Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARAGÜLÜM
5y a k
ALTAHA
58.00
S.GÜLENYÜZLERAP
M.TEVFİK DEVRİMCİ
ERS.YAVUZ
10
53
35213-8
16
18
2.17.81
2
SANEM KIZ
6y a k
KUTLU ER
57.00
Z.KARABULUTAP
FATMA NİLGÜN KUTLU
M.MEHMET İNAL
2
51
36843-4
15
15
2.21.15
3
RABAT GÜZELİ
6y k k
BİLGİN
59.50
İ.H.KETME
MUSA DEMİRSEL
T.ÇEKİCİ
4
46
31227-2
15
18
2.17.69
4
HANIM SULTAN
5y a k
ATOMKARINCA
55.00
MAHİR ŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
5
45
842523
127
17
2.20.04
5
AK KATMER
7y d k
BEYEFENDİ
52.00
D.AYDOĞANAP
M.NABİ AKSOY
MURAT ÇAM
1
39
05606-4
21
6
2.15.98
6
ASİ KIRTAY
6y k k
PİKEHAN
56.00
A.CAN İŞLEYEN
EŞREF AKDUMAN
A.E.AVCI
7
39
59548-3
21
7
2.19.70
7
FATMA GELİN
5y k k
BERKSOY
56.00
M.TURAN
ÖMER TEKİNALP
İ.ALPUĞUR
8
39
82614-7
21
18
2.19.14
8
ALANGU
8y k k
TAMERİNOĞLU
50.50
H.KAPLANAP
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
6
38
03974-9
15
8
2.17.92
9
CANIM CİĞERİM
6y a k
JOKER
54.50
N.AVCİ
EKREM BEŞERLER
U.YOĞURTÇU
3
36
03534-3
15
16
2.18.51
10
HÜZMELİ
5y k k
TAMERİNOĞLU
53.00
S.TIRPAN
AHMET GÖZÜKÜÇÜK
M.BAYRAKTAR
9
33
6175-77
6
16
2.21.34
11
PELENİNKIZI
5y k k
TAMERİNOĞLU
51.00
V.YÜCELAP
ZEKİ KARATAŞ
H.CANSU
11
29
53663-0
15
8
2.20.08
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DELİDORA
4y a a
TOŞUR
58.00
İ.KALE
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
Y.TEPEOĞLU
6
0
07
7
18
2
KADİRKAAN
4y k a
BAYKAN.1
58.00
T.YILDIZ
ŞÜKRÜ ERDEM
A.AKBULUT
4
33
789-3
16
16
3
KASIM BEY
4y a a
DELİYÜREK
58.00
O.ATMACA
A.FERHAT KÜÇÜKER
H.CANSU
3
0
8-9
16
18
4
KAYRABEY
4y a a
BEYEFENDİ
53.00
M.G.SEZGİNAP
BÜLENT GÖKKAN
M.BAYRAKTAR
1
36
07303-2
16
12
1.34.59
5
KURT ABİ
4y a a
KOBRA
54.00
M.P.DEMİRAP
FUAT KARATOPRAK
T.ÇUBUKÇU
5
15
0699-0
16
15
6
ONURKAAN OĞLU
4y a a
ONURKAAN
58.00
M.TURAN
MUSTAFA TUMBUL
M.BAYDAN
9
39
36524-6
16
14
7
TATARRAMAZAN
4y k a
TURBO
58.00
N.AVCİ
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
Y.TEPEOĞLU
2
28
0085-73
5
14
1.36.00
8
ESLEMCAN
4y a k
KIVANÇ CAN
56.00
E.ÇAKIROĞLU
MUHARREM CAN
M.CAN
7
0
0
20
9
HAMHAMA
4y k k
TUNCAL
56.00
C.ÖZŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
8
13
706-8
7
16
1.37.39
10
İLBÜKE
4y a k
DEMİRKAZIK
56.00
O.ÖZTÜRK
HAŞİM TINAS
Y.KARAKÜÇÜK
10
36
4325-43
7
16
1.32.25
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GAUDİ
3y d e
MONTE NEGRO
56.00
MAHİR ŞAHİNAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
6
64
11347-3
14
16
1.28.93
2
ABBASOĞLU
3y d e
FAIRSON
58.00
T.YILDIZ
SALİH YILDIZER
R.COŞKUN
2
60
12421-2
14
19
1.27.76
3
LION MELODY
3y d e
LION HEART (USA)
54.00
F.KARAKURTAP
NİMET ARİF KURTEL
S.DEMİR
4
60
22236-2
21
17
4
SUPER STEEL
3y d e
REY DE CAFE (USA)
54.00
M.GÜNDÜZELİ
TÜRKER DEMİR
D.KAYA
5
52
14433-2
16
17
1.28.16
5
ASBEY
3y d e
ASTRAKHAN
50.50
H.KAPLANAP
DİLEK ÖKTEN
SAB.ARSLAN
1
45
417958
75
16
6
SEYŞELLER
3y a d
SCREAM TO SCREAM (IRE)
50.50
O.ATMACA
FEDAİ KAHRAMAN
Y.TALUK
3
45
35576-5
16
12
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KARA ŞİMŞEK
6y d a
YONAGUSKA (USA)
57.00
Z.KARABULUT
NURAY SÖĞÜT
E.ERCAN
5
93
3419-13
8
19
2.15.03
2
DYMAXION
7y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
56.00
D.AYDOĞAN
MEHMET ALİ AKDAĞ
R.ÇİNAR
2
96
484-754
8
14
2.13.13
3
HERCULES
6y d a
POWERSCOURT (GB)
56.00
M.P.DEMİR
KADİR EREKE
R.COŞKUN
3
87
157644
30
15
2.15.25
4
LEXINGTON FIRE (USA)
4y d a
STREET HERO (USA)
55.00
V.YÜCEL
EYUP YILDIZ
A.AKBULUT
4
98
1255-15
12
19
5
NEW TRANSATLANTIC
4y d a
KANEKO
54.00
D.KILIÇ
A.NECDET HINÇ
U.BİLİK
1
51
05311-3
9
19
2.16.38
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BATMANASLANI
5y k a
TAMERİNOĞLU
57.00
T.YILDIZ
NECLA AKBULUT
A.AKBULUT
4
103
33337-1
9
20
1.28.49
2
EFE YÜREK
5y k a
TUNCAL
52.00
MAHİR ŞAHİNAP
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
5
66
51325-1
14
20
1.30.84
3
BÜYÜKDÜŞÜN
6y a a
KOŞANEFE
50.00
M.G.SEZGİNAP
BÜLENT GÖKKAN
M.BAYRAKTAR
7
94
07737-2
8
11
1.32.11
4
DEMİRÇOCUK
5y a a
ANGORA
55.00
M.GÜNDÜZELİ
BESİRE GÜNDÜZELİ
D.KAYA
8
83
323633
127
16
5
DOĞUHAN
8y k a
YAŞARCIK
53.00
F.KABADAYIAP
GÜLBAHAR KIZILDAĞ
Y.KARAKÜÇÜK
1
102
32006-5
19
14
1.30.11
6
EKİNER
6y k a
KARAKEMAL
55.00
N.AVCİ
TAYRAL TUTUMLU
A.E.AVCI
3
75
272-160
127
18
1.29.13
7
YÜCELİR
6y a a
ALTAHA
55.00
İ.H.KETME
NİMET ARİF KURTEL
ON. ÖZELCANAT
2
101
914712
30
19
1.31.38
8
YÜREKKAAN
6y a a
TURBO
55.00
M.TURAN
TUĞRUL GÜRE
R.COŞKUN
6
59
97219-7
23
18
1.30.10
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LEGEND RING
8y a a
WIN RIVER WIN (USA)
60.00
O.ÖZTÜRK
NEDİM AKAGÜNDÜZ
Y.KARAKÜÇÜK
9
96
6246-18
11
19
1.55.67
2
MARMARAY
5y d a
TSAR
58.00
S.ÖZEN
FATİH ASLAN
E.PAPAĞAN
8
51
54484-7
7
14
1.56.49
3
KOBATER
4y d a
KANEKO
56.00
M.P.DEMİRAP
UMUT AYSEL
U.AYSEL
7
37
64480-0
11
7
1.58.36
4
DARK KHAN
4y d a
EAGLE EYED (USA)
55.00
İ.DİNAR
GÜLBAHAR KIZILDAĞ
Y.KARAKÜÇÜK
12
26
869638
28
4
1.58.16
5
HERO ADMIRAL
6y d a
BOSPORUS (IRE)
55.00
SELİM İPEK
YÜKSEL CELİM
MURAT ÇAM
4
63
7353-79
9
14
1.54.43
6
OKTAY
4y d a
DERVİŞ AĞA
55.00
T.YILDIZ
FİKRET VATANSEVER
A.R.YILDIZ
10
12
0077
28
16
7
OCEAN FACE
4y d g
SCARFACE
54.00
A.CAN İŞLEYEN
ABDURRAHİM KIRAMANLIOĞLU
E.EREN
1
14
009500
105
14
8
SADO BY SADO
5y d a
KANEKO
54.00
D.YILDIZ
EREN ÖZBÜK
H.HARMANBAŞI
5
33
44847-0
11
12
9
KÜLÜNK DAYI
4y a a
SEA HERO (USA)
53.00
OĞUZ EREN
EYÜP ENSAR ÇELİK
EM.TOKÇALAR
2
20
576
65
17
1.59.74
10
PART OF ME
4y a k
KANEKO
53.00
H.KAPLANAP
MEHMET ALTIN
M.BAYDAN
6
50
16009-5
9
15
1.58.79
11
INDEPENDENT
4y d a
POWERSCOURT (GB)
52.00
V.YÜCELAP
TAMER KOLDAŞ
R.TURAN
3
16
06650
46
15
12
BORNELLA
4y d k
SHINING WOLF
50.00
S.TIRPAN
ALOŞ YILDIRIM
BEK.YILDIRIM
11
14
000
61
17
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUSTICE ROCK
5y d a
60.00
NİCOLA CURRİE
MR STEVE JAKES
P MCENTEE
3
49
4986-76
13
0
2
MONARCH MAID
7y d k
60.00
W CARSON
MR P W HİATT
P HİATT
12
49
79480-6
8
0
3
RAPID RISE (IRE)
4y d a
59.50
JASON WATSON
MR M G RİDLEY
J BRADLEY
9
48
6746-28
8
0
4
STORM LIGHTNING
9y d a
59.50
E J WALSH
LAW ABİDİNG CİTİZENS
W BRİSBOURNE
7
48
79938-4
9
0
5
ONLY TEN PER CENT (IRE)
10y d a
59.00
A RAWLİNSON
MRS WENDY JENKİNS
J R JENKİNS
4
47
578879-
34
0
6
WHALEWEIGH STATION
7y d a
58.50
S DONOHOE
MR J MELO
J R JENKİNS
11
46
007360-
48
0
7
WEDGEWOOD ESTATES
7y a k
58.00
D COSTELLO
WEDGEWOOD ESTATES
A CARROLL
1
45
32078-4
19
0
8
DALNESS EXPRESS
5y d a
58.00
L MORRIS
MR PETE SMITH
J G O'SHEA
6
45
80-706-3
19
0
9
INDUS VALLEY (IRE)
11y a a
58.00
ROB HORNBY
MR JOHN JOSEPH SMİTH
D DONOVAN
2
44
756970-
127
0
10
DIVINE CALL
11y d a
58.00
C BENNETT
ROALCO LİMİTED
C WALLİS
10
44
990084-
127
0
11
TWISTSANDTURNS (IRE)
7y d a
58.00
HOLLIE DOYLE
MR ADRIAN WINTLE
A WINTLE
5
44
000074-
99
0
12
HEAD SPACE (IRE)
10y d a
58.00
WİLLİAM COX
MİSS DAİSY HİTCHİNS
B BARR
8
43
37886-8
20
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHUHOOD (IRE)
3y d e
61.50
P J MCDONALD
SOHİ SOHİ
I WİLLİAMS
1
0
01-
109
0
2
AD LIBITUM
3y d e
58.00
J MİTCHELL
MR V I ARACİ
H PALMER
3
0
69-5
14
0
3
ARTIESHOW (USA)
3y d e
58.00
M MONAGHAN
MR G MANFREDİNİ MR
M BOTTİ
2
0
32-
34
0
4
BENTAYGA BOY
3y k e
58.00
JASON WATSON
RİDGE HOUSE STABLES
R HARRİS
8
0
7
3
0
5
DUBA PLAINS
3y d e
58.00
P BRADLEY
DAVE AND GİLL HEDLEY
M CHANNON
7
0
0
0
6
ENDLESSLY (IRE)
3y d e
58.00
OİSİN MURPHY
SEFTON LODGE (THOROU
M MEADE
5
0
0-
82
0
7
KEVLAR
3y d e
58.00
ROB HORNBY
HEVER STUD FARM LTD
J PORTMAN
4
0
0-0
14
0
8
SILVERTURNSTOGOLD
3y a e
58.00
L KENİRY
MR A A BYRNE
N MULHOLLAND
9
0
86-
35
0
9
TRUE DESTINY
3y a e
58.00
K SHOEMARK
H R H SULTAN AHMAD S
R CHARLTON
6
0
00-
67
0
10
MARY ELISE (IRE)
3y d d
56.00
C BİSHOP
ELAİNE CHİVERS MER
EVE J-HOUGHTON
10
0
7-
77
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LAWN RANGER
3y d e
60.00
K FOX
CANİSBAY BLOODSTOCK
M ATTWATER
6
0
1-
32
0
2
ALRIGHT DAVE
3y a e
58.00
JASON WATSON
MRS A JONES
R HARRİS
2
0
7-
85
0
3
BOBBY BISCUIT (USA)
3y d e
58.00
T MARQUAND
ROBERT MOSS AND DAMİ
S DOW
8
0
4-
127
0
4
BREAKFAST (IRE)
3y d e
58.00
D COSTELLO
MELBOURNE 10 RACİNG
J OSBORNE
4
0
6
14
0
5
FROZEN BERE (FR)
3y d e
58.00
L KENİRY
FREE FRENCH
G BAKER
7
0
0
0
6
HOLY SHAMBLES (IRE)
3y d e
58.00
L MORRİS
MR MUBARAK AL NAEMİ
M BOTTİ
9
0
5-3
14
0
7
SIR FRED (IRE)
3y k e
58.00
SHELLEY BİRKETT
MRS C T BUSHNELL
MİSS J FEİLDEN
3
0
0
0
8
TEASER
3y d e
58.00
P J MCDONALD
MR J H RİCHMOND-WATS
J FANSHAWE
1
0
8-
42
0
9
ROSER MOTER (IRE)
3y d d
56.00
C BİSHOP
THE PANTECHNİCONS Vİ
EVE J-HOUGHTON
5
0
9
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CARP KID (IRE)
3y d e
60.50
D COSTELLO
MELBOURNE 10 RACİNG
J OSBORNE
2
71
81914-2
18
0
2
ROSE TINTED SPIRIT
3y d e
60.00
OİSİN MURPHY
PAUL CLARE ROONEY
R BECKETT
11
70
053-
33
0
3
POWERFUL SOCIETY (IRE)
3y d d
60.00
K O'NEİLL
MR STEVEN HOSİE
T VAUGHAN
1
70
43151-6
23
0
4
CORAZON ESPINADO (IRE)
3y d e
59.50
T MARQUAND
MR ROBERT MOSS
S DOW
4
69
76822-6
8
0
5
HAVERLAND (IRE)
3y d e
59.50
S DONOHOE
LADY DE RAMSEY
C FELLOWES
10
69
755-
34
0
6
GOLDEN IMAGE
3y d d
59.50
L MORRİS
MRS H MAİTLAND-JONES
J PORTMAN
6
69
382-3
18
0
7
BLACK MEDUSA (IRE)
3y d e
59.50
R DA SILVA
MR C S NORMAN
P COLE
8
69
047-
42
0
8
NORMANDY BLUE
3y a e
59.50
P J MCDONALD
TİTANİUM RACİNG CLUB
R FAHEY
3
69
06263-
93
0
9
FAR DAWN
3y a e
59.00
R HAVLİN
ABDULLAH SAEED
S CRİSFORD
7
68
23454-2
19
0
10
IS IT OFF (IRE)
3y d e
58.50
FRAN BERRY
POWER GENEVA LTD
G L MOORE
5
67
27085-
24
0
11
BARNAY
3y d e
58.00
M DWYER
MR ROBİN BLUNT MR
M TREGONİNG
9
66
974-6
7
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NATURE BOY (IRE)
4y a a
60.50
JANE ELLİOTT
MELİNDA QUİRK PARTNE
R BRİSLAND
12
70
52-5-43
13
0
2
BRIDGE OF SIGHS
6y a a
60.00
OİSİN MURPHY
EWELL NEVER KNOW
L CARTER
13
69
05487-2
12
0
3
MADRINHO (IRE)
5y a a
60.00
L KENİRY
ROYALE RACİNG SYNDİC
J BUTLER
1
69
66767-2
12
0
4
DELIBERATOR
4y d a
59.50
MARTİN HARLEY
MR MRS N WELBY F
W KNİGHT
5
68
356433-
27
0
5
HAPPY ESCAPE
4y a k
59.50
T J MURPHY
MR A A BYRNE
N MULHOLLAND
14
68
47723-1
19
0
6
SPIRITUAL STAR (IRE)
9y d a
59.50
P BRADLEY
WACKEY RACERS HAREFİ
L CARTER
4
68
00300-5
13
0
7
MUTINEER
4y a a
59.50
G DOWNİNG
MR A BELL PARTNERS
D KUBLER
7
68
06735-0
21
0
8
MEZMAAR
9y d a
57.50
D COSTELLO
ROEMEX LTD
M USHER
10
64
90340-3
8
0
9
CONNEMERA QUEEN
5y a k
57.50
R WİNSTON
NORTHUMBRİA LEİSURE
J BUTLER
6
64
665247-
61
0
10
MAGIC MIRROR
5y d k
57.50
T MARQUAND
MR WİLLİAM WOOD
M RİMELL
3
63
262113-
35
0
11
ROBERT THE PAINTER (IRE)
10y d a
57.00
S DONOHOE
MR JOHN JOSEPH SMİTH
D DONOVAN
8
62
5384-00-
34
0
12
DALAVIDA (FR)
4y k k
57.00
M DWYER
MİCKLEY STUD DERRİ
J HUGHES
9
62
3357-
127
0
13
LICENSE TO THRILL (USA)
4y d a
56.50
L MORRİS
MR R E ANDERSON
S DOW
11
61
795-355-
127
0
14
MR MAC
4y d a
55.50
C BISHOP
P C F RACING LTD
P HEDGER
2
59
30014-6
19
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INAAM (IRE)
5y d a
62.50
SEBASTİEN WOODS
YORKSHİRE CONNECTİON
R FAHEY
1
82
44502-7
22
0
2
GENTLEMEN
7y a a
60.50
DANNY BROCK
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
4
78
70906-4
20
0
3
NEZAR (IRE)
7y a a
60.00
J DUERN
BLACK STAR RACİNG
D IVORY
2
77
202255-
34
0
4
SAYESSE
4y d a
60.00
P BRADLEY
LORD ILSLEY RACİNG (
M CHANNON
8
77
338065-
127
0
5
KING OF NEPAL
4y d a
58.50
FRAN BERRY
FİRST OF MANY
H CANDY
7
74
031-071-
29
0
6
RIPP ORF (IRE)
4y d a
58.00
S LEVEY
C BENHAM/K QUİNN/L Q
D ELSWORTH
6
73
342-
127
0
7
SPUN GOLD
4y a a
58.00
S DONOHOE
JOE SOIZA MASON SO
C FELLOWES
5
67
95861-1
10
0
8
ALKASHAAF (USA)
4y d a
57.50
G DOWNING
ECLIPSE HORSE RACING
D LOUGHNANE
3
71
77029-8
18
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SURENESS (IRE)
8y a k
61.50
E J WALSH
MR P MOTT
A NEWCOMBE
3
72
41529-0
19
0
2
RIVER DART (IRE)
6y a a
61.50
G DOWNİNG
MR B J MİLLEN
A CARROLL
5
72
833697-
127
0
3
DEDUCE (FR)
5y d k
61.50
R TATE
T H BARMA IAN RUSH
J EUSTACE
9
72
20231-9-
111
0
4
THAQAFFA (IRE)
5y d a
61.00
MARTİN HARLEY
THE CHAMPAGNE CLUB
MİSS AMY MURPHY
8
71
50735-1
18
0
5
DEELEY'S DOUBLE (FR)
5y a a
60.50
P J MCDONALD
SHROPSHİRE WOLVES
D LOUGHNANE
13
70
84244-1
14
0
6
ARCHIPELIGO
7y d a
60.50
J GORMLEY
TOP OF THE HİLL RACİ
I JARDİNE
2
70
85941-9
21
0
7
BOYCHICK (IRE)
5y d a
60.50
L MORRİS
LAURENCE BELLMAN
ED WALKER
14
70
52221-5
19
0
8
RED HOT CHILLY (IRE)
5y a a
60.50
C BISHOP
MR MRS A J MUTCH
F O'BRIEN
1
70
25433-3-
127
0
9
TOP BEAK (IRE)
5y d a
60.50
R HAVLIN
MR CHRISTIAN MAIN
M ATTWATER
4
70
00446-3
19
0
10
OFFICER DRIVEL (IRE)
7y d a
60.00
T J MURPHY
MR ROLAND SARİN
SUZİ BEST
10
69
624185-
127
0
11
MAZALTO (IRE)
5y d k
59.50
P BRADLEY
MAGINN HASAN
P PHELAN
11
68
54-5644-
127
0
12
LUV U WHATEVER
8y d a
59.50
J HAYNES
MR T W FIFE
MRS M FIFE
7
68
203-053
6
0
13
SPECIALITY (FR)
4y d k
58.00
OİSİN MURPHY
MR S HANSON
R BECKETT
6
68
58053-2
21
0
14
ZULU
4y d a
55.50
W CARSON
HOWARD BARTON STUD
B MILLMAN
12
62
9-4390-
25
0
24 Ocak 2018 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İstanbul, Bursa, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Bursa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 bursa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:15 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 24 ocak 2018 çarşamba at yarışı bülteni, 24 ocak 2018 at yarışı programı, 24 ocak 2018 tjk yarış programı, 24 ocak 2018 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇stanbul at yarışı bülteni, 24 ocak 2018 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, bursa at yarışı bülteni, 24 ocak 2018 bursa at yarışı bülteni, günün bursa at yarışı bülteni, bugün bursa at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 24 ocak 2018 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni