Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TURBOCU
9y a a
TURBO
61.00
M.B.ÇAKMAKAP
NURULLAH ASTAN
MEH.KAYA
1
55
29966-3
6
13
1.24.90
2
RÜZGARBERK
6y a a
YALAZ
58.50
M.KAYA
SİNAN BİLİK
S.ŞAHYAZICI
2
46
061534
14
17
1.22.64
3
ABHER
8y k a
KARACA.5
58.50
Ö.YILDIRIM
SELDA KARACA
MEH.KAYA
5
46
46467-1
6
20
1.20.76
4
TÖVBEKAR
5y k a
BİLGİN
54.50
A.KURŞUN
ERAY KOKTAY
S.YANIK
3
38
32322-3
6
18
1.23.12
5
CANIM MİRA
10y k a
ANADOLU ATEŞİ
50.00
A.YILDIZAP
MEHMET CAN İŞTEBİR
G.HALKATAŞ
7
32
970798
28
6
1.21.67
6
HABERYOLCUSU
5y a a
ÖZHABER
51.00
MUH.OKAP
SALİH ERASLAN
R.YILDIZ
8
31
0-02854
127
9
1.31.26
7
DESTROYER
5y d a
TURBO
50.50
MER.ÇELİK
BURAK NİŞANCI
G.HALKATAŞ
6
30
004272
19
18
1.25.49
8
GENÇBERK
7y a a
KARA YAĞIZ
50.00
Z.KARABULUTAP
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ÖMEROĞLU
9
26
000876
14
8
1.23.39
9
TAKİEFE
5y k a
BİLGİN
50.00
ALP.OLUKAP
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
S.ŞAHYAZICI
4
26
099653
14
7
1.25.55
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARSLAN KRALİÇE
4y d k
ÖZGÜNHAN
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ARİF ÇELİK
MEH.KAYA
1
21
6045
54
16
2
DARABA
4y a k
ÖZGÜNHAN
56.00
ALP.OLUKAP
SEMA ULAŞ
Z.AVCI
8
14
000884
19
13
1.44.50
3
DİLMENLİ KIZ
4y a k
KAMAN
58.00
MER.ÇELİK
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
9
0
0
20
4
ELİTCAN
4y a k
SARRAF
55.00
F.ARSLANAP
KOSTANTİNOS MAKRİ
M.KARACA
5
28
000562
19
13
1.43.19
5
EVREKA
4y a k
AKMERT
58.00
A.OKAN PAZARAP
GÜVEN BAŞÇİVİ
M.YAPAROĞLU
3
0
09
35
18
6
EYLÜL ZAMANI
4y a k
BERKAY EFE
56.00
B.M.MIRIKAP
İSMET ÇİFTÇİ
M.TAMER
4
26
88366-4
13
11
1.45.60
7
HARLAK
4y k k
TURBO
58.00
A.KURŞUN
TAYRAL TUTUMLU
Z.TURĞUL
2
0
5
103
19
8
SEYREK
4y d k
TÜMÖZ BEY
58.00
B.AVERBAK
SEMA ULAŞ
Ş.ÖNCEL
6
19
50707-5
7
12
1.45.90
9
UMAYHANIM
4y a k
ÇAVUŞOĞLU
58.00
H.ŞİMŞEK
MUHİTTİN İNCESU
M.KARACA
7
9
88009-8
7
10
1.52.57
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYDURU
6y a k
UÇANBEY
61.00
M.ÇİÇEK
NADİR ÇETİNER
T.TEMİZER
2
67
079141
19
20
1.52.93
2
ÇETİNSU
6y k a
TAMERİNOĞLU
57.00
A.İNCİAP
CAHİT ÇETİNSU
İ.YAKUT
3
58
256634
20
15
3
HASKARACA
5y k a
CİHANSER
61.00
GÖKH.GÖKÇE
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
7
89
35738-4
11
15
1.50.64
4
BÜTÜNAY
7y k a
TAMERİNOĞLU
59.00
M.KAYA
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
9
75
37753-1
13
20
1.53.19
5
HERGELE
9y k a
BERKSOY
54.00
G.ÖZÇELİKAP
BİHTERCAN ATAÇ
Z.B.DURGUN
8
81
72429-3
8
16
6
BİCEROĞLU
6y k a
KOCABEY
53.00
O.KIZILDAŞAP
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
5
55
289880
40
12
1.53.12
7
ESENTÜRK
5y d a
KOCABEY
54.00
MUH.OKAP
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
6
24
000024
19
4
1.57.91
8
HADRAKIZ
5y d k
ÖZDURAN
56.00
B.KURDU
ÖZER BOYRAZ
SİN.ALTUNDAĞ
4
35
060337
15
14
1.59.85
9
MY SULTAN
9y a k
KAFKASLI
52.00
K.GÖKÇEAP
ELİF KAYA
C.T.KÖSE
1
99
085494
19
14
1.52.63
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AVUKAT
6y d a
REY DE CAFE (USA)
60.00
F.ÇAKAR
İLHAN BOYLU
T.SOYAD
3
92
10413-4
7
18
2
EL NINO
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
H.KARATAŞ
N.AREK KUYUMCİYAN
Ş.ÇELİK
5
104
271416
47
20
2.17.82
3
HASANEFE
5y d a
HAKEEM (USA)
60.00
M.ÇİÇEK
HÜSEYİN AKARSU
T.TEMİZER
2
53
15542-1
13
20
2.16.57
4
FRESH YOURSELF
5y d k
AFTER MARKET (USA)
58.00
M.KAYA
HAKAN S. ÖZCAN
Ş.ÇELİK
1
78
352172
14
18
2.18.57
5
KURU SOĞAN
4y d a
YONAGUSKA (USA)
58.00
Ö.YILDIRIM
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
6
89
461115
35
19
2.15.63
6
LORD ADMIRAL
4y d a
LION HEART (USA)
58.00
S.ÖZEN
ÖZGÜR DEMİR
F.SEZER
4
58
456466
24
14
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RÜZGAR ÇOCUK
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
S.ÖZEN
C.BURAK SALTABAŞ
M.TEZEL
2
32
5028-74
4
12
1.48.98
2
LOGIC BOY
3y a e
DUTYFREE
57.00
Ç.OK
ALP Ş. EVCİMEN
M.ZELYURT
3
12
68987
14
15
3
GROUND STORM
3y d d
AFTER MARKET (USA)
56.00
MER.ÇELİK
HİKMET ŞİMŞEK
S.YANIK
5
22
4049-46
6
13
4
LOGIC GIRL
3y a d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
56.00
A.OLUK
ALP Ş. EVCİMEN
M.ZELYURT
4
10
78-9
7
17
5
MAYA HANIM
3y d d
TOCCET (USA)
56.00
B.M.MIRIKAP
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
6
35
35753-1
7
20
6
MERI GOLD
3y d d
YONAGUSKA (USA)
56.00
N.AVCİ
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
7
16
88007-5
13
14
7
SOYLUHANIM
3y d d
LAST EXIT
54.00
M.M.BİLGİNAP
ALİ KAYA
A.ATAŞ
1
22
4578
33
16
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SERPİNTİ
5y d k
PERFECTO
63.00
A.OKAN PAZARAP
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
8
65
43071-3
11
19
2
KOMSHU
8y a k
KANEKO
59.50
K.GÖKÇEAP
CİMŞİT YILDIZ
S.ÖNDER
6
64
21365-4
8
16
2.11.81
3
FİRDES TAY
4y d k
INDIGO RED (GB)
53.50
M.AKINAP
ESRA KILIÇASLAN
B.ÖZGÜR
1
50
525719
33
19
2.12.84
4
ŞEHRİBAN
5y a k
ADONİSE
53.50
D.PALAUR
ŞÜKRÜ GÜRER
MEH.KAYA
4
46
33599-9
10
14
5
YAZLALI
6y d k
TOROK (IRE)
52.50
M.B.ÇAKMAKAP
EMİN TURHAN
U.ORUÇ
10
44
660200
14
8
2.11.34
6
GYPSY GIRL
4y d k
KANEKO
50.00
N.AVCİ
MELİH TEMEL
M.ALTUNBAŞ
3
41
55388-7
6
13
7
VICTORINA
4y d k
SMART ROBIN (JPN)
50.00
MER.ÇELİK
HİKMET AKBULUT
V.AKBULUT
12
42
42156-2
10
17
2.11.78
8
ONUR
4y d k
AENEAS
50.00
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
11
38
24439-7
13
15
9
WONDERFULL
5y d k
LION HEART (USA)
50.00
A.OLUK
N.AREK KUYUMCİYAN
Ş.ÇELİK
5
34
463249
124
15
2.14.18
10
JESSAMINE
5y a k
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
ALP.OLUKAP
HATİCE BAKANER
H.DURMUŞ
9
24
578062
21
13
2.13.57
11
BELLA BRAVA
5y a k
AFTER MARKET (USA)
50.00
B.AVERBAK
HAKAN S. ÖZCAN
Ş.ÇELİK
7
20
907005
28
6
2.14.78
12
NATIVE FAIR
5y d k
NATIVE KHAN (FR)
50.00
H.GÜNAP
TARIK KARADUMAN
S.YANIK
2
11
656-907
21
7
2.19.14
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AND DAĞI
3y a e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
F.YARDIMCI
SEMİH KATI
EY.YARDIMCI
5
0
7
19
19
1.20.23
2
ERŞAHİNOĞLU
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
V.KIZMAZ
CENGİZ AKÇA
S.SAYIN
14
0
87
15
18
3
ESATBEY
3y d e
TALIP HAN (IRE)
55.00
M.CANPOLATAP
AYTEN SALTABAŞ
M.KEKLİK
3
5
0000
30
16
1.29.86
4
OĞLUM DENİZ
3y a e
PERFECTO
58.00
İ.AKYAVUZ
MUSTAFA DURMAZ
FER.ÇELİK
2
21
000753
16
12
1.19.66
5
PENDING
3y k e
NATIVE KHAN (FR)
58.00
N.ALTIN
AVNİ GÖKKAN
FER.ÇELİK
8
0
6
19
19
1.22.25
6
RADİN
3y d e
MAXIMUS DREAM
54.00
Y.CENGİZAP
ÖMER ŞEKER
M.BALTA
13
0
7
19
19
1.24.47
7
YILDIZ KENTLİM
3y a e
PERFECTO
58.00
R.DOĞAN
NİHAT YILDIZ
H.DEĞİRMENCİ
15
0
80
16
18
1.23.97
8
YUSUFUM
3y a e
AKINDAYIM (IRE)
58.00
M.ÜNLÜ
MEHMET DEMİR
M.KEKLİK
4
22
846634
68
14
1.18.90
9
AŞK OLSUN SANA
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
56.00
M.A.AKTÜRK
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
V.ÖNDER
6
0
5
108
19
1.22.47
10
CANDALINKIZI
3y d d
MENTOR
56.00
B.BEKTAŞ
ALİ KAYA
G.BALTA
11
15
58485-7
10
14
1.19.89
11
EHRİMAN
3y d d
ZANJERO (USA)
54.00
M.IŞIKAP
MUSTAFA ARSLAN
H.DEĞİRMENCİ
7
22
04353-6
10
16
1.19.91
12
HAKKIZ
3y a d
HAKKAR
52.00
B.SARIDALAP
MEHMET ALİ ÖZKAN
M.BARCİN
9
7
7700
16
16
1.23.31
13
MY DEAR SISTER
3y d d
KANEKO
56.00
M.AVŞAR
DİNÇER ALACA
G.BALTA
12
10
07800-4
10
11
1.28.80
14
SHABBY
3y d d
HAKKAR
56.00
S.KAPLAN
SAHDUN KAYA
RES.KAYA
1
27
74722-4
10
18
1.19.14
15
THE LAST FIRE
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
52.00
S.ALTAYAP
ÖMER ŞEKER
M.BALTA
10
24
90865-2
10
14
1.20.02
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKTAŞ HAT
4y a a
TOŞUR
55.00
R.DOĞAN
HAZIM AKTAŞ
S.SAYIN
13
47
465211
40
20
1.28.32
2
HAYDAR EFE
4y a a
TÜMÖZ BEY
52.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
1
39
763261
26
20
1.28.25
3
HEDBE
4y a a
BERKSOY
55.00
B.BEKTAŞ
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
8
55
222210
16
19
1.24.39
4
HEDEFİGÖR
4y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
N.ALTIN
CEMAL YILDIZ
V.ÇİZİK
6
63
251445
25
17
1.24.04
5
MEMOCANDIR
4y k a
MİNİFHAT OĞLU
56.00
M.ÜNLÜ
ENVER TOYDEMİR
S.V.KAYA
12
41
922192
26
18
1.29.06
6
SİVEREK HAN
4y k a
KIRIMHAN
55.00
H.İ.AKKAYA
NAİF KARAKEÇİ
S.V.KAYA
15
46
153154
29
18
1.25.45
7
UZUNYOL
4y a a
ATİKBEY
55.00
İ.AKYAVUZ
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
5
57
662110
33
19
1.23.86
8
YAMAÇBEYİ
4y k a
UÇANBEY
52.00
Y.ÇELİKBAŞAP
BİLAL CAMUZ
N.CAMUZ
14
53
532715
15
19
9
ÇAKIRSULTAN
4y k k
YAKUPBEY
55.00
F.YARDIMCI
HALİT DAĞTEKİN
F.POLAT
4
47
393366
19
14
1.23.77
10
KAÇER KIZI
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
M.AVŞAR
MEHMET CAMUZ
N.CAMUZ
11
46
318456
16
16
1.26.05
11
DERDO
4y a a
UÇANBEY
54.00
M.E.DOĞANAP
KADİR İPEK
E.ÇETİNKURT
7
30
814-0
10
18
1.32.06
12
ATİKKIRAN
4y a a
ATİKBEY
53.00
R.BAYRAMAP
ALİ YILDIZ
M.KILINÇ
10
30
895196
96
18
1.28.18
13
OĞLUM MİRHAT
4y a a
YAKUPBEY
51.00
UMUT DEMİRAP
CEMAL YILDIZ
O.GÖRMEZ
2
27
2300-9
10
15
1.38.02
14
DAĞ AVCISI
4y a a
KAIZBERT (RU)
52.00
Y.CENGİZAP
İBRAHİM YILDIZ
S.KURT
9
0
05
19
18
1.32.15
15
NİLVADİSİ
4y a k
TARKANER
53.00
S.ALTAYAP
SUPHİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
3
0
0
61
19
1.46.12
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALKAN RÜZGARI
3y d d
CEBELTAY
58.00
E.KILIK
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
11
33
521609
33
17
2
ENIAC
3y d d
EVOKE (USA)
54.00
Y.CENGİZAP
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
V.ÖNDER
3
36
219210
19
19
3
LONGLIP
3y d d
DERVİŞ AĞA
55.00
M.E.DOĞANAP
ÖMER KARAÇİZMELİ
G.BALTA
2
30
224177
19
18
4
LUCKY WIND
3y d d
APPROVE (IRE)
58.00
İ.AKYAVUZ
FERİDUN KILIÇASLAN
FER.ÇELİK
12
31
2230-1
10
20
5
MAGIC MIRROR
3y d d
HAKEEM (USA)
58.00
F.YARDIMCI
VEDAT TEKİNALP
FER.ÇELİK
7
37
631-4
11
19
6
MY DEAR AZRA
3y k d
NATIVE KHAN (FR)
58.00
R.DOĞAN
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
9
35
214524
39
17
7
PERFECT BREEZE
3y d d
PERFECT STORM
55.00
M.IŞIKAP
EYYÜP ARTUN
M.KILINÇ
1
38
316124
36
18
8
RACING PRINCESS
3y a d
WHOS NEXT
58.00
M.AVŞAR
TARIK KARADUMAN
M.DEMİROL
14
38
354126
22
18
9
THIS IS MY GIRL
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
R.BAYRAMAP
MUSTAFA YARDIMCI
EY.YARDIMCI
6
29
33158-6
11
17
10
TOMBİK DENİZ
3y d d
ZANJERO (USA)
58.00
M.A.AKTÜRK
MURAT ÇELİK
M.DEMİROL
5
35
124423
22
17
11
EDANUR
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
56.00
N.ALTIN
AVNİ GÖKKAN
FER.ÇELİK
8
31
419640
19
16
12
MİMİJO
3y d d
KANEKO
56.00
V.KIZMAZ
ÖMER DEMİR
M.BALTA
13
31
67126-7
11
17
13
SECRET MOMENT
3y a d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
56.00
B.BEKTAŞ
İBRAHİM ŞEKER
M.KEKLİK
10
34
12433
109
17
1.24.87
14
QUEEN OF FLOWERS
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
55.00
S.KAPLAN
SAHDUN KAYA
RES.KAYA
4
26
685756
32
14
1.30.20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARAS ARAS
3y k e
PERFECTO
55.00
M.IŞIKAP
MEHMET AKGÜNLÜ
M.KILINÇ
10
21
484386
30
13
1.19.96
2
BABA AHMET
3y d e
FAIRSON
54.00
Y.CENGİZAP
SALİH ERTEN
G.BALTA
4
0
68
15
18
3
BABA ERDİNÇ
3y d e
SON OF SUN
55.00
F.FELHANAP
HAŞİM TINAS
V.ÇİZİK
15
24
6243
16
16
1.18.66
4
BLACK THUNDER
3y d e
THREE VALLEYS (USA)
58.00
M.ÜNLÜ
HÜSEYİN YILDIZ
S.SAYIN
7
22
76675-3
5
14
1.17.46
5
DODOTKA
3y a e
FAIRSON
58.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET TAHİR AKIL
V.ÇİZİK
8
7
99977
16
15
1.20.89
6
HEATWAVE
3y a e
DAI JIN (GB)
58.00
S.KAPLAN
SEMİH YARDIMCI
EY.YARDIMCI
1
0
7
16
19
1.20.10
7
YEĞENİM AZAD
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
58.00
M.AVŞAR
REŞİT DEMİR
G.BALTA
3
14
06007
40
15
8
BROKOLİ
3y a d
AZARAKS
56.00
M.A.AKTÜRK
FERİT ÇİZİK
V.ÇİZİK
6
24
667882
30
12
1.18.17
9
DUATEPE
3y k d
SALVATORE
56.00
H.SARIDALAP
MEHMET BABADAĞ
A.GÜRGÖZE
12
12
970790
40
14
1.20.35
10
GIANT FIST
3y a d
RED GIANT (USA)
56.00
E.KILIK
AVNİ ASLAN
S.V.KAYA
9
21
59569-3
10
11
1.21.13
11
KAPLAN KIZI
3y d d
AKINDAYIM (IRE)
53.00
A.ŞENBAHARAP
MUSTAFA KAPLAN
M.KARALI
11
19
70434-6
10
10
1.17.74
12
MAHA
3y d d
AKINDAYIM (IRE)
56.00
AH.ARSLAN
MEHMET AKGÜNLÜ
M.KILINÇ
14
8
86788-5
10
11
1.20.62
13
NEW JULY
3y a d
HAKKAR
56.00
N.ALTIN
BAKIR FELHAN
M.KARALI
13
7
89689
43
15
1.24.11
14
THE LAST RAIN
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
B.BEKTAŞ
ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER
M.BALTA
2
32
22636
38
16
15
TOMB RAIDER
3y d d
PERFECTO
54.00
M.E.DOĞANAP
RESUL ÜNLÜ
M.A.SUBAY
5
0
8
10
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÖZMERİÇ KIZI
4y a k
KAIZBERT (RU)
60.00
N.ALTIN
FEVZİ YILMAZ
İ.GÜMÜŞ
13
39
45108
18
18
2
DİLANCAN
4y a k
TOŞUR
59.00
E.KILIK
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
3
37
918729
29
16
3
DİYAPİRİM
4y k k
KAIZBERT (RU)
56.00
S.ALTAYAP
GÖKHAN TEKİNALP
M.A.ÇİÇEK
10
37
221300
16
17
1.49.76
4
KIZILŞAFAK
4y d k
UÇANOĞLU
59.00
F.YARDIMCI
GALİP DOĞAN
G.BALTA
14
37
650811
15
20
1.47.16
5
ŞAHANEKIZIM
4y k k
ARASLI
55.50
Y.CENGİZAP
ABDULLAH KAYA
M.A.SUBAY
4
36
375105
36
18
6
DANEDANE
4y k k
KAIZBERT (RU)
56.50
M.AVŞAR
CEMAL YILDIZ
FER.ÇELİK
16
32
45439-8
7
15
1.49.50
7
ENGEREK
4y a k
KAIZBERT (RU)
57.00
V.KIZMAZ
CEMAL YILDIZ
FER.ÇELİK
1
33
716080
23
16
8
HİLVAN CEYLANI
4y d k
PAYİDARBEY
53.50
R.BAYRAMAP
SAİT SARIDAL
M.E.SARIDAL
8
32
234958
26
15
1.53.08
9
HORIKCAN
4y k k
YAVUZŞAH
56.50
B.BEKTAŞ
MUSTAFA ÇEÇAN
M.A.SUBAY
2
32
75528-9
9
14
10
DİZDARGÜLÜ
4y k k
SARRAF
51.50
B.SARIDALAP
KUTBETTİN SAÇAN
V.ÖNDER
6
28
70090-0
7
12
1.51.22
11
SUZANİ
4y k k
GOBAKBEY
54.00
A.ŞENBAHARAP
AZMİ KURTULUŞ KAYA
M.A.SUBAY
7
31
00012-0
7
18
1.52.95
12
GÜN GELİR
4y a k
GÜNTAY
55.50
R.DOĞAN
İBRAHİM CANLIKA
F.E.AKIL
15
30
81907-2
10
16
1.49.66
13
ZENKA
4y k k
SERDARHAN
55.50
M.A.AKTÜRK
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
9
30
233180
54
18
14
ATİKBEY KIZI
4y k k
ATİKBEY
55.00
İ.AKYAVUZ
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
11
29
621740
29
17
15
CANİLAYDA
4y k k
BALIKHAN
52.50
Y.ÇELİKBAŞAP
MEHMET CANLIKA
F.E.AKIL
5
26
17604-0
7
15
1.51.27
16
TUMBUL YETER
4y k k
BERKSOY
54.00
M.E.DOĞANAP
REŞİT TUMBUL
Ş.OLĞAÇ
12
27
56416-7
7
18
1.44.05
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BUĞRAHAN
6y k a
ARASLI
60.00
M.CANPOLATAP
CEMALETTİN KOÇ
H.YILDIRIM
6
63
225231
29
20
2.18.24
2
AĞAYUSUF
5y k a
TOŞUR
62.00
M.AVŞAR
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
11
61
15321-6
9
19
2.19.34
3
HACIVAT
7y a a
KAIZBERT (RU)
58.50
M.E.DOĞANAP
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
3
58
555985
19
15
2.18.26
4
REBER
7y k a
GOBAKBEY
60.00
İ.AKYAVUZ
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
7
57
816778
18
16
2.16.56
5
BAĞRIYANIK
6y k a
ASİLZADE
56.00
E.AKKILIÇAP
SIDDIK KAYA
FER.ÇELİK
9
53
114601
18
20
2.20.83
6
BREDELAL
7y a a
ÖZHABER
57.50
B.BEKTAŞ
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
2
52
46754-4
7
15
2.17.39
7
TİBET
10y a a
HALİD
58.00
F.YARDIMCI
ŞÜKRÜ POLAT
S.KURT
1
53
5262-13
5
19
2.17.11
8
DİZDARMERT
6y a a
SERDARHAN
54.00
Y.CENGİZAP
KUTBETTİN SAÇAN
V.ÖNDER
5
51
16821-9
7
19
2.28.38
9
OĞLUMEJDER
8y k a
GOBAKBEY
53.00
A.ŞENBAHARAP
İSMAİL ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
10
47
383143
16
18
2.17.40
10
AKUSTİK
7y k a
HABERBATUR
53.00
S.KAPLAN
CÜNEYT BUĞDAYCI
R.AKCAN
4
43
7-8560-0
7
8
2.17.32
11
ÖZLATİKA
5y k k
ÖZGÜNHAN
51.50
İ.AKYAVUZ
MEHMET S. MELİK
V.ÖNDER
8
40
734321
16
20
2.19.11
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALL OF FIRE
3y k e
NATIVE KHAN (FR)
55.00
M.E.DOĞANAP
MUSTAFA ÖZTÜRK
C.KATI
6
0
0
127
19
2
BENBAT
3y d e
EL CORREDOR (USA)
54.00
A.ŞENBAHARAP
EKREM ALTIN
G.BALTA
9
25
842
15
17
1.20.39
3
BERATIM
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
AH.ARSLAN
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
11
24
946
91
17
1.21.41
4
CONSTANT
3y d e
HAKEEM (USA)
58.00
M.ÜNLÜ
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
4
0
00
16
18
1.22.03
5
GÖKDELEN
3y d e
ZANJERO (USA)
54.00
UMUT DEMİRAP
ABDULKADİR CIZLAK
M.BARCİN
3
0
0
20
6
HAYTHAWER
3y d e
CUVEE (USA)
58.00
N.ALTIN
SUAT TOPÇU
FER.ÇELİK
14
21
6303
15
16
1.19.75
7
MR FENER
3y d e
GENERAL QUARTERS (USA)
58.00
F.YARDIMCI
KADRİ FELHAN
A.GÜRGÖZE
5
0
66
102
18
8
ZUMMAT
3y d e
OĞLUM EYMEN
54.00
B.SARIDALAP
MUSTAFA ARSLAN
H.DEĞİRMENCİ
8
5
8806
29
16
1.21.88
9
AHUCAN
3y d d
ZANJERO (USA)
52.00
Y.ÇELİKBAŞAP
HÜSNÜ ERCAN
G.BALTA
15
26
424-4
10
17
1.19.82
10
BEAUTY GIRL
3y a d
TOCCET (USA)
52.00
S.ALTAYAP
REŞİT DEMİR
G.BALTA
13
0
6
10
19
11
BLACK DOLPHIN
3y d d
GENERAL QUARTERS (USA)
56.00
İ.AKYAVUZ
İRFAN BABAYİĞİT
M.KEKLİK
7
17
80758-9
10
12
1.21.42
12
DI MARIA
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
52.00
Y.CENGİZAP
HALİT AY
M.A.SUBAY
12
29
25040-2
10
15
1.18.14
13
GAME OF THE RISE
3y d d
STEP BY STEP
56.00
B.BEKTAŞ
MEHMET BECENE
S.V.KAYA
2
26
57322-5
10
18
1.17.63
14
NEV SICH
3y a d
KISS OF STEPS
53.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET ÜNLÜ
V.ÇİZİK
10
16
594356
43
15
1.20.11
15
ZARİP
3y a d
PERFECTO
52.00
R.BAYRAMAP
ALİ ÖZDEMİR
S.SAYIN
1
9
07757-0
10
10
1.21.00
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SIMENTAL
9y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
60.00
M.CANPOLATAP
MEHMET ÖKSÜZ
H.YILDIRIM
10
61
326737
22
13
1.13.83
2
ŞAHİNTER
5y a a
BOSPORUS (IRE)
62.00
F.YARDIMCI
İLHAN GÜÇLÜ
M.BARCİN
13
59
521213
22
19
1.14.53
3
AĞIR ADAM
4y d a
ABJAR ACADEMY
59.00
N.ALTIN
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
5
55
40261-6
10
19
1.15.94
4
DEM DEM
4y a a
CUVEE (USA)
58.50
B.BEKTAŞ
HÜSEYİN KOLSUZOĞLU
G.BALTA
16
54
846656
19
13
1.14.25
5
OSCURO
5y d a
OFFLEE WILD (USA)
58.50
M.ÜNLÜ
FAİK ÜNLÜ
V.ÇİZİK
12
52
493580
19
14
1.19.15
6
RED REBEL (USA)
8y a a
BLUEGRASS CAT (USA)
58.50
V.KIZMAZ
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
8
52
25436-1
10
20
1.11.80
7
GEYİKLİ
4y a a
GLENDOR
54.00
Y.CENGİZAP
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.A.SUBAY
18
51
152481
23
20
1.14.43
8
MÜHENDİS
5y d a
SPORTS HERO (USA)
55.50
M.E.DOĞANAP
ŞİRİN DOĞAN
G.BALTA
15
50
339215
16
19
1.15.03
9
BALIKÇI FAİK
4y d a
PERFECT STORM
55.00
M.AVŞAR
HAŞİM TINAS
V.ÇİZİK
3
47
001351
15
20
1.16.79
10
AĞA BATUR
5y d a
CAPTAIN RIO (GB)
57.50
M.A.AKTÜRK
ŞEYHMUS ÇİZİK
A.E.KARAKURT
1
50
22325-1
7
20
1.13.08
11
GOLDEN LION
5y a a
BOSPORUS (IRE)
52.50
A.ÇANKAYAAP
MEHMET FESİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
17
44
203391
15
20
1.13.66
12
BEAUTIFUL DREAMER
4y d a
KANEKO
50.00
R.BAYRAMAP
ABDULVEHAP AKDAĞ
M.A.SUBAY
2
18
906044
18
8
1.18.27
13
KNIDOS
4y d a
AZARAKS
50.00
UMUT DEMİRAP
FERİT ÇİZİK
R.AKCAN
7
16
076047
19
7
14
FAST HEART
4y a a
INVINCIBLE SON (IRE)
50.00
B.SARIDALAP
ABDULVEHAP AKDAĞ
M.A.SUBAY
9
37
45911-0
7
19
1.17.96
15
HOVARDA
5y d a
ZANJERO (USA)
50.50
İ.AKYAVUZ
BAHRİ ÇİZİK
M.A.ÇİÇEK
6
36
74774-2
10
14
1.15.53
16
BAY ROSSI
4y d a
KANEKO
50.00
S.ALTAYAP
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
4
33
64222-2
7
19
1.14.83
17
BENİM DÜNYAM ÖZ
4y a a
LION HEART (USA)
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
ÖZGÜR DEMİR
A.GÜRGÖZE
14
31
0901-5
7
19
1.15.62
18
EL FUEGO
7y d a
EAGLE EYED (USA)
50.00
İ.GÜREKEAP
AZİZ KARAKEÇİLİ
V.ÖNDER
11
24
24988-0
10
13
1.14.30
Dubai Meydan detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YURMAN (ARG)
3y a e
59.50
PATRICK COSGRAVE
SH MOHD BIN KHALIFA
M DE KOCK
5
0
0
0
2
AL BAQAR (USA)
3y a e
55.00
DANE O'NEILL
AL RASHID STABLES LL
D WATSON
9
0
9-
27
0
3
ANBAR (USA)
3y d e
55.00
CONNOR BEASLEY
AL RASHID STABLES LL
D WATSON
3
0
0
0
4
EFFECTIF (ARG)
3y a e
55.00
FABRICE VERON
SH MOHD BIN KHALIFA
M DE KOCK
7
0
0
0
5
EMBLEM WAR (USA)
3y d g
55.00
TADHG O'SHEA
AL BAYRAQ STABLE
S SEEMAR
1
0
0
0
6
ENDIFAA (GB)
3y d g
55.00
SANDRO PAIVA
HASAN MEFAREH ALAJMI
F NASS
13
0
0
0
7
JALLAB (USA)
3y d e
55.00
PATRICK DOBBS
AL RASHID STABLES LL
D WATSON
4
0
7-
27
0
8
MAYEHAAB (GB)
3y a g
55.00
ADRIE DE VRIES
HASAN MEFAREH ALAJMI
F NASS
2
0
0
0
9
MESHAKEL (IRE)
3y a e
55.00
ROYSTON FFRENCH
SALEM RASHID GHADAYE
S BIN GHADAYER
12
76
335-2
6
0
10
MURBAN (GB)
3y d e
55.00
RICHARD MULLEN
EID AL SHAMSI
S SEEMAR
6
0
0-
27
0
11
NATION'S HISTORY (IRE)
3y k g
55.00
HARRY BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
8
0
0
0
12
NIBRAAS (USA)
3y d e
55.00
RYAN CURATOLO
SH AHMED BIN RASHID
N BACHALARD
14
79
4-3
6
0
13
RARE NINJA (USA)
3y d e
55.00
MICKAEL BARZALONA
ECURIE AMA ZINGTEAM
S BIN GHADAYER
11
76
283-
27
0
14
UNCLE HAMED (USA)
3y d g
55.00
SAM HITCHCOTT
ABDUL MOHSEN AL ABDU
D WATSON
10
80
28-
27
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALMOREB (IRE)
7y d g
60.00
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
9
84
20341-3
6
0
2
ALFURAT RIVER (GB)
5y d g
59.50
FERNANDO JARA
MITEB ZAID AL SHAMMA
M AL MHEIRI
15
83
3215-00-
127
0
3
DOUBLE ORB (USA)
5y a g
59.00
PATRICK DOBBS
SH AHMED BIN DALMOOK
D WATSON
0
82
16-
127
0
4
LYTHAM ST ANNES (IRE)
8y d g
59.00
SAM HITCHCOTT
MOHD KHALIFA AL BAST
D WATSON
12
82
063463-
56
0
5
HYDE PARK (GB)
7y d g
58.00
ROYSTON FFRENCH
SULTAN ALI
S BIN GHADAYER
10
80
079666-
32
0
6
MOSHAHER (USA)
5y d a
58.00
PATRICK COSGRAVE
H AND B
S SEEMAR
16
80
16065-
127
0
7
OCEAN MONARCH (IRE)
4y d a
58.00
SZCZEPAN MAZUR
ELBASHIR SALEM ELHRA
M AL MHEIRI
7
80
513-675-
27
0
8
SHANTY STAR (USA)
5y k a
58.00
FABRICE VERON
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
11
80
91252-4
6
0
9
MAKING HISTORY (IRE)
4y d g
57.50
ANTONIO FRESU
AL RASHID STABLES LL
M AL MHEIRI
13
79
313364-
127
0
10
MAYAADEEN (IRE)
6y d g
57.50
.
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
4
79
879516-
28
0
11
MONOSKI (USA)
4y d g
57.50
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
3
79
83580-0
6
0
12
REBEL STREAK (GB)
6y d g
57.50
BERNARDO PINHEIRO
MOHD MAHRAN JAMSHEER
J RAMADHAN
5
79
80762-6
4
0
13
ALLA MAHLAK (USA)
5y a a
57.00
ADRIE DE VRIES
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
6
78
34-019-1
6
0
14
WUFUD (GB)
6y d a
57.00
RICHARD MULLEN
UNION RACING
S SEEMAR
2
78
50-0777-
27
0
15
GERVAIS (USA)
7y a g
56.50
CONNOR BEASLEY
JUMAA MUBARAK AL JUN
A AL RAYHI
1
77
367214-
28
0
16
SPEEDY MOVE (IRE)
9y d a
55.50
TADHG O'SHEA
TOUCH GOLD RACING
S SEEMAR
8
75
210187-
28
0
17
EJBAAR (GB)
9y d g
55.50
CLEMENT LECOEUVRE
MOHD KHALIFA AL BAST
M AL MHEIRI
14
75
45-007-9
6
0
18
ZAAJER (GB)
6y d g
53.50
.
MOHD KHALIFA AL BAST
A AL RAYHI
18
71
978003-
62
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GLOBAL HEAT (IRE)
5y d g
60.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
2
90
3-21-643-
110
0
2
FESTIVAL OF AGES (USA)
7y d g
59.00
FABRICE VERON
MILLENNIUM STABLES
I MOHAMMED
11
88
040890-
32
0
3
ROYAL ASSOCIATE (GB)
7y d g
57.50
BERNARDO PINHEIRO
RASHID SUHAIL MAJID
M HUSSAIN
8
85
1175-7-
32
0
4
EMIRATES EMPIRE (IRE)
5y d a
57.00
CONNOR BEASLEY
HUMAID RASHED ALI AL
A AL RAYHI
3
84
0-80800-
28
0
5
HARBOUR SPIRIT (FR)
5y d g
57.00
HARRY BENTLEY
AHMED AL-QATTAN
J RAMADHAN
10
84
6-55421-
32
0
6
PARLIAMENTARIAN (IRE)
8y d g
57.00
RICHARD MULLEN
IMHAMED M I NAGEM
S SEEMAR
7
84
801-006-
25
0
7
HARD TASKMASTER (IRE)
5y d a
56.00
ADRIE DE VRIES
AHMED AL-QATTAN
F NASS
5
82
11-00-19-
34
0
8
NOVA ROMA (GB)
4y d a
56.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
6
85
7-153-
127
0
9
MAJESTIC THUNDER (IRE)
6y d g
55.00
TADHG O'SHEA
TOUCH GOLD RACING
S SEEMAR
1
80
55181-7
6
0
10
MIRACLE MAKER (USA)
4y d a
55.00
XAVIER ZIANI
FAIUZ JAMIL AL TURKU
S BIN GHADAYER
4
83
55125-1
6
0
11
BOIS DE BOULOGNE (USA)
7y d a
54.50
ELIONE CHAVES
AHMAD GHALITA ALMHEI
M HUSSAIN
9
79
4034-08-
34
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRNAS (GB)
8y d a
60.00
ROYSTON FFRENCH
AHMAD GHALITA ALMHEI
S BIN GHADAYER
7
103
5012-11-
42
0
2
JUST A PENNY (IRE)
9y d a
59.50
PATRICK DOBBS
MOHD KHALIFA AL BAST
D WATSON
8
102
561515-
42
0
3
SALTARIN DUBAI (ARG)
8y a a
59.50
RICHARD MULLEN
ALI HADDAD
S SEEMAR
3
102
72-3942-
42
0
4
GRAND ARGENTIER (FR)
9y d a
56.50
ADRIE DE VRIES
EERC
D WATSON
5
96
21-1002-
62
0
5
BIG TEAM (USA)
4y d a
55.50
HECTOR CROUCH
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
6
96
1-
59
0
6
MKFANCY (FR)
4y d a
55.50
MICKAEL BARZALONA
ABDULLAH SAEED AL MA
S BIN GHADAYER
4
96
11-2685-
113
0
7
REAL WORLD (IRE)
4y d a
55.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
1
95
12-
28
0
8
GEORGE VILLIERS (IRE)
6y d a
54.50
TADHG O'SHEA
MOHD KHALIFA AL BAST
S SEEMAR
2
92
314247-
42
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL MURQAB (CAN)
3y a g
57.00
PATRICK DOBBS
ABDUL MOHSEN AL ABDU
D WATSON
7
0
66-
28
0
2
AREEN (USA)
3y k g
57.00
ROYSTON FFRENCH
ABDULLAH SAEED AL MA
S BIN GHADAYER
11
86
717-
108
0
3
CHOSEN MARK (IRE)
3y d g
57.00
JAMES DOYLE
AHMAD AL SHAIKH
A AL RAYHI
3
70
149-0
6
0
4
GRAND DUBAI (IRE)
3y d g
57.00
SANDRO PAIVA
ALI RASHID AL RAYHI
A AL RAYHI
6
82
331-
28
0
5
LINE OF ATTACK (GB)
3y d e
57.00
HECTOR CROUCH
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
5
0
8-
76
0
6
MOUHEEB (USA)
3y d e
57.00
RYAN CURATOLO
SH AHMED BIN RASHID
N BACHALARD
4
85
1-
27
0
7
REBEL'S ROMANCE (IRE)
3y a e
57.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
8
99
11-
57
0
8
RICH WATERS (IRE)
3y d e
57.00
HARRY BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
9
84
013-
103
0
9
SHARP SPUN (GB)
3y d e
57.00
FERNANDO JARA
CHAMPIONS LOGISTICS
A BIN HARMASH
2
0
0
0
10
TALO (USA)
3y d e
57.00
MICKAEL BARZALONA
ECURIE AMA ZINGTEAM
S BIN GHADAYER
1
79
54-
28
0
11
ZHOU STORM (GB)
3y d e
57.00
CONNOR BEASLEY
ELBASHIR SALEM ELHRA
A AL RAYHI
10
90
11-
42
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARBER OF SEVILLE (GB)
3y d g
57.00
TADHG O'SHEA
AL RASHID STABLES LL
S SEEMAR
7
76
7341-
127
0
2
DIGNITY JOY (USA)
3y k e
57.00
ANTONIO FRESU
ELBASHIR SALEM ELHRA
M AL MHEIRI
9
0
476-
27
0
3
FARFAR (USA)
3y a e
57.00
MICKAEL BARZALONA
ABDULLAH SAEED AL MA
S BIN GHADAYER
6
0
2970-
27
0
4
FIRST PROPHET (IRE)
3y d e
57.00
ADRIE DE VRIES
VICTORIOUS
F NASS
4
83
18643-
127
0
5
HAFEET STAR (GB)
3y a g
57.00
SANDRO PAIVA
MOHD AL AASER
M RAMADAN
3
65
547440-
27
0
6
HAWA BILADY (USA)
3y a e
57.00
FABRICE VERON
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
1
0
0
0
7
NOBLE STORY (IRE)
3y d g
57.00
SZCZEPAN MAZUR
KHALAF RABAH AL SHAM
M AL MHEIRI
5
0
0
0
8
TAHDEED (USA)
3y a e
57.00
RYAN CURATOLO
SH AHMED BIN RASHID
N BACHALARD
2
0
35-
27
0
9
TOPPER BILL (FR)
3y d g
57.00
RICHARD MULLEN
ALI AL SHAFAR ABDU
S SEEMAR
8
68
6155-
127
0
10
FIRST SMILE (IRE)
3y k d
55.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
10
84
221-
91
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MELICERTES (GB)
5y d g
60.00
RICHARD MULLEN
ELBASHIR SALEM ELHRA
S SEEMAR
7
99
214522-
127
0
2
DUBAI LEGACY (USA)
5y d g
59.50
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
16
98
1-58063-
116
0
3
MUTAMAASIK (GB)
5y a g
59.50
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
11
98
11-3070-
127
0
4
SENIORITY (GB)
7y a g
59.50
TADHG O'SHEA
NASIR ASKAR
S SEEMAR
13
98
350-802-
127
0
5
FANAAR (IRE)
5y d g
59.00
PATRICK DOBBS
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
5
97
574350-
41
0
6
MOQTARREB (GB)
5y d g
59.00
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
3
97
402726-
34
0
7
ZAINHOM (USA)
7y a g
59.00
ANTONIO FRESU
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
4
97
352604-
34
0
8
TASHWEEQ (IRE)
8y d g
58.00
SZCZEPAN MAZUR
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
6
95
90-1300-
127
0
9
CORVAIR (IRE)
4y d g
57.50
JAMES DOYLE
SH JUMA BIN DALMOOK
S CRISFORD
2
94
1-11845-
127
0
10
NAYSLAYER (IRE)
5y d g
57.50
HARRY BENTLEY
BAHRAIN RACING TEAM
J RAMADHAN
9
94
066371-
25
0
11
YAALAIL (IRE)
6y a g
57.50
SANDRO PAIVA
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
10
94
525567-
41
0
12
LAIETH (GB)
6y d g
57.00
ROYSTON FFRENCH
EERC FAWZI NASS
F NASS
12
93
20530-7
7
0
13
MOTAFAAWIT (IRE)
5y d g
57.00
SAM HITCHCOTT
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
0
93
8-06069-
41
0
14
SPEED CHANCE (IRE)
4y d g
56.50
FERNANDO JARA
IMPERIUM RACING
A BIN HARMASH
15
92
11867-0
6
0
15
WASIM (IRE)
6y d a
56.50
MICKAEL BARZALONA
ISMAIL MOHAMMED
I MOHAMMED
1
92
3-54030-
41
0
16
MADKHAL (USA)
5y a g
54.50
ADRIE DE VRIES
FAWZI ABDULLA NASS
F NASS
14
88
79861-4
7
0
17
WAY OF WISDOM (GB)
6y d g
52.00
NATHAN CROSSE
SAYED HASHISH
S SEEMAR
8
86
2-1760-0
7
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHOUG (FL)
4y d k
53.50
TYLER GAFFALIONE
AL SHAQAB RACING
RALPH E. NICKS
1
68
5-32-
28
0
2
FIRST INVESTOR (NY)
4y a k
53.50
PACO LOPEZ
MICHAEL LERMAN
MICHAEL LERMAN
2
0
0
0
3
ANONYMOUS SOURCE (FL)
4y d k
53.50
LUCA PANICI
CUVETTE RACING CORP.
KATHY P. MONGEON
3
64
3-
12
0
4
COMPETENT (KY)
4y d k
53.50
JOSE L. ORTIZ
TOBEY L. MORTON
JOHN C. KIMMEL
4
0
0
0
5
SUSPICIOUS MINDS (KY)
4y k k
53.50
LUIS SAEZ
CHRISTOPHE CLEMENT
CHRISTOPHE CLEMENT
5
0
0
0
6
MUDSLIDE WICKED (KY)
4y a k
53.50
CARLOS MONTALVO
THOROUGHBRED CHAMPIO
MARIA INES MEJIA
6
61
343872-
12
0
7
IMHAVINAVERYGOODAY (KY)
4y a k
53.50
VICTOR LEBRON
LIANNA STABLES, INC.
LUIS M. RAMIREZ
7
0
8-
28
0
8
MAY I (OK)
4y d k
53.50
JUNIOR ALVARADO
AL RASHID STABLES, L
JUAN CARLOS AVILA
8
71
6324-
127
0
9
GOODBYE GABY (FL)
4y a k
53.50
LEONEL REYES
LUIS QUERCIA
GUSTAVO AMAYA
9
72
362232-
53
0
10
BLESSING MEMORIES (FL)
5y a k
53.50
CARLOS D. LUGO
AROCHA, ELENA AND TO
HUMBERTO TOLEDO
10
38
77-
53
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AWESOME ANNMARIE (FL)
4y a k
54.50
RAJIV MARAGH
JAVENDRA SINGH
HERBERT MILLER
1
61
71-
39
0
2
CAFFEINE RUSH (FL_
4y a k
55.50
JUNIOR ALVARADO
JUST FOR FUN STABLE,
ANTONIO CIOFFI
2
71
252719-
22
0
3
A D'ORO (NY)
4y d k
55.50
LEONEL REYES
RED DIAMOND STABLE
JOEL SANTIAGO
3
52
7-4215-
26
0
4
CARISMATICA (FL)
5y d k
55.50
CARLOS D. LUGO
LONG TRAIL STABLES,
FRANCISCO D'ANGELO
4
59
2177-
28
0
5
DIVINE MARTHA (KY)
4y a k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
FRANK RUSSO
WILLIAM THARRENOS
5
68
785215-
35
0
6
FREEZER BURN (FL)
4y a k
55.50
TYLER GAFFALIONE
E FIVE RACING THOROU
DAVID FAWKES
6
73
32-155-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADVANCE CASH (FL)
3y k e
54.50
JUNIOR ALVARADO
JUST FOR FUN STABLE,
OSCAR M. GONZALEZ
1
62
47155-
35
0
2
TAKE PROFIT (KY)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
DOUBLE O RACING
JEREMIAH O'DWYER
2
65
513-
47
0
3
TRADE DEAL (KY)
3y a e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
RAMSEY, KENNETH L. A
WESLEY A. WARD
3
83
2164-
69
0
4
SIR ROBERTO (KY)
3y k e
54.50
JULIEN R. LEPAROUX
ROBERT LIEDEL
BRIAN A. LYNCH
4
70
16-
34
0
5
KITTEN'S FIRSTLOVE (KY)
3y d e
54.50
JOSE L. ORTIZ
RAMSEY, KENNETH L. A
MICHAEL J. MAKER
5
82
16-
41
0
6
SCARLETT SKY (KY)
3y a e
54.50
JOHN R. VELAZQUEZ
STUART S. JANNEY, II
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
6
79
2214-
47
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PUTMAN (NY)
4y d a
55.50
LUIS SAEZ
VAZQUEZ, EDUARDO, BR
HECTOR F. RODRIGUEZ
1
71
8-22371-
36
0
2
SMOKE ALARM (KY)
4y k g
55.50
EDGAR S. PRADO
SMART ANGLE LLP
PAUL KOPAJ
2
75
401-
14
0
3
MONTE NE (KY)
4y a g
55.50
PACO LOPEZ
M AND W STABLES, LLC
KELLY J. BREEN
3
79
922412-
22
0
4
LADY BOSS (MD)
4y d k
53.00
VICTOR LEBRON
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH L. DOBLES
4
75
261694-
43
0
5
CRACK SHOT (NY)
5y a a
53.50
JOSE L. ORTIZ
DOUBLE O RACING STAB
ELIZABETH L. DOBLES
5
77
0-43437-
27
0
6
SCOTTY BROWN (NY)
5y k g
55.50
JUNIOR ALVARADO
SMART CHOICE STABLE
JANE CIBELLI
6
74
5-14802-
27
0
7
BERNIN' THRU GOLD (KY)
5y d g
55.50
TYLER GAFFALIONE
R. LEE LEWIS
MARK A. HENNIG
7
80
9-75339-
54
0
8
KHOZY MY BOY (FL)
4y d g
53.50
EMISAEL JARAMILLO
TUNDRA RACING STABLE
ALLEN IWINSKI
8
77
245252-
74
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:38
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELLIEREESEASTON (FL)
3y d d
53.50
TYLER GAFFALIONE
TROY LANGE
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
1
45
4-
32
0
2
I'M A COCO PEBBLES (FL)
3y a d
53.50
PACO LOPEZ
DANIEL C. HURTAK
DANIEL C. HURTAK
2
52
48432-
32
0
3
GAGA OH LA LA (FL)
3y d d
53.50
CRISTIAN A. TORRES
ANNA VARSI
ANNA VARSI
3
57
2-
29
0
4
TALK DIRTY (KY)
3y a d
53.50
JESUS M. RIOS
MELVIN SIMONOVICH
ALFREDO VELAZQUEZ
4
48
0-
40
0
5
R TENDERONI (FL)
3y a d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
AVERILL RACING LLC A
GEORGINA BAXTER
5
41
3-
29
0
6
FLYING BLACK (KY)
3y a d
53.50
EMISAEL JARAMILLO
FLYING HORSES INVEST
VICTOR BARBOZA, JR.
6
20
8-
76
0
7
BRITISH EDGE (FL)
3y a d
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
MARGARET BARTON
RONALD B. SPATZ
7
31
29-
32
0
8
TRASHTHETRAILER (FL)
3y a d
53.50
MARCOS MENESES
CHRIS HALL
HENRY COLLAZO
8
30
67-
43
0
9
HOLY SECRET (FL)
3y a d
53.50
LEONEL REYES
JUST FOR FUN STABLE,
ANTONIO CIOFFI
9
29
6-
32
0
10
KATE'S KINGDOM (KY)
3y d d
53.50
LUIS SAEZ
STEPHEN SCRENCI
ARMANDO DE LA CERDA
10
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:09
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAR VISTA MIGUEL (NY)
7y d g
54.50
CARLOS MONTALVO
SMITH, DENNIS G. AND
ROHAN CRICHTON
1
83
11-16-69-
22
0
2
TALE OF KANTHAROS (FL)
7y a g
54.50
CRISTIAN A. TORRES
DRAWING AWAY STABLE
STEVE KLESARIS
2
81
1728-84-
25
0
3
GRAN MALBEC (FL)
6y d a
54.50
LUIS SAEZ
LOVE UNLIMITED THORO
BOBBY S. DIBONA
3
82
842726-
22
0
4
APACHE BRAVE (FL)
7y a g
54.50
JOSE L. ORTIZ
AVERILL RACING LLC A
GEORGINA BAXTER
4
86
641214-
22
0
5
HERO TIGER (KY)
5y a g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
D AND D STABLE
JULIO R. CARTAGENA
5
85
322423-
39
0
6
GUACO (KY)
4y k g
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
SMART ANGLE LLP
PAUL KOPAJ
6
74
434311-
82
0
7
COLONEL TOM (NY)
6y d g
55.50
EDGARD J. ZAYAS
TOBY ROTH
BRITTANY RUSSELL
7
87
152171-
22
0
8
DISCRETIONARY MARQ (NY)
7y d g
54.50
PACO LOPEZ
DUBB, MICHAEL AND NI
KELLY J. BREEN
8
90
764425-
22
0
9
FIELDER (PA)
7y d g
54.50
JUNIOR ALVARADO
RON PAOLUCCI RACING,
ANTHONY T. QUARTAROLO
9
84
50733-0
12
0
10
PUTTHEGLASSDOWN (PA)
5y a a
54.50
JOE BRAVO
GOLD SQUARE LLC
KELLY J. BREEN
10
87
0-41654-
86
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NACHO MAMA (FL)
5y d k
53.50
EDGARD J. ZAYAS
ARINDEL
JUAN ALVARADO
1
71
6442-07-
35
0
2
MISS PEPPINA (FL)
4y a k
53.50
LUIS SAEZ
GMP STABLES LLC, WES
TODD A. PLETCHER
2
78
44-0533-
35
0
3
DON'T GET KHOZY (FL)
4y a k
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
DRAWING AWAY STABLE
ANTONIO SANO
3
82
424232-
40
0
4
TIZ ENOUGH (FL)
5y k k
53.50
TYLER GAFFALIONE
VERNON J. ALLINSON
VERNON J. ALLINSON
4
78
523163-
28
0
5
DIZZY (FL)
5y d k
53.50
JUNIOR ALVARADO
ARINDEL
JUAN ALVARADO
5
75
322-362-
28
0
6
TIME TO TWO STEP (FL)
5y a k
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
WALDER RACING
PETER R. WALDER
6
68
215362-
112
0
14 Ocak 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Dubai Meydan, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Dubai Meydan at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:05 dubai meydan at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:05 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 14 ocak 2021 perşembe at yarışı bülteni, 14 ocak 2021 at yarışı programı, 14 ocak 2021 tjk yarış programı, 14 ocak 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 14 ocak 2021 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 14 ocak 2021 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, dubai meydan at yarışı bülteni, 14 ocak 2021 dubai meydan at yarışı bülteni, günün dubai meydan at yarışı bülteni, bugün dubai meydan at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 14 ocak 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni