At Yarışı Programı

14 Ocak 2022 Cuma Cranbourne Avustralya At Yarışı Bülteni

Cranbourne Avustralya 1. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
4 KOOLATAH (NZ) 4y d g 59.50 MICHAEL DEE EALES RACING PTY LTD MARK & LEVI KAVANAGH 13 0 87 127 0
7 AMAZING GRACE 8y d k 57.50 TEODORE NUGENT DR G A STEWART, MRS KATE ROUSSEAUX 11 0 649570 42 0
12 VIKANDER 4y d k 57.50 DEAN HOLLAND B I PENDLEBURY, MRS ROD GRANTLEY 3 0 047326 31 0
2 I SHOT THE SHERIFF 5y d g 59.50 DANIEL STACKHOUSE MONTAGUE PARK MGR: W CHERYL WELLER 6 0 22305 31 0
10 OUR GINGER NINJA 6y a k 57.50 JORDAN CHILDS MISS K J BARTLETT, D PAUL BARTLETT 1 0 242984 29 0
11 RATHKEALE 4y a k 57.50 ETHAN BROWN M REEDY LOGAN MCGILL 7 0 550744 19 0
8 JENNI OF AVALON 4y d k 57.50 ZAC SPAIN A OTTOBRE, MRS L OTT PATRICK KEANE 9 0 4-5852 19 0
9 MOSS FACTOR 4y d k 57.50 JASON MASKIELL E GELAGOTIS, P MOSS, PETER GELAGOTIS 8 0 8 16 0
5 LAW OF RECIPROCITY 4y a g 59.50 JOSH RICHARDS WEDGE RACING SYND, J NATHAN MCPHERSON 12 0 0 16 0
3 KEEP ON FIGHTING 4y a g 59.50 TAYLA CHILDS MRS P A MOLONEY, A P GERARD MOLONEY 2 0 470560 15 0
6 UNDERSTATED 6y a g 59.50 BRIAN HIGGINS M R JOSEPH MRS S A PETER FOSTER 10 0 0097-2 13 0
13 DELIGHTFUL SAVINGS 4y a k 57.50 JADE DAROSE R J JONES CHRISTINE SEXTON 4 0 5700-6 12 0
14 LET’S SEA (NZ) 4y d g 59.50 . D R FRAMPTON, H M BR CIARON MAHER & DAVID EUSTACE 14 0 92-1 1 0
1 CRIMSON REWARD 4y d g 59.50 JASON BENBOW B R STEENHOLDT, D N DANIEL WILLIAMS 5 0 0 0

Cranbourne Avustralya 2. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
5 SAVILEO 3y d g 58.00 BLAIKE MCDOUGALL AUSSIE HORSE CLUB MG PETER G MOODY 7 0 5 127 0
8 LANKAN LEGEND 4y d k 57.50 JACK HILL MONSOON BAY PTY LTD BEN & JD HAYES 5 0 06 127 0
3 INORDINATE 4y a g 59.50 ZAC SPAIN I MARTIN-BROWN, MS D PHILLIP STOKES 2 0 442 28 0
1 DAHWILLY 4y a g 59.50 THOMAS STOCKDALE I LANDALE, A LANDALE ALLISON BENNETT 9 0 57 26 0
4 KING LENNY 4y a g 59.50 ETHAN BROWN J C MARTY DR J MAR GREG EURELL 11 0 348525 24 0
7 THE BUZZ 3y d g 58.00 JASON MASKIELL K J PAYNE, MRS V M P TRENT BUSUTTIN & NATALIE YOUNG 4 0 50 19 0
2 DASH RIPROCK 5y a g 59.50 ARRON LYNCH A G RAE ALEX RAE 3 0 8 17 0
11 TAGOMAGO 3y a d 56.00 JORDAN CHILDS RIDGEPORT MGR: E S G LLOYD KENNEWELL 8 0 3625 12 0
6 SONOFTHEBEAST 3y d g 58.00 MICHAEL DEE SCT SYNDICATIONS, MR TRENT BUSUTTIN & NATALIE YOUNG 1 0 2 12 0
9 QUINTE ROYALE 4y a k 57.50 TEODORE NUGENT A L LIDDELL, A QUARR ALLISON SHEEHAN 10 0 50 1 0
10 BAGUIO (NZ) 3y d d 56.00 . GUNSYND LODGE MGR: D TRENT BUSUTTIN & NATALIE YOUNG 6 0 76 1 0

Cranbourne Avustralya 3. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 BE ALERT 4y d g 60.00 BLAIKE MCDOUGALL MS C M ALDERSON AL CINDY ALDERSON 1 61 631527 37 0
4 NOTMYFIRSTRODEO 4y k g 58.50 JORDAN CHILDS GRAHAME BEGG RACING GRAHAME BEGG 7 58 130088 30 0
6 HONEYCREEPER 3y a d 57.50 JAMIE KAH GODOLPHIN JAMES CUMMINGS 4 63 514333 27 0
7 ZOURISKY 3y a d 57.50 JASON BENBOW MRS K FLEMING, M FLE PETER G MOODY 5 63 1 19 0
8 ALCUDIA 3y a d 56.50 MICHAEL DEE G J MRS H HAYES, P BEN & JD HAYES 6 61 198522 17 0
9 ALOVELYBROWNHORSE (NZ) 5y d k 56.50 ETHAN BROWN MRS D EURELL, J KALL GREG EURELL 8 58 224474 17 0
3 POINTS ALL ROUND 4y d g 59.00 THOMAS STOCKDALE M J M RACING BLOOD MICHAEL MEHEGAN 9 59 130059 16 0
5 SHADOW HAWK (NZ) 3y d e 58.50 JASON MASKIELL D BROUGHTON, J BRUFO TRENT BUSUTTIN & NATALIE YOUNG 2 61 127643 15 0
2 DELIGHTFUL JOURNEY 4y a g 60.00 TEODORE NUGENT R J JONES CHRISTINE SEXTON 3 61 376183 14 0

Cranbourne Avustralya 4. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
5 HANDFUL 4y d g 58.50 BRIAN HIGGINS SMALL TIME, W GUY, L DAVID & CORAL FEEK 1 61 471085 29 0
9 KYIV PRINCE 7y a g 56.50 MICHAEL DEE CROWN VALLEY LODGE M SAAB HASAN 13 57 435951 29 0
2 HELMITON 4y a g 59.50 LIAM RIORDAN FIRST LIGHT RACING P MATHEW ELLERTON 5 63 050515 28 0
10 TICTOC TICTOC 4y d k 56.50 DEAN HOLLAND CAVALLUCCIO MGR: D V ANTHONY & SAM FREEDMAN 10 61 522198 28 0
4 FLYING PIERRO 6y d g 59.00 SHERIDAN CLARKE MISS V ROSOLINI M TONY ROSOLINI 12 62 249844 26 0
3 ROCK THE BOWLER 6y d g 59.50 JASON MASKIELL E GELAGOTIS, D DEGEN PETER GELAGOTIS 8 63 415487 23 0
8 RUNAWAY TRAIN 5y d k 58.00 JAMIE KAH J KAH CLAYTON DOUGLAS 2 64 135607 22 0
1 OCEAN HEART (NZ) 5y d k 60.00 JOHN ALLEN A HERBERT, MRS N HER CIARON MAHER & DAVID EUSTACE 4 68 155664 16 0
7 JUNGLE JANE 7y d k 58.00 MATTHEW CARTWRIGHT MS D KROGER LYN TOLSON & LEONIE PROCTOR 6 64 471838 16 0
11 HEREFORAGOODTIME (NZ) 4y d k 56.00 DAMIEN THORNTON P A MOSS, S J MOSS, PETER GELAGOTIS 7 60 077342 16 0
6 INTHELAPOFTHEGODS 5y a g 58.50 THOMAS STOCKDALE MRS K FELDMAIER NATHAN DUNN 9 61 212823 15 0
12 NEEDLEWORK 5y d k 55.50 RANDY TAN S C BOTTOMLEY, MRS C SHANE BOTTOMLEY 11 59 751532 14 0
13 ZA’EX 4y d g 58.00 DANIEL STACKHOUSE K D KNIGHTS, A LYONS CINDY ALDERSON 3 60 71400-8 9 0

Cranbourne Avustralya 5. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
2 SKYT 5y d g 59.50 JORDAN CHILDS MRS J LAMING, K D HI RICHARD LAMING 12 68 421-666 23 0
6 SLICKBACK TEDDY 5y a g 55.00 BLAIKE MCDOUGALL K W ESSER, MS S D WE MATT CUMANI 10 58 026198 23 0
8 HANAKI WARRIOR (NZ) 8y a g 55.00 TEODORE NUGENT B I STANAWAY BRYCE STANAWAY 2 49 755773 19 0
9 OZYMANDIAS (NZ) 5y d g 55.00 RANDY TAN B I STANAWAY BRYCE STANAWAY 7 48 876057 19 0
10 FALTONIUS 6y d g 55.00 SHERIDAN CLARKE B I STANAWAY BRYCE STANAWAY 5 43 657935 19 0
4 MILESTONE (FR) 5y d g 58.00 MICHAEL DEE OTI RACING MGRS: T H TRENT BUSUTTIN & NATALIE YOUNG 11 65 803312 14 0
11 COMPULSIVE (NZ) 6y d g 55.00 ALEXANDRA BRYAN B I STANAWAY BRYCE STANAWAY 8 40 43006-9 12 0
12 VENTURA HIGHWAY 9y a g 55.00 RANDY TAN B I STANAWAY BRYCE STANAWAY 3 38 58480-7 12 0
3 REDWOOD RISING (NZ) 5y d g 58.50 JOHN ALLEN N CARTER, V CARTER, TRENT BUSUTTIN & NATALIE YOUNG 4 66 10347-7 11 0
5 SIR PETER 5y d g 56.00 DEAN HOLLAND JOHNNO'S MGR: M J FI GAVIN BEDGGOOD 1 61 95-421-6 11 0
7 ALIENATED 8y d g 55.00 JASON BENBOW G B COLE MRS J T C CLIFF MURRAY 9 56 00834-4 10 0
1 BLANDFORD LAD (NZ) 6y y g 60.00 JASON MASKIELL W BAX, MRS H BAX, G PETER GELAGOTIS 6 69 62328-8 6 0

Cranbourne Avustralya 6. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
4 KISSING GAME 7y d k 59.00 JOHN ALLEN N H CARSTEIN MS H THOMAS CARBERRY 3 62 697119 127 0
2 FINESSE TESS 5y a k 59.50 JACK HILL K KING, R J BARRETT, KEVIN CORSTENS 4 63 017897 28 0
9 AIN’TSHESERIOUS 3y d d 57.00 DAMIEN THORNTON T C SEYMOUR, A J KEL ANTHONY & SAM FREEDMAN 9 61 65841 28 0
1 DEE KEEPA (NZ) 6y d k 62.00 KIRAN QUILTY B SPICER, R WRANT, C LINDSEY SMITH 7 68 402369 27 0
8 KANZAI (NZ) 5y a k 57.50 MICHAEL DEE MRS J E A LINDSAY NIGEL BLACKISTON 1 59 340766 23 0
5 MAHIA (NZ) 4y d k 59.00 JORDAN CHILDS A KHEIR, J A O'NEILL TRENT BUSUTTIN & NATALIE YOUNG 6 62 165 22 0
7 LUPINO LASS 4y d k 58.00 DANIEL STACKHOUSE P B DEVITT, C A GORD BEN & JD HAYES 2 60 91098 22 0
6 JENNI EXPRESS (NZ) 4y d k 58.50 ZAC SPAIN A OTTOBRE, MRS L OTT ENVER JUSUFOVIC 10 61 21859 16 0
3 ESCADORA 4y a k 59.00 JAMIE KAH MRS B K SAUNDERS, B ANTHONY & SAM FREEDMAN 5 62 214 14 0
10 LISIEUX 4y a k 56.50 BLAIKE MCDOUGALL MRS C A CAREY PAT CAREY 8 57 95457-4 13 0

Cranbourne Avustralya 7. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
4 CYCLONE TIM 7y a g 59.00 JACK HILL P J B TROTTER, B MOR MICHAEL TROTTER 6 0 003471 28 0
11 ANOTHER ENGAGEMENT 3y d d 55.50 ZAC SPAIN IT'S ALL ABOUT THE G ANTHONY & SAM FREEDMAN 11 0 1753 28 0
7 TOOGOODFORTOORAK 4y a g 58.00 DANIEL STACKHOUSE R JOHNSON, MRS S L J BRETT SCOTT 8 0 53174 24 0
2 TORBRECK 4y a g 60.00 LUKE NOLEN P B DEVITT, C A GORD BEN & JD HAYES 9 0 551988 24 0
8 OCEAN’S JEN (NZ) 4y d k 57.50 JOHN ALLEN CAPE SCHANCK RACING CIARON MAHER & DAVID EUSTACE 5 0 44125 23 0
1 FIXATED 4y a g 60.00 BLAIKE MCDOUGALL MIRUNNERS RACING NO BEN & JD HAYES 2 0 802349 22 0
3 COMIC SET 8y d g 59.50 ETHAN BROWN ILLOWRA STUD MGR: DR MICHAEL KENT 10 0 30-6248 14 0
9 LA ZUCCA 4y a k 57.00 MATTHEW CARTWRIGHT MS D KROGER LYN TOLSON & LEONIE PROCTOR 1 0 22195 14 0
5 INVINCIBLE BAY 4y d g 59.00 DAMIEN THORNTON MRS M L KENNEWELL, A LLOYD KENNEWELL 7 0 26055-1 12 0
6 WILD EXPRESS (NZ) 5y a g 59.00 MICHAEL DEE C GOULD, M TREVORROW TRENT BUSUTTIN & NATALIE YOUNG 4 0 43843-3 12 0
10 I AM WAR 3y d g 56.50 RANDY TAN T J ANDREWS, MRS L J TREVOR J ANDREWS 3 0 68016-7 9 0

Etiketler : 14 ocak 2022 cuma, 14 ocak 2022 cuma at yarışı bülteni, 14 ocak 2022 cuma sıralı at yarışı listesi, 14 ocak 2022 cuma cranbourne avustralya at yarışı bülteni, 14 ocak 2022 cuma cranbourne avustralya at yarışı programı, 14 ocak 2022 cuma cranbourne avustralya at yarışı tam listesi, 14 ocak 2022 cuma cranbourne avustralya at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi