Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EASY EASY
3y d e
YONAGUSKA (USA)
54.00
K.GÖKÇEAP
K.FIRAT DANIŞOĞLU
ŞAFAK GÜMÜŞ
7
17
60-5
9
17
2.11.11
2
HARPUT KALESİ
3y a e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
56.00
B.M.MIRIKAP
M.REŞAT AKKAN
İ.UZUN
3
23
499-4
14
16
3
KOÇ VOLKAN
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
N.AVCİ
KEREM BAŞKOÇ
C.ŞAMLI
6
34
423
17
17
4
ORIGINAL
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
MER.ÇELİK
HAKAN AGAR
T.BAĞCI
1
0
0
98
19
5
TOROKOVİÇ
3y d e
TOROK (IRE)
58.00
M.ÇİÇEK
ÖMER BULUT
Ü.BULUT
4
27
567-3
14
16
2.07.53
6
TUNÇ STAR
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
B.KURDU
ENGİN TEPE
C.ARPEK
5
30
389033
17
14
7
COUPAGE
3y d d
WIENER WALZER (GER)
56.00
F.YÜKSEL
SÜRİYE ALTUNBAŞ
M.YAPAROĞLU
2
27
7743
29
16
8
ŞAHGAGA
3y d d
YONAGUSKA (USA)
56.00
A.KURŞUN
BERK PELENK
R.YILDIZ
8
28
904-3
10
16
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KULDOSTU
4y a a
ÖZDURAN
60.00
GÖKH.GÖKÇE
ÖZER BOYRAZ
SİN.ALTUNDAĞ
7
47
3511-63
10
18
2
SON MAHSÜL
4y k a
DARBE
57.50
Ç.OK
ELİF KAYA
C.T.KÖSE
1
42
1453-42
10
17
3
ÖZÜDOĞRU
4y a a
ATEŞTOPU
56.50
M.ÇİÇEK
MELİS KURTEL EMİN
B.ARAS
6
40
318723
29
16
4
GÖZYAŞIOTU
4y d k
ALTAHA
53.00
K.GÖKÇEAP
MEHMET AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
2
39
02464-3
9
16
5
AKKUŞBEY
4y d a
OYMAKBEYİ
55.50
K.TOKAÇOĞLU
NEJDET SELÇUKOĞLU
R.ALTUNBAŞ
5
38
62210-2
14
18
2.20.19
6
TANIRBEY
4y a a
ALTAHA
55.50
A.KURŞUN
AHMET AKBULUT
D.AKBULUT
4
38
56495-4
13
15
7
AYZA
4y k k
KARAKEMAL
53.00
M.M.BİLGİNAP
ÇAĞDAŞ HAŞİM DOĞAN
S.YUDUM
3
37
67012-6
10
18
8
GÖLGE KRAL
4y d a
KURTEL
55.00
M.KAYA
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
8
37
65-1
16
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PİŞKİN KIZ
6y a k
AYABAKAN
60.00
A.İNCİAP
REYHAN ŞEKER
KAY.ALTINÖZ
3
56
601266
22
17
2.19.67
2
KUĞU GÜZELİ
8y k k
CAŞ
61.50
O.YILDIZ
SELİN DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
2
53
72221-0
11
19
2.17.89
3
ATEŞADASI
5y a k
ATEŞTOPU
57.00
G.KOCAKAYA
OSMAN KOCABİÇAK
M.KARACA
7
44
35325-4
7
17
2.18.89
4
BEATRİS
4y k k
KAMAN
53.50
GÖKH.GÖKÇE
DEMİRHAN YILMAZ
M.TEZEL
6
43
01007-5
9
16
5
FATİHİNGÜLÜ
7y a k
SABURAY
53.00
K.GÖKÇEAP
KAYA KAYA
A.TEKE
4
42
3733-41
4
20
2.17.27
6
GÖKÇEMELEK
4y d k
KURTEL
50.00
N.AVCİ
HASAN PEHLİVAN
H.TOP
5
36
47031-4
7
19
7
ORKİ
5y a k
SARUHANAĞA
50.00
MUH.OKAP
HASAN PEHLİVAN
H.TOP
1
27
66323-9
7
11
2.20.42
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİLİRKİŞİ
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
MER.ÇELİK
MÜJDAT ERTOP
A.ATAŞ
6
52
43131-2
16
19
1.56.12
2
DERVİŞBEY
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
G.KOCAKAYA
ABDULLAH KILINÇ
V.AKBULUT
5
79
441292
17
18
3
GÖKÇESTAR
4y k a
KAIZBERT (RU)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
Ö.GÖKÇE
3
67
25116-1
16
20
4
ONARBEY
4y k a
ARASLI
58.00
M.KAYA
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
2
78
261314
17
19
5
PITIR
4y k a
GÜNTAY
58.00
M.ÇİÇEK
SALİH DURMAZ
MEH.KAYA
4
85
51213-1
10
20
6
TUNCER
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
CAHİT ÇETİNSU
İ.YAKUT
1
77
424411
20
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAYDÖKER
7y d a
LION HEART (USA)
53.00
M.M.BİLGİNAP
FETHİ DEMİR
S.YANIK
2
93
531452
22
17
2.01.65
2
CONGENIAL SON
6y d a
ZANJERO (USA)
56.00
G.KOCAKAYA
ÖMER PEYNİRCİ
F.ATCI
7
74
773215
22
19
2.03.60
3
DARKHOLM
6y d a
MENDIP (USA)
56.00
M.ÇİÇEK
ESER AKYIL
C.ŞAMLI
3
87
95721-2
4
19
2.00.72
4
KING WINNER
5y d a
KANEKO
56.00
O.YILDIZ
BÜLENT BENZER
Ş.ÖZGÜR
4
41
74317-4
7
18
2.03.62
5
CRIMINAL
4y a a
DUTYFREE
55.00
S.ÖZEN
SERHAT SUNA
C.YEDİREN
5
70
213765
17
16
2.11.51
6
MAGIC APPLE
4y a a
APPROVE (IRE)
54.00
A.KURŞUN
ZEKİ ÇELİK
C.YEDİREN
6
51
68921-6
10
19
2.02.78
7
TROJEN FLY
4y a a
TROJEN HORSE
54.00
H.ŞİMŞEK
ORHAN DURMUŞ
H.DURMUŞ
1
37
52135-5
10
17
2.05.55
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOUKEPHALOS
3y d g
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
5
34
464242
17
18
2
DEMENTED
3y d e
LION HEART (USA)
56.00
ALP.OLUKAP
ERAY KESKİN
B.ÇAKUS
3
0
68
43
18
3
FIRE OF VICTORY
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
A.OKAN PAZARAP
ENGİN ATEŞLER
M.BULUT
1
27
56007-3
14
12
4
KING OF İSTANBUL
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
M.KAYA
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
6
37
3222
17
19
5
KÖRPENİN OĞLU
3y d e
APPROVE (IRE)
58.00
A.KURŞUN
MEFTUNE KÜRPE
A.ATAŞ
8
24
445656
17
15
6
POWER OF HAN
3y a e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
S.ÖZEN
AHMET DOĞAN HÜNER
Ş.S.ÇEKE
7
22
8564
17
16
7
SAVAŞÇI EGE
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
NURETTİN BOZKURT
G.TOKLU
4
29
43873-5
14
15
8
GUMAR
3y d d
LION HEART (USA)
56.00
G.KOCAKAYA
ÖMER PEYNİRCİ
F.ATCI
2
30
86865-2
10
14
Southwell Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FAST EMMA (IRE)
3y a d
61.50
C FALLON
THE FİTZROVİANS 4
M BELL
1
57
5544-1
12
0
2
DANDINI (IRE)
3y a g
59.50
G LEE
MR J O'CONNOR OLLI
O PEARS
9
53
750-
127
0
3
KATTY D
3y d g
59.50
A MULLEN
CASTLE CONSTRUCTION
I JARDINE
4
53
664043-
19
0
4
OMANY AMBER
3y k d
59.50
C LEE
MR KHALİFA DASMAL
K BURKE
7
53
5607-
19
0
5
HALWA AZYAN (IRE)
3y d d
58.50
J MİTCHELL
SHEİKH ABDULLAH ALMA
R FAHEY
5
51
75500-6
12
0
6
MISTY AWANA
3y d d
57.50
J HART
MR T A RAHMAN
I FURTADO
8
49
098-
103
0
7
SELFLESS ACT (IRE)
3y a d
57.00
P J MCDONALD
SALCEY FOREST STUD R
I WİLLİAMS
6
47
5804-0
12
0
8
BARONESS RACHAEL
3y d d
56.50
HOLLİE DOYLE
SHROPSHİRE WOLVES
P EVANS
3
45
40970-9
12
0
9
SMOKEY MALONE
3y k g
56.50
D E HOGAN
THE SULTANS OF SPEED
MISS J FEILDEN
2
41
800-5
11
0
10
ARLECCHINO'S SHADE
3y d d
56.50
ISOBEL FRANCİS
MR K SENİOR
M USHER
10
40
97860-
66
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLUE GALAXY
3y k g
59.50
C BENNETT
USHERS COURT
M USHER
4
0
8-
29
0
2
GHOST RIDER (IRE)
3y d e
59.50
P J MCDONALD
JOHN AND JESS DANCE
M JOHNSTON
3
0
2
9
0
3
JOHNNY BOOM (IRE)
3y a e
59.50
T HAMILTON
RICHARD FAHEY EBOR R
R FAHEY
8
0
0
0
4
MELLYS FLYER
3y d g
59.50
C SHEPHERD
INVESTASURGE CONSULT
G SCOTT
2
0
0
0
5
MUTAKAAMIL (IRE)
3y d g
59.50
G LEE
MRS S D PEARSON
O PEARS
1
0
0
0
6
WALTZING (IRE)
3y d g
59.50
JONATHAN FISHER
SCOTT DIXON RACING P
S DIXON
5
71
667-
65
0
7
CAPRESE GIRL (IRE)
3y d d
57.50
B MCHUGH
RICHARD FAHEY EBOR R
R FAHEY
7
0
6-
28
0
8
DRIFTWOOD
3y d d
57.50
K O'NEİLL
ROB MASSHEDER, A J T
S DİXON
6
59
45-3
9
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PARALLEL WORLD (IRE)
5y d g
60.50
PIERRE-LOUIS JAMIN
ONTOAWINNER
K BURKE
3
79
1-2636-4
10
0
2
AMADEUS GREY (IRE)
5y k g
60.50
D FENTIMAN
ONTOAWINNER
T EASTERBY
2
79
82161-4
14
0
3
THRAVE
6y d g
58.00
FREDERICK LARSON
MR MICHAEL APPLEBY
M APPLEBY
7
74
97701-2
9
0
4
DEFENCE TREATY (IRE)
5y d g
58.00
T HAMILTON
BARDSLEY, BARLOW, CA
R FAHEY
4
74
421554-
33
0
5
HOTSPUR HARRY (IRE)
4y d g
57.50
SELMA GRAGE
MR R J CREESE
R EDDERY
1
73
74054-5
11
0
6
MY BOY LEWIS (IRE)
5y d g
54.50
J HART
FELL SALTHOUSE
ROGER FELL
5
66
010032-
20
0
7
HEADLAND
5y d g
53.00
L MORRIS
ARC RACING CLUB
S DIXON
6
63
60587-1
2
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHIPIRON (FR)
5y a g
62.50
ELLE-MAY CROOT
MR DARREN CROOT
I FURTADO
1
88
67023-3
15
0
2
NOTATION (IRE)
4y d k
61.50
O STAMMERS
KİNGSLEY PARK 24 - R
M JOHNSTON
5
89
3-10251-
31
0
3
SUMMERONSEVENHILLS (USA)
4y d g
60.00
S W KELLY
FRANK DEELY AND JOHN
R HUGHES
4
86
30844-5
8
0
4
ARABIAN KING
5y a g
57.50
L MORRIS
THE GEM SET
JAMES FERGUSON
2
77
211146-
65
0
5
MUKHA MAGIC
5y d g
57.50
HOLLIE DOYLE
P CROOK, J MOYNIHAN,
MISS G KELLEWAY
3
77
20754-3
13
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAYKIR
5y d g
62.50
GEORGE ROOKE
MRS CLAIRE GODDARD
J R JENKINS
7
58
1005-11
7
0
2
GRIMSTHORPE CASTLE
4y d g
62.50
A MULLEN
MR MATTHEW TAYLOR
M APPLEBY
3
62
21133-4
10
0
3
FLIGHT COMMAND (IRE)
4y a g
61.50
JOSEPHINE GORDON
PRESTBURY THOROUGHBR
S DRINKWATER
5
60
74-071-5
11
0
4
HAMMER GUN (USA)
8y d g
60.50
C HARDIE
MR A FLINT
D SHAW
2
58
90098-7
14
0
5
DRAMATISTA (IRE)
4y a k
60.00
J HART
NİCK BRADLEY RACİNG
ROGER FELL
4
57
240732-
20
0
6
GOING NATIVE
6y a k
59.00
G BASS
MR DAVİD L BAYLİSS
OLLY WİLLİAMS
6
55
78705-0
12
0
7
FALSE ID
8y d g
57.00
P DENNIS
MICHAEL MARSH AND GR
D C GRIFFITHS
1
50
56352-7
16
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WASNTEXPECTINGTHAT
5y d g
60.50
G LEE
THE GOOD BAD UGLY AN
P MIDGLEY
5
80
107600-
27
0
2
ZYLAN (IRE)
9y a g
60.00
J HART
MR R G FELL
ROGER FELL
9
79
00467-1
14
0
3
KATHEEFA (USA)
7y k g
59.50
JP SULLIVAN
MR MICHAEL HILL
MRS R CARR
1
78
00000-3
9
0
4
STORM OVER (IRE)
7y d g
57.50
R SCOTT
MRS WENDY BURDETT
PHILLIP MAKIN
4
74
000763-
36
0
5
ALSVINDER
8y d k
57.50
ROSSA RYAN
MR P KİRBY
P KİRBY
7
74
42556-3
12
0
6
REQUINTO DAWN (IRE)
6y a g
55.00
CONNOR MURTAGH
THE PHOENIX RACING C
R FAHEY
6
68
721631-
21
0
7
BELLEVARDE (IRE)
7y d k
54.50
HOLLİE DOYLE
MR BARRY VEASEY
R J PRİCE
2
67
42476-8
12
0
8
EQUIDAE
6y a k
54.50
A MULLEN
JARDINE SHANNON
I JARDINE
8
67
100013-
30
0
9
SHACKABOOAH
4y d g
52.00
K O'NEILL
MR JOHN BLACKBURN AN
S DIXON
3
60
534-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL SUIL EILE (FR)
5y k g
63.50
G BASS
JJ QUINN RACING LTD
J J QUINN
9
67
52365-1
7
0
2
MOTAWAAFEQ (FR)
5y d g
62.50
A RAWLINSON
MIDDLEHAM PARK RACIN
M APPLEBY
12
69
46051-2
10
0
3
SALAM YA FAISAL (IRE)
4y d g
61.50
LAURA PEARSON
MR M MOUBARAK
MOHAMED MOUBARAK
8
67
72212-5
7
0
4
GLOBAL MELODY
6y d g
61.50
GRACE MCENTEE
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
10
67
601317-
55
0
5
NORDIC FIRE
5y d g
61.00
J HART
WITHERNSEA WOODHUR
ROGER FELL
4
66
35623-2
5
0
6
NICK VEDDER
7y d g
61.00
K SHOEMARK
WACKEY RACERS HAREFI
R BRISLAND
7
62
5054-11
7
0
7
KRAKA (IRE)
6y d g
60.50
K O'NEILL
TEAM KRAKA
MRS C DUNNETT
11
65
4841-62
9
0
8
IVA REFLECTION (IRE)
4y d g
60.50
HOLLIE DOYLE
MRS L STUBBS
MRS L STUBBS
6
65
30978-1
9
0
9
BOND ANGEL
6y k k
60.50
JONATHAN FİSHER
MR B W PARREN
S DİXON
1
65
11660-2
7
0
10
DE LITTLE ENGINE (IRE)
7y a g
57.50
ROSSA RYAN
WEST BUCKLAND BLOODS
ALEXANDRA DUNN
2
59
82316-9
14
0
11
WESTERN DAWN (IRE)
5y d g
57.50
S W KELLY
LET'S BE LUCKY RACIN
G BAKER
3
58
0000-03-
28
0
12
UNAPOLOGETIC (IRE)
4y d k
57.50
T HAMİLTON
FARRANAMANAGH PART
R FAHEY
5
58
55627-
20
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLASSIC SECRET (KY)
3y a d
54.50
EDGARD J. ZAYAS
SONATA STABLE
MICHAEL J. TROMBETTA
1
60
30-
35
0
2
GONE DREAMING (FL)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
DOUBLE T RACING AND
KATHLEEN O'CONNELL
2
14
70-
24
0
3
DISPENSE (KY)
3y d d
54.50
COREY J. LANERIE
GABE GROSSBERG
NICHOLAS GONZALEZ
3
48
27-
35
0
4
QUEEN CALYPSO (KY)
3y d d
54.50
CRISTIAN A. TORRES
CHRIS SCHOELLER
JOSEPH C. CATANESE, III
4
58
45-
92
0
5
ALEXANDRA AM I (KY)
3y k d
54.50
JUNIOR ALVARADO
ALEXANDRES, LLC
ANTONIO SANO
5
28
0762-
17
0
6
LA DAME (KY)
3y d d
54.50
JOSE L. ORTIZ
WILFREDO AGUSTI, JR
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
6
36
0-
30
0
7
PRIZE PORTRAIT (MD)
3y d d
54.50
PACO LOPEZ
ELENA CRIM
EDWARD PLESA, JR.
7
0
0-
72
0
8
ECLIPTICALS CAROL (FL)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
BRIARDALE STABLE
STEVE KLESARIS
8
0
0
0
9
SISTER IS DEVIL (KY)
3y d d
54.50
LEONEL REYES
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH L. DOBLES
9
50
689953-
17
0
10
BAHAMIAN RHAPSODY (FL)
3y a d
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
LINDA PASTOR
RONALD B. SPATZ
10
67
43-
39
0
11
BETTABE SWIFT (KY)
3y a d
54.50
LUIS SAEZ
CA SAL STABLES, LLC
KATHLEEN O'CONNELL
11
0
0
0
12
GREATA (FL)
3y d d
54.50
EDGAR S. PRADO
MOSSAROSA
EDWIN T. BROOME
12
0
0
0
13
SWIRLING WINE (KY)
3y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
THUMBS UP RACING, LL
MIGUEL ANGEL SILVA
13
54
4-
17
0
14
PITUFINA (KY)
3y a d
53.50
LUCA PANICI
THE LIONS RACING STA
AMADOR MEREI SANCHEZ
14
35
735-
46
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PACHANGA PATROL (FL)
4y a g
53.50
JESUS M. RIOS
LARRY A. BELL
JUAN D. ARIAS
1
39
670876-
79
0
2
CHAMBERLAIN (FL)
4y a a
53.50
ANGEL S. ARROYO
MARCIAL NAVARRO
MARCIAL NAVARRO
2
46
9-56689-
37
0
3
DEBBIE'S ROAD (KY)
6y a a
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
STEVEN DWOSKIN
STEVEN DWOSKIN
3
48
47-9350-
44
0
4
CAPTURE THE CROWN (FL)
4y a a
53.50
LEONEL REYES
JJAP RACING STABLE
ALEXIS DELGADO
4
39
78-990-
29
0
5
POPPY'S PRIZE (KY)
4y a g
53.50
LUIS SAEZ
J AND J STABLES
CARLO VACCAREZZA
5
60
0628-
37
0
6
ENANO ASTRAY (FL)
4y k g
53.50
VICTOR LEBRON
WENITSKY, MARVIN AND
JOSEPH F. ORSENO
6
56
055723-
21
0
7
REALTOR DANNY D (FL)
4y d a
53.50
LUCA PANICI
STEVEN DWOSKIN
STEVEN DWOSKIN
7
64
543-85-
29
0
8
REACTION TIME (FL)
5y d g
53.50
CRISTIAN A. TORRES
SHADE TREE THOROUGHB
BARRY N. CROFT
8
41
8845-
37
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COLLIERY (KY)
5y a a
53.50
JOE BRAVO
CENTENNIAL FARMS
J. KENT SWEEZEY
1
89
77-
32
0
2
GUNMAN (KY)
4y d g
53.50
TYLER GAFFALIONE
ZOUMAS, NICHOLAS AND
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
2
86
3-4353-
24
0
3
HIGH TIDE (KY)
4y a g
53.50
LUIS SAEZ
BASS RACING, LLC
TODD A. PLETCHER
3
82
4-626-
45
0
4
GEORGIA PINES (KY)
4y a g
53.50
EDGAR S. PRADO
DOUGLAS MERKEL
HERBERT MILLER
4
69
9638-
24
0
5
MAURO'S TEAM (KY)
4y k g
53.50
JUNIOR ALVARADO
GRUPO 7C RACING STAB
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
5
57
88-
127
0
6
TEMPLET (KY)
4y a g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
J S STABLES LLC
KATHLEEN O'CONNELL
6
78
4-48964-
24
0
7
KALININGRAD (KY)
7y a a
53.50
VICTOR LEBRON
THERESA CROOKS
JEFFREY S. CROOKS
7
65
953725-
8
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VUYELWA (KY)
5y d k
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
PEREZ, MICHELLE AND
HERBERT MILLER
1
56
135934-
17
0
2
BEASAICHI (FL)
4y d k
53.50
LUIS SAEZ
JOSEPH PAVIA, JR. ST
J. KENT SWEEZEY
2
61
445236-
46
0
3
DONT GET SMART (ON)
4y a k
53.50
TYLER GAFFALIONE
MICHAEL P. DE PAULO
MICHAEL P. DE PAULO
3
63
651253-
17
0
4
FAST FRACTION (KY)
4y d k
53.50
LEONEL REYES
BRUNO SCHICKEDANZ
SANDRA MATIER
4
60
622317-
39
0
5
CREATE A STORY (KY)
4y a k
53.50
PACO LOPEZ
DAVID A. BERNSEN, LL
ROBERT B. HESS, JR.
5
63
0144-
30
0
6
CAT'S J N J (ON)
4y d k
53.50
MARCOS MENESES
HEWIE C. CHIN
MARK PASSLEY
6
57
897152-
17
0
7
SOOTHING (KY)
5y d k
53.50
ANGEL S. ARROYO
LONE PIRATE RACING L
ANDY P. WILLIAMS
7
68
113578-
17
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:06
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SILVER TUNES (FL)
4y d k
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
BAGWANDEEN THOROUGHB
PERNEL BAGWANDEEN
1
66
459707-
30
0
2
CHARLOTTE THE BRIT (FL)
5y d k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
TDB RACING STABLE
JORGE DELGADO
2
77
823505-
28
0
3
PROPER MANNERS (FL)
5y a k
55.50
COREY J. LANERIE
SIX SANDBAGGERS STAB
BALTAZAR GALVAN
3
58
51237-2-
30
0
4
PLAY THAT TONE (FL)
6y a k
53.50
JESUS M. RIOS
SANTERA STABLE, INC.
JOSE GAROFFALO
4
62
570477-
29
0
5
TONY'S ROSE (KY)
4y a k
55.50
LUIS SAEZ
ROBERT S. EVANS
J. KENT SWEEZEY
5
76
272213-
30
0
6
AKOR (KY)
4y d k
55.50
TYLER GAFFALIONE
BELLADONNA RACING, L
CHERIE DEVAUX
6
81
16-861-
25
0
7
MS HEADLEY (FL)
4y d k
53.50
EMISAEL JARAMILLO
FLYING PHEASANT FARM
MARY E. EPPLER
7
50
12-5853-
52
0
8
MRS. MAISEL (MD)
4y a k
55.50
PACO LOPEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA M. POMPAY
8
75
649665-
30
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNCAPTURED HEART (FL)
3y a d
55.50
COREY J. LANERIE
HEILIGBRODT, L. WILL
RALPH E. NICKS
1
64
33-
37
0
2
HASHTAG LUCKY (FL)
3y d d
55.50
JUNIOR ALVARADO
LUGAMO RACING STABLE
ANTONIO SANO
2
0
0
0
3
YES IT'S FREE (KY)
3y a d
55.50
LEONEL REYES
C AND J STABLE
ALEXIS DELGADO
3
63
2-
122
0
4
SNACKSTER (KY)
3y d d
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
ROBERT J. SLACK
ROHAN CRICHTON
4
55
3-
31
0
5
VEGAS WEEKEND (KY)
3y a d
55.50
PACO LOPEZ
WEST, GARY AND WEST,
KELLY J. BREEN
5
56
722-
67
0
6
AIR CAVALRY (KY)
3y a d
55.50
RAJIV MARAGH
SEAN O'CONNOR, JR.
MATTHEW BRICE O'CONNOR
6
51
0932-
31
0
7
MONTANA PRETTY (KY)
3y k d
55.50
TYLER GAFFALIONE
WISE RACING LLC
CHAD C. BROWN
7
13
0-
106
0
8
MS V TIME (KY)
3y k d
55.50
LUIS SAEZ
ALBAUGH FAMILY STABL
DALE L. ROMANS
8
77
7-
49
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:11
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HERO UP (FL)
4y k a
53.50
LEONEL REYES
NEW WORLD THOROUGHBR
LAURA CAZARES
1
74
412607-
29
0
2
MASON'S SONG (KY)
9y k g
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
DWOSKIN, STEVEN AND
STEVEN DWOSKIN
2
77
823688-
44
0
3
JUAN PABLO (KY)
5y d g
53.50
PACO LOPEZ
CAROLE STAR STABLES
JOSE H. DELGADO
3
84
434533-
15
0
4
BIG MAN BOB (KY)
4y a g
55.50
ANGEL S. ARROYO
BLUEGRASS X LLC
KELSEY DANNER
4
81
531326-
22
0
5
POSITIVE PHIL (KY)
5y d a
55.50
EMISAEL JARAMILLO
SHIVAM MAHARAJ RACIN
JUAN CARLOS AVILA
5
82
586264-
18
0
6
MY GOOD MAN (KY)
6y a g
55.50
EDGAR S. PRADO
MARY E. EPPLER RACIN
MARY E. EPPLER
6
75
2-84442-
42
0
7
TIME FOR TROUBLE (KY)
4y a a
53.50
TYLER GAFFALIONE
REPOLE STABLE
MICHAEL J. MAKER
7
73
716144-
44
0
8
MEMORABLE (KY)
4y d g
55.50
EDGARD J. ZAYAS
KEM STABLES
CHERYL WINEBAUGH
8
73
558020-
15
0
9
BUFFALO MAX (KY)
4y a g
55.50
MARCOS MENESES
AURELIANO NOGUEZ
ANGEL M. RODRIGUEZ
9
76
253437-
15
0
10
CONVICT PIKE (KY)
7y d a
55.50
COREY J. LANERIE
ASHBROOK FARM
GEORGE R. ARNOLD, II
10
80
5647-77-
18
0
11
TRAFFIC PATTERN (KY)
5y d g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
11
89
10331-
57
0
17 Ocak 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Southwell Birleşik Krallık, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Southwell Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:35 southwell birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:35 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 17 ocak 2021 pazar at yarışı bülteni, 17 ocak 2021 at yarışı programı, 17 ocak 2021 tjk yarış programı, 17 ocak 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 17 ocak 2021 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 17 ocak 2021 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, 17 ocak 2021 southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, günün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 17 ocak 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni