Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SÜERDEM
4y k a
BERKOŞ
60.00
G.KOCAKAYA
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
1
50
117663
14
16
1.40.04
2
KARAMIH
4y a a
KARAKEMAL
59.00
B.KURDU
FARUK ATEŞ
A.ÖKSÜZLER
8
48
036455
32
14
1.38.05
3
UĞANBİKE
4y k k
GÜNDENİZ
57.50
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
SEYİT GÖKÇE
4
45
431053
13
17
4
KIRYAMAN
4y a a
VOLGABEY
54.50
D.PALAUR
A.FERHAT KÜÇÜKER
A.COŞKAN
2
39
534451
13
20
1.38.76
5
DAİMON
4y a a
HABERKAN
52.50
A.C.DAĞDEVİREN
FEYZİ GÖNÜLTAŞ
R.ALTUNBAŞ
6
35
231446
13
17
1.41.84
6
İPKİNHAN
4y k a
JOKER
52.50
A.OLUK
BAHADIR YILMAZ
S.M.ÇETİNSÖZ
7
35
272516
14
19
1.38.52
7
KRALİOVA
4y a k
SÜRŞAN
51.00
N.AVCİ
SÜRMELİ KARACA
M.Y.AKKEYİK
3
32
705264
13
13
1.39.94
8
MÜZEKKAR AĞA
4y a a
SERTAY
50.00
MER.ÇELİKAP
HÜSEYİN ŞİMŞEK
E.KOÇAK
5
28
107794
85
15
9
OZANEFE
4y a a
OYMAKBEYİ
50.00
H.ŞİMŞEK
SEDAT ALTUNKILINÇ
R.ALTUNBAŞ
9
25
29096-5
7
13
1.44.78
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALASKAN LADY
3y a d
BOSPORUS (IRE)
58.00
M.TARHAN
HAKAN SÖNMEZ
T.KARADUMAN
11
0
34
89
18
1.17.20
2
AŞANKIZ
3y a d
ADONİSE
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ALİ SOYKAN
MEH.KAYA
2
29
022563
14
16
3
FIRE CANDY
3y d d
REY DE CAFE (USA)
58.00
A.OLUK
ASLAN SAVAŞAN
B.SOYSAL
10
0
8
21
19
1.20.34
4
GÖLYAZI
3y d d
PAN RIVER
54.00
Y.ARASAP
ANGELİCA SAYGIN
B.ÖZGÜR
4
0
0
20
5
GÜRBÜZÜN GÜLÜ
3y d d
HANBEŞ
58.00
N.ŞEN
BURHAN ŞEN
B.ÖZGÜR
6
10
86884
14
15
1.17.00
6
HORİZON
3y d d
BELMONT
58.00
K.TOKAÇOĞLU
V.GARO KUYUMCİYAN
S.Z.A.MİNASOĞLU
8
33
8502
14
16
1.17.44
7
MAHSUS MAHAL
3y d d
HAKEEM (USA)
58.00
M.GÖNÜLTAŞ
NECATİ ÇİFTÇİOĞLU
Y.BULUT
5
7
0889
14
16
1.20.39
8
MERMAID
3y k d
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
C.GÖKÇEAP
KOSTANTİNOS MAKRİ
H.KURT
9
0
60
14
18
1.19.57
9
MIA SOLE
3y a d
UTOPIA (JPN)
58.00
S.ÖZEN
MUSTAFA BERBEROĞLU
M.YAPAROĞLU
3
8
060655
14
13
1.16.73
10
NINALIS
3y a d
CARDINAL PIONEER
58.00
D.PALAUR
MEHMET ESMER
MUT.KAYA
7
28
395328
14
12
1.17.06
11
PENNYWISE
3y a d
THREE VALLEYS (USA)
58.00
B.KURDU
HAKAN PİRPİR
Y.PETEK
1
18
945
18
17
1.16.70
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜNGÖR AĞA
7y k a
AKMERT
60.00
Y.ARASAP
MELAHAT BAGUÇ
T.ATEŞ
7
85
85188-6
6
17
2.22.69
2
BERATBEY
6y k a
DOĞANGÜN
59.00
E.EMRE DOĞRUAP
CEMAL YILDIZ
M.KAPLAN
4
83
054550
12
12
2.19.90
3
BEYAZ KULE
6y d k
UFUKBİR
59.00
MER.ÇELİKAP
ELİF KAYA
A.ATAŞ
1
83
415161
13
20
2.26.15
4
VASEEM
6y a a
TARHAN
59.00
Ç.OK
M. FUNDA SARPYALÇIN
A.ÖCAL
3
77
684354
11
14
2.25.01
5
TURGUT USTA
7y k a
KAFKASLI
56.00
G.KOCAKAYA
İBRAHİM HALİL DENİZ
T.TEMİZER
5
71
152214
12
19
2.21.18
6
CATCH MONEY
7y k a
GÜNTAY
53.50
H.ŞİMŞEK
SEDAT ALTUNKILINÇ
R.ALTUNBAŞ
2
66
55226-3
4
17
2.23.92
7
TAMAHKAR
5y k a
KANMANHAN
53.50
N.AVCİ
FİKRET KANMAN
Y.AÇIL
6
66
031113
11
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜMBÜRGÜMBÜR
9y a a
KAIZBERT (RU)
57.00
A.ÇELİK
ENGİN ALAGÖZ
M.AYDINALP
4
119
212126
14
20
1.51.50
2
ROMEO
5y d a
OYMAKBEYİ
57.00
M.ÇİÇEK
FUNDA PAMUK
HAL.KAYA
2
95
662257
42
17
1.52.12
3
TOROSDAĞI
6y a a
KAIZBERT (RU)
57.00
K.TOKAÇOĞLU
METE ÇELİK
Ç.DEMİR
3
93
31111-1
6
20
1.52.47
4
ÜNALAMCA
6y a a
HÜRBATUR
57.00
ADEM ŞEN
ELİF KAYA
A.ATAŞ
1
89
55427-4
4
13
1.52.77
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DAYKOMIO
3y d e
REY DE CAFE (USA)
57.00
E.EMRE DOĞRUAP
MEHMET ESMER
MUT.KAYA
3
48
446154
14
18
1.15.80
2
STEEL CLAW
3y a e
CARDINAL PIONEER
55.00
C.GÖKÇEAP
NAFİZ ÇELİK
M.ÇAM
5
42
234162
11
18
1.16.21
3
FINDIKKIRAN
3y d d
MENDIP (USA)
56.00
ADEM ŞEN
ELİF KAYA
A.ATAŞ
9
40
561335
91
17
1.15.08
4
HAVE A NICE TRIP
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
53.00
M.KAYİŞAP
EKREM BEŞERLER
Y.PETEK
4
40
851741
11
20
1.15.85
5
GÜZİNKA
3y d d
TOROK (IRE)
53.50
Ç.OK
AYŞE TEZCAN
A.ÖMEROĞLU
2
35
31
14
20
1.18.16
6
BIG FARRIER
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
53.00
A.OLUK
A. ALPER SİLSÜPÜR
C.ŞAMLI
6
34
663466
35
14
1.15.74
7
ÇALIKUŞU
3y d d
ZANJERO (USA)
52.50
N.AVCİ
HATİCE BAKANER
HAL.KAYA
7
33
146758
20
15
1.15.82
8
REAL KING
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
50.50
A.KÜRÜNDÜK
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
R.ALTUNBAŞ
8
29
463
11
17
1.16.07
9
UĞURKANBEY
3y d g
DEĞİRMENDERELİ
50.00
F.HİMAP
ORHAN KİBAR
G.HALKATAŞ
1
23
4408-7
4
15
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA MERDAN
4y d a
KURTINIADIS (IRE)
63.00
G.KOCAKAYA
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
9
53
921721
13
20
2.22.67
2
LORD OF TIME
4y d a
SEA HERO (USA)
63.00
M.ÇİÇEK
ERAY KOKTAY
S.YANIK
11
53
841235
20
17
3
ONURBEY
4y d a
DERVİŞ AĞA
60.00
E.EMRE DOĞRUAP
ŞEREF AKIN
Ü.BOZKURT
4
53
066053
14
8
4
URLA ZAMANI
7y d a
ARCHANGE D`OR (IRE)
59.50
M.KAYİŞAP
MEHMET E. ÇÖKMEZ
G.HALKATAŞ
5
48
117448
11
16
2.18.64
5
BAŞ BELA
4y d a
SİLSÜPÜR
58.00
MAHİR ŞAHİNAP
MEHMET GÜZEL
M.CÜCEL
6
47
218436
11
16
2.16.20
6
GÜRSUHAN
4y d a
KANEKO
57.00
A.C.DAĞDEVİREN
MAHMUT AKARSU
R.YILDIZ
8
41
131666
14
17
7
OASIS
5y a a
DİNYEPER (GB)
58.00
A.KÜRÜNDÜK
MEHMET KARAARSLAN
H.DURMUŞ
1
39
467257
21
10
2.18.61
8
VICTORY WAY
4y d a
REY DE CAFE (USA)
56.00
GÖKH.GÖKÇE
OZAN YARALI
V.KELLECİ
3
39
65212-3
7
18
9
PETTIT BLUE
5y d a
PRESSING (IRE)
55.50
D.PALAUR
ALOŞ YILDIRIM
C.YILDIRIM
10
34
332331
21
20
2.17.86
10
GUR KHAN
5y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
54.50
ADEM ŞEN
BÜLENT KOTAN
Y.AÇIL
12
32
50096-6
7
9
2.16.16
11
NIGUEL
4y a a
OCEAN CREST (USA)
50.00
F.KARAKURTAP
AYŞE TEZCAN
A.ÖMEROĞLU
13
29
566605
13
14
2.16.50
12
COAST GUARD
4y d a
SRI PEKAN (USA)
50.00
O.GÜDENAP
YILMAZ TÖRÜN
S.M.ÇETİNSÖZ
7
23
988957
18
10
13
RED SUN
5y a g
KANEKO
50.00
F.HİMAP
FARUK ATEŞ
A.ÖKSÜZLER
2
17
579953
21
4
2.18.97
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARTVİN BEYİ
4y a a
ODİNHAN
58.00
H.POLAT
TAYLAN TOSUNOĞLU
A.GÜRGÖZE
7
0
0
91
19
2
CANAKTAŞHAN
4y k a
GOBAKBEY
58.00
M.DOĞAN
SABRİ AKTAŞ
İ.SAYIS
3
5
50750
10
15
1.42.09
3
ÇAPKIN EMİR
4y a a
GOBAKBEY
58.00
R.DOĞAN
İMAM KATI
C.LAÇO
13
16
670847
10
10
1.25.87
4
ÇİRKİN KRAL
4y a a
ATEŞTOPU
58.00
H.PARILDAR
ZEKİYE DOĞANTÜRK
İ.SAYIS
5
25
340
87
17
5
DEMBABA
4y a a
GOBAKBEY
58.00
İ.KATI
MUSTAFA DOĞAN
Ş.OLĞAÇ
16
20
985432
10
13
1.31.63
6
DEMİRMÜNİR
4y k a
DEMİRKAZIK
58.00
N.ALTIN
OSMAN TEKİNALP
D.H.ÖZEL
14
9
608580
25
14
1.36.52
7
HAKİMBABA
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
F.YARDIMCI
AHMET KILIÇCIOĞLU
F.E.AKIL
1
15
35700
10
15
8
KARAOĞLANBEY
4y a a
YILMAZER
55.00
B.BEKTAŞAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.E.KARAKURT
11
25
433232
10
18
1.26.43
9
KOCA İSKENDER
4y a a
GOBAKBEY
58.00
KEMAL KURT
M.EMİN DİLDAŞ
K.YILDIZ
4
9
8070
10
16
10
NEVHAN
4y a a
BOLKAR
56.00
M.P.DEMİRAP
YUNUS ADVAN
M.KEKLİK
6
22
427328
10
16
1.24.67
11
ÖMÜR VE MASAL
4y a a
BERKSOY
58.00
E.KILIK
MEHMET KARAARSLAN
A.GÜRGÖZE
8
13
974677
10
13
1.29.81
12
RADYASON
4y k a
SAĞANAK
55.00
İ.KATARAP
ABDULKADİR DURMAZ
M.KARALI
10
0
08
10
18
1.37.43
13
TUMBULAYDIN
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
M.E.DOĞANAP
LETİF DOĞAN
D.H.ÖZEL
15
0
50
10
18
14
YEŞİL DENİZ
4y k a
ATEŞTOPU
58.00
V.KIZMAZ
FERİDUN GÜNDÜZ
M.ARSLAN
2
23
950920
10
12
1.28.22
15
GÜLBAHÇEM
4y k k
YALÇINER
52.00
T.YILMAZAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
M.BALTA
12
9
456406
21
7
1.27.27
16
UNUTBENİ
4y k k
BERKSOY
53.00
İ.AKYAVUZAP
ABDULKADİR CIZLAK
D.H.ÖZEL
9
0
0
38
19
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOP GUN
3y d g
THREE VALLEYS (USA)
60.00
H.İ.AKKAYA
MAHMUT KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
7
33
622214
24
19
1.26.37
2
MİRZEBİN
3y a e
INDIAN DAYS (GB)
58.50
H.POLAT
MEHMET DEMİR
K.YILDIZ
9
30
735224
14
18
1.25.05
3
NOVY URENGOY
3y d e
MOHICANS SON
58.50
V.KIZMAZ
MEHMET ŞİMŞEK
A.GÜLLÜ
2
30
2352-1
7
20
1.25.03
4
LEZGİN HAT
3y d e
KING'S PLEASURE
57.50
N.ALTIN
MEHMET GARİP BECENE
A.TOPRAK
8
28
5510
14
19
5
ÜNLÜ KARTAL
3y d d
UTOPIA (JPN)
57.00
S.KAPLAN
SELAMİ ÜNLÜ
M.BALTA
1
27
94152
10
18
6
INVINCIBLE LADY
3y d d
HAKEEM (USA)
53.50
T.YILMAZAP
REŞİT DEMİR
K.YILDIZ
10
26
621672
14
17
7
JUST BABY
3y d d
YONAGUSKA (USA)
56.50
F.YARDIMCI
ALİ BAKIR
İ.SAYIS
3
26
355335
14
14
8
KISMETLİ
3y a d
KADİR BABA
54.00
İ.AKYAVUZAP
AHMET BABACAN
CUDİ ÖZKAN
6
25
886139
10
18
1.25.78
9
KING ADWARD
3y d e
PRESSING (IRE)
53.50
B.BEKTAŞAP
SİNAN ÇOBAN
M.KILINÇ
4
23
45716-5
7
18
10
VODİNA
3y d d
TALIP HAN (IRE)
55.00
KEMAL KURT
EGE BEŞERLER
A.E.KARAKURT
5
23
217380
14
16
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMİRBAŞ
4y d a
ZANJERO (USA)
60.00
İ.KATARAP
UĞUR KAZANCI
F.E.AKIL
4
44
301610
14
19
1.22.24
2
OTANTİK
7y k g
BOSPORUS (IRE)
62.00
M.ÜNLÜ
SAHDUN KAYA
M.KARALI
3
40
041807
28
17
1.23.30
3
TONY OBELIX
6y d a
ROYAL ABJAR (USA)
60.50
N.ALTIN
MUSTAFA ÜNLÜ
A.GÜRGÖZE
15
37
353617
31
19
1.21.03
4
DYNAMITE HARMONY
4y d a
CUVEE (USA)
56.50
V.KIZMAZ
ZEKİYE DOĞANTÜRK
H.ŞİMŞEK
5
31
128359
16
15
1.24.91
5
DELİ İMPARATOR
6y d a
BORS
57.00
R.DOĞAN
MUHAMMET FELHAN
A.E.KARAKURT
12
30
000480
31
6
1.22.39
6
HERO ADMIRAL
7y d a
BOSPORUS (IRE)
57.00
F.YARDIMCI
YÜKSEL CELİM
A.E.KARAKURT
2
30
606497
17
5
1.20.92
7
SPRING THE SUN
4y a a
SON OF SUN
56.00
M.DOĞAN
HAŞİM TINAS
M.KEKLİK
9
30
898680
14
12
8
GREEN VOILETTE
5y a k
GREEN GÖNEN
53.50
İ.AKYAVUZAP
FETHİ ÇİZİK
F.E.AKIL
11
27
39514-6
5
18
1.25.17
9
MAJOR TROWBACK
4y a a
CUVEE (USA)
51.50
M.E.DOĞANAP
SİNAN KILINÇ
F.E.AKIL
13
27
069690
31
14
1.23.08
10
FALL THE SUN
6y a g
BOSPORUS (IRE)
55.00
E.KILIK
MEHMET YAVUZ
D.H.ÖZEL
6
26
972250
10
17
1.22.52
11
PIRATE KING
4y k a
DAI JIN (GB)
53.50
H.ALTUNKILIÇ
ABDULHAMİT YARDIMCI
M.KEKLİK
10
25
661300
14
17
12
POWER STORM
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
52.00
H.İ.AKKAYA
RAMAZAN ÖZDEMİR
M.BALTA
14
22
434060
14
14
13
SEE YOU AGAIN
5y d k
LORD SHANAKILL (USA)
52.50
S.KAPLAN
GÖKHAN TEKİNALP
D.H.ÖZEL
8
21
009550
10
8
1.21.71
14
BELLA CAVALLO
4y a k
THREE VALLEYS (USA)
48.00
T.YILMAZAP
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
1
20
39451-5
5
19
1.24.55
15
TAYLAN HAN
4y d a
BOSPORUS (IRE)
50.00
KEMAL KURT
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.E.KARAKURT
7
12
532848
14
14
1.26.57
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİLEKKAYA
6y k a
BİLGİNER
54.50
B.BEKTAŞAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
M.BALTA
2
17
796785
10
6
1.41.71
2
CANDOSTUM
7y a a
KAIZBERT (RU)
57.50
M.DOĞAN
ÇETİN ARSLAN
K.YILDIZ
4
52
227784
24
14
1.38.55
3
İNANLIM
5y a a
YALAZ
54.50
İ.KATARAP
MEHMET ÇELİK
A.E.KARAKURT
5
85
112452
61
17
1.40.53
4
KAÇAR FEVZİ
9y k a
GOBAKBEY
57.50
F.YARDIMCI
M.ALİ YARDIMCI
M.KEKLİK
10
82
432531
12
20
1.36.87
5
TİLKİ
6y a a
KAIZBERT (RU)
57.50
R.DOĞAN
ÇETİN ARSLAN
K.YILDIZ
8
42
0-71109
38
18
1.51.18
6
AYŞEROSE
6y a k
ÇAPKANCAŞ
55.50
E.KILIK
M.ALİ ÖZKAN
HÜS.ÖZKAN
3
55
29109-7
7
17
1.39.42
7
TEKFORDUNGÜLÜ
7y k k
GÜNTAY
55.50
H.ALTUNKILIÇ
TEYFİK ORAN
M.KEKLİK
6
38
349900
14
13
1.41.00
8
AFRİKAANDER
4y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
N.ALTIN
MAZLUM ALAK
D.H.ÖZEL
1
63
461441
33
20
1.38.29
9
ASRASYAD
4y a a
SANCAKBEYİ
52.00
İ.AKYAVUZAP
ZEYNEL ÖZKAN
S.ÇELİK
9
42
421110
21
19
10
İBOBERK
4y k a
BERKSOY
55.00
İ.KATI
BİLAL CAMUZ
D.H.ÖZEL
7
46
459020
29
12
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TORO TORO
7y a a
LION HEART (USA)
57.00
İ.KATARAP
ADNAN KARAKEÇİ
D.H.ÖZEL
7
67
77434-1
7
20
1.26.96
2
MAYDO HAN
4y a a
PERFECT STORM
60.00
S.KAPLAN
FAİK TURAN
İ.SAYIS
4
32
145127
94
18
1.33.89
3
MARMARAY
6y d a
TSAR
56.00
İ.AKYAVUZAP
MUZAFFER ÇİZİK
A.E.KARAKURT
5
28
617923
10
16
1.27.00
4
ROJHATAĞA
5y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
55.00
M.E.DOĞANAP
ABDULKADİR CIZLAK
M.KEKLİK
8
68
333131
45
20
1.29.53
5
CALIFORNIA
5y d a
KANEKO
56.00
F.YARDIMCI
SAMİ KANDİL
M.BALTA
1
72
110022
28
19
1.31.71
6
EL FUEGO
5y d a
EAGLE EYED (USA)
56.00
M.ÜNLÜ
ALİ ŞEKER
M.KARALI
6
13
900664
10
8
1.28.30
7
RED EYE
9y a a
EAGLE EYED (USA)
56.00
V.KIZMAZ
FEVZİ DOĞAN
A.E.KARAKURT
3
70
097947
10
4
1.26.27
8
TOKATÇI
5y d a
ROYAL ABJAR (USA)
56.00
R.DOĞAN
MUSTAFA ERCAN
K.YILDIZ
2
52
324309
17
15
1.25.86
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FULDEN
4y k k
ANKA
61.00
M.ÜNLÜ
HAŞİM TINAS
M.KARALI
12
29
844610
31
19
1.26.10
2
HATİPHAN
4y k k
GOBAKBEY
60.00
F.YARDIMCI
HALİL HATİPOĞLU
A.E.KARAKURT
2
31
254539
14
14
1.29.96
3
MELUKE
4y k k
KIRIMHAN
56.00
F.FELHANAP
FADIL ERCAN
İ.SAYIS
10
24
060344
14
10
1.24.22
4
SAYGILIKIZI
4y k k
GÖKTEKİN
58.00
M.F.ASLANAP
BUBO CANPOLAT
F.E.AKIL
3
30
566800
41
12
1.24.72
5
BATUGÜL
4y a k
BİLGİN
58.00
M.DOĞAN
HAŞİM TINAS
M.KEKLİK
8
19
00706-0
7
12
1.25.82
6
KEMİYET
4y a k
TOŞUR
54.00
M.E.DOĞANAP
LÜTFİ SABANCI
C.LAÇO
7
23
87921-0
7
19
1.31.10
7
MERCANGÜZELİ
4y k k
GOBAKBEY
58.00
E.KILIK
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
14
25
621058
14
17
1.25.17
8
NEVSAL
4y a k
TURBO
58.00
N.ALTIN
YASİN MUZAFFER ÖZTOP
C.LAÇO
5
28
4401-0
7
19
1.29.32
9
PERVİN SULTAN
4y k k
ATOMKARINCA
58.00
V.KIZMAZ
HALİL TOYDEMİR
CUDİ ÖZKAN
9
21
467367
38
11
1.24.22
10
SERAPGİBİ
4y d k
GÖKTEKİN
54.00
T.YILMAZAP
ALİ ŞEKER
M.KARALI
11
21
325610
42
19
1.26.03
11
TAŞDEMİRKIZI
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
İ.AKYAVUZAP
MEHMET ARSLAN
A.GÜRGÖZE
13
29
8312
38
19
1.29.80
12
ARTUNYELİ
4y k k
KIRIMHAN
54.00
H.SARIDALAP
EYYÜP ARTUN
M.BALTA
4
21
41906-0
7
16
1.25.79
13
FOCUS
4y k k
ALPAK
56.00
H.POLAT
ŞAHİN SEKİN
A.GÜRGÖZE
1
25
45901-9
7
19
1.26.08
14
KIZIMSEMA
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
H.PARILDAR
MEHMET FESİH ÇİZİK
M.KEKLİK
6
23
97781-0
7
19
1.30.04
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AŞKARHAN
4y a a
TOŞUR
58.00
M.DOĞAN
MEHMET ÖZKAN
CUDİ ÖZKAN
6
5
907060
10
14
1.31.64
2
ATİKREİS
4y a a
ATİKBEY
58.00
M.ÜNLÜ
ÖMER ALAK
D.H.ÖZEL
9
9
606500
10
12
1.30.18
3
BABAŞAHİN
4y a a
BOLKAR
58.00
H.PARILDAR
ALİ ÇİZİK
A.E.KARAKURT
5
0
0
10
19
4
KADİM TAY
4y a a
ÖZGÜNHAN
56.00
M.F.ASLANAP
MEHMET Ş. ÇİZİK
A.GÜRGÖZE
13
8
000658
46
12
1.35.72
5
KARASULU RIZA
4y a a
UÇANBEY
58.00
N.ALTIN
AHMET YEŞİLYAPRAK
F.E.AKIL
12
15
423059
10
13
1.25.37
6
KARTALBEY
4y a a
SERDARHAN
55.00
İ.KATARAP
ALİ ÇELİK
S.ÇELİK
16
12
230697
10
6
1.25.40
7
KİNYAS
4y a a
YALAZ
54.00
M.E.DOĞANAP
SALİH ÇİZİK
A.E.KARAKURT
1
6
940966
10
12
1.27.66
8
KRALSOY
4y k a
KIRIMHAN
58.00
H.ALTUNKILIÇ
SELİM DEMİRKAPU
F.E.AKIL
8
7
045549
11
6
1.26.02
9
NAİFBABA
4y k a
KIRIMHAN
58.00
H.İ.AKKAYA
NAİF KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
3
17
082083
10
10
1.29.19
10
NEHİRBEY
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
E.KILIK
KADRİ FELHAN
A.E.KARAKURT
11
15
9073
10
16
1.42.94
11
SONDİKEN
4y k a
KIRIMHAN
55.00
İ.AKYAVUZAP
İSMET ALTIN
R.KARATAŞ
4
8
005064
10
14
1.30.24
12
TAKILBANA
4y k a
GOBAKBEY
55.00
B.BEKTAŞAP
MEHMET REŞİT ARTUN
M.BALTA
10
13
905635
24
13
1.29.69
13
TERKANBEY
4y k a
SANCAKBEYİ
58.00
H.POLAT
SABRİ AKTAŞ
İ.SAYIS
15
3
8805
10
16
1.45.53
14
TÜRKMEN
4y k a
TURBO
56.00
M.P.DEMİRAP
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
2
22
995322
10
19
1.26.38
15
ZOROVALI
4y k a
TURBO
58.00
KEMAL KURT
ÖMER ALAK
D.H.ÖZEL
14
15
776456
10
11
1.27.34
16
DİEFRUZ
4y a k
ÖZDURAN
52.00
F.FELHANAP
HAŞİM TINAS
M.KARALI
7
16
580432
21
9
1.27.51
Dubai Meydan detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAWAHIB (FR)
6y k k
55.00
PATRICK COSGRAVE
H H SH KHALIFA BIN Z
E LEMARTINEL
1
114
024425-
32
0
2
AF MAHSHOUM (AE)
6y k a
57.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
2
109
418312-
32
0
3
AZIZ AL SHAHANIA (GB)
11y d a
57.00
SHERMAN BROWN
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
3
95
4707-00-
127
0
4
MIRNA (FR)
7y a k
55.00
RICHARD MULLEN
YAS HORSE RACING MAN
J DE ROÜALLE
4
110
9551-54-
49
0
5
AF AL HAZER (AE)
9y k a
57.00
ROYSTON FFRENCH
KHALID KHALIFA AL NA
E OERTEL
5
115
36430-3-
127
0
6
AF AL SAJANJLE (AE)
6y k a
57.00
TADHG O'SHEA
KHALID KHALIFA AL NA
E OERTEL
6
115
349353-
32
0
7
RB MADYMOISELLE (US)
7y d k
55.00
PATRICK DOBBS
MOHD HABIB AL REDHA
D WATSON
7
100
680008-
21
0
8
CHEIK ROQUE (FR)
7y k a
57.00
ANTONIO FRESU
EERC MNGR: MRS REBEC
E CHARPY
8
105
445000-
21
0
9
WADEEAA (FR)
5y a k
55.00
SZCZEPAN MAZUR
SH MANSOUR BIN ZAYED
M ALI
9
111
324359-
32
0
10
AL HANTAR MONLAU (FR)
6y a a
57.00
AL MOATASEM AL BALUSHI
MRS AAISHA YOUSUF MO
S AL HAJRI
10
104
197373-
38
0
11
RB SMOKIN RICH (US)
9y k a
57.00
BERNARDO PINHEIRO
KHALIFA AHMED KHALIF
S H AL MAZROUEI
11
92
40-0500-
49
0
12
RB TORCH (US)
8y a a
57.00
FABRICE VERON
H H SH KHALIFA BIN Z
E LEMARTINEL
12
110
237014-
21
0
13
RMMAS (FR)
6y a a
57.00
ADRIE DE VRIES
SHKA FATIMA BINT MAN
J DE ROÜALLE
13
112
91-1170-
32
0
14
NAJM ALEMARAT (FR)
10y a a
57.00
ROWAN SCOTT
MOHD AL AASER
M RAMADAN
14
92
3758-70-
21
0
15
AF MARRAH (AE)
6y d k
55.00
OLIVIER DOLEUZE
KHALID KHALIFA AL NA
E OERTEL
15
105
3-95008-
49
0
16
GOSHAWKE (US)
5y a a
57.00
FERNANDO JARA
AL AJBAN STABLES
A AL HAMMADI
16
108
311276-
21
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IRISH TRILOGY (IRE)
3y k g
59.50
CARLOS LOPEZ
360 NORTH HORSE RACI
A KIDNEY
5
85
7111-
84
0
2
PRINCE ELZAAM (IRE)
3y d e
59.50
DANE O'NEILL
SH SULTAN ALDEEN MOH
J RAMADHAN
16
86
412201-
121
0
3
SHINING ARMOR (GB)
3y d g
57.00
DARRAGH KEENAN
GERRY MCGLADERY
J RYAN
15
95
811121-
27
0
4
SPORTING CHANCE (GB)
3y d e
59.50
PATRICK COSGRAVE
ABDULLA AL MANSOORI
S CRISFORD
1
105
257115-
89
0
5
TROLIUS (IRE)
3y d g
59.50
CHRISTOPHER HAYES
LADY O'REILLY
S CRISFORD
14
89
111-
55
0
6
AL FAJIR MUKBILE (IRE)
3y d e
58.50
FABRICE VERON
TARIQ SAEED HUMAID A
I MOHAMMED
3
83
245721-
78
0
7
ESTIHDAAF (USA)
3y d e
58.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
6
89
231-
86
0
8
GOOD FORTUNE (GB)
3y d e
58.50
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
12
94
73132-
113
0
9
WOVEN (GB)
3y a e
58.50
JIM CROWLEY
NEVER SAY DIE PARTNE
D SIMCOCK
8
83
41-
123
0
10
AL MORTAJAZ (FR)
3y d g
57.00
BEN CURTIS
ABDULAZIZ ALSUWAIDI
I MOHAMMED
2
73
322250-
35
0
11
BOSCONERO (IRE)
3y a g
54.50
SAEED AL MAZROOEI
HUMAID RASHED ALI AL
A AL RAYHI
7
0
00-
41
0
12
ISKANDARANI (USA)
3y a e
57.00
SHERMAN BROWN
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
11
0
89-
35
0
13
KING LOTHBROK (FR)
3y d g
57.00
CONNOR BEASLEY
A AL MARRI, K AL AL
A BIN HARMASH
13
79
634-
108
0
14
MNEEF (USA)
3y a e
57.00
MICKAEL BARZALONA
AL GHANDI RACING
S JADHAV
10
0
400-
13
0
15
DREAM WITH YOU (FR)
3y d d
55.00
ANTONIO FRESU
THIERRY VALLEE
N CAULLERY
4
87
442393-
83
0
16
MAGIC IMAGE (GB)
3y a d
55.00
DARRYLL HOLLAND
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
9
84
92-
22
0
17
LUXOR TEMPLE (USA)
3y d e
57.00
.
PHOENIX THOROUGHBRED
A AL RAYHI
17
0
540-
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FAITH AND FORTUNE (ARG)
3y d e
59.50
OLIVIER DOLEUZE
SH MOHD BIN KHALIFA
M DE KOCK
9
97
3311-
127
0
2
ROYAL MARINE (IRE)
3y d e
57.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
7
113
611-
95
0
3
AL SEEL LEGACY'S (USA)
3y k e
55.00
PATRICK DOBBS
H AND B
D WATSON
8
85
1-
21
0
4
ALLA MAHLAK (USA)
3y a e
55.00
PIERANTONIO CONVERTINO
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
4
75
546-6
5
0
5
BURJ (GB)
3y d g
55.00
KEVIN STOTT
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
3
87
101045-
75
0
6
DARK THUNDER (IRE)
3y k e
55.00
SAM HITCHCOTT
LAWRENCE BURKE, GARE
D WATSON
12
77
320626-
94
0
7
GALAXY ROAD (USA)
3y d e
55.00
BEN CURTIS
GALAXY RACING
M AL MHEIRI
2
0
0
0
8
GIANT HERO (USA)
3y d e
55.00
CHRISTOPHER HAYES
SH AHMED BIN RASHID
N BACHALARD
14
85
1-
127
0
9
MANGUZI (FR)
3y d e
55.00
FERNANDO JARA
AHMAD AL SHAIKH
A AL RAYHI
13
75
9551-
13
0
10
NITRO (USA)
3y d e
55.00
DANE O'NEILL
KILDARE STUD - FRANK
D WATSON
11
0
0
0
11
POWER LINK (USA)
3y k g
55.00
MICKAEL BARZALONA
SH RASHID BIN DALMOO
S JADHAV
5
85
6551-
111
0
12
RAYIG (GB)
3y a e
55.00
RONAN WHELAN
SH RASHID BIN HUMAID
A AL RAYHI
1
72
0368-
97
0
13
RED CACTUS (USA)
3y a e
55.00
CARLOS LOPEZ
LONE KAJ NIELSEN
B OLSEN
6
80
2215-
84
0
14
SHANTY STAR (USA)
3y k e
55.00
SHERMAN BROWN
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
10
0
4-5
5
0
15
WALKING THUNDER (USA)
3y d e
55.00
CONNOR BEASLEY
PHOENIX LADIES SYNDI
A BIN HARMASH
15
95
11-
35
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABOVE THE REST (IRE)
8y d g
60.00
BEN CURTIS
LAURENCE O'KANE
TD BARRON
6
108
11654-4
7
0
2
INTISAAB (GB)
8y d g
60.00
JAMES DOYLE
STUART GRAHAM
D O'MEARA
1
108
107312-
54
0
3
MUJAAFY (AUS)
4y d g
58.50
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
M DE KOCK
9
105
1134-4-
127
0
4
MAJOR PARTNERSHIP (IRE)
4y k a
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
2
102
21131-
96
0
5
ABRANTES (SPA)
6y d g
56.00
VACLAV JANACEK
BIDASOA CB
G ARIZKORRETA
11
100
112321-
81
0
6
ROUSSEL (IRE)
4y d g
55.50
COLM O'DONOGHUE
GODOLPHIN
C APPLEBY
5
99
130003-
127
0
7
WAADY (IRE)
7y d g
55.00
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
10
98
93764-8
7
0
8
EMIRATES SKYCARGO (IRE)
7y d g
54.50
PIERANTONIO CONVERTINO
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
13
97
28797-8-
55
0
9
GLENAMOY LAD (GB)
5y d g
54.50
RICHARD MULLEN
V HEALY
M WIGHAM
3
97
11-0016-
26
0
10
RAAFID (GB)
6y d g
54.50
FERNANDO JARA
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
12
97
80639-5
5
0
11
DREAM TODAY (IRE)
4y d g
54.00
CHRISTOPHER HAYES
MELBOURNE 10 RACING
J OSBORNE
7
96
340425-
94
0
12
ALFREDO ARCANO (IRE)
5y d g
53.50
CONNOR BEASLEY
LAURENCE O'KANE
D MARNANE
4
95
716011-
27
0
13
GHAAMER (USA)
9y d g
53.50
BRETT DOYLE
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
8
95
32000-0
7
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KIMBEAR (USA)
5y d a
57.00
PATRICK DOBBS
SH RASHID BIN HUMAID
D WATSON
1
109
122163-
35
0
2
NORTH AMERICA (GB)
7y d g
57.00
RICHARD MULLEN
RAMZAN KADYROV
S SEEMAR
2
118
10-3210-
127
0
3
MASAARR (USA)
4y a a
57.00
CHRISTOPHER HAYES
SH AHMED BIN RASHID
N BACHALARD
3
109
147312-
127
0
4
MUNTAZAH (GB)
6y d g
57.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
4
110
70-9120-
32
0
5
DOLKONG (USA)
5y a a
57.00
PATRICK COSGRAVE
LEE TAE IN
S FOSTER
5
100
111-124-
32
0
6
AFRICAN RIDE (GB)
5y d a
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
NABIL MOURAD
S CRISFORD
6
105
3726-12-
103
0
7
HEAVY METAL (GB)
9y d g
57.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S JADHAV
7
114
1-13141-
127
0
8
GOLD TOWN (GB)
4y d g
57.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
8
113
731-114-
127
0
9
ETIJAAH (USA)
9y d g
57.00
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
9
106
91-6324-
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIGHT THE LIGHTS (SAF)
7y d g
60.00
ADRIE DE VRIES
SH MOHD BIN KHALIFA
M DE KOCK
4
111
71451-6
7
0
2
SALTARIN DUBAI (ARG)
6y a g
57.00
RICHARD MULLEN
SH MOHD BIN KHALIFA
S SEEMAR
5
105
422107-
21
0
3
NEW TRAILS (USA)
5y d g
57.00
CONNOR BEASLEY
HAMDAN SULTAN ALI AL
A BIN HARMASH
8
99
126-12-
21
0
4
ACTIVE SPIRIT (IRE)
8y a g
53.00
TADHG O'SHEA
EERC MNGR: MRS REBEC
D WATSON
10
91
1-95600-
49
0
5
DEHBASHI (USA)
6y d g
53.00
.
MOHD KHALIFA AL BAST
D WATSON
1
91
261333-
41
0
6
GLASSY WATERS (USA)
5y a a
53.00
HAYLEY TURNER
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
9
96
331-011-
37
0
7
KEY BID (GB)
5y a g
53.00
FERNANDO JARA
SH RASHID BIN HUMAID
A AL RAYHI
7
92
37-614-8
5
0
8
MONTSARRAT (IRE)
6y d g
53.00
MICKAEL BARZALONA
AHMAD GHALITA ALMHEI
S JADHAV
12
97
016583-
21
0
9
STREET OF DREAMS (GB)
6y d a
53.00
CHRISTOPHER HAYES
ALI A ANEIZI
D WATSON
2
90
0-01624-
35
0
10
SYPHAX (USA)
5y d a
53.00
ROYSTON FFRENCH
SULTAN ALI
S JADHAV
11
94
720-848-
21
0
11
TRIED AND TRUE (USA)
7y d g
53.00
SAM HITCHCOTT
MOHD KHALIFA AL BAST
D WATSON
6
97
642161-
13
0
12
WELSH LORD (GB)
4y k g
51.50
ROWAN SCOTT
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
3
92
4-122-
71
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLY AT DAWN (USA)
5y a g
60.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
17
105
21256-0-
127
0
2
KING'S FIELD (IRE)
4y d a
60.00
RONAN WHELAN
SUN BLOODSTOCK
J O'BRIEN
3
105
311621-
34
0
3
KRONPRINZ (GER)
4y a a
59.50
ANTONIO FRESU
ABDULMAGID A ALYOUSF
E CHARPY
16
104
161350-
42
0
4
HORS DE COMBAT (GB)
8y a g
59.00
TADHG O'SHEA
CHRIS VAN HOORN RACI
D COAKLEY
6
103
166604-
113
0
5
SILENT ATTACK (GB)
6y d g
59.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
7
103
4600-10-
127
0
6
ORIGINAL CHOICE (IRE)
5y a g
58.50
BEN CURTIS
A A GOODMAN
W HAGGAS
1
102
335031-
40
0
7
GM HOPKINS (GB)
8y d g
57.50
ROBERT TART
RAMADHAN STABLE
J RAMADHAN
15
100
02-700-9
7
0
8
GOOD EFFORT (IRE)
4y d a
57.50
FABRICE VERON
ABDULLA AL MANSOORI
I MOHAMMED
2
100
431623-
86
0
9
TAAMOL (IRE)
5y d g
57.50
FERNANDO JARA
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
11
100
206197-
21
0
10
BAROOT (GB)
7y a g
57.00
ADRIE DE VRIES
SH AHMED BIN MOHD BI
M DE KOCK
8
99
2-64120-
127
0
11
ESHTIRAAK (AUS)
4y d g
57.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D HAYES
4
99
993211-
55
0
12
ZAINHOM (USA)
5y a g
57.00
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
14
99
6-52453-
13
0
13
BOLD REX (SAF)
5y d g
56.50
OLIVIER DOLEUZE
M DE KOCK,N MALHERBE
M DE KOCK
5
98
330-700-
127
0
14
CLIFFS OF CAPRI (GB)
5y d g
56.00
CHRISTOPHER HAYES
MELBOURNE 10 RACING
J OSBORNE
10
97
912651-
97
0
15
EQUITANT (GB)
4y a g
56.00
PATRICK COSGRAVE
NASIR ASKAR
J O'BRIEN
12
97
421112-
34
0
16
MAILSHOT (USA)
5y a a
56.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S JADHAV
13
97
193187-
32
0
17
ON THE WARPATH (GB)
4y a g
55.50
COLM O'DONOGHUE
GODOLPHIN
C APPLEBY
9
96
4211-52-
127
0
18
STRATTON STREET (USA)
5y d g
55.00
.
JOHN WALTER MORAES
S SEEMAR
18
95
456346-
127
0
19
BEDOUIN'S STORY (GB)
4y d g
55.00
.
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
19
95
131601-
76
0
Chelmsford City İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SATCHVILLE FLYER
8y a g
63.50
J MITCHELL
DAVE EMMA EVANS
P EVANS
4
50
430706-
13
0
2
AMARANTH (IRE)
6y d g
63.50
C SHEPHERD
MR J C G CHUA
M SCUDAMORE
3
50
309008-
15
0
3
PASS THE CRISTAL (IRE)
5y d g
63.00
M DWYER
O'MULLOY, SCHWARTZ
W MUIR
14
49
480000-
22
0
4
ERTIDAAD (IRE)
7y d g
63.00
E J WALSH
MISS EMMA L OWEN
EMMA OWEN
12
49
093561-
28
0
5
BORN TO REASON (IRE)
5y d g
62.50
L JONES
MR D S LOVATT
KEVIN FROST
7
48
0-06783-
20
0
6
FOXRUSH TAKE TIME (FR)
4y d g
61.50
A KIRBY
MRS C N CLAYTON PA
R C GUEST
9
45
397692-
20
0
7
JOYFUL DREAM (IRE)
5y a k
61.50
S W KELLY
MR GERRY DOLAN
P D'ARCY
11
45
034636-
50
0
8
COMPTON BRAVE
5y d g
61.50
D PROBERT
COMPTON BRAVE PARTNE
J R JENKINS
1
45
77430-6-
127
0
9
FOREIGN LEGION (IRE)
4y a g
61.50
N MACKAY
MR IVOR COLLIER
L MCJANNET
6
45
85744-2
7
0
10
AFRICAN SHOWGIRL
6y a k
61.50
G DOBIE
MISS VANDA OHLIDALOV
I FURTADO
10
45
09-6686-
21
0
11
GONE WITH THE WIND (GER)
8y d g
61.50
M HARLEY
MRS P BASTIMAN
REBECCA BASTIMAN
2
45
770090-
62
0
12
NICKY BABY (IRE)
5y k g
61.50
R HAVLIN
MRS DOREEN CARTER
D IVORY
13
45
296607-
28
0
13
INVISIBLE SHADOW
4y d g
61.50
SCOTT MCCULLAGH
EQUINOX RACING
RICHARD SPENCER
5
45
8988-
29
0
14
ADMIRAL ANSON
5y d k
61.50
MARK CREHAN
MR I R HATTON
M APPLEBY
15
45
584-
107
0
15
BRIDLEMERE COURT (IRE)
3y d d
53.50
RHIAIN INGRAM
MR D R C ELSWORTH
D ELSWORTH
16
48
06840-
28
0
16
JASMINE B (IRE)
3y a d
52.50
MISS LAURA PEARSON
JOHN RYAN RACING PAR
J RYAN
8
45
8800-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NEW KING
3y d e
61.50
R HAVLİN
QATAR RACİNG LİMİTED
J GOSDEN
1
0
41-
33
0
2
THEMAXWECAN (IRE)
3y d e
61.50
P J MCDONALD
MR DOUGLAS LİVİNGSTO
M JOHNSTON
4
0
1-
101
0
3
AMERICAN GRAFFITI (FR)
3y a g
58.00
J MITCHELL
GODOLPHIN
C APPLEBY
2
0
0
0
4
BLOOD EAGLE (IRE)
3y d e
58.00
D PROBERT
MRS FİTRİ HAY
A BALDİNG
5
0
0
0
5
HAMMY END (IRE)
3y d g
58.00
M DWYER
MR JOHN O'MULLOY
W MUIR
6
0
9-
24
0
6
HOLY KINGDOM (IRE)
3y k e
58.00
L MORRİS
THE ROGUES GALLERY T
TOM CLOVER
8
0
5-
21
0
7
KINVER EDGE (USA)
3y d g
58.00
A KIRBY
GODOLPHIN
C APPLEBY
9
0
0
0
8
PATH TO THE STARS (GER)
3y d e
58.00
C SHEPHERD
MR SAEED MANANA
J TATE
3
0
0-
14
0
9
RING CYCLE
3y a g
58.00
L KENIRY
MR J C SMITH
S KIRK
7
0
73-
21
0
10
PHILONIKIA
3y d d
56.00
ROB HORNBY
MR AND MRS DAVID AYK
R BECKETT
11
0
7-
57
0
11
RED SKYE DELIGHT (IRE)
3y k d
56.00
M HARLEY
MİSS REBECCA DENNİS
L MCJANNET
10
0
76-
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRITTANIC (IRE)
5y a g
60.50
S DONOHOE
TWENTY STARS PARTNER
D M SIMCOCK
4
84
035020-
14
0
2
STAR OF SOUTHWOLD (FR)
4y y g
60.00
L MORRIS
MIDDLEHAM PARK RACIN
M APPLEBY
5
84
154732-
14
0
3
SAMPHIRE COAST
6y d g
58.00
P MATHERS
MR PADDY BARRETT
D SHAW
1
79
69347-6
7
0
4
CLAIRE UNDERWOOD (IRE)
4y d k
57.50
T HAMİLTON
THE PARKER PARTNERSH
R FAHEY
2
79
80-2121-
14
0
5
GLOBAL ART
4y d g
57.50
R HAVLIN
DR JOHNNY HON
E DUNLOP
3
78
614393-
29
0
6
PERPETRATOR (IRE)
4y d g
55.00
D PROBERT
MR B E NIELSEN
R CHARLTON
6
73
8-95-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARCHIE (IRE)
7y d g
60.00
FINLEY MARSH
INSPIRE RACING CLUB
B BARR
7
74
163277-
98
0
2
KADRIZZI (FR)
6y a g
60.00
R HAVLIN
MR A CHAPMAN WENTD
D IVORY
1
74
780534-
42
0
3
ENTHAAR
4y a g
60.00
P J MCDONALD
MR B PIPER MR D CO
S C WILLIAMS
3
74
4331-
94
0
4
ROCKIES SPIRIT
4y a a
59.50
A KİRBY
J MANGAN D QUİNN
D P QUİNN
6
73
063417-
19
0
5
MAKAARIM
5y d g
59.50
M HARLEY
MISS SAM BEDDOES
S DURACK
4
73
059007-
12
0
6
ZAPPER CASS (FR)
6y d g
59.00
L MORRIS
MR STEPHEN LOUCH
M APPLEBY
2
72
01556-7
9
0
7
TITAN GODDESS
7y d k
59.00
ROSSA RYAN
PHOEBE'S FRİENDS
MİKE MURPHY
5
72
477700-
42
0
8
PEARL SPECTRE (USA)
8y a g
58.00
NICOLA CURRIE
MR STEVE JAKES
P MCENTEE
8
70
58000-3
9
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AFRICAN BLESSING
6y a g
61.50
K FOX
MR J TOMKINS
J BEST
11
59
4-7009-1
7
0
2
DARING GUEST (IRE)
5y d g
60.50
J MITCHELL
MRS GAY JARVIS
TOM CLOVER
10
57
678642-
13
0
3
MISU PETE
7y d g
60.00
ELLIE MACKENZIE
THE MARK USHER RACIN
M USHER
7
56
173398-
65
0
4
NAPPING
6y d k
60.00
G MALUNE
ECLİPSE SPORTS RACİN
MİSS AMY MURPHY
5
56
461439-
34
0
5
CALEDONIA LAIRD
8y d g
59.00
DAVID PROBERT
ISLA COLIN CAGE
J HUGHES
9
54
666266-
56
0
6
TELLOVOI (IRE)
11y d g
58.00
P J MCDONALD
THE CAPTAIN SCOOBY S
R C GUEST
3
52
505707-
12
0
7
SHYARCH
5y d g
57.50
R HAVLIN
MR P D WEST
MRS C DUNNETT
2
50
456536-
56
0
8
MALAYSIAN BOLEH
9y a g
56.00
GRACE MCENTEE
MISS ROBIN BLAZE MCE
P MCENTEE
1
47
75294-9
3
0
9
AMOR FATI (IRE)
4y d g
55.00
NICOLA CURRIE
MRS CATHERINE GANNON
P EVANS
6
45
38-9250-
28
0
10
HENRIETTA'S DREAM
5y d k
55.00
P MATHERS
CHATTERBOX RACING PA
J WAINWRIGHT
4
45
043906-
36
0
11
LORD DEL BOY
4y d g
55.00
L MORRIS
MRS M S TEVERSHAM
M ATTWATER
8
45
7-987-
29
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HERON (USA)
5y d g
60.00
J MITCHELL
O1 RACING PARTNERSHI
B JOHNSON
4
59
495034-
38
0
2
WITH HINDSIGHT (IRE)
11y d g
59.50
M MONAGHAN
NORTHERN BLOODSTOCK
S GOLLINGS
7
58
210930-
14
0
3
YOUR BAND
4y d g
58.50
NICOLA CURRIE
MR FRANK MCGRATH
J OSBORNE
1
60
61222-2
7
0
4
CARACAS
5y d g
57.50
P J MCDONALD
MR KEVIN FROST
KEVIN FROST
2
54
556270-
127
0
5
DURATION (IRE)
4y d g
57.50
D PROBERT
MR B DOWLING MR R
J R JENKINS
9
58
545136-
85
0
6
CONTINGENCY FEE
4y d g
57.50
GRACE MCENTEE
MR M HALL
P MCENTEE
13
57
480923-
13
0
7
ALEXIS CARRINGTON (IRE)
4y d k
57.00
J HART
RATHORDAN PARTNERSHİ
J J QUİNN
8
56
622306-
20
0
8
SLOWFOOT (GER)
11y d k
56.00
L KENIRY
MR PHILIP ARROW MR
SUZI BEST
6
50
774760-
36
0
9
SHEILA'S EMPIRE (IRE)
4y d k
55.50
AARON MACKAY
MRS SARA MOORE
J S MOORE
10
53
70726-5
6
0
10
LUMEN
4y a g
54.00
R HORNBY
BECKHAMPTON STABLES
R CHARLTON
12
50
090010-
38
0
11
THAHAB IFRAJ (IRE)
6y a g
54.00
L MORRIS
THE DUNNITALLS
A DUNN
5
46
684676-
70
0
12
CHORUS OF LIES
7y d g
54.00
THORE HANSEN
DAVE ARTHUR W B B
A DUNN
11
46
089966-
12
0
13
MORE HARRY
4y d g
52.50
P MATHERS
FOUR WINDS RACING PA
MARTIN SMITH
3
46
09-076-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATHASSEL
10y a g
62.50
GINA MANGAN
MRS E EVANS
P EVANS
13
52
54072-5
6
0
2
POPPY MAY (IRE)
5y d k
62.50
P J MCDONALD
TEAM GIVEN 1
J GIVEN
14
52
025912-
12
0
3
PREMIUM PINK (IRE)
4y d k
62.50
JESSİCA COOLEY
MR NİGEL HARDY
L MCJANNET
1
52
876-
43
0
4
MAGICINTHEMAKING (USA)
5y a k
62.50
R HAVLİN
MR MARTİN J GİBBS
J LONG
11
51
62613-0
6
0
5
PLUCKY DIP
8y d g
62.50
MISS LAURA PEARSON
MR J RYAN
J RYAN
12
51
104340-
21
0
6
SOVEREIGN STATE
4y d g
62.50
E J WALSH
SS PARTNERSHIP
A NEWCOMBE
10
51
395-507-
14
0
7
BALLESTEROS
10y a g
62.00
L KENIRY
JACK CALLAGHAN CHR
SUZI BEST
6
50
8-00970-
21
0
8
KRAZY PAVING
7y d g
61.50
L MORRIS
ALL THE KINGS HORSES
OLLY MURPHY
2
49
428764-
14
0
9
LE MANEGE ENCHANTE (IRE)
6y k g
61.00
P MATHERS
MR NIGEL FRANKLIN
D SHAW
5
48
49448-6
8
0
10
BLACK TRUFFLE (FR)
9y d g
60.00
ELLIE MACKENZIE
THE MARK USHER RACIN
M USHER
9
46
775463-
36
0
11
TASAABOQ
8y d g
60.00
GRACE MCENTEE
MRS RITA BAKER
P MCENTEE
7
46
96897-9
6
0
12
CHARLIE ALPHA (IRE)
5y d g
60.00
RHIAIN INGRAM
MR PETER J BURTON
R INGRAM
8
46
542947-
38
0
13
SECRET ASSET (IRE)
14y k g
60.00
R HORNBY
MR SIMON MRS JEANE
MRS L WILLIAMSON
3
46
869903-
78
0
14
SYBIL GRAND
3y d d
55.50
NİCOLA CURRİE
FİVE GRAND FİLLİES
J OSBORNE
4
52
484307-
71
0
10 Ocak 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Dubai Meydan, Chelmsford City İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Dubai Meydan at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:05 dubai meydan at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chelmsford City İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:15 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 10 ocak 2019 perşembe at yarışı bülteni, 10 ocak 2019 at yarışı programı, 10 ocak 2019 tjk yarış programı, 10 ocak 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 10 ocak 2019 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 10 ocak 2019 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, dubai meydan at yarışı bülteni, 10 ocak 2019 dubai meydan at yarışı bülteni, günün dubai meydan at yarışı bülteni, bugün dubai meydan at yarışı bülteni, chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, 10 ocak 2019 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni