At Yarışı Programı
13 Ağustos 2023 Pazar Berlin Hoppegarten Almanya At Yarışı Bülteni
Berlin Hoppegarten Almanya 1. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
WILDPFAD (GER) |
5y d a |
57.00 |
SENAN MACREDMOND |
FRAUKE-LUISE HINCK |
FRAUKE-LUISE HINCK |
8 |
64 |
2-14421 |
21 |
0 |
|
2 |
MANNIX (FR) |
6y k g |
57.50 |
MICHAELA MALACOVA |
PP ZAMRSK |
JIRI BROZ |
2 |
63 |
877415 |
21 |
0 |
|
3 |
VESPASIA (GER) |
5y a k |
59.50 |
JOZEF BOJKO |
STALL VULPECULA |
PAVEL VOVCENKO |
5 |
62 |
3-13652 |
21 |
0 |
|
4 |
ROMANO (GER) |
4y a g |
59.00 |
WLADIMIR PANOV |
STALL WEVLINGHOVEN |
TONI POTTERS |
3 |
61 |
883111 |
46 |
0 |
|
5 |
BLUE LEGEND (GER) |
3y d e |
54.50 |
KONSTANTIN PHILLIP |
STALL LIEGAU |
JAN KORPAS |
6 |
65 |
47-6257 |
30 |
0 |
|
6 |
ORKAN VON MARLOW (GER) |
5y y g |
54.00 |
MIGUEL LOPEZ |
VOLKER FRANZ SCHLEUS |
ANNA SCHLEUSNER-FRUHRIEP |
4 |
56 |
343303 |
15 |
0 |
|
7 |
HELLO ELLA (FR) |
4y k k |
53.50 |
SIBYLLE VOGT |
RENNSTALL HAVI |
VIVIEN MÜLLER |
1 |
56 |
3-62604 |
29 |
0 |
|
8 |
MISS EAGLE (GER) |
4y a k |
52.00 |
ANNA VAN DEN TROOST |
WERNER NEU |
DR. ANDREAS BOLTE |
9 |
54 |
731389 |
28 |
0 |
|
9 |
ORIENTAL GLORY (GER) |
8y d a |
53.00 |
MARTIN SEIDL |
JITKA FIALKOVA |
JIRI BROZ |
7 |
52 |
470675 |
21 |
0 |
|
Berlin Hoppegarten Almanya 2. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
PEACE OF ROSE (GER) |
4y d k |
61.50 |
ULAN KOZHOMKULOV |
STALL ROMILY |
ROLAND DZUBASZ |
4 |
66 |
7-56211 |
30 |
0 |
|
2 |
MOON POWER (GER) |
7y y g |
60.00 |
MAXIM PECHEUR |
STALL TRILOGIE |
SARKA SCHÜTZ |
3 |
62 |
747495 |
29 |
0 |
|
3 |
NORDPOWER (GER) |
4y d k |
59.50 |
DASTAN SABATBEKOV |
RENNSTALL LABINSKY |
ROLAND DZUBASZ |
2 |
62 |
712411 |
21 |
0 |
|
4 |
SHAKE YOUR LIFE (FR) |
4y d g |
59.50 |
WLADIMIR PANOV |
STALL KLEINER DONNER |
JANINA REESE |
7 |
62 |
6520-42 |
14 |
0 |
|
5 |
SUNNY SUN (GER) |
5y d k |
58.00 |
SIBYLLE VOGT |
RALF PAULICK |
DANIEL PAULICK |
9 |
60 |
453472 |
29 |
0 |
|
6 |
TANDILO (GER) |
7y d g |
58.00 |
RENE PIECHULEK |
STALL SLYFOX RACING |
SARKA SCHÜTZ |
10 |
60 |
23-2166 |
77 |
0 |
|
7 |
SWEET FANTASY (GER) |
4y d k |
53.00 |
KONSTANTIN PHILLIP |
STALL LILOFEE |
CHRISTIAN SPRENGEL |
6 |
58 |
521662 |
17 |
0 |
|
8 |
NOBLE HENRY (GER) |
5y d g |
55.50 |
JOZEF BOJKO |
ANGELIKA MUNTWYLER |
PAVEL VOVCENKO |
11 |
58 |
752545 |
14 |
0 |
|
9 |
SIRBOWTIEMAN (GER) |
6y d g |
53.50 |
ANNA VAN DEN TROOST |
STALL ARENZO |
JAN RAJA |
5 |
56 |
87-1832 |
29 |
0 |
|
10 |
LA MONTESPAN (GB) |
4y d k |
53.00 |
SEAN BYRNE |
HORST POHL |
JUTTA POHL |
8 |
55 |
267857 |
17 |
0 |
|
11 |
SLAY THE DRAGON (IRE) |
5y d g |
53.00 |
MIGUEL LOPEZ |
BERND SCHRÖDL |
BERND SCHRÖDL |
1 |
55 |
413563 |
29 |
0 |
|
Berlin Hoppegarten Almanya 3. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
ALEXEI (GER) |
3y a g |
58.00 |
DASTAN SABATBEKOV |
JAKOB STECKLEIN |
ROLAND DZUBASZ |
8 |
70 |
54-14 |
29 |
0 |
|
2 |
SUPERIUS (GER) |
3y d e |
58.00 |
MAXIM PECHEUR |
ART 4 HORSERACING |
MARKUS KLUG |
5 |
84 |
3-34138 |
43 |
0 |
|
3 |
MASSIMO (GER) |
3y k e |
56.50 |
MIGUEL LOPEZ |
SUSANNA U.HANS PETER |
MARCEL WEISS |
1 |
0 |
72 |
30 |
0 |
|
4 |
ALPENWIND (IRE) |
3y d e |
56.00 |
WLADIMIR PANOV |
SQUASH HORSE RACING |
FRIEDERIKE SCHLOMS |
2 |
0 |
|
0 |
0 |
|
5 |
AMNESTY (GB) |
3y a d |
56.00 |
SEAN BYRNE |
GESTÜT ITTLINGEN |
MARCEL WEISS |
10 |
73 |
331 |
43 |
0 |
|
6 |
MAXIMO LIPS (GER) |
3y d g |
56.00 |
ANDREW BRESLIN |
RENNSTALL GERMANIUS |
EVA FABIANOVA |
9 |
0 |
|
0 |
0 |
|
7 |
VANCOUVER (GER) |
3y d g |
56.00 |
JOZEF BOJKO |
RENNSTALL GERMANIUS |
EVA FABIANOVA |
4 |
0 |
2-7 |
21 |
0 |
|
8 |
MARIBEL (GER) |
3y d d |
54.50 |
SIBYLLE VOGT |
STALL CINQ SENS |
JAN KORPAS |
7 |
0 |
2 |
29 |
0 |
|
9 |
BABESIA (IRE) |
3y a d |
54.00 |
LILLI-MARIE ENGELS |
STALL EMILIA |
GUNTER RICHTER |
3 |
0 |
70 |
21 |
0 |
|
10 |
FOLLOW ME WALKAN (GER) |
3y d d |
54.00 |
BAYARSAIKHAN GANBAT |
STALL WALKAN |
GUNTER RICHTER |
6 |
0 |
90 |
21 |
0 |
|
Berlin Hoppegarten Almanya 4. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
AD ASTRA (GER) |
4y d k |
58.00 |
ALEXIS POUCHIN |
DR. CHRISTOPH BERGLA |
WALDEMAR HICKST |
1 |
87 |
175-14 |
49 |
0 |
|
2 |
ANDROMEDE (FR) |
4y d k |
58.00 |
ADRIE DE VRIES |
SHEIKH MOHAMMED BIN |
FRANCIS HENRI GRAFFARD |
2 |
89 |
21-2115 |
35 |
0 |
|
3 |
GREYM (FR) |
4y k k |
58.00 |
LUKAS DELOZIER |
DEREK CLEE |
HENRI-ALEX PANTALL |
6 |
89 |
30-5227 |
49 |
0 |
|
4 |
MÖWE (GER) |
5y d k |
58.00 |
DASTAN SABATBEKOV |
FLORIAN MARTENS U.ST |
ROLAND DZUBASZ |
7 |
86 |
13-3068 |
35 |
0 |
|
5 |
NARMADA (GER) |
4y d k |
58.00 |
SIBYLLE VOGT |
GESTÜT BRÜMMERHOF |
MARCEL WEISS |
4 |
86 |
648-859 |
49 |
0 |
|
6 |
NEPALINA (GER) |
4y d k |
58.00 |
ANNA VAN DEN TROOST |
STALL MARCRUEHL.COM |
YASMIN ALMENRÄDER |
12 |
73 |
4-101 |
21 |
0 |
|
7 |
NINA'S LOB (GER) |
4y a k |
58.00 |
EDUARDO PEDROZA |
GESTÜT WITTEKINDSHOF |
ANDREAS WÖHLER |
3 |
86 |
1434-46 |
87 |
0 |
|
8 |
DRAWN TO DREAM (IRE) |
3y k d |
55.50 |
RENE PIECHULEK |
GESTÜT AMMERLAND |
PETER SCHIERGEN |
8 |
89 |
18-226 |
42 |
0 |
|
9 |
COLONIA VICTORIA (FR) |
3y d d |
54.50 |
THORE HAMMER-HANSEN |
ECKHARD SAUREN |
HENK GREWE |
9 |
85 |
51-3469 |
28 |
0 |
|
10 |
INCRACKABLE (GER) |
3y a d |
54.50 |
WLADIMIR PANOV |
GESTÜT BRÜMMERHOF |
JANINA REESE |
5 |
84 |
7-15 |
28 |
0 |
|
11 |
RUSSIAN SOCHI (GER) |
3y a d |
54.50 |
MAXIM PECHEUR |
STALL LILOFEE |
JANINA REESE |
10 |
71 |
3-3321 |
30 |
0 |
|
12 |
WELTREISE (IRE) |
3y a d |
54.50 |
MARTIN SEIDL |
JÜRGEN SARTORI |
ANDREAS SUBORICS |
11 |
85 |
24-6147 |
42 |
0 |
|
Berlin Hoppegarten Almanya 5. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
CLEVER CANDY (GB) |
6y d k |
58.00 |
BAYARSAIKHAN GANBAT |
STALL WINTERHUDE |
SASCHA SMRCZEK |
8 |
90 |
214301 |
44 |
0 |
|
2 |
BUDDY BOB (IRE) |
8y d g |
57.50 |
THORE HAMMER-HANSEN |
STALL THE FOX/SCHWED |
DINA DANEKILDE |
5 |
85 |
756-864 |
21 |
0 |
|
3 |
DANELO (IRE) |
5y d g |
57.50 |
EDUARDO PEDROZA |
GESTÜT ITTLINGEN |
ANDREAS WÖHLER |
1 |
90 |
145-587 |
56 |
0 |
|
4 |
ZANDJAN (GER) |
4y d g |
57.50 |
LUKAS DELOZIER |
DARIUS RACING |
HENK GREWE |
4 |
89 |
191-526 |
29 |
0 |
|
5 |
BLUERIDGE SILVER (IRE) |
4y a k |
56.00 |
STEFANIE KOYUNCU |
LMGW-BLOODSTOCK |
MARIO HOFER |
9 |
70 |
361116 |
14 |
0 |
|
6 |
FLOTTE LOTTE (FR) |
6y d k |
56.00 |
MIGUEL LOPEZ |
VOLKER FRANZ SCHLEUS |
ANNA SCHLEUSNER-FRUHRIEP |
6 |
83 |
3-18713 |
29 |
0 |
|
7 |
POWER DADDY (IRE) |
3y a e |
55.50 |
ADRIE DE VRIES |
MÜLHEIMER TURFSYNDIK |
AXEL KLEINKORRES |
2 |
80 |
132-34 |
57 |
0 |
|
8 |
ART OF MAGIC (IRE) |
3y d d |
54.00 |
ALEXIS POUCHIN |
GODOLPHIN SNC |
HENRI-ALEX PANTALL |
7 |
80 |
341101 |
20 |
0 |
|
9 |
AUNT VIOLET (USA) |
3y d d |
54.00 |
MAXIM PECHEUR |
MORITZ U.PHILIPP VON |
TONI POTTERS |
3 |
81 |
32015-9 |
69 |
0 |
|
Berlin Hoppegarten Almanya 6. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
ASSISTENT (GER) |
4y a a |
60.00 |
THORE HAMMER-HANSEN |
ECKHARD SAUREN UND L |
HENK GREWE |
3 |
98 |
43-1161 |
43 |
0 |
|
2 |
LE DESTRIER (IRE) |
4y a a |
60.00 |
SZCZEPAN MAZUR |
PEGZA HORSE RACING |
MARLENA STANISLAWSKA |
2 |
86 |
8743-11 |
42 |
0 |
|
3 |
NEW LONDON (IRE) |
4y d a |
60.00 |
JAMES DOYLE |
GODOLPHIN MANAGEMENT |
CHARLIE APPLEBY |
1 |
98 |
12113-3 |
43 |
0 |
|
4 |
SAMMARCO (IRE) |
4y d a |
60.00 |
ADRIE DE VRIES |
GESTÜT PARK WIEDINGE |
PETER SCHIERGEN |
5 |
95 |
132-544 |
14 |
0 |
|
5 |
SIMCA MILLE (IRE) |
4y a a |
60.00 |
ALEXIS POUCHIN |
HARAS DE LA PERELLE |
STEPHANE WATTEL |
7 |
99 |
210-121 |
70 |
0 |
|
6 |
SISFAHAN (FR) |
5y a a |
60.00 |
LUKAS DELOZIER |
DARIUS RACING U.MICH |
HENK GREWE |
6 |
96 |
713-672 |
43 |
0 |
|
7 |
LADY EWELINA (GB) |
3y d d |
54.00 |
JOZEF BOJKO |
WESTMINSTER RACE HOR |
ANDREAS WÖHLER |
4 |
92 |
11-17 |
56 |
0 |
|
Berlin Hoppegarten Almanya 7. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
MISTER BEAN (GER) |
8y a g |
59.50 |
SENAN MACREDMOND |
STALL SONNENSCHEIN |
MARCO ANGERMANN |
5 |
79 |
531749 |
127 |
0 |
|
2 |
PRINCE OLIVER (FR) |
6y d g |
61.00 |
THORE HAMMER-HANSEN |
STALL BETHKE-JAENICK |
SASCHA SMRCZEK |
11 |
75 |
34-5861 |
56 |
0 |
|
3 |
GORA BERE (FR) |
7y d g |
56.50 |
KONSTANTIN PHILLIP |
HORST POHL |
JUTTA POHL |
2 |
74 |
2-71544 |
17 |
0 |
|
4 |
SILYANA (IRE) |
5y a k |
59.50 |
WLADIMIR PANOV |
STALL REESAWED |
JANINA REESE |
6 |
74 |
417-311 |
21 |
0 |
|
5 |
VALE RAINBOW (GER) |
3y d e |
59.00 |
SEAN BYRNE |
GESTÜT AUENQUELLE |
MARCEL WEISS |
4 |
76 |
18-850 |
42 |
0 |
|
6 |
KOFFI KICK (GER) |
4y d k |
58.50 |
LUKAS DELOZIER |
RENNSTALL DARBOVEN |
HENK GREWE |
8 |
73 |
111 |
22 |
0 |
|
7 |
WOODY WOOD (GER) |
5y a g |
58.50 |
MARTIN SEIDL |
MARC HÜBNER |
ANDREAS SUBORICS |
9 |
73 |
125-128 |
42 |
0 |
|
8 |
ALPINIUS (GER) |
7y d a |
57.50 |
MIGUEL LOPEZ |
SQUASH HORSE RACING |
FRIEDERIKE SCHLOMS |
14 |
72 |
5-73955 |
42 |
0 |
|
9 |
NARUTO (GER) |
4y d g |
57.00 |
RENE PIECHULEK |
STALL EMOJI |
PAVEL VOVCENKO |
13 |
71 |
314350 |
15 |
0 |
|
10 |
MURRAY (GER) |
3y a e |
56.50 |
ANNA VAN DEN TROOST |
SUSANNE OTTOFÜLLING |
YASMIN ALMENRÄDER |
1 |
74 |
4-24631 |
35 |
0 |
|
11 |
AMIGO CHARLY (GER) |
4y d g |
55.00 |
MAXIM PECHEUR |
STALL HAWA |
SARKA SCHÜTZ |
7 |
69 |
8-3-1244 |
21 |
0 |
|
12 |
KONGO (GER) |
6y k g |
55.00 |
SIBYLLE VOGT |
GESTÜT HOF VESTERBER |
DR. ANDREAS BOLTE |
3 |
69 |
144635 |
28 |
0 |
|
13 |
ILIANO (GER) |
4y d g |
54.00 |
JOZEF BOJKO |
RALF PAULICK |
DANIEL PAULICK |
12 |
68 |
163-831 |
35 |
0 |
|
14 |
SKIPJACK (IRE) |
5y k g |
53.50 |
STEFANIE KOYUNCU |
VICTORIA RACING |
MARKO MEGSNER |
10 |
68 |
88-4827 |
21 |
0 |
|
Etiketler : 13 ağustos 2023 pazar, 13 ağustos 2023 pazar at yarışı bülteni, 13 ağustos 2023 pazar sıralı at yarışı listesi, 13 ağustos 2023 pazar berlin hoppegarten almanya at yarışı bülteni, 13 ağustos 2023 pazar berlin hoppegarten almanya at yarışı programı, 13 ağustos 2023 pazar berlin hoppegarten almanya at yarışı tam listesi, 13 ağustos 2023 pazar berlin hoppegarten almanya at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi