Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CATCH THE RHYTHM
3y a e
SPEEDY WOLF
58.00
KAAN YAVUZAP
DENİZ KURTEL
OR. ÖZELCANAT
3
0
0
20
2
DEEP ACTION
3y k e
MENTOR
58.00
M.ÇİÇEK
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
7
0
0
20
3
LATEST NOVEL
3y d e
İSTANBUL
58.00
S.KAYA
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
1
0
0
20
4
ÖKEHAN
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
A.OKAN PAZARAP
AHMET DOĞAN HÜNER
A.ÖMEROĞLU
8
0
0
20
5
REBEL BLOOD
3y a e
KANEKO
58.00
MER.ÇELİK
MÜJDAT ERTOP
A.ATAŞ
2
0
0
20
6
SPEED DEMON
3y d e
KENDARGENT (FR)
58.00
H.KARATAŞ
AYTUĞ ATALAY
K.DURSUN
6
0
0
20
7
TRIESTE DREAM
3y a e
TOCCET (USA)
58.00
ALP.OLUKAP
ASLAN SAVAŞAN
B.SOYSAL
4
0
0
20
8
ŞİRİNLADY
3y a d
PERFECT STORM
56.00
T.YILDIZ
EROL ŞİRİN
M.ZELYURT
5
0
0
20
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALESTA
4y d k
TÜMÖZ BEY
60.00
T.YILDIZ
DUYGU FATURA
R.ALTUNBAŞ
6
52
736124
24
18
1.41.57
2
ÖZBURGAZ
4y a k
ÖZGÜNHAN
60.00
Ö.YILDIRIM
BARIŞ DURDAĞ
O.TAŞDEMİR
2
48
814521
16
20
1.41.41
3
ALYUMAK
4y a k
ALGANBEY
58.00
H.ŞİMŞEK
HÜLYA TEMEL
B.ÇAKUS
4
31
168070
28
15
1.40.63
4
CALİBE TAY
4y d k
ÖZGÜNHAN
58.00
K.TOKAÇOĞLU
DENİZ KURTEL
S.YARDIMCI
1
42
045326
16
14
1.37.75
5
ESMERGÖZ
4y k k
YAŞARCIK
58.00
M.ÇİÇEK
MEHMET ALTIN
MEH.KAYA
3
42
456243
35
15
1.37.58
6
KÜŞİ
4y a k
BERKAY EFE
58.00
Ç.OK
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
5
44
476102
14
18
1.38.52
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA AVCI
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
S.ÖZEN
EROL SÖĞÜTLÜ
M.ER
2
68
21235-1
7
20
1.44.37
2
FOOL HARDY
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
H.ŞİMŞEK
MURAT BİLGİÇ
H.DURMUŞ
4
30
42544-3
7
16
3
KUZEY YAĞMURU
3y a e
TOCCET (USA)
58.00
H.KARATAŞ
ERSAN ÜLDES
EM.TOKÇALAR
1
84
111211
14
20
1.41.03
4
SECRET LOVER
3y a e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
H.SİNAN SERTER
A.COŞKAN
3
82
231122
14
19
1.41.50
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYDURU
5y a k
UÇANBEY
60.00
M.KAYİŞAP
NADİR ÇETİNER
T.TEMİZER
2
67
842649
17
14
1.52.93
2
TUMBULAĞAM
4y a a
ODİNHAN
60.00
H.KARATAŞ
AHMET ALTUNKILIÇ
H.ERDİK
1
67
21315-3
9
18
1.52.75
3
CEYLİNSU
6y a k
ANADOLU ATEŞİ
60.00
B.AKÇAYAP
ALİ BARBAROS SOLMAZ
B.TOPCU
4
65
230856
38
12
1.51.26
4
KOCA MUĞLALI
6y a a
TURBO
60.00
ALP.OLUKAP
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
12
65
675556
14
13
1.53.80
5
KARAMIH
5y a a
KARAKEMAL
58.00
M.M.BİLGİNAP
FARUK ATEŞ
M.KAYA
11
63
370740
127
13
1.50.35
6
ESERALP
6y d a
TIGRES LIGHT (US)
58.50
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
9
58
594789
39
9
1.52.08
7
KIZILKALE
6y k a
BİLGİN
57.00
A.C.DAĞDEVİREN
NİMET ARİF KURTEL
M.ZELYURT
6
55
32603-5
10
14
8
KELEŞHAN
5y d a
ÖZDURAN
56.50
GÖKH.GÖKÇE
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ŞAHYAZICI
5
54
811280
13
17
9
YAZ AĞASI
5y k a
AĞABATUR
55.50
T.YILDIZ
ERDAL SERVET ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
8
52
422331
12
20
10
YÜCEDAĞ
6y k a
TURBO
50.50
F.KARAKURTAP
BARIŞ DURDAĞ
O.TAŞDEMİR
10
42
09907-4
9
8
1.52.29
11
FRENKLİ ATEŞİ
5y a a
TURBO
50.00
M.AKINAP
R.TEVFİK ŞERİFOĞLU
B.ÇELTİK
3
39
722311
16
20
1.55.41
12
BİCEROĞLU
5y k a
KOCABEY
50.00
A.OLUK
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
7
36
871222
16
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALİYAR
4y d a
SÖNMEZALP
58.00
ALP.OLUKAP
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
2
0
8
35
19
2
BENİM
4y k a
BİLGİNER
58.00
HAKAN YILDIZ
ETHEM KAYA
H.TEKİNALP
1
33
473145
59
18
1.24.00
3
ESENTÜRK
4y d a
KOCABEY
58.00
A.OLUK
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
3
12
846980
51
12
1.26.96
4
GÜÇLÜKAYA
4y d a
REMO (AUT)
58.00
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
4
32
3824-41
6
20
1.26.05
5
KAYALASKA
4y k a
TUNABEYİ
58.00
S.ÖZEN
ETHEM KAYA
H.TEKİNALP
12
37
79687-5
5
13
1.24.07
6
AKILTERİ
4y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
A.C.DAĞDEVİREN
HAŞİM TINAS
M.ÖZGÜL
5
33
05610-0
10
18
7
ATEŞADASI
4y a k
ATEŞTOPU
56.00
M.M.BİLGİNAP
MÜNEVVER AKAR
C.AYDOĞAN
11
32
830200
35
12
1.25.07
8
COSMOS
4y a k
HABERKAN
56.00
H.ŞİMŞEK
EMRE KUMUK
R.ALTUNBAŞ
6
35
76718-2
6
18
1.27.84
9
ÖZEZGİ
4y a k
ÖZGÜNHAN
56.00
Ç.OK
ESRA KILIÇASLAN
B.ÖZGÜR
7
26
30004-9
7
13
1.26.60
10
SARI HANDAN
4y d k
ÖZHABER
56.00
T.YILDIZ
DUYGU FATURA
R.ALTUNBAŞ
8
32
351089
21
17
1.28.77
11
ŞENGAL BEYİ
4y a a
UÇANBEY
52.00
Y.ARPAAP
MUSTAFA POLAT
B.ÖZGÜR
10
25
09980-0
7
14
1.29.90
12
ÇAMLIYAYLA
4y k a
BOZDOĞAN
50.00
ONUR ÖZ
SABRİ AKTAŞ
A.ATAŞ
9
18
30554-8
10
8
1.26.43
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALPDAĞI
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
GÖKH.GÖKÇE
İRFAN BERBEROĞLU
Z.AVCI
5
94
244117
108
19
1.40.21
2
BENNATO (IRE)
5y d a
HENRYTHENAVIGATOR (USA)
60.00
T.YILDIZ
DUYGU FATURA
R.ALTUNBAŞ
1
72
43113-2
10
18
1.41.58
3
GÜRSOYHAN
6y a a
LION HEART (USA)
60.00
M.ÇİÇEK
ERSAN ÖZBELGE
İ.TEMEL
6
95
131214
17
19
1.39.49
4
KING SERKAN
5y d a
YONAGUSKA (USA)
60.00
S.KAYA
A.MURAT ŞEN
M.ÖZDİL
13
104
327385
21
20
5
MY ROYAL SUN
7y a a
ROYAL ABJAR (USA)
60.00
H.ŞİMŞEK
MUSTAFA YURTERİ
H.ERDİK
4
97
24653-1
9
20
1.39.87
6
OBRADA
5y a a
LION HEART (USA)
60.00
E.YAVUZ
SERKAN ÜLGEN
F.KIRAN
12
91
973224
13
18
1.42.57
7
SEVENTH SENSE
7y a a
CITY ZIP (USA)
60.00
Ö.YILDIRIM
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
11
94
218221
13
20
1.42.06
8
STAR FORCE
5y d a
CUVEE (USA)
60.00
A.SÖZEN
HÜSEYİN YILDIZ
M.ZELYURT
3
94
221511
17
20
1.40.86
9
BLACKBALL
4y d a
LION HEART (USA)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
İLKAN ÖZSÜ
M.TEZEL
9
81
441432
13
17
1.41.16
10
GRAYOCEAN
4y k a
OFFLEE WILD (USA)
58.00
H.KARATAŞ
AHMET GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
8
83
224-121
35
20
11
KING OF THE SUN
4y d a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
A.KURŞUN
FENER BARLIK
G.YAVUZ
2
95
555894
58
20
12
OVER CLOUDS
4y d a
OVERANALYZE (USA)
58.00
MER.ÇELİK
UMUT BABADAĞLI
Y.TALUK
7
87
452668
13
12
1.41.43
13
PERFECT RUNNER
4y d a
PERFECT STORM
58.00
M.KAYA
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
10
79
608741
14
20
1.42.22
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞA MEHMET
3y d e
ZANJERO (USA)
58.00
E.EMRE DOĞRUAP
SEÇKİN ÖZBEY
SA.ÖZBEY
8
0
0
20
2
ANGELITO
3y d e
KANEKO
58.00
MER.ÇELİK
ADNAN MAZICI
F.ÇELTİK
4
0
0
20
3
FIELD STAR
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
M.KAYA
ERKAN BAL
E.ATEŞ
2
0
0
20
4
KIZILAYAZ
3y d e
PRESSING (IRE)
58.00
Ç.OK
İLHAN BOYLU
B.ÖZGÜR
1
0
0
20
5
STORM BREAKER
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
A.SÖZEN
HÜSEYİN YILDIZ
M.ZELYURT
3
0
0
20
6
ZDRAVETS
3y d e
EL CORREDOR (USA)
58.00
S.İPEK
EMBİYE YURTSEVER
S.COŞKUN
5
0
0
20
7
AŞAN PINAR
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
56.00
A.C.DAĞDEVİREN
ALİ SOYKAN
MEH.KAYA
7
0
0
20
8
PENTIMENTO
3y a d
DAI JIN (GB)
56.00
F.YÜKSEL
K.FIRAT DANIŞOĞLU
H.ERDİK
6
0
0
20
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FİRDES TAY
3y d d
INDIGO RED (GB)
58.00
ALP.OLUKAP
ESRA KILIÇASLAN
B.ÖZGÜR
5
38
167178
23
18
2
ROCK AND ROLL
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
60.00
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
6
38
575316
16
19
3
HÜSNİ
3y a e
BARUDİ
59.00
Ç.OK
HAŞİM TINAS
M.ÖZGÜL
1
36
75474-6
6
12
4
WALTZ GOES ON
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
58.50
H.ŞİMŞEK
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
4
35
16674-3
10
15
5
İSTANBUL ATEŞİ
3y d d
EL CORREDOR (USA)
55.00
M.M.BİLGİNAP
ŞÜKRÜ KILIÇ
HAL.KAYA
7
34
544410
37
19
6
MUTLU ÇOCUK
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
S.ÖZEN
ERKİN CELEP
A.COŞKAN
3
34
421565
16
17
7
BERCESTE
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
54.00
E.EMRE DOĞRUAP
OSMAN GÜLER
H.DURMUŞ
9
32
550187
37
18
8
FORTE SARP
3y d e
KADİR BABA
56.50
F.YÜKSEL
KADRİ BAŞKURT
H.TEKİNALP
8
31
15506-2
6
15
9
ELBRUZ
3y a e
BOSPORUS (IRE)
50.00
F.KARAKURTAP
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
2
16
845440
14
10
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
URLA ZAMANI
8y d a
ARCHANGE D`OR (IRE)
60.00
M.KAYİŞAP
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
4
46
26600-4
9
14
2.17.19
2
KANBEDRİ
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
60.50
A.C.DAĞDEVİREN
ŞÜKRÜ GÜRER
MEH.KAYA
11
45
605220
16
18
2.18.06
3
GRAY WOLF
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
55.50
B.M.MIRIKAP
NURETTİN BOZKURT
MUR.AKSOY
12
41
230947
14
14
2.18.49
4
POWER OFF
5y d a
POWERSCOURT (GB)
57.50
H.ŞİMŞEK
ORHAN DURMUŞ
HAL.KAYA
10
35
003187
17
18
5
GO FOR THE AFTER
4y d a
AFTER MARKET (USA)
53.50
F.YÜKSEL
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
9
31
557907
24
13
6
MILLION DOLAR MAN
4y d a
MAGICIAN (IRE)
52.00
GÖKH.GÖKÇE
M.SELİM GÜLEŞEN
T.TEMİZER
2
28
480326
24
14
2.18.50
7
DÖKERSON
5y d a
AFTER MARKET (USA)
52.00
MER.ÇELİK
MURAT DÖKER
G.HALKATAŞ
5
24
769049
16
9
2.15.57
8
MY WHITE
4y k a
NATIVE KHAN (FR)
50.00
F.KARAKURTAP
MEHMET ÖKSÜZ
Z.AVCI
8
5
000670
56
14
9
DAMARIS
4y d a
POWERSCOURT (GB)
50.00
HAKAN YILDIZ
MEHMET TOPCU
O.TAŞDEMİR
7
19
202080
17
15
10
BAMSI
4y a a
EL CORREDOR (USA)
50.00
M.AKINAP
ÇETİN ÖZDİL
B.KAYALI
13
16
786080
127
9
11
BEYOĞLU
4y d a
AVANGARD (IRE)
50.00
Y.ARPAAP
MUSTAFA SAYBİR
M.KARACA
1
11
068477
45
9
12
BABA BEYHAN
4y d a
KARABEYHAN (GB)
50.00
M.M.BİLGİNAP
MUSTAFA YILMAZ
S.KOYUNCU
6
8
000
35
17
13
LIVING FOR LOVE
5y a a
LION HEART (USA)
50.00
D.PALAUR
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
3
16
0-0807-3
11
11
Southwell Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ISOBAR WIND (IRE)
3y d g
61.50
B CURTIS
MR E R GRIFFITHS
P EVANS
5
67
451871-
27
0
2
INTERRUPTED DREAM
3y d g
60.50
TOBY ELEY
STRICTLY FUN RACING
MISS G KELLEWAY
6
65
451208-
23
0
3
LEG IT LENNY (IRE)
3y d g
59.00
A RAWLINSON
THE TIGERS RACING SY
R COWELL
3
62
59353-7
4
0
4
CONSTITUTIONAL (IRE)
3y d g
59.00
H SHAW
OWNERS FOR OWNERS
K BURKE
1
62
917932-
24
0
5
CASARUAN
3y d e
54.00
T LADD
MR BRİAN D CANTLE
M APPLEBY
4
51
790-7
9
0
6
SEA OF COOL (IRE)
3y d g
52.50
D KEENAN
MR J RYAN
J RYAN
2
48
50552-5
5
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HARRISON POINT (FR)
3y a e
61.50
HOLLİE DOYLE
CHİNA HORSE CLUB INT
ARCHİE WATSON
5
0
21-
34
0
2
ALMQVIST
3y d e
58.00
F NORTON
MİSS K RAUSİNG
M JOHNSTON
1
0
0
0
3
CAPTAIN MOORHOUSE (IRE)
3y d g
58.00
P MULRENNAN
MR RON HULL
D BROWN
7
0
0
0
4
HOORAYFORTHEGREY
3y k g
58.00
K O'NEILL
MR MRS JAMES SUMSI
R BRISLAND
4
0
9-0
10
0
5
IRON HEART
3y d e
58.00
D PROBERT
QATAR RACİNG LİMİTED
A BALDİNG
3
0
03-
38
0
6
SNOWBALL JACKSON
3y a e
58.00
R KİNGSCOTE
MAGNİER, SHANAHAN, S
R HANNON
6
0
3-
32
0
7
WHITEHAVEN (FR)
3y a g
58.00
C BENNETT
P C J DALBY R D SC
H MORRISON
2
0
99-
31
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIRECTORY
5y d g
62.50
L MORRIS
BLUE PETER RACING 16
J EUSTACE
5
82
30541-2
5
0
2
SEA FOX (IRE)
6y d g
60.50
B CURTIS
ERIC GRIFFITHS P D
P EVANS
4
77
061180-
13
0
3
ROBERO
8y d g
60.50
TOBY ELEY
JOHN FARLEY AND GAY
MISS G KELLEWAY
1
77
292031-
14
0
4
SILVERTURNSTOGOLD
5y a g
57.00
ELISHA WHITTINGTON
MR A A BYRNE
A CARROLL
3
69
333111-
44
0
5
MOMTALIK (USA)
5y d g
55.00
C HARDIE
GB CIVIL ENGINEERING
D SHAW
6
65
52900-3
11
0
6
JAZZ HANDS (IRE)
4y d g
54.50
S P DAVIS
MR MIKE BROWNE MRS
R FAHEY
2
64
55171-1
11
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COSMELLI (ITY)
7y d g
62.50
T EAVES
M WALKER, G KELLEWAY
MISS G KELLEWAY
4
88
305609-
32
0
2
ARGUS (IRE)
8y d g
58.00
D MUSCUTT
HELIUM RACING LTD
ALEXANDRA DUNN
3
78
237414-
25
0
3
RASAASY (IRE)
4y d g
56.00
W CARSON
MR CHRIS BUTLER
A CARSON
1
76
0441-5
10
0
4
ANGEL LANE (FR)
4y k k
55.50
C LEE
MİSS ANNA SUNDSTROM
K BURKE
5
75
44213-1
11
0
5
BLOWING DIXIE
4y d g
55.00
B CURTIS
MR MOHAMMED ALENEZI
J CHAPPLE-HYAM
2
74
136150-
15
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OBLATE
4y d k
63.00
K O'NEİLL
HOUGHTON BLOODSTOCK
R BRİSLAND
5
66
40229-1
11
0
2
MOTAHASSEN (IRE)
6y a g
61.50
D NOLAN
MRS SARAH BRYAN
D CARROLL
2
62
046013-
38
0
3
VELVET VISION
5y d k
61.00
D MUSCUTT
SARABEX
MIKE MURPHY
1
61
660040-
52
0
4
FRENCH TWIST
4y a k
60.50
T GREATREX
MİSS SARAH HOYLAND
DAVİD LOUGHNANE
4
60
500020-
15
0
5
FOX SHINJI
4y d a
60.00
D PROBERT
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
3
59
67-6-
83
0
6
BARON RUN
10y a g
58.50
RHONA PINDAR
MR ERIC BURKE PART
K BURKE
7
56
133420-
127
0
7
LIMERICK LORD (IRE)
8y d g
54.00
SHELLEY BIRKETT
STEVE CLARKE PARTN
MISS J FEILDEN
6
45
72590-3
7
0
8
TAVENER
8y d g
54.00
P DENNIS
THE DASH AND BRASH P
D C GRIFFITHS
8
42
50070-7
11
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REQUITED (IRE)
4y d g
60.50
C BENNETT
MR H MORRISON
H MORRISON
3
69
721838-
36
0
2
GLOBAL HOPE (IRE)
5y d g
60.50
TOBY ELEY
M WALKER, N SCANDRET
MISS G KELLEWAY
6
69
31027-2
7
0
3
AL SUIL EILE (FR)
4y k g
60.50
B CURTIS
HARMON, BRUTON PAR
J J QUINN
2
69
41772-3
7
0
4
THE RIGHT CHOICE (IRE)
5y a g
59.50
D MUSCUTT
MRS MARGARET FERGUSO
JAMES FERGUSON
7
67
707523-
23
0
5
GLOBAL MELODY
5y d g
58.00
GRACE MCENTEE
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
1
64
3428-41
5
0
6
OUR CHARLIE BROWN
6y d g
58.00
P DENNIS
ONTOAWINNER 2 PART
D C GRIFFITHS
5
64
14355-6
7
0
7
JUNGLE SECRET (IRE)
4y a k
54.00
S P DAVİS
THE SECRET O'CİRCLE
R FAHEY
4
55
2-3020-8
9
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FLY TRUE
7y d k
61.00
T EAVES
STUART DOBB KATE D
I FURTADO
3
56
249447-
64
0
2
FIVEHUNDREDMILES (IRE)
7y d g
60.50
B CURTIS
DAVE EMMA EVANS
P EVANS
10
55
337600-
72
0
3
ROCKESBURY
5y d g
60.00
L MORRIS
JAMIE ROCKE
DAVID LOUGHNANE
9
54
6934-52
2
0
4
MIDNIGHT IN HAVANA
4y d g
60.00
G LEE
THE SMART SET
B SMART
5
54
343504-
25
0
5
ADASHELBY (IRE)
4y k k
59.00
K O'NEİLL
MS SALLY ANN MARTİN
J RYAN
4
52
967606-
44
0
6
MISTER FREEZE (IRE)
6y a g
58.50
D PROBERT
G N HUNT, G E BASSET
P CHAMINGS
2
51
222835-
44
0
7
SEA SHACK
6y d g
56.50
SHELLEY BIRKETT
MR SIMON CLARIDGE
MISS J FEILDEN
7
46
367339-
25
0
8
LEESHAAN (IRE)
5y d g
56.50
P DENNIS
MRS P BASTIMAN
REBECCA BASTIMAN
6
45
340937-
89
0
9
N OVER J
5y d g
56.50
A RAWLINSON
MR N HASSAN
M APPLEBY
8
45
43465-0
4
0
10
THE RETRIEVER (IRE)
5y a g
56.50
P MULRENNAN
R M T HOLDINGS LIM
M HAMMOND
1
44
073420-
34
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KYLE (FL)
7y d a
55.00
TONY MARAGH
MOSHE MARK
HERBERT MILLER
1
84
321435-
9
0
2
RAY'SWARRIOR (FL)
8y d a
53.50
CRISTIAN TORRES
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH DOBLES
2
96
221512-
16
0
3
AREYOUTALKINGTOME (KY)
6y a a
54.50
RICHARD MITCHELL
MIRACLE'S INTERNATIO
MATTHEW WILLIAMS
3
77
247818-
29
0
4
TRAPPEZOID (ON)
5y a a
55.00
RAJIV MARAGH
DRAWING AWAY STABLE
ANGEL QUIROZ
4
83
355355-
16
0
5
BLACK PEPPER (FL)
5y d a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
RANCHO ALEGRE
RUBEN GRACIDA
5
79
614103-
16
0
6
DESERT GENERAL (CA)
7y k a
54.50
EDGARD ZAYAS
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH DOBLES
6
86
215124-
37
0
7
MR ATILA (KY)
6y a a
55.00
LUIS SAEZ
DRAWING AWAY STABLE
JORGE NAVARRO
7
87
2-56313-
39
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRINNI TRICKS (NY)
4y d a
55.50
SANTIAGO GONZALEZ
SHERRY RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
1
47
65475-
30
0
2
NOBLE NEBRASKAN (KY)
4y d a
55.50
LUIS SAEZ
SANFORD GOLDFARB
ROBERT FALCONE, JR.
2
74
575505-
30
0
3
BARBIE'S KING (KY)
4y d a
55.50
EDGAR PRADO
EDWIN BROOME
EDWIN BROOME
3
63
46535-7
7
0
4
TREASURE RUN (FL)
4y d a
55.50
DAVID BORACO
JODY VEITCH
MARGARET WETHERINGTON
4
61
645676-
16
0
5
HARD COUNT (KY)
4y d a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL MAKER
5
80
222237-
35
0
6
WINNING FACTOR (KY)
4y k a
55.50
TONY MARAGH
JOSEPH BUCCI
HERBERT MILLER
6
52
285884-
62
0
7
FILM FAN (KY)
4y a a
53.50
CRISTIAN TORRES
FAWKES RACING, INC.,
DAVID FAWKES
7
51
75-
21
0
8
SIESTA MOON (FL)
4y d a
55.50
JAIRO RENDON
HOLMAN, DENNIS AND O
KATHLEEN O'CONNELL
8
62
65334-
24
0
9
WELL WRITTEN (FL)
4y d a
55.50
MARCOS MENESES
GIANNETTINO, PHYLLIS
LUIS DUCO
9
75
464274-
16
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:33
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOTIVATED SELLER (KY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD BROWN
1
0
0
0
2
SENORA ROMA (KY)
3y d d
54.50
RAJIV MARAGH
PATRICIA'S HOPE LLC
LARRY RIVELLI
2
0
0
0
3
PAID UP (KY)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
CALUMET FARM
DALE ROMANS
3
0
0
0
4
GREY JAZMINE (KY)
3y k d
54.50
HECTOR BERRIOS
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
4
0
0
0
5
SHE THROWS HEAT (KY)
3y d d
54.50
EDGAR PRADO
AUGUST DAWN FARM
CLAUDE MCGAUGHEY III
5
0
0
0
6
SISTERMISCHIEF (KY)
3y d d
54.50
CARLOS LUGO
DORMELLITO STUD
ALFREDO LICHOA
6
53
8-
63
0
7
TOKEN (KY)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
CLAIBORNE FARM AND D
WILLIAM MOTT
7
0
0
0
8
PRAIRIE WINGS (KY)
3y a d
54.50
LUIS SAEZ
SHADWELL STABLE
KIARAN MCLAUGHLIN
8
0
0
0
9
TONAL VISION (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
GARY BARBER
MARK CASSE
9
0
0
0
10
GILDED LADY (KY)
3y d d
54.50
PACO LOPEZ
GO HAWK RACING, LLC
JANE CIBELLI
10
51
5-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:02
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KID FORESTER (ON)
4y a a
55.00
TYLER GAFFALIONE
MICHAEL DE PAULO
MICHAEL DE PAULO
1
78
32-6185-
39
0
2
HIGH RIDER (KY)
6y d a
54.00
IRAD ORTIZ, JR.
BRIARDALE STABLE
STEVE KLESARIS
2
65
72-5516-
77
0
3
BY THE SEY SHORE (MD)
4y a a
55.00
LUIS SAEZ
R. JOHNSON
MICHAEL TROMBETTA
3
78
293365-
14
0
4
CAT LADY STEPH (NY)
4y d k
52.50
LUCA PANICI
MATTIES RACING STABL
PAUL KOPAJ
4
74
128-
78
0
5
WONDER IN (FL)
4y d a
55.00
JAVIER CASTELLANO
ROBERT LAPENTA
JONATHAN THOMAS
5
89
31254-
28
0
6
DAMIANO (KY)
4y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
PARADISE FARMS CORP.
ROBERT HESS, JR.
6
75
615-565
51
0
7
SUMMER BEACH (FL)
4y d a
55.00
SANTIAGO GONZALEZ
JUST FOR FUN STABLE,
OSCAR GONZALEZ
7
74
641788-
42
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:32
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STRIKE MAGIC (MD)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
R. LEWIS
MARK HENNIG
1
65
965-
43
0
2
SPICE IS NICE (KY)
3y a d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
LOW, LAWANA L. AND R
TODD PLETCHER
2
0
0
0
3
RUNAWAY MOM (KY)
3y d d
54.50
CHRIS LANDEROS
LUCKY SEVEN STABLE M
IAN WILKES
3
51
5-
127
0
4
CHAMPAGNE TRAIN (ON)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
D P RACING LLC AND S
PATRICK BIANCONE
4
41
7-
21
0
5
ETANA (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
ROSEDOWN RACING
KELLY BREEN
5
67
7225-
31
0
6
TONED UP (KY)
3y d d
54.50
NIK JUAREZ
SEA GULL CAPITAL
TIMOTHY HILLS
6
31
74-
31
0
7
JEWELED PRINCESS (KY)
3y k d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
WALKING L THOROUGHBR
KENNETH MCPEEK
7
89
32-
43
0
8
LOADED (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
G. HUMPHREY, JR.
GEORGE ARNOLD, II
8
79
22-
51
0
9
CONGRATSROSY (KY)
3y d d
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
DORMELLITO STUD
ALFREDO LICHOA
9
59
73-
32
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SALTKING (NY)
4y a a
55.00
CHRIS LANDEROS
MADAKET STABLES LLC,
MARK HENNIG
1
81
721644-
57
0
2
SOLAR (KY)
4y d a
55.00
EMISAEL JARAMILLO
KENWOOD RACING LLC
KELLY BREEN
2
84
126383-
42
0
3
SIR SEAMUS (FL)
4y d a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
HOOTIES RACING LLC
MICHAEL MAKER
3
90
146254-
22
0
4
BOLD PAYNTER (KY)
4y d a
55.00
LUIS SAEZ
KENNETH FISHBEIN
CHERYL WINEBAUGH
4
84
228145-
29
0
5
I STAND CORRECTED (FL)
4y d a
54.00
NIK JUAREZ
IRISH EYES STABLE AN
JOHN VINSON
5
76
717722-
28
0
6
MACHIAVELLI (KY)
4y d a
55.00
EDGARD ZAYAS
BIG BLUE THOROUGHBRE
MARK CASSE
6
78
71-
17
0
7
JUSTCALLMENORMAN (FL)
4y d a
55.00
RAJIV MARAGH
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
7
90
333532-
42
0
8
SMELL OF ROSES (KY)
5y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH DOBLES
8
47
7-9-0671-
30
0
9
YOUSHOULDBESOLUCKY (FL)
4y d a
54.00
PACO LOPEZ
MELIN, DAVID AND PLE
EDWARD PLESA, JR.
9
81
169922-
28
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FUJAIRAH (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
THREE RIVERS STABLE
CARLOS DAVID
1
73
612073-
21
0
2
KIMURA (KY)
3y k d
54.50
TYLER GAFFALIONE
JOKER RACING LLC
JORGE DELGADO
2
62
165-
43
0
3
WE MISS SUSIE (KY)
3y k d
54.50
PACO LOPEZ
GEORGE VIRES
JANE CIBELLI
3
69
25613-
29
0
4
PRINCESS ULELE (FL)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
HEILIGBRODT, L. WILL
DAVID FAWKES
4
64
51314-
43
0
5
AUNT NADINE (FL)
3y a d
55.50
RAJIV MARAGH
JOSEPH BESECKER
JORGE NAVARRO
5
68
21-
21
0
6
MANDAMUS (FL)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
SONATA STABLE
JORGE NAVARRO
6
74
212-
64
0
12 Ocak 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Southwell Birleşik Krallık, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Southwell Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:15 southwell birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:04 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 12 ocak 2020 pazar at yarışı bülteni, 12 ocak 2020 at yarışı programı, 12 ocak 2020 tjk yarış programı, 12 ocak 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 12 ocak 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 12 ocak 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, 12 ocak 2020 southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, günün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 12 ocak 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni