Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAYAKULE
4y a k
UFUKBİR
59.00
M.KAYA
İNCİ ARGUN
S.ŞAHYAZICI
7
40
100065
8
15
2
AKKUŞBEY
4y d a
OYMAKBEYİ
58.00
GÖKH.GÖKÇE
NEJDET SELÇUKOĞLU
R.ALTUNBAŞ
3
37
62210
23
19
3
İPEKSOYLU
4y a k
ESKİŞEHİRLİ
56.00
ALP.OLUKAP
DURAN TEKELİ
D.TEKELİ
5
34
271086
8
17
4
MİLASBERK
4y a a
SARUHANAĞA
58.00
MER.ÇELİK
MUZAFFER İŞİNİBİLİR
M.BULUT
6
37
333056
17
15
5
BERHAYAT
4y k k
TÜMÖZ BEY
56.00
H.ŞİMŞEK
ALİ ÖREN
S.ŞAHYAZICI
1
36
391882
8
17
6
YOMRALI
4y d a
ONURKAAN
56.00
N.AVCİ
M.TEVFİK DEVRİMCİ
M.GÜLENDAĞI
4
34
100000
9
15
7
ALPEREN AĞA
4y k a
SARRAF
55.00
A.OLUK
HİKMET ŞİMŞEK
S.YANIK
2
20
5478
10
16
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AŞIKBEY
8y a a
HALİD
55.00
G.KOCAKAYA
ALİ TOYDEMİR
N.DOĞAN
2
82
164722
8
19
2.20.54
2
ATİKSOYLU
5y a a
ATİKBEY
55.00
O.ÖZTÜRK
MUSTAFA AMAÇ
H.TOP
6
85
382157
24
18
2.23.36
3
GOBEN
7y k a
TURBO
53.00
ALP.OLUKAP
M.ÖNDER ÜLGENALP
C.T.KÖSE
5
81
345276
38
15
2.25.84
4
HASKARACA
5y k a
CİHANSER
55.00
GÖKH.GÖKÇE
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
4
89
435738
34
15
2.24.29
5
ILDIRLI
5y a a
TURBO
55.00
MER.ÇELİK
DENİZ KURTEL
Z.AVCI
7
89
121347
37
17
6
KIZILHAN
9y a a
SABURAY
55.00
M.KAYA
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
8
83
053921
15
20
2.23.52
7
SONEMİR
7y a a
ZENGİNOĞLU
55.00
A.OKAN PAZARAP
BESİRE GÜNDÜZELİ
M.YAPAROĞLU
1
74
234441
16
20
8
SİNOPLU MERVE
5y k k
BİLGİN
53.00
N.AVCİ
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
3
88
317913
14
19
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARKANSAS SOUL
6y a a
AVANGARD (IRE)
57.00
ÇETİN TAŞAP
TUĞRUL GÜRE
A.ATAŞ
7
91
881466
24
17
1.42.37
2
MY ROYAL SUN
8y a a
ROYAL ABJAR (USA)
58.00
H.ŞİMŞEK
MUSTAFA YURTERİ
H.ERDİK
2
99
445455
65
17
1.39.87
3
INDIAN MOST
6y d a
MOST IMPROVED (IRE)
57.00
MER.ÇELİK
İBRAHİM AÇIKSÖZ
G.HALKATAŞ
1
75
1336-46
127
15
4
SERPİNTİ
5y d k
PERFECTO
54.00
B.M.MIRIKAP
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
4
65
043071
17
20
1.43.57
5
GÜÇLÜ KIZ
6y d k
BOSPORUS (IRE)
55.00
G.KOCAKAYA
AHMET ÖZÇILNAK
Ü.BULUT
6
71
455533
24
17
1.41.34
6
ROCKY BOY
4y d a
APPROVE (IRE)
55.00
A.OLUK
TAHİR GÜN
T.SOYAD
3
32
760044
10
10
1.44.68
7
ECRİN SULTAN
4y d k
APPROVE (IRE)
51.00
ALP.OLUKAP
VOLKAN ŞAHİNGÖZ
H.ERDİK
5
34
965540
16
12
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KEY TO MY HEART
3y d d
LION HEART (USA)
60.00
N.AVCİ
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
2
45
226125
15
18
2
JUNIOR ÇINAR
3y a e
TOCCET (USA)
59.50
M.KAYA
FETHİ DEMİR
S.YANIK
1
44
222155
10
18
3
DRAGON PEARL
3y d d
LION HEART (USA)
57.50
G.KOCAKAYA
M.BÜLENT ALTINYAZ
B.TURGUL
4
40
352215
11
19
4
TOROKOVİÇ
3y d e
TOROK (IRE)
50.00
ALP.OLUKAP
ÖMER BULUT
Ü.BULUT
3
18
567
17
17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALPTUĞHAN
8y k a
ARASLI
57.00
M.KAYA
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
2
99
191458
24
17
1.50.22
2
ATİK ATİK
5y a a
ÖZGÜNHAN
57.00
M.ÇİÇEK
DİDEM ARTIK TUTAŞER
M.ASLAN
1
79
443314
10
19
1.51.85
3
BOMBACAN
7y d a
KIVANÇ CAN
57.00
G.KOCAKAYA
MUZAFFER CAN
D.TEKELİ
4
94
122411
15
20
1.52.54
4
KOCA MUĞLALI
7y a a
TURBO
57.00
H.GÜNAP
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
5
79
826157
10
18
1.51.77
5
MEZİTHABER
6y a a
ÖZHABER
57.00
GÖKH.GÖKÇE
D.SERHAN TAŞKIN
A.R.YILDIZ
3
64
751095
9
17
1.51.33
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADAHAN
3y a e
CUVEE (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
ŞEVKİ EREN
S.ŞAHYAZICI
9
37
325322
17
19
1.15.00
2
FIRE OF VICTORY
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
A.OKAN PAZARAP
ENGİN ATEŞLER
M.BULUT
4
25
356007
29
13
1.17.22
3
HARPUT KALESİ
3y a e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
MER.ÇELİK
M.REŞAT AKKAN
M.TEZEL
2
19
499
29
17
1.17.69
4
RÜZGAR ÇOCUK
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
H.ŞİMŞEK
C.BURAK SALTABAŞ
M.TEZEL
5
32
085028
17
14
1.18.36
5
SAVAŞÇI EGE
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
NURETTİN BOZKURT
G.TOKLU
1
29
43873
17
15
1.16.45
6
WILD BILL
3y d e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
ALP Ş. EVCİMEN
C.ŞAMLI
6
0
24
17
18
1.16.51
7
BATTLE ANGEL
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
56.00
A.ALPAGUT
NİRGÜL TURGU
M.TEZEL
3
26
350
40
17
1.17.90
8
LADY ISKOCH
3y d d
KING DAVID (USA)
54.00
B.M.MIRIKAP
ORHAN DURMUŞ
Y.KARAKÜÇÜK
8
20
9450
15
16
1.20.84
9
QUEEN AKARCA
3y d d
AFTER MARKET (USA)
56.00
M.KAYA
TURGAY AKARCA
M.YAPAROĞLU
7
0
07
15
18
1.18.85
Southwell Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SOCIAL CITY
5y d g
65.00
C FALLON
MR W CLIFFORD
A CARROLL
5
80
061111-
14
0
2
QUEL DESTIN (FR)
6y a g
62.00
MEGAN NICHOLLS
MARTIN BROUGHTON F
P NICHOLLS
2
73
00-3-3-1-
81
0
3
RAVENSCAR (IRE)
5y d k
60.00
B CURTİS
MR J A HALL
P KİRBY
6
69
733124-
22
0
4
SEVERUS ALEXANDER (IRE)
5y d g
59.50
J MITCHELL
MR LEE BROOKS
CLARE HOBSON
3
68
22196-0-
127
0
5
SEA OF MYSTERY (IRE)
8y d g
57.50
A RAWLINSON
MR FRANK MCALEAVY
M APPLEBY
4
63
675572-
16
0
6
THAWRY
6y d g
57.00
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
1
62
543563-
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALCULUS (IRE)
4y d a
59.50
P DENNİS
MİSS L EGERTON
LUCİNDA EGERTON
1
70
62685-
5
0
2
GREYFIRE
4y k g
59.50
A MULLEN
MR D ELLIS SYPS LT
T D BARRON
3
0
00-
127
0
3
HEATON CHAPEL (IRE)
4y d g
59.50
T SAUNDERS
MR TOM GIBBONS
D F DAVIS
4
0
6-
127
0
4
MOONBOOTZ (IRE)
4y a g
59.50
MEGAN NICHOLLS
TITANIUM RACING CLUB
K BURKE
7
76
222-
5
0
5
MOUNT MAYON (IRE)
4y d g
59.50
J HART
MR CARL HODGSON
I FURTADO
6
0
0
0
6
TACKLESLIKEAFERRET (IRE)
4y d g
59.50
K SHOEMARK
CROSS CHANNEL RACING
R BRISLAND
5
0
0
0
7
TURQUOISE KINGDOM
4y d a
59.50
J MİTCHELL
MR H K TANG
S & E CRİSFORD
2
75
764-
25
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEWBOLT (IRE)
4y k g
61.00
R KINGSCOTE
MANOR FARM PARTNERSH
R BECKETT
1
91
170321-
28
0
2
CROWNTHORPE
6y d g
60.50
CONNOR MURTAGH
RICHARD FAHEY EBOR R
R FAHEY
5
90
930823-
3
0
3
VARIYANN (FR)
5y d g
59.50
K SHOEMARK
W J A NASH PARTNER
ARCHIE WATSON
2
88
115921-
95
0
4
MOSAKHAR
5y d g
57.00
B ROBINSON
MRS S D PEARSON
O PEARS
4
82
255632-
28
0
5
AMADEUS GREY (IRE)
5y k g
55.50
D FENTIMAN
ONTOAWINNER 10 PAR
T EASTERBY
3
79
782161-
23
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FANTASY KEEPER
7y d g
60.50
A MULLEN
THE FANTASY FELLOWSH
M APPLEBY
8
78
782175-
13
0
2
SPRING ROMANCE (IRE)
6y k g
60.00
FREDERICK LARSON
MR N HASSAN
M APPLEBY
5
77
114112-
14
0
3
ZYLAN (IRE)
9y a g
59.00
B CURTIS
MR R G FELL
ROGER FELL
7
75
000467-
26
0
4
DARK SHOT
8y d g
58.00
JONATHAN FISHER
CHAPPELL ROSE RADF
S DIXON
3
73
38335-3
2
0
5
VAPE
4y k g
55.50
L MORRIS
MR A W CARROLL
A CARROLL
1
67
068231-
14
0
6
SAMOVAR
6y d g
55.00
JP SULLIVAN
P J DIXON, CHRYSTAL
S DIXON
4
66
32343-1
2
0
7
STATION TO STATION
4y d g
53.50
B ROBINSON
ALDERSON BURKE FRANC
B ELLISON
2
63
780-7-
19
0
8
PULL HARDER CON
4y d a
52.50
JOSEPHINE GORDON
MR C HARDING
R BRISLAND
6
61
443116-
26
0
9
HAMMER GUN (USA)
8y d g
52.50
C HARDIE
MR A FLINT
D SHAW
9
61
090098-
82
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIRCHILL (IRE)
7y d g
61.50
H SHAW
MR STUART MURRAY
D THOMPSON
11
62
010943-
17
0
2
DE LITTLE ENGINE (IRE)
7y a g
60.50
LAURA PEARSON
WEST BUCKLAND BLOODS
ALEXANDRA DUNN
9
60
982316-
19
0
3
PHANTASMAL
7y d g
60.00
J HART
MRS L A OGILVIE
I JARDINE
7
59
579165-
14
0
4
MO HENRY
9y d g
59.50
H RUSSELL
ONTOAWINNER AND THE
A KEATLEY
8
58
00-2323-
26
0
5
NICK VEDDER
7y d g
59.50
K SHOEMARK
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
3
58
4-95054-
66
0
6
QAARAAT
6y d g
59.50
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
12
58
261936-
13
0
7
BERNIE'S BOY
8y d g
59.00
GRACE MCENTEE
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
2
57
153507-
26
0
8
THE GOLDEN CUE
6y a g
57.50
JOSEPHINE GORDON
THE GOLDEN CUE PARTN
STEPH HOLLINSHEAD
5
54
979512-
17
0
9
LE MANEGE ENCHANTE (IRE)
8y k g
54.00
L MORRIS
MR NIGEL FRANKLIN
D SHAW
1
46
246089-
15
0
10
TAN
7y d g
54.00
W COX
E H JONES (PAINTS) L
MRS L WILLIAMSON
6
45
700090-
15
0
11
ARCHIMEDES (IRE)
8y d g
54.00
J F EGAN
LADIES AND THE TRAMP
D C GRIFFITHS
13
44
557058-
17
0
12
ISABELLA RUBY
6y d k
54.00
ELİSHA WHİTTİNGTON
HEATH HOUSE RACİNG
MRS L WİLLİAMSON
10
40
467960-
3
0
13
HELLOFAGAME
6y d g
54.00
J HAYNES
DAVID PROSSER KEIT
R J PRICE
4
38
008599-
16
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATRAFAN (IRE)
7y d g
59.00
R SCOTT
MR FRANK REAY
A BROWN
12
48
4599-61-
3
0
2
FOXRUSH TAKE TIME (FR)
6y d g
57.50
JOANNA MASON
MRS ANNA KENNY
R C GUEST
6
41
067889-
127
0
3
KHAZAF
6y d g
57.50
JP SULLIVAN
MRS RUTH A CARR
MRS R CARR
1
50
925148-
26
0
4
MOMTALIK (USA)
6y d g
57.50
J HART
GB CIVIL ENGINEERING
I FURTADO
11
47
678643-
23
0
5
NEW LOOK (FR)
6y k g
57.50
ELISHA WHITTINGTON
MR R HEATH
MRS L WILLIAMSON
3
42
734080-
15
0
6
PEARL SPECTRE (USA)
10y a g
57.50
L MORRIS
MR STEVE JAKES
P MCENTEE
2
48
695620-
13
0
7
PURPLE SANDPIPER
4y d g
57.50
K SHOEMARK
MRS F A VEASEY AND M
R BRISLAND
4
48
077-64-
47
0
8
TELLOVOI (IRE)
13y d g
57.50
WILLIAM PYLE
MRS ANNA KENNY
R C GUEST
5
37
808007-
24
0
9
THE BRITISH LION (IRE)
6y d g
57.50
LAURA PEARSON
HELIUM RACING LTD
ALEXANDRA DUNN
10
46
253760-
33
0
10
TRUE COMPANION (IRE)
8y d g
57.50
TYLER HEARD
MR R G FELL
ROGER FELL
8
40
50-000-6
2
0
11
WALTON THORNS (IRE)
4y d g
57.50
D COSTELLO
MR C R GREEN
T COYLE
7
42
906-780-
28
0
12
ZAHIRAH
7y d k
57.50
M GHIANI
CROFTERS RACING SYND
J R JENKINS
9
46
646834-
16
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARIA ROSE
6y d g
58.00
L MORRIS
MR PHILIP BANFIELD
MIKE MURPHY
3
46
060237-
16
0
2
COUP DE GOLD (IRE)
5y a g
58.00
H SHAW
MR N PARK
D THOMPSON
5
48
866454-
17
0
3
DORMIO
5y d g
58.00
C HARDIE
CHESHIRE RACING PART
D C GRIFFITHS
6
42
000089-
14
0
4
KYBOSH (IRE)
5y d g
58.00
FREDERICK LARSON
LAURENCE BELLMAN
M APPLEBY
11
47
040000-
34
0
5
LIFE KNOWLEDGE (IRE)
9y a g
58.00
J HART
MRS C M CLARKE, FOUL
LIAM BAILEY
9
46
95-2290-
117
0
6
LOOSE CHIPPINGS (IRE)
7y d g
58.00
ELLE-MAY CROOT
THE GIGGLE FACTOR PA
I FURTADO
4
50
33-0366-
125
0
7
MAN OF VERVE (IRE)
7y d g
58.00
B CURTIS
A JOWSEY R BAINBRI
P KIRBY
2
47
809015-
45
0
8
MILLDEAN FELIX (IRE)
5y a g
58.00
W COX
MISS R WOODMAN
MISS R WOODMAN
8
39
54-5989-
13
0
9
MUQARRED (USA)
9y d g
58.00
GEMMA TUTTY
MR DAVID VERNON TH
MRS K TUTTY
7
43
797656-
23
0
10
TARAMANDA
6y d k
58.00
A MULLEN
MR JAMES A CRİNGAN
I JARDİNE
12
49
059005-
26
0
11
DREW BREEZE (IRE)
4y a g
57.50
J HAYNES
MR RICHARD TEDSTONE
I FURTADO
1
49
353526-
28
0
12
ON THE RHINE (IRE)
4y d g
57.50
G LEE
NORTHERN NETWORK PAR
REBECCA MENZIES
10
50
090-05-
127
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROYAL BIZ (KY)
3y a e
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
BAGWANDEEN THOROUGHB
PERNEL BAGWANDEEN
1
32
567-
42
0
2
TRINNI SUMMER (FL)
3y a e
53.50
MARCOS MENESES
SHERRY RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
2
24
089-
17
0
3
UNIMPEACHED (FL)
3y d e
53.50
CRISTIAN A. TORRES
PROSTAR 10 STABLES,
LEON J. MCKANAS
3
38
966400-
15
0
4
ALADO (KY)
3y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
TENERI FARM AND J ST
ANTONIO SANO
4
33
846-
45
0
5
AMERICAN MATTERS (FL)
3y d g
54.50
EMISAEL JARAMILLO
FOUR HORSEMEN'S RANC
ALLEN IWINSKI
5
0
0
0
6
UNDER THE COUVERS (KY)
3y d e
54.50
EDGARD J. ZAYAS
GENSTAR THOROUGHBRED
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
6
61
647-
28
0
7
DEPUTY INDY (FL)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
CHESTER A. BISHOP
ANGEL M. RODRIGUEZ
7
38
9955-
14
0
8
NINJA (FL)
3y k g
54.50
LEONEL REYES
CASTILLO CONSULTING
HERBERT MILLER
8
32
476568-
30
0
9
PARTY OF NO (FL)
3y a g
53.50
EDGAR S. PRADO
JOEL W. SAINER
J. DAVID BRADDY
9
52
45335-
15
0
10
DUEL FUEL (KY)
3y d g
54.50
ANGEL S. ARROYO
CLAP EMBROIDERY
CARLOS LUIS PEREZ
10
40
755-
42
0
11
TWELVE O ONE (ON)
3y d g
54.50
JOSE L. ORTIZ
MICHAEL COLL, AND NI
NICHOLAS GONZALEZ
11
50
48-
21
0
12
GENERIC JOE (IRE)
3y d g
54.50
PACO LOPEZ
E FIVE RACING THOROU
WESLEY A. WARD
12
53
2-
39
0
13
FRIAR TUCK (MD)
3y a e
54.50
JOSE L. ORTIZ
JERSEY SHORE RACING
JANE CIBELLI
13
37
7-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIDNIGHT TEQUILA (KY)
3y d g
55.50
LEONEL REYES
MADEL CONSUELO GONZA
BRIAN R. LUSK
1
65
04334-
14
0
2
MACH ONE (KY)
3y d g
55.50
JOHN R. VELAZQUEZ
ICE WINE STABLE
WESLEY A. WARD
2
0
0
0
3
HILLBILLY LOGIC (KY)
3y d g
55.50
JOSE L. ORTIZ
WESLEY A. WARD
WESLEY A. WARD
3
63
37-
30
0
4
DASSULT MIRAGE (FL)
3y d e
55.50
EMISAEL JARAMILLO
DOVE FIELD RACING
RALPH E. NICKS
4
52
20-
22
0
5
BELLA FUTURE (FL)
3y d e
53.50
LUIS SAEZ
VICINO RACING STABLE
ARMANDO DE LA CERDA
5
22
8-
24
0
6
KASIM (KY)
3y a e
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
6
70
2-
28
0
7
CHAMPION UP (KY)
3y d e
53.50
CRISTIAN A. TORRES
LEUF RACING STABLE,
ANTONIO SANO
7
53
7-
17
0
8
DROPPED ANCHOR (KY)
3y k e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
CLOUD NINE LUMONI AN
ANTONIO SANO
8
52
36-
21
0
9
WORK ETHIC (KY)
3y d e
55.50
EMISAEL JARAMILLO
OJ OE RACING STABL
VICTOR BARBOZA, JR.
9
60
5-
28
0
10
KOLOHE PRINCE (KY)
3y a e
55.50
JULIEN R. LEPAROUX
DAVID V. LANZMAN
BRIAN A. LYNCH
10
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CUATE (KY)
3y a g
53.50
JUNIOR ALVARADO
GLOBAL THOROUGHBRED
ANTONIO SANO
1
44
0713-
18
0
2
HERCULES (FL)
3y d e
53.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
ARINDEL
JUAN ALVARADO
2
63
1553-
24
0
3
SEAZAN (FL)
3y a g
53.50
EMISAEL JARAMILLO
STONEHEDGE LLC
RALPH E. NICKS
3
67
21335-
42
0
4
SOUTHERN PASSAGE (KY)
3y d e
54.50
COREY J. LANERIE
ROBERT J. BARON
DALE L. ROMANS
4
71
97201-
39
0
5
HYGH I. Q. (KY)
3y d e
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
JAMES AND MONA HOUR,
RODOLPHE BRISSET
5
71
123-
46
0
6
TOP GUN TOMMY (KY)
3y d e
54.50
PACO LOPEZ
GARY AND MARY WEST,
KELLY J. BREEN
6
57
51-
45
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUNAR BLAST (KY)
3y d d
53.50
CRISTIAN A. TORRES
JOHN C. MINCHELLO
JAVIER E. GONZALEZ
1
0
0
0
2
VIVA LA RED (KY)
3y a d
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
RAOUL BONAN, CHARLES
PATRICK L. BIANCONE
2
59
6-
21
0
3
ALWAYSINMOTION (MD)
3y a d
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
RUNNYMOORE RACING, L
MICHAEL R. MATZ
3
67
42-
42
0
4
CURLIN'S CATCH (ON)
3y d d
53.50
LUIS SAEZ
BREEZE EASY, LLC
MARK E. CASSE
4
81
25-
64
0
5
DEEMED ESSENTIAL (KY)
3y d d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
LET'S GO STABLE
TODD A. PLETCHER
5
73
22-
43
0
6
LEN LO LADY (KY)
3y a d
53.50
COREY J. LANERIE
ROBERT J. BARON
DALE L. ROMANS
6
65
57388-
36
0
7
TABOR HALL (KY)
3y a d
53.50
JOSE L. ORTIZ
LEE POKOIK
KENNETH G. MCPEEK
7
65
5454-
36
0
8
CAUGHT LOOKING (KY)
3y a d
53.50
PACO LOPEZ
BBN RACING, LLC
GEORGE R. ARNOLD, II
8
56
85-
36
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:06
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIZA STAR (FL)
7y a k
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
RON PAOLUCCI RACING,
PETER R. WALDER
1
86
513355-
29
0
2
WE MISS SUSIE (KY)
4y k k
55.50
JOSE L. ORTIZ
GEORGE VIRES
JANE CIBELLI
2
74
3-13156-
127
0
3
MY SARASOTA STAR (FL)
5y d k
55.50
ANGEL S. ARROYO
AURICCHIO AND JACOBS
RICKO MARAGH
3
82
414326-
29
0
4
FOLLOW ME MOM (FL)
6y d k
54.50
LEONEL REYES
MICHAEL MULLINGS
MICHEAL MULLINGS
4
68
865148-
10
0
5
SWIRLING CANDY (KY)
4y a k
54.50
EDGARD J. ZAYAS
PRORACING STABLE, LL
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
5
75
124254-
8
0
6
KITTEN'S COVERGIRL (KY)
6y a k
55.50
PACO LOPEZ
DIG THAT MINE, LLC A
STEVE KLESARIS
6
71
454563-
8
0
7
FOXXY BELLE (ON)
6y a k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
SAFFIE A. JOSEPH, JR
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
7
86
563426-
79
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMUNAH (KY)
3y d d
53.50
EDGAR S. PRADO
KADIMA
FERNANDO ABREU
1
53
0-
21
0
2
SEARCH RESULTS (KY)
3y a d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
2
0
0
0
3
BORN AGAIN (KY)
3y d d
53.50
JUNIOR ALVARADO
SONATA STABLE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
3
0
0
0
4
SPIN THAT TUNE (KY)
3y a d
53.50
EDGARD J. ZAYAS
GAIL COX, JOHN MENAR
GAIL COX
4
56
4-
127
0
5
MINE FOR PASSION (KY)
3y d d
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
JIM AND SUSAN HILL
BRIAN A. LYNCH
5
60
4-
52
0
6
SHEZA HAPPY GIRL (KY)
3y d d
53.50
LUIS SAEZ
RYAN RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
6
57
2723-
25
0
7
PLATINUM FROLIC (KY)
3y a d
53.50
PACO LOPEZ
STRIDE RITE RACING S
DAVID FAWKES
7
51
32-
25
0
8
BAFFLE 'EM (MD)
3y d d
53.50
JOSE L. ORTIZ
BRADLEY THOROUGHBRED
BRENDAN P. WALSH
8
0
0
0
9
FRANKLY MY DEAR (FL)
3y k d
53.50
RAJIV MARAGH
TUNDRA RACING STABLE
ALLEN IWINSKI
9
70
22235-
60
0
10
RED WIND (KY)
3y k d
53.50
LEONEL REYES
CAMMAROTA RACING LLC
ANTONIO SANO
10
0
0
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:11
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAD BEAT BRIAN (KY)
4y a g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
1
79
142483-
17
0
2
COOL HAND COOP (KY)
5y d g
55.50
PACO LOPEZ
RPS RACING STABLE LL
JANE CIBELLI
2
82
331135-
21
0
3
EMBATTLED (FL)
5y a g
53.50
MARCOS MENESES
LADY LINDSAY RACING
HENRY COLLAZO
3
64
199708-
15
0
4
SOUPER HIGHVOLTAGE (FL)
4y k g
55.50
LUIS SAEZ
LIVE OAK PLANTATION
MICHAEL J. TROMBETTA
4
77
561455-
15
0
5
NO NAY MAYBE (IRE)
4y d g
55.50
EMISAEL JARAMILLO
DRAWING AWAY STABLE
JORGE DELGADO
5
77
1-65210-
21
0
6
SOVEREIGN WARRIOR (KY)
5y a g
55.50
EDGARD J. ZAYAS
VICENTE STELLA STABL
JUAN CARLOS AVILA
6
88
445842-
21
0
7
KING OF ROCK (KY)
4y a a
55.50
VICTOR LEBRON
R. A. HILL STABLE AN
MICHELLE NIHEI
7
73
025311-
32
0
8
ALLEGEDLY PERFECT (FL)
4y a g
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
BRAZIL STABLES LLC
DAVID FAWKES
8
78
616305-
17
0
3 Ocak 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Southwell Birleşik Krallık, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Southwell Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:05 southwell birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:35 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 3 ocak 2021 pazar at yarışı bülteni, 3 ocak 2021 at yarışı programı, 3 ocak 2021 tjk yarış programı, 3 ocak 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 3 ocak 2021 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 3 ocak 2021 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, 3 ocak 2021 southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, günün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 3 ocak 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni