Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GANYMEDE
4y d a
BOSPORUS (IRE)
61.00
M.ÇİÇEK
FİKRET KANMAN
C.YEDİREN
7
56
518113
20
19
2
GIALLO RAGAZZA
5y a k
REY DE CAFE (USA)
60.00
R.CANPOLATAP
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
8
56
351456
21
17
1.42.16
3
RUNNER SUN
5y d a
KANEKO
60.00
F.YÜKSEL
YAVUZ AYDOĞAN
M.TEZEL
6
50
186067
7
15
1.41.50
4
MAGIC APPLE
4y a a
APPROVE (IRE)
58.50
M.KAYA
ZEKİ ÇELİK
C.YEDİREN
4
51
668921
12
20
1.43.38
5
CAPTAIN OF THE SEA
4y d a
ENGLISH CHANNEL (USA)
55.50
GÖKH.GÖKÇE
AYTUĞ ATALAY
B.ARAS
5
45
576725
35
14
6
PATLICAN
4y d a
MENDIP (USA)
54.50
Ö.YILDIRIM
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
3
43
617435
14
16
1.42.59
7
COLDGRAY
4y k a
APPROVE (IRE)
52.00
D.PALAUR
AHMET GÜZELOCAK
H.AKYOL
9
38
448332
14
16
1.42.45
8
TROJEN FLY
4y a a
TROJEN HORSE
51.50
H.ŞİMŞEK
ORHAN DURMUŞ
H.DURMUŞ
2
37
752135
12
18
1.44.43
9
GOLDBLUE
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
51.00
B.AVERBAK
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
1
36
6-84173
14
18
1.44.14
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAUTIFUL HOUSE
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
MER.ÇELİK
VEHPİ GÜZELOCAK
H.AKYOL
2
20
4675
19
16
1.32.48
2
ÇİĞDEM
3y a d
TRIPLE BONUS
58.00
A.OLUK
N.AREK KUYUMCİYAN
S.KERESTECİ
5
0
8
127
19
3
GUMAR
3y d d
LION HEART (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ÖMER PEYNİRCİ
F.ATCI
4
14
86865
7
15
1.30.18
4
İYİMSER BİR GÜL
3y a d
BUENOS AIRES
56.00
ALP.OLUKAP
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
9
20
047
19
17
1.34.81
5
KARTALTEPE
3y d d
SALVATORE
58.00
S.ÇAKARAP
ABDULLAH AKKUŞ
A.ATAŞ
6
0
98
19
18
1.35.34
6
KEY TO VICTORY
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
F.YÜKSEL
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
3
21
556548
19
15
1.35.05
7
MAGIC STAR
3y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
58.00
Ö.YILDIRIM
ZEKİ UYGUR
R.YILDIZ
8
34
0356
19
16
1.33.32
8
MAYA HANIM
3y d d
TOCCET (USA)
56.00
B.M.MIRIKAP
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
10
27
735753
19
16
1.31.87
9
OSAKA
3y a d
SMART ROBIN (JPN)
55.00
F.ARSLANAP
KOSTANTİNOS MAKRİ
M.KARACA
1
0
94
19
18
1.33.39
10
RALALA
3y d d
NEARLY GREEN
58.00
A.OKAN PAZARAP
ZEKİ ÇELİK
C.YEDİREN
7
0
59
19
18
1.36.02
11
ŞAHGAGA
3y d d
YONAGUSKA (USA)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
BERK PELENK
R.YILDIZ
11
20
904
19
17
1.32.90
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MEYSCAN
4y a k
ALTAHA
56.00
MAHMUT TURAN
SULTAN NİHAL CAN
HÜS.CAN
9
36
233416
28
19
2
SEKİNTAN
4y k k
JOKER
56.00
F.YÜKSEL
CAHİT SEKİN
MEH.KAYA
2
18
4697
12
16
3
SEYREK
4y d k
TÜMÖZ BEY
56.00
ALP.OLUKAP
SEMA ULAŞ
Ş.ÖNCEL
6
19
750707
12
13
2.03.84
4
DİMASKAYA
4y d a
YAVUZKAYA
55.00
İ.KALE
HALİL ASLAN
HAKAN ASLAN
7
9
09789-7
6
11
1.57.19
5
VALDAY
4y a a
HABERBATUR
53.00
B.M.MIRIKAP
ERKAN OKAN
B.KAYALI
8
0
50
127
18
6
JOKERCAN
4y k a
JOKER
51.00
MUH.OKAP
ABDULLAH AKKUŞ
A.ATAŞ
5
7
99000
12
15
7
NİKOŞ
4y k k
OYMAKBEYİ
50.00
B.AVERBAK
MEHMET DEMİR
M.YAPAROĞLU
4
12
740708
12
5
1.58.44
8
SEMELE
4y k k
KARAKEMAL
50.00
N.AVCİ
İDRİS TANYILDIZ
S.ŞAHYAZICI
1
34
800671
12
20
2.05.11
9
UMAYHANIM
4y a k
ÇAVUŞOĞLU
50.00
S.AKŞINAP
MUHİTTİN İNCESU
M.KARACA
3
9
988009
12
11
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AŞIKBEY
8y a a
HALİD
60.00
A.İNCİAP
ALİ TOYDEMİR
N.DOĞAN
6
82
64722-3
4
18
2.20.54
2
GOBEN
7y k a
TURBO
59.50
K.GÖKÇEAP
M.ÖNDER ÜLGENALP
C.T.KÖSE
3
81
45276-5
4
15
2.24.00
3
KELEMER
6y a a
ONURKAAN
60.50
M.ÇİÇEK
KAYA KAYA
A.TEKE
2
77
687574
7
12
2.23.20
4
PITIR
4y k a
GÜNTAY
57.50
M.KAYA
SALİH DURMAZ
MEH.KAYA
5
78
351213
7
19
5
FRENKLİ ATEŞİ
6y a a
TURBO
58.00
MER.ÇELİK
EROL ŞİRİN
H.ERDİK
4
72
654113
12
19
2.24.33
6
KAPIDAĞ
6y a a
ZİGANA
47.00
C.YILMAZAP
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
1
52
969106
19
18
2.26.73
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKSAKALLI (IRE)
6y d a
INTENSE FOCUS (USA)
55.00
Ö.YILDIRIM
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
3
94
556633
19
15
1.25.54
2
AVUKAT
6y d a
REY DE CAFE (USA)
56.00
F.ÇAKAR
İLHAN BOYLU
T.SOYAD
1
92
410413
14
19
1.26.89
3
BLACKBALL
5y d a
LION HEART (USA)
55.00
GÖKH.GÖKÇE
İLKAN ÖZSÜ
R.AYDOĞAN
4
82
561431
35
20
1.26.68
4
KARA MEHMET
5y d a
KARABEYHAN (GB)
56.00
Ç.OK
SÜLEYMAN ATİK
M.ASLAN
2
79
248139
25
18
1.34.43
5
PERFECT RUNNER
5y d a
PERFECT STORM
55.00
B.AVERBAK
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
6
85
765356
12
13
1.29.03
6
TURGAYBAŞKAN
5y a a
LION HEART (USA)
55.00
M.KAYA
LÜTFİ TURAN
Ç.DEMİR
5
63
905611
7
20
1.25.22
7
VICTORY RHYTHM
8y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
M.ÇİÇEK
ERKAN BAL
E.ATEŞ
7
84
221655
28
17
1.26.32
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUENA SUERTE
3y d d
TOCCET (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
UFUK TALAT KORKUT
B.ARAS
10
0
84
19
18
1.32.45
2
ÇİĞDEMİN RÜZGARI
3y d d
RED GIANT (USA)
58.00
A.OLUK
MEHMET YILDIRIM
O.GİRİŞKİN
7
0
00
19
18
1.37.73
3
DANGEROUS BEAUTY
3y d d
ENGLISH CHANNEL (USA)
58.00
B.AVERBAK
NİMET ARİF KURTEL
Ş.ÖNCEL
8
29
43485
19
16
1.33.61
4
HAYAT
3y d d
YONAGUSKA (USA)
58.00
ADEM ŞEN
ADEM ERDÖLEK
H.DÜLGER
12
19
5750
49
16
1.31.71
5
İLK BUSE
3y a d
EL CORREDOR (USA)
58.00
D.PALAUR
EJDER ÖZTOP
H.AKYOL
2
0
5
19
19
1.33.29
6
LERA
3y d d
MASSAI MAKA
58.00
H.ŞİMŞEK
ORHAN DURMUŞ
H.DURMUŞ
3
10
088
7
17
1.36.67
7
LOGIC GIRL
3y a d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
56.00
B.M.MIRIKAP
ALP Ş. EVCİMEN
M.ZELYURT
6
0
78
119
18
8
MASAL PERİSİ
3y d d
KANEKO
58.00
M.ÇİÇEK
FİKRET KANMAN
C.YEDİREN
1
0
2
19
19
1.31.28
9
ÖYKÜ SULTAN
3y a d
DEHA
58.00
F.YÜKSEL
OĞUZ İKEN
MEH.KAYA
4
0
53
19
18
1.31.32
10
PRIDE OF TURKS
3y a d
AFTER MARKET (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
ARZU GÜNEŞ
S.YUDUM
9
30
572
19
17
1.30.88
11
SILENT RAIN
3y a d
BOSPORUS (IRE)
58.00
M.KAYA
MELİS KURTEL EMİN
B.ARAS
11
30
345250
19
16
1.31.36
12
SORAYYA
3y d d
TALIP HAN (IRE)
54.00
K.GÖKÇEAP
M.ZİYA ADALAR
SEYİT GÖKÇE
5
0
78
32
18
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA ERDAL
4y a a
GÜNTAY
54.00
A.ŞENBAHARAP
MEHMET EMİN GÜMÜŞ
S.KURT
11
0
0
20
2
BEYAZ DEMİR
4y a a
YAVUZŞAH
54.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
3
15
073564
16
9
3
BOZKIRBEYİ
4y k a
KADİRİM
58.00
B.BEKTAŞ
SİNAN KORKMAZ
G.BALTA
10
14
00048
16
15
4
BÜYÜK İLYAS
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
F.FELHANAP
MEHMET FELHAN
M.KARALI
6
20
535074
16
15
5
FERDOCAN
4y a a
ATİKBEY
58.00
F.YARDIMCI
İSMAİL SANCAR
G.BALTA
2
19
00637
12
15
6
İZGÜN BEY
4y k a
BOZYİĞİT
58.00
M.A.AKTÜRK
SALİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
4
0
40
26
18
7
KATİL TAY
4y a a
SARUS
55.00
M.E.DOĞANAP
SELAMİ ARSLAN
MAHMUT DOĞAN
9
5
0000
16
16
8
KIZGIN ATEŞ
4y k a
SALTUKHAN
58.00
H.DEMİRTAŞ
HALİL ASLAN
S.SAYIN
7
27
9622
12
19
9
KRAL BAKIRCA
4y a a
ATİKBEY
54.00
B.SARIDALAP
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
1
34
294230
16
15
10
MUKADDER BEY
4y a a
YAKUPBEY
58.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET ALİ BECENE
M.BARCİN
5
26
355623
15
16
11
SONATİK
4y a a
ATİKBEY
58.00
M.AVŞAR
DİLEK AKDOĞAN
V.ÇİZİK
12
23
080025
9
11
12
URUNGO
4y d a
YAMANER
54.00
R.BAYRAMAP
ARMAĞAN TURHAN
O.GÖRMEZ
8
15
00960
16
15
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİRDEN BİR
3y d e
YONAGUSKA (USA)
57.00
H.ALTUNDAĞAP
İBRAHİM HALİL ASLAN
O.GÖRMEZ
4
33
07512
9
19
2
DENİZİN KIZI
3y a d
BOSPORUS (IRE)
60.00
İ.AKYAVUZ
HÜSAMETTİN KOPAL
H.DEĞİRMENCİ
11
33
957012
25
19
1.29.47
3
OĞLUM TURAN
3y d e
ZANJERO (USA)
58.00
F.FELHANAP
MURAT ERCAN
G.BALTA
9
33
9125
12
18
4
CRAZY CREW
3y d e
WIENER WALZER (GER)
57.50
M.E.DOĞANAP
BÜLENT YARDIMCI
EY.YARDIMCI
8
32
416439
15
16
5
ÖZ KARDAŞ
3y d e
HAKKAR
56.50
A.AKDEMİRAP
AHMET YEŞİLYAPRAK
M.E.SARIDAL
6
32
222391
8
20
6
RICHARD
3y d e
AYDEMİRHAN
56.50
Y.CENGİZAP
CÜNEYT YILDIZHAN
M.E.SARIDAL
5
32
47221
9
20
7
BAYROTÇU
3y d e
ZANJERO (USA)
59.00
F.YARDIMCI
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
2
31
412736
12
16
8
SUR ŞAHİNİ
3y d e
RODOPLU
55.50
A.ŞENBAHARAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
10
30
377889
9
14
9
YONCA ÇİÇEĞİ
3y a d
AKINDAYIM (IRE)
58.00
R.DOĞAN
İBRAHİM CANLIKA
F.E.AKIL
3
29
722510
12
19
10
FLYBYKING
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
57.00
N.ALTIN
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
1
27
415604
12
16
1.36.91
11
AKBAŞ NİHATKIZI
3y d d
AKINDAYIM (IRE)
53.50
A.ÇANKAYAAP
İ.HALİL PARILDAR
S.SAYIN
7
26
951990
9
17
1.38.66
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BREDELAL
7y a a
ÖZHABER
63.00
B.BEKTAŞ
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
10
52
546754
9
15
1.23.60
2
OVA BEYİ
5y k a
SERDARHAN
63.00
N.ALTIN
YÜKSEL ARSLAN
A.GÜRGÖZE
1
52
128517
8
19
1.24.00
3
DİZDARMERT
6y a a
SERDARHAN
59.50
A.AKDEMİRAP
KUTBETTİN SAÇAN
V.ÖNDER
2
51
416821
12
20
1.25.17
4
AKUSTİK
7y k a
HABERBATUR
56.50
MEH.PARLAKAP
CÜNEYT BUĞDAYCI
R.AKCAN
3
45
27-8560
52
9
1.24.96
5
DELİCİHAN
12y k a
YAŞARCIK
61.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
6
48
170708
9
15
1.21.82
6
GEDİZKAYA
7y k a
BAŞBAY
60.50
F.YARDIMCI
KADRİYE KAYA
M.KILINÇ
5
47
723102
8
18
1.21.36
7
KARA TURBO
9y k a
TURBO
57.50
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
9
47
714221
11
20
1.23.82
8
KIRMIZIBAHÇE
5y a k
KAIZBERT (RU)
60.00
M.DOĞAN
HAŞİM TINAS
M.KARALI
13
46
193739
11
15
1.24.47
9
SON VİRAJ
7y d k
DEHA
54.00
İ.AKYAVUZ
RIFAT ARSLAN
S.KURT
12
34
022683
11
16
1.24.38
10
YAĞMUR KIZI
5y a k
KIRIMHAN
52.00
Y.CENGİZAP
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
7
32
856574
8
14
1.25.83
11
LİZGE
7y k k
DEHA
52.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
11
30
275324
8
17
1.23.39
12
ŞİMŞEĞİN YELİ
5y k a
GOBAKBEY
50.00
B.SARIDALAP
REŞİT ŞİMŞEK
R.AKCAN
14
24
31-6700
25
16
1.26.29
13
BÜYÜK KIRIM
5y k a
KIRIMHAN
50.00
S.ALTAYAP
MEVLUT DEMİR
S.KURT
4
24
502605
8
14
1.25.31
14
BABA MERCAN
5y a a
KAIZBERT (RU)
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
ALİCAN BAYRAM
H.DEĞİRMENCİ
8
23
698753
8
12
1.25.03
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAHİDEBİR
4y k k
GÜNTAY
60.00
M.DOĞAN
İSMAİL KAYA
M.A.ÇİÇEK
3
35
080636
16
12
1.47.31
2
ÜÇÜ BİR ARADA
4y k a
UÇANBEY
60.00
M.AVŞAR
FERMAN KORKMAZ
M.A.SUBAY
5
35
623584
22
16
3
DANEDANE
4y k k
KAIZBERT (RU)
59.50
R.DOĞAN
CEMAL YILDIZ
FER.ÇELİK
16
34
245439
29
16
1.53.73
4
KIRATIN
4y k a
KIRIMHAN
59.50
F.YARDIMCI
HÜSEYİN BECENE
Ö.YALÇIN
14
34
900974
9
14
1.53.82
5
YALAZTOPU
4y a a
ATEŞTOPU
59.50
M.A.AKTÜRK
SELİM DEMİRKAPU
F.E.AKIL
8
34
812657
15
16
6
BABA RAMAZAN
4y k a
YAKUPBEY
58.00
V.KIZMAZ
RAMAZAN TUMBUL
M.KILINÇ
4
31
643169
15
18
1.42.41
7
DİZDARGÜLÜ
4y k k
SARRAF
55.00
Y.CENGİZAP
KUTBETTİN SAÇAN
V.ÖNDER
10
31
670090
19
13
8
SUZANİ
4y k k
GOBAKBEY
55.00
A.AKDEMİRAP
AZMİ KURTULUŞ KAYA
M.A.SUBAY
11
31
700012
11
19
9
ATİK SULTAN
4y k k
ATİKBEY
57.50
M.ÜNLÜ
SELAHATTİN ÇİZİK
V.ÇİZİK
1
30
127660
40
15
10
CANİLAYDA
4y k k
BALIKHAN
54.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET CANLIKA
F.E.AKIL
9
29
817604
15
16
11
FAZLI BEY
4y a a
TOŞUR
57.00
İ.AKYAVUZ
CEMİLE SUBAŞI
S.KURT
13
29
603310
16
19
12
TUMBUL YETER
4y k k
BERKSOY
55.00
M.E.DOĞANAP
REŞİT TUMBUL
Ş.OLĞAÇ
7
29
356416
37
19
1.44.05
13
UZAK ABLA
4y a k
GÜNTAY
54.00
H.ALTUNDAĞAP
HÜSEYİN ATAKAYA
F.E.AKIL
15
29
568103
11
18
14
DOĞANTAY
4y k a
BOZDOĞAN
56.50
N.ALTIN
MURAT ERCAN
M.DEMİROL
12
28
210840
16
16
15
KUBATBEYİ
4y k a
BOZYİĞİT
52.50
İ.GÜREKEAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
6
26
417060
16
16
16
ES UÇAN
4y k a
KILIÇBAYLIM
50.00
R.BAYRAMAP
AHMET POLAT
M.KEKLİK
2
7
0886
26
16
1.52.54
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISS BALKAN
5y d k
TALIP HAN (IRE)
59.00
A.ÇANKAYAAP
AHMET AKBULUT
V.ÇİZİK
12
39
740912
15
19
1.59.81
2
ALTIN KAFES
7y d k
PERFECTO
57.00
M.E.DOĞANAP
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.A.SUBAY
7
26
242498
12
15
2.00.36
3
GÜL MATRA
5y a k
KANEKO
56.00
Y.CENGİZAP
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
9
76
561793
18
17
4
SEDA KIZIM
4y d k
TOCCET (USA)
60.00
F.YARDIMCI
HAZIM AKTAŞ
S.SAYIN
13
34
344320
12
16
1.59.49
5
ÇAVREŞE
4y d k
OFFLEE WILD (USA)
58.00
İ.AKYAVUZ
MUSTAFA AMAÇ
S.KURT
2
21
542979
19
14
2.03.90
6
KEDİM
5y d k
EL CORREDOR (USA)
58.00
B.BEKTAŞ
FIRAT TEKİNALP
A.TEKİNALP
10
25
393268
15
6
1.58.96
7
PAMELA
4y d k
HARD WORKER
58.00
V.KIZMAZ
MAHMUT TEKİN
B.FAHRİOĞLU
14
28
352845
8
16
1.59.20
8
UÇANAT
4y a k
EL CORREDOR (USA)
54.00
H.ALTUNDAĞAP
FARUK ERDALOĞLU
G.BALTA
8
31
306452
18
15
2.02.14
9
ALLOGUARD
5y a k
TORUK MACTO (IRE)
57.00
M.DOĞAN
ABDİ ARSLAN
V.ÇİZİK
6
34
318035
11
16
1.59.53
10
LİYA
5y a k
KANEKO
57.00
R.DOĞAN
FEVZİ YILMAZ
M.KEKLİK
5
24
646902
12
7
1.58.88
11
LUSINGA
7y a k
BOSPORUS (IRE)
57.00
M.AVŞAR
HASAN SEVİM
V.ÇİZİK
1
21
967039
19
9
1.59.04
12
ALSOOMSE
4y k k
SCARFACE
56.00
H.PARILDAR
NURİ CANPOLAT
M.KEKLİK
11
18
267446
11
13
2.06.07
13
BİNDALIN GÜLÜ
4y d k
HARD WORKER
56.00
N.ALTIN
ALİ GÖZKEMAL
Ö.YALÇIN
4
15
489758
19
11
2.00.06
14
WINTERS LOVE
4y d k
AFTER MARKET (USA)
53.00
A.ŞENBAHARAP
SAHDUN KAYA
RES.KAYA
3
24
555553
19
17
2.10.38
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARGAN BEY
4y a a
LİDERTAY
58.00
M.DOĞAN
HABİP ARĞAN
S.V.KAYA
12
16
780764
16
12
2
BUZGİBİ
4y k a
ALPAK
58.00
B.BEKTAŞ
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
11
19
307744
15
13
3
DAĞTEPE
4y a a
TOŞUR
58.00
M.ÜNLÜ
MEHMET ALİ ÇEÇAN
M.A.SUBAY
5
23
435964
15
15
4
DİZDAREFE
4y k a
SAĞANAK
54.00
B.SARIDALAP
MEHMET KILINÇ
M.Y.KILINÇ
2
11
800886
12
14
5
KERİMMİM
4y a a
UÇANBEY
54.00
Y.CENGİZAP
HÜSEYİN DİLBER
M.E.SARIDAL
4
25
940523
16
16
6
KRALOĞLU
4y a a
LİDERTAY
58.00
F.YARDIMCI
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
9
22
906309
12
8
7
KURTAR BABA
4y k a
JOKER
55.00
M.E.DOĞANAP
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
10
22
020
16
17
8
NURİNİNOĞLU
4y k a
YAVUZŞAH
58.00
E.KILIK
SEDAT SUBAY
M.A.SUBAY
7
10
975855
15
10
9
OĞLUM AHMET
4y a a
ATEŞTOPU
58.00
H.PARILDAR
FAİK YILDIZ
O.GÖRMEZ
1
0
60
16
18
10
SON GOBAK
4y k a
GOBAKBEY
58.00
H.İ.AKKAYA
HALİL KARAKEÇİ
M.A.SUBAY
3
27
244722
15
19
11
SUAT BEY
4y k a
KIRIMHAN
58.00
R.DOĞAN
ABDULKADİR AKDENİZ
M.BARCİN
8
6
000
12
17
12
YABAR AĞA
4y k a
KADİRİM
54.00
Y.ÇELİKBAŞAP
FEHMİ DEMİR
FER.ÇELİK
6
22
303665
16
14
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABAİRFAN
4y a a
YAKUPBEY
58.00
R.DOĞAN
SEYFİ ALTIN
H.DEĞİRMENCİ
12
26
330093
16
14
2
CİHANHAT
4y a a
YAKUPBEY
58.00
AH.ARSLAN
YILMAZ TEKİNALP
FER.ÇELİK
6
25
455542
16
17
3
ÇALI TANIŞ
4y a a
UÇARCAN
58.00
M.DOĞAN
ŞİRİN DEMİR
S.SAYIN
4
8
6809
15
16
4
HASANIN OĞLU
4y a a
ODİNHAN
58.00
N.ALTIN
BUBO CANPOLAT
V.ÇİZİK
7
25
623557
16
16
5
MESUT AĞA
4y a a
ÖZGÜNHAN
55.00
M.E.DOĞANAP
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
8
0
0
26
19
6
RAMÇO
4y k a
EFEM
54.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET YILDIZ
FER.ÇELİK
2
16
0544
29
16
7
RUN
4y a a
GENCER
54.00
İ.GÜREKEAP
EMRAH TOPRAK
H.DEĞİRMENCİ
11
17
794588
109
14
2.19.10
8
TANIRKARDEŞLER
4y a a
UÇANOĞLU
54.00
H.ALTUNDAĞAP
CÜNEYT YILDIZHAN
M.DEMİROL
9
24
468288
15
10
9
TEKTAŞOĞLU
4y a a
GÜNTAY
58.00
B.BEKTAŞ
YASİN TEKTAŞ
V.ÇİZİK
10
27
026443
22
16
2.10.23
10
TÜRKER BABA
4y k a
BERKSOY
58.00
F.YARDIMCI
SALİH YILDIZER
M.A.ÇİÇEK
5
26
003275
16
14
11
YEKKAN
4y k a
KAANEFE
54.00
S.ALTAYAP
ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER
M.KEKLİK
1
18
656968
13
12
12
ZENGİNCAN
4y a a
ATİKBEY
58.00
M.AVŞAR
YASİN TEKTAŞ
V.ÇİZİK
3
11
00500
16
15
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞA BATUR
5y d a
CAPTAIN RIO (GB)
60.00
A.ÇANKAYAAP
ŞEYHMUS ÇİZİK
V.ÇİZİK
13
45
322325
16
17
1.20.18
2
DOLCE MOYE
4y d a
BOSPORUS (IRE)
59.00
H.ALTUNDAĞAP
ARDA ÇETİNKAYA
M.A.ÇİÇEK
14
45
189208
16
15
1.31.61
3
FAST HEART
4y a a
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
V.KIZMAZ
ABDULVEHAP AKDAĞ
M.A.SUBAY
10
37
045911
12
20
4
FLOOD GRIL
4y d k
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
57.00
M.DOĞAN
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
2
35
224777
12
15
1.24.97
5
BARANBABO
4y d a
HALICARNASSUS (IRE)
56.50
M.ÜNLÜ
MEHMET KAYA
M.BARCİN
3
34
010018
11
19
6
BAYRAMHAN
5y d g
CAPTAIN RIO (GB)
57.00
R.DOĞAN
MEHMET ALTIN
S.KURT
7
33
695066
49
13
1.24.69
7
MISS ADANA
4y a k
INDIGO RED (GB)
54.00
F.FELHANAP
FETHİ TEKPINAR
S.SAYIN
4
33
001187
15
18
1.27.48
8
MYSTERY FOCUS
4y a g
LION HEART (USA)
56.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN YÜKSEL
G.BALTA
17
33
094313
12
19
9
KOÇOVALI
4y d a
BANKNOTE (GB)
52.50
Y.ÇELİKBAŞAP
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
5
32
621664
9
17
10
BAY ROSSI
4y d a
KANEKO
55.00
B.BEKTAŞ
NURULLAH ASTAN
B.FAHRİOĞLU
8
31
664222
8
19
1.27.76
11
BENİM DÜNYAM ÖZ
4y a a
LION HEART (USA)
55.00
İ.AKYAVUZ
ÖZGÜR DEMİR
A.GÜRGÖZE
12
31
0901
11
20
12
BABİŞKO
4y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
N.ALTIN
KEMAL AKTAŞ
F.E.AKIL
1
29
263637
8
14
13
SAKARBAŞI
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
54.50
M.CANPOLATAP
MEHMET DEMİR
G.BALTA
11
28
547578
8
14
1.24.00
14
FAST LION
4y d a
AFTER MARKET (USA)
53.00
A.ŞENBAHARAP
MEHMET FESİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
6
27
320523
12
16
15
BIG FATHER MEVLÜT
4y d a
HALICARNASSUS (IRE)
53.00
AH.ARSLAN
ŞEYMA B. TANİYİT
S.KURT
15
27
081086
12
17
16
OTANTİK
9y k g
BOSPORUS (IRE)
54.00
H.PARILDAR
GEYLANİ TOPRAK
B.KILIÇ
16
27
790545
9
14
1.20.18
17
TEXAS MAHİR
4y d a
SMART ROBIN (JPN)
52.50
B.SARIDALAP
SİNAN ÇİFTÇİ
Ş.OLĞAÇ
18
26
076045
8
11
18
BLACK MERT
4y d a
SMART ROBIN (JPN)
51.50
H.DEMİRTAŞ
SALİH YILDIZER
V.ÇİZİK
9
24
887506
9
8
Dubai Meydan detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AF AL SAJANJLE (AE)
8y k a
57.00
GERALD AVRANCHE
KHALID KHALIFA AL NA
E OERTEL
2
111
544890-
21
0
2
AF ALWAJEL (AE)
6y a a
57.00
TADHG O'SHEA
KHALID KHALIFA AL NA
E OERTEL
8
110
1-52131-
34
0
3
ASSUAN (FR)
6y d a
57.00
HUGO LEBOUC
ABDULLAH MUBARAK BIN
A AL MEHAIRBI
6
95
898667-
49
0
4
BRRAQ (FR)
8y a a
57.00
ADRIE DE VRIES
YAS RACING
J C PECOUT
13
87
176-443-
18
0
5
DAGUI LOTOIS (FR)
5y d a
57.00
ANTONIO FRESU
AL RAHMANI RACING
A AL MEHAIRBI
11
106
162444-
21
0
6
ES AJEEB (AE)
7y a a
57.00
SAM HITCHCOTT
SH ABDULLA BIN MAJID
I ASEEL
10
95
512-665-
19
0
7
FETTAH DU LOUP (FR)
6y a a
57.00
HARRY BENTLEY
KHALID ZAMAN
S AL GHUNAIMI
9
111
408-345-
127
0
8
JAYIDE AL BORAQ (MA)
7y k a
57.00
BERNARDO PINHEIRO
AL RAHMANI RACING
K AL NEYADI
7
114
2-11113-
34
0
9
RB TEXAS HOLD EM (US)
6y k a
57.00
PATRICK DOBBS
BYERLEY RACING
D WATSON
5
117
111-206-
21
0
10
RB TORCH (US)
10y a a
57.00
CONNOR BEASLEY
LIWA STABLES
A AL MEHAIRBI
3
105
3-05948-
21
0
11
SHAHM (FR)
8y a a
57.00
ROYSTON FFRENCH
YAS RACING
M AL JAHOORI
1
112
2-1-6670-
21
0
12
TAYMOUR (FR)
7y a a
57.00
FERNANDO JARA
YAS RACING
M AL JAHOORI
15
105
1626-07-
21
0
13
MIRNA (FR)
9y a k
55.00
RICHARD MULLEN
YAS RACING
J DE ROÜALLE
12
100
305-405-
34
0
14
RAWAA (FR)
6y a k
55.00
SZCZEPAN MAZUR
YAS RACING
M AL JAHOORI
4
100
1-136-
34
0
15
RB MONEY TO BURN (US)
6y d k
55.00
FABRICE VERON
SHKHA ALYAZIA BINT S
E LEMARTINEL
14
117
15-1223-
34
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LAVASPIN (GB)
7y d g
62.00
TADHG O'SHEA
MOHD KHALEEL AHMED
S SEEMAR
7
99
0-63481-
49
0
2
VALE OF KENT (IRE)
6y d g
61.50
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
8
98
079416-
96
0
3
FANAAR (IRE)
5y d g
61.00
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
4
97
574350-
34
0
4
BEHAVIORAL BIAS (USA)
7y a g
60.50
RICHARD MULLEN
MARWAN ABDUL RAHMAN
S SEEMAR
9
96
8-36242-
35
0
5
RIO ANGIE (USA)
4y d k
60.50
PATRICK DOBBS
HAMID RADAN
D WATSON
1
96
1-341-
63
0
6
TAAMOL (IRE)
7y d g
57.00
CONNOR BEASLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
3
89
413095-
34
0
7
MADKHAL (USA)
5y a g
56.50
ADRIE DE VRIES
FAWZI ABDULLA NASS
F NASS
5
88
2-79861-
21
0
8
MOQARRAB (USA)
6y d g
56.00
ANTONIO FRESU
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
10
87
308043-
21
0
9
DARK SILVER (IRE)
4y d g
53.00
FERNANDO JARA
MOHD KHALIFA AL BAST
A BIN HARMASH
2
80
843451-
20
0
10
TUPI (IRE)
9y d g
53.00
FABRICE VERON
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
6
81
0-05473-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUCIUS TIBERIUS (IRE)
6y d g
60.00
TADHG O'SHEA
SAYED HASHISH MRS
M HUSSAIN
4
102
023-063-
127
0
2
BOERHAN (GB)
5y d g
59.00
ADRIE DE VRIES
SH AHMED BIN RASHID
N BACHALARD
9
100
3478-11-
34
0
3
RASTRELLI (FR)
6y d g
59.00
FABRICE VERON
AHMED ALI
I MOHAMMED
5
100
114-16-3-
127
0
4
MAILSHOT (USA)
7y a g
58.50
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
13
99
509443-
34
0
5
MOUNT PELION (IRE)
6y a g
58.00
PATRICK DOBBS
SKY RACING
D WATSON
11
98
1-6-142-7-
21
0
6
GABR (GB)
6y a g
57.50
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
1
97
3-60-001-
55
0
7
CASEY JONES (IRE)
6y d g
57.00
ANTONIO FRESU
NASIR ASKAR
M AL MHEIRI
8
96
3-32135-
21
0
8
MUZDAWAJ (GB)
8y d g
57.00
SZCZEPAN MAZUR
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
10
96
1695-93-
127
0
9
ABOVE N BEYOND (GB)
8y a g
56.50
FERNANDO JARA
SH JUMA BIN DALMOOK
A BIN HARMASH
14
95
290-307-
127
0
10
EQTIRAAN (IRE)
7y d g
56.00
CONNOR BEASLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
3
94
868824-
34
0
11
CAPE CAVALLI (IRE)
5y d g
54.50
WILLIAM BUICK
SH JUMA BIN DALMOOK
S CRISFORD
12
91
29-2190-
127
0
12
COLOUR IMAGE (IRE)
4y d g
54.50
HARRY BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
7
92
6-63041-
116
0
13
PIECE OF HISTORY (IRE)
6y d g
54.50
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
15
91
571-805-
127
0
14
JAAREF (IRE)
8y a g
54.00
SANDRO PAIVA
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
6
90
089853-
25
0
15
SANAD LIBYA (USA)
4y a a
53.50
RICHARD MULLEN
H AND B
S SEEMAR
2
90
3-1741-
21
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL MAROOM (USA)
3y d d
57.00
TADHG O'SHEA
AL RASHID STABLES LL
S SEEMAR
10
0
0
0
2
DEEMAH (USA)
3y d d
57.00
CONNOR BEASLEY
ZENITH RACING
O DARAG
6
0
0
0
3
EMBLEM QUEEN (USA)
3y d d
57.00
RICHARD MULLEN
AL BAYRAQ STABLE
S SEEMAR
5
0
0
0
4
FINAL THOUGHT (IRE)
3y d d
57.00
HARRY BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
4
80
421-
115
0
5
JUMEIRAH BEACH (IRE)
3y d d
57.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
9
0
856-
21
0
6
JUMEIRAH JANE (USA)
3y d d
57.00
SANDRO PAIVA
ZENITH RACING
O DARAG
1
0
7-
21
0
7
LAST SUNSET (IRE)
3y a d
57.00
HECTOR CROUCH
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
11
84
1224-
105
0
8
LATE MORNING (IRE)
3y a d
57.00
DANE O'NEILL
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
2
76
7635-
21
0
9
LOOKTOTHERAINBOW (GB)
3y d d
57.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
82
431-
78
0
10
SOFT WHISPER (IRE)
3y d d
57.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
3
90
2211-
105
0
11
SUPER CHIANTI (USA)
3y a d
57.00
PATRICK DOBBS
CHARLES E FIPKE
D WATSON
8
83
1-
49
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOYNTON (USA)
7y a g
59.50
FABRICE VERON
MILLENNIUM STABLES
I MOHAMMED
6
103
3-237-10-
127
0
2
MUTAMAASIK (GB)
5y a g
57.00
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
4
98
11-3070-
127
0
3
ODE TO AUTUMN (GB)
6y a g
56.50
RICHARD MULLEN
MOHD KHALIFA AL BAST
S SEEMAR
7
97
911360-
53
0
4
BLOWN BY WIND (GB)
5y d g
55.50
ROYSTON FFRENCH
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
2
95
200454-
109
0
5
CANVASSED (IRE)
6y d g
55.00
PATRICK DOBBS
SH MOHD OBAID AL MAK
D WATSON
5
94
1-150-3-
27
0
6
GOLDEN GOAL (IRE)
7y k g
54.00
SAM HITCHCOTT
DALE BRENNAN
D WATSON
3
92
96-31-22-
40
0
7
HYPOTHETICAL (IRE)
4y a a
54.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
8
92
1-400-
120
0
8
ALKAAMEL (GB)
5y d g
53.00
ANTONIO FRESU
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
1
90
406136-
21
0
9
COMMANDING (IRE)
4y d a
53.00
TADHG O'SHEA
NASIR ASKAR
S SEEMAR
9
90
1-18423-
21
0
10
DEEP INTRIGUE (GB)
5y k g
53.00
BERNARDO PINHEIRO
HASAN MEFAREH ALAJMI
F NASS
10
90
414307-
18
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LAIETH (GB)
6y d g
60.00
ADRIE DE VRIES
EERC FAWZI NASS
F NASS
5
94
020530-
34
0
2
WHEELS ON FIRE (FR)
4y d g
59.50
PATRICK COSGRAVE
NATIONAL STABLES
H ALALAWI
12
93
53-7570-
127
0
3
ESHAASY (GB)
4y d g
59.00
CONNOR BEASLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
13
92
50-8157-
20
0
4
ABOVE NORMAL (GB)
7y d g
57.50
TADHG O'SHEA
NASIR ASKAR
S SEEMAR
2
89
733-259-
25
0
5
WAY OF WISDOM (GB)
6y d g
57.00
RICHARD MULLEN
SAYED HASHISH
S SEEMAR
11
88
12-1760-
18
0
6
ALFOLK (AUS)
6y d g
56.50
PATRICK DOBBS
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
16
87
509854-
18
0
7
TASHAABOH (IRE)
6y k g
56.50
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
10
87
2124-3-0-
18
0
8
RAAHY (GB)
4y d g
56.00
BERNARDO PINHEIRO
HAVE A LUCK SYNDICAT
J RAMADHAN
1
86
954013-
20
0
9
SHAJJY (IRE)
7y d g
56.00
CLEMENT LECOEUVRE
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
7
86
932854-
20
0
10
RAAKEZZ (USA)
4y d a
55.50
FERNANDO JARA
SH AHMED BIN RASHID
N BACHALARD
14
85
1-002-
41
0
11
TANEEN (USA)
8y d g
55.50
SZCZEPAN MAZUR
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
9
85
61-6936-
20
0
12
PINTER (GB)
9y d g
53.50
NATHAN CROSSE
AMMAR ESHHAB
M HUSSAIN
4
84
588-950-
27
0
13
DAHAWI (GB)
5y d g
54.00
ANTONIO FRESU
ABDULMAGID ELKOUT
M AL MHEIRI
8
82
731221-
20
0
14
DOSC (IRE)
6y d a
53.50
SAM HITCHCOTT
MOHD KHALIFA AL BAST
M AL MHEIRI
15
81
0-50149-
27
0
15
SHANAGHAI CITY (USA)
5y d a
53.50
FABRICE VERON
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
6
81
441811-
18
0
16
ETISALAT (GB)
6y k g
53.00
SANDRO PAIVA
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
3
80
394070-
21
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIDO KEY (KY)
5y d k
55.50
JOSE L. ORTIZ
REPOLE STABLE
MICHAEL J. MAKER
1
84
645221
26
0
2
LOVELY BROWN (MD)
4y a k
55.50
LUIS SAEZ
SHANNON, JR., JAMES
STEVE KLESARIS
2
66
454143
18
0
3
HELENA BEAT (MD)
4y a k
54.50
COREY J. LANERIE
CLARKE OHRSTROM
JANE CIBELLI
3
66
3-14160
18
0
4
ALL ABOUT KATHERN (KY)
4y a k
55.50
PACO LOPEZ
MARY E. EPPLER RACIN
MARY E. EPPLER
4
75
31441
28
0
5
CATNIP KITTEN (KY)
5y a k
54.50
JOE BRAVO
JD PHARM, LLC
ARMANDO DE LA CERDA
5
70
0-27748
18
0
6
CALENTITA (IRE)
5y a k
55.50
EDGARD J. ZAYAS
BHMFR, LLC
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
6
77
0-11233
28
0
7
SUBTLE JOY (FL)
4y a k
54.50
LEONEL REYES
CORNELIA S. WHALEN
KATHY P. MONGEON
7
52
011078
29
0
8
OUR FANTASY (FL)
4y d k
55.50
LUCA PANICI
STEIN RACING, LLC
KATHLEEN O'CONNELL
8
70
716718
36
0
9
MONEY FACTOR (KY)
7y k k
54.50
JESUS M. RIOS
VANN BRAN EQUINE, IN
JOSEPH C. CATANESE, III
9
76
552256
18
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PARTY SWAGGER (KY)
3y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
FOX STRAUS, KY, LLC
BRIAN A. LYNCH
1
0
0
0
2
FIOR DI LATTE (KY)
3y k d
54.50
TYLER GAFFALIONE
CAIROLI RACING STABL
ANTONIO SANO
2
47
25
25
0
3
NANCY WORK (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
WAYNE SPALDING
KATHLEEN O'CONNELL
3
62
5
50
0
4
KHOZZY VALINTINE (MD)
3y a d
54.50
ANGEL S. ARROYO
MICHAEL K. MCDONALD
MICHAEL K. MCDONALD
4
0
0
0
5
NUSCAA (KY)
3y d d
54.50
EDGARD J. ZAYAS
ST. GEORGE STABLE LL
FAUSTO GUTIERREZ
5
40
3
19
0
6
IZSHEFROSTED (KY)
3y a d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
JUAN CENTENO
VICTOR BARBOZA, JR.
6
62
3
82
0
7
EVERTHREE (KY)
3y a d
54.50
JUNIOR ALVARADO
CLOUD NINE LUMONI AN
ANTONIO SANO
7
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REINOANIMAUX (KY)
5y d g
53.50
CARLOS MONTALVO
VIANA GROUP INC.
HUMBERTO TOLEDO
1
43
855799
11
0
2
HALO'S DANCE (FL)
4y d g
53.50
CARLOS D. LUGO
CARLOS NOGUERA
FRANCISCO D'ANGELO
2
51
356774
11
0
3
BLACKTEIN (KY)
4y a a
53.50
LEONEL REYES
GELFENSTEIN FARM
OSCAR M. GONZALEZ
3
0
0
0
4
TRINNI JOHN (NY)
5y a a
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
SHERRY RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
4
55
0-59262
57
0
5
EXPRESS BOY (KY)
4y d g
53.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
DAS RACING STABLE
DANIEL SILVA
5
57
878546
11
0
6
BLAKENSTEIN (KY)
4y a a
53.50
LUIS SAEZ
HEEHAW RACING
JORGE DELGADO
6
0
0
0
7
MAKINALEGACY (FL)
5y a g
53.50
JUNIOR ALVARADO
MYRON R. WILSON
ANTONIO SANO
7
62
223233
34
0
8
TONALISM (KY)
4y d a
53.50
EDGARD J. ZAYAS
SHIVAM MAHARAJ RACIN
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
8
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIVINE ENCOUNTER (FL)
3y d d
53.50
CARLOS D. LUGO
DANIELLA J. PHILIP
CRYSTAL LANUM
1
61
5
25
0
2
BODE'S PRINCESS (FL)
3y d d
53.50
LUIS SAEZ
BRIDLEWOOD FARM
HAPPY ALTER
2
0
0
0
3
PLAYERA (FL)
3y d d
53.50
EDGARD J. ZAYAS
LONE STABLE
RODOLFO GARCIA
3
54
4246
25
0
4
NEVER MY LOVE (FL)
3y a d
53.50
JOSE L. ORTIZ
CEEN RACING
JANE CIBELLI
4
40
4
48
0
5
IDEAL BREEZE (FL)
3y d d
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
SHADYBROOK FARM, INC
MICHAEL YATES
5
0
0
0
6
MARY OF SCOTLAND (FL)
3y a d
53.50
LEONEL REYES
LOS SAMANES LLC
JUAN CARLOS AVILA
6
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:38
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NINJA DUST (KY)
5y a g
55.50
EDGARD J. ZAYAS
APEX RACING STABLES
CARLOS F. MARTIN
1
80
64-6499
32
0
2
DIGITAL FOOTPRINT (KY)
5y d g
55.50
TYLER GAFFALIONE
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
2
77
892-771
18
0
3
PRETENDANT (KY)
4y d g
55.50
PACO LOPEZ
D AND D RACING STABL
KELLY J. BREEN
3
76
046214
19
0
4
GEOGRAPHY (KY)
5y a g
55.50
CRISTIAN A. TORRES
HEEHAW RACING
JORGE DELGADO
4
72
5-1145
48
0
5
ATAKAN (KY)
4y d a
53.50
LEONEL REYES
MUZEYYEN KARABULUT
MURAT SANCAL
5
50
038100
21
0
6
BEINFUN (FL)
4y d g
53.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
BOGDANOFF, ALFRED S.
KATHY P. MONGEON
6
64
597815
96
0
7
PLEASE SIT DOWN (FL)
5y a g
55.50
VICTOR LEBRON
JONATHAN I. GREEN
JOSEPH F. ORSENO
7
77
8-68741
36
0
8
CALAMITY KAT (KY)
5y d g
53.50
LUIS SAEZ
LA MARCA STABLE AND
STEVE KLESARIS
8
81
575226
25
0
9
CAIRO CAMPAIGN (KY)
5y d g
53.50
ANGEL S. ARROYO
NEWTOWN ANNER STUD F
KELSEY DANNER
9
80
311
67
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:09
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FAVORITE SIN (KY)
4y d k
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
ANITA EBERT RACING L
IAN R. WILKES
1
69
8853
41
0
2
RUNAWAY MOM (KY)
4y a k
53.50
COREY J. LANERIE
LUCKY SEVEN STABLE M
IAN R. WILKES
2
65
5-485
46
0
3
COZY CAFÉ (KY)
4y d k
53.50
PACO LOPEZ
ELENA CRIM
EDWARD PLESA, JR.
3
68
325
46
0
4
KISS THEORY (KY)
4y d k
53.50
LUIS SAEZ
ROBERT J. BARON
DALE L. ROMANS
4
64
677
41
0
5
SEASIDE RETREAT (KY)
4y d k
53.50
JOSE L. ORTIZ
PHIPPS STABLE
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
5
77
2-22
32
0
6
BLACK MAGIC WOMAN (KY)
4y a k
53.50
TYLER GAFFALIONE
BASS STABLES, LLC
TODD A. PLETCHER
6
82
343
32
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNA LUNA (FL)
6y k k
55.50
TYLER GAFFALIONE
ROBERT J. AMENDOLA
JOSE A. GALLEGOS
1
84
7-37566
28
0
2
REAGAN'S ROSE (FL)
6y d k
55.50
LEONEL REYES
FLYING FINISH FARM
RORY C. MILLER
2
71
56-2725
26
0
3
NANTUCKET RED (KY)
6y a k
55.50
ANGEL S. ARROYO
COLEBROOK FARMS
WILLIAM THARRENOS
3
89
357435
49
0
4
GOLDEN CURL (KY)
5y d k
54.50
JULIEN R. LEPAROUX
HILL, JIM AND SUSAN
BRIAN A. LYNCH
4
81
363148
20
0
5
MONEY NEVER SLEEPS (KY)
4y a k
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA M. POMPAY
5
77
813132
127
0
6
I'M LISTENING (NJ)
7y a k
55.50
PACO LOPEZ
MARY E. EPPLER RACIN
MARY E. EPPLER
6
80
4-42472
28
0
7
CODRINGTON (NY)
6y d k
55.50
EDGARD J. ZAYAS
IMAGINARY STABLES
ANTONIO SANO
7
83
534784
28
0
8
STAR SWEPT (KY)
6y d k
54.50
JOE BRAVO
WHISPER HILL FARM, L
J. KENT SWEEZEY
8
80
5-5-178-1
28
0
9
LUCKY JINGLE (KY)
4y a k
54.50
JUNIOR ALVARADO
ALEX G. CAMPBELL, JR
H. GRAHAM MOTION
9
81
143-443
26
0
10
LEA RO (KY)
4y d k
54.50
JOSE L. ORTIZ
RAROMA STABLE
BRIAN A. LYNCH
10
76
615125
49
0
11
BAREEQA (NY)
8y d k
55.50
LUIS SAEZ
SPEDALE FAMILY RACIN
DANNY GARGAN
11
87
711478
127
0
7 Ocak 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Dubai Meydan, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Dubai Meydan at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:30 dubai meydan at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:05 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 7 ocak 2021 perşembe at yarışı bülteni, 7 ocak 2021 at yarışı programı, 7 ocak 2021 tjk yarış programı, 7 ocak 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 7 ocak 2021 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 7 ocak 2021 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, dubai meydan at yarışı bülteni, 7 ocak 2021 dubai meydan at yarışı bülteni, günün dubai meydan at yarışı bülteni, bugün dubai meydan at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 7 ocak 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni