Yarış Başlama Saati: 13:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARKADAŞ
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
H.KARATAŞ
ADEM ERDÖLEK
H.DÜLGER
8
0
0
20
2
DİPMEN
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
SABAHATTİN YAVUZ
MEH.KAYA
4
0
0
20
3
HİKMET AĞA
3y d e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
MEHMET ARICI
S.ÖMEROĞLU
1
0
0
20
4
KARAMBOL
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
58.00
ADEM ŞEN
ADEM ERDÖLEK
H.DÜLGER
7
0
0
20
5
LIFE SAVER
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
TAYRAL TUTUMLU
Z.TURĞUL
6
0
0
20
6
SERT YILDIRIM
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
S.ÖZEN
YILDIRIM SERT
B.TURGUL
2
0
0
20
7
CHUCKYS BRIDE
3y a d
LION HEART (USA)
56.00
N.AVCİ
M.TEVFİK DEVRİMCİ
K.GÜNEŞ
3
0
0
20
8
MARRONE
3y a d
BANKNOTE (GB)
56.00
F.KABADAYIAP
ORHAN KİBAR
H.TOP
5
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YEMEN GÜZELİ
4y k k
TURBO
60.00
G.KOCAKAYA
MUHAMMED GÜNDÜZ
Y.KARAKÜÇÜK
6
59
938012
16
19
1.37.48
2
ASLIŞAHANE
4y d k
SARRAF
58.00
MER.ÇELİK
M.SELİM GÜLEŞEN
T.TEMİZER
2
42
551527
17
17
1.38.92
3
GELİBOLU KIZI
4y a k
GELİBOLU
58.00
N.AVCİ
RIDVAN TUMBUL
D.TEKELİ
3
51
210342
17
16
1.38.76
4
GÖKÇEMELEK
4y d k
KURTEL
56.00
O.ÖZTÜRK
HASAN PEHLİVAN
H.TOP
7
36
047031
15
20
1.40.82
5
BERHAYAT
4y k k
TÜMÖZ BEY
55.00
H.ŞİMŞEK
ALİ ÖREN
S.ŞAHYAZICI
1
36
91882-3
7
16
1.40.68
6
MERYEMCE
4y a k
ÖZHABER
56.00
M.KAYA
İSMET ARSLANCA
C.T.KÖSE
4
39
610540
27
16
2.01.77
7
AK İREM
4y k k
UÇANOĞLU
54.00
M.ÇİÇEK
TAYRAL TUTUMLU
Z.TURĞUL
5
40
6013
55
19
1.40.72
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRIME RUNNER
3y a e
CUVEE (USA)
60.00
MER.ÇELİK
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
2
40
612
77
19
1.17.64
2
GRAVGOROV
3y d e
MARCAVELLY (USA)
59.50
M.KAYA
ÖZER BOYRAZ
SİN.ALTUNDAĞ
3
39
20316-5
9
18
1.15.73
3
CHARLIEBOY
3y d e
MYBOYCHARLIE (IRE)
58.50
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
4
37
46918-5
6
18
1.16.52
4
GOGUSH
3y d d
MENDIP (USA)
58.00
ADEM ŞEN
ŞÜKRÜ GÜRER
MEH.KAYA
5
36
555315
15
19
1.17.00
5
RÜZGAR ÇOCUK
3y d e
YONAGUSKA (USA)
56.00
S.ÖZEN
C.BURAK SALTABAŞ
M.TEZEL
1
32
85028-7
7
13
1.17.00
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TEKİNER
7y a a
ALTAHA
61.00
B.ÇIĞLAAP
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
9
67
812341
10
20
1.50.80
2
KIŞMASALI
5y a k
KAIZBERT (RU)
57.50
A.İNCİAP
ATALAY TURAN
MEH.KAYA
5
62
010231
17
20
3
DENİZ KÖPÜĞÜ
6y k a
ARASLI
57.00
F.ARSLANAP
SERDAR ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
8
59
049184
10
18
1.53.24
4
ŞİFNE EFESİ
5y k a
JOKER
58.00
GÖKH.GÖKÇE
İRFAN BERBEROĞLU
T.ALTINOVA
3
57
089642
10
14
1.51.92
5
İRADELİYILDIZ
5y a a
KIZLARAĞASI
54.00
M.B.ÇAKMAKAP
RESUL AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
6
53
912127
10
18
1.53.94
6
YARIMADA
5y d a
TÜMÖZ BEY
55.00
A.OKAN PAZARAP
SEMA ULAŞ
Z.AVCI
7
51
522133
24
18
1.53.46
7
GÜRDENLİ
5y k a
TAMERİNOĞLU
52.00
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
Ş.ÖNCEL
4
45
845214
10
19
1.53.52
8
SÜERDEM
6y k a
BERKOŞ
50.50
B.AVERBAK
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
1
42
742753
10
16
2.00.33
9
CEVAHİRTAY
5y a a
ZİGANA
50.00
S.ERKUŞ
ERDEM KÖZLEME
H.ERDİK
2
40
402425
13
17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TUĞTEKİN
6y d a
DEHA
60.00
S.ÇELİKAP
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
7
52
1597-30
4
15
2.41.65
2
BEYHANEFE
6y k a
BİLGİN
59.00
A.İNCİAP
DENİZ KURTEL
Z.AVCI
8
50
999120
43
18
3
ATEŞADASI
5y a k
ATEŞTOPU
56.00
O.KIZILDAŞAP
OSMAN KOCABİÇAK
M.KARACA
9
44
435325
15
17
2.43.34
4
CESURAYAK
6y k a
AĞA KARACA
58.00
MER.ÇELİK
ŞEHABETTİN DOYAN
Y.AYDIN
10
42
052366
15
12
2.42.25
5
UÇAN KARACA
6y a a
ALKARACA
57.00
S.ERKUŞ
SELDA KARACA
MEH.KAYA
1
40
355542
10
17
2.46.55
6
UĞURSEL
6y d a
TIGRES LIGHT (US)
50.50
K.GÖKÇEAP
ARİF ÇELİK
MEH.KAYA
4
32
800957
22
6
2.43.31
7
ATANERHAN
5y a a
ÖZGÜNHAN
54.00
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
Ş.ÖNCEL
2
34
070031
15
20
8
ÖZÇOCUK
7y k a
ÖZHABER
50.50
D.PALAUR
OKTAY KARAOĞLU
Ü.BULUT
5
27
37326-5
9
15
2.40.79
9
ORKİ
5y a k
SARUHANAĞA
50.50
B.M.MIRIKAP
HASAN PEHLİVAN
H.TOP
6
27
966323
15
12
10
ŞANSLI KAFKAS
6y a a
KAFKAS ŞAHI
50.00
B.AVERBAK
TURGUT KARAKURT
Y.AYDIN
3
26
450366
31
9
2.43.21
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAYOCEAN
5y k a
OFFLEE WILD (USA)
60.00
Ö.YILDIRIM
AHMET GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
5
100
246244
31
20
1.40.05
2
MY ROYAL SUN
8y a a
ROYAL ABJAR (USA)
60.00
H.ŞİMŞEK
MUSTAFA YURTERİ
H.ERDİK
6
99
45455-1
7
20
1.39.87
3
BABA AVCI
4y d a
YONAGUSKA (USA)
58.00
N.AVCİ
EROL SÖĞÜTLÜ
D.TEKELİ
4
76
353342
10
17
1.42.47
4
KING MAN GO
4y d a
MENDIP (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
HÜSEYİN AKARSU
T.TEMİZER
1
97
109711
13
20
1.43.29
5
KUZEY YAĞMURU
4y a a
TOCCET (USA)
58.00
H.KARATAŞ
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
3
108
111123
14
20
1.41.03
6
PREMIUM MOVER
4y d a
SMART ROBIN (JPN)
58.00
M.ÇİÇEK
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
2
90
104213
10
19
1.41.32
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRAVE RUNNER
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
G.KOCAKAYA
YAVUZ AYDOĞAN
M.TEZEL
2
58
911172
16
18
2
KAFKAS BEYİ
3y d e
WHOS NEXT
58.00
MER.ÇELİK
BURHAN ŞEN
B.ÖZGÜR
3
69
352561
17
20
1.42.06
3
LIKE THE STARS
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
GÜNGÖR AÇİCİ
S.ÖMEROĞLU
5
74
736131
13
20
4
LUCKY JUSTEN
3y a e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
H.KARATAŞ
YALÇIN TÜRE
S.S.GÖRGÜ
1
82
115114
17
19
1.43.85
5
NO REGRET
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
M.KAYA
K.FIRAT DANIŞOĞLU
ŞAFAK GÜMÜŞ
4
49
712
22
19
6
SPEEDY KING
3y d e
BOSPORUS (IRE)
58.00
Ö.YILDIRIM
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
Ü.BULUT
6
50
7121
10
20
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKINBEYİ
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
F.YÜKSEL
YİĞİT AKIN
Ü.BOZKURT
6
0
0
20
2
DARTAGNAN
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
M.KAYA
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
3
0
0
20
3
HİKMETHAN
3y d e
TOROK (IRE)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
İSMET ÇİFTÇİ
M.TAMER
8
0
0
20
4
ÖZENGER
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
S.ÖZEN
HASAN ÖZEN
M.TEZEL
1
0
0
20
5
SOFYALI
3y a e
EL CORREDOR (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
MEHMET ALTUNKILIÇ
A.A.ZÜMBÜLLER
7
0
0
20
6
SOUTH PONENTE
3y d e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
H.ŞİMŞEK
ABİDE MİNE ÇİNE ŞEN
MEH.KAYA
5
0
0
20
7
JUST DIAMOND
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
56.00
G.KOCAKAYA
ALP Ş. EVCİMEN
C.ŞAMLI
4
0
0
20
8
NAHİRAN
3y d d
TOROK (IRE)
56.00
E.AKTUĞAP
A.CEYDA FEYZULLAH
M.SAÇAN
2
0
0
20
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ERBABAM
4y a a
DAI JIN (GB)
60.00
S.ÇELİKAP
TUĞRUL GÜRE
A.ATAŞ
4
50
793447
10
14
2.21.60
2
BULL HEAD
5y d a
TORUK MACTO (IRE)
60.00
A.İNCİAP
ALP Ş. EVCİMEN
C.AYDOĞAN
8
46
002132
17
18
3
KING WINNER
5y d a
KANEKO
57.50
M.AKINAP
BÜLENT BENZER
Ş.ÖZGÜR
1
41
174317
15
19
4
BÖRÜ
5y d a
ZANJERO (USA)
57.00
K.GÖKÇEAP
ARZU GÜNEŞ
S.YUDUM
6
40
523169
15
18
5
UYGUR
4y d a
AFTER MARKET (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
ZEKİ UYGUR
R.YILDIZ
2
40
31303
10
17
6
GÜRSUHAN
6y d a
KANEKO
59.00
İ.KALE
MAHMUT AKARSU
H.DURMUŞ
7
38
35-062-5
9
15
2.17.87
7
HAYAL TUFANI
5y a a
BOSPORUS (IRE)
54.00
M.B.ÇAKMAKAP
HIDIR TAŞDEMİR
H.ERDİK
9
32
5-70490
43
11
8
FRANKENSTEIN
6y d a
REY DE CAFE (USA)
58.00
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
11
36
77883-2
5
10
2.16.57
9
URLA ZAMANI
9y d a
ARCHANGE D`OR (IRE)
56.50
MER.ÇELİK
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
3
33
42008-2
9
16
2.17.01
10
FOOL HARDY
4y d a
SMART ROBIN (JPN)
53.00
H.ŞİMŞEK
ORHAN DURMUŞ
H.DURMUŞ
10
30
665742
36
13
11
GO FOR THE AFTER
5y d a
AFTER MARKET (USA)
53.50
N.AVCİ
NİHAT SAĞLAM
S.ŞAHYAZICI
12
27
89454-3
9
17
2.17.14
12
MADAME REBECKA
4y d k
JUSTENUFFHUMOR (USA)
50.00
O.KIZILDAŞAP
İNCİ ARGUN
S.ŞAHYAZICI
5
10
000
17
17
Southwell Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NORTONTHORPE BOY
3y d g
62.50
L MORRIS
MISS M HANCOX
P MCENTEE
2
62
67541-1
4
0
2
DESERT BOOTS
3y d g
61.00
B CURTIS
SHEIKH HAMDAN BIN MO
M JOHNSTON
4
65
655186-
12
0
3
SWINTON NOON
3y d e
60.50
T LADD
MR L J VAESSEN
M APPLEBY
1
64
008121-
12
0
4
WOKE MEDIA (USA)
3y a d
59.00
C SHEPHERD
MRS JULİA ANNABLE
D M SİMCOCK
3
61
7636-
55
0
5
SILVER NEMO (IRE)
3y k g
56.50
S DONOHOE
MR D S LOVATT
S L KEIGHTLEY
5
55
349437-
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:20 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RAVENSCAR (IRE)
5y d k
65.00
B CURTİS
MR J A HALL
P KİRBY
5
69
33124-1
7
0
2
SEVERUS ALEXANDER (IRE)
5y d g
62.50
J MITCHELL
MR LEE BROOKS
CLARE HOBSON
1
68
2196-0-2
7
0
3
GOLD DESERT
4y a g
61.50
P MULRENNAN
HARBOUR ROSE PARTNER
OLIVER GREENALL
4
71
555-6-
127
0
4
TYRELL (IRE)
8y d g
61.00
J HART
MR R BOSWELL COLIN
LIAM BAILEY
3
65
0-93434-
127
0
5
SEA OF MYSTERY (IRE)
8y d g
60.00
FREDERICK LARSON
MR FRANK MCALEAVY
M APPLEBY
6
63
75572-5
7
0
6
BEACH BREAK
7y d g
57.50
ELLA MCCAIN
MR G E FITZPATRICK
D MCCAIN
2
58
6-8-60-79-
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIAMBA
6y d k
61.50
A RAWLİNSON
DİAMOND RACİNG LTD
M APPLEBY
7
72
064521-
23
0
2
LEXI THE ONE (IRE)
4y d k
61.00
CONNOR MURTAGH
DR MARWAN KOUKASH
R FAHEY
2
71
940114-
23
0
3
YOUNG JOHN (IRE)
8y d g
60.50
LAURA PEARSON
MURPHY, COOPER EAS
MIKE MURPHY
5
70
052124-
21
0
4
CESIFIRE (IRE)
4y d k
59.50
L MORRİS
THE MAVERİCK SYNDİCA
ADAM WEST
3
68
520169-
30
0
5
SALAM YA FAISAL (IRE)
4y d g
59.00
J MITCHELL
MR M MOUBARAK
MOHAMED MOUBARAK
4
67
472212-
21
0
6
EQUIDAE
6y a k
59.00
A MULLEN
JARDINE SHANNON
I JARDINE
1
67
100013-
23
0
7
AL SUIL EILE (FR)
5y k g
59.00
J HART
JJ QUINN RACING LTD
J J QUINN
6
67
252365-
21
0
8
BOND ANGEL
6y k k
58.00
JONATHAN FİSHER
MR B W PARREN
S DİXON
8
65
1-11660-
62
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STRAIGHT ASH (IRE)
6y k g
61.50
G LEE
NP RACING SYNDICATE
REBECCA MENZIES
5
55
22651-6
9
0
2
COMPASS POINT
6y d k
60.50
K SHOEMARK
CROSS CHANNEL RACİNG
R BRİSLAND
7
53
65310-4
9
0
3
LION'S VIGIL (USA)
4y a g
60.50
B CURTIS
NICK BRADLEY RACING
R FAHEY
1
56
4-8952-
127
0
4
DREW BREEZE (IRE)
4y a g
59.50
S DONOHOE
MR RICHARD TEDSTONE
I FURTADO
6
49
53526-1
7
0
5
AFFAIR
7y d k
59.00
C BENNETT
MR H MORRİSON
H MORRİSON
4
50
622309-
28
0
6
KYBOSH (IRE)
5y d g
57.50
L MORRIS
LAURENCE BELLMAN
M APPLEBY
3
47
40000-6
7
0
7
MAGHFOOR
7y d g
57.50
ELLA MCCAIN
JO-CO PARTNERSHIP
D MCCAIN
9
46
54-7067-
47
0
8
LIFE KNOWLEDGE (IRE)
9y a g
57.50
J HART
MRS C M CLARKE, FOUL
LIAM BAILEY
8
46
5-2290-5
7
0
9
MISSCARLETT (IRE)
7y d k
57.00
ROSSA RYAN
MRS J PORTER
P KIRBY
2
43
80-3584-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CASTLE QUARTER (IRE)
5y d g
61.00
A RAWLINSON
DIAMOND RACING LTD
M APPLEBY
7
62
3-06768-
54
0
2
LITTLE INDIA (FR)
5y a k
61.00
ROSSA RYAN
HOPE EDEN RACİNG LİM
P KİRBY
3
62
846372-
21
0
3
PARIS DUVET (IRE)
5y k k
59.50
B MCHUGH
A NİCHOLLS
ADRİAN NİCHOLLS
6
59
1-66500-
10
0
4
WESTERN DAWN (IRE)
5y d g
59.00
S W KELLY
LET'S BE LUCKY RACIN
G BAKER
2
58
0000-03-
21
0
5
MAYKIR
5y d g
59.00
M GHIANI
MRS CLAIRE GODDARD
J R JENKINS
1
58
31005-1
9
0
6
PALAZZO
5y d g
58.50
G LEE
MR B SMART
B SMART
8
57
602122-
20
0
7
ELUSIF (IRE)
6y d g
58.00
GRACE MCENTEE
MR SIMON LOCKYER
C ALLEN
4
56
500888-
25
0
8
GEOGRAPHY TEACHER (IRE)
5y d g
58.00
L EDMUNDS
MR B PARREN MRS A
KEVIN FROST
5
56
26421-3
9
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HELLFIRE KODE
4y d g
63.50
J F EGAN
YACHT LONDON RACING
S WAUGH
2
0
900-
127
0
2
LEGAL REFORM (IRE)
4y d g
63.50
J HART
GB CIVIL ENGINEERING
I FURTADO
1
68
857634-
34
0
3
PANZERTANK (IRE)
4y d g
63.50
R SCOTT
MRS MARION TURNER
MRS M FIFE
9
0
87-
13
0
4
NYMPH SPIRIT
4y d k
61.50
C BENNETT
MR MATT BARTRAM
CHELSEA BANHAM
7
0
0
0
5
ACTION HERO (IRE)
3y d e
55.50
K SHOEMARK
CLİPPER LOGİSTİCS
ARCHİE WATSON
4
75
333-
33
0
6
ARADOUS (IRE)
3y k e
55.50
B MCHUGH
ALMOHAMEDİYA RACİNG
R FAHEY
3
0
7-
14
0
7
DOCTOR CHURCHILL (IRE)
3y d g
55.50
C BISHOP
MR PIERCE GERARD MOL
P EVANS
6
0
0068-
15
0
8
GOTTA FEELING (IRE)
3y d d
53.00
A MULLEN
MR R OLİVER MR M A
M APPLEBY
5
0
3-
21
0
9
TELLMEYOURSTORY (USA)
3y a d
53.00
J FANNİNG
MR M DOYLE
M JOHNSTON
8
0
2-
10
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SIR RODNEYREDBLOOD
4y a g
62.00
M GHIANI
MRS CLAIRE GODDARD
J R JENKINS
8
62
238023-
28
0
2
NICK VEDDER
7y d g
62.00
K SHOEMARK
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
7
58
95054-1
7
0
3
AFRO BLUE (IRE)
4y d g
60.50
A MULLEN
THE LADS FROM LEICES
M APPLEBY
2
59
855800-
20
0
4
RAYYAN
4y d g
60.00
B CURTIS
AL SHAQAB RACING
K BURKE
6
58
35224-
14
0
5
LEO DAVINCI (USA)
5y d g
60.00
A RAWLINSON
RACING FACADES SYNDI
M LOUGHNANE
3
58
334349-
25
0
6
MAGNIFICIA (IRE)
4y d k
58.00
R SCOTT
MR JON BEARD
PHILLIP MAKIN
1
54
507518-
12
0
7
JAZZ LEGEND (USA)
8y d g
54.50
K O'NEILL
MISS M E ROWLAND
MISS M ROWLAND
5
46
098423-
44
0
8
ARCHIMEDES (IRE)
8y d g
54.00
J F EGAN
LADIES AND THE TRAMP
D C GRIFFITHS
4
44
57058-6
7
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACCESSIBLE (KY)
4y k g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
MSK RACING VENTURES,
MICHAEL J. MAKER
1
80
323545-
44
0
2
SPIRITUAL KING (NY)
4y a g
53.50
TYLER GAFFALIONE
RED OAK STABLE BRUNE
GREGORY D. SACCO
2
73
549427-
50
0
3
JEALOUS EYES (KY)
4y a g
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
KEM STABLES
CHERYL WINEBAUGH
3
72
454692-
22
0
4
ELBRUS (KY)
4y k a
53.50
CARLOS D. LUGO
BIBI N. JEHALUDI
MOHAMED JEHALUDI
4
51
9-05378-
23
0
5
CUY (FL)
4y a g
53.50
EDGAR S. PRADO
ELIZABETH L. DOBLES
ELIZABETH L. DOBLES
5
65
243352-
31
0
6
PRINCE VALESKI (KY)
4y d a
53.50
LEONEL REYES
AS RACING STABLE
AMADOR MEREI SANCHEZ
6
63
344-38-
99
0
7
BIG PERM (KY)
4y d g
53.50
PACO LOPEZ
GREGORY J. KILKA
J. KENT SWEEZEY
7
69
335634-
22
0
8
TREASURE RUN (FL)
5y d g
53.50
MARCOS MENESES
JODY VEITCH
HENRY COLLAZO
8
61
600563-
22
0
9
HOOYAH (KY)
4y d g
53.50
EMISAEL JARAMILLO
PALACIOS THOROUGHBRE
JACOB PALACIOS MOLINA
9
68
07-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ONE FAST (FL)
4y d g
54.50
VICTOR LEBRON
HACIENDA REAL RACING
BENNY C. CADAHIA
1
69
10-1486-
37
0
2
HANDSOME PRINCE (FL)
4y a g
54.50
LEONEL REYES
JUST FOR FUN STABLE
ANTONIO CIOFFI
2
77
834213-
17
0
3
GEMO (KY)
4y a g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
SLACK, ROBERT AND WA
ROHAN CRICHTON
3
80
225443-
17
0
4
SEA TRIDENT (KY)
4y k a
54.50
EMISAEL JARAMILLO
GARY G. JACKSON
GARY G. JACKSON
4
71
835110-
28
0
5
MAN OF VISION (FL)
4y a a
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
MONARCH STABLES, INC
RONALD B. SPATZ
5
82
31-124-
52
0
6
DREAM D'ORO (KY)
4y a a
54.50
LUIS SAEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
6
72
151244-
17
0
7
TAAMER (KY)
5y a g
54.50
COREY J. LANERIE
LEA FARMS, LLC
JEFF ENGLER
7
74
710322-
17
0
8
STRONG ENDING (KY)
4y a a
54.50
TYLER GAFFALIONE
FRANK CARL CALABRESE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
8
81
661262-
37
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUST LIKE MIKE (FL)
5y a a
53.50
LUIS SAEZ
PALMER, TERESA AND P
ARMANDO DE LA CERDA
1
42
7-
127
0
2
CALABASH (KY)
4y d g
53.50
EDGARD J. ZAYAS
VICENTE STELLA STABL
JUAN CARLOS AVILA
2
45
0-7-
46
0
3
BELLAMY'S TREASURE (NY)
4y a g
53.50
CARLOS D. LUGO
N. T. S. STABLE, INC
KATHRYN DAVEY
3
55
64520-
14
0
4
SKYLINE VIEW (KY)
5y d g
53.50
CRISTIAN A. TORRES
MIRACLE'S INTERNATIO
MATTHEW J. WILLIAMS
4
57
225377-
46
0
5
TONE FEELIN (KY)
4y d a
53.50
LEONEL REYES
LONGCHAMPS RACING
JUAN ANDRES RODRIGUEZ
5
61
854539-
14
0
6
MAGICAL CAUSE (NY)
4y d g
53.50
ANGEL S. ARROYO
NEDLAW STABLE
J. KENT SWEEZEY
6
62
3245-
25
0
7
LIQUID LOUIE (ON)
4y a g
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
WILLIAM THARRENOS
WILLIAM THARRENOS
7
59
005247-
23
0
8
NOBLE EMPIRE (KY)
4y d g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
MATHIS STABLE LLC
TODD A. PLETCHER
8
71
3086-24-
23
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIAMONDS ENJOY (KY)
4y d a
54.50
EDGARD J. ZAYAS
HARAS LIZZIE, INC.
AMADOR MEREI SANCHEZ
1
71
532482-
28
0
2
I KICKN (FL)
4y a g
54.50
EMISAEL JARAMILLO
HENRY LEININGER
GARY G. JACKSON
2
67
53138-
32
0
3
CAPITAN FOFO (FL)
4y a a
53.50
CARLOS D. LUGO
EDUARDO VAZQUEZ
HECTOR F. RODRIGUEZ
3
66
244394-
18
0
4
ROAD TO PEACE (KY)
5y d g
54.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
NANCY MASTRONARDI
NICK J. MASTRONARDI, JR.
4
70
460445-
17
0
5
ALL INCLUSIVE (ON)
4y a g
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
WILLIAM THARRENOS
WILLIAM THARRENOS
5
75
364147-
18
0
6
MISTER KELLY (KY)
4y d a
54.50
ANGEL S. ARROYO
KEM STABLES
CHERYL WINEBAUGH
6
81
354340-
18
0
7
FIXICO (FL)
4y d a
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
CAROLYN WILSON
LARRY RIVELLI
7
69
44221-
21
0
8
TOOK A CAB (FL)
4y a g
53.50
EDGAR S. PRADO
JOEL W. SAINER
J. DAVID BRADDY
8
66
052231-
37
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:06
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLAMINGO HAWK (KY)
3y a g
55.50
TYLER GAFFALIONE
PEACHTREE STABLE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
1
53
87-
29
0
2
PASSWORD PROTECTED (KY)
3y a e
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
2
0
0
0
3
UNION GAP (KY)
3y d e
55.50
JOSE L. ORTIZ
MICHAEL J. RYAN
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
3
58
0-
66
0
4
HOUDINI'S AWESOME (ON)
3y d e
55.50
PACO LOPEZ
CHARLES E. FIPKE
TODD A. PLETCHER
4
71
72-
22
0
5
PACIFIC LEGEND (KY)
3y d g
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
PARKLAND THOROUGHBRE
JORGE R. ABREU
5
54
73-
43
0
6
SPHEROID (KY)
3y d e
55.50
ANGEL S. ARROYO
JONES, JR., FRANK L.
DALE L. ROMANS
6
70
65-
42
0
7
NOW A JAGUAR (KY)
3y a e
55.50
COREY J. LANERIE
ALBAUGH FAMILY STABL
DALE L. ROMANS
7
65
576-
42
0
8
WILL TAKE CONTROL (KY)
3y a g
55.50
EDGARD J. ZAYAS
HIBISCUS STABLES AND
STEVE KLESARIS
8
49
9-
29
0
9
MILLEAN (KY)
3y a e
55.50
LUIS SAEZ
DONEGAL RACING
TODD A. PLETCHER
9
69
63-
29
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PHANTOM VISION (KY)
3y a d
54.50
JOSE L. ORTIZ
ALBERT FRASSETTO
MICHAEL J. MAKER
1
81
21-
28
0
2
YAFA (FL)
3y d d
53.50
VICTOR LEBRON
CIRCLE 8
MICHELLE NIHEI
2
70
7212-
50
0
3
MISS ADELINE (KY)
3y a d
54.50
JULIEN R. LEPAROUX
PATRICIA'S HOPE LLC
MICHAEL A. TOMLINSON
3
68
821-
77
0
4
MIA MARTINA (FL)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
ECLIPSE THOROUGHBRED
H. GRAHAM MOTION
4
66
1-
44
0
5
RUNAWAY ROCKETTE (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
FRANK FLETCHER RACIN
WILLIAM I. MOTT
5
66
012-
29
0
6
DIRECTOR'S CUT (KY)
3y d d
54.50
EDGARD J. ZAYAS
GARY BARBER
MARK E. CASSE
6
68
2125-
98
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:11
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRST HOUR (KY)
3y a d
53.50
LUIS SAEZ
WINSTAR STABLEMATES
TODD A. PLETCHER
1
0
0
0
2
BREEHAZEL (KY)
3y a d
53.50
PACO LOPEZ
SECURE INVESTMENTS
ANTONIO SANO
2
0
0-
21
0
3
CATIRUSIA (KY)
3y a d
53.50
LEONEL REYES
CARLOS MEDINA
RAMON MINGUET
3
0
0
0
4
ZAFFING (KY)
3y a d
53.50
EDGARD J. ZAYAS
WERTHEIMER AND FRERE
TODD A. PLETCHER
4
0
0
0
5
THAROS (KY)
3y a d
53.50
VICTOR LEBRON
BREEZE EASY, LLC
JOSEPH F. ORSENO
5
0
0
0
6
MADEMOISELLE NOVA (KY)
3y d d
53.50
JUNIOR ALVARADO
SBH RACING, LLC
MARK E. CASSE
6
0
0
0
7
CARIBE BEAN MOKA (KY)
3y a d
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
AMERMAN RACING LLC
BRIAN A. LYNCH
7
74
9-
36
0
8
SPEEDING (KY)
3y d d
53.50
JOSE L. ORTIZ
D. J. STABLE LLC AND
MARK E. CASSE
8
82
32-
114
0
9
STRONG MOMENT (NY)
3y a d
53.50
TYLER GAFFALIONE
LAWRENCE GOICHMAN
JORGE R. ABREU
9
0
0
0
10
ESTELLINA (KY)
3y a d
53.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
DON ALBERTO CORP
AMADOR MEREI SANCHEZ
10
61
6-
67
0
11
MADEIRA WINE (KY)
3y a d
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
D P RACING LLC
PATRICK L. BIANCONE
11
0
0
0
12
SIMPLY THE BEST (FL)
3y a d
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
R. A. HILL STABLE, S
DANNY GARGAN
12
71
53-
99
0
13
SPILL THE TEA (NY)
3y a d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
E-RACING.COM AND MOO
BRIAN A. LYNCH
13
72
2-
28
0
14
CANDY JAR (KY)
3y a d
53.50
JUNIOR ALVARADO
GODOLPHIN, LLC
WILLIAM I. MOTT
14
64
4-
28
0
15
IMAGERY (KY)
3y a d
53.50
PACO LOPEZ
ECLIPSE THOROUGHBRED
MICHAEL J. TROMBETTA
15
64
4-
58
0
10 Ocak 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Southwell Birleşik Krallık, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Southwell Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:20 southwell birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:35 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 10 ocak 2021 pazar at yarışı bülteni, 10 ocak 2021 at yarışı programı, 10 ocak 2021 tjk yarış programı, 10 ocak 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 10 ocak 2021 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 10 ocak 2021 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, 10 ocak 2021 southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, günün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 10 ocak 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni