At Yarışı Programı
14 Temmuz 2023 Cuma Longchamp At Yarışı Bülteni
Longchamp 1. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
BABY GLORY |
4y d k |
60.00 |
ANTHONY CRASTUS |
ECURIE NORMANDIE PUR |
W. HICKST |
14 |
77 |
01401-8 |
31 |
0 |
|
2 |
JOYEUSE SAGE |
4y d k |
59.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
G.GERBELLA/ EC LA LI |
P&F. ADDA & RENAUT |
11 |
76 |
001211 |
25 |
0 |
|
3 |
AFRICAN GREY |
6y k g |
59.50 |
TONY PICCONE |
ALEXANDRE PIEDNOEL |
J. PIEDNOEL |
15 |
76 |
2-32237 |
22 |
0 |
|
4 |
PENTAOUR |
4y a g |
59.00 |
. |
EC.N.FORGEARD/P.BONN |
M. BOLLACK-BADEL |
7 |
75 |
37-8253 |
29 |
0 |
|
5 |
AL KHAMSIN |
6y d g |
58.50 |
ROSARIO MANGIONE |
HELENE MENNESSIER MA |
H. MENNESSIER MARTINEZ |
13 |
74 |
6-23113 |
30 |
0 |
|
6 |
RACING GLORY (IRE) |
6y d g |
58.50 |
BAUYRZHAN MURZABAYEV |
STALL BRASILIEN |
G. BATISTIC |
9 |
74 |
602-033 |
13 |
0 |
|
7 |
FOREST OF WISDOM (GB) |
5y d g |
58.00 |
STEPHANE PASQUIER |
RASHIT SHAYKHUTDINOV |
M. RULEC |
3 |
73 |
0-34975 |
29 |
0 |
|
8 |
GAYLOR SENORA |
4y y a |
58.00 |
MAXIME GUYON |
ECURIE HARAS DES SEN |
S. CERULIS |
8 |
73 |
5-6744-7 |
29 |
0 |
|
9 |
KENDY TIME |
5y k g |
58.00 |
THEO BACHELOT |
CHRISTIAN RAIMONT |
J. PIEDNOEL |
1 |
73 |
9-0000-5 |
22 |
0 |
|
10 |
AIGUIERE D'ARGENT |
6y a g |
54.00 |
AMBRE MOLINS |
GALOPP-CLUB RHEIN-MA |
MF. WEISSMEIER |
10 |
66 |
275-414 |
30 |
0 |
|
11 |
MAKTAVA |
8y d g |
52.50 |
MEGANE PESLIER |
DAVID SMAGA |
D. SMAGA |
12 |
66 |
3-30009 |
18 |
0 |
|
12 |
JACK OF TRADES (IRE) |
5y a g |
55.00 |
ALEXIS POUCHIN |
DELPHINE DE WULF |
D. DE WULF |
4 |
66 |
335043 |
15 |
0 |
|
13 |
DARLINGTON (GER) |
4y d g |
54.50 |
EDDY HARDOUIN |
STALL COLONIA |
R. ROHNE |
2 |
64 |
33-7281 |
15 |
0 |
|
14 |
ICATU (GER) |
4y d g |
52.50 |
MARIE VELON |
STALL PURITAN |
W. HICKST |
5 |
64 |
00081 |
20 |
0 |
|
15 |
NIGHTS ON BROADWAY |
5y d a |
53.50 |
THOMAS TRULLIER |
R.DUPUY-NAULOT/P.LAR |
L. PONTOIR |
6 |
62 |
706652 |
15 |
0 |
|
Longchamp 2. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
WONNEMOND (GER) |
10y d g |
61.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
STALL FROHNBACH |
S. SMRCZEK |
6 |
98 |
46773-6 |
18 |
0 |
|
2 |
SAINT HELLIER |
4y d g |
58.50 |
MARVIN GRANDIN |
M.NIKITAS / ECURIE D |
P. COTTIER |
5 |
91 |
968851 |
16 |
0 |
|
3 |
MEMORY DREAM |
6y d g |
56.50 |
TONY PICCONE |
A.DON/D.MACAULIFFE |
G. HERNON |
3 |
87 |
124-455 |
30 |
0 |
|
4 |
LAMENTO (GER) |
6y d g |
55.50 |
HUGO BESNIER |
MICHAEL WACHOWITZ |
W. HICKST |
13 |
85 |
1220-40 |
33 |
0 |
|
5 |
EXCITING |
5y d a |
55.50 |
CRISTIAN DEMURO |
WOODPARK BLOODSTOCK |
D. SMAGA |
9 |
85 |
043504 |
26 |
0 |
|
6 |
HIGHBARI |
6y d a |
55.00 |
FABRICE VERON |
SCEA ECURIE BADER |
M. BRASME |
7 |
84 |
70-3455 |
26 |
0 |
|
7 |
BULLACE (GB) |
5y d g |
55.00 |
ALEXIS POUCHIN |
CHEIK KHALIFA HASHIR |
C&Y. LERNER |
4 |
84 |
0-90126 |
30 |
0 |
|
8 |
CARAMELITO |
4y a g |
54.50 |
THEO BACHELOT |
PATRICK SABBAN |
F. ROHAUT |
1 |
83 |
1486-63 |
33 |
0 |
|
9 |
PUERTO MADERO |
4y d g |
54.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
C Y.LERNER |
C&Y. LERNER |
10 |
83 |
3-64500 |
71 |
0 |
|
10 |
LORENZO DE MEDICI |
4y d g |
54.50 |
IORITZ MENDIZABAL |
SCUDERIA DEI DUEPI/J |
A&G. BOTTI |
11 |
83 |
20-1394 |
46 |
0 |
|
11 |
BEVAN |
4y d g |
53.50 |
MAXIME GUYON |
S.DOUSSOT/G.LOGGIA/A |
L. GADBIN |
12 |
80 |
0-61314 |
33 |
0 |
|
12 |
FUEGO DEL AMOR |
9y d g |
53.50 |
DELPHINE SANTIAGO |
MICHAEL PETER REICHS |
A. BOLTE |
14 |
80 |
7141-46 |
15 |
0 |
|
13 |
DALMAR |
4y a g |
53.00 |
MARIE VELON |
S.A. AGA KHAN |
FH. GRAFFARD |
16 |
79 |
64-13 |
89 |
0 |
|
14 |
BENI KHIAR |
5y a a |
52.50 |
ANTHONY CRASTUS |
MIGUEL KICHENASSAMY |
J. ANDREU |
2 |
78 |
363054 |
18 |
0 |
|
15 |
CHANCE (GB) |
7y a g |
52.00 |
DORIAN PROVOST |
ECURIE MATHIEU OFFEN |
Y. BARBEROT |
15 |
77 |
505221 |
36 |
0 |
|
16 |
FAYONA |
5y d k |
52.00 |
LEA BAILS |
M.TANGUY/G.LE SAINT |
S. GOUYETTE |
8 |
77 |
0-95044 |
25 |
0 |
|
Longchamp 3. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
DAWN INTELLO |
6y a a |
57.00 |
GERALD MOSSE |
AB RACING/ECU.ADES H |
A. SCHUTZ |
4 |
101 |
1627-25 |
20 |
0 |
|
2 |
CHANCELLERY (IRE) |
4y d g |
57.00 |
BAUYRZHAN MURZABAYEV |
GODOLPHIN SNC |
A. FABRE |
7 |
98 |
133-14 |
20 |
0 |
|
3 |
CHARLESQUINT (IRE) |
6y d a |
57.00 |
ALEXIS POUCHIN |
MARIE-JOELLE GOETSCH |
Y. BARBEROT |
5 |
95 |
94-1370 |
26 |
0 |
|
4 |
NIGHTHAB |
4y a a |
57.00 |
PIERRE BAZIRE |
LEGEND RACING CLUB |
V. SARTORI |
9 |
97 |
125109 |
26 |
0 |
|
5 |
MONSIEUR XOO (GB) |
6y d g |
57.00 |
CLEMENT GUITRAUD |
D. XOUAL/ECURIE BRED |
Y. BARBEROT |
6 |
91 |
11-5334 |
123 |
0 |
|
6 |
MACHETE |
4y d a |
57.00 |
THEO BACHELOT |
RASHIT SHAYKHUTDINOV |
F. CHAPPET |
8 |
97 |
75-4124 |
33 |
0 |
|
7 |
DOLOMIT (IRE) |
4y k a |
57.00 |
EDDY HARDOUIN |
STALL NIZZA |
P. SCHIERGEN |
3 |
0 |
1113-34 |
46 |
0 |
|
8 |
PRINCE DE MONTFORT |
5y k g |
57.00 |
CRISTIAN DEMURO |
JEAN-MARC VAUX |
D&P. PROD'HOMME |
1 |
97 |
124-849 |
40 |
0 |
|
9 |
CRAPS |
5y d a |
57.00 |
STEPHANE PASQUIER |
ANJA WILDE |
M. RULEC |
2 |
98 |
218731 |
29 |
0 |
|
Longchamp 4. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
TOP DAAY (GB) |
3y d d |
60.00 |
SIMON PLANQUE |
A.GRONFIER/DOMAINE B |
J. DUPONT-FAHN |
9 |
68 |
326242 |
38 |
0 |
|
2 |
SPIRIT GREY |
3y k g |
60.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
M.BLANC/R.CAPOZZI |
M. SCANDELLA-LACAILLE |
4 |
68 |
344336 |
20 |
0 |
|
3 |
DSCHINGIS VOYAGE |
3y d e |
60.00 |
FABRICE VERON |
AVATARA S.A. |
M. BRASME |
8 |
68 |
437438 |
58 |
0 |
|
4 |
ALCOTAN |
3y d g |
60.00 |
AUGUSTIN MADAMET |
CARLOS LAFFON-PARIAS |
C. LAFFON-PARIAS |
12 |
68 |
56713 |
43 |
0 |
|
5 |
HIGHLAND ARCHER |
3y d e |
60.00 |
BAUYRZHAN MURZABAYEV |
A.DON/D.MACAULIFFE |
G. HERNON |
14 |
68 |
2595 |
18 |
0 |
|
6 |
MORHIB |
3y d e |
59.50 |
STEPHANE PASQUIER |
A.CATTERALL/R.STRAUS |
G. RARICK |
5 |
66 |
005164 |
21 |
0 |
|
7 |
ZILRAK |
3y d g |
59.50 |
MAXIME GUYON |
ELMINA |
BUTEL & BEAUNEZ |
13 |
66 |
046323 |
36 |
0 |
|
8 |
IANOVKA |
3y d d |
59.50 |
JEROME CLAUDIC |
HERVE BOUTRY |
R. LE DREN DOLEUZE |
1 |
66 |
576481 |
26 |
0 |
|
9 |
ONE TIME BED (IRE) |
3y d d |
59.50 |
. |
MAURIZIO GUARNIERI |
M. GUARNIERI |
10 |
66 |
3-18040 |
16 |
0 |
|
10 |
SOUL OF THE NATION (IRE) |
3y d g |
59.00 |
THEO BACHELOT |
J.COUVERCELLE/J.SMOL |
AS. CROMBEZ |
6 |
66 |
320036 |
14 |
0 |
|
11 |
KASSAR SAID |
3y d d |
57.50 |
CORENTIN BERGE |
JEAN-MICHEL APPRIOU |
A. BUDKA |
7 |
66 |
805575 |
14 |
0 |
|
12 |
SHAZAM (GER) |
3y d g |
56.50 |
LUCA CARBONI |
ECURIE MATHIEU OFFEN |
FH. GRAFFARD |
11 |
66 |
9-60424 |
14 |
0 |
|
13 |
ALMA BELLA (IRE) |
3y d d |
57.50 |
FRIDA VALLE SKAR |
HARAS DE LA MORSANGL |
C&Y. LERNER |
2 |
66 |
99157 |
18 |
0 |
|
14 |
MY TAKY TAKY LP (RS) |
3y d e |
59.00 |
ALEXIS POUCHIN |
SORITES S.R.O. |
V. LUKA |
3 |
66 |
6053 |
29 |
0 |
|
Longchamp 5. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
EYVANN (IRE) |
3y a g |
57.00 |
STEPHANE PASQUIER |
S.A. AGA KHAN |
FH. GRAFFARD |
5 |
95 |
421 |
31 |
0 |
|
2 |
CAMERON |
3y d e |
57.00 |
BAUYRZHAN MURZABAYEV |
ERICH SCHWAIGER |
M. MUNCH |
2 |
81 |
5-63415 |
34 |
0 |
|
3 |
VALIDATOS |
3y d e |
57.00 |
JULES MOBIAN |
JEAN-CLAUDE SEROUL |
P. DECOUZ |
1 |
0 |
43 |
59 |
0 |
|
4 |
TROPISME (IRE) |
3y d g |
57.00 |
MAXIME GUYON |
WERTHEIMER FRERE |
A. FABRE |
6 |
0 |
14 |
57 |
0 |
|
5 |
KISS ME DU BOURG |
3y d d |
55.50 |
SIMON PLANQUE |
LA FLECHE RACING |
M. BRASME |
3 |
0 |
16 |
35 |
0 |
|
6 |
HASAPIKO |
3y d d |
55.50 |
THEO BACHELOT |
EDMUND MUDGE |
S. WATTEL |
4 |
91 |
32251 |
31 |
0 |
|
Longchamp 6. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
ANDRASTE (GB) |
3y d d |
56.00 |
STEPHANE PASQUIER |
AL ASAYL FRANCE |
FH. GRAFFARD |
5 |
0 |
32 |
31 |
0 |
|
2 |
YOROKOBI |
3y d d |
56.00 |
CRISTIAN DEMURO |
ECURIE GRIEZMANN |
P. DECOUZ |
1 |
98 |
223 |
29 |
0 |
|
3 |
RUE BOISSONADE |
3y d d |
56.00 |
GERALD MOSSE |
ECURIE X |
M. DELZANGLES |
3 |
90 |
7-13 |
46 |
0 |
|
4 |
CRACK OF LIGHT (GB) |
3y d d |
56.00 |
TOM MARQUAND |
ANTHONY OPPENHEIMER |
WJ. HAGGAS |
2 |
101 |
1231 |
29 |
0 |
|
5 |
HIGGLE (GB) |
3y d d |
56.00 |
MAXIME GUYON |
WERTHEIMER FRERE |
C. LAFFON-PARIAS |
4 |
97 |
21614 |
40 |
0 |
|
Longchamp 7. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
FEED THE FLAME (GB) |
3y d e |
58.00 |
CRISTIAN DEMURO |
ECURIE JEAN-LOUIS BO |
P. BARY |
8 |
111 |
114 |
40 |
0 |
|
2 |
RUBIS VENDOME (GB) |
3y k e |
58.00 |
ANDREA ATZENI |
GUY PARIENTE HOLDING |
M. BARATTI |
6 |
106 |
91-2521 |
26 |
0 |
|
3 |
WINTER PUDDING |
3y y e |
58.00 |
STEPHANE PASQUIER |
THOMAS LINES |
A&G. BOTTI |
5 |
99 |
41-210 |
40 |
0 |
|
4 |
ADELAIDE RIVER (IRE) |
3y d e |
58.00 |
RYAN-LEE MOORE |
MAGNIER |
AP. O'BRIEN |
2 |
113 |
223-282 |
12 |
0 |
|
5 |
PEKING OPERA (IRE) |
3y d e |
58.00 |
TOM MARQUAND |
MAGNIER |
AP. O'BRIEN |
4 |
101 |
21-174 |
12 |
0 |
|
6 |
FIRST MINISTER (IRE) |
3y d e |
58.00 |
BAUYRZHAN MURZABAYEV |
MICHAEL TABOR |
A. FABRE |
7 |
110 |
1-321 |
50 |
0 |
|
7 |
SILAWI (IRE) |
3y d e |
58.00 |
MAXIME GUYON |
WERTHEIMER FRERE |
C. LAFFON-PARIAS |
3 |
104 |
2-32152 |
26 |
0 |
|
8 |
SOUL SISTER (IRE) |
3y d d |
56.50 |
KIERAN SHOEMARK |
LADY BAMFORD |
JOHN & THADY GOSDEN |
1 |
116 |
1-011 |
42 |
0 |
|
Etiketler : 14 temmuz 2023 cuma, 14 temmuz 2023 cuma at yarışı bülteni, 14 temmuz 2023 cuma sıralı at yarışı listesi, 14 temmuz 2023 cuma longchamp at yarışı bülteni, 14 temmuz 2023 cuma longchamp at yarışı programı, 14 temmuz 2023 cuma longchamp at yarışı tam listesi, 14 temmuz 2023 cuma longchamp at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi