Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAFNUR
4y d k
EL CORREDOR (USA)
60.00
M.B.ÖNCELAP
ELİF KAYA
A.ATAŞ
7
80
3364-40
6
15
1.29.61
2
PARAMPARÇA
5y a g
REY DE CAFE (USA)
58.50
B.M.MIRIKAP
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
2
75
31110-4
18
18
1.28.29
3
BAVO BRAO
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
59.00
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
S.ŞAHYAZICI
4
72
52541-3
18
19
1.28.08
4
YOU NEVER KNOW
4y d a
GRAYDAR (USA)
56.50
HAKAN YILDIZ
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
1
67
723537
28
13
1.27.99
5
SILVER WOLF
4y d a
LUXOR
56.00
M.ÇİÇEK
ALİ GÜMÜŞ
B.TOPCU
5
66
142237
88
17
1.32.68
6
BUZZER BEATER
4y a a
WIN RIVER WIN (USA)
55.50
MER.ÇELİK
ERKUL ÖCAL
O.TAŞDEMİR
8
65
71864-7
18
16
1.25.11
7
ANGELETTA
4y d k
KANEKO
54.50
N.AVCİ
ADNAN MAZICI
F.ÇELTİK
6
63
62116-4
15
18
1.25.41
8
AKARCA KHAN
5y d a
AFTER MARKET (USA)
53.50
A.OLUK
TURGAY AKARCA
M.YAPAROĞLU
3
59
00303-1
14
20
1.27.80
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REALİST
4y k k
SONALP
57.00
M.M.BİLGİNAP
MEHMET SIDDIK OKAN
MEH.KAYA
1
43
16142-7
13
17
2
ASLA PESETME
4y d k
SARRAF
54.00
H.GÜNAP
ALİ GALİP MERCAN
MUR.AKSOY
4
37
74215-1
13
20
3
ATEŞADASI
4y a k
ATEŞTOPU
54.00
B.M.MIRIKAP
MÜNEVVER AKAR
C.AYDOĞAN
8
33
30200-2
11
17
4
KARADUTUM
4y a k
SARRAF
58.00
MER.ÇELİK
NADİR ÇETİNER
T.TEMİZER
6
35
731309
27
17
5
ORKİ
4y a k
SARUHANAĞA
58.00
Ç.OK
ORHAN KİBAR
H.TOP
2
34
2008-54
7
11
6
SELİNİKA
4y d k
SARRAF
58.00
S.ÖZEN
YAŞAR GÖLBAŞ
SEYİT GÖKÇE
7
37
03051-3
13
19
7
ALSİNEM
4y a k
ALGANBEY
56.00
H.ŞİMŞEK
MELİH TEMEL
B.ÇAKUS
5
35
7413-82
13
17
2.29.14
8
ARUZTAY
4y a k
SONALP
56.00
M.ÇİÇEK
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
3
32
61862-5
13
16
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEMİRHASAN
4y k a
BERKSOY
60.00
Ç.OK
DİDEM ARTIK TUTAŞER
MEH.KAYA
7
57
213328
59
16
1.40.81
2
HASKARACA
4y k a
CİHANSER
58.50
GÖKH.GÖKÇE
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
3
54
211322
23
19
1.38.33
3
ESMERGÖZ
4y k k
YAŞARCIK
52.00
B.M.MIRIKAP
MEHMET ALTIN
MEH.KAYA
6
42
56243-6
11
14
1.37.58
4
GÜÇLÜKAYA
4y d a
REMO (AUT)
51.50
M.M.BİLGİNAP
ELİF KAYA
A.ATAŞ
5
40
24-4113
4
19
1.41.57
5
KAYALARLI
4y k a
GÜNTAY
50.00
A.C.DAĞDEVİREN
BARIŞ ERDUMAN
SEYİT GÖKÇE
1
33
53665-5
6
10
1.39.43
6
KÜHEYLANIM
4y a a
ÇAVUŞOĞLU
50.00
Y.ARPAAP
RECEP İNCESU
M.KARACA
2
31
7017-78
6
17
1.48.77
7
SARI HANDAN
4y d k
ÖZHABER
50.00
A.OLUK
DUYGU FATURA
R.ALTUNBAŞ
4
30
51089-7
11
16
1.45.14
8
ESİLA
4y k k
HABERKAN
50.00
D.PALAUR
İDRİS TANYILDIZ
T.ALTINOVA
8
27
6796-64
13
12
1.42.67
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇALTEPE
5y a a
AYABAKAN
57.00
G.KOCAKAYA
CÜNEYT YILDIZHAN
M.AKBULUT
1
107
62221-4
14
20
2.14.51
2
EGENİN ASLANI
5y a a
KAIZBERT (RU)
57.00
MER.ÇELİK
UFUK KARAN
O.TAŞDEMİR
4
72
11132-3
14
17
2.15.98
3
ERTEMİZ
7y d a
DEMİRKAZIK
57.00
M.ÇİÇEK
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
2
100
72695-2
14
20
2.15.52
4
KIZILHAN
8y a a
SABURAY
57.00
S.ÖZEN
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
5
90
99086-3
20
10
2.13.39
5
ROMEO
6y d a
OYMAKBEYİ
57.00
K.TOKAÇOĞLU
FUNDA PAMUK
HAL.KAYA
3
98
17132-2
18
19
2.13.15
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LOLİŞ
3y k d
ADONİSE
60.00
GÖKH.GÖKÇE
ERGÜN OKYAR
MEH.KAYA
2
44
133447
26
16
2
SİN
3y d d
BANKNOTE (GB)
59.00
S.ÖZEN
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
4
42
363620
34
14
1.46.18
3
WALTZ GOES ON
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
56.00
H.ŞİMŞEK
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
5
36
6674-32
11
14
1.43.90
4
LADY SACRIFICE
3y a d
CUVEE (USA)
55.50
N.AVCİ
PELİN KAPOĞLU
M.S.TAŞBEK
1
35
371-5
20
19
5
BEST MASTER
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
54.50
MER.ÇELİK
CAN KALAY
K.KÖYLÜ
6
33
4531-5
21
19
1.45.10
6
BERZİ
3y d d
SPITFIRE
51.50
D.PALAUR
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
3
27
00892-7
7
14
1.50.64
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOYOUN HEARTED
6y d a
LION HEART (USA)
60.00
A.C.DAĞDEVİREN
YILDIRIM GELGİN
S.GÖKDEMİR
7
88
31538-2
18
16
1.41.20
2
ILDIR BEYI (IRE)
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
GÖKH.GÖKÇE
DENİZ KURTEL
K.DURSUN
8
87
733420
75
20
1.45.13
3
GO FOR THE AFTER
4y d a
AFTER MARKET (USA)
58.00
F.YÜKSEL
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
3
32
57907-2
11
13
1.46.50
4
MY ROYAL SUN
7y a a
ROYAL ABJAR (USA)
57.00
H.ŞİMŞEK
MUSTAFA YURTERİ
H.ERDİK
6
97
4653-10
11
19
1.39.87
5
WAIT FOR IT
6y d a
EAGLE EYED (USA)
53.00
B.M.MIRIKAP
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
5
80
32534-2
20
16
1.40.74
6
KUPALIM
6y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
56.00
A.OKAN PAZARAP
ONUR TÜRKER
M.ÖZGÜL
9
55
866384
27
11
7
HASANEFE
4y d a
HAKEEM (USA)
54.00
A.OLUK
HÜSEYİN AKARSU
T.TEMİZER
4
45
148088
94
15
8
KOÇULAŞ
4y d a
PRESSING (IRE)
53.00
ALP.OLUKAP
KEREM BAŞKOÇ
C.ŞAMLI
2
49
914135
127
18
1.45.23
9
KRAL AYDEMİR
4y d a
AKINDAYIM (IRE)
54.00
D.PALAUR
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
1
22
36-8
20
17
1.50.03
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BERK OĞLU
4y a a
UÇANBEY
54.00
M.E.DOĞANAP
COŞKUN ŞİMŞEK
A.İŞIK
10
17
69430-8
14
12
2
FIRTINAKASIM
4y a a
ODİNHAN
58.00
N.ALTIN
REŞİT TUMBUL
A.TOPRAK
1
33
24262-6
14
17
3
HAYAT OĞLU
4y k a
KABAHAYDAR AĞASI
58.00
M.DOĞAN
İSMAİL ŞEŞEN
A.TOPRAK
5
19
87723-7
14
9
2.06.73
4
HİLAL AĞA
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
İ.AKYAVUZ
HACİ DİNÇER
V.ÇİZİK
9
6
75-7
14
17
5
KÜÇÜK BİŞAR
4y a a
ATAKANKAYA
54.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET ÇELİK
V.ÖNDER
11
27
32232-2
14
19
6
OĞLUMBARIŞ
4y k a
SANCAKBEYİ
58.00
F.YARDIMCI
M.FATİH ÖZKAN
EY.YARDIMCI
6
6
08609-6
14
13
7
BARIŞ OLSUN
4y k k
DEHA
56.00
E.KILIK
BURAK SÖKMEZ
A.İŞIK
4
22
59320-4
10
14
8
BİLGİÇKIZI
4y a k
KARADENİZ
52.00
E.ÇANKAYAAP
MUSTAFA ALAK
A.TOPRAK
7
0
7-0
10
18
9
ERCE HATUN
4y a k
SARRAF
53.00
C.TEPEAP
HAŞİM TINAS
M.KARALI
3
11
59530-9
10
6
2.09.53
10
MERVENİN KIZI
4y k k
TOŞUR
52.00
Y.CENGİZAP
FATMA KAN
At Sahibi Vekili İzzet KAN
8
13
03060-7
10
10
11
SERİNSU
4y k k
UÇANBEY
55.00
B.SARIDALAP
EYYÜP ARTUN
M.KILINÇ
2
0
0
10
19
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROJHAT KIZI
7y k k
GOBAKBEY
61.00
F.FELHANAP
AHMET ÇELİK
V.ÖNDER
2
53
1420-56
7
15
2.00.78
2
AYŞEROSE
7y a k
ÇAPKANCAŞ
62.00
F.YARDIMCI
M.ALİ ÖZKAN
EY.YARDIMCI
4
51
13751-3
7
19
2.08.54
3
BİNDALINGÜLÜ
8y a k
GOBAKBEY
60.00
M.P.DEMİRAP
ALİ GÖZKEMAL
Ö.YALÇIN
1
49
11014-4
7
18
2.02.13
4
GÖRGÜNCAN
8y k k
GÜNTAY
61.00
N.ALTIN
M.EMİN ALAK
A.TOPRAK
3
49
340-502
7
7
2.02.49
5
UĞURGÜLÜ
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.00
B.BEKTAŞAP
İSMAİL SANCAR
A.İŞIK
6
39
73151-3
7
19
2.13.65
6
ANAKUCAĞI
5y a k
ALTAHA
50.50
C.TEPEAP
MEHMET KILIÇ
Ş.OLĞAÇ
7
32
23271-6
21
19
2.17.23
7
HİMALA
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
52.00
İ.AKYAVUZ
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
9
31
04472-1
21
20
2.04.53
8
PARA SAÇAN
6y a k
ATOMKARINCA
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
KUTBETTİN SAÇAN
B.TEKİNALP
5
26
7638-05
7
12
2.01.94
9
LİZGE
6y k k
DEHA
50.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET KORKMAZ
M.KEKLİK
8
15
0684-93
10
13
2.01.50
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BADILLI BEYİ
4y a a
GOBAKBEY
58.00
H.İ.AKKAYA
MAHMUT KARAKEÇİ
BAY.YILDIRIM
9
22
8626-3
14
15
2
CANFERHAT
4y d a
UÇARCAN
54.00
İ.ÇİZİKAP
ZABİTE CANPOLATLI
V.ÇİZİK
10
23
65324-4
14
17
3
DİLDARIM
4y k a
TURBO
56.00
B.BEKTAŞAP
ZELİHA KIZMAZ
A.GÜRGÖZE
3
11
06000
42
15
4
GIM GIM
4y k a
DEHA
58.00
M.DOĞAN
MUHAMMET FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
5
13
30-9
14
17
5
TEK KIRALI
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
H.ALTUNDAĞAP
SEDAT SUBAY
V.ÖNDER
7
16
38740-3
14
14
2.07.54
6
TEZNUR ASLANI
4y a a
ÖZGÜNHAN
54.00
Y.ÇELİKBAŞAP
ZELİHA KIZMAZ
A.GÜRGÖZE
4
3
09960
28
15
7
VEYSELBABA
4y k a
GOBAKBEY
54.00
A.ÇANKAYAAP
CEMİL GÖKHAN
A.TOPRAK
8
11
04044-4
14
16
8
GÜL KIZIM
4y d k
UÇARCAN
56.00
M.A.AKTÜRK
CEVHER CANLIKA
M.KARALI
2
14
58856-3
10
11
9
KÖÇEK
4y a k
KAIZBERT (RU)
53.00
F.FELHANAP
MUHAMMET FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
6
6
98-5
10
17
10
KÜÇÜKDENİZKIZI
4y k k
KIRIMHAN
52.00
B.SARIDALAP
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
1
18
79230-8
10
10
11
NUBİLA
4y d k
ESKİŞEHİRLİ
56.00
S.KAPLAN
MUHAMMET FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
11
11
5599-40
10
8
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CİHANA BEDEL
5y d a
INDIGO RED (GB)
57.00
E.KILIK
NAİF ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
4
65
63366-1
7
20
1.22.31
2
AKINŞAH
8y a a
BOSPORUS (IRE)
56.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET ULUSOY
A.TOPRAK
9
91
621924
40
17
1.20.40
3
CANKILIÇ
5y d a
DAI JIN (GB)
52.00
E.ÇANKAYAAP
DURAN KOÇAK
S.SAYIN
8
75
133087
127
15
4
CAPTAIN PITT
8y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
B.BEKTAŞAP
HALİL ASLAN
F.ALTIN
7
76
30031-8
21
19
1.25.22
5
ÖZÜN
6y a a
CUVEE (USA)
56.00
F.YARDIMCI
ALİ ŞEKER
H.TEKİNALP
10
63
5433-45
11
16
1.21.20
6
SAWYER
7y d a
DAI JIN (GB)
56.00
M.DOĞAN
CEMİL GÖKHAN
A.TOPRAK
1
67
124009
38
15
1.21.21
7
TOPANGA
5y d a
DR FONG (USA)
56.00
N.ALTIN
HÜSEYİN YÜKSEL
E.HAZAL ŞEKER
12
77
013415
38
19
1.27.09
8
ÜNLÜOĞLU
7y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
56.00
M.ÜNLÜ
NADİRE ÜNLÜ
V.ÖNDER
3
79
250001
24
20
1.19.36
9
WEST GROVE
6y d a
ROYAL ABJAR (USA)
52.00
M.E.DOĞANAP
NAZAN AKKAYA
At Sahibi Vekili Ali BAKIR
2
49
18657-0
7
15
1.19.77
10
LOMBARDI
4y d a
YAVUZKAYA
55.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET CANLIKA
M.KARALI
6
67
110330
100
16
11
SAKARBAŞI
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
M.P.DEMİRAP
CEMİLE YILDIZ
A.GÜRGÖZE
5
37
251450
38
17
1.24.00
12
KARADAMAR
6y d a
LION HEART (USA)
56.00
Ü.TAŞAP
BİLAL SARI
A.TOPRAK
11
66
006600
93
10
1.19.54
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GEYİKLİ
3y a e
GLENDOR
57.00
H.ALTUNDAĞAP
ABDULBAKİ ÖZKAN
N.CAMUZ
3
42
11157-5
18
17
1.14.90
2
COME OUT GIRL
3y d d
LION HEART (USA)
56.00
M.E.DOĞANAP
İBRAHİM ATAK
G.BALTA
6
40
12092-0
10
16
1.16.71
3
YELLOW FATHERLY
3y d e
FAIRSON
57.50
B.BEKTAŞAP
BİLAL SARI
A.TOPRAK
2
39
82164-1
21
20
1.17.13
4
YARIŞ BEYİ
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
57.00
E.KILIK
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
7
36
05482-4
19
14
1.19.64
5
KARARSIZ
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
56.00
N.ALTIN
AYHAN ZEYTİNOĞLU
C.LAÇO
9
34
21236-1
14
20
1.21.83
6
ERDEKLİ
3y d d
DAI JIN (GB)
55.50
H.DEMİRTAŞ
ZEHİDE YILDIZ
V.ÖNDER
10
33
1414-77
10
17
1.17.76
7
DİYAPİRİM
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
53.50
İ.AKYAVUZ
SEYDİ AKYILDIRIM
M.KILINÇ
8
29
2154
31
18
1.24.33
8
MISS ADANA
3y a d
INDIGO RED (GB)
51.00
M.B.ÇAKMAKAP
FETHİ TEKPINAR
A.TOPRAK
5
28
7439-34
14
16
1.17.96
9
MİR BARAN
3y a e
BOSPORUS (IRE)
53.00
F.YARDIMCI
MEHMET AVCI
M.KARALI
4
28
44-1
21
20
1.18.51
10
JİNDA
3y d d
HARPUTLU GAGGOŞ
48.50
B.SARIDALAP
HİKMET AKBULUT
At Sahibi Vekili Ali BAKIR
1
23
80560-0
10
5
1.16.63
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BÜYÜK BEREN
8y a a
ŞENTAY
58.00
F.FELHANAP
MEHMET DOĞAN
C.LAÇO
9
67
9426-11
17
20
2.38.31
2
ALTINSİMA
8y k a
GOBAKBEY
58.00
M.ÜNLÜ
RESUL ÜNLÜ
V.ÇİZİK
3
69
54346-2
21
16
2.38.14
3
BUMBAİ
6y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
N.ALTIN
ŞİRİN DEMİR
M.KEKLİK
11
83
62-340-6
21
14
4
BURÇAKHAN
8y a a
BEN ANADOLU
58.00
E.KILIK
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
6
67
336311
30
20
2.36.41
5
CATCH MONEY
8y k a
GÜNTAY
55.00
C.TEPEAP
MURAT ÇELİK
BAY.YILDIRIM
10
60
621684
30
17
2.28.97
6
DUNDAS
5y a a
GOBAKBEY
58.00
AH.ARSLAN
BURAK SÖKMEZ
A.İŞIK
7
19
26858-2
10
15
7
GÖKKALE
9y a a
BİLGİN
58.00
M.A.AKTÜRK
MUSTAFA ÖZDEMİR
M.KILINÇ
2
72
0980-67
10
6
8
MAZLUM AĞA
5y k a
ATOMKARINCA
58.00
M.DOĞAN
HAZIM AKTAŞ
N.CAMUZ
5
64
5212-93
10
17
9
REBER
6y k a
GOBAKBEY
56.00
B.BEKTAŞAP
İSMAİL SANCAR
A.İŞIK
8
47
809973
24
8
2.37.92
10
YILDIZABAKAN
8y k a
GOBAKBEY
58.00
F.YARDIMCI
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
4
77
0780-35
17
9
2.31.87
11
YURTTAY
8y k a
TURBO
58.00
İ.AKYAVUZ
EKREM DİLBER
A.GÜRGÖZE
1
75
86550-4
17
9
2.29.62
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKKAYA
4y k a
TOŞUR
55.00
M.B.ÇAKMAKAP
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
5
16
30560-8
14
12
2
AKKUŞ FIRTINASI
4y k a
ATAKANKAYA
54.00
E.ÇANKAYAAP
ABDULLAH AKKUŞ
A.TOPRAK
6
16
43-5
14
17
3
BAŞ BARON
4y a a
TURBO
54.00
İ.ÇİZİKAP
OSMAN Z. TEKİNALP
A.GÜRGÖZE
7
10
07808-6
14
7
4
GÜMÜŞTEKİNİN OĞLU
4y a a
GÜMÜŞTEKİN
56.00
B.BEKTAŞAP
RIDVAN TUMBUL
M.KILINÇ
4
19
090-3
14
16
5
İMKANBEY
4y d a
DEHA
55.00
F.FELHANAP
KADRİ FELHAN
A.GÜRGÖZE
9
10
77059-9
14
10
6
SERGÜŞBEY
4y a a
UÇANBEY
54.00
Y.CENGİZAP
HAŞİM DOĞAN
C.LAÇO
8
8
500060
52
14
7
ADUL
4y d k
DEHA
56.00
M.P.DEMİRAP
MURAT ÇELİK
BAY.YILDIRIM
1
23
22344-6
10
16
2.05.52
8
İCLAL KIZ
4y k k
BOZYİĞİT
56.00
S.KAPLAN
HABİP ARĞAN
E.HAZAL ŞEKER
10
0
9
10
19
9
KARPUZLI GÖZELI
4y k k
SANCAKBEYİ
56.00
İ.AKYAVUZ
İSMAİL ŞEŞEN
A.TOPRAK
2
17
03455-5
10
9
2.06.06
10
YAĞMUR TANESİ
4y d k
DEHA
52.00
H.ALTUNDAĞAP
HALEF KATI
A.TOPRAK
3
10
66048-6
10
2
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇILDIR GÖLÜ
4y a k
CAPTAIN RIO (GB)
63.00
M.DOĞAN
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
16
55
470706
31
10
1.27.17
2
QUEEN SALIMA
5y d k
LION HEART (USA)
61.00
F.YARDIMCI
BAKIR FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
15
49
06181-1
17
20
1.29.21
3
ALWAYS FIRST
5y d k
AZARAKS
59.00
M.P.DEMİRAP
RAMAZAN SOYAN
M.K.ÇİZİK
6
47
1-3901-5
14
19
1.30.38
4
ALYANAKLIM
4y d k
HALICARNASSUS (IRE)
58.00
E.KILIK
EMRE KARAÇİZMELİ
M.KILINÇ
5
45
915493
35
16
1.33.85
5
CAN DOSTUM
4y d k
KANEKO
52.50
B.BEKTAŞAP
CELAL CİNGÖZ
G.BALTA
9
36
374352
31
15
1.29.36
6
OKO MOYE
5y d k
MENDIP (USA)
52.00
İ.ÇİZİKAP
ARDA ÇETİNKAYA
S.SAYIN
11
31
56280-0
10
11
1.32.48
7
STAY STRONG
5y d k
ZANJERO (USA)
51.50
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET ULUSOY
A.TOPRAK
2
30
74685-7
14
10
1.28.88
8
LUSINGA
6y a k
BOSPORUS (IRE)
51.00
İ.AKYAVUZ
HASAN SEVİM
V.ÇİZİK
3
29
064613
31
19
1.28.89
9
WIN ANGEL
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
C.TEPEAP
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
7
28
453583
42
12
1.39.00
10
ALLOGUARD
4y a k
TORUK MACTO (IRE)
50.00
A.ÇANKAYAAP
ABDİ ARSLAN
V.ÇİZİK
12
26
83532-0
10
11
1.28.90
11
FREE POWER
5y a k
REY DE CAFE (USA)
50.00
H.DEMİRTAŞ
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
1
26
22397-9
14
15
1.27.60
12
PIECE OF FIRE
4y a k
INVINCIBLE SON (IRE)
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
ERSAN ÖZBELGE
M.KEKLİK
13
26
992340
47
12
1.33.02
13
ITS MY LIFE
4y a k
LUXOR
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
ALİ ŞEKER
H.TEKİNALP
8
24
948921
35
20
1.27.99
14
WARRIOR WOMAN
4y a k
DR FONG (USA)
50.00
M.E.DOĞANAP
RAMAZAN SOYAN
A.TOPRAK
4
23
42703-6
10
14
1.30.38
15
DERRÜŞ
4y a k
INDIGO RED (GB)
50.00
Y.CENGİZAP
NAİF ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
14
22
8450-45
10
9
1.34.18
16
BELLA CAVALLO
5y a k
THREE VALLEYS (USA)
50.00
E.AKKILIÇAP
ALİ ŞEKER
H.TEKİNALP
10
20
42536-2
17
16
1.29.55
Dubai Meydan detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAJESTIC MAMBO (SAF)
5y d g
60.00
DANE O'NEILL
MRS M SLACK J T PE
M DE KOCK
13
108
24-682-3
14
0
2
NEW TRAILS (USA)
6y d g
59.00
CONNOR BEASLEY
HAMDAN SULTAN ALI AL
A BIN HARMASH
14
106
12404-6
21
0
3
ZAMAN (GB)
5y d g
59.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
3
106
232-35-6
21
0
4
LUCIUS TIBERIUS (IRE)
5y d g
58.00
BRETT DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
15
104
52023-0
21
0
5
SHARPALO (FR)
8y d g
57.50
ANTONIO FRESU
BADR ABDULLA ISMAIL
A BIN HARMASH
6
103
6-32457-
127
0
6
GIFTS OF GOLD (IRE)
5y d g
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
10
102
22-112-3
21
0
7
COURT POET (GB)
4y d g
55.50
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
1
102
14-6-
127
0
8
ACROSS THE STARS (IRE)
7y d g
54.50
PER-ANDERS GRABERG
RAMADHAN STABLE
J RAMADHAN
7
97
28230-7
21
0
9
KASAMAN (FR)
4y d g
54.50
RICHARD MULLEN
TICK TOCK PARTNERSHI
D SIMCOCK
16
100
3-1470-
127
0
10
MASSIF CENTRAL (IRE)
6y d g
54.50
TADHG O'SHEA
PAUL ROONEY
M HALFORD
4
97
425042-
104
0
11
ASTRONOMER (IRE)
5y d a
54.00
SAM HITCHCOTT
MIKE DE KOCK
M DE KOCK
8
96
112-00-9
7
0
12
KOEMAN (GB)
6y d g
54.00
JOHN EGAN
PETER TAPLIN SUSAN
M CHANNON
9
96
74621-0
21
0
13
DUBAI FUTURE (GB)
4y d a
53.00
HARRY BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
12
92
211-
65
0
14
QUARTERBACK (GER)
8y d a
53.00
ROYSTON FFRENCH
TEAM MK
N PETERSEN
5
93
068-309-
123
0
15
RIO TIGRE (IRE)
9y d a
53.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
2
90
158690-
127
0
16
ZAMAAM (GB)
10y d a
53.00
FABRICE VERON
SH HAMDAN BIN RASHID
E CHARPY
11
93
7-4452-4
21
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUBAI LOVE (GB)
3y d d
57.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
1
85
13-4
21
0
2
SILENT NIGHT (SWE)
3y d d
57.00
CARLOS LOPEZ
STALL DÖMLE-EASY
P WAHL
2
84
11235-5
21
0
3
DOWN ON DA BAYOU (USA)
3y d d
57.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
3
90
41-2
21
0
4
CHASING DREAMS (GB)
3y a d
57.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
4
98
11-8
14
0
5
HAVANA RED (GB)
3y a d
57.00
ELIONE CHAVES
THE JC ORGANIZATION
F CASTRO
5
78
151-0
21
0
6
ASCOT BRASS (SWE)
3y a d
57.00
PER-ANDERS GRABERG
STALL VALLEY
N PETERSEN
6
89
11211-
95
0
7
RIO ANGIE (USA)
3y d d
57.00
PATRICK DOBBS
HAMID RADAN
D WATSON
7
88
1-3
21
0
8
FINAL SONG (IRE)
3y d d
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
8
103
1336-1
21
0
9
SILENT WAVE (GB)
3y d d
57.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
9
88
18-5
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RUSUMAAT (IRE)
6y d g
60.00
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
1
105
71072-6-
49
0
2
ABRANTES (SPA)
7y d g
57.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
BIDASOA CB
G ARIZKORRETA
2
100
21-221-8
14
0
3
CASPIAN PRINCE (IRE)
11y a g
57.50
CONNOR BEASLEY
STEPHEN LOUCH MICH
M APPLEBY
3
100
57607-2
21
0
4
PRODIGAL SON (USA)
4y d g
56.50
PATRICK COSGRAVE
REDDAM RACING LLC
D O'NEILL
4
98
415421-
25
0
5
NEVERLAND ROCK (GB)
4y d a
55.00
MICKAEL BARZALONA
PHOENIX THOROUGHBRED
S BIN GHADAYER
5
95
2325-95
14
0
6
EQUILATERAL (GB)
5y d g
60.00
JAMES DOYLE
K ABDULLAH
C HILLS
6
105
427616-
124
0
7
WAADY (IRE)
8y d g
57.50
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
7
100
80512-4
21
0
8
A MOMENTOFMADNESS (GB)
7y d g
56.00
WILLIAM BUICK
TONY WECHSLER ANN
C HILLS
8
97
00962-7
21
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BULLOF WALL STREET (USA)
3y a e
57.00
ELIONE CHAVES
THE JC ORGANIZATION
F CASTRO
6
80
13-0
14
0
2
CHINESE EMPEROR (GB)
3y d e
57.00
DANIEL TUDHOPE
ULF BYSTRÖM
L KELP
13
83
00511-0
14
0
3
DARK OF NIGHT (IRE)
3y d g
57.00
ANTONIO FRESU
NASIR ASKAR
M AL MHEIRI
14
89
57628-3
14
0
4
EMIRATES CURRENCY (GB)
3y d e
57.00
TADHG O'SHEA
AHMAD AL SHAIKH
A AL RAYHI
9
78
523-8
14
0
5
FALCON CLAWS (USA)
3y a e
57.00
PATRICK DOBBS
MOHD RASHID AL SAADI
D WATSON
5
65
454-
112
0
6
FIRST VIEW (IRE)
3y d e
57.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
2
90
11-0
14
0
7
GREY FLASH (USA)
3y k e
57.00
CARLOS LOPEZ
LONE KAJ NIELSEN
B OLSEN
15
80
439813-
57
0
8
LASER SHOW (IRE)
3y a e
57.00
KEVIN STOTT
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
10
88
12-0
14
0
9
LOST IN TIME (GB)
3y d e
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
11
88
23212-7
14
0
10
MIDNIGHT OIL (SWE)
3y y g
57.00
PER-ANDERS GRABERG
STALL DIREKT
P WAHL
7
82
318532-
78
0
11
SANAD LIBYA (USA)
3y a e
57.00
RICHARD MULLEN
H AND B
S SEEMAR
1
0
3-
49
0
12
TIMO NURMOS (FR)
3y d e
57.00
FREDRIK JANETZKY
STALLET STÄNGINTEBAR
C MALMBORG
3
90
11-
95
0
13
TOOSH CARLRAS (DEN)
3y d e
57.00
DANE O'NEILL
STALD RAS
F CASTRO
4
81
1-
74
0
14
ZABARDAST (USA)
3y a e
57.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
16
0
7
14
0
15
DEVINE TRINITY (USA)
3y d d
57.00
BRETT DOYLE
J J SYNDICATE
F NASS
12
0
0
21
0
16
PRINCESS BRIDE (GB)
3y d d
57.00
MARC MONAGHAN
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
8
77
342-
92
0
17
SAND WARRIOR (USA)
3y a e
57.00
.
AHMED BELQASEM
M AL MHEIRI
17
0
80-
35
0
18
AL ASOUF STAR (IRE)
3y d e
57.00
.
AL-AFOO RACING STABL
F NASS
18
0
9-70
5
0
19
JUKEBOX KING (USA)
3y d g
57.00
.
PHOENIX LADIES SYNDI
A BIN HARMASH
19
0
0-6
14
0
20
MIRACLE POWER (USA)
3y a g
57.00
.
J J SYNDICATE
F NASS
10
0
6-
49
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GLORIOUS JOURNEY (GB)
5y d g
58.50
JAMES DOYLE
HH SHEIKHA AL JALILA
C APPLEBY
1
113
822819-
109
0
2
MUBTASIM (IRE)
6y d g
57.00
BRETT DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
2
109
574-121-
127
0
3
MYTHICAL MAGIC (IRE)
5y d g
57.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
3
112
22-2100-
127
0
4
POET'S SOCIETY (GB)
6y a g
57.00
CONNOR BEASLEY
BADR ABDULLA ISMAIL
A BIN HARMASH
4
100
740-720-
76
0
5
INVERLEIGH (IRE)
4y d a
57.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
5
102
18298-9
21
0
6
BLITZKRIEG (USA)
5y d g
57.00
PATRICK COSGRAVE
R3 RACING LLC CALA
D O'NEILL
6
110
11117-4
22
0
7
ROYAL MEETING (IRE)
4y d a
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
7
110
11-30-
82
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ZORION (GB)
6y d g
60.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
6
103
444-720-
127
0
2
MONTSARRAT (IRE)
7y d g
58.50
MICKAEL BARZALONA
AHMAD GHALITA ALMHEI
S BIN GHADAYER
12
100
21983-3
21
0
3
PARSIMONY (USA)
4y k a
58.00
PATRICK COSGRAVE
REDDAM RACING LLC
D O'NEILL
1
100
296144-
55
0
4
GRAND ARGENTIER (FR)
8y d g
57.50
PATRICK DOBBS
EERC MNGR: MRS REBEC
D WATSON
7
98
22521-1
21
0
5
TRIED AND TRUE (USA)
8y d g
56.50
SAM HITCHCOTT
MOHD KHALIFA AL BAST
D WATSON
2
96
1-2871-7
21
0
6
ABOVE NORMAL (GB)
6y d g
56.00
RICHARD MULLEN
NASIR ASKAR
S SEEMAR
5
95
53733-2
21
0
7
GREAT KING (USA)
6y d a
56.00
DANE O'NEILL
YANG JEONG-DOO
T GILLESPIE
10
95
62117-0
21
0
8
DUBAI ICON (GB)
4y d a
55.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
4
95
61-11-5
21
0
9
ETIJAAH (USA)
10y d g
55.50
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
11
94
4-75267-
77
0
10
FESTIVAL OF AGES (USA)
6y d g
55.50
FABRICE VERON
MILLENNIUM STABLES
I MOHAMMED
8
94
112-27-9
21
0
11
BIG KITTEN (USA)
5y a g
55.00
CONNOR BEASLEY
HUSSAIN ALABBAS LOOT
D WATSON
14
93
022567-
127
0
12
FRANZ KAFKA (IRE)
4y a g
54.50
HARRY BENTLEY
SULTAN ALI
S CRISFORD
9
93
22316-1
19
0
13
GEORGE VILLIERS (IRE)
5y d a
54.50
TADHG O'SHEA
MOHD KHALIFA AL BAST
S SEEMAR
13
92
28514-3
7
0
14
MASTER BLASTER (SWE)
5y d g
54.50
BERNARDO PINHEIRO
HÄSTGRUPPEN I LUND A
S BERNEKLINT
16
92
102-642-
81
0
15
EDARAAT (GB)
4y d g
53.50
SANDRO PAIVA
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
3
91
851192-
122
0
16
STARRY EYES (USA)
4y a k
53.00
ANTONIO FRESU
SH JUMA BIN DALMOOK
S CRISFORD
15
90
31-572-
127
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLDEN NOLE (KY)
3y a d
54.50
PACO LOPEZ
CLOUD NINE LUMONI
ANTONIO SANO
1
57
05817-1
22
0
2
JOPLIN (FL)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
RISING SUN STABLE AN
KATHY MONGEON
2
54
415256-
40
0
3
AFANDI (FL)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
SOLDI STABLE LLC
GILBERTO ZERPA
3
66
16-
39
0
4
LADY ARCHA (KY)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
KOHN, LENNY AND ORSE
JOSEPH ORSENO
4
67
421201-
53
0
5
MARCHING IN (FL)
3y d d
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
TEAM WORK HORSEMAN G
JUAN RODRIGUEZ
5
51
623319-
54
0
6
DONDER 'N BLITZEN (CA)
3y d d
54.50
HUGO SANCHEZ
HEINZ STEINMANN
MARK MOLINA
6
57
32138-5
20
0
7
PROBABLY GRACE (FL)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL MAKER
7
70
1-2
22
0
8
FIAMMA MAMMA (FL)
3y a d
54.00
JONATHAN GONZALES
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
8
48
21435-6
22
0
9
DON'T GET KHOZY (FL)
3y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
DRAWING AWAY STABLE
ANTONIO SANO
9
59
55192-4
14
0
10
MAGICGIRL (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
JOHN GROSSI'S RACING
ROBERT FALCONE, JR.
10
68
12-
53
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:31 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WAJEEHA (KY)
4y d k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
SHADWELL STABLE
CHAD BROWN
1
80
64-
32
0
2
NAVASHA (KY)
4y a k
55.50
PACO LOPEZ
CHEYENNE STABLES LLC
CHRISTOPHE CLEMENT
2
70
448-
75
0
3
JEANA'S GEM (FL)
5y k k
55.50
JOE BRAVO
HAROLD QUEEN
DAVID FAWKES
3
0
0
0
4
HAAFILAH (KY)
4y d k
55.50
LUIS SAEZ
SHADWELL STABLE
KIARAN MCLAUGHLIN
4
68
5-63-
63
0
5
CANADIAN SUNSET (FL)
4y a k
55.50
CHRIS LANDEROS
FRED ALLOR
IAN WILKES
5
64
4994-
61
0
6
FIRST IN COMMAND (KY)
4y d k
55.50
JOHN VELAZQUEZ
COURTLANDT FARMS DON
MARK HENNIG
6
69
834-
35
0
7
SINGSONG BIRD (KY)
4y k k
55.50
TYLER GAFFALIONE
CHESTER MILLER
MICHAEL TOMLINSON
7
60
232242-
55
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNICORN SALLY (NY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
MITOLA, ANTHONY AND
JOHN KIMMEL
1
68
554-
55
0
2
ELUSIVE MOLLY (KY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
GIVE HIM SIX LLC
MICHAEL MAKER
2
79
342-3
20
0
3
KAYSERI (KY)
3y a d
52.00
CRISTIAN TORRES
EAST WEST STABLES
MARK CASSE
3
67
444-
57
0
4
JOSEFA (FL)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
ALEXANDRES, LLC
ANTONIO SANO
4
56
5-
43
0
5
KISSES FOR TIZZY (KY)
3y d d
54.50
JOSE ORTIZ
DOROTHY RAFFA
JOSEPH CATANESE, III
5
59
845-7
20
0
6
MIDNIGHT BELLA (KY)
3y d d
54.50
LUCA PANICI
D P RACING LLC
PATRICK BIANCONE
6
73
44-5
20
0
7
BIG BOSS LADY (KY)
3y a d
54.50
PACO LOPEZ
NEW, SANDRA AND HABE
DAVID FAWKES
7
60
923-2
22
0
8
TWEET AWAY ROBIN (FL)
3y d d
54.50
JAIRO RENDON
STONEHEDGE LLC
KATHLEEN O'CONNELL
8
52
7-
39
0
9
POSITIVE POWER (KY)
3y d d
54.00
LUIS SAEZ
KINGDOM RACING
JOHN MC ALLEN
9
62
74654-4
22
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NIGHT WATCH (FL)
4y d k
55.00
EDGARD ZAYAS
ARINDEL
JUAN ALVARADO
1
79
313033-
27
0
2
HERE COMES JACKIE (FL)
4y d k
55.00
JAVIER CASTELLANO
MICHAEL DINI
MICHAEL DINI
2
83
221454-
39
0
3
TRILBY (FL)
5y d k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
FLYING P STABLE
DOMENICK SCHETTINO
3
87
298451-
34
0
4
BIONDETTI'S CHOICE (FL)
6y d k
55.00
EDGAR PRADO
KEVIN ATTARD
KEVIN ATTARD
4
80
121311-
62
0
5
LOVELY LUVY (FL)
4y k k
55.00
JOSE ORTIZ
SONATA STABLE
JORGE NAVARRO
5
82
832233-
39
0
6
CHARLOTTE THE BRIT (FL)
4y d k
55.00
TYLER GAFFALIONE
PATRICIA GENERAZIO
JOSEPH ORSENO
6
79
418620-
26
0
7
CASSIDY'S SMILE (FL)
4y k k
52.50
CRISTIAN TORRES
PATRICIA GENERAZIO
JOSEPH ORSENO
7
78
414635
39
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAMIS CAR (KY)
4y d k
52.50
CRISTIAN TORRES
KENNETH FISHBEIN
CHERYL WINEBAUGH
1
63
444231-
127
0
2
PROSPECTIVE DIVA (FL)
5y d k
55.00
MIGUEL VASQUEZ
SOUTHERN CLASSIC RAC
JOSEPH CATANESE, III
2
78
312066-
85
0
3
ANJALI (FL)
4y a k
51.00
GADDIEL MARTINEZ
SANO RACING STABLES
ANTONIO SANO
3
65
16817-3
21
0
4
NILESTAR (KY)
4y d k
55.50
HECTOR BERRIOS
LOS TANDEROS
AMADOR SANCHEZ
4
66
49592-1
15
0
5
PAULA ANDREA (KY)
4y d k
55.00
SANTIAGO GONZALEZ
PAUMAR RACING STABLE
ANTONIO SANO
5
71
336156-
35
0
6
ADAMANT (KY)
4y d k
55.00
LUCA PANICI
EMMET JOLLEY
EMMET JOLLEY
6
68
41387-4
21
0
7
HIRE THE LADY (KY)
4y d k
55.00
JOSE ORTIZ
ALVAJOS STABLE INC.
JOSE D'ANGELO
7
75
42311-2
21
0
8
STRONGER KAT (FL)
4y d k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
ROBERT AMENDOLA
JOSE GALLEGOS
8
62
368-117-
127
0
9
CHARLIEANNA (FL)
4y d k
55.00
RAJIV MARAGH
EDWIN BROOME
EDWIN BROOME
9
61
02131-
43
0
10
NOTE TO SELFIE (FL)
4y a k
54.50
LUIS SAEZ
IMAGINARY STABLES
JORGE NAVARRO
10
67
114844-
32
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YODEL E. A. WHO (KY)
4y d g
55.00
EDGARD ZAYAS
ISLA STABLES LLC, BI
SAFFIE JOSEPH, JR.
1
77
331118-
47
0
2
LIL COMMISSIONER (FL)
5y d g
55.00
LUIS SAEZ
GOLDFARB, SANFORD J.
JORGE NAVARRO
2
92
555113-
32
0
3
SO LONG CHUCK (FL)
6y d g
55.00
TYLER GAFFALIONE
GRANPOLLO STABLE
VICTOR BARBOZA, JR.
3
79
548091-
50
0
4
SALSA'S RETURN (FL)
10y d g
55.00
EMISAEL JARAMILLO
JOSEPH BESECKER
JORGE NAVARRO
4
98
131332-
26
0
5
ROYAL COUP (NJ)
5y d g
55.00
EDGAR PRADO
HOLLY CREST FARM
JOHN MAZZA
5
59
9-87102-
109
0
6
PANGO (FL)
5y d g
55.50
MARCOS MENESES
BRUCE PATTERSON
DAVID KASSEN
6
87
312641-
25
0
7
EMPIRE POWER (KY)
5y d a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
SECURE INVESTMENTS
ANTONIO SANO
7
88
323822-
32
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAHAMIAN PRINCE (FL)
3y d g
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
CHRISTOPHER DUNN
GEORGE WEAVER
1
73
4311-
40
0
2
CAJUN CASANOVA (FL)
3y d e
54.50
MIGUEL VASQUEZ
SHADYBROOK FARM, INC
MICHAEL YATES
2
79
3113-4
19
0
3
FENTYNOLA (KY)
3y a e
54.50
NIK JUAREZ
POLYMERS RACING STAB
ANTONIO SANO
3
57
207-71
8
0
4
PRICEY VICTORY (KY)
3y d g
51.00
GADDIEL MARTINEZ
ADELA MUNOZ
JAVIER NEGRETE
4
59
574157-
40
0
5
NO NAY MAYBE (IRE)
3y d g
54.50
LUIS SAEZ
DRAWING AWAY STABLE
JORGE NAVARRO
5
72
27421-
35
0
6
MIND YOUR OWN BIZ (IL)
3y a g
54.50
VICTOR LEBRON
RAVIN, RICHARD AND P
LARRY RIVELLI
6
80
11-
33
0
7
IBERICO (KY)
3y a e
54.50
TYLER GAFFALIONE
MAGIC STABLES LLC AN
ANTONIO SANO
7
71
321716-
54
0
8
DEO FORTE (FL)
3y d e
54.50
EDGARD ZAYAS
VIVIAN, ERICA AND CR
BARRY CROFT
8
73
234144-
35
0
9
AIN'T WASTING TIME (KY)
3y d e
54.50
PACO LOPEZ
NICHOLAS CAMMARANO,
GUADALUPE PRECIADO
9
79
631223-
24
0
10
HENRY'S WORLD (FL)
3y d e
54.50
JAIRO RENDON
RICHARD DUNN
KATHLEEN O'CONNELL
10
72
33116-
35
0
23 Ocak 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Dubai Meydan, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Dubai Meydan at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:30 dubai meydan at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:31 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 23 ocak 2020 perşembe at yarışı bülteni, 23 ocak 2020 at yarışı programı, 23 ocak 2020 tjk yarış programı, 23 ocak 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 23 ocak 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 23 ocak 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, dubai meydan at yarışı bülteni, 23 ocak 2020 dubai meydan at yarışı bülteni, günün dubai meydan at yarışı bülteni, bugün dubai meydan at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 23 ocak 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni