Yarış Başlama Saati: 14:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISTER BOND
6y d a
BIONDETTI (USA)
61.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
MURAT ÖZENÇ
H.ALTUNBAŞ
3
72
830310
22
19
1.12.96
2
OVER CLOUDS
5y d a
OVERANALYZE (USA)
59.50
A.İNCİAP
UĞUR KURTULUŞ
G.ÖZERTÜRK
5
71
8722-27
7
18
1.14.86
3
RIO BLONDIE
6y a k
SUPERTZAR
62.00
H.ÇİZİK
H.VOLKAN YILMAZ
D.SAV
7
70
14273-3
10
16
1.14.02
4
SAETTA
4y d k
KANEKO
58.50
A.SÖZEN
SELMAN ERDEMİRCİ
E.KARAKÖLEOĞLU
1
65
483975
33
14
5
FATİHİN GÜLÜ
4y a k
TALIP HAN (IRE)
56.00
M.K.CEYLANAP
SABAHATTİN YAVUZ
SEB.TOPAL
8
60
3013-53
7
17
1.13.90
6
ENVER
4y d a
TEVEZ
55.00
T.YILDIZ
BARIŞ ÖZDOĞAN
EN.KARATAŞ
2
58
625113
30
19
1.14.57
7
NİĞDE BEYİ
5y a a
EL CORREDOR (USA)
50.00
H.KAPLAN
MURAT ATEŞ
GÜRCAN TURAN
6
46
436-699
22
13
1.13.72
8
ATIBA
5y d a
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
C.TEPEAP
ERKAN YILDIRIM
D.ÇELİK
4
41
71842-3
10
16
1.13.19
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CİVANPEHLİVANI
4y k a
TAMERİNOĞLU
61.00
H.YOLAÇICI
ADİL KÖSEOĞLU
G.ÖZERTÜRK
2
39
834521
22
20
2
KAANBERK
4y a a
GÜRGÖKÇE
61.00
C.KARADEMİR
M.ZİYA ADALAR
H.ÇALIŞKAN
3
42
70389-7
9
12
3
SON GOBAK
4y k a
GOBAKBEY
60.00
M.ÖZDEMİR
HALİL KARAKEÇİ
R.DURUKAN
1
30
44722-1
15
20
4
BENÜSENE
4y a a
GÜNDÜZHAN
56.00
T.KERESTECİ
OZAN TANİYİT
At Sahibi
5
34
1906-65
7
15
2.19.76
5
MERVE PRENSES
4y a k
ÖZHABER
56.00
A.İNCİ
RECEP KETME
R.ÖZŞAHİN
4
36
50331-6
9
19
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GADDARA
7y a a
CUVEE (USA)
56.00
A.SÖZEN
MURAT ATEŞ
GÜRCAN TURAN
3
79
14421-3
9
19
2.02.40
2
SİDELİ
9y d a
YONAGUSKA (USA)
56.00
A.KURŞUN
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
2
87
1516-41
7
20
2.00.28
3
TLOS
6y d a
ZANJERO (USA)
52.00
G.ÖZÇELİKAP
İSMAİL HAKKI BULUT
G.ÖZERTÜRK
4
77
0113-28
7
17
2.02.84
4
CHIRON KEEN
4y d a
MARCAVELLY (USA)
54.00
V.KAPLAN
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
1
8
90000
23
15
5
EXTRAVAGANT
4y a a
LION HEART (USA)
55.00
Ö.YILDIRIM
NAFİZ ÇELİK
MUH.ÇELİK
5
70
11339-6
11
16
2.04.99
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ES ROBERO
3y d e
KANEKO
55.00
H.ÇİZİK
SELAHATTİN ÇİZİK
R.DURUKAN
3
43
433-531
7
20
2
MAN OF STEEL
3y d e
GENERAL QUARTERS (USA)
52.00
C.TEPEAP
SELAHATTİN ÇİZİK
R.DURUKAN
5
30
3661-54
7
18
3
SEA BREEZE
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
54.00
A.SÖZEN
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
2
73
156124
39
18
1.27.39
4
VALOR
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
54.00
B.AVERBAK
SELAHATTİN ÇİZİK
R.DURUKAN
1
35
583-522
7
19
1.29.84
5
YELLOW CANDY
3y a d
RAMPOLDI
56.00
M.K.CEYLANAP
ŞEFİK ÇELİK
HÜS.KARABULUT
4
11
80-8
7
17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASLANSOYLU
5y k a
TURBO
59.00
A.SÖZEN
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
2
91
24426-1
14
20
1.36.14
2
BABAARİF
6y a a
KAIZBERT (RU)
59.00
H.ÇİZİK
ŞAHİN ULUÇ
ALİ BOZKURT
3
100
4176-22
14
19
1.36.27
3
TOROSDAĞI
8y a a
KAIZBERT (RU)
59.00
T.YILDIZ
METE ÇELİK
S.ÖNDER
1
102
8252-11
9
20
1.34.52
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRAVE GLADIATOR
3y a e
BOSPORUS (IRE)
58.00
Ö.YILDIRIM
HAKAN SANER
MUH.ÇELİK
2
36
42522-2
17
19
1.35.83
2
FINAL CUT
3y d e
SCARFACE
55.00
F.ARSLANAP
AHMET NÜVİT YEĞİN
SEB.TOPAL
6
12
97-7
6
17
3
FITTY BALDY
3y a e
APPROVE (IRE)
54.00
A.İNCİAP
GIYASETTİN ŞEN
F.İÇSEL
11
14
806686
23
13
4
KING IS BACK
3y d e
MALİ
58.00
F.YÜKSEL
ALİ CAN YAMANER
F.GEZİCİ
3
29
8744-2
14
15
1.37.63
5
KOCAMAN BABA
3y a e
BANKNOTE (GB)
54.00
C.KARADEMİRAP
CAHİT KOCAMAN
SEB.TOPAL
10
15
560675
32
13
1.41.62
6
LION EMPIRE
3y a e
LION HEART (USA)
58.00
A.KURŞUN
ÖZCAN KARA
E.EREN
5
33
433443
26
17
7
PİRSUS
3y d e
HAKKAR
54.00
G.ÖZÇELİKAP
HAMİT EMEKTAR
SEB.TOPAL
1
18
789904
32
13
1.53.71
8
SUMMER BOY
3y d e
SUMMER FRONT (USA)
58.00
A.SÖZEN
YİĞİT KILIÇÇI
E.USLU
8
0
37
26
18
9
TANGOS
3y d e
AYDEMİRHAN
58.00
İ.H.KETME
İSMAİL YÜKSEL
M.ATAL
4
19
74-5
9
17
10
CANO CANO
3y d d
KANEKO
56.00
OĞUZ EREN
MUHAMMET HOCAOĞULLARI
Y.KARAKÜÇÜK
7
29
86023-5
9
12
1.38.02
11
MERI GOLD
3y d d
YONAGUSKA (USA)
56.00
V.KAPLAN
GÖRKEM GEDİKOĞLU
N.YILDIRIM
9
19
8007-54
8
13
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MR MAC
7y d a
61.50
HOLLIE DOYLE
P C F RACING LTD
S HODGSON
6
57
541336-
40
0
2
CHIAVARI (IRE)
7y d k
61.50
R HAVLIN
DAVE ARTHUR W B B
ALEXANDRA DUNN
10
57
5-54575-
44
0
3
HUNTERS STEP
5y d g
60.50
G BASS
MR JAMES ROUND
MISS G KELLEWAY
1
55
18477-2
18
0
4
AL VERDE
4y a g
60.00
T GREATREX
LARKHILLS SHAW RAC
ALI STRONGE
3
54
548-0-6
20
0
5
WAQAAS
7y d g
60.00
ISOBEL FRANCIS
THE GOODRACING PARTN
M USHER
2
54
097032-
23
0
6
SIX TIL TWELVE (IRE)
5y d g
59.50
W CARSON
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
4
53
33876-3
18
0
7
HARLEQUIN
4y d g
59.00
K O'NEILL
MR RICHARD L PAGE
L DACE
9
52
67-087-0
20
0
8
PEARL SPECTRE (USA)
10y a g
57.00
GRACE MCENTEE
MRS REBECCA MCENTEE
P MCENTEE
8
47
95620-9
19
0
9
HEADLEY GEORGE (IRE)
4y d g
56.50
C SHEPHERD
MR M CONVEY
S DOW
7
45
0066-
69
0
10
CHICA DEL DIA
4y d k
56.50
GEORGE ROOKE
MR ROBERT MOSS
S DOW
5
43
97805-6
18
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAMILLIUS
8y d g
61.00
S W KELLY
THE MAMILLIUS PARTNE
G BAKER
4
76
47081-1
13
0
2
FRED
4y a g
61.00
F NORTON
THE BURKE FAMILY
M JOHNSTON
1
76
02847-7
15
0
3
ICONIC KNIGHT (IRE)
6y d g
60.50
HOLLIE DOYLE
JOHN MOORHOUSE PAR
ED WALKER
5
75
23201-5
13
0
4
INEVITABLE OUTCOME (IRE)
4y d k
60.00
ROSSA RYAN
DAVİD LOWE
DAVİD LOUGHNANE
3
74
24941-2
18
0
5
KINDLY
8y d k
58.50
ELLIE MACKENZIE
MRS A L HEAYNS
R BRISLAND
6
71
08546-6
13
0
6
HARBOUR STORM
6y a g
57.00
K O'NEILL
MR C HARDING
R BRISLAND
2
67
58-15-60-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MUNIFICENT
3y d g
60.50
C FALLON
MR C SHIACOLAS SOT
P & O COLE
9
65
765-
53
0
2
PROFESSOR GALANT
3y d d
60.00
G BASS
MR MİCHAEL WOLKİND
MİSS G KELLEWAY
2
64
34225-2
14
0
3
SPLIT ELEVENS
3y d g
60.00
D PROBERT
MR DAVE JAMES
J BUTLER
6
64
787315-
32
0
4
PANORAMIC
3y a d
59.00
C SHEPHERD
MR SAEED MANANA
J TATE
11
62
8568-
49
0
5
BUNGLEDUPINBLUE (IRE)
3y d d
59.00
LAURA PEARSON
MR Q KHAN
H EVANS
10
62
044256-
26
0
6
MISS FERNANDA (IRE)
3y d d
58.50
L EDMUNDS
MR M M FOULGER
JESSİCA MACEY
5
61
931590-
58
0
7
EASY TO DREAM
3y d d
57.50
R HAVLİN
ONE MORE MOMENT OF M
C HİLLS
7
58
589-
126
0
8
NURSE FLORENCE (IRE)
3y k d
56.50
S W KELLY
THE 10 FOR 10 PARTNE
J OSBORNE
1
56
34607-3
17
0
9
VELOCISTAR (IRE)
3y d d
56.50
JOSEPHİNE GORDON
SLEEVE IT LTD
STEPH HOLLİNSHEAD
8
56
321631-
24
0
10
SPARK FURY
3y d d
55.50
HOLLİE DOYLE
BOADİCEA BLOODSTOCK
ARCHİE WATSON
4
54
2066-6
16
0
11
HUNDON
3y d e
55.00
W CARSON
STAPLEFORD RACİNG HO
R BRİSLAND
3
53
696-8
17
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABERAMA GOLD
4y d a
60.50
S GRAY
EVAN M SUTHERLAND
K DALGLEİSH
5
103
51211-5
16
0
2
ABOVE (FR)
4y d a
59.00
C FALLON
QATAR RACİNG LİMİTED
ARCHİE WATSON
3
100
36-022-3
16
0
3
BRIAN THE SNAIL (IRE)
7y k g
58.00
T HAMILTON
DR MARWAN KOUKASH
R FAHEY
4
98
50112-4
16
0
4
STREAMLINE
4y d a
57.50
A KİRBY
MAİNLİNE RACİNG
C COX
2
97
1131-6
16
0
5
FIZZY FEET (IRE)
5y d k
56.50
ROSSA RYAN
DAVİD LOWE
DAVİD LOUGHNANE
1
94
148026-
27
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PASSIONAL
4y d k
62.00
ROSSA RYAN
MR J W PARRY AND MRS
S C WILLIAMS
5
66
4321-11
17
0
2
BUY ME BACK
4y d k
60.50
D PROBERT
MR BEN PARİSH
M LOUGHNANE
4
63
798773-
22
0
3
INDIAN PURSUIT (IRE)
8y d g
60.00
A KIRBY
JJ QUINN RACING LTD
J J QUINN
1
62
521417-
22
0
4
MOVEONUP (IRE)
5y k g
60.00
G BASS
MR BRIAN C OAKLEY
MISS G KELLEWAY
3
62
15790-8
15
0
5
BIG TIME MAYBE (IRE)
6y d g
57.50
R CLUTTERBUCK
LAMPRELL ROOFING LTD
M ATTWATER
8
57
50088-5
20
0
6
COMEATCHOO (IRE)
4y d g
57.50
GRACE MCENTEE
MISS ROSIE MCENTEE
P MCENTEE
9
57
5324-43
16
0
7
KING ROBERT
8y d g
57.50
H TURNER
J A CHALLEN H WALL
C WALLIS
2
57
40806-5
10
0
8
SHANI
4y d k
56.00
LAURA PEARSON
CHİNA RACİNG CLUB
J BRİDGER
6
53
4-46327-
116
0
9
MERCERS
7y d k
52.50
GEORGE ROOKE
HOMEWOODGATE RACİNG
P BUTLER
7
46
25907-2
17
0
10
STARCHANT
5y d k
52.50
HOLLİE DOYLE
DOUBLE-R-RACİNG COM
J BRİDGER
10
45
48886-5
17
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OSLO
4y d g
61.50
A KIRBY
MR NIC BRERETON
M APPLEBY
1
85
24412-2
13
0
2
TORO DORADO
5y d g
61.00
C SHEPHERD
R FODEN, M MITCHELL
E DUNLOP
4
83
351227-
59
0
3
RITCHIE VALENS (IRE)
5y a g
60.50
LAURA PEARSON
DR O RANGABASHYAM
TOM CLOVER
3
82
7-13635-
57
0
4
YUFTEN
10y d g
59.50
K O'NEILL
WORK HARD PLAY HARD
L MCJANNET
8
80
72955-8
15
0
5
SANS LOGIQUE
4y d g
59.00
C FALLON
MR W FREWEN
D PIPE
10
80
2-5612-
127
0
6
ARIJ (IRE)
4y d g
59.00
HOLLIE DOYLE
MR SULTAN ALI
S & E CRISFORD
7
85
32514-2
8
0
7
YANKEE STADIUM (IRE)
4y d g
59.00
D PROBERT
THE HOME RUN PARTNER
G SCOTT
2
80
3-6463-
93
0
8
SOCIETY RED
7y a g
58.50
T HAMILTON
MR M J MACLEOD
R FAHEY
6
78
810642-
38
0
9
RANCO (IRE)
4y d a
58.00
ROSSA RYAN
MR M LAMBERT
D PIPE
9
78
274411-
127
0
10
AJAX TAVERN
4y d g
58.00
GEORGE ROOKE
SAVIDGE, ROBERTS, WH
M SCUDAMORE
5
78
636453-
92
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CLAY
3y d e
59.50
K O'NEİLL
NAT ROTHSCHİLD
R HANNON
4
77
63-
127
0
2
DUKE OF VERONA (IRE)
3y a e
59.50
D PROBERT
MR R C C VİLLERS
W JARVİS
1
0
0
0
3
LIVERPOOL KNIGHT
3y d e
59.50
HOLLİE DOYLE
MR IMAD ALSAGAR
J GOSDEN
3
0
6
15
0
4
PRIDE OF ENGLAND
3y d g
59.50
A KIRBY
D B CLARK A R BENT
C COX
8
0
3-
65
0
5
SILVER MELODY (IRE)
3y d e
59.50
ROSSA RYAN
LORD VİNCENT CALDWEL
R HANNON
7
0
0
0
6
VALPARAISO
3y d e
59.50
M DWYER
HALCYON THOROUGHBRED
M TREGONİNG
5
0
0-
37
0
7
WANTAGE (IRE)
3y d e
59.50
C FALLON
MR C S NORMAN THE
P & O COLE
2
0
0
0
8
ACT NATURALLY
3y d d
57.50
R HAVLIN
GUNTHER STABLES NE
S & E CRISFORD
6
0
0
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASSERT DOMINANCE (KY)
3y a e
53.50
EDGARD J. ZAYAS
GREG HALL
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
1
0
0
0
2
PARTY OF NO (FL)
3y a g
53.50
EDGAR S. PRADO
JOEL W. SAINER
J. DAVID BRADDY
2
55
54335-8
19
0
3
NO DRAMA (FL)
3y a g
53.50
CARLOS D. LUGO
SANTA CRUZ RANCH, IN
JUAN P. RIZO
3
0
0
0
4
THIRSTY'S PRIDE (FL)
3y a g
53.50
ANGEL S. ARROYO
GALLOSTABLES
JENA M. ANTONUCCI
4
38
4538-
83
0
5
OPTIMISTIC VALOR (KY)
3y a g
53.50
EMISAEL JARAMILLO
WAYNE SPALDING
MICHAEL A. TOMLINSON
5
31
6-
54
0
6
DUEL FUEL (KY)
3y d g
53.50
PACO LOPEZ
CLAP EMBROIDERY
CARLOS LUIS PEREZ
6
45
755-0
19
0
7
YOUNG FLINT (FL)
3y d e
53.50
TYLER GAFFALIONE
RALPH E. NICKS
RALPH E. NICKS
7
57
686-
30
0
8
NAVAJO CREED (KY)
3y a g
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
PARKLAND THOROUGHBRE
FERNANDO ABREU
8
40
53597-3
20
0
9
CAN'T BE BROKEN (FL)
3y d g
53.50
JESUS M. RIOS
CHRIS SCHOELLER
JOSEPH C. CATANESE, III
9
25
00-8
16
0
10
DREAMING THOUSAND (KY)
3y d g
53.50
LUCA PANICI
PRORACING STABLE, LL
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
10
42
223376-
42
0
11
PULL A FREDDIE (FL)
3y d g
53.50
LEONEL REYES
305 SOLUTIONS, INC.
RAMON MINGUET
11
43
5-
14
0
12
PUGIN (FL)
3y a g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
MAGIC STABLE, LLC
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
12
59
44522-2
16
0
13
UNCAPTURED PULSE (FL)
3y a e
53.50
ANGEL S. ARROYO
AURICCHIO AND JACOBS
RICKO MARAGH
13
41
7-9
16
0
14
JIMBO (KY)
3y a g
53.50
CARLOS D. LUGO
PHILIP DICOSMO
FRANK RUSSO
14
29
8-0
9
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SKYE SNOW (KY)
4y d k
54.50
LUIS SAEZ
CIRCLE B RACING
BRAD H. COX
1
75
216319-
33
0
2
MONEY NEVER SLEEPS (KY)
4y a k
54.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA M. POMPAY
2
77
813132-
127
0
3
MAGICGIRL (KY)
4y d k
54.50
RAJIV MARAGH
JOHN GROSSI'S RACING
WILLIAM DOWNING
3
56
372551-
35
0
4
MONEY FACTOR (KY)
7y k k
54.50
JESUS M. RIOS
VANN BRAN EQUINE, IN
JOSEPH C. CATANESE, III
4
70
52256-6
15
0
5
SENSE A MILLION (KY)
4y d k
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
ANITA RACING STABLE
ALFREDO VELAZQUEZ
5
71
44123-3
8
0
6
OUR FANTASY (FL)
4y d k
54.50
LUCA PANICI
STEIN RACING, LLC
KATHLEEN O'CONNELL
6
70
716718-
51
0
7
ANTIGONE (KY)
4y a k
54.50
EDGARD J. ZAYAS
VICENTE STELLA STABL
JUAN CARLOS AVILA
7
78
0-13341-
23
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WATER WIZARD (FL)
4y a k
53.50
JUNIOR ALVARADO
ANGEL M. MEDINA
ANGEL M. MEDINA
1
41
644768-
33
0
2
ISLAND VIBE (FL)
4y a k
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
BEST A LUCK FARM LLC
RONALD B. SPATZ
2
0
0
0
3
TRINNI GIRLS (NY)
5y a k
53.50
VICTOR LEBRON
LISA'S RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
3
42
550-
37
0
4
EMPEROR'S SONG (CA)
4y d k
53.50
CARLOS D. LUGO
HEINZ J. STEINMANN
JOSE A. GALLEGOS
4
40
8625-4-4
21
0
5
THEYCALLMEPRINCESS (FL)
5y d k
53.50
PACO LOPEZ
MOSSAROSA
EDWIN T. BROOME
5
26
3-9-
33
0
6
ADDI (KY)
4y a k
53.50
LUCA PANICI
SUSAN MONTANYE, REEV
KATHERINE RITVO
6
56
54635-
33
0
7
TWIRLING DERVISH (KY)
4y d k
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
ASHBROOK FARM
GEORGE R. ARNOLD, II
7
65
449-
27
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRST HOMESTEAD (FL)
4y a g
53.50
ANGEL S. ARROYO
MONSTER RACING STABL
JOSE H. DELGADO
1
66
104-2
20
0
2
EL ZEUS (FL)
6y a g
53.50
CARLOS D. LUGO
LOOKIN OVERUS INC.
BENNY C. CADAHIA
2
69
64625-2
21
0
3
YES FOR LESS (FL)
4y a g
53.50
LUIS SAEZ
OUR SUGAR BEAR STABL
FERNANDO ABREU
3
67
75224-4
20
0
4
I GOT A SECRET (KY)
4y d g
53.50
TYLER GAFFALIONE
R. A. HILL STABLE
GEORGE WEAVER
4
69
31-
35
0
5
BARBIE'S KING (KY)
5y d g
53.50
EDGAR S. PRADO
EDWIN T. BROOME
EDWIN T. BROOME
5
64
368899-
49
0
6
CHILL HAZE (KY)
4y a g
53.50
LEONEL REYES
EAC RACING STABLE, L
ENRIQUE AMADO
6
59
42217-6
20
0
7
THE REIGN MAN (ON)
4y a g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
MICHAEL P. DE PAULO
MICHAEL P. DE PAULO
7
71
33325-3
20
0
8
PRICEY VICTORY (KY)
4y d g
53.50
JESUS M. RIOS
PEDRO J. SOBARZO AND
PEDRO J. SOBARZO
8
53
02447-7
20
0
9
HARPER GO LUCKY (KY)
4y d g
53.50
PACO LOPEZ
THERE'S A CHANCE STA
JOSEPH F. ORSENO
9
72
822352-
33
0
10
CAPTAIN DUKE (KY)
4y a g
53.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
TIM W. ROSIN
KATHY P. MONGEON
10
73
22370-5
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:38
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REAL DOOZIE (FL)
4y d k
53.50
EMISAEL JARAMILLO
HAULIN OATS RACING S
DAVID FAWKES
1
77
281763-
26
0
2
PASSION PLUS (FL)
6y k k
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
MAD DOG RACING STABL
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
2
83
531266-
41
0
3
DANCE TILL DAWN (FL)
5y d k
53.50
LUIS SAEZ
WELLSPRING STABLES
PHILIP M. SERPE
3
78
711326-
64
0
4
DIXIE PRINCESS (KY)
6y a k
53.50
JESUS M. RIOS
CHUNCHO BRAVO STABLE
JAVIER E. MORZAN
4
61
75077-7
16
0
5
ISADORABLE AIDA (KY)
5y d k
54.50
EDGARD J. ZAYAS
DE LA CERDA RACING S
ARMANDO DE LA CERDA
5
81
400119-
48
0
6
AGUAS COLORADAS (KY)
5y a k
53.50
LEONEL REYES
NEW WORLD THOROUGHBR
LAURA CAZARES
6
77
864216-
26
0
7
FANTASTIC KINGDOM (KY)
5y d k
53.50
MARCOS MENESES
R W STABLE CORP
LUIS DUCO
7
75
414820-
26
0
8
MISS JEN (NY)
6y k k
53.50
PACO LOPEZ
PTJ STABLE, INC.
LUIS CARVAJAL, JR.
8
78
350715-
29
0
9
FEATURE CREATURE (KY)
5y a k
53.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
BRUNO SCHICKEDANZ
SANDRA MATIER
9
80
525122-
26
0
10
GENERIC MARK (FL)
5y a k
53.50
EDGAR S. PRADO
SMART ANGLE LLP
PAUL KOPAJ
10
79
181641-
124
0
11
YAKO (KY)
5y k k
53.50
JUNIOR ALVARADO
MAGIC STABLES LLC
ANTONIO SANO
11
76
261469-
26
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:09
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NO COMMISSION (FL)
3y a g
55.50
TYLER GAFFALIONE
RICHARD SCIBELLI
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
1
74
2-
30
0
2
GOLDEN TONE (FL)
3y d e
55.50
JUNIOR ALVARADO
PANIC STABLE LLC
JANE CIBELLI
2
0
0
0
3
R KING KONG (FL)
3y d e
55.50
EDGARD J. ZAYAS
AVERILL RACING LLC,
GEORGINA BAXTER
3
0
0
0
4
CURVE (KY)
3y a g
55.50
ANGEL S. ARROYO
CHARLES GALLI
KELSEY DANNER
4
0
0
0
5
WEIGHT OF GLORY (KY)
3y a e
55.50
LUIS SAEZ
SILVER TRAIL STABLES
GUADALUPE PRECIADO
5
45
834-
23
0
6
COMPASS CAY (KY)
3y a g
53.50
CARLOS D. LUGO
LUIS QUERCIA
ERNESTO OCHOA
6
15
88-
41
0
7
MIDNIGHT TEQUILA (KY)
3y d g
53.50
LEONEL REYES
MADEL CONSUELO GONZA
BRIAN R. LUSK
7
67
04334-3
19
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LOOKIN AT ROSES (KY)
5y d g
53.50
ROBBY ALBARADO
TRAVIN STABLES
GUADALUPE PRECIADO
1
98
45113-4
16
0
2
DANVILLE (KY)
4y d g
53.50
ANGEL S. ARROYO
KENNETH E. FISHBEIN
CHERYL WINEBAUGH
2
83
714331-
23
0
3
ROCKET JOE COPPER (IA)
8y a g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
JERALD THOMAS GREVE
KATHLEEN O'CONNELL
3
91
221916-
26
0
4
ZIPPY (LA)
6y d g
53.50
LUCA PANICI
NICHOLAS CAMMARANO,
GUADALUPE PRECIADO
4
86
611509-
26
0
5
HIGH NOON RIDER (KY)
9y d g
54.50
EDGARD J. ZAYAS
GENSTAR THOROUGHBRED
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
5
92
133210-
27
0
6
GOOD OLD BOY (NY)
6y a g
53.50
TYLER GAFFALIONE
WILLIAM J. BUTLER
MICHAEL J. MAKER
6
90
2-1313-4
20
0
7
MID DAY IMAGE (NY)
5y a a
54.50
EDGAR S. PRADO
PATRICIA A. GENERAZI
LUIS CARVAJAL, JR.
7
87
511531-
26
0
8
YAMATO (KY)
4y d g
54.50
LUIS SAEZ
RECEP AVŞAR
MURAT SANCAL
8
86
891341-
36
0
9
BELGRANO (KY)
7y d g
53.50
VICTOR LEBRON
PEACE SIGN STABLES
FRANK RUSSO
9
95
412174-
26
0
10
MY POINT EXACTLY (FL)
9y k g
53.50
PACO LOPEZ
MICHELE SARGENT, AND
CARLOS A. DAVID
10
93
531222-
30
0
22 Ocak 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Lingfield, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:30 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:05 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 22 ocak 2021 cuma at yarışı bülteni, 22 ocak 2021 at yarışı programı, 22 ocak 2021 tjk yarış programı, 22 ocak 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 22 ocak 2021 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 22 ocak 2021 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 22 ocak 2021 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 22 ocak 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni