Yarış Başlama Saati: 15:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UĞURHAN
3y d e
HAKEEM (USA)
60.00
A.KURŞUN
ALİ KAYA
C.TURAN
5
39
521436
44
17
2
MISTER POLICEMAN
3y a e
THREE VALLEYS (USA)
58.50
H.KAPLANAP
M.BURAK MATYAR
T.İBİŞ
2
38
6365-16
16
19
3
LORD ADMIRAL
3y d e
LION HEART (USA)
58.50
GÖKH.GÖKÇE
HATİCE DEMİREL
N.DOĞAN
9
36
8334-1
31
20
1.14.15
4
PERSIAN PRINCE
3y a e
TOCCET (USA)
58.50
G.YILDIZ
SALİM ESİN
BAY.AKTAŞ
4
36
670-21
10
20
1.18.20
5
ECRİN SULTAN
3y d d
APPROVE (IRE)
58.00
H.ÇİZİK
MURAT SÜMER
S.ÇITAK
3
35
7834-21
17
20
1.15.66
6
GOLD FISH
3y d d
EXPANSION (USA)
55.50
MAHİR ŞAHİNAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
1
34
52-3421
9
20
1.15.49
7
HÜSNİ
3y a e
BARUDİ
57.50
S.ÖZEN
HAŞİM TINAS
M.ÖZGÜL
7
34
74-6744
12
14
1.15.50
8
MARCELO
3y d e
COUNTRY REEL (USA)
53.00
U.BARLIK
FATİH KURU
F.TAŞ
6
25
378-545
24
14
1.19.22
9
JİNDA
3y d d
HARPUTLU GAGGOŞ
50.00
D.AYDOĞAN
HİKMET AKBULUT
H.ÇALIŞKAN
8
18
560-006
7
3
1.16.63
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALLSARRAF
4y a k
SARRAF
54.00
Y.ASLANAP
KEMAL AKTAŞ
SEB.TOPAL
3
0
5-9
28
18
1.45.57
2
ANGELCAN
4y d k
KIVANÇ CAN
56.00
H.KAPLANAP
MUZAFFER CAN
M.BİLDİK
5
0
9
127
19
3
ASELLİNA
4y d k
KARADENİZ
54.00
N.ERENAP
CEMİL TANER
F.ARICI
8
3
0897-00
21
9
1.44.08
4
ASİLKARDEŞ
4y k k
ASİLZADE
55.00
Y.E.YÜKSELAP
H.TARIK DİKENCİK
H.CANSU
6
22
46-4734
7
15
1.42.12
5
AZERİN
4y a k
ŞÖVALYE
55.00
F.KABADAYIAP
HALİT DAĞTEKİN
MEH.ARSLAN
4
0
78
127
18
6
BUĞDAY TANESİ
4y k k
HIZLITAY
58.00
H.ÇİZİK
ADİL KÖSEOĞLU
SİBEL CAN
7
26
952-377
11
12
1.42.64
7
DEMETCAN
4y k k
HIZLITAY
58.00
İ.H.KETME
MUZAFFER CAN
M.BİLDİK
1
8
08-5
32
17
1.47.54
8
LATİN ÇİÇEĞİ
4y a k
ALTAHA
58.00
S.ÖZEN
YILMAZ BAKIR
N.BAKIR
2
18
8507-03
21
6
1.42.84
9
YEŞİLKIZ
4y k k
ANKA
58.00
M.BAYDAN
AHMET GÖZÜKÜÇÜK
F.ARICI
9
14
54650-0
28
9
1.59.13
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RUDRA
4y a a
ALTAHA
60.00
M.BAYDAN
MURAT MAHMUT ŞİMŞEK
F.ARICI
9
44
33696-1
31
20
2
KARAÇETİN
4y k a
ÖZHABER
58.50
GÖKH.GÖKÇE
AYTUĞ ATALAY
B.AY
8
41
44234-2
30
17
3
BÖLÜKBEY
4y k a
BİLGİN
56.00
A.KURŞUN
UFUK DEMİR
U.DEMİR
6
36
3383-12
14
19
4
SARDUR
4y k a
TURBO
56.00
İ.SOYAD
ABDULGAFUR DEMİRÖRS
N.YILDIRIM
4
36
576-871
14
20
5
GONCA SULTAN
4y d k
YİĞİT
54.50
N.ERENAP
DURAN KOÇAK
F.ARICI
10
33
22-4318
13
19
6
KORKUSUZEFE
4y d a
SONALP
54.50
İ.H.KETME
MEHMET ALTIN
G.ALTIN
5
33
3328-21
18
20
7
OZANINOĞLU
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.50
GÖK.BEKTAŞ
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
3
33
6231-07
17
18
8
YURDAIŞIK
4y d a
SARRAF
52.50
Y.E.YÜKSELAP
ANIL KÖSEOĞLU
F.TAŞ
7
33
667-31
7
20
9
BEYİM BENİM
4y a a
TOŞUR
54.00
D.AYDOĞAN
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
2
32
2441-66
17
18
10
ROJA
4y k k
TOŞUR
51.00
G.YILDIZ
SİNAN KORKMAZ
A.TOPRAK
1
26
6-50762
7
11
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STAR FORCE
5y d a
CUVEE (USA)
57.00
A.SÖZEN
HÜSEYİN YILDIZ
A.R.YILDIZ
1
96
1511-24
12
18
1.26.05
2
GAUDİ
5y d a
MONTE NEGRO
56.00
N.ŞEN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
4
44
17-2142
7
18
1.27.08
3
BAVİ REŞ
7y d a
YONAGUSKA (USA)
55.00
H.ÇİZİK
ZELİHA PESEN
K.MELİKE
5
99
223558
42
15
1.25.26
4
IMPULSIVE
7y a a
MIZZEN MAST (USA)
55.00
S.BOYRAZ
FEDAİ KAHRAMAN
V.BOYRAZ
3
87
6630-47
9
7
5
CELAL BABA
4y a a
PERFECT STORM
54.00
A.KURŞUN
HAMDİ ÖZŞAHİN
E.KARACA
2
84
1582-52
17
18
1.26.04
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ADALI ÖZLEM
4y a k
BİLGİN
58.00
A.SÖZEN
CÜNEYT YILDIZHAN
EMRE YÜNDEN
3
18
08690-3
11
11
1.41.93
2
BEDİRLİ KIZ
4y a k
KARABEDİR
58.00
İ.H.KETME
KAYA KAYA
M.ASLAN
2
17
767-504
11
7
1.42.25
3
ÇERMİKKIZI
4y a k
ATOMKARINCA
58.00
MAHMUT TURAN
İBRAHİM HALİL KORKMAZ
E.KARACA
7
16
554-540
7
11
1.40.54
4
GÜLOŞ
4y k k
MURATAĞA
58.00
U.BARLIK
M. ASIM ÇÖMLEKÇİOĞLU
G.ÖZERTÜRK
4
27
02-7256
7
16
1.41.97
5
GÜNERABLA
4y a k
ZİGANA
54.00
N.ERENAP
OZAN TANİYİT
A.E.ALKIŞ
5
17
5403-96
21
12
1.41.86
6
ÖZMAHİDE
4y a k
ÖZHABER
58.00
H.ÇİZİK
HÜSEYİN YÜKSEL
SEB.TOPAL
6
28
25345-2
7
15
1.39.78
7
ŞARA KIZI
4y a k
TOŞUR
54.00
C.PASOAP
CELAL KAYA
SEN.ŞEN
1
3
66-0
21
17
8
VARNA
4y k k
GOBAKBEY
58.00
S.ÖZEN
CÜNEYT ÇALICIOĞLU
H.ALTUNBAŞ
8
31
3229-52
11
17
1.40.97
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KÜÇÜK ERAY
6y k a
BİLGİN
61.00
ALP.OLUKAP
SÜLEYMAN KILIÇASLAN
V.BOYRAZ
12
55
5941-70
9
18
1.52.36
2
ÖZBİLGİN
7y d a
BİLGİN
58.00
A.KURŞUN
MUZAFFER CAN
M.BİLDİK
15
45
79249-4
10
12
1.42.87
3
CAHİT AĞA
5y k a
BİLGİN
57.00
U.BARLIK
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
3
43
000-861
10
20
4
KUĞU GÜZELİ
7y k k
CAŞ
57.00
S.TIRPAN
SELİN DİKENCİK
H.CANSU
7
43
1-13229
8
18
5
ALPERENCAN
5y d a
KIVANÇ CAN
56.50
S.ÖZEN
MUZAFFER CAN
M.BİLDİK
13
42
00020-0
17
13
1.51.10
6
CANYOLDAŞ
6y a a
KAIZBERT (RU)
56.50
H.ÇİZİK
CAN SALİH TAVUKCU
D.ERGİN
16
42
6150-37
14
16
1.44.97
7
CESURMİRZA
5y d a
BOZOK
53.50
M.K.CEYLANAP
ENİS BADIŞOĞLU
Ö.F.TAŞDELEN
9
36
000-798
14
10
1.45.38
8
ERENBİLGE
9y a a
ÖZGÜNHAN
52.00
T.KERESTECİAP
ŞEYMA B. TANİYİT
A.E.ALKIŞ
5
35
23555-9
14
14
1.43.73
9
OLRIC
5y k a
DEHA
51.00
MAHMUT TURAN
İBRAHİM ALTUNBAŞ
H.ALTUNBAŞ
14
31
962409
84
10
1.46.80
10
BU
5y a a
SULTAN DE FAUST (FR)
51.00
G.YILDIZ
FİKRET GÜNER
F.DİZDAROĞLU
10
31
9560-06
24
10
2.32.93
11
BALASAGUN
5y a a
ÖZGÜNHAN
51.00
H.KAPLANAP
AYNUR MUTLU
M.BİLDİK
11
31
800-040
10
9
12
KOLAÇAN
7y a k
İZBATUR
50.00
ADEM ŞEN
KAYA KAYA
M.ASLAN
1
29
3-42333
8
17
1.43.46
13
ERGİNSOY
6y k a
TAMERİNOĞLU
50.00
GÖK.BEKTAŞ
M.ZİYA ADALAR
H.ÇALIŞKAN
8
28
0088-13
10
19
1.46.89
14
UÇANBARON
5y k a
BERKSOY
50.00
O.YILDIZ
MEHMET HACIOĞLU
K.MELİKE
4
28
21780-0
34
16
15
NALEZEN
5y a k
ÖZDURAN
50.00
D.AYDOĞAN
SUAT YILMAZ
Ö.F.TAŞDELEN
6
26
765-062
14
3
1.45.83
16
YENİ KRAL
5y d a
PEKSOY
47.00
G.ÖZÇELİKAP
SEVİLAY TANİYİT
A.E.ALKIŞ
2
21
7009-90
17
6
1.49.11
Fairview Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BELLA INN (SAF)
2y d e
58.50
J MPHANYA
MR G D SMITH
GAVIN SMITH
4
40
6-
49
0
2
FIREVIEW (SAF)
2y d e
60.00
W AGRELLA
INTERNATIONAL RACING
YVETTE BREMNER
5
76
3
14
0
3
STRANGER DANGER (SAF)
2y d e
60.00
M V'RENSBURG
MESSRS D CHINSAMMY,
GAVIN SMITH
3
0
0
0
4
WANGAN MIDNIGHT (SAF)
2y d e
60.00
C MAUJEAN
MR H H MRS M ZEPPE
TARA LAING
2
82
2-2
14
0
5
ZA ZOO (SAF)
2y a e
60.00
J PENNY
JUSTIN TURNER
MONTANA TURNER
8
59
7-
42
0
6
CECCA (SAF)
2y a d
57.50
T GOULD
MESSRS C G L F SCR
ALAN GREEFF
1
0
0
0
7
FIELD DANCER (SAF)
2y d d
57.50
G CHEYNE
MESSRS C G L F SCR
ALAN GREEFF
6
0
0
0
8
UPPER TEN (SAF)
2y d d
57.50
L MXOTHWA
SIVI HARRY INDRAN
SHARON B KOTZEN
7
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:10 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAPTAIN'S HEIR (SAF)
3y d d
60.00
W AGRELLA
MR F H MCGRATH OPT
YVETTE BREMNER
12
69
355-
84
0
2
WINTER IN MOROCCO (SAF)
3y d d
60.00
B FAYD'HERBE
MESSRS J ESPITALIER
JUAN NEL
7
67
70-2
21
0
3
CIDER (SAF)
3y d d
60.00
K STEYN
MS C T RICHE MR P
HEKKIE STRYDOM
11
58
9655-06
11
0
4
BRIDESMAID BLUES (SAF)
3y d d
60.00
C MAUJEAN
MESSRS N P PITSILADI
GRANT PADDOCK
9
62
69480-3
11
0
5
GOOD TIMES ROLL (SAF)
3y d d
58.50
J MPHANYA
MR H ADAMS
GAVIN SMITH
1
60
2563-42
14
0
6
TERRA CREEK GIRL (SAF)
3y d d
60.00
M BYLEVELD
MR J P NEL
JUAN NEL
5
60
03-8
35
0
7
KOUNIA BELLA (SAF)
6y a k
56.00
X JACOBS
FIVE STAR RACING S
EMMANUEL KAKNIS
10
52
5-0348-3
14
0
8
TIGER RAG (SAF)
3y d d
60.00
T GOULD
FIVE STAR RACING S
EMMANUEL KAKNIS
2
39
77000-8
14
0
9
ASH KAT (SAF)
3y k d
60.00
N JUGLALL
MISS E J B MARLEY
SHARON B KOTZEN
4
0
0
0
10
HOLA CHIQUITA (SAF)
3y d d
60.00
S KHATHI
FIVE STAR RACING S
EMMANUEL KAKNIS
6
0
0
0
11
PRINCESS PLATINUM (SAF)
3y d d
60.00
L MXOTHWA
MESSRS M LIONTARIDES
SHARON B KOTZEN
3
57
60-7
14
0
12
SCENTED GARDEN (SAF)
3y d d
60.00
G CHEYNE
RIDGEMONT NOM: MR WA
ALAN GREEFF
8
0
0
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMPLE GLORY (SAF)
3y d d
60.00
G CHEYNE
MESSRS D G SIMPSON
ALAN GREEFF
8
66
0042-68
21
0
2
TRAVETIRE (SAF)
3y d d
60.00
B FAYD'HERBE
MESSRS BRYN RESSELL
CANDICE BASS-ROBINSON
1
65
770-8
34
0
3
PRECIOUS JEWEL (SAF)
3y d d
60.00
C MAUJEAN
MR E A BRAUN
TARA LAING
7
63
66776-4
35
0
4
ROYAL SPLURGE (SAF)
3y d d
60.00
M V'RENSBURG
MR C A F GONCALVES
GAVIN SMITH
3
58
5475-02
16
0
5
GREEN EDITION (SAF)
3y d d
58.50
J MPHANYA
MR H ADAMS
GAVIN SMITH
2
56
7-56
21
0
6
INAN (SAF)
3y d d
60.00
S KHATHI
MESSRS M GWALANGWA
GAVIN SMITH
5
41
7009-0
35
0
7
RULETTA (SAF)
5y d k
60.00
W AGRELLA
MS H B EPSTEIN PRO
YVETTE BREMNER
4
38
98880-0
35
0
8
VISUAL ART (SAF)
3y d d
60.00
K STEYN
MR MRS T D ANDREWS
JACQUES STRYDOM
6
21
0-799
11
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LORD MARSHAL (SAF)
7y a a
61.50
S KHATHI
MR G W PADDOCK
GRANT PADDOCK
5
77
47637-1
21
0
2
VICTORY MARCH (SAF)
4y a a
61.50
N JUGLALL
FIVE STAR RACING S
EMMANUEL KAKNIS
4
77
01305-2
11
0
3
SEATTLE SWING (SAF)
7y d g
61.00
M V'RENSBURG
MRS P L BOOTH
GAVIN SMITH
9
74
74470-4
14
0
4
SILVERY HEIGHTS (SAF)
4y d k
61.00
G CHEYNE
MESSRS G M CHEYNE, R
ALAN GREEFF
13
76
301710-
63
0
5
JAY'S HAWK (SAF)
4y d g
60.50
W AGRELLA
MR D DR S M HEPBUR
YVETTE BREMNER
7
75
30568-1
14
0
6
CAPE XTREME (SAF)
5y d g
59.50
B FAYD'HERBE
MESSRS BRYN RESSELL
CANDICE BASS-ROBINSON
10
73
3-0669-4
20
0
7
BUZZ WORD (SAF)
3y d e
55.50
M BYLEVELD
MISS XAVIERE-HENDRIK
YVETTE BREMNER
2
72
30417-6
14
0
8
ORIENTAL WORLD (SAF)
3y d e
55.00
C MAUJEAN
MR L D DUNCAN MRS
TARA LAING
6
74
471-
49
0
9
SKYDANCER (SAF)
3y d g
55.00
T GOULD
WICKLOW
ALAN GREEFF
1
74
63761-9
21
0
10
ROCK STARDOM (SAF)
4y d k
53.50
L MXOTHWA
MRS P E T SCHAFER, M
SHARON B KOTZEN
11
61
44924-3
16
0
11
BOLDNESS (SAF)
4y d k
52.00
K STEYN
MONEY TALKS SYNDICAT
JACQUES STRYDOM
3
57
51578-0
16
0
12
JUST CALL ME ANGEL (SAF)
4y a k
52.00
J MPHANYA
MESSRS M STRUWIG L
GAVIN SMITH
8
56
470206-
42
0
13
HOPEFUL (SAF)
5y d k
52.00
D BOGALEBOILE
MONEY TALKS SYNDICAT
JACQUES STRYDOM
12
51
0005-26
11
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PAPER TOWN (SAF)
5y d g
61.00
J MPHANYA
MR SPENCER COOK
GAVIN SMITH
4
87
431610-
127
0
2
BEN-HUR (SAF)
5y d g
61.50
W AGRELLA
MESSRS F H MCGRATH
YVETTE BREMNER
1
85
250440-
42
0
3
DUBULA (SAF)
4y a g
60.00
B FAYD'HERBE
MR T H M LEE
ALAN GREEFF
6
82
12583-1
11
0
4
FALCON ROCK (SAF)
4y d g
60.00
S KHATHI
EVANSTAN INVESTMENTS
ALAN GREEFF
2
82
44657-4
21
0
5
PHILOS (SAF)
4y a g
59.50
T GOULD
MRS V A FOULKES MR
ALAN GREEFF
7
81
02313-4
11
0
6
SEVILLE (SAF)
4y a g
58.50
G CHEYNE
MR MRS A C GREEFF
ALAN GREEFF
10
79
123032-
39
0
7
PUREST BLISS (SAF)
4y d k
56.00
L MXOTHWA
MESSRS W J ENGELBREC
SHARON B KOTZEN
8
74
45657-1
35
0
8
QUERARI VIKING (SAF)
6y d g
56.00
N JUGLALL
MR I D BERG BEN BO
SHARON B KOTZEN
5
68
70770-8
11
0
9
MTAKATYI (SAF)
3y a g
55.50
M BYLEVELD
MESSRS F H MCGRATH
YVETTE BREMNER
9
80
19516-0
16
0
10
MASTERFUL (SAF)
4y d a
55.50
C MAUJEAN
MR B VAN DER RIET
GAVIN SMITH
11
72
47642-5
14
0
11
BENICARLO (SAF)
3y d g
54.00
M V'RENSBURG
MESSRS M I FULLARD
GAVIN SMITH
3
77
66724-1
35
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CHAKRI (SAF)
4y d k
60.00
G CHEYNE
WILGERBOSDRIFT PTY L
ALAN GREEFF
1
92
91412-5
35
0
2
KLEVER KATHY (SAF)
4y d k
58.00
M V'RENSBURG
MRS G THOMSON
GAVIN SMITH
2
88
143987-
112
0
3
RINGS AND THINGS (SAF)
5y d k
57.50
N JUGLALL
MESSRS R J BLOOMBERG
ALAN GREEFF
10
87
11675-6
21
0
4
FOREHAND (SAF)
5y a k
56.50
E WEBBER
MRS V A FOULKES, MES
ALAN GREEFF
8
83
55239-7
14
0
5
LADY ABIGAIL (SAF)
4y d k
56.50
M BYLEVELD
INTERNATIONAL RACING
YVETTE BREMNER
4
85
171698-
72
0
6
SOLEMN PROMISE (SAF)
4y d k
54.50
T GOULD
VARSFONTEIN STUD PTY
ALAN GREEFF
3
81
04117-0
35
0
7
SWEET PRESERVE (SAF)
4y d k
53.00
L MXOTHWA
MR J BUCKLER
SHARON B KOTZEN
6
76
153607-
127
0
8
SEATTLE TANGO (SAF)
6y d k
52.00
C MAUJEAN
MISS B A M GIDDY
TARA LAING
9
75
28565-3
35
0
9
TRAVEL IN STYLE (SAF)
5y d k
52.00
K STEYN
MESSRS F G VAN ONSEL
JACQUES STRYDOM
7
76
4224-52
14
0
10
MATTINA (SAF)
5y d k
52.00
J MPHANYA
MRS V WILLIAMS
GAVIN SMITH
5
74
34061-1
35
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LUNA WISH (SAF)
3y d d
60.00
G CHEYNE
MESSRS C G L F SCR
ALAN GREEFF
6
97
1341-62
21
0
2
BRANDINA (SAF)
3y d d
58.50
B FAYD'HERBE
MESSRS C G L F SCR
ALAN GREEFF
3
92
01024-3
21
0
3
MISS JACKSONVILLE (SAF)
3y d d
56.50
J MPHANYA
MR M SWIEL MR MR
ALAN GREEFF
5
86
33711-7
21
0
4
CAPTAIN ANNE BONNY (SAF)
3y d d
56.00
N JUGLALL
MR G P VENTER
TARA LAING
7
89
4218-85
14
0
5
CALANDRA (SAF)
3y d d
56.00
T GOULD
MESSRS C G L F SCR
ALAN GREEFF
8
78
23021-1
16
0
6
SCARBOROUGH FAIR (SAF)
3y d d
54.00
L MXOTHWA
MRS D JITHOO, MESSRS
SHARON B KOTZEN
11
87
53903-4
21
0
7
BLUSHING BRIDE (SAF)
3y a d
54.00
M BYLEVELD
MESSRS BRYN RESSELL
YVETTE BREMNER
12
86
42142-8
35
0
8
MARGOT'S MAGIC (SAF)
3y d d
54.00
K STEYN
MR M A PADDOCK
GRANT PADDOCK
4
81
6232-50
11
0
9
HER EMINENCE (SAF)
3y d d
54.00
M V'RENSBURG
MESSRS F H MCGRATH,
YVETTE BREMNER
1
82
65156-
97
0
10
PALACE QUEEN (SAF)
3y d d
54.00
C MAUJEAN
MESSRS ANTHONY WILLI
TARA LAING
2
80
17836-2
35
0
11
BEYOND TEMTATION (SAF)
3y d d
54.00
K MINNIE
MR M J A FERREIRA
TARA LAING
10
78
29135-5
14
0
12
WORLD SQUARED (SAF)
3y a d
54.00
J PENNY
MICHELE TURNER BRO
MONTANA TURNER
9
71
75342-1
35
0
Chelmsford City İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ELUSIF (IRE)
5y d g
59.50
M DWYER
SIMON LOCKYER TIM
P MCENTEE
7
56
628-511
4
0
2
BADGER BERRY
4y d g
57.50
W CARSON
STRAWBERRY FIELDS ST
C WALLIS
8
41
0795-09-
113
0
3
DROP KICK MURPHI (IRE)
6y d g
57.50
A MCCARTHY
TREVOR AND RUTH MILN
MRS C DUNNETT
9
46
42436-4
30
0
4
DUKE DEBONAIR (IRE)
4y d g
57.50
HOLLIE DOYLE
MRS H ALLANSON AND P
J OSBORNE
3
48
00-5-0
24
0
5
ILLUSTRIOUS SPIRIT
5y d g
57.50
K O'NEILL
MRS P SCOTT-DUNN
ALI STRONGE
4
45
0592-08
20
0
6
RINTY MAGINTY (IRE)
4y d g
57.50
RAY DAWSON
SELECT-RACING-CLUB C
H SPILLER
2
48
7000-73
24
0
7
SANDY HEARTBEAT
4y a k
57.50
SOPHİE RALSTON
IT'S YOUR LUCKY DAY
D IVORY
5
44
75599-0
8
0
8
SATCHVILLE FLYER
9y a g
57.50
L MORRIS
MR ANTHONY COOKE
J BRADLEY
6
49
8-81820
6
0
9
TAVENER
8y d g
57.50
P DENNIS
THE DASH AND BRASH P
D C GRIFFITHS
1
42
0070-76
26
0
10
THE BRITISH LION (IRE)
5y d g
57.50
R HAVLIN
HELIUM RACING LTD
ALEXANDRA DUNN
10
51
053-253
9
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOOD OLE WINNIE
4y d k
61.50
J QUİNN
ROCKİNGHAM REİNS LİM
M APPLEBY
3
0
0-6
8
0
2
HIDEAWAY
4y d k
61.50
E J WALSH
MRS LESLİE BUCKLEY
L MCJANNET
4
0
00-
127
0
3
ANTONINE ROAD (IRE)
3y d e
53.50
F NORTON
KİNGSLEY PARK OWNERS
M JOHNSTON
2
0
0
0
4
EXPRESS ROUTE (USA)
3y d g
53.50
L MORRIS
GODOLPHIN
C APPLEBY
6
0
0
0
5
HARMONIOUS
3y d g
53.50
HOLLIE DOYLE
MANTON PARK RACING
M MEADE
1
0
0
0
6
PAPA POWER
3y d e
53.50
S DE SOUSA
KİNG POWER RACİNG CO
A BALDİNG
7
0
5
29
0
7
PYRAMID PLACE (IRE)
3y d g
53.50
K O'NEILL
RACHEL HOOD ELAINE
J GOSDEN
5
72
46-4
28
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EXCELLENT GEORGE
8y d g
61.50
M PINNA
MR STUART WILLIAMS
S C WILLIAMS
2
72
22576-8
18
0
2
SOMETHING LUCKY (IRE)
8y k g
61.00
R HAVLIN
DARE TO DREAM RACING
M ATTWATER
5
71
4242-42
16
0
3
CAPPANANTY CON
6y k g
60.50
W CARSON
MR JIM BIGGANE
C WALLIS
3
70
4903-44
20
0
4
TONE THE BARONE
4y a g
59.50
H TURNER
MR B PIPER AND PARTN
S C WILLIAMS
7
68
185128-
127
0
5
EQUALLY FAST
8y d g
57.50
D PROBERT
MR S BELL
R HARRIS
8
64
09-9-142
2
0
6
ROUNDABOUT MAGIC (IRE)
6y a k
57.50
HOLLİE DOYLE
SİX MİLE HİLL RACİNG
S DOW
4
63
9231-23
16
0
7
AWSAAF
5y d g
56.50
F NORTON
MR TUGAY AKMAN MS
M WIGHAM
1
61
5002-09
20
0
8
SOLAR PARK (IRE)
4y a a
56.50
D COSTELLO
HAXTED RACİNG
M ATTWATER
6
61
5569-75
13
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEAU KNIGHT
8y d g
58.00
HOLLIE DOYLE
WEST BUCKLAND BLOODS
ALEXANDRA DUNN
10
50
968416-
127
0
2
CARVELAS (IRE)
11y d g
58.00
D PROBERT
CROFTERS RACING SYND
J R JENKINS
2
48
63-4636
8
0
3
DOLPHIN VILLAGE (IRE)
10y d g
58.00
J QUINN
NOTTINGHAMSHIRE RACI
S A HARRIS
6
44
70560-4
24
0
4
HEAVEN UP HERE (IRE)
5y d k
58.00
N CURRIE
MR JOHN BERRY
J BERRY
4
45
8049-5
27
0
5
INCUS
7y d g
58.00
JANE ELLIOTT
TIGHT LINES PARTNERS
E DE GILES
1
45
78-900-9
35
0
6
MARSHALL AID (IRE)
7y d g
58.00
R HAVLIN
MR BRIAN ROGAN
M USHER
11
48
29-608-0
16
0
7
OUTRATH (IRE)
10y d g
58.00
D COSTELLO
MR LEON BEST
SUZI BEST
8
42
20800-0-
127
0
8
TYRSAL (IRE)
9y d g
58.00
M DWYER
MR SIMON LOCKYER
P MCENTEE
5
47
5846-16
8
0
9
ALEATORIC (IRE)
4y d g
57.50
JACOB CLARK
MR MARTIN SMITH AND
MARTIN SMITH
14
20
077-
127
0
10
BLACK KRAKEN
4y d g
57.50
H SHAW
MR DANIEL SHAPIRO
B HASLAM
7
45
700-
127
0
11
CINZENTO (IRE)
4y k g
57.50
J MITCHELL
MR MRS GEORGE BHAT
R TEAL
13
44
986760-
122
0
12
CLUBORA (USA)
4y d k
57.50
C BİSHOP
CLUBORA TEAM
EVE J-HOUGHTON
3
43
8907-79
8
0
13
IGNATIUS (IRE)
4y d g
57.50
K FOX
KEAVENEY BUTCHER
J BEST
12
46
359-695
9
0
14
LADY SHANAWELL (IRE)
4y a k
57.50
A MULLEN
BLUE LİON RACİNG IX
B HASLAM
9
50
997-33-5
24
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
IRENE MAY (IRE)
4y d k
60.50
N CURRİE
MR NEİL SİMPSON
S KİRK
8
75
647-764
9
0
2
LALANIA
5y a k
60.50
HOLLİE DOYLE
MİSS CAROLİNE SCOTT
W STONE
2
75
67312-1
20
0
3
GOLD AT MIDNIGHT
4y d k
59.50
M DWYER
MR R HAİM
W MUİR
3
73
62206-5
28
0
4
FANTASTIC FLYER
5y a k
59.00
SOPHİE RALSTON
MR MARTYN MCGUİNNESS
D IVORY
7
72
9157-65
16
0
5
ALICIA DARCY (IRE)
4y d k
55.00
L MORRIS
BOADICEA BLOODSTOCK
ARCHIE WATSON
1
62
865405
9
0
6
SIENA MIA
5y d k
54.50
J QUİNN
MRS H I S CALZİNİ
P KİRBY
5
65
24848-1
7
0
7
DUBAI ELEGANCE
6y a k
53.50
C HARDİE
MİLLİON DREAMS RACİN
D SHAW
6
60
4851-12
9
0
8
KATH'S LUSTRE
5y d k
53.00
GEORGE ROOKE
MR MERV COX
R HUGHES
4
59
7813-43
13
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BROUGHTON EXCELS
5y d g
61.00
S DONOHOE
BROUGHTON THERMAL IN
S C WILLIAMS
7
56
22270-7
20
0
2
BLACK ISLE BOY (IRE)
6y d g
61.00
M DWYER
MR EVAN M SUTHERLAND
D C GRIFFITHS
11
56
005-356
14
0
3
TARSEEKH
7y d g
60.50
W CARSON
MR P E AXON
C WALLIS
10
55
22124-2
14
0
4
BAHAMIAN HEIGHTS
9y d g
59.50
A RAWLINSON
MISS EMMA L OWEN
EMMA OWEN
4
53
9770-0-0
23
0
5
MAID MILLIE
4y d k
59.00
D KEENAN
MRS JANE CHAPPLE-HYA
J CHAPPLE-HYAM
9
50
4434-46
8
0
6
VINCENZO COCCOTTI (USA)
8y k g
58.50
H CROUCH
MR DAVID HENERY
P CHAMINGS
1
51
35746-6
18
0
7
KRAZY PAVING
8y d g
57.50
GRACE MCENTEE
ALL THE KINGS HORSES
OLLY MURPHY
2
48
117000-
50
0
8
SPENNY'S LASS
5y a k
57.00
HOLLİE DOYLE
MR M FİRTH MR J RY
J RYAN
6
46
6788-24
8
0
9
CASO DO LAGO (IRE)
9y d g
56.50
K O'NEILL
MRS JO BRISLAND
R BRISLAND
12
45
0-4-78-85
24
0
10
DREAMBOAT ANNIE
5y d k
56.50
ISOBEL FRANCİS
USHERS COURT
M USHER
5
44
024-365
14
0
11
COMPTON ABBEY
6y d k
56.50
R HAVLİN
W B B PARTNER
ALEXANDRA DUNN
3
44
800-39-8
21
0
12
VINO ROSSO (IRE)
4y d k
56.50
C BİSHOP
THE REİGNMAKERS
M BLANSHARD
8
43
58006-4
20
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNDER CURFEW
4y a g
61.00
D PROBERT
MR MARK WELLBELOVE
A CARROLL
2
56
3626-52
24
0
2
MERCERS
6y d k
60.50
GEORGE ROOKE
HOMEWOODGATE RACİNG
P BUTLER
8
55
0185-52
14
0
3
ENGLISHMAN
10y d g
59.50
L MORRIS
MR E A HAYWARD
J BRADLEY
3
53
624-891
14
0
4
JORVIK PRINCE
6y a g
59.50
A RAWLINSON
THE FARMING BOYS
M APPLEBY
10
59
99070-1
8
0
5
GHOST BUY (FR)
4y d g
59.00
J MITCHELL
JOHN MARRIOTT GIGG
I FURTADO
7
50
72647-9
10
0
6
DISTANT APPLAUSE (IRE)
5y d g
58.00
R HORNBY
MR S J EDWARDS
D F DAVIS
1
49
1-250-47
9
0
7
WILD FLOWER (IRE)
8y d k
57.00
K O'NEİLL
MRS LESLİE BUCKLEY
L MCJANNET
6
47
10347-5
20
0
8
INDIAN AFFAIR
10y a g
56.50
F NORTON
MRS HAYLEY WALLIS
C WALLIS
4
45
000897-
127
0
9
INVISIBLE STORM
5y k k
56.50
HOLLİE DOYLE
MR A WİTTERİNG DR
W STONE
5
44
78078-4
14
0
10
KYLLUKEY
7y d g
56.50
W CARSON
DALLAS RACING HAYL
C WALLIS
9
44
064-772
8
0
11
SING BERTIE (IRE)
4y d g
56.50
L EDMUNDS
MR JOHN R SAVILLE
D SHAW
11
41
04-7508
8
0
7 Şubat 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Kocaeli, Fairview Güney Afrika, Chelmsford City İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kocaeli at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 kocaeli at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Fairview Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:10 fairview güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Chelmsford City İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:45 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 7 şubat 2020 cuma at yarışı bülteni, 7 şubat 2020 at yarışı programı, 7 şubat 2020 tjk yarış programı, 7 şubat 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 7 şubat 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, kocaeli at yarışı bülteni, 7 şubat 2020 kocaeli at yarışı bülteni, günün kocaeli at yarışı bülteni, bugün kocaeli at yarışı bülteni, fairview güney afrika at yarışı bülteni, 7 şubat 2020 fairview güney afrika at yarışı bülteni, günün fairview güney afrika at yarışı bülteni, bugün fairview güney afrika at yarışı bülteni, chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, 7 şubat 2020 chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün chelmsford city i̇ngiltere at yarışı bülteni