Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AY ÇİÇEĞİ
4y d k
INVINCIBLE SON (IRE)
60.00
A.İNCİAP
AYTUĞ ATALAY
İ.ÇAK
9
47
043637
22
14
2
MISS TONYA
4y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
60.50
A.SÖZEN
İBRAHİM KAVCI
A.ŞIVGIN
7
42
142384
25
16
2.12.50
3
LADY LIPA
4y d k
ZANJERO (USA)
59.00
D.KAYAAP
ŞEYMA B. TANİYİT
D.SAV
5
41
03123-2
7
18
2.13.34
4
MY TROUBLED
5y a k
WIN RIVER WIN (USA)
61.00
T.YILDIZ
ABUZER YEŞİLAĞAÇ
EN.KARATAŞ
2
39
321298
21
17
5
WIN FOR ELİF
4y k k
JUSTENUFFHUMOR (USA)
57.00
A.ASLAN
İSHAK YALÇIN
T.YILMAZ
4
35
007413
15
19
6
YA HOCHY
4y d k
SMART ROBIN (JPN)
57.00
H.KILIÇARSLAN
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
3
35
449125
18
18
2.14.17
7
ANGELS SHARE
5y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
M.HAMEDİ
ÖMER LÜTFÜ KOMAN
M.F.ATCI
1
33
565014
21
19
2.11.22
8
İŞİN ASLI
5y d k
AGRESIVO (USA)
54.50
M.GÜNDÜZELİ
BURAK NİŞANCI
D.SAV
6
26
677663
8
11
2.13.50
9
CORAL ROSE
5y d k
TALIP HAN (IRE)
54.00
B.AVERBAK
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
8
25
780387
11
3
2.11.29
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARKANSAS SOUL
6y a a
AVANGARD (IRE)
60.00
O.ATMACA
TUĞRUL GÜRE
A.ATAŞ
7
91
81466-7
5
16
2
ATEŞİN KANATLARI
5y d a
MENDIP (USA)
60.00
A.SÖZEN
ADEM ERDÖLEK
H.DÜLGER
3
78
405321
11
20
3
OVER CLOUDS
5y d a
OVERANALYZE (USA)
58.00
G.KILIÇ
UĞUR KURTULUŞ
G.ÖZERTÜRK
5
70
838722
11
19
4
BLACK ADLER
7y d a
GOLDAT (GB)
53.00
O.AKELAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
4
55
07674-3
7
7
1.49.55
5
RASİM KAPTAN
6y d a
PARGALI
55.00
D.KAYAAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
2
65
868255
8
12
1.54.94
6
ZEMANİ
6y a a
INDIAN DAYS (GB)
55.00
C.TEPEAP
SELAMİ ÜNLÜ
E.KARACA
8
53
927836
15
14
1.51.61
7
SESİL HANIM
4y d k
TALIP HAN (IRE)
54.00
H.ÇİZİK
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
Ş.ŞİMŞEK
1
43
554332
31
17
8
KARAKURT
4y d k
ZANJERO (USA)
53.00
B.AVERBAK
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
6
0
79
36
18
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇELİKHİLAL
4y a a
ANKA
58.00
H.KAPLAN
ZAFER DAŞTAN
MEH.KAYA
4
23
903
27
17
2
KADİRBERK
4y a a
YAKUPBEY
58.00
H.ALTIN
REŞAT KAZMA
S.ÖNDER
6
27
00-3
4
17
3
KARA TALİP
4y k a
ATOMKARINCA
54.00
F.AKBULUTAP
YAŞAR ÖZKAN
E.KARACA
5
25
045000
8
12
1.47.79
4
KİLİT
4y k a
JOKER
55.00
F.ARSLANAP
ŞİRİN DEMİR
HÜS.KARABULUT
8
0
60
65
18
5
KURTFİKRET
4y a a
UÇANOĞLU
54.00
E.ERGÜRAP
GÖKAY SONGÜR
G.ÖZERTÜRK
3
0
0
8
19
1.51.62
6
SOBACI
4y a a
EFEBEY
58.00
V.KAPLAN
MEHMET NARÇİN
E.KARACA
9
17
40950
8
15
1.44.07
7
YAĞIZ ABİ
4y a a
KARA YAĞIZ
58.00
K.TOKAÇOĞLU
M.ZİYA ADALAR
H.ÇALIŞKAN
1
27
878344
8
14
1.40.51
8
YILKUT
4y a g
KARAKEMAL
56.00
M.P.DEMİRAP
ADNAN BALKAYA
G.ÖZERTÜRK
2
10
890060
14
13
1.49.71
9
DILCAN
4y a k
SANCAKBEYİ
56.00
B.AVERBAK
SİNAN KORKMAZ
E.KARACA
7
27
95533-4
4
17
1.42.34
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EDİTÖR
4y d a
KURTEL
58.00
F.ARSLANAP
KASIM TUMBUL
İ.YAKUT
3
40
215524
8
17
1.39.73
2
ES ESMERİM
4y k a
DÖNMEZBEY
60.00
F.YÜKSEL
İBRAHİM ATAK
CUMA POLAT
8
40
08404-2
7
14
3
KAFKASIM
4y a a
TURBO
60.00
K.TOKAÇOĞLU
ŞAHİN ULUÇ
ALİ BOZKURT
6
40
563167
8
18
1.39.17
4
GELİBOLU GELİNİ
4y a k
GELİBOLU
59.50
İ.H.KETME
MUSTAFA KAPLAN
Ö.GÜNELİ
7
39
855746
14
14
5
ALTINBARTIN
4y k a
KAIZBERT (RU)
59.00
T.YILDIZ
MUNİR GÖKÇE
E.KOCA
5
38
07135-7
6
17
6
ÖZÜMCAN
4y k k
SALTUKHAN
58.50
H.ÇİZİK
CEMAL DURMAZ
Ö.GÜNELİ
1
37
635823
16
16
7
RUMELİ HİSARI
4y k k
TURBO
58.50
M.GÜNDÜZELİ
GÜLSÜN GİRAY
D.SAV
4
37
67331-6
6
19
1.41.81
8
GÜMÜŞKAVAK
4y k k
GOBAKBEY
54.50
A.İNCİAP
MELİS KURTEL EMİN
İ.ÇAK
2
35
7061
11
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAYMAZ
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
61.00
H.ÇİZİK
ABDULKADİR CAYMAZ
FER.ÇELİK
4
31
867201
9
20
2
MAN OF STEEL
3y d e
GENERAL QUARTERS (USA)
56.00
C.TEPEAP
SELAHATTİN ÇİZİK
MUH.ÇELİK
7
29
3661
23
20
3
ASENAT
3y d d
ROCKMASTER (IRE)
53.00
F.ARSLANAP
OSMAN GÜLLÜ
E.KARACA
2
29
760243
15
13
4
KING IS BACK
3y d e
MALİ
55.00
F.YÜKSEL
ALİ CAN YAMANER
F.GEZİCİ
1
22
8744
63
16
5
UMUTŞAH
3y k e
AKINDAYIM (IRE)
55.00
H.KAPLAN
ŞEFİK ÇELİK
At Sahibi
3
27
307483
18
10
6
VIDDORA
3y a d
LION HEART (USA)
54.00
T.KERESTECİAP
MAİDE BABACAN
E.KARACA
5
29
2955
8
16
7
SON SPARTALI
3y d e
SERHAS
57.00
M.BAYDAN
MİKAİL ALTIN
M.ALTIN
6
0
00
32
18
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞİNTAY
5y a k
KURTEL
60.00
S.ÇELİKAP
H.TARIK DİKENCİK
S.ÖNDER
7
54
011106
14
18
1.23.27
2
BETONAYAK
6y a a
KAIZBERT (RU)
60.50
T.YILDIZ
ABDULLAH AVCI
N.YILDIRIM
12
49
632195
9
18
1.21.61
3
BAWEPİR
7y a a
ÖZHABER
56.50
A.İNCİAP
SEFER ÜNLÜ
E.KARACA
9
47
709309
16
12
1.31.61
4
RUDRA
5y a a
ALTAHA
58.50
H.ÇİZİK
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
Ş.ŞİMŞEK
11
45
002810
11
19
1.24.57
5
ABHER
8y k a
KARACA.5
56.50
A.SÖZEN
SELDA KARACA
MEH.KAYA
3
41
646467
22
12
1.20.76
6
TÖVBEKAR
5y k a
BİLGİN
55.00
A.KURŞUN
ERAY KOKTAY
MEH.KAYA
4
38
032322
8
19
1.23.12
7
BAŞKAN
5y a a
ÖZGÜNHAN
52.00
F.ARSLANAP
IŞIL GÜNEŞ
K.GÜNEŞ
2
32
168-0
127
17
1.50.20
8
BUĞDAY TANESİ
5y k k
HIZLITAY
52.00
Z.KARABULUTAP
MEHMET YÜKSEL
T.ÇEKİCİ
10
32
007051
11
20
1.25.16
9
İSYANCAN
5y a k
TURBO
50.00
M.HAMEDİ
MERTCAN KARAGÜL
S.O.APAYDIN
8
26
170688
114
15
10
BENİM
5y k a
BİLGİNER
50.00
C.TEPEAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
E.KARACA
1
26
19650-7
6
15
1.24.00
11
PESENŞAH
6y a a
SERTAY
50.50
A.ASLAN
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
5
29
97554-2
6
17
1.24.80
12
ALTINTUNÇ
5y k g
TOŞUR
50.00
B.AVERBAK
TÜRKAN ALTIN
G.ÖZERTÜRK
6
22
000888
85
8
1.25.09
Deauville Fransa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAVITY FORCE (GB)
4y d g
57.50
PIERRE BAZIRE
BEARSTONE STUD LIMIT
KR. BURKE
9
0
001234-
35
0
2
WAHIBA SANDS (IRE)
4y a a
57.50
CYRILLE STEFAN
STALL SALZBURG
S. STEINBERG
1
0
6-1463-
29
0
3
LLOYD (IRE)
4y d g
56.00
JACKY NICOLEAU
MARIE BOCHE
B. LEGROS
4
51
840000-
12
0
4
JACQUES COEUR (IRE)
4y a a
56.00
LUKA ROUSSEAU
JACQUES CYGLER
HA. PANTALL
5
67
150777-
34
0
5
HIGH FLYING BIRD
4y d k
56.00
ROSARIO MANGIONE
VICTORIA HAIGH
V. HAIGH
3
0
856209-
10
0
6
CRUSH ON ME
4y d k
56.00
MARC NOBILI
LERAM S.R.O.
V. LUKA
6
70
432576-
41
0
7
GRATIANE
4y a k
56.00
YOHANN BOURGOIS
B. MONTZEY
B. MONTZEY
2
74
304235-
31
0
8
MOASA
4y d k
54.50
AUGUSTIN MADAMET
ECURIE NORMANDIE PUR
MF. WEISSMEIER
8
76
441409-
28
0
9
BEST STEP
4y d k
54.50
CLEMENT GUITRAUD
R. SIEPMAN/ECURIE BI
Y. BARBEROT
7
75
054310-
11
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALEXANDER JAMES (IRE)
5y d g
62.00
STEPHANE PASQUIER
CRAIG BUCKINGHAM
AS. CROMBEZ
15
98
15-0302-
118
0
2
GOLDEN RAJSA
7y k k
60.00
ALEXIS POUCHIN
PAULINE MENGES
P. MENGES
10
94
550167-
22
0
3
FICELLE DU HOULEY
6y d k
59.50
GREGORY BENOIST
C. PELIER/G. HEBERT
Y. BARBEROT
11
93
662332-
22
0
4
DARSHANO (GER)
6y d g
59.50
MARIE VELON
STALL PRIMOS
C. BOCSKAI
9
93
253210-
18
0
5
LETTY'S MARVEL
6y d g
58.50
AUDE DUPORTE
G. BARBARIN/E. KLIMS
S. CERULIS
13
90
912921-
27
0
6
NICE TO SEE YOU
8y d a
58.00
HUGO BESNIER
JOSEPH HAYOZ
ROB. COLLET
1
89
34-0200-
22
0
7
EL MANIFICO
6y d g
57.50
MAXIME GUYON
ALAIN LOUIS-DREYFUS
D. SMAGA
16
88
139053-
22
0
8
SENATOR FROST
8y k g
56.00
ALEXANDRE ROUSSEL
ECURIE SENATOR
A. FOUASSIER
3
85
516524-
18
0
9
KINGSTOWN
4y a g
55.50
LAURA GROSSO
PIERRE BONNEFOY
Y. BONNEFOY
4
84
716104-
12
0
10
TABULARASA
6y d g
55.00
THEO BACHELOT
ECURIE NORMANDIE PUR
MF. WEISSMEIER
6
83
3-22364-
28
0
11
KING COBRA
5y d g
54.50
AURELIEN LEMAITRE
EC. FRANCK BOUCEY/JY
C. LOTOUX
7
81
222717-
22
0
12
GRACIAN (GER)
5y a a
54.00
AUGUSTIN MADAMET
HEINRICH-THEODOR BIS
W. HICKST
5
80
030207-
22
0
13
FINESS BERE
6y d k
53.50
HUGO JOURNIAC
E. DE SEROUX/SAS REG
J. BOISNARD
14
79
010005-
11
0
14
BOBYDARGENT
5y k g
53.50
EDDY HARDOUIN
ECURIE MATHIEU OFFEN
JP. GAUVIN
8
79
218046-
22
0
15
VIVI BONNEBOUILLE
4y d k
53.00
ANTHONY CRASTUS
ECURIE CEHEL
ROD. COLLET
2
78
601360-
18
0
16
MYFRIENDRICH (GB)
7y k g
53.00
CORALIE PACAUT
HUBERT DE WAELE
D. DE WAELE
12
78
471345-
12
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CASSAL (IRE)
4y a g
58.00
EDDY HARDOUIN
MARTIN BLAHA
V. LUKA
5
73
654-
27
0
2
BADEN ROCKS
4y a a
58.00
THEO BACHELOT
C. HOLSCHBACH/O. POS
H. BLUME
13
81
223822-
27
0
3
BIRTHDAY TIC
4y k g
56.50
QUENTIN PERRETTE
PATRICE LENOGUE
O. REGLEY
12
0
060-
32
0
4
GOLD PALACE
4y d g
55.50
JULES MOBIAN
LAURENT LOISEL
L. LOISEL
9
0
6-
75
0
5
OCEAN CHOP
4y d g
56.50
ADELINE MEROU
OLIVIER DE MONTZEY
O.DE MONTZEY
14
0
2-
25
0
6
RUSHDY (IRE)
4y d g
58.00
AURELIEN LEMAITRE
FRANCOIS SAINT-ANDRE
P&F. MONFORT
3
70
4050-
115
0
7
WATCHMEN
4y d g
58.00
STEPHANE PASQUIER
ANTOINETTE TAMAGNI
F. CHAPPET
11
0
330575-
39
0
8
AS DE JUILLEY
4y d g
58.00
CYRILLE STEFAN
ALFRED ZIMMER
Y. VOLLMER
2
0
84-
19
0
9
DILAR (GB)
4y d k
56.50
GREGORY BENOIST
GERARD AUGUSTIN-NORM
S. NIGGE
6
77
63204-
39
0
10
LOUGIE LOUP
4y a k
54.00
BENJAMIN MARIE
ECURIE DE LA BAIE
R. GROCHOWICKI
7
0
09-00-
12
0
11
HONEYMOON
4y k k
56.50
YOHANN BOURGOIS
ROSEL EDWARDSSON GIR
R. EDWARDSSON GIRON
15
0
08-
22
0
12
FRAOULA
4y a k
52.50
MEGANE PESLIER
MARIE-BENEDICTE FOUG
D. SMAGA
1
0
3-
127
0
13
MAFALDA STORY
4y y k
55.00
AMBRE MOLINS
Y. FOUIN
Y. FOUIN
4
0
6-
23
0
14
MINIE
4y k k
56.50
EMMANUEL ETIENNE
BRIGITTE MARIE
P. VAN DE POELE
8
0
9-
22
0
15
ALIKOVA (GB)
4y d k
56.50
MAXIME GUYON
WERTHEIMER FRERE
FRE. HEAD
10
70
29825-
22
0
16
PAPIER PEINT
4y a k
54.50
SEBASTIEN MAILLOT
ECURIE LM
J. SOUDAN
16
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPEEDYWELL
6y d g
60.00
CYRILLE STEFAN
BENJAMIN BOSSERT
B. BOSSERT
7
53
953332-
19
0
2
MAHER SENORA
10y a a
60.00
JEROME CABRE
ECURIE HARAS DES SEN
D. FECHNER
5
53
404260-
22
0
3
PLENTY CITY
6y d g
59.50
AURELIEN LEMAITRE
ECURIES DE LA ROUSSI
H. FORTINEAU
14
52
241522-
22
0
4
GRACE OF CLIFFS
5y d k
59.50
MARC NOBILI
MICHEL GHYS
J. HENDRIKS
13
52
054513-
26
0
5
RISE HIT
7y d g
59.50
TRISTAN BARON
DANIEL DUMOULIN
M. ROSSEEL
11
52
010600-
44
0
6
ELEGANT ART
4y d g
59.50
MAXIME GUYON
TROIS MILLE
S. CERULIS
8
52
786027-
13
0
7
SWEET CITY
6y a a
59.00
ALEXIS POUCHIN
THIERRY DE VLAMINCK
T. DE VLAMINCK
3
51
409081-
34
0
8
GREEN BAY
7y y g
59.00
EMMANUEL ETIENNE
SANDRA HEUMER
P. VAN DE POELE
16
51
7-80239-
22
0
9
NORTHERN FOX (GER)
6y a g
59.00
THEO BACHELOT
NURI OZDOGAN
D. FECHNER
10
51
10-0050-
38
0
10
IGGY CHOP
7y d g
58.50
SEBASTIEN MAILLOT
BRUNO TOUZEAU
C. BOUTIN
6
50
800077-
13
0
11
SNOWY SUNDAY
7y a g
57.50
HUGO BESNIER
FRANK SHERIDAN
F. SHERIDAN
9
47
07-3664-
18
0
12
INTO THE ROCK (GB)
9y d k
57.00
ANTHONY CRASTUS
REMY MEDER
M. KREBS
15
46
450756-
19
0
13
MAEGHAN
6y d k
56.50
BERTRAND FLANDRIN
TROIS MILLE
S. CERULIS
2
45
478405-
17
0
14
REINE DE LUNE
5y k k
56.00
LUDOVIC BOISSEAU
SEBASTIEN MORINEAU
S. MORINEAU
12
44
053943-
11
0
15
GRISBI (GB)
6y k g
55.50
GREGORY BENOIST
CAMILLE COLLET-VIDAL
ROB. COLLET
1
43
731009-
34
0
16
MISTER MARIO
5y d g
53.50
AXELLE NICCO
JEAN ROLLIN
BR. BEAUNEZ
4
42
900020-
13
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NIGHTDANCE MAN (GER)
5y a g
58.00
QUENTIN PERRETTE
HEDI GHABRI
H. GHABRI
7
69
213005-
17
0
2
PLATEADO
5y d g
57.50
CLEMENT GUITRAUD
ANGELA KURTH
Y. BARBEROT
10
75
609740-
11
0
3
TIRANO (IRE)
8y d g
57.50
AUGUSTIN MADAMET
GUIDO-WERNER-HERMANN
W. HICKST
5
89
103-23-2-
21
0
4
SMART COOKIE
5y d k
55.00
PERRINE CHEYER
G. LINSOLAS/A. BARDI
C. ESCUDER
1
77
137210-
52
0
5
SUNLIGHT
5y a k
56.50
THIBAULT SPEICHER
TORSTEN RABER
N. CAULLERY
8
79
0-4185-3
6
0
6
SURREY WARRIOR (USA)
5y d g
56.00
YOHANN BOURGOIS
ALIDA BLUME
H. BLUME
6
0
201217-
33
0
7
CAVAN JOA
7y a k
54.50
ALISON MASSIN
JEAN DE CHEFFONTAINE
JP. GAUVIN
3
78
931039-
23
0
8
ALLAMFO HUN
5y d g
56.00
MARC NOBILI
NYIRSEGI ISTALLO
V. LUKA
9
0
321-470-
62
0
9
BISCAYA STORM (GB)
5y d g
56.00
EMMANUEL ETIENNE
GERALDINE REILLE-VIL
BUTEL & BEAUNEZ
11
0
119036-
127
0
10
THE WAY OF BONNIE (IRE)
6y d g
56.00
PIERRE BAZIRE
STALL SALZBURG
S. STEINBERG
4
0
535-626-
103
0
11
SUCCESSOR (IRE)
8y d g
54.50
STEFANIE KOYUNCU
STALL WOLLIN
C.VON DER RECKE
2
0
5531-11-
117
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HERTSHAAN
5y d g
60.00
ANTHONY CRASTUS
GILDAS MARTIN
F. MONNIER
1
65
294550-
22
0
2
DEER BERE
8y d g
60.00
MAXIME GUYON
ECURIES SERGE STEMPN
P&J. BRANDT
11
65
014022-
22
0
3
MEZIDON
8y k g
58.00
AUDE DUPORTE
JEAN-LOUIS BOUYENVAL
D&P. PROD'HO
14
64
110094-
22
0
4
FORBIDDEN CITY
6y d a
59.50
AURELIEN LEMAITRE
P. THOMSON/D. BOND
S. CERULIS
10
64
943243-
22
0
5
DALSTAR
8y k k
58.50
GREGORY BENOIST
RICHARD REYNOLDS
P. VAN DE POELE
15
62
975419-
22
0
6
MAKENZO
6y d g
58.50
THEO BACHELOT
NATHALIE MICHLER
M. KREBS
3
62
972530-
22
0
7
FOFO
5y a a
55.50
MEGANE PESLIER
ALAIN LOUIS-DREYFUS
D. SMAGA
7
62
034845-
22
0
8
CLEOSTORM
5y a k
56.50
ANNA VAN DEN TROOST
HANS DECLERQ
T. VAN DEN TROOST
16
61
440840-
18
0
9
SIMSONG
6y d g
57.50
HUGO BESNIER
STALL GATTOPARDO
S. SMRCZEK
5
59
733386-
22
0
10
DIRTY DOZEN
5y k g
56.50
ALEXIS POUCHIN
MILLENNIUM HORSES SR
D. SCHOENHERR
4
57
709920-
22
0
11
AFRICAN FABLE (GB)
5y d k
56.50
SEBASTIEN MAILLOT
JOSEPH HAYOZ
ROB. COLLET
12
57
004000-
51
0
12
LADY ARKADINA
5y d k
54.50
AXELLE NICCO
PIERRE BONNEFOY
Y. BONNEFOY
13
56
890334-
10
0
13
RAVEN RIDGE (IRE)
10y d g
55.50
MATHIEU ANDROUIN
STEPHANE GOUVAZE
S. GOUVAZE
2
55
211653-
18
0
14
PENNBLE
8y a g
55.50
YOANN ROUSSET
A.BAILLIF/C.RESTOUT
C. RESTOUT
6
55
3-5-751-0-
32
0
15
ROSE ABELLA (GB)
9y d k
55.00
TRISTAN BARON
A. LAJON/J. BAYON/N.
N. PAYSAN
8
54
194946-
22
0
16
AVEC LAURA (GB)
8y a g
54.50
STEPHANE PASQUIER
EIRL MYRIAM BOLLACK-
M. BOLLACK-BADEL
9
53
859005-
44
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAKTAVA
6y d g
60.00
STEPHANE PASQUIER
DAVID SMAGA
D. SMAGA
9
77
309074-
22
0
2
MORCOTE (SWI)
6y d g
58.50
MARIE VELON
STALL JOINT VENTURE
C. BOCSKAI
12
77
000523-
22
0
3
SA SAL (GER)
5y a a
60.00
MARTIN SEIDL
STALL STERNSTUNDE
L. HAMMER-HANSEN
1
77
400567-
22
0
4
ROBIN DU BOIS
5y d g
60.00
AURELIEN LEMAITRE
HUBERT BRENCKLE
C. BOCSKAI
15
77
514100-
28
0
5
PHAROA
5y d g
60.00
ARNAUD BOURGEAIS
G. GUILLARD/J. DUBOI
JPH. DUBOIS
11
77
008021-
22
0
6
TILDA (IRE)
5y d k
58.00
AUGUSTIN MADAMET
ANDRE FABRE
A. FABRE
10
75
23-0867-
32
0
7
MANSOUN
6y d g
58.50
EDDY HARDOUIN
ECURIES SERGE STEMPN
C. BOUTIN
7
74
111335-
22
0
8
VERSAILLES (GB)
4y d g
58.50
MATHIEU ANDROUIN
CLAIRE TAUPIN
G. TAUPIN
6
74
77-19-
127
0
9
ROSISSIM
5y d g
56.50
CORALIE PACAUT
LEGEND RACING CLUB
V. SARTORI
8
73
055900-
22
0
10
STORMY
7y a g
57.00
MAXIME GUYON
MARIE-CLAIRE ELAERTS
S. CERULIS
16
70
020114-
22
0
11
KATDAR
5y k g
57.00
ALEXIS POUCHIN
ROBIN SCHOOF
R. SCHOOF
5
70
840003-
22
0
12
ROCK OF BROCKTON
4y k g
54.50
CLEMENT GUITRAUD
GEMINI STUD
Y. BARBEROT
3
70
2198-
27
0
13
BRAZING
5y d g
56.50
THEO BACHELOT
FINN BLICHFELDT
P&J. BRANDT
2
69
784830-
28
0
14
SWEET MASTER
5y d g
56.00
STEPHANE LAURENT
STALL HEIDEKRAUT
W. HIMMEL
14
68
640230-
35
0
15
SHIKAMI (IRE)
5y k g
54.00
AMBRE MOLINS
FRANK SHERIDAN
F. SHERIDAN
4
67
600180-
28
0
16
IAN DE DAVERT
4y d g
55.00
HUGO BESNIER
CHRISTIAN BOCKELMANN
D. FECHNER
13
66
787081-
22
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PULL A FREDDIE (FL)
3y d e
53.50
LEONEL REYES
305 SOLUTIONS, INC.
RAMON MINGUET
1
0
0
0
2
THOROVER (FL)
3y a e
53.50
JOSE L. ORTIZ
SOLDI STABLE LLC
GILBERTO ZERPA
2
52
734
29
0
3
JR SPEED (KY)
3y d e
53.50
PACO LOPEZ
VEB RACING STABLE CO
VICTOR BARBOZA, JR.
3
55
52
20
0
4
SPEIGHT (KY)
3y k e
53.50
LUIS SAEZ
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD A. PLETCHER
4
54
93
26
0
5
EXXTOP (KY)
3y a e
53.50
TYLER GAFFALIONE
SILVER TRAIL STABLES
GUADALUPE PRECIADO
5
56
7227
20
0
6
TORQUE (KY)
3y d e
53.50
COREY J. LANERIE
AVERAGE JOE RACING S
JEFF ENGLER
6
0
0
0
7
NOTHIN' MIZZEN (CA)
3y k e
53.50
CRISTIAN A. TORRES
HEINZ J. STEINMANN
JOSE A. GALLEGOS
7
0
0
0
8
BONNO (FL)
3y k e
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
8
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLESSED BEAST (FL)
4y a k
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
1
58
796463
20
0
2
MYFIRSTEXWIFE (KY)
4y k k
53.50
LEONEL REYES
BRUNO SCHICKEDANZ
SANDRA MATIER
2
58
188158
20
0
3
MS BIG SPRING (FL)
4y a k
53.50
TYLER GAFFALIONE
FAWKES RACING, INC.
DAVID FAWKES
3
54
434744
20
0
4
SOCIALLY ASTRAY (FL)
5y a k
53.50
JUNIOR ALVARADO
MYRON R. WILSON
ANTONIO SANO
4
53
428371
12
0
5
ITSENOUGH (FL)
4y d k
53.50
CRISTIAN A. TORRES
HENCO, INC. AND TMB
HENRY COLLAZO
5
50
156786
20
0
6
MY LITTLE ROSE (FL)
4y a k
53.50
COREY J. LANERIE
WILLIAM L. AND CORIN
SCOTT D. ACKER
6
53
4-5101
28
0
7
SHES ONE MAD MOMMA (FL)
6y a k
53.50
VICTOR LEBRON
MARCELO CUITO RACING
MARCELO CUITO
7
42
456972
20
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INTEREST (KY)
4y d k
53.50
JESUS M. RIOS
DANIEL C. HURTAK
DANIEL C. HURTAK
1
66
275080
12
0
2
SCATNAP (KY)
8y d k
53.50
COREY J. LANERIE
BROAD STREET RACING
JANE CIBELLI
2
83
436294
12
0
3
OBLIO'S WISH (FL)
5y a k
53.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
PALM BEACH RACING PA
CARLOS A. DAVID
3
72
163660
30
0
4
WATCHIN THE WHEELS (KY)
5y d k
53.50
EMISAEL JARAMILLO
MICHAEL NAPOLI
KELLY J. BREEN
4
73
8-07420
30
0
5
NYMUE'S TREASURE (FL)
6y d k
53.50
PACO LOPEZ
I R RACING STABLE
MARY E. EPPLER
5
55
7-67343
34
0
6
LILLIE'S HEAT (KY)
5y d k
53.50
CARLOS D. LUGO
RODERICK R. RODRIGUE
RODERICK R. RODRIGUEZ
6
68
268-109
30
0
7
SWEET STORY (FL)
8y a k
53.50
LUIS SAEZ
ROD GARCIA, INC.
RODOLFO GARCIA
7
75
957384
30
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DESCENTE (ON)
5y d k
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
WALDER RACING
PETER R. WALDER
1
84
124111
34
0
2
ETANA (KY)
4y d k
53.50
COREY J. LANERIE
ACKER, SCOTT D. AND
SCOTT D. ACKER
2
66
916541
30
0
3
DANA GRACE (KY)
5y d k
53.50
LUCA PANICI
REEVES THOROUGHBRED
KATHERINE RITVO
3
70
232316
34
0
4
TIZ POSSIBLE DEAR (FL)
6y d k
53.50
PACO LOPEZ
PARADISE FARMS CORP.
PETER R. WALDER
4
84
116114
27
0
5
FREE TO FLY (KY)
5y d k
53.50
LUIS SAEZ
J. KENT SWEEZEY
J. KENT SWEEZEY
5
76
304117
42
0
6
WITCH HUNTER (NY)
4y a k
53.50
EMISAEL JARAMILLO
GARY G. JACKSON
GARY G. JACKSON
6
68
221304
42
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:38
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EMIT (KY)
3y d e
55.50
MARCOS MENESES
DANIEL PITA
DANIEL PITA
1
51
63617
36
0
2
SAVATIANO (FL)
3y a g
53.50
LUIS SAEZ
DAVID S. ROMANIK, AN
RONALD B. SPATZ
2
44
1746
23
0
3
HEAVENLY BLESSING (FL)
3y d e
54.50
LEONEL REYES
J STABLES LLC
RODERICK R. RODRIGUEZ
3
59
662443
21
0
4
COMPETITIVE HERO (NY)
3y d g
55.50
COREY J. LANERIE
PARKLAND THOROUGHBRE
FERNANDO ABREU
4
49
453714
41
0
5
FLORALA AL (FL)
3y d e
54.50
JESUS M. RIOS
FLYING FINISH FARM
RORY C. MILLER
5
39
835185
77
0
6
GEGE CONQUEST (KY)
3y a e
53.50
JUNIOR ALVARADO
CAMMAROTA RACING LLC
ANTONIO SANO
6
40
392167
55
0
7
KING TARZAN (FL)
3y d g
54.50
EDGAR S. PRADO
JOEL W. SAINER
J. DAVID BRADDY
7
36
81577
21
0
8
KICKS ON SIXTY SIX (KY)
3y k g
54.50
EDGARD J. ZAYAS
IMAGINARY STABLES
ANTONIO SANO
8
53
16634
23
0
9
UNCAPTURED SOLDIER (FL)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
JULIAN DE MORA
JORGE DELGADO
9
57
61
28
0
10
TOP BOSS (FL)
3y d g
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
D AND D STABLE
JULIO R. CARTAGENA
10
67
145634
36
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:09
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
APACHE (FL)
4y a a
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
DENNIS POHL
LEON J. MCKANAS
1
78
451131
15
0
2
TIO WIL (KY)
4y a a
53.50
EDGARD J. ZAYAS
NME 56 LLC
MARCIAL NAVARRO
2
77
135311
35
0
3
MOONOVERTHEBAYOU (LA)
5y a g
53.50
CRISTIAN A. TORRES
JEFFREY LAMBERT
ROBERT B. HESS, JR.
3
83
541522
41
0
4
RESERVENOTATTAINED (KY)
5y a g
54.50
PACO LOPEZ
BLACKACRE FARMS, INC
MICHAEL YATES
4
89
813331
28
0
5
GANGLY (FL)
4y d a
53.50
TYLER GAFFALIONE
JEFFREY LAMBERT
ROBERT B. HESS, JR.
5
83
716231
43
0
6
SANDYS BLAZE (FL)
4y d a
53.50
JUNIOR ALVARADO
MYRON R. WILSON
ANTONIO SANO
6
72
711255
50
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
C. P. A. GENIUS (FL)
3y a e
53.50
EMISAEL JARAMILLO
WSB INVESTMENTS INC.
PERNEL BAGWANDEEN
1
54
341466
21
0
2
NITRO TIME (KY)
3y a e
54.50
TYLER GAFFALIONE
FRANK CARL CALABRESE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
2
52
401
19
0
3
EXCHANGE DAY (FL)
3y a e
54.50
LUIS SAEZ
DAVID E. MELIN, LEON
EDWARD PLESA, JR.
3
69
175311
21
0
4
OUR HOISTED MAST (KY)
3y k g
53.50
VICTOR LEBRON
SECOND CHANCE STABLE
ANTHONY PECORARO
4
55
713457
23
0
5
MR TINGLES (FL)
3y a e
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
OAKLEAF FARM
TAMARA L. LEVY
5
35
766665
21
0
6
UNDER THE COUVERS (KY)
3y d e
54.50
JOSE L. ORTIZ
GENSTAR THOROUGHBRED
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
6
64
647-1
5
0
7
ALABAMA SLAMMER (FL)
3y d g
54.50
EDGARD J. ZAYAS
ASTERACE GROUP, LLC
GEORGINA BAXTER
7
66
1
64
0
8 Ocak 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Deauville Fransa, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Deauville Fransa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:50 deauville fransa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:05 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 8 ocak 2021 cuma at yarışı bülteni, 8 ocak 2021 at yarışı programı, 8 ocak 2021 tjk yarış programı, 8 ocak 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 8 ocak 2021 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 8 ocak 2021 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, deauville fransa at yarışı bülteni, 8 ocak 2021 deauville fransa at yarışı bülteni, günün deauville fransa at yarışı bülteni, bugün deauville fransa at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 8 ocak 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni