Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KÜŞİ
4y a k
BERKAY EFE
60.00
Ç.OK
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
2
47
6102-22
11
19
1.24.67
2
REALİST
4y k k
SONALP
55.00
M.M.BİLGİNAP
MEHMET SIDDIK OKAN
MEH.KAYA
4
43
6142-76
7
16
1.25.00
3
ESMERGÖZ
4y k k
YAŞARCIK
57.00
B.M.MIRIKAP
MEHMET ALTIN
MEH.KAYA
1
47
6243-61
7
20
4
GÜL YELELİ
4y k k
ATOMKARINCA
55.50
N.ŞEN
CENK TÜRK
S.COŞKUN
10
38
1801-43
10
18
1.25.11
5
SELİNİKA
4y d k
SARRAF
56.00
S.ÖZEN
YAŞAR GÖLBAŞ
SEYİT GÖKÇE
6
39
3051-32
7
18
1.25.47
6
KARADUTUM
4y a k
SARRAF
53.00
HAKAN YILDIZ
NADİR ÇETİNER
T.TEMİZER
8
33
31309-8
7
16
7
ATEŞADASI
4y a k
ATEŞTOPU
53.50
ALP.OLUKAP
MÜNEVVER AKAR
C.AYDOĞAN
9
38
0200-21
7
20
1.23.90
8
ALYUMAK
4y a k
ALGANBEY
52.00
H.ŞİMŞEK
HÜLYA TEMEL
B.ÇAKUS
3
31
68070-5
18
14
1.25.03
9
KIZIMRAZİYE
4y k k
ARASLI
52.00
A.C.DAĞDEVİREN
HARUN DELİGÖZ
MEH.KAYA
5
31
5427-51
13
20
1.25.02
10
ESİLA
4y k k
HABERKAN
50.00
D.PALAUR
İDRİS TANYILDIZ
T.ALTINOVA
7
27
796-644
7
11
1.25.79
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞA FERHAT
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
ADEM ŞEN
AYŞE TEZCAN
A.ÖMEROĞLU
8
24
39-5
25
17
1.32.99
2
BLACK PANTHER
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
H.KARATAŞ
ABDULVAHİT UYSAL
Y.BULUT
4
31
767422
32
19
1.29.49
3
GARANTİ
3y a e
DR FONG (USA)
58.00
A.OKAN PAZARAP
CENK HÜNER
A.ÖMEROĞLU
7
0
0
20
4
MY MOONSHINE
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
MER.ÇELİK
ANNABELLA TIRPANÇEKER
M.SAÇAN
1
28
788-2
20
16
5
NEOS
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
5
31
52325
32
17
1.29.69
6
WELLBORN
3y d e
KALİMDOR
58.00
M.ÇİÇEK
METİN AYDIN
Z.TURĞUL
3
30
83233
32
17
1.29.54
7
WIN RUNNER WIN
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
A.C.DAĞDEVİREN
BERK PELENK
S.KOYUNCU
2
0
8
89
19
1.35.08
8
BERZİ
3y d d
SPITFIRE
53.00
M.KAYİŞAP
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
6
27
0892-75
7
13
1.32.71
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
İPEKKIZ
7y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
G.KOCAKAYA
M.MELİH ONUK
C.ARPEK
2
90
23244-1
28
20
2.07.91
2
RUN FOR THE SUN
5y d k
CANFORD CLIFFS (IRE)
56.00
K.TOKAÇOĞLU
IŞIL GÜNEŞ
M.SANDIKÇI
1
73
24421-1
16
20
2.10.41
3
CALLIENTE
4y a k
UTOPIA (JPN)
54.00
H.KARATAŞ
MEHMET AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
3
84
4534-22
14
19
2.09.89
4
OKİNAVA
4y a k
AFTER MARKET (USA)
54.00
A.C.DAĞDEVİREN
ERKAN BAL
B.TURGUL
5
11
6507-60
14
8
2.14.01
5
SWEETIE BERYL
4y a k
ADONİSE
54.00
A.KÜRÜNDÜK
MEHMET ALTUNKILIÇ
R.ALTUNBAŞ
4
24
053266
42
13
2.13.77
6
TURKISH RANSOM
4y d k
REGAL RANSOM (USA)
54.00
H.ŞİMŞEK
VOLKAN ŞAHİNGÖZ
H.ERDİK
6
62
34337-3
20
16
2.10.14
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VANLIMAHO
7y k a
ŞANSÜR
60.50
GÖKH.GÖKÇE
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
1
91
544-112
4
19
1.35.86
2
AĞAPERSEN
7y a a
JOKER
56.50
M.ÇİÇEK
MEHMET ALTIN
M.YAPAROĞLU
5
95
633441
41
20
1.35.97
3
ALPTUĞHAN
7y k a
ARASLI
56.50
G.KOCAKAYA
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
2
97
633-233
4
17
1.35.02
4
DEMİRTURBO
5y k a
TURBO
56.50
A.KÜRÜNDÜK
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
6
93
1825-46
14
15
1.36.01
5
NİNOŞUN OĞLU
9y k a
KIRIMHAN
56.50
S.ÖZEN
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
7
90
4866-31
20
20
1.35.49
6
ROMEO
6y d a
OYMAKBEYİ
56.50
K.TOKAÇOĞLU
FUNDA PAMUK
HAL.KAYA
4
98
7132-22
7
19
1.35.43
7
TURBOCU
8y a a
TURBO
56.50
A.C.DAĞDEVİREN
BİLAL KESKİN
At Sahibi
3
67
497208
75
13
1.38.12
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANGELITO
3y d e
KANEKO
54.00
M.AKINAP
ADNAN MAZICI
F.ÇELTİK
4
0
74
11
18
2
DARKİN
3y d e
AZARAKS
58.00
A.SÖZEN
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
2
0
4-3
11
18
3
DEEP ACTION
3y k e
MENTOR
54.00
M.B.ÖNCELAP
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
6
0
6
18
19
4
ÖKEHAN
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
H.KARATAŞ
AHMET DOĞAN HÜNER
A.ÖMEROĞLU
8
0
2
18
19
5
ÖMER IN MY LOVE
3y d e
DAI JIN (GB)
58.00
M.ÇİÇEK
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
1
0
5-5
11
18
6
PASARELLA
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
55.00
ALP.OLUKAP
MEHMET ALİ E. GÜLLÜOĞLU
B.ÖZGÜR
7
0
9
42
19
7
REBEL BLOOD
3y a e
KANEKO
58.00
A.KÜRÜNDÜK
MÜJDAT ERTOP
A.ATAŞ
3
0
7
18
19
8
TROJEN FLY
3y a e
TROJEN HORSE
58.00
GÖKH.GÖKÇE
NİLGÜL İPKİN
S.M.ÇETİNSÖZ
5
24
357
46
17
1.32.88
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÜLÜŞLÜ
5y a k
AYABAKAN
60.00
B.M.MIRIKAP
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
1
65
48634-7
6
14
1.56.14
2
PEXUSS
8y a k
SARUHANAĞA
59.00
ALP.OLUKAP
FUAT ALBAYRAK
ES.ÇETİN
6
61
1774-90
8
15
3
SULTANHAN
7y a k
KARA YAĞIZ
61.50
G.KOCAKAYA
MUSTAFA DİŞLON
C.GÜNEŞ
8
62
523-352
5
16
1.52.12
4
ISLAH
6y a k
KAIZBERT (RU)
54.00
T.YILDIZ
MEHMET ÇELİK
S.ÖNDER
7
47
4313-64
8
17
5
AÇIK KIRMIZI
6y a k
ÇAPKANCAŞ
53.00
H.GÜNAP
ÜMİT ARSLAN
M.ARSLAN
5
45
5796-83
11
13
1.57.65
6
ANANİYA
5y a k
UÇANBEY
52.50
D.PALAUR
SAMİ DOĞAN
Ü.BULUT
2
44
39573-1
14
20
2.01.80
7
KUĞU GÜZELİ
7y k k
CAŞ
52.00
S.TIRPAN
SELİN DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
4
43
21-1322
8
19
1.54.93
8
ŞERİFE ABLA
6y k k
ODİNHAN
51.00
M.M.BİLGİNAP
RACİ ATLI
M.BİLDİK
3
41
65514-6
6
18
9
ROSEMARY
5y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
50.00
HAKAN YILDIZ
ÜMİT ARSLAN
M.ARSLAN
10
36
4432-76
14
15
10
EZİNEGELİNİ
6y k k
İZBATUR
50.00
F.HİMAP
CENGİZ DENİZ
EM.TOKÇALAR
9
34
4626-57
8
12
11
KOLAÇAN
7y a k
İZBATUR
50.00
ADEM ŞEN
KAYA KAYA
M.ASLAN
11
28
53-4233
8
17
1.53.92
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMEDYE
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
S.ALTAYAP
MEHMET DEMİR
A.İŞIK
9
0
9
14
19
2
BABA INTO
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
E.KILIK
ÇETİN ALTIN
S.SAYIN
10
0
9
14
19
3
BUZKRALI
3y a e
YA NASİP
55.00
H.SARIDALAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
4
3
70-8
14
17
1.42.99
4
DEDEM HACO
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
AH.ARSLAN
HACİ BAYRAM
F.ALTIN
6
0
0-7
28
18
5
FIRAT AĞA
3y d e
THIS IS IT
54.00
Y.CENGİZAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
2
10
5875-58
14
7
1.38.62
6
SHADOW MAN
3y d e
AFTER MARKET (USA)
58.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
M.KEKLİK
5
16
3495
85
16
7
TEAR OF THE SUN
3y d e
NIGHT FALCON
58.00
M.AVŞAR
ÖMER DEMİR
A.İŞIK
3
20
545
58
17
8
EVOLUTION
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
56.00
M.DOĞAN
SİNAN KORKMAZ
H.TEKİNALP
8
6
68698-8
27
8
1.31.21
9
LONELY GIRL
3y d d
PERFECTO
56.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET BECENE
M.K.ÇİZİK
1
19
0763-26
10
14
1.38.99
10
ZELİŞ SULTAN
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
B.BEKTAŞAP
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
7
24
556-262
10
18
1.37.45
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OĞLUMEJDER
7y k a
GOBAKBEY
60.00
İ.ÇİZİKAP
FETHİ DOĞAN
S.SAYIN
7
54
6221-55
4
18
2.24.26
2
GÖRGÜNCAN
8y k k
GÜNTAY
57.50
E.ÇANKAYAAP
M.EMİN ALAK
A.TOPRAK
6
49
40-5029
7
6
2.24.24
3
BETONAYAK
5y a a
KAIZBERT (RU)
60.00
M.ÜNLÜ
ABDULLAH AVCI
At Sahibi Vekili Ali BAKIR
9
48
7454-45
10
14
2.35.06
4
HARZEMŞAHLI
7y k a
AĞA KARACA
60.00
M.DOĞAN
ELİF KAYA
M.K.ÇİZİK
4
48
593-526
17
14
2.24.61
5
REBER
6y k a
GOBAKBEY
59.00
B.BEKTAŞAP
İSMAİL SANCAR
A.İŞIK
8
48
09973-3
7
7
2.27.67
6
DİLAVERAĞA
7y k a
ÇAPKANCAŞ
58.50
F.YARDIMCI
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
2
45
27150-2
17
17
2.27.60
7
BARBAROSBEY
5y k a
KAIZBERT (RU)
54.50
H.DEMİRTAŞ
TANER DEMİRBAŞ
V.ÇİZİK
1
37
60222-1
17
20
2.38.32
8
ÖVÜNÇCAN
5y k a
KIVANÇ CAN
50.00
E.AKKILIÇAP
SABAHATTİN YAVUZ
C.LAÇO
5
28
33535-7
17
14
2.27.11
9
DUNDAS
5y a a
GOBAKBEY
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
BURAK SÖKMEZ
A.GÜRGÖZE
3
19
6858-28
7
14
2.28.20
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEN YILDIZSOY
3y a e
PERFECTO
58.00
F.YARDIMCI
İBRAHİM HALİL YILDIZSOY
M.KEKLİK
1
24
6702-42
14
18
1.49.14
2
CUVE HAYDAR
3y a e
CUVEE (USA)
54.00
E.AKKILIÇAP
NİHAT TURAN
S.SAYIN
6
21
46330-3
14
15
1.40.80
3
DELİBAŞ
3y d e
KATIRCI
56.00
B.BEKTAŞAP
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
3
19
73349-0
14
14
1.40.20
4
DEMİR HAN
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
58.00
H.PARILDAR
MEHMET FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
4
16
0488-53
14
13
1.48.22
5
MY DİNO
3y a e
MALKOÇOĞLU (USA)
55.00
M.B.ÇAKMAKAP
AHMET DEMİR
A.E.KARAKURT
9
12
64659
30
15
1.35.64
6
NARCOTIC
3y d e
HAKEEM (USA)
54.00
E.ÇANKAYAAP
BAHRİ ÇİZİK
V.ÇİZİK
5
13
655498
127
12
1.32.04
7
REHA HAN
3y d e
WHOS NEXT
58.00
İ.AKYAVUZ
TARIK KARADUMAN
S.V.KAYA
11
0
6
117
19
8
EMİRACAN
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
56.00
N.ALTIN
YAKUP DURAK
V.ÇİZİK
8
7
8688-64
10
10
1.35.13
9
KUBAT KIZI
3y d d
MENDIP (USA)
56.00
S.KAPLAN
MUHİTTİN AYDINALP
A.TOPRAK
7
3
90-0
24
17
10
RISE OF SILENCE
3y k d
NATIVE KHAN (FR)
56.00
M.DOĞAN
MURAT YILDIZ
S.V.KAYA
2
16
474-453
10
15
1.36.35
11
STRONG PRINCESS
3y d d
ASTRAKHAN
56.00
M.A.AKTÜRK
OSMAN KÜRKÇÜOĞLU
B.C.AĞAOĞLU
10
8
799
40
17
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SANCAK ÇİÇEĞİ
4y a k
SANCAKBEYİ
56.00
E.KILIK
FERİDUN YUVARLAK
V.ÖNDER
8
36
9879-11
14
20
1.43.73
2
ADUL
4y d k
DEHA
55.00
M.P.DEMİRAP
MURAT ÇELİK
BAY.YILDIRIM
5
26
2344-61
7
20
3
AŞKBELASI
4y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
İ.AKYAVUZ
SUPHİ AKYAVUZ
S.SAYIN
7
34
1077-52
14
15
4
CANSUYUM
4y a k
ATİKBEY
55.00
M.AVŞAR
MURAT ÇELİK
S.V.KAYA
15
40
57228-4
28
17
1.43.44
5
DİZDARIM
4y a k
UÇANBEY
56.00
M.ÜNLÜ
KUTBETTİN SAÇAN
U.AKAY
13
38
44331-6
14
19
6
DÜLUCAN
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
İ.KATARAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
11
30
25000-0
14
12
1.48.87
7
GÜLAYFER
4y a k
GOBAKBEY
56.00
M.DOĞAN
MEHMET KÜÇÜKÇAY
V.ÖNDER
1
32
1926-45
14
15
1.39.16
8
KIRMIZIBAHÇE
4y a k
KAIZBERT (RU)
55.00
M.A.AKTÜRK
TEYFİK TINAS
M.KARALI
16
34
68791-8
14
19
1.39.54
9
PİRSUS GÜLÜ
4y a k
KAIZBERT (RU)
51.00
Y.CENGİZAP
HALİT DAĞTEKİN
F.ALTIN
3
27
09714-0
28
18
10
SAFİRA
4y a k
UÇANBEY
54.00
F.FELHANAP
KADRİ FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
18
30
7809-43
10
10
11
SİVASLIKIZI
4y k k
UÇANBEY
55.00
H.POLAT
MEHMET CAMUZ
N.CAMUZ
6
27
954331
42
20
12
UÇAN NAZ
4y a k
UÇANBEY
55.00
F.YARDIMCI
YASİN TEKTAŞ
EY.YARDIMCI
17
39
21080-3
16
16
1.46.25
13
UĞURGÜLÜ
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.00
B.BEKTAŞAP
İSMAİL SANCAR
A.İŞIK
12
40
3151-32
7
18
1.41.05
14
FİYONA
4y a k
AYVERDİ
55.00
S.KAPLAN
CENGİZ ÇETİN
M.KILINÇ
10
26
30905-2
24
14
1.39.14
15
ESLİNA
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
52.00
C.TEPEAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
4
31
1147-69
14
16
16
CİĞERPARE
4y a k
ALTAHA
55.00
N.ALTIN
YÜKSEL CELİM
Ş.OLĞAÇ
14
33
81554-4
24
16
17
HİRAGÖLLÜ
4y a k
ZENGİNOĞLU
51.00
UMUT DEMİRAP
ALİ GÖZKEMAL
A.TOPRAK
2
25
93010-0
24
18
18
KADRİYE HANIM
4y a k
TOŞUR
51.00
A.ÇANKAYAAP
KEMAL ÇİZİK
V.ÇİZİK
9
25
6374-91
17
20
1.34.58
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALYANAKLIM
4y d k
HALICARNASSUS (IRE)
60.00
İ.KATARAP
EMRE KARAÇİZMELİ
M.KILINÇ
3
45
15493-4
7
15
1.33.85
2
BABAREŞİT
5y a a
CUVEE (USA)
63.00
M.DOĞAN
E.KAYHAN ERGİN
M.KARALI
11
45
4360-26
14
11
1.28.29
3
RAN
4y d a
ARIZONA RED (USA)
56.50
B.SARIDALAP
HASAN KOÇYİĞİT
A.TOPRAK
6
40
905524
107
13
4
DEUCALION
6y d a
YONAGUSKA (USA)
60.00
M.AVŞAR
MEHMET CANLIKA
S.V.KAYA
5
39
045706
31
8
1.28.17
5
ARAPAHO
6y d g
VICTORY GALLOP (CAN)
58.50
E.KILIK
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
15
36
11735-0
5
16
1.28.47
6
SÜRMELİ BEY
4y d a
MİRAMİS
57.50
B.BEKTAŞAP
MEHMET CAN ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
13
38
4121-38
10
18
1.31.07
7
SAKARBAŞI
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
57.50
M.A.AKTÜRK
CEMİLE YILDIZ
A.GÜRGÖZE
4
36
51450-0
7
16
1.29.05
8
CAPTAIN CEMO
5y d a
AGRESIVO (USA)
58.50
F.YARDIMCI
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
8
36
44918-0
10
18
1.28.09
9
CAMPS BAY
6y d g
OCEAN CREST (USA)
54.00
M.CANPOLATAP
İ.HALİL ÜNLÜ
G.BALTA
10
31
17070-0
24
15
1.27.53
10
ARBEDAŞLI
5y k a
PERFECT STORM
54.00
E.ÇANKAYAAP
MEHMET YILDIZ
A.TOPRAK
14
30
2612-43
14
17
1.29.80
11
GÜNEYCAN
4y d a
MİRAMİS
54.00
İ.AKYAVUZ
SERDAR İZOL
G.BALTA
1
29
1261-34
14
18
1.37.80
12
ÜNLÜHAN
4y a a
CUVEE (USA)
54.00
N.ALTIN
SELAMİ ÜNLÜ
S.V.KAYA
2
29
1-088
73
17
13
SALENTO
4y d a
UTOPIA (JPN)
50.00
H.DEMİRTAŞ
MUKADDES EZGİ
F.BAKIR
12
21
04088-8
23
11
1.28.88
14
KÜÇÜK ÖMER
5y d g
DERVİŞ AĞA
50.00
S.ALTAYAP
MEHMET DEMİR
A.İŞIK
7
13
09670-0
24
4
1.31.99
15
ARAL BEY
4y k g
PONTIAC
51.50
S.KAPLAN
MEHMET DEMİR
A.İŞIK
16
24
0448-74
17
14
1.29.84
16
MARMARAY
7y d a
TSAR
51.50
M.B.ÇAKMAKAP
MUZAFFER ÇİZİK
V.ÇİZİK
9
22
536006
49
13
1.27.00
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASRASYAD
5y a a
SANCAKBEYİ
59.00
M.A.AKTÜRK
ALİ ÇELİK
V.ÖNDER
10
68
23728-3
19
15
1.37.35
2
AVCI CUMA
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
59.00
V.KIZMAZ
YAVUZ YILDIZ
B.TEKİNALP
6
48
9270-33
10
11
1.36.44
3
BURÇAKHAN
8y a a
BEN ANADOLU
59.00
C.TEPEAP
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
3
67
36311-5
7
19
1.37.45
4
CATCH MONEY
8y k a
GÜNTAY
59.00
E.KILIK
MURAT ÇELİK
BAY.YILDIRIM
11
59
21684-7
7
16
1.36.89
5
CİBEK OĞLU
5y k a
GOBAKBEY
59.00
İ.AKYAVUZ
CEMİL GÖKHAN
S.V.KAYA
5
81
546171
35
20
1.37.64
6
MAZLUM AĞA
5y k a
ATOMKARINCA
59.00
M.DOĞAN
HAZIM AKTAŞ
N.CAMUZ
8
64
212-936
7
16
1.43.70
7
OĞLUM KAYRA
7y a a
MAGRİP
59.00
F.YARDIMCI
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
1
79
53150-1
24
20
1.35.54
8
OĞLUMRECEP
5y k a
GOBAKBEY
59.00
İ.KATARAP
HÜSEYİN ATAKAYA
V.ÖNDER
9
60
1110-27
10
17
1.38.76
9
REŞİTBEY
6y k a
GOBAKBEY
59.00
M.AVŞAR
YÜKSEL ARSLAN
A.TOPRAK
4
67
8412-37
16
17
1.36.87
10
ŞENALP
6y a a
ÖZGÜNHAN
59.00
B.BEKTAŞAP
YÜKSEL ARSLAN
G.BALTA
2
62
503-471
10
20
1.41.52
11
TASARIMCI
5y k a
TURBO
59.00
N.ALTIN
REŞAT ARSLAN
E.HAZAL ŞEKER
7
55
1260-52
10
16
1.41.55
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTAN ABİ
3y d e
SALVATORE
58.00
F.YARDIMCI
CEMİL GÖKHAN
A.TOPRAK
4
20
766662
31
11
1.34.77
2
BALIKÇI FAİK
3y d e
PERFECT STORM
58.00
M.A.AKTÜRK
HAŞİM TINAS
M.KARALI
2
0
0
20
3
CATASTROPHE
3y d e
HAKKAR
58.00
M.P.DEMİRAP
R.MEHMET GÖRGÜN
B.C.AĞAOĞLU
7
30
832233
41
17
1.29.04
4
ÇILGIN BRAWE
3y a e
FAIRSON
55.00
C.TEPEAP
EMRAH TOPRAK
A.TOPRAK
9
21
7598-2
14
15
5
FRIDAY COPPER
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
M.ÜNLÜ
BAHRİ ÇİZİK
V.ÇİZİK
10
32
22358
89
16
1.34.88
6
MACELLAN
3y a e
YA NASİP
58.00
M.AVŞAR
MUNİR GÖKÇE
S.SAYIN
6
7
85557-6
14
12
1.39.47
7
NALÇIK
3y d e
SENATORE
58.00
H.PARILDAR
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
1
0
0
20
8
DİLARA SULTAN
3y d d
SCREAM TO SCREAM (IRE)
56.00
Ü.TAŞAP
AHMET YILANCIK
G.BALTA
8
7
456700
85
13
9
ECE SULTAN
3y d d
BANKROLL
56.00
R.DOĞAN
MURAT ÇİZİK
M.KARALI
3
6
6686-77
10
11
1.35.13
10
MY ELLY
3y d d
BANKROLL
56.00
E.KILIK
HASAN KOÇYİĞİT
A.TOPRAK
5
3
790
37
17
1.42.15
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRUSTABLE
6y d a
SIXTIES ICON (GB)
59.00
F.FELHANAP
ABDULVEHAP AKDAĞ
C.LAÇO
9
50
02122-7
21
18
2.03.11
2
REMAZANABİ
4y a a
EL CORREDOR (USA)
58.00
M.B.ÇAKMAKAP
EKREM ALTIN
G.BALTA
4
39
61852-0
21
16
3
ISTANBUL HOUSE
6y a a
KANEKO
56.00
M.CANPOLATAP
MUSTAFA YARDIMCI
V.ÇİZİK
3
45
51000-0
10
16
2.03.22
4
TONGA
4y d a
REY DE CAFE (USA)
58.00
M.DOĞAN
SALİH ÇİZİK
A.E.KARAKURT
13
33
412-536
10
16
2.08.51
5
UÇANOK
5y d g
KANEKO
58.00
N.ALTIN
HASAN KOÇYİĞİT
A.TOPRAK
11
22
90773-1
17
20
2.05.61
6
HOY HOOY
6y a a
SPORTS HERO (USA)
57.00
M.ÜNLÜ
MEHMET KORKMAZ
M.KEKLİK
12
48
06909-4
10
10
2.04.45
7
NEW TRANSATLANTIC
6y d a
KANEKO
57.00
AH.ARSLAN
ARDA ÇETİNKAYA
M.KEKLİK
2
64
335-609
10
13
2.01.48
8
NİZAMİ
6y d a
NUSA DUA
54.00
İ.ÇİZİKAP
HÜSEYİN ÇELİK
A.GÜRGÖZE
6
14
75499-9
17
12
2.03.36
9
SERHOŞ DEDE
6y d a
OUT OF CONTROL
55.00
B.BEKTAŞAP
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
7
22
76575-7
17
2
2.03.43
10
YOUNG BOND
7y d a
YONAGUSKA (USA)
57.00
F.YARDIMCI
SİNAN ÇİFTÇİ
A.İŞIK
15
70
98700-8
24
10
2.01.36
11
ALLOGUARD
4y a k
TORUK MACTO (IRE)
56.00
R.DOĞAN
ABDİ ARSLAN
V.ÇİZİK
5
25
3532-07
7
10
2.11.44
12
ASMARA
4y a a
DR FONG (USA)
55.00
E.ÇANKAYAAP
CELAL ÇANKAYA
At Sahibi
8
7
000006
37
9
2.16.37
13
MEGIC IVAILO
4y a a
REY DE CAFE (USA)
52.00
C.TEPEAP
İSHAK ÜNLÜ
U.AKAY
14
47
1704-07
14
15
2.07.03
14
TATARİN
4y d a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.00
M.A.AKTÜRK
ELVİRA KAPLAN
A.TOPRAK
17
5
009
82
17
15
ROJHATAĞA
6y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
57.00
İ.AKYAVUZ
ABDULKADİR CIZLAK
M.KEKLİK
16
68
1-2283-5
10
16
2.05.42
16
YEŞİLLİ BEY
8y d a
SEA HERO (USA)
57.00
M.P.DEMİRAP
HAZIM AKTAŞ
N.CAMUZ
18
11
9724-00
10
1
2.05.07
17
CANKILIÇ
5y d a
DAI JIN (GB)
57.00
S.KAPLAN
DURAN KOÇAK
S.SAYIN
1
67
33087-0
7
14
18
KARESİ
7y d a
KANEKO
54.00
İ.KATARAP
ABDULVEHAP AKDAĞ
C.LAÇO
10
52
70890-0
14
13
Dubai Meydan detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOSHAWKE (US)
6y a a
57.00
PATRICK COSGRAVE
AL AJBAN STABLES
A AL HAMMADI
1
113
34488-4
11
0
2
ZIYADD (FR)
8y d a
57.00
RICHARD MULLEN
YAS RACING
J DE ROÜALLE
2
115
63-7272-
42
0
3
AMWAJ (FR)
7y d k
55.00
FABRICE VERON
HH SH KHALIFA BIN ZA
E LEMARTINEL
3
114
010134-
42
0
4
SHADDA'AD (FR)
6y a a
57.00
JESUS ROSALES
AL WATHBA RACING
A MENDEZ
4
97
132-00-0
21
0
5
PIKARD (RU)
6y k a
57.00
CONNOR BEASLEY
SALEH OMAR ALI BIN H
H AL ALAWI
5
105
141-0-8
11
0
6
AF AL SAJANJLE (AE)
7y k a
57.00
TADHG O'SHEA
KHALID KHALIFA AL NA
E OERTEL
6
114
23100-3
21
0
7
OCTAVE (US)
5y d a
57.00
SZCZEPAN MAZUR
AL AJBAN STABLES
A AL HAMMADI
7
92
7940-00
4
0
8
MH RAHAL (AE)
6y d a
57.00
BERNARDO PINHEIRO
MANSOOR KHALIFA SULT
E JEANNE
8
105
3460-76
11
0
9
CHEIK ROQUE (FR)
8y k a
57.00
BRETT DOYLE
EERC MNGR: MRS REBEC
E CHARPY
9
114
29607-2
21
0
10
BANDAR (FR)
7y a a
57.00
FERNANDO JARA
AL WATHBA RACING
M AL JAHOORI
10
93
88-056-0
11
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHARPALO (FR)
8y d g
57.00
CONNOR BEASLEY
BADR ABDULLA ISMAIL
A BIN HARMASH
1
101
32457-9
7
0
2
LOXLEY (IRE)
5y d g
57.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
2
107
56222-0
14
0
3
MOUNTAIN HUNTER (USA)
6y d g
57.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
3
108
07851-5
28
0
4
DREAM CASTLE (GB)
6y d g
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
4
110
05090-7
14
0
5
MAJESTIC MAMBO (SAF)
5y d g
57.00
ADRIE DE VRIES
MRS M SLACK J T PE
M DE KOCK
5
107
4-682-37
7
0
6
LIGHT THE LIGHTS (SAF)
8y d g
57.00
RICHARD MULLEN
SEAN EWING
S SEEMAR
6
108
451-660-
127
0
7
BARNEY ROY (GB)
6y d g
57.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
115
239-218-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DUBAI HORIZON (IRE)
6y d g
53.00
HARRY BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
1
102
115-0-88
14
0
2
MEKONG (GB)
5y d g
56.00
JIM CROWLEY
KHALID BIN MISHREF
J OSBORNE
2
110
2-27204-
103
0
3
DUBHE (GB)
5y d g
53.00
BRETT DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
3
104
55-1-610-
127
0
4
UNIVERSAL ORDER (GB)
4y a g
53.00
RICHARD MULLEN
ABDULLA AL MANSOORI
D SIMCOCK
4
102
13101-1
28
0
5
ZAMAAM (GB)
10y d a
53.00
FABRICE VERON
SH HAMDAN BIN RASHID
E CHARPY
5
94
4452-43
7
0
6
SECRET ADVISOR (FR)
6y d g
53.00
TADHG O'SHEA
GODOLPHIN
C APPLEBY
6
100
2351-00-
127
0
7
DEE EX BEE (GB)
5y d a
60.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
7
118
112223-
117
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIGHT ON (USA)
5y d a
60.00
PATRICK COSGRAVE
CTR STABLE LLC DOU
D O'NEILL
7
105
411454-
33
0
2
DUBAI LEGACY (USA)
4y d g
57.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
8
100
30331-5
28
0
3
FASUBA (IRE)
6y d g
57.50
FABRICE VERON
CHAR ON MAN
M C TAM
2
100
11461-9
14
0
4
PLATA O PLOMO (USA)
6y k g
57.50
CARLOS LOPEZ
HÄSTGRUPPEN I LUND A
S BERNEKLINT
3
100
61115-0
14
0
5
GALVANIZE (USA)
7y d a
55.00
PATRICK DOBBS
HAMID RADAN
D WATSON
5
95
36325-0
21
0
6
STRICKER (GB)
6y a g
54.00
ELIONE CHAVES
FRANCISCO CASTRO
F CASTRO
4
93
447-78-7
14
0
7
ASSIMILATION (IRE)
4y d g
53.50
ANTONIO FRESU
B GREENWOOD, MRS J C
E WALKER
6
92
17611-5
14
0
8
CAPTAIN VON TRAPP (USA)
4y d a
53.50
MICKAEL BARZALONA
PHOENIX THOROUGHBRED
S BIN GHADAYER
10
92
16425-0
14
0
9
IRISH FREEDOM (USA)
6y d g
53.50
RICHARD MULLEN
J W MORAES, J MORAES
S SEEMAR
9
92
6317-97-
127
0
10
GOLDEN GOAL (IRE)
6y k g
53.00
SAM HITCHCOTT
DALE BRENNAN
D WATSON
1
90
6196-31-
42
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SURROUNDING (IRE)
7y d k
60.00
RONAN WHELAN
P E I NEWELL, HUGH N
M HALFORD
14
104
21151-7
14
0
2
LAND OF LEGENDS (IRE)
4y d a
59.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
15
103
251115-
127
0
3
MOTAFAAWIT (IRE)
4y d g
59.50
PATRICK DOBBS
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
1
103
3-11058-
127
0
4
SALUTE THE SOLDIER (GER)
5y d g
59.50
ADRIE DE VRIES
VICTORIOUS
F NASS
3
103
082113-
127
0
5
WAIT FOREVER (IRE)
5y d a
58.00
ANTONIO FRESU
R BRUNI PARTNER
M BOTTI
11
100
13647-3
21
0
6
BAY OF POETS (IRE)
6y d g
57.50
FABRICE VERON
MILLENNIUM STABLES
I MOHAMMED
16
99
620-58-0
21
0
7
CHAMPIONSHIP (IRE)
9y a g
57.50
CONNOR BEASLEY
SH MANSOOR BIN MOHD
A BIN HARMASH
6
99
20-688-7
28
0
8
BOPEDRO (FR)
4y d a
57.00
SHANE FOLEY
YU LONG
S SEEMAR
2
98
513418-
103
0
9
FIRMAMENT (GB)
8y d g
56.50
DANIEL TUDHOPE
GALLOP RACING
D O'MEARA
9
97
54625-2
21
0
10
LYNDON B (IRE)
4y d g
56.50
JAMES DOYLE
W J T C O GREDLEY
G SCOTT
8
97
23131-8
21
0
11
OCEAN FURY (USA)
4y d a
56.50
PATRICK COSGRAVE
ABBONDANZA RACING LL
D O'NEILL
5
97
141037-
33
0
12
FREESCAPE (GB)
5y a g
56.00
RICHARD MULLEN
CITY EQUINE SYNDICAT
D MARNANE
13
96
87081-5
21
0
13
GOOD FORTUNE (GB)
4y d g
56.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
96
32162-4
21
0
14
YAALAIL (IRE)
5y d g
56.00
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
4
96
3801-27
14
0
15
MOQTARREB (GB)
4y d g
55.50
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
12
95
5-3214-4
14
0
16
WINGS OF TIME (GB)
4y d g
55.50
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN
C APPLEBY
10
95
7-1217-
127
0
17
GEOLOGICAL (IRE)
8y d g
55.00
.
GROUGHA STABLES LTD
D ENGLISH
0
94
11107-8
14
0
18
CLIFFS OF CAPRI (GB)
6y d g
54.50
.
MELBOURNE 10 RACING
J OSBORNE
0
93
44037-7
21
0
19
LAIETH (GB)
5y d g
54.50
.
EERC MNGR: MRS REBEC
F NASS
0
93
0148-50
14
0
20
MARHABAN (IRE)
4y d a
54.50
.
GODOLPHIN
C APPLEBY
0
93
5-1142-7
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GLADIATOR KING (USA)
4y a a
58.00
MICKAEL BARZALONA
SH RASHID BIN HUMAID
S SEEMAR
1
110
01125-1
28
0
2
ALFREDO ARCANO (IRE)
6y d g
57.00
PATRICK COSGRAVE
LAURENCE O'KANE ME
D MARNANE
2
102
003541-
48
0
3
IBN MALIK (IRE)
7y a g
57.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
3
108
53781-2
28
0
4
I KIRK (SWE)
6y a g
57.00
CARLOS LOPEZ
HÄSTGRUPPEN I LUND A
S BERNEKLINT
4
109
1-16111-
127
0
5
DRAFTED (USA)
6y k g
57.00
PATRICK DOBBS
MISTY HOLLOW FARM
D WATSON
5
111
1-2115-3
28
0
6
ALKARAAMA (USA)
4y d a
57.00
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
6
96
31127-2
6
0
7
TRUCK SALESMAN (USA)
4y d g
57.00
FERNANDO JARA
ALEJANDRO MERCADO
D O'NEILL
7
95
12152-8
26
0
8
ALL OUT BLITZ (USA)
5y d a
57.00
RICHARD MULLEN
H AND B
S SEEMAR
8
100
4-15126-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIRST NATION (GB)
6y d g
60.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
16
105
50333-4
14
0
2
CERTAIN LAD (GB)
4y d g
59.00
BEN CURTIS
C R HIRST
M CHANNON
5
104
10421-1
14
0
3
GM HOPKINS (GB)
9y d g
58.50
CONNOR BEASLEY
RAMADHAN STABLE
J RAMADHAN
7
102
49144-5
21
0
4
GABR (GB)
5y a a
57.50
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
4
100
413-60-0
21
0
5
RASTRELLI (FR)
5y d g
57.50
JAMES DOYLE
AHMED ALI
S CRISFORD
11
100
114-16-3
21
0
6
JAAREF (IRE)
7y a g
57.00
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
2
99
940882-
127
0
7
LEARN BY HEART (GB)
5y d a
57.00
CARLOS LOPEZ
LONE KAJ NIELSEN
B OLSEN
15
99
164544-
116
0
8
SIMSIR (IRE)
4y d g
57.00
RONAN WHELAN
HH AGA KHAN
M HALFORD
1
100
112-2
14
0
9
MAILSHOT (USA)
6y a g
54.50
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
3
94
0613-45
14
0
10
AMERICAN GRAFFITI (FR)
4y a g
54.00
BRETT DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
13
94
22113-
127
0
11
PIECE OF HISTORY (IRE)
5y d g
54.00
SAM HITCHCOTT
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
14
93
0-7571-8
21
0
12
AHESTA BERO (GB)
4y k g
53.00
RICHARD MULLEN
AHMED ALI
S CRISFORD
8
92
142-15-
111
0
13
ALMOREB (IRE)
6y d g
53.00
FERNANDO JARA
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
10
91
0-72320-
42
0
14
DUKHAN (GB)
5y d g
53.00
ANTONIO FRESU
HAMDAN AL MANSOORI
A BIN HARMASH
6
90
31-608-9
28
0
15
GLOBAL HEAT (IRE)
4y d g
53.00
HARRY BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
12
90
23-21-
127
0
16
SENDEED (IRE)
4y d a
53.00
TADHG O'SHEA
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
9
90
13212-0
28
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SNAKE N SHAKE (IL)
4y d k
55.50
LUCA PANICI
SILVER LEAF STABLES
CHERYL WINEBAUGH
1
41
48773-8
29
0
2
DIXIELAND HUMOR (FL)
4y a k
53.50
CRISTIAN TORRES
SYLKEN STABLES
RALPH NICKS
2
58
43432-2
29
0
3
IMPRESSION GIVEN (KY)
5y d k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
LUIS ORRACA
JAVIER GONZALEZ
3
69
5
26
0
4
AUNT IRENE (KY)
4y d k
55.50
TYLER GAFFALIONE
J. CAVANAUGH
JORGE DELGADO
4
61
333-
70
0
5
VARSOVIA (KY)
4y d k
55.50
MARCOS MENESES
LUIS DUCO STABLES IN
LUIS DUCO
5
44
57245-
29
0
6
LADY ALIDETT (FL)
4y d k
55.50
SANTIAGO GONZALEZ
SJT RACING STABLES L
ALFREDO LICHOA
6
44
55-
127
0
7
MAMA JO (KY)
4y k k
55.50
EDGAR PRADO
WILSON, HOLLY AND DA
SANDRA SLIVKA
7
56
0
20
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:31 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BROADCAST TIME (KY)
5y d a
55.00
MIGUEL VASQUEZ
RAF PRODUCTIONS, LTD
CAM GAMBOLATI
1
66
454690-
75
0
2
MEMORABLE ELECTION (KY)
5y a a
55.00
NIK JUAREZ
RILEY MANGUM
GUADALUPE PRECIADO
2
69
20332-4-
67
0
3
FIREBALL RUN (KY)
7y d a
55.00
VICTOR LEBRON
HUNT, DONALD F. AND
DONALD HUNT
3
51
907-173-
35
0
4
MR. EDGAR (KY)
4y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
DRAWING AWAY STABLE
JORGE DELGADO
4
76
745342-
49
0
5
GUESS FIRST (KY)
7y k a
55.00
LUCA PANICI
NORMA MCKATHAN
ANNA VARSI
5
61
618745-
32
0
6
SHANGHAI LEVI (FL)
5y d a
55.00
EDGAR PRADO
BIBI JEHALUDI
MOHAMED JEHALUDI
6
68
28734-7
21
0
7
REGGAE PIRATE (FL)
4y d a
55.00
CARLOS MONTALVO
WILLIAMS, ANDY P. AN
ANDY WILLIAMS
7
60
188568-
68
0
8
DARK AGES (FL)
4y d a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL MAKER
8
85
214237-
32
0
9
WHAT'S TO BLAME (KY)
5y d a
55.00
PACO LOPEZ
OAKWOOD STABLES
CHRISTOPHE CLEMENT
9
85
32341-
35
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ATTHEPEARLYGATES (KY)
4y d a
54.00
RAJIV MARAGH
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH DOBLES
1
76
205154-
32
0
2
KORCZAK (KY)
4y a a
54.00
EMISAEL JARAMILLO
IMAGINARY STABLES
JORGE NAVARRO
2
74
0546-1
27
0
3
TIZABET (KY)
5y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
WHISPER HILL FARM, L
RALPH NICKS
3
79
1-
50
0
4
MOON PISTOL (FL)
5y d a
54.00
CARLOS LUGO
HARDACRE FARM LLC
ANGEL PENNA, JR.
4
70
54-4214-
49
0
5
GAME BOY BENNY (FL)
4y d a
55.00
LUIS SAEZ
THOMAS BROCKLEY
GEORGE WEAVER
5
72
21535-0
10
0
6
BIG HAMBONE (KY)
4y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
BULL AND BEAR RACING
WILLIAM THARRENOS
6
75
426231-
46
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STROLL FOR GOLD (FL)
3y a e
54.50
NIK JUAREZ
PALM BEACH RACING
DAVID BROWNLEE
1
0
0
0
2
DUNMORE TOWN (KY)
3y k e
54.50
PACO LOPEZ
GAINESWAY STABLE ANT
EDWARD PLESA, JR.
2
0
0
0
3
WORDMAN (KY)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
PAUL POMPA, JR.
TODD PLETCHER
3
0
0
0
4
KING SHAWN (PA)
3y d e
54.50
JEFFREY SANCHEZ
REITMAN STABLES LLC
RONALD SPATZ
4
0
0
0
5
STONECASTLE (KY)
3y d e
52.00
CRISTIAN TORRES
EQUINOX, INC. AND MC
EDUARDO CARAMORI
5
0
0
0
6
YOUNG RAYMOND (KY)
3y d e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
J STABLES LLC AND GE
GILBERTO ZERPA
6
58
42-
42
0
7
HATS OFF TOO YOU (KY)
3y d e
54.50
LUCA PANICI
SHAGBARK FARM, LLC
RYAN WALSH
7
64
36-
114
0
8
WHO IS JARETT (KY)
3y d e
54.00
EDGARD ZAYAS
RON HENDRICKSON
JORGE NAVARRO
8
66
4-6
28
0
9
AWESOME ENOUGH (FL)
3y k e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
REITMAN STABLES LLC
RONALD SPATZ
9
0
0
0
10
RED ASTAIRE (ON)
3y a e
54.50
JAIRO RENDON
JULIA CAREY
JULIA CAREY
10
66
3235-
53
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NOON TIME GEM (NJ)
4y d a
55.00
MARCOS MENESES
CLAP EMBROIDERY
JUAN PEREZ, JR.
1
83
231757-
34
0
2
STONE HANDS (KY)
6y d a
55.00
PACO LOPEZ
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH DOBLES
2
93
825-435-
53
0
3
GLORY OF FLORIDA (FL)
4y d a
55.00
SANTIAGO GONZALEZ
LEUF RACING STABLE,
ANTONIO SANO
3
78
542719-
34
0
4
EARLY ENTRY (FL)
9y a a
55.00
LUIS SAEZ
JOSEPH BESECKER
JORGE NAVARRO
4
89
216142-
35
0
5
SENSATIONAL RIDE (GA)
7y k a
55.00
RAJIV MARAGH
RON PAOLUCCI RACING,
PETER WALDER
5
97
111122-
54
0
6
MR. JORDAN (FL)
8y k a
55.00
EDGAR PRADO
MELIN, DAVID, ELLMA
EDWARD PLESA, JR.
6
85
732974-
82
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEASAICHI (FL)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
1
58
153-
41
0
2
LOVELY BROWN (MD)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
SHANNON, JR., JAMES
STEVE KLESARIS
2
62
17875-3
19
0
3
GABY'S DREAM (FL)
3y d d
54.00
PACO LOPEZ
PHILIP DICOSMO
ANTHONY PECORARO
3
56
533-1
27
0
4
DUNIVERSE (KY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
PHILIP DICOSMO
ANTHONY PECORARO
4
59
241742-
21
0
5
AMELIA MADELYN (KY)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
HENRY, STEVEN C., DE
ROHAN CRICHTON
5
56
1721-
41
0
6
MIDNIGHT GEM (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
FRANK RUSSO
MICHAEL DE PAULO
6
68
14-5
19
0
7
LA TRES JOLIE (FL)
3y d d
54.00
EDGAR PRADO
LEUF RACING STABLE,
ANTONIO SANO
7
43
51273-5
21
0
8
LA VENEZOLANA (VEN)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
PAUMAR RACING STABLE
RODOLFO GARCIA
8
60
17-7
19
0
9
ALAFIA (FL)
3y a d
54.00
FANNY OLSSON
IROSOFUN STABLE
HECTOR RODRIGUEZ
9
57
569199-
50
0
10
LADY NOGUEZ (ON)
3y k d
54.00
MARCOS MENESES
TUCCI, LUCIO AND GON
NICHOLAS GONZALEZ
10
53
416-6
19
0
11
HARTLING (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
DANIEL HURTAK
DANIEL HURTAK
11
65
3381-1
21
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
POCKET OF CANDY (KY)
5y d k
55.00
RAJIV MARAGH
MARCUS KNIGHT
HERBERT MILLER
1
73
64551-5
25
0
2
TUESDAY'S ROSE (KY)
6y d k
54.50
JAIRO RENDON
WHITE STAR STABLE CO
VICTOR BARBOZA, JR.
2
77
501116-
48
0
3
BABY ICE (FL)
6y d k
52.50
CRISTIAN TORRES
PARADISE FARMS CORP.
ROBERT HESS, JR.
3
76
35247-2
25
0
4
MEMORIZE (FL)
5y d k
54.50
ANDRE RAMGEET
KRYSKALY HORSE RACIN
JULIO CARTAGENA
4
75
343313-
42
0
5
SHALL RETURN (FL)
4y d k
55.00
JOSE ALVAREZ
ALTER'S RACING STABL
HAPPY ALTER
5
65
12340-6
25
0
6
RIGHT ON (FL)
5y d k
55.50
NIK JUAREZ
GERALD PROCINO, JR.
KELLY BREEN
6
74
453-38-1
22
0
7
MIDNIGHT MIRACLE (KY)
4y d k
55.00
LUCA PANICI
MARCELO CUITO RACING
MARCELO CUITO
7
72
11134-4
28
0
8
SALSA RITA (FL)
5y d k
51.50
GADDIEL MARTINEZ
BERSALU FARM INC.
BERNARDO CAMPOS
8
67
74484-3
25
0
9
PRINCESS LATINA (FL)
4y d k
55.50
VICTOR LEBRON
DRAWING AWAY STABLE
BOBBY DIBONA
9
76
41132-1
28
0
30 Ocak 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Dubai Meydan, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Dubai Meydan at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:05 dubai meydan at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:31 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 30 ocak 2020 perşembe at yarışı bülteni, 30 ocak 2020 at yarışı programı, 30 ocak 2020 tjk yarış programı, 30 ocak 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 30 ocak 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 30 ocak 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, dubai meydan at yarışı bülteni, 30 ocak 2020 dubai meydan at yarışı bülteni, günün dubai meydan at yarışı bülteni, bugün dubai meydan at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 30 ocak 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni