Yarış Başlama Saati: 13:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATLAS GÜLÜ
3y d d
AFTER MARKET (USA)
55.00
MUH.OKAP
RAMZİ TURAN
M.YAPAROĞLU
7
0
99
52
18
1.18.41
2
BALMY
3y d d
YONAGUSKA (USA)
58.00
A.OKAN PAZARAP
ÖMER USLU
A.COŞKAN
8
0
0
20
3
BLACK ILLUSION
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
58.00
O.ÖZTÜRK
AYŞETE TOP
H.TOP
6
0
0
20
4
GUMAR
3y d d
LION HEART (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
ÖMER PEYNİRCİ
F.ATCI
11
30
6865-25
7
13
1.17.44
5
İYİMSER BİR GÜL
3y a d
BUENOS AIRES
58.00
S.ÖZEN
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
10
20
047-8
17
16
1.17.56
6
KEY TO VICTORY
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
B.M.MIRIKAP
MELİS KURTEL EMİN
Ş.ÖNCEL
2
21
56548-6
17
14
1.17.36
7
MAGIC STAR
3y d d
LILBOURNE LAD (IRE)
58.00
B.KURDU
ZEKİ UYGUR
R.YILDIZ
3
34
0356-0
17
15
8
MASAL PERİSİ
3y d d
KANEKO
58.00
M.ÇİÇEK
FİKRET KANMAN
C.YEDİREN
4
0
2-2
17
19
9
SOYLUHANIM
3y d d
LAST EXIT
55.00
M.M.BİLGİNAP
ALİ KAYA
A.ATAŞ
5
22
4578-7
10
15
10
ŞAHGAGA
3y d d
YONAGUSKA (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
BERK PELENK
R.YILDIZ
9
28
904-36
7
15
1.18.02
11
TORK
3y d d
NİĞDELİ
58.00
H.ŞİMŞEK
ALİ ÇELİK
Ş.ÇELİK
1
0
0
36
19
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BOUKEPHALOS
3y d g
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
Ö.YILDIRIM
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
3
40
64242-1
7
20
2.04.83
2
UTKUNUN OĞLU
3y a e
BOSPORUS (IRE)
55.00
H.KARATAŞ
BÜLENT UTKUN
SEYİT GÖKÇE
5
58
68551-1
16
20
2.06.51
3
ARIBURNU
3y d e
SALVATORE
52.00
M.AKINAP
MEHMET BABADAĞ
H.ERDİK
2
0
8-6
7
18
4
CRAZY LION
3y d d
KANEKO
52.00
M.M.BİLGİNAP
İBRAHİM HALİL ŞİMŞEK
S.YANIK
4
71
626310
45
19
5
GROUND STORM
3y d d
AFTER MARKET (USA)
52.00
B.AVERBAK
HİKMET ŞİMŞEK
S.YANIK
1
22
049-465
10
14
2.14.26
6
MAGIC ROCK
3y d d
EL CORREDOR (USA)
56.00
M.KAYA
ELİF KAYA
C.T.KÖSE
6
68
33528-3
9
16
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKSAKALLI (IRE)
6y d a
INTENSE FOCUS (USA)
59.00
M.ÇİÇEK
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
4
94
56633-3
17
15
1.25.54
2
EMPEROR SION
6y a a
LION HEART (USA)
59.00
M.KAYA
NİMET ARİF KURTEL
B.ARAS
2
89
911482
31
17
1.27.35
3
GRAYOCEAN
5y k a
OFFLEE WILD (USA)
59.00
Ö.YILDIRIM
AHMET GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
3
100
46244-3
14
20
1.27.90
4
MY MOONSHINE
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
S.BOYRAZ
ANNABELLA SPONZA TIRPANÇEKER
M.SAÇAN
1
50
822125
31
18
1.27.59
5
ÖKEHAN
4y d a
YONAGUSKA (USA)
58.00
N.AVCİ
AHMET DOĞAN HÜNER
A.ÖMEROĞLU
5
74
321811
24
20
1.25.98
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAY WOLF
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
63.00
GÖKH.GÖKÇE
NURETTİN BOZKURT
G.TOKLU
8
62
33424-6
9
16
2.10.91
2
LORD OF TIME
6y d a
SEA HERO (USA)
62.00
B.M.MIRIKAP
ERAY KOKTAY
M.ASLAN
10
62
1213-53
9
17
2.09.14
3
APRIL ONE
4y d a
LION HEART (USA)
59.00
G.KOCAKAYA
ÖZGÜR DEMİR
F.SEZER
7
58
66432-2
18
19
2.08.00
4
HELLBENT
5y d a
OFFLEE WILD (USA)
60.50
MER.ÇELİK
ERAY KOKTAY
S.YANIK
4
57
1626-67
9
15
2.14.52
5
HASANEFE
5y d a
HAKEEM (USA)
58.50
S.BOYRAZ
HÜSEYİN AKARSU
T.TEMİZER
1
53
5542-14
10
19
6
MAGIC APPLE
4y a a
APPROVE (IRE)
57.00
M.ÇİÇEK
ZEKİ ÇELİK
C.YEDİREN
9
54
8921-62
7
18
7
POWER BY FIRE
5y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
54.00
N.AVCİ
DENİZ KURTEL
Ş.ÖNCEL
6
44
978781
43
20
2.11.15
8
KING WINNER
5y d a
KANEKO
52.50
M.AKINAP
BÜLENT BENZER
Ş.ÖZGÜR
3
41
4317-45
7
17
2.12.96
9
ANTEPLİ KAYRA
4y d a
PERFECT STORM
50.00
H.KAPLAN
İSMET ÇİFTÇİ
M.TAMER
5
38
661947
29
17
10
ATLASHAN
4y d a
HAKKAR
50.00
D.PALAUR
AHMET DOĞAN HÜNER
A.ÖMEROĞLU
2
32
93326-2
9
18
2.15.20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALGANHAN
5y k a
ALGANBEY
62.00
B.M.MIRIKAP
HÜLYA TEMEL
C.AYDOĞAN
2
68
113211
29
20
2.25.54
2
YARİSSA
8y k a
İZBATUR
56.50
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
1
59
93376-3
11
14
2.23.72
3
BİCEROĞLU
6y k a
KOCABEY
54.50
O.KIZILDAŞAP
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
3
57
89880-2
10
14
2.27.80
4
İRADELİYILDIZ
5y a a
KIZLARAĞASI
54.50
M.B.ÇAKMAKAP
RESUL AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
10
55
12127-2
14
18
2.26.90
5
KUĞU GÜZELİ
8y k k
CAŞ
55.50
O.YILDIZ
SELİN DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
4
53
2221-05
7
18
2.24.34
6
YARIMADA
5y d a
TÜMÖZ BEY
54.50
A.OKAN PAZARAP
SEMA ULAŞ
Z.AVCI
9
51
22133-8
14
17
2.25.31
7
KİYASET
5y k a
GOBAKBEY
51.50
K.GÖKÇEAP
MUSTAFA İLKADIM
MEH.KAYA
5
45
663286
29
13
8
CESURAYAK
6y k a
AĞA KARACA
50.00
M.M.BİLGİNAP
ŞEHABETTİN DOYAN
Y.AYDIN
11
42
52366-5
14
15
2.24.80
9
CEVAHİRTAY
5y a a
ZİGANA
50.00
H.KAPLAN
ERDEM KÖZLEME
H.ERDİK
6
40
02425-4
14
17
2.25.56
10
UÇAN KARACA
6y a a
ALKARACA
50.00
B.AVERBAK
SELDA KARACA
MEH.KAYA
7
40
55542-6
14
16
2.25.44
11
ÖZÇOCUK
7y k a
ÖZHABER
50.00
D.PALAUR
OKTAY KARAOĞLU
Ü.BULUT
8
34
7326-51
14
20
2.24.69
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANANİYA
6y a k
UÇANBEY
56.00
B.KURDU
SAMİ DOĞAN
Ü.BULUT
2
51
935045
24
16
1.22.96
2
AYDURU
6y a k
UÇANBEY
56.00
G.KOCAKAYA
NADİR ÇETİNER
T.TEMİZER
1
67
79141-8
10
19
1.22.70
3
ESMERGÖZ
5y k k
YAŞARCIK
56.00
Ç.OK
MEHMET ALTIN
M.ASLAN
7
49
62285-4
9
16
1.24.06
4
GÖLDEM
6y k k
TAMERİNOĞLU
56.00
M.ÇİÇEK
ENES DEMİR
K.ŞENGEL
6
95
44223-3
11
17
1.21.13
5
HADRAKIZ
5y d k
ÖZDURAN
56.00
D.PALAUR
ÖZER BOYRAZ
SİN.ALTUNDAĞ
4
33
60337-9
10
13
1.24.94
6
HIZLI ASİYE
6y k k
ÖZHABER
56.00
A.İNCİAP
HALİT KEKİK
R.COŞKUN
3
79
23411-1
13
20
1.22.05
7
MADAM ELLİ
7y a k
UÇANBEY
56.00
N.AVCİ
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ÖMEROĞLU
8
87
23828-6
8
15
1.24.82
8
SİNOPLU MERVE
5y k k
BİLGİN
56.00
O.YILDIZ
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
5
88
7913-67
8
17
1.22.19
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BATMANASLANI
8y k a
TAMERİNOĞLU
59.00
M.KAYA
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
2
113
533034
28
20
1.52.16
2
BESTEKAR
5y d a
ÖZHABER
59.00
H.KARATAŞ
MEHMET GÜNDÜZELİ
M.GÜNDÜZELİ
4
98
16101-2
16
19
3
BİLDENHAN
9y k a
ATEŞTOPU
59.00
M.ÇİÇEK
SALİH YILDIZER
İ.AKKILIÇ
5
111
65265-1
12
20
1.51.81
4
BOMBACAN
7y d a
KIVANÇ CAN
59.00
S.BOYRAZ
MUZAFFER CAN
D.TEKELİ
6
98
22411-1
21
20
1.49.38
5
EGEBERK
6y k a
KAFKAS ŞAHI
59.00
N.AVCİ
AHMET GÖKHAN ERKOÇ
EM.TOKÇALAR
3
106
03155-4
16
20
6
GOLDEN KING
7y k a
TURBO
59.00
B.KURDU
M.ZİYA ADALAR
SEYİT GÖKÇE
1
90
827101
31
20
1.52.29
7
KARDEŞCAN
5y a a
TURBO
59.00
G.KOCAKAYA
MUZAFFER CAN
M.CAN
7
103
33112-1
16
20
1.49.88
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAVGOROV
3y d e
MARCAVELLY (USA)
59.00
B.M.MIRIKAP
ÖZER BOYRAZ
SİN.ALTUNDAĞ
3
39
0316-53
14
17
1.47.24
2
BY NUSRET
3y d e
TOCCET (USA)
59.50
M.ÇİÇEK
NİHAT SAĞLAM
S.ŞAHYAZICI
2
38
28651-4
16
19
1.45.05
3
RÜZGAR ÇOCUK
3y d e
YONAGUSKA (USA)
57.00
S.ÖZEN
C.BURAK SALTABAŞ
M.TEZEL
4
33
028-742
10
16
1.43.56
4
KÖRPENİN OĞLU
3y d e
APPROVE (IRE)
52.50
MUH.OKAP
MEFTUNE KÜRPE
A.ATAŞ
6
24
445656
24
15
5
EASY EASY
3y d e
YONAGUSKA (USA)
50.00
B.AVERBAK
K.FIRAT DANIŞOĞLU
H.ERDİK
5
17
60-57
7
16
6
DEMENTED
3y d e
LION HEART (USA)
50.00
ALP.OLUKAP
ERAY KESKİN
B.ÇAKUS
1
14
68-6
7
17
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BATTLE ANGEL
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
58.00
A.ALPAGUT
NİRGÜL TURGU
M.TEZEL
2
26
350-8
21
16
1.17.77
2
BEAUTIFUL HOUSE
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
MER.ÇELİK
VEHPİ GÜZELOCAK
H.AKYOL
5
22
4675-4
17
15
1.17.81
3
CANIM MİRAY
3y d d
BALBOA
58.00
H.ŞİMŞEK
AHMET ALTUNKILIÇ
H.ERDİK
6
0
0
20
4
DANGEROUS BEAUTY
3y d d
ENGLISH CHANNEL (USA)
58.00
M.KAYA
NİMET ARİF KURTEL
Ş.ÖNCEL
9
29
43485-7
17
15
1.18.00
5
DESPINA
3y a d
BOSPORUS (IRE)
58.00
S.ÖZEN
NANCY KİBAR
Ş.ÇELİK
1
0
0
20
6
DETERMINANT
3y a d
LION HEART (USA)
58.00
A.KURŞUN
YİĞİT YİĞİTLER
B.TURGUL
12
32
32-2
23
19
1.17.43
7
İLK BUSE
3y a d
EL CORREDOR (USA)
58.00
D.PALAUR
EJDER ÖZTOP
H.AKYOL
11
0
5-4
17
18
8
OSAKA
3y a d
SMART ROBIN (JPN)
54.00
S.AKŞINAP
KOSTANTİNOS MAKRİ
M.KARACA
4
20
94-9
17
17
9
ÖYKÜ SULTAN
3y a d
DEHA
58.00
H.KARATAŞ
OĞUZ İKEN
MEH.KAYA
3
30
53-3
17
17
10
SONBAHAR GELİNİ
3y d d
PRINCE OF KRAKOW
55.00
MUH.OKAP
ÖZLEM KAYA
Y.AYDIN
7
10
0000
50
16
1.21.28
11
SORAYYA
3y d d
TALIP HAN (IRE)
58.00
B.KURDU
M.ZİYA ADALAR
SEYİT GÖKÇE
8
13
78-6
17
17
12
ŞİRİNYER PINARI
3y d d
ANATOLY
58.00
N.AVCİ
İSMAİL HADİOĞLU
M.TAMER
10
0
3
59
19
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MELGATE MAJEURE
5y a g
63.00
JOANNA MASON
MT BUCKLEY BROUGH
D BROOKE
1
61
8-8508-1
9
0
2
VIOLET'S LADS (IRE)
7y d k
61.50
W CARSON
THE SAVY GROUP
B JOHNSON
9
57
06384-1
20
0
3
DELEYLL
7y a g
61.00
A KIRBY
POWER GENEVA LTD
J BUTLER
11
56
008700-
64
0
4
NARJES
7y d k
60.50
T MARQUAND
MR N HASSAN, MR J ST
M APPLEBY
3
55
46456-5
20
0
5
BUTTERFIELD (IRE)
8y d g
59.50
HOLLIE DOYLE
MR ALAN STEVENS MR
B FORSEY
6
53
3741-17-
127
0
6
ENCHANTEE (IRE)
4y d k
59.00
D PROBERT
ENCHANTEE
SİR MARK TODD
10
53
98-530-
96
0
7
PERFECT OUTING
4y k k
58.50
R KİNGSCOTE
MİLDMAY RACİNG
P CHAMİNGS
2
52
45-689-
99
0
8
MUSIC MAJOR
8y a g
57.50
R HAVLIN
THE ATTWATER PARTNER
M ATTWATER
4
49
56004-0
19
0
9
THE BRITISH LION (IRE)
6y d g
56.50
D MUSCUTT
HELIUM RACING LTD
ALEXANDRA DUNN
8
46
3760-24
9
0
10
THE BULL (IRE)
6y a g
56.50
L MORRIS
MRS J DEGNAN
R BRISLAND
7
44
70767-4
20
0
11
COODER
4y d g
56.00
C SHEPHERD
CANISBAY BLOODSTOCK
W KNIGHT
5
45
90-0
18
0
12
ZUCKERBERG (IRE)
4y a g
56.00
L KENIRY
MR RICHARD TEDSTONE
I FURTADO
12
43
83678-8
19
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:10 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GENUINE APPROVAL (IRE)
8y a k
61.50
A KİRBY
MADEİRA RACİNG
J BUTLER
3
57
800-532-
127
0
2
LADY OF YORK
7y d k
60.50
J HAYNES
CHELSEA BANHAM PRE T
CHELSEA BANHAM
4
55
63819-9
20
0
3
DAWN TREADER (IRE)
5y d g
60.50
LAURA PEARSON
MR JAMES FINCH
G MCPHERSON
10
55
254809-
58
0
4
GLOBAL STYLE (IRE)
6y d g
59.50
T MARQUAND
CURRY HOUSE CORNER A
A CARROLL
6
53
02722-8
20
0
5
REGULATOR (IRE)
6y d g
59.00
D MUSCUTT
S TOWENS W B B
ALEXANDRA DUNN
2
52
0000-37
8
0
6
FAMOUS DYNASTY (IRE)
7y d g
58.50
D PROBERT
LADY E MAYS SMITH
M BLANSHARD
1
51
80537-6
20
0
7
SOCRU (IRE)
5y d g
58.50
A RAWLINSON
AR RACING
ADAM WEST
9
51
55903-3
9
0
8
ZAYRIYAN (IRE)
6y a g
57.50
HOLLIE DOYLE
FRIENDS OF CASTLE PI
ALI STRONGE
5
48
3839-43
15
0
9
ESTIBDAAD (IRE)
11y d g
56.50
GEORGE ROOKE
MISS M BRYANT
P BUTLER
8
39
95070-8
20
0
10
BLAIRLOGIE
4y d g
56.00
CALLUM HUTCHINSON
MRS L J MONGAN
MRS L MONGAN
7
45
66354-8
18
0
11
MICKEY DRIPPIN (IRE)
4y d g
56.00
J F EGAN
CROWD RACING PARTNER
CAMILLA POULTON
11
45
7004-07
11
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SCARLET DRAGON
8y d g
62.50
HOLLIE DOYLE
HP RACING SCARLET DR
A KING
6
102
17754-3
15
0
2
PRETENDING (ITY)
8y d g
62.00
MORGAN COLE
MRS LUCIE BOTTI
M BOTTI
5
100
11-1284-
63
0
3
FURZIG
6y d g
62.00
B GARRITTY
MR MRS P ASHTON
R FAHEY
7
100
662331-
24
0
4
PIRATE KING
6y a g
60.00
K SHOEMARK
DANIEL MACAULIFFE
C FELLOWES
3
96
41-1142-
36
0
5
CARDANO (USA)
5y d g
58.00
R KINGSCOTE
MR R S BROOKHOUSE
I WILLIAMS
4
92
27022-1
15
0
6
MYSEVEN (IRE)
4y d k
55.00
W HUMPHREY
SHEİKH AHMED AL MAKT
S & E CRİSFORD
2
88
611511-
43
0
7
AUTUMN WAR (IRE)
6y a g
54.50
D PROBERT
THE JAM PARTNERSHIP
I WILLIAMS
1
84
667-011-
37
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THECHILDREN'STRUST (IRE)
6y a g
60.50
JONATHAN FISHER
SHAUN TAYLOR AND RON
RONALD THOMPSON
7
75
011050-
44
0
2
ALWAYS FEARLESS (IRE)
4y a g
60.50
T HAMMER HANSEN
KING POWER RACING CO
R HANNON
2
75
556332-
40
0
3
ROGUE TIDE
4y d g
60.50
L MORRIS
THE LIKELY LADS
M LOUGHNANE
3
75
14020-1
12
0
4
LIGHT UP OUR STARS (IRE)
5y d g
60.00
D PROBERT
MR D BOOCOCK
A CARROLL
8
74
41045-7
18
0
5
THRILL SEEKER (IRE)
4y d g
59.50
C FALLON
MRS FIONA CARMICHAEL
W HAGGAS
1
73
8-331-2
23
0
6
HAMARON (GER)
4y a g
59.50
C BISHOP
DAVE EMMA EVANS
P EVANS
5
73
81125-9
13
0
7
CATCH MY BREATH
5y k g
57.50
LAURA PEARSON
THE OUT OF PUFF PART
J RYAN
6
69
67644-1
8
0
8
CESIFIRE (IRE)
4y d k
56.50
J MİTCHELL
THE MAVERİCK SYNDİCA
ADAM WEST
4
66
20169-7
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BORN TO FINISH (IRE)
8y d g
61.00
J MITCHELL
CROWD RACING R CHR
E DE GILES
6
66
828-79-1
8
0
2
STARTER FOR TEN
4y d g
61.00
L KENIRY
MR RICHARD TEDSTONE
I FURTADO
8
66
736917-
97
0
3
KRAKA (IRE)
6y d g
60.50
K O'NEILL
TEAM KRAKA
MRS C DUNNETT
4
65
841-627
7
0
4
PRINCESSE ANIMALE
4y d k
60.50
C BENNETT
MR A SMİTH
P PHELAN
11
65
2-33052-
39
0
5
MAAWARD (IRE)
6y d g
60.50
JONATHAN FISHER
MR MICHAEL MARSH
RONALD THOMPSON
7
65
14-0-008-
40
0
6
TRIXIE WATERBURY (IRE)
4y d k
60.00
L MORRİS
THE MEGSONS PARTNE
H DUNLOP
9
64
9730-81
8
0
7
KYLLA LOOKS
4y a k
60.00
D MUSCUTT
THE CALM PARTNERSHIP
MIKE MURPHY
1
64
87712-1
20
0
8
AHORSECALLEDWANDA
4y d k
59.50
C SHEPHERD
MASON BROWN PARTNERS
MRS A PERRETT
10
63
90848-2
15
0
9
BILLYFAIRPLAY (IRE)
7y d g
59.00
GEORGE ROOKE
MR MICHAEL MARSH
RONALD THOMPSON
3
62
23757-7
16
0
10
FLOWERS ON VENUS (IRE)
9y a g
59.00
W HUMPHREY
MISS M BRYANT
P BUTLER
5
62
111-6-9-8
15
0
11
MAN OF THE SEA (IRE)
5y a g
58.50
T MARQUAND
DAJAM LTD
N MULHOLLAND
2
61
20044-4
22
0
12
MAYSON MOUNT
4y d g
58.00
JOSEPHINE GORDON
SHELLEY TUCKER SHA
S L KEIGHTLEY
12
60
9037-42
8
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WATER OF LEITH (IRE)
3y d g
60.50
C BENNETT
FLASH FIGS RACING
J GOLDIE
1
90
611-
28
0
2
WARRIOR BRAVE
3y d g
59.50
A RAWLINSON
THE HORSE WATCHERS
M APPLEBY
4
88
34712-
28
0
3
A PINT OF BEAR (IRE)
3y k g
56.00
JONATHAN FISHER
THE BEAR PARTNERSHIP
S DIXON
2
80
5131-
26
0
4
OBTUSE (IRE)
3y k g
55.50
C BISHOP
MR K MCCABE
P EVANS
3
79
66111-1
22
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE HULK
3y d g
59.50
ROSSA RYAN
AMO RACING LIMITED
GEORGE BOUGHEY
1
0
1
12
0
2
BREATH OF SUN
3y d e
56.50
L KENİRY
MR TREVOR FOX
C COX
5
0
0
0
3
OOH IS IT
3y a g
56.50
S W KELLY
MISS M EVANS
P EVANS
8
0
0
0
4
PINBALL WIZARD (IRE)
3y d g
56.50
K SHOEMARK
MR A D SPENCE
C COX
2
0
0
0
5
PLASTIC PADDY
3y d g
56.50
J HAYNES
MR M GOGGIN
CHELSEA BANHAM
6
0
6-6
18
0
6
TOUCHWOOD (IRE)
3y d e
56.50
T MARQUAND
MR H FROST
C HİLLS
7
76
6422-
39
0
7
MUMMY BEAR (IRE)
3y a d
54.00
T HAMMER HANSEN
LORD VİNCENT CALDWEL
R HANNON
4
0
5-
59
0
8
NINA'S FIELD
3y a d
54.00
LAURA PEARSON
DAJAM LTD
N MULHOLLAND
3
0
0
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAFE AND SOUND (KY)
4y d g
53.50
LEONEL REYES
KELLY, JR., EDWARD J
SUSAN DITTER
1
68
473344-
28
0
2
SHANANIES PAYNTER (KY)
4y a g
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
CHARLES T. MATSES
JOSEPH F. ORSENO
2
67
665-
31
0
3
CALABASH (KY)
4y d g
53.50
EDGARD J. ZAYAS
VICENTE STELLA STABL
JUAN CARLOS AVILA
3
54
0-7-3
14
0
4
SOUPER ENERGIZER (FL)
4y d g
53.50
PACO LOPEZ
LIVE OAK PLANTATION
MICHAEL J. TROMBETTA
4
81
642322-
31
0
5
GUN OF GLORY (KY)
4y a g
53.50
CARLOS D. LUGO
KAAN YURDABAK
MURAT SANCAL
5
68
682662-
28
0
6
REINOANIMAUX (KY)
5y d g
53.50
CARLOS MONTALVO
VIANA GROUP INC.
HUMBERTO TOLEDO
6
44
55799-2
17
0
7
SOUPER BEST BET (ON)
4y d g
53.50
COREY J. LANERIE
LIVE OAK PLANTATION
MARK E. CASSE
7
67
05-
28
0
8
BEYOND THE CALL (KY)
4y d g
53.50
LUCA PANICI
REEVES THOROUGHBRED
KATHERINE RITVO
8
78
62-3483-
28
0
9
MAGICAL CAUSE (NY)
4y d g
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
NEDLAW STABLE
J. KENT SWEEZEY
9
67
3245-2
14
0
10
JEALOUS EYES (KY)
4y a g
53.50
ANGEL S. ARROYO
KEM STABLES
CHERYL WINEBAUGH
10
76
54692-3
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PISCES (FL)
3y k d
53.50
VICTOR LEBRON
JONATHAN I. GREEN
JOSEPH F. ORSENO
1
36
6-
31
0
2
THINK IT THRU (FL)
3y a d
53.50
TYLER GAFFALIONE
CIAGLIA RACING LLC A
SAFFIE A. JOSEPH, JR.
2
61
25-
44
0
3
NORA RADD (FL)
3y k d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
MONSTER RACING STABL
JOSE H. DELGADO
3
56
03-2
22
0
4
DOES SHE KNOW (FL)
3y d d
53.50
CARLOS MONTALVO
LARRY GETTO
LARRY GETTO
4
0
0
0
5
MIRACULOUS (FL)
3y a d
53.50
LUCA PANICI
ERIC J. WIRTH
LARRY BATES
5
20
87-
127
0
6
MAUREENLOVESFRANK (FL)
3y a d
53.50
LUIS SAEZ
GRECO RACING STABLE,
BRAD H. COX
6
58
542-
29
0
7
BRODY'S HONOR (FL)
3y d d
53.50
JUNIOR ALVARADO
OMAKASE RACING STABL
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
7
46
6-2
18
0
8
CHICA BOOM (FL)
3y d d
53.50
JOSE L. ORTIZ
RANCHO ALEGRE
RUBEN GRACIDA
8
0
0
0
9
TWIN BRIDGES (FL)
3y a d
53.50
PACO LOPEZ
LAW LEGACY STABLES L
SKIP EINHORN
9
41
6242-
109
0
10
NAVAL WAVE (FL)
3y d d
53.50
COREY J. LANERIE
LEWIS, TOMMIE M. AND
KENNETH G. MCPEEK
10
45
583-
31
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALL ABOUT KATHERN (KY)
4y a k
55.50
PACO LOPEZ
MARY E. EPPLER RACIN
MARY E. EPPLER
1
77
31441-2
17
0
2
LITTLE BIT GOOD (FL)
4y a k
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
KEVIN A. DOLE
RONALD B. SPATZ
2
71
741324-
35
0
3
SUBTLE JOY (FL)
4y a k
53.50
LEONEL REYES
CORNELIA S. WHALEN
KATHY P. MONGEON
3
57
11078-8
17
0
4
JOSEFA (FL)
4y a k
55.50
JUNIOR ALVARADO
ALEXANDRES, LLC
ANTONIO SANO
4
67
316217-
35
0
5
QUEEN FIELD (KY)
4y d k
53.50
CARLOS MONTALVO
LEUF RACING STABLE,
ANTONIO SANO
5
64
356589-
24
0
6
HENNI PENNY (KY)
4y a k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
ROBERT SPIEGEL
KATHLEEN O'CONNELL
6
73
37594-1
15
0
7
STAR SWEPT (KY)
6y d k
55.50
LUIS SAEZ
WHISPER HILL FARM, L
J. KENT SWEEZEY
7
83
5-178-1-5
17
0
8
STEFANIE ON FLEEK (KY)
5y d k
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
LOUIS LAZZINNARO LLC
ANTHONY R. MARGOTTA, JR.
8
74
363332-
35
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUNAR BLAST (KY)
3y d d
53.50
LEONEL REYES
JOHN C. MINCHELLO
JAVIER E. GONZALEZ
1
64
3-
21
0
2
SKYBOX (KY)
3y d d
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
HUMPHREY, JR., G. WA
GEORGE R. ARNOLD, II
2
0
0
0
3
BEST CAUSE (KY)
3y a d
53.50
LUIS SAEZ
WALKING L THOROUGHBR
KENNETH G. MCPEEK
3
72
57-
57
0
4
CARAMEL SWIRL (KY)
3y d d
53.50
JUNIOR ALVARADO
GODOLPHIN, LLC
WILLIAM I. MOTT
4
81
22-
56
0
5
UNBRIDLED D'ORO (KY)
3y d d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
CHARLES E. FIPKE
TODD A. PLETCHER
5
69
2-
35
0
6
BOW BOW GIRL (KY)
3y d d
53.50
COREY J. LANERIE
CALUMET FARM
DALE L. ROMANS
6
81
4-
59
0
7
TABOR HALL (KY)
3y a d
53.50
JOSE L. ORTIZ
LEE POKOIK
KENNETH G. MCPEEK
7
74
5454-2
21
0
8
TAYET (KY)
3y d d
53.50
TYLER GAFFALIONE
SUMMERPLACE FARM
EDDIE KENNEALLY
8
69
73-
35
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:06
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SWEET PENELOPE (KY)
3y a d
53.50
COREY J. LANERIE
MAGDALENA RACING
KENNETH G. MCPEEK
1
0
0
0
2
UNSHAKABLE U (KY)
3y d d
53.50
JOHN R. VELAZQUEZ
MOJALLALI STABLES, I
PATRICK L. BIANCONE
2
59
5-
91
0
3
PHAROAH'S BELLE (KY)
3y a d
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
GRANDFIELD, JAY AND
TODD A. PLETCHER
3
0
0
0
4
PASS THE CHAMPAGNE (KY)
3y a d
53.50
LUIS SAEZ
PAT MADDEN LLC
GEORGE R. ARNOLD, II
4
0
0
0
5
LUCKY US (KY)
3y a d
53.50
JULIEN R. LEPAROUX
TURF STABLE RACING,
IAN R. WILKES
5
0
0
0
6
BELLE ELLE (KY)
3y a d
53.50
EDGARD J. ZAYAS
CALUMET FARM
TODD A. PLETCHER
6
0
0
0
7
TEMPER MINT TWIST (KY)
3y d d
53.50
JOSE L. ORTIZ
STANLEY, MARK H. AND
CLAUDE R. MCGAUGHEY III
7
48
6-
70
0
8
LEGENDARY GIFT (KY)
3y d d
53.50
PACO LOPEZ
BECKER, BARRY AND GO
EDDIE KENNEALLY
8
0
0
0
9
THE JOKES ON ME (KY)
3y a d
53.50
EDGAR S. PRADO
HAROLD LERNER LLC
KENNETH G. MCPEEK
9
58
3-
64
0
10
SLUMBER PARTY (KY)
3y a d
53.50
JOEL ROSARIO
WEST, GARY AND WEST,
KELLY J. BREEN
10
0
0
0
11
COPACETIC (KY)
3y a d
53.50
TYLER GAFFALIONE
E FIVE RACING THOROU
CHAD C. BROWN
11
0
0
0
12
VIDA YELLOW (KY)
3y d d
53.50
ANGEL S. ARROYO
TRADE WINDS FARM
DALE L. ROMANS
12
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DILIGENT (KY)
4y a g
55.50
VICTOR LEBRON
GLASSMAN, KARL AND G
EDWARD PLESA, JR.
1
68
574316-
35
0
2
EL SOLITARIO (FL)
4y d g
55.50
CARLOS D. LUGO
M. G. M. RACING STAB
JOSE FRANCISCO D'ANGELO
2
63
9-06217-
35
0
3
BAD BOY E. J. (FL)
6y a g
55.50
COREY J. LANERIE
BUCKETLIST STABLES,
FERNANDO ABREU
3
73
203427-
35
0
4
MAVERICK KITTEN (KY)
4y d a
54.50
EDGAR S. PRADO
RICHARD MALOUF
EDWIN T. BROOME
4
78
521368-
35
0
5
RED SORRELL (KY)
5y a g
53.50
PACO LOPEZ
ROUSSO, DAVID L. AND
JOSEPH F. ORSENO
5
75
166948-
49
0
6
MONTAUK SUMMER (KY)
4y a a
55.50
LUIS SAEZ
WATERFORD STABLE
CHRISTOPHE CLEMENT
6
79
7716-
79
0
7
RIGGINS (KY)
4y k g
53.50
JUNIOR ALVARADO
IMAGINARY STABLES
ANTONIO SANO
7
75
785570-
35
0
8
ALWAYS MISBEHAVING (KY)
4y d a
55.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
R. A. HILL STABLE, R
DANNY GARGAN
8
61
23-9741-
45
0
9
SHARETHEBLAME (KY)
5y d g
55.50
EDGARD J. ZAYAS
IMAGINARY STABLES
ANTONIO SANO
9
80
23444-2
21
0
10
KING OTTOKAR (KY)
5y a a
55.50
TYLER GAFFALIONE
BG STABLES
MARK E. CASSE
10
85
8426-57-
127
0
11
WHERE YA GOIN OWEN (FL)
4y d g
53.50
EMISAEL JARAMILLO
CARIBLANCO STABLES,
AMADOR MEREI SANCHEZ
11
64
592862-
32
0
12
EMOJI GUY (FL)
4y a a
55.50
JOSE L. ORTIZ
J S STABLES LLC
KATHLEEN O'CONNELL
12
77
5-4618-
52
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:11
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MYSTICAL MOON (KY)
5y d g
53.50
CARLOS D. LUGO
EAC RACING STABLE, L
ENRIQUE AMADO
1
79
19340-4
21
0
2
COWBOY'S HERO (KY)
8y d g
53.50
LEONEL REYES
GERARDO QUIROZ
GERARDO QUIROZ
2
87
6-0568-5
18
0
3
DOCTOR D J (KY)
5y d g
53.50
MIGUEL ANGEL VASQUEZ
STEVEN DWOSKIN
STEVEN DWOSKIN
3
74
31355-3
21
0
4
TRAPPEZOID (ON)
6y a g
53.50
JESUS M. RIOS
GARY G. JACKSON
GARY G. JACKSON
4
89
421455-
24
0
5
STARSHIP ARAMIS (FL)
5y k g
54.50
CARLOS MONTALVO
TONY EVANGELISTA
ALFREDO VELAZQUEZ
5
74
12416-9
21
0
6
FIRST AND THREE (FL)
5y a a
53.50
MARCOS MENESES
AJ PRASAGUET
JOSEPH C. CATANESE, III
6
77
832207-
35
0
7
DEXTER ROAD (KY)
7y a g
53.50
ANGEL S. ARROYO
DRAWING AWAY STABLE
TAMARA L. LEVY
7
81
22333-8
18
0
8
SMASH (FL)
4y d g
53.50
HECTOR ISAAC BERRIOS
JOSE A. MELENDEZ
JAVIER E. GONZALEZ
8
70
115478-
28
0
9
ICONIC (KY)
7y k g
53.50
TYLER GAFFALIONE
ASHLEY QUARTAROLO
ANTHONY T. QUARTAROLO
9
82
21453-8
21
0
10
POWERFUL ALLY (KY)
7y a g
54.50
EMISAEL JARAMILLO
LIEBLONG, JOANN AND
DAVID FAWKES
10
73
65786-1
21
0
11
LONG GRAY LINE (KY)
6y k g
54.50
EDGARD J. ZAYAS
FELIPA QUEVEDO HERN
JOSE A. GALLEGOS
11
88
624214-
24
0
12
SO LONG CHUCK (FL)
7y d g
53.50
JUNIOR ALVARADO
BRUNO SCHICKEDANZ
SANDRA MATIER
12
71
712750-
43
0
13
QUASAR MOON (KY)
5y a g
54.50
LEONEL REYES
EPICO PROPERTIES, IN
OSCAR M. GONZALEZ
13
72
45431-5
21
0
14
MONMOUTH DR (KY)
5y a g
53.50
VICTOR LEBRON
TIM W. ROSIN
KATHY P. MONGEON
14
62
76230-0
21
0
15
STARSHIP APOLLO (FL)
8y d g
53.50
LUIS SAEZ
NEWMAN, RICHARD, SWE
J. KENT SWEEZEY
15
81
33044-4
11
0
16
MARCELINO (FL)
5y d g
53.50
LUCA PANICI
DRAWING AWAY STABLE
GERARDO QUIROZ
16
73
45647-9
14
0
24 Ocak 2021 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Lingfield, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:10 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:35 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 24 ocak 2021 pazar at yarışı bülteni, 24 ocak 2021 at yarışı programı, 24 ocak 2021 tjk yarış programı, 24 ocak 2021 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 24 ocak 2021 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 24 ocak 2021 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 24 ocak 2021 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 24 ocak 2021 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni