Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ACORN
3y d e
DEHA
55.00
ALP.OLUKAP
BÜLENT SOYSAL
B.ÖZGÜR
2
6
898
49
17
2
ANTEPLİ KAYRA
3y d e
PERFECT STORM
58.00
F.YÜKSEL
İSMET ÇİFTÇİ
B.ARAS
4
25
877493
44
14
1.21.47
3
KANNECİ
3y a e
PICCOLO (GB)
58.00
A.C.DAĞDEVİREN
BÜLENT SOYSAL
M.KARACA
5
7
0-76
14
17
1.19.86
4
MENDİP HAN
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
M.GÖNÜLTAŞ
HAMİT ALPAK
H.ERDİK
3
8
07050-6
28
13
1.19.17
5
MÜNFERİT
3y a e
DR FONG (USA)
58.00
A.OKAN PAZARAP
HAKAN ZAYIF
O.TAŞDEMİR
1
17
486
86
17
1.19.78
6
AŞAN PINAR
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
56.00
H.ŞİMŞEK
ALİ SOYKAN
MEH.KAYA
8
0
37
7
18
1.17.89
7
CAHİDE SULTAN
3y d d
EL CORREDOR (USA)
56.00
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
6
25
36-46
7
16
1.16.95
8
MISKY BABY
3y a d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
56.00
B.KURDU
GÜNGÖR AÇİCİ
S.O.APAYDIN
7
29
6642-6
24
15
1.19.35
9
REAL NORTH
3y d d
LION HEART (USA)
56.00
N.AVCİ
MUSTAFA KOCATÜRK
M.AKKUŞ
9
23
33066-5
18
14
1.16.19
10
SNOW HOUND
3y d d
LION HEART (USA)
56.00
MER.ÇELİK
MUSTAFA KOCATÜRK
M.AKKUŞ
10
25
3643-0
18
15
1.16.06
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CESURHALİM
4y d a
SONALP
57.00
F.ARSLANAP
FEYAT ALTIN
G.ALTIN
6
38
3136-42
16
16
2
DEMİRBARS
4y a a
KAMAN
61.00
M.ÇİÇEK
DEMİRHAN YILMAZ
M.TEZEL
2
43
3320-21
14
20
3
GÜÇLÜKAYA
4y d a
REMO (AUT)
60.00
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
3
40
4-41133
10
18
4
ÇİFTETELLİ
4y a a
KAIZBERT (RU)
58.00
M.DEMİRBAŞ
DİRENÇ ÖZDEMİR
N.DOĞAN
1
45
0052-12
18
19
5
SON FIRTINA
4y k a
SON MARTI
58.00
G.KOCAKAYA
MEHMET ARSLAN
M.ARSLAN
7
34
452-331
13
20
6
YİĞİTÖMER
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
M.GÖNÜLTAŞ
TAHSİN KÖKMEN
Ş.ÇELİK
5
37
3714-22
14
19
7
KAYALARLI
4y k a
GÜNTAY
56.00
S.ÖZEN
BARIŞ ERDUMAN
SEYİT GÖKÇE
8
32
3665-56
10
9
8
MARMARABEYİ
4y a a
HİSARBEY
55.00
N.AVCİ
YUSUF YILMAZ
M.BULUT
9
33
0178-46
14
16
9
JALGIN
4y a a
KAMAN
54.00
A.C.DAĞDEVİREN
DEMİRHAN YILMAZ
M.TEZEL
4
10
669465
115
12
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EGENİN ASLANI
5y a a
KAIZBERT (RU)
60.00
F.ARSLANAP
UFUK KARAN
O.TAŞDEMİR
9
72
1132-35
10
16
1.35.84
2
MANİLYA
6y a a
HABERBATUR
60.00
MUH.OKAP
ALİ OKEN
S.S.GÖRGÜ
6
70
6231-21
9
20
1.37.89
3
CEYLİNSU
6y a k
ANADOLU ATEŞİ
59.50
M.ÇİÇEK
ALİ BARBAROS SOLMAZ
B.TOPCU
5
65
0856-43
9
13
1.37.06
4
TEKİNER
6y a a
ALTAHA
59.50
K.TOKAÇOĞLU
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
7
65
540585
80
11
1.35.35
5
CANIM MİRA
9y k a
ANADOLU ATEŞİ
57.00
A.C.DAĞDEVİREN
MEHMET CAN İŞTEBİR
Y.PETEK
1
60
031720
37
17
1.35.66
6
URLA DESTANI
7y a a
TURBO
57.00
MER.ÇELİK
MUSTAFA KOCATÜRK
M.AKKUŞ
2
60
06360-6
32
11
1.36.05
7
ASİ KALP
7y a a
KARA YAĞIZ
52.00
M.M.BİLGİNAP
HARUN AYTAR
G.HALKATAŞ
8
56
1448-33
9
16
1.39.24
8
KÜRŞATBABA
6y k a
İZBATUR
50.00
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
3
46
175777
70
15
1.37.60
9
RÜZGARBERK
5y a a
YALAZ
50.00
D.PALAUR
SİNAN BİLİK
HAL.KAYA
4
39
1862-17
7
19
1.39.88
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TUĞALP
6y k a
EMAEL (PL)
58.50
M.M.BİLGİNAP
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
4
48
4001-67
16
18
1.36.42
2
ABHER
7y k a
KARACA.5
57.50
MUH.OKAP
SELDA KARACA
MEH.KAYA
9
36
02773-4
16
11
1.36.30
3
YÜCELİR
8y a a
ALTAHA
60.50
CEM ŞEN
MUSTAFA KOCATÜRK
M.AKKUŞ
8
75
867-655
7
14
1.34.51
4
AYDURU
5y a k
UÇANBEY
58.50
G.KOCAKAYA
NADİR ÇETİNER
T.TEMİZER
7
66
2649-84
9
14
1.37.31
5
GOBEN
6y k a
TURBO
55.50
ALP.OLUKAP
M.ÖNDER ÜLGENALP
C.T.KÖSE
6
74
644569
84
13
1.37.55
6
KARATEPELİ
5y k a
ARASLI
53.50
E.EMRE DOĞRUAP
NİHAT KARATOPRAK
A.ATAŞ
5
22
865408
66
5
1.36.93
7
ZEKİOĞLUM
5y a a
DARBE
53.50
G.KALINAP
ELİF KAYA
A.ATAŞ
10
61
66005-4
7
13
1.41.24
8
BEYZA SULTAN
6y k k
ÖZGÜNHAN
55.50
M.KAYA
KAYA KAYA
M.ASLAN
11
75
609-302
7
13
1.36.04
9
NURAĞA
6y a a
TOŞUR
57.50
H.ŞİMŞEK
FEVZİ DOĞAN
M.YAPAROĞLU
3
24
28799-9
16
10
1.38.01
10
KIZILKALE
6y k a
BİLGİN
54.50
F.KARAKURTAP
NİMET ARİF KURTEL
M.ZELYURT
2
50
603-507
9
12
1.44.73
11
ŞİFNEOĞUL
6y k a
NEVZATBEY
57.50
S.ÖZEN
İRFAN BERBEROĞLU
FATİH ŞEN
1
21
0560-58
7
10
1.40.46
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HASANEFE
4y d a
HAKEEM (USA)
61.00
ALP.OLUKAP
HÜSEYİN AKARSU
T.TEMİZER
8
46
48088-3
10
14
1.28.90
2
RUNNER SUN
4y d a
KANEKO
59.50
F.ARSLANAP
ZEKİ ÇELİK
MUT.KAYA
12
45
41154-6
14
17
1.30.11
3
URLA ZAMANI
8y d a
ARCHANGE D`OR (IRE)
60.00
E.EMRE DOĞRUAP
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
10
44
00-4828
7
12
1.26.34
4
MY LITTLE KNIGHT
4y a a
EMCEE (USA)
58.50
GÖKH.GÖKÇE
DENİZ KURTEL
K.DURSUN
6
37
86650-3
30
14
5
ÇINAR BEY
5y d a
SRI PEKAN (USA)
60.00
MER.ÇELİK
ŞEVKİ EREN
S.ŞAHYAZICI
1
38
679-342
7
12
1.27.62
6
POWER OFF
5y d a
POWERSCOURT (GB)
58.50
S.ÖZEN
ORHAN DURMUŞ
HAL.KAYA
3
35
3187-45
14
16
1.27.89
7
HELLBENT
4y d a
OFFLEE WILD (USA)
57.00
A.C.DAĞDEVİREN
SÜLEYMAN ÖZ
MUT.KAYA
7
34
3351-24
9
18
1.30.81
8
GO FOR THE AFTER
4y d a
AFTER MARKET (USA)
56.00
F.YÜKSEL
HAKAN S. ÖZCAN
Y.PETEK
9
32
7907-27
10
12
1.29.68
9
LIONEFE
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
55.50
M.ÇİÇEK
MEHMET YILDIRIM
D.TEKELİ
5
31
8246-57
8
13
10
KING WINNER
4y d a
KANEKO
53.00
CEM ŞEN
GÖKÇEN YILDIZ
Ş.ÖZGÜR
2
26
54533-9
13
11
1.30.62
11
BAMSI
4y a a
EL CORREDOR (USA)
50.00
M.AKINAP
ÇETİN ÖZDİL
B.KAYALI
13
16
86080-0
21
8
1.30.11
12
NEW MARKET
4y d a
UTOPIA (JPN)
50.00
D.PALAUR
CİHAN EMİL
A.ÖMEROĞLU
4
4
760700
36
13
1.33.24
13
ORHAN DAYIM
4y d a
LEVENTCAN
50.00
O.KIZILDAŞAP
MEHMET ARSLANPARÇASI
R.ALTUNBAŞ
11
3
8009-60
7
13
1.35.39
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAN DADAŞ
6y d a
SCARFACE
60.00
M.ÇİÇEK
SELMA BAGUÇ
S.KOYUNCU
7
104
514257
127
20
2.06.85
2
DOMBRA
7y a a
PERFECT STORM
60.00
A.ÇELİK
H.HÜSEYİN TEMEL
B.ÇAKUS
6
99
81152-4
17
17
2.08.15
3
EL NINO
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
60.00
H.KARATAŞ
N.AREK KUYUMCİYAN
S.Z.A.MİNASOĞLU
4
104
15421-1
16
20
2.07.62
4
SAVAŞ ATI
6y d a
KANEKO
60.00
N.AVCİ
KADİR EREKE
F.KIRAN
8
81
06011-2
16
19
2.09.10
5
GÖDEK
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
HÜLYA GÖDEK
S.YILMAZ
1
87
515564
42
16
2.12.19
6
GRAYOCEAN
4y k a
OFFLEE WILD (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
AHMET GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
3
98
24-121-1
21
20
7
KING OF THE SUN
4y d a
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
A.KURŞUN
FENER BARLIK
M.TEZEL
2
95
55894-4
21
20
2.11.57
8
MY PRIDE
4y d a
TOROK (IRE)
58.00
A.OLUK
SERAY ÜNBAY
C.ŞAMLI
5
71
56232-1
17
20
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA AVCI
3y d e
YONAGUSKA (USA)
54.00
N.AVCİ
EROL SÖĞÜTLÜ
M.ER
4
68
1235-13
21
19
1.29.41
2
DEĞİRMENDERE BEYİ
3y d e
ZANJERO (USA)
54.00
M.ÇİÇEK
TURGAY AKARCA
M.YAPAROĞLU
5
56
574111
37
20
1.29.63
3
FASTN FAMOUS
3y d e
ROCKMASTER (IRE)
54.00
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
3
53
5121-42
7
18
1.27.45
4
KING MAN GO
3y d e
MENDIP (USA)
54.00
G.KOCAKAYA
HÜSEYİN AKARSU
T.TEMİZER
1
46
1-2
14
19
5
KING OF UTKUN
3y a e
BOSPORUS (IRE)
54.00
S.ÖZEN
BÜLENT UTKUN
SEYİT GÖKÇE
7
55
114317
56
19
1.30.46
6
LOOK STAR
3y d e
YONAGUSKA (USA)
54.00
M.SAV
ALOŞ YILDIRIM
M.ÇAM
6
68
1143-41
14
20
1.28.60
7
MR NOBODY
3y d e
DUTYFREE
54.00
B.KURDU
CENK HÜNER
A.ÖMEROĞLU
2
50
42452-2
24
19
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELBRUZ
3y a e
BOSPORUS (IRE)
58.00
MER.ÇELİK
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
2
16
5440-95
17
8
1.17.04
2
LION LORD
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
H.ŞİMŞEK
HÜSEYİN KOLSUZOĞLU
M.YAPAROĞLU
6
10
078906
59
14
1.19.59
3
NALBANT KAYA
3y d e
EL CORREDOR (USA)
58.00
M.KAYA
KAYA KAYA
M.ASLAN
3
7
067-8
11
16
1.24.61
4
SİNİ KÖŞK
3y d g
ADONİSE
58.00
S.ÖZEN
İSMET ÇİFTÇİ
B.ARAS
4
12
704
44
17
1.21.62
5
SON OF YAVUZ
3y a e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
Ç.OK
ERKAN SAĞLAM
M.TEZEL
1
7
077-7
14
16
6
BESIEGE
3y d d
LUCAYAN (FR)
56.00
ADEM ŞEN
SELAHATTİN TURGU
HAL.KAYA
7
0
8-4
7
18
1.19.09
7
KELİBİKS
3y d d
BOSPORUS (IRE)
52.00
M.M.BİLGİNAP
RAMZİ TURAN
M.YAPAROĞLU
9
18
03687-9
7
11
1.19.30
8
MARIENKAFER
3y a d
DEHA
56.00
CEM ŞEN
ZAFER TURĞUL
Z.TURĞUL
5
3
0-89
7
17
1.22.09
9
SEDA KIZIM
3y d d
TOCCET (USA)
56.00
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
SEN.GÖKÇE
10
30
62343-2
18
17
1.16.09
10
SUNAM
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
53.00
E.EMRE DOĞRUAP
ALİ KAYA
A.ATAŞ
8
20
05058-8
17
10
1.19.39
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ERENDIRA
6y d k
INTENSE FOCUS (USA)
59.00
K.TOKAÇOĞLU
İSMAİL GÖKHAN HUMALI
S.YANIK
12
59
4322-06
9
17
1.26.32
2
BALACA
4y d k
PRESSING (IRE)
58.00
B.KURDU
FERİT SARAK
M.KARACA
8
22
50030-6
17
9
1.28.19
3
BRAVE AIR
4y a k
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
M.ÇİÇEK
AYTUĞ ATALAY
K.DURSUN
6
37
133825
53
15
1.27.19
4
GIALLO RAGAZZA
4y a k
REY DE CAFE (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
5
56
7124-35
23
16
1.27.46
5
KÜPŞEKER
4y k k
CUVEE (USA)
58.00
A.C.DAĞDEVİREN
GÜNGÖR AÇİCİ
S.O.APAYDIN
4
23
3809-57
16
12
6
ANITA BLAKE
5y d k
WIN RIVER WIN (USA)
56.00
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
3
26
4239-43
6
16
1.27.62
7
ARBITRATOR
4y d k
YONAGUSKA (USA)
56.00
D.PALAUR
ZEKİ ÇELİK
M.YAYAN
9
26
06015-0
17
18
1.27.37
8
LADY BISCUIT
5y a k
CUVEE (USA)
53.00
ALP.OLUKAP
ASLAN SAVAŞAN
B.SOYSAL
7
26
00625-3
17
10
1.28.09
9
PERA
5y d k
TALIP HAN (IRE)
56.00
N.AVCİ
BARIŞ ERDUMAN
Z.AVCI
11
29
5798-74
16
7
1.29.44
10
BANA
4y d k
KANEKO
55.00
F.YÜKSEL
HÜSEYİN KOLSUZOĞLU
M.YAPAROĞLU
13
20
68857-6
16
6
1.28.85
11
COOL IMAGE
4y d k
SCARFACE
55.00
S.ÖZEN
HÜSEYİN YILDIZ
M.ZELYURT
2
23
03434-5
17
16
1.28.67
12
HAZELNUT
4y a k
GREEN GÖNEN
55.00
H.ŞİMŞEK
AHMET ALTUNKILIÇ
H.ERDİK
10
27
0445-43
16
16
1.29.65
13
PRINCESS NIL
4y a k
COMPETUS
51.00
M.M.BİLGİNAP
CİHAN ŞEMENOĞLU
SEYİT GÖKÇE
14
26
67586-8
17
6
1.30.00
14
SARKIS DROSHA
4y d k
HAKEEM (USA)
53.00
MUH.OKAP
AYŞE TEZCAN
A.ÖMEROĞLU
1
0
0-6
30
18
15
TATLI PRENSES
4y d k
UTOPIA (JPN)
55.00
CEM ŞEN
ADNAN EDİZCAN
B.TURGUL
15
0
0
127
19
Greyville Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WOLF KILLER (SAF)
6y d g
60.00
S MOODLEY
MR L F ROBINSON
FRANK ROBINSON
1
52
73099-0
7
0
2
KINGRAM (SAF)
3y d g
60.00
W KENNEDY
MR R MANILAL MISS
KUMARAN NAIDOO
2
63
07-0
28
0
3
HANDSHAKE PROMISE (SAF)
3y d g
60.00
K DE MELO
MR A L A CRABBIA
DEAN KANNEMEYER
3
66
80765-
49
0
4
DIMITRI (SAF)
3y a g
60.00
C ZACKEY
MR M J A FERREIRA
DENNIS BOSCH
4
65
85890-
35
0
5
CHUKKA (SAF)
3y d e
60.00
C HABIB
YELLOW STAR STUD NOM
IVAN VAN WYK
5
62
9077-80
7
0
6
LORD CARO (SAF)
4y d g
58.50
J GATES
MESSRS SANJEEV RAMSE
WENDY WHITEHEAD
6
60
28034-9
25
0
7
MASTEROFALLISURVEY (SAF)
3y d g
60.00
T GODDEN
MR A GUJADHUR
ALYSON WRIGHT
7
65
788-4
4
0
8
JAY FIZZ (SAF)
3y d g
60.00
A MARCUS
MESSRS J F L M F W
J A JANSE VAN VUUREN
8
71
005-4
7
0
9
MOUILLE POINT (SAF)
3y a d
53.50
T GUMEDE
MESSRS T BUTCHER G
GARTH PULLER
9
48
00-0
14
0
10
CHANEL ALLURE (SAF)
4y d k
53.50
J JACOBS
MESSRS G C CORNWALL
MICHAEL MILLER
10
59
4747-92
4
0
11
CATS BALOO (SAF)
6y d k
53.50
X JACOBS
MJO RACING STABLES P
M J ODENDAAL
11
45
980-0-90
4
0
12
SOLICITOR GENERAL (SAF)
4y d g
58.50
K SAKAYI
MESDAMES C R A KINGH
JULIE GUTHRIE
12
65
67822-0
18
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARCTIC PRINCESS (SAF)
3y d d
60.00
A MARCUS
HOLLYWOOD SYNDICATE
GLEN KOTZEN
1
74
5744-
57
0
2
SEVILLE MOON (SAF)
3y d d
60.00
S VEALE
MR M BENSON MRS D
TONY RIVALLAND
2
0
0-
56
0
3
WITZENBERG (SAF)
3y a d
60.00
A MGUDLWA
MR E W BUHR
CORINNE BESTEL
3
0
0
14
0
4
AMBERBELL (SAF)
5y d k
56.00
T GUMEDE
MESSRS J A CARR, A D
LOWAN DENYSSCHEN
4
60
85423-5
25
0
5
BELLAWOOD (SAF)
3y d d
60.00
S MOODLEY
MRS P A YOUNG
MICHAEL ROBERTS
5
0
00-
49
0
6
FASHION CHIC (SAF)
3y d d
56.00
J JACOBS
MESSRS G C KALIL G
GARTH PULLER
6
65
98040-5
21
0
7
ALFONSE BABY (SAF)
3y d d
60.00
W KENNEDY
MR G S PERKINS
WENDY WHITEHEAD
7
77
822-2
25
0
8
MYSTERY TRIP (SAF)
3y a d
60.00
B JACOBSON
MR E G R HUGHES
NATHAN KOTZEN
8
66
379-5
14
0
9
COZY DOT COM (SAF)
3y d d
60.00
A ARRIES
DR N J MRS F CROFT
J A JANSE VAN VUUREN
9
0
0-
73
0
10
AFRICAN DIVA (SAF)
4y a k
60.00
S RANDOLPH
MR A MADAREE MRS K
GREG & KAREN ANTHONY
10
56
080840-
63
0
11
CHROME GYPSY (SAF)
3y d d
60.00
K DE MELO
MESSRS M S JOLLY, D
DEAN KANNEMEYER
11
70
4647-2
25
0
12
ANIKA THE ANGEL (SAF)
3y d d
60.00
T GODDEN
HOLLYWOOD SYNDICATE
ALYSON WRIGHT
12
81
543-
127
0
13
SWINDON (SAF)
3y k d
58.50
J GATES
YELLOW STAR STUD NOM
IVAN VAN WYK
0
55
87400-6
14
0
14
THE PIE LADY (SAF)
3y a d
60.00
.
MR K D VERMEULEN, ME
JULIE GUTHRIE
0
41
09000-
49
0
15
CAMELOTS BEAUTY (SAF)
3y d d
60.00
.
MRS S MOODLEY MR T
PAUL LAFFERTY
0
59
067078-
100
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MASTER OF DESTINY (SAF)
3y d g
60.00
S VEALE
MESSRS P DE MARIGNY
DENNIS DRIER
1
76
826-
58
0
2
VISION TO GLORY (SAF)
3y d g
60.00
A MARCUS
MESSRS E W BUHR, MAR
PAUL LAFFERTY
2
0
5-54
7
0
3
BACKINTHEGAME (SAF)
4y d g
60.00
C ZACKEY
CHANTARELLE FARM NOM
DENNIS DRIER
3
0
78-
56
0
4
PALACE HOUSE (SAF)
3y a g
60.00
S MOODLEY
MELANIE L ROBERTS
MICHAEL ROBERTS
4
70
50085-4
21
0
5
EL BALLERO (SAF)
3y a g
60.00
A ARRIES
DR H NHLAPO, MESSRS
GREG & KAREN ANTHONY
5
72
748-
70
0
6
MASTER GEORGE (SAF)
4y d g
60.00
S RANDOLPH
DR N A LABUSCHAGNE,
DOUG CAMPBELL
6
60
46405-8
18
0
7
MAXIMA (SAF)
3y d g
60.00
B JACOBSON
MESSRS C A EVANS, DO
DOUG CAMPBELL
7
60
9590-
35
0
8
WYLIE'S CHOICE (SAF)
3y d g
60.00
D DILLON
MESSRS A R SMITH, H
TONY RIVALLAND
8
70
8463-
49
0
9
WHIPPING MARMALADE (SAF)
3y a g
60.00
D SCHWARZ
MESSRS S S GOVENDER,
GLEN KOTZEN
9
50
000080-
74
0
10
RALPH THE RASCAL (SAF)
3y d g
60.00
T GODDEN
HOLLYWOOD SYNDICATE
ALYSON WRIGHT
10
0
2
25
0
11
JAMES PETER (SAF)
3y d g
60.00
W KENNEDY
MESSRS M FINLAY L
GAVIN VAN ZYL
11
0
34-
88
0
12
ULTERIOR MOTIVE (SAF)
3y d g
60.00
K DE MELO
EVANSTAN INVESTMENTS
DEAN KANNEMEYER
12
74
6373-2
21
0
13
ELEGANTLY SEXY (SAF)
4y d g
60.00
.
MRS M D J LILEY
TONY RIVALLAND
0
48
009-0
18
0
14
PADDY'S LEGACY (SAF)
4y a g
60.00
.
MESSRS A F J DUNCAN
J A JANSE VAN VUUREN
0
59
340076-
35
0
15
DANCING MOONLIGHT (SAF)
4y d g
60.00
.
MR B KALIAN
KUMARAN NAIDOO
0
57
237-808-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DESOLATE ROAD (SAF)
4y a g
60.00
S RANDOLPH
MRS M D J LILEY MR
TONY RIVALLAND
1
101
462617-
42
0
2
GREENER PASTURES (SAF)
4y d k
51.00
T GUMEDE
MRS V WILLIAMS
DUNCAN HOWELLS
2
94
212310-
127
0
3
KAPEN PRIDE (SAF)
5y d g
57.00
K DE MELO
MR MRS M L P RATTR
DEAN KANNEMEYER
3
95
482817-
56
0
4
Q THE MUSIC (SAF)
6y d g
59.50
W KENNEDY
MRS S PLATTNER
ANDRE NEL
4
100
236969-
38
0
5
BORN TO PERFORM (SAF)
5y k g
57.50
A MARCUS
MR R HURCHUND
DENNIS BOSCH
5
96
41112-3
14
0
6
CALIENTE (SAF)
4y a g
54.50
S VEALE
MR N JONSSON
DENNIS DRIER
6
90
41612-4
28
0
7
HIGH VOLTAGE (SAF)
3y d g
51.00
J GATES
MESSRS G D TOOCH, G
DUNCAN HOWELLS
7
90
02011-4
18
0
8
LESLIES PATHTOFAME (SAF)
5y a g
52.50
S MOODLEY
MESSRS LESLIE LOGAN
FRANK ROBINSON
8
79
17403-0
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAKHET (SAF)
4y d k
59.00
S VEALE
DR P MNGANGA MESSR
TONY RIVALLAND
1
67
25533-3
25
0
2
RUMBLEINTHEJUNGLE (SAF)
4y d g
54.00
C HABIB
MESSRS RICK ACHMAT
DEAN KANNEMEYER
2
57
597583-
81
0
3
PETER PIPER (SAF)
9y d g
60.50
E S NGWANE
MR S M JERRIER
DENNIS BOSCH
3
70
649907-
58
0
4
SILVER CENT (SAF)
7y a g
55.50
S RANDOLPH
MR S R CRAWFORD
LOLA CRAWFORD
4
60
00049-4
21
0
5
VALIENTE (SAF)
3y a g
61.00
A MGUDLWA
MESSRS J A SCHOLTZ
BRETT CRAWFORD
5
78
04617-8
21
0
6
JERRY THE JUGGLER (SAF)
4y d g
55.00
D SCHWARZ
HOLLYWOOD SYNDICATE
ALYSON WRIGHT
6
59
16078-5
21
0
7
FIVES WILD (SAF)
5y d g
55.50
T GUMEDE
MR R MANILAL
KUMARAN NAIDOO
7
68
86398-0
7
0
8
AT THE OPERA (SAF)
4y d g
56.50
S MOODLEY
MESSRS C T CROWE, W
MICHAEL ROBERTS
8
62
44630-0
25
0
9
TRULY WICKED (SAF)
4y d g
58.00
J L SAMUEL
INTERNATIONAL RACING
LOUIS GOOSEN
9
65
569372-
44
0
10
OPENSEA (SAF)
4y d g
62.00
W KENNEDY
MESSRS COLIN GOVINDA
GAVIN VAN ZYL
10
73
24210-7
25
0
11
PICKAWINNER (SAF)
4y d g
59.50
J GATES
MR J E MITCHELL
DUNCAN HOWELLS
11
71
16455-9
25
0
12
NITZRAM (SAF)
3y d g
51.00
X JACOBS
MESSRS K NARAINSAMY
KUMARAN NAIDOO
12
66
51-090-0
32
0
13
MASTER TOBE (SAF)
3y d g
60.00
.
MR M LIONTARIDES
J A JANSE VAN VUUREN
12
76
70721-
49
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAMMAM (SAF)
3y a g
58.50
K DE MELO
MESSRS R J BLOOMBERG
DEAN KANNEMEYER
1
73
9601-0
21
0
2
AGENT MURPHY (SAF)
3y d g
60.50
T GODDEN
HOLLYWOOD SYNDICATE
ALYSON WRIGHT
2
77
2020-66
7
0
3
MOKOKO (SAF)
4y d g
57.50
T GUMEDE
MESSRS N R TOVEY, C
PAUL LAFFERTY
3
72
42174-8
14
0
4
ROCKET FIRE (SAF)
4y d g
60.50
A MARCUS
MESSRS B KANTOR, D C
DUNCAN HOWELLS
4
70
67453-2
25
0
5
SPACE MERCHANT (SAF)
5y d g
61.00
D SCHWARZ
MRS S PLATTNER
ANDRE NEL
5
71
412267-
93
0
6
STAND BY ME (AUS)
6y d g
60.00
B JACOBSON
MR DOUGLAS CAMPBELL
DOUG CAMPBELL
6
69
300990-
77
0
7
THE PRIVATE (SAF)
5y d g
58.00
S MOODLEY
MR C T CROWE MRS V
MICHAEL ROBERTS
7
65
44800-7
25
0
8
ONTOPOFTHEWORLD (SAF)
4y d g
61.50
S VEALE
MR M DALLY MRS G M
DENNIS DRIER
8
72
610742-
127
0
9
KING OF SAMASH (SAF)
5y a g
52.00
A ARRIES
MESSRS P M CHETTY
GREG & KAREN ANTHONY
9
52
005858-
44
0
10
ROY'S TAXI (SAF)
8y d g
54.50
A MGUDLWA
MR ROY MOODLEY
KUMARAN NAIDOO
10
58
07175-9
25
0
11
ROYAL RUSTLER (SAF)
6y a g
61.00
C ZACKEY
MESSRS PRAVEEN MOHAN
DENNIS BOSCH
11
71
64604-6
25
0
12
PUTCHINI (SAF)
8y a g
51.50
J GATES
MISS A C DE KLERK
IVAN VAN WYK
12
55
867-470
7
0
13
MASTER TOBE (SAF)
3y d g
60.00
.
MR M LIONTARIDES
J A JANSE VAN VUUREN
0
76
70721-
49
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIGHTY SMART (SAF)
3y k g
56.50
T GUMEDE
HOLLYWOOD SYNDICATE
PAUL LAFFERTY
1
80
14319-0
14
0
2
HEAD BOY (SAF)
4y d g
57.50
D SCHWARZ
MRS S PLATTNER
ANDRE NEL
2
64
554341-
72
0
3
EMPEROR NIARCHOS (SAF)
9y d a
55.50
S MOODLEY
MR L F ROBINSON
FRANK ROBINSON
3
60
74760-8
21
0
4
JOSEPH JAGGER (SAF)
3y d g
60.50
K DE MELO
CLINTON GEORGE ARO
DEAN KANNEMEYER
4
80
29231-2
32
0
5
LADY CAROLINE LAMB (SAF)
3y d d
61.00
W KENNEDY
DRAKENSTEIN STUD NOM
GAVIN VAN ZYL
5
81
09814-9
18
0
6
STORM RULER (SAF)
6y d g
58.50
C ZACKEY
HOLLYWOOD SYNDICATE
ALYSON WRIGHT
6
66
2630-99
18
0
7
SHERMAN (SAF)
6y d g
51.50
J GATES
DR E E WILLIAMS
IVAN VAN WYK
7
55
882909-
102
0
8
AL JACKMAN (SAF)
4y d g
55.50
S RANDOLPH
G S PERKINS
WENDY WHITEHEAD
8
60
9248-58
18
0
9
GIBRALTAR GREEN (SAF)
5y d g
57.50
K SAKAYI
MR F M CARRUTHERS
GARTH PULLER
9
67
23276-6
21
0
10
FIRE ISLAND (SAF)
5y a g
58.00
D DILLON
G S PERKINS
WENDY WHITEHEAD
10
65
433100-
42
0
11
SEA SPONGE (SAF)
5y d g
58.50
T GODDEN
MESSRS MAYESH CHETTY
ALYSON WRIGHT
11
66
53623-3
32
0
12
ISIKHETO (SAF)
4y a g
51.00
J JACOBS
MRS V BRACKETT
BRETT CRAWFORD
12
59
87801-0
32
0
13
CLARA (SAF)
4y a k
52.50
.
MRS M D J LILEY
TONY RIVALLAND
0
54
090860-
35
0
14
SOUTH PAW (SAF)
7y d g
52.00
.
YELLOW STAR STUD NOM
IVAN VAN WYK
0
50
40979-0
32
0
15
DEPOSITION (SAF)
4y d g
57.50
.
MR R M SEWGOOLAM
ALYSON WRIGHT
0
64
186684-
65
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOMINEER (FL)
3y a d
53.00
CRISTIAN TORRES
GEORGE KERR
J. BRADDY
1
64
25533-1
29
0
2
NAPA RULES (FL)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
JOEL SAINER
J. BRADDY
2
55
531-3
30
0
3
MARVA (FL)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
KEITH JOHNSTON
JORGE NAVARRO
3
62
1853-
49
0
4
BLESSED BEAST (FL)
3y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
DANIEL PITA
DANIEL PITA
4
52
419665-
87
0
5
PRINCESS CARRIGAN (KY)
3y d d
50.50
GADDIEL MARTINEZ
BRITTANY MOORE
JENA ANTONUCCI
5
60
621830-
53
0
6
ANGELIC KNUGGET (FL)
3y a d
54.50
DAVID BORACO
HEXPORT LOGISTICS, L
HECTOR RODRIGUEZ
6
32
40656-6
24
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:34 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PROVEN STRATEGIES (FL)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
GREEN, LEONARD C., G
MARK CASSE
1
87
55246-
93
0
2
FANCY LIQUOR (KY)
3y d e
54.50
JOSE ORTIZ
SKYCHAI RACING LLC A
MICHAEL MAKER
2
0
0
0
3
LIGHT CRUISER (KY)
3y k e
54.50
LUCA PANICI
DREAM SWIFT THOROUGH
LISA LEWIS
3
0
0
0
4
PORT HUNTER (KY)
3y a e
54.50
LUIS SAEZ
FAGER STABLE
BRENDAN WALSH
4
0
0
0
5
UNPRECEDENTED (KY)
3y d e
54.50
CHRIS LANDEROS
TOBEY MORTON
JOHN KIMMEL
5
57
436-
113
0
6
COUNTERSTRIKE (KY)
3y a e
54.50
JULIEN LEPAROUX
POCKET ACES RACING L
BRENDAN WALSH
6
0
0
0
7
INTENTIONAL WALK (KY)
3y d e
54.50
JAIRO RENDON
CASH IS KING LLC, D.
JOHN SERVIS
7
68
82-
53
0
8
MILITARIST (KY)
3y k e
54.50
JOE BRAVO
VACCAREZZA, PRISCILL
CARLO VACCAREZZA
8
84
3-5
22
0
9
FORK UNION (KY)
3y d e
54.50
PACO LOPEZ
SAGAMORE FARM LLC AN
STANLEY HOUGH
9
0
0
0
10
ABSAM (KY)
3y d e
54.50
JAVIER CASTELLANO
SHADWELL STABLE
CHAD BROWN
10
0
0
0
11
DIVESTITURE (KY)
3y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLARAVICH STABLES, I
CHAD BROWN
11
0
0
0
12
AYCAPOTE (KY)
3y k e
54.50
SILVIA ZAPICO
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
12
67
33474-3
17
0
13
BEACHWALKER (KY)
3y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
GODOLPHIN, LLC
KIARAN MCLAUGHLIN
13
63
959-
53
0
14
OXIDE (MD)
3y a e
54.50
JOSE ORTIZ
JOSEPH SUTTON
EDDIE KENNEALLY
14
78
73-
35
0
15
WALK UP MUSIC (KY)
3y d e
54.50
PACO LOPEZ
MARK GRIER
ARNAUD DELACOUR
15
80
2
32
0
16
CARIBBEAN GOLD (FL)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
BRIAN COSTELLO
BENJAMIN PERKINS, JR.
16
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TWICE AROUND (ON)
5y d k
55.00
JEFFREY SANCHEZ
HAYMARKET FARM LLC
MAURICIO FUENTES
1
57
378760-
60
0
2
DERBY DAY ZIP (NY)
4y d k
52.50
CRISTIAN TORRES
HARRY KELLY
PATRICK REYNOLDS
2
61
146-6
13
0
3
TALKTHETALK (KY)
4y k k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
PANIC STABLE LLC
JANE CIBELLI
3
69
421335-
58
0
4
STROLL WITH BECCA (KY)
4y d k
55.00
EDGARD ZAYAS
IMAGINARY STABLES
JORGE NAVARRO
4
61
65717-
72
0
5
FOREVER MARTA (FL)
4y d k
55.00
MARCOS MENESES
ALBINO ROSSI
LUIS DUCO
5
64
68271-5
15
0
6
SISTER GEMA (IN)
4y d k
55.00
FANNY OLSSON
HATFIELD, CHRISTINE
JENA ANTONUCCI
6
68
47316-4
16
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEA OF BLUE (KY)
3y a d
54.50
LUIS SAEZ
GODOLPHIN, LLC
KIARAN MCLAUGHLIN
1
54
5-
127
0
2
MORE GOOD TIMES (KY)
3y d d
54.50
JAIRO RENDON
PARKLAND THOROUGHBRE
JORGE ABREU
2
80
5-
35
0
3
SUNCERI (KY)
3y d d
54.50
PACO LOPEZ
ST. ELIAS STABLE AND
WESLEY WARD
3
0
0
0
4
PINCH OF GRACE (GB)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
E FIVE RACING THOROU
CHAD BROWN
4
0
0
0
5
TRAPEZIUM (KY)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
JUDDMONTE FARMS, INC
WILLIAM MOTT
5
71
8-
35
0
6
ENVOUTANTE (KY)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
WALKING L THOROUGHBR
KENNETH MCPEEK
6
0
0
0
7
BAJAN GIRL (KY)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
SLACK, ROBERT AND WA
ROHAN CRICHTON
7
52
6-
42
0
8
MESSINA (KY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
BASS STABLES, LLC AN
TODD PLETCHER
8
0
0
0
9
LILI'S SONG (FL)
3y k d
54.50
TYLER GAFFALIONE
HRH PRINCE SULTAN BI
MARK CASSE
9
73
0923-
56
0
10
SHARE YOUR SPIRIT (MD)
3y d d
54.50
JOE BRAVO
SAGAMORE FARM LLC
STANLEY HOUGH
10
0
0
0
11
SLIP SLIDING AWAY (KY)
3y a d
54.50
JOSE ORTIZ
BURNING DAYLIGHT FAR
JAMES TONER
11
73
4-
127
0
12
PINK CHANEL (KY)
3y d d
54.50
CHRIS LANDEROS
CRAWFORD FARMS RACIN
JORGE NAVARRO
12
56
6-
36
0
13
LIPSTIKLIESNLOVERS (KY)
3y d d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
DOUG BRANHAM
EDDIE KENNEALLY
13
68
0-6
32
0
14
LA BABIA (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
HELEN K. GROVES REVO
MICHAEL MATZ
14
69
64-2
32
0
15
UNIQUELY MINE (KY)
3y d d
54.50
EDGAR PRADO
R. D. M. RACING STAB
MICHAEL TROMBETTA
15
47
4
30
0
16
CLARKSON (KY)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
ROBERT MASTERSON
MARK CASSE
16
0
0
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CASSEY'S GIRL (KY)
3y a d
54.50
JAVIER CASTELLANO
TOWN AND COUNTRY RAC
BRIAN LYNCH
1
0
0
0
2
TEENAGE KICKS (KY)
3y k d
54.50
JULIEN LEPAROUX
BREFFNI FARM
RODOLPHE BRISSET
2
65
52-
42
0
3
SKINNY DIP (KY)
3y d d
54.50
JOE BRAVO
BALL, MICHAEL AND KA
BEN COLEBROOK
3
0
0
0
4
NIKKI AND PAPA (OH)
3y a d
54.50
FANNY OLSSON
RON PAOLUCCI RACING,
ROBERT HESS, JR.
4
0
0
0
5
EVE OF WAR (KY)
3y a d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
TREADWAY RACING STAB
TODD PLETCHER
5
0
0
0
6
CONGRATSROSY (KY)
3y d d
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
DORMELLITO STUD
ALFREDO LICHOA
6
59
73-5
21
0
7
CHAMPAGNE LADY (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
COURTLANDT FARMS DON
MARK HENNIG
7
59
5-
42
0
8
GIBBERISH (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
E FIVE RACING THOROU
KIARAN MCLAUGHLIN
8
0
0
0
9
GENEALOGIST (KY)
3y a d
54.50
JOSE ORTIZ
WALKING L THOROUGHBR
KENNETH MCPEEK
9
0
0
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KITCHEN FIRE (PA)
5y d a
55.00
JOSE L. ORTIZ
BRUNO SCHICKEDANZ
NICK CARUSO
1
95
21131-2
32
0
2
SLEEPING GIANT (ON)
8y d a
55.00
JEFFREY SANCHEZ
PATRICK MARCONDES
PATRICK MARCONDES
2
84
36626-5
21
0
3
GO GONE GONE (FL)
6y d a
55.00
LUCA PANICI
ED FRADY
BARRY CROFT
3
87
21684-4
23
0
4
TAKE CHARGE DUDE (FL)
5y d a
55.00
LUIS SAEZ
BASSETT STABLES
SAFFIE JOSEPH, JR.
4
96
341131-
52
0
5
NEW YORK'S FINEST (NY)
6y a a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
MICHAEL DUBB
LUIS RAMIREZ
5
91
5615-61
21
0
6
TENACITY ZIP (KY)
5y a a
55.00
VICTOR LEBRON
RED DIAMOND STABLE
JOEL SANTIAGO
6
77
75215-3
23
0
7
TIGER BLOOD (FL)
7y a a
55.50
EDGARD ZAYAS
KLESARIS, STEVE AND
STEVE KLESARIS
7
104
11214-1
23
0
8
STURGEON (KY)
7y d a
55.00
PACO LOPEZ
MELVIN SIMONOVICH
KENDALL CONDIE
8
83
71754-2
29
0
9
NO WAY NEVER (IRE)
4y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
DON SAYBAN
TERESA CONNELLY
9
81
22163-3
21
0
10
BORDINI (KY)
8y d a
55.00
MARCOS MENESES
SILVER LEAF STABLES
CHERYL WINEBAUGH
10
90
14124-2
32
0
11
VINNIE VAN GO (FL)
4y d a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
C AND C EQUINE, LLC
MARCIAL NAVARRO
11
91
75211-5
16
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SWAGGER (FL)
8y d a
55.00
MIGUEL VASQUEZ
FINAL TURN RACING ST
JORGE NAVARRO
1
81
22171-2
17
0
2
JUST KIDDING (FL)
8y d a
55.00
LUIS SAEZ
NETWORK STABLES
CARLOS DAVID
2
88
611624-
35
0
3
DON FAGER (FL)
5y d a
55.00
RICHARD MITCHELL
WILLOUGHBY SIMPSON
WILLOUGHBY SIMPSON
3
58
660861-
38
0
4
UNDAUNTED (FL)
4y d a
55.00
SANTIAGO GONZALEZ
JUVENAL SANCHEZ
ALFREDO LICHOA
4
82
56162-3
30
0
5
GREAT SUCCESS (FL)
4y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
PEREZ, VICENTE I. AN
GUSTAVO DELGADO
5
90
12-
127
0
6
UNPUBLISHED (FL)
4y d a
55.00
EDGARD ZAYAS
JACKSON, GARY G. AND
GARY JACKSON
6
81
64143-2
28
0
2 Şubat 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Greyville Güney Afrika, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Greyville Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:35 greyville güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:34 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 2 şubat 2020 pazar at yarışı bülteni, 2 şubat 2020 at yarışı programı, 2 şubat 2020 tjk yarış programı, 2 şubat 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 2 şubat 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 2 şubat 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, greyville güney afrika at yarışı bülteni, 2 şubat 2020 greyville güney afrika at yarışı bülteni, günün greyville güney afrika at yarışı bülteni, bugün greyville güney afrika at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 2 şubat 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni