Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BENLİ SULTAN
4y a k
KAFKAS ŞAHI
58.00
H.GÜNAP
ABDULLAH KAYA
HAKAN ASLAN
9
48
14130-5
12
17
1.48.35
2
ATEŞHATTI
5y k k
SALTUKHAN
60.00
M.KAYİŞAP
BEŞİR KAYA
A.ATAŞ
7
47
723766
29
14
1.44.95
3
ANANİYA
5y a k
UÇANBEY
59.50
S.ÖZEN
SAMİ DOĞAN
Ü.BULUT
8
40
939573
27
10
1.38.95
4
KUĞU GÜZELİ
7y k k
CAŞ
57.50
Y.E.YÜKSELAP
SELİN DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
6
40
5221-13
8
19
1.38.79
5
ROSEMARY
5y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
56.00
M.M.BİLGİNAP
ÜMİT ARSLAN
M.ARSLAN
1
39
84432-7
6
16
1.39.82
6
ORKİ
4y a k
SARUHANAĞA
54.00
Ç.OK
ORHAN KİBAR
H.TOP
2
34
62008-5
13
12
1.38.35
7
ÇILGINMATRA
4y a k
ARASLI
53.50
A.OLUK
TUĞRUL GÜRE
M.GÜNDÜZELİ
3
33
17084-7
8
15
1.40.23
8
LAST BLOOD
5y k k
BERKAY EFE
51.50
ALP.OLUKAP
ELVİN TUNCEL
B.ARAS
4
24
67247-3
14
12
1.38.91
9
KOLAÇAN
7y a k
İZBATUR
52.50
MAHMUT TURAN
KAYA KAYA
M.ASLAN
5
26
6753-42
6
10
1.35.95
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HÜSNİ
3y a e
BARUDİ
58.00
Ç.OK
HAŞİM TINAS
M.ÖZGÜL
1
34
5474-67
4
11
1.15.50
2
BERZİ
3y d d
SPITFIRE
56.00
M.KAYİŞAP
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
4
27
00892
27
15
1.20.84
3
CELALİYE
3y d d
KANEKO
56.00
M.GÖNÜLTAŞ
MİRAÇ ÇAĞKAN AKIN
MUT.KAYA
2
46
62544-5
11
14
1.15.73
4
ONUR
3y d d
AENEAS
56.00
S.ÖZEN
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
5
37
6956-16
6
19
1.17.38
5
ROCK AND ROLL
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
8
38
75316-4
4
18
1.16.81
6
ELBRUZ
3y a e
BOSPORUS (IRE)
55.00
A.C.DAĞDEVİREN
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
3
16
45440-9
4
9
1.18.83
7
SUNAM
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
53.00
E.EMRE DOĞRUAP
ALİ KAYA
HAKAN ASLAN
6
20
505058
35
11
1.19.39
8
ÇİSE
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
MER.ÇELİK
ARZU GÜNEŞ
S.YUDUM
7
32
6081-7
6
19
1.19.25
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BARIŞIN GÜCÜ
4y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
T.YILDIZ
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
2
0
0
20
2
GÖKTUĞ
4y d a
AKSİ ÇOCUK
58.00
M.KAYA
PELİN KAPOĞLU
M.S.TAŞBEK
3
0
8
20
19
3
HOVARDA
4y k a
HABERKAN
58.00
M.GÖNÜLTAŞ
FEYZİ GÖNÜLTAŞ
R.ALTUNBAŞ
8
30
32433-5
14
16
1.40.62
4
OĞLUM İSMAİL
4y k a
KOŞANEFE
54.00
M.M.BİLGİNAP
MEHMET NURETTİN ÇEKE
Ş.ÇELİK
9
10
675
20
17
1.48.55
5
ÖZTAYLAN
4y d a
ÖZGÜNHAN
58.00
A.KÜRÜNDÜK
ALİ KAYA
A.ATAŞ
7
0
98
25
18
1.47.66
6
SARIDAVUT
4y a a
ODİNHAN
54.00
E.EMRE DOĞRUAP
CEYHAN TÜRKKAN
S.YUDUM
6
0
99
20
18
1.54.49
7
SELİMABİ
4y a a
SALTUKHAN
58.00
GÖKH.GÖKÇE
M.SELİM GÜLEŞEN
T.TEMİZER
5
29
53286-6
14
13
1.48.02
8
SON FIRTINA
4y k a
SON MARTI
54.00
H.GÜNAP
MEHMET ARSLAN
M.ARSLAN
1
28
34452-3
14
16
1.40.31
9
ŞERİFAĞA
4y k a
JOKER
58.00
M.ÇİÇEK
R.TEVFİK ŞERİFOĞLU
F.ÇELTİK
4
32
622-2
14
19
1.40.70
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKSAKALLI (IRE)
5y d a
INTENSE FOCUS (USA)
60.00
M.KAYA
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
4
90
12666-1
11
20
2.16.93
2
DOMBRA
7y a a
PERFECT STORM
60.00
G.KOCAKAYA
H.HÜSEYİN TEMEL
B.ÇAKUS
5
99
481152
25
18
2.13.31
3
MILLION DOLAR MAN
4y d a
MAGICIAN (IRE)
58.00
MER.ÇELİK
M.SELİM GÜLEŞEN
T.TEMİZER
2
26
80326-6
4
13
2.18.50
4
MY PRIDE
4y d a
TOROK (IRE)
58.00
A.OLUK
AYHAN ALÇİÇEK
M.YAYAN
1
55
156232
20
18
2.18.10
5
PERFECT RUNNER
4y d a
PERFECT STORM
58.00
M.ÇİÇEK
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
6
79
08741-8
4
19
6
CALLIENTE
4y a k
UTOPIA (JPN)
56.00
GÖKH.GÖKÇE
MEHMET AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
3
83
74534-2
14
16
2.16.40
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOROSDAĞI
7y a a
KAIZBERT (RU)
57.00
T.YILDIZ
METE ÇELİK
S.ÖNDER
1
100
7633-11
10
20
1.50.82
2
VANLIMAHO
7y k a
ŞANSÜR
57.00
GÖKH.GÖKÇE
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
4
86
59544-1
7
20
1.51.85
3
ALPTUĞHAN
7y k a
ARASLI
55.00
G.KOCAKAYA
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
2
97
34633-2
14
16
1.51.04
4
CESURAYAK
5y k a
AĞA KARACA
55.00
H.ŞİMŞEK
ZEKİ ÇELİK
C.YEDİREN
5
39
72210-4
6
18
1.52.70
5
DEMİRTURBO
5y k a
TURBO
55.00
MER.ÇELİK
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
6
96
51825-4
11
16
1.52.57
6
YÜCELİR
8y a a
ALTAHA
55.00
Ç.OK
MUSTAFA KOCATÜRK
M.AKKUŞ
3
79
01867-6
6
16
1.53.44
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OVER ALL
5y d k
KANEKO
60.00
M.M.BİLGİNAP
ERKUL ÖCAL
O.TAŞDEMİR
11
54
618600
48
16
1.27.11
2
WATCH ME
4y a k
LION HEART (USA)
57.50
M.KAYİŞAP
DENİZ KURTEL
M.ZELYURT
12
51
338495
25
14
1.28.55
3
JİNET
4y a k
GREEN GÖNEN
59.50
M.ÇİÇEK
ZEKİ ÇELİK
MUT.KAYA
5
49
42172-5
14
17
1.28.58
4
FINDIKKIRAN
4y d k
MENDIP (USA)
57.50
A.KÜRÜNDÜK
MİRAÇ ÇAĞKAN AKIN
MUT.KAYA
14
45
88518-8
6
18
1.27.40
5
THREE CAT
5y a k
THREE VALLEYS (USA)
54.50
S.ÖZEN
CENGİZ AKÇA
M.GÜNDÜZELİ
1
37
71084-2
10
16
1.25.08
6
ARBITRATOR
4y d k
YONAGUSKA (USA)
50.00
A.OLUK
ZEKİ ÇELİK
C.YEDİREN
4
29
006015
21
19
1.27.37
7
PRINCESS NIL
4y a k
COMPETUS
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
CİHAN ŞEMENOĞLU
SEYİT GÖKÇE
13
28
567586
25
7
8
ANITA BLAKE
5y d k
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
Y.E.YÜKSELAP
SELİN DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
6
26
784239
17
10
1.27.62
9
LADY BISCUIT
5y a k
CUVEE (USA)
50.00
ALP.OLUKAP
ASLAN SAVAŞAN
B.SOYSAL
9
26
000625
18
11
1.28.09
10
COOL IMAGE
4y d k
SCARFACE
50.00
MER.ÇELİK
HÜSEYİN YILDIZ
M.ZELYURT
8
23
003434
21
17
1.28.67
11
BALACA
4y d k
PRESSING (IRE)
50.00
H.GÜNAP
FERİT SARAK
M.KARACA
3
22
050030
22
10
1.28.19
12
TWIST LADY
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
B.M.MIRIKAP
ONUR YETKİN
Y.PETEK
7
22
797288
28
10
1.30.90
13
WELLABORNITA
4y d k
LION HEART (USA)
50.00
ADEM ŞEN
METİN AYDIN
Z.TURĞUL
10
19
229900
32
15
1.32.53
14
OKİNAVA
4y a k
AFTER MARKET (USA)
50.00
CEM ŞEN
ERKAN BAL
B.TURGUL
2
11
06507-6
6
9
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMEDYE
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
S.ALTAYAP
MEHMET DEMİR
A.İŞIK
5
0
0
20
2
BİRDESTAN
3y a e
YA NASİP
58.00
M.ÜNLÜ
MUNİR GÖKÇE
S.SAYIN
9
0
85
44
18
3
BUZKRALI
3y a e
YA NASİP
55.00
H.SARIDALAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
1
0
70
17
18
4
ÇILGIN BRAWE
3y a e
FAIRSON
58.00
İ.AKYAVUZ
EMRAH TOPRAK
A.TOPRAK
10
5
7598
64
16
5
DELİBAŞ
3y d e
KATIRCI
58.00
S.KAPLAN
MAHMUT KARAKEÇİ
BAY.YILDIRIM
2
21
473349
17
15
6
DEMİR HAN
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
58.00
F.YARDIMCI
MEHMET FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
7
13
40488-5
14
14
7
FOXTROT
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
N.ALTIN
Ö.ERHAN SOFUOĞLU
M.K.ÇİZİK
8
0
90
17
18
8
ATILGAN KIZ
3y d d
PERFECTO
56.00
R.POLATAP
MEHMET TURAN
B.TEKİNALP
3
20
89342-3
10
17
9
DAVAI DAVAI
3y d d
TROJEN HORSE
54.00
B.BEKTAŞAP
HALİL KARAKEÇİ
BAY.YILDIRIM
6
9
67745-6
10
11
10
HEWALROY
3y a d
TALIP HAN (IRE)
53.00
F.FELHANAP
CEMİLE SUBAŞI
A.GÜRGÖZE
11
23
2434-62
10
16
11
RISE OF SILENCE
3y k d
NATIVE KHAN (FR)
56.00
M.DOĞAN
MURAT YILDIZ
A.GÜRGÖZE
4
13
64474-4
10
16
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYŞEROSE
7y a k
ÇAPKANCAŞ
56.00
F.YARDIMCI
M.ALİ ÖZKAN
EY.YARDIMCI
8
51
213751
30
20
2.21.89
2
BİNDALINGÜLÜ
8y a k
GOBAKBEY
56.00
N.ALTIN
ALİ GÖZKEMAL
Ö.YALÇIN
2
49
911014
30
19
2.19.18
3
GÖRGÜNCAN
8y k k
GÜNTAY
54.00
B.BEKTAŞAP
M.EMİN ALAK
A.TOPRAK
7
49
0340-50
10
7
2.17.47
4
GÜLÇİN HANIM
5y a k
YALAZ
53.00
C.TEPEAP
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
4
40
672701
23
20
5
KIMIZ
9y a k
EŞKBAR
56.00
M.DOĞAN
MEHMET NURULLAH KARAKEÇİLİ
A.TOPRAK
5
32
77722-0
10
18
2.21.73
6
PARA SAÇAN
6y a k
ATOMKARINCA
56.00
S.KAPLAN
KUTBETTİN SAÇAN
B.TEKİNALP
1
28
37638-0
14
13
2.20.79
7
ROJHAT KIZI
7y k k
GOBAKBEY
52.00
E.AKKILIÇAP
AHMET ÇELİK
V.ÖNDER
9
55
51420-5
4
16
2.16.21
8
SERVİSU
5y d k
ÖZDURAN
55.00
H.SARIDALAP
ÖZER BOYRAZ
Ö.YALÇIN
6
33
490998
23
7
2.22.47
9
SON VİRAJ
6y d k
DEHA
56.00
İ.AKYAVUZ
MUSTAFA ÇİZİK
V.ÇİZİK
3
49
870136
17
18
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÜNLÜ BABA
5y d a
KANEKO
63.00
M.ÜNLÜ
MÜCAHİT ERCAN
A.İŞIK
2
63
252272
17
18
1.14.75
2
KARESİ
7y d a
KANEKO
57.00
M.B.ÇAKMAKAP
ABDULVEHAP AKDAĞ
C.LAÇO
10
55
270890
127
14
1.14.68
3
CİHANA BEDEL
5y d a
INDIGO RED (GB)
61.50
E.KILIK
NAİF ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
1
60
163366
21
15
1.13.08
4
FEDAİ
4y a a
SON OF SUN
59.00
B.BEKTAŞAP
TEYFİK TINAS
M.K.ÇİZİK
6
59
129938
28
15
1.14.92
5
MANDELİNO
5y d a
YONAGUSKA (USA)
59.00
M.DOĞAN
FİLİZ DEMİRBİLEK
M.KEKLİK
11
55
808806
16
12
1.13.81
6
QAVIY
6y d a
RIP VAN WINKLE (IRE)
58.00
F.YARDIMCI
BÜLENT YARDIMCI
EY.YARDIMCI
13
53
83178-3
12
17
1.13.29
7
WEST GROVE
6y d a
ROYAL ABJAR (USA)
57.00
N.ALTIN
NAZAN AKKAYA
At Sahibi Vekili Ali Bakır
3
51
718657
21
16
1.13.49
8
MEGIC IVAILO
4y a a
REY DE CAFE (USA)
53.00
C.TEPEAP
İSHAK ÜNLÜ
U.AKAY
12
49
31704-0
10
16
1.13.66
9
HOVARDA
4y d a
ZANJERO (USA)
54.50
İ.AKYAVUZ
BAHRİ ÇİZİK
V.ÇİZİK
8
48
403571
21
20
1.16.20
10
DUKE PROSPERO
6y d a
KANEKO
55.00
M.A.AKTÜRK
OSMAN Z. TEKİNALP
A.GÜRGÖZE
14
47
57353-5
10
7
1.14.30
11
BABAREŞİT
5y a a
CUVEE (USA)
54.00
H.İ.AKKAYA
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
9
45
64360-2
10
12
1.15.24
12
ARBEDAŞLI
5y k a
PERFECT STORM
50.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET YILDIZ
A.TOPRAK
15
29
02612-4
10
18
1.14.71
13
GÜNEYCAN
4y d a
MİRAMİS
50.00
H.DEMİRTAŞ
SERDAR İZOL
G.BALTA
4
29
61261-3
10
19
1.13.81
14
TOKATÇI
6y d a
ROYAL ABJAR (USA)
50.00
E.AKKILIÇAP
MUSTAFA ERCAN
A.TOPRAK
7
20
09004-5
10
3
1.13.26
15
EROLUR
4y a a
CUVEE (USA)
50.00
MEH.PARLAKAP
BAHRİ ÇİZİK
V.ÇİZİK
5
17
759020
31
7
1.17.76
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞIR ADAM
3y d e
ABJAR ACADEMY
55.00
F.YARDIMCI
SEYDİ AKYILDIRIM
At Sahibi
7
47
112
127
19
2
DEM DEM
3y a e
CUVEE (USA)
55.00
İ.AKYAVUZ
SEYDİ AKYILDIRIM
At Sahibi
6
49
150312
18
19
1.14.25
3
DISTANT HAWK
3y d e
MENDIP (USA)
55.00
H.İ.AKKAYA
CEMAL TURAN
İ.KÖROĞLU
2
63
123314
127
19
1.18.00
4
HAŞİMHAN
3y d e
TALIP HAN (IRE)
55.00
M.P.DEMİRAP
HAŞİM DOĞAN
C.LAÇO
5
28
7221
17
20
1.25.29
5
MAPRO
3y d e
APPROVE (IRE)
55.00
N.ALTIN
FEVZİ YILMAZ
A.İŞIK
3
62
176122
53
19
1.16.29
6
SILVER CLOUD
3y a e
APPROVE (IRE)
56.00
M.DOĞAN
MEHMET DEMİR
A.İŞIK
1
49
336711
21
20
1.17.13
7
SİHİRBAZ KIZ
3y d d
TIGHT END
53.00
M.A.AKTÜRK
SELAMİ AKKILIÇ
V.ÇİZİK
4
47
214618
32
19
1.15.83
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞAYUSUF
4y k a
TOŞUR
51.00
H.ALTUNDAĞAP
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
9
35
53020-1
7
20
1.42.87
2
ATİKSELİM
4y a a
ATİKBEY
51.00
Y.CENGİZAP
NECATİ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
5
27
425217
85
19
3
HEDEFE KOŞ
4y k a
KIRIMHAN
51.00
M.E.DOĞANAP
CEMAL YILDIZ
A.TOPRAK
8
54
301181
30
20
1.49.50
4
KIRIM AY
4y k a
KIRIMHAN
55.00
F.YARDIMCI
ADİL YARDIMCI
EY.YARDIMCI
2
42
48020-4
7
14
5
OĞLUM NEVAF
4y a a
TOŞUR
53.00
M.B.ÇAKMAKAP
AVNİ ASLAN
V.ÇİZİK
3
29
010
31
19
1.59.74
6
OĞLUM YUSUF
4y k a
YAŞARCIK
55.00
M.AVŞAR
AVNİ ASLAN
V.ÇİZİK
4
29
72712-0
7
18
1.49.33
7
SEYRANTEPE
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
52.00
C.TEPEAP
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
1
58
211264
30
17
8
YOLLARAZ
4y k a
YAŞARCIK
55.00
N.ALTIN
HÜSEYİN BECENE
Ö.YALÇIN
7
55
437117
26
19
1.40.19
9
AYDANKIZ
4y k k
ÖZGÜNHAN
53.00
İ.AKYAVUZ
ERDAL TURAN
İ.KÖROĞLU
6
59
672662
68
17
1.45.51
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA INTO
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
M.AVŞAR
ÇETİN ALTIN
S.SAYIN
10
0
0
20
2
BEN YILDIZSOY
3y a e
PERFECTO
55.00
M.B.ÇAKMAKAP
İBRAHİM HALİL YILDIZSOY
M.KEKLİK
2
22
6702-4
14
15
3
CUVE HAYDAR
3y a e
CUVEE (USA)
54.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
S.SAYIN
8
21
346330
17
15
4
FIRAT AĞA
3y d e
THIS IS IT
55.00
C.TEPEAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
7
13
85875-5
7
8
5
MACELLAN
3y a e
YA NASİP
58.00
H.DEMİRTAŞ
MUNİR GÖKÇE
S.SAYIN
5
7
085557
17
13
6
OĞLUM MEMET
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
N.ALTIN
CELAL ÇANKAYA
İ.KÖROĞLU
3
21
6333
17
16
7
RAKİPSİZ
3y d e
SCARFACE
58.00
F.YARDIMCI
AYHAN ZEYTİNOĞLU
C.LAÇO
1
11
5874
17
16
8
SEMO AĞA
3y d e
RADIKAL EKSELANS
55.00
F.FELHANAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
4
14
435850
71
13
9
EFELİ EMİNE
3y d d
TALIP HAN (IRE)
52.00
H.ALTUNDAĞAP
A.HAKKI TÜRKMEN
B.TEKİNALP
9
19
50365-5
10
11
10
KAŞIKÇI ELMASI
3y a d
ALL THE GOOD (IRE)
56.00
İ.AKYAVUZ
ABDULKADİR AKIL
A.TOPRAK
6
13
79759-3
10
13
11
WAR BIRD
3y d d
EL CORREDOR (USA)
54.00
B.BEKTAŞAP
GÖKHAN TEKİNALP
B.TEKİNALP
11
7
859-4
10
16
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UĞURGÜLÜ
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
59.00
B.BEKTAŞAP
İSMAİL SANCAR
A.İŞIK
3
39
073151
23
20
2
DİZDARIM
4y a k
UÇANBEY
59.50
M.ÜNLÜ
KUTBETTİN SAÇAN
U.AKAY
2
38
444331
114
20
3
UÇANBORFO
4y k k
UÇANBEY
56.50
M.B.ÇAKMAKAP
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
13
36
505370
34
12
1.39.14
4
NAZZA
4y k k
UÇANBEY
55.00
Y.CENGİZAP
ENVER TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
1
35
221900
21
17
5
KIRMIZIBAHÇE
4y a k
KAIZBERT (RU)
57.50
M.A.AKTÜRK
TEYFİK TINAS
M.KARALI
15
34
668791
30
20
1.45.25
6
AŞKBELASI
4y a k
KAIZBERT (RU)
57.00
İ.AKYAVUZ
SUPHİ AKYAVUZ
S.SAYIN
14
33
21077-5
10
16
7
ESLİNA
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
H.ALTUNDAĞAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
8
33
21147-6
10
17
1.49.80
8
DÜLUCAN
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.50
C.TEPEAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
10
32
425000
21
13
9
GÜLAYFER
4y a k
GOBAKBEY
56.50
M.DOĞAN
MEHMET KÜÇÜKÇAY
V.ÖNDER
11
32
61926-4
7
16
1.45.57
10
TURBONUN GÜLÜ
4y a k
TURBO
56.50
F.YARDIMCI
İSMAİL DEMİR
S.SAYIN
7
32
54342-3
10
17
1.46.97
11
SAFİRA
4y a k
UÇANBEY
53.50
F.FELHANAP
KADRİ FELHAN
A.GÜRGÖZE
12
30
077809
107
10
12
SANCAK ÇİÇEĞİ
4y a k
SANCAKBEYİ
54.50
E.KILIK
FERİDUN YUVARLAK
V.ÖNDER
5
28
09879-1
10
20
1.50.07
13
CAMUZ GÜZELİ
4y a k
UÇANBEY
54.50
M.AVŞAR
BİLAL CAMUZ
A.İŞIK
4
28
010688
23
16
14
UÇAN AVCI
4y a k
TOŞUR
51.00
MEH.PARLAKAP
NİHAT TURAN
S.SAYIN
9
27
648120
74
18
15
YAĞMUR KIZI
4y a k
KIRIMHAN
53.50
N.ALTIN
CELAL KAYA
C.LAÇO
6
26
71748-7
10
16
1.49.85
16
ANZILHA
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
E.AKKILIÇAP
MUSTAFA KATI
G.BALTA
16
17
00000-0
10
10
Dubai Meydan detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RIFLESCOPE (IRE)
7y d a
60.00
R MULLEN
HOT SCOT RACING STAB
S SEEMAR
10
103
24226-4
14
0
2
SUMMERGHAND (IRE)
6y d a
60.00
D TUDHOPE
HAMAD RASHID GHADAYE
D O'MEARA
7
103
24401-4
7
0
3
POCKET DYNAMO (USA)
4y d a
59.00
M BARZALONA
PHOENIX THOROUGHBRED
S BIN GHADAYER
13
101
24492-9
14
0
4
MUJAAFY (AUS)
5y d a
58.50
A DE VRIES
SH HAMDAN BIN RASHID
M DE KOCK
5
100
11344-4-
127
0
5
YATTWEE (USA)
7y d a
58.50
C SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
8
100
0258-51-
127
0
6
ALMANAARA (IRE)
7y k a
58.00
J CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
1
99
7-6534-1
14
0
7
ROULSTON SCAR (IRE)
4y d a
57.50
J DOYLE
ABDULLAH MENAHI
S CRISFORD
16
98
131310-
104
0
8
BLUEBERRY (IRE)
6y d a
56.00
V JANACEK
HORSES BERRIES
G ARIZKORRETA
3
95
12213-3
14
0
9
ES RACO (IRE)
4y d a
56.00
E CHAVES
MAC RACING MED NB, H
F CASTRO
4
95
61232-5
14
0
10
GEOLOGICAL (IRE)
8y d a
51.50
V MAYE
GROUGHA STABLES LTD
D ENGLISH
11
95
811107-
27
0
11
WASIM (IRE)
5y d a
56.00
F VERON
ISMAIL MOHAMMED
I MOHAMMED
15
95
374653-
25
0
12
DREAM TODAY (IRE)
5y d a
55.50
T O'SHEA
MELBOURNE 10 RACING
J OSBORNE
9
94
38755-2
7
0
13
MOMENT OF SILENCE (IRE)
4y d a
55.50
P COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
14
94
421-
61
0
14
MOQARRAB (USA)
5y d a
55.50
D O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
12
94
06550-3
7
0
15
PORTAMENTO (IRE)
8y k a
55.50
F JARA
MOHD KHALIFA AL BAST
A AL RAYHI
2
94
76673-6
14
0
16
WOVEN (GB)
4y a a
55.00
B CURTIS
NEVER SAY DIE PARTNE
D SIMCOCK
6
93
203335-
117
0
17
TANEEN (USA)
7y d a
54.50
.
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
0
92
65-8761-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NINE BELOW ZERO (GB)
5y d a
60.00
A DE VRIES
AL-AFOO RACING STABL
F NASS
5
104
4277-76
7
0
2
FASUBA (IRE)
6y d a
58.50
C SOUMILLON
CHAR ON MAN
M C TAM
3
101
211461-
62
0
3
INTUITIVE (IRE)
4y d a
58.00
J DOYLE
SULTAN ALI
S CRISFORD
10
100
633211-
99
0
4
MY CATCH (IRE)
9y d a
58.00
P DOBBS
VALENTIN BUKHTOYAROV
D WATSON
9
100
353941-
28
0
5
BEHAVIORAL BIAS (USA)
6y a a
56.50
M BARZALONA
MARWAN ABDUL RAHMAN
S SEEMAR
7
97
224-358-
127
0
6
DESERT DOCTOR (IRE)
5y a a
56.00
L MORRIS
MRS FITRIANI HAY
E WALKER
1
96
504812-
33
0
7
BOCHART (GB)
7y a a
55.50
R MULLEN
AL BAIT MUTAWAHED TE
S SEEMAR
4
95
225023-
42
0
8
TRIBAL QUEST (USA)
5y d a
55.00
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
6
94
228110-
127
0
9
TRICKBAG (USA)
6y d a
54.00
F JARA
HA STGRUPPEN I LUND
S BERNEKLINT
11
92
34054-0
14
0
10
BEACHCOMBER BAY (IRE)
5y d a
53.00
T O'SHEA
AC ELLINGTON
S SEEMAR
2
90
21-2125-
28
0
11
THE SONG OF JOHN (USA)
4y d a
53.00
A FRESU
TOUCH GOLD RACING
S SEEMAR
8
90
16-99-
28
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASTRONOMER (IRE)
5y d a
53.00
S HITCHCOTT
MIKE DE KOCK
M DE KOCK
1
96
1112-00-
127
0
2
DREAM CASTLE (GB)
6y d a
60.00
C SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
2
112
105090-
82
0
3
DUBAI HORIZON (IRE)
6y d a
56.00
K STOTT
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
3
104
5115-0-8
14
0
4
FIRST NATION (GB)
6y d a
56.50
J DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
4
105
350333-
127
0
5
CERTAIN LAD (GB)
4y d a
53.50
B CURTIS
C R HIRST
M CHANNON
5
100
010421-
117
0
6
SIMSIR (IRE)
4y d a
53.00
T O'SHEA
HH AGA KHAN
M HALFORD
6
98
112-
27
0
7
DESERT FIRE (IRE)
5y d a
58.00
P COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
7
108
342431-
127
0
8
FAMOUS WOLF (FR)
4y d a
54.50
C BEASLEY
ALI HADDAD
A BIN HARMASH
8
102
1-1543-4
7
0
9
ART DU VAL (GB)
4y d a
55.50
M BARZALONA
GODOLPHIN
C APPLEBY
9
104
12-117-
127
0
10
LOXLEY (IRE)
5y d a
57.50
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
10
107
2-56222-
43
0
11
BIG COUNTRY (IRE)
7y d a
54.00
R MULLEN
MELBOURNE 10 RACING
J OSBORNE
11
100
495435-
96
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HATEYA (IRE)
5y d k
57.00
P COSGRAVE
INSIDE TRACK RACING
J BOYLE
1
96
275323-
116
0
2
NISREEN (IRE)
6y a k
57.00
P BOUDOT
TEAM VALOR INTERNATI
H SHIMIZU
2
104
1514-11-
31
0
3
MAGIC LILY (GB)
5y a k
57.00
J DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
3
100
13-26-
61
0
4
PERI LINA (TUR)
5y k k
57.00
S KAYA
FEDAI KAHRAMAN
K BALTACI
4
100
112101-
60
0
5
MAAMORA (IRE)
4y d k
57.00
M BARZALONA
SH AHMED BIN RASHID
S CRISFORD
5
98
210112-
116
0
6
SURROUNDING (IRE)
7y d k
57.00
R WHELAN
P E I NEWELL, HUGH N
M HALFORD
6
105
321151-
76
0
7
BEYOND REASON (IRE)
4y d k
57.00
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
98
1167-40-
127
0
8
DUBAI BLUE (USA)
4y d k
57.00
C SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
8
100
81-01-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THEGREATCOLLECTION (USA)
6y d a
60.00
S HITCHCOTT
ZAUR SEKREKOV
D WATSON
3
104
241145-
28
0
2
AMBASSADORIAL (USA)
6y d a
59.50
J EGAN
JANE CHAPPEL-HYAM
J CHAPPLE-HYAM
2
103
100339-
75
0
3
PLATA O PLOMO (USA)
6y k a
59.00
C LOPEZ
HA STGRUPPEN I LUND
S BERNEKLINT
16
102
561115-
116
0
4
SUPERIOR (USA)
4y d a
58.50
C BEASLEY
PHOENIX LADIES SYNDI
A BIN HARMASH
1
101
1-528-
127
0
5
BAENGMUNBAEKDAP (USA)
5y d a
57.00
P COSGRAVE
YEON-WOOK YOU
Y KIM
14
98
012771-
60
0
6
TODAY (KOR)
6y a a
57.00
D O'NEILL
KO JEONG-SU
Y KIM
9
98
3-10324-
39
0
7
YULONG WARRIOR (USA)
5y d a
57.00
R MULLEN
YU LONG
S SEEMAR
5
98
74167-6-
28
0
8
RED HOT CHILI (SWE)
7y a a
56.00
P GRABERG
C ANDERSSON RACING A
P WAHL
12
96
138323-
74
0
9
AQABAH (USA)
5y k a
55.50
F VERON
MILLENNIUM STABLES
I MOHAMMED
11
95
5934-06-
127
0
10
CAPTAIN VON TRAPP (USA)
4y d a
55.50
R FFRENCH
PHOENIX THOROUGHBRED
S BIN GHADAYER
10
95
116425-
127
0
11
DUBAI ICON (GB)
4y d a
55.50
C SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
0
95
61-11-5
7
0
12
TALENTO PUMA (ARG)
4y d a
55.50
M BARZALONA
PHOENIX LADIES SYNDI
S BIN GHADAYER
7
95
311-7-
42
0
13
MIDNIGHT SANDS (USA)
4y a a
55.00
P DOBBS
THE COOL SILK PARTNE
D WATSON
6
94
04-2111-
42
0
14
STRICKER (GB)
6y a a
55.00
E CHAVES
FRANCISCO CASTRO
F CASTRO
13
94
4447-78-
127
0
15
LAIETH (GB)
5y d a
54.50
L MORRIS
EERC MNGR: MRS REBEC
F NASS
8
93
30148-5
7
0
16
GEORGE VILLIERS (IRE)
5y d a
54.00
T O'SHEA
MOHD KHALIFA AL BAST
S SEEMAR
15
92
128514-
28
0
17
ASSIMILATION (IRE)
4y d a
54.00
A FRESU
B GREENWOOD, MRS J C
E WALKER
4
92
817611-
35
0
18
EDARAAT (GB)
4y d a
53.50
.
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
0
91
851192-
115
0
19
STARRY EYES (USA)
4y a k
53.00
.
SH JUMA BIN DALMOOK
S CRISFORD
0
90
31-572-
127
0
20
GOLDEN GOAL (IRE)
6y k a
53.00
.
DALE BRENNAN
D WATSON
0
90
6196-31
28
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUEDOIS (FR)
9y d a
60.00
D TUDHOPE
GEORGE TURNER CLIP
D O'MEARA
10
110
33143-3
14
0
2
MAJOR PARTNERSHIP (IRE)
5y k a
57.00
P COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
13
104
01000-1
14
0
3
ROYAL MARINE (IRE)
4y d a
57.00
C SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
6
104
1-44090-
127
0
4
EPIC HERO (FR)
4y d a
55.00
W BUICK
ABDULLAH MENAHI
S CRISFORD
14
100
3-12466-
127
0
5
SETTLE FOR BAY (FR)
6y d a
54.00
P DOBBS
MCGETTIGANS MANAGEME
D MARNANE
7
98
088408-
27
0
6
STYLEHUNTER (GB)
5y a a
54.00
R POWELL
SULTAN ALI
S CRISFORD
15
98
610-540-
127
0
7
ABOVE N BEYOND (GB)
7y a a
53.50
C BEASLEY
SH JUMA BIN DALMOOK
A BIN HARMASH
9
97
224290-
39
0
8
ZAINHOM (USA)
6y a a
53.50
A FRESU
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
5
97
08120-2
14
0
9
AZMAAM (IRE)
8y k a
53.00
T O'SHEA
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
8
96
2-1529-6
14
0
10
CONNECT (GB)
5y d a
53.00
F VERON
SULTAN ALI
A BIN HARMASH
16
94
73-6896-
127
0
11
HISHIKARI (USA)
5y d a
53.00
R MULLEN
AMAN KISHORE
S SEEMAR
11
90
411316-
127
0
12
MAGNIFICENT MCCOOL (USA)
4y d a
53.00
R FFRENCH
PHOENIX THOROUGHBRED
S BIN GHADAYER
2
90
1-45672-
127
0
13
MAILSHOT (USA)
6y a a
53.00
M BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
12
93
00613-4
7
0
14
MOQTARREB (GB)
4y d a
53.00
S PAIVA
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
1
92
05-2314-
127
0
15
ROYAL CRUSADE (SAF)
5y d a
53.00
S HITCHCOTT
SH HAMDAN BIN RASHID
M DE KOCK
4
95
9519-00-
127
0
16
YAALAIL (IRE)
5y d a
53.00
F JARA
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
3
96
53801-2
7
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WE CONNECTED (FL)
3y d e
54.50
NIK JUAREZ
HENCO, INC.
HENRY COLLAZO
1
0
0
0
2
MISTER NOISI (KY)
3y d e
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
LUIS QUERCIA
GUSTAVO AMAYA
2
68
2055-
103
0
3
PURECRAZIDUDE (FL)
3y d e
54.50
FANNY OLSSON
BELLA INIZIO FARM
JENA ANTONUCCI
3
44
970236-
11
0
4
CONQUER (FL)
3y d e
54.50
JAIRO RENDON
MAGIC CITY CASINO RA
LARRY PILOTTI
4
25
957-
28
0
5
IRON DRILL (FL)
3y d e
54.50
DAVID BORACO
305 SOLUTIONS, INC.
RAMON MINGUET
5
38
785779-
18
0
6
FREDDY SOTO (FL)
3y d e
54.50
RAJIV MARAGH
ALEXANDRES, LLC
ANTONIO SANO
6
44
46-
35
0
7
CAPITAN FOFO (FL)
3y d e
51.00
GADDIEL MARTINEZ
ALFONSO CAMMAROTA
ANTONIO SANO
7
51
0358-
14
0
8
MIA'S EXTORTIONIST (ON)
3y d e
52.00
CRISTIAN TORRES
MICHAEL MCDONALD
MICHAEL MCDONALD
8
55
62954-
39
0
9
CAT GONE QUICK (FL)
3y d e
54.50
EDGARD ZAYAS
DANIEL PITA
DANIEL PITA
9
40
937-5
11
0
10
SEE THE SONG (FL)
3y d e
54.50
MARCOS MENESES
KATHY MACHESKY
ANNA VARSI
10
40
8682-9
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:03 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAGNOLIA BLVD (FL)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
BALLYBRIT STABLE, LL
MICHAEL DINI
1
54
72-
18
0
2
CONSILIUM (KY)
3y a e
51.00
GADDIEL MARTINEZ
CAIROLI RACING STABL
ANTONIO SANO
2
54
40645-2
14
0
3
BUNDI BUNDI (KY)
3y a e
54.50
MARCOS MENESES
ADR RACING STABLE, L
ALEXIS DELGADO
3
54
28-
18
0
4
SILENT MISCHIEF (FL)
3y a e
54.50
JOSE ALVAREZ
ADELA MUNOZ
JAVIER NEGRETE
4
27
704807-
14
0
5
PRIZED WARRIOR (FL)
3y a e
54.50
JESUS RIOS
ANGEL MEDINA
ANGEL MEDINA
5
39
679-7
7
0
6
AT THE BEACH (KY)
3y d e
54.50
VICTOR LEBRON
IROSOFUN STABLE
HECTOR RODRIGUEZ
6
56
303827-
18
0
7
BIP BIP FULL POWER (FL)
3y a e
54.50
EDGARD ZAYAS
FEDERICO CHAFFARDETT
ANTONIO SANO
7
41
68385-
19
0
8
MACHO D'ORO (KY)
3y a e
51.00
MIGUEL ARROYO
DANIEL PITA
DANIEL PITA
8
37
0070-
19
0
9
ANYWHERE ROAD (KY)
3y a e
54.50
TRACY HEBERT
HUNT, DONALD AND KOH
DONALD HUNT
9
45
87474-
41
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUEEN NEKIA (FL)
5y d k
55.00
TYLER GAFFALIONE
SAFFIE JOSEPH, JR.
SAFFIE JOSEPH, JR.
1
85
611231-
41
0
2
NIKKI BEACH (KY)
4y d k
55.00
LUIS SAEZ
BALL, MICHAEL AND KA
BEN COLEBROOK
2
83
314134-
61
0
3
CUDDLE KITTEN (KY)
6y a k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
FLYING P STABLE
JORGE NAVARRO
3
88
311113-
40
0
4
BIMINI (FL)
4y d k
55.00
JOHN VELAZQUEZ
ARINDEL
JUAN ALVARADO
4
75
9154-34-
33
0
5
PERSPIRE (FL)
4y d k
55.00
JAIRO RENDON
ARINDEL
JUAN ALVARADO
5
77
131267-
33
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYCAPOTE (KY)
3y k e
54.50
HECTOR BERRIOS
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
1
69
33474-
18
0
2
DRAW THE LINE (KY)
3y d e
52.00
CRISTIAN TORRES
C R K STABLE LLC
CHERIE DEVAUX
2
59
0-
47
0
3
ROMARIO (KY)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
FLYING P STABLE
JORGE NAVARRO
3
69
36-
61
0
4
CAUSALISTIC (KY)
3y a e
54.50
JOSE ORTIZ
POLYMERS RACING STAB
ANTONIO SANO
4
79
227369-
18
0
5
DRACARYS FIRE (NY)
3y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
FRANK CALABRESE
SAFFIE JOSEPH, JR.
5
69
3-
48
0
6
NIMBLE BEAST (FL)
3y a e
54.50
EDGARD ZAYAS
WINDYLEA FARM, LLC
KATHLEEN O'CONNELL
6
65
745-
28
0
7
WAY MORE (FL)
3y d e
54.00
TYLER GAFFALIONE
NORTHWIND THOROUGHBR
JOSEPH ORSENO
7
33
7-
33
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LION CHARMER (KY)
4y d a
55.50
JOSE L. ORTIZ
MCCRAE, BRUCE AND BU
ROBERT O'CONNOR, II
1
79
343224-
117
0
2
LONGSHIPS (KY)
4y a a
55.50
NIK JUAREZ
GUNPOWDER FARMS LLC
KELLY RUBLEY
2
0
0
0
3
THREE DEEP (FL)
4y a a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
SHADE TREE THOROUGHB
JOSE PINCHIN
3
77
4-
32
0
4
DERMOT (KY)
4y d a
55.50
TYLER GAFFALIONE
BRENDAN WALSH
BRENDAN WALSH
4
72
6-
57
0
5
NEW YEAR (KY)
4y a a
55.50
SANTIAGO GONZALEZ
TEAM WORK HORSEMAN G
JUAN RODRIGUEZ
5
79
352652-
42
0
6
BEBEAU (KY)
4y d a
55.50
LUIS SAEZ
MANHATTAN RACING STA
KELLY BREEN
6
76
533283-
26
0
7
TRINNI ALEX (NY)
4y d a
52.00
GADDIEL MARTINEZ
JOHNATHON FERON
JOHNATHON FERON
7
44
084858-
18
0
8
HAIL MICHIGAN (KY)
4y d a
55.50
JOHN VELAZQUEZ
JOSEPH ALLEN
BARCLAY TAGG
8
74
585-
67
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RATTLE'M (FL)
4y k a
55.00
MIGUEL VASQUEZ
BERSALU FARM INC.
BERNARDO CAMPOS
1
75
255463-
18
0
2
PARTICULARITY (FL)
5y k a
51.50
GADDIEL MARTINEZ
ROGER NEWMAN
MICHEAL MULLINGS
2
74
218556-
29
0
3
PASSIONATE HACHI (FL)
4y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
JOHN PENN
FERNANDO ABREU
3
73
137674-
20
0
4
MR. KISSES (FL)
7y d a
51.00
MAIKOL TUNON
DRAWING AWAY STABLE
JORGE DELGADO
4
86
3-32122-
81
0
5
STOLEN IDENTITY (ON)
4y d a
55.00
SILVIA ZAPICO
WILLIAM THARRENOS
WILLIAM THARRENOS
5
68
518135-
43
0
6
DROP KICK (KY)
5y a a
55.00
LUIS SAEZ
BRUNO SCHICKEDANZ
SANDRA MATIER
6
77
342514-
43
0
7
NORTHERN (FL)
6y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
DAVID STAUDACHER
MICHAEL MAKER
7
88
511128-
40
0
8
COLORMEPOMPOM (FL)
8y d a
55.00
EMISAEL JARAMILLO
ELENA RACING, INC.
GILBERTO ZERPA
8
85
464211-
36
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FUN PADDY (KY)
4y k k
55.00
TYLER GAFFALIONE
WAYNE SPALDING
J. SWEEZEY
1
76
383515-
48
0
2
SHE'S RIGHT AGAIN (KY)
6y d k
55.00
MIGUEL VASQUEZ
WALDER RACING AND HA
PETER WALDER
2
80
313195-
28
0
3
RETRO STREET (KY)
4y d k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
WINDYLEA FARM, LLC
KATHLEEN O'CONNELL
3
79
196845-
96
0
4
SCATNAP (KY)
7y d k
55.00
JAIRO RENDON
BROAD STREET RACING
JANE CIBELLI
4
82
643322-
28
0
5
MUCH ABOUT IT (FL)
5y d k
54.00
NIK JUAREZ
DRAWING AWAY STABLE
PATRICK MARCONDES
5
78
211127-
27
0
6
DRINKS ON ME (KY)
5y d k
55.00
EMISAEL JARAMILLO
FISHBEIN KENNETH E.
CHERYL WINEBAUGH
6
87
523410-
40
0
7
MONEY FACTOR (KY)
6y k k
55.00
RAJIV MARAGH
VANN BRAN EQUINE, IN
JOSEPH CATANESE, III
7
84
450404-
20
0
8
LOOKINLIKEAQUEEN (FL)
4y d k
54.00
LUIS SAEZ
ROBERT SLACK
ROHAN CRICHTON
8
84
363411-
32
0
9
PUGILIST (KY)
5y d k
55.00
JOSE ORTIZ
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL MAKER
9
85
146353-
28
0
16 Ocak 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Dubai Meydan, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Dubai Meydan at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:30 dubai meydan at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:03 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 16 ocak 2020 perşembe at yarışı bülteni, 16 ocak 2020 at yarışı programı, 16 ocak 2020 tjk yarış programı, 16 ocak 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 16 ocak 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 16 ocak 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, dubai meydan at yarışı bülteni, 16 ocak 2020 dubai meydan at yarışı bülteni, günün dubai meydan at yarışı bülteni, bugün dubai meydan at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 16 ocak 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni