At Yarışı Programı
3 Eylül 2020 Perşembe Longchamp At Yarışı Bülteni
Longchamp 1. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
LIVACHOPE |
2y d d |
57.00 |
ANTHONY CRASTUS |
ALAIN JATHIERE |
J. SOUBAGNE |
6 |
101 |
1116 |
11 |
0 |
|
2 |
AXDAVALI |
2y d e |
57.00 |
GREGORY BENOIST |
ALAIN JATHIERE |
Y. BARBEROT |
2 |
102 |
21244 |
32 |
0 |
|
3 |
LA DISCOTECA (IRE) |
2y d d |
55.50 |
CRISTIAN DEMURO |
B. GIRAUDON |
F. VERMEULEN |
5 |
93 |
11162 |
19 |
0 |
|
4 |
NIGHT HUNTING |
2y d d |
55.50 |
STEPHANE PASQUIER |
ITS ALL ABOUT THE GI |
N. CLEMENT |
1 |
93 |
1612 |
42 |
0 |
|
5 |
FURLONG FACTOR (GB) |
2y d d |
55.50 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
NICK BRADLEY RACING |
BR. MILLMAN |
4 |
86 |
331255 |
36 |
0 |
|
6 |
WINK (USA) |
2y a d |
55.50 |
MICKAEL BARZALONA |
STONESTREET STABLES |
WA. WARD |
3 |
0 |
11 |
32 |
0 |
|
7 |
KALAHARA (GB) |
2y d d |
55.50 |
MAXIME GUYON |
WERTHEIMER FRERE |
C. FERLAND |
7 |
89 |
231 |
32 |
0 |
|
Longchamp 2. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
YAASER (IRE) |
2y d e |
58.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
HAMDAN AL MAKTOUM |
F. HEAD |
8 |
0 |
|
0 |
0 |
|
2 |
EASTER |
2y d e |
58.00 |
MICKAEL BARZALONA |
SAMANTHA AMAR |
F. CHAPPET |
2 |
0 |
|
0 |
0 |
|
3 |
DORICO |
2y d e |
58.00 |
CRISTIAN DEMURO |
C. DI PASQUALE/EC. D |
A&G. BOTTI |
4 |
0 |
|
0 |
0 |
|
4 |
DOS DE MAYO (IRE) |
2y a e |
54.50 |
MIGHTY JOSEPH-MATHIEU |
CUADRA MEDITERRANEO |
M. DELCHER SANCHEZ |
3 |
0 |
|
0 |
0 |
|
5 |
KEEP FIRE |
2y a e |
58.00 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
ECURIE DE MONTLAHUC |
FH. GRAFFARD |
5 |
0 |
|
0 |
0 |
|
6 |
BABY RIDER |
2y d e |
58.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
ECURIE JEAN-LOUIS BO |
P. BARY |
6 |
0 |
|
0 |
0 |
|
7 |
WHITE BAY (GB) |
2y a g |
58.00 |
GREGORY BENOIST |
S.DAVIS/P.MITCHELL/M |
E. O'NEILL |
1 |
0 |
|
0 |
0 |
|
8 |
NORMANDY BRIDGE |
2y d e |
58.00 |
THEO BACHELOT |
GERARD THOMAS RYAN |
S. NIGGE |
7 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Longchamp 3. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
NOBLE ANGEL (GB) |
2y d d |
57.00 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
D.GARCIA-DUBOIS/EC.V |
H.DE NICOLAY |
6 |
0 |
|
0 |
0 |
|
2 |
SWEET VICTORY (IRE) |
2y d d |
57.00 |
GREGORY BENOIST |
ECURIE DES MONNAIES |
Y. BARBEROT |
1 |
0 |
|
0 |
0 |
|
3 |
LADY DAY |
2y a d |
57.00 |
AURELIEN LEMAITRE |
ROSE DE GANAY |
F. HEAD |
8 |
0 |
|
0 |
0 |
|
4 |
PHILOMENE (IRE) |
2y d d |
57.00 |
MICKAEL BARZALONA |
GODOLPHIN/EC.SKYMARC |
A. FABRE |
2 |
0 |
|
0 |
0 |
|
5 |
STELLE DI MARE |
2y d d |
57.00 |
CRISTIAN DEMURO |
J. D'AMATO/R. MARINI |
G. BIETOLINI |
4 |
0 |
|
0 |
0 |
|
6 |
TEXALY |
2y d d |
54.50 |
ALEXANDRE CHESNEAU |
SYLVIANE JEFFROY |
F. VERMEULEN |
7 |
0 |
|
0 |
0 |
|
7 |
MORE JOY |
2y d d |
57.00 |
STEPHANE PASQUIER |
HENRI DE PRACOMTAL |
F. CHAPPET |
9 |
0 |
|
0 |
0 |
|
8 |
INITIAL CLIMB |
2y d d |
57.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
JEAN-VINCENT TOUX |
JV. TOUX |
3 |
0 |
|
0 |
0 |
|
9 |
TASMANIA |
2y d d |
57.00 |
MAXIME GUYON |
WERTHEIMER FRERE |
C. LAFFON-PARIAS |
5 |
0 |
|
0 |
0 |
|
Longchamp 4. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
KALIFORNIA QUEEN (GER) |
3y a d |
57.50 |
CRISTIAN DEMURO |
STALL TORJAGER |
H. GREWE |
7 |
101 |
1-2135 |
32 |
0 |
|
2 |
BLACKWOOD |
3y d e |
57.00 |
THEO BACHELOT |
SOPHIE BOULIN REDOUL |
J. BOISNARD |
1 |
93 |
346153 |
9 |
0 |
|
3 |
STEP BY STEP |
3y d e |
57.00 |
GREGORY BENOIST |
ECURIE DES MONNAIES |
Y. BARBEROT |
5 |
106 |
4-12116 |
25 |
0 |
|
4 |
KETIL (USA) |
3y d e |
57.00 |
STEPHANE PASQUIER |
FLAXMAN STABLES IREL |
P. BARY |
2 |
109 |
161-222 |
26 |
0 |
|
5 |
SLOGAN (GER) |
3y d e |
57.00 |
MAXIME GUYON |
GESTUT ITTLINGEN |
M. KLUG |
4 |
100 |
53-124 |
38 |
0 |
|
6 |
MEASURE OF TIME (IRE) |
3y d e |
57.00 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
S.MAGNIER/M.TABOR/D. |
A. FABRE |
6 |
104 |
1-131 |
25 |
0 |
|
7 |
PAIX (IRE) |
3y d d |
55.50 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
EC. SKYMARC FARM/EC. |
FH. GRAFFARD |
3 |
105 |
03113 |
18 |
0 |
|
Longchamp 5. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
WASMYA |
4y a k |
57.00 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
AL SHAQAB RACING |
FH. GRAFFARD |
5 |
99 |
118-267 |
34 |
0 |
|
2 |
THALYIA |
5y d k |
57.00 |
GREGORY BENOIST |
BLOODSTOCK AGENCY LT |
Y. BARBEROT |
7 |
97 |
211-233 |
53 |
0 |
|
3 |
PLANTLOVE |
5y d k |
57.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
ECURIE LOUIS D'AUR |
S. NIGGE |
2 |
86 |
21-0010 |
18 |
0 |
|
4 |
FONTHILL ABBEY (IRE) |
4y d k |
57.00 |
MICKAEL BARZALONA |
GODOLPHIN SNC |
A. FABRE |
8 |
90 |
413-251 |
26 |
0 |
|
5 |
TESTA (IRE) |
4y d k |
57.00 |
THEO BACHELOT |
HARAS DE LA PERELLE |
S. WATTEL |
6 |
90 |
272-021 |
39 |
0 |
|
6 |
ALZIRE |
4y d k |
57.00 |
CRISTIAN DEMURO |
HARAS VOLTAIRE |
JC. ROUGET |
1 |
97 |
41-9514 |
27 |
0 |
|
7 |
FARZEEN (GB) |
4y a k |
57.00 |
OLIVIER PESLIER |
HELENA SPRINGFIELD L |
R. VARIAN |
9 |
98 |
60-4323 |
26 |
0 |
|
8 |
PEVENSEY BAY (GER) |
4y d k |
57.00 |
VINCENT CHEMINAUD |
J.AISBITT/J.AISBITT |
H. SHIMIZU |
11 |
86 |
421-216 |
39 |
0 |
|
9 |
DREAM OF WORDS (IRE) |
5y a k |
57.00 |
RICARDO SOUSA FERREIRA |
ANA ZUBIRIA AZNAR |
JC. CERQUEIRA GERMANO |
3 |
88 |
35-8201 |
42 |
0 |
|
10 |
TOMORROW'S DREAM (FR) |
3y d d |
55.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
APPLE TREE STUD |
WJ. HAGGAS |
10 |
90 |
1-41217 |
26 |
0 |
|
11 |
MAGEVA (GB) |
3y d d |
55.00 |
STEPHANE PASQUIER |
ANTOINE GILIBERT |
F. CHAPPET |
4 |
105 |
135-230 |
60 |
0 |
|
Longchamp 6. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
TABERA (GB) |
3y d d |
57.50 |
LUKAS DELOZIER |
LITEX COMMERCE AD |
MG. MINTCHEV |
7 |
105 |
13-51 |
60 |
0 |
|
2 |
CHORBA |
3y d d |
56.00 |
CRISTIAN DEMURO |
AL SHAQAB RACING |
JC. ROUGET |
2 |
97 |
1-4515 |
33 |
0 |
|
3 |
EXTREME FAST |
3y d d |
56.00 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
HARAS DE LA PERELLE |
FH. GRAFFARD |
6 |
0 |
31 |
43 |
0 |
|
4 |
ANGEL POWER (GB) |
3y d d |
56.00 |
OLIVIER PESLIER |
KING POWER RACING CO |
R. VARIAN |
4 |
99 |
3-1221 |
13 |
0 |
|
5 |
AWARD SCHEME (GB) |
3y d d |
56.00 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
SA MAJESTE LA REINE |
WJ. HAGGAS |
1 |
100 |
331123 |
14 |
0 |
|
6 |
LIGHT OF NIGHT (GB) |
3y d d |
56.00 |
STEPHANE PASQUIER |
FAMILLE NIARCHOS |
A. FABRE |
9 |
96 |
9-13 |
45 |
0 |
|
7 |
FESTIVE STAR (GB) |
3y d d |
56.00 |
MICKAEL BARZALONA |
RABBAH RACING |
SIMON & ED CRISFORD |
5 |
104 |
116-616 |
26 |
0 |
|
8 |
ARRIVISTE (GB) |
3y d d |
56.00 |
IORITZ MENDIZABAL |
KIRSTEN RAUSING |
RAE. GUEST |
3 |
97 |
631-24 |
33 |
0 |
|
9 |
HIDAKA |
3y d d |
56.00 |
MAXIME GUYON |
WERTHEIMER FRERE |
A. FABRE |
8 |
91 |
1-47 |
18 |
0 |
|
Longchamp 7. Koşu
N |
At İsmi |
Yaş |
Kilo |
Jokey |
Sahip |
Antrenör |
St |
HK |
Son 6 Y. |
KGS |
S20 |
En İyi Derece |
1 |
GOLD KAFE |
3y a e |
60.00 |
CRISTIAN DEMURO |
NATHALIE MEMRAN |
L. GADBIN |
13 |
83 |
42-9442 |
12 |
0 |
|
2 |
BLUE SWAN |
3y k e |
59.50 |
GREGORY BENOIST |
GO HORSES SPRL |
Y. BARBEROT |
8 |
81 |
92238 |
21 |
0 |
|
3 |
WENGERNALP (GER) |
3y k d |
59.00 |
THEO BACHELOT |
NORBERT EFFGEN/ALFRE |
W. HICKST |
4 |
80 |
47-411 |
16 |
0 |
|
4 |
NEMEAN LION (GER) |
3y d e |
59.00 |
MICKAEL BARZALONA |
GODOLPHIN SNC |
A. FABRE |
12 |
80 |
0532-62 |
15 |
0 |
|
5 |
GRAN GESTE (GER) |
3y a g |
58.50 |
LUKAS DELOZIER |
GUIDO-WERNER-HERMANN |
W. HICKST |
9 |
79 |
5517 |
21 |
0 |
|
6 |
SILVER CRISTAL (USA) |
3y k d |
58.00 |
PIERRE-CHARLES BOUDOT |
SIMON HOPE |
FH. GRAFFARD |
5 |
78 |
69-6213 |
24 |
0 |
|
7 |
GALLIPOLI |
3y d g |
58.00 |
FABRICE VERON |
THIERRY STORME |
L. GADBIN |
15 |
78 |
3431 |
22 |
0 |
|
8 |
REVENTADOR (IRE) |
3y d e |
57.50 |
OLIVIER PESLIER |
DUC D' ALBURQUERQUE |
C. LAFFON-PARIAS |
16 |
77 |
4-3491 |
21 |
0 |
|
9 |
VOLYNKA (GB) |
3y a d |
56.50 |
AUGUSTIN MADAMET |
ANDRE FABRE |
A. FABRE |
10 |
75 |
000434 |
24 |
0 |
|
10 |
MANNE |
3y d d |
56.50 |
ANTHONY CRASTUS |
LE HARAS DE LA GOUSS |
CE. ROSSI |
7 |
75 |
642312 |
24 |
0 |
|
11 |
SALOCIN |
3y a g |
56.00 |
MAXIME GUYON |
R. PERRON/M. LE GUEN |
C. LOTOUX |
2 |
74 |
701513 |
21 |
0 |
|
12 |
ROYAL GHOST (IRE) |
3y d e |
55.50 |
CHRISTOPHE SOUMILLON |
ECURIE EQUUS RACING |
A. FOUASSIER |
1 |
73 |
6-58384 |
12 |
0 |
|
13 |
WADACRE (GB) |
3y k d |
55.50 |
IORITZ MENDIZABAL |
G.T RYAN/FRANKLIN FI |
S. NIGGE |
3 |
73 |
624 |
20 |
0 |
|
14 |
AKYO |
3y d e |
54.50 |
CORALIE PACAUT |
PATRICK WIDLOECHER |
M. BOUTIN |
6 |
70 |
234683 |
8 |
0 |
|
15 |
MATTINA FORZA (GB) |
3y d d |
53.50 |
HUGO JOURNIAC |
G. DUROT/V. DUROT |
R. PHILIPPON |
11 |
68 |
109026 |
23 |
0 |
|
16 |
ABAN (IRE) |
3y a e |
52.50 |
MICKAELLE MICHEL |
D. MIQUEL/A. MIQUEL |
E. THUEUX |
14 |
66 |
766491 |
18 |
0 |
|
Etiketler : 3 eylül 2020 perşembe, 3 eylül 2020 perşembe at yarışı bülteni, 3 eylül 2020 perşembe sıralı at yarışı listesi, 3 eylül 2020 perşembe longchamp at yarışı bülteni, 3 eylül 2020 perşembe longchamp at yarışı programı, 3 eylül 2020 perşembe longchamp at yarışı tam listesi, 3 eylül 2020 perşembe longchamp at yarışı galop listesi, at yarışı bülteni, at yarışı galopları, at yarışı galop, tjk yarış bülteni, yarış programı, sıralı koşu listesi, at yarışları listesi