Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SKYNET
4y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
58.00
H.KAPLANAP
SEROL ERENİ
C.YEDİREN
8
84
24413-1
21
20
2.09.42
2
CREED
4y d a
UNACCOUNTED FOR (USA)
60.00
Ö.YILDIRIM
TANSEL ARSLAN
S.ELMASTAŞ
6
78
211593
39
17
2.09.63
3
BÜYÜK BABA
4y d a
MUMMYS LOVE
54.50
A.OKAN PAZARAP
AYŞEGÜL ÖZFİDAN
A.ÖKSÜZLER
5
77
14341-1
18
20
2.12.11
4
MEHMET ABİ
4y d a
KANEKO
56.50
F.AVCI
ARSLAN BULGURCUOĞLU
Y.PETEK
1
71
09672-2
14
19
2.13.52
5
FERHATHAN
4y a a
DRAGON PULSE (IRE)
50.00
D.PALAUR
EROL ŞİRİN
MEH.AYDOĞDİ
4
58
43187-6
14
17
2.09.93
6
BİNGÖLLÜM
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
50.00
ADEM ŞEN
ALİ OKEN
S.S.GÖRGÜ
7
55
05251-1
14
20
2.13.63
7
OASIS
4y a a
DİNYEPER (GB)
50.00
N.AVCİ
MURAT DIRAGUMANDAN
R.YILDIZ
3
55
23142-3
14
17
2.09.87
8
KAVACIK BEYİ
4y d a
COUNTRY REEL (USA)
50.00
A.OLUK
OSMAN SARAÇ
T.SOYAD
2
54
65404-8
18
13
2.14.55
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEYZA SULTAN
4y k k
ÖZGÜNHAN
56.00
Y.BAYIRAP
KAYA KAYA
A.TEKE
9
80
197-215
13
19
1.55.28
2
NURLUTAÇ
6y k k
TEKELİOĞLU
59.00
O.GÖKÇEAP
İLHAMİ TURAN
V.TURAN
8
78
0787-95
9
13
1.53.49
3
YÜKSEK UÇUŞ
5y a k
ÖZGÜNHAN
59.00
F.KARAKURTAP
DENİZ KURTEL
M.ZELYURT
6
78
211753
39
17
4
GÖNÜL AVCISI
5y k k
ÖZGÜNHAN
51.50
F.HİMAP
EYLEM TANİYİT
A.E.ALKIŞ
4
65
2342-63
14
16
1.54.10
5
LADY HATUN
5y a k
ÇAĞAN
55.00
M.ÇİÇEK
ÜMÜT BULUT
Ü.BULUT
3
62
41133-1
14
20
1.54.60
6
KARAGÜLÜM
5y a k
ALTAHA
52.50
N.AVCİ
M.TEVFİK DEVRİMCİ
ERS.YAVUZ
1
57
5213-81
8
20
1.54.73
7
KIŞGÜLÜ
9y k k
GOBAKBEY
51.50
O.YILDIZ
BAKIR FELHAN
A.C.ATAR
7
55
35646-6
14
11
1.55.76
8
SULTANLAR SULTANI
4y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
50.00
ADEM ŞEN
İLHAN GÜÇLÜ
C.T.KÖSE
5
58
421-321
4
20
1.55.84
9
TOMURCUK ÇİÇEK
5y k k
NEVZATBEY
50.00
MUH.OKAP
AYTEN SALTABAŞ
M.ZELYURT
2
49
33971-4
14
19
1.54.91
10
BAHANE
5y a k
ATAK
50.00
A.KÜRÜNDÜK
İLKER YILMAZ
A.ÖKSÜZLER
11
46
6221-54
5
18
1.56.74
11
ÖZUÇAN
5y a k
ÖZHABER
50.00
H.ŞİMŞEK
ERDİNÇ SALTABAŞ
C.ARPEK
10
30
69976-3
20
11
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTUNSARAY
5y a a
ŞÖVALYE
59.00
Ö.YILDIRIM
SUNGUR SOYDAM
S.YANIK
6
106
3550-34
6
14
2.32.06
2
GARANTİ
8y k a
YAŞARCIK
59.00
N.AVCİ
İLKER KIRMIZIGÜL
Ö.C.VURAL
5
102
359-221
7
20
2.29.83
3
KIŞLALI
8y k a
KOŞAYALP
59.00
M.ÇİÇEK
MUSTAFA KAYA
M.KAYA
1
110
121738
35
17
2.29.35
4
KURTÇABEY
8y k a
ARASLI
59.00
G.KOCAKAYA
TARKAN H. ONAR
HAL.YILDIZ
4
116
5562-33
18
20
2.30.50
5
TARIKHAN
5y k a
HORASANLI
59.00
H.KARATAŞ
İ.SUAT KUTLU
M.MEHMET İNAL
2
112
34211-1
18
20
6
MY SULTAN
6y a k
KAFKASLI
57.00
M.KAYA
İLHAN GÜÇLÜ
C.T.KÖSE
3
105
041-132
6
18
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YAZLALI
3y d d
TOROK (IRE)
60.00
D.YILDIZ
SAİM ERDEMİR
N.KULAK
3
71
51311-2
11
19
2
PRENSES MELEK
3y d d
TOROK (IRE)
56.00
M.ÇİÇEK
TUFAN ADIŞEN
C.ŞAMLI
1
63
1112-53
6
17
1.43.76
3
SPREAD THE JOY
3y a d
KANEKO
50.00
O.YILDIZ
CEM ÖZBELGE
NAİM GÜL
2
49
3715
49
19
1.46.42
4
LAS TERRENAS
3y d d
AFTER MARKET (USA)
50.00
N.AVCİ
ARZU GÜNEŞ
M.ZELYURT
4
43
07841-4
18
19
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIG DADAŞ
3y d e
KURTINIADIS (IRE)
54.00
Ö.YILDIRIM
MAHMUT BAGUÇ
R.YILDIZ
2
70
31518-3
25
18
1.29.39
2
HARUNHAN
3y a e
AFTER MARKET (USA)
54.00
H.KARATAŞ
ABDULLAH AKDEMİR
B.ÇELTİK
1
94
5119-12
10
19
1.27.45
3
STONEHENGE
3y d e
CUVEE (USA)
54.00
M.ÇİÇEK
İRFAN ILGAZLI
G.TOKLU
4
61
1-1
11
20
4
THARWA
3y a d
BOSPORUS (IRE)
52.00
G.İ.BODURAP
HAŞİM TINAS
A.ÖKSÜZLER
3
56
383-235
14
15
1.28.32
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RIGHT OR WRONG
7y a a
ROYAL ABJAR (USA)
62.00
G.KOCAKAYA
GÖKÇEN YILDIZ
Ş.ÖZGÜR
3
109
4423-51
14
20
1.26.02
2
OVA KARTALI
7y k a
ROYAL ABJAR (USA)
59.00
ADEM ŞEN
SABAHATTİN YAVUZ
G.HALKATAŞ
11
100
675-341
13
20
1.25.30
3
YILDIRIM ŞAH
5y d a
EAGLE EYED (USA)
57.00
M.SAV
MİRAÇ ÇAĞKAN AKIN
MUT.KAYA
10
67
93454-0
20
13
1.27.52
4
TAHİRİ
7y d a
SABIRLI
56.00
M.ÇİÇEK
HİKMET TERZİ
R.YILDIZ
9
107
82565-3
14
14
1.26.58
5
COLT OF DORA
4y a a
KING'S PLEASURE
55.00
O.Ş.İRTİŞAP
KURTULUŞ İŞERİ
B.ÖZGÜR
1
18
088000
39
12
1.32.50
6
HARMANDALI
4y k a
DERVİŞ
55.00
Ç.OK
SABAHATTİN YAVUZ
G.HALKATAŞ
4
50
047777
34
9
1.28.83
7
PINKGOLD
4y a a
BOSPORUS (IRE)
55.00
Ö.YILDIRIM
FRANCESCO SPONZA
C.AYDOĞAN
6
95
12185-0
27
17
1.27.53
8
RED SUN
4y a g
KANEKO
55.00
A.OLUK
FARUK ATEŞ
A.ÖKSÜZLER
8
44
234400
115
15
1.30.17
9
THE BIG LEBOWSKI
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
50.00
U.İRTİŞAP
MEHMET ESMER
MUT.KAYA
5
26
479078
55
6
1.31.49
10
LE CAPPADOCIAN
5y d a
DAI JIN (GB)
56.00
B.KURDU
HAŞİM TINAS
A.ÖKSÜZLER
2
23
4-70
7
17
11
ANATOLIAN TIGER
4y a a
VICTORY GALLOP (CAN)
51.00
ALP.OLUKAP
EKREM BEŞERLER
A.E.ALKIŞ
7
20
008
111
17
1.28.34
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEÇKİNER
9y a a
ALTAHA
64.00
B. BEKTAŞ
YAKUP YILDIZER
S.V.KAYA
6
82
8221-61
12
20
2.15.39
2
ALTINSİMA
6y k a
GOBAKBEY
63.00
A.ŞAŞMAZ
RESUL ÜNLÜ
A.İŞIK
5
87
1770-33
14
15
2.17.35
3
KAZAZEDE
5y a a
İZBATUR
63.00
M.CANPOLAT
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
B.FAHRİOĞLU
3
52
3832-00
7
14
2.20.31
4
ŞAHDEMİR
12y k a
DEMİRKIR
63.00
H.SARIDAL
İSMAİL GÖKHAN
S.V.KAYA
7
79
4603-63
12
14
2.16.94
5
BÜYÜK BEREN
6y a a
ŞENTAY
58.00
E.AKKILIÇ
MEHMET DOĞAN
B.KILIÇ
8
72
16045-5
24
15
2.24.94
6
PALA TUMBUL
7y k a
SAĞANAK
58.00
Ö.ORDU
SADULLAH TAŞ
A.İŞIK
4
61
4600-85
12
8
2.18.64
7
PEKKURT
10y a a
KARA YAĞIZ
58.00
M.IŞIK
LÜTFİ SABANCI
S.V.KAYA
1
97
3300-64
7
13
2.20.21
8
YEŞİLTAŞ
6y a a
ATEŞTOPU
58.00
İ.KATAR
ENVER YILDIZ
B.KILIÇ
9
81
08-0000
10
7
2.19.86
9
ASPENDOS
5y a a
ADANIR
61.00
M.E.DOĞAN
MERT ÇELİK
N.CAMUZ
2
40
2756-30
7
14
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASİŞİMŞEK
4y k a
YAŞARCIK
58.00
M.DOĞAN
YÜKSEL TEKİNALP
N.CAMUZ
5
13
9646-05
14
12
2
AVZER
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
V.KIZMAZ
ÖMER ALAK
A.SAÇAN
11
10
6885-07
14
13
3
BEYRUT
4y k a
BOZDOĞAN
58.00
M.AVŞAR
ENVER TOYDEMİR
B.FAHRİOĞLU
1
10
7085-59
14
12
4
BOTAN
4y a a
BERKSOY
58.00
N.ALTIN
M.EMİN ALAK
A.SAÇAN
8
18
4-74
14
17
5
DİLYAKUP
4y a a
ÖZHABER
58.00
F.YARDIMCI
KEMAL YAKUP ALTIN
B.KILIÇ
13
24
825-90
11
15
6
EVİRGEN
4y a a
UFUKBİR
53.00
E.AKKILIÇAP
SALİH DOĞAN
S.SAYIN
9
0
0
20
7
NEDİMOL
4y k a
YALAZ
53.00
Ö.ORDUAP
MEHMET KARAKEÇİ
S.V.KAYA
14
0
0
20
8
ONAVET
4y d a
BERKMAN
58.00
S.KAPLAN
SERDAR ERGEL
S.SAYIN
10
0
06
14
18
9
SENGALATEŞİ
4y a a
BOLKAR
53.00
İ.ÇİZİKAP
MAHMUT BAĞ
At Sahibi
7
0
00
14
18
10
TEKARSLAN
4y k a
BOLKAR
53.00
İ.KATARAP
MÜSLÜM ŞİMŞEK
B.KILIÇ
4
32
4408-90
4
12
1.45.76
11
YALAZBEG
4y k a
YALAZ
58.00
İ.KATI
HAŞİM DOĞAN
B.KILIÇ
3
0
0
20
12
YUSUFEFE
4y k a
YAŞARCIK
53.00
M.IŞIKAP
OSMAN GÜLLÜ
S.SAYIN
2
11
697500
52
6
1.36.63
13
KAVLAK KIZI
4y a k
YALAZ
51.00
M.E.DOĞANAP
ABDULBAKİ ÖZKAN
SİN.ALTUNDAĞ
12
0
0
24
19
14
TONTON NİNE
4y a k
AYVERDİ
54.00
H.SARIDALAP
HALİL ARTUN
SİN.ALTUNDAĞ
6
15
77409-0
24
6
1.42.64
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DÜLDÜLBİR
5y a k
MEDYA
57.00
İ.KATARAP
ALİ ÖZDEMİR
S.SAYIN
5
77
2080-71
10
20
1.14.04
2
FREESIA
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
59.00
S.KAPLAN
MAHMUT KARAKEÇİ
V.KIRĞIL
2
50
82236-7
14
16
1.15.79
3
DİŞİDİ
4y d k
EXPANSION (USA)
58.00
V.KIZMAZ
İ.ETHEM AKIL
F.E.AKIL
6
54
51660-1
14
20
1.16.47
4
KIRDERE
4y k k
MEHMET BORA
53.00
B. BEKTAŞAP
SIDDIKA Y. DEMİRCİ
İ.KÖROĞLU
11
90
337186
96
18
1.14.08
5
BEYZAM
4y d k
MOUNTAIN CAT (USA)
56.00
M.AVŞAR
SEMRA AKSU
M.K.ÇİZİK
4
39
10160-0
16
17
1.15.80
6
FAIR GIRL
4y d k
FAIRSON
51.00
M.E.DOĞANAP
ALİ ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
15
30
053057
52
13
1.17.61
7
MASTAR KIZI
5y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
F.YARDIMCI
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
CUDİ ÖZKAN
9
87
518876
49
16
1.13.43
8
OFSAYT
8y d k
KANEKO
54.00
A.ŞAŞMAZAP
M.HAKKI ÜÇEŞ
A.İŞIK
12
91
2001-00
10
18
1.13.56
9
DOUBLE STEEL
6y d k
KANEKO
56.00
M.DOĞAN
FETHİ DOĞAN
A.İŞIK
3
49
01806-6
14
16
1.14.16
10
NANİ NANİ
7y d k
CUVEE (USA)
55.00
M.F.ASLANAP
MEHMET DEMİR
SİN.ALTUNDAĞ
13
18
700050
35
12
1.15.91
11
ÇİKOK ŞÖVGEN
4y d k
POWERSCOURT (GB)
51.00
M.ALİ AYDINAP
ENİS BADIŞOĞLU
At Sahibi
1
20
76878-0
24
5
1.13.65
12
DİŞİ ASLAN
4y a k
CUVEE (USA)
55.00
İ.KATI
MEHMET FESİH ÇİZİK
B.KILIÇ
10
32
690700
90
9
13
POETIKA
4y d k
BIN AJWAAD (IRE)
56.00
M.ÜNLÜ
RAMAZAN ÖZDEMİR
M.K.ÇİZİK
14
50
7-1100-0
10
17
1.14.02
14
ŞİİRSEL
4y d k
COUNTRY REEL (USA)
54.00
AH.ARSLAN
FERMAN KORKMAZ
SİN.ALTUNDAĞ
8
14
52864-8
31
1
1.15.86
15
KİM
4y d k
KANEKO
55.00
H.KATI
MEHMET BOZAN GÖKKAN
N.CAMUZ
7
25
86700-0
7
10
1.17.65
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BALIK KAAN
4y k a
BALIKHAN
54.00
N.ALTIN
MAHMUT YILDIZ
B.KILIÇ
1
51
14354-4
14
16
1.26.75
2
GÜMÜŞTAN
4y k a
TAMERİNOĞLU
55.00
İ.KATI
HACİRE ŞİMŞEK
B.TEKİNALP
4
44
44699-0
16
13
1.26.76
3
GÜNEYDOĞULU
4y d a
DEMİRSOY
54.00
S.KAPLAN
CELAL DEMİR
B.KILIÇ
3
40
884670
56
14
1.24.56
4
İNANLIM
4y a a
YALAZ
55.00
UFUK AKAY
MEHMET ÇELİK
S.ÇELİK
2
75
165317
75
19
1.23.92
5
İPEKÇİHAN
4y k a
GOBAKBEY
54.00
F.YARDIMCI
İBRAHİM HALİL ALTINTEN
S.V.KAYA
8
72
21141-1
21
20
1.25.74
6
REBER
4y k a
GOBAKBEY
55.00
R.DOĞAN
İSMAİL SANCAR
F.E.AKIL
9
45
9336-03
10
14
1.27.24
7
SATANHAN
4y k a
ÖZDURAN
54.00
E.KILIK
İBRAHİM CANLIKA
F.E.AKIL
5
83
14233-2
19
17
1.26.56
8
YİĞİT MUSTAFA
4y a a
KOŞANEFE
55.00
H.KATI
MUSTAFA YARDIMCI
N.CAMUZ
10
42
0702-26
14
18
1.26.03
9
ALTUNBİR
4y k k
DEHA
52.00
İ.KATARAP
EYYÜP ARTUN
SİN.ALTUNDAĞ
7
44
600-011
7
20
1.24.15
10
GÜZELSOY
4y a k
HORASANLI
52.00
H.DEMİRTAŞ
MEHMET S. MELİK
A.SAÇAN
6
24
80006-2
24
13
1.31.10
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KIRIMLI
3y d e
GOLDEN SUN
60.00
M.ÜNLÜ
RESUL ÜNLÜ
A.İŞIK
4
58
13332-2
21
19
2
GÜLDÜR YÜZÜMÜ
3y a d
INDIAN DAYS (GB)
55.50
A.ŞAŞMAZAP
TEKİN AKYAVUZ
S.V.KAYA
2
57
11301-0
28
19
3
OPRAH
3y a d
BANKNOTE (GB)
54.50
Ö.ORDUAP
MAHMUT KARAKEÇİ
B.FAHRİOĞLU
10
57
981-138
10
18
1.32.58
4
AYŞEGÜL
3y d d
AFTER MARKET (USA)
52.50
N.ALTIN
REŞİT KARAKEÇİLİ
F.E.AKIL
6
43
1224-85
10
16
5
CRESSIDA
3y d d
MENDIP (USA)
51.50
M.IŞIKAP
İSMAİL SATIK
B.FAHRİOĞLU
3
41
75810-0
28
18
6
BLACK GRAPE
3y k e
HALICARNASSUS (IRE)
50.50
E.AKKILIÇAP
ABDULKADİR DURMAZ
M.K.ÇİZİK
5
39
2622-18
10
19
1.35.98
7
HEDBAN
3y d e
INDIAN DAYS (GB)
47.00
ABDULLAH ARAP
M.HAKKI ÜÇEŞ
A.İŞIK
7
37
9447-70
10
13
1.39.00
8
ÇELAKIL
3y d e
INDIGO RED (GB)
50.00
B. BEKTAŞAP
ALİ GÖZKEMAL
SİN.ALTUNDAĞ
9
36
914-224
17
18
1.34.88
9
ABUBAKAR
3y d e
EAGLE EYED (USA)
50.00
H.DEMİRTAŞ
MAHMUT KARAKEÇİ
B.FAHRİOĞLU
8
34
551-433
10
17
1.35.68
10
ARBEDAŞLI
3y k e
PERFECT STORM
50.00
İ.ÇİZİKAP
MEHMET YILDIZ
B.FAHRİOĞLU
1
31
773-415
10
19
1.37.23
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AFATBEY
4y k a
BERKSOY
58.00
N.ALTIN
HALİL KIRMIZI
S.V.KAYA
8
24
7-72
14
17
2
BRUSKOĞLU
4y a a
MİŞMİŞHAN
53.00
M.E.DOĞANAP
M.EMİN KARAOĞLAN
SİN.ALTUNDAĞ
7
19
004444
127
17
3
CANTURABİ
4y k a
DEHA
53.00
İ.KATARAP
MEHMET TÜRKERİ
SİN.ALTUNDAĞ
10
24
4772-83
14
9
4
DAĞISTAN
4y k a
ATOMKARINCA
53.00
E.AKKILIÇAP
ABDULLAH TEKİNALP
B.KILIÇ
3
17
5063-05
14
10
5
EZBABA
4y k a
YALAZ
58.00
M.AVŞAR
NECATİ TOYDEMİR
S.V.KAYA
5
18
8-83
14
17
6
GÖKHABER
4y a a
ÖZHABER
58.00
F.YARDIMCI
FEVZİ YILMAZ
R.KARATAŞ
12
13
7709-54
14
13
1.37.67
7
GÖLCÜKŞİMŞEĞİ
4y a a
BERKSOY
58.00
H.KATI
SUPHİ AKYAVUZ
B.FAHRİOĞLU
1
0
3
127
19
8
MAŞUKYİĞİDİ
4y k a
MAGRİP
53.00
M.IŞIKAP
BURAK SÖKMEZ
B.FAHRİOĞLU
11
23
8702-40
14
14
9
MATRAOĞLU
4y k a
KOŞANEFE
58.00
H.İ.AKKAYA
NAİF KARAKEÇİ
S.V.KAYA
2
24
2453-33
14
16
1.40.56
10
NASIR
4y k a
KAZAKBEY
54.00
H.SARIDALAP
MEHMET ÇELİK
S.SAYIN
6
13
000-6
14
16
11
ŞANLICAVCI
4y a a
DEMİRSOY
58.00
M.DOĞAN
MEHMET TÜRKERİ
SİN.ALTUNDAĞ
4
10
909-08
14
15
12
CANIMSININ KIZI
4y k k
YALAZ
51.00
İ.ÇİZİKAP
ZEKİ DOĞAN
N.CAMUZ
9
0
8
24
19
13
UÇAN ARJİN
4y k k
DEHA
56.00
R.DOĞAN
FAİK TEKİNALP
K.YILDIZ
13
26
03656-9
18
8
1.36.53
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GÖRGÜNCAN
6y k k
GÜNTAY
58.00
H.SARIDALAP
M.EMİN ALAK
B.TEKİNALP
8
88
201-111
11
20
1.25.14
2
ATAKAN YELİ
5y k k
HABERBATUR
55.00
E.KILIK
YAKUP ÇELİK
B.FAHRİOĞLU
16
52
26868-3
14
14
1.26.64
3
AYŞEROSE
5y a k
ÇAPKANCAŞ
55.00
F.YARDIMCI
M.ALİ ÖZKAN
N.CAMUZ
4
67
01265-6
17
16
1.24.13
4
AZİMLİ ZULUT
6y a k
BOZDAĞ
50.00
Y.ERGÜNAP
RAMAZAN TUMBUL
B.FAHRİOĞLU
9
27
0802-07
17
11
1.25.00
5
BENAZİR KIZ
5y d k
ÖZDURAN
55.00
R.DOĞAN
NECATİ TOYDEMİR
S.V.KAYA
12
72
8304-95
17
13
1.25.85
6
BEYBİNİN KIZI
5y k k
BABABEKİR
55.00
H.İ.AKKAYA
AVNİ ASLAN
B.FAHRİOĞLU
5
48
0838-09
14
9
1.23.42
7
BİNDALINGÜLÜ
6y a k
GOBAKBEY
55.00
N.ALTIN
ALİ GÖZKEMAL
SİN.ALTUNDAĞ
6
74
62413-1
17
20
1.26.40
8
DENİZCİKIZI
5y k k
HABERBATUR
52.00
ABDULLAH ARAP
FERİDUN YUVARLAK
V.KIRĞIL
17
35
2531-40
14
18
1.24.60
9
GÖNÜLHANIM
7y k k
FIRAT ŞAN
56.00
V.KIZMAZ
YAKUP ÇELİK
S.ÇELİK
1
49
31227-1
14
20
1.22.79
10
HIZLI ZELİŞ
6y k k
GOBAKBEY
55.00
M.AVŞAR
İBRAHİM ŞITIL
SİN.ALTUNDAĞ
7
57
0516-67
17
17
1.22.08
11
İÇİMSU
6y a k
HASTAY
55.00
UFUK AKAY
EMİN ÇELİK
S.ÇELİK
15
55
9670-30
14
11
1.24.55
12
İMKANSIZIM
5y k k
DAĞYUDAN
55.00
M.F.ASLANAP
F.SEDAT DAĞYUDAN
M.K.ÇİZİK
2
33
369760
32
7
1.32.56
13
İNCİR ÇEKİRDEĞİ
7y k k
ÖZGÜNHAN
51.00
E.AKKILIÇAP
MEHMET BEŞERLER
E.ÇETİNKURT
10
74
33216-4
17
18
1.26.60
14
KIMIZ
7y a k
EŞKBAR
56.00
M.DOĞAN
HALİL SUNKAR
S.V.KAYA
3
60
89660-2
14
13
1.26.02
15
ROJHAT KIZI
5y k k
GOBAKBEY
52.00
İ.KATARAP
AHMET ÇELİK
S.V.KAYA
14
69
2638-23
17
15
1.24.97
16
ŞEVALABLA
7y a k
İBOCAN
55.00
İ.KATI
BİLAL CAMUZ
N.CAMUZ
11
78
76-4024
10
8
1.23.32
17
TEKFORDUNGÜLÜ
6y k k
GÜNTAY
55.00
H.KATI
TEYFİK ORAN
N.CAMUZ
13
37
534-015
17
19
1.24.12
Dubai Meydan detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PADDY'S DAY (US)
7y d a
57.00
PATRICK DOBBS
QUARTER MOON RANCH L
D WATSON
1
115
21380-1
21
0
2
AF AL SAJANJLE (AE)
5y k a
57.00
.
KHALID KHALIFA AL NA
E OERTEL
2
93
281535-
42
0
3
SHAHEER (AE)
7y a a
57.00
TADHG O'SHEA
H H SH KHALIFA BIN Z
E LEMARTINEL
3
104
90504-8
11
0
4
AJS BURAQ (QA)
7y d a
57.00
SILVESTRE DE SOUSA
ABDULLAH MUBARAK BIN
I AL HADHRAMI
4
85
277-605-
56
0
5
BARNAMAJ (FR)
5y a a
57.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
5
114
53212-2
21
0
6
BON BAISER DE FAUST (FR)
7y d a
57.00
SAM HITCHCOTT
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
6
105
48060-8
21
0
7
AL ZAHIR (FR)
5y a a
57.00
DANE O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
7
113
21-1174-
42
0
8
FAUCON DU LOUP (FR)
8y d a
57.00
ANTONIO FRESU
MANSOOR KHALIFA SULT
E JEANNE
8
123
02-1600-
42
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL SAHEM (SAF)
4y d a
57.00
PATRICK COSGRAVE
SH MOHD BIN KHALIFA
M DE KOCK
1
113
1-22122-
127
0
2
BAY OF POETS (IRE)
4y d a
57.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
2
109
70214-6
21
0
3
SHARPALO (FR)
6y d a
57.00
SILVESTRE DE SOUSA
BADR ABDULLA ISMAIL
A BIN HARMASH
3
101
4422-04
14
0
4
BRAVO ZOLO (IRE)
6y d a
57.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
4
111
1-1241-2
21
0
5
EARNSHAW (USA)
7y k a
57.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
5
110
33255-3
21
0
6
LIGHT THE LIGHTS (SAF)
6y d a
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
SH MOHD BIN KHALIFA
M DE KOCK
6
112
1256-71
14
0
7
BENBATL (GB)
4y d a
57.00
OISIN MURPHY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
7
114
25156-1
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STEADY PACE (GB)
5y d a
60.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
1
109
23241-7
21
0
2
WAADY (IRE)
6y d a
59.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
2
107
69143-9
21
0
3
TUPI (IRE)
6y d a
58.50
JAMES DOYLE
MICHAEL KERR-DINEEN
R HANNON
3
106
660397-
127
0
4
VISCOUNT BARFIELD (GB)
5y d a
57.00
ADRIE DE VRIES
ATLE WALGREN
N PETERSEN
4
103
11037-0
21
0
5
SIR MAXIMILIAN (IRE)
9y d a
56.50
WILLIAM BUICK
PAUL WILDES
I WILLIAMS
5
102
2037-05
7
0
6
LAND'S END (DEN)
6y d a
55.50
ELIONE CHAVES
STALD SEASIDE
F CASTRO
6
100
2-11114-
99
0
7
TINNITUS (IRE)
5y k a
56.00
DANE O'NEILL
FAM NAGELL-ERICHSEN
N PETERSEN
7
100
30116-0
14
0
8
JORDAN SPORT (GB)
5y d a
55.50
GERALD MOSSE
FAWZI ABDULLA NASS
F NASS
8
99
3144-52
7
0
9
YARD LINE (USA)
7y d a
54.50
CONNOR BEASLEY
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
9
98
5499-63
7
0
10
LINE OF REASON (IRE)
8y d a
54.00
.
TAYLORS BLOODSTOCK L
P MIDGLEY
10
97
80728-0
21
0
11
DUBAI ONE (IRE)
4y a k
54.00
OISIN MURPHY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
11
96
511-181-
33
0
12
ONLY BACAN (CHI)
5y d a
53.50
MICKAEL BARZALONA
ORANGE COUNTY
F CASTRO
12
96
076113-
99
0
13
MIDLANDER (IRE)
6y d a
53.00
ANTONIO FRESU
ALI HADDAD
S SEEMAR
13
95
0-888-57
21
0
14
SATWA STORY (GB)
8y a a
53.00
TADHG O'SHEA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S SEEMAR
14
95
1231-00-
42
0
15
WONDER OF QATAR (IRE)
6y d a
53.00
JIMMY QUINN
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
15
95
9111-09-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KIMBEAR (USA)
4y d a
60.00
PATRICK DOBBS
SH RASHID BIN HUMAID
D WATSON
1
110
16226-1
14
0
2
BOYNTON (USA)
4y a a
58.50
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
2
107
113-237-
75
0
3
ROSS (IRE)
6y d a
58.50
ANDREA ATZENI
STALL DOMSTADT
P SCHIERGEN
3
107
221050-
47
0
4
SILVER LOOK (ARG)
4y k k
55.00
ANTONIO FRESU
AVAZ ISMOILOV
E CHARPY
4
100
1-31950-
64
0
5
STUNNED (GB)
7y d a
55.00
SAM HITCHCOTT
MOHD KHALIFA AL BAST
D WATSON
5
100
417733-
42
0
6
WILD DUDE (USA)
8y d a
55.00
SILVESTRE DE SOUSA
YU LONG TEAM CHEVA
A BIN HARMASH
6
100
0472-75
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHAMPIONSHIP (IRE)
7y a a
57.00
SİLVESTRE DE SOUSA
SH MANSOOR BİN MOHD
A BİN HARMASH
1
117
231-211-
127
0
2
D'BAI (IRE)
4y d a
57.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
2
113
31365-1
21
0
3
JANOOBI (SAF)
4y d a
57.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
M DE KOCK
3
110
15100-0
14
0
4
RICHARD PANKHURST (GB)
6y a a
57.00
XAVIER ZIANI
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
4
102
6-8597-0
21
0
5
DREAM CASTLE (GB)
4y d a
57.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
5
110
25572-7
14
0
6
JUNGLE CAT (IRE)
6y d a
57.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
6
112
922106-
127
0
7
AKEED CHAMPION (GB)
6y d a
57.00
ANTONIO FRESU
MISS AVNI KAPOOR,CHA
S SEEMAR
7
100
11937-0
21
0
8
NOAH FROM GOA (SAF)
5y a a
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
SH MOHD BIN KHALIFA
M DE KOCK
8
113
113-32-3
21
0
9
HORNSBY (GB)
5y d a
57.00
MICKAEL BARZALONA
MAJED ALI ALMARZOOQU
S BIN GHADAYER
9
102
347-6-12
14
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DESERT FORCE (GB)
6y d a
60.00
PATRICK DOBBS
MOHD KHALIFA AL BAST
D WATSON
1
105
311-459-
42
0
2
KEYSTROKE (GB)
6y d a
60.00
JAMES DOYLE
FRONT RUNNER RACING
J NOSEDA
2
105
4-1262-9
21
0
3
TASHWEEQ (IRE)
5y d a
60.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
M RITCHIE
3
105
6-9304-0
21
0
4
THE GRAPE ESCAPE (IRE)
4y d a
59.00
ADRIE DE VRIES
AL-AFOO RACING STABL
H ALDAILAMI
4
103
0110-66
14
0
5
RAVEN'S CORNER (IRE)
5y a a
57.50
PATRICK COSGRAVE
TOUCH GOLD RACING
S SEEMAR
5
100
21-211-6
14
0
6
RODAINI (USA)
4y a a
57.50
SILVESTRE DE SOUSA
ABDULLAH SAEED AL NA
S CRISFORD
6
100
0-2501-3
14
0
7
YALTA (IRE)
4y d a
57.50
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
7
100
0024-05
14
0
8
BIG TIME (IRE)
7y d a
56.50
ANDREA ATZENI
AQEEL HASSAN ABDULRA
J RAMADHAN
8
98
200077-
97
0
9
CLAIM THE ROSES (USA)
7y d a
55.00
XAVIER ZIANI
SALEM RASHID GHADAYE
S BIN GHADAYER
9
95
5772-31
7
0
10
DRAFTED (USA)
4y k a
55.00
SAM HITCHCOTT
MISTY HOLLOW FARM
D WATSON
10
95
106-0-1
28
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIQUID MERCURY (SAF)
6y k a
60.00
PATRICK COSGRAVE
SH MOHD BIN KHALIFA
M DE KOCK
1
105
43151-8-
127
0
2
CARBON DATING (IRE)
6y d a
58.50
TADHG O'SHEA
THISTLE BLOODSTOCK L
S SEEMAR
2
102
5794-84
7
0
3
GOLD STAR (GB)
4y d a
58.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
3
103
3110-2
21
0
4
HUGE FUTURE (GB)
5y k a
57.00
GERALD MOSSE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
4
99
1125-53-
127
0
5
EFESOS (DEN)
5y k a
56.50
ELIONE CHAVES
ODESSA RACING CLUB I
B OLSEN
5
98
181213-
105
0
6
JANSZOON (GB)
4y k a
56.50
SILVESTRE DE SOUSA
SH RASHID BIN HUMAID
A AL RAYHI
6
100
6954-11
14
0
7
LINGUISTIC (IRE)
5y d a
56.50
XAVIER ZIANI
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
7
98
0300-07
7
0
8
PROPOSED (GB)
6y d a
56.50
ANDREA ATZENI
RAMADHAN STABLE
J RAMADHAN
8
98
4194-06
7
0
9
JAAREF (IRE)
5y a a
56.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
9
97
1628-06
12
0
10
EMPOLI (GER)
8y a a
55.50
.
VALENTIN BUKHTOYAROV
D WATSON
10
96
25-12-05
7
0
11
WALTON STREET (GB)
4y d a
55.50
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
11
98
114-6
21
0
12
EYNHALLOW (GB)
4y d a
54.00
MICKAEL BARZALONA
GODOLPHIN
C APPLEBY
12
95
312432-
111
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PANAMA PAPERS (KY)
4y d a
55.50
LUIS SAEZ
BARRY SCHWARTZ
TODD PLETCHER
1
86
3-22842-
63
0
2
IRANISTAN (KY)
4y d a
55.50
DARRYLL HOLLAND
CROSSED SABRES FARM
JONATHAN SHEPPARD
2
73
74-3
19
0
3
SOUTHERN GREATNESS (FL)
4y d a
55.50
JOSE LEZCANO
BILL AND VICKI POSTO
MARK CASSE
3
75
2-4222-5
11
0
4
PEACE SPEAKER (KY)
4y d a
55.50
NIK JUAREZ
GODOLPHIN, LLC
KIARAN MCLAUGHLIN
4
75
372396-
53
0
5
COPPER VESSEL (FL)
5y a a
55.50
JORGE RUIZ
RODNEY LUNDOCK
RALPH CATANESE
5
56
2-7
28
0
6
SIGNATURE TWIRL (ON)
4y d a
55.50
TYLER GAFFALIONE
NORSEMAN RACING STAB
JOHN MATTINE
6
80
332-
54
0
7
BOLD DADDY (KY)
4y d a
55.50
JAVIER CASTELLANO
MATHIS STABLE LLC
TODD PLETCHER
7
85
4-
127
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CANARY GREEN (FL)
7y d k
51.50
ALVARO DONIS
LUCILLE GERANIS
RALPH CATANESE
1
55
56854-6
15
0
2
DIANA'S COMPRISE (FL)
6y d k
55.00
ANDRE RAMGEET
ROSE FAMILY STABLE
BARRY ROSE
2
49
86377-4
15
0
3
WHITE MOON (ON)
4y a k
55.00
ROBERTO ALVARADO, JR.
JOSE JIMENEZ
JOSE JIMENEZ
3
66
6140-13
15
0
4
LEOPARDSHILL ROAD (FL)
5y a k
55.00
EMISAEL JARAMILLO
RAD RACING
VICTOR BARBOZA, JR.
4
56
82953-5
15
0
5
A J'S AMEX (KY)
5y d k
55.00
EDGARD ZAYAS
JAY JAY RACING
JOSE VELEZ
5
67
11232-2
15
0
6
ASIAN MOONLADY (IN)
5y a k
55.00
CARLOS MONTALVO
JP STABLE
PEARL CHAIN
6
54
215163-
35
0
7
BOSTON MINE (FL)
4y d k
55.50
MIGUEL VASQUEZ
MONARCH STABLES, INC
RONALD SPATZ
7
67
2217-41
17
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE GENERAL'S WIND (SC)
4y a a
51.00
REYLUIS GUTIERREZ
JESSIE GLENN
DAVID FAWKES
1
0
0
0
2
TRIO OF CHAMPIONS (FL)
4y a a
55.50
EDGAR PEREZ
LONG TRAIL STABLES,
JUAN RODRIGUEZ
2
54
0777-4
8
0
3
ZEPPELIN RIDE (KY)
4y d a
55.50
JAVIER ORTEGA
CROSSED SABRES FARM
MARCUS VITALI
3
51
607976-
41
0
4
UNCLE MACE (FL)
4y d a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
COSTA BRAVA
JUAN CARLOS ABARRIO
4
58
3253-64
8
0
5
AS IT HAPPENS (KY)
4y a a
55.50
NIK JUAREZ
TROPICAL RACING
CHARLES SIMON
5
64
52-4
19
0
6
G T'S GRAEMIE (FL)
4y a a
55.50
GARY BAIN
MARCELO CUITO RACING
MARCELO CUITO
6
34
4607-70
8
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MISTY PHYLLIS (FL)
6y k k
55.00
DIEGO GOMEZ
LUCILLE GERANIS
RALPH CATANESE
1
46
74466-6
17
0
2
MAJESTIC KINDNESS (KY)
5y d k
55.00
NIK JUAREZ
MOSSAROSA
NICHOLAS ZITO
2
61
31843-3
17
0
3
JOKERS QUEEN (FL)
4y d k
55.50
EMISAEL JARAMILLO
GEORGE SANTIS
KENNETH WESTLYE
3
55
3632-41
15
0
4
TRAJECLY HIPP (KY)
5y d k
55.00
JOSE BATISTA
COLEBROOK FARMS
WILLIAM THARRENOS
4
72
26614-4
28
0
5
LITTLE QUEEN (FL)
4y a k
51.50
ALVARO DONIS
RISING SUN STABLE
KATHY MONGEON
5
65
36888-4
17
0
6
BEAUTIFUL ALLY (KY)
4y k k
55.00
CARLOS OLIVERO
ANTONIO CIOFFI RACIN
ANTONIO CIOFFI
6
67
2622-22
17
0
7
HANA'S DREAM (KY)
5y d k
52.50
ABY MEDINA
LUIS DUCO STABLES IN
LUIS DUCO
7
51
4321-60
17
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YOU FLATTER ME (KY)
3y d d
54.50
MARCOS MENESES
WOOLSEY, E. ERVINE A
MICHAEL TOMLINSON
1
52
80-
40
0
2
EIGHT MINUTE ELLIE (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
ROBERT BARON
DALE ROMANS
2
60
838-5
29
0
3
AMAZING LILY (KY)
3y k d
54.50
LUIS SANCHEZ
RONTOS RACING STABLE
ALFREDO RONSO
3
0
0
0
4
DREAMS ARE FREE (KY)
3y d d
54.50
NIK JUAREZ
UP HILL STABLE
BRIAN LYNCH
4
65
75-
53
0
5
JAN ONE (KY)
3y a d
54.50
CHRIS LANDEROS
LEGAL TEAM RACING
DALE ROMANS
5
72
64-
95
0
6
SWEET MAGIC (FL)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
BROTHERS STABLE INC
ANTONIO SANO
6
34
05-
46
0
7
GREEN PARK (VA)
3y d d
54.50
JOSE LEZCANO
WILLIAM M. BACKER RE
WILLIAM MOTT
7
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DANA'S RIDE (FL)
4y d k
55.00
TYLER GAFFALIONE
NITTOLO, JOHN AND AV
PETER WALDER
1
69
85138-7
20
0
2
TREATHERLIKESTAR (NY)
4y d k
55.00
JOSE LEZCANO
GUSTAVO DELGADO
GUSTAVO DELGADO
2
78
36960-2
14
0
3
HANSEN'S GIRL (KY)
4y a k
55.00
JOSE ORTIZ
KENDALL HANSEN
MICHAEL MAKER
3
71
257621-
43
0
4
CASHLESS SOCIETY (FL)
4y d k
55.00
JAVIER CASTELLANO
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH DOBLES
4
70
41578-3
27
0
5
BELLA NUSTA (KY)
5y d k
52.50
ABY MEDINA
PENN-EAGLE RACING ST
KENNETH WESTLYE
5
49
87846-6
12
0
6
PARTY TARDE (FL)
4y d k
55.00
NIK JUAREZ
DAVID WLODKOWSKI
SAFFIE JOSEPH, JR.
6
65
26141-3
22
0
7
SOUTHERN N' SASSY (FL)
7y d k
55.00
JESUS RIOS
STARBRIGHT FARM, LLC
ANTONIO SANO
7
68
2354-46
14
0
8
WIND CHEATER (IL)
5y d k
55.00
CARLOS MONTALVO
RICHARD PERKINS
DAVID HINSLEY
8
70
65534-6
18
0
9
MOJO'S QUEEN (FL)
4y d k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
LOVE UNLIMITED THORO
BOBBY DIBONA
9
71
16305-5
27
0
10
FREUDEE (NY)
5y a k
51.50
ALVARO DONIS
PERRONE, ALBERT AND
MILTON NUNEZ
10
62
28815-4
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUMINARY FLIGHT (FL)
5y d a
55.00
JOSE ORTIZ
PATRICIA GENERAZIO
JOSEPH ORSENO
1
67
687724-
55
0
2
MONGOLIAN PARTY (KY)
5y a a
55.00
MIGUEL VASQUEZ
COSTA BRAVA
JUAN CARLOS ABARRIO
2
71
4709-07
11
0
3
DREAMY MARTINI (KY)
5y a a
55.00
ALBIN JIMENEZ
D P RACING
PATRICK BIANCONE
3
68
73675-2
21
0
4
TEA AND CRICKET (KY)
5y a a
55.00
LUIS CASTILLO
WESTBURY STABLES LLC
MICHAEL YATES
4
73
351-073-
37
0
5
DANCE AROUND (FL)
4y d a
55.00
LUIS SAEZ
ROHAN CRICHTON
ROHAN CRICHTON
5
76
621362-
37
0
6
TUESDAY'S ROSE (KY)
4y d a
52.50
LUCA PANICI
DEBRA SMITH
DOUGLAS POTTER
6
55
226012-
32
0
7
DREAMIN OF D'WILD (FL)
5y d a
55.00
ANDRE RAMGEET
PAULINA LIZARDI
DAVID RAKOFF
7
60
4253-62
11
0
8
JERSEY STREET (KY)
4y d a
55.00
TYLER GAFFALIONE
MICHAEL PIETRANGELO
MICHAEL TOMLINSON
8
81
37674-8
22
0
1 Şubat 2018 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Dubai Meydan, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Dubai Meydan at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:05 dubai meydan at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:05 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 1 şubat 2018 perşembe at yarışı bülteni, 1 şubat 2018 at yarışı programı, 1 şubat 2018 tjk yarış programı, 1 şubat 2018 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 1 şubat 2018 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 1 şubat 2018 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, dubai meydan at yarışı bülteni, 1 şubat 2018 dubai meydan at yarışı bülteni, günün dubai meydan at yarışı bülteni, bugün dubai meydan at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 1 şubat 2018 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni