Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NIKKI RUN
4y a k
CUVEE (USA)
60.00
F.ARSLANAP
HİKMET ALİ ATAMAN
R.TAŞDEMİR
7
68
495521
11
20
1.35.42
2
SAFİR KIZ
7y a k
VICTORY GALLOP (CAN)
61.00
ÇETİN TAŞAP
SİNAN ÖZTÜRK
A.E.AVCI
3
68
133666
25
15
3
SHE IS MY BABY
4y a k
APPROVE (IRE)
59.00
F.YÜKSEL
CÜNEYT BAŞ
SEB.TOPAL
5
62
122410
43
19
4
FATİHİN GÜLÜ
4y a k
TALIP HAN (IRE)
55.00
T.KERESTECİAP
SABAHATTİN YAVUZ
SEB.TOPAL
9
60
543013
4
19
1.35.81
5
INNOCENT GHOST
4y d k
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
MAHMUT TURAN
NİMET ARİF KURTEL
İ.ÇAK
8
60
028524
11
16
1.35.59
6
MADAM CHERNOBYL
5y d k
AGRESIVO (USA)
57.00
T.YILDIZ
ALİ PAMUKCİ
H.ÇALIŞKAN
4
56
231467
22
17
1.34.64
7
HEADS ABOVE
4y d k
MY GRANDSON (GB)
55.50
H.ÇİZİK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
6
55
249193
11
18
8
LADY OF KANEKO
6y d k
KANEKO
51.50
O.YILDIZ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
1
45
249725
7
15
1.34.48
9
LADY LIPA
4y d k
ZANJERO (USA)
50.00
D.KAYAAP
ŞEYMA B. TANİYİT
T.TURAN
2
38
403123
7
18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANCK SUNAMUM
3y k d
DR FONG (USA)
58.00
H.ÇİZİK
ESMER CULFA
Ö.GÜNELİ
7
37
622862
12
17
2
ANNEMANNEM
3y d d
MALİ
54.00
T.KERESTECİAP
ÖMER ŞEKER
F.TURAN
4
0
57
73
18
3
DEVRAN
3y d d
PERFECTO
58.00
V.KAPLAN
CELAL YILDIZ
SEB.TOPAL
9
12
0677
8
16
4
DUTY BEAUTY
3y d d
DUTYFREE
58.00
T.YILDIZ
OSMAN DEMİRKIRAN
O.DEMİRKIRAN
8
33
840252
11
18
1.32.22
5
GIANT GALLOP
3y d d
RED GIANT (USA)
58.00
G.KILIÇ
UĞUR KURTULUŞ
G.ÖZERTÜRK
5
0
43
22
18
6
GÜLÜŞÜM
3y d d
HAKKAR
58.00
ÇETİN TAŞAP
MESUT TAŞ
SEB.TOPAL
10
9
806
11
17
1.35.92
7
LADY NAVAJO
3y d d
STEP BY STEP
58.00
F.YÜKSEL
MEHMET ALTIN
K.ŞENGEL
1
31
77250
39
15
1.31.39
8
NOBLE GIRL
3y a d
HARPUTLU GAGGOŞ
58.00
U.BARLIK
UMUT PAMUKCİ
SEB.TOPAL
11
18
78805
22
15
1.33.38
9
NOYNA
3y d d
RED GIANT (USA)
58.00
MAHMUT TURAN
NUSRET ÖZBAĞ
E.KARACA
3
0
8
8
19
10
RED APPLE
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
58.00
B.AVERBAK
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
2
0
90
8
18
11
THE FIRE GIRL
3y d d
DAI JIN (GB)
58.00
S.ÖZEN
METİN TURGUT
D.SAV
6
0
76
11
18
1.31.91
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞRI ŞAHI
4y k a
BATURŞAH
54.00
H.ÇİZİK
HASAN M. ATİK
Y.DEMİRKIRAN
2
40
35187
7
18
2
ES ESMERİM
4y k a
DÖNMEZBEY
54.00
F.YÜKSEL
İBRAHİM ATAK
CUMA POLAT
6
38
408404
7
14
1.47.72
3
KARAKAPLI
4y a a
SONALP
52.00
D.KAYAAP
MEHMET ALTIN
E.KOCA
4
40
202105
14
18
4
KOPANKIYAMET
4y a a
ARTOS
54.00
H.KAPLAN
MUNİR GÖKÇE
S.ÖNDER
1
38
549514
7
19
5
ARZU GELİN
4y a k
KAIZBERT (RU)
52.00
B.AVERBAK
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
3
46
355578
4
15
1.48.12
6
TOPUKLU EFEM
4y k k
KAIZBERT (RU)
52.00
MAHMUT TURAN
SEVİLAY TANİYİT
T.TURAN
5
58
424121
8
20
1.46.59
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL ANDAKAR
6y a a
KAMAN
55.00
V.KAPLAN
A. ALPER SİLSÜPÜR
E.KARACA
5
86
311424
127
17
1.36.72
2
AVAN
9y k a
KAIZBERT (RU)
53.00
C.TEPEAP
MUNİR GÖKÇE
S.ÖNDER
2
75
624698
4
13
1.35.64
3
BABAARİF
6y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
H.ÇİZİK
ŞAHİN ULUÇ
ALİ BOZKURT
6
100
814176
7
18
1.36.45
4
GERGİN
7y a a
BEN ANADOLU
55.00
F.YÜKSEL
HİLAL ÖZ
M.E.AVCI
3
91
741525
22
17
1.36.24
5
RUSDAMAT
7y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
H.KAPLAN
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
1
95
722877
56
16
1.35.72
6
TOROSDAĞI
8y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
T.YILDIZ
METE ÇELİK
S.ÖNDER
4
102
238252
32
18
1.34.52
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALANZA
3y d d
KULOĞLU
55.00
Y.E.YÜKSELAP
METİN AKAN
Ç.DEMİR
3
0
7
11
19
1.33.17
2
ANGEL OF HONOUR (IRE)
3y d d
MEHMAS (IRE)
58.00
T.YILDIZ
KEMAL AYDIN ONUR
Y.DEMİRKIRAN
7
33
555824
12
16
3
AYDOLU
3y d d
YONAGUSKA (USA)
58.00
V.KAPLAN
MEHMET ARSLAN
HÜS.KARABULUT
5
0
0
20
4
DETERMINANT
3y a d
LION HEART (USA)
58.00
H.KAPLAN
YİĞİT YİĞİTLER
B.TURGUL
10
0
32
8
18
1.33.96
5
EXPRESS KITTY
3y d d
LIAISON (USA)
58.00
F.YÜKSEL
HARUN KAHRAMAN
T.ÇEKİCİ
9
29
70334
8
15
1.30.93
6
FAMİLİYA
3y a d
HAKKAR
54.00
T.KERESTECİAP
MESUT TAŞ
SEB.TOPAL
8
10
7889
11
16
1.34.52
7
KUMRU
3y d d
DAI JIN (GB)
58.00
H.ÇİZİK
BARAN D. CEMİLOĞLU
G.SÜTCÜ
4
0
6
8
19
8
LET SIN RULE
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
ÇETİN TAŞAP
CUMALİ AYTAR
N.YILDIRIM
2
12
809
8
17
9
MERI GOLD
3y d d
YONAGUSKA (USA)
58.00
MAHMUT TURAN
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
6
13
88007
8
15
1.40.20
10
TOPRAKKIZI
3y d d
STEP BY STEP
58.00
U.BARLIK
HASAN ÇİZİK
E.ULUSOY
1
10
00957
17
15
1.44.56
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARAVAŞ
5y d k
BİLGİN
59.50
S.ÇELİKAP
ADİL ALTIN
Ç.DEMİR
7
36
870316
4
19
1.39.04
2
ŞERİFE ABLA
7y k k
ODİNHAN
61.50
D.KAYAAP
BİHTERCAN ATAÇ
Z.B.DURGUN
8
52
437108
7
18
1.37.83
3
MOR YAĞMUR
5y k k
TURBO
59.50
M.IŞIKAP
ÖMER ALAK
Ç.DEMİR
12
41
705318
4
19
1.37.94
4
EĞİLCE
5y k k
KAIZBERT (RU)
56.50
T.KERESTECİAP
OZAN TANİYİT
T.TURAN
14
30
552455
11
17
1.38.09
5
KAİNATIM
6y k k
ZİGANA
58.50
MAHMUT TURAN
İSMET TURAN
F.TURAN
3
26
566095
14
11
1.37.31
6
ÇAĞLAYANŞELALE
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
H.KAPLAN
SADDULLAH AKÇA
N.DOĞAN
5
45
383853
11
15
1.39.58
7
BORALTAN
6y d k
ÖZGÜNHAN
57.50
T.YILDIZ
YAŞAR İNANÇ
F.TURAN
6
66
712790
25
16
1.36.28
8
KIZILYAR
6y k k
BALIKHAN
57.50
U.BARLIK
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
4
24
030400
14
12
1.40.48
9
ROJA
5y k k
TOŞUR
57.50
B.AVERBAK
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
9
16
700067
4
4
1.40.43
10
SİHİRBAZKIZ
5y a k
HİSARBEY
57.50
V.KAPLAN
OZAN TANİYİT
T.TURAN
10
27
404308
11
12
1.38.88
11
GONCA
6y k k
GOBAKBEY
57.50
S.TIRPAN
ABDURRAHMAN ÖZKAN
S.YARDIMCI
11
18
364059
32
6
1.37.84
12
BANKIZ
7y k k
HÜRBATUR
57.50
H.ÇİZİK
NEJDET ÖZALP
U.TEMUÇİN
13
18
609503
14
8
1.36.60
13
HAMHAMA
7y k k
TUNCAL
54.50
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
Ç.DEMİR
2
26
800800
127
12
1.36.96
14
KUPACI
5y k k
BERKSOY
54.50
Z.KARABULUTAP
A.BANU ÖZKARDEŞ
K.BALTACI
1
18
708908
8
8
1.43.33
Southwell Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUMP THE GUN (IRE)
4y d g
61.00
A MULLEN
LET'S BE LUCKY RACIN
I JARDINE
3
76
703532
14
0
2
THRILL SEEKER (IRE)
4y d g
60.50
C FALLON
MRS FIONA CARMICHAEL
W HAGGAS
2
75
8-331
13
0
3
PERFECT SWISS
5y d g
60.50
P DENNIS
MR CRAIG WILSON PA
T EASTERBY
1
75
122213
17
0
4
TUKHOOM (IRE)
8y d g
60.50
TYLER HEARD
SLIPSTREAM RACING
D O'MEARA
6
75
806959
3
0
5
DEFENCE TREATY (IRE)
5y d g
60.00
J GARRITTY
BARDSLEY, BARLOW, CA
R FAHEY
5
74
421554
17
0
6
BOND ANGEL
6y k k
56.00
L MORRIS
MR B W PARREN
S DIXON
4
65
1-11660
53
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GEOGRAPHY TEACHER (IRE)
5y d g
61.50
C LEE
MR B PARREN MRS A
KEVIN FROST
3
57
526421
15
0
2
DE BRUYNE HORSE
6y d g
61.50
P DENNIS
A TURTON, ROB MASSHE
D C GRIFFITHS
9
57
409665
14
0
3
BEST TAMAYUZ
10y a g
60.50
JONATHAN FISHER
WINNING CONNECTIONS
S DIXON
1
55
134024-
127
0
4
MAYKIR
5y d g
60.00
M GHIANI
MRS CLAIRE GODDARD
J R JENKINS
7
54
131005
21
0
5
COMPASS POINT
6y d k
60.00
K SHOEMARK
CROSS CHANNEL RACING
R BRISLAND
8
54
465310
18
0
6
DAAFY (USA)
4y d g
59.00
LAURA PEARSON
MR DEREK SHAW
D SHAW
4
52
840
127
0
7
CRAZY SPIN
5y d k
59.00
J HART
THE GIGGLE FACTOR PA
I FURTADO
2
52
134774
15
0
8
ACHILL QUEEN
4y a k
58.00
T LADD
MRS ELISABETH CASH
M APPLEBY
5
50
768
20
0
9
CAESONIA
5y a k
56.50
B CURTIS
MRS FIONA WILLIAMS
C HILLS
10
45
9-24362
15
0
10
HEART OF A HUNTER (FR)
4y d g
56.50
D PROBERT
WEDGEWOOD ESTATES
A CARROLL
6
44
887069
14
0
11
TRUE COMPANION (IRE)
8y d g
56.50
TYLER HEARD
MR R G FELL
ROGER FELL
11
40
350-000
46
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TESTON (FR)
6y a g
63.00
J HART
DANIEL MACAULIFFE
I FURTADO
2
97
3-12879
37
0
2
STONE SOLDIER
4y a a
60.50
L MORRIS
THE COOL SILK PARTNE
ARCHIE WATSON
3
91
166411
14
0
3
AYR HARBOUR
4y d a
60.50
A RAWLINSON
JABRA RACING
M APPLEBY
7
91
667112
15
0
4
IRREVERENT
5y d g
58.50
J GARRITTY
MR MRS N WRIGLEY
R FAHEY
1
85
452755
11
0
5
BORSDANE WOOD
4y d g
56.00
C LEE
MR DAVID W ARMSTRONG
JULIE CAMACHO
4
81
5114-77
127
0
6
FIELDSMAN (USA)
9y d g
55.00
MOLLIE PHILLIPS
SF RACING CLUB
A CARROLL
5
74
631541
3
0
7
FANCY FOOTINGS (IRE)
5y d g
53.50
A MULLEN
ANDREW BROWN GEMMA
R FAHEY
6
76
310037
31
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NIGEL NOTT
5y a g
60.50
L MORRIS
MR NIC BRERETON
M APPLEBY
3
89
152147
10
0
2
PENELOPE QUEEN
4y d k
59.50
B MCHUGH
DR HAMID KHALILI
ADRIAN NICHOLLS
4
88
3227-44
54
0
3
THEGREATESTSHOWMAN
5y a g
54.00
M GHIANI
AMY MURPHY RACING CL
MISS AMY MURPHY
1
76
533642
14
0
4
GIOGIOBBO
8y d k
53.00
C HARDIE
ARC RACING SYNDICATE
S DIXON
5
77
4-00728
3
0
5
DARK SHOT
8y d g
53.00
JP SULLIVAN
CHAPPELL ROSE RADF
S DIXON
2
73
638335
12
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MULZIM
7y d g
64.00
D KEENAN
VICTORIA TAYLOR FA
MIKE MURPHY
5
80
231181
12
0
2
DUKE OF FIRENZE
12y a g
62.50
LAURA PEARSON
ADLAM,DAMARY-THOMPSO
D C GRIFFITHS
7
76
574419
12
0
3
POYLE VINNIE
11y d g
60.50
JP SULLIVAN
FORMULATED POLYMER P
MRS R CARR
1
72
036597
13
0
4
USTATH
5y a g
58.50
TYLER HEARD
MIDDLEHAM PARK RACIN
ROGER FELL
4
68
111342
24
0
5
SAMOVAR
6y d g
58.00
L MORRIS
P J DIXON, CHRYSTAL
S DIXON
2
66
732343
12
0
6
LORNA COLE (IRE)
5y k k
57.50
A MULLEN
MR MICHAEL APPLEBY
M APPLEBY
3
66
831864
3
0
7
RED STRIPES (USA)
9y d g
52.00
GEORGE ROOKE
E H JONES (PAINTS) L
MRS L WILLIAMSON
6
51
584557
3
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EXPERT OPINION
3y d g
59.50
D PROBERT
MR J C SMITH
A BALDING
6
63
068
14
0
2
HE CAN DANCE (IRE)
3y d g
59.50
J F EGAN
MR SYLVESTER KIRK
S KIRK
7
0
4
26
0
3
SWOOPER
3y d g
59.50
L MORRIS
BOTTISHAM HEATH STUD
R COWELL
5
61
43879
71
0
4
CAHORS
3y k d
57.50
W CARSON
MR CLIVE DENNETT
A CARSON
2
0
0
0
5
LANCASHIRE LIFE
3y d d
57.50
C HARDIE
BETTY'S BRIGADE
MRS STELLA BARCLAY
1
0
00
14
0
6
SILENT QUEEN (IRE)
3y d d
57.50
B CURTIS
NICK BRADLEY RACING
GEORGE BOUGHEY
3
71
23220
114
0
7
ZOOM STAR
3y d d
57.50
G LEE
WOODCOCK ELECTRICAL
B SMART
4
0
04
107
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LOCH NESS MONSTER (IRE)
5y d g
64.00
ERIKA PARKINSON
MR MATTHEW TAYLOR
M APPLEBY
7
66
541664
12
0
2
CONTINGENCY FEE
6y d g
62.50
GRACE MCENTEE
MR M HALL
P MCENTEE
6
61
836344
12
0
3
COLD HARBOUR
6y d g
62.50
L MORRIS
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
3
64
229034
24
0
4
ENGRAVE
5y k k
62.50
D E HOGAN
NEWMARKET EQUINE TOU
MISS J FEILDEN
8
63
561817
10
0
5
MISTER BLUE
4y d g
61.00
C LEE
LADY BAMFORD
M BELL
5
62
654
14
0
6
MR CARBONATOR
6y d g
59.50
B CURTIS
ALAN FAIRHURST DAV
P KIRBY
4
57
233212
12
0
7
STRAIGHT ASH (IRE)
6y k g
59.00
G LEE
NP RACING SYNDICATE
REBECCA MENZIES
1
56
022651
15
0
8
FALSE ID
8y d g
57.00
P DENNIS
MICHAEL MARSH AND GR
D C GRIFFITHS
2
51
056352
15
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IN VAIN (MD)
3y d d
55.50
EDGARD J. ZAYAS
R. LARRY JOHNSON
MICHAEL J. TROMBETTA
1
49
87
19
0
2
TAKE ME AS I AM (KY)
3y a d
55.50
TYLER GAFFALIONE
LEGACY RANCH, INC.,
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
2
70
3242
56
0
3
THIRD TIME AROUND (FL)
3y d d
55.50
LUIS SAEZ
SUNCOAST THOROUGHBRE
J. KENT SWEEZEY
3
61
407
19
0
4
WHAT A TRICK (KY)
3y a d
55.50
PACO LOPEZ
MARY JO KUEHN
J. KENT SWEEZEY
4
0
0
0
5
SWEET BABY RAELYNN (KY)
3y a d
55.50
EMISAEL JARAMILLO
HEEHAW RACING
JORGE DELGADO
5
0
0
0
6
DRIVING WIND (KY)
3y d d
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
TRACY PINCHIN AND KR
JOSE PINCHIN
6
71
237
16
0
7
MA REVE (KY)
3y a d
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
ROBERT J. SLACK
ROHAN CRICHTON
7
52
96
42
0
8
DONTPUSHYOURLUCK (KY)
3y k d
55.50
JOSE L. ORTIZ
GARY BARBER
MARK E. CASSE
8
72
43
76
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EXCALIBUR (FL)
4y d g
54.50
LUIS SAEZ
ARINDEL
JORGE DELGADO
1
65
6-26153
30
0
2
POWER (BRZ)
5y d g
54.50
LEONEL REYES
CHUNCHO BRAVO STABLE
JAVIER E. MORZAN
2
63
153550
12
0
3
PROSPECT PROJECT (FL)
4y a g
54.50
LUCA PANICI
OLGA DIAZ
LUIS DUCO
3
52
653140
12
0
4
MIKE IS READY (FL)
4y d g
51.50
MARIO FUENTES
JUST FOR FUN STABLE
ANTONIO CIOFFI
4
68
892630
34
0
5
SENZAZIONE (KY)
4y d g
54.50
EDGARD J. ZAYAS
TONY EVANGELISTA
ALFREDO VELAZQUEZ
5
70
443423
12
0
6
EL ZEUS (FL)
6y a g
54.50
CARLOS D. LUGO
LOOKIN OVERUS INC.
BENNY C. CADAHIA
6
64
364625
19
0
7
WARRANT OFFICER (KY)
4y a g
54.50
CRISTIAN A. TORRES
ALMA AND ROY H. LOM
RASHARN CREQUE
7
59
533579
90
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KING SNAKE (KY)
4y a g
54.50
JULIEN R. LEPAROUX
CALUMET FARM
JACK SISTERSON
1
64
23-686
119
0
2
EAGERLY (KY)
4y d g
54.50
PACO LOPEZ
MICHAEL B. TABOR
TODD A. PLETCHER
2
83
3282-64
30
0
3
UNCLE RENNY (PA)
4y d g
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
BUTTONWOOD FARM
MICHAEL R. MATZ
3
71
45-034
127
0
4
THE ANGRY MAN (KY)
4y d g
54.50
LUIS SAEZ
DEL RUSSO, GLENN AND
DERMOT MAGNER
4
89
222343
30
0
5
LIGHT CRUISER (KY)
4y k g
54.50
LUCA PANICI
DREAM SWIFT THOROUGH
LISA L. LEWIS
5
79
5735
30
0
6
BRAZILLIONAIRE (KY)
4y d a
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
PETER M. BRANT, LAPE
CHAD C. BROWN
6
60
6
61
0
7
GEAR JOCKEY (KY)
4y d a
54.50
JOSE L. ORTIZ
CALUMET FARM
GEORGE R. ARNOLD, II
7
84
2335-83
84
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIGHTRESS (KY)
5y a k
53.50
LEONEL REYES
DAVID CAPRIO
ALFREDO CAZARES
1
77
362441
14
0
2
KIFFLE (KY)
5y k k
54.50
PACO LOPEZ
RON PAOLUCCI RACING,
ROBERT B. HESS, JR.
2
85
1-51213
41
0
3
AWSUM ROAR (NY)
7y d k
53.50
LUIS SAEZ
IMAGINARY STABLES, L
ANTONIO SANO
3
84
263671
29
0
4
HEIR BALL (FL)
7y d k
53.50
TYLER GAFFALIONE
FRANK CARL CALABRESE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
4
87
171162
37
0
5
DANCING DOLL (ON)
5y d k
53.50
JUNIOR ALVARADO
WILLIAM THARRENOS
WILLIAM THARRENOS
5
77
571174
8
0
6
CAT'S ASTRAY (FL)
7y a k
54.50
EMISAEL JARAMILLO
LARRY A. BELL
JUAN D. ARIAS
6
84
467117
27
0
7
KATIELEIGH (KY)
5y a k
53.50
LUCA PANICI
REEVES THOROUGHBRED
KATHERINE RITVO
7
82
371414
27
0
8
SWEET YARE N DIRA (FL)
7y d k
53.50
EDGARD J. ZAYAS
JDLP HOLDINGS, INC A
WILLIAM THARRENOS
8
85
125155
19
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLORADO (KY)
4y a k
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
PARADISE FARMS CORP.
PETER R. WALDER
1
62
485432
26
0
2
TRINNI SUNSHINE (NY)
4y d k
54.50
CARLOS D. LUGO
LISA'S RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
2
44
665385
55
0
3
EMPEROR'S SONG (CA)
4y d k
54.50
CRISTIAN A. TORRES
HEINZ J. STEINMANN
JOSE A. GALLEGOS
3
43
86254
15
0
4
LUANN (FL)
4y a k
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
FRANK CARL CALABRESE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
4
0
0
0
5
TRINNI CUTIE PIE (NY)
5y a k
54.50
MARCOS MENESES
RYAN RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
5
48
48-5245
35
0
6
ISADELAS DREAM (FL)
4y d k
54.50
LUCA PANICI
DAISY AGOSTINI
RALPH J. CATANESE
6
42
7-53
35
0
7
TERRIBLE TARA (FL)
4y d k
54.50
LUIS SAEZ
BUCKETLIST STABLES,
FERNANDO ABREU
7
53
734239
28
0
8
NATURELL (ECU)
4y d k
54.50
LEONEL REYES
ISAAC ZOLDAN
ALEXIS DELGADO
8
51
472352
34
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:38
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DANESSA BABY (KY)
3y a d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
GELFENSTEIN FARM
GILBERTO ZERPA
1
62
71
42
0
2
CALIFORNIA LILY (KY)
3y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
GARY BARBER
MARK E. CASSE
2
68
10
56
0
3
MAGICAL SOUL (KY)
3y d d
54.50
JUNIOR ALVARADO
TOBEY L. MORTON
JOHN C. KIMMEL
3
50
918
55
0
4
LIONESSOFBRITTANY (FL)
3y k d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
STEVE KLESARIS, HIBI
STEVE KLESARIS
4
76
41
58
0
5
VIVA LA REINA (FL)
3y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
PALM BEACH RACING
CARLOS A. DAVID
5
56
17
41
0
6
SHOP GIRL (KY)
3y a d
54.50
LUIS SAEZ
KINSMAN STABLE
CHRISTOPHE CLEMENT
6
71
1
35
0
7
FOUZIA (KY)
3y a d
54.50
EDGARD J. ZAYAS
PETER VEGSO
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
7
68
3913
108
0
8
HARA (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
BRIANNJENN RACING LL
ANTONIO SANO
8
64
147210
27
0
9
AGOG (KY)
3y a d
54.50
PACO LOPEZ
NBS STABLE
JON G. ARNETT
9
72
2134
34
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:09
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TIMEWON'TLETMEGO (FL)
3y d e
54.50
EDGARD J. ZAYAS
DARSAN, INC.
KATHLEEN O'CONNELL
1
69
211
34
0
2
BUENISIMO (KY)
3y a g
54.50
LEONEL REYES
AL RASHID STABLES, L
JUAN CARLOS AVILA
2
45
61
40
0
3
SPEARGUN (FL)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
AL SHAQAB RACING
RALPH E. NICKS
3
67
44412
34
0
4
ENSIGN PARKER (FL)
3y d g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
CLAP EMBROIDERY
CARLOS LUIS PEREZ
4
64
4212
29
0
5
BRACCIO DI FERRO (FL)
3y k g
53.50
EMISAEL JARAMILLO
ALESSIO BIANCO
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
5
66
13
29
0
6
KHOZANDO (FL)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
BRYAN MONSALVE
VICTOR BARBOZA, JR.
6
61
41
48
0
1 Ocak 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Southwell Birleşik Krallık, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Southwell Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:40 southwell birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:35 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 1 ocak 2021 cuma at yarışı bülteni, 1 ocak 2021 at yarışı programı, 1 ocak 2021 tjk yarış programı, 1 ocak 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 1 ocak 2021 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 1 ocak 2021 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, 1 ocak 2021 southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, günün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 1 ocak 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni