At Yarışı Programı

24 Kasım 2022 Perşembe Laurel At Yarışı Bülteni

Laurel 1. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
3 JARDANI (USA) 3y a e 55.00 JAIME RODRIGUEZ KERNAN, JR., MORRIS JAMIE NESS 3 81 214146 41 0
5 GHOSTLIGHTER (USA) 4y d a 54.00 XAVIER PEREZ WILLIAM A. CAMPBELL WILLIAM A. CAMPBELL 5 78 423423 25 0
1 WISH ME HOME (USA) 3y d e 55.00 ANGEL CRUZ RASHID'S THOROUGHBRE PHIL SCHOENTHAL 1 88 215363 20 0
7 ORO DE MORO MORO (USA) 3y a e 55.00 JEVIAN TOLEDO JAMES C. WOLF ANTHONY FARRIOR 7 73 01641 20 0
4 JONNY QUIST (USA) 3y a e 55.00 LUIS ANGEL BATISTA A P STABLE AND FOX T ALAN BEDARD 4 63 656311 19 0
2 RUSTYS GFIVEFIFTY (USA) 3y d e 54.00 JEIRON BARBOSA BONE, ROBERT D. AND RODOLFO SANCHEZ-SALOMON 2 89 231344 10 0
6 PASSWORD PROTECTED (USA) 4y a a 51.50 WILLIAM HUMPHREY JAMES C. WOLF ANTHONY FARRIOR 6 77 213762 10 0

Laurel 2. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
4 LATE NIGHT LARRY (USA) 3y a e 56.00 JAIME RODRIGUEZ SAB STABLE INC. BRITTANY T. RUSSELL 4 77 431 61 0
8 AWESOME MAN (USA) 3y d e 56.00 HORACIO KARAMANOS STRONACH STABLES JOSE CORRALES 8 80 82137 60 0
7 MOSE PERFECT (USA) 3y d e 56.00 ANGEL CRUZ COUNTRY LIFE FARM MICHAEL J. TROMBETTA 7 77 135495 26 0
2 BODE LYNX (USA) 3y a e 52.00 WILLIAM HUMPHREY PATRICIA V. HAUN BEC MILAN MILOSEVIC 2 52 936431 26 0
5 UNDER THE RADAR (USA) 3y d e 56.00 CAROL CEDENO CESAR NAMBO CESAR NAMBO 5 82 333333 20 0
6 BATON (USA) 3y d e 54.00 JEIRON BARBOSA GREGORY CARLEVALE MICHAEL V. PINO 6 78 772-216 20 0
1 WONDER WATER (USA) 3y d e 56.00 JEVIAN TOLEDO LBR RACING STABLE RICHARD P. SILLAMAN 1 75 293312 20 0
3 FEDERAL OFFENSE (USA) 3y a e 56.00 CARLOS EDUARDO LOPEZ ROBERT JAMES MCGEE MARILYN G. MCMULLEN 3 71 012525 20 0

Laurel 3. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
4 DIAMOND SUE (USA) 2y a d 55.50 JORGE RUIZ SCHEFFRES, SUSAN AND CARLOS A. MANCILLA 4 28 78 33 0
8 ANATH (USA) 2y d d 53.50 JEAN C. ALVELO LUGAMO RACING STABLE RODOLFO SANCHEZ-SALOMON 8 23 5682 29 0
3 DETERMINED LILLY (USA) 2y d d 53.00 JEIRON BARBOSA D HATMAN THOROUGHBRE PHIL SCHOENTHAL 3 54 8 27 0
7 BIG AMBITION (USA) 2y a d 53.50 JAIME RODRIGUEZ JAGGER INC., JOHNSON JAMIE NESS 7 59 3 21 0
1 GOLD DIGGING BROAD (USA) 2y a d 55.50 HORACIO KARAMANOS L R M STABLE LLC MICHAEL J. TROMBETTA 1 42 5 18 0
2 RUXTON ROCKS (USA) 2y k d 55.50 JEVIAN TOLEDO TLC THOROUGHBREDS BRITTANY T. RUSSELL 2 0 0 0
5 COVER THE SPREAD (USA) 2y a d 55.50 JEVIAN TOLEDO THE ELKSTONE GROUP, BRITTANY T. RUSSELL 5 0 0 0
6 TITIAN TYRANT (USA) 2y a d 55.50 XAVIER PEREZ MENS GRILLE RACING JOHN J. ROBB 6 0 0 0

Laurel 4. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 DULCE KIARA (USA) 4y a k 56.00 JEAN C. ALVELO SPERGERWAY STABLES A. FERRIS ALLEN, III 1 63 921820 33 0
7 LUCKBEALADYTONIGHT (USA) 3y k d 53.00 ALEXANDER CRISPIN CESAR NAMBO CESAR NAMBO 7 64 212434 29 0
6 EIFS (USA) 7y a k 53.50 JEIRON BARBOSA LARRY E. RABOLD HUGH I. MCMAHON 6 77 133325 27 0
3 THUNDERTURTLE (USA) 5y a k 52.50 WILLIAM HUMPHREY H. NEIL GLASSER DALE CAPUANO 3 65 2-1227-5 14 0
5 DANCER'S MELODY (USA) 5y a k 55.50 CAROL CEDENO GOKMEN KAYA KIERON MAGEE 5 69 251916 13 0
4 STAY OUT (USA) 6y k k 56.00 CARLOS EDUARDO LOPEZ LYNWOOD NAPIER DALE CAPUANO 4 68 314334 12 0
8 FORTES (USA) 4y d k 54.00 GRANT WHITACRE MARIO SEREY, JR. MARIO SEREY, JR. 8 62 221653 12 0
2 DEVILISH AFFAIR (USA) 5y a k 56.00 ANGEL CRUZ MI PATRIA RACING RODOLFO SANCHEZ-SALOMON 2 72 386213 11 0

Laurel 5. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
2 BOFFO KID (USA) 3y a e 54.00 WILLIAM HUMPHREY HAUPT, TERESA AND DO CARL DORAN 2 59 6681 49 0
9 AUSPICIOUS LAD (USA) 3y a e 56.00 CHARLIE MARQUEZ BONUCCELLI RACING KENNETH M. COX 9 57 520231 42 0
4 MYSTIFIED (USA) 3y d e 56.00 JEVIAN TOLEDO FTF RACING LLC ANTHONY FARRIOR 4 71 313734 40 0
10 HORNBEAM (USA) 3y d e 56.00 ANGEL CRUZ STEVEN KREBS STEVEN KREBS 10 69 320143 23 0
7 CASH KID (USA) 4y a a 57.00 JOHAN ROSADO SEPULVEDA, MANUEL AN CARLOS M. SEPULVEDA 7 74 455826 21 0
8 ICY MINISTER (USA) 3y d e 54.00 JEIRON BARBOSA KRISTY WILSON HAMILTON A. SMITH 8 69 574054 20 0
5 ORO GRIS (USA) 4y k a 55.50 RICHARD MONTERREY GRAHAM, ROBIN L. AND ROBIN L. GRAHAM 5 56 534451 19 0
1 SPRITZER (USA) 4y d a 57.00 YOMAR ORLANDO ORTIZ LEANNE HESTER WILLIE J. KEE 1 69 857733 17 0
6 TATE (USA) 4y d a 57.00 CARLOS EDUARDO LOPEZ SHAKE AND BAKE RACIN DAVID C. HOWARD 6 84 229034 11 0
3 PURSUING PACE (USA) 3y a e 56.00 HORACIO KARAMANOS LEO S. NECHAMKIN II W. ROBERT BAILES 3 78 431245 11 0

Laurel 6. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
3 HELLUVA LADY (USA) 3y a d 54.00 JEIRON BARBOSA RICHARD BURNSWORTH ANTHONY FARRIOR 3 75 1-63753 48 0
6 JOHNNYSLITTLEGIRL (USA) 3y k d 56.00 JAIME RODRIGUEZ SILVER TRAIL STABLES GUADALUPE PRECIADO 6 55 2245-1 47 0
4 THAT'S SOME KISS (USA) 4y d k 57.00 FOREST BOYCE MCGINNES, CYNTHIA R. TIMOTHY L. KEEFE 4 62 3521 34 0
9 DOTADA (USA) 3y a d 56.00 JEVIAN TOLEDO MENS GRILLE RACING HAMILTON A. SMITH 9 72 477767 28 0
7 TOSS A COIN (USA) 4y a k 57.00 JEAN C. ALVELO ROLLING MEADOWS FARM TIMOTHY L. KEEFE 7 64 574643 28 0
2 PRAY FOR THE U S A (USA) 3y a d 54.50 CARLOS EDUARDO LOPEZ C AND B STABLES CHARLES A. FROCK 2 61 432109 25 0
8 DECISIVE CAUSE (USA) 3y k d 56.00 ALEXANDER CRISPIN JAMES W. LONG MARK A. SHANLEY 8 55 454795 20 0
5 DIVA READY (USA) 3y d d 56.00 HORACIO KARAMANOS KNOLLWOOD STABLES ROBERT P. KLESARIS 5 80 714286 18 0
1 VILLAREGGIA (USA) 5y a k 53.00 WILLIAM HUMPHREY BUILT WRIGHT STABLES NORMAN L. CASH 1 65 253244 15 0

Laurel 7. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
6 IRISH MEADOW (USA) 7y k a 56.00 CARLOS EDUARDO LOPEZ MCA RACING STABLE LL CLAUDIO A. GONZALEZ 6 91 774134 68 0
2 MONEY RIDE (USA) 5y a a 56.00 CHARLIE MARQUEZ WALTER B. DOGGETT II A. FERRIS ALLEN, III 1 83 234367 42 0
8 SEICHE (USA) 5y a a 57.00 JAIME RODRIGUEZ JAGGER INC. JAMIE NESS 7 89 221213 22 0
4 WALK AWAY JOE (USA) 5y d a 56.00 JORGE RUIZ MOPO RACING DALE CAPUANO 4 92 1-42323 19 0
1 NAUTILUS (USA) 4y k a 57.00 JAIME RODRIGUEZ JAGGER INC. JAMIE NESS 3 89 611312 19 0
5 WELLING (USA) 6y a a 55.50 CAROL CEDENO NEAL BERCH KIERON MAGEE 5 88 342131 19 0
7 FORLOVEOFCOUNTRY (USA) 6y a a 57.00 JOHAN ROSADO TEAM GAUDET AND PENW LACEY GAUDET 8 87 743931 19 0
3 GOODLUCKCHUCK (USA) 6y d a 51.50 JEIRON BARBOSA ERIN MCELWEE KIERON MAGEE 2 87 117157 19 0

Laurel 8. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
3 ARMANDO R (USA) 6y d a 57.00 HORACIO KARAMANOS RONALD E. CUNEO DAMON R. DILODOVICO 1 93 324141 54 0
9 EXCELLORATOR (USA) 4y d a 56.00 ANGEL CRUZ LARRY E. RABOLD HUGH I. MCMAHON 8 91 118719 54 0
8 THE POSER (USA) 5y a a 56.00 JEVIAN TOLEDO GREENE, DEBORAH S. A HAMILTON A. SMITH 10 96 552123 33 0
6 VANCE SCHOLARS (USA) 3y a e 55.00 JORGE RUIZ STEVEN T. NEWBY DALE CAPUANO 4 87 1-10232 33 0
4 HIGHWAY BOUND (USA) 4y d a 56.00 JAIME RODRIGUEZ AMERICAN MADE THOROU JAMES L. LAWRENCE, II 2 79 717526 28 0
7 ZABRACADABRA (USA) 5y a a 56.00 CARLOS EDUARDO LOPEZ FRANK SAMPLE GARY CAPUANO 7 94 4-61544 22 0
1 BENANDJOE (USA) 6y d a 56.00 JEAN C. ALVELO LARRY E. RABOLD HUGH I. MCMAHON 5 93 314513 20 0
2 PLOT THE DOTS (USA) 5y d a 56.00 LUIS ANGEL BATISTA BUILT WRIGHT STABLES NORMAN L. CASH 6 90 277445 20 0
5 CLINT MAROON (GB) 6y k g 54.00 CHARLIE MARQUEZ REBECCA SHEPHERD DAVID M. BOURKE 3 92 7-02373 17 0
10 TREASURE TROVE (USA) 6y a a 51.50 JEIRON BARBOSA BUILT WRIGHT STABLES NORMAN L. CASH 9 94 586625 12 0

Laurel 9. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
5 KEN LOVES KITTEN (USA) 4y d a 55.50 J. D. ACOSTA REBECCA SHEPHERD DAVID M. BOURKE 5 81 2266 94 0
8 I'M NOT A BABY (USA) 3y a e 54.50 FOREST BOYCE MICHAEL L. OVERFELT PATRICK F. NUESCH 8 56 58 42 0
6 BUSHWICK BRUISER (USA) 3y d e 56.00 ALEXANDER CRISPIN TRISTAR FARM, LLC KELLY LYNN DEITER 6 67 734388 19 0
4 JUNGLHERLY LOVE (USA) 3y d e 56.00 JOHAN ROSADO CARLOS J. MILIAN CARLOS J. MILIAN 4 56 3676 19 0
7 GOOD KNIGHT NILE (USA) 3y a e 52.00 WILLIAM HUMPHREY WARNING DRUMS RACING MILAN MILOSEVIC 7 40 72 19 0
2 SPIRITUAL GHOST (USA) 3y k e 54.50 ANGEL CRUZ LONG VALLEY STABLES, RICK BUCKLEY 2 60 775468 13 0
3 RARE BREED (USA) 3y d e 56.00 RICHARD MONTERREY WRIGHT, MRS. FRANK P ROBIN L. GRAHAM 3 53 787 13 0
1 PERFECT PEACE (USA) 3y d e 54.50 JEVIAN TOLEDO WARNING DRUMS RACING MILAN MILOSEVIC 1 40 9595 13 0

Etiketler : 24 kasım 2022 perşembe, 24 kasım 2022 perşembe at yarışı bülteni, 24 kasım 2022 perşembe sıralı at yarışı listesi, 24 kasım 2022 perşembe laurel at yarışı bülteni, 24 kasım 2022 perşembe laurel at yarışı programı, 24 kasım 2022 perşembe laurel at yarışı tam listesi, 24 kasım 2022 perşembe laurel at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi