Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANTEPLİ KAYRA
3y d e
PERFECT STORM
58.00
F.YÜKSEL
İSMET ÇİFTÇİ
B.ARAS
2
25
877493
30
14
2
BIGGY
3y d e
MARCAVELLY (USA)
58.00
M.KAYA
K.FIRAT DANIŞOĞLU
ŞAFAK GÜMÜŞ
8
11
688-8
14
16
3
DARKİN
3y d e
AZARAKS
58.00
S.ÖZEN
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
1
0
4
31
19
4
DEMBE
3y d e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
SABAHATTİN YAVUZ
S.S.GÖRGÜ
4
30
36336-2
14
15
1.44.79
5
KANNECİ
3y a e
PICCOLO (GB)
58.00
Ç.OK
BÜLENT SOYSAL
M.KARACA
6
0
0-7
14
18
6
MEDZAMOR
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
DEMİRHAN YILMAZ
Ü.AYBOĞA
5
0
3-4
14
18
7
ÖMER IN MY LOVE
3y d e
DAI JIN (GB)
58.00
M.ÇİÇEK
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
3
0
5
31
19
8
SON OF YAVUZ
3y a e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.00
ALP.OLUKAP
ERKAN SAĞLAM
M.TEZEL
7
7
077
35
17
1.49.66
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARA DERE
4y k a
TURBO
60.00
GÖKH.GÖKÇE
MEHMET ARSLAN
S.ŞAHYAZICI
9
50
41313-3
10
18
2
CÖMERTOĞLU
4y a a
TURBO
57.50
F.YÜKSEL
HASAN HÜSEYİN AYRANCI
M.TAMER
6
45
42024-5
10
16
3
ÖZÇEVİK
4y a a
ÖZGÜNHAN
57.00
M.DEMİRBAŞ
MÜCAHİT YILDIZHAN
V.AKBULUT
2
44
30221-1
11
20
4
DEMİRBARS
4y a a
KAMAN
54.50
M.ÇİÇEK
DEMİRHAN YILMAZ
Ü.AYBOĞA
3
39
43320-2
10
18
5
KİYASET
4y k a
GOBAKBEY
52.50
Ç.OK
MUSTAFA İLKADIM
R.AYDOĞAN
1
35
54947-5
14
11
2.22.66
6
OVAKAYA
4y a a
ALİREİS
52.50
İ.KALE
HALİL ASLAN
A.ATAŞ
7
35
02213-3
14
18
2.21.55
7
YİĞİTÖMER
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
52.50
A.C.DAĞDEVİREN
TAHSİN KÖKMEN
Ş.ÇELİK
8
35
73714-2
14
18
2.21.52
8
MARMARABEYİ
4y a a
HİSARBEY
51.50
MER.ÇELİK
YUSUF YILMAZ
M.BULUT
5
33
70178-4
14
17
2.22.19
9
UÇAN ARSLAN
4y k a
YAŞARCIK
51.50
M.M.BİLGİNAP
ÜMİT ARSLAN
M.ARSLAN
4
33
75261-7
10
19
10
GÜÇLÜKAYA
4y d a
REMO (AUT)
54.50
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
10
39
824-411
7
20
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PİŞKİN KIZ
5y a k
AYABAKAN
60.00
M.M.BİLGİNAP
REYHAN ŞEKER
KAY.ALTINÖZ
1
62
19821-2
17
19
2
SULTANHAN
7y a k
KARA YAĞIZ
59.50
F.HİMAP
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
2
61
82523-3
18
16
2.15.00
3
MAVİYASEMİN
6y a k
İZBATUR
58.50
B.M.MIRIKAP
D.DENİZ KANAR
EMRE YÜNDEN
5
59
70542-7
18
13
4
LOLAN GÜZELİ
5y d k
ÖZDURAN
56.50
A.İNCİAP
KAYA KAYA
M.ASLAN
6
55
6644-66
6
14
2.19.60
5
ALESTA
4y d k
TÜMÖZ BEY
57.50
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
R.ALTUNBAŞ
7
57
36124-1
7
20
6
AÇIK KIRMIZI
6y a k
ÇAPKANCAŞ
54.50
F.YÜKSEL
ÜMİT ARSLAN
M.ARSLAN
3
45
35796-8
9
14
2.18.22
7
KÜŞİ
4y a k
BERKAY EFE
52.00
ADEM ŞEN
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
4
46
76102-2
7
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANAYURT
4y a a
AYABAKAN
58.00
G.KOCAKAYA
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
1
88
335222
35
19
1.52.58
2
ÇAĞIRAN
4y k a
TURBO
58.00
K.TOKAÇOĞLU
SADETTİN ER
M.ER
3
43
42114-3
11
18
3
KARDEŞCAN
4y a a
TURBO
58.00
S.KAYA
MUZAFFER CAN
M.BİLDİK
5
97
1113-12
4
19
1.52.19
4
ŞARLO
4y d a
GÖKTEKİN
58.00
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
2
74
6744-24
10
17
1.52.78
5
TUMBULAĞAM
4y a a
ODİNHAN
58.00
M.ÇİÇEK
AHMET ALTUNKILIÇ
H.ERDİK
4
68
1315-32
7
17
1.52.75
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG DADAŞ
5y d a
KURTINIADIS (IRE)
57.00
M.ÇİÇEK
ERAY KOKTAY
S.YANIK
6
79
66771-1
16
20
2.09.98
2
ÇINAR BEY
5y d a
SRI PEKAN (USA)
57.00
H.ŞİMŞEK
ŞEVKİ EREN
S.ŞAHYAZICI
2
36
77679-3
10
7
2.10.38
3
PETTIT BLUE
6y d a
PRESSING (IRE)
54.00
B.AKÇAYAP
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
4
52
970154
21
18
2.08.64
4
POWER KING
7y d a
POWERSCOURT (GB)
57.00
K.TOKAÇOĞLU
OĞUZ DAĞLAROĞLU
T.TEMİZER
7
84
143263
23
16
2.11.77
5
POWER OFF
5y d a
POWERSCOURT (GB)
57.00
S.ÖZEN
ORHAN DURMUŞ
HAL.KAYA
1
35
03187-4
7
17
2.15.60
6
DAMARIS
4y d a
POWERSCOURT (GB)
55.00
Ç.OK
MEHMET TOPCU
O.TAŞDEMİR
3
19
202080
24
15
2.13.83
7
RUNNER SUN
4y d a
KANEKO
55.00
A.OLUK
ZEKİ ÇELİK
MUT.KAYA
5
45
841154
30
18
2.17.20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANGELITO
3y d e
KANEKO
54.00
M.AKINAP
ADNAN MAZICI
F.ÇELTİK
9
0
7
7
19
2
BARAKIEL
3y d e
LUXOR
58.00
F.YÜKSEL
BURHAN ŞEN
B.ÖZGÜR
2
7
660
21
17
1.47.15
3
COLDGRAY
3y k e
APPROVE (IRE)
58.00
B.KURDU
AHMET GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
3
0
09
127
18
4
FRESH MONEY
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
G.KOCAKAYA
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
8
0
6
31
19
5
KURU SOĞAN
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
7
0
3
31
19
6
OPPORTUNIST
3y d g
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
M.ÇİÇEK
MERZUHA SARISOY
G.HALKATAŞ
6
29
3563
45
16
7
PATLICAN
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
A.C.DAĞDEVİREN
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
1
0
2
52
19
8
SON OF ZU
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.00
B.AKÇAYAP
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
4
5
09780-5
9
13
1.51.26
9
THE BRAVE ONE
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
58.00
Ç.OK
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
5
0
8
31
19
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ICONIC BELLE
6y a k
64.50
N BARRATT-ATKİN
JOWSEY, BAİNBRİDGE,
P KİRBY
1
76
72392-3
16
0
2
WANAASAH
4y d k
64.00
D E HOGAN
MR K SOHİ
DAVİD LOUGHNANE
10
74
23364-1
4
0
3
CONKERING HERO (IRE)
6y a a
63.50
LEVİ WİLLİAMS
MR J TUİTE
J TUİTE
11
74
711806-
51
0
4
METATRONS CUBE (IRE)
5y d a
62.00
POPPY BRİDGWATER
MİCHAEL LESLEY WİL
S-J DAVİES
9
70
21460-9
13
0
5
NELSON RIVER
5y d a
62.00
ELISHA WHITTINGTON
CCCP SYNDICATE
A CARROLL
7
70
07-912-8-
116
0
6
BLAZON
7y d a
61.50
B SANDERSON
THE BLAZING OPTIMIST
K BAILEY
5
69
111545-
127
0
7
GRENADIER GUARD (IRE)
4y a a
61.00
A BRESLİN
MR J BARSON
M JOHNSTON
2
72
23744-5
10
0
8
CHANTECLER
9y d a
61.00
GEORGE ROOKE
DAVID WHITE DEAN G
R TEAL
6
68
5329-4-9-
127
0
9
TIGRAY (USA)
4y k a
59.50
M CREHAN
HONESTLY RACİNG
M APPLEBY
3
69
52473-5
14
0
10
MOURIYANI (USA)
4y d a
59.50
LAURA COUGHLAN
BİGHOUSE SYNDİCATE
TOM WARD
8
69
18050-4
15
0
11
WILLKOMMEN
4y d a
57.50
MORGAN COLE
MRS LUCİE BOTTİ
M BOTTİ
4
65
932146-
23
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:25 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VIPIN (FR)
5y d a
60.50
M DWYER
MR J O'MULLOY MR K
W MUİR
13
55
26548-7
15
0
2
ALPHA TAURI (USA)
14y d a
60.50
F MCMANOMAN
MR J R THEAKER
C SMITH
10
55
14470-5
18
0
3
WAITAKI (IRE)
7y d k
60.50
B MCHUGH
MR D EİFFE
J GİVEN
5
55
90832-3
15
0
4
MAGWADIRI (IRE)
6y d a
60.00
L MORRİS
ROCK RACİNG CLUB
M LOUGHNANE
3
54
801967-
20
0
5
BURGUILLOS
7y a a
60.00
E J WALSH
MİSS ALİCE HAYNES
J BUTLER
4
54
750005-
34
0
6
LAPPET (IRE)
5y d k
59.50
K O'NEİLL
MR T CROMWELL
G CROMWELL
11
53
00763-9
16
0
7
MANS NOT TROT (IRE)
5y d a
59.50
GEORGE ROOKE
BRİAN BARR RACİNG CL
B BARR
12
53
317708-
127
0
8
MOJAMBO (IRE)
5y a k
59.00
R KİNGSCOTE
MR S M HANLON
STEPHEN MİCHAEL HANLON
8
52
80-0712-
36
0
9
SEAFORTH (IRE)
8y d a
59.00
F MARSH
WİNTLE RACİNG CLUB
A WİNTLE
1
52
06156-3
13
0
10
PIKE CORNER CROSS (IRE)
8y d a
59.00
A KIRBY
JOHN ABBEY EMMA EV
P EVANS
9
52
425672-
31
0
11
TURQUOISE FRIENDLY
4y d a
57.50
C RODRİGUEZ
MR ALAN ZHENG
M W EASTERBY
2
49
0874-66
10
0
12
KLIPPERTY KLOPP
4y a a
57.00
C HARDİE
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
6
48
340259-
36
0
13
GO ANNIE GO
4y d k
57.00
L EDMUNDS
MİSS M E ROWLAND
MİSS M ROWLAND
7
48
27930-0-
40
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KING CITRIC
5y d a
59.50
D KEENAN
D MACAULİFFE ANOJ
FERGAL BİRRANE
2
43
009600-
47
0
2
MISTER DEPENDABLE (IRE)
4y a a
59.50
G DOWNİNG
MRS ALURİE O'SULLİVA
A CARROLL
3
69
926377-
127
0
3
MUCHO TALENTO
4y d a
59.50
C BISHOP
MR BILL HAWKINS
A RALPH
1
0
0
0
4
PROMPTING
4y a a
59.50
L MORRİS
MR RAYMOND TREACY
OLLY MURPHY
5
0
32-
54
0
5
TREBLE CLEF
5y d a
59.50
D MUSCUTT
MRS K T CARTER
L CARTER
4
61
053-
53
0
6
MEGHAN SPARKLE (IRE)
4y d k
57.50
H CROUCH
MR PETER RİDGERS
C COX
6
0
4-5-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VIOLA PARK
6y d a
60.50
C BİSHOP
JOHN MARGARET HATH
R HARRİS
2
60
12952-9
10
0
2
DECORATION OF WAR (IRE)
5y d a
60.50
A RAWLİNSON
CASTLE RACİNG THE
M APPLEBY
10
60
66570-9
10
0
3
UBLA (IRE)
7y a a
60.50
L MORRİS
STRİCTLY FUN RACİNG
MİSS G KELLEWAY
8
60
14532-4
10
0
4
FRENCH TWIST
4y a k
60.50
T GREATREX
MİSS SARAH HOYLAND
DAVİD LOUGHNANE
11
60
00020-2
7
0
5
TANQEEB
4y d a
60.50
A KİRBY
ASD CONTRACTS LTD
I WİLLİAMS
6
60
08-4760-
51
0
6
AHUNDREDNOTOUT
6y a a
60.50
R KİNGSCOTE
MR D A LYNCH
JOHN FEANE
1
60
490950-
47
0
7
FORTISSIMO (IRE)
4y d a
59.50
J FANNİNG
JOHN BROWN, MEGAN DE
M JOHNSTON
3
58
8-407-44
8
0
8
LITTLE MISS LILLY
5y d k
59.50
AMELİA GLASS
CLİVE COX RACİNG LTD
C COX
9
58
7527-32-
19
0
9
FLY THE NEST (IRE)
4y d a
59.00
P DENNİS
MR B J MİLLEN
A CARROLL
7
57
967868-
39
0
10
ISHEBAYORGREY (IRE)
8y k a
58.50
T EAVES
IAİN JARDİNE RACİNG
I JARDİNE
4
56
084144-
32
0
11
ROMAN WARRIOR
5y d a
57.50
D KEENAN
DANİEL MACAULİFFE
FERGAL BİRRANE
5
54
575299-
30
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZAPPER CASS (FR)
7y d a
61.00
GEORGE ROOKE
MR MİCHAEL APPLEBY
M APPLEBY
3
86
7869-11
14
0
2
PINK FLAMINGO
4y d k
60.00
R HAVLİN
DARE TO DREAM RACİNG
M ATTWATER
7
84
123322-
118
0
3
KING ROBERT
7y d a
59.00
W CARSON
DALLAS RACİNG, JANE
C WALLİS
11
82
240479-
111
0
4
BOOM THE GROOM (IRE)
9y d a
57.50
P DENNİS
MR B J MİLLEN
A CARROLL
1
79
50467-2
15
0
5
FOXY FOREVER (IRE)
10y d a
57.50
C BİSHOP
D HASSAN, J CULLİNAN
M WİGHAM
10
79
22682-5
3
0
6
CANFORD BAY (IRE)
6y d a
57.50
C HARDİE
NORTHGATE RACİNG
A BRİTTAİN
4
79
33624-3
3
0
7
REFLEKTOR (IRE)
7y a a
57.50
R KİNGSCOTE
DAVİD LOWE MİSS AM
T DASCOMBE
6
79
030878-
40
0
8
YOU'RE COOL
8y d a
57.50
K O'NEİLL
MR D BİCHAN MR F C
J BALDİNG
5
78
515770-
85
0
9
SCALE FORCE
4y k a
56.00
L MORRİS
IBOXİT LTD
MİSS G KELLEWAY
2
75
27432-4
6
0
10
DYNAMO WALT (IRE)
9y d a
55.50
L EDMUNDS
MR DEREK SHAW
D SHAW
8
74
087641-
31
0
11
TATHMEEN (IRE)
5y d a
54.00
J FANNİNG
MR ANTONY BRİTTAİN
A BRİTTAİN
9
70
16633-2
10
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHARRABANG
4y d a
62.00
C HARDİE
MATT WATKİNSON RACİN
MRS STELLA BARCLAY
5
50
44160-0
13
0
2
ENGLISHMAN
10y d a
62.00
L MORRIS
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
11
50
70624-8
16
0
3
BLACKCURRENT
4y d a
61.50
D NOLAN
BURTON AGNES BLOODST
A BROWN
7
49
06235-3
16
0
4
AUTUMN SPLENDOUR (IRE)
4y d a
61.00
R DA SILVA
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
2
48
787-838
4
0
5
MURQAAB
4y d a
60.50
L EDMUNDS
MAYFLOWER PİLGRİM RA
J BALDİNG
8
47
09505-4
13
0
6
CARLA KOALA
4y d k
60.00
E J WALSH
JOLİ RACİNG
A NEWCOMBE
1
46
0-97739-
80
0
7
RED ALLURE
5y a k
59.50
T EAVES
MİA RACİNG
M MULLİNEAUX
10
45
42938-7
16
0
8
ALBA DEL SOLE (IRE)
5y d k
59.50
D MUSCUTT
THE UXBRİDGE ROAD SY
C WALLİS
3
45
84676-4
8
0
9
KYLLUKEY
7y d a
59.50
R KİNGSCOTE
DALLAS RACİNG HAYL
C WALLİS
6
45
78064-7
8
0
10
GLAMOROUS FORCE
3y d e
54.50
K O'NEİLL
M DOOCEY, S DOOCEY
R HARRİS
9
49
6634-9
16
0
11
PARKER'S BOY
3y d e
53.00
GEORGE ROOKE
MR TİM PARKER
B BARR
4
46
570809-
24
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GHOST SERGE (IRE)
5y k a
60.00
F MARSH
MRS LYNNE WEBB
D PİPE
11
69
61505-7
13
0
2
STAR ASCENDING (IRE)
8y a a
59.50
J FANNİNG
MR PAUL WRİGHT-BEVAN
JENNİE CANDLİSH
6
68
35343-4
13
0
3
NOBLE FOX
4y d a
59.00
A KİRBY
COX'S FOXES
C COX
9
70
86023-2
15
0
4
TIAR NA NOG (IRE)
8y d k
59.00
C BİSHOP
MRS U M LOUGHREY
D COAKLEY
4
67
155705-
39
0
5
ZOFFANY BAY (IRE)
6y d a
58.00
K O'NEİLL
MRS MARGARET KİDGER
ALİ STRONGE
7
65
126-707-
24
0
6
HOOFLEPUFF (IRE)
4y d a
57.00
B ROBİNSON
MR KEİTH BROWN
B ELLİSON
2
65
14414-6
11
0
7
HENRY CROFT
7y d a
57.00
P DENNİS
MR B J MİLLEN
A CARROLL
5
62
85217-2-
54
0
8
GLOBAL EXPRESS
4y a a
56.50
B MCHUGH
KOYA EQUINE
T FITZGERALD
10
64
434970-
90
0
9
CALIFORNIA LAD
7y d a
56.50
D KEENAN
D MACAULİFFE ANOJ
FERGAL BİRRANE
1
61
730009-
30
0
10
DOUBLE REFLECTION
5y d k
56.00
T LADD
MR C L BACON
M APPLEBY
3
60
30609-7
17
0
11
FAYETTA
4y d k
55.00
L MORRİS
MİSS SARAH HOYLAND
DAVİD LOUGHNANE
8
61
546270-
24
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SKY POINT (KY)
5y d a
55.00
RAJIV MARAGH
VALERIE CHIN
JAVIER NEGRETE
1
67
325354-
28
0
2
ENKIDU (PA)
5y d a
55.00
ANDRE RAMGEET
CLYDE W. MARTIN, JR.
CLYDE MARTIN, JR.
2
59
317-810-
21
0
3
LAWYER DRILL (FL)
4y a a
55.00
JAIRO RENDON
THE RACING STABLE IN
STANLEY GOLD
3
65
73142-7
11
0
4
MYSTERIO (KY)
6y a a
51.00
GADDIEL MARTINEZ
CASTILLO CONSULTING
NAGIB ABOUGHAIDA
4
69
232215-
21
0
5
ORGANIC JENNY (FL)
4y d a
54.50
JAIRO HERNANDEZ
MANUEL REAL
BENNY CADAHIA
5
65
443745-
21
0
6
GRAN GREYFROST (FL)
4y k a
52.50
CRISTIAN TORRES
GRANPOLLO STABLE
VICTOR BARBOZA, JR.
6
78
314563-
37
0
7
AMERICAN RIVER (VEN)
5y d a
55.00
VICTOR LEBRON
MICHAEL NEWCOMER
MONICA MCGOEY
7
63
360386-
37
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRUMP'S KITTEN (KY)
5y d a
55.50
JAIRO HERNANDEZ
MANUEL REAL
BENNY CADAHIA
1
64
02447-5
16
0
2
VINESTONE (OR)
4y d a
55.50
RAJIV MARAGH
BACKSTRETCH STABLES
JOSEPH CATANESE, III
2
62
4692-
23
0
3
LOOKIN AT ROSES (KY)
4y d a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
RAMSEY, KENNETH L. A
DANNY GARGAN
3
77
8657-
70
0
4
SWEET GIANT (KY)
4y a a
55.50
EDGARD ZAYAS
LOS SAMANES LLC
JUAN AVILA
4
62
3448-3
16
0
5
STARSHIP FONZY (KY)
4y d a
55.50
MARCOS MENESES
STARSHIP STABLES AND
STEVEN DWOSKIN
5
51
66350-2
16
0
6
TITERE (FL)
4y d a
55.50
JESUS RIOS
G F STUD
RODOLFO GARCIA
6
60
453652-
31
0
7
EZZY BIG EZZY (NC)
4y d a
52.50
GADDIEL MARTINEZ
MOVE HORSE, INC.
MARK PASSLEY
7
48
0985-4
16
0
8
MT. MITCHELL (KY)
4y d a
55.50
JULIEN LEPAROUX
LAUFFER, JAMES M., M
KENNETH MCPEEK
8
75
8335-
46
0
9
KEEP MARCHING (ON)
4y d a
53.00
CRISTIAN TORRES
DODSON, MARK AND DEP
MICHAEL DE PAULO
9
59
383-
35
0
10
FAST FAIRY (KY)
4y a a
55.50
CHRIS LANDEROS
FREDERICK HERTRICH,
MICHAEL TOMLINSON
10
61
507230-
23
0
11
OLD NEWS (KY)
4y a a
55.50
RICHARD MITCHELL
HOMEISTER, SR., ROSE
ROSEMARY HOMEISTER, SR.
11
33
06704-8
16
0
12
GAMBIT (KY)
5y d a
55.50
TYLER GAFFALIONE
PRESTON MADDEN
GEORGE ARNOLD, II
12
68
464333-
23
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:33
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YLIKEDIS (KY)
3y d d
54.50
NIK JUAREZ
KINGSPORT FARM
KELLY RUBLEY
1
73
49-
71
0
2
SCAPE (KY)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
CLAIBORNE FARM AND D
WILLIAM MOTT
2
63
9-
127
0
3
THREE FLAMINGOS (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
DIXIANA FARM
MARK CASSE
3
76
832-
42
0
4
PLEASE (KY)
3y k d
54.50
JAVIER CASTELLANO
R. LEWIS
MARK HENNIG
4
58
4-
42
0
5
MEMPHIS SHOWBOAT (KY)
3y d d
54.50
JOE BRAVO
KISBER, MICHAEL E.,
JORGE ABREU
5
0
0
0
6
LETTER STORM (KY)
3y a d
54.50
JULIEN LEPAROUX
NURSERY PLACE AND DI
IAN WILKES
6
66
97-
42
0
7
SYLVANELLA (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
GHISLAINE HEAD
CHRISTOPHE CLEMENT
7
0
0
0
8
HIGHLAND GLORY (KY)
3y d d
54.50
PACO LOPEZ
STEADFAST STABLE
BARCLAY TAGG
8
71
24-
106
0
9
MIMINA'S TEAM (KY)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
GRUPO 7C RACING STAB
FRANCISCO D'ANGELO
9
68
84-
21
0
10
JUSTLEAVEITALONE (ON)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
RON PAOLUCCI RACING,
ROBERT HESS, JR.
10
76
2-
127
0
11
GOTTA GO MO (NY)
3y d d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
ESLER, KRISTEN L., E
JOHN KIMMEL
11
43
63-
51
0
12
CAT LADY (KY)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
REPOLE STABLE
TODD PLETCHER
12
0
0
0
13
PYTHAGOREAN (KY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
HERTRICH, III, FREDE
JONATHAN THOMAS
13
77
42-
43
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:02
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHASE RUNNER (KY)
4y d a
55.00
EDGARD ZAYAS
KRUSHNA PADHI
LAURA CAZARES
1
78
588414-
37
0
2
SEEMEE (ON)
4y d a
55.00
JOSE ORTIZ
ATTARD, JOSHUA J. AN
KEVIN ATTARD
2
77
532014-
42
0
3
COLIN A WINNER (KY)
5y d a
55.00
FANNY OLSSON
TIMOTHY MADDEN
JENA ANTONUCCI
3
80
142883-
21
0
4
ZIPPY (LA)
5y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
JANSSEN, JAY AND JOA
DAVID FAWKES
4
86
634352-
21
0
5
THIRD ARMY (KY)
4y a a
52.50
CRISTIAN TORRES
RON PAOLUCCI RACING,
ROBERT HESS, JR.
5
75
321671-
29
0
6
KRACHENWAGEN (ON)
4y a a
55.00
LUIS SAEZ
FRANK RUSSO
MICHAEL DE PAULO
6
87
136434-
42
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:32
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAUSEWAY ROYCE (KY)
3y a d
54.50
LUCA PANICI
PACELLA, WILLIAM, JO
DALE ROMANS
1
24
0-
93
0
2
MARSH HARBOUR (KY)
3y d d
54.50
JOSE ORTIZ
PHIPPS STABLE
CLAUDE MCGAUGHEY III
2
46
7-
39
0
3
EL SCORCHO (KY)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
CRUSH MANAGEMENT AND
JOHN SERVIS
3
79
9-
42
0
4
TOMORRA (KY)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
ROBERT BENJAMIN BERG
RODOLPHE BRISSET
4
91
5-
43
0
5
PHILLY SPECIAL (KY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
STARLIGHT RACING
TODD PLETCHER
5
40
9-
28
0
6
DUCHESS OF SUSSEX (KY)
3y a d
54.50
LUIS SAEZ
ECLIPSE THOROUGHBRED
H. MOTION
6
73
3-
36
0
7
UNFORESEEN (KY)
3y d d
54.50
CHRIS LANDEROS
DENNIS FARKAS
IAN WILKES
7
60
5239-
31
0
8
PEARLESCENT (KY)
3y k d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
STEWART ARMSTRONG
WILLIAM MOTT
8
58
4-
127
0
9
VEER (KY)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
AMERMAN RACING LLC
BRIAN LYNCH
9
0
0
0
10
DECLARATIONWARRIOR (KY)
3y a d
54.50
EDGARD ZAYAS
GARY BARBER
MARK CASSE
10
84
5-
42
0
11
ONE TIME AROUND (KY)
3y d d
54.50
PACO LOPEZ
COURTLANDT FARMS DON
MARK HENNIG
11
61
475-
86
0
12
CAMELLIA GAL (KY)
3y k d
54.50
TYLER GAFFALIONE
ROBERT SCHAEDLE, III
CHRISTOPHE CLEMENT
12
65
8-
66
0
13
MYLASTFIRSTKISS (KY)
3y a d
54.50
RAJIV MARAGH
RON PAOLUCCI RACING,
PETER WALDER
13
59
7863-
127
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DALARNA (KY)
6y d a
55.00
VICTOR LEBRON
ROBERT MURRAY
BOBBY DIBONA
1
93
713719-
51
0
2
FRONT LINE PAIGE (KY)
7y d a
55.00
MIGUEL VASQUEZ
DAVID NUNN
DON SWICK
2
85
211144-
22
0
3
TIL THE END (FL)
8y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH DOBLES
3
96
555721-
51
0
4
REMEMBER THE MAINE (KY)
5y d a
55.00
MARCOS MENESES
BRUNO SCHICKEDANZ
SANDRA MATIER
4
87
322152-
97
0
5
FLOWMOTION (KY)
6y d a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
DANTE, JANET AND DAN
JANE CIBELLI
5
89
652264-
51
0
6
THE QUEENS JULES (KY)
5y d a
55.00
RAJIV MARAGH
GATE TO WIRE RACING,
MONICA MCGOEY
6
82
252932-
21
0
7
HOT AND HEAVY (FL)
6y d a
55.00
JEFFREY SANCHEZ
ROBIN TEAM SHOW RACI
OSCAR GONZALEZ
7
86
37-7212-
77
0
8
REFLECTED STAR (KY)
8y d a
51.50
MAIKOL TUNON
DRAWING AWAY STABLE
ROBERT FALCONE, JR.
8
94
14414-5
51
0
9
DEXTER ROAD (KY)
6y d a
55.00
CHRIS LANDEROS
DRAWING AWAY STABLE
TAMARA LEVY
9
93
136670-
30
0
10
NATIONAL HONOR (NY)
5y d a
55.00
JAIRO RENDON
SCHNOOR, JR., JACOB,
JANE CIBELLI
10
84
145274-
51
0
11
CANDY CRUSHEM (KY)
4y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
KERBEL, BARRY AND KE
FERNANDO ABREU
11
84
911307-
35
0
12
RIVER EVANGELIST (KY)
6y a a
55.00
PACO LOPEZ
RIVELLI, LARRY AND P
LARRY RIVELLI
12
85
452161-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FOLLOWHISFOOTSTEPS (FL)
4y a a
55.00
LUIS SAEZ
BIG FRANK STABLE
VICTOR BARBOZA, JR.
1
78
242271-
32
0
2
RAYO MY KING (KY)
4y d a
52.50
ROMERO MARAGH
AURICCHIO AND JACOBS
HERBERT MILLER
2
77
663314-
63
0
3
STINK MAN (NY)
4y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
ROBERT AMENDOLA
JOSE GALLEGOS
3
69
149292-
37
0
4
HOLLYWOOD OVERDOGS (FL)
4y a a
54.50
RAJIV MARAGH
JOEL SAINER
J. BRADDY
4
70
551284-
21
0
5
CABRE (KY)
4y a a
52.50
CRISTIAN TORRES
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
5
79
8-1225-1
18
0
6
FRANK ALONE (FL)
4y a a
55.00
JAIRO RENDON
MONARCH STABLES, INC
RONALD SPATZ
6
67
131724-
21
0
7
MISTER STORM (FL)
5y d a
55.00
EMISAEL JARAMILLO
D'ANGELO STABLE, INC
FRANCISCO D'ANGELO
7
84
213235-
24
0
8
MILLIONAIRE RUNNER (KY)
5y d a
55.00
PACO LOPEZ
C AND C EQUINE, LLC
MARCIAL NAVARRO
8
76
74636-3
11
0
9
KILLA DEE (WV)
4y d a
51.50
GADDIEL MARTINEZ
JAMDOWN STABLE
S. BENNETT
9
79
5-1162-
21
0
10
SIGHTED (FL)
5y d a
54.50
FANNY OLSSON
ROSE FAMILY STABLE A
BARRY ROSE
10
70
45793-4
11
0
19 Ocak 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Wolverhampton İngiltere, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:25 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:04 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 19 ocak 2020 pazar at yarışı bülteni, 19 ocak 2020 at yarışı programı, 19 ocak 2020 tjk yarış programı, 19 ocak 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 19 ocak 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 19 ocak 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 19 ocak 2020 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 19 ocak 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni