At Yarışı Programı
11 Ağustos 2020 Salı Deauville Fransa At Yarışı Bülteni
Deauville Fransa 1. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
3 |
SURABAYA |
2y k d |
56.50 |
MAXIME GUYON |
BERNARD GIRAUDON |
F. ROSSI |
5 |
0 |
212 |
22 |
0 |
|
4 |
MONAC'S |
2y a d |
56.50 |
CRISTIAN DEMURO |
MBAYE NIANG SNC |
F. ROSSI |
3 |
0 |
12 |
34 |
0 |
|
5 |
CASSIOPEA |
2y a d |
56.50 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
SCUDERIA MICOLO SNC |
A. MARCIALIS |
2 |
0 |
821 |
25 |
0 |
|
1 |
EVASION |
2y d d |
56.50 |
TRISTAN BARON |
D.FAIVRE/AP.CAZAUX/S |
S. PENOT |
4 |
0 |
0721 |
31 |
0 |
|
2 |
JUSTITIA (IRE) |
2y d d |
56.50 |
MICKAEL BARZALONA |
BERNARD GIRAUDON |
F. VERMEULEN |
1 |
0 |
7381 |
20 |
0 |
|
6 |
JIBBER JABBER (IRE) |
2y d d |
55.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
SARA MOORE |
JS. MOORE |
6 |
0 |
42 |
9 |
0 |
|
Deauville Fransa 2. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
MAGIC SWORD |
2y d e |
56.50 |
CHRISTOPHER GROSBOIS |
D. YATES/J. HUGHES |
J.F.. HUGHES |
2 |
91 |
54314 |
16 |
0 |
|
2 |
KING OF THE LIONS (IRE) |
2y d e |
56.50 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
F. VERMEULEN |
A. MARCIALIS |
6 |
0 |
641 |
19 |
0 |
|
3 |
BIG FREEZE |
2y d e |
55.00 |
THEO BACHELOT |
M. BOUTIN |
M. BOUTIN |
7 |
0 |
656 |
19 |
0 |
|
4 |
RELEASE THE BEAST |
2y d e |
55.00 |
EDDY HARDOUIN |
THERESA MARNANE |
AN. HOLLINSHEAD |
1 |
0 |
548 |
16 |
0 |
|
5 |
EARLY LIGHT |
2y d e |
55.00 |
MICKAEL BARZALONA |
HISAAKI SAITO |
F. CHAPPET |
5 |
0 |
4 |
25 |
0 |
|
6 |
SIR MAURICE |
2y k e |
55.00 |
MAXIME GUYON |
SCUDERIA MICOLO SNC |
A. MARCIALIS |
3 |
0 |
372 |
25 |
0 |
|
7 |
OCEAN |
2y d e |
55.00 |
STEPHANE PASQUIER |
TROIS MILLE |
S. CERULIS |
4 |
0 |
4 |
12 |
0 |
|
Deauville Fransa 3. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
6 |
DEVIL (IRE) |
3y d e |
57.00 |
MAXIME GUYON |
WERTHEIMER FRERE |
F. HEAD |
4 |
99 |
812-854 |
44 |
0 |
|
2 |
SHINNING OCEAN |
3y d e |
57.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
ECURIE NORMANDIE PUR |
MF. WEISSMEIER |
8 |
99 |
412-17 |
71 |
0 |
|
5 |
PADRON (IRE) |
3y d e |
57.00 |
CRISTIAN DEMURO |
JEAN-CLAUDE SEROUL |
J. REYNIER |
5 |
96 |
61-1 |
127 |
0 |
|
7 |
STANZO (GB) |
3y a e |
57.00 |
OLIVIER PESLIER |
WERTHEIMER FRERE |
C. LAFFON-PARIAS |
7 |
91 |
2-165 |
37 |
0 |
|
4 |
ROBERTO MOUNT (GB) |
3y d e |
57.00 |
STEPHANE PASQUIER |
GRAHAM ROBINSON |
ROD. COLLET |
1 |
88 |
11-8 |
32 |
0 |
|
1 |
INTO FAITH |
3y d e |
57.00 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
ALL FOR ONE RACING |
D. MENUISIER |
3 |
0 |
641-66 |
31 |
0 |
|
3 |
ZIEGFELD (GB) |
3y a e |
57.00 |
MICKAEL BARZALONA |
GODOLPHIN SNC |
A. FABRE |
2 |
0 |
1-3 |
75 |
0 |
|
8 |
CAMOGIE (IRE) |
3y d d |
55.50 |
GERALD MOSSE |
CHEIK MOHAMMED OBAID |
HF. DEVIN |
6 |
98 |
143 |
41 |
0 |
|
Deauville Fransa 4. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
DEGRISEMENT |
6y d g |
59.00 |
LEONIE ROUSSET |
JEAN-CLAUDE SEROUL |
J. REYNIER |
6 |
84 |
137020 |
10 |
0 |
|
2 |
VAUTRIN (IRE) |
5y d a |
58.00 |
MAXIME GUYON |
CATHERINE MEIGNAN |
P&J. BRANDT |
1 |
87 |
2-46451 |
28 |
0 |
|
4 |
INATTENDU |
4y d g |
57.50 |
EBBE VERHESTRAETEN |
LAURENT MINEO |
F. CHAPPET |
9 |
89 |
270012 |
40 |
0 |
|
3 |
BERYL THE PETAL (IRE) |
4y d k |
57.50 |
HUGO BESNIER |
SARL . JEDBURGH STUD |
S. WATTEL |
3 |
78 |
087-731 |
52 |
0 |
|
6 |
TOSEN SHAUNA (IRE) |
4y d k |
56.00 |
MICKAEL BARZALONA |
JOACHIM ERHARDT |
M. RULEC |
10 |
93 |
24-2774 |
29 |
0 |
|
5 |
LAUNCESTON PLACE |
5y d g |
56.00 |
PERRINE CHEYER |
ROSINE BOUCKHUYT |
C. ESCUDER |
7 |
92 |
218351 |
52 |
0 |
|
10 |
EAGLEWAY |
4y d g |
56.00 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
A. MOSCA/FGHR/P. BEN |
A. MARCIALIS |
4 |
88 |
4478-05 |
40 |
0 |
|
8 |
PARADOXAL |
4y k g |
56.00 |
CLEMENT GUITRAUD |
LE HARAS DE LA GOUSS |
C. ESCUDER |
5 |
71 |
001645- |
127 |
0 |
|
9 |
SPARKLEALOT (IRE) |
4y d g |
56.00 |
CRISTIAN DEMURO |
JOHN LESLIE MARRIOTT |
I. FURTADO |
8 |
0 |
2037-63 |
32 |
0 |
|
11 |
VIPIN |
5y d a |
56.00 |
CHRISTOPHER GROSBOIS |
RODNEY SANSOM |
J.F.. HUGHES |
2 |
0 |
234664 |
27 |
0 |
|
7 |
MANTON GRANGE (GB) |
7y d g |
56.00 |
THEO BACHELOT |
GOLTZ AND BAKER PART |
G. BAKER |
11 |
0 |
3-72-481 |
40 |
0 |
|
12 |
GLOBAL CLOUD (GER) |
4y d k |
54.50 |
ALEXIS POUCHIN |
GERMAN RACING CLUB |
A. SUBORICS |
12 |
0 |
8-06656 |
9 |
0 |
|
Deauville Fransa 5. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
3 |
IL DECAMERONE |
4y d g |
58.50 |
ALEXIS POUCHIN |
M. BORIES/N. PAYSAN |
N. PAYSAN |
7 |
87 |
212710 |
62 |
0 |
|
2 |
SO CHIVALRY (GER) |
4y d a |
58.50 |
RONAN THOMAS |
GESTUT AESCULAP |
W. HAUSTEIN |
1 |
0 |
2693-31 |
44 |
0 |
|
4 |
BLUE CUP |
4y k g |
58.50 |
MICKAEL BARZALONA |
RYAN/WATT/SLATER |
D. MENUISIER |
8 |
0 |
5214-51 |
19 |
0 |
|
1 |
REVAMP (USA) |
4y d g |
58.50 |
TRISTAN BARON |
CHRISTOS ARGYROPOULO |
G. ALIMPINISIS |
2 |
0 |
0311-81 |
127 |
0 |
|
7 |
FICELLE DU HOULEY |
5y d k |
57.00 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
C. PELIER/G. HEBERT |
Y. BARBEROT |
3 |
97 |
281320 |
9 |
0 |
|
9 |
KABIR (GER) |
5y d g |
57.00 |
EDDY HARDOUIN |
GUIDO-WERNER-HERMANN |
W. HICKST |
4 |
96 |
211-424 |
33 |
0 |
|
6 |
CHEVALIER CATHARE |
4y d a |
57.00 |
THEO BACHELOT |
ISABELLE CORBANI |
S. WATTEL |
6 |
91 |
2250-21 |
16 |
0 |
|
8 |
WOLF HUNTER (IRE) |
4y a g |
57.00 |
DAMIEN ARTU |
DAVID O. MOON |
J. MOON |
10 |
86 |
14432-0 |
15 |
0 |
|
5 |
BUGLE MAJOR (USA) |
5y k g |
57.00 |
VINCENT CHEMINAUD |
KHALID ABDULLAH |
P. BARY |
5 |
0 |
11- |
127 |
0 |
|
10 |
WONDERMENT (IRE) |
4y d k |
55.50 |
STEPHANE PASQUIER |
STELLA THAYER |
N. CLEMENT |
9 |
102 |
4762-55 |
20 |
0 |
|
Deauville Fransa 6. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
SAYANN |
5y d g |
61.00 |
JULES MOBIAN |
ABDELHAFIDH DRIDI |
F. ROSSI |
8 |
88 |
301502 |
22 |
0 |
|
5 |
MAGARI |
7y d a |
59.00 |
JESSICA MARCIALIS |
CHARLEY ROSSI |
CHA. ROSSI |
10 |
91 |
4718-46 |
9 |
0 |
|
6 |
SOUTH SEAS (IRE) |
6y a g |
59.00 |
CHRISTOPHER GROSBOIS |
DARREN YATES |
J.F.. HUGHES |
6 |
87 |
200-30 |
12 |
0 |
|
3 |
YOMAN SENORA |
5y d g |
59.00 |
JEROME CABRE |
ECURIE HARAS DES SEN |
FX. BELVISI |
5 |
0 |
7- |
127 |
0 |
|
4 |
HEALING POWER (GB) |
4y d g |
59.00 |
FABRICE VERON |
CARL HODGSON |
I. FURTADO |
2 |
0 |
13-1469 |
27 |
0 |
|
2 |
NORWEGIAN KING |
4y a g |
59.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
C. TROPRES/ECURIE DE |
Y. BARBEROT |
11 |
0 |
|
0 |
0 |
|
8 |
CARTER AND GO |
4y k a |
57.50 |
MAXIME GUYON |
LH |
F. ROSSI |
9 |
86 |
2-33506 |
68 |
0 |
|
7 |
PEDRO STAR |
4y d g |
57.50 |
THEO BACHELOT |
JP. ZAOUI/B. MILLIER |
JP. GAUVIN |
4 |
85 |
5-05853 |
22 |
0 |
|
9 |
TRUCO |
4y d a |
57.50 |
RONAN THOMAS |
ARTHUR MENDES |
E&G. LEENDERS |
14 |
76 |
3513-00 |
35 |
0 |
|
10 |
VICENCE |
4y d g |
57.50 |
DAMIEN ARTU |
DAVID O. MOON |
JY. ARTU |
7 |
62 |
469-790 |
32 |
0 |
|
11 |
WOW (GER) |
6y d g |
57.50 |
EDDY HARDOUIN |
GUIDO-WERNER-HERMANN |
A. SUBORICS |
12 |
0 |
6-53158 |
31 |
0 |
|
14 |
SUNLIGHT |
4y a k |
56.00 |
CRISTIAN DEMURO |
STALL ANIMA NEGRA GM |
W. HICKST |
3 |
79 |
15300-4 |
32 |
0 |
|
13 |
DREAM LIFE |
4y d k |
56.00 |
GERALD MOSSE |
ECURIE VICTORIA DREA |
JPH. DUBOIS |
1 |
77 |
268105 |
12 |
0 |
|
12 |
EL TORITO (IRE) |
6y a g |
56.00 |
ALEXANDER PIETSCH |
ACE-RACING |
C. FUCHS |
13 |
0 |
29-4060 |
30 |
0 |
|
Deauville Fransa 7. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
RHODAFROST |
3y k d |
59.00 |
VINCENT CHEMINAUD |
Z WENWORTH-G KELLEWA |
AS. CROMBEZ |
5 |
75 |
9-4071 |
28 |
0 |
|
2 |
CRACK REGIMENT |
3y d g |
59.00 |
THEO BACHELOT |
PETER-ROBERT SPILLER |
H. SPILLER |
1 |
75 |
42-3562 |
41 |
0 |
|
5 |
ERNAN CORTES |
3y d g |
58.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
C Y. LERNER |
C&Y. LERNER |
3 |
74 |
2508 |
20 |
0 |
|
6 |
ROBLE (GB) |
3y d e |
58.50 |
OLIVIER PESLIER |
LOUGHTOWN STUD LTD |
C. LAFFON-PARIAS |
7 |
74 |
5058 |
25 |
0 |
|
3 |
KARIOITAHI (IRE) |
3y d d |
58.50 |
ALEXIS POUCHIN |
GERARD AUGUSTIN-NORM |
J. SOUDAN |
6 |
74 |
4-18353 |
19 |
0 |
|
4 |
CARRIBEAN BAY (IRE) |
3y d d |
58.50 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
EMILE JIMMY SCHERRER |
J. CARAYON |
2 |
74 |
671553 |
44 |
0 |
|
7 |
RAGGIO BIANCO |
3y k g |
58.00 |
PIERRE BAZIRE |
HELEN BARBE |
S. KOBAYASHI |
10 |
73 |
93-503 |
25 |
0 |
|
8 |
CHARMING ORO (IRE) |
3y d g |
57.00 |
MAXIME GUYON |
NILS-PETTER GILL |
P&J. BRANDT |
8 |
71 |
09-230 |
16 |
0 |
|
9 |
BECQUATHUNDER |
3y a g |
56.50 |
SEBASTIEN MAILLOT |
DAVID WINDRIF |
D. WINDRIF |
11 |
70 |
9662 |
36 |
0 |
|
10 |
MAIDOMO (ITY) |
3y d g |
55.50 |
JESSICA MARCIALIS |
PAOLO FERRARIO |
CHA. ROSSI |
4 |
67 |
0-30602 |
38 |
0 |
|
11 |
MARCAN |
3y d e |
54.00 |
CRISTIAN DEMURO |
ECURIES CHALHOUB S.A |
H. SHIMIZU |
9 |
64 |
765-30 |
26 |
0 |
|
Etiketler : 11 ağustos 2020 salı, 11 ağustos 2020 salı at yarışı bülteni, 11 ağustos 2020 salı sıralı at yarışı listesi, 11 ağustos 2020 salı deauville fransa at yarışı bülteni, 11 ağustos 2020 salı deauville fransa at yarışı programı, 11 ağustos 2020 salı deauville fransa at yarışı tam listesi, 11 ağustos 2020 salı deauville fransa at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi