Yarış Başlama Saati: 14:00 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AĞA GEZİCİ
3y d e
AFTER MARKET (USA)
58.00
S.ÖZEN
ZAFER GEZİCİ
SEYİT GÖKÇE
3
38
157-423
7
15
2.07.02
2
MEDZAMOR
3y d e
TORUK MACTO (IRE)
56.00
M.ÇİÇEK
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
2
28
3-424
9
17
2.08.36
3
ANTEPLİ KAYRA
3y d e
PERFECT STORM
53.00
B.M.MIRIKAP
İSMET ÇİFTÇİ
B.ARAS
4
25
77493-0
14
13
4
MY MOONSHINE
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
55.00
GÖKH.GÖKÇE
ANNABELLA TIRPANÇEKER
M.SAÇAN
1
28
788-23
17
15
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ANGELETTA
4y d k
KANEKO
60.00
F.ARSLANAP
ADNAN MAZICI
F.ÇELTİK
4
66
116-461
16
20
2
TURKISH RANSOM
4y d k
REGAL RANSOM (USA)
62.50
H.ŞİMŞEK
VOLKAN ŞAHİNGÖZ
H.ERDİK
2
65
337-332
9
16
3
JAK VJETAR
4y d k
TOROK (IRE)
58.50
MUH.OKAP
AYŞE TEZCAN
A.ÖMEROĞLU
1
61
2113-56
16
17
4
DÖKERLİZ
4y d k
WIN RIVER WIN (USA)
54.50
MER.ÇELİK
MURAT DÖKER
G.HALKATAŞ
3
49
5222-13
16
19
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BÜTÜNAY
6y k a
TAMERİNOĞLU
58.00
N.AVCİ
TARKAN H. ONAR
SEYİT GÖKÇE
6
80
53689-2
9
13
1.53.62
2
FRENKLİ ATEŞİ
5y a a
TURBO
58.00
M.ÇİÇEK
R.TEVFİK ŞERİFOĞLU
B.ÇELTİK
5
42
311-328
10
17
1.54.00
3
İPKİNHAN
5y k a
JOKER
58.00
S.ÖZEN
ERKAN KARAKAYA
HAL.KAYA
4
12
0705-79
21
1
1.55.43
4
KÜRŞATBABA
6y k a
İZBATUR
58.00
D.PALAUR
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
1
46
75777-5
14
14
1.51.71
5
TURBOCU
8y a a
TURBO
54.00
B.M.MIRIKAP
BİLAL KESKİN
S.YUDUM
3
65
7208-68
7
11
6
URLA DESTANI
7y a a
TURBO
58.00
MER.ÇELİK
MUSTAFA KOCATÜRK
M.AKKUŞ
2
58
6360-69
14
10
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:30 - 2. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SARAYBOSNA
8y d a
ÖZGÜNHAN
61.00
MUH.OKAP
NİMET ARİF KURTEL
K.DURSUN
2
85
5115-54
9
17
1.38.51
2
GERGİN
6y a a
BEN ANADOLU
58.00
F.YÜKSEL
HİLAL ÖZ
M.E.AVCI
6
75
5665-36
19
12
1.36.24
3
EGENİN ASLANI
5y a a
KAIZBERT (RU)
53.50
F.ARSLANAP
UFUK KARAN
O.TAŞDEMİR
8
72
132-352
14
17
1.35.84
4
ZENGİNCE
6y k k
ZENGİNOĞLU
51.00
E.EMRE DOĞRUAP
H.SEMİH KOÇER
HAL.KAYA
5
67
91632-9
7
16
1.37.21
5
TEKİNER
6y a a
ALTAHA
53.00
M.ÇİÇEK
MEHMET ALİ AKDAĞ
H.DURMUŞ
3
65
40585-6
14
10
1.35.35
6
GÜLÜŞLÜ
5y a k
AYABAKAN
51.00
ALP.OLUKAP
HAŞİM TINAS
R.ALTUNBAŞ
1
63
634-784
7
13
1.38.04
7
ASİ KALP
7y a a
KARA YAĞIZ
50.00
M.M.BİLGİNAP
HARUN AYTAR
G.HALKATAŞ
7
58
48-3332
10
17
1.39.22
8
RÜZGARBERK
5y a a
YALAZ
50.00
D.PALAUR
SİNAN BİLİK
HAL.KAYA
4
49
862-171
14
20
1.37.67
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
CAHİDE SULTAN
3y d d
EL CORREDOR (USA)
54.00
G.KALINAP
ELİF KAYA
A.ATAŞ
3
28
36-462
14
15
2
CITRON
3y a d
BOSPORUS (IRE)
58.00
K.TOKAÇOĞLU
FARUK ÖZTÜRK
Ö.ÖZTÜRK
2
20
3554-5
21
15
1.45.45
3
DRİNA
3y d d
ADONİSE
58.00
M.ÇİÇEK
YİĞİT AKIN
Ü.BOZKURT
8
33
655-526
9
13
1.46.71
4
KÖYCEYİZ GÜZELİ
3y d d
YONAGUSKA (USA)
58.00
Ç.OK
AYŞE KARAARSLAN
D.TEKELİ
1
5
0-60
21
17
5
MISKY BABY
3y a d
JUSTENUFFHUMOR (USA)
58.00
B.KURDU
GÜNGÖR AÇİCİ
S.O.APAYDIN
7
27
6642-65
14
14
6
MYSTICAL VICTORY
3y d d
VICTORY GALLOP (CAN)
58.00
G.KOCAKAYA
M.REŞAT AKKAN
Ü.TANER
4
32
332-2
21
19
7
NAME OF THE ROSE
3y d d
YONAGUSKA (USA)
58.00
D.PALAUR
AYŞE GÜL
MEH.KAYA
5
21
0640-36
21
12
1.46.82
8
SEDA KIZIM
3y d d
TOCCET (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
TUNCER GÖKÇE
SEN.GÖKÇE
6
30
2343-24
14
17
1.45.09
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BABA AVCI
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
N.AVCİ
EROL SÖĞÜTLÜ
M.ER
2
70
235-132
14
18
1.29.14
2
LOOK STAR
3y d e
YONAGUSKA (USA)
58.00
M.SAV
ALOŞ YILDIRIM
M.ÇAM
3
69
143-413
14
19
1.28.60
3
LORD ADMIRAL
3y d e
LION HEART (USA)
58.00
GÖKH.GÖKÇE
HATİCE DEMİREL
N.DOĞAN
4
45
8334-11
9
20
1.28.46
4
MAVİ ÇOCUK
3y d e
WIN RIVER WIN (USA)
58.00
G.KOCAKAYA
CÜNEYT YILDIZHAN
M.AKBULUT
1
56
31151-2
20
19
1.28.63
5
MESTAN EFE
3y a e
SON OF SUN
58.00
MER.ÇELİK
BURAK BALCI
M.KARACA
5
41
251-315
7
19
1.29.14
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ÇİFTETELLİ
4y a a
KAIZBERT (RU)
57.00
B.M.MIRIKAP
DİRENÇ ÖZDEMİR
H.DEMİRBAŞ
3
51
052-121
14
20
2.28.57
2
DEMİRBARS
4y a a
KAMAN
56.00
M.ÇİÇEK
DEMİRHAN YILMAZ
R.YILDIZ
2
43
320-213
14
19
2.29.56
3
ÇAĞKAR
4y a a
GÜNTAY
54.50
N.AVCİ
HARİKA BERBEROĞLU
FATİH ŞEN
1
40
235-711
10
20
4
YİĞİTÖMER
4y a a
ŞİMŞEĞİNOĞLU
54.00
M.GÖNÜLTAŞ
TAHSİN KÖKMEN
Ş.ÇELİK
4
39
714-222
14
19
2.28.75
5
İRADELİYILDIZ
4y a a
KIZLARAĞASI
53.00
A.C.DAĞDEVİREN
YASEMİN KÜÇÜKER GÖRAL
A.COŞKAN
6
37
259-673
10
11
6
KAYALARLI
4y k a
GÜNTAY
50.50
ALP.OLUKAP
BARIŞ ERDUMAN
SEYİT GÖKÇE
5
32
665-564
14
10
2.30.40
8. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:30
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
AŞAN PINAR
3y d d
BUSHRANGER (IRE)
58.00
A.C.DAĞDEVİREN
ALİ SOYKAN
MEH.KAYA
8
22
377
14
17
2
AZRASTAR
3y a d
DONT STOP ME
54.00
M.M.BİLGİNAP
HIDIR TAŞDEMİR
O.TAŞDEMİR
5
27
760-452
12
14
1.47.63
3
BESIEGE
3y d d
LUCAYAN (FR)
58.00
ADEM ŞEN
SELAHATTİN TURGU
HAL.KAYA
4
12
8-47
14
17
4
HEP BİRİNCİLİK
3y d d
TSAR
55.00
MUH.OKAP
AYŞE TEZCAN
A.ÖMEROĞLU
1
0
8
21
19
5
PİRŞAKIR
3y d d
PERFECT STORM
58.00
GÖKH.GÖKÇE
H. ALİ AFŞAROĞLU
M.SAÇAN
3
26
8083-3
21
15
1.49.14
6
REAL NORTH
3y d d
LION HEART (USA)
58.00
CEM ŞEN
MUSTAFA KOCATÜRK
M.AKKUŞ
6
20
3066-58
14
13
7
SANTORONI GIRL
3y d d
APPROVE (IRE)
55.00
ALP.OLUKAP
ASLAN SAVAŞAN
B.SOYSAL
2
26
4-34
21
17
8
SNOW HOUND
3y d d
LION HEART (USA)
58.00
MER.ÇELİK
MUSTAFA KOCATÜRK
M.AKKUŞ
7
25
3643-03
14
15
9. Koşu
Yarış Başlama Saati: 18:00
N
At İsmi
Yaş
Orijin (Baba - Anne)
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
COUNT ON YOU
7y a a
UNACCOUNTED FOR (USA)
59.00
S.ÖZEN
KAYHAN ALTINÖZ
İ.ALTINÖZ
6
54
12988-4
38
15
1.26.91
2
BIG INVINCIBLE
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
N.AVCİ
AYTUĞ ATALAY
K.DURSUN
9
17
808000
58
10
3
CREATION EPIC
4y d a
INVINCIBLE SON (IRE)
58.00
HAKAN YILDIZ
DENİZ KURTEL
K.DURSUN
1
0
00
104
18
4
İTİBARLI
4y d a
KURTINIADIS (IRE)
58.00
M.ÇİÇEK
MUNİR GÖKÇE
S.ÖNDER
4
17
609-300
13
5
1.28.16
5
BANA
4y d k
KANEKO
56.00
H.ŞİMŞEK
HÜSEYİN KOLSUZOĞLU
M.YAPAROĞLU
8
20
8857-66
14
5
1.28.85
6
COOL IMAGE
4y d k
SCARFACE
56.00
G.KOCAKAYA
HÜSEYİN YILDIZ
M.ZELYURT
7
23
3434-50
14
15
1.28.67
7
TATLI PRENSES
4y d k
UTOPIA (JPN)
54.00
ADEM ŞEN
ADNAN EDİZCAN
B.TURGUL
10
0
0-0
14
18
1.39.02
8
BABA BEYHAN
4y d a
KARABEYHAN (GB)
53.00
M.M.BİLGİNAP
MUSTAFA YILMAZ
M.S.TAŞBEK
3
8
000-7
35
16
9
ARBITRATOR
4y d k
YONAGUSKA (USA)
51.00
D.PALAUR
ZEKİ ÇELİK
M.YAYAN
5
26
6015-09
14
17
1.27.37
10
KEEP DANCING
4y d a
LION HEART (USA)
50.00
MER.ÇELİK
İSMET ARSLANCA
T.TEMİZER
2
15
8097-59
30
2
1.30.77
Gulfstream Park detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 20:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
ROYAL MEGHAN (FL)
3y d d
54.50
MIGUEL VASQUEZ
LOWWOOD FARM, LLC AN
FERNANDO ABREU
1
75
4
44
0
2
NOT A PROBLEM (KY)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
PRESTON MADDEN
GEORGE ARNOLD, II
2
0
0
0
3
BE PRESENT (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
COLTS NECK STABLES L
JORGE DUARTE, JR.
3
0
0
0
4
GREY JAZMINE (KY)
3y k d
54.50
HECTOR BERRIOS
MARIA MEJIA
AMADOR SANCHEZ
4
44
7
35
0
5
STONEWOOD (KY)
3y d d
54.50
PACO LOPEZ
J G STABLES LLC AND
CARLO VACCAREZZA
5
0
0
0
6
REMANDED (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
MANGANARO BLOODSTOCK
CHERIE DEVAUX
6
0
0
0
7
VALLETTA (KY)
3y d d
54.50
EDGARD ZAYAS
JUDDMONTE FARMS, INC
WILLIAM MOTT
7
0
0
0
8
CASSEY'S GIRL (KY)
3y a d
54.50
JOSE ORTIZ
TOWN AND COUNTRY RAC
BRIAN LYNCH
8
0
0
0
9
UNION MAIDEN (KY)
3y d d
54.50
JAVIER CASTELLANO
WISE RACING
CHAD BROWN
9
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:04 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
VINESTONE (OR)
4y d a
55.50
RAJIV MARAGH
BACKSTRETCH STABLES
JOSEPH CATANESE, III
1
66
4692-3
28
0
2
MATURIN (FL)
4y d a
55.50
MIGUEL VASQUEZ
CARONI STABLE
RODOLFO GARCIA
2
61
343226-
127
0
3
SEVERUS (KY)
4y d a
52.00
GADDIEL MARTINEZ
ROBIN TEAM SHOW RACI
ANTONIO SANO
3
51
78
11
0
4
GAMBIT (KY)
5y d a
55.50
TYLER GAFFALIONE
PRESTON MADDEN
GEORGE ARNOLD, II
4
70
64333-2
28
0
5
INDY RULES (IN)
4y d a
55.50
VICTOR LEBRON
PALM BEACH RACING
DAVID BROWNLEE
5
45
67260-8
30
0
6
DARDANELLOS (FL)
4y d a
55.50
SANTIAGO GONZALEZ
LUIS DUCO
LUIS DUCO
6
64
237945-
127
0
7
TITERE (FL)
4y d a
55.50
JESUS RIOS
G F STUD
RODOLFO GARCIA
7
59
453652-
59
0
8
STARSHIP FONZY (KY)
4y d a
55.50
MARCOS MENESES
STARSHIP STABLES AND
STEVEN DWOSKIN
8
54
6350-25
28
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 21:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HARD BELLE (KY)
4y d a
55.00
JULIEN LEPAROUX
DIAMOND F RACING, LL
MICHAEL TOMLINSON
1
88
23623-3
30
0
2
END PLAY (KY)
7y d a
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
DUBB, MICHAEL, BETHL
JASON SERVIS
2
97
476212-
100
0
3
THE CRITICAL WAY (PA)
6y d a
55.00
JAVIER CASTELLANO
MONSTER RACING STABL
JORGE NAVARRO
3
91
64-428-2
32
0
4
PHANTOM RO (FL)
5y k a
55.00
EDGARD ZAYAS
RAROMA STABLE
KEVIN ATTARD
4
84
28-8316-
92
0
5
XY SPEED (KY)
4y d a
55.00
LUIS SAEZ
CRAWFORD FARMS RACIN
JORGE NAVARRO
5
78
71241-1
32
0
6
FRENCHMEN STREET (FL)
5y d a
55.00
JOSE ORTIZ
GULLIVER RACING LLC
SAFFIE JOSEPH, JR.
6
95
339113-
72
0
7
PEMAQUID PETE (FL)
4y k a
52.50
CRISTIAN TORRES
LEONARD RUBACHA
TERESA CONNELLY
7
86
11418-5
23
0
8
POCKET CHANGE (KY)
6y a a
55.00
TYLER GAFFALIONE
KLESARIS, STEVE AND
STEVE KLESARIS
8
91
5726-61-
51
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SIZZLING ROMA (KY)
5y d k
55.00
EMISAEL JARAMILLO
WHITE STAR STABLE
GILBERTO ZERPA
1
66
46223-1
45
0
2
STRONGER KAT (FL)
4y d k
55.00
IRAD ORTIZ, JR.
ROBERT AMENDOLA
JOSE GALLEGOS
2
60
68-117-3
24
0
3
SUSIKIN (KY)
4y d k
51.50
GADDIEL MARTINEZ
CASTILLO CONSULTING
NAGIB ABOUGHAIDA
3
62
64013-3
39
0
4
DUDE'S SECRET (FL)
5y d k
55.00
LUIS REYES
WHITE STAR STABLE
EDUARDO AZPURUA, JR.
4
51
5174-57
15
0
5
NOTE TO SELFIE (FL)
4y a k
55.00
LUIS SAEZ
IMAGINARY STABLES
JORGE NAVARRO
5
65
14844-4
24
0
6
HOW SWEEP IT IS (FL)
4y d k
55.00
PACO LOPEZ
GOODWOOD RACING IX
JANE CIBELLI
6
53
61717-5
39
0
7
SHES ONE MAD MOMMA (FL)
5y d k
55.00
JAIRO RENDON
CA SAL STABLES, LLC
KATHLEEN O'CONNELL
7
69
8-4643-2
39
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 22:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MRS. S (KY)
3y k d
54.50
JAVIER CASTELLANO
ECLIPSE THOROUGHBRED
TODD PLETCHER
1
66
226-3
46
0
2
FOLLOW THE FLAG (KY)
3y k d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
SKARA GLEN STABLES
MICHAEL MATZ
2
0
0
0
3
JUSTLEAVEITALONE (ON)
3y d d
52.00
CRISTIAN TORRES
RON PAOLUCCI RACING,
ROBERT HESS, JR.
3
73
2-7
28
0
4
VEER (KY)
3y d d
52.00
ROMERO MARAGH
AMERMAN RACING LLC
BRIAN LYNCH
4
71
8
28
0
5
JEWELED PRINCESS (KY)
3y k d
54.50
TYLER GAFFALIONE
WALKING L THOROUGHBR
KENNETH MCPEEK
5
84
32-2
35
0
6
STAND TALL (KY)
3y d d
54.50
JULIEN LEPAROUX
HUMPHREY, JR., G. WA
GEORGE ARNOLD, II
6
66
03-7
46
0
7
ONE TIME AROUND (KY)
3y d d
54.50
EMISAEL JARAMILLO
COURTLANDT FARMS DON
MARK HENNIG
7
65
475-7
28
0
8
MIMINA'S TEAM (KY)
3y d d
54.50
JOSE ORTIZ
GRUPO 7C RACING STAB
FRANCISCO D'ANGELO
8
67
84-2
28
0
9
MISS CHEENY (KY)
3y d d
54.50
ANDRE RAMGEET
KARL CASE
RICHARD RALPH
9
33
7047-06
27
0
10
LIPSTIKLIESNLOVERS (KY)
3y d d
54.50
LUIS SAEZ
DOUG BRANHAM
EDDIE KENNEALLY
10
68
0-6
46
0
11
CAT LADY (KY)
3y a d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
REPOLE STABLE
TODD PLETCHER
11
78
3
28
0
12
UNFORESEEN (KY)
3y d d
54.50
CHRIS LANDEROS
DENNIS FARKAS
IAN WILKES
12
62
5239-5
28
0
13
SWEDEN (FL)
3y a d
54.50
FANNY OLSSON
ARINDEL
JUAN ALVARADO
13
56
504-2
23
0
14
GIRARDI (KY)
3y d d
54.50
JOSE ORTIZ
D. J. STABLE LLC AND
JOHN SERVIS
14
67
3-7
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:04
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
STORMY DERBY DAY (KY)
3y a d
54.50
LUIS SAEZ
MARY ABEEL SULLIVAN
THOMAS BUSH
1
56
6
30
0
2
BETTER WITH AGE (KY)
3y a d
54.50
JOHN VELAZQUEZ
IMAGINARY STABLES AN
ELIZABETH DOBLES
2
71
0360-3
39
0
3
UNIQUELY MINE (KY)
3y d d
54.50
TYLER GAFFALIONE
R. D. M. RACING STAB
MICHAEL TROMBETTA
3
47
4
44
0
4
NO BULL JACK (NJ)
3y d d
54.50
VICTOR LEBRON
HOLLY CREST FARM
JOHN MAZZA
4
49
7
11
0
5
MANE ATTRACTION (KY)
3y a d
54.50
EDGAR PRADO
PETER MIRABELLI
TAMARA LEVY
5
68
5953-3
30
0
6
ABOVE PAR (KY)
3y k d
53.50
MARCOS MENESES
CLAP EMBROIDERY
JUAN PEREZ, JR.
6
38
8
43
0
7
OUR FANTASY (FL)
3y d d
54.50
LUCA PANICI
STEIN RACING, LLC
KATHLEEN O'CONNELL
7
70
32-25
23
0
8
MARIES MELODY (KY)
3y d d
53.50
EDGARD ZAYAS
305 SOLUTIONS, INC.
RAMON MINGUET
8
64
2323-2
27
0
9
LANESBOROUGH (KY)
3y d d
54.50
JOE BRAVO
BREEZE EASY, LLC
WESLEY WARD
9
0
0
0
10
PHILLY SPECIAL (KY)
3y d d
54.50
PACO LOPEZ
STARLIGHT RACING
TODD PLETCHER
10
61
9-3
28
0
11
WICKED MERCURY (KY)
3y d d
54.50
JAIRO RENDON
PANIC STABLE LLC
JANE CIBELLI
11
76
3-44
21
0
12
ACT LIKE ARTIE (ON)
3y d d
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
RAMSEY, KENNETH L. A
MICHAEL MAKER
12
79
6-
49
0
13
MONEY NEVER SLEEPS (KY)
3y d d
53.50
MIGUEL VASQUEZ
MY PURPLE HAZE STABL
TERESA POMPAY
13
69
642-8
44
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 23:34
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
SILVERLY ENOUGH (FL)
3y k e
54.50
JAVIER CASTELLANO
LAMBERT, JEFFREY S.
ROBERT HESS, JR.
1
78
21-4
29
0
2
MIAMI CROCKETT (KY)
3y d e
54.50
IRAD ORTIZ, JR.
KLESARIS, STEVE AND
STEVE KLESARIS
2
58
422-1
45
0
3
FLASH PASS (FL)
3y k e
54.50
EMISAEL JARAMILLO
FRANK OCCHIGROSSI
ARMANDO DE LA CERDA
3
64
1-8
15
0
4
LIKE YOU (KY)
3y a e
54.50
TYLER GAFFALIONE
MONARCH STABLES, INC
RONALD SPATZ
4
69
2615-7
21
0
5
MILES AHEAD (KY)
3y d e
54.50
EDGAR PRADO
MELIN, DAVID, ELLMAN
EDWARD PLESA, JR.
5
42
8-1
18
0
6
BAHAMIAN PRINCE (FL)
3y d e
54.50
PACO LOPEZ
CHRISTOPHER DUNN
GEORGE WEAVER
6
72
4311-
64
0
7
NEVERSTOPDREAMING (KY)
3y a e
54.50
LUIS SAEZ
ADR RACING STABLE, L
ALEXIS DELGADO
7
74
1-3
36
0
8
BROADWAY PETE (FL)
3y a e
54.50
MIGUEL VASQUEZ
UPS AND DOWNS RACING
ROHAN CRICHTON
8
65
35412-4
16
0
Scottsville Güney Afrika detaylı at yarışı programı için TIKLAYIN
1. Koşu
Yarış Başlama Saati: 13:35
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
WINGING IT (SAF)
2y d g
60.00
S BROWN
S VILJOEN
LOUIS GOOSEN
1
0
0
0
2
VAR'S ELUSION (SAF)
2y d e
60.00
A MARCUS
GREEN STREET BLOODST
GLEN KOTZEN
2
0
4
18
0
3
SIR POM (SAF)
2y d e
60.00
S MOODLEY
N JONSSON
MICHAEL ROBERTS
3
0
2
18
0
4
PATRONAGE (SAF)
2y a e
56.00
Y RAMZAN
C T CROWE R G HAMP
MICHAEL ROBERTS
4
0
0
0
5
FREDDIE THORNE (SAF)
2y d e
60.00
C HABIB
P H ELLIS
IVAN VAN WYK
5
0
9
18
0
6
KINSKEY'S TUNE (SAF)
2y d d
57.50
T GODDEN
V PATCHAPPEN
YADAV SINGH
6
0
2
11
0
7
RUBONDO (SAF)
2y d g
60.00
W KENNEDY
J CARLSE, L W GOOSEN
LOUIS GOOSEN
7
0
0
0
2. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:10 - 1. 6 Ganyan Bu Koşuda Başlar
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
BLUE WINTER (SAF)
5y a k
60.00
A MARCUS
G R ALMANZA, M J CLA
SHANE HUMBY
1
69
8-4-5-
70
0
2
HOT TIN ROOF (SAF)
3y a d
60.00
S BROWN
NEREN SINGH, L DAVID
GARETH VAN ZYL
2
65
63-8
28
0
3
WHIFFLER'S JOY (SAF)
4y d k
60.00
D DILLON
S B WHIFFLER G R A
SHANE HUMBY
3
66
663-5
28
0
4
FRILLY SOX (SAF)
3y d d
60.00
C HABIB
C R HIRST
PAUL LAFFERTY
4
0
47
11
0
5
ME BEFORE YOU (SAF)
3y d d
60.00
S RANDOLPH
RAJAN NAIDOO
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
5
61
66888-5
28
0
6
OREO BLACK (SAF)
3y d d
60.00
B JACOBSON
M S VAN VUUREN A W
NATHAN KOTZEN
6
65
0865-
77
0
7
VALKYRIE SILK (SAF)
4y d k
60.00
N PATEL
MESDAMES TRINISHA PI
NATHAN KOTZEN
7
61
09857-
127
0
8
SILVER WISP (SAF)
3y d d
60.00
W KENNEDY
MISS W WHITEHEAD
WENDY WHITEHEAD
8
68
885-3
39
0
9
BURNT PAPER SKY (SAF)
3y d d
60.00
S MOODLEY
S VILJOEN
LEZEANNE FORBES
9
0
5-0
28
0
10
ANIKA THE ANGEL (SAF)
3y d d
60.00
T GODDEN
HOLLYWOOD SYNDICATE
ALYSON WRIGHT
10
81
543-3
14
0
11
CATALYST (SAF)
3y d d
56.00
Y RAMZAN
M D J LILEY
TONY RIVALLAND
11
0
9
28
0
12
DARK OAK (SAF)
3y a d
60.00
L GOVENDER
E DE BRUIN L J DE
DOUG CAMPBELL
12
0
0
0
13
FORT ROYAL (SAF)
3y d d
60.00
K DE MELO
C N LARSSON, G N CUM
MARK DIXON
13
62
688-
52
0
14
WICHITA (SAF)
3y d d
60.00
S VEALE
P G RODSETH, E C PRE
DENNIS DRIER
14
0
7-7
39
0
15
FLASHY KAITRINA (SAF)
3y a d
60.00
A MGUDLWA
ROY MOODLEY
KUMARAN NAIDOO
15
0
0
0
16
HIT THE GAS (SAF)
4y d k
58.50
J GATES
B D VAN LAUN, J A CA
LOWAN DENYSSCHEN
6
49
95847-0
21
0
17
LIVE MY DREAM (SAF)
3y d d
60.00
.
S BUNWARIE
PAUL GADSBY
0
59
48609-9
39
0
18
THE PIE LADY (SAF)
3y a d
60.00
.
K D VERMEULEN, MESDA
JULIE GUTHRIE
0
41
09000-
63
0
3. Koşu
Yarış Başlama Saati: 14:45
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
JUSTFORTHEEPENNY (SAF)
3y d g
56.00
R DANIELSON
ALDERMAN R F HASWELL
NATHAN KOTZEN
1
91
01957-
49
0
2
GREENER PASTURES (SAF)
4y d k
56.50
S RANDOLPH
V WILLIAMS
DUNCAN HOWELLS
2
94
12-310-7
14
0
3
MASTER OF ILLUSION (SAF)
3y d g
59.50
S VEALE
N JONSSON
DENNIS DRIER
3
97
0014-48
21
0
4
BLACK FOX (SAF)
3y a g
57.00
T GODDEN
G GREEN M GREEN, L
PAUL LAFFERTY
4
77
762-21
11
0
5
ON THE BAYOU (SAF)
3y d g
57.00
C HABIB
R MAINGARD, M L JEAN
PAUL LAFFERTY
5
78
573-701
11
0
6
NEWS STREAM (SAF)
4y d g
60.00
A ARRIES
KINMOUNT RACING SYND
MARK DIXON
6
84
47561-3
21
0
7
HIGH VOLTAGE (SAF)
3y d g
53.00
J JACOBS
G D TOOCH, G L BLANK
DUNCAN HOWELLS
7
90
0201-42
14
0
8
PEARL OF ASIA (SAF)
3y d e
59.50
A MARCUS
G C KALIL
R A HILL/S R HILL
8
97
11-7
42
0
9
WILLIAMS LAND (SAF)
3y a e
59.50
K DE MELO
W J ENGELBRECHT
DEAN KANNEMEYER
9
96
5291-36
18
0
10
WAVE (SAF)
3y d g
57.00
W KENNEDY
LUCKY VEST 12 CC NOM
GAVIN VAN ZYL
10
106
3202-32
16
0
11
MARY O (SAF)
3y d d
57.00
S MOODLEY
S VILJOEN
LEZEANNE FORBES
11
90
1721-
126
0
4. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:20
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
DRUNKEN SAILOR (SAF)
4y d g
54.00
B JACOBSON
COLIN GOVINDASAMY
YOGAS GOVENDER
1
92
13332-3
21
0
2
TRIBAL FUSION (SAF)
7y a g
62.00
D DILLON
G R ALMANZA F N EN
SHANE HUMBY
2
113
42105-9
21
0
3
ISHNANA (SAF)
5y d g
56.50
J JACOBS
R M SMITH T S MHLO
GARTH PULLER
3
106
27351-7
21
0
4
WAYWOOD (SAF)
6y d g
55.50
A MGUDLWA
DIESEL SYNDICATE NOM
SHANE HUMBY
4
95
51744-5
21
0
5
TOWNSHIP MELODY (SAF)
5y d a
48.00
Y RAMZAN
N JONSSON
MICHAEL ROBERTS
5
90
9045-50
4
0
6
ENJOY THE VIEW (SAF)
3y d g
55.50
S MOODLEY
N JONSSON
MICHAEL ROBERTS
6
101
63040-1
32
0
7
CELEBRATION ROCK (AUS)
4y d g
54.50
T GODDEN
A C CLERY C CLERY
PAUL LAFFERTY
7
93
2151-18
21
0
5. Koşu
Yarış Başlama Saati: 15:55
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
HAPPY WANDERER (SAF)
3y d g
56.50
S RANDOLPH
S W HARTLEY
LOLA CRAWFORD
1
86
33711-4
37
0
2
ANTIGONUS (SAF)
4y d g
54.00
C HABIB
LADY COLLEEN GLAESER
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
2
75
40341-5
21
0
3
RONNIE ROCKET (SAF)
7y d g
55.00
Y RAMZAN
J MOYNIHAN
MICHAEL ROBERTS
3
85
57005-9
28
0
4
JUSTAGUYTHING (SAF)
3y d g
59.00
W KENNEDY
LUCKY VEST 12 CC NOM
GAVIN VAN ZYL
4
91
221236-
86
0
5
BORDEAUX (SAF)
3y d e
52.00
J GATES
M GWALANGWA J BADE
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
5
80
01-9
46
0
6
TRIP TO AFRICA (SAF)
3y d g
57.50
A MGUDLWA
G D TOOCH, G L BLANK
DUNCAN HOWELLS
6
88
1-6
42
0
7
QUICK STAR (SAF)
4y d g
56.50
R DANIELSON
COLIN GOVINDASAMY
M J ODENDAAL
7
80
89362-1
35
0
8
HOROSCOPE HARRY (SAF)
3y d e
56.50
D DILLON
J F BROMILOW, EJ L L
GARETH VAN ZYL
8
86
6112-
58
0
9
HAMPTON COURT (SAF)
5y d g
54.50
E S NGWANE
M J RODRIGUES G B
DENNIS BOSCH
9
76
4435-73
11
0
10
WOODSTOCK FESTIVAL (SAF)
4y d g
60.00
J L SAMUEL
D M BENNETT, G N CUM
DARRYL MOORE
10
87
129462-
127
0
11
NUMBER EIGHT (SAF)
5y d g
53.50
A ARRIES
MESDAMES G M M BUCHA
CORINNE BESTEL
11
74
919-84-3
46
0
12
FINAL ATTEMPT (SAF)
4y a g
58.50
S VEALE
LATE B A SCHWEGMANN
GLEN KOTZEN
12
84
24439-4
39
0
13
CAPTAIN DEMONAMI (SAF)
3y d g
57.50
S MOODLEY
S VILJOEN
LEZEANNE FORBES
13
88
1661-26
21
0
6. Koşu
Yarış Başlama Saati: 16:30
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
EASY PEASY (SAF)
5y a k
52.00
S MOODLEY
YELLOW STAR STUD NOM
IVAN VAN WYK
1
50
86909-0
11
0
2
ILHA DA VAR (SAF)
5y a k
52.00
E S NGWANE
A DEVACHANDER
DENNIS BOSCH
2
50
073-083
4
0
3
CLASS OF EIGHT (SAF)
4y d k
51.00
Y RAMZAN
S C STANDEAVEN
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
3
58
2106-88
11
0
4
THE GREAT QUEEN (SAF)
4y a k
55.50
A MGUDLWA
B I RAJHUNUNAN, J N
GARETH VAN ZYL
4
59
2144-80
22
0
5
IMPERIAL ROYAL (SAF)
4y d k
57.50
G PIETERSE
J BADENHORST
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
5
71
305890-
63
0
6
SPRING BURST (SAF)
4y a k
60.50
R DANIELSON
COLIN GOVINDASAMY
M J ODENDAAL
6
69
04474-4
16
0
7
LOVE THEME (SAF)
5y d k
59.50
J GATES
TINUS GERICKE BRUC
DUNCAN HOWELLS
7
70
22812-9
16
0
8
PAPER BALLERINA (SAF)
4y a k
61.00
K DE MELO
KINMOUNT RACING SYND
MARK DIXON
8
70
35291-4
18
0
9
KATIE'S TREASURE (SAF)
3y d d
61.00
T GODDEN
C R HIRST
PAUL LAFFERTY
9
76
6353-71
18
0
10
LA VALETTE (SAF)
4y d k
53.50
K SAKAYI
AL KHAYL BREEDERS PT
DUNCAN HOWELLS
10
61
738-660
11
0
11
RACHEL (SAF)
4y d k
58.00
W KENNEDY
J BADENHORST
WDF BADENHORST/BC KENNEDY
11
64
66005-3
16
0
7. Koşu
Yarış Başlama Saati: 17:05
N
At İsmi
Yaş
Kilo
Jokey
Sahip
Antrenör
St
HK
Son 6 Y.
KGS
S20
En İyi Derece
1
MARCHINGONTOGETHER (SAF)
4y d g
55.00
W KENNEDY
E A BUDLENDER
GAVIN VAN ZYL
1
111
01008-0
28
0
2
SEATTLE FORCE (SAF)
4y d g
59.00
A MARCUS
HOLLYWOOD SYNDICATE
STUART PETTIGREW
2
108
41912-4
15
0
3
THE DAZZLER (SAF)
5y d g
58.00
D DILLON
K RAMANAH
GARETH VAN ZYL
3
109
73531-5
28
0
4
TWICE GOLDEN (SAF)
3y d g
51.00
J GATES
K A UNGERER, F M CAR
GARTH PULLER
4
89
50221-1
32
0
5
GREAT WARRIOR (SAF)
3y d g
51.00
S MOODLEY
S VILJOEN
LEZEANNE FORBES
5
79
6-1
16
0
6
WEALTHY (SAF)
7y d g
60.00
S VEALE
M W HERON, A N DICKI
DENNIS DRIER
6
98
40342-7
28
0
7
ELLA'S WORLD (SAF)
4y d k
50.50
E S NGWANE
B D BURNARD
DENNIS BOSCH
7
99
30510-8
18
0
8
WHITE LIGHTNING (SAF)
4y k g
51.00
A ARRIES
M MOSTERT, P GEORGIO
M:MRS K MAHABEER)
8
90
484824-
70
0
9
SILVER ROSE (SAF)
7y d g
61.00
D SCHWARZ
S PLATTNER
ANDRE NEL
9
103
35543-6
28
0
10
DARK MOON RISING (SAF)
6y d g
60.00
K DE MELO
D J STEYN, D D HAYMA
PAUL LAFFERTY
10
113
15867-9
28
0
11
PATHS OF VICTORY (SAF)
4y d g
53.00
A MGUDLWA
M J A FERREIRA
GARETH VAN ZYL
11
101
08215-3
18
0
12
OUR COYS (AUS)
5y a
53.00
C HABIB
G M BORTZ, M A CURRI
PAUL LAFFERTY
12
88
12436-5
18
0
13
BLACKBALL (SAF)
5y d g
60.00
R DANIELSON
E A BUDLENDER
GAVIN VAN ZYL
13
109
26116-4
28
0
16 Şubat 2020 TJK Yarış Programı
Bugün yapılacak olarak Adana, İzmir, Gulfstream Park, Scottsville Güney Afrika tjk yarış programı sayfamızdan takip edebilirsiniz sayfamızda yayınlanan tjk at yarış programı günceldir herhangi bir değişiklik yapıldığında anında güncelleme yapılmaktdır.
Adana at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 19:00 adana at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
İzmir at yarışı bülteni bugün toplam 9 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 1. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:00, 2. 6'LI GANYAN 4. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 15:30 i̇zmir at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Gulfstream Park at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 21:04 gulfstream park at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
Scottsville Güney Afrika at yarışı bülteni bugün toplam 7 koşu yapılacaktır 1. 6'LI GANYAN 2. koşudan itibaren başlar koşu başlama saati 14:10 scottsville güney afrika at yarışı programını sayfamızdan takip edebilirsiniz
tjk, tjk tahminleri, tjk yarış programı, yarış pogramı, yaris programi, at yarışı istatistikleri, güncel at yarışı bülteni, at yarışı bülteni
Etiketler : 16 şubat 2020 pazar at yarışı bülteni, 16 şubat 2020 at yarışı programı, 16 şubat 2020 tjk yarış programı, 16 şubat 2020 yarış programı, at yarışı bülteni, bugün at yarışı bülteni, günün at yarışı bülteni, atyarisi bülteni, yarış bülteni, at yarışı altılı bülteni, tjk bülten, canlı at yarışı, at yarışı izle, at yarışı nasıl oynanır, altılı bülten, at yarışı programı, bugünkü at yarışı programı, yarış programı, tjk yarış programı, adana at yarışı bülteni, 16 şubat 2020 adana at yarışı bülteni, günün adana at yarışı bülteni, bugün adana at yarışı bülteni, i̇zmir at yarışı bülteni, 16 şubat 2020 i̇zmir at yarışı bülteni, günün i̇zmir at yarışı bülteni, bugün i̇zmir at yarışı bülteni, gulfstream park at yarışı bülteni, 16 şubat 2020 gulfstream park at yarışı bülteni, günün gulfstream park at yarışı bülteni, bugün gulfstream park at yarışı bülteni, scottsville güney afrika at yarışı bülteni, 16 şubat 2020 scottsville güney afrika at yarışı bülteni, günün scottsville güney afrika at yarışı bülteni, bugün scottsville güney afrika at yarışı bülteni