At Yarışı Programı

24 Kasım 2022 Perşembe Chantilly Fransa At Yarışı Bülteni

Chantilly Fransa 1. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
2 LINGOTTO 2y d e 59.00 THEO BACHELOT M.ALLEGRI/M.POGGIONI A&G. BOTTI 5 84 415 18 0
1 SONGSTER 2y d e 59.00 MICKAEL BARZALONA RENEE-LAURE KOCH D. GUILLEMIN 7 0 14 61 0
3 MANDEGA 2y d e 58.00 TONY PICCONE ANTOINE BOUCHER A. BUDKA 2 81 222436 19 0
6 NOSHOWLIKEAJOESHOW (IRE) 2y d e 56.00 SIMON PLANQUE THERESA MARNANE F. GUYADER 3 80 313733 19 0
7 SKADI 2y d d 56.00 GUILLAUME GUEDJ-GAY PRIME EQUESTRIAN S.A X. THOMAS-DEMEAULTE 4 80 4371 13 0
8 MARY GRACE 2y d d 54.50 LEO ROUSSEL SCUDERIA MICOLO SNC A&G. BOTTI 1 0 0 0
4 IKIRU 2y d d 54.00 CORENTIN BERGE MAURICIO DELCHER SAN M. DELCHER SANCHEZ 8 0 4 37 0
5 CORIA 2y d d 53.50 DORIAN PROVOST SARL DARPAT FRANCE C. LAFFON-PARIAS 6 0 44 32 0

Chantilly Fransa 2. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 SKIRTOWE 3y d g 58.00 AURELIEN LEMAITRE ECURIE GALAXY II/JP. S. CERULIS 9 64 6356 65 0
2 BLUE STYLE 3y d g 58.00 EDDY HARDOUIN DENIS GALLET S. DEHEZ 6 0 6 18 0
3 THE PREACHER MAN 3y d e 58.00 THEO BACHELOT HARAS DU LOGIS/BLACK R. LE DREN DOLEUZE 5 0 9 30 0
4 KOSAKENZIPFEL 3y k g 56.50 SIBYLLE VOGT STALL WO LAUFEN SIE S. STEINBERG 3 81 222 18 0
5 ALYA 3y d d 56.50 STEPHANE PASQUIER A.HADDAD/A.HADDAD J. BERTRAN DE BALANDA 2 0 8 23 0
6 SPEEDY ANGEL (GB) 3y d d 56.50 TONY PICCONE CHEVOTEL RACING C&Y. LERNER 1 0 4 113 0
9 SAINTE MARIE (GER) 3y d d 56.50 FABIEN LEFEBVRE STALL BUSCO M. WEISS 8 0 93323 32 0
7 AHA 3y d d 54.00 DORIAN PROVOST BARBARA LEMAIRE N. CAULLERY 4 73 70232 34 0
8 KILIA 3y a d 54.00 JULES MOBIAN RENT A HORSE BY YOHE P. DECOUZ 7 0 6 46 0

Chantilly Fransa 3. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 FAZZANO 3y d g 59.00 MARC NOBILI GILBERT VERBIT G. RARICK 12 66 709610 9 0
2 SANPEDRO 3y k g 58.00 DORIAN PROVOST TROIS MILLE SC/JP.ME S. CERULIS 9 66 610049 7 0
3 BAILEYS BELLE STAR 3y d d 57.50 ALEXANDRE CHESNEAU LEGEND RACING CLUB V. SARTORI 6 60 652387 29 0
5 CIRCO MASSIMO (GB) 3y a g 56.00 MORGAN DELALANDE EC. ELAG / EC. WALDE A&G. BOTTI 15 72 216080 19 0
7 OBDURATE (GB) 3y d g 56.00 CYRILLE STEFAN PANZ RACING MF. WEISSMEIER 5 68 079701 12 0
9 VICTOR LAZZLO (USA) 3y d g 56.00 STEPHANE LAURENT YVONNE VOLLMER Y. VOLLMER 14 64 5968736 29 0
6 JOYCE GALESTE 3y d d 56.00 AYMAN BENTAHAR H.GHABRI/E.POITEVIN H. GHABRI 10 62 505708 16 0
8 OSUMI 3y d e 56.00 . ERICH SCHWAIGER M. MUNCH 7 53 857599 19 0
4 MENILLES 3y d d 54.50 ROXANE LIEGEOIS GERARD AUGUSTIN-NORM C. FERLAND 1 80 26-3039 27 0
10 ANODIKOVA 3y a d 54.50 EMMANUEL ETIENNE DAVID DAHAN A. BUDKA 2 66 67-9029 34 0
15 JANISA BERE 3y d d 54.50 NICOLAS LARENAUDIE LAURENT MOUTARD JM. LEFEBVRE 8 55 641386 9 0
13 AVENUE OF DREAMS 3y y d 54.50 CESAR BELMONT BRENDAN L. JONES AN. HOLLINSHEAD 4 53 027708 9 0
12 LOVE THE STARS 3y d d 54.50 EBBE VERHESTRAETEN NORBERT JEANPIERRE J. LEROY 11 0 8 48 0
11 BAILEYS SOLAIRE 3y d d 54.50 ANTONIO POLLI G.R.BAILEY LTD/AS.CR AS. CROMBEZ 13 0 09 16 0
14 LADY MILLION 3y d d 53.50 LORETTE GALLO SIMONE KILLIUS M. RULEC 3 64 433080 9 0

Chantilly Fransa 4. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 FIONA 6y d k 60.00 THEO BACHELOT JEAN-MICHEL APPRIOU A. BUDKA 12 44 0750-38 16 0
2 ABORIGENE 6y d g 59.50 TONY PICCONE PAULE DESCARGUES V. DEVILLARS 6 44 174905 27 0
3 BAIRA 6y d k 58.50 ALEXIS POUCHIN CAROLINE AUVRAY C. AUVRAY 11 42 000-009 19 0
4 HACKLE SETTER (USA) 6y d g 58.00 AURELIEN LEMAITRE FERNAND MECKES F. MECKES 7 40 054500 16 0
5 IT'S ON US 4y d k 57.50 HUGO BOUTIN M.BOUTIN M. BOUTIN 15 40 779000 8 0
6 GALLARDISE 4y a k 57.50 BENJAMIN MARIE MICHEL KAISER M. KAISER 9 40 9497-00 29 0
11 ARVINNI 4y d k 55.50 GUILLAUME GUEDJ-GAY REMY MATHIS R. MATHIS 10 35 77868-0 127 0
7 MEJAEN 10y d g 55.00 DELPHINE SANTIAGO PHILIPPE DESPLACES C. MARTINON 8 37 688027 5 0
8 MALECON 7y d g 54.50 ARTHUR MOSSE GABRIEL MOSSE M. GONZALEZ 5 35 203140 12 0
12 PAPA WINNER 8y d g 54.50 EDDY HARDOUIN CHARLETTE CHARTIER S. JESUS 1 33 235290 18 0
9 WISEITEN 7y k g 54.00 EBBE VERHESTRAETEN VANESSA SZLANYINKA A. HERMANS 16 35 233208 21 0
10 NAOMIE (IRE) 4y a k 54.00 SIBYLLE VOGT M.MUNCH M. MUNCH 3 35 89-9666 46 0
13 NEVER WITHOUT YOU 8y y g 53.00 DAVIDE CIROCCA THIERRY HUCK P. CAPELLE 13 33 900804 19 0
14 TINALIK SUN 5y a k 53.00 FRIDA VALLE SKAR MICHEL MAILLER A. SAGOT 4 33 006006 19 0
15 SIEGFRIED LINE (GER) 10y d g 53.00 AXELLE NICCO JEAN-MARIE PLASSCHAE JM. PLASSCHAERT 2 33 0-907-96 45 0
16 ELIOT DU PARADIS 4y k g 53.00 PERRINE CHEYER SC.TIBI/K.BOUGUERRA/ E. SIAVY-JULIEN 14 33 0-80007 19 0

Chantilly Fransa 5. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
3 MORAL GAGNANT (GER) 7y d g 60.00 HUGO BOUTIN DIEGO FERNANDEZ-ORTE M. BOUTIN 8 53 000681 36 0
1 SALERNO 9y d g 60.00 TONY PICCONE VALENTIN DEVILLARS V. DEVILLARS 12 53 601004 23 0
9 RIP 8y d a 59.00 AURELIEN LEMAITRE MARIE VERPLANKEN-LAB M. VERPLANKEN-LABERINE 13 51 982523 20 0
7 LAVINIA ROSE (GB) 9y a k 59.00 ENZO CRUBLET GEORGIOS ALIMPINISIS G. ALIMPINISIS 10 51 209956 18 0
2 RONCHEROLLES 4y k k 58.50 PERRINE CHEYER ECURIE ALLIANCE G. AIDANT 5 53 700180 18 0
4 TORNALDO (GER) 7y a g 58.50 SIBYLLE VOGT STALL BELAR-GRANDE M. WEBER 6 53 6-22335 63 0
11 PEYTON PLACE 4y d k 58.00 PIERRE BAZIRE A.LECACHEUX/G.GADBLE G. GADBLED 2 48 63050-0 10 0
5 MINNEHAHA 7y d k 57.50 CESAR BELMONT ANDY SCHOUTEET A. SCHOUTEET 7 51 517580 12 0
6 CREAM ICE (GB) 4y d k 57.50 AXEL BARON M.HEUZE/JPJ.DUBOIS/B A. BARON 3 51 780182 19 0
13 DEER BERE 9y d g 57.00 EDDY HARDOUIN JEFF PLANARD M. PLANARD 4 46 827689 20 0
14 SHINASI 5y d g 57.00 FABIEN LEFEBVRE MARTIAL PROUHEZE C. O'HALLORAN 14 46 30-3048 118 0
12 ARMORIGENE 5y d g 57.00 THEO BACHELOT OUSSAMA CHITEOUI E. LYON 11 46 406460 7 0
8 TOP GLORY 4y d g 56.50 ESTELLE FONTAINE DOMINIQUE BURELLER XL. LE STANG 1 51 0-09004 10 0
10 LINSOUMIS 8y d g 56.50 AXELLE NICCO PHILIPPE DESPLACES C. MARTINON 9 48 640236 16 0
15 LANDARYNA 4y d k 56.50 LUDOVIC BOISSEAU DANIEL DUMOULIN G. COURBOT 15 44 659657 23 0
16 THE PREACHER 4y d g 56.50 ALEXIS POUCHIN DELPHINE DE WULF D. DE WULF 16 44 057027 36 0

Chantilly Fransa 6. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
3 DUC DE KENT 2y d e 58.00 AURELIEN LEMAITRE EC.THEYSS/E.PUERARI/ F. VERMEULEN 12 84 3443 22 0
4 EL CAZADOR 2y d e 58.00 TONY PICCONE I CORBANI A MOUKNASS M. DELCHER SANCHEZ 2 0 35 15 0
5 FRENCH ATOLL 2y a g 58.00 AUGUSTIN MADAMET HENRI-ALEX PANTALL HA. PANTALL 10 0 7 19 0
1 QUARTZ ROSE 2y y e 58.00 STEPHANE PASQUIER E.FIERRO/G.FORIEN M. DELZANGLES 3 0 8 32 0
6 DSCHINGIS GRACE 2y d d 56.50 MICKAEL BARZALONA AVATARA S.A. FH. GRAFFARD 8 81 302 34 0
2 ROYAL POST OFFICE 2y d g 56.50 AMBRE MOLINS EC.FORET JAUNE / JPH JUL. PHELIPPON 5 73 925 28 0
9 SALT FLAKE 2y d d 56.50 ALEXIS POUCHIN ANGELA KURTH E. LIBAUD 4 0 9 60 0
10 MISS MUIR 2y d d 56.50 GERALD MOSSE MARCEL ROZIER J. BERTRAN DE BALANDA 11 0 6 15 0
7 LADY ACE 2y d d 56.50 THEO BACHELOT ECURIES SERGE STEMPN ROD. COLLET 13 0 0 49 0
12 DUNSBOROUGH 2y d g 56.00 SEBASTIEN MAILLOT L.BAUDRON L. BAUDRON 1 0 0 0
11 ALBANIA 2y d d 55.00 FRIDA VALLE SKAR SYLVAIN VIDAL C&Y. LERNER 6 0 74 22 0
8 ANNAVA 2y d d 55.00 LEO ROUSSEL ELEANORA KENNEDY TIM. DONWORTH 7 0 0 67 0
13 VENENCIA 2y d d 52.00 DORIAN PROVOST CARLOS LAFFON-PARIAS C. LAFFON-PARIAS 9 0 0 0

Chantilly Fransa 7. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
7 MAGURO 3y a g 58.00 BENJAMIN MARIE GEERT VERHEYE G. VERHEYE 5 0 763800 18 0
3 UTOPISTE (IRE) 3y d g 58.00 SIMON PLANQUE HARAS D'ETREHAM F. CHAPPET 1 0 35 127 0
4 KOOL FIRST SPA 3y d e 58.00 FABIEN LEFEBVRE ENRIQUE LEON PENATE C. O'HALLORAN 2 0 04 22 0
1 E VA BIN (IRE) 3y d e 56.50 AXELLE NICCO ESAGERUMA NEIN SAS F. CARNEVALI 13 73 763000 25 0
13 SHINE ON ME 3y d d 56.50 TONY PICCONE SPARKLING STAR V. DEVILLARS 11 73 856 22 0
8 SICILIA 3y d d 56.50 STEPHANE PASQUIER FABRICE CHAPPET F. CHAPPET 7 72 7-54598 25 0
6 ZENIGATA 3y d g 56.50 MARIE VELON BERT MAES B. MAES 12 66 265325 10 0
14 ETERNAL LOVE (GB) 3y d d 56.50 CLEMENT LECOEUVRE TREVOR C. STEWART HF. DEVIN 9 0 25 127 0
9 HEAL THE WORLD 3y d d 56.50 AURELIEN LEMAITRE PHILIPPE CRAN H.DE NICOLAY 6 0 3 22 0
10 FIORE (GB) 3y d d 56.50 HUGO JOURNIAC HARAS DE LA PERELLE FH. GRAFFARD 4 0 5 30 0
12 LOVE TREVILLE (IRE) 3y d d 55.00 ENZO CRUBLET RASHIT SHAYKHUTDINOV G. ALIMPINISIS 8 0 9 30 0
11 SAL DE COCO (GER) 3y d d 55.00 SIBYLLE VOGT STEFFEN MOLKS I. JANACKOVA KOPLIKOVA 14 0 8 22 0
2 HAMNET (GB) 3y d e 54.50 ADRIAN LE LAY MARTIN GODOLPHIN SNC A. FABRE 10 0 62 54 0
5 CORTO MUSO 3y d g 54.50 MARTINA LIGAS M.ALLEGRI/MERIDIAN I A&G. BOTTI 3 0 0 22 0

Chantilly Fransa 8. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
2 EARLY SURPRISE 4y a k 60.00 LUDOVIC BOISSEAU EMRAH KURDU A. KLEINKORRES 1 66 047-270 53 0
1 BLEUSKY 5y d k 58.50 AXELLE NICCO JAN KEPPENS J. KEPPENS 9 66 064060 25 0
4 SUNKAWAKAN 5y d k 58.50 MARC NOBILI R.J.C. STEFFERS J. HENDRIKS 6 62 669736 18 0
5 RIYAK 4y k g 58.00 ALEXIS POUCHIN LAST UNICORN RACING R. ROHNE 11 62 845-754 13 0
6 ILE DU ROUME 4y k k 58.00 AUGUSTIN MADAMET I.KELLITT JM. LEFEBVRE 14 62 3-540 27 0
3 SECOND TO NONE (IRE) 4y d g 56.50 AYMAN BENTAHAR FABRICE CHAPPET F. CHAPPET 7 64 544697 46 0
8 RUNNING RAINDROP 5y a k 56.50 CLEMENT LECOEUVRE STALL ADONNA M. WEBER 2 57 041170 33 0
9 SAN PABLO 6y d g 56.00 TONY PICCONE G.HERNON G. HERNON 4 57 01-5956 50 0
7 SO YOU SAY 4y d k 55.00 DELPHINE SANTIAGO ECURIE BERND TORST A. BUDKA 16 57 357606 103 0
10 BEAMA 9y d k 54.50 PERRINE CHEYER JAN KEPPENS J. KEPPENS 12 57 472210 18 0
11 MAJORETTE 4y a k 54.50 MOHAMED AARICH ECURIE LA LICORNE P&F. ADDA & RENAUT 15 57 563700 127 0
14 MISS SPRINGSTEEN 6y d k 54.50 AURELIEN LEMAITRE JONATHAN LUX J. LUX 5 53 069821 16 0
12 NAMAR (IRE) 7y d k 54.00 LEA BAILS CECILE GRYSON C. GRYSON 13 55 021410 29 0
13 KONIG CHOUCHEN 10y d g 53.50 CORALIE PACAUT GERARD REGLEY O. REGLEY 10 55 478214 18 0
15 AYANA 6y d k 52.50 MARIE VELON CAROLINE AUVRAY C. AUVRAY 8 53 801185 12 0
16 GOT FROST 4y a g 51.50 ESTELLE FONTAINE DOMINIQUE BURELLER XL. LE STANG 3 53 700900 45 0

Chantilly Fransa 9. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
2 GIOVANNI DAL PONTE (GB) 7y k g 60.00 SIMON PLANQUE GUILLAUME LUYCKX JUL. PHELIPPON 16 73 218263 13 0
4 MANNE 5y d k 59.50 HUGO BOUTIN VANDA CAPITTE M. BOUTIN 7 72 633280 18 0
9 ZLARA 4y d k 59.00 TONY PICCONE JEAN-CLAUDE RAVIER M. CESANDRI 14 70 539272 21 0
5 NICE STROKE 6y k g 59.00 CLEMENT LECOEUVRE HYPERION SARL F. MONNIER 10 70 212410 32 0
6 AZACHOP 7y a g 59.00 EDDY HARDOUIN EMILE EYVASO M. PLANARD 6 70 337728 31 0
7 BOURDAIN 5y k a 59.00 AURELIEN LEMAITRE ANITA NESSER P&J. BRANDT 15 70 820658 127 0
8 BAFANA LINNGARI 7y a g 59.00 JULIEN GUILLOCHON JPMD RACING F. MONNIER 1 70 879841 26 0
3 INCA MAN 5y d g 58.50 MARIE VELON S.NIGGE / G.AUGUSTIN S. NIGGE 12 73 833260 15 0
1 JUSSIFER 5y d g 58.50 ALISON MASSIN ECURIE MATHIEU OFFEN S. WATTEL 2 73 040537 18 0
11 CHEESE 4y d g 58.50 PIERRE BAZIRE DORIS SCHOENHERR D. SCHOENHERR 5 68 180070 18 0
14 YELLOWBLUE 4y d g 58.00 CYRILLE STEFAN M.RULEC M. RULEC 4 68 253475 38 0
12 LA JAVANAISE 5y d k 58.00 THEO BACHELOT DANIEL DUMOULIN R. LE GAL 8 68 179804 18 0
13 HUNTBA 4y d a 58.00 AUGUSTIN MADAMET YVES BOROTRA HA. PANTALL 11 68 224938 46 0
10 MYRKA (IRE) 4y k k 57.50 CORENTIN BERGE LOIS MCINTOSH AS. CROMBEZ 9 70 1590 15 0
15 REVENTADOR (IRE) 5y d g 57.50 MICKAEL BARZALONA STALL LAURUS H. SAUER 3 66 234202 56 0
16 AZAMHAN 4y d k 56.00 FRIDA VALLE SKAR C Y.LERNER C&Y. LERNER 13 66 024509 29 0

Etiketler : 24 kasım 2022 perşembe, 24 kasım 2022 perşembe at yarışı bülteni, 24 kasım 2022 perşembe sıralı at yarışı listesi, 24 kasım 2022 perşembe chantilly fransa at yarışı bülteni, 24 kasım 2022 perşembe chantilly fransa at yarışı programı, 24 kasım 2022 perşembe chantilly fransa at yarışı tam listesi, 24 kasım 2022 perşembe chantilly fransa at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi