Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SACRED ZENYETTA
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
57.00
F.ARSLANAP
BURHANETTİN SOLMAZ
B.BOZBEY
4
45
51184-2
14
17
2
AYAZINKIZI
3y d d
MENDIP (USA)
56.00
D.KAYAAP
ERKAN ÇELİK
HAY.YILDIRIM
3
41
41232-4
23
17
3
AWARENESS
3y d d
HAKKAR
55.50
G.YILDIZ
DURSUN CÜNEYT KARAER
H.ACAR
2
36
8361-35
13
18
4
İLHAM KIZIM
3y d d
INVINCIBLE SON (IRE)
55.50
A.KURŞUN
AYŞEGÜL KURTEL
İ.ÇAK
7
36
342-1
28
20
5
JUDY FAST
3y a d
AFTER MARKET (USA)
55.00
H.ÇİZİK
MUSTAFA KAÇAN
T.ŞİT
1
35
6331-43
16
18
6
BEST OF AZRA
3y d d
ZANJERO (USA)
51.00
F.AKBULUTAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
5
33
168-46
9
16
7
THE BEST SİMGE
3y a d
THREE VALLEYS (USA)
51.00
M.HAMEDİ
BİHTERCAN ATAÇ
T.ATAÇ
6
27
804-734
9
14
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALESSANDRA
5y d k
TAKE CHARGE INDY (USA)
55.00
İ.SOYAD
T. İZZET AKSOY
S.ARSLAN
4
55
313540
35
16
1.26.97
2
FEARLESS GIRL
4y d k
EL CORREDOR (USA)
55.00
M.HAMEDİ
TALAT ÖNER
D.SAV
7
42
00016-1
14
20
1.28.52
3
THREE CAT
5y a k
THREE VALLEYS (USA)
55.00
İ.H.KETME
CENGİZ AKÇA
M.GÜNDÜZELİ
5
37
1084-20
15
15
1.25.08
4
BABY AZRA
4y d k
PADDY O'PRADO (USA)
50.00
F.HİMAP
ADİL KÖSEOĞLU
SİBEL CAN
3
50
34850-8
25
13
1.28.98
5
BEŞYÜZYİRMİ
4y d k
KANEKO
54.00
D.KAYAAP
BAĞNU EĞİLLİ
SİBEL CAN
8
34
2522-99
14
17
1.29.09
6
BOLT GIRL
4y d k
YONAGUSKA (USA)
54.00
H.ÇİZİK
SELAHATTİN ÇİZİK
ES.ÇETİN
6
70
795-726
7
13
1.27.66
7
COTTON CANDY
4y a k
UTOPIA (JPN)
54.00
A.KURŞUN
KOSTANTİNOS MAKRİ
H.ALTUNBAŞ
2
26
80634-4
14
13
8
MISS BALKAN
4y d k
TALIP HAN (IRE)
51.00
F.ARSLANAP
AHMET AKBULUT
A.AKBULUT
1
43
0766-37
14
8
1.28.29
9
QUEEN OF PROTI
4y d k
KURTINIADIS (IRE)
54.00
T.YILDIZ
KEMAL KURT
T.PELEN
9
79
44565-2
23
14
1.26.79
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COSMOS
4y a k
HABERKAN
58.00
F.KARAKURTAP
EMRE KUMUK
At Sahibi
6
35
6718-25
19
17
1.25.06
2
ASİLKARDEŞ
4y k k
ASİLZADE
58.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
3
22
346-473
4
15
1.26.67
3
ROJA
4y k k
TOŞUR
58.00
H.ÇİZİK
SİNAN KORKMAZ
A.OLCAR
1
19
46-5076
11
12
1.25.20
4
GÜLOŞ
4y k k
MURATAĞA
58.00
U.BARLIK
M. ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU
G.ÖZERTÜRK
4
27
002-725
9
17
1.25.22
5
İLK IŞIK
4y k k
GOBAKBEY
54.00
K.GÖKÇEAP
UFUK DEMİR
R.DURUKAN
5
27
4503-28
14
14
1.24.08
6
KAÇKARKIZI
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
M.BAYDAN
ERDAL HALİLOĞLU
AT.GÖKÇE
2
32
919969
70
16
1.30.65
7
ÖZESER KIZIM
4y k k
SONPERDE
55.00
OĞUZ EREN
MEHMET ÖZESER
İ.ALPUĞUR
7
18
39059-0
6
12
1.27.36
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STREET FIGHTER
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
D.KAYAAP
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
4
36
43432-3
4
17
2
DARK PHOENIX
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
A.KURŞUN
ARMAN OKAN
R.KARABULUT
3
37
45-21
13
20
3
JİNDA
3y d d
HARPUTLU GAGGOŞ
56.00
G.KILIÇ
HİKMET AKBULUT
H.ÇALIŞKAN
2
20
0560-00
8
4
4
SUGAR MAN
3y d e
TURKISH SWORD
56.00
M.BAYDAN
AYTUĞ ATALAY
İ.ÇAK
5
36
07641
31
20
5
BOZDAĞ BEYİ
3y a e
AFTER MARKET (USA)
55.00
H.ÇİZİK
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
1
26
3797-73
10
14
6
LAMBUKA
3y d e
TRIPLE BONUS
55.00
T.YILDIZ
BEKİR OZAN HAS
F.İÇSEL
6
35
745-1
21
20
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLD FIST
4y a a
AZARAKS
61.00
ÇETİN TAŞAP
METİN TURGUT
SİBEL CAN
9
60
32348-5
7
15
1.34.11
2
HARPUTLUNUN OĞLU
8y d a
HARPUTLU GAGGOŞ
59.00
F.ARSLANAP
UĞUR KURTULUŞ
F.DİZDAROĞLU
5
56
3216-60
11
17
1.33.92
3
TORCULARIS
4y d a
TORUK MACTO (IRE)
55.50
A.KURŞUN
AHMET BAKIR
K.BALTACI
6
45
5062-04
9
14
4
VICTORY FLIGHT
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
O.ÖZTÜRK
SABRİ BEKTAŞ
S.BEKTAŞ
4
44
098058
34
9
1.35.03
5
GAUDİ
5y d a
MONTE NEGRO
55.00
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
10
42
017-214
11
19
6
YÜZATLI
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
50.50
M.HAMEDİ
DAVUT ARSLANCA
M.TAŞKIRAN
2
35
004207
55
14
7
SÜPHAN
5y a a
BORS
51.50
B.AVERBAK
İLHAN GÜÇLÜ
A.ÖCAL
3
35
6001-70
4
18
1.34.53
8
HAN SOLO
4y d a
PAN RIVER
50.00
F.HİMAP
MURAT AKÇA
SAB.ARSLAN
7
20
002-530
4
3
9
STARTING KEY
4y d a
AFTER MARKET (USA)
50.00
H.YOLAÇICIAP
MEHMET ULUDAĞ
M.ANAT
1
7
50-0
30
17
10
MOON RULER
4y d a
DERVİŞ AĞA
50.00
S.İPEK
DENİZ TOYCU
A.OLCAR
8
5
06-7
30
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÖKTÜRK
4y k a
ATOMKARINCA
54.00
F.HİMAP
SABAHATTİN DOĞAN
A.ÖZTÜRK
4
0
6-8
21
18
2
HİMAYUN
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
İ.H.KETME
MEHMET ARSLAN
SED.DEMİRAL
6
30
702-28
10
18
3
İBRİŞİM
4y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
56.00
H.KAPLANAP
ÖMER ŞEKER
İ.ALPUĞUR
2
15
80764-5
11
6
4
KIŞ TEPESİ
4y k a
YAŞARCIK
55.00
D.KAYAAP
İBRAHİM HALİL ARSLAN
RE.ARSLAN
8
9
8987-5
6
15
5
KİRLİFAHO
4y a a
GÜNTAY
58.00
M.BAYDAN
MAHMUT BAĞ
AT.GÖKÇE
12
5
809900
49
14
6
MİHRİBANKAYA
4y k a
ÇOKER
58.00
O.ÖZTÜRK
ETHEM KAYA
E.KAYA
3
29
832-342
11
17
7
MİRKATRE
4y a a
KAIZBERT (RU)
54.00
M.K.CEYLANAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
5
7
500-6
21
16
8
MİRZINAR
4y k a
BOLKAR
54.00
N.ERENAP
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
7
0
4
21
19
9
PİSTOL STAR
4y k a
YALÇINER
58.00
T.YILDIZ
UĞUR KANDEMİR
MUR.AKKILIÇ
10
4
70-97
6
16
10
SARRAFHAN
4y a a
SARRAF
58.00
U.BARLIK
KAAN ARMAĞAN
Ö.F.TAŞDELEN
1
13
065-64
11
15
11
YURDAIŞIK
4y d a
SARRAF
54.00
F.ARSLANAP
ANIL KÖSEOĞLU
F.TAŞ
9
22
667-3
21
16
12
ÇERMİKKIZI
4y a k
ATOMKARINCA
56.00
H.ÇİZİK
İBRAHİM HALİL KORKMAZ
E.KARACA
11
16
6554-54
14
12
Lingfield detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NOBLE PEACE
7y d g
60.50
D PROBERT
KILLARNEY GLEN
SIMON PEARCE
6
77
601-211
7
0
2
SIR HAMILTON (IRE)
5y d g
60.00
J MITCHELL
MR B SYVERSEN
A BAILEY
7
73
082400-
46
0
3
WATER'S EDGE (IRE)
4y d g
60.00
A KIRBY
CARBINE OF LONDON RA
G BAKER
1
73
344256-
124
0
4
PENTIMENTO
4y d g
60.00
R M MOORE
WALTER GERALDINE P
J BEST
4
73
6223-8
9
0
5
PERSIAN LION (IRE)
5y a g
60.00
M DWYER
MISS KATY BROWN
MISS BROWN
3
73
599600-
56
0
6
DR JEKYLL (IRE)
4y d g
58.50
D E HOGAN
MRS FITRI HAY PART
D M SIMCOCK
5
70
666-
115
0
7
AGENT OF FORTUNE
5y a k
58.00
H CROUCH
FOREIGN LEGION
G L MOORE
2
69
11-4121
1
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:40 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOON TROUBLE (IRE)
7y a g
63.50
L MORRIS
MR ROB OLIVER THE
M APPLEBY
3
78
066-257
1
0
2
UNFORGIVING MINUTE
9y d a
63.50
A KIRBY
POWER GENEVA LTD
S CURRAN
2
83
25611-3
2
0
3
BRIYOUNI (FR)
7y d g
60.00
R KINGSCOTE
MRS RALPH BECKETT
R BECKETT
7
62
4-1860-8
20
0
4
DESCENDANT
5y d g
60.00
M DWYER
GETUPANDGO SYNDICATE
MISS BROWN
5
49
0980-00
7
0
5
HEADLAND
4y d g
60.00
R HORNBY
THE BELOW REEVE PART
M MEADE
1
80
6441-6-
127
0
6
POUR LA VICTOIRE (IRE)
10y d g
59.00
HOLLIE DOYLE
CURRY HOUSE CORNER A
A CARROLL
4
71
71255-4
27
0
7
MAAZEL (IRE)
6y d g
58.00
F MARSH
MR JOHN JOSEPH SMITH
L CARTER
6
54
404287-
44
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KING'S ADVICE
6y a k
59.50
J FANNİNG
MR SAEED JABER
M JOHNSTON
3
111
161102-
127
0
2
MILDENBERGER
5y d k
59.50
F NORTON
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
4
106
73363-3
27
0
3
ORIENTAL EAGLE (GER)
6y a k
59.50
A KIRBY
BYRNE MULLINS PART
EMMET MULLINS
1
0
07-6434-
127
0
4
ORIGINAL CHOICE (IRE)
6y a g
59.50
HOLLIE DOYLE
MR A A GOODMAN
N LITTMODEN
2
93
41602-7
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
NIGEL NOTT
4y a g
66.00
D E HOGAN
THE FUTURE
D M SIMCOCK
1
0
3-1
13
0
2
BAILEYS FREEDOM
3y d g
56.00
D PROBERT
WATTS SPOONER
J BRIDGER
5
60
6763-76
6
0
3
AUTUMN TRAIL
3y d d
53.50
HOLLIE DOYLE
MR PAUL J SMITH
R GUEST
3
68
342-
62
0
4
DANA FOREVER (IRE)
3y d d
53.50
JANE ELLİOTT
MS DİAMOND
T DASCOMBE
2
72
4223-3
16
0
5
DIAMONDS DREAM
3y d d
53.50
G MALUNE
MR F A BİSHOP
FRANK BİSHOP
4
0
8
20
0
6
LOVERS CRY
3y d d
53.50
B MCHUGH
MR JOHN DANCE
R FAHEY
6
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MYTHICAL MADNESS
9y d g
61.00
L MORRIS
MR J C G CHUA
S DOW
3
91
41508-7
27
0
2
NONIOS (IRE)
8y d g
60.50
D E HOGAN
MILLINGBROOK RACING
D M SIMCOCK
6
90
37334-3
18
0
3
EL GHAZWANI (IRE)
5y d k
60.00
J MITCHELL
MR HAMAD RASHED BIN
H PALMER
7
89
756561-
44
0
4
HUMBERT (IRE)
6y d g
59.50
A KIRBY
WOODHURST CONSTRUCTI
D O'MEARA
5
88
08003-4
27
0
5
SKY DEFENDER
4y d a
59.50
J FANNING
MR HAMAD RASHED BIN
M JOHNSTON
1
89
3-1047-1
27
0
6
MICHELE STROGOFF
7y d g
56.50
T LADD
WDTFM RACING CLUB
M APPLEBY
4
78
54454-0
9
0
7
LEXINGTON LAW (IRE)
7y d g
56.00
D PROBERT
MIDDLEHAM PARK RACIN
A KING
2
80
06215-7
18
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALBORKAN (FR)
3y d e
59.50
L EDMUNDS
MR MJ ALMAHMOUD
MİSS AMY MURPHY
1
0
52-
31
0
2
CAFE MILANO
3y d e
59.50
T HAMMER HANSEN
STONEY'S BLOODSTOCK
S DOW
5
72
69-3
14
0
3
ELHAM VALLEY (FR)
3y k e
59.50
D PROBERT
MARTİN VALERİE SLA
A BALDİNG
2
0
94-
98
0
4
KOMMODITY KID (IRE)
3y d g
59.50
R KINGSCOTE
LAURENCE BELLMAN
J PORTMAN
7
0
0
0
5
ZERO LIMITS
3y k g
59.50
S CHERCHI
MILAN RACING CLUB 1
M BOTTI
6
0
60-
46
0
6
RUNCIBLE (IRE)
3y d d
57.50
M DWYER
MS ISSAREE SUWUNNAVİ
MİSS BROWN
3
0
7
27
0
7
UP THE AISLE
3y a d
57.50
R HORNBY
ANTHONY BOSWOOD MR
J PORTMAN
4
0
0
11
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAYSTON HILL
6y a g
63.50
D MUSCUTT
HIGH FIVE RACING AND
M USHER
5
67
100532-
127
0
2
DANGEROUS ENDS
6y d g
63.00
J MITCHELL
MR COLIN WESTLEY
B JOHNSON
3
66
73934-2
27
0
3
BY RAIL
6y a g
62.00
C SHEPHERD
MR G F CHESNEAUX M
N LITTMODEN
6
63
62-725-6
7
0
4
AVORISK ET PERILS (FR)
5y d k
61.50
H CROUCH
DEDMAN PROPERTİES
G L MOORE
7
61
3713-36
6
0
5
WAR PRINCESS (IRE)
4y d k
61.00
D PROBERT
JUDY JAMİE MAGEE
A KİNG
10
62
366-
34
0
6
SUBLIMINAL
5y d g
60.50
L MORRIS
MR MARK MCALLISTER
S DOW
9
60
8330-31
13
0
7
MUSIC MAJOR
7y a g
60.00
R HAVLIN
THE ATTWATER PARTNER
M ATTWATER
1
58
0362-18
21
0
8
HARBOUR QUAY
6y d g
59.50
L KENIRY
JACKIE CORNWELL AND
P CHAMINGS
2
58
35640-3
21
0
9
MRS HOO (IRE)
4y d k
58.50
B MCHUGH
RİCHARD FAHEY EBOR R
R FAHEY
4
57
00747-9
22
0
10
PILOT WINGS (IRE)
5y d g
57.50
HOLLIE DOYLE
GREEN LIGHTING LTD
A CARROLL
8
60
04580-1
7
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BRIAN'S AVENUE (FL)
3y d e
52.00
ROMERO MARAGH
PROSTAR 10 STABLE
ROBERT HESS, JR.
1
52
69-
36
0
2
KING SHAWN (PA)
3y d e
54.50
JEFFREY SANCHEZ
REITMAN STABLES LLC
RONALD SPATZ
2
0
0
0
3
KHOZY MY BOY (FL)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
3
63
2445-2
26
0
4
CAPTAIN YENNER (FL)
3y d e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
D'RACING STABLE LLC
VICTOR BARBOZA, JR.
4
77
3-
44
0
5
CHANELIN (KY)
3y a e
54.50
WILMER GALVIZ
NICHOLAS MOUTTET
MARK PASSLEY
5
61
86-
43
0
6
BLIP (KY)
3y d e
54.50
JOSE ORTIZ
BEAU LANE
KENNETH MCPEEK
6
56
904-
64
0
7
FREE FLAY (FL)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
WILLIAM LAW, JR.
SANDRA SLIVKA
7
0
0
0
8
CHINOMADITO (FL)
3y d e
54.50
SILVIA ZAPICO
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
8
45
35358-4
26
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHORE MAGIC (KY)
4y d a
55.00
PACO LOPEZ
WATERFORD STABLE
CHRISTOPHE CLEMENT
1
89
215-4
30
0
2
WISE TO LISTEN (KY)
5y a a
55.00
EDGAR PRADO
LEWIS SCHAFFEL
MONICA MCGOEY
2
69
44342-1
19
0
3
BLOCKADE (KY)
5y k a
55.00
JOSE ORTIZ
STUART JANNEY, III
CLAUDE MCGAUGHEY III
3
95
352-14-2-
48
0
4
DIFFERENTIAL (ON)
5y d a
52.50
ROMERO MARAGH
NEWTOP STABLES
MICHAEL DE PAULO
4
90
315031-
47
0
5
GAUGUIN (GER)
7y a a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
TEAM VALOR INTERNATI
WILLIAM MOTT
5
96
743-23-3
30
0
6
TOTONO (FL)
4y d a
51.50
GADDIEL MARTINEZ
NANCY MASTRONARDI
NICK MASTRONARDI, JR.
6
68
1356-60
11
0
7
FINANCIAL SYSTEM (KY)
6y d a
55.00
JAVIER CASTELLANO
KLARAVICH STABLES, I
CHAD BROWN
7
91
21-3423-
100
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SKY RUN (FL)
4y d k
55.00
EDGARD ZAYAS
GILBERTO PACHECO
RAMON MINGUET
1
60
42226-6
23
0
2
CHIC AND SEXY (KY)
4y d k
55.00
MARCOS MENESES
ELIO MARQUEZ
DIOSDADO IGLESIAS
2
53
503516-
90
0
3
STORMY BOSS (KY)
4y d k
55.00
EMISAEL JARAMILLO
SABANA RACING STABLE
JUAN AVILA
3
67
2516-6
21
0
4
BLUE BLUE ICE (FL)
5y d k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
SHADE TREE THOROUGHB
BARRY CROFT
4
58
13232-5
21
0
5
MISS CHLOE G (FL)
6y d k
55.00
LUIS QUIROZ
HORACE ARMSTRONG
RICK CREEL
5
60
72176-5
23
0
6
BLUE EYED BETH (FL)
4y d k
55.00
MIGUEL VASQUEZ
J R STABLE LLC JAMES
JOSEPH CATANESE, III
6
73
37027-8
23
0
7
GREY MANNERS (NY)
5y k k
55.00
PACO LOPEZ
AMANCIO ALONSO
EFREN LOZA, JR.
7
69
332-1-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAKABIM (KY)
3y d e
54.50
MIGUEL VASQUEZ
DANIEL HURTAK
DANIEL HURTAK
1
63
4316-3
22
0
2
EXATLON (KY)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
PET GO RACING STABLE
OSCAR GONZALEZ
2
53
60641-6
21
0
3
WARRANT OFFICER (KY)
3y a e
54.50
JOSE ORTIZ
LEWIS, TOMMIE M. AND
KENNETH MCPEEK
3
67
85241-3
21
0
4
QUALITY ON TAP (FL)
3y d e
54.50
PACO LOPEZ
USA THOROUGHBREDS AN
KELLY BREEN
4
78
2122-
33
0
5
BAZOO (KY)
3y a e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
BLACK CLOUD STABLE,
ANTHONY PECORARO
5
74
75218-1
28
0
6
DR G'S HOPE (FL)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
MITCHELL GOLDBERG
MONICA MCGOEY
6
56
0916-4
22
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ABARRIO FOREVER (KY)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
CLAP EMBROIDERY
JUAN PEREZ, JR.
1
61
4314-
51
0
2
QUEEN OF GOD (KY)
3y d d
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
WINNERS CIRCLE RACIN
ALEXIS DELGADO
2
73
511-8
27
0
3
WITEZ (KY)
3y d d
54.50
CHRIS LANDEROS
MARY ANN CHARLSTON
IAN WILKES
3
78
9312-
114
0
4
GOOD LIFE CIDER (MD)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
RICHARD GOLDEN
MICHAEL MATZ
4
63
321-
77
0
5
LOST TICKET (KY)
3y d d
54.50
JOSE ORTIZ
STAGHAWK STABLES
WILLIAM MOTT
5
83
31-
70
0
6
IN A HURRY (KY)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
STUART JANNEY, III
CLAUDE MCGAUGHEY III
6
63
61-
126
0
7
ELLA BRILLA (KY)
3y a d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
SCHMELING, MIKE, SPA
BRIAN LYNCH
7
66
31-
98
0
8
SPEEDY VANESSA (KY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
ALEX CAMPBELL, JR.
H. MOTION
8
72
351-
36
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LEMON DROP TINI (KY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
MICHAEL DUBB
MICHAEL MAKER
1
70
445-2
28
0
2
OMNIA (KY)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
TURF STABLE RACING,
IAN WILKES
2
67
70-2
23
0
3
MALIBU TOO (NY)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
MARY ABEEL SULLIVAN
THOMAS BUSH
3
41
46-
77
0
4
LADY PANDA (FL)
3y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
PINNACLE RACING STAB
LILLI KURTINECZ
4
75
23267-
33
0
5
R V TREASURE (FL)
3y d d
54.50
JOSE ORTIZ
HIGH KINGS RACING LL
NIALL SAVILLE
5
66
052-
63
0
6
SILVER TAKE CHARGE (KY)
3y k d
54.50
EDGAR PRADO
FERN CIRCLE STABLES
KENNETH MCPEEK
6
62
64-
36
0
7
SHINING COLORS (KY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
JUDY HICKS
RODOLPHE BRISSET
7
67
3-3
27
0
8
SO DEAR (FL)
3y k d
54.50
LUIS SAEZ
MILLER, LEVERETT S.
DAVID FAWKES
8
54
25-
51
0
9
POLISHED COPPER (MD)
3y a d
54.50
JOE BRAVO
SAGAMORE FARM LLC
STANLEY HOUGH
9
54
542-
127
0
10
MISS ADVENTURE (KY)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
DEBBY OXLEY
MARK CASSE
10
70
8-9
30
0
11
WITCH HUNTER (NY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
FRANK CALABRESE
SAFFIE JOSEPH, JR.
11
54
662-
72
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
R U LUCKY (FL)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
FRANK CALABRESE
SAFFIE JOSEPH, JR.
1
68
4114-
48
0
2
ASSERTIKO (FL)
3y d e
53.50
IRAD ORTIZ, JR.
ROMANIK, DAVID S., S
RONALD SPATZ
2
67
1455-
41
0
3
IBERICO (KY)
3y a e
54.50
LUIS SAEZ
MAGIC STABLES LLC AN
ANTONIO SANO
3
75
21716-2
8
0
4
BEYOND GONE (KY)
3y d e
54.50
JOSE ORTIZ
MAGDALENA RACING SHE
KENNETH MCPEEK
4
61
18830-6
20
0
5
FIVE OF HEARTS (KY)
3y d e
54.50
EDGARD ZAYAS
JN RACING STABLES, I
JORGE NAVARRO
5
67
7-1
22
0
6
BROADWAY PETE (FL)
3y a e
51.00
CRISTIAN TORRES
UPS AND DOWNS RACING
ROHAN CRICHTON
6
66
35412-
41
0
7
PLATO (FL)
3y d e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
ARINDEL
JUAN ALVARADO
7
65
70154-5
20
0
31 Ocak 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Lingfield, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Lingfield at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 16:40 lingfield at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:04 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 31 ocak 2020 cuma at yarışı bülteni, 31 ocak 2020 at yarışı programı, 31 ocak 2020 tjk yarış programı, 31 ocak 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 31 ocak 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 31 ocak 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, lingfield at yarışı bülteni, 31 ocak 2020 lingfield at yarışı bülteni, günün lingfield at yarışı bülteni, bugün lingfield at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 31 ocak 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni