At Yarışı Programı

12 Haziran 2024 Çarşamba Compiegne Fransa At Yarışı Bülteni

Compiegne Fransa 1. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 SAITAMA 2y d e 56.50 LUCA CARBONI JEREMY DA SILVA J. DA SILVA 8 0 0 0
2 GRECIAN RULER 2y d e 56.50 CESAR BELMONT PASCAL MANO D. MORISSON 2 0 96 23 0
3 SOLAS 2y d d 57.50 MAXIME GUYON B.LONG/C.FENNESSY FR. MONFORT 4 0 68 13 0
4 POFIGISTE 2y d d 57.50 HUGO BOUTIN M.BOUTIN M. BOUTIN 3 0 0 72 0
5 EYWA 2y d d 52.50 CHEYENNE BANZ A.BANZ/C.BECHEREL/ST C. ESCUDER 10 0 957 23 0
6 KISS ME CHOP 2y d g 53.50 LOUIS NOMIS VICTOIRE VIOLANES S. GAVILAN 7 0 78 7 0
7 CITE MONDINE 2y d d 54.50 IORITZ MENDIZABAL MATHIEU DAGUZAN-GARR S. BROGI 5 0 663 23 0
8 LA PUNTINA 2y d d 53.00 ALISON MASSIN ALEXANDRE FRACAS ALEX. FRACAS 6 0 0 21 0
9 MOON OF THE NIGHT 2y d d 54.50 JEROME CLAUDIC KEVIN HOUDEMOND E. THUEUX 9 0 897 7 0
10 LAHOMI 2y d d 54.50 ANTHONY CRASTUS T.CORBEL/L.PLEDRAN/Q FR. MONFORT 1 0 6 21 0

Compiegne Fransa 2. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 PIOLI IS ON FIRE 3y d e 58.00 ROSARIO MANGIONE C.PELLEGATTI/A.KHADD A&G. BOTTI 6 0 0 0
2 BERKELEY 3y a g 58.00 JEROME MOUTARD VALERIE DUBOS G. BIETOLINI 4 0 0 0
3 HIGHFIELD MYSTERY 3y d g 58.00 TONY PICCONE JOHN FAIRLEY J. DUPONT-FAHN 7 0 0 0
4 LORD ASRIEL D ALME 3y d e 58.00 PIERRE BAZIRE JEROMINE LE STANG V. DEVILLARS 3 0 0 0
5 LOCH AWE 3y d g 58.00 IORITZ MENDIZABAL ROBERT NG M. DELZANGLES 9 0 0 0
6 MR L'APOTHICAIRE 3y d e 55.50 CESAR BELMONT BARON EDOUARD DE ROT A. FABRE 2 0 0 0
7 LIKASA 3y k d 56.50 MAXIME GUYON H.H. AGA KHAN JC. ROUGET 1 0 0 0
8 ZILLIDREAM 3y a d 56.50 HUGO JOURNIAC BUTEL BEAUNEZ BUTEL & BEAUNEZ 5 0 0 0
9 ALLIXWAVE DE CERES 3y d d 56.50 EDDY HARDOUIN YALCIN UCAR J. CARAYON 8 0 0 0

Compiegne Fransa 3. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 MADEMOISELLE MIA 3y d d 58.00 CORENTIN BERGE MARIE-GABRIELLE BOUD M. SEROR 3 70 8-9216 59 0
2 DSCHINGIS DASH 3y a g 56.00 MARIE VELON AVATARA S.A. M. BRASME 4 0 251 10 0
3 LUMINESCE 3y d d 55.00 LUCA CARBONI PAOLO DONZELLI M. GUARNIERI 1 74 7439-02 14 0
4 SAINTEFOY LAGRANDE 3y d d 55.00 CESAR BELMONT DANIELE ZARROLI D. ZARROLI 8 0 78 29 0
5 SISKARO 3y d g 54.50 FRIDA VALLE SKAR Y.FOUIN Y. FOUIN 10 0 6 33 0
6 BLUES SINGER 3y a d 56.00 PIERRE BAZIRE HORSEMOOD JUL. PHELIPPON 9 0 0-2 127 0
7 PARWAZ (GB) 3y d g 56.00 AUGUSTIN MADAMET J.FINCH/S.SUTTON M. SEROR 7 0 0 0
8 DSCHINGIS PUNK 3y d e 56.00 ENZO CRUBLET ZDENO KOPLIK Z. KOPLIK 6 0 0 24 0
9 LIKING 3y d g 56.00 MAXIME GUYON J.N. TEMAM L. PONTOIR 2 70 623720 11 0
10 WARMY SUN 3y d d 54.50 THOMAS TRULLIER HORSEMOOD JUL. PHELIPPON 5 66 546458 5 0

Compiegne Fransa 4. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 CELTIC ARYAAN 4y d g 60.00 AXEL BARON AWN AL AIDAROUS A. BARON 16 0 67-2535 19 0
2 PLANTHALYA 6y a k 59.50 HUGO BESNIER AS D.ALLARD AS&D. ALLARD 6 62 303072 18 0
3 THE TIME 8y a g 59.50 AURELIEN LEMAITRE HUBERT DE WAELE D. DE WAELE 11 62 531001 18 0
4 LA GALOPINE (IRE) 5y d k 59.50 AUGUSTIN MADAMET PIERRE-LOUIS GUERIN M. SEROR 14 62 1-10741 5 0
5 HEYTESBURY LANE (IRE) 5y d k 59.00 TONY PICCONE C.ARNAUD/P.BONNEFOY Y. BONNEFOY 15 0 233225 12 0
6 MAPLE GIRL 5y k k 59.00 ANTHONY CRASTUS P.FAUCAMPRE/N.MICHEL C. ESCUDER 5 0 251991 28 0
7 HORTENSIA BASC 4y d k 58.50 ALEXIS POUCHIN A.JUNK A. JUNK 9 59 0-07494 18 0
8 ISEULT 6y d k 58.00 STEPHANE BREUX NANCY VERMEULEN N. VERMEULEN 17 0 91-0308 18 0
9 NACOMA (GER) 5y d k 56.50 EBBE VERHESTRAETEN BERT DELARIVIERE B. DELARIVIERE 13 0 6-06162 15 0
10 FECAMP 5y a g 58.00 IORITZ MENDIZABAL P.DEPOUX//V.BEUGNON S. MORINEAU 8 0 0605-06 18 0
11 BLACK TRACK 5y d g 55.50 CAMILLE COLLET-VIDAL ROB.COLLET ROB. COLLET 18 0 0000-00 19 0
12 TRUE ROMANCE 9y d g 57.50 FABIEN LEFEBVRE ECURIE CROCODILE G. COURBOT 3 57 881695 14 0
13 TROIS POINT HUIT 4y d k 57.50 JACKY NICOLEAU ANDY CLAIRE A. KARKOSA 1 57 87060-4 21 0
14 UN PLUS UNE 4y d g 57.00 BENJAMIN MARIE JEAN-PHILIPPE SAUVAG JP. SAUVAGE 12 0 283722 18 0
15 EL BNOUD (IRE) 5y d k 57.00 THOMAS TRULLIER GUILLAUME COURBOT G. COURBOT 4 0 001079 14 0
16 ULTIMATE FIGHT 10y a g 57.00 ENZO CRUBLET ZDENO KOPLIK Z. KOPLIK 7 0 100-093 12 0
17 ZIPPERE 7y a k 55.00 MARYLINE EON JEROME BOURGEAIS J. BOURGEAIS 10 55 24-2458 34 0
18 SPACE QUAKE (GB) 5y k g 56.50 . C.BOUTIN C. BOUTIN 2 55 214555 18 0

Compiegne Fransa 5. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 IL RITORNO 4y d a 58.50 FRIDA VALLE SKAR JEAN-PIERRE VANDEN H B. GOUDOT 17 0 307060 31 0
2 KOBRA PEPPER 4y d g 57.50 AKIMASA PHANTHURA S.KOBAYASHI S. KOBAYASHI 8 0 080464 18 0
3 CHICAGO 4y d g 59.50 AURELIEN LEMAITRE ELODIE DAVEAU-COUDRA J. DUPONT-FAHN 10 44 05-6956 18 0
4 PARISIAN BELLE 6y d k 58.50 . J.BILLARD/J.DUPONT-F J. DUPONT-FAHN 16 42 010007 5 0
5 MEHANYDREAM 7y k g 56.00 NICOLAS BAUDET ALAIN VERGEADE C. BOUTIN 13 42 180954 42 0
6 UP TO THE MOON (IRE) 4y d k 56.50 AXELLE NICCO BLAISE ALLEAUME G. GADBLED 6 0 700-000 13 0
7 ELUSIVE NELSON 6y d k 56.00 CESAR BELMONT ECURIE AVANT-GARDE R. BOUCKHUYT 5 40 0-06057 26 0
8 HIS PRIDE (GB) 6y d g 57.00 SEBASTIEN MAILLOT HARMONY RACING/P.DRI N. CAULLERY 1 0 4-20003 18 0
9 ACHKI 9y d g 56.50 THOMAS TRULLIER FRANCOIS GREGOIRE V. DEVILLARS 11 37 00700-2 18 0
10 ABRASSO 6y d g 56.00 PIERRE BAZIRE JULIE HIERGENS J. HIERGENS 7 0 50800-0 24 0
11 BULSARA 4y d k 54.50 MARIE VELON CH.PLISSON CH. PLISSON 15 0 78-9608 34 0
12 STAR LUCE 5y a k 55.50 JEROME CLAUDIC MARIE-CLAUDE LE STAN J. LE STANG 12 35 0-08502 22 0
13 VALENTO 8y y g 55.50 BENJAMIN MARIE HUBERT DE WAELE D. DE WAELE 3 35 70-0008 29 0
14 REPONSE EXACTE 8y k k 53.50 LAURA GROSSO ECURIE ALLIANCE C. BRUNO 9 0 80-0066 19 0
15 KAVAKNEY (BEL) 8y d a 53.00 PERRINE CHEYER JEAN-MARIE PLASSCHAE JM. PLASSCHAERT 14 33 964-308 19 0
16 CALY ROSAY 7y d k 53.00 MARYLINE EON G.GADBLED G. GADBLED 4 33 370707 13 0
17 REDRUNNER 4y d k 54.50 LUDOVIC BOISSEAU VERONIKA JUD-FREI D. ARTU 2 33 650666 28 0

Compiegne Fransa 6. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 TWIN BOY 6y d g 60.00 OLIVIER D' ANDIGNE CH.PLISSON CH. PLISSON 1 55 80-8180 7 0
2 SALAZAR 4y d g 57.50 SOPHIE TISON STAL KLAVERHOF K. VERCRUYSSE 9 55 078953 127 0
3 LES TROIS VALLEES 4y d g 57.50 CAMILLE COLLET-VIDAL ROB.COLLET ROB. COLLET 15 55 590080 18 0
4 GOT BLOOM 5y d k 57.50 JURICO BOGAERTS JURICO BOGAERTS J. BOGAERTS 6 55 69045-0 36 0
5 PEANUT ROYALE 4y d k 59.50 LUDOVIC BOISSEAU BRYAN GUSDAL G. RARICK 12 0 785580 26 0
6 URI 5y d a 59.00 MAXIME GUYON NICOLAS CAULLERY N. CAULLERY 10 53 743541 12 0
7 GRAY D'ALBION 4y d a 57.50 MARYLINE EON CHRISTOPHE ESCUDER C. ESCUDER 3 53 340598 19 0
8 BEACON TOWERS 7y d k 59.00 TONY PICCONE MARC STEELAND Y. LUYCKX 16 53 103-000 34 0
9 ZANTARIO (GER) 9y a g 57.50 MARIE VELON STALL GRAUHOLZ B. GOUDOT 5 53 004409 11 0
10 BOW LANE 4y d g 57.50 JULIEN PELICIER DAVID WINDRIF D. WINDRIF 18 53 9-00006 12 0
11 SAKHARAH 5y d g 58.50 THEO BACHELOT ALEXANDER MINK F. FORESI 14 0 40-0913 18 0
12 GOLDEN TRIP 4y k k 58.50 JEROME CLAUDIC GEORGENS HOUBEN G. HOUBEN 4 0 0047-80 82 0
13 WEEKEND WARRIOR 4y a a 58.00 EDDY HARDOUIN RENE ROOBAERT R. ROELS 13 51 406363 19 0
14 PRINCE DES DUNES 6y a g 56.00 FRIDA VALLE SKAR CORINE BARANDE BARBE C. BARANDE BARBE 7 0 605315 19 0
15 ZENIGATA 5y d g 57.50 CORENTIN BERGE FRANK MAES B. DE KONINCK 2 0 0-98847 19 0
16 GIN GEMBRE 7y a g 57.00 THOMAS TRULLIER C.AUVRAY/C.GUEUDE/C. C. AUVRAY 11 48 455469 18 0
17 VEGA DREAM (GB) 7y a g 54.50 LAURA POGGIONOVO CH.PLISSON CH. PLISSON 8 46 340087 7 0
18 MURRAYFIELD 6y d k 56.00 . M.DUQUAIRE/J.PROIETT L. PROIETTI 17 46 0-72610 11 0

Compiegne Fransa 7. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 MA MOME 3y d d 57.50 MARIE VELON JEAN-PIERRE VANDEN H CH. PLISSON 4 77 340065 31 0
2 HASHTAG JOA 3y d d 59.00 CLEMENT LECOEUVRE JEAN DE CHEFFONTAINE ED. MONFORT 13 77 44343-7 28 0
3 L'ARDECHOISE 3y k d 59.00 RONAN THOMAS A.GILIBERT/N.SALTIEL C&Y. LERNER 9 77 3-33240 42 0
4 LOVECAYAN 3y d d 59.00 ANTHONY CRASTUS ECURIE DES MONNAIES Y. BARBEROT 16 77 35150 17 0
5 ANTICO (IRE) 3y d e 59.00 MAXIME GUYON WERTHEIMER FRERE C. LAFFON-PARIAS 7 77 0-610 34 0
6 THOMAS SHELBY 3y d g 59.00 ALEXIS POUCHIN F O HINDERZE RACING C&Y. LERNER 10 77 4-3870 34 0
7 FOU FURIEUX 3y a e 58.50 HUGO BOUTIN D.R.LODGE/B.L.JONES N. CAULLERY 1 76 5636-60 55 0
8 KINGSWOOD FLYER (IRE) 3y k e 58.50 EDDY HARDOUIN MOHAMED ELDUBEBA H. GHABRI 18 76 24-7770 34 0
9 LUCKY WINE 3y d g 58.50 ENZO CORALLO ECURIE ELAG/LTN RACI C. FERLAND 14 76 4-36 126 0
10 MAGIC PERSEVERANCE 3y d d 58.00 GERALD MOSSE RICCARDO CORSI M. GUARNIERI 5 75 5-01300 42 0
11 FINIMONDO (IRE) 3y a g 56.50 FRIDA VALLE SKAR ANGELO LIETTI M. GUARNIERI 6 75 401805 33 0
12 THIENE (IRE) 3y a d 55.50 GIOVANNI SIAS R.BUGATTI/G.BROTTO/A A&G. BOTTI 12 75 037515 18 0
13 ISLAND FANTASY (GB) 3y d d 58.00 AURELIEN LEMAITRE S.GOUESNARD/UMA RACI FR. MONFORT 11 75 555-552 27 0
14 CARDISTRY (IRE) 3y d d 57.50 MICKAEL BARZALONA GODOLPHIN SNC A. FABRE 8 74 63-554 24 0
15 ETEL 3y a d 57.50 HUGO BESNIER GOOLAM ATCHIA AS. CROMBEZ 15 74 661-0 86 0
16 TANIS 3y d d 57.00 TONY PICCONE GERARD AUGUSTIN-NORM S. NIGGE 3 73 326-627 34 0
17 AGUA VITAE 3y d e 57.00 JEROME MOUTARD ROBERT G. EHRNROOTH G. BIETOLINI 17 73 603 28 0
18 WHILAND 3y d d 56.50 THEO BACHELOT JEAN-CHARLES LEMPERE G. NAKOUZI 2 72 159113 34 0

Etiketler : 12 haziran 2024 çarşamba, 12 haziran 2024 çarşamba at yarışı bülteni, 12 haziran 2024 çarşamba sıralı at yarışı listesi, 12 haziran 2024 çarşamba compiegne fransa at yarışı bülteni, 12 haziran 2024 çarşamba compiegne fransa at yarışı programı, 12 haziran 2024 çarşamba compiegne fransa at yarışı tam listesi, 12 haziran 2024 çarşamba compiegne fransa at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi