Yarış Başlama Saati: 19:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALY WINS
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
F.YÜKSEL
YILDIRIM GELGİN
A.KÜÇÜKAKSOY
5
0
29
80
18
2
BAŞOK
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
M.K.KUMBASARAP
DENİZ YAĞCI
Y.DEMİRKIRAN
1
32
524-25
7
17
3
BRAVE WOLF
3y d e
KANEKO
55.00
F.KARAKURTAP
MEHMET ŞEVKİ TUNÇ
B.YETGİN
2
19
5647-47
28
14
4
CAPTAIN MORGAN
3y a e
AFTER MARKET (USA)
58.00
S.AKBULATAP
ŞENOL GÜL
E.USLU
4
0
45
7
18
5
CREED BOY
3y a e
DR FONG (USA)
58.00
A.KURŞUN
HAKAN S. ÖZCAN
S.BEKTAŞ
9
21
47-5
28
17
6
DARTH VADER
3y d g
KURTINIADIS (IRE)
58.00
H.ÇİZİK
AHMET ÇELİK
H.ACAR
11
26
48499-4
46
12
7
GÖDEK
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
HÜLYA GÖDEK
S.YILMAZ
3
29
648-3
28
16
8
HAZEYN
3y a e
CAPTAIN RIO (GB)
58.00
N.AVCİ
CEMİL AKGÜL
H.ALTUNBAŞ
6
15
55-59
28
16
9
HIAWATHA
3y d e
HALICARNASSUS (IRE)
56.00
M.A.SOLMAZAP
LALE M. ATMAN
Z.FIRAT
8
30
6925-48
7
11
10
REAL STORY
3y k e
LUXOR
58.00
M.KAYA
CAN N. GÜVEN
M.SOYKUVVET
12
30
78-35
28
16
11
AŞAN PRENSES
3y d d
KURTINIADIS (IRE)
56.00
O.YILDIZ
HAMDİ ÖZŞAHİN
H.TEKİNALP
10
10
555-060
17
12
12
KISADEVRE
3y d d
PARDON (FR)
56.00
GÖKH.GÖKÇE
İLYAS İLBEY
U.BİLİK
7
32
4259-42
14
16
13
PERİ MASALI
3y d d
MENDIP (USA)
56.00
S.İPEK
HASAN SALİM SAYLAĞ
E.ÇUKURKAŞ
13
30
2800
7
16
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 19:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇAKIRYUSUF
4y k a
BİLGİN
60.00
M.KAYA
HASAN HÜSEYİN AYRANCI
AT.GÖKÇE
8
58
6814-46
7
17
1.41.48
2
BAHATTİN
4y a a
BOZOK
59.00
F.YÜKSEL
YASEMİN BAŞTEMUR
M.SOYKUVVET
2
56
466-424
7
15
1.41.31
3
ÇELİKŞAH
4y k a
KAZAKBEY
58.50
A.KURŞUN
MEHMET ÇELİK
A.S.GÜRSAN
10
55
163400
49
15
1.43.02
4
PİŞKİN KIZ
4y a k
AYABAKAN
58.50
A.OKAN PAZARAP
REYHAN ŞEKER
KAY.ALTINÖZ
14
55
2214-12
20
19
5
İZTAN
4y k a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
56.50
G.KOCAKAYA
A.LAMİ KARAÇİZMELİ
R.TAŞDEMİR
1
51
34310-2
24
18
1.40.54
6
ÇAKMAKŞAH
4y k a
TURBO
54.00
GÖKH.GÖKÇE
GİZEM ÇAKMAKOĞLU AYDIN
M.BATMAN
11
46
0108-25
24
16
7
KELEMER
4y a a
ONURKAAN
53.00
DOĞUKAN SAVAP
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
9
46
3460-70
24
13
1.41.30
8
MUHSİN
4y a a
BOZOK
53.50
N.AVCİ
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
13
45
06000-7
24
14
1.45.54
9
MELİHEFE
4y a a
ÖZHABER
52.00
M.A.SOLMAZAP
DENİZ KURTEL
H.YÜZBAŞI
3
44
04-5461
17
20
10
PERCEMO
4y a a
KAIZBERT (RU)
51.00
H.YOLAÇICIAP
MUNİR GÖKÇE
A.S.GÜRSAN
6
40
221367
127
17
1.43.12
11
BEKİR
4y k a
BİLGİN
50.50
A.ASLAN
S.ÖZDEN ODACIOĞLU
S.KONAK
7
39
8943-21
17
20
1.42.86
12
MADALYON
4y a a
KAIZBERT (RU)
50.00
O.YILDIZ
ŞEMSETTİN TOYDEMİR
N.DOĞAN
12
37
30-9933
10
14
13
KELEŞHAN
4y d a
ÖZDURAN
50.00
H.ÇİZİK
EYÜP ERDEMİR
Y.DEMİRKIRAN
4
35
2137-83
17
16
1.41.78
14
KARTAL KIZ
4y k a
TURBO
50.00
G.YILDIZ
SABAHATTİN DOĞAN
A.BEKTAŞ
5
34
859-602
17
13
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ESKAYRA
5y d a
POWERSCOURT (GB)
63.00
T.YILDIZ
BARAN D. CEMİLOĞLU
Y.DEMİRKIRAN
1
92
2231-13
28
19
2.04.37
2
KING OF ROCK
5y d a
DERVİŞ AĞA
62.50
M.KAYA
ELİF KAYA
V.KARAKUŞ
9
91
64412-3
14
18
2.03.03
3
DEPOSITORY
5y d a
ANATOLY
61.50
A.KURŞUN
KEMAL KURT
A.ŞIVGIN
4
89
31836-4
14
16
2.04.04
4
VANCOUVER
4y a a
GEORGE VANCOUVER (USA)
59.50
F.YÜKSEL
MURAT AKTAŞ
A.İŞGÖREN
8
89
34463-6
14
15
2.03.26
5
STALLION FALCON
6y d a
DYLAN THOMAS (IRE)
58.50
B.AKÇAYAP
HALİL EVREN ŞAHİN
C.TURAN
5
87
225509
97
15
2.05.73
6
YILMAZHAN
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
55.50
İ.H.KETME
BATURHAN AKSOY
MURAT ÇAM
6
77
7555-45
12
11
7
HONEY RYDER
5y d k
RAVEN'S PASS (USA)
53.00
H.ÇİZİK
T. İZZET AKSOY
Y.DEMİRKIRAN
2
72
40376-3
31
13
2.06.71
8
ÇEKO DAYI
5y d a
FIRE BALL
52.50
G.KOCAKAYA
MUHİTTİN ACAR
M.ACAR
3
71
4733-31
28
20
2.04.71
9
BELEKİ
6y d k
DEHERE (USA)
51.00
G.YILDIZ
ALİ ERKAN YILMAZ
H.V.YILMAZ
7
68
33323-8
20
16
2.05.53
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DİDACTİC
4y d a
KURTINIADIS (IRE)
56.00
T.YILDIZ
RAİF KURT
A.ŞIVGIN
2
90
51111-1
31
20
1.30.58
2
ZU HAT
7y d a
KANEKO
56.00
A.KURŞUN
BARAN D. CEMİLOĞLU
Y.DEMİRKIRAN
6
97
1-6123-1
31
20
1.30.68
3
MY BILLIONAIRE
6y d a
VICTORY GALLOP (CAN)
55.00
M.KAYA
H. NİSA ÜNLÜ
S.MUTLU
3
101
33249-5
17
15
1.29.82
4
SİNCLAR
6y d a
OKAWANGO (USA)
55.00
İ.SOYAD
SİNA ERDAL
S.YILMAZ
7
98
907668
99
13
1.31.04
5
BAYEZID (IRE)
4y d a
MOST IMPROVED (IRE)
54.00
G.KOCAKAYA
EMİR ALKAŞ
S.TAŞBEK
5
92
02211-2
31
19
1.30.49
6
SCIMITAR
4y d a
DIVINE LIGHT (JPN)
54.00
R.ARSLAN
K.ERCAN EKENLER
T.ŞİT
1
0
0
20
7
HIDDEN JEWELS
6y d a
BOSPORUS (IRE)
55.00
H.ÇİZİK
MEHMET ÇELİK
Y.DEMİRKIRAN
4
90
2664-42
14
15
1.29.98
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BEŞYÜZYİRMİ
3y d d
KANEKO
56.00
O.YILDIZ
BAĞNU EĞİLLİ
H.TOP
6
50
2-21513
11
19
2
ALWAYS PERFECT
3y a d
VICTORY GALLOP (CAN)
54.00
GÖKH.GÖKÇE
ADİL MERT KAYA
T.TAŞAR
1
61
111
49
20
1.11.92
3
BLANCHARD
3y d d
MALİ
54.00
H.ÇİZİK
ESMER CULFA
G.GÖKÇE
3
64
21123
70
18
1.12.19
4
LAGUNA
3y a d
WIN RIVER WIN (USA)
54.00
F.YÜKSEL
ENİS EMRE GELGİN
A.KÜÇÜKAKSOY
5
51
212-1
42
20
5
MONSHAU
3y d d
TEMPLE CITY (USA)
54.00
T.YILDIZ
SANEM KAHRAMAN
H.BOYRAZ
7
63
2114
98
19
6
NIPPON
3y d d
THREE VALLEYS (USA)
54.00
G.KOCAKAYA
DUYGU FATURA
S.TAŞBEK
2
42
7-51
14
20
1.15.30
7
ZİMBAT
3y d d
LUXOR
54.00
A.KURŞUN
MUAMMER KİTAPÇI
E.USLU
4
45
13
106
19
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SANAY
5y a k
ÖZGÜNHAN
58.00
MER.ÇELİKAP
ABDULLAH KAYA
E.ÇEŞME
11
69
5326-14
24
19
1.29.50
2
GONCANUR
5y a k
ÖZGÜNHAN
57.00
B.AKÇAYAP
ALİ DEMİR
İ.ALPUĞUR
15
58
1519-92
24
17
1.30.78
3
SEVDA TÜRKÜSÜ
5y k k
İLBEYİ
57.00
Ö.GÖNÜLTAŞAP
İBRAHİM TULGARER
H.ACAR
8
36
631222
127
19
4
HİRA
6y k k
ZENGİNOĞLU
58.00
İ.H.KETME
FUAT KARATOPRAK
H.TEKİNALP
3
55
47658-3
5
9
1.28.21
5
SANTOLİNA
4y a k
KAIZBERT (RU)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
ERDAL HALİLOĞLU
E.ÇUKURKAŞ
1
33
482-109
7
18
1.28.88
6
RENGÜL
8y k k
ARASLI
57.00
M.KAYA
KAYA KAYA
E.ÇEŞME
7
76
8-13465
17
16
1.26.07
7
ATALANTE
5y d k
TURBO
56.00
A.KURŞUN
MUZAFFER YEŞİLBUDAK
G.SUBAŞI
10
25
7623-67
29
10
8
GÜLŞEKER
5y a k
SULTAN DE FAUST (FR)
56.00
A.OKAN PAZARAP
REYHAN ŞEKER
KAY.ALTINÖZ
14
85
4670-24
13
14
9
KARACAGÜZELİ
5y k k
YAŞARCIK
56.00
S.İPEK
SALİH ERTEN
H.TEKİNALP
12
45
7400-08
14
12
10
TOKUŞ HANIM
5y a k
UÇANBEY
56.00
N.AVCİ
HAKKI YAZICI
T.İMAL
6
23
7045-44
14
9
11
DOKUMACIKIZ
4y k k
KAIZBERT (RU)
54.00
O.YILDIZ
MUNİR GÖKÇE
A.S.GÜRSAN
4
31
551-708
7
17
12
PEXUSS
7y a k
SARUHANAĞA
56.00
M.HAMEDİ
FUAT ALBAYRAK
H.TEKİNALP
9
27
832-870
14
9
1.28.35
13
ÇEŞME FIRTINASI
6y k k
KAIZBERT (RU)
56.00
İ.SOYAD
EMRAH UYGEN
B.TOSUN
13
14
688735
94
2
1.33.03
14
ATLIGÜL
5y k k
BİLGİN
56.00
G.YILDIZ
ŞEREF ATLI
R.GÜNELİ
2
22
39066-7
14
11
15
MAVİ
6y a k
İZBATUR
53.00
Z.KARABULUTAP
EBUL KASIM AVCI
S.ÇİFTÇİ
5
17
850-90-0
14
12
Kempton Park İngiltere detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SNOOZE BUTTON (IRE)
4y d g
63.50
ADAM J MCNAMARA
MR J A OSBORNE
J OSBORNE
3
0
45
3
0
2
CAPE CYCLONE (IRE)
4y d k
61.50
D MUSCUTT
MR ANTHONY LYONS
S C WİLLİAMS
5
0
0-0
42
0
3
CHARLIE ARTHUR (IRE)
3y d e
57.00
S W KELLY
L TURLAND AND A SMİT
R HUGHES
9
0
6
24
0
4
COCKNEY HILL
3y d g
57.00
O MURPHY
MR DAVID KLEIN
J TUITE
1
0
8
29
0
5
TALK LIKE THIS (USA)
3y a e
57.00
T LADD
ARİON EQUİNE LİMİTED
TİM PİNFİELD
4
0
80-
66
0
6
THEDEVILINNEVILLE
3y d g
57.00
C BENNETT
FLASH HARRIES AND KE
ADAM WEST
6
0
45
15
0
7
ALICIA DARCY (IRE)
3y d d
54.50
B MCHUGH
THE COOL SİLK PARTNE
J GİVEN
8
81
749-
127
0
8
PURELY PROSECCO
3y d d
54.50
P MATHERS
MRS LYNDSEY SHAW
D SHAW
7
0
4
12
0
9
RED MOON LADY
3y d d
54.50
M DWYER
MRS GWEN THOMAS
D IVORY
2
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:45 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HARLOW
5y d g
60.00
S DONOHOE
MR IAN WILLIAMS
I WILLIAMS
4
74
74-009-5
15
0
2
NYLON SPEED (IRE)
5y d g
60.00
D PROBERT
AXOM LXXIV
A KING
14
74
113-1-14
29
0
3
SURREY BLAZE (IRE)
4y d g
59.50
O MURPHY
SURREY RACING (SB)
J TUITE
12
75
31146-6
29
0
4
UNIT OF ASSESSMENT (IRE)
5y d g
59.50
A KIRBY
MR A HETHERTON
W KNIGHT
2
73
163-217
24
0
5
ARCTIC CHIEF
9y d g
59.00
G DOBIE
TOO MANY CHIEFS
R PHILLIPS
8
72
33-4
32
0
6
DONO DI DIO
4y d k
59.00
SCOTT MCCULLAGH
MR OLİVER LODGE
M MADGWİCK
11
74
24019-2
29
0
7
KYOTO STAR (FR)
5y d g
58.50
L MORRIS
G B PARTNERSHIP
H SPILLER
1
71
0-617-6
30
0
8
OUTOFTHEQUESTION
5y d g
58.00
T MARQUAND
THE BARBURY LIONS
A KING
10
70
323116-
127
0
9
SMILEY BAGEL (IRE)
6y d g
57.50
R KINGSCOTE
LAURENCE BELLMAN
ED WALKER
5
69
2140-46
26
0
10
REGULAR INCOME (IRE)
4y d g
57.50
C BENNETT
IAN AMANDA MAYBREY
ADAM WEST
9
70
7508-41
15
0
11
MY BROTHER MIKE (IRE)
5y d g
57.00
C LEE
MR J T STIMPSON
KEVIN FROST
7
67
5440-16
24
0
12
SIR PRIZE
4y d g
56.50
R HORNBY
MICHAEL HEATHER YA
D IVORY
3
68
5077-11
24
0
13
ESSPEEGEE
6y d g
56.00
DARRAGH KEENAN
THE SKILLS PEOPLE GR
A BAILEY
6
65
7600-78
24
0
14
HARBOUR QUAY
5y d g
55.50
A MULLEN
MRS JACKIE CORNWELL
R BRISLAND
13
64
9-73
21
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROSE BERRY
5y d k
60.50
JOSHUA BRYAN
STRAWBERRY FİELDS ST
C WALLİS
2
83
533128-
116
0
2
TREACHEROUS
5y d g
58.50
C SHEPHERD
WOODHAM WALTER PARTN
E DE GILES
5
79
4423-31
22
0
3
CHOICE ENCOUNTER
4y a g
58.00
HOLLIE DOYLE
GREENFIELD RACING
ARCHIE WATSON
3
78
0238-11
24
0
4
COMPAS SCOOBIE
6y d g
57.50
O MURPHY
MRS J MORLEY
S C WILLIAMS
1
77
45121-6
32
0
5
NATIONAL GLORY (IRE)
4y d g
57.00
E GREATREX
BOADICEA BLOODSTOCK
ARCHIE WATSON
4
75
059-360
14
0
6
LITTLE PALAVER
7y d g
57.00
AMELIA GLASS
MR TREVOR FOX
C COX
6
75
1365-14
14
0
7
ROCK OF ESTONIA (IRE)
4y a g
55.00
D PROBERT
KANGYU INT RACING (H
C HILLS
7
71
74780-5
31
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
PATTIE
5y a k
62.50
C SHEPHERD
MR M CHANNON
M CHANNON
3
97
91330-3
45
0
2
MISS BAR BEACH (IRE)
4y d k
60.50
C RODRİGUEZ
MİDDLEHAM PARK RACİN
K DALGLEİSH
7
93
83300-6
45
0
3
PEAK PRINCESS (IRE)
5y d k
58.00
DANİEL TUDHOPE
CLİPPER LOGİSTİCS
ARCHİE WATSON
8
88
1470-56
19
0
4
MADE OF HONOUR (IRE)
5y a k
56.00
C LEE
ONTOAWİNNER, MR D MA
K BURKE
4
83
1576-11
17
0
5
CAPRIOLETTE (IRE)
4y d k
56.00
D PROBERT
MR MRS ANDREW BLAX
ED WALKER
2
83
4-2-1
24
0
6
HAPPY ESCAPE
5y d k
55.50
T MARQUAND
MR A A BYRNE
A CARROLL
9
82
435-113
17
0
7
TREASURE ME
4y d k
55.50
S DONOHOE
DANİEL MACAULİFFE
C FELLOWES
6
82
51103-2
17
0
8
ROMAN SPINNER
4y a k
54.50
L MORRIS
REPROBATES TOO
R GUEST
1
80
8213-32
10
0
9
ZORAYA (FR)
4y d k
53.00
R DA SILVA
THE FAIRY STORY PART
P COLE
10
77
08555-2
40
0
10
TOY THEATRE
5y d k
52.50
JANE ELLİOTT
MR L J VAESSEN
M APPLEBY
5
76
734326-
127
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SPARK PLUG (IRE)
8y d g
62.00
T MARQUAND
MR J L DAY
B MEEHAN
5
107
372751-
73
0
2
GREY BRITAIN
5y k g
60.50
A KIRBY
MR G SMITH-BERNAL
J RYAN
6
106
14031-1
15
0
3
HIGHER POWER
7y d g
60.50
G WOOD
MRS MARTIN ARMSTRONG
J FANSHAWE
1
105
820023-
63
0
4
REDICEAN
5y d g
60.50
D PROBERT
CHEVELEY PARK STUD
A KING
4
97
61-911-4
28
0
5
STAMFORD RAFFLES
6y d g
60.50
R KINGSCOTE
JANE CHAPPLE-HYAM
J CHAPPLE-HYAM
2
84
00-009-2
21
0
6
WATERSMEET
8y k g
60.50
J FANNING
MR J BARSON
M JOHNSTON
3
103
0414-32
15
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COUNT CALABASH (IRE)
5y d g
62.50
J FANNING
TRISH HALL COLIN F
EVE J-HOUGHTON
5
97
3-1102-5
42
0
2
PIPES OF PEACE (IRE)
5y d g
62.50
O MURPHY
EGAN WASTE SERVICES
S DURACK
3
96
2-23143-
64
0
3
LEXINGTON LAW (IRE)
6y d g
61.00
D PROBERT
MIDDLEHAM PARK RACIN
A KING
2
93
10581-3
42
0
4
CASPAR THE CUB (IRE)
4y a g
60.50
T MARQUAND
THE BARBURY LIONS
A KING
4
94
11112-3
24
0
5
WEST COAST FLYER
6y d g
58.50
S DONOHOE
MR ALI SAEED
D M SIMCOCK
6
88
5666-13
14
0
6
EMENEM
5y d g
56.00
L MORRIS
MR ROBERT MOSS
S DOW
1
82
55448-4
28
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:15
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ALWAYS A DRAMA (IRE)
4y d k
61.50
R KİNGSCOTE
MR B W NEİLL
C HİLLS
6
66
01-3
36
0
2
KRAKA (IRE)
4y d g
60.50
K LUNDIE
TEAM KRAKA
MRS C DUNNETT
4
64
92633-4
21
0
3
BECKER
4y d g
60.50
L MORRIS
MRS MORLEY, R PENNEY
R COWELL
12
64
7642-46
28
0
4
HIT THE BEAT
4y d k
60.00
AMELIA GLASS
CLIVE COX RACING LTD
C COX
8
63
1-5907-6
31
0
5
LETMESTOPYOUTHERE (IRE)
5y k g
60.00
HOLLIE DOYLE
BOADICEA BLOODSTOCK
ARCHIE WATSON
5
63
4078-70
18
0
6
MAJORETTE
5y a k
59.50
A KİRBY
CHRİS CLARK DAİSY
B BARR
2
62
0620-44
21
0
7
MAXIMUM POWER (FR)
4y d g
59.50
T LADD
BIGMORES RACING PART
TIM PINFIELD
10
62
43405-5
28
0
8
ALWAYS AMAZING
5y a g
59.50
P MATHERS
MR N ANDERSEN
D SHAW
9
62
009-529
23
0
9
SHOW THE MONEY
4y a g
59.50
S LEVEY
MR MARK GOODRIDGE
E STANFORD
3
62
034-
63
0
10
BOND STREET BEAU
4y a g
58.00
DANIEL TUDHOPE
MR CHRIS BUDGETT M
P MCBRIDE
1
59
765330-
66
0
11
MINUTY
4y d k
57.00
D PROBERT
MR C J MILLS
R GUEST
11
56
2-440
17
0
12
COASTAL CYCLONE
5y d g
56.00
S W KELLY
MALCOLM ALICIA ALD
H DUNLOP
7
54
80065-4
17
0
16 Şubat 2019 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İstanbul, Kempton Park İngiltere tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İstanbul at yarışı bülteni bugün toplam 6 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 i̇stanbul at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Kempton Park İngiltere at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 20:45 kempton park i̇ngiltere at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 16 şubat 2019 cumartesi at yarışı bülteni, 16 şubat 2019 at yarışı programı, 16 şubat 2019 tjk yarış programı, 16 şubat 2019 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 16 şubat 2019 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇stanbul at yarışı bülteni, 16 şubat 2019 i̇stanbul at yarışı bülteni, günün i̇stanbul at yarışı bülteni, bugün i̇stanbul at yarışı bülteni, kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, 16 şubat 2019 kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, günün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni, bugün kempton park i̇ngiltere at yarışı bülteni