Yarış Başlama Saati: 15:30 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DENİZYILDIZI
3y d d
TOROK (IRE)
57.00
MER.ÇELİKAP
SÜRİYE ALTUNBAŞ
A.ÖKSÜZLER
10
45
1242-12
7
19
1.14.57
2
WATCH ME
3y a d
LION HEART (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
DENİZ KURTEL
D.YENTÜR
1
41
533-21
18
20
1.15.54
3
SHINING STAR
3y d d
TOROK (IRE)
57.50
GÖKH.GÖKÇE
CEMAL AYDIN
G.HALKATAŞ
4
40
631019
72
19
4
SWEETIE BERYL
3y a d
ADONİSE
57.50
Ç.OK
ALİ ÖREN
C.YEDİREN
12
40
041-207
7
17
1.16.43
5
MUNZUR RIVER
3y d d
PAN RIVER
57.00
D.PALAUR
EROL ŞİRİN
MEH.AYDOĞDİ
6
39
214307
48
16
1.18.03
6
KATYA
3y a d
AFTER MARKET (USA)
53.50
E.EMRE DOĞRUAP
MEHMET YILDIZ
A.ATAŞ
2
38
1
127
20
1.16.97
7
TURKNUR
3y d d
UTOPIA (JPN)
56.50
A.C.DAĞDEVİREN
ERKAN KARAKAYA
HAL.KAYA
3
38
2137-93
7
16
1.16.55
8
LADY YAĞMUR
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
55.50
A.SÖZEN
CİHAN EMİL
A.ÖCAL
11
36
41-6
41
19
1.16.21
9
ULU MANİTU
3y d d
WIN RIVER WIN (USA)
53.50
ALP.OLUKAP
CENK ŞAMLI
C.ŞAMLI
5
36
63513-5
7
18
1.16.20
10
GÜZİNKA
3y d d
TOROK (IRE)
55.00
S.ÖZEN
AYŞE TEZCAN
A.ÖMEROĞLU
8
35
31-538
13
17
1.16.17
11
HENNA
3y d d
FAIRSON
54.50
H.ŞİMŞEK
İDRİS TANYILDIZ
T.ALTINOVA
7
34
648576
48
11
1.15.86
12
PENNYWISE
3y a d
THREE VALLEYS (USA)
54.50
B.KURDU
HAKAN PİRPİR
Y.PETEK
9
34
945-16
21
19
1.16.37
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AYDURU
4y a k
UÇANBEY
60.00
GÖKH.GÖKÇE
NADİR ÇETİNER
T.TEMİZER
1
59
1323-11
18
20
2
CAN HÜMEYRA
4y k k
CANGIL
56.00
G.KOCAKAYA
EROL ŞİRİN
MEH.AYDOĞDİ
5
51
4231-42
21
18
3
BAŞKONAKLI
4y k k
TAMERİNOĞLU
54.50
A.C.DAĞDEVİREN
DENİZ KURTEL
D.YENTÜR
6
48
42450-4
11
15
2.20.42
4
RIFKİYE
4y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
50.00
MER.ÇELİKAP
KAYA KAYA
A.ATAŞ
3
38
0573-55
30
13
5
GÜLTEN ANA
4y a k
TURBO
50.00
A.OLUK
DOĞAN KARACA
M.Y.AKKEYİK
10
35
23-1277
13
17
2.28.81
6
HANAYLI
4y a k
ALTAHA
50.00
D.PALAUR
HALİL TURAN
M.YAPAROĞLU
7
31
679-624
7
14
2.24.38
7
SEBAHAT
4y k k
KAFKAS ŞAHI
50.00
O.YILDIZ
MEHMET TAMER
M.TAMER
9
30
4068-35
20
11
2.25.77
8
FAVORİ KIZ
4y d k
TURBO
50.00
H.ŞİMŞEK
CEM KARTAL
R.ALTUNBAŞ
8
29
6079-00
22
12
9
AKÇAGELİN
4y k k
BOLKAR
47.00
O.GÜDENAP
ÖMER ALTIN
M.YAPAROĞLU
2
28
6574-91
27
20
10
SURŞİRİN
4y a k
ONURKAAN
50.00
F.HİMAP
BÜLENT BENZER
M.CÜCEL
4
27
08870-5
18
12
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABİ
6y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
57.00
B.KURDU
BAYRAM KELEŞ
S.YANIK
1
49
7-34593
7
14
1.13.40
2
KEREMTOSH
4y d a
COUNTRY REEL (USA)
57.00
D.YILDIZ
ULAŞ YILDIZ
EM.TOKÇALAR
2
50
054-585
8
11
1.13.06
3
BERBATOV
5y d a
NATIVE KHAN (FR)
56.00
A.OKAN PAZARAP
ALİ ÇETİN ÖZÇILNAK
A.ÖCAL
8
49
216-50-1
13
20
1.14.47
4
TAŞKESEN
4y a a
OCEAN BLUE
56.00
Ç.OK
MEHMET KARAARSLAN
K.KURT
5
59
26-5345
7
14
1.13.74
5
WEST GROVE
5y d a
ROYAL ABJAR (USA)
55.00
H.ALTIN
MEHMET ALTIN
İ.ALPUĞUR
6
33
792-352
13
17
1.13.49
6
ELİPS
5y d a
SRI PEKAN (USA)
54.00
A.SÖZEN
ERGUN VURGUN
A.ÖCAL
4
33
3081-07
14
18
1.15.99
7
COAST GUARD
4y d a
SRI PEKAN (USA)
52.00
H.ŞİMŞEK
YILMAZ TÖRÜN
İ.ALTINÖZ
7
22
8957-00
13
8
1.16.64
8
VENUS DAUGHTER
5y a k
DEHERE (USA)
52.00
ALP.OLUKAP
ESER AKYIL
C.ŞAMLI
3
42
5226-95
11
16
1.14.05
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOLDEN KING
5y k a
TURBO
57.00
GÖKH.GÖKÇE
M.ZİYA ADALAR
SEYİT GÖKÇE
5
69
716-212
11
19
1.35.91
2
ALPTUĞHAN
6y k a
ARASLI
56.00
G.KOCAKAYA
TARKAN H. ONAR
HAL.YILDIZ
1
95
936-132
14
18
1.35.02
3
ÜNALAMCA
6y a a
HÜRBATUR
56.00
M.KAYA
ELİF KAYA
A.ATAŞ
4
89
441533
7
17
1.36.04
4
TEKİNER
5y a a
ALTAHA
55.00
A.OKAN PAZARAP
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
2
74
4573-32
15
15
1.35.35
5
ZAFERİMOL
7y a a
HABERBATUR
52.00
ALP.OLUKAP
ÖMER AKALTUN
MEH.KAYA
3
95
111644
125
17
1.34.50
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RECO
5y d a
FAIRSON
60.00
S.GÜLENYÜZLER
H.SİNAN SERTER
A.COŞKAN
1
81
275-135
6
18
2.02.60
2
DYMAXION
8y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
57.00
H.GÜN
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
4
68
068-623
14
8
2.00.32
3
NEON KNIGHT
5y d a
POWERSCOURT (GB)
57.00
Y.ARAS
TOLGA ÇELİK
S.S.GÖRGÜ
7
70
697-561
14
20
2.02.40
4
POWER KING
6y d a
POWERSCOURT (GB)
57.00
MER.ÇELİK
CÜNEYT BUĞDAYCI
K.KÖYLÜ
6
77
36223-4
25
17
2.02.52
5
VAROLHAN
5y d a
ANATOLY
57.00
M.KAYİŞ
HÜSEYİN İNCEDOĞAN
V.KELLECİ
3
22
75-2536
13
5
2.06.94
6
FOCUS ON GLORY
4y d a
AFTER MARKET (USA)
55.00
N.DARÇIN
OZAN KAYNARCA
Z.AVCI
5
9
9-097-86
27
14
2.07.76
7
HARUNHAN
4y a a
AFTER MARKET (USA)
55.00
E.EMRE DOĞRU
ABDULLAH AKDEMİR
B.ÇELTİK
2
89
2867-33
8
14
2.02.06
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BAŞ KHAN
3y a e
ALL THE GOOD (IRE)
54.00
N.AKTAŞAP
MUSTAFA SAYBİR
A.ÖMEROĞLU
10
0
96
14
18
2
BİTİRİM DADAŞ
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
58.00
A.SÖZEN
AHMET BAGUÇ
R.YILDIZ
13
30
346-02
14
15
1.33.25
3
DIEANOTHERDAY
3y d e
BELMONT
58.00
H.ŞİMŞEK
ORHAN DURMUŞ
H.DURMUŞ
1
0
9
56
19
4
ERAYIM
3y d e
ZANJERO (USA)
54.00
E.EMRE DOĞRUAP
ERAY KESKİN
B.ÇAKUS
4
0
97
74
18
1.34.98
5
FIGHT FIGHTER
3y a e
SPEEDY TURC
58.00
F.AVCI
MEHMET ÖKSÜZ
Z.AVCI
6
0
63
14
18
6
GO FOR THE AFTER
3y d e
AFTER MARKET (USA)
58.00
M.KAYA
HAKAN S. ÖZCAN
Ş.ÇELİK
8
31
763-02
14
15
1.31.56
7
GÖKHAN EFE
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
B.KURDU
ÖMER USLU
C.ŞAMLI
9
30
92-4
14
17
1.31.53
8
KIRMIZI
3y a e
GEORGE VANCOUVER (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
ADEM ERDÖLEK
HAL.KAYA
11
0
6
14
19
9
MOUNT MONET
3y a e
SPEEDY TURC
58.00
GÖKH.GÖKÇE
M.ZİYA ADALAR
SEYİT GÖKÇE
5
31
25455-3
14
13
1.30.50
10
PERFECT LEO
3y d e
PLEASANTLY PERFECT (USA)
58.00
Ç.OK
FRANCESCO SPONZA
M.SAÇAN
14
10
778
105
17
1.33.97
11
RED WINNER
3y a e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
A.C.DAĞDEVİREN
FRANCESCO SPONZA
M.SAÇAN
7
30
532-7
25
16
1.30.04
12
TEK DADAŞ
3y a e
TORUK MACTO (IRE)
54.00
B.ULUKANAP
MAHMUT BAGUÇ
R.YILDIZ
12
20
547-9
25
16
1.33.15
13
THE LAST KNIGHT
3y d e
CAPTAIN RIO (GB)
54.00
M.KAYİŞAP
S.ALİ BÜYÜKBAŞ
R.ALTUNBAŞ
3
10
5-70
6
17
14
NINALIS
3y a d
CARDINAL PIONEER
56.00
D.PALAUR
MEHMET ESMER
MUT.KAYA
2
29
5328-28
18
17
1.31.02
Şanlıurfa detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA ABDULLAH
5y d a
VELOCIRAPTOR (GB)
53.00
M.IŞIKAP
ZEYNEP DOĞAN
M.BALTA
11
67
51414-3
24
18
1.59.70
2
BLACKS WINNER
8y a a
STRIKE THE GOLD (USA)
57.00
R.DOĞAN
HASAN KOÇYİĞİT
CUDİ ÖZKAN
4
76
02156-2
42
17
1.58.74
3
CHEAT
5y d a
DAI JIN (GB)
54.00
B.BEKTAŞAP
MEHMET DOĞAN
M.BALTA
12
68
13157-8
24
17
1.56.74
4
HOY HOOY
5y a a
SPORTS HERO (USA)
57.00
M.ÜNLÜ
MEHMET KORKMAZ
A.E.KARAKURT
10
57
480-543
10
14
2.01.56
5
ISTANBUL HOUSE
5y a a
KANEKO
57.00
E.KILIK
MAHMUT KARAKEÇİLİ
İ.SAYIS
3
43
30-4394
10
15
1.58.58
6
TORO TORO
7y a a
LION HEART (USA)
55.00
İ.AKYAVUZAP
ADNAN KARAKEÇİ
D.H.ÖZEL
7
67
434-140
24
18
1.55.02
7
WHITE IRON
7y d a
KANEKO
57.00
H.İ.AKKAYA
MAHMUT KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
1
72
1144-52
14
16
1.55.63
8
ZEUS
8y a a
GRAND EKINOKS
57.00
F.YARDIMCI
NURAN CİZRELİOĞLU
M.KEKLİK
9
73
22311-7
24
19
1.58.63
9
TİRAN
5y d k
EL SALVADOR
53.00
İ.ÇİZİKAP
HAŞİM TINAS
M.KEKLİK
8
53
237-012
10
19
2.00.93
10
UTKUN BABACAN
4y d a
KANEKO
56.00
V.KIZMAZ
ABDULVEHAP AKDAĞ
F.E.AKIL
5
67
5161-14
24
19
2.02.46
11
MAYDO HAN
4y a a
PERFECT STORM
55.00
S.KAPLAN
FAİK TURAN
İ.SAYIS
2
30
127-799
10
15
2.04.60
12
RED EYE
9y a a
EAGLE EYED (USA)
57.00
H.ALTUNKILIÇ
HALİL HATİPOĞLU
A.E.KARAKURT
6
70
7947-30
24
6
1.57.94
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SULTANDAN
6y k a
SULTAN DE FAUST (FR)
61.00
R.YILDIRIMAP
ÖMER KARAÇİZMELİ
A.E.KARAKURT
1
44
214080
73
16
2.18.17
2
HACIVAT
5y a a
KAIZBERT (RU)
59.00
N.ALTIN
NECATİ TOYDEMİR
Ş.OLĞAÇ
4
36
612-558
14
16
2.30.77
3
BOZDENİZ
5y k a
AĞA KARACA
58.00
E.KILIK
RECEP KETME
R.KARATAŞ
18
34
524-176
4
18
2.18.54
4
ÖZGENHAN
5y a a
ÖZGÜNHAN
55.50
R.DOĞAN
SİNAN ÇİFTÇİ
Ş.OLĞAÇ
9
29
2-63819
10
19
2.22.34
5
BAŞYAZAR
9y a a
TOŞUR
54.00
M.IŞIKAP
İLHAMİ TURAN
R.KARATAŞ
13
28
703393
70
10
2.15.86
6
BİLEKKAYA
6y k a
BİLGİNER
55.00
B.BEKTAŞAP
RAMAZAN ÖZDEMİR
M.BALTA
5
28
785-196
14
18
2.18.02
7
DORUGÜZEL
6y d k
DEHA
55.00
H.DEMİRTAŞ
SEDAT SUBAY
F.E.AKIL
10
28
7796-51
21
20
2.20.42
8
CONİLEŞ
5y k a
GOBAKBEY
54.50
M.P.DEMİRAP
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
M.KARALI
17
27
285060
52
13
2.16.05
9
DEDE ÖMER
7y a a
ÇAPKANCAŞ
52.50
İ.ÇİZİKAP
MUZAFFER YARDIMCI
M.BALTA
7
25
942-057
14
11
2.18.88
10
MİRALP
5y k a
ALPAK
50.00
M.G.ARSLANAP
MEHMET TÜRKERİ
D.H.ÖZEL
8
22
33890-0
17
13
2.17.32
11
KUYUMCU
5y a a
ŞÖVALYE
51.50
KEMAL KURT
SABAHATTİN YAVUZ
A.GÜRGÖZE
15
21
7150-06
14
16
2.22.99
12
DÜŞEŞ
8y a a
ŞENTAY
50.00
İ.AKYAVUZAP
CENGİZ DOĞAN
Ş.OLĞAÇ
6
14
5560-73
14
6
2.19.71
13
UÇAN REİS
5y k a
UÇANBEY
50.00
M.E.DOĞANAP
ADNAN DOĞAN
İ.SAYIS
3
10
587007
52
3
14
TUMBULKAVÇİNOĞLU
5y a a
KOŞAYALP
50.00
T.BALİAP
NURULLAH ASTAN
A.GÜRGÖZE
2
14
85-4636
10
12
2.18.77
15
KÜÇÜKSERKAN
5y a a
BOLKAR
48.00
T.YILMAZAP
MEHMET DOĞAN
M.KARALI
11
14
64468-8
17
14
2.25.08
16
BORAHANBEY
7y k a
DAĞHANBEY
50.00
SER.YILDIZAP
MUSTAFA ÖZDEMİR
M.KEKLİK
14
12
07080-7
10
11
2.17.04
17
LİDER DOĞAN
7y k a
LİDERCAN
50.00
H.ALTUNDAĞAP
METİN ARSLAN
M.BALTA
12
11
0480-00
11
11
2.20.22
18
GAHTALI
5y k a
BOZDOĞAN
50.00
S.KAPLAN
AYNUR MUTLU
A.GÜRGÖZE
16
8
3044-00
17
12
2.19.13
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLACK LEGACY
3y d e
MENDIP (USA)
58.00
V.KIZMAZ
FERHAT YILDIRIM
MUH.YILDIRIM
12
12
87578-9
14
14
2
CHEERFUL CHILD
3y d e
GOLDEN SUN
54.00
M.IŞIKAP
HÜSNÜ ERCAN
M.BALTA
10
0
5
121
19
3
DOKTOR DAYS
3y k e
INDIAN DAYS (GB)
58.00
R.DOĞAN
MEHMET TÜRKERİ
D.H.ÖZEL
9
3
668-0
14
16
4
FATİH REİS
3y d e
TALIP HAN (IRE)
58.00
M.DOĞAN
M.GARİP ELĞAÇ
D.H.ÖZEL
6
0
7
14
19
5
GÜNEYCAN
3y d e
MİRAMİS
58.00
KEMAL KURT
SERDAR İZOL
A.E.KARAKURT
15
4
870-0
14
16
6
KURT DEDEM
3y d e
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
S.KAPLAN
CEVHER GÜMÜŞKOLAN
M.KARALI
4
21
785640
67
13
7
LAST MAJASTY
3y d e
COUNTRY REEL (USA)
58.00
İ.KATI
SELAHATTİN ÇİZİK
F.E.AKIL
8
13
6899-73
14
14
8
MY CEM
3y d e
ZANJERO (USA)
58.00
E.KILIK
AHMET ÖZGÜR YAHLİZADE
A.E.KARAKURT
2
0
0-3
14
18
9
RED WIND
3y d e
PRESSING (IRE)
58.00
F.YARDIMCI
MUZBAH YARDIMCI
Ş.OLĞAÇ
3
11
870-9
14
16
10
SANMADOR
3y d e
DAI JIN (GB)
58.00
H.ALTUNKILIÇ
SEYDİ AKYILDIRIM
A.E.KARAKURT
1
20
50-922
14
19
11
TOP RUNNER
3y d e
AMERICAN LION (USA)
56.00
İ.AKYAVUZAP
HALAF ASLAN
D.H.ÖZEL
11
13
967-737
14
14
12
TOUCH GREY
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
N.ALTIN
NİHAT KARATOPRAK
A.TOPRAK
14
12
567-0
43
16
13
YEMCİ REŞİT
3y d e
INDIAN DAYS (GB)
58.00
M.A.AKTÜRK
SÜLEYMAN KARAKEÇİLİ
F.E.AKIL
13
20
635-342
14
16
14
MASTİKA
3y d d
PLEASANTLY PERFECT (USA)
52.00
E.ÇANKAYAAP
FAİK TURAN
İ.SAYIS
7
0
670
14
17
15
PRINCESS NİSAM
3y d d
KURTINIADIS (IRE)
56.00
H.POLAT
MEHMET EMİN GÜMÜŞ
K.YILDIZ
5
9
9845-76
28
10
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
YILDIZABAKAN
7y k a
GOBAKBEY
60.00
N.ALTIN
SAVAŞ ERCÜMENT BECENE
CUDİ ÖZKAN
1
83
07727-1
14
20
2.03.65
2
ALTINSİMA
7y k a
GOBAKBEY
59.00
M.ÜNLÜ
RESUL ÜNLÜ
A.GÜRGÖZE
4
76
1137-14
21
19
2.04.17
3
KAÇAR FEVZİ
9y k a
GOBAKBEY
59.00
F.YARDIMCI
M.ALİ YARDIMCI
CUDİ ÖZKAN
7
85
31-3123
12
18
2.00.57
4
KORALAY
10y a a
HİSARHAN
59.00
H.ALTUNKILIÇ
MEHMET EMİN DEMİRKAPU
F.E.AKIL
6
88
32-4466
7
15
2.02.21
5
SATANHAN
5y k a
ÖZDURAN
59.00
E.KILIK
CEVHER CANLIKA
S.ÇELİK
3
104
134-224
18
18
6
ŞÜKRANIN OĞLU
7y k a
ÇAPKANCAŞ
59.00
İ.AKYAVUZAP
ŞÜKRÜ YARDIMCI
M.KEKLİK
2
69
2401-41
10
20
2.04.01
7
TEKTEKİNOĞLU
5y a a
BOLKAR
59.00
V.KIZMAZ
ADNAN KARAKEÇİ
D.H.ÖZEL
5
33
07229-4
7
17
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALANKOZ
4y k k
YAŞARCIK
56.00
İ.ÇİZİK
SEYİTHAN ÇİFTÇİ
A.E.KARAKURT
10
54
1837-13
14
19
2
MİNOŞ HANIM
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.00
E.ÇANKAYA
MEHMET TÜRKERİ
F.E.AKIL
4
25
930-891
10
20
2.17.95
3
UÇURAN
4y k k
GOBAKBEY
56.00
M.IŞIK
OSMAN GÜLLÜ
Ş.OLĞAÇ
3
34
208-317
10
19
2.10.89
4
BEŞALTIGÜLÜ
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
H.ŞANLI
SALİH ÇİZİK
K.YILDIZ
11
37
73110-2
28
18
5
CANDAKIZI
4y a k
TOŞUR
55.00
M.G.ARSLAN
MEHMET ALİ BECENE
CUDİ ÖZKAN
1
24
471-076
17
17
2.06.23
6
DERAY HANIM
4y k k
ÖZGÜNHAN
55.00
M.CANPOLAT
KEMAL ALTIN
F.ALTIN
12
53
21114-9
28
18
7
HİMALA
4y k k
ŞİMŞEĞİNOĞLU
55.00
B.BEKTAŞ
HALİL KIRMIZI
A.GÜRGÖZE
6
34
4268-52
14
16
2.04.53
8
KEMİYET
4y a k
TOŞUR
55.00
M.E.DOĞAN
LÜTFİ SABANCI
M.KILINÇ
5
22
7921-07
35
18
9
ÖZ ŞUBAT
4y a k
ATİKBEY
55.00
H.ALTUNDAĞ
ABDULKADİR TOPRAK
M.KEKLİK
9
27
2935-66
14
13
2.02.75
10
FULDEN
4y k k
ANKA
55.00
SER.YILDIZ
HAŞİM TINAS
M.KARALI
2
26
610-685
17
16
11
ZÜHAL HANIM
4y a k
ATOMKARINCA
56.00
R.YILDIRIM
MEHMET FESİH ÇİZİK
M.KEKLİK
7
25
640-501
10
20
2.19.73
12
HASKÖY İNCİSİ
4y k k
BOLKAR
55.00
F.FELHAN
SABAHATTİN YAVUZ
A.GÜRGÖZE
8
20
231558
100
17
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
UNCLE MEVLÜT
6y d a
HALICARNASSUS (IRE)
63.00
V.KIZMAZ
HALİL TEKTAŞ
A.GÜRGÖZE
14
62
4606-00
10
10
1.17.05
2
ODDJOB
5y a a
SPRING AT LAST (USA)
60.50
R.YILDIRIMAP
HÜSEYİN ÇİÇEK
D.H.ÖZEL
1
61
88938-0
14
12
3
MAN ON FIRE
6y d a
YONAGUSKA (USA)
58.00
M.IŞIKAP
HÜSNÜ ERCAN
K.YILDIZ
17
58
46416-0
10
18
1.15.03
4
BALAHATUN
4y a k
AGRESIVO (USA)
59.50
H.ALTUNKILIÇ
EROL YAĞCI
R.KARATAŞ
2
57
311155
123
18
1.16.23
5
FREESIA
6y d k
VICTORY GALLOP (CAN)
60.50
S.KAPLAN
MAHMUT KARAKEÇİ
CUDİ ÖZKAN
4
57
434-431
7
20
1.13.79
6
ÖZÜN
5y a a
CUVEE (USA)
57.00
F.YARDIMCI
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
7
50
42-3221
14
20
1.14.74
7
YAYLALI
5y a a
CUVEE (USA)
56.50
M.DOĞAN
FATMA KAN
A.TOPRAK
16
49
1978-00
10
15
1.13.90
8
TOKATÇI
5y d a
ROYAL ABJAR (USA)
56.00
M.AVŞAR
MUSTAFA ERCAN
A.TOPRAK
18
48
4309-55
28
13
1.13.26
9
STAR OF ROCK
7y d a
BORS
55.50
N.ALTIN
ELİF KAYA
İ.SAYIS
9
47
785-739
14
10
1.13.99
10
DELİ NUSRET
6y d a
MEDYA
54.50
M.ÜNLÜ
SİNAN KORKMAZ
M.BALTA
13
45
573559
52
9
1.14.39
11
DYNAMITE HARMONY
4y d a
CUVEE (USA)
50.00
KEMAL KURT
ZEKİYE DOĞANTÜRK
H.ŞİMŞEK
3
33
8359-23
28
14
1.14.26
12
KÜÇÜK ÖMER
4y d g
DERVİŞ AĞA
50.00
H.ALTUNDAĞAP
MEHMET DEMİR
K.YILDIZ
12
33
90270-0
14
13
1.17.77
13
EL FUEGO
5y d a
EAGLE EYED (USA)
47.00
T.YILMAZAP
ALİ ŞEKER
K.YILDIZ
6
27
64-1683
14
17
1.14.30
14
FALL THE SUN
6y a g
BOSPORUS (IRE)
50.00
İ.AKYAVUZAP
MEHMET YAVUZ
D.H.ÖZEL
11
26
250-340
14
14
1.14.71
15
YEL ESER
4y d a
SPEEDY TURC
50.00
M.E.DOĞANAP
BAHRİ ÇİZİK
A.E.KARAKURT
8
19
2360-50
31
14
1.23.75
16
BY SAKAL
4y d a
CUVEE (USA)
50.00
H.DEMİRTAŞ
LATİF KOÇYİĞİT
M.KARALI
5
18
32630-8
14
14
1.15.20
17
LIONS LOVE
4y k k
LION HEART (USA)
50.00
E.ÇANKAYAAP
SALİH KARABAŞ
İ.SAYIS
15
17
370580
119
12
1.16.52
18
SUNNY DAY
4y a a
CUVEE (USA)
50.00
M.G.ARSLANAP
MUSTAFA BERBEROĞLU
A.TOPRAK
10
14
86622-7
14
18
1.16.23
Dubai Meydan detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
RB SO RICH (US)
8y k a
57.00
CONNOR BEASLEY
SALEH OMAR ALI BIN H
M AL MHEIRI
1
100
04070-4
18
0
2
NAJM ALEMARAT (FR)
10y a g
57.00
SZCZEPAN MAZUR
MOHD AL AASER
M RAMADAN
2
100
5870-97
14
0
3
CAKOUET DE BOZOULS (FR)
7y d a
57.00
WILLIAM LEE
ABU DHABI RACING
H AL ALAWI
3
110
210003-
84
0
4
MH RAHAL (AE)
5y d a
57.00
RICHARD MULLEN
MANSOOR KHALIFA SULT
E JEANNE
4
80
5347-94
18
0
5
RB SMOKIN RICH (US)
9y k a
57.00
JESUS ROSALES
KHALIFA AHMED KHALIF
S H AL MAZROUEI
5
85
500-008
18
0
6
AF AL SAJANJLE (AE)
6y k a
57.00
TADHG O'SHEA
KHALID KHALIFA AL NA
E OERTEL
6
115
9353-23
14
0
7
RB TORCH (US)
8y a a
57.00
FABRICE VERON
H H SH KHALIFA BIN Z
E LEMARTINEL
7
110
7014-65
18
0
8
CHEIK ROQUE (FR)
7y k a
57.00
ANTONIO FRESU
EERC MNGR: MRS REBEC
E CHARPY
8
109
5000-74
14
0
9
MAWAHIB (FR)
6y k k
55.00
PATRICK COSGRAVE
H H SH KHALIFA BIN Z
E LEMARTINEL
9
119
4425-42
14
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:05 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLUE POINT (IRE)
5y d a
57.00
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
1
120
1-29173-
127
0
2
PORTAMENTO (IRE)
7y k a
57.00
FERNANDO JARA
MOHD KHALIFA AL BAST
A AL RAYHI
2
100
432-907
4
0
3
ROUSSEL (IRE)
4y d g
57.00
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
3
100
30003-5
35
0
4
MUJAAFY (AUS)
4y d g
57.00
PATRICK COSGRAVE
SH HAMDAN BIN RASHID
M DE KOCK
4
105
1134-4-
127
0
5
FAATINAH (AUS)
6y d g
57.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D HAYES
5
112
6648-13
21
0
6
REBEL STREAK (GB)
4y d g
57.00
MICKAEL BARZALONA
MOHD MAHRAN JAMSHEER
A JAN
6
100
1103-56
7
0
7
JOHANN STRAUSS (GB)
8y d g
57.00
ROYSTON FFRENCH
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
7
100
438770-
127
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:40
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HEAVY METAL (GB)
9y d g
57.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S JADHAV
1
114
13141-9
35
0
2
SECRET AMBITION (GB)
6y d a
58.00
RICHARD MULLEN
NASIR ASKAR
S SEEMAR
2
106
1204-41
20
0
3
BEHAVIORAL BIAS (USA)
5y a g
57.00
TADHG O'SHEA
MARWAN ABDUL RAHMAN
S SEEMAR
3
102
42224-3
20
0
4
SILENT ATTACK (GB)
6y d g
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
4
103
00-10-30
14
0
5
KIMBEAR (USA)
5y d a
57.00
PATRICK DOBBS
SH RASHID BIN HUMAID
D WATSON
5
109
22163-2
35
0
6
JANOOBI (SAF)
5y d a
57.00
SAM HITCHCOTT
SH HAMDAN BIN RASHID
M DE KOCK
6
109
2130-00
21
0
7
MUNTAZAH (GB)
6y d g
57.00
JIM CROWLEY
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
7
109
0-9120-3
35
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BURJ (GB)
3y d g
59.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
4
83
1045-70
14
0
2
TROLIUS (IRE)
3y d g
59.50
CHRISTOPHER HAYES
LADY O'REILLY
S CRISFORD
8
93
111-36
14
0
3
VICTORY COMMAND (IRE)
3y d e
59.50
ROYSTON FFRENCH
KINGSLEY PARK 10
M JOHNSTON
3
101
11144-3
21
0
4
ART DU VAL (GB)
3y d e
58.50
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
10
101
12-
113
0
5
BILA SHAK (USA)
3y d e
58.50
OISIN MURPHY
FAWZI ABDULLA NASS
F NASS
1
81
92-01
12
0
6
ALLA MAHLAK (USA)
3y a e
57.00
SZCZEPAN MAZUR
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
9
70
546-60
21
0
7
BOSCONERO (IRE)
3y a g
54.50
SAEED AL MAZROOEI
HUMAID RASHED ALI AL
A AL RAYHI
7
76
00-064
12
0
8
DOBBIA (USA)
3y d e
57.00
ANTONIO FRESU
ARAAM
A BIN HARMASH
6
0
0-8
40
0
9
LUXOR TEMPLE (USA)
3y d e
57.00
FERNANDO JARA
PHOENIX THOROUGHBRED
A AL RAYHI
11
68
540-77
12
0
10
PHALASTEEN (USA)
3y a e
57.00
CONNOR BEASLEY
BOURESLY RACING SYND
R BOURESLY
5
0
5
12
0
11
EMMA POINT (USA)
3y a d
55.00
TADHG O'SHEA
RENATO BRUNI
M BOTTI
2
75
462-60
14
0
12
PROMISE OF SUCCESS (GB)
3y d d
55.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
12
0
4-
78
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:50
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASOOF (GB)
4y d k
57.00
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
1
98
14113-2
28
0
2
MIA TESORO (IRE)
6y d k
57.00
CHRISTOPHER HAYES
DERON PEARSON
C FELLOWES
2
95
41627-7
28
0
3
PERI LINA (TUR)
4y k k
57.00
SELIM KAYA
FEDAI KAHRAMAN
H BOYRAZ
3
97
11212-5
28
0
4
MONZA (IRE)
4y d k
57.00
CARLOS LOPEZ
KJELDSBJERGGAARD APS
B OLSEN
4
95
30224-6
28
0
5
FURIA CRUZADA (CHI)
7y d k
57.00
ANTONIO FRESU
AVAZ ISMOILOV
E CHARPY
5
103
2375-83
28
0
6
POETIC CHARM (GB)
4y d k
58.50
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
6
107
15210-1
28
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:25
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
GOOD CURRY (TUR)
7y d a
60.00
HALIS KARATAS
ISMAIL HADIOGLU
B KOCAKAYA
3
108
111121-
117
0
2
SWITZERLAND (USA)
5y d a
59.50
MICKAEL BARZALONA
SH RASHID BIN HUMAID
S ASMUSSEN
7
107
15153-6
14
0
3
ACE KOREA (USA)
4y d a
56.00
FABRICE VERON
SHIN WOO CHEOL
P WOLSLEY
10
100
00511-7
42
0
4
NINE BELOW ZERO (GB)
4y d g
55.50
TADHG O'SHEA
AL-AFOO RACING STABL
F NASS
8
99
4342-14
14
0
5
VICTORY WAVE (USA)
5y a k
55.00
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
4
98
101-646
7
0
6
GLENAMOY LAD (GB)
5y d g
53.50
CHRISTOPHER HAYES
V HEALY
M WIGHAM
1
95
016-68
7
0
7
POP THE HOOD (USA)
7y d g
53.50
CONNOR BEASLEY
TOUCH GOLD RACING
D WATSON
6
95
0-3414-4
28
0
8
ALMANAARA (IRE)
6y k a
53.00
SAM HITCHCOTT
SH HAMDAN BIN RASHID
D WATSON
9
94
1-3417-6
28
0
9
LAVASPIN (GB)
5y d g
53.00
RICHARD MULLEN
MOHD KHALEEL AHMED
S SEEMAR
2
92
231711-
84
0
10
TAAMOL (IRE)
5y d g
53.00
FERNANDO JARA
SH HAMDAN BIN RASHID
A AL RAYHI
5
91
197-740
4
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ASTRONOMER (IRE)
4y d a
60.00
OLIVIER DOLEUZE
MIKE DE KOCK
M DE KOCK
10
109
11112-0
14
0
2
WALTON STREET (GB)
5y d g
59.50
WILLIAM BUICK
GODOLPHIN
C APPLEBY
2
106
621338-
127
0
3
ZAMAN (GB)
4y d g
59.50
JAMES DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
3
108
86232-3
14
0
4
SHARPALO (FR)
7y d g
58.80
CONNOR BEASLEY
BADR ABDULLA ISMAIL
A BIN HARMASH
6
104
3226-32
21
0
5
VERY TALENTED (IRE)
6y d g
58.80
PATRICK COSGRAVE
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
11
104
1633-10-
127
0
6
MOUNTAIN HUNTER (USA)
5y d g
57.50
CHRISTOPHE SOUMILLON
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
8
102
12550-5
28
0
7
RED GALILEO (GB)
8y d g
56.00
ROWAN SCOTT
GODOLPHIN
S BIN SUROOR
5
102
4356-32
7
0
8
STAGE MAGIC (IRE)
4y d g
56.50
COLM O'DONOGHUE
GODOLPHIN
C APPLEBY
15
102
216-66-5
14
0
9
APPEARED (GB)
7y d g
56.00
CHRISTOPHER HAYES
KHALIFA A DASMAL
D SIMCOCK
9
97
4990-44
28
0
10
CELESTIAL SPHERES (IRE)
5y d g
55.00
BRETT DOYLE
GODOLPHIN
C APPLEBY
14
97
01-124-0
28
0
11
SUSPICIOUS MIND (DEN)
6y d g
54.50
ELIONE CHAVES
360 NORTH HORSE RACI
A KIDNEY
1
96
16421-2
28
0
12
BUHWARUI BANSEOK (USA)
6y d a
54.00
RICHARD MULLEN
DOO SOON LIM
B RICE
13
95
14510-9
28
0
13
MAIFALKI (FR)
6y d g
54.00
TADHG O'SHEA
LAMONT RACING
N CAULLERY
7
95
4110-69
21
0
14
PARSIFAL (SPA)
6y a a
54.00
OISIN MURPHY
ANTONIO GARCIA FERRE
G ARIZKORRETA
4
95
57717-5
21
0
15
RIO TIGRE (IRE)
8y d a
54.00
MICKAEL BARZALONA
SH HAMDAN BIN MOHD A
S JADHAV
12
95
110-158
12
0
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COUNTRY STRONG (FL)
4y d k
55.50
JONATHAN GONZALES
KASSEN, DAVID C. AN
DAVID KASSEN
1
50
448822-
62
0
2
MONEY PURSE (FL)
4y d k
55.50
JOSE ORTIZ
NASSAL, CINDY AND B
JENA ANTONUCCI
2
57
52525-2
35
0
3
BLUE MAGIC (KY)
4y a k
55.50
JOSE BATISTA
AMG EQUINE LLC
EDUARDO AZPURUA, JR.
3
59
602-3
39
0
4
CHIEF BOW NO MOVE (FL)
6y d k
55.50
LUIS SANCHEZ
ANTHONY RUSSO
ANTHONY RUSSO
4
49
2-72236-
95
0
5
COCKTAILS OR CANDY (FL)
4y a k
55.50
ABY MEDINA
GODINEZ, JORGE L. A
ROSEMARY HOMEISTER, SR.
5
39
66942-4
35
0
6
BANDIDA RAGS (KY)
4y d k
55.50
FERNANDO SALAZAR BECERRA
THOROUGHBRED CHAMPI
JAIME MEJIA
6
19
067659-
111
0
7
MONJA (KY)
4y a k
55.50
JAIRO HERNANDEZ
RICARDO ROMO
JAVIER NEGRETE
7
38
984-324
11
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:35 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DISCREET HEAT (KY)
5y d g
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
ALP EVCIMEN
MURAT SANCAL
1
82
722-121
7
0
2
PASS THE BUTTER (KY)
4y d a
55.00
ANDRE RAMGEET
MICHELLE WINTERS
ODIN LONDONO, JR.
2
82
6262-14
18
0
3
PEACE ACCORD (KY)
4y d a
55.00
CARLOS OLIVERO
FARFELLOW FARM, LTD
LUIS DUCO
3
59
3524-41
22
0
4
INHIBITION (KY)
6y d g
55.00
JULIEN LEPAROUX
D P RACING LLC
PATRICK BIANCONE
4
87
2454-14
11
0
5
PARADE BLUE (KY)
6y d g
55.00
JOSE ORTIZ
MARC DETAMPEL
EDDIE KENNEALLY
5
85
1-6341-1
44
0
6
OVER SENSUAL (FL)
4y k g
55.00
TYLER GAFFALIONE
JOSEPH BESECKER
JORGE NAVARRO
6
86
23241-4
33
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
THE ROBERT (KY)
4y d g
55.50
JOSE ALVAREZ
SILVER TRAIL STABLE
GUADALUPE PRECIADO
1
69
7203-06
13
0
2
INDURATE (KY)
4y d g
55.50
TYLER GAFFALIONE
E FIVE RACING THORO
JAMES TONER
2
71
085-73
15
0
3
BAD BOY E. J. (KY)
4y d g
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
BUCKETLIST STABLES,
FERNANDO ABREU
3
69
96543-5
15
0
4
U S ACADEMY (KY)
6y d g
55.50
JOSE ORTIZ
MARABLUE FARM AND P
ANTONIO SANO
4
66
47-47-53
20
0
5
WISELY (KY)
4y d g
55.50
JULIEN LEPAROUX
LEE LEWIS
MARK HENNIG
5
77
39366-2
42
0
6
MARNESIA ONE STEP (FL)
4y d g
55.50
LUIS SANCHEZ
ALBINO ROSSI
ALBINO ROSSI
6
54
9785-76
15
0
7
SECOND ENCORE (MD)
4y k g
55.50
ALBIN JIMENEZ
TWO ROADS STABLE
JESSICA CAMPITELLI
7
47
0008-00
20
0
8
VETTEL (FL)
4y a g
55.50
MIGUEL VASQUEZ
RON PAOLUCCI RACING
ANTHONY QUARTAROLO
8
68
4624-5
13
0
9
ARCHIE'S SONG (KY)
4y d g
55.50
MANOEL CRUZ
TRACIE PETTIT
KEITH CHUDZIK
9
40
8049-08
15
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:37
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SMOKER (FL)
3y d e
54.50
MIGUEL VASQUEZ
SMITH RANCH STABLES
LUIS RAMIREZ
1
53
20
8
0
2
SAINT LARNED (FL)
3y d g
54.50
JOSE ALVAREZ
KATHY MACHESKY
ANNA VARSI
2
37
0-63
20
0
3
GRENADIER (FL)
3y d e
54.50
BRIAN HERNANDEZ, JR.
MARABLUE FARM LLC
MICHAEL TOMLINSON
3
72
6735-6
28
0
4
WINNING DRIVE (FL)
3y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
WEST, GARY AND MARY
JASON SERVIS
4
44
20-
69
0
5
LUCKYTOBEINAMERICA (FL)
3y d e
54.50
JOSE ORTIZ
TRILOGY STABLE AND
EDWARD PLESA, JR.
5
56
52-6
36
0
6
ELUSIVE RO (FL)
3y a g
54.50
TYLER GAFFALIONE
RAROMA STABLE
RALPH NICKS
6
60
37-0
26
0
7
BIG SPORT (FL)
3y d g
54.50
CHRIS LANDEROS
WILLIAM STIRITZ
SCOTT BECKER
7
60
4
28
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:08
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HIT THE CURB (FL)
3y d d
54.50
HECTOR BERRIOS
DENNIS FEDERICO
MARCUS VITALI
1
0
7
18
0
2
DALAL (FL)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
BRUNO SCHICKEDANZ
YVON BELSOEUR
2
48
02422-
55
0
3
DILLON'S KITTY (FL)
3y a d
54.50
RICHARD MITCHELL
RICK ARNOLD
RICHARD ARNOLD, JR.
3
0
0
0
4
HOT FUDGE HONEY (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
GAGNE, DEBBIE, SEPL
RONALD SPATZ
4
43
6473-97
24
0
5
ALPILLES (KY)
3y a d
54.50
EDUARDO NUNEZ
WILLIAM BETZ
WESLEY WARD
5
66
66-5
36
0
6
CURIOUS ZELDA (KY)
3y k d
54.50
BRIAN HERNANDEZ, JR.
SHAGBARK FARM, LLC
RYAN WALSH
6
55
73267-
127
0
7
GRAN SURPRISE (FL)
3y a d
54.50
LEONEL REYES
GRANPOLLO STABLE AN
VICTOR BARBOZA, JR.
7
0
0
0
8
SKY SHAFT (FL)
3y d d
54.50
JOSE BATISTA
VICENTE PEREZ
ANTONIO SANO
8
35
068
7
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:39
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
OSCURA (FL)
7y d k
55.00
JOSE BATISTA
SANTA CRUZ RANCH, I
JUAN RIZO
1
54
658016-
67
0
2
PROUD LEGACY (FL)
5y d k
55.00
HECTOR BERRIOS
GORDON RACING CORP.
PHIL COMBEST
2
61
3705-05
24
0
3
GRACIAS ADIOS (FL)
4y d k
55.00
TONY MARAGH
MARCO THOROUGHBRED
AUBREY MARAGH
3
65
3112-66
22
0
4
NEUQUA (IL)
5y a k
55.00
MANOEL CRUZ
RICHARD PERKINS
DAVID HINSLEY
4
67
36378-2
15
0
5
SPECIALCNSYDRATION (FL)
6y d k
55.00
MIGUEL VASQUEZ
ALBER, A. AND THARR
WILLIAM THARRENOS
5
50
25437-8
24
0
6
WISHFULLY (KY)
5y d k
55.00
DIEGO GOMEZ
NANCY MASTRONARDI
NICK MASTRONARDI, JR.
6
50
0860-64
15
0
7
LITTLE CHRISTINA (KY)
5y d k
55.00
TYLER GAFFALIONE
PRISCILLA VACCAREZZA
CARLO VACCAREZZA
7
77
616792-
46
0
8
LOVE AND LEMONS (KY)
5y a k
55.00
ALVARO DONIS
MAGNOLIA RACING STA
LARRY BATES
8
74
218448-
64
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 00:10
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DIVA'S REVENGE (FL)
4y d k
55.50
IRAD ORTIZ, JR.
MICHAEL DUBB
JASON SERVIS
1
67
47-
127
0
2
MISS CLAUDIA (FL)
4y a k
55.50
TYLER GAFFALIONE
ALEXANDRES, LLC
ANTONIO SANO
2
0
0
0
3
MUSIC MAKER (PA)
4y a k
55.50
JOSE ORTIZ
MRS. GEORGE SENSOR
ARNAUD DELACOUR
3
55
55-
127
0
4
GO GIRL GONE (KY)
4y d k
55.50
HUGO SANCHEZ
MARK MOLINA
JENNIFER HAYFORD- QUINONES
4
39
3660-35
24
0
5
SHANGHAISWEETHEART (KY)
4y d k
55.50
ALBIN JIMENEZ
MALOUF, RICHARD AND
EDWIN BROOME
5
0
0
0
6
MAGNA PACIENCIA (FL)
4y a k
55.50
JOSE BATISTA
SANO RACING STABLES
ANTONIO SANO
6
0
0
0
7
GRAND TAP (KY)
4y k k
55.50
FERNANDO SALAZAR BECERRA
THOROUGHBRED CHAMPI
JAIME MEJIA
7
53
2-94983-
127
0
8
NY BETH GETSITDONE (KY)
4y d k
55.50
MIGUEL VASQUEZ
STEVEN DWOSKIN
STEVEN DWOSKIN
8
47
556-6-0
34
0
9
SAUCY TEEN (NJ)
4y d k
55.50
ROBERTO ALVARADO, JR.
PATRICIA GENERAZIO
JOSEPH ORSENO
9
42
6630-
71
0
14 Şubat 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak İzmir, Şanlıurfa, Dubai Meydan, Gulfstream Park tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Şanlıurfa at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 şanlıurfa at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Dubai Meydan at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 18:05 dubai meydan at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:35 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 14 şubat 2019 perşembe at yarışı bülteni, 14 şubat 2019 at yarışı programı, 14 şubat 2019 tjk yarış programı, 14 şubat 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, i̇zmir at yarışı bülteni, 14 şubat 2019 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, şanlıurfa at yarışı bülteni, 14 şubat 2019 şanlıurfa at yarışı bülteni, günün şanlıurfa at yarışı bülteni, bugün şanlıurfa at yarışı bülteni, dubai meydan at yarışı bülteni, 14 şubat 2019 dubai meydan at yarışı bülteni, günün dubai meydan at yarışı bülteni, bugün dubai meydan at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 14 şubat 2019 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni