Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARSLANTURBO
6y k a
TURBO
57.00
M.ÇİÇEK
TANSEL ARSLAN
M.TEZEL
6
94
056391
22
20
2
AŞIKBEY
8y a a
HALİD
57.00
A.SÖZEN
ALİ TOYDEMİR
N.DOĞAN
2
84
4722-32
14
18
2.15.02
3
ATİKSOYLU
5y a a
ATİKBEY
57.00
O.ÖZTÜRK
MUSTAFA AMAÇ
H.TOP
5
89
82157-1
18
20
2.16.12
4
ERTEMİZ
8y d a
DEMİRKAZIK
57.00
M.KAYA
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
1
99
71646-3
13
20
2.15.52
5
GOBEN
7y k a
TURBO
57.00
N.AVCİ
M.ÖNDER ÜLGENALP
C.T.KÖSE
4
81
5276-53
14
15
2.17.02
6
ILDIRLI
5y a a
TURBO
57.00
MER.ÇELİK
DENİZ KURTEL
Z.AVCI
3
89
21347-2
18
16
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
POLATLI GÜLÜ
4y a k
ÖZGÜNHAN
57.00
A.İNCİAP
ABDULLAH KAYA
HAKAN ASLAN
10
42
21957-1
13
20
2
ASLIŞAHANE
4y d k
SARRAF
60.00
M.ÇİÇEK
M.SELİM GÜLEŞEN
T.TEMİZER
3
44
51527-2
11
18
3
KAYAKULE
4y a k
UFUKBİR
60.00
M.KAYA
İNCİ ARGUN
S.ŞAHYAZICI
8
44
0065-17
13
19
2.19.67
4
UÇANYUMAK
4y a k
UÇANOĞLU
56.00
B.M.MIRIKAP
HÜLYA TEMEL
C.AYDOĞAN
7
37
46442-1
7
20
5
BERHAYAT
4y k k
TÜMÖZ BEY
56.00
H.ŞİMŞEK
ALİ ÖREN
S.ŞAHYAZICI
2
36
1882-36
11
15
2.20.33
6
İDLİP ÇOCUKLARI
4y a k
TURBO
56.00
N.AVCİ
CEM KARTAL
R.ALTUNBAŞ
6
42
1748-4
13
16
7
MERYEMCE
4y a k
ÖZHABER
52.00
K.GÖKÇEAP
İSMET ARSLANCA
C.T.KÖSE
4
39
10540-5
11
15
8
NADİDEGÜL
4y k k
BİLGİN
56.00
A.SÖZEN
GÖKHAN ERDOĞAN
M.ZELYURT
5
39
15564-2
13
16
9
SEMELE
4y k k
KARAKEMAL
54.00
ALP.OLUKAP
İDRİS TANYILDIZ
S.ŞAHYAZICI
1
34
00671-2
14
19
10
ŞİFNE KIZI
4y a k
AYAŞ
56.00
A.KÜRÜNDÜK
YILDIRIM ŞEN
T.ALTINOVA
9
34
50445-0
13
15
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AVUKAT
6y d a
REY DE CAFE (USA)
63.00
F.ÇAKAR
İLHAN BOYLU
T.SOYAD
2
92
0413-42
7
17
1.26.89
2
ROBIN SON
4y d a
SMART ROBIN (JPN)
61.00
K.TOKAÇOĞLU
ALİ ÇETİN ÖZÇILNAK
H.TOP
3
90
114117
93
19
1.27.79
3
BLACKBALL
5y d a
LION HEART (USA)
58.50
GÖKH.GÖKÇE
İLKAN ÖZSÜ
R.AYDOĞAN
5
83
61431-2
14
19
1.26.68
4
BABA AVCI
4y d a
YONAGUSKA (USA)
54.00
N.AVCİ
EROL SÖĞÜTLÜ
D.TEKELİ
1
76
53342-5
11
17
1.25.82
5
LOOK STAR
4y d a
YONAGUSKA (USA)
50.00
M.M.BİLGİNAP
ALOŞ YILDIRIM
M.ÇAM
4
65
352554
21
17
1.26.97
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KOCAOĞLAN
4y a a
TURBO
60.00
A.SÖZEN
MEHMET ARSLAN
S.ŞAHYAZICI
4
59
35526-1
6
20
1.37.98
2
NALDÖKENBEYİ
4y d a
KAIZBERT (RU)
56.00
K.TOKAÇOĞLU
MEHMET ARICI
S.ÖMEROĞLU
5
51
21-1
14
20
1.39.15
3
YEĞENİM TOPRAK
4y d a
OYMAKBEYİ
56.00
M.ÇİÇEK
FEYZİ GÖNÜLTAŞ
R.ALTUNBAŞ
1
51
54251-3
20
19
1.36.59
4
AHMET ALİ
4y a a
BERKSOY
56.00
B.KURDU
MEHMET ESMER
Ü.BÖLEK
6
51
4362-52
6
18
1.37.56
5
SON MAHSÜL
4y k a
DARBE
52.50
K.GÖKÇEAP
ELİF KAYA
C.T.KÖSE
2
44
453-422
4
19
1.37.33
6
TOKALP
4y k a
TÜMÖZ BEY
50.00
MUH.OKAP
ÖZER BOYRAZ
SİN.ALTUNDAĞ
3
26
210770
29
16
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KEY OF LOVE
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
60.00
N.AVCİ
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
4
44
42474-4
13
16
1.45.16
2
ATOMAY
3y d d
YONAGUSKA (USA)
59.00
A.SÖZEN
S.METİN SEZERMAN
H.DÜLGER
1
42
46114
21
19
3
ŞÜKRAN HANIM
3y d d
EL CORREDOR (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
ZEKİ UYGUR
R.YILDIZ
3
40
177-2
20
17
4
ROSEMOON
3y d d
YONAGUSKA (USA)
57.50
GÖKH.GÖKÇE
ŞAFAK GÜMÜŞ
ŞAFAK GÜMÜŞ
5
39
51
93
20
5
PRIDE OF TURKS
3y a d
AFTER MARKET (USA)
56.50
MER.ÇELİK
ARZU GÜNEŞ
S.YUDUM
2
37
572-1
14
20
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PARAMPARÇA
6y a g
REY DE CAFE (USA)
58.00
M.KAYİŞAP
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
4
80
130445
21
16
1.43.11
2
VICTORY RHYTHM
8y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
59.00
M.M.BİLGİNAP
ERKAN BAL
E.ATEŞ
6
84
21655-5
14
16
1.39.89
3
KARA SERSERİ
4y d a
INDIGO RED (GB)
57.00
M.B.ÇAKMAKAP
AHMET DEMİR
V.KELLECİ
1
53
323224
96
18
1.44.37
4
COLDGRAY
4y k a
APPROVE (IRE)
58.00
D.PALAUR
AHMET GÜZELOCAK
H.AKYOL
7
44
48332-1
14
20
1.40.35
5
FRESH MONEY
4y a a
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
M.KAYA
HAKAN S. ÖZCAN
Ş.ÇELİK
3
43
314754
25
16
1.49.04
6
OUR PRIDE
4y d a
MENDIP (USA)
54.00
A.İNCİAP
ÖMER ŞEKER
F.TURAN
2
41
811753
26
17
7
PATLICAN
4y d a
MENDIP (USA)
52.00
E.AKTUĞAP
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
8
43
17435-9
14
15
1.42.59
8
ROCKY BOY
4y d a
APPROVE (IRE)
55.00
Ç.OK
TAHİR GÜN
T.SOYAD
5
32
60044-4
18
13
1.41.90
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:45
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REMİLİKIZ
6y k k
GOBAKBEY
61.00
M.E.DOĞANAP
MUSTAFA KAPLAN
M.KILINÇ
10
54
32100-1
17
20
2.05.40
2
BİNDALINGÜLÜ
9y a k
GOBAKBEY
58.00
R.BAYRAMAP
ALİ GÖZKEMAL
M.E.SARIDAL
3
50
32691-3
17
19
2.02.13
3
SANCAK ÇİÇEĞİ
5y a k
SANCAKBEYİ
56.50
M.CANPOLATAP
FERİDUN YUVARLAK
F.E.AKIL
8
47
313556
22
16
2.11.48
4
HİRA
8y k k
ZENGİNOĞLU
58.50
N.ALTIN
FUAT KARATOPRAK
M.A.ÇİÇEK
13
45
37274-0
17
13
5
PARA SAÇAN
7y a k
ATOMKARINCA
56.00
F.FELHANAP
KUTBETTİN SAÇAN
Ö.YALÇIN
15
44
193045
25
15
2.01.94
6
KIRMIZIBAHÇE
5y a k
KAIZBERT (RU)
57.50
F.YARDIMCI
HAŞİM TINAS
M.KARALI
14
43
93739-0
14
14
2.09.48
7
FULDEN
6y k k
ANKA
57.00
M.ÜNLÜ
HAŞİM TINAS
M.KARALI
18
42
47855-5
17
15
2.04.14
8
GÜLAYFER
5y a k
GOBAKBEY
56.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET KÜÇÜKÇAY
M.A.SUBAY
5
40
544365
25
16
2.05.70
9
NAZARNAZ
5y k k
TURBO
56.00
B.BEKTAŞ
MEHMET DEMİRKAPI
M.KILINÇ
7
40
712348
23
16
2.05.01
10
BEŞALTIGÜLÜ
6y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
M.A.AKTÜRK
SALİH ÇİZİK
A.E.KARAKURT
6
38
67290-8
17
14
2.01.94
11
BERFİN KIZI
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
52.00
Y.CENGİZAP
SERDAR DOĞAN
M.Y.KILINÇ
12
36
73715-0
17
18
2.19.65
12
NEVRİYE HANIM
5y k k
ÖZHABER
54.00
H.İ.AKKAYA
MUSTAFA DEMİR
F.E.AKIL
1
36
80141-0
10
19
2.23.46
13
VARNA
5y k k
GOBAKBEY
52.00
S.ALTAYAP
İBRAHİM ALTUNBAŞ
G.BALTA
17
32
221000
22
17
14
SON VİRAJ
7y d k
DEHA
52.00
A.ŞENBAHARAP
RIFAT ARSLAN
S.KURT
16
32
22683-7
14
15
2.04.43
15
HİMALA
6y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.50
UMUT DEMİRAP
HALİL KIRMIZI
M.E.SARIDAL
9
31
25416-0
17
18
2.04.53
16
UĞURGÜLÜ
5y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
51.50
B.SARIDALAP
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
2
31
953277
32
12
2.07.30
17
LİZGE
7y k k
DEHA
51.00
A.ÇANKAYAAP
MEHMET KORKMAZ
M.A.SUBAY
4
30
75324-0
14
16
2.01.50
18
MAYDANOZ
5y a k
KAIZBERT (RU)
50.50
S.ULUTAŞAP
ONUR TÜRKER
V.ÇİZİK
11
29
277641
26
20
2.12.42
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA ERDAL
4y a a
GÜNTAY
54.00
A.ŞENBAHARAP
MEHMET EMİN GÜMÜŞ
S.KURT
15
0
7
14
19
2
ES UÇAN
4y k a
KILIÇBAYLIM
58.00
H.POLAT
AHMET POLAT
M.KEKLİK
6
7
0886-9
14
15
1.50.74
3
FERDOCAN
4y a a
ATİKBEY
54.00
H.ALTUNDAĞAP
İSMAİL SANCAR
G.BALTA
7
19
00637-6
14
14
1.51.55
4
KATİL TAY
4y a a
SARUS
58.00
M.AVŞAR
SELAMİ ARSLAN
MAHMUT DOĞAN
11
24
0000-2
14
15
5
KURTAR BABA
4y k a
JOKER
58.00
İ.AKYAVUZ
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
2
22
020-0
14
16
6
OĞLUM AHMET
4y a a
ATEŞTOPU
58.00
M.ÜNLÜ
FAİK YILDIZ
O.GÖRMEZ
14
25
60-2
14
17
7
OĞLUM MİRHAT
4y a a
YAKUPBEY
58.00
H.DEMİRTAŞ
CEMAL YILDIZ
O.GÖRMEZ
10
27
2300-98
7
14
1.56.24
8
ÖMER OĞLU
4y k a
KIRIMHAN
54.00
R.BAYRAMAP
MAHMUT KARAOĞLAN
A.GÜRGÖZE
8
10
8007
35
16
9
ASİMETRİK
4y a k
ATİKBEY
52.00
Y.CENGİZAP
HALİL KARAKEÇİ
S.V.KAYA
13
19
2084-6
10
15
10
KIRMIZI ŞİMŞEK
4y a k
BERKSOY
52.00
A.AKDEMİRAP
MURAT ÇELİK
M.E.SARIDAL
5
25
04643-2
10
16
1.48.86
11
KÜÇÜK MİZGİN
4y k k
KÜÇÜKİBRAHİM
54.00
M.E.DOĞANAP
ABDULHAMİT YARDIMCI
G.BALTA
3
29
22233-2
10
17
12
MEDUSA
4y k k
KAIZBERT (RU)
56.00
H.İ.AKKAYA
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
9
34
64648-8
10
13
13
NAZLIRÜZGAR
4y a k
ÖZGÜNHAN
56.00
F.YARDIMCI
MUZBAH ÖZKAN
EY.YARDIMCI
1
30
535200
40
15
14
NİLVADİSİ
4y a k
TARKANER
56.00
B.BEKTAŞ
SUPHİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
12
0
0-0
7
18
15
NURAY HATUN
4y a k
ATİKBEY
56.00
E.KILIK
CEVHER CANLIKA
F.E.AKIL
4
28
5042-32
10
18
1.48.35
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMİRHAN STAR
3y d e
HAKKAR
60.00
E.KILIK
ABDULKADİR AKALTUN
FER.ÇELİK
6
40
30143-3
10
17
1.19.12
2
RICHARD
3y d e
AYDEMİRHAN
59.00
N.ALTIN
CÜNEYT YILDIZHAN
M.E.SARIDAL
2
38
47221-1
14
20
1.17.34
3
ENIAC
3y d d
EVOKE (USA)
58.00
M.A.AKTÜRK
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
V.ÖNDER
9
36
19210-4
7
18
1.17.03
4
FORGET IN FIRE
3y a d
BOSPORUS (IRE)
55.00
M.CANPOLATAP
YAKUP ÇELİK
M.DEMİROL
4
36
31514-8
11
18
1.17.66
5
BİRDEN BİR
3y d e
YONAGUSKA (USA)
54.50
H.ALTUNDAĞAP
İBRAHİM HALİL ASLAN
O.GÖRMEZ
8
35
07512-2
14
19
1.17.28
6
BALKAN RÜZGARI
3y d d
CEBELTAY
53.50
E.AKKILIÇAP
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
10
31
21609-9
7
16
1.19.10
7
CRAZY CREW
3y d e
WIENER WALZER (GER)
56.00
F.YARDIMCI
BÜLENT YARDIMCI
EY.YARDIMCI
7
32
16439-5
14
15
1.18.00
8
LUCKY WIND
3y d d
APPROVE (IRE)
52.50
S.ALTAYAP
FERİDUN KILIÇASLAN
FER.ÇELİK
3
31
2230-10
7
19
1.19.69
9
BAYROTÇU
3y d e
ZANJERO (USA)
53.50
M.E.DOĞANAP
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
1
29
12736-8
14
15
1.18.42
10
RIO
3y d e
TALIP HAN (IRE)
51.00
S.ULUTAŞAP
ZEKİYE DOĞANTÜRK
M.E.SARIDAL
5
28
5591
78
20
1.20.38
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BİLGİÇ AĞA
4y k a
KAIZBERT (RU)
54.00
A.ÇANKAYAAP
MAHMUT BİLGİÇ
FER.ÇELİK
11
10
90-0
11
17
1.51.53
2
BOZKIRBEYİ
4y k a
KADİRİM
58.00
N.ALTIN
SİNAN KORKMAZ
G.BALTA
15
15
00048-4
14
14
3
BUZGİBİ
4y k a
ALPAK
58.00
B.BEKTAŞ
RAMAZAN ÖZDEMİR
G.BALTA
4
19
07744-5
14
14
1.50.18
4
ÇALI TANIŞ
4y a a
UÇARCAN
58.00
H.POLAT
ŞİRİN DEMİR
S.SAYIN
8
8
6809-0
14
15
5
KİLİT
4y k a
JOKER
58.00
V.KIZMAZ
ŞİRİN DEMİR
S.SAYIN
14
10
60-8
13
17
1.49.78
6
REGİSTAN
4y k a
BALBEY
58.00
M.ÜNLÜ
FAİK YILDIZ
O.GÖRMEZ
13
0
0
20
7
URUNGO
4y d a
YAMANER
55.00
M.E.DOĞANAP
ARMAĞAN TURHAN
O.GÖRMEZ
5
10
00960-0
14
14
8
YABAR AĞA
4y k a
KADİRİM
58.00
İ.AKYAVUZ
FEHMİ DEMİR
FER.ÇELİK
2
22
03665-7
14
13
9
ÇARŞIPAZAR
4y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
H.İ.AKKAYA
MAHİR TEKİNALP
At Sahibi
6
0
0
20
10
EFENİN GÜLÜ
4y k k
OKCAN
56.00
M.F.ASLANAP
HASAN YAVUZ
S.SAYIN
7
6
00909
44
15
11
KESKİN DAĞ
4y k k
UÇANBEY
53.00
F.FELHANAP
HALİL FELHAN
M.BARCİN
9
9
90-7
10
17
1.59.52
12
KIZLAR SİVRİSİ
4y a k
JOKER
53.00
H.ALTUNDAĞAP
İSMAİL SATIK
V.ÖNDER
12
0
39
93
18
13
SUZİ GOLD
4y k k
BERKSOY
52.00
Y.CENGİZAP
MUSTAFA POLAT
F.POLAT
3
0
0
10
19
14
ŞAKİR KIZI
4y a k
UÇANOĞLU
54.00
MEH.PARLAKAP
RIDVAN TUMBUL
A.GÜRGÖZE
1
0
0
20
15
YILDIRIM HATUN
4y a k
JOKER
56.00
S.KAPLAN
SABRİ AKTAŞ
S.SAYIN
10
7
0-80
10
17
1.55.90
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞAHİNTER
5y a a
BOSPORUS (IRE)
56.00
Y.CENGİZ
İLHAN GÜÇLÜ
M.BARCİN
7
66
21213-1
7
20
1.30.72
2
CİHANA BEDEL
6y d a
INDIGO RED (GB)
55.00
H.ALTUNDAĞ
NAİF ÇİZİK
V.ÇİZİK
3
67
842388
30
13
1.28.44
3
EREN EFENDİ
7y a a
BOSPORUS (IRE)
55.00
A.ŞENBAHAR
HALE EKMEKÇİ EMRE
FER.ÇELİK
9
74
65230-6
12
14
1.27.95
4
MÜHENDİS
5y d a
SPORTS HERO (USA)
55.00
A.ÇANKAYA
ŞİRİN DOĞAN
G.BALTA
4
50
39215-3
7
18
1.29.35
5
WEST GROVE
7y d a
ROYAL ABJAR (USA)
55.00
B.SARIDAL
NAZAN AKKAYA
F.POLAT
6
67
237044
50
15
1.26.32
6
DAR SOKAK
4y d g
EXPANSION (USA)
54.00
S.ALTAY
FATMA KAN
M.DEMİROL
10
57
91175-9
10
17
1.28.77
7
DOLCE MOYE
4y d a
BOSPORUS (IRE)
54.00
A.AKDEMİR
ARDA ÇETİNKAYA
M.A.ÇİÇEK
1
43
89208-0
14
14
1.28.15
8
GEYİKLİ
4y a a
GLENDOR
52.00
UMUT DEMİR
ABDULBAKİ ÖZKAN
M.A.SUBAY
11
51
52481-9
7
19
1.29.23
9
GÜVEN HAN
4y a a
KANEKO
54.00
MEH.PARLAK
ÖMER DEMİR
M.BALTA
12
54
2541-96
10
18
10
ARAL BEY
5y k g
PONTIAC
55.00
Y.ÇELİKBAŞ
MEHMET DEMİR
M.BALTA
2
41
542214
25
19
1.28.45
11
TOPANGA
6y d a
DR FONG (USA)
55.00
R.BAYRAM
HÜSEYİN YÜKSEL
G.BALTA
5
69
3846-87
9
14
1.27.11
12
AKINŞAH
9y a a
BOSPORUS (IRE)
55.00
M.CANPOLAT
MEHMET ULUSOY
V.ÇİZİK
8
82
737315
30
19
1.26.07
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜNBENİMGÜNÜM
3y d e
ZANJERO (USA)
57.00
A.ŞENBAHARAP
YAVUZ KALKAN
M.KEKLİK
6
43
16155-7
10
17
2
SUR ŞAHİNİ
3y d e
RODOPLU
60.00
H.İ.AKKAYA
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
3
27
77889-0
14
13
3
PERFECT BREEZE
3y d d
PERFECT STORM
55.00
Y.CENGİZAP
EYYÜP ARTUN
M.KILINÇ
5
38
16124-8
7
17
4
AKIN OĞLU
3y d e
AKINDAYIM (IRE)
58.00
F.YARDIMCI
İSMAİL ŞEŞEN
O.GÖRMEZ
4
32
74414
23
19
5
BABA ERDİNÇ
3y d e
SON OF SUN
55.00
F.FELHANAP
HAŞİM TINAS
V.ÇİZİK
9
30
6243-1
7
20
6
FLYBYKING
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
55.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
2
27
5604-68
10
14
7
OĞLUM TURAN
3y d e
ZANJERO (USA)
55.00
M.IŞIKAP
MURAT ERCAN
G.BALTA
7
33
9125-4
14
17
8
MİMİJO
3y d d
KANEKO
56.00
S.KAPLAN
ÖMER DEMİR
M.BALTA
1
29
7126-70
7
16
9
THE LAST RAIN
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
B.BEKTAŞ
ÖZGÜR ALPASLAN SÜMER
M.BALTA
8
29
22636-7
7
15
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAYTOZAN
4y d a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
MEH.DOĞAN
KAMİL KILINÇ
M.Y.KILINÇ
7
0
0
20
2
CİHANHAT
4y a a
YAKUPBEY
58.00
N.ALTIN
YILMAZ TEKİNALP
FER.ÇELİK
1
24
5542-60
5
15
3
GARİP AĞA
4y a a
TOŞUR
54.00
R.BAYRAMAP
MAHMUT KARAOĞLAN
A.GÜRGÖZE
12
0
0-0
17
18
2.03.10
4
İZGÜN BEY
4y k a
BOZYİĞİT
58.00
M.A.AKTÜRK
SALİH ÇİZİK
V.ÇİZİK
8
22
40-3
14
17
1.58.83
5
KRAL BAKIRCA
4y a a
ATİKBEY
58.00
M.AVŞAR
HÜSEYİN ÇELİK
F.E.AKIL
14
32
94230-9
14
14
1.47.74
6
NURİ AĞA
4y d a
LİDERTAY
58.00
H.PARILDAR
SÜPHİ KORKMAZ
M.A.SUBAY
3
0
0
17
19
1.56.30
7
ŞURZAN AĞA
4y k a
TOŞUR
58.00
S.KAPLAN
SELAHATTİN DEMİRKAPI
M.KILINÇ
15
19
7903
30
16
8
ZENGİNCAN
4y a a
ATİKBEY
58.00
V.KIZMAZ
YASİN TEKTAŞ
V.ÇİZİK
4
11
00500-7
14
14
9
DERİNNİSA
4y k k
BOZYİĞİT
53.00
H.ALTUNDAĞAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.E.KARAKURT
13
28
36449-0
10
14
1.41.42
10
GELİBOLU YILDIZI
4y k k
GELİBOLU
52.00
Y.CENGİZAP
BAKIR FELHAN
M.KARALI
6
21
7006-33
10
13
1.49.54
11
GÖKNUR SULTAN
4y k k
ATOMKARINCA
52.00
UMUT DEMİRAP
AZİZ GÖKKAN
Ö.YALÇIN
9
0
0-0
10
18
12
HİSARKIZ
4y a k
HİSARBEY
56.00
AH.ARSLAN
CELAL KAYA
H.DEĞİRMENCİ
5
10
508-6
10
16
1.57.08
13
HOŞGÜLHAT
4y a k
KIRIMHAN
56.00
İ.AKYAVUZ
MUZAFFER KARATAŞ
M.E.SARIDAL
10
22
446406
54
14
14
KÜÇÜKSUNA
4y a k
ATİKBEY
52.00
B.SARIDALAP
MEHMET TOY
O.GÖRMEZ
2
5
0000
61
16
15
MAYKA
4y k k
GÖKTEKİN
52.00
Y.ÇELİKBAŞAP
FATMA KAN
M.DEMİROL
11
6
80-0
10
17
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UÇAN KARLI GÜZEL
4y a a
BOZYİĞİT
57.00
A.ÇANKAYAAP
ABDULKADİR TOPRAK
M.A.SUBAY
1
42
185940
33
15
1.47.01
2
MEMOCANDIR
4y k a
MİNİFHAT OĞLU
57.50
M.IŞIKAP
ENVER TOYDEMİR
S.V.KAYA
15
41
22192-6
7
17
1.38.11
3
GÜNDÜZ KIRAL
4y a a
YAKUPBEY
59.00
İ.AKYAVUZ
MAHMUT M. KILIÇ
BAR.BULUT
12
40
16026-0
10
15
1.37.06
4
HAYDAR EFE
4y a a
TÜMÖZ BEY
56.50
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
BAR.BULUT
14
39
63261-4
7
19
1.36.13
5
BABA NEJDET
4y k a
TOŞUR
58.00
M.AVŞAR
HÜSEYİN BECENE
R.AKCAN
16
38
24002-7
12
15
1.41.35
6
KIRATIN
4y k a
KIRIMHAN
58.00
F.YARDIMCI
HÜSEYİN BECENE
Ö.YALÇIN
18
38
00974-1
14
20
1.33.46
7
CAMUZDEVRANI
4y a a
TOŞUR
57.50
M.ÜNLÜ
BİLAL CAMUZ
N.CAMUZ
6
37
338418
22
19
1.35.48
8
DİLANCAN
4y a k
TOŞUR
58.00
E.KILIK
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
5
38
18729-2
7
18
9
DİYAPİRİM
4y k k
KAIZBERT (RU)
54.50
Y.CENGİZAP
GÖKHAN TEKİNALP
M.A.ÇİÇEK
9
37
21300-4
7
16
1.38.79
10
YARIŞAVCISI
4y a a
UÇANBEY
55.50
F.FELHANAP
KUTBETTİN SAÇAN
Ö.YALÇIN
4
37
82164-4
12
17
1.33.02
11
URFA KRALI
4y k a
SERDARHAN
57.00
N.ALTIN
MEHMET TOY
N.CAMUZ
17
36
555143
23
18
1.38.19
12
TİMURTAŞ
4y a a
TÜMÖZ BEY
56.50
H.İ.AKKAYA
CEVER KARAOĞLAN
M.A.SUBAY
3
35
68100-6
16
17
13
FAYSALMİRZA BEY
4y k a
TOŞUR
55.00
M.A.AKTÜRK
SEDAT SUBAY
V.ÖNDER
7
32
01603-1
17
20
14
AĞIRBABA
4y k a
YAVUZŞAH
51.00
S.ALTAYAP
MUSTAFA ÇEÇAN
M.A.SUBAY
11
30
43271-4
16
19
15
ATİKKIRAN
4y a a
ATİKBEY
51.00
R.BAYRAMAP
ALİ YILDIZ
M.KILINÇ
8
30
95196-5
7
17
1.40.56
16
BABA RAMAZAN
4y k a
YAKUPBEY
53.50
S.KAPLAN
RAMAZAN TUMBUL
M.KILINÇ
2
29
43169-6
14
17
17
SENAŞEYMA
4y a k
TOŞUR
53.00
M.E.DOĞANAP
M.ALİ ÖZKAN
M.KEKLİK
13
28
94180-4
17
17
1.41.32
18
ÇILGIN ERAY
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
50.00
A.AKDEMİRAP
MUSTAFA ÇİZİK
V.ÇİZİK
10
7
80-0
17
17
Dubai Meydan detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IMPORTANT MISSION (USA)
7y a g
60.00
MICKAEL BARZALONA
SH JUMA BIN DALMOOK
S BIN GHADAYER
1
100
7-22151-
49
0
2
BEHAVIORAL BIAS (USA)
7y a g
58.00
RICHARD MULLEN
MARWAN ABDUL RAHMAN
S SEEMAR
7
96
36242-5
14
0
3
DESERT DOCTOR (IRE)
6y a g
58.00
ANDREA ATZENI
MRS FITRIANI HAY
E WALKER
2
96
253414-
78
0
4
DUBAI ICON (GB)
5y d g
58.00
LANFRANCO DETTORI
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
3
96
1-58426-
126
0
5
RIO ANGIE (USA)
4y d k
58.00
SAM HITCHCOTT
HAMID RADAN
D WATSON
9
96
1-341-
77
0
6
AL TARIQ (FR)
5y d g
56.50
DANE O'NEILL
ABDUL MOHSEN AL ABDU
D WATSON
6
93
58558-2-
127
0
7
GOLDEN GOAL (IRE)
7y k g
56.00
PATRICK DOBBS
DALE BRENNAN
D WATSON
4
92
96-31-22-
54
0
8
KINVER EDGE (USA)
5y a g
55.00
TADHG O'SHEA
AL RASHID STABLES LL
S SEEMAR
8
90
14-3105-
32
0
9
TALENTO PUMA (ARG)
5y d g
55.00
BERNARDO PINHEIRO
SUHAIL AL TUWAIR AL
Q ABOUD
5
90
7-07106-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COMMUNIQUE (IRE)
6y a a
60.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
13
112
267229-
110
0
2
ISPOLINI (GB)
6y d g
59.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
9
110
1241-04-
127
0
3
DESERT FIRE (IRE)
6y d g
58.50
LANFRANCO DETTORI
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
4
109
31-3081-
127
0
4
WALTON STREET (GB)
7y d g
57.50
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
107
8-322-21-
118
0
5
AWAY HE GOES (IRE)
5y d g
55.50
ANTONIO FRESU
KHALIFA SAEED SULAIM
I MOHAMMED
14
103
632515-
89
0
6
DUBAI FUTURE (GB)
5y d g
55.50
HECTOR CROUCH
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
12
103
029662-
125
0
7
LUCIUS TIBERIUS (IRE)
6y d g
55.00
TADHG O'SHEA
SAYED HASHISH MRS
M HUSSAIN
8
102
23-063-3
14
0
8
VOLCANIC SKY (GB)
6y d g
55.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
5
102
3-21535-
118
0
9
HALIMI (IRE)
5y d g
54.50
HARRY BENTLEY
RABBAH RACING
S CRISFORD
1
101
526137-
96
0
10
AMERICAN GRAFFITI (FR)
5y a g
53.00
RICHARD MULLEN
GODOLPHIN
C APPLEBY
6
98
2113-13-
127
0
11
DUBLIN PHARAOH (USA)
4y a g
53.00
ANDREA ATZENI
DALE BRENNAN
R VARIAN
2
90
141213-
40
0
12
GOLDEN WOOD (FR)
11y a g
53.00
FABRICE VERON
MME CHRISTIAN WINGTA
N CAULLERY
3
94
241331-
55
0
13
MONDAIN (GB)
5y a g
53.00
SANDRO PAIVA
NASIR ASKAR
A AL RAYHI
10
95
424210-
103
0
14
ZAMAN (GB)
6y d g
53.00
FERNANDO JARA
ABDULLAH MENAHI
A BIN HARMASH
11
96
5-64508-
49
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALKARAAMA (USA)
5y d a
57.50
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
4
102
27-2714-
127
0
2
BOCHART (GB)
8y a g
57.50
RICHARD MULLEN
AL BAIT MUTAWAHED TE
S SEEMAR
9
108
23-1153-
49
0
3
GLADIATOR KING (USA)
5y a a
57.50
MICKAEL BARZALONA
RRR RACING
S SEEMAR
3
112
125-113-
127
0
4
GOOD EFFORT (IRE)
6y d a
57.50
ANTONIO FRESU
ABDULLA AL MANSOORI
I MOHAMMED
6
109
21-1111-
68
0
5
LEADING SPIRIT (IRE)
5y d g
57.50
PATRICK COSGRAVE
MOHD KHALEEL AHMED
S SEEMAR
1
102
2-01327-
49
0
6
RODAINI (USA)
7y a g
57.50
WILLIAM BUICK
TOUCH GOLD RACING
S SEEMAR
7
101
773-546-
127
0
7
SWITZERLAND (USA)
7y a g
57.50
TADHG O'SHEA
RRR RACING
S SEEMAR
8
101
6258-79-
127
0
8
WAADY (IRE)
9y d g
57.50
PATRICK DOBBS
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
2
100
2-42114-
49
0
9
UPPER CLASS (BRZ)
3y d e
55.50
VAGNER LEAL
STUD GUARA DEL SUR
A CINTRA
5
107
1111-
67
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ART DU VAL (GB)
5y d g
57.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
4
107
2-117-51-
127
0
2
BLESS HIM (IRE)
7y d g
57.00
ANDREA ATZENI
TONY PERKINS PARTN
D SIMCOCK
7
105
78644-1
9
0
3
DREAM CASTLE (GB)
7y d g
57.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
8
110
407120-
62
0
4
EQTIRAAN (IRE)
7y d g
57.00
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
1
100
68824-1
14
0
5
FOR THE TOP (ARG)
5y d a
57.00
MICKAEL BARZALONA
RRR RACING
S BIN GHADAYER
3
110
430-263-
127
0
6
LORD GLITTERS (FR)
8y k g
57.00
ADRIE DE VRIES
GEOFF SANDRA TURNB
D O'MEARA
9
112
433265-
62
0
7
MYTHICAL MAGIC (IRE)
6y d g
57.00
RICHARD MULLEN
GODOLPHIN
C APPLEBY
10
105
0-22625-
120
0
8
OASIS CHARM (GB)
7y d g
57.00
ANTONIO FRESU
SAYED HASHISH MRS
M HUSSAIN
2
100
11-1597-
127
0
9
ZAKOUSKI (GB)
5y d g
57.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
6
110
1-5-1141-
82
0
10
KINROSS (GB)
4y d a
56.50
RICHARD KINGSCOTE
MARC CHAN
R BECKETT
5
108
5-68491-
64
0
11
MILITARY MARCH (GB)
4y d a
56.50
LANFRANCO DETTORI
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
11
113
11-4-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AJUSTE FISCAL (URU)
4y d a
57.00
VAGNER LEAL
STUD LA POMME
A CINTRA
9
110
113-151-
127
0
2
CAPEZZANO (USA)
7y d g
57.00
MICKAEL BARZALONA
SULTAN ALI
S BIN GHADAYER
10
117
110-103-
35
0
3
EMBLEM STORM (USA)
4y a a
57.00
WILLIAM BUICK
AL BAYRAQ STABLE
S SEEMAR
5
102
131-
127
0
4
GIFTS OF GOLD (IRE)
6y d g
57.00
LANFRANCO DETTORI
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
3
108
380714-
124
0
5
KIMBEAR (USA)
7y d a
57.00
PATRICK DOBBS
RRR RACING
D WATSON
8
110
442-185-
127
0
6
MARK OF APPROVAL (USA)
7y a g
57.00
RYAN CURATOLO
SAYED HASHISH MRS
M HUSSAIN
6
100
3-33130-
48
0
7
MILITARY LAW (GB)
6y d g
57.00
ANTONIO FRESU
NASIR ASKAR
M AL MHEIRI
2
111
0161-22-
127
0
8
QUIP (USA)
6y d g
57.00
RICHARD MULLEN
RRR RACING
S SEEMAR
7
107
1296-57-
127
0
9
ROMAN ROSSO (ARG)
6y a a
57.00
TADHG O'SHEA
ZAUR BIFOV
S SEEMAR
4
102
146-0-45-
127
0
10
SALUTE THE SOLDIER (GER)
6y d g
57.00
ADRIE DE VRIES
VICTORIOUS
F NASS
1
111
13-1414-
35
0
11
THEGREATCOLLECTION (USA)
7y d g
57.00
PATRICK COSGRAVE
ZAUR SEKREKOV
D WATSON
11
105
485121-
35
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALMORADI (BRZ)
6y a a
57.00
VAGNER LEAL
STUD CRESPI
A CINTRA
5
109
311112-
74
0
2
COULD BE KING (GB)
5y d g
57.00
ANDREA ATZENI
RICHARD BARNES
K CONDON
6
105
481442-
98
0
3
D'BAI (IRE)
7y d g
57.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
8
110
216432-
106
0
4
ENJAZAAT (GB)
6y d g
57.00
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
1
103
52711-6-
49
0
5
GLORIOUS JOURNEY (GB)
6y d g
57.00
WILLIAM BUICK
HH SHEIKHA AL JALILA
C APPLEBY
3
112
139513-
104
0
6
LAND OF LEGENDS (IRE)
5y d g
57.00
LANFRANCO DETTORI
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
2
105
115-220-
127
0
7
MEDAHIM (IRE)
7y d g
57.00
RICHARD MULLEN
SAYED HASHISH
S SEEMAR
10
100
272-022-
48
0
8
SILVER LINE (IRE)
7y k g
57.00
HARRY BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
4
103
5-1530-5-
127
0
9
VELORUM (IRE)
5y d g
57.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
103
2-110-1-
127
0
10
FINAL SONG (IRE)
4y d k
55.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
9
104
476920-
110
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EKHTIYAAR (GB)
7y d g
60.00
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
8
110
295-142-
127
0
2
EQUILATERAL (GB)
6y d g
60.00
LANFRANCO DETTORI
MRS FITRIANI HAY
C HILLS
13
110
229563-
124
0
3
LAZULI (IRE)
4y d g
60.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
9
110
8-21541-
124
0
4
CASPIAN PRINCE (IRE)
12y a g
55.00
CONNOR BEASLEY
STEPHEN LOUCH MICH
M APPLEBY
10
100
107313-
121
0
5
ACCLAIM THE NATION (IRE)
8y d g
53.50
RICHARD MULLEN
THE ATTWATER PARTNER
M ATTWATER
14
97
262216-
107
0
6
FANAAR (IRE)
5y d g
53.50
SAM HITCHCOTT
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
11
97
574350-
48
0
7
KILFRUSH MEMORIES (FR)
5y d g
53.50
CLEMENT LECOEUVRE
SYDNEY VIDAL / FABRI
E CHARPY
12
97
912413-
70
0
8
DREAM TODAY (IRE)
6y d g
53.00
HARRY BENTLEY
SHAMROCK THOROUGHBRE
A MCGUINNESS
3
93
830421-
127
0
9
DRUMMORE (IRE)
6y d a
53.00
RYAN CURATOLO
NATIONAL STABLES
H ALALAWI
1
95
57-0-854-
127
0
10
ESHAASY (GB)
4y d g
53.00
SANDRO PAIVA
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
4
90
0-8157-0
14
0
11
KING RAGNAR (GB)
4y d a
53.00
FABRICE VERON
SH MANA MOHD RASHID
M DE KOCK
15
92
213323-
119
0
12
MUTARAFFA (IRE)
5y d g
53.00
BERNARDO PINHEIRO
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
6
91
716-032-
34
0
13
RIFLESCOPE (IRE)
8y d g
53.00
TADHG O'SHEA
HOT SCOT RACING STAB
S SEEMAR
2
96
000280-
41
0
14
ROUSSEL (IRE)
6y d g
53.00
ELIONE CHAVES
RASHID SUHAIL MAJID
M HUSSAIN
5
95
30003-5-
127
0
15
SPEED CHANCE (IRE)
4y d g
53.00
FERNANDO JARA
IMPERIUM RACING
A BIN HARMASH
7
90
1867-00
7
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TOWA (KY)
5y k k
53.50
RAJIV MARAGH
PVC STABLES LLC AND
ALLEN IWINSKI
1
56
6-75521-
50
0
2
JOST SAYIN (FL)
6y a k
53.50
EMISAEL JARAMILLO
PALM BEACH RACING
CARLOS A. DAVID
2
81
213157-
28
0
3
VITAEMI (KY)
6y d k
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
EMIVITA LLC
RODOLFO GARCIA
3
80
116173-
28
0
4
JABUTICABA (KY)
5y k k
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
GERMANIA FARMS, INC.
JENA M. ANTONUCCI
4
86
514672-
28
0
5
CHARGE ACCOUNT (KY)
4y d k
53.50
LUCA PANICI
KENDALL CONDIE
KENDALL CONDIE
5
79
211348-
28
0
6
QUEENS EMBRACE (KY)
4y d k
54.50
LUIS SAEZ
SPEDALE FAMILY RACIN
DANNY GARGAN
6
83
313751-
47
0
7
GET REWARDED (KY)
5y d k
54.50
PACO LOPEZ
SUMMER FALL RACING G
BRIAN A. LYNCH
7
78
621451-
42
0
8
ZODIAC PRINCESS (KY)
5y a k
54.50
LEONEL REYES
NEW WORLD THOROUGHBR
LAURA CAZARES
8
81
114721-
28
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PROSPECT PROJECT (KY)
4y a g
53.50
MARCOS MENESES
JOSEPH A. ARANGO
LUIS DUCO
1
51
53140-7
20
0
2
EXCALIBUR (FL)
4y d g
53.50
LUIS SAEZ
ARINDEL
JORGE DELGADO
2
63
26153-4
20
0
3
DUCHOSSOIS (KY)
6y a a
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
OCIEL BARRERA
ARMANDO DE LA CERDA
3
78
10-8-875-
124
0
4
MIDNIGHT WHISKEY (NY)
4y a g
53.50
ANGEL S. ARROYO
KEM STABLES
CHERYL WINEBAUGH
4
65
178566-
32
0
5
WARRANT OFFICER (KY)
4y a g
53.50
PACO LOPEZ
LOMAS, ALMA AND ROY
RASHARN CREQUE
5
64
33579-3
20
0
6
RANGER UP (KY)
5y a g
53.50
LUCA PANICI
CHAD JOE
RALPH J. CATANESE
6
78
1223-76
6
0
7
POWER (BRZ)
5y d g
53.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
CHUNCHO BRAVO STABLE
JAVIER E. MORZAN
7
62
53550-6
20
0
8
MIGHTY FAST (KY)
4y a g
53.50
EDGARD J. ZAYAS
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
8
53
261029-
32
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OUR LITTLE JEWEL (FL)
4y a k
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
LIVE OAK PLANTATION
MICHAEL J. TROMBETTA
1
78
853314-
40
0
2
STRIPPING (KY)
4y d k
53.50
TYLER GAFFALIONE
PIERCE, SCOTT W. AND
BRENDAN P. WALSH
2
80
713-
55
0
3
VALLETTA (KY)
4y d k
53.50
LUIS SAEZ
SPEDALE FAMILY RACIN
DANNY GARGAN
3
82
456421-
60
0
4
WICKED MERCURY (KY)
4y d k
53.50
PACO LOPEZ
PANIC STABLE LLC
JANE CIBELLI
4
81
302211-
41
0
5
OMNIA (KY)
4y a k
53.50
JUNIOR ALVARADO
VALENTI RACING STABL
J. KENT SWEEZEY
5
72
42511-5
12
0
6
CAMELLIA GAL (KY)
4y k k
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL J. MAKER
6
68
424211-
28
0
7
GIGGLE FACTORY (KY)
4y k k
53.50
EMISAEL JARAMILLO
ROBERT MASIELLO
THOMAS ALBERTRANI
7
79
847712-
40
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
METAFORA (KY)
3y a d
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
1
42
460-
29
0
2
FAITH'S A BLUEBIRD (FL)
3y d d
53.50
LUCA PANICI
RIVERMONT FARM
KATHERINE RITVO
2
37
9-0
12
0
3
SHAKEM (FL)
3y a d
53.50
LUIS SAEZ
KEITH JOHNSTON
BOBBY S. DIBONA
3
54
89258-3
15
0
4
LIESEL (FL)
3y d d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
ARINDEL
JORGE DELGADO
4
38
28522-4
15
0
5
BABY LION (FL)
3y a d
53.50
VICTOR LEBRON
PETER J. MIRABELLI
TAMARA L. LEVY
5
44
8450-
29
0
6
KETCHIKAN (KY)
3y a d
53.50
ANGEL S. ARROYO
HUCKABAY, JR., JACKI
BRENDAN P. WALSH
6
57
3547-
29
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:38
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GEAR JOCKEY (KY)
4y d a
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
CALUMET FARM
GEORGE R. ARNOLD, II
1
85
335-83-2
20
0
2
HIGH DEFF (FR)
4y d a
53.50
LUIS SAEZ
PETER M. BRANT
LISA L. LEWIS
2
83
33-
127
0
3
KING ANGELO (NY)
4y a a
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
FARONE STABLES LLC
PHILIP M. SERPE
3
76
2-
32
0
4
CAVEAT EMPTOR (KY)
4y d g
53.50
PACO LOPEZ
JOSEPH ALLEN
JAMES J. TONER
4
0
0
0
5
CORE CONVICTION (KY)
4y a g
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
KLARAVICH STABLES, I
CHAD C. BROWN
5
0
0
0
6
MIGHTY TOUGH (KY)
4y a a
53.50
LUCA PANICI
SEA GULL CAPITAL
TIMOTHY A. HILLS
6
81
970-
127
0
7
VOODOO ZIP (KY)
4y d a
53.50
TYLER GAFFALIONE
WEST POINT THOROUGHB
CHRISTOPHE CLEMENT
7
90
32-222-
127
0
8
LIAM'S BOY (NY)
4y k g
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
SEA GULL CAPITAL
TIMOTHY A. HILLS
8
56
94-
127
0
9
ROCHAMBEAU (KY)
5y a a
53.50
EDGARD J. ZAYAS
MANGANARO BLOODSTOCK
CHERIE DEVAUX
9
89
2-32442-
50
0
10
CARMICHAEL (KY)
4y d a
53.50
JOE BRAVO
ST. GEORGE FARM RACI
VICTORIA H. OLIVER
10
77
5-72302-
81
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:09
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROCKING THE BOAT (KY)
7y d a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
TEAM VALOR INTERNATI
DALE L. ROMANS
1
93
94236-2-
127
0
2
GRAN OMERO (VEN)
5y a a
55.50
LEONEL REYES
OMG STABLES, LLC
OSCAR M. GONZALEZ
2
90
736482-
64
0
3
TURN ON THE MAGIC (FL)
4y a g
53.50
TYLER GAFFALIONE
STONEHEDGE LLC
MICHAEL YATES
3
84
8-31642-
29
0
4
PALACE COUP (ON)
4y d g
54.50
JUNIOR ALVARADO
SAM-SON FARM
GAIL COX
4
73
37-1571-
62
0
5
BUSINESS CYCLE (KY)
8y a g
54.50
EDGARD J. ZAYAS
NODA BROTHERS, LLC
JOSE NODA-FERNANDEZ
5
88
742453-
21
0
6
SKYSCANNER (KY)
4y d a
54.50
JULIEN R. LEPAROUX
O G RACING
JEREMIAH O'DWYER
6
78
271574-
29
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIXIELAND DARLING (FL)
3y d d
53.50
PACO LOPEZ
MICHAEL DINI
MICHAEL DINI
1
48
641-
25
0
2
VIKING QUEEN (KY)
3y d d
54.50
LUCA PANICI
HEINZ J. STEINMANN
JOSE A. GALLEGOS
2
63
11-7
19
0
3
HADLEY (KY)
3y d d
53.50
JUNIOR ALVARADO
CJ THOROUGHBREDS
MARK E. CASSE
3
70
815-
34
0
4
I GET IT (MD)
3y d d
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
WE GOT THIS STABLES
RONALD B. SPATZ
4
76
54111-4
19
0
5
COFFEE BUZZ BUZZ (NY)
3y d d
53.50
EDGARD J. ZAYAS
DUBB, MICHAEL AND MA
BRITTANY RUSSELL
5
58
163-
22
0
6
POLISHED GEM (KY)
3y d d
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
BLOCH, RANDALL L., M
IAN R. WILKES
6
59
631-
60
0
7
VIBURNUM (KY)
3y d d
53.50
JOE BRAVO
DEDE MCGEHEE
KELSEY DANNER
7
72
1724-
34
0
8
TERRY'S DREAM (FL)
3y a d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
VERSATILE THOROUGHBR
KATHLEEN O'CONNELL
8
57
3514-
36
0
9
SWEET PEARL (KY)
3y d d
53.50
LUIS SAEZ
LOVE UNLIMITED THORO
BOBBY S. DIBONA
9
78
132-8
19
0
21 Ocak 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Dubai Meydan, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Dubai Meydan at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:05 dubai meydan at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:05 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 21 ocak 2021 perşembe at yarışı bülteni, 21 ocak 2021 at yarışı programı, 21 ocak 2021 tjk yarış programı, 21 ocak 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 21 ocak 2021 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 21 ocak 2021 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, dubai meydan at yarışı bülteni, 21 ocak 2021 dubai meydan at yarışı bülteni, günün dubai meydan at yarışı bülteni, bugün dubai meydan at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 21 ocak 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni