At Yarışı Programı

15 Ocak 2022 Cumartesi Lingfield At Yarışı Bülteni

Lingfield 1. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
4 LATENT HEAT (IRE) 6y d g 60.50 D PROBERT MR J M WALL A CARROLL 5 63 604062- 111 0
9 WONDER STARELZAAM (IRE) 4y d g 59.00 G BASS MR JAMES KERR D COAKLEY 7 60 070012- 72 0
3 LETSCRACKON (IRE) 5y d k 60.50 R CLUTTERBUCK EXORS OF THE LATE MR G L MOORE 9 63 413-80-8- 45 0
8 HEADORA 4y d g 59.50 R HORNBY MR J LAWS AND PARTNE J PORTMAN 1 61 830929- 38 0
5 FLY THE NEST (IRE) 6y d g 60.50 J WATSON MR B J MILLEN A CARROLL 4 63 145669- 31 0
2 EVENING SONG 4y d k 62.00 G ROOKE THE GOOD REASON PART R GUEST 2 66 443764- 24 0
7 HECTOR LOZA 5y d g 59.50 J MITCHELL MR ROBERT MOSS S DOW 8 61 359036- 15 0
1 STAR OF VALOUR (IRE) 7y d g 62.50 H DOYLE MR G KENNINGTON C TIZZARD 3 68 63645-2 12 0
6 DIVINE MESSENGER 8y d g 60.50 ROSSA RYAN MISS EMMA L OWEN EMMA OWEN 10 63 89579-0 12 0
10 TIE A YELLOWRIBBON 6y k k 57.50 MİSS MİA BİGGS GARRAD BROTHERS EQUİ ALİCE HAYNES 6 56 1655-37 6 0

Lingfield 2. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
12 THE CEILING JOB (IRE) 3y a d 55.00 LAURA PEARSON NİCK BRADLEY RACİNG G BOUGHEY 4 0 0- 78 0
8 SILVER VISION 3y k d 55.00 JEFFERSON SMİTH MR ALİ SAEED R VARİAN 7 0 6- 47 0
4 BROLLY 3y d d 55.00 J HAYNES FİLLİES FİRST J PORTMAN 3 0 9- 31 0
7 PUNDA MARIA 3y d d 55.00 C FALLON CAYTON PARK STUD LİM W HAGGAS 5 0 6- 29 0
6 MINNIE T 3y d d 55.00 W COX MR C J MURFİTT D M SİMCOCK 6 0 46- 29 0
11 STORYTIME 3y d d 55.00 J WATSON DR BRİDGET DREW PA C HİLLS 11 0 0- 27 0
5 MARTHA EDLIN 3y d d 55.00 K O'NEİLL MİDDLEHAM PARK RACİN C FELLOWES 8 0 07- 19 0
3 ATLANNA 3y d d 55.00 D PROBERT WARDLEY BLOODSTOCK W KNİGHT 10 0 3- 18 0
10 STEPPES (IRE) 3y d d 55.00 J FANNİNG JOHNSTON RACİNG LTD C & M JOHNSTON 9 0 87- 18 0
1 PARTY ON GIRL (IRE) 3y d d 57.50 H TURNER MR ED BABİNGTON G BOUGHEY 2 0 4-1 7 0
2 APRIL IN PARIS (IRE) 3y d d 55.00 A BEECH MR GEORGE BOUGHEY G BOUGHEY 1 0 0 0
9 STAY ALERT 3y d d 55.00 H DOYLE BEN SİR MARTYN ARB H MORRİSON 12 0 0 0

Lingfield 3. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
9 MAYSON MOUNT 5y d g 58.00 D PROBERT MRS SHELLEY TUCKER P A WINTLE 9 55 7-42640- 127 0
6 TAHONTA (IRE) 4y d g 60.00 SOPHIE REED MR J TUITE J TUITE 14 59 309369- 38 0
3 CLEGANE 5y a k 60.50 L WILLIAMS ABIGAIL HARRISON J J CHAPPLE-HYAM 3 60 413604- 37 0
13 MR MONEYPENNY 4y d g 54.00 T WHELAN HAXTED RACING M ATTWATER 4 44 624620- 29 0
1 WEST SIDE GLORY (IRE) 4y a k 61.50 A BEECH MR D DE SOUZA A MURPHY 11 62 024494- 24 0
5 EMJAYTWENTYTHREE 4y d g 60.00 K O'NEILL AVIATICA BLOODSTOCK, ALICE HAYNES 6 59 194257- 18 0
8 RAINBOW MIRAGE 5y a k 58.50 LAURA PEARSON MİSS SALLY M HOWES M RİMELL 7 56 45621-4 12 0
7 CLASHANISKA (IRE) 6y d g 60.00 C BENNETT ALL SEASONS RACING A WEST 1 59 27897-3 11 0
2 PABLO DEL PUEBLO (IRE) 4y d g 60.50 J DUERN MR ROBERT MOSS S DOW 2 60 86415-4 10 0
4 RED EVELYN 4y a k 60.00 J HAYNES DEERFİELD SYNDİCATE S PEARCE 12 59 94453-4 10 0
12 VOCAL RING (IRE) 4y d g 56.00 J FANNING THE SOUTHSTAND SYNDI N MULHOLLAND 5 50 57809-0 10 0
11 SPLIT ELEVENS 4y d g 57.50 HOLLIE DOYLE MR DAVE JAMES J BUTLER 8 54 52373-1 9 0
14 BLAIRLOGIE 5y d g 54.00 T LADD MRS L J MONGAN MRS L MONGAN 13 41 90360-0 8 0
10 INTERVENTION 5y d g 57.50 J WATSON THE HORSE WATCHERS 8 M APPLEBY 10 54 54304-1 5 0

Lingfield 4. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
1 INTUITIVE (IRE) 6y d g 61.00 J MITCHELL MR SULTAN ALI S & E CRISFORD 1 106 3-12610- 35 0
4 AMBER ISLAND (IRE) 5y d k 52.50 LAURA PEARSON DAVID LOWE D LOUGHNANE 2 87 124713- 28 0
5 LEQUINTO (IRE) 5y d a 52.00 H TURNER MRS Y WALLACE A CARROLL 3 85 136451- 24 0
2 AYR HARBOUR 5y d g 57.50 J WATSON JP'S RACING SYNDICAT M APPLEBY 4 99 12-1462- 20 0
3 IMPERIAL SANDS (IRE) 4y d g 57.00 H DOYLE HAMBLETON RACING LTD A WATSON 5 97 286923- 15 0

Lingfield 5. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
3 COUNT OTTO (IRE) 7y d g 55.00 J HAYNES COUNT OTTO PARTNERSH A PERRETT 2 93 316000- 127 0
4 BOWMAN (IRE) 4y d g 54.50 D PROBERT MRS P J SHEEN MRS L MONGAN 6 92 411548- 112 0
8 MARKS BEAR (IRE) 4y d g 52.00 A KEELEY EXORS OF THE LATE MR G L MOORE 9 86 721722- 50 0
1 SOLDIER'S MINUTE 7y d g 60.50 C RODRIGUEZ WELDSPEC GLASGOW LIM K DALGLEISH 4 105 026331- 20 0
2 FIZZY FEET (IRE) 6y d k 56.50 ROSSA RYAN DAVİD LOWE D LOUGHNANE 3 96 028442- 16 0
5 CORINTHIA KNIGHT (IRE) 7y a g 53.50 H DOYLE ONTOAWINNER A WATSON 8 90 146568- 16 0
7 TOP BREEZE (IRE) 6y d g 52.50 G ROOKE LIFE'S A BREEZE R HUGHES 5 87 695245- 15 0
6 MUSCIKA 8y d g 53.50 J WATSON GALLOP RACING D O'MEARA 7 90 11173-7 14 0
9 ONE NIGHT STAND 5y d g 52.00 K O'NEILL CHAPPELL DIXON S DIXON 1 84 46010-0 14 0

Lingfield 6. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
4 POSSIBLE AMBITION 4y d g 60.00 H SHAW MR ANDREW REED J J QUINN 4 60 484410- 80 0
6 SUBLIMINAL 7y d g 59.50 H TURNER MR MARK MCALLISTER S DOW 6 58 360980- 79 0
10 SURREY PRINCESS 4y d k 57.50 T WHELAN SURREY RACİNG (SPR) G BAKER 3 55 0-4895- 75 0
1 PILLARS OF EARTH 5y d g 61.50 J MITCHELL FOUR WINDS RACING PA W STONE 7 62 871011- 31 0
2 VIOLET'S LADS (IRE) 8y d k 60.50 ROSSA RYAN THE SAVY GROUP B JOHNSON 11 60 721200- 31 0
7 PLATINUM PRINCE 5y k g 59.50 J WATSON MRS ANDREA WILKINSON G L MOORE 1 58 223436- 31 0
8 CODEBOOK 4y a g 58.00 K O'NEILL MR P PONTING JOE PONTING 9 56 4-08779- 20 0
9 RIVAS ROB ROY 7y a g 58.00 GRACE MCENTEE MR T J F SMITH J GALLAGHER 2 55 800000- 16 0
11 LITTLE HERCULES (IRE) 4y d a 54.00 G ROOKE M F HARRİS M HARRİS 8 47 966-6 12 0
12 MOUNTRATH 4y d k 53.50 J HAYNES MR DAVİD PHELAN A WEST 5 43 02080-6 11 0
3 NO FLIES ON ME (FR) 4y d k 60.00 J FANNİNG JOHNSTON RACİNG LTD C & M JOHNSTON 10 60 57921-1 8 0
5 PARIKARMA (IRE) 5y d k 59.50 H DOYLE MR E A L DUNLOP E DUNLOP 12 58 09884-6 8 0

Lingfield 7. Koşu

N At İsmi Yaş Kilo Jokey Sahip Antrenör St HK Son 6 Y. KGS S20 En İyi Derece
6 BLUE BERET 4y a k 57.50 J DUERN BANTRY BOY'S PARTNER S DOW 1 56 455339- 108 0
8 MINDSPIN 4y d g 57.00 H TURNER JOHN COOK PARTNER D M SIMCOCK 9 54 89-57- 29 0
7 VOCAL DUKE (IRE) 6y d g 57.50 J MITCHELL MR BEN BARNETT T LAWES 4 52 9200-97- 27 0
3 RESTRICTED AREA (IRE) 4y d g 60.50 ROSSA RYAN TIP OF THE SWORD RAC MRS N EVANS 7 62 6433-08- 16 0
1 GOLD STANDARD (IRE) 6y a g 61.00 J WATSON MR J M WALL A CARROLL 8 60 24387-3 10 0
5 TRUSTY SCOUT (IRE) 4y a g 59.00 LAURA PEARSON MRS LYNNE WEBB D PIPE 5 59 59120-3 10 0
2 DEVIZES (IRE) 6y d g 60.50 R CLUTTERBUCK CELTIC CONTRACTORS L P PHELAN 2 59 03554-1 8 0
4 PLEDGE OF PEACE (IRE) 5y d g 59.50 H DOYLE MRS P J SHEEN MRS L MONGAN 6 57 40765-4 8 0
9 DONYA (IRE) 4y d k 56.00 D PROBERT DAVOOD VAKILGILANI I WILLIAMS 3 52 52964-3 6 0

Etiketler : 15 ocak 2022 cumartesi, 15 ocak 2022 cumartesi at yarışı bülteni, 15 ocak 2022 cumartesi sıralı at yarışı listesi, 15 ocak 2022 cumartesi lingfield at yarışı bülteni, 15 ocak 2022 cumartesi lingfield at yarışı programı, 15 ocak 2022 cumartesi lingfield at yarışı tam listesi, 15 ocak 2022 cumartesi lingfield at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi