Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEYYURDU
4y k a
HIZLITAY
60.00
A.İNCİ
MURAT ALTIN
G.ALTIN
3
32
5363-17
11
19
2
YENER
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
K.YILMAZ
MURAT TÜRK
ES.ÇETİN
8
36
24431-2
17
19
2.10.04
3
ALTINTUNÇ
4y k a
TOŞUR
58.00
F.ARSLAN
TÜRKAN ALTIN
G.ALTIN
4
31
4349-57
14
12
4
BÖLÜKBEY
4y k a
BİLGİN
58.00
K.GÖKÇE
UFUK DEMİR
U.DEMİR
2
34
3383-1
14
20
5
CEVAHİRTAY
4y a a
ZİGANA
58.00
M.M.BİLGİN
ARDA ÇETİNKAYA
B.TANRIKULU
9
34
16200-9
14
15
6
SUNGURLU
4y k a
BİLGİN
58.00
B.M.MIRIK
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
6
38
53-182
7
18
7
FADİK
4y d k
HIZLITAY
56.00
AYTEK DÜLGER
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
5
34
5230-48
4
12
8
NEVRİYE HANIM
4y k k
ÖZHABER
56.00
B.ÇIĞLA
MUSTAFA DEMİR
S.ÇİFTÇİ
7
34
64251-7
23
19
9
SARDUR
4y k a
TURBO
56.00
T.KERESTECİ
ABDULGAFUR DEMİRÖRS
N.YILDIRIM
1
32
1576-87
7
15
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYTEMİZ
7y d a
SPORTS HERO (USA)
61.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
TÜLAY ÇİFTÇİ
S.ÇİFTÇİ
4
75
4-42498
24
15
1.11.78
2
BALYECİ SALİH
6y d a
PERFECTO
58.50
T.KERESTECİAP
HALUK CANÇEKER
T.ÇEKİCİ
7
72
225205
24
16
1.12.90
3
BOLT GIRL
4y d k
YONAGUSKA (USA)
59.50
H.ÇİZİK
SELAHATTİN ÇİZİK
ES.ÇETİN
6
70
0795-72
10
14
1.13.77
4
RASİM KAPTAN
5y d a
PARGALI
54.50
F.ARSLANAP
ENİS BADIŞOĞLU
G.ÖZERTÜRK
3
64
15123-4
17
17
1.12.85
5
GOLD FIST
4y a a
AZARAKS
55.50
U.BARLIK
METİN TURGUT
SİBEL CAN
8
62
132348
28
16
1.14.28
6
STRATA
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
53.50
A.KURŞUN
AHMET BAKIR
MUH.KORKMAZ
1
58
25241-9
13
19
1.13.13
7
INVISIBLE WOMAN
5y d k
ALFRED NOBEL (IRE)
53.50
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
5
56
6733-66
7
8
1.13.85
8
MISTER BOND
5y d a
BIONDETTI (USA)
50.00
M.M.BİLGİNAP
MURAT ÖZENÇ
H.ALTUNBAŞ
2
55
522561
24
20
1.13.66
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FRANKENSTEIN
5y d a
REY DE CAFE (USA)
57.00
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
5
50
92-4215
4
19
1.56.70
2
ANDIAMO
6y d a
KANEKO
56.00
H.ÇİZİK
ERHAN ALVEROĞLU
C.TURAN
3
84
21254-5
9
16
1.57.26
3
NEDİMHAN
5y a a
TALIP HAN (IRE)
56.00
İ.SOYAD
TAYLAN TOSUNOĞLU
N.YILDIRIM
2
71
55426-7
14
14
1.54.64
4
SİDELİ
8y d a
YONAGUSKA (USA)
56.00
A.KURŞUN
GÖKÇEN YILDIZ
N.YILDIRIM
4
87
551344
63
17
1.54.81
5
YILMAZHAN
7y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
A.ÇELİK
BATURHAN AKSOY
A.SONĞUR
1
82
8374-24
9
16
1.55.71
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABAARİF
5y a a
KAIZBERT (RU)
59.00
H.ÇİZİK
ŞAHİN ULUÇ
ALİ BOZKURT
6
102
62608-1
17
20
1.36.45
2
BATMANASLANI
7y k a
TAMERİNOĞLU
59.00
H.KARATAŞ
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
4
112
38401-1
9
20
1.33.70
3
FORDTA TEK
10y d a
ODİNHAN
59.00
U.BARLIK
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
5
68
836947
24
7
1.34.98
4
GÜMÜŞKESEN
6y k a
TURBO
59.00
S.KAYA
SALİH KAYA
Ü.YAYLA
3
95
22127-2
13
18
1.36.25
5
RUSDAMAT
6y a a
KAIZBERT (RU)
59.00
A.KURŞUN
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
1
92
8318-16
13
19
1.35.78
6
ULUKIZ
6y k k
KAIZBERT (RU)
57.00
A.ÇELİK
TUĞÇE TOSUMOĞLU
S.ÇİFTÇİ
2
109
623762
51
16
1.35.25
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALİÇO
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
A.ÇELİK
MEHMET ARSLAN
SED.DEMİRAL
4
38
65-21
7
20
2
DARK POWER
3y d e
ZANJERO (USA)
51.00
M.M.BİLGİNAP
M.HAKAN ÖZÇOLAK
Ö.F.TAŞDELEN
3
52
2162-21
10
20
1.29.55
3
CAN MEDRİ
3y d e
VENTO
54.00
D.AYDOĞAN
SEDAT ŞAHİN
Ö.F.TAŞDELEN
2
52
438743
35
15
1.29.12
4
MOURINHO
3y d e
ROCKMASTER (IRE)
54.00
M.AKYAVUZ
MUSTAFA ÜNLÜ
MUH.KORKMAZ
5
67
222311
35
20
1.27.35
5
YUDA BENHUR
3y d e
HAKEEM (USA)
54.00
A.KURŞUN
SEDEF VARDAR
R.TURAN
1
61
61322-3
21
18
1.27.68
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KUSURSUZ GÜÇ
5y k k
TURBO
60.00
B.M.MIRIKAP
MUHAMMED GÜNDÜZ
N.DOĞAN
4
59
3229-47
11
16
1.21.29
2
ŞİMŞEKKRAL
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
62.00
A.KURŞUN
GÜLTEN SAVAŞÇI
E.ÇUKURKAŞ
8
57
0347-26
14
14
1.21.62
3
YAZ AĞASI
5y k a
AĞABATUR
56.50
F.ARSLANAP
ERDAL SERVET ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
12
52
22331-5
12
19
1.22.18
4
CANYOLDAŞ
6y a a
KAIZBERT (RU)
55.00
A.ÇELİK
CAN SALİH TAVUKCU
D.ERGİN
13
43
56150-3
7
17
1.20.98
5
ERENBİLGE
9y a a
ÖZGÜNHAN
52.00
F.AKBULUTAP
ŞEYMA B. TANİYİT
A.E.ALKIŞ
9
43
223555
127
15
1.22.11
6
HANIM SULTAN
7y a k
ATOMKARINCA
54.50
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
5
42
8718-18
7
19
1.21.69
7
UZMAN
5y k a
DEHA
50.00
B.ÇIĞLAAP
YUSUF SAVAŞ
S.ÇİFTÇİ
6
4
89080-0
20
12
8
IŞIK VEREN
5y a a
UÇANBEY
50.00
C.PASOAP
TARIK ÖZKAYA
F.ARICI
3
2
000000
42
14
1.34.54
9
ŞERİFE ABLA
6y k k
ODİNHAN
53.00
M.G.SEZGİNAP
RACİ ATLI
M.BİLDİK
2
41
265514
51
19
1.25.86
10
CESURMİRZA
5y d a
BOZOK
52.00
T.KERESTECİAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
1
37
6000-79
10
11
11
NALEZEN
5y a k
ÖZDURAN
50.00
D.AYDOĞAN
SUAT YILMAZ
Ö.F.TAŞDELEN
7
20
4765-06
10
4
1.23.75
12
BİTURBO
5y a a
TURBO
50.00
M.M.BİLGİNAP
HULUSİ TAŞKIRAN
T.ATEŞ
11
19
44550-0
10
8
1.25.89
13
BERBAT
5y a a
ATİKBEY
50.00
K.GÖKÇEAP
ŞÜKRÜ POLAT
SEN.ŞEN
10
17
2900-00
10
14
1.27.88
Wolverhampton İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMOR FATI (IRE)
5y d g
61.50
LAURA PEARSON
MRS I M FOLKES
P EVANS
11
57
08900-8
15
0
2
EARL OF BUNNACURRY (IRE)
6y d g
61.00
O STAMMERS
MR M LYNCH
KEVIN FROST
2
56
346830-
26
0
3
APACHE BLAZE
5y d k
60.50
GEORGE ROOKE
FERRYBANK PROPERTİES
R BRİSLAND
4
55
27445-8
21
0
4
KING OSWALD (USA)
7y d g
60.50
TOBY ELEY
M WATKINSON MR P S
J UNETT
9
55
84760-5
11
0
5
PILOT WINGS (IRE)
5y d g
60.00
ELISHA WHITTINGTON
GREEN LIGHTING LTD
A CARROLL
6
54
004580-
67
0
6
DARK DEVIL (IRE)
7y k g
59.50
A BRESLIN
DR MARWAN KOUKASH
P MORRIS
10
53
04880-7
14
0
7
IS IT OFF (IRE)
5y d g
59.50
POPPY BRIDGWATER
POWER GENEVA LTD
S CURRAN
8
53
740857-
45
0
8
OCEAN AIR (FR)
6y d g
59.00
PAULA MUIR
ROCKVIEW RACING CLUB
J MCCONNELL
1
52
008-816-
127
0
9
ARLECCHINO'S LEAP
8y d g
58.00
ISOBEL FRANCIS
MR K SENIOR
M USHER
7
50
79989-5
20
0
10
KYBOSH (IRE)
4y d g
57.50
M CREHAN
LAURENCE BELLMAN
M APPLEBY
13
50
30335-3
14
0
11
LONGVILLE LILLY
5y d k
56.50
LAURA COUGHLAN
MR A H BENNETT
T WALL
12
39
808708-
29
0
12
MONZINO (USA)
12y d g
56.50
IZZY CLIFTON
MRS M CHAPMAN
M CHAPMAN
3
21
0-790-87
9
0
13
SUPREME DREAM
4y d k
56.00
LEVİ WİLLİAMS
MR SHAUN FİRTH
S A HARRİS
5
41
8780-77
6
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOVILS DATE
11y k g
63.50
S JAMES
ITSFUNINIT
T VAUGHAN
3
72
906111-
127
0
2
SEAPORT
9y a g
62.50
T P QUEALLY
MRS PAO, MR STAFFORD
S DURACK
11
70
3369-00-
127
0
3
COHESION
7y d g
62.50
POPPY BRIDGWATER
MR ANDREW DUFFIELD
D BRIDGWATER
4
69
509068-
127
0
4
JAMACHO
6y a g
60.50
L KENIRY
STRATFORD RACECOURSE
C LONGSDON
5
65
6-72-73-6
9
0
5
MOURIYANI (USA)
4y d g
60.00
LAURA COUGHLAN
BIGHOUSE SYNDICATE
TOM WARD
9
69
8050-41
5
0
6
BUILDING BRIDGES
4y d a
59.50
C HARDIE
OAKLANDS RACING BL
STUART EDMUNDS
1
68
135706-
105
0
7
MASTER BURBIDGE
9y d g
59.00
A KIRBY
DAJAM LTD
N MULHOLLAND
2
62
12-13-2-2
21
0
8
STAR OF ATHENA
5y d k
58.50
D E HOGAN
TİM DYKES HUGH DOU
ALİ STRONGE
8
61
621554-
28
0
9
PADLEYOUROWNCANOE
6y d g
58.00
W COX
KEVIN CORCORAN AARON
C TIZZARD
6
60
25022-1
2
0
10
YAMATO (IRE)
7y d g
58.00
B CURTIS
SINGING THE BLUES SY
J MCCONNELL
10
60
553102-
37
0
11
STORM GIRL
4y d k
52.00
ROBBİE WALSH
MR ANDREW GOUGH
S-J DAVİES
7
42
07690-9
14
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KLOPP
4y d k
63.50
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
1
67
453-221
8
0
2
MAN OF THE SEA (IRE)
4y a g
60.50
B CURTIS
DAJAM LTD
N MULHOLLAND
9
60
111613-
24
0
3
DAZACAM
6y d k
59.50
P MULRENNAN
DARREN ANNALEY YAT
MRS STELLA BARCLAY
8
58
97870-0
15
0
4
SWISSAL (IRE)
5y d g
59.50
D COSTELLO
MRS J REES
DAVID DENNIS
5
58
554074-
27
0
5
BLACK ISLE BOY (IRE)
6y d g
59.50
J HART
MR EVAN M SUTHERLAND
D C GRIFFITHS
2
58
5005-35
11
0
6
GRIGGY (IRE)
4y d g
59.50
A KIRBY
POWER GENEVA LTD
S CURRAN
4
58
43411-2
21
0
7
AQUARIUS (IRE)
4y d k
59.50
A RAWLINSON
MR C L BACON
M APPLEBY
3
58
09918-4
11
0
8
FLY THE NEST (IRE)
4y d g
59.00
G DOWNING
MR B J MILLEN
A CARROLL
12
57
67868-2
5
0
9
AT YOUR SERVICE
6y d g
58.50
J HAYNES
CHELSEA BANHAM PRE T
CHELSEA BANHAM
11
56
960355-
45
0
10
GUARDIA SVIZZERA (IRE)
6y d g
58.50
PAULA MUIR
MPR, VENTURA RACING
ROGER FELL
13
56
71509-2
18
0
11
REGO PARK LADY (IRE)
5y d k
58.00
T P QUEALLY
A F MCLOUGHLİN/C HİG
A MURRAY
10
55
10840-0
14
0
12
MIRACLE GARDEN
8y a g
58.00
L EDMUNDS
MR M A GEOBEY
R BROTHERTON
7
55
58704-7
21
0
13
OUR MAN IN HAVANA
5y d g
57.50
ELISHA WHITTINGTON
MR D J OSEMAN
A CARROLL
6
54
90005-2
6
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GHOST SERGE (IRE)
5y k g
58.00
F MARSH
MRS LYNNE WEBB
D PIPE
5
69
1505-71
5
0
2
DREAM MAGIC (IRE)
6y d g
57.50
K LUNDIE
BEN PARISH CLARE L
M LOUGHNANE
7
70
07514-1
13
0
3
ADAMS PARK
5y d g
56.50
B CURTIS
VALUERACINGCLUB CO U
M APPLEBY
2
65
5-7045-8
16
0
4
TOTALLY COMMITTED
7y d g
55.00
C BENNETT
MILLMAN RACING CLUB
B MILLMAN
4
67
71354-9
14
0
5
FIRST FLIGHT (IRE)
9y d g
54.50
A MULLEN
MR GEORGE DARLING
A NEWCOMBE
1
70
163320-
43
0
6
STAR TALENT (IRE)
4y d a
54.00
GEORGE ROOKE
C ROBERTSON, P CROOK
MİSS G KELLEWAY
6
52
73497-9
7
0
7
EZZRAH
4y d g
51.50
JANE ELLIOTT
MR MERVYN AYERS
C FELLOWES
3
57
50025-4
15
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CABLE SPEED (IRE)
3y d e
60.50
B CURTİS
DRAGON GATE
C HİLLS
6
0
4-1
20
0
2
MR DIB DAB (FR)
3y d e
58.00
D COSTELLO
S A MARES
M LOUGHNANE
5
0
9-
28
0
3
PITCHER'S POINT (USA)
3y d e
58.00
R HAVLİN
GODOLPHİN
J GOSDEN
3
0
3
15
0
4
SHUMBA (USA)
3y a e
58.00
D E HOGAN
NEVER SAY DİE PARTNE
D M SİMCOCK
1
0
72-
50
0
5
STRIKING APPROACH
3y d e
58.00
ADAM J MCNAMARA
MR IMAD ALSAGAR
R CHARLTON
2
0
46-
55
0
6
PEACE TREATY (IRE)
3y d d
56.00
J FANNİNG
MRS CHRİSTİNE E BUDD
M JOHNSTON
4
0
6-0
22
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OPTIMA PETAMUS
8y k g
60.50
B ROBINSON
MRS C M CLARKE, FOUL
LIAM BAILEY
9
50
6641-25
7
0
2
HUNTERS STEP
4y d g
60.00
F MCMANOMAN
MR GEORGE BRIAN DAVI
N TINKLER
6
44
05937-1
8
0
3
DIXIELAND (IRE)
4y d g
59.50
S JAMES
WYNDRINKERS RACING
LIAM BAILEY
2
49
074680-
41
0
4
VOICE OF A LEADER (IRE)
9y d g
59.50
J HAYNES
CHELSEA BANHAM PRE T
CHELSEA BANHAM
11
48
37578-4
23
0
5
KLIPPERTY KLOPP
4y a g
59.00
C HARDIE
MR ANTONY BRITTAIN
A BRITTAIN
5
48
40259-7
5
0
6
ROCA MAGICA
4y d k
58.50
R HAVLİN
LA GRANGE PARTNERSHİ
E DUNLOP
3
47
75592-1
15
0
7
WINDSORLOT (IRE)
7y a g
58.00
B CURTIS
SF RACING CLUB
A CARROLL
13
45
49558-6
13
0
8
LEESHAAN (IRE)
5y d g
58.00
P DENNIS
MRS P BASTIMAN
REBECCA BASTIMAN
4
45
40937-5
12
0
9
DAYEREH (IRE)
6y d k
58.00
L KENIRY
QUEEN MAEVE RACING C
M MCNIFF
10
45
975030-
65
0
10
N OVER J
5y d g
58.00
GEORGE ROOKE
MR N HASSAN
M APPLEBY
7
44
465-034
3
0
11
DEOLALI
6y d g
58.00
J HART
MATT WATKINSON RACIN
MRS STELLA BARCLAY
1
40
380-048-
127
0
12
CAPTAIN PEAKY
7y d g
58.00
.
FOULRICE PARK RACING
LIAM BAILEY
12
40
5068-49
8
0
13
AMBER ROCK (USA)
4y d g
57.50
L EDMUNDS
RP RACING LTD
J L EYRE
8
45
7738-83
9
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BELL HEATHER (IRE)
7y d k
60.50
B MCHUGH
DR MARWAN KOUKASH
P MORRİS
3
55
505009-
29
0
2
ROSARNO (IRE)
6y d g
60.50
J HAYNES
CHELSEA BANHAM PRE T
CHELSEA BANHAM
4
50
04324-1
10
0
3
BROCKEY RISE (IRE)
5y a g
59.50
A KIRBY
JOHN ABBEY EMMA EV
P EVANS
5
53
0287-24
7
0
4
WATHEER
5y a g
59.00
PAULA MUIR
MIDDLEHAM PARK RACIN
ROGER FELL
2
52
06040-2
18
0
5
ISABELLA RUBY
5y d k
58.00
G ASHTON
WB FAT BOAR RACİNG
MRS L WİLLİAMSON
6
50
3841-45
9
0
6
WENSLEY
5y d g
57.50
P DENNIS
MR JOHN SMITH MRS
REBECCA BASTIMAN
8
48
00659-7
18
0
7
HANATI (IRE)
4y a k
56.50
B ROBINSON
S AND S RACING 2 P
B ELLISON
1
46
0500-88
11
0
8
MAJOR CRISPIES
9y d g
56.50
J HART
MRS AMANDA HARRISON
RONALD THOMPSON
9
44
808730-
127
0
9
DARWINA
4y k k
56.50
A BRESLIN
K L FITZSIMONS
A WHILLANS
7
43
5007-40
8
0
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
QUEEN OF SILCA
3y d d
62.50
N CURRİE
ALDRİDGE RACİNG PART
M CHANNON
1
62
7903-
24
0
2
SEVENTEEN O FOUR (IRE)
3y k g
60.50
H TURNER
MR EDWARD J WARE
M BELL
7
58
66-8
20
0
3
TRECCO BAY
3y d d
60.00
W CARSON
TEN GREEN BOTTLES
D ELSWORTH
6
57
507-3
14
0
4
EVER AMBER (IRE)
3y a d
60.00
R HORNBY
BERKELEY RACİNG
J PORTMAN
3
57
037-
37
0
5
LOVE MY LIFE (IRE)
3y a d
60.00
L MORRİS
N BASHİR, N DEARMAN
M BOSLEY
4
57
0908-0
20
0
6
FUMBLEINTHEFOREST
3y d d
60.00
K O'NEİLL
GOLDRUSH RACİNG
R BRİSLAND
9
57
427-
127
0
7
BOY GEORGE
3y d g
57.00
HOLLIE DOYLE
MR R F HAYNES
D F DAVIS
8
50
406773-
27
0
8
BIRKIE QUEEN (IRE)
3y d d
55.50
L KENIRY
MRS S GRAY, MR IAN G
J S MOORE
5
47
6786-32
11
0
9
ASK SIRI (IRE)
3y d d
55.00
A BEECH
STEWART BRIDGER BXPS
J BRIDGER
11
46
6953-04
14
0
10
LIGHT LILY
3y a d
55.00
D KEENAN
MR K SNELL
P D'ARCY
10
46
5005-
43
0
11
EVAPORUST (IRE)
3y d g
55.00
W COX
TWENTY FOUR CARROT R
M USHER
2
46
089-
90
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
INTERRUPTED DREAM
3y d g
62.00
AIDEN SMITHIES
STRICTLY FUN RACING
MISS G KELLEWAY
5
62
51208-5
12
0
2
ISOBAR WIND (IRE)
3y d g
59.00
C LEE
MR E R GRIFFITHS
P EVANS
3
67
51871-6
12
0
3
LETS GO LUCKY
3y a d
57.50
HOLLİE DOYLE
MR R S BROOKHOUSE
P EVANS
2
69
51190-5
22
0
4
HONG KONG DRAGON
3y a g
57.50
H TURNER
THE BLACK DRAGON
G SCOTT
4
62
0906-
29
0
5
VENTURA DESTINY (FR)
3y k d
56.00
B SANDERSON
MİDDLEHAM PARK RACİN
K DALGLEİSH
1
61
68110-6
8
0
6
GET THE LOOK (IRE)
3y d d
55.00
L MORRİS
J S MOORE PARTNER
J S MOORE
6
65
80606-
127
0
7
RICH GIRL (IRE)
3y d d
55.00
R HORNBY
MR R CLOTHİER MİSS
S KİRK
7
0
80-
34
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHOCCO STAR (IRE)
4y d k
64.50
J HAYNES
MR JAMES EDWARDS
CHELSEA BANHAM
7
54
58533-1
6
0
2
TARSEEKH
7y d g
62.50
R KINGSCOTE
MR P E AXON
C WALLIS
10
55
422124-
127
0
3
FALCAO (IRE)
8y d g
62.50
J MITCHELL
MR J BUTLER
J BUTLER
3
54
6446-46
9
0
4
DISRUPTOR (FR)
4y a g
62.50
C LEE
DAVE EMMA EVANS
P EVANS
4
54
0233-63
6
0
5
TAWAAFOQ
6y d g
61.50
HOLLIE DOYLE
MR S R WHISTANCE
A WINTLE
8
52
38979-8
9
0
6
ENGLISHMAN
10y d g
60.50
L MORRIS
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
5
50
0624-89
5
0
7
DREAMBOAT ANNIE
5y d k
58.50
H TURNER
USHERS COURT
M USHER
2
45
6024-36
6
0
8
STARCHANT
4y d k
58.50
A BEECH
MR J J BRİDGER
J BRİDGER
6
44
85980-3
22
0
9
COOL STRUTTER (IRE)
8y d g
58.50
J QUINN
KINNERSLEY PARTNERSH
J SPEARING
1
44
46369-7
6
0
10
BURAUQ
8y d g
58.50
R DA SILVA
MR D SMITH (SAUL)
J BRADLEY
9
38
508009-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SIR HECTOR (IRE)
5y a g
63.50
W CARSON
MRS HAYLEY WALLIS
C WALLIS
1
57
259222-
35
0
2
BERNIE'S BOY
7y d g
62.50
N CURRIE
MR TREVOR JOHNSON
P MCENTEE
6
55
520-539
11
0
3
MERCERS
6y d k
62.50
GRACE MCENTEE
HOMEWOODGATE RACING
P BUTLER
3
54
90185-5
7
0
4
BROGANS BAY (IRE)
5y d k
62.00
M STAİNTON
MR JAMES AYLİNG
MRS L MONGAN
2
53
822900-
59
0
5
DEEDS NOT WORDS (IRE)
9y d g
61.00
K O'NEILL
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
4
51
978-611
6
0
6
ILLUSTRIOUS SPIRIT
5y d g
59.00
C BISHOP
MRS P SCOTT-DUNN
ALI STRONGE
10
47
0592-08
6
0
7
JONNYSIMPSON (IRE)
5y k k
58.50
C SHEPHERD
MR L A CARTER
L CARTER
9
45
70-0687-
37
0
8
STOPDWORLDNLETMEOF
6y d g
58.50
S W KELLY
ROYAL WOOTTON BASSET
D FLOOD
7
44
322-688-
127
0
9
INVISIBLE STORM
5y k k
58.50
HOLLIE DOYLE
MR A WITTERING DR
W STONE
5
44
378078-
37
0
10
YFENNI (IRE)
4y a k
58.50
L MORRIS
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
8
41
75300-0
6
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIJI
3y d e
59.50
J P SPENCER
NEVER SAY DİE PARTNE
D M SİMCOCK
3
0
0
0
2
LORDOFTHEHORIZON (FR)
3y d e
59.50
K O'NEİLL
MR R J H GEFFEN
J GOSDEN
4
0
5
15
0
3
WIN O'CLOCK
3y a e
59.50
ADAM J MCNAMARA
KINGWOOD STUD MANAGE
R CHARLTON
2
0
4-4
22
0
4
CASSIDY JO (IRE)
3y d d
57.50
L MORRİS
MR L NEİL JONES
H DUNLOP
1
0
6
11
0
5
LA FOGLIETTA
3y a d
57.50
R KİNGSCOTE
MR R J CORNELİUS
R BECKETT
5
74
76-3
22
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROTHERWICK (IRE)
8y a g
60.50
T GREATREX
P F I COLE LTD
P COLE
9
75
43450-3
18
0
2
BUSTAAN (USA)
4y d k
59.00
K SHOEMARK
SHEİKH AHMED AL MAKT
OWEN BURROWS
11
73
44-3
13
0
3
STORMINGIN (IRE)
7y k g
59.00
H CROUCH
MRS CATHERINE REED
G L MOORE
4
72
316456-
79
0
4
CRIMEWAVE (IRE)
4y d g
58.50
J MITCHELL
THE ROGUES GALLERY T
TOM CLOVER
12
72
54253-1
20
0
5
AZTEC DREAMS
7y d g
58.00
R HORNBY
CAPTAIN ADRIAN PRATT
R ROWE
7
70
1-61000-
94
0
6
NOBLE PEACE
7y d g
58.00
R KINGSCOTE
KILLARNEY GLEN
SIMON PEARCE
2
70
7601-21
14
0
7
THE GAME IS ON
4y d g
57.50
L MORRIS
MR TIMOTHY J ROONEY
SIR M PRESCOTT
1
69
41551-2
18
0
8
IRON MIKE
4y k g
57.50
B SANDERSON
WELDSPEC GLASGOW LIM
K DALGLEISH
6
69
126338-
69
0
9
ADMODUM (USA)
7y a g
57.50
D KEENAN
MR A CAMPBELL
J BUTLER
5
68
977681-
43
0
10
EPIC ADVENTURE (FR)
5y a g
57.00
S W KELLY
WITHYSLADE
R TEAL
10
67
1-079-89-
83
0
11
ORANGE SUIT (IRE)
5y d g
56.50
HOLLIE DOYLE
TIGHT LINES PARTNERS
E DE GILES
8
66
02066-7
14
0
12
ALVARO
4y d g
55.00
J QUINN
MR DAVID MORRISON
M WIGHAM
3
64
536-
59
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ICE PYRAMID (IRE)
5y a g
72.50
MR S WALKER
BILL FRASER ADRIAN
P KIRBY
3
75
2-33-1
8
0
2
CONKERING HERO (IRE)
6y a g
69.50
MRS C POWNALL
MR J TUITE
J TUITE
2
74
11806-8
5
0
3
DUTCH UNCLE
8y d g
67.50
MR R BIRKETT
THE SHIMPLINGTHORNE
TOM CLOVER
9
69
354770-
91
0
4
CONTINGENCY FEE
5y d g
66.50
MISS KATIE WEBB
MR M HALL
P MCENTEE
4
67
6143-38
6
0
5
BY RAIL
6y d g
64.50
M DUNNE
MR G F CHESNEAUX M
N LITTMODEN
8
63
162-725-
115
0
6
ICE GALLEY (IRE)
7y d g
64.00
MR HENRY NEWCOMBE
MR P KIRBY
P KIRBY
6
62
84190-9-
127
0
7
LETSBE AVENUE (IRE)
5y d g
64.00
MR CHARLIE SPRAKE
MR CHRISTOPHER JOHN
W G M TURNER
7
62
794380-
58
0
8
HEMINGWAY (IRE)
6y a g
63.50
MR DANNY KERR
MRS C D POULTON
CAMILLA POULTON
5
60
058-705-
127
0
9
SLEEPDANCER (IRE)
4y d g
62.50
.
MR GERRY MCGLADERY
J RYAN
1
33
005078-
35
0
24 Ocak 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Wolverhampton İngiltere, Lingfield tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Wolverhampton İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:45 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:05 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 24 ocak 2020 cuma at yarışı bülteni, 24 ocak 2020 at yarışı programı, 24 ocak 2020 tjk yarış programı, 24 ocak 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 24 ocak 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 24 ocak 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, 24 ocak 2020 wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün wolverhampton i̇ngiltere at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 24 ocak 2020 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni