Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UĞURSEL
5y d a
TIGRES LIGHT (US)
60.00
B.M.MIRIKAP
ARİF ÇELİK
B.ARAS
6
51
233-886
7
14
2.24.00
2
GÜNIŞIĞI
6y a a
ATEŞTOPU
61.00
F.KARAKURTAP
BARIŞ DURDAĞ
M.TEZEL
1
51
41-2643
7
16
2.23.79
3
ÖZÇOCUK
6y k a
ÖZHABER
60.50
S.ÖZEN
OKTAY KARAOĞLU
Ü.BULUT
2
46
6536-10
22
19
2.24.69
4
AÇIK KIRMIZI
6y a k
ÇAPKANCAŞ
57.00
M.M.BİLGİNAP
ÜMİT ARSLAN
M.ARSLAN
9
45
96-8365
4
11
2.26.52
5
BİCEROĞLU
5y k a
KOCABEY
59.50
Ö.YILDIRIM
ŞAHNUR KARACA
M.Y.AKKEYİK
8
44
1222-15
20
19
2.27.80
6
KARARLI
6y k a
TAMERİNOĞLU
59.50
GÖKH.GÖKÇE
FARUK ATEŞ
M.KAYA
3
44
7683-20
20
4
2.23.05
7
SERDENGEÇER
7y a a
ALTAHA
57.00
M.ÇİÇEK
HAYATİ CAN
M.BİLDİK
5
39
150-459
8
15
2.24.77
8
ROSEMARY
5y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
52.00
F.ARSLANAP
ÜMİT ARSLAN
M.ARSLAN
10
35
432-765
14
14
2.30.34
9
ŞANSLI KAFKAS
5y a a
KAFKAS ŞAHI
53.00
MER.ÇELİK
TURGUT KARAKURT
B.ÇELTİK
11
31
9443-63
18
16
2.28.87
10
ŞİFNEOĞUL
6y k a
NEVZATBEY
50.50
N.AVCİ
İRFAN BERBEROĞLU
FATİH ŞEN
4
26
560-583
11
9
2.26.07
11
NURAĞA
6y a a
TOŞUR
50.00
D.PALAUR
FEVZİ DOĞAN
M.YAPAROĞLU
7
24
8799-98
11
9
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞA FERHAT
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
CEM ŞEN
AYŞE TEZCAN
A.ÖMEROĞLU
8
24
39-56
14
16
1.17.28
2
LION LORD
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
H.ŞİMŞEK
HÜSEYİN KOLSUZOĞLU
M.YAPAROĞLU
5
27
78906-2
11
13
1.17.45
3
ÖMER IN MY LOVE
3y d e
DAI JIN (GB)
58.00
G.KOCAKAYA
KORHAN BERBEROĞLU
B.TOPCU
2
26
5-53
14
17
1.18.29
4
SİNİ KÖŞK
3y d g
ADONİSE
58.00
S.ÖZEN
İSMET ÇİFTÇİ
B.ARAS
4
12
704-6
11
16
1.19.02
5
SON OF YAVUZ
3y a e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
Ç.OK
ERKAN SAĞLAM
M.TEZEL
1
22
077-73
11
15
1.17.49
6
STORM BREAKER
3y d e
BUSHRANGER (IRE)
54.00
B.M.MIRIKAP
HÜSEYİN YILDIZ
M.ZELYURT
6
0
5
32
19
1.18.28
7
WELLBORN
3y d e
KALİMDOR
58.00
ADEM ŞEN
METİN AYDIN
Z.TURĞUL
3
30
83233-4
14
17
1.16.94
8
PENTIMENTO
3y a d
DAI JIN (GB)
56.00
M.ÇİÇEK
K.FIRAT DANIŞOĞLU
ŞAFAK GÜMÜŞ
7
27
636
7
17
1.17.83
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GALYALILAR
5y d a
BOSPORUS (IRE)
60.00
S.ÖZEN
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
7
65
811-754
7
17
2.09.58
2
RECO
6y d g
FAIRSON
60.00
Ö.YILDIRIM
H.SİNAN SERTER
A.COŞKAN
6
73
520-332
13
16
2.09.11
3
MORTODELA
6y d a
BANKNOTE (GB)
58.00
H.ALTIN
MAHMUT YILMAZ
A.A.ZÜMBÜLLER
4
62
54477-0
29
10
2.11.28
4
FREEDOM FLIGHT
6y d a
DEHERE (USA)
57.00
N.AVCİ
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
1
26
0097-85
13
8
2.15.00
5
DYMAXION
9y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
56.00
M.ÇİÇEK
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
8
60
05909-3
13
8
2.08.11
6
WONDERFULL
4y d k
LION HEART (USA)
56.00
A.C.DAĞDEVİREN
N.AREK KUYUMCİYAN
S.Z.A.MİNASOĞLU
3
29
434059
60
14
2.14.18
7
URLA ZAMANI
8y d a
ARCHANGE D`OR (IRE)
55.00
GÖKH.GÖKÇE
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
2
44
0-48287
11
11
2.08.86
8
KING DOTHARK
7y d g
ORTEGA
54.00
M.GÖMEÇAP
SADIK BADIŞOĞLU
S.YUDUM
5
20
0-7-08-80
23
7
2.15.04
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
KÜŞİ
4y a k
BERKAY EFE
57.00
B.M.MIRIKAP
FERİT MENGİ
B.ÖZGÜR
3
52
102-221
14
20
2.20.16
2
ESMERGÖZ
4y k k
YAŞARCIK
54.50
F.ARSLANAP
MEHMET ALTIN
MEH.KAYA
2
47
243-616
14
19
3
REALİST
4y k k
SONALP
55.50
GÖKH.GÖKÇE
MEHMET SIDDIK OKAN
MEH.KAYA
1
43
142-763
14
15
2.27.31
4
SELİNİKA
4y d k
SARRAF
54.50
S.ÖZEN
YAŞAR GÖLBAŞ
SEYİT GÖKÇE
5
41
051-322
14
19
2.20.56
5
ATEŞADASI
4y a k
ATEŞTOPU
50.00
M.M.BİLGİNAP
MÜNEVVER AKAR
C.AYDOĞAN
6
38
00-2107
7
18
2.20.49
6
ASLA PESETME
4y d k
SARRAF
52.50
N.AVCİ
ALİ GALİP MERCAN
MUR.AKSOY
4
37
4215-14
21
19
2.21.69
7
KIZIMRAZİYE
4y k k
ARASLI
50.00
D.PALAUR
HARUN DELİGÖZ
MEH.KAYA
7
31
427-519
14
19
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BIGGY
3y d e
MARCAVELLY (USA)
58.00
M.ÇİÇEK
K.FIRAT DANIŞOĞLU
ŞAFAK GÜMÜŞ
7
26
88-8433
6
13
1.19.92
2
COLDGRAY
3y k e
APPROVE (IRE)
58.00
B.KURDU
AHMET GÜZELOCAK
B.VATANSEVER
2
6
09-8
25
17
3
DARKİN
3y d e
AZARAKS
58.00
Ö.YILDIRIM
HULUSİ ÇİL
A.COŞKAN
1
29
4-32
14
17
1.18.20
4
ELBRUZ
3y a e
BOSPORUS (IRE)
55.00
MUH.OKAP
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
4
16
440-955
11
7
1.17.04
5
KANNECİ
3y a e
PICCOLO (GB)
58.00
A.C.DAĞDEVİREN
BÜLENT SOYSAL
M.KARACA
6
12
0-764
11
16
1.18.75
6
PASARELLA
3y d e
SMART ROBIN (JPN)
55.00
ALP.OLUKAP
MEHMET ALİ E. GÜLLÜOĞLU
B.ÖZGÜR
8
0
9-6
14
18
1.21.53
7
WIN RUNNER WIN
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
İ.SOYAD
BERK PELENK
S.KOYUNCU
5
0
8-5
14
18
8
CESUR CAFE
3y a d
REY DE CAFE (USA)
56.00
ADEM ŞEN
FADIL BAYDAN
S.O.APAYDIN
3
8
59960-7
35
11
1.19.68
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHE IS MY BABY
3y a d
APPROVE (IRE)
57.00
M.M.BİLGİNAP
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
2
47
1519-26
27
17
1.16.50
2
BOSNALI KIZ
3y d d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
56.50
MUH.OKAP
MUSTAFA KAAN GÖKÇE
G.HALKATAŞ
3
44
531-455
13
17
1.17.05
3
ONUR
3y d d
AENEAS
58.00
S.ÖZEN
SABAHATTİN YAVUZ
A.ATAŞ
9
43
56-1617
13
19
1.15.52
4
ASDOPER
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
55.50
ALP.OLUKAP
NECATİ ÇİFTÇİOĞLU
Y.BULUT
11
42
73325-5
7
14
1.16.10
5
LADY SACRIFICE
3y a d
CUVEE (USA)
54.50
N.AVCİ
PELİN KAPOĞLU
M.S.TAŞBEK
10
36
371-52
21
18
1.17.31
6
WALTZ GOES ON
3y d d
HALICARNASSUS (IRE)
54.50
H.ŞİMŞEK
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
6
36
4-32333
7
17
1.17.55
7
BURNING ROSE
3y a d
BOSPORUS (IRE)
54.00
M.ÇİÇEK
CÜNEYT BAŞ
A.ATAŞ
4
35
641-333
18
17
1.15.80
8
BAMBOLEO
3y d d
TOCCET (USA)
53.50
İ.SOYAD
ALPASLAN DEDEOĞLU
Ş.ÇELİK
12
34
352-218
13
19
1.17.55
9
ŞİRİNLADY
3y a d
PERFECT STORM
55.00
G.KOCAKAYA
EROL ŞİRİN
B.TOPCU
1
37
312
7
19
1.17.26
10
WIN THE LADY
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
53.50
A.C.DAĞDEVİREN
YILDIRIM GELGİN
S.GÖKDEMİR
7
34
41650-6
41
16
1.20.82
11
GOLDEN TORCH
3y a d
DEHA
50.50
M.AKINAP
BÜLENT SOYSAL
B.ÖZGÜR
8
28
5605-46
18
13
1.17.94
12
DOMATES
3y d d
LION HEART (USA)
50.00
D.PALAUR
ONUR YETKİN
M.SAÇAN
5
23
34964-5
35
13
1.16.96
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AMEDYE
3y a e
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
S.ALTAYAP
MEHMET DEMİR
H.TEKİNALP
1
0
96
14
18
2
BALIKÇI FAİK
3y d e
PERFECT STORM
58.00
M.A.AKTÜRK
HAŞİM TINAS
M.KARALI
6
0
7
14
19
3
BRAIN TO BRAIN
3y a e
ACEM
54.00
A.ÇANKAYAAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
At Sahibi Vekili Mehmet AKGÖBEK
8
0
0
20
4
DEMİR HAN
3y d e
SCREAM TO SCREAM (IRE)
54.00
M.E.DOĞANAP
MEHMET FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
2
16
488-534
14
13
5
MY DİNO
3y a e
MALKOÇOĞLU (USA)
58.00
N.ALTIN
AHMET DEMİR
A.E.KARAKURT
4
12
64659-0
14
14
6
NALÇIK
3y d e
SENATORE
54.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET TÜRKERİ
V.ÇİZİK
7
0
8
14
19
7
NARCOTIC
3y d e
HAKEEM (USA)
54.00
E.ÇANKAYAAP
BAHRİ ÇİZİK
V.ÇİZİK
3
13
55498-8
14
11
8
SARIKAMIŞ
3y d d
KING'S PLEASURE
56.00
R.DOĞAN
ERKAN YILDIRIM
M.KEKLİK
5
21
3432-75
24
15
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACKS WINNER
9y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
58.00
İ.ÇİZİK
HASAN KOÇYİĞİT
BAY.YILDIRIM
1
72
1764-31
24
20
1.58.74
2
ORANGE BLOSSOM
6y a a
SPORTS HERO (USA)
58.00
E.AKKILIÇ
AHMET ÇELİK
V.ÇİZİK
9
49
261-152
10
18
1.58.67
3
NEW ALAÇAT
9y d a
EL SALVADOR
56.00
M.CANPOLAT
CEVHER CANLIKA
V.ÇİZİK
8
73
86180-0
24
17
1.57.32
4
OSMANİYE ÇOCUĞU
7y d a
MOUNTAIN CAT (USA)
56.00
MEH.PARLAK
CELAL KAYA
C.LAÇO
2
78
383019
65
19
1.55.55
5
TINASOĞLU
5y d a
EL SALVADOR
56.00
H.ALTUNDAĞ
HAŞİM TINAS
M.K.ÇİZİK
4
53
550-015
10
19
1.57.33
6
CAPTAIN CEMO
5y d a
AGRESIVO (USA)
56.00
E.ÇANKAYA
ÖMER YARDIMCI
EY.YARDIMCI
5
37
918-033
10
16
2.03.03
7
BABA ABDULLAH
6y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
54.00
Y.CENGİZ
ZEYNEP DOĞAN
G.BALTA
11
76
75131-7
24
19
1.59.40
8
ARAPAHO
6y d g
VICTORY GALLOP (CAN)
56.00
T.BALİ
MEHMET TÜRKERİ
M.KILINÇ
10
36
1735-03
14
15
1.54.54
9
OTANTİK
8y k g
BOSPORUS (IRE)
54.00
S.ALTAY
SAHDUN KAYA
S.SAYIN
12
32
644090
45
13
2.02.04
10
TRUSTABLE
6y d a
SIXTIES ICON (GB)
58.00
D.KORKMAZ
ABDULVEHAP AKDAĞ
C.LAÇO
7
49
2122-74
14
17
2.00.20
11
UÇANOK
5y d g
KANEKO
56.00
A.ÇANKAYA
HASAN KOÇYİĞİT
A.TOPRAK
3
22
0773-16
14
19
2.02.76
12
ROJHATAĞA
6y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
56.00
M.E.DOĞAN
ABDULKADİR CIZLAK
M.KEKLİK
6
69
2283-51
14
20
2.01.82
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CİHANA BEDEL
5y d a
INDIGO RED (GB)
63.00
M.DOĞAN
NAİF ÇİZİK
M.K.ÇİZİK
7
65
3366-18
21
19
1.22.31
2
CANKILIÇ
5y d a
DAI JIN (GB)
59.50
E.ÇANKAYAAP
DURAN KOÇAK
S.SAYIN
5
64
3087-00
14
13
1.29.06
3
KARADAMAR
6y d a
LION HEART (USA)
61.50
B.BEKTAŞAP
BİLAL SARI
A.TOPRAK
18
64
06600-9
21
9
1.19.54
4
LOMBARDI
4y d a
YAVUZKAYA
61.50
M.A.AKTÜRK
MEHMET CANLIKA
M.KARALI
2
64
10330-7
21
15
1.27.08
5
RÜZGAR GOLD
7y d a
YONAGUSKA (USA)
62.50
İ.KATI
ÖMER DEMİR
A.İŞIK
1
64
249384
59
15
1.24.56
6
ÜNLÜ BABA
5y d a
KANEKO
62.50
M.ÜNLÜ
MÜCAHİT ERCAN
A.İŞIK
4
64
52272-2
28
19
7
ÖZÜN
6y a a
CUVEE (USA)
62.00
N.ALTIN
ALİ ŞEKER
H.TEKİNALP
15
63
33-4546
11
15
1.21.20
8
GÜMBÜRGÜMBÜR
5y d a
PERFECTO
59.50
M.AVŞAR
MEHMET GÜMÜŞKAN
A.GÜRGÖZE
8
58
309174
127
18
1.21.29
9
STRATA
4y d a
WIN RIVER WIN (USA)
58.50
D.KORKMAZAP
AHMET BAKIR
A.TOPRAK
11
58
5241-94
20
18
1.23.76
10
WEST GROVE
6y d a
ROYAL ABJAR (USA)
54.50
M.E.DOĞANAP
NAZAN AKKAYA
At Sahibi Vekili Ali BAKIR
3
54
8657-01
21
20
1.19.77
11
ÇILDIR GÖLÜ
4y a k
CAPTAIN RIO (GB)
53.00
M.B.ÇAKMAKAP
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
14
51
0706-09
7
8
1.21.02
12
QAVIY
6y d a
RIP VAN WINKLE (IRE)
57.00
F.YARDIMCI
BÜLENT YARDIMCI
EY.YARDIMCI
17
53
178-355
12
15
1.19.63
13
TATVAN BEYİ
5y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
İ.ÇİZİKAP
MAHMUT TEKİN
A.GÜRGÖZE
6
53
3500-00
24
12
1.21.75
14
QUEEN SALIMA
5y d k
LION HEART (USA)
55.00
R.DOĞAN
BAKIR FELHAN
E.HAZAL ŞEKER
16
49
6181-13
21
19
1.21.78
15
KEEP LOOKING
4y d a
COUNTRY REEL (USA)
50.00
Y.ÇELİKBAŞAP
SİNAN KORKMAZ
A.TOPRAK
9
21
698690
52
12
1.22.87
16
EROLUR
4y a a
CUVEE (USA)
50.00
E.AKKILIÇAP
BAHRİ ÇİZİK
V.ÇİZİK
12
17
59020-0
28
6
1.24.85
17
HOVARDA
4y d a
ZANJERO (USA)
53.50
İ.AKYAVUZ
BAHRİ ÇİZİK
V.ÇİZİK
10
48
03571-0
28
19
1.24.41
18
MEGIC IVAILO
4y a a
REY DE CAFE (USA)
52.00
H.ALTUNDAĞAP
İSHAK ÜNLÜ
U.AKAY
13
45
704-078
14
14
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CİBEK OĞLU
5y k a
GOBAKBEY
60.00
İ.AKYAVUZ
CEMİL GÖKHAN
S.V.KAYA
6
84
46171-1
14
20
2.09.35
2
BALTACI
8y a a
KAIZBERT (RU)
59.00
B.BEKTAŞAP
MERT ÇELİK
M.KEKLİK
7
65
50-1421
10
20
2.10.57
3
BETONAYAK
5y a a
KAIZBERT (RU)
59.00
M.ÜNLÜ
ABDULLAH AVCI
At Sahibi Vekili Ali BAKIR
11
49
454-452
14
15
2.04.12
4
BÜYÜK BEREN
8y a a
ŞENTAY
59.00
N.ALTIN
MEHMET DOĞAN
C.LAÇO
10
74
426-111
21
20
2.05.62
5
CATCH MONEY
8y k a
GÜNTAY
59.00
İ.KATI
MURAT ÇELİK
BAY.YILDIRIM
4
59
1684-74
7
15
2.02.51
6
DEMİRYAYLASI
6y k a
GOBAKBEY
59.00
M.DOĞAN
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
9
55
370007
120
11
2.03.30
7
HARZEMŞAHLI
7y k a
AĞA KARACA
59.00
M.A.AKTÜRK
ELİF KAYA
M.K.ÇİZİK
1
52
3-52641
7
20
2.00.29
8
İPEKÇİHAN
6y k a
GOBAKBEY
59.00
F.YARDIMCI
ABDULKADİR TOPRAK
S.V.KAYA
2
87
404-643
7
15
2.07.47
9
ŞENALP
6y a a
ÖZGÜNHAN
59.00
M.AVŞAR
NEDİM CAN
M.KILINÇ
5
62
03-4715
14
19
2.10.76
10
TUMBUL ŞİMŞEK
5y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
59.00
H.İ.AKKAYA
HÜSEYİN ATAKAYA
A.İŞIK
8
58
1368-48
31
15
2.01.86
11
YILDIZABAKAN
8y k a
GOBAKBEY
59.00
R.DOĞAN
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
M.K.ÇİZİK
3
75
0-35935
7
6
2.03.65
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALTAN ABİ
3y d e
SALVATORE
58.00
R.DOĞAN
CEMİL GÖKHAN
A.TOPRAK
2
23
66662-2
14
19
2
BEN YILDIZSOY
3y a e
PERFECTO
54.00
E.AKKILIÇAP
İBRAHİM HALİL YILDIZSOY
M.KEKLİK
4
24
02-4236
7
16
3
BUZKRALI
3y a e
YA NASİP
58.00
İ.KATI
MUNİR GÖKÇE
M.KEKLİK
7
22
70-820
7
15
4
CRISTOPHER
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
İ.AKYAVUZ
AHMET KILIÇCIOĞLU
A.E.KARAKURT
5
6
75008
72
15
5
ÇILGIN BRAWE
3y a e
FAIRSON
56.00
B.BEKTAŞAP
EMRAH TOPRAK
A.TOPRAK
8
21
7598-26
14
14
6
FRIDAY COPPER
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
M.ÜNLÜ
BAHRİ ÇİZİK
V.ÇİZİK
6
29
22358-4
14
15
7
OĞLUM MEMET
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
E.ÇANKAYAAP
CELAL ÇANKAYA
At Sahibi
1
21
6333-4
28
17
8
STRONG PRINCESS
3y d d
ASTRAKHAN
52.00
UMUT DEMİRAP
OSMAN KÜRKÇÜOĞLU
B.C.AĞAOĞLU
3
8
799-5
14
16
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DALLICALI
9y k a
BİLGİN
60.00
M.E.DOĞANAP
HALİL KAYA
S.SAYIN
3
44
402-873
10
14
2.18.18
2
FULDEN
5y k k
ANKA
60.00
M.CANPOLATAP
HAŞİM TINAS
M.KARALI
11
44
173251
127
20
2.27.29
3
TUMBULKAVÇİNOĞLU
6y a a
KOŞAYALP
54.00
T.BALİAP
NURULLAH ASTAN
A.İŞIK
4
32
40609-7
17
5
2.18.07
4
AKTAŞOĞLUMSUN
5y a a
TOŞUR
56.50
M.DOĞAN
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
9
31
8116-40
24
17
2.27.51
5
SULTANDAN
7y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
53.00
İ.ÇİZİKAP
ÖMER KARAÇİZMELİ
M.K.ÇİZİK
10
30
70-7166
10
18
2.15.66
6
ÖVÜNÇCAN
5y k a
KIVANÇ CAN
54.50
F.YARDIMCI
SABAHATTİN YAVUZ
C.LAÇO
7
27
3535-77
14
13
2.20.47
7
ÇATAK BEYİ
4y a a
BOLKAR
51.00
Y.CENGİZAP
MEHMET CAN ÇİZİK
N.CAMUZ
6
26
33445-1
35
20
8
SOKAK KRALI
5y k a
GÖKMENBEY
53.50
M.AVŞAR
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
S.V.KAYA
1
25
37-8586
7
12
2.19.93
9
DUNDAS
5y a a
GOBAKBEY
50.50
H.DEMİRTAŞ
BURAK SÖKMEZ
A.İŞIK
8
19
858-288
14
13
2.22.33
10
ÖZGENHAN
6y a a
ÖZGÜNHAN
50.00
MEH.PARLAKAP
SİNAN ÇİFTÇİ
A.İŞIK
2
15
94608-7
5
5
2.17.89
11
JOKERTUMBUL
5y k a
GOBAKBEY
50.00
E.AKKILIÇAP
RIDVAN TUMBUL
M.KILINÇ
5
11
68544-6
31
7
2.21.89
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CEREN HATUN
4y a k
AYABAKAN
54.00
M.CANPOLATAP
TEYFİK TINAS
M.KARALI
1
25
362-510
17
19
2.06.44
2
KADRİYE HANIM
4y a k
TOŞUR
54.00
E.ÇANKAYAAP
KEMAL ÇİZİK
V.ÇİZİK
7
25
374-917
14
19
2.07.39
3
KÜÇÜKDENİZKIZI
4y k k
KIRIMHAN
54.00
B.SARIDALAP
SABRİ AKTAŞ
N.CAMUZ
12
25
230-831
10
20
2.13.62
4
SANCAK ÇİÇEĞİ
4y a k
SANCAKBEYİ
58.00
M.AVŞAR
FERİDUN YUVARLAK
V.ÖNDER
5
36
879-119
14
19
5
AYDANKIZ
4y k k
ÖZGÜNHAN
55.00
N.ALTIN
ERDAL TURAN
B.TEKİNALP
14
59
2662-30
12
15
6
DİZDARIM
4y a k
UÇANBEY
55.00
M.ÜNLÜ
KUTBETTİN SAÇAN
U.AKAY
8
38
4331-63
14
18
7
EZHANIM
4y k k
GOBAKBEY
54.00
İ.ÇİZİKAP
SUPHİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
11
29
268541
56
20
8
GÜLAYFER
4y a k
GOBAKBEY
55.00
İ.AKYAVUZ
MEHMET KÜÇÜKÇAY
V.ÖNDER
10
30
926-450
14
14
9
HAZİMESULTAN
4y k k
ATEŞTOPU
55.00
M.A.AKTÜRK
SELİM DEMİRKAPU
M.KEKLİK
17
22
0606-06
10
11
2.06.12
10
SEÇKAYA
4y a k
DEMİRDELEN
51.00
Y.ÇELİKBAŞAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
At Sahibi Vekili Mehmet AKGÖBEK
16
24
90600-0
38
11
11
SİVASLIKIZI
4y k k
UÇANBEY
56.00
M.DOĞAN
MEHMET CAMUZ
N.CAMUZ
2
27
54331-0
14
19
2.04.14
12
SONESEN
4y d k
DEHA
52.00
M.E.DOĞANAP
KUTBETTİN SAÇAN
B.TEKİNALP
4
31
41003-8
38
16
13
TURBONUN GÜLÜ
4y a k
TURBO
55.00
F.YARDIMCI
İSMAİL DEMİR
S.SAYIN
6
32
342-300
10
15
2.03.16
14
UĞURGÜLÜ
4y a k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
53.00
B.BEKTAŞAP
İSMAİL SANCAR
A.İŞIK
9
40
151-324
14
17
2.07.30
15
DOĞRULAR GÜLÜ
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
51.00
T.BALİAP
M.EMİN ALTUNDAĞ
A.GÜRGÖZE
3
24
40408-7
10
11
2.13.99
16
BİR MATRA
4y k k
ODİNHAN
55.00
H.İ.AKKAYA
NAİF KARAKEÇİ
BAY.YILDIRIM
13
29
188509
59
15
17
ÖZLATİKA
4y k k
ÖZGÜNHAN
58.00
R.DOĞAN
MEHMET S. MELİK
V.ÖNDER
15
26
61
10
20
Dubai Meydan detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RASI (GB)
9y d a
57.00
H BENTLEY
MUSALLAM ALI SAID QA
S AL GHUNAIMI
1
105
3685-17
22
0
2
SHADDA'AD (FR)
6y a a
57.00
A FRESU
AL WATHBA RACING
A MENDEZ
2
92
32-00-09
14
0
3
RB LAM TARA (US)
5y k k
55.00
F VERON
SHKHA ALYAZIA BINT S
E LEMARTINEL
3
110
13371-1
18
0
4
CHEIK ROQUE (FR)
8y k a
57.00
A DE VRIES
EERC MNGR: MRS REBEC
E CHARPY
4
110
9607-27
14
0
5
MH RAHAL (AE)
6y d a
57.00
B PINHEIRO
MANSOOR KHALIFA SULT
E JEANNE
5
105
460-766
14
0
6
MUJAHID (FR)
7y a a
57.00
C BEASLEY
MOHD AL AASER
M RAMADAN
6
85
1-25000-
67
0
7
OCTAVE (US)
5y d a
57.00
J ROSALES
AL AJBAN STABLES
A AL HAMMADI
7
92
940-008
14
0
8
WADEEAA (FR)
6y a k
55.00
S MAZUR
AL WATHBA RACING
A MENDEZ
8
116
9-1220-9
18
0
9
AF AL SAJANJLE (AE)
7y k a
57.00
T O'SHEA
KHALID KHALIFA AL NA
E OERTEL
9
112
3100-35
14
0
10
MIRNA (FR)
8y a k
55.00
R MULLEN
YAS RACING
J DE ROÜALLE
10
110
06305-4
35
0
11
ASSUAN (FR)
5y d a
57.00
D O'NEILL
ABDULLAH MUBARAK BIN
A AL RAYHI
11
105
8117-80
18
0
12
CAKOUET DE BOZOULS (FR)
8y d a
57.00
R FFRENCH
SAIF BAKHEET SAIF MU
M DAGGASH
12
100
003-60-0
35
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AL MUKHTAR STAR (USA)
3y d e
57.00
A DE VRIES
AL-AFOO RACING STABL
F NASS
6
83
5-91
12
0
2
BEDOUINS BOY (IRE)
3y d e
57.00
C BEASLEY
ABU DHABI RACING
H AL ALAWI
4
80
77-95
12
0
3
FIRST VIEW (IRE)
3y d e
57.00
C SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
5
90
11-08
21
0
4
GREY FLASH (USA)
3y k e
57.00
C LOPEZ
LONE KAJ NIELSEN
B OLSEN
12
80
39813-5
21
0
5
I WILL NOT (USA)
3y d e
57.00
P COSGRAVE
REDDAM RACING LLC
D O'NEILL
3
92
7613-4
7
0
6
MIDNIGHT OIL (SWE)
3y y e
57.00
P GRABERG
STALL DIREKT
P WAHL
13
80
18532-0
21
0
7
MIRACLE MAKER (USA)
3y d e
57.00
X ZIANI
FAIUZ JAMIL AL TURKU
S BIN GHADAYER
7
0
07
6
0
8
TIMO NURMOS (FR)
3y d e
57.00
F JANETZKY
STALLET STA NGINTEBA
C MALMBORG
2
90
11-7
21
0
9
TOOSH CARLRAS (DEN)
3y d e
57.00
E CHAVES
STALD RAS
F CASTRO
8
80
1-0
21
0
10
YA HAYATI (USA)
3y d e
57.00
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
9
85
61-
108
0
11
PRINCESS BRIDE (GB)
3y d d
55.00
H BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
10
77
342-0
21
0
12
SILENT NIGHT (SWE)
3y d d
55.00
A FRESU
STALL DA MLE-EASY
P WAHL
11
80
1235-56
21
0
13
VARSHA (GB)
3y d d
55.00
F VERON
MOHD AHMAD ALI AL SU
I MOHAMMED
1
78
4-02
12
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
TRUCK SALESMAN (USA)
4y d a
60.00
D O'NEILL
ALEJANDRO MERCADO
D O'NEILL
4
107
2152-82
14
0
2
BOCHART (GB)
7y a a
58.50
R MULLEN
AL BAIT MUTAWAHED TE
S SEEMAR
1
104
25023-1
28
0
3
SWITZERLAND (USA)
6y d a
58.50
P DOBBS
SH RASHID BIN HUMAID
D WATSON
7
104
53-6258-
127
0
4
MY CATCH (IRE)
9y d a
56.50
S HITCHCOTT
VALENTIN BUKHTOYAROV
D WATSON
10
100
53941-5
28
0
5
LAVASPIN (GB)
6y d a
55.50
T O'SHEA
MOHD KHALEEL AHMED
S SEEMAR
6
98
711-10-6
42
0
6
SEMOUM (USA)
4y d a
55.50
A DE VRIES
VICTORIOUS
F NASS
2
98
1166-15-
127
0
7
EQTIRAAN (IRE)
6y d a
55.00
J CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
3
97
725-40-7
7
0
8
DESERT DOCTOR (IRE)
5y a a
54.50
L MORRIS
MRS FITRIANI HAY
E WALKER
5
96
04812-2
28
0
9
PRODIGAL SON (USA)
4y d a
54.50
W BUICK
REDDAM RACING LLC
D O'NEILL
8
96
15421-6
21
0
10
TRICKBAG (USA)
6y a
53.00
B PINHEIRO
HA STGRUPPEN I LUND
S BERNEKLINT
9
92
4054-04
28
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SURROUNDING (IRE)
7y d k
57.00
T O'SHEA
P E I NEWELL, HUGH N
M HALFORD
1
104
1151-74
14
0
2
MAGIC LILY (GB)
5y a k
58.50
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
2
106
13-26-1
28
0
3
HATEYA (IRE)
5y d k
57.00
P COSGRAVE
INSIDE TRACK RACING
J BOYLE
3
96
75323-6
28
0
4
NISREEN (IRE)
6y a k
57.00
P BOUDOT
TEAM VALOR INTERNATI
H SHIMIZU
4
105
514-11-2
28
0
5
DIVINE IMAGE (USA)
4y a k
57.00
J DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
5
105
1-21107-
127
0
6
DUBAI BLUE (USA)
4y d k
57.00
C SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
6
95
81-01-8
28
0
7
PERI LINA (TUR)
5y k k
57.00
S KAYA
FEDAI KAHRAMAN
K BALTACI
7
100
12101-4
28
0
8
MAAMORA (IRE)
4y d k
57.00
M BARZALONA
SH AHMED BIN RASHID
S CRISFORD
8
98
10112-5
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROULSTON SCAR (IRE)
4y d a
60.00
J DOYLE
ABDULLAH MENAHI
S CRISFORD
10
104
1310-13
7
0
2
POCKET DYNAMO (USA)
4y d a
58.00
R FFRENCH
PHOENIX THOROUGHBRED
S BIN GHADAYER
8
100
492-985
20
0
3
WAADY (IRE)
8y d a
58.00
J CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
4
100
0512-42
21
0
4
CASPIAN PRINCE (IRE)
11y a a
57.00
A RAWLINSON
STEPHEN LOUCH MICH
M APPLEBY
3
98
7607-24
21
0
5
DREAM TODAY (IRE)
5y d a
55.50
T O'SHEA
MELBOURNE 10 RACING
J OSBORNE
12
95
755-226
7
0
6
HIGH ON LIFE (GB)
9y d a
55.50
X ZIANI
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
6
95
228196-
104
0
7
BLUEBERRY (IRE)
6y d a
55.00
V JANACEK
HORSES BERRIES
G ARIZKORRETA
7
94
2213-30
28
0
8
NEVERLAND ROCK (GB)
4y d a
54.50
M BARZALONA
PHOENIX THOROUGHBRED
S BIN GHADAYER
11
93
325-955
21
0
9
NINE BELOW ZERO (GB)
5y d a
54.50
A DE VRIES
AL-AFOO RACING STABL
F NASS
5
93
277-766
28
0
10
RAAFID (GB)
7y d a
54.50
D O'NEILL
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
2
93
110-874
20
0
11
TOROSAY (USA)
4y d a
54.50
W BUICK
W C RACING INC
D O'NEILL
9
93
8122-
46
0
12
SPEEDY MOVE (IRE)
8y d a
53.50
R MULLEN
TOUCH GOLD RACING
S SEEMAR
1
91
338-221
12
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THEGREATCOLLECTION (USA)
6y d a
57.00
S HITCHCOTT
ZAUR SEKREKOV
D WATSON
1
103
41145-4
28
0
2
MATTERHORN (IRE)
5y d a
57.00
R FFRENCH
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
2
112
572224-
124
0
3
SECRET AMBITION (GB)
7y d a
57.00
T O'SHEA
NASIR ASKAR
S SEEMAR
3
112
26501-2
35
0
4
FIGHT ON (USA)
5y d a
57.00
P COSGRAVE
CTR STABLE LLC DOU
D O'NEILL
4
104
11454-3
14
0
5
CAPEZZANO (USA)
6y d a
57.00
M BARZALONA
SULTAN ALI
S BIN GHADAYER
5
117
07-1110-
127
0
6
MUNTAZAH (GB)
7y d a
57.00
J CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
6
116
0-3113-4
35
0
7
HEAVY METAL (GB)
10y d a
57.00
X ZIANI
SH HAMDAN BIN MOHD A
S BIN GHADAYER
7
108
93427-7
35
0
8
WALKING THUNDER (USA)
4y d a
57.00
C BEASLEY
PHOENIX LADIES SYNDI
A BIN HARMASH
8
100
1-1274-8
42
0
9
AMBASSADORIAL (USA)
6y d a
57.00
J EGAN
JANE CHAPPEL-HYAM
J CHAPPLE-HYAM
9
108
03339-2
28
0
10
QUIP (USA)
5y d a
57.00
P DOBBS
SH RASHID BIN HUMAID
D WATSON
10
113
8-31296-
127
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DESERT FIRE (IRE)
5y d a
60.00
C SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
5
108
42431-3
28
0
2
MOUNTAIN HUNTER (USA)
6y d a
59.50
P COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
16
107
7851-53
14
0
3
DUBAI HORIZON (IRE)
6y d a
58.50
K STOTT
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
10
105
15-0-882
14
0
4
FIRST NATION (GB)
6y d a
58.50
J DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
4
105
0333-44
14
0
5
JALMOUD (GB)
4y a a
57.50
W BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
7
105
102374-
127
0
6
GIFTS OF GOLD (IRE)
5y d a
56.50
S KIRRANE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
6
101
2-112-38
21
0
7
LEARN BY HEART (GB)
5y d a
55.50
C LOPEZ
LONE KAJ NIELSEN
B OLSEN
14
99
64544-7
14
0
8
MASSIF CENTRAL (IRE)
6y d a
55.50
T O'SHEA
PAUL ROONEY
M HALFORD
11
99
25042-2
21
0
9
STYLEHUNTER (GB)
5y a a
55.00
J CROWLEY
SULTAN ALI
S CRISFORD
15
98
10-540-9
28
0
10
DUBAI FUTURE (GB)
4y d a
54.50
H BENTLEY
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
13
99
211-1
21
0
11
KASAMAN (FR)
4y d a
54.00
S HITCHCOTT
TICK TOCK PARTNERSHI
D SIMCOCK
3
98
3-1470-0
21
0
12
KOEMAN (GB)
6y d a
54.00
J EGAN
PETER TAPLIN SUSAN
M CHANNON
1
96
4621-05
21
0
13
ACROSS THE STARS (IRE)
7y d a
53.50
C BEASLEY
RAMADHAN STABLE
J RAMADHAN
12
95
8230-70
21
0
14
EYNHALLOW (GB)
6y d a
53.50
M BARZALONA
GODOLPHIN
C APPLEBY
2
95
427-463-
127
0
15
AHESTA BERO (GB)
4y k a
53.00
R MULLEN
AHMED ALI
S CRISFORD
8
92
142-15-8
14
0
16
ZAMAAM (GB)
10y d a
53.00
F VERON
SH HAMDAN BIN RASHID
E CHARPY
9
94
452-437
14
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CARIBBEAN GOLD (FL)
3y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
BRIAN COSTELLO
BENJAMIN PERKINS, JR.
1
0
0
0
2
MAGIC STREET (FL)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
ANDREW FARM
EDDIE KENNEALLY
2
79
3
43
0
3
SASSY BUT SMART (FL)
3y a e
54.50
LUCA PANICI
BORCHETTA, MARTHA, B
KENDALL CONDIE
3
71
23
20
0
4
COSMIC TREASURE (FL)
3y d e
54.50
VICTOR LEBRON
PATRICIA'S HOPE LLC
LARRY RIVELLI
4
74
2-4
40
0
5
CRUMB CAKE (FL)
3y d e
54.50
EDGAR PRADO
ERIC WIRTH
LARRY BATES
5
0
0
0
6
EMOJI GUY (FL)
3y a e
54.50
JAIRO RENDON
J S STABLES LLC
KATHLEEN O'CONNELL
6
49
5-4
42
0
7
HERO UP (FL)
3y k e
52.00
CRISTIAN TORRES
NEW WORLD THOROUGHBR
LAURA CAZARES
7
62
076-2
15
0
8
ASTROTURF (FL)
3y d e
54.50
JAVIER CASTELLANO
BRIDLEWOOD FARM
JONATHAN THOMAS
8
85
3-
47
0
9
TEXAS GIANT (FL)
3y d e
54.50
RAJIV MARAGH
ROBERT NORMAN
TERESA POMPAY
9
0
0
0
10
ROMAN EMPIRE (FL)
3y d e
54.50
JOHN VELAZQUEZ
MATHIS STABLE LLC
TODD PLETCHER
10
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VICKYTHEBEST (KY)
3y a d
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
D'RACING STABLE LLC
VICTOR BARBOZA, JR.
1
54
532-
88
0
2
STAMINA PRINCESS (MD)
3y d d
51.50
CRISTIAN TORRES
305 SOLUTIONS, INC.
RAMON MINGUET
2
52
8-4
24
0
3
ZANGARVA (KY)
3y d d
54.50
ANDRE RAMGEET
PATRICK MARCONDES
PATRICK MARCONDES
3
45
85947-4
20
0
4
KINGSTON TIME (FL)
3y k d
52.00
ROMERO MARAGH
HUNT, DONALD F. AND
DONALD HUNT
4
25
86-08
18
0
5
NENITA (FL)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
SECURE INVESTMENTS
ANTONIO SANO
5
44
3
18
0
6
LOVE OF GLORY (KY)
3y k d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
PALMER, TERESA AND P
ARMANDO DE LA CERDA
6
37
56-0
27
0
7
WATER WIZARD (FL)
3y a d
54.50
LUIS QUIROZ
ANGEL MEDINA
ANGEL MEDINA
7
42
706-4
18
0
8
ITSMYLUCKYGIRL (KY)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
DOYEN, KENNETH, PALO
ROHAN CRICHTON
8
22
0-
99
0
9
MYSTIC COMIN HOME (KY)
3y d d
51.00
GADDIEL MARTINEZ
DANIEL PITA
DANIEL PITA
9
28
748-5
34
0
10
AWESOME FOXY LADY (FL)
3y a d
54.50
LUCA PANICI
DEL MAR COLLECTION
OSCAR GONZALEZ
10
28
97-
49
0
11
AZTEC MOON (FL)
3y d d
54.50
MARCOS MENESES
TIN ROOF RACING STAB
MONICA MCGOEY
11
42
48-
63
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASSAIL (ON)
8y d k
55.00
VICTOR LEBRON
ISLAND STYLE RACING
RASHARN CREQUE
1
72
66364-4
36
0
2
SUZ (IL)
5y a k
55.00
LUIS SAEZ
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
2
78
66332-2
36
0
3
ROYALLY COOL (KY)
4y d k
55.00
EMISAEL JARAMILLO
RON HENDRICKSON
JORGE NAVARRO
3
75
61351-6
29
0
4
MIDNIGHT MIRACLE (KY)
4y d k
50.50
MARIO FUENTES
MAURICIO FUENTES
MAURICIO FUENTES
4
72
11344-2
14
0
5
MEMORIZE (FL)
5y d k
51.50
MIGUEL ARROYO
ANGEL RODRIGUEZ
ANGEL RODRIGUEZ
5
78
43313-1
14
0
6
GILDA F. (FL)
4y d k
54.50
MARCOS MENESES
CLAP EMBROIDERY
JUAN PEREZ, JR.
6
75
1415-15
15
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:31
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BY HIS GRACE (FL)
3y a d
52.00
CRISTIAN TORRES
BATES STABLE, INC.
LARRY BATES
1
70
34-
60
0
2
JIMMYSSMOKEDCARROT (FL)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
THOMAS COLEMAN
CHAD BROWN
2
0
0
0
3
TYNAN (FL)
3y k d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
PTK, LLC
ANTHONY HAMILTON, JR.
3
57
72-6
20
0
4
LOVE RANGER (FL)
3y d d
54.50
CARLOS MONTALVO
VEGSO RACING STABLE
BARRY CROFT
4
55
68-4
36
0
5
SISTER OTOOLE (FL)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
ECLIPSE THOROUGHBRED
H. MOTION
5
70
3
25
0
6
SURMOUNT SUN (FL)
3y d d
54.50
JEFFREY SANCHEZ
VICENTE STELLA STABL
OSCAR GONZALEZ
6
28
95-4
27
0
7
TAPPED TWICE (FL)
3y a d
52.00
ROMERO MARAGH
BULL O' THE WOODS ST
DON SWICK
7
57
68
20
0
8
INDEPENDENT MISS (FL)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
STONEHEDGE LLC
MICHAEL YATES
8
67
244-4
20
0
9
GRAVEL GERTIE (FL)
3y d d
54.50
LUCA PANICI
FORCE OF NATURE FARM
EMMET JOLLEY
9
36
76-
127
0
10
COUPLE OF NIKKIS (FL)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
PATRICIA GENERAZIO
JOSEPH ORSENO
10
54
939-2
36
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SHELLPHONE (FL)
3y d d
54.50
VICTOR LEBRON
ROYAL WIRE PRODUCTS,
DON SWICK
1
30
9498-6
21
0
2
PASATIME (FL)
3y d d
54.50
JOSE ALVAREZ
LOS SAMANES LLC
JUAN AVILA
2
40
99-
75
0
3
AWESOMENEWYEAR (KY)
3y d d
54.00
MIGUEL VASQUEZ
KINGDOM RACING
JOHN MC ALLEN
3
45
3
20
0
4
TUMBADORA (KY)
3y a d
54.50
MARCOS MENESES
OFF THE HOOK LLC AND
GILBERTO ZERPA
4
0
0
0
5
UNCAPTURED HARMONY (FL)
3y a d
54.50
LUIS QUIROZ
HENCO, INC. AND THE
HENRY COLLAZO
5
0
0
0
6
LUCY'S INTEREST (FL)
3y d d
54.50
SANTIAGO GONZALEZ
JUST FOR FUN STABLE
ANTONIO CIOFFI
6
51
23-9
8
0
7
SHEKNOWSTHEDRILL (FL)
3y d d
54.50
JAIRO RENDON
KATHLEEN O'CONNELL
KATHLEEN O'CONNELL
7
0
6-
119
0
8
IRISH THUNDER (FL)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
FIGHTIN IRISH RACING
DAVID FAWKES
8
50
34266-3
24
0
9
GIBBY'S GEM (KY)
3y a d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
JOSEPH BESECKER
JORGE NAVARRO
9
29
0
27
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:33
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
LITTLE NICOLE (KY)
6y d k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
LITTLE DREAMS RACING
CARLO VACCAREZZA
1
67
46492-7
36
0
2
MAGIC RIVER (KY)
4y d k
55.00
TYLER GAFFALIONE
SISKIN, JEFFREY M. A
DAVID FAWKES
2
74
0312-74
24
0
3
QUIET ALL AROUND (KY)
4y d k
55.00
MARCOS MENESES
HUNT, DONALD F. AND
DONALD HUNT
3
59
28241-7
27
0
4
SWEEPENO (FL)
4y k k
54.50
LUCA PANICI
ALVAJOS STABLE INC.
FRANCISCO D'ANGELO
4
67
6675-76
24
0
5
SISTER GEMA (IN)
4y d k
55.00
JOSE ORTIZ
HATFIELD, CHRISTINE
JENA ANTONUCCI
5
68
7316-43
11
0
6
ZODIAC PRINCESS (KY)
4y d k
55.00
EDGARD ZAYAS
KRUSHNA PADHI
LAURA CAZARES
6
75
32542-2
24
0
7
MI KARLITA (KY)
4y d k
55.00
LUIS REYES
BRIANNJENN RACING LL
ANTONIO SANO
7
68
48565-8
24
0
8
KARENINA (KY)
5y d k
55.00
MIGUEL VASQUEZ
BRIANNJENN RACING LL
ROHAN CRICHTON
8
73
23264-2
24
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:03
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PUTIN ONLINE (FL)
3y d e
54.50
RAY GANPATH
BIG LICK FARM
SARAH NAGLE
1
0
0
0
2
THE VIRGINIAN (FL)
3y d e
54.50
JAIRO RENDON
RICHLYN FARMS
WILLIAM HICKEY
2
72
4-3
26
0
3
SOUPER WATSON (FL)
3y k e
54.50
TYLER GAFFALIONE
LIVE OAK PLANTATION
MARK CASSE
3
71
34-
69
0
4
OPTIMISTIC (FL)
3y d e
54.50
LUIS SAEZ
JOKER RACING LLC
JORGE DELGADO
4
0
0
0
5
EXTRA DOUGH (FL)
3y d e
54.50
MARCOS MENESES
SHADYBROOK FARM, INC
MICHAEL YATES
5
0
0
0
6
MR NAPPY (FL)
3y d e
54.50
MIGUEL VASQUEZ
LOWWOOD FARM, LLC AN
FERNANDO ABREU
6
68
452-5
26
0
7
R MAN JOE (FL)
3y a e
54.50
JOSE ORTIZ
AVERILL RACING LLC,
GEORGINA BAXTER
7
77
2
20
0
8
GROOVY LEMON PIE (FL)
3y d e
52.00
CRISTIAN TORRES
STEVE MCCANNE
ROBERT HESS, JR.
8
52
4-
61
0
13 Şubat 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Dubai Meydan, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Dubai Meydan at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:05 dubai meydan at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:30 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 13 şubat 2020 perşembe at yarışı bülteni, 13 şubat 2020 at yarışı programı, 13 şubat 2020 tjk yarış programı, 13 şubat 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 13 şubat 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 13 şubat 2020 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, dubai meydan at yarışı bülteni, 13 şubat 2020 dubai meydan at yarışı bülteni, günün dubai meydan at yarışı bülteni, bugün dubai meydan at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 13 şubat 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni