Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CESURHALİM
4y d a
SONALP
58.00
H.KAPLANAP
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
7
35
23136-4
10
17
1.24.94
2
OVA BEYİ
4y k a
SERDARHAN
60.00
N.ŞEN
İSMET ALTIN
M.BİLDİK
5
48
81180-1
16
20
1.24.00
3
SABAHAN GELİN
4y k k
BALIKHAN
56.00
ÇETİN TAŞAP
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
1
57
427404
82
15
1.25.62
4
EĞİL MİRİ
4y a a
BAYÇORA
58.00
O.YILDIZ
BAĞNU EĞİLLİ
SİBEL CAN
2
45
651280
17
17
1.23.96
5
KURTULUŞBEY
4y a a
TOŞUR
58.00
MAHMUT TURAN
HÜSEYİN ÇİÇEK
Ö.GÜNELİ
6
38
5376-47
10
13
1.22.50
6
TUTANA
4y k a
GOBAKBEY
58.00
A.SÖZEN
HAYRULLAH DOĞAN
M.ANAT
3
36
62644-1
7
20
7
SİHİRBAZKIZ
4y a k
HİSARBEY
53.00
M.K.CEYLANAP
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
8
30
15608-8
10
15
1.25.40
8
SARDUR
4y k a
TURBO
55.00
H.ÇİZİK
ABDULGAFUR DEMİRÖRS
N.YILDIRIM
4
32
61576-8
7
16
1.25.72
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INVISIBLE WOMAN
5y d k
ALFRED NOBEL (IRE)
61.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
S.AYDEMİR
9
58
66733-6
9
9
1.13.85
2
MISS BALKAN
4y d k
TALIP HAN (IRE)
55.50
K.TOKAÇOĞLU
AHMET AKBULUT
K.ŞENGEL
4
45
40766-3
11
9
1.14.65
3
BELLA BRAVA
4y a k
AFTER MARKET (USA)
53.00
G.KOCAKAYA
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
3
40
2139-6
13
17
4
DE FEMME
4y a k
LION HEART (USA)
52.50
A.SÖZEN
HÜSEYİN GÜNER
V.YÜKSEL
5
39
09931-5
9
19
5
FLAMBOYANT
4y a k
CUVEE (USA)
52.50
H.ÇİZİK
MESUT YILDIRIM
MUR.AKKILIÇ
1
39
374730
34
13
6
BEŞYÜZYİRMİ
4y d k
KANEKO
51.50
O.YILDIZ
BAĞNU EĞİLLİ
SİBEL CAN
11
37
92522-9
16
18
1.14.39
7
FEARLESS GIRL
4y d k
EL CORREDOR (USA)
50.50
M.HAMEDİ
TALAT ÖNER
D.SAV
10
35
400016
28
19
1.14.96
8
COTTON CANDY
4y a k
UTOPIA (JPN)
50.00
A.ASLAN
KOSTANTİNOS MAKRİ
H.ALTUNBAŞ
2
26
080634
17
14
9
MINOR EMPIRE
4y a k
BOSPORUS (IRE)
50.00
H.KAPLANAP
MAİDE BABACAN
E.KARACA
6
26
000842
17
8
1.15.58
10
MAZEJAN
4y d k
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
50.00
D.AYDOĞAN
SUNGUR SOYDAM
B.TANRIKULU
7
14
708800
28
7
1.15.34
11
SALONIQUE
4y d k
PERFECT STORM
50.00
S.AKBULATAP
İBRAHİM KAVCI
A.ŞIVGIN
8
5
970000
48
11
1.23.06
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK ADLER
6y d a
GOLDAT (GB)
60.00
U.BARLIK
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
2
48
4734-14
10
19
2.02.45
2
EL NINO
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
H.KARATAŞ
N.AREK KUYUMCİYAN
S.Z.A.MİNASOĞLU
4
104
815421
26
20
2.01.57
3
KATMA DEĞER
5y a a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
G.KOCAKAYA
ÜMİT BARLIK
G.YAVUZ
5
97
875369
63
11
2.02.79
4
SAVAŞ ATI
6y d a
KANEKO
60.00
A.SÖZEN
KADİR EREKE
B.TANRIKULU
6
75
306011
21
20
2.01.13
5
WIN FOR ME
7y d a
SAGEBURG (IRE)
60.00
N.ŞEN
ERGÜN CAN
M.BİLDİK
3
75
2464-43
7
16
2.03.00
6
TEKYILDIZ OĞLU
4y d a
TALIP HAN (IRE)
58.00
D.YILDIZ
HALİT AY
E.KARACA
1
60
7-0057-5
7
12
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİLİMYANDI
3y d d
OFFLEE WILD (USA)
58.00
ÇETİN TAŞAP
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
3
54
213213
18
19
1.27.61
2
FINAL WALTZ
3y d d
ZANJERO (USA)
59.00
H.ÇİZİK
GÜNAY SAV
D.SAV
2
52
41261-1
10
20
3
NIKKI RUN
3y a d
CUVEE (USA)
54.50
G.KOCAKAYA
HİKMET ALİ ATAMAN
R.TAŞDEMİR
4
43
6211
18
20
1.28.85
4
PERFORMANTE
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
52.00
A.SÖZEN
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
1
38
33-1
14
20
1.27.91
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SACRED ZENYETTA
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
E.YAVUZ
BURHANETTİN SOLMAZ
B.BOZBEY
4
44
351184
18
18
1.14.76
2
BURNING ROSE
3y a d
BOSPORUS (IRE)
56.00
H.KARATAŞ
CÜNEYT BAŞ
F.ARICI
5
35
62641-3
14
19
1.16.10
3
DURU KIZIM
3y a d
CAPTAIN RIO (GB)
56.00
G.KOCAKAYA
OKTAY YAĞIZER
H.ACAR
2
39
25167
30
18
4
UÇANAT
3y a d
EL CORREDOR (USA)
56.00
H.ÇİZİK
FARUK ERDALOĞLU
D.SAV
1
37
21344
127
17
1.15.69
5
ALİÇO
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
MAHMUT TURAN
MEHMET ARSLAN
SED.DEMİRAL
3
30
65-2
10
17
1.14.29
6
BABİŞKO
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
U.BARLIK
MEHMET MERT
F.ARICI
6
0
0
20
7
RUKAYYA
3y d d
SERHAS
50.00
C.PASOAP
KADİR SAĞLAM
F.ÖZPAY
7
0
0
28
19
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASELLİNA
4y d k
KARADENİZ
58.00
N.ŞEN
CEMİL TANER
F.ARICI
12
3
00897-0
7
10
2.04.65
2
BANU PRENSES
4y a k
ÖZGÜNHAN
58.00
G.KOCAKAYA
SERKAN YILDIZHAN
M.AKBULUT
5
29
824432
39
17
3
BEDİRLİ KIZ
4y a k
KARABEDİR
58.00
D.YILDIZ
KAYA KAYA
M.ASLAN
3
20
53767-5
11
9
4
BUĞDAY TANESİ
4y k k
HIZLITAY
58.00
K.TOKAÇOĞLU
ADİL KÖSEOĞLU
M.SANDIKÇI
7
26
88952-3
14
14
5
BUZDERYASI
4y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
Y.E.YÜKSELAP
ŞEYMA B. TANİYİT
A.E.ALKIŞ
9
30
523348
25
16
1.48.08
6
ÇERMİKKIZI
4y a k
ATOMKARINCA
58.00
H.ÇİZİK
İBRAHİM HALİL KORKMAZ
E.KARACA
11
15
06554-5
7
13
1.49.25
7
GONCA SULTAN
4y d k
YİĞİT
55.00
N.ERENAP
DURAN KOÇAK
F.ARICI
13
27
0322-43
7
17
1.49.41
8
GÜLOŞ
4y k k
MURATAĞA
58.00
U.BARLIK
M. ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU
G.ÖZERTÜRK
4
24
0002-7
7
15
1.59.50
9
GÜNERABLA
4y a k
ZİGANA
54.00
T.KERESTECİAP
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
6
17
05403-9
7
13
2.02.69
10
İLK IŞIK
4y k k
GOBAKBEY
58.00
MAHMUT TURAN
UFUK DEMİR
U.DEMİR
10
27
34503-2
7
15
1.51.18
11
KIRIMDAN
4y a k
KIRIMHAN
54.00
M.K.CEYLANAP
ERDEM KÖZLEME
SEN.ŞEN
8
10
86590
127
15
12
LATİN ÇİÇEĞİ
4y a k
ALTAHA
58.00
D.AYDOĞAN
YILMAZ BAKIR
N.BAKIR
2
15
88507-0
7
7
13
ŞARA KIZI
4y a k
TOŞUR
58.00
O.YILDIZ
CELAL KAYA
SEN.ŞEN
1
0
66
21
18
14
VARNA
4y k k
GOBAKBEY
58.00
A.SÖZEN
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
14
31
3229
88
18
1.46.47
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AXEL JACKLIN
4y d g
61.00
J HAYNES
MR A SEARLE
CHELSEA BANHAM
1
56
780001-
30
0
2
PRINCE ROCK (IRE)
5y a g
60.50
L MORRIS
MR MARK MCALLISTER
S DOW
2
55
342131-
18
0
3
BROCKEY RISE (IRE)
5y a g
59.50
C LEE
JOHN ABBEY EMMA EV
P EVANS
3
53
20287-2
2
0
4
THE BRITISH LION (IRE)
5y d g
58.50
R HAVLIN
HELIUM RACING LTD
ALEXANDRA DUNN
6
51
90053-2
8
0
5
BILLYOAKES (IRE)
8y d g
58.50
S W KELLY
KEITH WEST OLLIE P
O PEARS
7
57
7554-15
2
0
6
N OVER J
5y d g
56.50
GEORGE ROOKE
MR N HASSAN
M APPLEBY
4
45
43465-0
9
0
7
CONQUERESS (IRE)
6y a k
56.50
D PROBERT
GAME OF CHANCE
SİMON PEARCE
5
40
605900-
38
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INEVITABLE OUTCOME (IRE)
3y d d
61.00
POPPY BRİDGWATER
THE CREPELLO PARTNER
D M SİMCOCK
6
56
567-4
9
0
2
SIR RODNEYREDBLOOD
3y a g
60.50
L EDMUNDS
MRS CLAIRE GODDARD
J R JENKINS
7
55
399193-
37
0
3
AMNAA
3y d d
60.00
D PROBERT
WATTS SPOONER 1
J BRİDGER
4
54
34878-7
13
0
4
KELINDA DICE
3y d d
59.50
F NORTON
MR KENNY BRUCE
M QUİNN
9
53
6886-
37
0
5
LADY PHYLLIS
3y d d
59.00
R HAVLİN
MRS M S TEVERSHAM
M ATTWATER
1
52
35408-
37
0
6
JUNGLE CAPERS (IRE)
3y d g
58.00
W CARSON
MR CHRISTOPER WRIGHT
M CHANNON
8
50
0002-6
14
0
7
MR KODI (IRE)
3y d g
57.50
C LEE
MR D E EDWARDS
P EVANS
5
48
506476-
43
0
8
DEPECHE TOI (IRE)
3y a d
56.50
L MORRİS
HOT TO TROT RACİNG
J PORTMAN
3
46
950-
127
0
9
BUTTERFLY POSE (IRE)
3y k d
56.50
L KENİRY
S J MOORE PARTNER
J S MOORE
2
45
848077-
19
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLIFF WIND
3y k d
61.50
L MORRİS
DENFORD STUD
SİR M PRESCOTT
9
58
679-2
9
0
2
FACT OR FABLE (IRE)
3y k g
60.50
L KENIRY
MRS WENDY JARRETT
J S MOORE
4
54
085640-
20
0
3
CHROMIUM
3y k d
60.00
R CLUTTERBUCK
DARE TO DREAM RACİNG
M ATTWATER
6
53
613098-
20
0
4
PASSING NOD
3y d g
60.00
A KIRBY
MR RAYMOND TREACY
D O'MEARA
2
53
6770-
63
0
5
COMEATCHOO (IRE)
3y d g
59.00
GRACE MCENTEE
MR STEVE JAKES
P MCENTEE
5
51
2480-47
4
0
6
QUIET WORD (FR)
3y d d
57.50
HOLLİE DOYLE
ONTOAWİNNER PARTNE
ARCHİE WATSON
7
48
7580-5
14
0
7
KNOCKACURRA (IRE)
3y d e
57.50
K LUNDIE
MR DONAL COMMINS
M LOUGHNANE
8
47
879-
60
0
8
STAR OF ST LOUIS (FR)
3y d e
56.50
K O'NEİLL
MR JOHN MANGAN
D P QUİNN
3
45
64566-3
9
0
9
BROUGHTONS COMPASS
3y d g
56.50
J HAYNES
BROUGHTON THERMAL IN
M HOAD
1
42
07375-9
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MERHOOB (IRE)
8y d g
60.50
A KIRBY
MR GERRY MCGLADERY
J RYAN
1
95
303553-
18
0
2
GRACIOUS JOHN (IRE)
7y d g
57.50
D PROBERT
MR TERRY REFFELL
I WILLIAMS
5
89
958927-
39
0
3
SAVALAS (IRE)
5y k g
57.50
A RAWLINSON
MRS J MORLEY
R COWELL
3
88
05528-2
15
0
4
COUNT OTTO (IRE)
5y d g
56.00
M DWYER
COUNT OTTO PARTNERSH
MRS A PERRETT
4
84
53957-5
6
0
5
RECKLESS ENDEAVOUR (IRE)
7y d g
54.50
HOLLIE DOYLE
NE-CHANCE MR L O'
T D BARRON
2
82
67243-1
9
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FAREEQ
6y k g
65.00
PIERRE-LOUIS JAMIN
MR P E AXON
C WALLIS
7
59
0674-17
2
0
2
TERRI RULES (IRE)
5y d k
63.00
P BRADLEY
KESTONRACİNGCLUB
L CARTER
3
56
519342-
17
0
3
SUPERSEDED (IRE)
4y k g
62.50
A KIRBY
NORTHUMBRIA LEISURE
J BUTLER
8
55
800906-
17
0
4
MERCERS
6y d k
62.50
GEORGE ROOKE
HOMEWOODGATE RACİNG
P BUTLER
2
54
490185-
17
0
5
COMPTON ABBEY
6y d k
58.50
R HAVLİN
MR DELWYN FİTZGERALD
ALEXANDRA DUNN
4
46
5800-39-
127
0
6
CUBAN SPIRIT
5y d g
58.50
C SHEPHERD
MR JOHN JOSEPH SMITH
L CARTER
1
46
04005-9
15
0
7
EWELL SPRING
4y d k
58.50
W CARSON
TAYLOR ANDERSON RACİ
B JOHNSON
6
32
6000-
120
0
8
FULL SPECTRUM (IRE)
3y d d
53.50
L MORRİS
FOSNİC RACİNG, A SEN
PAUL GEORGE
5
50
65840-8
13
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MR SCARAMANGA
6y d k
61.00
T HAMMER HANSEN
MR ROBERT MOSS
S DOW
2
86
173535-
17
0
2
BERRAHRI (IRE)
9y d g
60.50
J HAYNES
WHITE TURF RACING UK
J BEST
7
85
116214-
111
0
3
ZEYZOUN (FR)
6y d g
59.50
R HAVLIN
WEST BUCKLAND BLOODS
ALEXANDRA DUNN
1
83
027108-
30
0
4
MY TARGET (IRE)
9y d g
58.00
C BISHOP
G LINDER,M WIGHAM,J
M WIGHAM
4
80
501532-
30
0
5
NORMAL NORMAN
6y a g
57.50
D KEENAN
MR GERRY MCGLADERY
J RYAN
8
79
36-2521-
44
0
6
TOROCHICA
4y a k
57.50
K O'NEİLL
CURTİS BLOODSTOCK
J BEST
5
79
120238-
30
0
7
STARFIGHTER
4y d a
57.00
HOLLİE DOYLE
LAURENCE BELLMAN
ED WALKER
3
78
222160-
98
0
8
NAWAR
5y d g
55.00
F NORTON
QUARTET RACING
M BOSLEY
6
73
301586-
18
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RHUBARB BIKINI (IRE)
3y d e
60.50
HOLLİE DOYLE
SAXON THOROUGHBREDS
ARCHİE WATSON
3
0
21-
27
0
2
ANGEL ON HIGH (IRE)
3y d e
58.00
L MORRİS
MR L NEİL JONES
H DUNLOP
1
0
04-
20
0
3
BENTLEY WOOD
3y d e
58.00
C BİSHOP
MR M CHANNON
M CHANNON
2
75
248-
109
0
4
CAFE MILANO
3y d e
58.00
T HAMMER HANSEN
STONEY'S BLOODSTOCK
S DOW
4
0
69-
20
0
5
GREGORY K (USA)
3y d e
58.00
J P SPENCER
MRS FİTRİ HAY
D M SİMCOCK
7
0
0
0
6
ROCK OF PENSAX (IRE)
3y a g
58.00
K LUNDIE
S A MARES
M LOUGHNANE
5
0
0-
28
0
7
STEALTH COMMAND
3y d g
58.00
S W KELLY
MR R P GALLAGHER
M MCGRATH
6
0
69-
48
0
8
AVENTURIERE
3y d d
56.00
F NORTON
MİSS K RAUSİNG
M JOHNSTON
8
0
0-5
15
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MADELYN'S DANCER (LA)
4y k k
55.00
DIEGO GOMEZ
PEDRO SOBARZO
PEDRO SOBARZO
1
51
106727-
42
0
2
MISS ALIPHANT (KY)
5y d k
55.00
JAIRO RENDON
FLYING PHEASANT FARM
MARY EPPLER
2
60
213216-
35
0
3
HILLTOP HARMONY (VA)
4y d k
55.00
NIK JUAREZ
BELL, RICHARD A. AND
ROBERT HESS, JR.
3
67
920112-
35
0
4
MISS HELEN (KY)
6y d k
55.00
EMISAEL JARAMILLO
NEW EMPIRE STABLES
HAROLD SCHULTZ
4
69
58-9727-
19
0
5
MYFRANCESCA (KY)
4y d k
55.00
RICHARD MITCHELL
MIRACLE'S INTERNATIO
MATTHEW WILLIAMS
5
70
445527-
40
0
6
PANDA (FL)
4y a k
54.50
DICK CARDENAS
RABINOWITZ RACING
LUIS RAMIREZ
6
60
522314-
54
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:34 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JADES GELLY (KY)
3y a d
54.50
JAVIER CASTELLANO
REPOLE STABLE
JORGE NAVARRO
1
74
72-
30
0
2
STORMY DERBY DAY (KY)
3y a d
54.50
LUIS SAEZ
MARY ABEEL SULLIVAN
THOMAS BUSH
2
0
0
0
3
MANE ATTRACTION (KY)
3y a d
54.50
EDGAR PRADO
PETER MIRABELLI
TAMARA LEVY
3
68
5953-
30
0
4
LA VIEXA (KY)
3y d d
54.50
JESUS RIOS
TANOURIN STABLE
RODOLFO GARCIA
4
0
0
0
5
DRAWNTOMUNNY (KY)
3y a d
54.50
JAIRO RENDON
GOODWOOD RACING X
JANE CIBELLI
5
45
8-
26
0
6
SUMMER SANGRIA (NY)
3y d d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
BLOOM RACING STABLE
WESLEY WARD
6
68
227-
49
0
7
MYFIRSTEXWIFE (KY)
3y k d
54.50
JOSE ORTIZ
FIRST ROW PARTNERS
JORGE ABREU
7
55
650-
26
0
8
ROYAL JEWEL (FL)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
LOWWOOD FARM, LLC AN
FERNANDO ABREU
8
75
55-
30
0
9
ROMAN CITY (KY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLESARIS, JAMES AND
STEVE KLESARIS
9
64
2834-
36
0
10
MUDSLIDE WICKED (KY)
3y a d
54.50
HECTOR BERRIOS
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
10
55
353382-
8
0
11
GIBBY'S GEM (KY)
3y a d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
JOSEPH BESECKER
JORGE NAVARRO
11
0
0
0
12
IMAGINE GOLD (FL)
3y d d
54.50
REYNIER ARRIETA
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
12
0
0
0
13
PIVOTAL WOMAN (FR)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
GARY BARBER
MARK CASSE
13
0
0
0
14
LADY LARKO (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
JOHN COLLINS
DALE ROMANS
14
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHARLIE ONE (FL)
4y d g
52.50
MIGUEL ARROYO
LIBBY GAY
ANGEL RODRIGUEZ
1
48
6-
12
0
2
SEVERUS (KY)
4y d a
52.50
GADDIEL MARTINEZ
ROBIN TEAM SHOW RACI
ANTONIO SANO
2
0
0
0
3
RED NATION (KY)
4y a g
55.50
JAIRO RENDON
FRANK CERINO
MICHAEL LERMAN
3
56
456-
79
0
4
INDY RULES (IN)
4y d g
55.50
MARCOS MENESES
PALM BEACH RACING
DAVID BROWNLEE
4
50
567260-
21
0
5
BLESSD BY THE BEST (FL)
4y d a
55.50
TYLER GAFFALIONE
JOKER RACING LLC
JORGE DELGADO
5
72
53323-
64
0
6
RISK FOR REWARD (FL)
4y d g
55.50
VICTOR LEBRON
NICKS, RALPH, E. AND
RALPH NICKS
6
73
37222-
35
0
7
WAR ACT (FL)
4y d g
55.50
SANTIAGO GONZALEZ
JUST FOR FUN STABLE,
ANTONIO CIOFFI
7
49
744-
37
0
8
KING WADE (FL)
6y a g
55.50
DICK CARDENAS
DANIEL ALVARADO
JAVIER GONZALEZ
8
57
843254-
21
0
9
SNICKER KICKER (KY)
4y d g
53.00
CRISTIAN TORRES
DENNIS MANNING
DENNIS MANNING
9
56
9324-
127
0
10
WARRIOR SPIRIT (FL)
4y d a
55.50
WESLEY HENRY
THOMAS ARTANDI
THOMAS ARTANDI
10
39
222596-
21
0
11
TRINNI TRICKS (NY)
4y d g
55.50
ANDRE RAMGEET
SHERRY RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
11
48
65475-
35
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VERDICT IS IN (KY)
3y d g
54.50
JOE BRAVO
LAURIE PLESA
EDWARD PLESA, JR.
1
69
521126-
13
0
2
ITSMYLUCKYKNIGHT (FL)
3y d e
54.50
JAIRO RENDON
LAURIE PLESA
EDWARD PLESA, JR.
2
59
771-
65
0
3
DRAMA IN DIXIE (FL)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
FAWKES RACING, INC.
DAVID FAWKES
3
61
3318-
35
0
4
HE'S SUPER LUCKY (KY)
3y a g
55.50
LUIS SAEZ
REEVES THOROUGHBRED
KATHERINE RITVO
4
68
0251-
22
0
5
POPPY'S BOYS (KY)
3y d e
54.50
MARCOS MENESES
KENNETH FISHBEIN
CHERYL WINEBAUGH
5
56
41-
100
0
6
KING OF RANCH (NY)
3y d e
53.50
HECTOR BERRIOS
CARIBLANCO STABLES,
AMADOR SANCHEZ
6
67
46-1
14
0
7
MO'S HAD ENOUGH (FL)
3y d g
52.00
CRISTIAN TORRES
M R STABLE AND MEL
JAVIER GONZALEZ
7
61
104775-
19
0
8
QUALITY ON TAP (FL)
3y d g
54.50
LUIS SAEZ
USA THOROUGHBREDS AN
KELLY BREEN
8
78
2122-
19
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SENATOR (KY)
4y d g
55.50
TYLER GAFFALIONE
STONETOWER STABLE
CHRISTOPHE CLEMENT
1
0
0
0
2
OPUS NORTH (ON)
4y d g
55.50
JOHN VELAZQUEZ
CHIEFSWOOD STABLES L
ROGER ATTFIELD
2
88
422-
110
0
3
OMEGA STORM (BRZ)
4y a a
55.50
JULIEN LEPAROUX
MAGDALENA RACING SHE
KENNETH MCPEEK
3
64
9-
54
0
4
BETTERMENT (KY)
4y a a
55.50
LUIS SAEZ
COURTLANDT FARMS DON
MARK HENNIG
4
84
37823-
56
0
5
RAKEEZ (KY)
4y a a
55.50
JAVIER CASTELLANO
SHADWELL STABLE
CHAD BROWN
5
92
7-
62
0
6
MADE MY DAY (IRE)
4y d a
55.50
JOE BRAVO
MICHAEL RYAN
RODOLPHE BRISSET
6
0
737-
127
0
7
HOLY MEISTER (KY)
4y k g
55.50
EDGARD ZAYAS
GARY BARBER
MARK CASSE
7
89
233-
40
0
8
BEAU LUMINARIE (KY)
4y d g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
LINDA PAVEY
RODOLPHE BRISSET
8
76
7-
26
0
9
PALACE KITTEN (KY)
4y a a
55.50
JOSE ORTIZ
RAMSEY, KENNETH L. A
MICHAEL MAKER
9
82
6-
40
0
10
STARE DECISIS (KY)
4y a g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD BROWN
10
95
4-
83
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ONE FINE RIDE (FL)
7y d g
54.50
RAJIV MARAGH
ANGEL QUIROZ
ANGEL QUIROZ
1
76
149533-
21
0
2
BLIND RUCKUS (FL)
7y a g
55.00
JEFFREY SANCHEZ
HEARDSDALE RACING
VAUGHAN HEARD
2
57
814687-
21
0
3
SI ES GOYA (FL)
4y d g
55.00
TRACY HEBERT
HUNT, DONALD F. AND
DONALD HUNT
3
78
261322-
36
0
4
DRAGUNOV (KY)
7y d g
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
VICTORY STABLES, LLC
ARMANDO DE LA CERDA
4
78
303166-
34
0
5
GINGER SKY (ON)
5y d g
55.00
EMISAEL JARAMILLO
KERBEL, RYAN SHANE A
FERNANDO ABREU
5
79
315617-
20
0
6
LOVE NEST (KY)
5y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
PAUL WILLIAMS
MICHAEL MORRISON
6
79
611580-
34
0
7
HE'S SMOKIN HOT (FL)
4y a g
55.00
ROBERTO ALVARADO, JR.
RAIDEL LLAURO
MAURICIO FUENTES
7
68
470166-
16
0
8
ABBOT (KY)
7y d g
54.50
DICK CARDENAS
PEDRO SOBARZO
PEDRO SOBARZO
8
78
238540-
49
0
9
SO NIFTY (FL)
4y a g
54.50
JALON SAMUEL
OLYMPIA STABLES
CARLOS DAVID
9
72
445165-
22
0
10
IL FARAONE (KY)
6y a g
55.00
MARCOS MENESES
MICHAEL NEWCOMER
MONICA MCGOEY
10
74
337616-
19
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:06
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELITE APPEAL (FL)
4y d k
55.00
JAIRO RENDON
GLASSMAN, KARL AND G
EDWARD PLESA, JR.
1
79
223173-
57
0
2
SISTER GEMA (IN)
4y d k
55.00
JOSE ORTIZ
HATFIELD, CHRISTINE
JENA ANTONUCCI
2
72
247316-
42
0
3
VELVET ISLE (FL)
4y d k
55.00
LUCA PANICI
PAULFAM 4
KATHLEEN O'CONNELL
3
62
224166-
28
0
4
DUDICIOUS (FL)
7y d k
55.00
ALVARO DONIS
LARRY GETTO
LARRY GETTO
4
71
785660-
35
0
5
RUCIA MORA (NY)
4y k k
55.00
SANTIAGO GONZALEZ
KELD LLC
GUSTAVO AMAYA
5
63
659997-
21
0
6
CHICLET'S DREAM (NY)
5y d k
55.00
JAVIER CASTELLANO
WILLIAM LAWRENCE
CHAD BROWN
6
80
123352-
62
0
7
QUIET ALL AROUND (KY)
4y d k
55.00
TRACY HEBERT
HUNT, DONALD F. AND
DONALD HUNT
7
59
28241-
35
0
8
REGAL ROMANCE (FL)
5y d k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
LARRY GLADYSZ
LILLI KURTINECZ
8
65
635022-
35
0
9
TELL ME MAUX (IN)
4y a k
55.00
JOSE ALVAREZ
PALM BEACH RACING PA
DAVID BROWNLEE
9
61
415408-
21
0
10
ZODIAC PRINCESS (KY)
4y d k
55.00
EMISAEL JARAMILLO
KRUSHNA PADHI
LAURA CAZARES
10
74
532542-
28
0
11
GAROTA (FL)
4y d k
55.00
RAJIV MARAGH
ANGEL QUIROZ
ANGEL QUIROZ
11
41
6941-
28
0
12
HENNY'S TREASURE (FL)
4y d k
52.50
CRISTIAN TORRES
PATRICIA GENERAZIO
JOSEPH ORSENO
12
74
348570-
49
0
13
TENNESSEE COTTON (FL)
4y k k
55.00
CARLOS MONTALVO
BORCHETTA, MARTHA, B
KENDALL CONDIE
13
71
136203-
21
0
14
LA INCONDICIONAL (KY)
4y d k
55.00
JEFFREY SANCHEZ
DAWN MENDEZ
ROHAN CRICHTON
14
75
417583-
21
0
15
NOBLE INTENTIONS (KY)
4y d k
55.00
NIK JUAREZ
BLACKSTONE STREET RA
MICHAEL LERMAN
15
58
971406-
21
0
16
KARENINA (KY)
5y d k
55.00
EDGARD ZAYAS
BRIANNJENN RACING LL
ROHAN CRICHTON
16
70
223264-
21
0
17 Ocak 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Lingfield, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:00 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:34 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 17 ocak 2020 cuma at yarışı bülteni, 17 ocak 2020 at yarışı programı, 17 ocak 2020 tjk yarış programı, 17 ocak 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 17 ocak 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 17 ocak 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 17 ocak 2020 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 17 ocak 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni