Yarış Başlama Saati: 13:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DELİKARA
4y a a
ARTOS
55.00
M.KAYİŞAP
ERCAN SÖKMEZ
S.YANIK
5
6
909
90
17
1.49.93
2
KRİTER
4y a a
ATOMKARINCA
54.00
F.ARSLANAP
SERDAR ÇETİNKAYA
Ç.ÖZDİL
3
21
03556-5
6
12
1.42.78
3
KUNDAKTEPE
4y d a
TÜMÖZ BEY
58.00
R.CİHAN
FEYAT ALTIN
C.AYDOĞAN
7
0
6
6
19
4
MİHRİBANKAYA
4y k a
ÇOKER
54.00
B.ÇIĞLAAP
ETHEM KAYA
E.KAYA
6
29
32-3424
9
17
1.39.13
5
OĞLUM İSMAİL
4y k a
KOŞANEFE
54.00
E.EMRE DOĞRUAP
MEHMET NURETTİN ÇEKE
Ş.ÇELİK
4
10
675-69
9
15
1.42.06
6
SELİMABİ
4y a a
SALTUKHAN
54.00
M.SEVERAP
M.SELİM GÜLEŞEN
T.TEMİZER
2
26
3286-67
24
12
1.42.35
7
GEREKÇELİ
4y k k
KIRIMHAN
56.00
Ç.OK
YÜKSEL ARSLAN
A.ATAŞ
8
16
277-764
9
6
1.46.16
8
LACİVERT
4y k k
TÜMÖZ BEY
56.00
A.C.DAĞDEVİREN
YÜKSEL CELİM
Y.PETEK
1
6
500
115
17
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAYDÖKER
6y d a
LION HEART (USA)
57.00
M.M.BİLGİN
ERAY KOKTAY
S.YANIK
6
96
1613-13
20
19
2.09.61
2
HOSLİ
8y d a
BEKMEZBEY
56.00
A.İNCİ
COŞKUN OKUR
N.DOĞAN
2
101
123329
99
16
2.07.62
3
PETTIT BLUE
6y d a
PRESSING (IRE)
56.00
F.ARSLAN
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
4
53
0154-29
14
16
2.08.64
4
WAIT FOR IT
6y d a
EAGLE EYED (USA)
56.00
B.M.MIRIK
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
1
80
534-251
9
20
2.09.59
5
ÇINAR BEY
5y d a
SRI PEKAN (USA)
57.00
M.KAYİŞ
ŞEVKİ EREN
S.ŞAHYAZICI
5
43
79-3421
7
20
2.10.38
6
KING WINNER
4y d a
KANEKO
54.00
M.AKIN
GÖKÇEN YILDIZ
Ş.ÖZGÜR
3
26
4533-93
7
15
2.15.99
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AÇIK KIRMIZI
6y a k
ÇAPKANCAŞ
53.00
F.ARSLANAP
ÜMİT ARSLAN
M.ARSLAN
1
45
796-836
10
12
2.18.22
2
BEYAZ KULE
7y d k
UFUKBİR
57.00
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
4
89
8213-15
31
19
2.16.87
3
BEYZA SULTAN
6y k k
ÖZGÜNHAN
57.00
ADEM ŞEN
KAYA KAYA
M.ASLAN
5
75
09-3025
7
12
2.18.26
4
GÜLŞEKER
6y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
57.00
S.ÖZEN
REYHAN ŞEKER
KAY.ALTINÖZ
6
80
34411-2
35
19
2.18.67
5
MADAM ELLİ
6y a k
UÇANBEY
57.00
A.KÜRÜNDÜK
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
S.ŞAHYAZICI
2
87
26107-5
16
17
2.17.12
6
PATRONİÇE
8y a k
TURBO
57.00
G.KOCAKAYA
SEÇKİN ÖZBEY
SA.ÖZBEY
3
98
26341-2
16
19
2.14.81
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JACOBIN
4y d g
DEHA
60.00
B.M.MIRIKAP
TAYRAL TUTUMLU
B.TURGUL
4
65
145697
43
15
2.09.41
2
HASFIRTINA
4y d a
TOROK (IRE)
59.50
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
S.S.GÖRGÜ
6
64
1114-51
14
20
2.02.83
3
TEK DADAŞ
4y a a
TORUK MACTO (IRE)
60.00
ALP.OLUKAP
ÖZCAN SELİK
S.KOYUNCU
5
63
41828-3
23
16
2.03.96
4
TARGARYEN
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
57.00
M.ÇİÇEK
OĞUZ TEKCAN
O.TAŞDEMİR
9
53
22111-0
14
19
2.04.24
5
MCTAMER
4y a a
EXPANSION (USA)
55.00
GÖKH.GÖKÇE
FAHRİ TEKDOĞAN
H.ERDİK
8
49
90219-0
14
18
6
KOÇULAŞ
4y d a
PRESSING (IRE)
54.00
A.C.DAĞDEVİREN
KEREM BAŞKOÇ
C.ŞAMLI
1
47
14135-6
17
17
2.07.81
7
GRAY WOLF
4y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
51.00
A.OLUK
NURETTİN BOZKURT
MUR.AKSOY
7
41
0947-34
14
14
2.04.31
8
KESKİN NİŞANCI
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
50.50
N.AVCİ
A.HAŞİM AGAR
B.ONARIR
2
40
22315-2
16
18
2.04.79
9
STEEL CLAW
4y a a
CARDINAL PIONEER
50.50
MER.ÇELİK
NAZENİN SERFİCELİ
R.ALTUNBAŞ
3
40
445-455
12
11
10
BAMSI
4y a a
EL CORREDOR (USA)
50.00
D.PALAUR
ÇETİN ÖZDİL
B.KAYALI
10
16
6080-00
7
7
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DONT LOOK BACK
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
M.ÇİÇEK
ŞÜKRÜYE ADIŞEN
Z.AVCI
2
55
475-314
9
19
2.09.06
2
AĞA GEZİCİ
3y d e
AFTER MARKET (USA)
55.00
M.KAYA
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
4
36
8157-42
16
16
3
BLUE THUNDER
3y d e
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
N.AVCİ
ALİ ALAN
B.ÇELTİK
5
38
2312-23
30
18
4
HARD FLOOD
3y d e
HAKEEM (USA)
54.00
Ç.OK
ŞÜKRÜYE ADIŞEN
Z.AVCI
1
46
473-512
10
19
2.07.24
5
LUVİ
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
54.00
A.KÜRÜNDÜK
YAVUZ AYDOĞAN
C.ARPEK
7
47
66321-2
30
19
2.08.76
6
ROCKY BOY
3y d e
APPROVE (IRE)
54.00
MER.ÇELİK
TAHİR GÜN
M.KAYA
6
42
415-251
16
20
7
ŞİRİN SULTAN
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
54.00
GÖKH.GÖKÇE
EROL ŞİRİN
H.ERDİK
3
48
85-3211
9
20
2.07.95
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAGIC APPLE
3y a e
APPROVE (IRE)
60.00
M.ÇİÇEK
ZEKİ ÇELİK
MUT.KAYA
3
44
12133-4
21
17
1.43.38
2
MESTAN EFE
3y a e
SON OF SUN
58.50
H.ŞİMŞEK
BURAK BALCI
M.KARACA
5
41
2251-31
14
20
1.46.07
3
DEMBE
3y d e
JUSTENUFFHUMOR (USA)
53.50
M.M.BİLGİNAP
SABAHATTİN YAVUZ
S.S.GÖRGÜ
1
37
6336-21
21
20
1.43.20
4
NEOS
3y d e
YONAGUSKA (USA)
56.00
G.KOCAKAYA
HALE HÜLYA ILGAZLI
G.TOKLU
4
36
52325-1
10
20
1.43.69
5
KURU SOĞAN
3y d e
YONAGUSKA (USA)
55.00
GÖKH.GÖKÇE
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
2
34
3-1
21
20
1.45.69
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANAYURT
4y a a
AYABAKAN
58.00
G.KOCAKAYA
VELİ AKBULUT
V.AKBULUT
1
88
35222-2
21
19
1.36.25
2
BAŞ HÜKÜMDAR
4y a a
HABERKAN
58.00
Ö.YILDIRIM
CEM KARTAL
R.ALTUNBAŞ
3
109
241211
56
20
1.35.14
3
KARDEŞCAN
4y a a
TURBO
58.00
S.KAYA
MUZAFFER CAN
M.BİLDİK
4
98
13-1211
12
20
1.34.30
4
MEHTAR
4y a a
ÖZHABER
58.00
N.ŞEN
H.TARIK DİKENCİK
Ş.ÖZGÜR
2
62
234604
111
15
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALİYAR
4y d a
SÖNMEZALP
54.00
B.M.MIRIKAP
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
7
4
8-09
9
17
1.51.56
2
ÇAMLIYAYLA
4y k a
BOZDOĞAN
58.00
İ.KALE
SABRİ AKTAŞ
A.ATAŞ
5
19
54-8443
9
16
1.45.38
3
EGEHAN
4y k a
UFUKBİR
58.00
A.C.DAĞDEVİREN
NUSRET YENİBAYRAK
MUT.KAYA
3
13
996560
46
13
4
KEMANKEŞ
4y d a
GÜRGÖKÇE
58.00
MER.ÇELİK
HÜSEYİN YÜKSEL
B.ARAS
6
11
47-7
9
17
5
RÜZGAR FIRTINASI
4y k a
KOŞANEFE
58.00
H.ŞİMŞEK
HÜLYA TEMEL
B.ÇAKUS
2
16
75-4
9
17
6
BAŞANSOY
4y k k
DARBE
52.00
B.ÇIĞLAAP
ETHEM KAYA
E.KAYA
1
18
0788-80
15
3
7
BOĞDAN
4y k k
ZİGANAKAYA
52.00
M.M.BİLGİNAP
ETHEM KAYA
E.KAYA
4
15
0568-77
15
10
1.48.62
8
SARRAFIN UMUDU
4y d k
SARRAF
56.00
GÖKH.GÖKÇE
ZERRİN SARAÇOĞLU
M.BULUT
8
14
008808
58
12
1.47.93
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞAPERSEN
7y a a
JOKER
56.00
G.KOCAKAYA
MEHMET ALTIN
M.YAPAROĞLU
11
95
33441-4
10
19
1.21.27
2
ALEMİN KRALI
7y k a
TURBO
56.00
O.YILDIZ
SEBAHADDİN KAMBER
G.HALKATAŞ
9
89
5121-45
15
18
1.23.32
3
ESER
7y k a
JOKER
56.00
M.ÇİÇEK
HÜSEYİN ÇELİKAY
MUT.KAYA
5
94
112232
94
18
1.21.30
4
GÜLENYÜZ
7y k g
TURBO
56.00
M.KAYA
AYHAN ALÇİÇEK
A.ALÇİÇEK
4
81
74435-7
37
13
1.20.63
5
MEZİTHABER
5y a a
ÖZHABER
52.00
M.M.BİLGİNAP
D.SERHAN TAŞKIN
A.ÖZGEN
1
62
5095-76
11
8
1.22.82
6
TUĞALP
6y k a
EMAEL (PL)
56.00
MER.ÇELİK
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
10
46
001-679
7
17
1.21.61
7
TURBOCU
8y a a
TURBO
56.00
A.C.DAĞDEVİREN
BİLAL KESKİN
A.KAZANCI
8
67
97208-6
10
12
1.24.90
8
YÜCELİR
8y a a
ALTAHA
56.00
CEM ŞEN
MUSTAFA KOCATÜRK
M.AKKUŞ
7
75
67-6552
7
13
1.21.47
9
GÜLÜŞLÜ
5y a k
AYABAKAN
52.00
ALP.OLUKAP
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
3
63
8634-78
10
13
1.22.82
10
ZENGİNCE
6y k k
ZENGİNOĞLU
54.00
ADEM ŞEN
H.SEMİH KOÇER
HAL.KAYA
6
70
791632
67
17
1.23.05
11
ER MEYDANI
5y k a
TURBO
56.00
M.SAV
GÜRHAN Ş. ÖZBELGE
M.GÜLENDAĞI
2
35
92835-7
99
14
Southwell Birleşik Krallık detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ARCHIPPOS
7y d a
62.00
P DENNİS
STUART HERRİNGTON
M HERRİNGTON
3
64
35470-0
32
0
2
TIGRAY (USA)
4y k a
62.00
B CURTİS
HONESTLY RACİNG
M APPLEBY
7
66
2473-57
21
0
3
SKA RIDGE
8y d a
61.00
C HARDİE
MR JOHN WADE
REBECCA MENZİES
5
62
49-6
27
0
4
BY RAIL
6y a a
60.00
C SHEPHERD
MR G F CHESNEAUX M
N LİTTMODEN
6
60
2-725-68
9
0
5
EKAYBURG (FR)
6y d a
60.00
F MARSH
MR W FREWEN
D PIPE
1
60
60620-
127
0
6
PHOENIX DAWN
6y d a
57.50
D PROBERT
THE EARLY BİRDS
L ALLAN
2
55
27-77-0-3
29
0
7
USANECOLT (IRE)
4y d a
56.00
N CURRİE
HOMECROFT WEALTH RAC
J OSBORNE
8
53
0-934-00
20
0
8
MONZINO (USA)
12y d a
53.00
IZZY CLİFTON
MRS M CHAPMAN
M CHAPMAN
4
30
790-870
16
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OUD METHA BRIDGE (IRE)
6y a a
61.50
GRACE MCENTEE
IN IT TO WİN PARTNER
MİSS J FEİLDEN
3
72
6409-32
10
0
2
IN THE COVE (IRE)
4y d a
61.00
T HAMMER HANSEN
OWNERS GROUP 027
R HANNON
5
71
16239-7
22
0
3
SECRATARIO (FR)
5y a a
60.50
JOSEPHİNE GORDON
MR D S LOVATT
A CARSON
4
70
913410-
127
0
4
LOVE YOUR WORK (IRE)
4y a a
59.00
D COSTELLO
MİSS ZDENKA MASİAROV
T FİTZGERALD
1
67
792474-
65
0
5
BAY OF NAPLES (IRE)
4y d a
57.50
T EAVES
MRS SALLİE LLOYD
M HERRİNGTON
2
63
76395-7
31
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GO ON MY COCKER
4y d a
63.50
L EDMUNDS
MR A FLİNT
D SHAW
4
0
68
6
0
2
LOFTY
4y d a
63.50
P DENNİS
MRH D ATKİNSON/HARRO
T D BARRON
2
70
223236-
116
0
3
SNOW SPACE (IRE)
4y d a
63.50
J FANNİNG
SHEİKH HAMDAN BİN MO
M JOHNSTON
8
0
5
13
0
4
WHISTLING SANDS
4y d a
63.50
T EAVES
MRS JO BRİSLAND
R BRİSLAND
1
0
0
0
5
FELEENA'S SPELL
4y d k
61.50
J QUİNN
MR L RİDGEWAY
P CHARALAMBOUS
5
0
68-
99
0
6
SLEEPER QUEEN
4y a k
61.50
GEORGE ROOKE
MR TOM BOWNES
MİSS G KELLEWAY
9
0
5
12
0
7
NIGHT VOYAGER (IRE)
3y d e
56.00
B CURTİS
MR SAEED MANANA
J TATE
6
0
6
15
0
8
LADY TATI (IRE)
3y d d
53.50
N CURRİE
MR STEVE JAKES
P MCENTEE
7
53
48-0
29
0
9
THE MACKEM MISSILE (IRE)
3y a d
53.50
C HARDİE
MRS CLAİRE ELLİSON
B ELLİSON
3
0
0
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MOONRAKER
8y a a
60.50
B CURTİS
THE KETTLELİTES
M APPLEBY
2
85
9941-36
33
0
2
SAMOVAR
5y d a
57.50
B MCHUGH
P J DİXON, CHRYSTAL
S DİXON
1
78
35-2633
17
0
3
GREEN DOOR (IRE)
9y d a
56.50
GRACE MCENTEE
BOTTİSHAM HEATH STUD
R COWELL
6
76
89638-1
18
0
4
MOVEONUP (IRE)
4y k a
54.00
GEORGE ROOKE
MR BRİAN C OAKLEY
MİSS G KELLEWAY
4
65
808-131
10
0
5
WARRIOR'S VALLEY
5y d a
54.00
P DENNİS
MİSS E SHEPHERD, D C
D C GRİFFİTHS
5
62
4-34464
12
0
6
GLACIER FOX
5y a a
54.00
IZZY CLİFTON
MRS M CHAPMAN
M CHAPMAN
3
57
598000-
67
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SEVEN CLANS (IRE)
8y d a
62.50
GEMMA TUTTY
THOROUGHBRED HOMES L
MRS K TUTTY
1
77
03926-2
33
0
2
HARBOUR FRONT
4y d a
59.50
D PROBERT
MRS JACKİE CORNWELL
R BRİSLAND
3
73
34-1
27
0
3
MOURIYANI (USA)
4y d a
58.50
LAURA COUGHLAN
BİGHOUSE SYNDİCATE
TOM WARD
6
71
8050-41
21
0
4
GLUTNFORPUNISHMENT
4y d a
57.50
C SHEPHERD
MR A A GOODMAN
N LİTTMODEN
2
68
11374-4
13
0
5
SOCIOLOGIST (FR)
5y a a
55.00
B MCHUGH
ROB MASSHEDER, A J T
S DİXON
5
60
3224-26
17
0
6
WAR EMPRESS (IRE)
4y d k
54.00
B CURTİS
STEVE CLARKE PARTN
MİSS J FEİLDEN
4
61
05949-4
32
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MARBLE BAY (IRE)
3y k d
61.00
B CURTİS
MR TREVOR GALLİENNE
P EVANS
1
61
756-8
30
0
2
GOLDEN FOUNTAIN (IRE)
3y a e
61.00
A BRESLİN
KİNGSLEY PARK 11
M JOHNSTON
6
61
60-662
4
0
3
DORCHESTER DOM (IRE)
3y a e
60.50
L KENİRY
MR W TWİSTON DAVİES
N TWİSTON-DAVİES
4
60
4869-6
32
0
4
SPEED DATING (FR)
3y k e
59.50
GEORGE ROOKE
OWNARACEHORSE LYND
D SHAW
5
58
88182-7
36
0
5
JUST NORMAN
3y d e
59.50
T P QUEALLY
MR K SNELL
P D'ARCY
2
58
0500-
127
0
6
BRASS CLANKERS
3y d e
57.50
D PROBERT
MRS JO BRİSLAND
R BRİSLAND
3
54
7044-47
19
0
7
PEACE TREATY (IRE)
3y d d
56.50
J FANNİNG
MRS CHRİSTİNE E BUDD
M JOHNSTON
7
51
6-06
16
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SAND DRIFT (FL)
4y d k
54.50
TYLER GAFFALIONE
FRANK CALABRESE
SAFFIE JOSEPH, JR.
1
75
512323-
80
0
2
CATNIP KITTEN (KY)
4y a k
55.00
PACO LOPEZ
JD PHARM, LLC
ARMANDO DE LA CERDA
2
70
241120-
63
0
3
SAMIS CAR (KY)
4y d k
52.50
CRISTIAN TORRES
KENNETH FISHBEIN
CHERYL WINEBAUGH
3
60
44231-5
17
0
4
LIBERALE (FR)
6y d k
52.50
ROMERO MARAGH
FLYING PHEASANT FARM
MARY EPPLER
4
82
55243-4
23
0
5
SASSY JUSTICE (KY)
4y a k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
J. SWEEZEY
J. SWEEZEY
5
75
563211-
44
0
6
MYFRANCESCA (KY)
4y d k
54.50
RICHARD MITCHELL
MIRACLE'S INTERNATIO
MATTHEW WILLIAMS
6
69
45527-3
23
0
7
FANTASTIC KINGDOM (KY)
4y d k
55.00
MARCOS MENESES
R W STABLE CORP
LUIS DUCO
7
73
525721-
58
0
8
IMPERIAL CUT (NJ)
9y k k
54.50
ALVARO DONIS
LARRY GETTO
LARRY GETTO
8
66
67-560-9
23
0
9
TROPICALITY (FL)
5y d k
54.50
MIGUEL VASQUEZ
J.L.B. RACING PARTNE
SUSAN DITTER
9
76
45437-6
23
0
10
STARSHIP GUSSIE (FL)
5y d k
54.50
VICTOR LEBRON
STARSHIP STABLES
STEVEN DWOSKIN
10
68
048133-
63
0
11
ALGODONAL (KY)
4y k k
55.00
JOSE ORTIZ
PRORACING STABLE, LL
JOSE D'ANGELO
11
77
44311-2
23
0
12
CHA CHA HEELS (NY)
6y d k
55.00
RAJIV MARAGH
LARRY GLADYSZ
LILLI KURTINECZ
12
74
89340-5
23
0
13
TRIXIE'S TIME (NY)
4y d k
54.50
LUCA PANICI
LA DOLCE VITA STABLE
FERNANDO ABREU
13
63
52176-0
23
0
14
LA INCONDICIONAL (KY)
4y d k
55.50
JEFFREY SANCHEZ
ALWAYS DREAM, LLC
ROHAN CRICHTON
14
74
17583-1
20
0
15
AGUAS COLORADAS (KY)
4y a k
55.00
EDGARD ZAYAS
KRUSHNA PADHI
LAURA CAZARES
15
76
116-6
14
0
16
CREATIVE AWARD (KY)
4y k k
52.00
CRISTIAN TORRES
WHITE STAR STABLE CO
VICTOR BARBOZA, JR.
16
65
312834-
58
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GRAN CHAMPAGNE (FL)
3y k e
52.00
CRISTIAN TORRES
GRANPOLLO STABLE
VICTOR BARBOZA, JR.
1
0
0
0
2
THE BEAST AND I (FL)
3y d e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
KUEHNE RACING
RALPH NICKS
2
0
0
0
3
FEISTY BIRD (KY)
3y a e
54.50
CHRIS LANDEROS
THE ESTATE OF MARYLO
IAN WILKES
3
61
85-
127
0
4
TOWING (KY)
3y d e
54.50
JEFFREY SANCHEZ
J AND J STABLES, J G
CARLO VACCAREZZA
4
0
0
0
5
APACHE (FL)
3y a e
54.50
JAIRO RENDON
BRENT FERNUNG
KATHLEEN O'CONNELL
5
0
0
0
6
FRONTIER MESA (KY)
3y a e
54.50
PACO LOPEZ
BRUCE TALLISMAN
KELLY BREEN
6
59
6-
71
0
7
IKEISGREAT (KY)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
LOUDMOUTH RACING, LL
KELSEY DANNER
7
74
4-3
36
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MAJESTIC RO (KY)
3y a e
54.50
JULIEN LEPAROUX
RAROMA STABLE
BRIAN LYNCH
1
76
1-
64
0
2
AFRICAN HERITAGE (KY)
3y k e
55.50
HECTOR BERRIOS
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
2
76
264-641
14
0
3
BLESS THE KITTEN (KY)
3y d e
54.50
JOSE ORTIZ
RAMSEY, KENNETH L. A
MICHAEL MAKER
3
77
41-8
36
0
4
MAKE A STAND (MD)
3y d e
55.50
JAVIER CASTELLANO
THE ELKSTONE GROUP,
TODD PLETCHER
4
72
8-1
30
0
5
PREFECT (KY)
3y a e
52.00
ROMERO MARAGH
CALUMET FARM
GEORGE ARNOLD, II
5
62
915-
80
0
6
MNEMBA ISLAND (KY)
3y k e
54.50
TYLER GAFFALIONE
GOLDIE STABLES AND D
JULIA CAREY
6
79
61-
65
0
7
OFF THE MEDS (KY)
3y d e
54.50
CHRIS LANDEROS
LOTHENBACH STABLES,
IAN WILKES
7
81
819-
71
0
8
SUMMER TO REMEMBER (KY)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
WATERFORD STABLE
TODD PLETCHER
8
88
21-3
36
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KAHIKO (KY)
3y d d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
VICTORY RACING PARTN
TODD PLETCHER
1
0
0
0
2
BEAM OF LIGHT (KY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
SONATA STABLE
JORGE NAVARRO
2
64
6-
49
0
3
TOKEN (KY)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
CLAIBORNE FARM AND D
WILLIAM MOTT
3
36
8
28
0
4
PAID UP (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
CALUMET FARM
DALE ROMANS
4
62
4
28
0
5
ETANA (KY)
3y d d
54.50
PACO LOPEZ
ROSEDOWN RACING
KELLY BREEN
5
71
7225-3
28
0
6
BACK IN CHARGE (KY)
3y a d
54.50
JOSE ORTIZ
C H DIAMOND RACING,
KENNETH MCPEEK
6
0
0
0
7
KAPIOLANI (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
SANFORD ROBERTSON
BRENDAN WALSH
7
74
2-
43
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BONDURANT (KY)
7y d a
55.00
JOSE ORTIZ
MICHAEL HUI
MICHAEL MAKER
1
90
546516-
57
0
2
MISTER MAESTRO (KY)
8y d a
55.00
MARCOS MENESES
PATRICIA'S HOPE LLC
MICHAEL TOMLINSON
2
79
48446-6
28
0
3
DUC DE CALAS (FR)
5y k a
55.00
JAIRO RENDON
JUMP SUCKER STABLE
CHRISTOPHE CLEMENT
3
82
18118-0
39
0
4
MAJESTIC LUNA (FL)
4y d a
55.00
MIGUEL VASQUEZ
LUNA, LUIS AND FLANI
LUIS LUNA
4
85
59203-6
22
0
5
YEAR OF THE KITTEN (NY)
5y d a
55.00
VICTOR LEBRON
NEAL HAYIAS
PATRICK REYNOLDS
5
90
29441-4
22
0
6
JUST THE FACTS (KY)
6y k a
55.00
CARLOS LUGO
ANGEL PENNA, JR.
ANGEL PENNA, JR.
6
94
54453-6
30
0
7
FLOWMOTION (KY)
6y d a
55.00
PACO LOPEZ
DANTE, JANET AND DAN
JANE CIBELLI
7
92
52264-3
21
0
8
UNION RICHES (KY)
6y d a
54.50
RAJIV MARAGH
STEVEN FRANEK
ELIZABETH DOBLES
8
90
23514-5
22
0
9
TIL THE END (FL)
8y d a
52.50
CRISTIAN TORRES
IMAGINARY STABLES
ELIZABETH DOBLES
9
98
55721-2
21
0
10
THE QUEENS JULES (KY)
5y d a
55.00
FANNY OLSSON
GATE TO WIRE RACING,
MONICA MCGOEY
10
84
52932-0
21
0
11
DEXTER ROAD (KY)
6y d a
54.50
EDGAR PRADO
DRAWING AWAY STABLE
TAMARA LEVY
11
93
36670-8
21
0
12
BOLD DADDY (KY)
6y d a
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
MR. AMORE STABLE
JASON SERVIS
12
95
6-5055-1
22
0
13
GRAY DUDE (FL)
6y d a
54.50
EDGARD ZAYAS
STEVE KLESARIS
STEVE KLESARIS
13
89
12755-0
20
0
14
DOVER CLIFFS (KY)
6y d a
55.00
JAVIER CASTELLANO
ROBERT EVANS
J. SWEEZEY
14
96
14424-4
22
0
15
PANGO (FL)
5y d a
55.00
EDGAR PRADO
BRUCE PATTERSON
DAVID KASSEN
15
87
312641-
42
0
16
DISCREET HEAT (KY)
6y d a
52.00
CRISTIAN TORRES
MORNING MOON FARM
FRANK RUSSO
16
82
88423-5
11
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PRAIRIE WINGS (KY)
3y a d
54.50
LUIS SAEZ
SHADWELL STABLE
KIARAN MCLAUGHLIN
1
0
0
0
2
BIRD MAP (KY)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
THE ESTATE OF MARYLO
NORM CASSE
2
66
55-
94
0
3
GOODBYE GABY (FL)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
LUIS QUERCIA
GUSTAVO AMAYA
3
0
0
0
4
STARLIT DAYDREAM (KY)
3y d d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
EMPIRE RACING CLUB A
TODD PLETCHER
4
0
0
0
5
SCONSET (KY)
3y d d
54.50
JOSE ORTIZ
BALL, MICHAEL AND KA
BEN COLEBROOK
5
0
0
0
6
AMERICAN MODEL (KY)
3y a d
54.50
TYLER GAFFALIONE
BREEZE EASY, LLC
KENNETH MCPEEK
6
0
0
0
7
FASHION BABE (KY)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
WEST, GARY AND MARY
JASON SERVIS
7
76
3232-
60
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LADY MAGICA (FL)
4y d k
55.00
EMISAEL JARAMILLO
GV21 ENTERTAINMENT L
GILBERTO ZERPA
1
78
12-2117-
43
0
2
ANSWER MY CALL (KY)
6y d k
55.00
MIGUEL VASQUEZ
SHAGBARK FARM, LLC
RYAN WALSH
2
81
624341-
115
0
3
LIANA SUSQUEHANNA (KY)
6y d k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
DENNIS DRAZIN
JASON SERVIS
3
82
3113-14-
127
0
4
MY SARASOTA STAR (FL)
4y d k
52.50
CRISTIAN TORRES
JOEL SAINER
J. BRADDY
4
78
221146-
45
0
5
DEALER'S GIRL (NJ)
6y d k
55.00
PACO LOPEZ
RICHARD MALOUF
KELLY BREEN
5
75
92432-3
30
0
6
CATHARSIS (FL)
5y a k
55.00
JAIRO RENDON
CRYSTAL RACING ENTER
ARMANDO DE LA CERDA
6
89
212126-
67
0
7
R NEXT ROLL (FL)
6y a k
55.00
EDGARD ZAYAS
AVERILL RACING LLC,
GEORGINA BAXTER
7
84
35-1237-
64
0
8
SPEED STAR (FL)
5y a k
55.00
TYLER GAFFALIONE
SHIVAM MAHARAJ RACIN
SAFFIE JOSEPH, JR.
8
77
59410-6
35
0
9
DISTINCTLY BLUE (FL)
4y k k
55.00
LUIS SAEZ
NETWORK STABLES
CARLOS DAVID
9
79
34423-2
30
0
10
BLUE MAGIC (KY)
5y a k
55.50
JOSE ORTIZ
PARADISE FARMS CORP.
MICHAEL MAKER
10
86
12313-2
30
0
11
TAYLOR'S IN ORBIT (FL)
5y d k
55.00
LUCA PANICI
BORCHETTA, MARTHA, B
KENDALL CONDIE
11
86
11643-6
37
0
9 Şubat 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Southwell Birleşik Krallık, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 13:30, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:00 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Southwell Birleşik Krallık at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 17:05 southwell birleşik krallık at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:04 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 9 şubat 2020 pazar at yarışı bülteni, 9 şubat 2020 at yarışı programı, 9 şubat 2020 tjk yarış programı, 9 şubat 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 9 şubat 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 9 şubat 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, 9 şubat 2020 southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, günün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, bugün southwell birleşik krallık at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 9 şubat 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni