDOCK
OVER THE MOON RACING
LOUISE C LINDER, JR
4
65
162083
96
0
5
KNOCKOUT WIN (PA)
4y a g
54.00
ELISEO RUIZ
LUIS R ORANTES
MONTE GELROD
5
49
62-3631
20
0
6
SPIRIT'S HERO (PA)
5y a g
55.00
MADELINE ROWLAND
TWO BEST FRIENDS STA
DEE CURRY
6
52
5370-72
13
0
7
IRA THE ICON (PA)
4y d g
55.00
AJHARI WILLIAMS
BRADFORD CONNARD
MELECIO SALDANA GUERRERO
7
57
152-674
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:01 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OUT OF AMMO (PA)
4y d k
55.00
JULIO A HERNANDEZ
THOMAS G COULTER
ERIN C MCCLELLAN
1
52
715-542
25
0
2
AMALFI LADY (KY)
4y d k
55.00
AJHARI WILLIAMS
CECELIA M EVANS
KIMBERLY CHRISTMAN
2
42
124-672
15
0
3
CREATIVE COPY (PA)
4y k k
55.00
ABNER ADORNO
HARDESTY STABLES
MICHAEL M MOORE
3
57
365-624
29
0
4
JOY'S PRIDE (NJ)
8y d k
55.00
RAMON F MOYA
HENRY BOENNING ROR
RORY K HUSTON
4
39
34346-5
15
0
5
GORMLEY GIRL (ON)
5y a k
52.50
ELISEO RUIZ
ALEXANDER J MARTINEZ
ALEXANDER MARTINEZ
5
51
76-4853
15
0
6
MOONLITE IN HEAVEN (CA)
5y k k
55.00
MADELINE ROWLAND
CM RACING
ROBERT MOSCO
6
42
461-536
15
0
7
LOST LUGGAGE (KY)
4y a k
56.00
SILVESTRE GONZALEZ
CHARLES A ORFE
ALFREDO VELAZQUEZ
7
61
254-421
20
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:28
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLOUDY TIMES (PA)
5y d k
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
THE HUTCH
ERNESTO PADILLA-PRECIADO
1
34
4217-01
41
0
2
PACHELBEL (PA)
4y d k
55.00
FRANKIE PENNINGTON
NEWELL THOROUGHBREDS
JOHN C SERVIS
2
52
3835-16
29
0
3
BOHEMIA BABE (PA)
6y d k
55.00
YABRIEL C RAMOS
FRANPEJO STABLE
PEDRO MERCEDES
3
33
57447-4
14
0
4
DUNE JUMPER (PA)
5y d k
50.50
JOHARIEL A RODRIGUEZ
WILLIAM J HOGAN JR
WILLIAM J HOGAN JR
4
44
1-40665
14
0
5
FOREST MAIDEN (ON)
4y a k
52.50
ELISEO RUIZ
OVER THE MOON RACING
LOUIS C LINDER, JR
5
46
041-708
28
0
6
HIDDEN CACHE (PA)
5y d k
52.50
DAYLOR BERRIOS-LOPEZ
VICTORIA ALIH STABLE
ELLIOTT SOTO-MARTINEZ
6
52
8855-78
28
0
7
MY JO JO (KY)
4y d k
55.00
ABNER ADORNO
GLEN GADDY
THOMAS IANNOTTI
7
52
763143
106
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:59
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLD BLING (PA)
4y d g
56.00
JORGE L GONZALEZ
PRIMAVENTURES LLC
ANTHONY CARANGO
1
41
674-44
34
0
2
PINE ALLEY (NJ)
4y d a
56.00
FRANKIE PENNINGTON
K C J STABLE
JAMES T RYERSON
2
50
3886-67
16
0
3
THE GRAYT PUMPKIN (PA)
4y k g
56.00
AJHARI WILLIAMS
ALL IN RACING STABLE
FARREL MANN
3
47
07826-3
77
0
4
CALL ME NOW (PA)
4y d g
56.00
ANDY HERNANDEZ
WARRIORS REWARD LLC
SCOTT A LAKE
4
35
683
88
0
5
RAISEDAROOFCHARLIE (KY)
5y a g
54.00
ELISEO RUIZ
STEVEN KREBS
STEVEN KREBS
5
59
433536
83
0
6
WARRIOR'S SPECIAL (PA)
4y a g
56.00
ABNER ADORNO
WARRIORS REWARD LLC
SCOTT A LAKE
6
0
0
0
7
PACIFIC STATES (KY)
4y a g
56.00
MYCHEL J SANCHEZ
MIRIAM MUNOZ
JACINTO SOLIS
7
61
3355-74
22
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:26
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG CITY BOB (KY)
7y a a
55.00
MYCHEL J SANCHEZ
JAY R RICIGLIANO
MICHAEL V PINO
1
67
4443-07
29
0
2
BAD GUY (NY)
9y a g
55.00
JORGE A VARGAS, JR
ALEXANDER KAZDAN
ALEJANDRO MAYMO
2
65
4076-40
13
0
3
EXTREME FORCE (KY)
7y a g
55.00
WILFRED VASQUEZ
ALL IN RACING STABLE
FARREL MANN
3
57
7486-09
41
0
4
AMIGOS GUITAR (PA)
5y a g
50.50
FRANCISCO MARTINEZ
3 AMIGOS 3 STABLES
JORGE DIAZ
4
57
958-356
14
0
5
CAPTAIN CHAZZ (PA)
5y d g
55.00
JOEZER RANGEL
FRANPEJO STABLE
PEDRO MERCEDES
5
47
872088
118
0
6
PRIMORDIAL FEAR (ON)
5y d g
51.50
JEAN AGUILAR
FF RACING STABLE
FELIX L FLORES -COBA
6
62
545-675
14
0
7
PORSUPUESTO (PA)
5y a g
55.00
DEXTER HADDOCK
RALPH BRUNO D D
STEVEN KREBS
7
65
57-6672
14
0
8
EMPIRE'S SCORE (IN)
7y d g
55.00
ANDREW WOLFSONT
BILLY BOYS STABLE
HOWARD R BROWN, JR
8
66
3647-43
14
0
9
WE READY (KY)
6y a g
55.00
JORGE L GONZALEZ
LOS ESABLOS
RUPERTO A PEREZ
9
63
80-8299
22
0
10
REFUND RIGLER (PA)
5y d g
55.00
ANGEL CASTILLO
MELECIO SALDANA GUER
MELECIO SALDANA GUERRERO
10
54
78-5489
13
0
11
JUST A THOUGHT (PA)
6y a g
52.50
ELISEO RUIZ
FIVE C'S STABLE
MARY A PATTERSHALL
11
60
270556
127
0
12
NICK THE CARDSHARK (FL)
10y d a
55.00
ANTHONY SALGADO
JMM STABLE
KIMBERLY A GRACI
12
59
59-2809
14
0
13
STRAWBERRY CONE (KY)
5y k g
55.00
JERMAIN BURKE
CARL C JONES
CARL C JONES
13
73
31420-6
13
0
14
CATCH MY VIBE (MD)
7y d g
55.00
RICHARD MITCHELL
PEMBROKE HALL RACING
MARTIN THOMPSON
14
55
490-025
14
0
15
STAR WEAVER (KY)
7y a g
55.00
MADELINE ROWLAND
MCA RACING STABLE LL
CLAUDIO A GONZALEZ
15
90
221541
127
0
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:53
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BREEZY DANCE (PA)
3y d d
55.00
JORGE A VARGAS, JR
HARDESTY STABLES
MICHAEL M MOORE
1
41
7284-51
27
0
2
MARIA SAYS SO (PA)
3y d d
53.50
MYCHEL J SANCHEZ
RALPH BRUNO D D
STEVEN KREBS
2
46
315-644
14
0
3
CORONA CAMPIONE (PA)
3y k d
53.50
ABNER ADORNO
CROWN STABLE
JOHN C SERVIS
3
47
5751-5
27
0
4
GYPSY WANDERER (PA)
3y a d
53.50
DEXTER HADDOCK
CATCH ME IF YOU CAN
JOSUE ARCE
4
39
737-351
34
0
5
LA COLORADA (KY)
3y a d
51.00
ELISEO RUIZ
PEREZ STABLES LLC
ANGEL SANCHEZ-PINERO
5
36
8324-1
20
0
6
NEXT GIRL (MD)
3y a d
53.50
JEAN G BRICENO
WWCD, LLC
W ROBERT BAILES
6
49
668-12
16
0
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEIGHBELLINE (PA)
3y a d
55.00
ABNER ADORNO
MARK A RUBENSTEIN
MARYA K MONTOYA
1
39
06-21
21
0
2
BURNING EMBERS (KY)
3y a d
55.00
SILVESTRE GONZALEZ
PEWTER STABLE AND MA
KATHLEEN A DEMASI
2
47
517-1
27
0
3
APRIL CLOVER (KY)
3y a d
51.50
DAYLOR BERRIOS-LOPEZ
TOP NOT RACING
MICHAEL M MOORE
3
46
221692
123
0
4
BAY BAY BIRDIE (PA)
3y d d
53.50
LUIS R RIVERA, JR
RACING GAMBIT LLC
ROBERT E REID, JR
4
27
69675-1
49
0
5
BAILINTIN (FL)
3y d d
53.50
DEXTER HADDOCK
SMART ANGLE LLP
MICHAEL V PINO
5
49
1363-8
52
0
6
GRACE REFORMED (NY)
3y d d
51.50
ELISEO RUIZ
JOHN JULIA
MICHAEL L CATALANO, JR
6
51
4134-24
19
0
7
DIANE'S MERLOT (KY)
3y d d
53.50
MYCHEL J SANCHEZ
DAVID A STRAUSS
MICHAEL V PINO
7
43
415-7
19
0
8
FAYTASTIC (PA)
3y d d
53.50
MADELINE ROWLAND
THOMAS IANNOTTI, IV
THOMAS IANNOTTI, IV
8
40
51-54
11
0
9
SWANS ISLAND (PA)
3y k d
53.50
ANDY HERNANDEZ
ROBERT C ROFFEY, JR
MARYA K MONTOYA
9
41
74537-1
41
0
Vaal Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IN A BLUE MOON (SAF)
4y a g
60.00
T MATSOELE
P J PASCOE
LUCKY HOUDALAKIS
5
76
64344-5
33
0
2
BREATH OF MAGIC (SAF)
4y d g
60.00
S MYENDEKI
F BRONKHORST
FANIE BRONKHORST
2
70
07-5253
17
0
3
SWORD OF MERCY (SAF)
5y a g
60.00
G DADAMASI
MGAS BLOODSTOCK
JOE SOMA
8
68
74227-6
10
0
4
VOLTE FACE (SAF)
5y a g
60.00
T LUKHELE
W VAN DER WESTHUIZEN
HEINRICH VAN DER WESTHUIZEN
7
67
533-837
10
0
5
PIKE PLACE (SAF)
5y d g
60.00
C MABAYA
M C BAARS
DIANNE STENGER
3
63
6647-74
26
0
6
POMO CLAPPER (SAF)
4y d g
60.00
S MKHUMBUZI
M S LIMA
JAAP VISSER
1
62
790-874
10
0
7
KANIMAMBO (SAF)
5y d g
60.00
T NCUME
D DE ANDRADE
DIANNE STENGER
6
56
547765
127
0
8
AL AKHTAAR (SAF)
4y d g
60.00
A FENI
AL ADIYAAT SOUTH AFR
MIKE DE KOCK
10
0
7-4
17
0
9
DECEPTION PASS (SAF)
4y d g
60.00
V SITHETHO
ESTATE LATE K SOAL
M G AZZIE/A A AZZIE
4
0
34
127
0
10
RUSSIAN LOTUS (SAF)
4y d g
60.00
P MONGQAWA
THE PLAYGATE SA
TONY PETER
9
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALCARAZ (SAF)
3y d g
58.50
K J LIHABA
D CHINSAMMY
WEIHO MARWING
3
0
06
98
0
2
GREATBALLOFFIRE (SAF)
3y d e
56.00
T MAYHEW
M P A BURGER
ROY MAGNER
1
0
6
31
0
3
LEAD THE CHARGE (SAF)
3y d e
60.00
M YENI
B G GARDNER
M G AZZIE/A A AZZIE
6
0
7
59
0
4
MOONLIGHT TRADER (SAF)
3y d e
58.50
R A VENNIKER
M J KAPNIAS
PAUL MATCHETT
7
0
23
31
0
5
PAGE BOY (SAF)
3y d e
60.00
G LERENA
J F L M F WERNARS
SEAN TARRY
2
0
0
0
6
PRIMAL FEAR (SAF)
3y d e
60.00
S MOODLEY
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
4
0
6
12
0
7
MESSALINA (SAF)
3y d d
57.00
M V'RENSBURG
A J VAN HUYSSTEEN
CORNE SPIES
5
69
645
12
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AFRICAN BEAUTY (SAF)
3y d d
60.00
M YENI
C SOAL
M G AZZIE/A A AZZIE
6
0
3
17
0
2
BEVERLY BABY (SAF)
3y d d
60.00
J R SYSTER
G R SADLEIR
ROY MAGNER
2
0
09
31
0
3
COCOMELON (SAF)
3y d d
60.00
G LERENA
M A CURRIE
SEAN TARRY
1
0
0
0
4
FATAL FLAW (SAF)
3y d d
60.00
K MATSUNYANE
ASSM RACING SYNDICAT
BRETT CRAWFORD
9
0
6
12
0
5
FREE IN SEATTLE (SAF)
3y d d
60.00
J GATES
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
5
0
5
47
0
6
INTRO (SAF)
3y d d
60.00
S MOODLEY
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
8
79
7525
23
0
7
OLIVIA'S WAY (SAF)
3y d d
56.00
T MAYHEW
G R SADLEIR
ROY MAGNER
10
0
6
23
0
8
PARTY PUNCH (SAF)
3y d d
60.00
D SCHWARZ
E BLOME
PHILLIP LABUSCHAGNE
7
0
0
0
9
QUEEN OF FIRE (SAF)
3y d d
58.50
R A VENNIKER
M J KAPNIAS
PAUL MATCHETT
4
75
03-2
26
0
10
RADIANT HEAT (SAF)
3y a d
60.00
M V'RENSBURG
A J VAN HUYSSTEEN
CORNE SPIES
3
69
8257
12
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPRINGER (SAF)
4y d k
60.00
G LERENA
P J MOOR
ROY MAGNER
1
76
6334-25
17
0
2
ARCTIC VIXEN (SAF)
4y a k
60.00
D SCHWARZ
J J HABIB
FABIAN HABIB
2
70
0993-44
38
0
3
BLUE QUARTZ (SAF)
4y k k
60.00
S KHUMALO
M M DE WET
FANIE BRONKHORST
7
68
437
17
0
4
ANGEL OF MY HEART (SAF)
4y d k
60.00
M YENI
B A VICTOR
CORRIE LENSLEY
6
63
556
127
0
5
EXQUISITE DAWN (SAF)
4y a k
58.50
K J LIHABA
D GOVENDER
WEIHO MARWING
3
63
958256
127
0
6
PERFORM (SAF)
5y d k
58.50
R A VENNIKER
G ECKERT
DAVID NIEUWENHUIZEN
5
55
2063-96
26
0
7
BACARDI BABE (SAF)
4y d k
60.00
N KLINK
B I D'OLIVEIRA
BRETT WEBBER
9
54
780
12
0
8
ATCHISON TOPEKA (SAF)
5y a k
60.00
M V'RENSBURG
E BLOME
PHILLIP LABUSCHAGNE
8
51
736684
127
0
9
SENSUAL KISS (SAF)
4y d k
60.00
C ZACKEY
D SHAWE
LUCKY HOUDALAKIS
4
0
7
28
0
10
SLANJ A VA (SAF)
4y k k
56.00
N NASTILI
S DELPORT
PHILLIP LABUSCHAGNE
10
0
0
117
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RENY (SAF)
5y d k
60.00
K MATSUNYANE
ASSM RACING SYNDICAT
BRETT CRAWFORD
2
96
25035-9
17
0
2
UNITED COUNCIL (SAF)
5y d k
60.00
S KHUMALO
COLIN BIRD
ROBBIE SAGE
12
95
35451-5
51
0
3
SLINKY MAPIMPI (SAF)
5y d g
58.50
C HABIB
J M VERMEULEN
P P / J M VERMEULEN
3
88
148-122
19
0
4
PROFESSOR SNAPE (SAF)
5y k g
58.50
G LERENA
R M SEWGOOLAM
J A JANSE VAN VUUREN
10
87
5163-54
28
0
5
POSITIVE ATTITUDE (SAF)
6y d g
58.50
C MAUJEAN
S BHANA
JOE SOMA
6
86
652-211
12
0
6
TWENTY DRACHMA'S (SAF)
4y d g
56.50
P MXOLI
W D JACKSON
STUART PETTIGREW
13
92
2351-12
31
0
7
JET DYNASTY (SAF)
5y d g
55.00
R A VENNIKER
ITSSA IT BUSINESS
SEAN TARRY
8
86
415-665
10
0
8
MAMBO COME TESIO (SAF)
5y d g
56.50
M V'RENSBURG
W CHOW
MIKE DE KOCK
5
83
11556-6
19
0
9
BANHA BRIDGE (SAF)
8y a g
56.50
S MOODLEY
A J COHEN
CANDICE DAWSON
7
82
302-122
40
0
10
OPERA GLASS (SAF)
7y a k
56.00
D SCHWARZ
S DELPORT
PHILLIP LABUSCHAGNE
1
86
354-002
5
0
11
AFRAAD (SAF)
8y d g
54.50
K A BREWER
S DELPORT
PHILLIP LABUSCHAGNE
4
79
55166-3
12
0
12
ARLINGTON ACTION (SAF)
6y d g
52.00
K J LIHABA
N M BACKOS
TYRONE ZACKEY
9
77
85-4353
10
0
13
LEESON (SAF)
6y d g
52.50
M K KATJEDI
P J VICTOR
CORRIE LENSLEY
11
75
114-690
82
0
14
NAMAQUA BLOSSOM (SAF)
5y a k
51.50
M YENI
D SHAWE
LUCKY HOUDALAKIS
14
76
23-3675
12
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIDNIGHT FUSION (SAF)
4y d k
60.00
P STRYDOM
SEAN TARRY RACING PT
SEAN TARRY
2
79
56344-4
56
0
2
FALCON STRIKE (SAF)
4y a g
59.50
C HABIB
M K NKALE
ROBYN KLAASEN
13
76
1060-50
12
0
3
OPEN HIGHWAY (SAF)
4y a g
59.50
S KHUMALO
C J POTGIETER
FANIE BRONKHORST
9
76
748-043
12
0
4
LOVE TAP (SAF)
4y d k
56.50
R A VENNIKER
J A MAROUN
PAUL MATCHETT
10
75
61-79
31
0
5
THING CALLED LOVE (SAF)
4y d k
58.00
G LERENA
J F L M F WERNARS
J A JANSE VAN VUUREN
4
75
47-21
26
0
6
LADY ELLIOT (SAF)
4y a k
56.00
M YENI
L C A BOUWER
ROY MAGNER
7
72
787-867
12
0
7
RAINING RUBIES (SAF)
5y d k
54.00
J R SYSTER
W VAN DER WESTHUIZEN
HEINRICH VAN DER WESTHUIZEN
1
61
39398-0
54
0
8
SAMOA (SAF)
10y d k
54.00
S SOSIBO
S M NEL
BRIDGET STIDOLPH
6
61
65088-5
12
0
9
EMPRESS GAME (SAF)
5y d k
54.00
C MAUJEAN
C J POTGIETER
FANIE BRONKHORST
8
60
64-7786
12
0
10
MIX THE MAGIC (SAF)
6y a k
54.00
K A BREWER
T J SHAWE
PHILLIP LABUSCHAGNE
12
60
596-669
5
0
11
DARK TIDE (SAF)
8y d g
53.50
M K KATJEDI
DR M TALJAARDT
FANIE BRONKHORST
5
59
240068
89
0
12
VAVA VEGAS (SAF)
5y a g
53.50
P MXOLI
G R SADLEIR
JANNIE BORMAN
3
57
457-861
5
0
13
RISKY BUSINESS (SAF)
6y d k
52.00
S MOODLEY
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
11
55
85-3554
26
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIA FIORE (SAF)
6y d k
60.00
C ZACKEY
L F SCRIBANTE
LUCKY HOUDALAKIS
3
72
51295-3
77
0
2
JJ'S EAGLE (SAF)
4y d k
59.50
J R SYSTER
S S POOE
HEINRICH VAN DER WESTHUIZEN
16
77
662-314
28
0
3
MICKE'S BOMB (SAF)
4y d k
58.00
K J LIHABA
C J POTGIETER
FANIE BRONKHORST
7
77
886-560
12
0
4
QUE CEU AZUL (SAF)
5y d k
59.50
P STRYDOM
S WILSON
JOE SOMA
5
71
70500-6
23
0
5
ODE TO THE OCEAN (SAF)
5y d k
59.00
P MXOLI
R A J NIDD
PAUL MATCHETT
4
70
0-59430
2
0
6
GREAT BARRIER (SAF)
4y d k
57.50
G LERENA
F M KINGSFORD-SMITH
CANDICE DAWSON
15
73
5333-41
28
0
7
GREEN BUBBLES (SAF)
5y d k
57.50
M K KATJEDI
MONTE CARLO SYNDICAT
STUART PETTIGREW
11
67
3987-61
31
0
8
LADY CRUSADE (SAF)
5y d k
57.50
K MATSUNYANE
ASSM RACING SYNDICAT
BRETT CRAWFORD
8
67
331-436
19
0
9
SECRET RECIPE (SAF)
5y d k
57.00
M YENI
C SOAL
M G AZZIE/A A AZZIE
17
66
6010-64
33
0
10
CAN'T CATCH ME (SAF)
5y d k
54.50
C HABIB
Q H A KOEKEMOER
BRETT WEBBER
2
61
437-464
12
0
11
RUN FOR ISLA (SAF)
6y a k
54.50
S MOODLEY
A J COHEN
CANDICE DAWSON
12
61
623039
82
0
12
FAIRY CIRCLE (SAF)
4y a k
54.00
M V'RENSBURG
A R RAPP
PHILLIP LABUSCHAGNE
10
66
810-990
28
0
13
LIFE LESSON (SAF)
4y d k
52.50
R A VENNIKER
ST JOHN D GRAY
ST JOHN GRAY
9
64
51-0800
12
0
14
LORNA LILLY (SAF)
5y d k
53.00
N KLINK
S R POTGIETER
JANNIE BORMAN
13
58
0005-39
28
0
15
COUNT YOUR CHANCES (SAF)
5y d k
52.50
C MAUJEAN
J WOLFF
FANIE BRONKHORST
19
57
876-426
26
0
16
BUSHVELD (SAF)
5y d k
52.00
K A BREWER
D CHINSAMMY
FABIAN HABIB
1
55
02070-4
26
0
17
GAL GADOT (SAF)
8y d k
52.00
J GATES
A V VAN DER POEL
SHAYLEN NAIDOO
18
55
33767-0
31
0
18
WORLD HERITAGE (SAF)
5y d k
52.00
S SOSIBO
M C WIESE
BRIDGET STIDOLPH
14
51
51000-0
56
0
19
BEGUILING (SAF)
5y d k
48.00
N NASTILI
E BLOME
PHILLIP LABUSCHAGNE
6
50
86408-0
28
0
Will Rogers Down ABD detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:42
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIGHTINGTEMPTATION (USA)
5y a k
55.50
ALEX BIRZER
FORREST HILLS FARM L
J. ALAN WILLIAMS
1
67
544467
111
0
2
KIMBELL'S STRATEGY (USA)
5y k k
55.50
ALFREDO TRIANA JR.
JIMMIE LEE HALE
JAMES VICTOR HALE
2
66
23634-8
11
0
3
GP'S AMAZING GRACE (USA)
7y a k
55.50
ALBERTO PUSAC
DANNY R. CALDWELL
FEDERICO VILLAFRANCO
3
63
715-548
8
0
4
SHE'S GONE D'WILD (USA)
7y a k
55.50
CURTIS KIMES
DAVID T. ROGERS
TIM DIXON
4
66
6362-14
45
0
5
AWESOME SUNSET (USA)
8y d k
55.50
LUIS RAMON RODRIGUEZ
STEVE F. WILLIAMS
STEVE F. WILLIAMS
5
52
4-32166
127
0
6
GIMME CANDY (USA)
5y d k
55.50
ELVIN GONZALEZ
COUNTRY BRO STABLES,
FEDERICO VILLAFRANCO
6
67
77618-6
59
0
7
MINNESOTA NICE (USA)
6y d k
55.50
KEVIN ROMAN
KASSIE GLADD
ANDY GLADD
7
65
346416
109
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:09 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SMOKIN MOTION (USA)
5y k k
56.50
ALEX BIRZER
DIXON, DONNA R. AND
MICHAEL HEWITT
1
28
50-363
14
0
2
TENSAS CLEAR (USA)
4y a k
56.50
KEVIN ROMAN
TIM DIXON
TIM DIXON
2
19
875-584
14
0
3
GOSPEL FREELY (USA)
3y a d
54.50
ALBERTO PUSAC
STEVE F. WILLIAMS
STEVE F. WILLIAMS
3
21
535
111
0
4
IRISH WRIT (USA)
4y a k
56.50
DAVID CABRERA
RODRIGUEZ, MARTI L.
MARTI L. RODRIGUEZ
4
40
227277
127
0
5
EXHI LIL DARLIN (USA)
3y d d
54.50
OBED SANCHEZ
MICHAEL HEWITT
MICHAEL HEWITT
5
0
0-06
14
0
6
LADY YELLOWSTONE (USA)
3y d d
54.50
CURTIS KIMES
HAMPTON, KAI AND HAM
ANDY GLADD
6
22
66563
111
0
7
GOSPEL VALENTINE (USA)
3y a d
54.50
LUIS RAMON RODRIGUEZ
STEVE F. WILLIAMS
STEVE F. WILLIAMS
7
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:36
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STORM CATCHER (USA)
3y d e
54.50
ELVIN GONZALEZ
RON A. STOLICH
H. RAY ASHFORD, JR.
1
67
7163-3
38
0
2
ROCKIN BOOTS (USA)
4y a a
56.50
ALFREDO TRIANA JR.
NICK METZEN
MARK W. BUEHRER
2
52
64224
97
0
3
MY CALANTE (USA)
4y a a
56.50
TRAVIS CUNNINGHAM
JIMMY D. ROBERTS
JOE BLAIR ROBERTS
3
68
213223
127
0
4
WESTCOAST BREEZE (USA)
4y k a
56.50
BELEN QUINONEZ
DUPY, STEVE AND CHEL
MARK W. BUEHRER
4
56
6173
127
0
5
HARD CANDY (USA)
7y a a
56.50
ALEX BIRZER
FEDERICO VILLAFRANCO
FEDERICO VILLAFRANCO
5
66
154335
127
0
6
DRAG MALIBU (USA)
5y d a
56.50
ALBERTO PUSAC
DREAM WALKIN FARMS,
FEDERICO VILLAFRANCO
6
60
484-442
15
0
7
MAJOR PAYNE (USA)
3y d e
54.50
KEVIN ROMAN
BARRY KOCH
JOE S. OFFOLTER
7
32
718
108
0
8
HE BLUE BAYOU (USA)
3y d e
54.50
ISAIAH WISEMAN
BAD BOY RACING LLC
JESSE OBERLANDER
8
33
014
108
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IN BOND WE TRUST (USA)
4y d a
56.50
ELVIN GONZALEZ
HIGGINS, WILLIAM H.
M. BRENT DAVIDSON
1
60
9471-2
14
0
2
RED DIRT RICH (USA)
4y d a
56.50
FLOYD WETHEY JR.
LORI L. BRAVO
FRANCISCO BRAVO
2
67
523217
101
0
3
LA BATALLA (USA)
4y d a
56.50
MIGUEL A. PEREZ
PERLA CAMPOS
JUAN PADILLA
3
49
14868-3
14
0
4
QUALITY BLASTOFF (USA)
4y d a
56.50
ALEX BIRZER
JEREMY D. BALL
BOYD CASTER
4
70
23122-5
14
0
5
BROWN TOWN (USA)
4y k a
56.50
ALFREDO TRIANA JR.
GREG HUNTER
ORRIN COGBURN
5
65
51536
120
0
6
TOUCHDOWN OKLAHOMA (USA)
3y a e
54.50
ALBERTO PUSAC
DANNY R. CALDWELL
FEDERICO VILLAFRANCO
6
46
3516-76
14
0
7
DA SOLITARIO (USA)
3y a e
54.50
KEVIN ROMAN
FEDERICO VILLAFRANCO
FEDERICO VILLAFRANCO
7
42
3918-57
14
0
8
MISSING CODE (USA)
4y d a
56.50
GERARDO MORA
BRYAN HAWK
JOE S. OFFOLTER
8
73
531-4
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FORTY STRANGERS (USA)
5y a a
56.50
ALBERTO PUSAC
DANNY R. CALDWELL
FEDERICO VILLAFRANCO
1
53
355-726
8
0
2
C B'S FLAT OUT (USA)
3y d e
54.50
CURTIS KIMES
ALAN D. RECTOR
ANDY GLADD
2
16
6105-0
14
0
3
JEANO (USA)
6y d a
56.50
LUIS RAMON RODRIGUEZ
ROBERT KYLE WILLIAMS
JIM DALE BROOKS
3
42
38-5565
127
0
4
EASTER JIM (USA)
4y a a
56.50
ISAIAH WISEMAN
BAY, DAVID AND TAMMI
JESSE OBERLANDER
4
36
074515
127
0
5
KYEMBEA (USA)
7y d a
56.50
OBED SANCHEZ
JEFFERY CLEON HARREL
JIM DALE BROOKS
5
42
62766-7
15
0
6
EVEN TERMS (USA)
3y d e
54.50
ALEX BIRZER
OLIS GOODNIGHT
BOYD CASTER
6
30
635147
108
0
7
LUCKY MCCOY (USA)
6y a a
56.50
ALFREDO TRIANA JR.
DONALD H. HOOVER
JOE D. MERRICK
7
60
36243-9
14
0
8
TUFF MANDATE (USA)
5y d a
56.50
DAVID CABRERA
CASTOR, MIKE AND ROD
MARTI L. RODRIGUEZ
8
40
279777
97
0
9
MO DANDY (USA)
4y d a
56.50
MIGUEL A. PEREZ
MARGUERITE LOKEY
KYNDRA D. MCKINNEY
9
49
8361-9
59
0
10
HERO TIME (USA)
4y d a
56.50
ELVIN GONZALEZ
MARTIN RILEY
M. BRENT DAVIDSON
10
56
241633
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:57
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHASIN JASON (USA)
3y a e
55.50
HARRY HERNANDEZ
PATRICK E. SWAN
PATRICK E. SWAN
1
69
11
127
0
2
R D C POSSE (USA)
3y d e
55.50
ALFREDO TRIANA JR.
DRAKE, TRAVA AND DRA
M. BRENT DAVIDSON
2
46
718525
94
0
3
JUDGE MCBEE (USA)
3y d e
55.50
CURTIS KIMES
MARILYN DUPLISSEY
ALEJANDRO BALDILLEZ JR.
3
62
10-2627
18
0
4
POWER SLAM (USA)
3y a e
55.50
ALBERTO PUSAC
DREAM WALKIN FARMS,
FEDERICO VILLAFRANCO
4
73
322-267
11
0
5
LAKE BEE (USA)
3y a e
55.50
JOSE L. ALVAREZ
SILVA RACING LLC
MIGUEL ANGEL SILVA
5
70
2131-12
38
0
6
OKIE SMOKE (USA)
3y a e
55.50
DAVID CABRERA
JUAN PADILLA
JUAN PADILLA
6
71
53431-1
14
0
7
NORWAY BEACH (USA)
3y d e
55.50
GERARDO MORA
CARTER THOROUGHBREDS
JOE S. OFFOLTER
7
67
521
95
0
8
LEGACY ACCOUNT (USA)
3y a e
55.50
OBED SANCHEZ
SILVER WINGS RANCH L
DURK PEERY
8
44
911
127
0
9
ELUSIVE POWER (USA)
3y a e
55.50
KEVIN ROMAN
BRYAN HAWK
JOE S. OFFOLTER
9
46
6
95
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:24
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CATALE HURRYCANE (USA)
4y a a
56.50
TRAVIS CUNNINGHAM
EVANS, LANCE AND WAR
PATRICIA BOONE
1
0
0
0
2
PONZA (USA)
4y a a
56.50
ALBERTO PUSAC
CIRCLE BAR H LLC
JERRY GLEN STEPHENS
2
58
23822-3
14
0
3
MR PELOTON (USA)
4y a a
56.50
ALFREDO TRIANA JR.
ROBBIN CALDWELL
ROBBIN CALDWELL
3
49
2
127
0
4
SONIC POSSE (USA)
4y a a
56.50
OBED SANCHEZ
LARRY DARTER
FRANCISCO BRAVO
4
50
60-4664
102
0
5
HE'S ALL EARS (USA)
3y a e
54.50
KEVIN ROMAN
ALLISON CALDWELL
FEDERICO VILLAFRANCO
5
50
646-574
14
0
6
STRAIGHT AHEAD (USA)
4y d a
56.50
ELVIN GONZALEZ
IKE GREEN
IKE GREEN
6
75
2
14
0
7
BROWN RESERVE (USA)
3y a e
54.50
BELEN QUINONEZ
7 CEDARS FARM LLC
SCOTT E. YOUNG
7
0
0
0
8
RIGHT CIDER (USA)
4y a a
56.50
DAVID CABRERA
MARTI L. RODRIGUEZ
MARTI L. RODRIGUEZ
8
51
657248
94
0
9
FRONT ROW SHOW (USA)
3y d e
54.50
CURTIS KIMES
NANCY DEE BENWARD
ORRIN COGBURN
9
0
0
0
10
E D'ORO (USA)
4y a a
56.50
ISAIAH WISEMAN
LAVONA SMITH
JESSE OBERLANDER
10
37
685
94
0
11
I BE A KING (USA)
4y d a
56.50
FLOYD WETHEY JR.
BALL, JEREMY D. AND
BOYD CASTER
11
52
5
102
0
Compiegne Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHORT FINAL
4y d g
62.00
LAURA GROSSO
S.ALLOUCHE/S.KOBAYAS
S. KOBAYASHI
2
91
53231-1
7
0
2
PONTY
4y a g
60.00
TONY PICCONE
TEAM CENTAURI
V. HEAD
4
87
32539-4
33
0
3
BEMER
5y d a
60.00
HUGO BOUTIN
AVATARA S.A.
A. SUBORICS
3
87
827-400
22
0
4
VILLAGE ANGLAIS
4y a a
59.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
13
85
141-636
22
0
5
LIGHT WAKEUP (GB)
6y a g
57.50
LUDOVIC BOISSEAU
HELMI BOUJARDINE
H. BOUJARDINE
14
81
80010-0
7
0
6
LINGOTTO
4y d a
57.00
RONAN THOMAS
MUHAMMET ALI
C&Y. LERNER
15
80
9715-79
33
0
7
MAX VERST
5y a g
56.50
MICKAEL BARZALONA
GOUSSERIE RACING
R. FRADET
16
79
65-8480
21
0
8
BLUFF
4y d a
56.50
SYLVAIN RUIS
GUILLAUME RASSEMI
N. PERRET
12
79
018-054
22
0
9
AFRICAN GREY
7y k g
56.50
AURELIEN LEMAITRE
ALEXANDRE PIEDNOEL
J. PIEDNOEL
9
79
705616
123
0
10
ALPAGE
5y d g
56.00
STEPHANE PASQUIER
J.N. TEMAM
N. PERRET
8
78
6410-15
36
0
11
PINGO
6y d k
56.00
CRISTIAN DEMURO
GERARD AUGUSTIN-NORM
D. SMAGA
10
78
04009-0
45
0
12
MR CASSIOPE
4y d a
55.50
MAXIME GUYON
MAXIME BIOTTEAU
HA. PANTALL
5
77
59-9565
22
0
13
MORSAN (IRE)
8y d g
55.00
MARIE VELON
DAMIEN DUGLAS
C. BOUTIN
6
76
22-1832
12
0
14
LAURENT
5y d g
54.50
BENJAMIN MARIE
EDDIR LOUNGAR
L. GADBIN
11
75
120973
123
0
15
LARNO
10y k g
53.50
FRIDA VALLE SKAR
JEAN-PIERRE VANDEN H
B. GOUDOT
7
73
10-8800
22
0
16
TALISMAN TOUCH
7y d g
51.50
ANTHONY CRASTUS
MARION MARGERIT
F. VERMEULEN
1
68
117-312
22
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ORFEO
3y a g
59.00
MAXIME GUYON
HORSEMOOD SAS/P.DESB
N. CAULLERY
14
0
5
14
0
2
GREY POUR FREEDOM
3y k g
59.00
PIERRE BAZIRE
JAN OOMS
S. LANSLOTS
4
0
77
127
0
3
POTE
3y a g
59.00
ALEXIS POUCHIN
STALL MORIKI'S FRIEN
H. BLUME
8
0
44
25
0
4
MAIGHREAD
3y d d
57.50
THEO BACHELOT
SARL JEDBURGH STUD
S. WATTEL
13
0
9-0
45
0
5
QUARTO GRADO
3y d d
56.00
FRIDA VALLE SKAR
LUCA ALBERTO MORARI
M. GUARNIERI
12
0
6
14
0
6
JIJI MY LOVE
3y k d
57.50
BENJAMIN MARIE
DJAMEL YESSAD
FX. BELVISI
7
0
0
14
0
7
LOST IN MUSIC
3y d g
52.50
CHRISTOPHER RAIMBAULT
JOHANN BERTHELOT
L. GADBIN
2
0
078-027
8
0
8
CHANAZ
3y a e
56.00
MICKAEL BARZALONA
VITO CAPOCASALE
HA. PANTALL
10
62
978-300
14
0
9
BEJAR
3y d d
56.00
AUGUSTIN MADAMET
SARL DARPAT FRANCE
C. LAFFON-PARIAS
1
0
2
127
0
10
RUE CUSTINE
3y d d
54.50
CORALIE PACAUT
ECURIE X
S. NIGGE
5
79
03-08
45
0
11
CLASH ROYALE
3y a d
52.50
LORETTE GALLO
VINCENT NICOLATO
M. BOUTIN
3
74
155-710
23
0
12
CHAMBERI
3y d g
54.50
PERRINE CHEYER
V. SLOVAK
Z. KOPLIK
6
0
9
16
0
13
KENZA NOVA
3y d d
54.50
EDDY HARDOUIN
D.ARTU
D. ARTU
9
0
57-99
24
0
14
DOMIZIA SWEETY
3y a d
53.00
AXELLE NICCO
GIUSEPPE SATALIA
D. SATALIA
11
0
756-945
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROXANA OF CECCA
3y k d
55.50
LORETTE GALLO
FRANCOIS-XAVIER BELV
FX. BELVISI
3
0
08
47
0
2
QUALIXIA (GER)
3y d d
58.00
RONAN THOMAS
ECURIE SKYMARC FARM
P. DECOUZ
9
0
2
127
0
3
QUENDRESA (GB)
3y y d
58.00
MAXIME GUYON
HARAS DE LA PERELLE
FH. GRAFFARD
5
81
344
127
0
4
VIVAWOOD
3y d d
58.00
THEO BACHELOT
MARIE-CARMEL NAIM
J. DA SILVA
8
0
9
39
0
5
PURA VIDA
3y a d
58.00
BENJAMIN MARIE
SCUDERIA DEI VELO
M. GUARNIERI
2
0
6
13
0
6
LAPOINTEDESPIEDS
3y d d
58.00
AURELIEN LEMAITRE
JEAN-CLAUDE SEROUL
J. REYNIER
6
78
238-3
41
0
7
PATRICIA
3y d d
58.00
CRISTIAN DEMURO
RASHIT SHAYKHUTDINOV
F. CHAPPET
1
0
3-6
25
0
8
MONTEMESOLA
3y d d
56.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN SNC
A. FABRE
7
0
0
0
9
BONITA SUISSE
3y d d
56.00
TONY PICCONE
PETER RECHSTEINER
HA. PANTALL
4
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DSCHINGIS HORUS
3y d g
55.50
DORIAN PROVOST
AVATARA S.A.
Y. BARBEROT
4
0
5
23
0
2
AFRIQUE ADIEU
3y a g
59.00
MAXIME GUYON
J.CHARDRON/ECURIE JA
FR. MONFORT
8
62
5600-93
23
0
3
MOONWALKER
3y a e
57.50
CLEMENT LECOEUVRE
GERNAY TH M
G. GERNAY
5
59
00-5486
14
0
4
ERIDITA DOVER
3y d d
54.00
CHRISTOPHER RAIMBAULT
GIULIANO LOGGIA
L. GADBIN
7
64
40-9
17
0
5
ANNA MANDARA
3y d d
54.50
JACKY NICOLEAU
BARON ALAIN D' AREXY
M. BRASME
1
68
426
23
0
6
LUCKY BERE
3y d e
56.00
CRISTIAN DEMURO
EC.PUGLIA/EC.J.PIASC
C. ESCUDER
6
66
563-776
7
0
7
LIANE
3y d d
56.00
FABIEN LEFEBVRE
ECURIE DU HARAS DE L
D. CHENU
2
59
70348-7
61
0
8
AODHA (GB)
3y d d
54.50
AURELIEN LEMAITRE
B.LONG/C.FENNESSY
FR. MONFORT
3
55
606-948
26
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
APOLLON (GER)
5y d g
58.50
PERRINE CHEYER
LOKO TRANS SLOVAKIA
Z. KOPLIK
9
68
705-957
21
0
2
MI C'INFILO
6y d g
59.50
HUGO BOUTIN
LOIC FLOC'H
M. BOUTIN
7
0
1-40465
12
0
3
SUPER ZOOM
5y d g
59.50
AUGUSTIN MADAMET
STALL KONTIQUA
M. KELLER
3
0
67071-9
76
0
4
BLACK LIVES MATTER
5y d g
57.50
MARIE VELON
PATRICK BARBE
S. KOBAYASHI
10
66
5010-00
14
0
5
ASGARD
4y a a
59.00
EDDY HARDOUIN
ADOLF ECK
M. KELLER
1
66
5186
127
0
6
PEGASUS (GB)
9y d g
58.00
MAXIME GUYON
NADINE CARRIE-EYCHEN
F. FORESI
4
64
385-044
21
0
7
TENNESSEE JOHN
5y d g
57.00
HUGO BESNIER
ALLARD/MAILLARD/PONT
AS&D. ALLARD
6
62
58-9314
13
0
8
ORANGE VIF
5y d g
56.50
RONAN THOMAS
CORINE BARANDE BARBE
C. BARANDE BARBE
5
0
63-1406
13
0
9
ZELZALITA
5y d k
55.00
ANTHONY CRASTUS
CHARLOTTE ALESI
C. ALESI
2
57
08-0258
24
0
10
FOLLOW YOU
5y d g
50.00
MARIE WALDHAUSER
BARON ALAIN D' AREXY
C. MARTINON
8
48
000721
13
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROYALTIES
4y d g
58.50
LAURA GROSSO
ANTOINE MORTEO
J. LEROY
1
62
829-314
8
0
2
KASSAR SAID
4y d k
60.00
CRISTIAN DEMURO
JEAN-MICHEL APPRIOU
A. BUDKA
11
62
733112
127
0
3
BUTTE ROUGE
4y d k
58.50
MARGOT ROMARY
V.CIRON/S.LELLOUCHE
S. JESUS
7
62
69460-3
13
0
4
VELVET CRUSH (IRE)
4y d k
58.50
AKIMASA PHANTHURA
IGOR ENDALTSEV
I. ENDALTSEV
2
62
5567-87
39
0
5
INDIAN FALCON (GB)
4y d g
59.50
CLEMENT LECOEUVRE
RICHARD SAM HOSKINS
FR. MONFORT
8
0
09359-8
14
0
6
SLEEPY SUZY
5y a k
58.00
MAXIME GUYON
N.RICIGNUOLO/B.MEKKI
C. ESCUDER
12
57
632-443
22
0
7
PISORNO
6y a g
58.00
EDDY HARDOUIN
FANNY VERGNOLLE
A. BUDKA
6
57
000-612
8
0
8
MASCALINO (GER)
10y d g
58.00
HUGO BOUTIN
STALL LAHN-SIEG
H. BLUME
10
57
864000
84
0
9
SAMAGACE DU VIVIEN
10y d g
57.50
HUGO BESNIER
E.DOUARD/JP.BRUNEAU
AS&D. ALLARD
5
0
5-10442
14
0
10
WHAT ELSE CHOP
4y d g
57.50
AUGUSTIN MADAMET
RICHARD FRANCES
J. PARIZE
9
0
0-04010
23
0
11
BEACON TOWERS
7y d k
57.00
ALEXIS POUCHIN
MARC STEELAND
Y. LUYCKX
4
55
265103
82
0
12
BANKSY (GER)
6y d g
57.00
FABIEN LEFEBVRE
ECURIE CROCODILE
G. COURBOT
3
55
45534-4
42
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OPERA
4y d k
58.50
CESAR BELMONT
JESSICA PROIETTI
L. PROIETTI
10
55
4554-57
39
0
2
PLENTY CITY
9y d g
58.00
CORALIE PACAUT
ECURIES DE LA ROUSSI
H. FORTINEAU
12
0
603360
98
0
3
LEEROY GOLD
7y d g
59.00
EDDY HARDOUIN
MARION RENGGLI
M. RENGGLI
1
53
0050-90
25
0
4
TWO TWO TWO
4y d k
58.50
LUDOVIC BOISSEAU
CHRISTIANE JANSSEN
C. JANSSEN
6
0
088040
125
0
5
WEEKEND WARRIOR
4y a a
58.50
ALEXIS POUCHIN
RENE ROOBAERT
R. ROELS
4
0
708-940
46
0
6
TWIN BOY
6y d g
56.50
MARIE VELON
CH.PLISSON
CH. PLISSON
8
51
143080
127
0
7
SPACE QUAKE (GB)
5y k g
58.00
HUGO BOUTIN
C.BOUTIN
C. BOUTIN
2
51
0-58436
14
0
8
MAPLE GIRL
5y k k
58.00
ANTHONY CRASTUS
P.FAUCAMPRE/N.MICHEL
C. ESCUDER
11
51
22-4625
22
0
9
GIN GEMBRE
7y a g
58.00
THOMAS TRULLIER
C.AUVRAY/C.GUEUDE/C.
C. AUVRAY
9
51
03-6040
19
0
10
BLUE DREAM
5y d g
58.00
CLEMENT LECOEUVRE
GAEL BARBEDETTE
G. BARBEDETTE
5
51
348471
127
0
11
PRINCE GEORGE
4y d g
57.50
ROSARIO MANGIONE
ADELAIDE BUDKA
A. BUDKA
3
0
470-798
13
0
12
KANDERAS (GB)
8y d g
57.50
AURELIEN LEMAITRE
JAN OOMS
S. LANSLOTS
7
0
7000-26
46
0
19 Mart 2024 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, Antalya, Philadelphia ABD, Vaal Güney Afrika, Will Rogers Down ABD, Compiegne Fransa tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Antalya at yarışı bülteni bugün toplam 10 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:45, 2. 6'LI GANYAN 5. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 antalya at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Philadelphia ABD at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır . 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:40, . 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:01 philadelphia abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Vaal Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:40 vaal güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Will Rogers Down ABD at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 22:09 will rogers down abd at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Compiegne Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:30 compiegne fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 19 mart 2024 salı at yarışı bülteni, 19 mart 2024 at yarışı programı, 19 mart 2024 tjk yarış programı, 19 mart 2024 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 19 mart 2024 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, antalya at yarışı bülteni, 19 mart 2024 antalya at yarışı bülteni, günün antalya at yarışı bülteni, bugün antalya at yarışı bülteni, philadelphia abd at yarışı bülteni, 19 mart 2024 philadelphia abd at yarışı bülteni, günün philadelphia abd at yarışı bülteni, bugün philadelphia abd at yarışı bülteni, vaal güney afrika at yarışı bülteni, 19 mart 2024 vaal güney afrika at yarışı bülteni, günün vaal güney afrika at yarışı bülteni, bugün vaal güney afrika at yarışı bülteni, will rogers down abd at yarışı bülteni, 19 mart 2024 will rogers down abd at yarışı bülteni, günün will rogers down abd at yarışı bülteni, bugün will rogers down abd at yarışı bülteni, compiegne fransa at yarışı bülteni, 19 mart 2024 compiegne fransa at yarışı bülteni, günün compiegne fransa at yarışı bülteni, bugün compiegne fransa at yarışı bülteni