Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CALLIENTE
4y a k
UTOPIA (JPN)
58.00
F.ARSLANAP
MEHMET AYDOĞAN
R.AYDOĞAN
2
84
534-224
7
18
2.09.89
2
KIRCAALİ
5y k a
BIG BROWN (USA)
61.00
ÇETİN TAŞAP
FEDAİ KAHRAMAN
S.SÜSLÜ
1
84
761-311
8
20
2.08.53
3
POWER KING
7y d a
POWERSCOURT (GB)
60.00
B.M.MIRIKAP
OĞUZ DAĞLAROĞLU
T.TEMİZER
7
84
43263-1
18
20
2.11.63
4
BIG DADAŞ
5y d a
KURTINIADIS (IRE)
58.50
M.M.BİLGİNAP
ERAY KOKTAY
S.YANIK
4
81
771-131
13
20
2.09.98
5
PERFECT RUNNER
4y d a
PERFECT STORM
58.50
M.KAYA
TALAT ÜSTÜNER
E.ATEŞ
5
79
8741-85
21
18
6
GALYALILAR
5y d a
BOSPORUS (IRE)
53.50
A.C.DAĞDEVİREN
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
6
65
0811-75
13
18
2.09.58
7
HAVE A NICE TRIP
4y d a
CAPTAIN RIO (GB)
50.00
MER.ÇELİK
SELAHATTİN KILIÇ
G.HALKATAŞ
3
62
313-225
11
18
2.12.56
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CİHANTAYIM
4y k a
KURTEL
60.00
G.KOCAKAYA
MÜCAHİT YILDIZHAN
M.AKBULUT
4
39
35234-9
30
15
2
İRADELİYILDIZ
4y a a
KIZLARAĞASI
59.00
A.C.DAĞDEVİREN
YASEMİN KÜÇÜKER GÖRAL
A.COŞKAN
8
37
7259-67
6
12
1.58.07
3
ATEŞADASI
4y a k
ATEŞTOPU
56.50
B.M.MIRIKAP
MÜNEVVER AKAR
C.AYDOĞAN
7
38
200-210
7
19
1.58.14
4
ALSİNEM
4y a k
ALGANBEY
58.00
H.ŞİMŞEK
MELİH TEMEL
B.ÇAKUS
9
35
413-825
14
16
1.55.66
5
COSMOS
4y a k
HABERKAN
55.00
E.AKTUĞAP
EMRE KUMUK
İ.ALTINÖZ
1
35
718-253
6
16
1.59.17
6
OVAKAYA
4y a a
ALİREİS
58.00
S.ÖZEN
HALİL ASLAN
HAKAN ASLAN
6
35
213-344
6
17
1.54.22
7
ULUAT
4y a a
TOŞUR
54.50
F.ARSLANAP
MURAT ALTIN
G.ALTIN
5
34
1967-84
10
15
1.58.84
8
ÇAĞKAR
4y a a
GÜNTAY
57.00
N.AVCİ
HARİKA BERBEROĞLU
FATİH ŞEN
3
33
4235-71
13
20
1.58.02
9
İRFANAĞA
4y k g
BERKCAN
54.50
CEM ŞEN
İRFAN BUCAK
B.ARAS
2
28
686068
77
14
2.01.60
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ŞİRİNLADY
3y a d
PERFECT STORM
56.00
M.ÇİÇEK
EROL ŞİRİN
B.TOPCU
2
34
31
11
20
2
SONYAPRAK
3y d d
DERVİŞ AĞA
55.00
G.KOCAKAYA
H.HÜSEYİN TEMEL
B.ÇAKUS
1
35
2-1
28
20
1.30.38
3
ASDOPER
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
M.KAYA
NECATİ ÇİFTÇİOĞLU
Y.BULUT
4
42
273325
48
15
1.30.81
4
GLABELLA
3y d d
SMART ROBIN (JPN)
54.00
Ö.YILDIRIM
NİRGÜL TURGU
HAL.KAYA
6
51
24322-3
20
18
1.29.18
5
PENTIMENTO
3y a d
DAI JIN (GB)
54.00
F.YÜKSEL
K.FIRAT DANIŞOĞLU
ŞAFAK GÜMÜŞ
5
0
63
11
18
6
WALTZ GOES ON
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
55.00
H.ŞİMŞEK
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
3
36
74-3233
7
17
1.30.90
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇALTEPE
5y a a
AYABAKAN
59.00
G.KOCAKAYA
CÜNEYT YILDIZHAN
M.AKBULUT
3
107
2221-41
14
20
2.37.12
2
KIZILHAN
8y a a
SABURAY
59.00
S.ÖZEN
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
4
90
9086-34
14
9
2.28.63
3
OĞUZBOYLU
5y k a
ANKA
59.00
A.ÇELİK
FAHRİYE ARSLAN
M.ARSLAN
1
107
1810-35
11
20
2.31.72
4
ROMEO
6y d a
OYMAKBEYİ
59.00
K.TOKAÇOĞLU
FUNDA PAMUK
HAL.KAYA
2
98
132-223
7
18
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MY ROYAL SUN
7y a a
ROYAL ABJAR (USA)
61.00
H.ŞİMŞEK
MUSTAFA YURTERİ
H.ERDİK
3
97
653-101
14
20
1.12.45
2
WHITE HART LANE
7y k a
OKAWANGO (USA)
59.00
D.YILDIZ
ALAETTİN ÖZCAN
A.OLCAR
6
90
0615-22
15
19
1.13.14
3
INDIAN MOST
5y d a
MOST IMPROVED (IRE)
56.00
K.TOKAÇOĞLU
İBRAHİM AÇIKSÖZ
SAB.ARSLAN
2
81
451336
127
17
1.13.76
4
BÖRÜ
4y d a
ZANJERO (USA)
55.00
F.YÜKSEL
ARZU GÜNEŞ
S.YUDUM
1
18
04370-0
20
9
5
HAZELNUT
4y a k
GREEN GÖNEN
54.00
D.PALAUR
AHMET ALTUNKILIÇ
H.ERDİK
4
30
445-432
4
16
1.17.41
6
WELLABORNITA
4y d k
LION HEART (USA)
53.00
MUH.OKAP
METİN AYDIN
Z.TURĞUL
5
19
29900-0
21
14
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARBEDAŞ
9y a a
İBOCAN
55.00
E.EMRE DOĞRU
ALİ OKEN
S.S.GÖRGÜ
7
81
83155-6
28
17
2.13.56
2
GOBEN
6y k a
TURBO
55.00
B.M.MIRIK
M.ÖNDER ÜLGENALP
C.T.KÖSE
5
72
44569-7
4
12
2.17.02
3
GÜNIŞIĞI
6y a a
ATEŞTOPU
55.00
F.ARSLAN
BARIŞ DURDAĞ
O.TAŞDEMİR
3
51
441-264
13
17
2.17.94
4
UĞURSEL
5y d a
TIGRES LIGHT (US)
55.00
A.İNCİ
ARİF ÇELİK
B.ARAS
2
52
2233-88
13
15
2.17.47
5
FRENKLİ ATEŞİ
5y a a
TURBO
55.00
M.AKIN
R.TEVFİK ŞERİFOĞLU
B.ÇELTİK
6
42
2311-32
20
18
6
DAİMON
5y a a
HABERKAN
55.00
F.HİM
NAZENİN SERFİCELİ
R.ALTUNBAŞ
4
30
223-576
11
15
2.17.39
7
GÜNGÖR AĞA
8y k a
AKMERT
55.00
Y.ARPA
MELAHAT BAGUÇ
C.ARPEK
1
78
3370-94
11
14
2.14.40
8
ASİ KALP
7y a a
KARA YAĞIZ
55.00
M.M.BİLGİN
HARUN AYTAR
G.HALKATAŞ
8
56
448-333
4
16
2.17.28
9
ZEKİOĞLUM
5y a a
DARBE
55.00
G.KALIN
ELİF KAYA
A.ATAŞ
9
60
6005-46
4
12
2.17.33
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:15
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKKUŞ FIRTINASI
4y k a
ATAKANKAYA
54.00
A.ÇANKAYAAP
ABDULLAH AKKUŞ
A.TOPRAK
7
18
43-53
14
16
2
BAŞ SAAD
4y a a
ODİNHAN
58.00
M.AVŞAR
AHMET ALTIN
S.SAYIN
6
0
0
20
3
CAMCIBABA
4y k a
TOŞUR
58.00
İ.AKYAVUZ
YAVUZ KALKAN
A.TOPRAK
4
0
80
127
18
4
DİLDARIM
4y k a
TURBO
58.00
H.POLAT
ZELİHA KIZMAZ
A.GÜRGÖZE
3
8
06000-6
14
14
5
FIRTINAKASIM
4y a a
ODİNHAN
58.00
N.ALTIN
REŞİT TUMBUL
A.TOPRAK
2
33
4262-62
14
18
1.39.06
6
GÜROĞLU
4y a a
UÇANBEY
54.00
E.AKKILIÇAP
MEVLUT DEMİR
V.ÇİZİK
1
0
0
20
7
KAYASAMET
4y k a
ATAKANKAYA
58.00
Ü.TAŞAP
HÜSEYİN BECENE
M.KILINÇ
10
5
00087-0
28
12
1.39.79
8
NAİMOĞLU
4y a a
UÇANBEY
58.00
H.İ.AKKAYA
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
11
25
6420-44
12
16
9
SANCAKBERK
4y k a
SANCAKBEYİ
55.00
İ.KATARAP
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
5
12
005009
127
11
10
AYİNCİSİ
4y a k
AYABAKAN
54.00
B.BEKTAŞAP
MEHMET S. MELİK
V.ÖNDER
8
0
0
20
11
KARABAHÇE GÜZELİ
4y d k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
M.A.AKTÜRK
MAHMUT KARAOĞLAN
V.ÖNDER
9
20
78749-0
22
13
12
KILAVUZ KIZI
4y k k
SAVABEY
54.00
M.IŞIKAP
ALİ ŞEŞEN
A.GÜRGÖZE
12
14
308980
100
11
1.37.37
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAŞ BARON
4y a a
TURBO
58.00
M.AVŞAR
OSMAN Z. TEKİNALP
A.GÜRGÖZE
9
7
7808-68
14
6
1.49.28
2
BERK OĞLU
4y a a
UÇANBEY
58.00
İ.AKYAVUZ
COŞKUN ŞİMŞEK
A.İŞIK
13
14
9430-89
14
11
3
GIM GIM
4y k a
DEHA
58.00
S.KAPLAN
MUHAMMET FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
8
13
30-90
14
16
4
GÜMÜŞTEKİNİN OĞLU
4y a a
GÜMÜŞTEKİN
56.00
B.BEKTAŞAP
RIDVAN TUMBUL
A.TOPRAK
6
19
090-34
14
15
1.46.95
5
MECİTHAN
4y d a
AYABAKAN
58.00
N.ALTIN
HAÇIM YILDIZ
B.TEKİNALP
4
23
86957-2
28
13
6
OĞLUMBARIŞ
4y k a
SANCAKBEYİ
58.00
H.POLAT
M.FATİH ÖZKAN
EY.YARDIMCI
5
6
8609-66
14
12
1.46.16
7
ŞEKERLİ KAN
4y k a
YAŞARCIK
54.00
Y.CENGİZAP
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
10
2
70090-8
35
9
1.41.32
8
TEK KIRALI
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
H.ALTUNDAĞAP
SEDAT SUBAY
V.ÖNDER
2
20
8740-32
14
14
1.46.60
9
TEZNUR ASLANI
4y a a
ÖZGÜNHAN
58.00
AH.ARSLAN
ZELİHA KIZMAZ
A.GÜRGÖZE
12
3
09960-0
14
14
1.53.73
10
YIĞMATEPE
4y d a
TÜMÖZ BEY
54.00
M.E.DOĞANAP
NUSRET DOĞAN
N.CAMUZ
11
26
388270
42
11
1.52.78
11
BEYAZHERCAİ
4y a k
KAIZBERT (RU)
52.00
B.SARIDALAP
MERT ÇELİK
M.KEKLİK
1
4
0000-08
10
13
1.44.21
12
BİLGİÇKIZI
4y a k
KARADENİZ
53.00
M.B.ÇAKMAKAP
MUSTAFA ALAK
A.TOPRAK
7
3
7-00
14
17
1.43.45
13
MASAL GÜLÜ
4y a k
DEMİRSOY
56.00
M.ÜNLÜ
BEKİR ÜNLÜ
V.ÇİZİK
3
19
343540
59
15
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OKO MOYE
5y d k
MENDIP (USA)
58.00
M.E.DOĞANAP
ARDA ÇETİNKAYA
S.SAYIN
6
29
280-059
10
9
1.16.67
2
ALYANAKLIM
4y d k
HALICARNASSUS (IRE)
61.00
F.YARDIMCI
EMRE KARAÇİZMELİ
M.KILINÇ
4
43
5493-40
7
14
1.14.77
3
BELLA CAVALLO
5y a k
THREE VALLEYS (USA)
58.00
E.AKKILIÇAP
ALİ ŞEKER
H.TEKİNALP
10
22
536-225
4
18
1.14.51
4
FREE POWER
5y a k
REY DE CAFE (USA)
59.00
M.A.AKTÜRK
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
S.V.KAYA
8
30
397-910
10
19
1.13.84
5
FREESIA
7y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
59.00
S.KAPLAN
MAHMUT KARAKEÇİ
V.ÖNDER
7
57
6423-26
18
17
1.13.79
6
GREEN VOILETTE
6y a k
GREEN GÖNEN
55.00
İ.ÇİZİKAP
HASAN ÇİZİK
V.ÇİZİK
3
19
37623-0
31
14
1.13.84
7
WRITE TO ELLIE (IRE)
6y d k
INTENSE FOCUS (USA)
59.00
E.KILIK
HAŞİM TINAS
M.KARALI
9
63
8677-78
10
11
1.14.29
8
MISS MATRA
4y d k
PERFECTO
56.00
H.İ.AKKAYA
MAHMUT KARAKEÇİ
S.V.KAYA
1
37
33084-8
18
11
1.15.14
9
MY ONLY LOVE
4y d k
EL CORREDOR (USA)
56.00
H.PARILDAR
SUPHİ SALGAR
M.KEKLİK
11
20
2462-60
10
15
1.16.30
10
ÇILDIR GÖLÜ
4y a k
CAPTAIN RIO (GB)
55.00
İ.AKYAVUZ
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
12
53
70706-0
14
9
1.13.43
11
KIYZA REŞ
4y d k
PLEASANTLY PERFECT (USA)
51.00
UMUT DEMİRAP
MAHMUT TEKİN
A.GÜRGÖZE
2
13
49009-0
10
8
1.17.91
12
PIECE OF FIRE
4y a k
INVINCIBLE SON (IRE)
52.00
C.TEPEAP
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
5
23
92340-0
14
11
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DEM DEM
3y a e
CUVEE (USA)
60.00
F.YARDIMCI
BÜLENT DEMİR
A.E.KARAKURT
6
49
50312-6
21
18
1.36.70
2
SİHİRBAZ KIZ
3y d d
TIGHT END
59.00
M.A.AKTÜRK
SELAMİ AKKILIÇ
V.ÇİZİK
3
47
14618-3
21
18
1.31.10
3
ÖNDERYE
3y k d
DR FONG (USA)
57.50
B.BEKTAŞAP
HÜSEYİN ÇELİK
V.ÖNDER
14
46
27422-5
32
18
1.32.18
4
MİR BARAN
3y a e
BOSPORUS (IRE)
53.50
M.AVŞAR
MEHMET AVCI
M.KARALI
1
36
44-11
14
20
5
YARIŞ BEYİ
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
53.50
İ.AKYAVUZ
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
7
36
5482-44
14
16
1.30.66
6
BİRNUR
3y d d
CAPTAIN RIO (GB)
53.00
H.PARILDAR
A.HAKKI TÜRKMEN
B.TEKİNALP
9
35
1894-35
10
15
1.32.82
7
CAN TITANIC
3y a d
LION HEART (USA)
53.00
N.ALTIN
MÜCAHİT ERCAN
A.İŞIK
2
35
3211
45
20
1.36.50
8
İRO DİSA
3y a d
LION HEART (USA)
53.00
İ.KATARAP
MEHMET ÖZKAN
A.GÜRGÖZE
13
35
2219-62
10
17
1.33.75
9
BLACK HORSE
3y k d
DEHA
50.50
M.E.DOĞANAP
BEŞİR KAYA
S.SAYIN
4
30
458-419
10
19
1.33.32
10
FLOOD GRIL
3y d d
ALWAYS A CLASSIC (CAN)
50.00
M.B.ÇAKMAKAP
MUZAFFER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
10
28
826-620
10
16
1.35.10
11
HEWALROY
3y a d
TALIP HAN (IRE)
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
CEMİLE SUBAŞI
A.GÜRGÖZE
12
26
34-6271
17
20
1.35.66
12
BEN YILDIZSOY
3y a e
PERFECTO
50.00
E.AKKILIÇAP
İBRAHİM HALİL YILDIZSOY
M.KEKLİK
11
24
702-423
7
17
1.34.71
13
DREAM
3y d d
BANKROLL
50.00
H.DEMİRTAŞ
MEHMET FESİH ÇİZİK
M.KEKLİK
5
23
9096-09
10
8
1.31.56
14
SHADOW MAN
3y d e
AFTER MARKET (USA)
50.00
C.TEPEAP
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
S.V.KAYA
8
27
3495-1
7
20
1.35.11
15
BUZKRALI
3y a e
YA NASİP
48.00
B.SARIDALAP
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
15
22
70-82
7
16
1.35.55
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞAYUSUF
4y k a
TOŞUR
54.00
H.ALTUNDAĞAP
ABDULKADİR YAZAR
G.BALTA
11
35
3020-19
21
19
1.28.27
2
BÜYÜK KIRIM
4y k a
KIRIMHAN
54.00
İ.KATARAP
İSMAİL GÜRLER
M.KILINÇ
6
23
108000
52
15
1.25.31
3
DİRİKBEY
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
İ.AKYAVUZ
SABRİ ALTIN
A.TOPRAK
8
47
12726-1
17
20
1.25.04
4
KIRIM AY
4y k a
KIRIMHAN
54.00
M.E.DOĞANAP
ADİL YARDIMCI
EY.YARDIMCI
9
45
20-4517
10
19
1.22.78
5
OKTAYINOĞLU
4y a a
ATİKBEY
54.00
E.KILIK
BİŞAR ÇELİK
V.ÖNDER
10
55
131463
84
17
1.25.74
6
SEYRANTEPE
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
H.PARILDAR
ABDULKADİR TOPRAK
S.V.KAYA
2
59
11264-2
21
17
1.23.15
7
SUBUTAY
4y a a
KAIZBERT (RU)
55.50
H.POLAT
METİN ARSLAN
A.GÜRGÖZE
4
31
0330-80
10
7
1.25.04
8
TEKFORDTEYFİK
4y k a
GÜNTAY
55.00
F.YARDIMCI
TEYFİK ORAN
EY.YARDIMCI
5
68
02224-5
16
17
1.22.24
9
YOLLARAZ
4y k a
YAŞARCIK
54.00
N.ALTIN
HÜSEYİN BECENE
H.TEKİNALP
3
60
37117-1
21
20
1.24.90
10
CANSUYUM
4y a k
ATİKBEY
53.50
M.AVŞAR
MURAT ÇELİK
S.V.KAYA
7
44
7228-41
7
20
1.21.75
11
PİRSUS GÜLÜ
4y a k
KAIZBERT (RU)
52.00
Y.CENGİZAP
HALİT DAĞTEKİN
At Sahibi Vekili Faruk KURT
1
27
9714-00
7
17
1.30.27
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİLAVERAĞA
7y k a
ÇAPKANCAŞ
60.00
Y.CENGİZ
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
4
45
7150-23
7
16
2.19.32
2
İPEKÇİHAN
6y k a
GOBAKBEY
63.00
İ.KATAR
ABDULKADİR TOPRAK
S.V.KAYA
2
87
3404-64
10
15
2.15.40
3
CATCH MONEY
8y k a
GÜNTAY
61.00
H.SARIDAL
MURAT ÇELİK
BAY.YILDIRIM
10
59
21684-7
14
16
2.15.25
4
HACIVAT
6y a a
KAIZBERT (RU)
61.00
M.IŞIK
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
3
45
207609
38
11
2.18.26
5
SOKAK KRALI
5y k a
GÖKMENBEY
60.00
M.E.DOĞAN
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
S.V.KAYA
5
25
437-858
10
13
2.19.93
6
HARZEMŞAHLI
7y k a
AĞA KARACA
58.00
C.TEPE
ELİF KAYA
M.K.ÇİZİK
6
48
93-5264
7
13
2.15.60
7
ŞAHİN TEPESİ
9y k a
ANTEPLİ
58.00
M.B.ÇAKMAK
ELİF KAYA
M.K.ÇİZİK
8
79
50848-7
9
12
2.16.69
8
YILDIZABAKAN
8y k a
GOBAKBEY
57.00
H.ALTUNDAĞ
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
7
75
80-3593
10
7
2.13.30
9
YURTTAY
8y k a
TURBO
57.00
İ.ÇİZİK
EKREM DİLBER
A.E.KARAKURT
1
73
6550-40
14
8
2.14.67
10
VİCDANSIZ
8y a a
ALTAHA
57.00
A.ÇANKAYA
FUAT ŞİMŞEK
A.TOPRAK
9
52
90-8660
127
9
2.21.70
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AKKAYA
4y k a
TOŞUR
56.00
C.TEPEAP
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
10
14
0560-85
14
11
1.58.46
2
CANFERHAT
4y d a
UÇARCAN
55.00
İ.KATARAP
ZABİTE CANPOLATLI
V.ÇİZİK
12
23
5324-48
14
16
1.37.62
3
HAYAT OĞLU
4y k a
KABAHAYDAR AĞASI
58.00
İ.KATI
İSMAİL ŞEŞEN
A.TOPRAK
2
20
7723-73
14
8
1.39.44
4
HİLAL AĞA
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
58.00
N.ALTIN
HACİ DİNÇER
V.ÇİZİK
11
6
75-77
14
16
1.39.90
5
NALÇACI
4y k a
ŞÖVALYE
58.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET GÜNEŞ
A.KAPLAN
1
17
4-554
4
16
6
NEYMAN
4y a a
KARA YAĞIZ
56.00
B.BEKTAŞAP
A.HAKKI TÜRKMEN
B.TEKİNALP
3
23
432
127
17
7
SERGÜŞBEY
4y a a
UÇANBEY
56.00
M.P.DEMİRAP
HAŞİM DOĞAN
At Sahibi
5
8
00060-7
14
13
1.40.96
8
VEYSELBABA
4y k a
GOBAKBEY
58.00
H.POLAT
CEMİL GÖKHAN
A.TOPRAK
8
11
4044-45
14
15
1.40.55
9
ZENGİN EFE
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
H.SARIDALAP
SAİT SARIDAL
G.BALTA
9
12
7040-7
28
15
1.54.21
10
ATİK GÜLÜ
4y a k
ATİKBEY
56.00
M.AVŞAR
HÜSEYİN ÇELİK
U.AKAY
4
23
26550-2
24
15
11
KÖÇEK
4y a k
KAIZBERT (RU)
56.00
S.KAPLAN
MUHAMMET FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
7
6
98-57
14
16
1.44.67
12
YURDUM
4y a k
KIRIMHAN
56.00
E.KILIK
HALİL ŞİMŞEK
V.ÖNDER
6
3
700-8
24
16
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELMASINKIZI
7y k k
TURBO
59.00
F.YARDIMCI
ŞÜKRÜ YARDIMCI
EY.YARDIMCI
14
55
29-3281
11
20
1.30.35
2
HIZLI ZELİŞ
8y k k
GOBAKBEY
57.00
M.A.AKTÜRK
HÜSEYİN BECENE
H.TEKİNALP
5
43
4205-12
11
19
1.30.66
3
ALTUNBİR
6y k k
DEHA
55.00
N.ALTIN
MEHMET REŞİT ARTUN
G.BALTA
8
32
092-6-09
10
12
1.32.64
4
AYŞEROSE
7y a k
ÇAPKANCAŞ
51.00
M.E.DOĞANAP
M.ALİ ÖZKAN
EY.YARDIMCI
11
56
751-316
9
19
1.30.74
5
DEHİBE HANIM
5y d k
GOBAKBEY
55.00
E.KILIK
RIDVAN TUMBUL
M.KILINÇ
13
47
5734-25
11
14
1.32.05
6
ESENKIR
5y k k
BİLGİN
55.00
S.KAPLAN
CÜNEYT BUĞDAYCI
A.TOPRAK
3
32
22170-3
10
17
7
GÖRGÜNCAN
8y k k
GÜNTAY
55.00
M.AVŞAR
M.EMİN ALAK
A.TOPRAK
9
48
0-50299
7
5
1.31.53
8
GÜLÇİN HANIM
5y a k
YALAZ
55.00
H.PARILDAR
ABDULKADİR TOPRAK
S.V.KAYA
1
40
72701-9
21
19
1.35.06
9
HİMALA
5y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
M.P.DEMİRAP
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
6
31
4472-14
14
19
1.34.30
10
LİZGE
6y k k
DEHA
53.00
B.BEKTAŞAP
MEHMET KORKMAZ
M.KEKLİK
12
17
684-933
14
13
1.34.90
11
PARA SAÇAN
6y a k
ATOMKARINCA
55.50
H.POLAT
KUTBETTİN SAÇAN
B.TEKİNALP
10
27
38-0564
9
10
1.33.86
12
SERVİSU
5y d k
ÖZDURAN
55.00
H.SARIDALAP
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
4
32
0998-72
10
10
13
ŞEKERSEVGİ
5y k k
BOLKAR
52.00
H.ALTUNDAĞAP
MUHAMMED ALİ SEVGİLİ
A.TOPRAK
2
27
032420
73
17
1.35.40
14
UÇURAN
5y k k
GOBAKBEY
55.00
İ.AKYAVUZ
OSMAN GÜLLÜ
Ş.OLĞAÇ
7
48
745213
93
19
1.33.68
Dubai Meydan detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BELLA FEVER (URU)
3y d d
57.50
D O'NEILL
J STABLES LLC JORGE
M DE KOCK
1
97
11-11-
127
0
2
BE PREPARED (GB)
3y d e
55.50
J CROWLEY
ABDULLA AL MANSOORI
S CRISFORD
14
85
31237-
117
0
3
GENERAL DE VEGA (FR)
3y d e
55.50
A DE VRIES
VA SBY HA ST AB
L KELP
9
87
1-3
28
0
4
I WILL NOT (USA)
3y d e
55.50
P COSGRAVE
REDDAM RACING LLC
D O'NEILL
7
85
7613-
68
0
5
LOST IN TIME (GB)
3y d e
55.50
C SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
5
88
3212-70
14
0
6
RAAKEZZ (USA)
3y d e
55.50
T O'SHEA
SH AHMED BIN RASHID
N BACHALARD
4
85
1-
69
0
7
STORY OF LIGHT (IRE)
3y d g
55.50
M BARZALONA
GODOLPHIN
C APPLEBY
13
86
512-4
28
0
8
WELL OF WISDOM (GB)
3y d e
55.50
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
8
94
139122-
127
0
9
YOUONLYLIVEONCE (FR)
3y d e
56.00
ADRIE DE VRIES
VA SBY HA ST AB
L KELP
10
83
21771-0
28
0
10
CARELESS WHISPER (SWE)
3y d d
53.50
P GRABERG
SANDMAN STABLES
N PETERSEN
6
83
332-
109
0
11
FINAL SONG (IRE)
3y d d
53.50
H BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
2
100
1336-13
14
0
12
HAMAMA (USA)
3y a d
53.50
C BEASLEY
AL RASHID STABLES LL
A BIN HARMASH
12
87
2-623
13
0
13
LAST SURPRISE (IRE)
3y a d
53.50
R MULLEN
SH RASHID BIN DALMOO
S CRISFORD
3
90
5132-71
13
0
14
LIGHT BLUSH (IRE)
3y d d
53.50
B DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
11
93
127-
127
0
15
MORE CAVIAR (IRE)
3y d d
53.50
FABRICE VERON
ULF BYSTRA M O STALL
L KELP
0
80
11-
74
0
16
SILENT NIGHT (SWE)
3y d d
53.50
.
STALL DA MLE-EASY
P WAHL
0
80
1235-56
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SUMMERGHAND (IRE)
6y d g
60.00
M BARZALONA
HAMAD RASHID GHADAYE
D O'MEARA
4
102
4401-44
21
0
2
COMICAS (USA)
7y a g
59.00
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
100
12980-4-
127
0
3
YATTWEE (USA)
7y d g
59.00
C SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
3
100
25-8-51-7
21
0
4
WILDMAN JACK (USA)
4y d g
58.00
F JARA
W C RACING INC
D O'NEILL
10
98
13221-
67
0
5
LYNDON B (IRE)
4y d g
57.50
J DOYLE
W J T C O GREDLEY
G SCOTT
5
97
3131-80
7
0
6
CHIEFOFCHIEFS (GB)
7y d g
56.50
R MULLEN
MERVYN AYERS
C FELLOWES
2
95
50479-6
28
0
7
MOQARRAB (USA)
5y d g
56.00
J CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
8
94
6550-30
21
0
8
CLIFFS OF CAPRI (GB)
6y d g
55.50
T O'SHEA
MELBOURNE 10 RACING
J OSBORNE
9
93
44037-7
28
0
9
WOVEN (GB)
4y a g
55.50
H BENTLEY
NEVER SAY DIE PARTNE
D SIMCOCK
1
93
03335-6
21
0
10
INTUITIVE (IRE)
4y d g
55.00
P COSGRAVE
SULTAN ALI
S CRISFORD
6
92
33211-0
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LIAM'S LEGEND (USA)
3y k e
57.00
P DOBBS
KHALID BIN MISHREF
D WATSON
1
90
51-
103
0
2
BULLOF WALL STREET (USA)
3y a e
57.00
F JARA
THE JC ORGANIZATION
F CASTRO
2
80
13-09
14
0
3
NOCENTSINKENTUCKY (USA)
3y a e
57.00
E CHAVES
MEC-COM KLIPPAN AB
F CASTRO
3
95
12111-5
28
0
4
COLOUR IMAGE (IRE)
3y d e
57.00
C SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
4
82
26-63
5
0
5
LAKE CAUSEWAY (USA)
3y k g
57.00
A DE VRIES
JOHN WALTER MORAES
S SEEMAR
5
81
22
19
0
6
COMMANDING (IRE)
3y d e
57.00
R MULLEN
NASIR ASKAR
S SEEMAR
6
90
21-1
28
0
7
SPIRIT OF LIGHT (IRE)
3y k g
57.00
F VERON
SAYED HASHISH
E CHARPY
7
84
74-4
28
0
8
LASER SHOW (IRE)
3y a e
57.00
K STOTT
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
8
97
12-01
14
0
9
EMIRATES CURRENCY (GB)
3y d e
57.00
H BENTLEY
AHMAD AL SHAIKH
A AL RAYHI
9
83
523-84
14
0
10
GOOD FIGHTER (USA)
3y a e
57.00
P COSGRAVE
AL RASHID STABLES LL
S SEEMAR
10
82
03-1
33
0
11
EMBLEM STORM (USA)
3y a e
57.00
T O'SHEA
AL BAYRAQ STABLE
S SEEMAR
11
85
1
19
0
12
JUKEBOX KING (USA)
3y d g
57.00
C BEASLEY
PHOENIX LADIES SYNDI
A BIN HARMASH
12
80
0-64
5
0
13
AL MODAYAR (USA)
3y d e
57.00
S DE SOUSA
H AND B
A AL RAYHI
13
89
41-2
28
0
14
FORE LEFT (USA)
3y d e
57.00
W BUICK
REDDAM RACING LLC
D O'NEILL
14
105
357130-
67
0
15
DARK OF NIGHT (IRE)
3y d g
57.00
A FRESU
NASIR ASKAR
M AL MHEIRI
15
89
7628-32
14
0
16
ZABARDAST (USA)
3y a e
57.00
M BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
16
87
73
14
0
17
FAR SKY (USA)
3y a e
57.00
.
SKY RACING
D WATSON
0
80
2-0
28
0
18
GREY FLASH (USA)
3y k e
57.00
.
LONE KAJ NIELSEN
B OLSEN
0
80
39813-5
14
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EQTIRAAN (IRE)
6y d g
54.00
S DE SOUSA
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
1
100
4725-40-
90
0
2
EKHTIYAAR (GB)
6y d g
60.00
J CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
2
112
31295-1
28
0
3
ROULSTON SCAR (IRE)
4y d g
56.00
J DOYLE
ABDULLAH MENAHI
S CRISFORD
3
104
31310-1
21
0
4
AMBIANCE (IRE)
9y d g
53.00
P GRABERG
PELU LA KARPRAKTIK A
R KVISLA
4
95
82972-0
35
0
5
TOUR TO PARIS (FR)
5y d a
57.00
M BARZALONA
ALAIN JATHIERE / GER
P BRANDT
5
106
82101-5
35
0
6
DREAM TODAY (IRE)
5y d g
53.00
T O'SHEA
MELBOURNE 10 RACING
J OSBORNE
6
95
8755-22
21
0
7
ANGEL ALEXANDER (IRE)
4y k g
57.00
R KINGSCOTE
BIRBECK MOUND TROWBR
T DASCOMBE
7
106
218312-
100
0
8
BLITZKRIEG (USA)
5y d g
58.50
P COSGRAVE
R3 RACING LLC CALA
D O'NEILL
8
109
1117-44
14
0
9
RUSUMAAT (IRE)
6y d g
56.50
D O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
9
105
107-2-6-3
14
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MILITARY LAW (GB)
5y d g
57.00
A FRESU
NASIR ASKAR
M AL MHEIRI
1
106
2-10161-
63
0
2
ROMAN ROSSO (ARG)
5y a a
57.00
T O'SHEA
ZAUR BIFOV
S SEEMAR
2
105
11-146-0-
127
0
3
BENBATL (GB)
6y d a
57.00
C SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
3
125
512-10-1
28
0
4
FOR THE TOP (ARG)
4y d a
57.00
S DE SOUSA
SH RASHID BIN HUMAID
S BIN GHADAYER
4
105
13-430-2
28
0
5
GRONKOWSKI (USA)
5y d a
57.00
M BARZALONA
PHOENIX THOROUGHBRED
S BIN GHADAYER
5
120
863-523-
63
0
6
MONTSARRAT (IRE)
7y d g
57.00
X ZIANI
AHMAD GHALITA ALMHEI
S BIN GHADAYER
6
101
1983-32
14
0
7
NEW TRAILS (USA)
6y d g
57.00
C BEASLEY
HAMDAN SULTAN ALI AL
A BIN HARMASH
7
105
2404-60
14
0
8
KIMBEAR (USA)
6y d a
57.00
P DOBBS
SH RASHID BIN HUMAID
D WATSON
8
113
3-2442-1
28
0
9
CHIEFDOM (USA)
5y k g
57.00
R FFRENCH
SH HASHER MOHD AL MA
S BIN GHADAYER
9
102
4112-11
13
0
10
SALTARIN DUBAI (ARG)
7y a g
57.00
R MULLEN
ALI HADDAD
S SEEMAR
10
105
41672-3
35
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KEY VICTORY (IRE)
5y d g
60.00
J DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
1
105
00400-1
28
0
2
ART DU VAL (GB)
4y d g
59.50
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
2
104
12-117-5
21
0
3
ROYAL MARINE (IRE)
4y d g
59.50
C SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
9
104
44090-8
21
0
4
EPIC HERO (FR)
4y d g
58.00
M BARZALONA
ABDULLAH MENAHI
S CRISFORD
5
101
12466-2
21
0
5
BIG COUNTRY (IRE)
7y d g
57.50
T O'SHEA
MELBOURNE 10 RACING
J OSBORNE
3
100
95435-6
21
0
6
RED CACTUS (USA)
4y a a
57.00
C LOPEZ
LONE KAJ NIELSEN
B OLSEN
8
99
615111-
127
0
7
JAAREF (IRE)
7y a a
56.50
J CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
10
98
40882-0
7
0
8
ABOVE N BEYOND (GB)
7y a g
56.00
C BEASLEY
SH JUMA BIN DALMOOK
A BIN HARMASH
7
97
24290-3
21
0
9
PRIVILEGIADO (GB)
4y a a
55.50
P COSGRAVE
STALL BRIGHT SIDE OF
N PETERSEN
11
96
712114-
109
0
10
RED HOT CHILI (SWE)
7y a g
55.00
P GRABERG
C ANDERSSON RACING A
P WAHL
6
95
38323-6
21
0
11
DUBAI ICON (GB)
4y d a
54.50
H BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
4
94
61-11-58
14
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAJOR PARTNERSHIP (IRE)
5y k a
60.00
P COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
9
104
1000-10
21
0
2
BEYOND REASON (IRE)
4y d k
58.00
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
5
100
167-40-3
21
0
3
MUJAAFY (AUS)
5y d g
57.00
D O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
M DE KOCK
8
98
134-4-4-0
21
0
4
SHANTY STAR (USA)
4y k a
57.00
D LISKA
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
1
98
502485-
127
0
5
RODAINI (USA)
6y a g
56.50
C BEASLEY
ABDULLAH SAEED AL NA
A BIN HARMASH
6
97
53773-5
28
0
6
ONE FLEW SOUTH (USA)
4y d a
55.50
T O'SHEA
WILLIAM STRAUSS, TER
D O'NEILL
10
95
1-50637-
75
0
7
TASHWEEQ (IRE)
7y d g
55.50
J CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
M AL MHEIRI
4
95
04-090-1
19
0
8
GEOLOGICAL (IRE)
8y d g
55.00
V MAYE
GROUGHA STABLES LTD
D ENGLISH
3
94
11107-8
21
0
9
LAIETH (GB)
5y d g
54.50
A DE VRIES
EERC MNGR: MRS REBEC
F NASS
7
93
0148-50
21
0
10
FUEGO DEL AMOR (FR)
6y d k
54.00
S HITCHCOTT
MICHAEL PETER REICHS
A BOLTE
2
92
32033-6
28
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MIRIANA'S QUEEN (KY)
3y a d
54.50
JEFFREY SANCHEZ
ROBIN TEAM SHOW RACI
OSCAR GONZALEZ
1
35
7
20
0
2
JIMMYS LASS (NY)
3y k d
52.00
CRISTIAN TORRES
APEX RACING STABLES
JOSEPH ORSENO
2
30
60-8
26
0
3
CATALINA R (FL)
3y d d
53.50
MARCOS MENESES
CLAP EMBROIDERY
JUAN PEREZ, JR.
3
50
64598-7
14
0
4
I'M PRAYINGFORTHAT (FL)
3y d d
54.50
PACO LOPEZ
OUR SUGAR BEAR STABL
FERNANDO ABREU
4
56
7-5
33
0
5
DE PURA SANGRE (KY)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
SHADYBROOK FARM, INC
MICHAEL YATES
5
43
6902-0
14
0
6
IM THIRSTY TOO (FL)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
MARGARET BARTON
MARK CASSE
6
67
37-8
34
0
7
R U ROYALTY (FL)
3y d d
54.50
LUCA PANICI
AVERILL RACING LLC
GEORGINA BAXTER
7
0
0
0
8
TRINNI FLOWER (NY)
3y d d
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
LISA'S RACING, INC.
AMZADALI JEHALUDI
8
23
590-0
36
0
9
SHELL BEACH PARTY (KY)
3y k d
54.50
VICTOR LEBRON
LONE PIRATE RACING L
ANDY WILLIAMS
9
0
0
0
10
SWIRLING CANDY (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
KENNETH FISHBEIN
CHERYL WINEBAUGH
10
63
7-3
20
0
11
BRATOUTTAHELL (KY)
3y a d
51.00
GADDIEL MARTINEZ
SECURE INVESTMENTS
JENA ANTONUCCI
11
47
599-9
17
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ORGANIC JENNY (FL)
4y d a
54.50
MIGUEL VASQUEZ
MANUEL REAL
BENNY CADAHIA
1
65
43745-4
18
0
2
ICONIC (KY)
6y k a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
DOUGLAS NACHMAN
MICHAEL MAKER
2
83
48453-7
26
0
3
AMERICAN RIVER (VEN)
5y d a
55.00
VICTOR LEBRON
MICHAEL NEWCOMER
MONICA MCGOEY
3
64
60386-3
18
0
4
CAPE MARCO DRIVE (FL)
5y a a
55.00
JEFFREY SANCHEZ
ZOHAILA VARGAS
MICHEL ARRIETA
4
66
365477-
76
0
5
AMERICAN ROCK SALT (KY)
6y k a
52.00
ROMERO MARAGH
JOSEPH BUCCI
HERBERT MILLER
5
59
32373-6
29
0
6
SKY POINT (KY)
5y d a
55.00
DICK CARDENAS
VALERIE CHIN
JAVIER NEGRETE
6
67
25354-0
18
0
7
BLAKEY (ON)
5y d a
54.50
LUIS SAEZ
JOHN RUSSELL
MICHAEL DE PAULO
7
67
82397-0
26
0
8
FALSE ACCUSATION (KY)
6y k a
55.00
PACO LOPEZ
IVETTE CHAMBLESS
JOSE GAROFFALO
8
75
963732-
46
0
9
MYSTERIO (KY)
6y a a
51.00
GADDIEL MARTINEZ
CASTILLO CONSULTING
NAGIB ABOUGHAIDA
9
69
32215-2
18
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OROSCOPO (KY)
5y d a
55.50
RAJIV MARAGH
WESTBURY STABLES LLC
THOMAS BUSH
1
71
883223-
49
0
2
CAMP RANDALL (KY)
4y d a
55.50
LUIS SAEZ
SAGAMORE FARM LLC
STANLEY HOUGH
2
66
0-
127
0
3
HIGHER AUTHORITY (KY)
4y k a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
WEST, GARY AND MARY
JASON SERVIS
3
74
947572-
49
0
4
THOUSANDYARDSTARE (KY)
5y d a
55.50
JOE BRAVO
SAGAMORE FARM LLC
STANLEY HOUGH
4
0
0
0
5
NOTHING FOR FREE (FL)
4y d a
55.50
TYLER GAFFALIONE
GARY BARBER
MARK CASSE
5
0
0
0
6
RED MULE (KY)
4y d a
55.50
EDGARD ZAYAS
GOLDFARB, SANFORD J.
JORGE NAVARRO
6
69
273435-
71
0
7
CREEDMOOR (FL)
4y d a
55.50
EDGAR PRADO
RUSTLEWOOD FARM, INC
EDWARD PLESA, JR.
7
20
5-
53
0
8
OHANZEE (FL)
4y k a
55.50
PACO LOPEZ
Y-LO RACING STABLES
JANE CIBELLI
8
80
330-
127
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
FIFTY CENTS (NY)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
J STABLES LLC
ALEXIS DELGADO
1
19
62-
110
0
2
NILES CHANNEL (KY)
3y d e
54.50
NIK JUAREZ
TRADE WINDS FARM
DALE ROMANS
2
61
6
26
0
3
CHILL HAZE (KY)
3y d e
54.50
CHRIS LANDEROS
SAGAMORE FARM LLC
STANLEY HOUGH
3
60
7
26
0
4
BLESSED JOURNEY (KY)
3y k e
52.00
ROMERO MARAGH
RON PAOLUCCI RACING,
ROBERT HESS, JR.
4
68
63535-3
27
0
5
NINETYDAYSOFWINTER (KY)
3y d e
54.50
JAIRO RENDON
STEVE BUDHOO
STEVE BUDHOO
5
71
7-5
33
0
6
EMBRACE MY UNCLE (ON)
3y d e
54.50
PACO LOPEZ
TUCCI, LUCIO AND GON
NICHOLAS GONZALEZ
6
72
252-7
12
0
7
BOURBON STREET (KY)
3y d e
54.50
TYLER GAFFALIONE
CHINA HORSE CLUB AND
RODOLPHE BRISSET
7
62
7
26
0
8
FIRST RATE (KY)
3y k e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
SONATA STABLE
JORGE NAVARRO
8
72
0-6
33
0
9
LEMON DROP CANDY (KY)
3y d e
54.50
JULIEN LEPAROUX
LUCKY SEVEN STABLE M
IAN WILKES
9
63
0-
92
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DOUBLE WHAMMY (KY)
9y d a
52.50
ROMERO MARAGH
MARY E. EPPLER RACIN
MARY EPPLER
1
86
114354-
81
0
2
IL FARAONE (KY)
6y a a
55.00
MARCOS MENESES
MICHAEL NEWCOMER
MONICA MCGOEY
2
81
37616-1
20
0
3
PEPPI THE HUNTER (KY)
7y d a
55.00
PACO LOPEZ
RICHARD BURGESS
RICHARD ARNOLD, JR.
3
81
511292-
41
0
4
JAMAICAN (FL)
4y d a
55.00
MIGUEL VASQUEZ
ROYAL BAMBOO RACING,
PETER WALDER
4
68
411154-
64
0
5
EMPIRE POWER (KY)
5y d a
55.00
EDGARD ZAYAS
SECURE INVESTMENTS
ANTONIO SANO
5
90
23822-3
14
0
6
MR ATILA (KY)
6y a a
55.00
LUIS SAEZ
DRAWING AWAY STABLE
JORGE NAVARRO
6
87
65313-1
25
0
7
KAHRAMANI (KY)
6y d a
51.50
GADDIEL MARTINEZ
M J M STABLE AND ROU
SAFFIE JOSEPH, JR.
7
84
472216-
42
0
8
BIG BOY BRUNO (FL)
7y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
WALDER RACING AND WE
PETER WALDER
8
82
51334-3
34
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:33
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MYFIRSTEXWIFE (KY)
3y k d
54.50
JOSE ORTIZ
FIRST ROW PARTNERS
JORGE ABREU
1
58
650-8
20
0
2
I'M A GINGER (NY)
3y a d
53.50
LUIS SAEZ
COLL, MICHAEL A. AND
NICHOLAS GONZALEZ
2
57
23-75
14
0
3
MISS OVER THERE (FL)
3y a d
54.50
LUCA PANICI
CIRCLE 8
MICHELLE NIHEI
3
64
84-0
34
0
4
CHOUCHOU DE BOO (NY)
3y a d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
KIRSTEN MOREHOUSE
THOMAS BUSH
4
68
34-9
34
0
5
ROMAN CITY (KY)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLESARIS, JAMES AND
STEVE KLESARIS
5
63
2834-4
20
0
6
KAYLA'S TUNE (FL)
3y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
PATRICIA GENERAZIO
JOSEPH ORSENO
6
35
830-2
20
0
7
TRULY AMBITIOUS (FL)
3y d d
54.50
EDGAR PRADO
WHELAN VAN SICLEN, J
EDWARD PLESA, JR.
7
8
0-0
27
0
8
NATIONALIST (FL)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
GEORGE KERR
J. BRADDY
8
0
0
0
9
MUSIC CITY WOLF (FL)
3y a d
51.00
CRISTIAN TORRES
BORCHETTA, MIKE, BOR
KENDALL CONDIE
9
46
296-7
33
0
10
LADY DENISSE (FL)
3y d d
50.50
GADDIEL MARTINEZ
RAMON MINGUET
RAMON MINGUET
10
21
97-09
11
0
11
FERNANDA (FL)
3y d d
53.50
MARCOS MENESES
FERNANDO ABREU
FERNANDO ABREU
11
47
6496-
57
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
REAGAN'S HEART (FL)
4y d a
55.00
SILVIA ZAPICO
EDUARDO CASTRO
ERNESTO OCHOA
1
69
047363-
50
0
2
LONDON WEREWOLF (KY)
5y d a
55.00
VICTOR LEBRON
MICHAEL MORRISON
MICHAEL MORRISON
2
66
32174-7
28
0
3
DAY (KY)
4y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
OGMA INVESTMENTS, LL
GUSTAVO DELGADO
3
55
1-6770-
96
0
4
SEATBELT (KY)
6y d a
51.50
GADDIEL MARTINEZ
STUD EPI
ALFREDO LICHOA
4
58
26236-9
17
0
5
GONE DIESEL (FL)
5y d a
55.00
CARLOS LUGO
BROOKS, MARCY AND DI
MARCY BROOKS
5
55
3705-85
19
0
6
LIL BULL (FL)
5y d a
55.50
LESLIE MAWING
JOYCE KUBIAK
E. CAMERON
6
53
883-1
29
0
7
BODIE CODY (FL)
4y d a
55.00
MIGUEL VASQUEZ
CLAP EMBROIDERY
JUAN PEREZ, JR.
7
74
32236-5
28
0
8
WOLF RIDGE (ON)
5y d a
55.00
PACO LOPEZ
CHARLIE BUSCAGLIA
MICHAEL DE PAULO
8
78
33733-6
28
0
9
STEADILY (FL)
4y d a
55.00
SANTIAGO GONZALEZ
DRAWING AWAY STABLE
ANGEL QUIROZ
9
67
38513-2
19
0
10
ALL STAR SEILER (FL)
4y d a
55.00
MARCOS MENESES
DANIEL HURTAK
DANIEL HURTAK
10
55
24754-6
19
0
6 Şubat 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Dubai Meydan, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 8 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 3. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Dubai Meydan at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:05 dubai meydan at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:30 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 6 şubat 2020 perşembe at yarışı bülteni, 6 şubat 2020 at yarışı programı, 6 şubat 2020 tjk yarış programı, 6 şubat 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 6 şubat 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 6 şubat 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, dubai meydan at yarışı bülteni, 6 şubat 2020 dubai meydan at yarışı bülteni, günün dubai meydan at yarışı bülteni, bugün dubai meydan at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 6 şubat 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni