At Yarışı Programı
16 Şubat 2024 Cuma Chantilly Fransa At Yarışı Bülteni
Chantilly Fransa 1. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
CARAMELITO |
5y a g |
60.00 |
THEO BACHELOT |
PATRICK SABBAN |
F. ROHAUT |
4 |
98 |
6-63101 |
127 |
0 |
|
2 |
HARPER (GB) |
6y d a |
58.50 |
CRISTIAN DEMURO |
A.B RACING/EC.ADES H |
P. BARY |
9 |
101 |
1-53365 |
90 |
0 |
|
3 |
A TASTE OF HONEY (GB) |
4y d k |
58.50 |
HUGO BESNIER |
EMILY ASPREY |
X. THOMAS-DEMEAULTE |
2 |
0 |
14631-8 |
26 |
0 |
|
4 |
ARCANDI (GER) |
4y d g |
57.00 |
SIBYLLE VOGT |
GESTUT EBBESLOH |
P. SCHIERGEN |
5 |
0 |
13-2 |
127 |
0 |
|
5 |
MEMENTO MORI (IRE) |
5y d g |
57.00 |
CLEMENT LECOEUVRE |
BOKABAU S.R.O |
V. LUKA |
8 |
97 |
262211 |
127 |
0 |
|
6 |
LIE HIGH |
10y d a |
55.50 |
SARA VERMEERSCH |
MARTINE DERUWEZ |
S. VERMEERSCH |
10 |
33 |
323400 |
95 |
0 |
|
7 |
IT'S ALL A DREAM |
8y d g |
54.50 |
CLEMENCE LE GLAND |
JC.DAOUDAL/N.TOURNIE |
B. LEGROS |
1 |
89 |
0013-10 |
16 |
0 |
|
8 |
SHINNING OCEAN |
7y d a |
55.50 |
DELPHINE SANTIAGO |
YANN MARIE-NELLY |
H. BLUME |
6 |
93 |
45922-0 |
28 |
0 |
|
9 |
SULEYMAN (GB) |
4y d a |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
RIVIERA EQUINE / HAR |
S. WATTEL |
3 |
0 |
4-1 |
28 |
0 |
|
10 |
ELLE AMOUR |
4y d k |
55.50 |
STEPHANE BREUX |
JURGEN SCHMICKER |
U. SCHWINN |
7 |
0 |
00 |
127 |
0 |
|
Chantilly Fransa 2. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
L'ARDECHOISE |
3y k d |
58.00 |
RONAN THOMAS |
A.GILIBERT/N.SALTIEL |
C&Y. LERNER |
11 |
0 |
3-3 |
35 |
0 |
|
2 |
IBERIA |
3y d d |
58.00 |
CRISTIAN DEMURO |
BEAUMELLES RACING |
P. GROUALLE |
3 |
0 |
87 |
73 |
0 |
|
3 |
MY DESERT QUEEN (IRE) |
3y k d |
58.00 |
THEO BACHELOT |
JULIEN CAULLERY |
N. CAULLERY |
2 |
0 |
0 |
127 |
0 |
|
4 |
GOA (IRE) |
3y d d |
58.00 |
STEPHANE PASQUIER |
ECURIE FRANCKY DEFOS |
N. CLEMENT |
10 |
0 |
2-5 |
21 |
0 |
|
5 |
WALENCIA |
3y d d |
56.50 |
SIBYLLE VOGT |
GORDON FLUGGE |
W. HICKST |
7 |
0 |
06 |
118 |
0 |
|
6 |
AVENUE MONTAIGNE |
3y d d |
56.50 |
MARIE VELON |
GEMINI STUD |
FH. GRAFFARD |
1 |
0 |
3 |
127 |
0 |
|
7 |
LA VUELTA (IRE) |
3y d d |
58.00 |
TONY PICCONE |
FERRUCCIO GIACOBBE |
M. GUARNIERI |
6 |
0 |
9-0 |
21 |
0 |
|
8 |
MATERANA (IRE) |
3y a d |
58.00 |
AUGUSTIN MADAMET |
LERAM S.R.O. |
V. LUKA |
4 |
0 |
0-0 |
21 |
0 |
|
9 |
FAMILY SILVER (IRE) |
3y k d |
58.00 |
ALEXIS POUCHIN |
JAVIER MALDONADO TRI |
M. DELCHER SANCHEZ |
8 |
0 |
2 |
109 |
0 |
|
10 |
RUE DU SAHEL |
3y d d |
55.50 |
EBBE VERHESTRAETEN |
CHRISTIAN TRECCO |
D. WINDRIF |
9 |
0 |
7-7 |
14 |
0 |
|
11 |
EXCEEDING QUEEN (IRE) |
3y a d |
56.00 |
CLEMENT LECOEUVRE |
JABER ABDULLAH |
A. SCHUTZ |
5 |
0 |
|
0 |
0 |
|
12 |
STABAT MATER |
3y d d |
54.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
CAROLINE FERRER |
M. GUARNIERI |
12 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Chantilly Fransa 3. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
BELGIAN PRINCE |
7y d g |
59.50 |
HUGO BESNIER |
ECURIE GRIBOMONT / E |
P. COTTIER |
9 |
93 |
61324-5 |
20 |
0 |
|
2 |
KAPANI |
6y y g |
59.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
HUBERT MERAUD |
M. PITART |
4 |
81 |
01661-2 |
32 |
0 |
|
3 |
INDIAN SUNSET |
5y a k |
58.00 |
SIBYLLE VOGT |
STEPHANIE SUAREZ |
C. BOCSKAI |
8 |
0 |
86119-9 |
36 |
0 |
|
4 |
LAUGHINGOF FEAR (IRE) |
4y d g |
58.50 |
GUILLAUME TROLLEY DE PREVAUX |
JOHN CHRISTENSEN |
TIM. DONWORTH |
7 |
0 |
434014 |
127 |
0 |
|
5 |
GAIDAR (IRE) |
5y k g |
58.00 |
THOMAS TRULLIER |
EC FORET JAUNE / JPH |
JUL. PHELIPPON |
5 |
84 |
6498-51 |
28 |
0 |
|
6 |
HASTY SAILOR (IRE) |
7y d g |
58.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
ROBERT NG |
FR. MONFORT |
3 |
83 |
25543-2 |
28 |
0 |
|
7 |
SWEET AUTHOR (IRE) |
7y d g |
58.00 |
STEPHANE BREUX |
PASSION STABLES |
U. SCHWINN |
1 |
0 |
11220-5 |
23 |
0 |
|
8 |
ZARIR (IRE) |
4y a g |
57.00 |
STEPHANE PASQUIER |
S.A. AGA KHAN |
FH. GRAFFARD |
6 |
98 |
81134 |
127 |
0 |
|
9 |
MIDSUMMER DANCE (USA) |
4y d k |
54.00 |
AMBRE MOLINS |
SHELBY LTD |
N. CLEMENT |
2 |
0 |
33432-1 |
29 |
0 |
|
Chantilly Fransa 4. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
LOST IN MUSIC |
3y d g |
56.00 |
CHRISTOPHER RAIMBAULT |
JOHANN BERTHELOT |
L. GADBIN |
12 |
72 |
112078 |
50 |
0 |
|
2 |
DOMIZIA SWEETY |
3y a d |
57.00 |
FRANCESCO SATALIA |
GIUSEPPE SATALIA |
D. SATALIA |
13 |
0 |
513756 |
50 |
0 |
|
3 |
MOONWALKER |
3y a e |
56.50 |
CESAR BELMONT |
GERNAY TH M |
G. GERNAY |
14 |
59 |
5000-54 |
14 |
0 |
|
4 |
DSCHINGIS GOLD |
3y d g |
55.00 |
THOMAS BLANCHOUIN |
AVATARA S.A. |
Y. BARBEROT |
10 |
70 |
456 |
61 |
0 |
|
5 |
ASHKENAZIM |
3y a g |
56.00 |
CORENTIN BERGE |
EIRL MYRIAM BOLLACK- |
M. BOLLACK-BADEL |
9 |
0 |
0 |
28 |
0 |
|
6 |
AMALYA |
3y d d |
54.00 |
AKIMASA PHANTHURA |
ECURIE ADES HAZAN |
S. KOBAYASHI |
6 |
74 |
2614-77 |
21 |
0 |
|
7 |
ST BRIAC |
3y d g |
53.50 |
EBBE VERHESTRAETEN |
FREDERIC DEZZUTTO |
D. WINDRIF |
4 |
68 |
93345-0 |
21 |
0 |
|
8 |
COLT PILOT |
3y d g |
52.50 |
BRANDON FLAMENT |
FEDAI KAHRAMAN |
A. KARKOSA |
1 |
58 |
560-866 |
8 |
0 |
|
9 |
JADE OR |
3y d d |
53.50 |
SOPHIE TISON |
P. ZAMBELLI/A G BOTT |
A&G. BOTTI |
7 |
0 |
0 |
49 |
0 |
|
10 |
SOLTANA BELIEVE |
3y d d |
53.50 |
ARTHUR MOSSE |
JEAN-PHILIPPE ZAOUI |
JP. GAUVIN |
3 |
62 |
06-05 |
23 |
0 |
|
11 |
MOZAFAKA |
3y d d |
52.00 |
MATTEO BENOIST |
3 AILES COMPAGNIE |
N. CAULLERY |
8 |
55 |
5907-0 |
14 |
0 |
|
12 |
EXCESSIVENESS (GB) |
3y d d |
53.00 |
LUKA ROUSSEAU |
ISABELLE CORBANI |
M. DELCHER SANCHEZ |
2 |
0 |
00-9 |
14 |
0 |
|
13 |
SUMMER FLIRT |
3y d d |
52.00 |
MALONE FAVRIAUX |
VALERIE DISSAUX |
V. DISSAUX |
11 |
63 |
600-9 |
42 |
0 |
|
14 |
PADDY WHITE HEART |
3y d d |
51.00 |
THEO LE GRAET |
L.CHERIFI/ABRIVARD/B |
N. CAULLERY |
5 |
62 |
75620-5 |
14 |
0 |
|
Chantilly Fransa 5. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
FEEDESREVES |
6y k k |
60.00 |
SYLVAIN RUIS |
PHILIPPE NADOR |
M. CESANDRI |
13 |
46 |
2215-32 |
23 |
0 |
|
2 |
MYKAN |
5y d g |
60.00 |
ROSARIO MANGIONE |
ECURIES CHALHOUB S.A |
P. VAN DE POELE |
10 |
46 |
38503-8 |
21 |
0 |
|
3 |
LOUNA CHOPE |
5y d k |
59.50 |
THEO BACHELOT |
MARC-ELIE UZAN |
F. BELLEMERE |
8 |
46 |
16607-0 |
21 |
0 |
|
4 |
ELYT OF GOLD |
10y a a |
59.50 |
SIMON PLANQUE |
J.PLANQUE |
J. PLANQUE |
15 |
46 |
530-300 |
20 |
0 |
|
5 |
NAMAR (IRE) |
9y d k |
58.00 |
LEA BAILS |
CECILE GRYSON |
C. GRYSON |
4 |
46 |
977870 |
49 |
0 |
|
6 |
ATREUS |
6y a g |
59.50 |
STEPHANE BREUX |
UWE SCHWINN |
U. SCHWINN |
6 |
46 |
14-0060 |
56 |
0 |
|
7 |
CHONBURI (GB) |
8y d k |
58.50 |
CRISTIAN DEMURO |
ROGER-MARIE DUPUIS |
RM. DUPUIS |
3 |
44 |
184023 |
49 |
0 |
|
8 |
LORD SPIRIT |
8y d g |
58.50 |
TRISTAN BARON |
DANIEL DUMOULIN |
G. COURBOT |
16 |
44 |
004000 |
49 |
0 |
|
9 |
MORNING SPIRIT |
5y d k |
57.00 |
BENJAMIN MARIE |
NOELLE SAUVAGE |
N. SAUVAGE |
11 |
40 |
20512-0 |
21 |
0 |
|
10 |
HACKLE SETTER (USA) |
8y d g |
54.00 |
AMBRE MOLINS |
FERNAND MECKES |
F. MECKES |
14 |
37 |
0103-09 |
23 |
0 |
|
11 |
PARFAITE MERILL |
7y y k |
55.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
CAROLINE AUVRAY |
C. AUVRAY |
1 |
37 |
252-535 |
13 |
0 |
|
12 |
CHARLES LEGEND |
8y d g |
54.50 |
THOMAS TRULLIER |
ANNE DUPONT |
L. PONTOIR |
5 |
35 |
571974 |
56 |
0 |
|
13 |
WALDENON |
11y d g |
54.00 |
ALEXIS POUCHIN |
CHRISTOPHER DOUSSOT |
S. JESUS |
7 |
33 |
735005 |
49 |
0 |
|
14 |
ANIMA ERAT |
5y k k |
52.00 |
CESAR BELMONT |
THIERRY FIORENZA |
E. LYON |
2 |
33 |
9400-07 |
23 |
0 |
|
15 |
ABORIGENE |
8y d g |
52.00 |
MARIE VELON |
PAULE DESCARGUES |
V. DEVILLARS |
12 |
33 |
10009-9 |
42 |
0 |
|
16 |
BAILEYS SANS DOUTE |
7y d k |
54.00 |
RONAN THOMAS |
ROGER-MARIE DUPUIS |
RM. DUPUIS |
9 |
33 |
903068 |
64 |
0 |
|
Chantilly Fransa 6. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
BOB LA BIDOUILLE |
5y d g |
60.00 |
JEROME MOUTARD |
OLIVIER MARTINELLI |
A. FOUASSIER |
6 |
57 |
2933-16 |
21 |
0 |
|
2 |
ROYAL MONARCH (GB) |
5y d g |
60.00 |
ALEXIS POUCHIN |
THIERRY MARECHAL |
E. LYON |
11 |
57 |
6040-73 |
21 |
0 |
|
3 |
INSIGNIA OF RANK (IRE) |
9y d g |
57.00 |
CHLOE LECUYER |
CH.PLISSON |
CH. PLISSON |
1 |
55 |
703-700 |
23 |
0 |
|
4 |
JAGUARE PRECIEUSE |
5y a k |
58.00 |
FRIDA VALLE SKAR |
MIREILLE DESVAUX |
M. DESVAUX |
7 |
55 |
9700-01 |
7 |
0 |
|
5 |
SHANGHAI SPIRIT |
5y a g |
59.00 |
CRISTIAN DEMURO |
P.BONNIFAIT/A.ANDRIE |
L. PONTOIR |
13 |
55 |
3000-88 |
23 |
0 |
|
6 |
ALMIRA |
5y a k |
59.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
BLOODSTOCK AGENCY LT |
M. CESANDRI |
15 |
55 |
429-80 |
23 |
0 |
|
7 |
GOLD PALACE |
7y d g |
58.00 |
CLEMENT LECOEUVRE |
STEPHANIE PENOT |
S. PENOT |
14 |
53 |
68963-9 |
21 |
0 |
|
8 |
SERIGNAN |
5y d g |
56.50 |
CESAR BELMONT |
CORINE BARANDE BARBE |
C. BARANDE BARBE |
12 |
53 |
846750 |
123 |
0 |
|
9 |
WINGS OF FIRE |
5y d g |
56.50 |
THOMAS BLANCHOUIN |
DANIEL DUMOULIN |
G. COURBOT |
9 |
53 |
006709 |
49 |
0 |
|
10 |
TYTAN |
6y d g |
57.50 |
TRISTAN BARON |
ECURIE TYGALY |
M. BRASME |
4 |
51 |
0012-70 |
21 |
0 |
|
11 |
MOMOUR (USA) |
10y d g |
57.50 |
SEBASTIEN MAILLOT |
DOMINIQUE LIMOUSY |
D. LIMOUSY |
16 |
51 |
00418-0 |
23 |
0 |
|
12 |
ASSONANCE |
9y k k |
57.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
D.BOURILLON/V.RIVES/ |
L. VIEL |
8 |
51 |
6040-34 |
21 |
0 |
|
13 |
IDOLE MOME |
6y d k |
57.00 |
SIMON PLANQUE |
J.PLANQUE/T.BALLUAIS |
J. PLANQUE |
3 |
51 |
5-7-6 |
13 |
0 |
|
14 |
FALWUKAIR LAUJAC |
5y d g |
56.50 |
RONAN THOMAS |
ERIC MARTIN |
P. VAN DE POELE |
2 |
49 |
10098-4 |
21 |
0 |
|
15 |
MONJARAZ |
5y d g |
55.00 |
LEA BAILS |
PATRICE DENIS |
D. COTTIN |
5 |
49 |
527477 |
64 |
0 |
|
16 |
OSER (IRE) |
7y k k |
56.00 |
THEO BACHELOT |
OSCAR ORTMANS |
C. ALESI |
10 |
48 |
600-572 |
13 |
0 |
|
Chantilly Fransa 7. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
JAAFAR |
5y d a |
60.50 |
STEPHANE PASQUIER |
JEAN JULIAN |
A. BUDKA |
3 |
80 |
05200-3 |
28 |
0 |
|
2 |
FLATTEN THE CURVE |
5y a g |
60.00 |
THORE HAMMER-HANSEN |
ECKHARD SAUREN |
C. FEY |
10 |
79 |
7564-35 |
21 |
0 |
|
3 |
ULTRASOUND |
5y a g |
59.00 |
THEO BACHELOT |
CARINA HORN |
C. BOCSKAI |
7 |
77 |
314764 |
57 |
0 |
|
4 |
WEST MARTIN |
5y d g |
56.50 |
CLEMENT LECOEUVRE |
ECURIE VICTORIA DREA |
JPH. DUBOIS |
8 |
72 |
2506-40 |
21 |
0 |
|
5 |
WANATA (GER) |
5y d k |
55.50 |
RONAN THOMAS |
P.DECOUZ |
P. DECOUZ |
1 |
68 |
08455-6 |
13 |
0 |
|
6 |
ATHINEOS |
5y k g |
53.00 |
MARIE VELON |
ATHANASE POULOPOULOS |
S. JESUS |
12 |
66 |
22157-0 |
21 |
0 |
|
7 |
KEEP AWAY |
7y d g |
54.50 |
SYLVAIN RUIS |
DR CLAUDIA SCHWANENB |
B. HELLIER |
5 |
66 |
18568-0 |
12 |
0 |
|
8 |
PETITE AMADEE (GB) |
5y k k |
54.50 |
TRISTAN BARON |
BRIAN DUNN |
H. MERIENNE |
13 |
66 |
864 |
127 |
0 |
|
9 |
REPLENISH |
11y a g |
54.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
MARIE-CLAIRE ELAERTS |
AS. CROMBEZ |
11 |
66 |
209049 |
73 |
0 |
|
10 |
SCREEN SHOT |
5y k g |
53.50 |
CRISTIAN DEMURO |
PATRICK BARBE |
M. DELZANGLES |
15 |
64 |
39004-1 |
23 |
0 |
|
11 |
NIGHTDANCE MAN (GER) |
8y a g |
52.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
HEDI GHABRI |
H. GHABRI |
14 |
62 |
40047-6 |
23 |
0 |
|
12 |
BONNIE HOPPS |
6y d k |
49.50 |
SOPHIE TISON |
ANTOINE MORTEO |
AS&D. ALLARD |
2 |
62 |
0557-50 |
13 |
0 |
|
13 |
ANECDOTIC (USA) |
8y d a |
50.50 |
PERRINE CHEYER |
JEAN-CHRISTOPHE BERT |
JC. BERTIN |
16 |
62 |
0609-62 |
21 |
0 |
|
14 |
DAY OFF |
5y d g |
52.00 |
EDDY HARDOUIN |
CHARLES ARNAUD |
S. JESUS |
9 |
62 |
0449-44 |
21 |
0 |
|
15 |
ANTE POST |
5y d g |
51.00 |
BENJAMIN MARIE |
THIERRY DE VLAMINCK |
T. DE VLAMINCK |
4 |
59 |
92137-0 |
42 |
0 |
|
16 |
MONTBARDOIS |
5y d g |
49.50 |
DELPHINE SANTIAGO |
ECURIE ETOILE N.V. |
J. PLANQUE |
6 |
59 |
73-72-53 |
21 |
0 |
|
Etiketler : 16 şubat 2024 cuma, 16 şubat 2024 cuma at yarışı bülteni, 16 şubat 2024 cuma sıralı at yarışı listesi, 16 şubat 2024 cuma chantilly fransa at yarışı bülteni, 16 şubat 2024 cuma chantilly fransa at yarışı programı, 16 şubat 2024 cuma chantilly fransa at yarışı tam listesi, 16 şubat 2024 cuma chantilly fransa at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi