At Yarışı Programı
11 Aralık 2020 Cuma Deauville Fransa At Yarışı Bülteni
Deauville Fransa 1. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
LE GARDOLOT |
2y d g |
54.00 |
FRIDA VALLE SKAR |
ELISA BERTE |
G. BIETOLINI |
1 |
0 |
|
0 |
0 |
|
2 |
PROSPERO |
2y d e |
58.00 |
CRISTIAN DEMURO |
PATRICK HUGH BETTS |
S. WATTEL |
6 |
0 |
|
0 |
0 |
|
3 |
PILE OU FACE |
2y d e |
58.00 |
VINCENT CHEMINAUD |
JACQUES CYGLER |
HA. PANTALL |
8 |
0 |
|
0 |
0 |
|
4 |
RELEASE (IRE) |
2y d e |
58.00 |
MAXIME GUYON |
BERNARD GIRAUDON |
F. VERMEULEN |
2 |
0 |
|
0 |
0 |
|
5 |
VERDERON (IRE) |
2y a e |
55.50 |
HUGO BESNIER |
GODOLPHIN SNC |
A. FABRE |
4 |
0 |
|
0 |
0 |
|
6 |
HALLOWED TIME (IRE) |
2y d g |
58.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
JUSTWOW LTD/M. O'NEI |
E. O'NEILL |
5 |
0 |
|
0 |
0 |
|
7 |
GOLD SHIVA |
2y d g |
58.00 |
STEPHANE PASQUIER |
GUY PARIENTE |
HA. PANTALL |
7 |
0 |
|
0 |
0 |
|
8 |
BREIZH EAGLE |
2y d e |
58.00 |
ALEXANDRE ROUSSEL |
R.PERRON/HARAS DES E |
J. BOISNARD |
3 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Deauville Fransa 2. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
CASIMIA (IRE) |
2y d d |
57.00 |
SEBASTIEN MAILLOT |
BALLYLINCH STUD |
ROB. COLLET |
3 |
0 |
|
0 |
0 |
|
2 |
KALKAGANA (GB) |
2y k d |
57.00 |
STEPHANE PASQUIER |
NURLAN BIZAKOV |
F. CHAPPET |
8 |
0 |
|
0 |
0 |
|
3 |
STAR OF INDIA |
2y d d |
57.00 |
MAXIME GUYON |
ECURIE SKYMARC FARM |
S. WATTEL |
10 |
0 |
|
0 |
0 |
|
4 |
SHALGODA DIAMOND (GB) |
2y a d |
55.50 |
QUENTIN PERRETTE |
ELBASHIR SALEM AB EL |
R. LE DREN DOLEUZE |
4 |
0 |
|
0 |
0 |
|
5 |
TEAMHAIR (IRE) |
2y d d |
57.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
F.COSGROVE/M.ONEILL |
E. O'NEILL |
5 |
0 |
|
0 |
0 |
|
6 |
HARD HEADED WOMEN |
2y d d |
55.50 |
HUGO BESNIER |
FAIR SALINIA LTD |
P&J. BRANDT |
7 |
0 |
|
0 |
0 |
|
7 |
GLORIA F (IRE) |
2y d d |
57.00 |
LUDOVIC BOISSEAU |
KRZYSZTOF GOZDZIALSK |
A. KARKOSA |
2 |
0 |
|
0 |
0 |
|
8 |
MAZIKEEN |
2y d d |
57.00 |
CRISTIAN DEMURO |
LANGLAIS BLOODSTOCK |
L. GADBIN |
6 |
0 |
|
0 |
0 |
|
9 |
PRINCESSE D'IF |
2y d d |
55.50 |
LEA BAILS |
NBH RACING |
JM. BEGUIGNE |
12 |
0 |
|
0 |
0 |
|
10 |
EXPRESS |
2y d d |
54.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
P.LEIDEL/G.BOLTON/B. |
A. FABRE |
14 |
0 |
|
0 |
0 |
|
11 |
MUNAADRAM |
2y y d |
57.00 |
JULIEN GUILLOCHON |
HENRI-ALEX PANTALL |
HA. PANTALL |
1 |
0 |
|
0 |
0 |
|
12 |
SHY ANGEL |
2y d d |
57.00 |
VINCENT CHEMINAUD |
ERICH SCHMID |
HA. PANTALL |
9 |
0 |
|
0 |
0 |
|
13 |
ROMAN BAMB |
2y d d |
57.00 |
TRISTAN BARON |
RASHIT SHAYKHUTDINOV |
G. ALIMPINISIS |
13 |
0 |
|
0 |
0 |
|
14 |
ELA ELA |
2y d d |
55.50 |
SIBYLLE VOGT |
SPARKLING STAR |
E. MIKHALIDES |
11 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Deauville Fransa 3. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
SKEGGI |
3y d g |
55.50 |
JEREMIE MONTEIRO |
ECURIE RENK |
B. RENK |
3 |
0 |
15 |
34 |
0 |
|
2 |
MORNING FIVE |
3y d g |
55.00 |
HUGO BESNIER |
A.GALLO/N.VIEL/L.VIE |
L. VIEL |
5 |
80 |
490112 |
26 |
0 |
|
3 |
SALSA QUEEN |
3y a d |
56.50 |
NICOLAS GUILBERT |
UELI AREGGER |
N. GUILBERT |
7 |
77 |
0611 |
49 |
0 |
|
4 |
GREEN SPIRIT |
3y d g |
56.50 |
STEPHANE PASQUIER |
JEFFREY COLIN SMITH |
M. BOLLACK-BADEL |
9 |
83 |
045724 |
24 |
0 |
|
5 |
SWORD LORD (GER) |
3y d g |
56.50 |
AURELIEN LEMAITRE |
STALL RITTERBUSCH |
A. SUBORICS |
6 |
0 |
219 |
40 |
0 |
|
6 |
SAVANNAH SPIRIT (GB) |
3y d d |
52.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
BALLYMORE THOROUGHBR |
A. FABRE |
1 |
0 |
32 |
29 |
0 |
|
7 |
PRETTY WOMEN (GB) |
3y a d |
55.00 |
MAXIME GUYON |
CHEVOTEL RACING |
P&J. BRANDT |
8 |
80 |
331 |
44 |
0 |
|
8 |
LOUGIE LOUP |
3y a d |
51.00 |
ANNAELLE DIDON-YAHLALI |
ECURIE DE LA BAIE |
R. GROCHOWICKI |
2 |
0 |
09-0 |
21 |
0 |
|
9 |
ADELPHIE |
3y d d |
53.50 |
MARIE VELON |
ECURIE JEAN-PAUL GAU |
JP. GAUVIN |
4 |
81 |
442041 |
25 |
0 |
|
Deauville Fransa 4. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
DANCE THE BLUES |
5y a g |
58.50 |
AUDE DUPORTE |
G. LUYCKX/G. BARBARI |
S. CERULIS |
7 |
58 |
353985 |
17 |
0 |
|
2 |
BREVILLE |
4y d g |
56.00 |
FLAVIE PARMENTIER |
C Y. LERNER |
C&Y. LERNER |
3 |
58 |
051259 |
23 |
0 |
|
3 |
MAINSAIL ATLANTIC (USA) |
5y d g |
60.00 |
HUGO BESNIER |
D.VIEL/G.AUPIED |
L. VIEL |
4 |
58 |
990279 |
15 |
0 |
|
4 |
CROCY |
6y k g |
58.00 |
SIMON PLANQUE |
D. GODDE/J. PLANQUE |
J. PLANQUE |
11 |
57 |
370212 |
17 |
0 |
|
5 |
AFRICAN FABLE (GB) |
4y d k |
59.50 |
SEBASTIEN MAILLOT |
JOSEPH HAYOZ |
ROB. COLLET |
8 |
57 |
004000 |
23 |
0 |
|
6 |
JANAJKA |
5y d k |
59.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
JEAN-LUC GUILLOCHON |
JL. GUILLOCHON |
9 |
56 |
0-21029 |
17 |
0 |
|
7 |
ROKSANEH |
5y a k |
59.00 |
MATHIEU ANDROUIN |
CHRISTINE MOULY |
G. TAUPIN |
6 |
56 |
122603 |
17 |
0 |
|
8 |
HISTORY DREAM |
9y k g |
57.00 |
ALEXANDRA LE LAY |
B. AUDOUIN |
B. AUDOUIN |
1 |
55 |
111226 |
12 |
0 |
|
9 |
KISSING LIGHT |
5y a g |
58.50 |
HUGO JOURNIAC |
HANS-RUDOLF MAURER |
M. NIGGE |
15 |
55 |
214040 |
17 |
0 |
|
10 |
GOLDEN BUCK |
10y a g |
57.50 |
EMMANUEL ETIENNE |
M.HENKEL/J. VAN DER |
P. VAN DE POELE |
13 |
53 |
244050 |
17 |
0 |
|
11 |
SHARQI (IRE) |
4y a k |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
CAENEPEEL/LEGRAND |
F. CAENEPEEL |
2 |
52 |
807000 |
23 |
0 |
|
12 |
CATS IN THE CITY |
4y d k |
56.50 |
STEPHANE LAURENT |
JEAN-CHRISTOPHE DAOU |
R. PHILIPPON |
16 |
51 |
053954 |
19 |
0 |
|
13 |
ORCHIDEES |
4y d k |
56.50 |
JEROME CABRE |
ERIC SCHULER |
E. SCHULER |
10 |
51 |
815620 |
21 |
0 |
|
14 |
ARES BLACK |
5y d g |
56.00 |
CHRISTOPHER GROSBOIS |
ECURIE LM |
J. MOREL |
14 |
50 |
526265 |
17 |
0 |
|
15 |
CHONBURI (GB) |
4y d k |
56.00 |
VINCENT CHEMINAUD |
ROGER-MARIE DUPUIS |
RM. DUPUIS |
12 |
50 |
640159 |
24 |
0 |
|
16 |
HUANG HO |
10y a g |
53.50 |
MARIE VELON |
GHISLAIN KOB |
B. LEGROS |
5 |
47 |
637510 |
14 |
0 |
|
Deauville Fransa 5. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
GALADOR (IRE) |
3y k e |
60.00 |
EDDY HARDOUIN |
GERARD AUGUSTIN-NORM |
A&G. BOTTI |
7 |
70 |
216050 |
127 |
0 |
|
2 |
ANTICS DEALER |
3y d d |
60.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
BALLANTINES RACING S |
ROB. COLLET |
2 |
70 |
100850 |
23 |
0 |
|
3 |
SVOLTA |
3y d d |
60.00 |
CRISTIAN DEMURO |
ALEXANDRE MICELI |
P. VAN DE POELE |
16 |
70 |
223158 |
10 |
0 |
|
4 |
DEMETER (GER) |
3y d d |
58.50 |
MARIE VELON |
OTI MANAGEMENT PTY L |
ED. MONFORT |
10 |
70 |
092427 |
62 |
0 |
|
5 |
TWO HEARTS (GB) |
3y d g |
59.50 |
ALEXANDRE ROUSSEL |
PAUL RICHARD |
P&F. MONFORT |
12 |
69 |
214090 |
21 |
0 |
|
6 |
RUN LIKE HELL |
3y d d |
59.50 |
ANTHONY CRASTUS |
DIDIER BOUQUIL |
J. SOUBAGNE |
14 |
69 |
4-0169 |
23 |
0 |
|
7 |
INSIGHTFUL |
3y a e |
59.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
TROIS MILLE |
S. CERULIS |
8 |
68 |
461460 |
10 |
0 |
|
8 |
MOGGINS |
3y d d |
58.50 |
CHRISTOPHER GROSBOIS |
EC.RE/B.PRESS/UMA RA |
S. GOUVAZE |
11 |
67 |
466323 |
13 |
0 |
|
9 |
LA CATELLA |
3y d d |
58.00 |
ALEXANDRE GAVILAN |
SARL MON ROMAIN |
D. GUILLEMIN |
1 |
66 |
555234 |
29 |
0 |
|
10 |
LADY OF DEVIL |
3y d d |
57.50 |
OLIVIER PESLIER |
D. PROVOST/JC. HAIME |
V. DISSAUX |
9 |
65 |
400000 |
10 |
0 |
|
11 |
MUZY |
3y d g |
56.50 |
MAXIME GUYON |
STALL DOMINIQUE |
C. BARSIG |
5 |
63 |
494050 |
127 |
0 |
|
12 |
ALKAID |
3y d g |
55.00 |
AMBRE MOLINS |
SCUDERIA ALLEV.IL QU |
G. BIETOLINI |
6 |
63 |
733244 |
12 |
0 |
|
13 |
DIVANOVA |
3y k d |
54.00 |
VALENTIN SEGUY |
CHINA HORSE CLUB INT |
J. REYNIER |
4 |
57 |
48360 |
33 |
0 |
|
14 |
ANGELA |
3y d d |
52.00 |
ALISON MASSIN |
SEBASTIEN GUERIN |
FX. BELVISI |
15 |
56 |
409-088 |
127 |
0 |
|
15 |
ANDINO |
3y d e |
52.50 |
JULIEN GUILLOCHON |
PETER RECHSTEINER |
HA. PANTALL |
3 |
54 |
565066 |
28 |
0 |
|
16 |
ALL REVVED UP (IRE) |
3y k e |
51.00 |
. |
PHILIPPE FAUCAMPRE |
C. BOUTIN |
13 |
45 |
968874 |
8 |
0 |
|
Deauville Fransa 6. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
VASY SAKHEE |
7y d k |
60.00 |
TRISTAN BARON |
DANIEL DUMOULIN |
R. LE GAL |
14 |
65 |
523030 |
14 |
0 |
|
2 |
LINARDO (GB) |
7y d g |
60.00 |
STEPHANE PASQUIER |
GILLES BARBARIN |
S. CERULIS |
15 |
65 |
407589 |
17 |
0 |
|
3 |
QUIET ZAIN |
6y d g |
59.50 |
EDDY HARDOUIN |
BRYAN GUSDAL |
G. RARICK |
1 |
64 |
340020 |
17 |
0 |
|
4 |
ART OF FUSION |
5y d g |
59.50 |
VALENTIN SEGUY |
VINCENT DUROT |
Y. BONNEFOY |
2 |
64 |
173582 |
15 |
0 |
|
5 |
REBEL D'ANS |
5y a g |
59.50 |
HUGO BESNIER |
ALAIN PHILIPPOT |
J. PARIZE |
4 |
64 |
442967 |
54 |
0 |
|
6 |
ADMIRALTY ARCH (GB) |
6y d g |
58.00 |
BENJAMIN MARIE |
MATHIAS BAUDY |
M. BAUDY |
8 |
64 |
9-11564 |
17 |
0 |
|
7 |
CAMUSOT |
4y k g |
59.50 |
MORGAN DELALANDE |
ALEXANDRE FRACAS |
ALEX. FRACAS |
11 |
64 |
358-0 |
20 |
0 |
|
8 |
AMAZONYA |
4y d k |
57.50 |
MARIE VELON |
E. VAGNE |
E. VAGNE |
12 |
63 |
606651 |
23 |
0 |
|
9 |
WELL DE VINDECY |
4y y k |
59.00 |
STEPHANE LAURENT |
AGOSTINO COELHO |
A. COELHO |
16 |
63 |
868820 |
17 |
0 |
|
10 |
ELVIS |
6y d g |
59.00 |
JEROME CLAUDIC |
C. PENOT/AP. CAZAUX/ |
S. PENOT |
10 |
63 |
096037 |
17 |
0 |
|
11 |
SILVER CONDOR |
4y k g |
58.50 |
VINCENT CHEMINAUD |
VALENTIN BUKHTOYAROV |
M. DELZANGLES |
3 |
62 |
000949 |
17 |
0 |
|
12 |
BAMCALYB |
4y k g |
57.00 |
ALEXANDRA LE LAY |
CLAUDE LE LAY |
B. AUDOUIN |
5 |
62 |
121040 |
23 |
0 |
|
13 |
DUNGANNON |
6y d g |
58.50 |
ALEXANDRE ROUSSEL |
JEAN-YVES AUBAUD |
C. LOTOUX |
13 |
62 |
1409-60 |
17 |
0 |
|
14 |
SOLATARA |
4y d k |
58.50 |
ANTHONY BERNARD |
JEAN-PAUL BUSSON |
JP. BUSSON |
6 |
62 |
9-45074 |
20 |
0 |
|
15 |
MONT STEELE |
4y d g |
58.00 |
QUENTIN PERRETTE |
PHILIPPE DEMERCASTEL |
R. LE DREN DOLEUZE |
9 |
61 |
0-15230 |
114 |
0 |
|
16 |
GOLD D'AZE |
6y a g |
57.50 |
YOANN BARILLE |
HUGUES CROSNIER |
N. LEENDERS |
7 |
59 |
5802-96 |
20 |
0 |
|
Deauville Fransa 7. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
TIBASTI |
3y y e |
61.00 |
OLIVIER PESLIER |
ELBASHIR SALEM AB EL |
R. LE DREN DOLEUZE |
12 |
93 |
853213 |
35 |
0 |
|
2 |
MAAVAH |
3y d d |
58.50 |
JULIEN GUILLOCHON |
HENRI-ALEX PANTALL |
HA. PANTALL |
14 |
87 |
221828 |
22 |
0 |
|
3 |
SI UN JOUR (IRE) |
3y d d |
58.00 |
ALEXANDRE ROUSSEL |
MAURICE LAGASSE |
Y. BARBEROT |
16 |
86 |
052743 |
10 |
0 |
|
4 |
HUR CAT |
3y d g |
57.50 |
ANTHONY CRASTUS |
PIERRE GORAL |
D. GUILLEMIN |
6 |
85 |
22417 |
127 |
0 |
|
5 |
TROILUS |
3y d g |
57.00 |
CRISTIAN DEMURO |
PATRICK HUGH BETTS |
S. WATTEL |
5 |
84 |
7-72524 |
23 |
0 |
|
6 |
TORPEN |
3y d g |
56.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
DIDIER CALARNOU |
P&F. MONFORT |
10 |
81 |
11-8033 |
52 |
0 |
|
7 |
L'ANGE DE MINUIT (IRE) |
3y d g |
55.50 |
MAXIME GUYON |
ISABELLE CORBANI |
S. WATTEL |
3 |
80 |
2-43069 |
47 |
0 |
|
8 |
TARIDA |
3y d d |
55.50 |
STEPHANE BREUX |
MAURICE LAGASSE |
FH. GRAFFARD |
9 |
80 |
2-21220 |
127 |
0 |
|
9 |
AMANI PICO (USA) |
3y d d |
55.00 |
QUENTIN PERRETTE |
ELBASHIR SALEM AB EL |
R. LE DREN DOLEUZE |
15 |
79 |
125590 |
23 |
0 |
|
10 |
SPRING STREET |
3y k d |
53.00 |
ALISON MASSIN |
A. GAUDU/JP. STABLE |
S. WATTEL |
2 |
78 |
921837 |
23 |
0 |
|
11 |
MOASA |
3y d d |
54.50 |
EDDY HARDOUIN |
ECURIE NORMANDIE PUR |
MF. WEISSMEIER |
4 |
78 |
744140 |
11 |
0 |
|
12 |
SLAYER |
3y d g |
53.50 |
VINCENT CHEMINAUD |
SANDRO V. GIANELLA |
HA. PANTALL |
13 |
76 |
075495 |
120 |
0 |
|
13 |
LA REINE CATHERINE |
3y a d |
52.50 |
THOMAS TRULLIER |
ISABELLE CORBANI |
S. WATTEL |
1 |
74 |
002132 |
23 |
0 |
|
14 |
BASSOLINE |
3y d d |
52.50 |
HUGO BESNIER |
BUCK RACING |
P&J. BRANDT |
8 |
74 |
406352 |
13 |
0 |
|
15 |
SHALLGOUDA AGAIN (USA) |
3y a d |
52.00 |
. |
ELBASHIR SALEM AB EL |
R. LE DREN DOLEUZE |
7 |
73 |
823 |
23 |
0 |
|
16 |
LILLY BIRD (IRE) |
3y d d |
50.00 |
JACKY NICOLEAU |
REMI BUSSON |
B. LEGROS |
11 |
72 |
634089 |
23 |
0 |
|
Etiketler : 11 aralık 2020 cuma, 11 aralık 2020 cuma at yarışı bülteni, 11 aralık 2020 cuma sıralı at yarışı listesi, 11 aralık 2020 cuma deauville fransa at yarışı bülteni, 11 aralık 2020 cuma deauville fransa at yarışı programı, 11 aralık 2020 cuma deauville fransa at yarışı tam listesi, 11 aralık 2020 cuma deauville fransa at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi